III Zawody o Puchar SP Evandaktiv Myślenice, 26.2.2011 |
1 - III Zawody o Puchar SP Evandaktiv | 26/2/2011 - 10:05 |
Konkurencja 1 26/2/2011 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Soluch Nikola | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 17.78 | 230 | |||
2. | Mucha Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 18.46 | 205 | |||
3. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 18.50 | 204 | |||
4. | Wierzbik Martyna | 01 | Optima Skawina | 18.87 | 192 | |||
5. | Kalisz Katarzyna | 01 | Gabi Proszówki | 18.94 | 190 | |||
6. | Podkowa Dominika | 01 | Fala Niepolomice | 19.64 | 170 | |||
7. | Kowal Anna | 01 | Limanowa-Swim Limanowa | 20.16 | 158 | |||
8. | Dębiec Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 20.46 | 151 | |||
9. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 21.64 | 127 | |||
10. | Strzebońska Oliwia | 01 | SwimArt Myślenice | 22.42 | 115 | |||
11. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 22.46 | 114 | |||
12. | Ciopała Wioletta | 01 | Aquarius Myślenice | 22.95 | 107 | |||
13. | Stęplewska Agata | 01 | Salwator Kraków | 23.63 | 98 | |||
14. | Ralska Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 25.00 | 83 | |||
15. | Majka Gabriela | 01 | Gabi Proszówki | 25.05 | 82 | |||
16. | Mucha Marta | 01 | Optima Skawina | 25.35 | 79 | |||
17. | Zawiejska Joanna | 01 | SwimArt Myślenice | 27.00 | 66 | |||
18. | Hudaszek Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 29.14 | 52 | |||
19. | Kaczor Magdalena | 01 | Aquarius Myślenice | 29.22 | 52 | |||
20. | Jędrocha Patrycja | 01 | Aquarius Myślenice | 30.18 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/2/2011 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 17.93 | 224 | |||
2. | Makles Julia | 02 | Znicz Delfin Kłobuck | 19.15 | 184 | |||
3. | Raczek Justyna | 02 | Aquarius Myślenice | 19.76 | 167 | |||
4. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 20.01 | 161 | |||
5. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 20.09 | 159 | |||
6. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 20.32 | 154 | |||
7. | Chmielowska Adrianna | 02 | Optima Skawina | 21.55 | 129 | |||
8. | Ignacyk Aleksandra | 02 | Optima Skawina | 21.90 | 123 | |||
9. | Wysocka Joanna | 02 | Aquarius Myślenice | 22.38 | 115 | |||
10. | Musiał Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 23.19 | 104 | |||
11. | Szuba Daria | 02 | Sokół Myślenice | 23.52 | 99 | |||
12. | Sala Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 26.00 | 73 | |||
13. | Kosiba Kinga | 02 | Aquarius Myślenice | 26.69 | 68 | |||
14. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 27.74 | 61 | |||
15. | Cabała Paulina | 02 | Optima Skawina | 27.95 | 59 | |||
16. | Kaszluga Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 28.55 | 55 | |||
17. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 31.53 | 41 | |||
18. | Adamus Kinga | 02 | Optima Skawina | 32.83 | 36 | |||
Morawska Estera | 02 | Optima Skawina | 32.83 | 36 | ||||
20. | Zdunek Aleksandra | 02 | Optima Skawina | 33.49 | 34 | |||
21. | Pieprzyk Monika | 02 | Sokół Myślenice | 33.69 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/2/2011 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Derda Natalia | 03 | Znicz Delfin Kłobuck | 20.73 | 145 | |||
2. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 21.01 | 139 | |||
3. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 21.10 | 137 | |||
4. | Szewczyk Marta | 03 | Fala Niepolomice | 23.03 | 106 | |||
5. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 24.33 | 90 | |||
6. | Żyła Julia | 03 | Aquarius Myślenice | 28.96 | 53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 26/2/2011 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 31.74 | 40 | |||
2. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 32.76 | 37 | |||
3. | Dudzik Wiktoria | 04 | SwimArt Myślenice | 51.41 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/2/2011 - 10:21 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 16.18 | 198 | |||
2. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 18.45 | 134 | |||
3. | Telega Kamil | 01 | Zaw. niezrzeszony | 18.82 | 126 | |||
4. | Dudzik Sebastian | 01 | Optima Skawina | 19.32 | 116 | |||
5. | Zwierzchowski Bartłomiej | 01 | Sokół Myślenice | 19.42 | 114 | |||
6. | Hadt Jan | 01 | Salwator Kraków | 19.47 | 114 | |||
7. | Kubeczko Jakub | 01 | Gilus Gilowice | 21.03 | 90 | |||
8. | Mazurkiewicz Olaf | 01 | Fala Niepolomice | 21.46 | 85 | |||
9. | Koźmik Artur | 01 | Aquarius Myślenice | 22.11 | 78 | |||
10. | Adamczyk Mateusz | 01 | Fala Niepolomice | 23.46 | 65 | |||
11. | Bryl Maciej | 01 | Optima Skawina | 24.56 | 57 | |||
12. | Jakubiec Michał | 01 | Aquarius Myślenice | 25.49 | 51 | |||
13. | Korta Jakub | 01 | Gabi Proszówki | 27.36 | 41 | |||
14. | Węgrzyn Maciej | 01 | Aquarius Myślenice | 27.78 | 39 | |||
15. | Profic Daniel | 01 | SwimArt Myślenice | 28.25 | 37 | |||
16. | Surówka Miłosz | 01 | SwimArt Myślenice | 29.30 | 33 | |||
17. | Pytel Kamil | 01 | Jasień Sucha Besk. | 31.72 | 26 | |||
18. | Kościelniak Kacper | 01 | Jasień Sucha Besk. | 32.42 | 25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/2/2011 - 10:21 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 18.41 | 134 | |||
2. | Kurek Mikołaj | 02 | Znicz Delfin Kłobuck | 18.72 | 128 | |||
3. | Madej Jan | 02 | Optima Skawina | 19.22 | 118 | |||
4. | Szczygieł Szymon | 02 | Aquarius Myślenice | 20.47 | 98 | |||
5. | Raczek Hubert | 02 | Zaw. niezrzeszony | 21.68 | 82 | |||
6. | Koźmik Bartłomiej | 02 | Aquarius Myślenice | 24.96 | 54 | |||
7. | Zając Aleksander | 02 | Aquarius Myślenice | 25.84 | 49 | |||
8. | Krężołek Bartosz | 02 | Fala Niepolomice | 25.86 | 48 | |||
9. | Fijał Kacper | 02 | SwimArt Myślenice | 29.53 | 33 | |||
10. | Moskała Damian | 02 | Optima Skawina | 31.46 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/2/2011 - 10:21 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 21.24 | 88 | |||
2. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 22.40 | 75 | |||
3. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 22.78 | 71 | |||
4. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 24.99 | 54 | |||
5. | Chudy Kamil | 03 | Gabi Proszówki | 25.56 | 50 | |||
6. | Dziadkowiec Zygmunt | 03 | Sokół Myślenice | 28.35 | 37 | |||
7. | Buława Stanisław | 03 | Aquarius Myślenice | 29.94 | 31 | |||
8. | Kościelniak Patryk | 03 | Jasień Sucha Besk. | 58.06 | 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 26/2/2011 - 10:21 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Moskała Bartłomiej | 04 | Optima Skawina | 27.18 | 42 | |||
2. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 27.75 | 39 | |||
3. | Pułka Szymon | 04 | Sokół Myślenice | 47.96 | 8 | |||
4. | Funek Zbigniew | 04 | Sokół Myślenice | 1:07.39 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/2/2011 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kalisz Katarzyna | 01 | Gabi Proszówki | 21.13 | 211 | |||
2. | Mucha Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 21.67 | 195 | |||
3. | Soluch Nikola | 01 | Znicz Delfin Kłobuck | 21.71 | 194 | |||
4. | Kowal Anna | 01 | Limanowa-Swim Limanowa | 22.06 | 185 | |||
5. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 22.66 | 171 | |||
6. | Dębiec Karolina | 01 | Zaw. niezrzeszony | 22.70 | 170 | |||
7. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 23.51 | 153 | |||
8. | Strzebońska Oliwia | 01 | SwimArt Myślenice | 24.54 | 134 | |||
9. | Podkowa Dominika | 01 | Fala Niepolomice | 24.82 | 130 | |||
10. | Ralska Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 25.29 | 123 | |||
11. | Wierzbik Martyna | 01 | Optima Skawina | 25.34 | 122 | |||
12. | Ciopała Wioletta | 01 | Aquarius Myślenice | 25.56 | 119 | |||
13. | Majka Gabriela | 01 | Gabi Proszówki | 25.79 | 116 | |||
14. | Stęplewska Agata | 01 | Salwator Kraków | 28.40 | 87 | |||
15. | Kaczor Magdalena | 01 | Aquarius Myślenice | 28.52 | 86 | |||
16. | Jędrocha Patrycja | 01 | Aquarius Myślenice | 28.53 | 86 | |||
17. | Mucha Marta | 01 | Optima Skawina | 28.56 | 85 | |||
18. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 28.83 | 83 | |||
19. | Zawiejska Joanna | 01 | SwimArt Myślenice | 29.53 | 77 | |||
20. | Hudaszek Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 30.79 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/2/2011 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 22.12 | 184 | |||
2. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 22.19 | 182 | |||
3. | Chmielowska Adrianna | 02 | Optima Skawina | 22.99 | 163 | |||
4. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 23.47 | 154 | |||
5. | Ignacyk Aleksandra | 02 | Optima Skawina | 23.95 | 145 | |||
6. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 24.14 | 141 | |||
7. | Raczek Justyna | 02 | Aquarius Myślenice | 25.21 | 124 | |||
8. | Wysocka Joanna | 02 | Aquarius Myślenice | 25.55 | 119 | |||
9. | Szuba Daria | 02 | Sokół Myślenice | 25.70 | 117 | |||
10. | Cabała Paulina | 02 | Optima Skawina | 26.20 | 110 | |||
11. | Makles Julia | 02 | Znicz Delfin Kłobuck | 26.63 | 105 | |||
12. | Musiał Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 27.25 | 98 | |||
13. | Kosiba Kinga | 02 | Aquarius Myślenice | 28.26 | 88 | |||
14. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 28.28 | 88 | |||
15. | Sala Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 28.65 | 84 | |||
16. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 29.08 | 81 | |||
17. | Kaszluga Natalia | 02 | Aquarius Myślenice | 29.35 | 79 | |||
18. | Pieprzyk Monika | 02 | Sokół Myślenice | 30.97 | 67 | |||
19. | Morawska Estera | 02 | Optima Skawina | 32.92 | 56 | |||
20. | Zdunek Aleksandra | 02 | Optima Skawina | 34.14 | 50 | |||
21. | Adamus Kinga | 02 | Optima Skawina | 36.18 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/2/2011 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fuks Aleksandra | 03 | Gilus Gilowice | 24.38 | 137 | |||
2. | Szewczyk Marta | 03 | Fala Niepolomice | 25.34 | 122 | |||
3. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 26.44 | 107 | |||
4. | Żyła Julia | 03 | Aquarius Myślenice | 27.69 | 94 | |||
5. | Derda Natalia | 03 | Znicz Delfin Kłobuck | 29.22 | 80 | |||
6. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 29.93 | 74 | |||
7. | Jaszek Karolina | 03 | Jasień Sucha Besk. | 31.27 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 26/2/2011 - 10:33 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 30.18 | 72 | |||
2. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 31.77 | 62 | |||
3. | Dudzik Wiktoria | 04 | SwimArt Myślenice | 46.64 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/2/2011 - 10:49 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 20.61 | 145 | |||
2. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 21.16 | 134 | |||
3. | Dudzik Sebastian | 01 | Optima Skawina | 22.11 | 118 | |||
4. | Koźmik Artur | 01 | Aquarius Myślenice | 22.37 | 114 | |||
5. | Telega Kamil | 01 | Zaw. niezrzeszony | 23.06 | 104 | |||
6. | Kubeczko Jakub | 01 | Gilus Gilowice | 23.29 | 101 | |||
7. | Hadt Jan | 01 | Salwator Kraków | 23.46 | 99 | |||
8. | Korta Jakub | 01 | Gabi Proszówki | 24.82 | 83 | |||
9. | Mazurkiewicz Olaf | 01 | Fala Niepolomice | 25.36 | 78 | |||
10. | Węgrzyn Maciej | 01 | Aquarius Myślenice | 26.39 | 69 | |||
11. | Zwierzchowski Bartłomiej | 01 | Sokół Myślenice | 26.88 | 66 | |||
12. | Adamczyk Mateusz | 01 | Fala Niepolomice | 27.68 | 60 | |||
13. | Kościelniak Kacper | 01 | Jasień Sucha Besk. | 28.41 | 56 | |||
14. | Profic Daniel | 01 | SwimArt Myślenice | 30.18 | 46 | |||
15. | Bryl Maciej | 01 | Optima Skawina | 30.45 | 45 | |||
16. | Pytel Kamil | 01 | Jasień Sucha Besk. | 31.01 | 43 | |||
17. | Jakubiec Michał | 01 | Aquarius Myślenice | 31.17 | 42 | |||
18. | Surówka Miłosz | 01 | SwimArt Myślenice | 32.15 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/2/2011 - 10:49 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 20.92 | 139 | |||
2. | Madej Jan | 02 | Optima Skawina | 21.94 | 121 | |||
3. | Kurek Mikołaj | 02 | Znicz Delfin Kłobuck | 22.99 | 105 | |||
4. | Szczygieł Szymon | 02 | Aquarius Myślenice | 25.18 | 80 | |||
5. | Koźmik Bartłomiej | 02 | Aquarius Myślenice | 25.81 | 74 | |||
6. | Raczek Hubert | 02 | Zaw. niezrzeszony | 26.82 | 66 | |||
7. | Zając Aleksander | 02 | Aquarius Myślenice | 30.26 | 46 | |||
8. | Krężołek Bartosz | 02 | Fala Niepolomice | 30.74 | 44 | |||
9. | Moskała Damian | 02 | Optima Skawina | 32.39 | 37 | |||
10. | Fijał Kacper | 02 | SwimArt Myślenice | 34.19 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/2/2011 - 10:49 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 22.50 | 112 | |||
2. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 24.44 | 87 | |||
3. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 26.31 | 70 | |||
4. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 26.95 | 65 | |||
5. | Chudy Kamil | 03 | Gabi Proszówki | 29.38 | 50 | |||
6. | Buława Stanisław | 03 | Aquarius Myślenice | 29.66 | 49 | |||
7. | Dziadkowiec Zygmunt | 03 | Sokół Myślenice | 30.34 | 46 | |||
8. | Rusin Miłosz | 03 | Jasień Sucha Besk. | 42.47 | 17 | |||
9. | Kościelniak Patryk | 03 | Jasień Sucha Besk. | 42.80 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 26/2/2011 - 10:49 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 27.98 | 58 | |||
2. | Moskała Bartłomiej | 04 | Optima Skawina | 29.74 | 48 | |||
3. | Kościelniak Filip | 04 | Jasień Sucha Besk. | 53.56 | 8 | |||
4. | Pułka Szymon | 04 | Sokół Myślenice | 1:08.34 | 4 | |||
5. | Funek Zbigniew | 04 | Sokół Myślenice | 1:24.55 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 26/2/2011 - 11:01 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Fala Niepolomice 1 | Fala Niepolomice | 3:13.39 | 702 |
Jelonek Justyna Mazurkiewicz Olaf Podkowa Dominika Henke Marek | 00 01 01 00 | Kozik Anna Zabdyr Mateusz Wojas Natalia Szewczyk Arkadiusz | 98 95 97 95 |
2. | STP Nowy Sącz | STP Nowy Sącz | 3:13.66 | 699 |
Nowak Zuzanna Słaby Jan Ciuła Karolina Wójcik Antoni | 02 01 00 01 | Marcisz Anna Jabłoński Dominik Pieniążek Emila Sekuła Patryk | 96 95 98 95 |
3. | Aquarius Myślenice | Aquarius Myślenice | 3:17.64 | 658 |
Zając Karolina Maciaszkiewicz Sebastian Węgrzyn Natalia Buczek Ignacy | 00 00 00 00 | Frosztęga Agnieszka Starowicz Marek Bazyl Magdalena Buczek Antoni | 96 99 97 98 |
4. | Sokół Myślenice | Sokół Myślenice | 3:25.74 | 583 |
Kowalska Gabriela Zwierzchowski Bartłomiej Szuba Daria Mrowczyk Krystian | 01 01 02 00 | Falkowska Aleksandra Bętkowski Jan Żądło Anna Gogól Michał | 94 92 95 94 |
5. | Jasień Sucha Besk. | Jasień Sucha Besk. | 3:31.45 | 537 |
Sikora Aleksandra Pytel Kamil Bachorczyk Kinga Kościelniak Filip | 97 01 00 04 | Rogowska Natalia Wróbel Andrzej Zajda Klaudia Światłoń Michał | 96 94 95 95 |
6. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 3:50.29 | 416 |
Wierzbik Martyna Madej Jan Chmielowska Adrianna Dudzik Sebastian | 01 02 02 01 | Drozd Anna Mucha Bartłomiej Bożek Joanna Olszański Bazyli | 97 96 96 99 |
7. | Gabi Proszówki | Gabi Proszówki | 4:17.37 | 298 |
Kalisz Katarzyna Chudy Kamil Majka Gabriela Korta Jakub | 01 03 01 01 | Szczygieł Natalia Borowiec Sebastian Budzyn Joanna Kołodziej Michał | 00 00 98 96 |
8. | Optima Skawina 2 | Optima Skawina | 4:47.03 | 215 |
Mucha Marta Bryl Maciej Ignacyk Aleksandra Moskała Damian | 01 01 02 02 | Kęs Małgorzata Paprocki Paweł Sikora Dagmara Wątor Kacper | 00 99 00 96 |
PK | Fala Niepolomice 2 | Fala Niepolomice | 3:41.95 | 464 |
Szewczyk Marta Adamczyk Mateusz Podkowa Dominika Krężołek Bartosz | 03 01 01 02 | Jelonek Aleksandra Szura Bartosz Leszczyńska Klaudia Julia Zabdyr Mateusz | 96 97 99 95 |
PK | Znicz Delfin Kłobuck | Znicz Delfin Kłobuck | 3:48.65 | 425 |
Owczarek Julia Szymanek Damian Soluch Nikola Kurek Mikołaj | 00 00 01 02 | Jeziorska Karolina Szymanek Damian Bogacz Oliwia Kurek Mikołaj | 99 00 00 02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/2/2011 - 11:31 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 29.03 | 550 | ||||
2. | Rogowska Natalia | 96 | Jasień Sucha Besk. | 30.65 | 467 | ||||
3. | Frosztęga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 31.35 | 436 | ||||
4. | Jelonek Aleksandra | 96 | Fala Niepolomice | 31.40 | 434 | ||||
5. | Marcisz Anna | 96 | STP Nowy Sącz | 31.47 | 431 | ||||
6. | Wojas Natalia | 97 | Fala Niepolomice | 31.65 | 424 | ||||
7. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 31.71 | 422 | ||||
8. | Zajda Klaudia | 95 | Jasień Sucha Besk. | 31.90 | 414 | ||||
9. | Peciak Patrycja | 96 | STP Nowy Sącz | 32.35 | 397 | ||||
10. | Żądło Anna | 95 | Sokół Myślenice | 33.49 | 358 | ||||
11. | Uznańska Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | 34.07 | 340 | ||||
12. | Bożek Joanna | 96 | Optima Skawina | 34.60 | 325 | ||||
13. | Borowy Justyna | 96 | Jasień Sucha Besk. | 35.89 | 291 | ||||
14. | Drozd Anna | 97 | Optima Skawina | 39.06 | 226 | ||||
15. | Urbanik Wiktoria | 97 | SwimArt Myślenice | 39.51 | 218 | ||||
16. | Pieprzyk Karolina | 97 | SwimArt Myślenice | 40.94 | 196 | ||||
17. | Zielińska Weronika | 97 | Jasień Sucha Besk. | 42.14 | 180 | ||||
18. | Biel Justyna | 97 | Jasień Sucha Besk. | 48.87 | 115 | ||||
DYSKW. | Pochopień Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 12:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/2/2011 - 11:31 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wcisło Karolina | 98 | Aquarius Myślenice | 31.01 | 451 | |||
2. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 31.42 | 434 | |||
3. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 33.27 | 365 | |||
4. | Pieniążek Emila | 98 | STP Nowy Sącz | 33.38 | 362 | |||
5. | Widomska Katarzyna | 98 | Limanowa-Swim Limanowa | 33.49 | 358 | |||
6. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepolomice | 33.86 | 346 | |||
7. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 35.05 | 312 | |||
8. | Jeziorska Karolina | 99 | Znicz Delfin Kłobuck | 35.19 | 309 | |||
9. | Jaszek Aleksadra | 99 | Jasień Sucha Besk. | 35.27 | 306 | |||
10. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 35.45 | 302 | |||
11. | Wątek Anna | 98 | Aquarius Myślenice | 36.12 | 285 | |||
12. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 36.56 | 275 | |||
13. | Urbańska Agnieszka | 99 | STP Nowy Sącz | 37.53 | 254 | |||
14. | Janik Milena | 99 | Fala Niepolomice | 37.91 | 247 | |||
15. | Michalska Pola | 98 | Fala Niepolomice | 38.63 | 233 | |||
16. | Kmak Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 39.36 | 221 | |||
17. | Bugajska Aleksandra | 99 | STP Nowy Sącz | 40.62 | 201 | |||
18. | Miska Maria | 99 | Sokół Myślenice | 40.63 | 200 | |||
19. | Lasek Dagmara | 98 | Jasień Sucha Besk. | 41.71 | 185 | |||
20. | Wincenciak Zofia | 99 | Optima Skawina | 42.61 | 174 | |||
21. | Karp Natalia | 98 | Optima Skawina | 43.97 | 158 | |||
22. | Dziadkowiec Maria | 99 | Sokół Myślenice | 44.99 | 148 | |||
23. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 46.31 | 135 | |||
24. | Zduń Anna | 98 | Sokół Myślenice | 46.83 | 131 | |||
25. | Kurek Małgorzata | 98 | Jasień Sucha Besk. | 46.91 | 130 | |||
26. | Cabała Natalia | 98 | Optima Skawina | 53.72 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 26/2/2011 - 11:31 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 32.31 | 399 | |||
2. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepolomice | 34.68 | 322 | |||
3. | Orczykowska Natalia | 00 | Limanowa-Swim Limanowa | 35.78 | 294 | |||
4. | Owczarek Julia | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 37.21 | 261 | |||
5. | Bogacz Oliwia | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 37.22 | 261 | |||
6. | Zając Karolina | 00 | Aquarius Myślenice | 37.78 | 249 | |||
7. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 39.01 | 227 | |||
8. | Ciuła Karolina | 00 | STP Nowy Sącz | 40.76 | 199 | |||
9. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 41.59 | 187 | |||
10. | Szczygieł Natalia | 00 | Gabi Proszówki | 41.91 | 183 | |||
11. | Budzoń Klaudia | 00 | Sokół Myślenice | 43.72 | 161 | |||
12. | Sikora Dagmara | 00 | Optima Skawina | 47.40 | 126 | |||
13. | Budzoń Matylda | 00 | Sokół Myślenice | 48.50 | 118 | |||
14. | Gajewska Katarzyna | 00 | Jasień Sucha Besk. | 51.44 | 99 | |||
15. | Twardzosz Karolina | 00 | Sokół Myślenice | 55.18 | 80 | |||
16. | Bernecka Wiktoria | 00 | Aquarius Myślenice | 58.26 | 68 | |||
17. | Zielińska Aleksandra | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:10.13 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/2/2011 - 11:51 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 25.99 | 517 | |||
2. | Gogól Michał | 94 | Sokół Myślenice | 29.01 | 372 | |||
3. | Bętkowski Jan | 92 | Sokół Myślenice | 29.02 | 371 | |||
4. | Szlachetka Szymon | 94 | SwimArt Myślenice | 32.25 | 271 | |||
5. | Borski Michał | 94 | Sokół Myślenice | 33.77 | 236 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/2/2011 - 11:51 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 26.77 | 473 | |||
2. | Jabłoński Dominik | 95 | STP Nowy Sącz | 27.31 | 446 | |||
3. | Szewczyk Arkadiusz | 95 | Fala Niepolomice | 27.41 | 441 | |||
4. | Światłoń Michał | 95 | Jasień Sucha Besk. | 27.46 | 438 | |||
5. | Sikora Mikołaj | 95 | Victoria Kozy | 27.57 | 433 | |||
6. | Marcisz Piotr | 95 | STP Nowy Sącz | 28.11 | 409 | |||
7. | Zabdyr Mateusz | 95 | Fala Niepolomice | 28.31 | 400 | |||
8. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 28.35 | 398 | |||
9. | Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 28.62 | 387 | |||
10. | Zarzyka Szymon | 95 | STP Nowy Sącz | 29.66 | 348 | |||
11. | Chalibożek Kamil | 97 | Fala Niepolomice | 30.56 | 318 | |||
12. | Kołodziej Michał | 96 | Gabi Proszówki | 30.97 | 306 | |||
13. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 31.45 | 292 | |||
14. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepolomice | 31.51 | 290 | |||
15. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myślenice | 31.99 | 277 | |||
16. | Klecha Jakub | 97 | Aquarius Myślenice | 32.67 | 260 | |||
17. | Woźnica Adam | 97 | Aquarius Myślenice | 36.02 | 194 | |||
18. | Mucha Bartłomiej | 96 | Optima Skawina | 36.84 | 182 | |||
19. | Kalisz Kacper | 97 | Gabi Proszówki | 42.47 | 118 | |||
20. | Wątor Kacper | 96 | Optima Skawina | 44.41 | 104 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/2/2011 - 11:51 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 31.62 | 287 | |||
2. | Bar Bartłomiej | 99 | STP Nowy Sącz | 31.88 | 280 | |||
3. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 32.76 | 258 | |||
4. | Buczek Antoni | 98 | Aquarius Myślenice | 32.81 | 257 | |||
5. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | 33.56 | 240 | |||
6. | Wysocki Kajetan | 98 | Aquarius Myślenice | 33.57 | 240 | |||
7. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 33.66 | 238 | |||
8. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 33.82 | 235 | |||
9. | Pochopień Stanisław | 98 | Jasień Sucha Besk. | 34.50 | 221 | |||
10. | Podkowa Kamil | 99 | Fala Niepolomice | 34.60 | 219 | |||
11. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepolomice | 35.68 | 200 | |||
12. | Olszański Bazyli | 99 | Optima Skawina | 36.90 | 181 | |||
13. | Badan Dawid | 99 | Victoria Kozy | 37.55 | 171 | |||
14. | Dzieża Kamil | 99 | SwimArt Myślenice | 38.49 | 159 | |||
15. | Steczek Michał | 98 | Jasień Sucha Besk. | 38.92 | 154 | |||
16. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 38.94 | 154 | |||
17. | Marondel Dariusz | 98 | SwimArt Myślenice | 42.22 | 121 | |||
18. | Bendzera Bartosz | 98 | Optima Skawina | 43.38 | 111 | |||
19. | Paprocki Paweł | 99 | Optima Skawina | 43.70 | 109 | |||
20. | Iszczuk Kajetan | 99 | SwimArt Myślenice | 45.94 | 94 | |||
21. | Babraj Patryk | 99 | SwimArt Myślenice | 57.22 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 26/2/2011 - 11:51 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Henke Marek | 00 | Fala Niepolomice | 35.38 | 205 | |||
2. | Szymanek Damian | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 36.40 | 188 | |||
3. | Drzazga Kamil | 00 | Victoria Kozy | 36.87 | 181 | |||
4. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 38.64 | 157 | |||
5. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 39.52 | 147 | |||
6. | Olszański Roch | 00 | Optima Skawina | 39.55 | 147 | |||
7. | Borowiec Sebastian | 00 | Gabi Proszówki | 39.81 | 144 | |||
8. | Tetłak Cezary | 00 | Salwator Kraków | 40.61 | 136 | |||
9. | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 41.48 | 127 | |||
10. | Szafrański Michał | 00 | Sokół Myślenice | 42.36 | 119 | |||
11. | Buczek Ignacy | 00 | Aquarius Myślenice | 43.32 | 112 | |||
12. | Ostrowski Wojciech | 00 | Optima Skawina | 43.76 | 108 | |||
13. | Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | Aquarius Myślenice | 44.65 | 102 | |||
14. | Garbień Maciej | 00 | SwimArt Myślenice | 52.33 | 63 | |||
15. | Zwierz Kamil | 00 | Sokół Myślenice | 54.52 | 56 | |||
16. | Ćwierz Paweł | 00 | Sokół Myślenice | 55.60 | 53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/2/2011 - 12:12 | Kobiet, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Falkowska Aleksandra | 94 | Sokół Myślenice | 46.36 | 270 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/2/2011 - 12:12 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 36.37 | 560 | |||
2. | Rogowska Natalia | 96 | Jasień Sucha Besk. | 41.34 | 381 | |||
3. | Żądło Anna | 95 | Sokół Myślenice | 42.75 | 345 | |||
4. | Bożek Joanna | 96 | Optima Skawina | 45.18 | 292 | |||
5. | Urbanik Wiktoria | 97 | SwimArt Myślenice | 46.44 | 269 | |||
6. | Pieprzyk Karolina | 97 | SwimArt Myślenice | 49.70 | 219 | |||
7. | Borowy Justyna | 96 | Jasień Sucha Besk. | 49.75 | 219 | |||
8. | Zielińska Weronika | 97 | Jasień Sucha Besk. | 51.27 | 200 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/2/2011 - 12:12 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepolomice | 38.74 | 463 | ||||
2. | Widomska Katarzyna | 98 | Limanowa-Swim Limanowa | 40.84 | 395 | ||||
3. | Wcisło Karolina | 98 | Aquarius Myślenice | 42.85 | 342 | ||||
4. | Budzyn Joanna | 98 | Gabi Proszówki | 44.27 | 310 | ||||
5. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 44.74 | 301 | ||||
6. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 44.78 | 300 | ||||
7. | Miska Maria | 99 | Sokół Myślenice | 45.18 | 292 | ||||
8. | Janik Milena | 99 | Fala Niepolomice | 45.99 | 277 | ||||
9. | Wątek Anna | 98 | Aquarius Myślenice | 48.22 | 240 | ||||
10. | Jeziorska Karolina | 99 | Znicz Delfin Kłobuck | 48.33 | 238 | ||||
11. | Urbańska Agnieszka | 99 | STP Nowy Sącz | 48.89 | 230 | ||||
12. | Kmak Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 50.18 | 213 | ||||
13. | Lasek Dagmara | 98 | Jasień Sucha Besk. | 52.97 | 181 | ||||
14. | Zduń Anna | 98 | Sokół Myślenice | 53.74 | 173 | ||||
15. | Kurek Małgorzata | 98 | Jasień Sucha Besk. | 53.80 | 173 | ||||
16. | Dziadkowiec Maria | 99 | Sokół Myślenice | 54.56 | 166 | ||||
17. | Cabała Natalia | 98 | Optima Skawina | 55.53 | 157 | ||||
18. | Karp Natalia | 98 | Optima Skawina | 59.44 | 128 | ||||
DYSKW. | Wincenciak Zofia | 99 | Optima Skawina | 56.32 | |||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 12:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 26/2/2011 - 12:12 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 42.72 | 345 | |||
2. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | 44.83 | 299 | |||
3. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 46.33 | 271 | |||
4. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 48.34 | 238 | |||
5. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 49.06 | 228 | |||
6. | Zając Karolina | 00 | Aquarius Myślenice | 51.38 | 198 | |||
7. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima Skawina | 52.06 | 191 | |||
8. | Bogacz Oliwia | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 52.84 | 182 | |||
9. | Ciuła Karolina | 00 | STP Nowy Sącz | 53.97 | 171 | |||
10. | Budzoń Matylda | 00 | Sokół Myślenice | 59.12 | 130 | |||
11. | Budzoń Klaudia | 00 | Sokół Myślenice | 1:00.18 | 124 | |||
12. | Zielińska Aleksandra | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:05.54 | 96 | |||
13. | Twardzosz Karolina | 00 | Sokół Myślenice | 1:10.03 | 78 | |||
14. | Gajewska Katarzyna | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:16.01 | 61 | |||
15. | Bernecka Wiktoria | 00 | Aquarius Myślenice | 1:18.46 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/2/2011 - 12:29 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szlachetka Szymon | 94 | SwimArt Myślenice | 37.51 | 349 | |||
2. | Gogól Michał | 94 | Sokół Myślenice | 40.52 | 277 | |||
3. | Borski Michał | 94 | Sokół Myślenice | 41.31 | 261 | |||
4. | Bogdan Gabriel | 94 | Sokół Myślenice | 43.20 | 228 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/2/2011 - 12:29 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 36.90 | 367 | |||
2. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 37.73 | 343 | |||
3. | Zarzyka Szymon | 95 | STP Nowy Sącz | 37.81 | 341 | |||
4. | Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 38.16 | 331 | |||
5. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 41.45 | 259 | |||
6. | Chalibożek Kamil | 97 | Fala Niepolomice | 42.09 | 247 | |||
7. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myślenice | 43.85 | 218 | |||
8. | Mucha Bartłomiej | 96 | Optima Skawina | 49.30 | 154 | |||
9. | Woźnica Adam | 97 | Aquarius Myślenice | 51.21 | 137 | |||
10. | Wątor Kacper | 96 | Optima Skawina | 58.46 | 92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/2/2011 - 12:29 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buczek Antoni | 98 | Aquarius Myślenice | 42.06 | 248 | ||||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 42.44 | 241 | ||||
3. | Marecik Arkadiusz | 99 | Fala Niepolomice | 42.94 | 233 | ||||
4. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 43.09 | 230 | ||||
5. | Podkowa Kamil | 99 | Fala Niepolomice | 44.06 | 215 | ||||
6. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 45.54 | 195 | ||||
7. | Wysocki Kajetan | 98 | Aquarius Myślenice | 45.81 | 192 | ||||
8. | Starowicz Marek | 99 | Aquarius Myślenice | 45.88 | 191 | ||||
9. | Pochopień Stanisław | 98 | Jasień Sucha Besk. | 46.73 | 181 | ||||
10. | Badan Dawid | 99 | Victoria Kozy | 46.81 | 180 | ||||
11. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 49.01 | 156 | ||||
12. | Marondel Dariusz | 98 | SwimArt Myślenice | 53.33 | 121 | ||||
13. | Steczek Michał | 98 | Jasień Sucha Besk. | 56.93 | 100 | ||||
14. | Iszczuk Kajetan | 99 | SwimArt Myślenice | 58.51 | 92 | ||||
15. | Babraj Patryk | 99 | SwimArt Myślenice | 1:21.81 | 34 | ||||
DYSKW. | Bendzera Bartosz | 98 | Optima Skawina | ||||||
K15 - dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu (Czas: 13:00) | |||||||||
DYSKW. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | ||||||
K15 - dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu (Czas: 13:00) | |||||||||
DYSKW. | Paprocki Paweł | 99 | Optima Skawina | ||||||
K15 - dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu (Czas: 12:59) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 26/2/2011 - 12:29 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 50.58 | 142 | |||
2. | Drzazga Kamil | 00 | Victoria Kozy | 51.82 | 132 | |||
3. | Borowiec Sebastian | 00 | Gabi Proszówki | 52.19 | 130 | |||
4. | Olszański Roch | 00 | Optima Skawina | 54.44 | 114 | |||
5. | Szafrański Michał | 00 | Sokół Myślenice | 54.85 | 112 | |||
6. | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 57.02 | 99 | |||
7. | Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | Aquarius Myślenice | 57.05 | 99 | |||
8. | Ostrowski Wojciech | 00 | Optima Skawina | 59.48 | 88 | |||
9. | Zwierz Kamil | 00 | Sokół Myślenice | 1:01.34 | 80 | |||
10. | Buczek Ignacy | 00 | Aquarius Myślenice | 1:06.02 | 64 | |||
11. | Garbień Maciej | 00 | SwimArt Myślenice | 1:14.89 | 44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/2/2011 - 12:47 | Kobiet, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Falkowska Aleksandra | 94 | Sokół Myślenice | 41.14 | 234 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/2/2011 - 12:47 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marcisz Anna | 96 | STP Nowy Sącz | 35.55 | 363 | |||
2. | Zajda Klaudia | 95 | Jasień Sucha Besk. | 36.46 | 337 | |||
3. | Jelonek Aleksandra | 96 | Fala Niepolomice | 36.73 | 329 | |||
4. | Peciak Patrycja | 96 | STP Nowy Sącz | 36.78 | 328 | |||
5. | Frosztęga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 37.15 | 318 | |||
6. | Wojas Natalia | 97 | Fala Niepolomice | 37.54 | 308 | |||
7. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 37.92 | 299 | |||
8. | Pochopień Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | 41.16 | 234 | |||
9. | Uznańska Karolina | 97 | Jasień Sucha Besk. | 43.68 | 196 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/2/2011 - 12:47 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepolomice | 33.25 | 444 | |||
2. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 35.50 | 365 | |||
3. | Pieniążek Emila | 98 | STP Nowy Sącz | 36.86 | 326 | |||
4. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepolomice | 39.26 | 270 | |||
5. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 42.50 | 212 | |||
6. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 44.87 | 181 | |||
7. | Budzyn Joanna | 98 | Gabi Proszówki | 46.46 | 163 | |||
8. | Bugajska Aleksandra | 99 | STP Nowy Sącz | 46.65 | 161 | |||
9. | Jaszek Aleksadra | 99 | Jasień Sucha Besk. | 47.38 | 153 | |||
10. | Michalska Pola | 98 | Fala Niepolomice | 48.99 | 139 | |||
11. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 1:09.08 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 26/2/2011 - 12:47 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 37.51 | 309 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 38.47 | 286 | |||
3. | Orczykowska Natalia | 00 | Limanowa-Swim Limanowa | 40.13 | 252 | |||
4. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepolomice | 41.60 | 227 | |||
5. | Owczarek Julia | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 46.18 | 166 | |||
6. | Szczygieł Natalia | 00 | Gabi Proszówki | 48.24 | 145 | |||
7. | Sikora Dagmara | 00 | Optima Skawina | 51.40 | 120 | |||
8. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima Skawina | 52.34 | 114 | |||
9. | Gutek Wiktoria | 00 | Salwator Kraków | 52.40 | 113 | |||
10. | Litwa Magdalena | 00 | Salwator Kraków | 55.24 | 97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/2/2011 - 12:58 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 28.57 | 488 | |||
2. | Bętkowski Jan | 92 | Sokół Myślenice | 33.88 | 293 | |||
3. | Bogdan Gabriel | 94 | Sokół Myślenice | 39.25 | 188 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/2/2011 - 12:58 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 28.15 | 511 | |||
2. | Jabłoński Dominik | 95 | STP Nowy Sącz | 29.67 | 436 | |||
3. | Szewczyk Arkadiusz | 95 | Fala Niepolomice | 30.24 | 412 | |||
4. | Światłoń Michał | 95 | Jasień Sucha Besk. | 32.06 | 346 | |||
5. | Marcisz Piotr | 95 | STP Nowy Sącz | 32.19 | 341 | |||
6. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepolomice | 32.92 | 319 | |||
7. | Sikora Mikołaj | 95 | Victoria Kozy | 33.04 | 316 | |||
8. | Szumlewicz Piotr | 97 | Victoria Kozy | 33.11 | 314 | |||
9. | Zabdyr Mateusz | 95 | Fala Niepolomice | 33.65 | 299 | |||
10. | Kołodziej Michał | 96 | Gabi Proszówki | 35.44 | 256 | |||
11. | Klecha Jakub | 97 | Aquarius Myślenice | 45.43 | 121 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/2/2011 - 12:58 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starowicz Marek | 99 | Aquarius Myślenice | 40.22 | 175 | ||||
2. | Bar Bartłomiej | 99 | STP Nowy Sącz | 41.01 | 165 | ||||
3. | Dzieża Kamil | 99 | SwimArt Myślenice | 50.62 | 88 | ||||
DYSKW. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | ||||||
zmiana stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 26/2/2011 - 12:58 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2009 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Henke Marek | 00 | Fala Niepolomice | 37.63 | 214 | |||
2. | Szymanek Damian | 00 | Znicz Delfin Kłobuck | 43.24 | 141 | |||
3. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 47.64 | 105 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |