Gminne Zawody Pływackie Myślenice, 11.11.2011 |
1 - Gminne Zawody Pływackie | 11/11/2011 - 9:00 |
Konkurencja 1 11/11/2011 - 9:00 | Dziewcząt, 12m dowolny | 6 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 9:00 |
2 3 | Karkosz Amelia Włodarczyk Martyna | 05 05 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 18.00 18.00 |
Seria 2 z 2, 9:00 |
2 3 | Firek Oliwia Chryc Aleksandra | 06 05 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 15.60 16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11/11/2011 - 9:05 | Chłopców, 12m dowolny | 6 lat i młodsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 9:05 |
1 2 3 | Mroskowiak Krzysztof Piechota Ernest Kruczek Dawid | 06 07 05 | Aquarius Myślenice Sokół Myślenice Aquarius Myślenice | NT 20.89 25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11/11/2011 - 9:25 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 9:25 |
1 2 3 | Tułacz Weronika Miska Emilia Woźnica Angelika | 01 02 01 | Aquarius Myślenice Sokół Myślenice Sokół Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 9:25 |
1 2 3 | Sak Dominika Sumer Patrycja Starzak Weronika | 02 01 04 | Sokół Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | NT 36.00 36.00 |
Seria 3 z 8, 9:30 |
1 2 3 | Urbanik Maja Szostak Jagoda Bicz Natalia | 03 04 04 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 35.00 31.39 35.00 |
Seria 4 z 8, 9:30 |
1 2 3 | Hudaszek Ola Neal Letty Kruczek Gabriela | 01 03 01 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 30.00 29.00 30.00 |
Seria 5 z 8, 9:30 |
1 2 3 | Żyła Julia Rytan Izabela Świerczyńska Zuzanna | 03 01 01 | Aquarius Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice | 28.28 26.00 28.00 |
Seria 6 z 8, 9:30 |
1 2 3 | Ralska Aleksandra Ingarden Julia Wątorek Oliwia | 01 01 03 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Zaw. niezrzeszony | 25.00 24.77 25.00 |
Seria 7 z 8, 9:35 |
1 2 3 | Ciopała Wioletta Motyka Agnieszka Szuba-Łata Daria | 01 02 02 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 22.95 22.00 22.00 |
Seria 8 z 8, 9:35 |
1 2 3 | Drzazga Emilia Kopp Oliwia Kowalska Gabriela | 03 02 01 | Victoria Kozy Aquarius Myślenice Sokół Myślenice | 19.60 17.76 18.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11/11/2011 - 9:35 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 9:35 |
2 3 | Sawicki Bartosz Sawicki Wiktor | 04 04 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 35.00 35.00 |
Seria 2 z 5, 9:40 |
1 2 3 | Wojnar Szymon Domanus Sebastian Świerczyński Bartłomiej | 04 01 03 | Aquarius Myślenice SP 3 Myślenice Aquarius Myślenice | 35.00 31.00 33.00 |
Seria 3 z 5, 9:40 |
1 2 3 | Szlachetka Łukasz Piskosz Patryk Fornalik Arkadiusz | 01 01 03 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Sokół Myślenice | 30.00 28.33 30.00 |
Seria 4 z 5, 9:40 |
1 2 3 | Gościniak Szymon Ambroży Krzysztof Jakubiec Michał | 02 01 01 | Sokół Myślenice SP 3 Myślenice Aquarius Myślenice | 26.22 24.00 25.34 |
Seria 5 z 5, 9:45 |
1 2 3 | Szczygieł Szymon Piechota Edgar Zwierzchowski Bartłomiej | 02 03 01 | Zaw. niezrzeszony Sokół Myślenice Sokół Myślenice | 22.00 20.75 20.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11/11/2011 - 9:45 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 9:45 |
1 2 3 | Woźnica Angelika Sak Dominika Kaganek Aleksandra | 01 02 02 | Sokół Myślenice Sokół Myślenice Aquarius Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 6, 9:45 |
1 2 3 | Sumer Patrycja Bicz Natalia Starzak Weronika | 01 04 04 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 36.00 35.00 36.00 |
Seria 3 z 6, 9:50 |
1 2 3 | Urbanik Maja Hudaszek Ola Żyła Julia | 03 01 03 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 35.00 30.00 30.30 |
Seria 4 z 6, 9:50 |
1 2 3 | Świerczyńska Zuzanna Neal Letty Wątorek Oliwia | 01 03 03 | SP 3 Myślenice Aquarius Myślenice Zaw. niezrzeszony | 29.00 28.00 28.00 |
Seria 5 z 6, 9:50 |
1 2 3 | Miśko Jagoda Ralska Aleksandra Ciopała Wioletta | 01 01 01 | Sokół Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 27.78 25.28 25.56 |
Seria 6 z 6, 9:50 |
1 2 3 | Motyka Agnieszka Kopp Oliwia Drzazga Emilia | 02 02 03 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Victoria Kozy | 24.00 21.50 22.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11/11/2011 - 9:55 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 9:55 |
2 3 | Sawicki Wiktor Wojnar Szymon | 04 04 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 35.00 35.00 |
Seria 2 z 3, 9:55 |
1 2 3 | Sawicki Bartosz Fornalik Arkadiusz Świerczyński Bartłomiej | 04 03 03 | Aquarius Myślenice Sokół Myślenice Aquarius Myślenice | 35.00 30.00 33.30 |
Seria 3 z 3, 9:55 |
1 2 3 | Szczygieł Szymon Piechota Edgar Szlachetka Łukasz | 02 03 01 | Zaw. niezrzeszony Sokół Myślenice Aquarius Myślenice | 30.00 25.60 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11/11/2011 - 10:00 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:00 |
2 3 | Tułacz Weronika Miska Emilia | 01 02 | Aquarius Myślenice Sokół Myślenice | NT NT |
Seria 2 z 4, 10:00 |
2 3 | Kaganek Aleksandra Szostak Jagoda | 02 04 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | NT NT |
Seria 3 z 4, 10:00 |
1 2 3 | Kruczek Gabriela Miśko Jagoda Rytan Izabela | 01 01 01 | Aquarius Myślenice Sokół Myślenice SP 3 Myślenice | 32.00 30.56 32.00 |
Seria 4 z 4, 10:05 |
1 2 3 | Ingarden Julia Szuba-Łata Daria Kowalska Gabriela | 01 02 01 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Sokół Myślenice | 30.00 25.00 27.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11/11/2011 - 10:05 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:05 |
2 3 | Jakubiec Michał Piskosz Patryk | 01 01 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 30.23 34.46 |
Seria 2 z 2, 10:05 |
1 2 3 | Gościniak Szymon Zwierzchowski Bartłomiej Ambroży Krzysztof | 02 01 01 | Sokół Myślenice Sokół Myślenice SP 3 Myślenice | 30.10 28.12 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11/11/2011 - 10:10 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 7 - 9 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:10 |
1 2 3 | Aquarius Myślenice 1 Aquarius Myślenice 1 Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | NT 1:20.00 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11/11/2011 - 10:15 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 7 - 9 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1, 10:15 |
2 | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 2:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11/11/2011 - 10:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 10:35 |
1 2 3 | Włodarczyk Maja Bujas Gabriela Fita Klaudia | 00 99 00 | Aquarius Myślenice SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice | 1:20.00 49.00 55.00 |
Seria 2 z 3, 10:40 |
1 2 3 | Dziadkowiec Maria Spytkowska Sandra Miska Maria | 99 99 99 | Sokół Myślenice SP 3 Myślenice Sokół Myślenice | 49.00 45.00 45.04 |
Seria 3 z 3, 10:40 |
1 2 3 | Szlachetka Anna Węgrzyn Natalia Zając Karolina | 99 00 00 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 40.33 31.09 36.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11/11/2011 - 10:45 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 10:45 |
2 3 | Zwierz Kamil Rutka Filip | 00 00 | Sokół Myślenice Aquarius Myślenice | NT NT |
Seria 2 z 4, 10:45 |
2 3 | Woźniak Jakub Libucha Ryszard | 00 99 | Aquarius Myślenice SP 3 Myślenice | 57.00 6:36.80 |
Seria 3 z 4, 10:50 |
1 2 3 | Buczek Ignacy Maciaszkiewicz Sebastian Mrowczyk Krystian | 00 00 00 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Sokół Myślenice | 53.35 43.00 45.12 |
Seria 4 z 4, 10:55 |
1 2 3 | Szafraniec Michał Drozdowicz-Nita Karol Bazyl Kamil | 00 99 00 | Sokół Myślenice SwimArt Myślenice Aquarius Myślenice | 40.66 33.66 36.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 11/11/2011 - 10:55 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 10:55 |
2 3 | Skowronek Joanna Włodarczyk Maja | 00 00 | SP 3 Myślenice Aquarius Myślenice | 1:02.50 1:20.00 |
Seria 2 z 2, 11:00 |
1 2 3 | Spytkowska Sandra Węgrzyn Natalia Szlachetka Anna | 99 00 99 | SP 3 Myślenice Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | 58.00 36.06 48.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 11/11/2011 - 11:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 11:00 |
1 2 3 | Rutka Filip Buczek Ignacy Zwierz Kamil | 00 00 00 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice Sokół Myślenice | NT 56.16 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 11/11/2011 - 11:05 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:05 |
2 3 | Fita Natalia Litwa Anna | 00 00 | SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice | 1:09.00 1:11.00 |
Seria 2 z 3, 11:05 |
2 3 | Bujas Gabriela Rozwadowska Zuzanna | 99 00 | SP 3 Myślenice SP 3 Myślenice | 1:00.00 1:02.00 |
Seria 3 z 3, 11:10 |
1 2 3 | Dziadkowiec Maria Miska Maria Zając Karolina | 99 99 00 | Sokół Myślenice Sokół Myślenice Aquarius Myślenice | 56.78 49.52 51.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 11/11/2011 - 11:10 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:10 |
2 3 | Woźniak Jakub Wójtowicz Michał | 00 99 | Aquarius Myślenice Aquarius Myślenice | NT NT |
Seria 2 z 3, 11:10 |
1 2 3 | Libucha Ryszard Maciaszkiewicz Sebastian Szafraniec Michał | 99 00 00 | SP 3 Myślenice Aquarius Myślenice Sokół Myślenice | 1:10.00 55.00 56.90 |
Seria 3 z 3, 11:15 |
1 2 3 | Mrowczyk Krystian Drozdowicz-Nita Karol Bazyl Kamil | 00 99 00 | Sokół Myślenice SwimArt Myślenice Aquarius Myślenice | 52.12 45.54 47.07 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |