Gminne Zawody Pływackie Myślenice, 8.12.2011 |
Konkurencja 1 8/12/2011 | Dziewcząt, 12,5m dowolny | PRZEDSZKOLAKI Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ZAJĄC, Aleksandra EICHLER, Zuzanna MLECZEK, Aleksandra TWARDOWSKA, Maja GÓRKA, Róża FIREK, Oliwia | 06 05 07 07 07 06 | PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 6 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PARUCH, Zuzanna NIEDOŚPIAŁ, Kajetan CERANOWICZ, Lena KARKOSZ, Amelia WOJTAN, Maria MLECZEK, Marta | 05 06 06 05 07 06 | PS nr 4 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 6 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PŁATEK, Emilia PASZKOT, Julia MISZKIEL, Lilianna ŻAK, Emilia KĘDZIERSKA, Dominika PIETRZAK, Karolina | 05 07 06 05 05 05 | PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 4 Myślenice PS nr 7 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ROGOWIEC, Iga PODLODOWSKA, Milena MŁYNARCZYK, Milena JAMROZIK, Iga ŻĄDŁO, Emilia WAWRZYNIAK, Anna | 05 06 06 07 05 06 | PS nr 4 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS Trzemeśnia PS nr 5 Myślenice PS nr 4 Myślenice PS nr 7 Myślenice | NT NT 1:00.00 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/12/2011 | Chłopców, 12,5m dowolny | PRZEDSZKOLAKI Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | WÓJCIK, Patryk KUTRZEBA, Bartosz KUTRZEBA, Franciszek | 07 07 07 | PS nr 4 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | PIWOWARCZYK, Filip MAŚLANKA, Franciszek BURZYŃSKI, Filip PODMOKŁY, Jakub | 07 07 05 05 | PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 6 Myślenice PS nr 5 Myślenice | NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PŁACHTA, Bruno PÓŁTORAK, Jakub DZIEDZINA, Kacper PIEGZA, Radosław MAJEWSKI, Maciej CHMIELOWSKI, Kamil | 07 06 05 08 05 05 | PS nr 5 Myślenice PS nr 4 Myślenice PS nr 6 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 7 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PIWOWARCZYK, Kamil PIETRZAK, Artur PŁACHTA, Antoni KOWALÓWKA, Sergiusz KASPRZYCKI, Tomasz PARDYAK, Gabriel | 05 07 05 05 07 05 | PS nr 5 Myślenice PS nr 7 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 4 Myślenice PS nr 5 Myślenice PS nr 4 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | OŻÓG, marcin RYŚ, Aleksander JAŚKOWIEC, Piotr HUDASZEK, Witold MULARCZYK, Jakub KALICIŃSKI, Dawid | 06 05 06 06 05 05 | SP Krzyszkowice PS nr 6 Myślenice PS Trzemeśnia PS nr 5 Myślenice PS nr 4 Myślenice PS nr 5 Myślenice | NT NT 57.00 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/12/2011 | Dziewcząt, 12,5m dowolny | DZIECI SZKOLNE Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | BATORSKA, Matylda MIŚKO, Hanna BIELA, Natalia | 05 05 05 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | NOWAK, Jagoda MADEJ, Justyna WOŹNICA, JUSTYNA PACEK, ZOFIA RUSEK, Magdalena | 05 05 05 05 05 | SP nr 2 Myślenice SP Borzęta SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT 1:01.00 1:02.00 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GRABSKA, ALDONA WAGNER, WIKTORIA SKURZYŃSKA, ZUZANNA WILKOŁEK, AGNIESZKA DĄBROWSKA, NATALIA TOMALA, MILENA | 05 05 05 05 05 05 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:01.00 1:00.30 1:00.00 1:00.00 1:00.30 1:01.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/12/2011 | Chłopców, 12,5m dowolny | DZIECI SZKOLNE Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | KĘSEK, Wiktor ZAJĄC, FILIP MACIEJEWSKI, JAROSŁAW KOZIOŁ, MACIEJ WARCHOŁ, Sebastian KUZIO, maciej | 05 05 05 05 05 05 | SP Krzyszkowice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP Glogoczów SP Krzyszkowice | NT 1:01.00 1:00.00 1:01.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/12/2011 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | KOPP, Oliwia NEAL, Latisia KOŚCIELNIAK, Kinga JANAS, Dominika | 02 03 01 04 | SP nr 2 Myślenice SP Osieczany SP nr 2 Myślenice SP nr 3 Myślenice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SANOWSKA, Gabriela WYSOCKA, Joanna BICZ, Natalia TUŁACZ, Weronika INGARDEN, Karolina MADEJ, Faustyna | 01 02 04 01 03 02 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP Osieczany SP nr 2 Myślenice SP Borzęta | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | JAWAŃSKA, Joanna RYŚ, GABRIELA STRZELEC, Wiktoria SUDER, DOMINIKA MRÓZ, MAGDALENA MIKA, Wioletta | 01 04 02 04 02 02 | SP Jawornik SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT 1:05.00 1:01.00 1:05.00 1:11.11 NT |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KAIM, GABRYIELA BICZ, NATALIA ZAWIEJSKA, JOANNA KUNECKA, Magdalena SUDER, Agnieszka ŻĄDŁO, ALICJA | 01 04 01 01 01 02 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 4 Myślenice SP Bęczarka SP nr 3 Myślenice | 35.00 33.00 30.00 33.00 35.00 1:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/12/2011 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | SZLACHETKA, Dawid JAMRÓZ, Jakub SAWICKI, Bartłomiej | 01 04 04 | SP Borzęta SP nr 3 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MISTARZ, Jakub MŁYNARCZYK, Witold DYCZKOWSKI, Bartosz JAŚKOWIEC, Jan ŁATAS, Aleksander SŁOWK, Miłosz | 01 04 03 03 03 04 | SP Osieczany SP Trzemeśnia SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ZIĘBA, Dawid WÓJTOWICZ, Filip BUJAS, Mikołaj OSTROWSKI, Radosław FIJAŁ, Kacper DANEK, Łukasz | 03 04 03 02 02 03 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SETLA, Mikołaj ŁUGOWSKI, KRYSTIAN MRÓZ, JAKUB SUMIEC, Adam FORNALIK, ARKADIUSZ GOŚCINIAK, Szymon | 03 02 04 04 03 02 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT 1:11.11 1:10.10 1:10.10 1:11.11 NT |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | TYMOTEUSZ, TOMCZYK WOŁEK, JAKUB SĄDA, ANDRZEJ LIBUCHA, MATEUSZ SUMERA, ADAM TYLEK, HUBERT | 04 04 03 04 04 04 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:10.10 1:05.00 1:02.00 1:05.00 1:05.00 1:10.10 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MURZYN, JAKUB PORADZISZ, ADRIAN SKOWRONEK, Ludwik ZIĘBA, Konrad MUNIAK, ŁUKASZ GRABOWSKI, BARTEK | 03 03 01 03 02 03 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP Bęczarka SP Polanka SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:00.10 1:00.00 35.00 40.00 1:00.00 1:01.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 8/12/2011 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | KRUSZYNA, ANNA SYREK, Maria RUTKA, Emilia DZIGA, Ewa | 03 02 04 04 | SP nr 3 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BARAN, Gabriela CIENKOSZ, Weronika BASISTA, Nikola JĘDROCHA, Patrycja PAJĄK, Patrycja BIELA, Inga | 01 03 04 01 01 03 | SP nr 2 Myślenice SP Osieczany SP nr 2 Myślenice SP Osieczany SP Jawornik SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BRYT, Martyna MOTYKA, Agnieszka STARZAK, WERONIKA ŚWIĘCH, Karolina DZIUBA, Katarzyna POLEWKA, Milena | 04 02 04 03 02 02 | SP nr 2 Myślenice SP Krzyszkowice SP nr 3 Myślenice SP Polanka SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT 35.00 40.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 8/12/2011 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | ZYGMUNT, Konrad WĄTOR, Jakub ZAJĄC, Aleksander PITALA, Wiktor | 01 02 02 03 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP Borzęta SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | SAWICKI, Wiktor ŚWIERCZYŃSKI, BARTŁOMIEJ MIĘTKA, Dawid JAŚKOWIEC, Jan DZIEŻA, Szymon GALAS, Kacper | 04 03 01 04 02 01 | SP nr 2 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP Bęczarka SP Trzemeśnia SP nr 2 Myślenice SP Jawornik | NT 1:00.00 35.00 47.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 8/12/2011 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KOSIBA, Kinga MICHALAK, Wiktoria SZOSTAK, Jagoda | 02 02 04 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 | JAKUBIEC, Julia JAŚKOWIEC, Oliwia SZLACHTA, Nikola MISKA, Emilia PŁACHTA, Agnieszka | 02 04 01 02 04 | SP Krzyszkowice SP nr 2 Myślenice SP Borzęta SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT 30.38 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 8/12/2011 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 - 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | DZIADKOWIEC, Zygmunt GOŁĘBIOWSKI, Piotr CZAJA, Oliwier | 03 02 04 | SP nr 4 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | SŁOWIK, Maciej OPYDO, Bartosz CHMIEL, Sławomir PISKORZ, Patryk | 02 02 02 01 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP Osieczany | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 8/12/2011 | Dziewcząt, 8 x 50m dowolny | 6 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | SP nr 2 Myślenice 2 SP nr 2 Myślenice SP nr 3 Myślenice 2 SP Osieczany SP Borzęta | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP Osieczany SP Borzęta | NT NT 7:00.00 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 8/12/2011 | Chłopców, 8 x 50m dowolny | 6 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | SP nr 3 Myślenice 1 | SP nr 3 Myślenice | 6:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 8/12/2011 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | WOŹNICZKA, Karolina JASEK, Zuzanna SYSKA, Gabriela | 99 97 99 | SP Osieczany Gimnazjum nr 2 SP Osieczany | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WĄTOR, Karolina PROSZEK, Joanna PODMOKŁA, Martyna MARCINEK, Gabriela MARCINKOWSKA, Anna MATOGA, Sara | 01 01 98 97 99 00 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice Gimnazjum Trzemeśnia Gimnazjum Trzemeśnia SP nr 2 Myślenice SP Osieczany | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BERNECKA, Wiktoria CHLIPAŁA, Karolina LIGOCKA, Alicja BAUCKA, Gabriela KURBANLY, Katarzyna NAWIEŚNIAK, Zofia | 00 00 00 00 00 99 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP Borzęta SP Osieczany SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZAJĄC, OLIWIA JASEK, KATARZYNA SENDERSKA, JULIA SKOWRONEK, JOANNA URBAŃSKA, NATALIA ŚWIĘCH, KAROLINA | 01 00 01 00 01 00 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:14.00 1:12.12 1:11.12 1:12.12 1:13.12 1:15.22 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BRYTAN, IZABELA MACKIEWICZ, NATALIA JESIEŃ, MATYLDA FITA, KLAUDIA WĄTOR, KATARZYNA BERTMAN, ALEKSANDRA | 01 99 99 00 99 01 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:09.00 1:06.03 1:01.39 1:04.00 1:08.29 1:11.11 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIĘCH, Magdalena ZAGÓRSKA, Edyta DZIADKOWIEC, Maria SROKA, AGNIESZKA GÓRALIK, Magda KRÓL, Magda | 00 97 99 99 98 98 | SP Polanka Gimnazjum nr 2 SP nr 4 Myślenice SP nr 3 Myślenice Gimnazjum Jawornik Gimnazjum Jawornik | 53.00 47.40 45.00 45.14 50.00 56.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWIEJSKA, Dominika STRZAŁKA, Dominika WALAS, Patrycja WOŁEK, Adrianna MIĘTKA, Karina ZDUŃ, Anna | 98 98 96 96 98 98 | Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 | 43.00 41.77 39.12 40.21 43.00 44.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | INWAŁ, Joanna SZUBA-ŁATA, Klaudia WCISŁO, Karolina FROSZTĘGA, Agnieszka AMBROŻY, Urszula SERAFIN, Sylwia | 96 96 98 96 98 97 | Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 2 | 37.88 36.00 30.00 31.00 37.41 38.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 8/12/2011 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 5 | RUTKA, Filip MROWCZYK, Krystian MARONDEL, Dariusz DANEK, Konrad | 00 00 98 01 | SP nr 2 Myślenice SP nr 2 Myślenice Gimnazjum Trzemeśnia SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | DRABIK, Jakub JASEK, Szymon MLECZEK, Jakub SŁOWIK, Mikołaj WODNIAK, Jan CHACIA, michał | 00 98 00 98 01 01 | SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 2 SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 2 SP nr 2 Myślenice SP Glogoczów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BUŁAT, Michał RYŚ, Arkadiusz RABKA, Maciej KLECHA, Jakub NEAL, Leon WILKOŁEK, Benjamin | 00 98 99 96 99 96 | SP Bęczarka Gimnazjum nr 2 SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 1 SP Osieczany Gimnazjum nr 2 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MACIASZKIEWICZ, Sebastian MLEKODAJ, Olaf WIDLAK, Dominik STAROWICZ, Marek CIEŚLA, Dominik NITA-DROZDOWICZ, Karol | 00 96 00 99 99 99 | SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 2 SP nr 2 Myślenice SP Jawornik SP Glogoczów SP nr 2 Myślenice | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | TOMAL, Krzysztof GUBAŁA, Mateusz ŻĄDŁO, ADRIAN ZWIERZCHOWSKI, Bartłomiej PANUŚ, Jacek MALINA, Błażej | 00 00 00 01 99 01 | SP nr 2 Myślenice SP Borzęta SP nr 3 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP Osieczany SP nr 2 Myślenice | NT NT 1:11.11 NT NT NT |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZYK, WOJCIECH JAROŃ, PIOTR PIETRZAK, Michał TROJANOWSKI, ADAM ROZUM, KAMIL WOŹNICA, JAKUB | 00 00 99 99 00 01 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 4 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:10.00 1:05.00 1:00.00 1:01.00 1:06.00 1:11.10 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | LITWA, DANIEL GÓRALIK, Marcin AMBROŻY, KRZYSTOF KASPEREK, Mariusz LIBUCHA, RYSZARD GÓRALIK, KRZYSZTOF | 99 98 01 98 99 00 | SP nr 3 Myślenice Gimnazjum Jawornik SP nr 3 Myślenice Gimnazjum Jawornik SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:00.00 55.00 55.00 55.00 59.00 1:00.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIĘCH, MARCIN CHĘCIŃSKI, Wikotr SAPAŁA, Kasper NALEPA, Arkadiusz JARZĄBEK, Karol ŻSRSKI, Maciek | 99 97 96 96 98 98 | SP nr 3 Myślenice Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum Jawornik | 53.00 41.10 40.86 41.00 42.00 54.00 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | DZIEŻA, KAMIL KRAWCZYK, Wojciech CZEPIEL, Dariusz TALAGA, Szymon ZWERZCHOWSKI, Michał WYGONA, Damian | 99 97 96 97 97 96 | SP nr 3 Myślenice Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 | 39.49 38.51 35.00 37.61 38.61 39.58 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SYREK, Sebastian DANEK, Krystian MADEJ, Konrad WYSOCKI, Kajetan TOMAL, Grzegorz WOŹNICA, Adam | 96 96 97 98 97 97 | Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 | 34.67 33.00 31.00 32.90 33.59 34.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 8/12/2011 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | WYROSTEK, Marcelina KANIA, GABRIELA ŚWIERCZYŃSKA, ZUZANNA | 97 01 01 | Gimnazjum nr 3 SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | NT 1:12.13 1:13.12 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PORADZISZ, Ksenia ROZWADOWSKA, ZUZANNA SPYTKOWSKA, SANDRA OPYDO, KAROLINA GORĄCZKO, MAŁGORZATA HAK, LUIZA | 01 00 99 99 99 01 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:11.00 1:10.00 58.00 1:09.00 1:10.20 1:11.11 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WILKOŁEK, Magdalena WĄTEK, Anna KOPP, Anna ŚWIĘCH, Aleksandra DMYTRZYK, Agata PIĘTKA, Aleksandra | 98 98 98 96 98 98 | Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 2 | 48.15 36.00 31.00 36.00 40.00 50.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 8/12/2011 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SUDER, Michał PARYŁA, Filip JEŻ, Damian | 98 00 97 | Gimnazjum Trzemeśnia SP Jawornik Gimnazjum nr 2 | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | TYLEK, Bartłomiej PARYŁA, Karol OBAJTEK, Jakub BIEŚ, Maciej | 01 99 99 00 | SP Jawornik SP Jawornik SP nr 2 Myślenice SP Osieczany | NT NT NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SKAŁKA, SZYMON SURÓWKA, Miłosz MITAN, Piotr DZIEDZINA, Jakub BABRAJ, PATRYK JAKUBIEC, Michał | 99 01 96 96 99 01 | SP nr 3 Myślenice SP Borzęta Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 SP nr 3 Myślenice SP Krzyszkowice | 1:15.60 1:00.00 40.32 41.83 1:10.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 8/12/2011 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | GOGÓL, Gabriela OLSZOWSKA, Dominika INGARDEN, Julia | 00 96 01 | SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 3 SP nr 2 Myślenice | NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MIŚKO, Jagoda LACHOWICZ, Aleksandra PŁACHTA, Małgorzata MENZEL, Ewa MISKA, Maria ZAJĄC, Karolina | 01 98 99 00 99 00 | SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 3 SP nr 2 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 2 Myślenice SP Borzęta | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | DUDEK, Katarzyna FITA, NATALIA KASPERCZYK, DANUTA LITWA, ANNA BYLICA, ALEKSANDRA JĘDROCHA, Paulina | 96 00 00 00 01 97 | Gimnazjum nr 3 SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice Gimnazjum nr 3 | NT 1:12.00 1:11.11 1:11.11 1:15.00 NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BYLICA, JOANNA BUJAS, GABRIELA STARZEC, Adrianna KULA, Gabriela SURÓWKA, DOMINIKA KASPERCZYK, Dominika | 99 99 96 97 99 00 | SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 2 SP nr 3 Myślenice SP nr 3 Myślenice | 1:10.10 55.50 45.26 48.21 1:05.00 1:11.11 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKA, Aleksandra SZOSTAK, Agnieszka BAZYL, Magdalena SANOWSKA, Dominika LATOSIEWICZ, Joanna STARZEC, Natalia | 98 98 97 96 96 98 | Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 2 | 44.00 34.00 28.00 34.00 37.00 45.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 8/12/2011 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 15 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SEROCKI, Kamil ZIĘBA, Wiktor GOŁAWIECKI, Maciej CICHOŃ, Łukasz WALAS, Jakub WÓJTOWICZ, Michał | 97 96 96 97 97 99 | Gimnazjum nr 3 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 3 Gimnazjum nr 2 SP Osieczany | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BAZYL, Kamil MIKOŁAJCZYK, Olaf KASPRZYCKI, Jakub KASPRZYCKI, Kamil BYLICA, Jan KRÓL, Jakub | 00 98 99 99 96 99 | SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 SP nr 2 Myślenice Gimnazjum nr 2 SP Jawornik | NT NT 53.00 1:05.00 NT NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WIDEŁKA, Radosław WOŁEK, Radosław BUCZEK, Antoni GORZELANY, Jan KASPRZYCKI, Jakub JAROS, Ksawery | 96 96 98 96 97 98 | Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 | 41.26 39.05 32.00 37.53 39.05 41.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 8/12/2011 | Dziewcząt, 10 x 50m dowolny | 13 - 15 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | Gimnazjum nr 3 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 | Gimnazjum nr 3 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 8/12/2011 | Chłopców, 10 x 50m dowolny | 13 - 15 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Gimnazjum nr 3 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 2 | Gimnazjum nr 3 Gimnazjum nr 2 Gimnazjum nr 1 Gimnazjum nr 1 | NT NT NT NT |