Gminne Zawody Pływackie Myślenice, 8.12.2011 |
Konkurencja 1 8/12/2011 - 9:00 | Dziewcząt, 12,5m dowolny | PRZEDSZKOLAKI Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | FIREK, Oliwia | 06 | PS nr 6 Myślenice | 16.17 | ||||
2. | KARKOSZ, Amelia | 05 | PS nr 6 Myślenice | 16.25 | ||||
3. | PIETRZAK, Karolina | 05 | PS nr 7 Myślenice | 20.42 | ||||
4. | PODLODOWSKA, Milena | 06 | PS nr 5 Myślenice | 22.21 | ||||
5. | PARUCH, Zuzanna | 05 | PS nr 4 Myślenice | 23.25 | ||||
6. | PŁATEK, Emilia | 05 | PS nr 5 Myślenice | 24.25 | ||||
7. | ROGOWIEC, Iga | 05 | PS nr 4 Myślenice | 24.53 | ||||
8. | MŁYNARCZYK, Milena | 06 | PS Trzemeśnia | 27.33 | ||||
9. | CERANOWICZ, Lena | 06 | PS nr 5 Myślenice | 29.39 | ||||
10. | MLECZEK, Marta | 06 | PS nr 5 Myślenice | 30.12 | ||||
11. | WAWRZYNIAK, Anna | 06 | PS nr 7 Myślenice | 33.55 | ||||
12. | JAMROZIK, Iga | 07 | PS nr 5 Myślenice | 37.03 | ||||
13. | PASZKOT, Julia | 07 | PS nr 5 Myślenice | 41.58 | ||||
14. | RAJSKA, Oliwia | 05 | PS nr 5 Myślenice | 42.37 | ||||
15. | TWARDOWSKA, Maja | 07 | PS nr 5 Myślenice | 44.64 | ||||
16. | WOJTAN, Maria | 07 | PS nr 5 Myślenice | 47.37 | ||||
17. | MLECZEK, Aleksandra | 07 | PS nr 5 Myślenice | 1:05.99 | ||||
18. | GÓRKA, Róża | 07 | PS nr 5 Myślenice | 1:36.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 8/12/2011 - 9:05 | Chłopców, 12,5m dowolny | PRZEDSZKOLAKI Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | JANUSZ, Szymon | 05 | PS nr 5 Myślenice | 18.19 | ||||
2. | MISKA, Antoni | 05 | PS nr 4 Myślenice | 19.25 | ||||
3. | MAJEWSKI, Maciej | 05 | PS nr 5 Myślenice | 20.15 | ||||
4. | BURZYŃSKI, Filip | 05 | PS nr 6 Myślenice | 21.53 | ||||
5. | RYŚ, Aleksander | 05 | PS nr 6 Myślenice | 21.79 | ||||
6. | PIWOWARCZYK, Kamil | 05 | PS nr 5 Myślenice | 24.09 | ||||
7. | PODMOKŁY, Jakub | 05 | PS nr 5 Myślenice | 26.95 | ||||
8. | KUTRZEBA, Franciszek | 07 | PS nr 5 Myślenice | 30.32 | ||||
9. | PŁACHTA, Antoni | 05 | PS nr 5 Myślenice | 34.25 | ||||
10. | JAŚKOWIEC, Piotr | 06 | PS Trzemeśnia | 35.03 | ||||
11. | PÓŁTORAK, Jakub | 06 | PS nr 4 Myślenice | 35.29 | ||||
12. | KASPRZYCKI, Tomasz | 07 | PS nr 5 Myślenice | 37.76 | ||||
13. | PIEGZA, Radosław | 08 | PS nr 5 Myślenice | 39.22 | ||||
14. | PIETRZAK, Artur | 07 | PS nr 7 Myślenice | 41.37 | ||||
15. | PARDYAK, Gabriel | 05 | PS nr 4 Myślenice | 48.21 | ||||
16. | OŻÓG, marcin | 06 | SP Krzyszkowice | 49.80 | ||||
17. | KOWALÓWKA, Sergiusz | 05 | PS nr 4 Myślenice | 50.10 | ||||
18. | WÓJCIK, Patryk | 07 | PS nr 4 Myślenice | 57.81 | ||||
19. | PIWOWARCZYK, Filip | 07 | PS nr 5 Myślenice | 1:01.00 | ||||
20. | HUDASZEK, Witold | 06 | PS nr 5 Myślenice | 1:26.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 8/12/2011 - 9:05 | Dziewcząt, 12,5m dowolny | DZIECI SZKOLNE Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | MADEJ, Justyna | 05 | SP Borzęta | 13.40 | ||||
2. | NOWAK, Jagoda | 05 | SP nr 2 Myślenice | 16.57 | ||||
3. | BIELA, Natalia | 05 | SP nr 2 Myślenice | 17.89 | ||||
4. | MIŚKO, Hanna | 05 | SP nr 2 Myślenice | 18.08 | ||||
5. | WOŹNICA, JUSTYNA | 05 | SP nr 3 Myślenice | 18.38 | ||||
6. | SKURZYŃSKA, ZUZANNA | 05 | SP nr 3 Myślenice | 19.28 | ||||
7. | RUSEK, Magdalena | 05 | SP nr 2 Myślenice | 19.69 | ||||
8. | BATORSKA, Matylda | 05 | SP nr 2 Myślenice | 20.06 | ||||
9. | TOMALA, MILENA | 05 | SP nr 3 Myślenice | 20.47 | ||||
10. | WILKOŁEK, AGNIESZKA | 05 | SP nr 3 Myślenice | 23.87 | ||||
11. | GRABSKA, ALDONA | 05 | SP nr 3 Myślenice | 28.07 | ||||
12. | DĄBROWSKA, NATALIA | 05 | SP nr 3 Myślenice | 30.89 | ||||
13. | PACEK, ZOFIA | 05 | SP nr 3 Myślenice | 35.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 8/12/2011 - 9:10 | Chłopców, 12,5m dowolny | DZIECI SZKOLNE Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | WARCHOŁ, Sebastian | 05 | SP Glogoczów | 12.35 | ||||
2. | MACIEJEWSKI, JAROSŁAW | 05 | SP nr 3 Myślenice | 22.60 | ||||
3. | KOZIOŁ, MACIEJ | 05 | SP nr 3 Myślenice | 24.14 | ||||
4. | ZAJĄC, FILIP | 05 | SP nr 3 Myślenice | 29.69 | ||||
5. | KUZIO, maciej | 05 | SP Krzyszkowice | 30.09 | ||||
6. | KĘSEK, Wiktor | 05 | SP Krzyszkowice | 32.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 8/12/2011 - 9:15 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | SANOWSKA, Gabriela | 01 | SP nr 2 Myślenice | 20.46 | 139 | |||
2. | ZAWIEJSKA, JOANNA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 23.18 | 96 | |||
3. | TUŁACZ, Weronika | 01 | SP Osieczany | 23.31 | 94 | |||
4. | KOŚCIELNIAK, Kinga | 01 | SP nr 2 Myślenice | 23.59 | 91 | |||
5. | JAWAŃSKA, Joanna | 01 | SP Jawornik | 26.91 | 61 | |||
6. | SUDER, Agnieszka | 01 | SP Bęczarka | 28.20 | 53 | |||
7. | KUNECKA, Magdalena | 01 | SP nr 4 Myślenice | 29.41 | 47 |
9 lat |
1. | KOPP, Oliwia | 02 | SP nr 2 Myślenice | 18.29 | 195 | |||
2. | WYSOCKA, Joanna | 02 | SP nr 2 Myślenice | 21.55 | 119 | |||
3. | MIKA, Wioletta | 02 | SP nr 2 Myślenice | 22.11 | 110 | |||
4. | MRÓZ, MAGDALENA | 02 | SP nr 3 Myślenice | 28.89 | 49 | |||
5. | ŻĄDŁO, ALICJA | 02 | SP nr 3 Myślenice | 30.09 | 43 | |||
6. | STRZELEC, Wiktoria | 02 | SP nr 3 Myślenice | 35.00 | 27 |
8 lat |
1. | NEAL, Latisia | 03 | SP Osieczany | 28.97 | 49 |
7 lat |
1. | BICZ, Natalia | 04 | SP nr 2 Myślenice | 27.91 | 55 | |||
2. | SUDER, DOMINIKA | 04 | SP nr 3 Myślenice | 32.85 | 33 | |||
3. | JANAS, Dominika | 04 | SP nr 3 Myślenice | 38.17 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 8/12/2011 - 9:20 | Chłopców, 25m dowolny | 7 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | SZLACHETKA, Dawid | 01 | SP Borzęta | 23.60 | 58 | |||
2. | SKOWRONEK, Ludwik | 01 | SP Bęczarka | 24.92 | 49 |
9 lat |
1. | OSTROWSKI, Radosław | 02 | SP nr 2 Myślenice | 20.67 | 86 | |||
2. | GOŚCINIAK, Szymon | 02 | SP nr 2 Myślenice | 21.14 | 81 | |||
3. | CHMIEL, Sławomir | 02 | SP nr 2 Myślenice | 24.06 | 55 | |||
4. | SŁOWIK, Maciej | 02 | SP nr 2 Myślenice | 30.22 | 27 | |||
5. | MUNIAK, ŁUKASZ | 02 | SP nr 3 Myślenice | 38.75 | 13 | |||
6. | ŁUGOWSKI, KRYSTIAN | 02 | SP nr 3 Myślenice | 39.18 | 12 |
8 lat |
1. | ŁATAS, Aleksander | 03 | SP nr 2 Myślenice | 26.61 | 40 | |||
2. | GRABSKI, BARTEK | 03 | SP nr 3 Myślenice | 29.37 | 30 | |||
3. | DYCZKOWSKI, Bartosz | 03 | SP nr 2 Myślenice | 30.89 | 25 | |||
4. | FORNALIK, ARKADIUSZ | 03 | SP nr 3 Myślenice | 32.59 | 22 | |||
5. | BUJAS, Mikołaj | 03 | SP nr 2 Myślenice | 36.35 | 15 | |||
6. | MURZYN, JAKUB | 03 | SP nr 3 Myślenice | 36.50 | 15 | |||
7. | PORADZISZ, ADRIAN | 03 | SP nr 3 Myślenice | 37.64 | 14 | |||
8. | SETLA, Mikołaj | 03 | SP nr 3 Myślenice | 38.82 | 13 | |||
9. | ZIĘBA, Dawid | 03 | SP nr 2 Myślenice | 41.67 | 10 | |||
10. | SĄDA, ANDRZEJ | 03 | SP nr 3 Myślenice | 43.73 | 9 | |||
11. | JAŚKOWIEC, Jan | 03 | SP nr 2 Myślenice | 47.50 | 7 | |||
12. | DANEK, Łukasz | 03 | SP nr 2 Myślenice | 53.22 | 5 |
7 lat |
1. | SAWICKI, Bartłomiej | 04 | SP nr 2 Myślenice | 29.36 | 30 | |||
2. | SŁOWK, Miłosz | 04 | SP nr 2 Myślenice | 30.22 | 27 | |||
3. | LIBUCHA, MATEUSZ | 04 | SP nr 3 Myślenice | 33.68 | 20 | |||
4. | MŁYNARCZYK, Witold | 04 | SP Trzemeśnia | 35.82 | 16 | |||
5. | WÓJTOWICZ, Filip | 04 | SP nr 2 Myślenice | 37.35 | 14 | |||
6. | JAMRÓZ, Jakub | 04 | SP nr 3 Myślenice | 45.41 | 8 | |||
7. | SUMIEC, Adam | 04 | SP nr 3 Myślenice | 46.71 | 7 | |||
8. | TYLEK, HUBERT | 04 | SP nr 3 Myślenice | 1:01.56 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 8/12/2011 - 9:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | JĘDROCHA, Patrycja | 01 | SP Osieczany | 25.68 | 104 | |||
2. | PAJĄK, Patrycja | 01 | SP Jawornik | 32.31 | 52 | |||
3. | BARAN, Gabriela | 01 | SP nr 2 Myślenice | 37.97 | 32 |
9 lat |
1. | MADEJ, Faustyna | 02 | SP Borzęta | 22.97 | 146 | |||
2. | MOTYKA, Agnieszka | 02 | SP Krzyszkowice | 27.40 | 86 | |||
3. | SYREK, Maria | 02 | SP nr 2 Myślenice | 30.85 | 60 | |||
4. | DZIUBA, Katarzyna | 02 | SP nr 2 Myślenice | 32.10 | 53 | |||
5. | POLEWKA, Milena | 02 | SP nr 2 Myślenice | 36.97 | 35 |
8 lat |
1. | CIENKOSZ, Weronika | 03 | SP Osieczany | 30.46 | 62 | |||
2. | BIELA, Inga | 03 | SP nr 2 Myślenice | 31.80 | 55 | |||
3. | KRUSZYNA, ANNA | 03 | SP nr 3 Myślenice | 41.96 | 23 |
7 lat |
1. | BRYT, Martyna | 04 | SP nr 2 Myślenice | 29.57 | 68 | |||
2. | BASISTA, Nikola | 04 | SP nr 2 Myślenice | 34.91 | 41 | |||
3. | DZIGA, Ewa | 04 | SP nr 2 Myślenice | 37.15 | 34 | |||
4. | RUTKA, Emilia | 04 | SP nr 2 Myślenice | 51.53 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 8/12/2011 - 9:30 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | GALAS, Kacper | 01 | SP Jawornik | 24.50 | 79 | |||
2. | MIĘTKA, Dawid | 01 | SP Bęczarka | 24.93 | 75 |
9 lat |
1. | ZAJĄC, Aleksander | 02 | SP Borzęta | 26.33 | 64 | |||
2. | DZIEŻA, Szymon | 02 | SP nr 2 Myślenice | 34.16 | 29 | |||
3. | WĄTOR, Jakub | 02 | SP nr 2 Myślenice | 47.64 | 10 |
8 lat |
1. | ŚWIERCZYŃSKI, BARTŁOMIEJ | 03 | SP nr 3 Myślenice | 29.53 | 45 | |||
2. | PITALA, Wiktor | 03 | SP nr 2 Myślenice | 52.30 | 8 |
7 lat |
1. | SAWICKI, Wiktor | 04 | SP nr 2 Myślenice | 37.20 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 8/12/2011 - 9:30 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | SZLACHTA, Nikola | 01 | SP Borzęta | 27.50 | 115 |
9 lat |
1. | MISKA, Emilia | 02 | SP nr 2 Myślenice | 24.30 | 167 | |||
2. | KOSIBA, Kinga | 02 | SP nr 2 Myślenice | 28.33 | 105 | |||
3. | MUSIAŁ, Natalia | 02 | SP nr 2 Myślenice | 28.98 | 98 | |||
4. | MICHALAK, Wiktoria | 02 | SP nr 2 Myślenice | 34.78 | 57 | |||
5. | JAKUBIEC, Julia | 02 | SP Krzyszkowice | 47.63 | 22 |
8 lat |
1. | ŻYŁA, Julia | 03 | SP Osieczany | 31.55 | 76 |
7 lat |
1. | JAŚKOWIEC, Oliwia | 04 | SP nr 2 Myślenice | 32.58 | 69 | |||
2. | SZOSTAK, Jagoda | 04 | SP nr 2 Myślenice | 33.56 | 63 | |||
3. | PŁACHTA, Agnieszka | 04 | SP nr 2 Myślenice | 42.70 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 8/12/2011 - 9:35 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | PISKORZ, Patryk | 01 | SP Osieczany | 28.94 | 64 |
9 lat |
1. | GOŁĘBIOWSKI, Piotr | 02 | SP nr 2 Myślenice | 29.60 | 60 | |||
2. | SŁOWIK, Maciej | 02 | SP nr 2 Myślenice | 30.11 | 57 | |||
3. | OPYDO, Bartosz | 02 | SP nr 2 Myślenice | 54.99 | 9 |
8 lat |
1. | DZIADKOWIEC, Zygmunt | 03 | SP nr 4 Myślenice | 29.07 | 63 |
7 lat |
1. | CZAJA, Oliwier | 04 | SP nr 2 Myślenice | 53.97 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 8/12/2011 - 9:35 | Dziewcząt, 8 x 50m dowolny | 6 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP nr 3 Myślenice | SP nr 3 Myślenice | 5:59.08 | 140 |
BERTMAN, ALEKSANDRA WĄTOR, KATARZYNA ROZWADOWSKA, ZUZANNA FITA, NATALIA | 01 99 00 00 | FITA, KLAUDIA BRYTAN, IZABELA SPYTKOWSKA, SANDRA SROKA, AGNIESZKA | 00 01 99 99 |
2. | SP nr 2 Myślenice 2 | SP nr 2 Myślenice | 6:03.50 | 135 |
, , , , | , , , , |
3. | SP nr 3 Myślenice 2 | SP nr 3 Myślenice | 7:30.47 | 70 |
SENDERSKA, JULIA BYLICA, JOANNA GORĄCZKO, MAŁGORZATA JESIEŃ, MATYLDA | 01 99 99 99 | OPYDO, KAROLINA MACKIEWICZ, NATALIA ZAJĄC, OLIWIA URBAŃSKA, NATALIA | 99 99 01 01 |
4. | SP Borzęta | SP Borzęta | 8:41.96 | 45 |
KISZKA, Klaudia LIGOCKA, Alicja SZLACHTA, Nikola SZLACHTA, Paulina | 00 00 01 00 | SZLACHTA, Roksana ZACZEK, Weronika ZAJĄC, Karolina ZLEZARCZYK, Patrycja | 01 99 00 00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 8/12/2011 - 9:45 | Chłopców, 8 x 50m dowolny | 6 - 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP nr 2 Myślenice | SP nr 2 Myślenice | 5:55.00 | 94 |
ZWIERZCHOWSKI, Bartłomiej WODNIAK, Jan MALINA, Błażej KASPRZYCKI, Kamil | 01 01 01 99 | OBAJTEK, Jakub RABKA, Maciej BAZYL, Kamil NITA-DROZDOWICZ, Karol | 99 99 00 99 |
2. | SP nr 3 Myślenice 1 | SP nr 3 Myślenice | 6:13.30 | 81 |
WOŹNICA, JAKUB ROZUM, KAMIL , AMBROŻY, KRZYSTOF | 01 00 01 | LIBUCHA, RYSZARD SKAŁKA, SZYMON LITWA, DANIEL ŚWIĘCH, MARCIN | 99 99 99 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 8/12/2011 - 9:50 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | BRYTAN, IZABELA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 46.32 | 126 | |||
2. | BERTMAN, ALEKSANDRA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 48.35 | 111 | |||
3. | PROSZEK, Joanna | 01 | SP nr 2 Myślenice | 52.09 | 88 | |||
4. | WĄTOR, Karolina | 01 | SP nr 2 Myślenice | 55.32 | 74 | |||
5. | URBAŃSKA, NATALIA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 59.21 | 60 | |||
6. | ZAJĄC, OLIWIA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 59.32 | 60 | |||
7. | SENDERSKA, JULIA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 1:13.14 | 32 |
11 lat |
1. | FITA, KLAUDIA | 00 | SP nr 3 Myślenice | 38.81 | 214 | |||
2. | ŚWIĘCH, Magdalena | 00 | SP Polanka | 47.61 | 116 | |||
3. | MATOGA, Sara | 00 | SP Osieczany | 51.64 | 91 | |||
4. | LIGOCKA, Alicja | 00 | SP Borzęta | 1:04.40 | 47 | |||
5. | ŚWIĘCH, KAROLINA | 00 | SP nr 3 Myślenice | 1:07.28 | 41 | |||
6. | BAUCKA, Gabriela | 00 | SP Osieczany | 1:09.04 | 38 | |||
7. | JASEK, KATARZYNA | 00 | SP nr 3 Myślenice | 1:13.35 | 31 |
12 lat |
1. | OBAJTEK, Natalia | 99 | SP nr 2 Myślenice | 39.47 | 204 | |||
2. | MARCINKOWSKA, Anna | 99 | SP nr 2 Myślenice | 39.82 | 199 | |||
3. | DZIADKOWIEC, Maria | 99 | SP nr 4 Myślenice | 41.87 | 171 | |||
4. | SROKA, AGNIESZKA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 43.16 | 156 | |||
5. | WĄTOR, KATARZYNA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 46.60 | 124 | |||
6. | JESIEŃ, MATYLDA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 52.00 | 89 | |||
7. | MACKIEWICZ, NATALIA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 1:02.35 | 51 | |||
8. | WOŹNICZKA, Karolina | 99 | SP Osieczany | 1:09.57 | 37 | |||
9. | SYSKA, Gabriela | 99 | SP Osieczany | 1:15.04 | 29 |
13 lat |
1. | WCISŁO, Karolina | 98 | Gimnazjum nr 1 | 30.15 | 458 | |||
2. | AMBROŻY, Urszula | 98 | Gimnazjum nr 2 | 36.35 | 261 | |||
3. | MIĘTKA, Karina | 98 | Gimnazjum nr 1 | 38.78 | 215 | |||
4. | STRZAŁKA, Dominika | 98 | Gimnazjum nr 2 | 40.62 | 187 | |||
5. | PODMOKŁA, Martyna | 98 | Gimnazjum Trzemeśnia | 41.28 | 178 | |||
6. | ZAWIEJSKA, Dominika | 98 | Gimnazjum nr 1 | 42.69 | 161 |
14 lat |
1. | SERAFIN, Sylwia | 97 | Gimnazjum nr 2 | 39.06 | 210 | |||
2. | MARCINEK, Gabriela | 97 | Gimnazjum Trzemeśnia | 42.59 | 162 |
15 lat |
1. | FROSZTĘGA, Agnieszka | 96 | Gimnazjum nr 1 | 31.32 | 409 | |||
2. | SZUBA-ŁATA, Klaudia | 96 | Gimnazjum nr 1 | 35.87 | 272 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 8/12/2011 - 10:00 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | MALINA, Błażej | 01 | SP nr 2 Myślenice | 40.87 | 122 | |||
2. | ZWIERZCHOWSKI, Bartłomiej | 01 | SP nr 2 Myślenice | 42.71 | 107 | |||
3. | AMBROŻY, KRZYSTOF | 01 | SP nr 3 Myślenice | 45.18 | 90 | |||
4. | WODNIAK, Jan | 01 | SP nr 2 Myślenice | 46.21 | 84 | |||
5. | RUSEK, Piotr | 01 | SP nr 2 Myślenice | 47.40 | 78 | |||
6. | WOŹNICA, JAKUB | 01 | SP nr 3 Myślenice | 50.21 | 66 | |||
7. | CHACIA, michał | 01 | SP Glogoczów | 56.25 | 47 | |||
8. | DANEK, Konrad | 01 | SP nr 2 Myślenice | 57.11 | 44 |
11 lat |
1. | ROZUM, KAMIL | 00 | SP nr 3 Myślenice | 43.89 | 98 | |||
2. | RUTKA, Filip | 00 | SP nr 2 Myślenice | 45.21 | 90 | |||
3. | DRABIK, Jakub | 00 | SP nr 2 Myślenice | 46.46 | 83 | |||
4. | TOMAL, Krzysztof | 00 | SP nr 2 Myślenice | 47.29 | 79 | |||
5. | GUBAŁA, Mateusz | 00 | SP Borzęta | 52.51 | 57 | |||
6. | BUŁAT, Michał | 00 | SP Bęczarka | 53.78 | 53 | |||
7. | JAROŃ, PIOTR | 00 | SP nr 3 Myślenice | 59.56 | 39 | |||
8. | ŻĄDŁO, ADRIAN | 00 | SP nr 3 Myślenice | 1:00.55 | 37 | |||
9. | KRAWCZYK, WOJCIECH | 00 | SP nr 3 Myślenice | 1:23.81 | 14 |
12 lat |
1. | NITA-DROZDOWICZ, Karol | 99 | SP nr 2 Myślenice | 30.86 | 284 | |||
2. | DZIEŻA, KAMIL | 99 | SP nr 3 Myślenice | 34.42 | 205 | |||
3. | RABKA, Maciej | 99 | SP nr 2 Myślenice | 39.72 | 133 | |||
4. | PANUŚ, Jacek | 99 | SP Osieczany | 41.99 | 112 | |||
5. | ŚWIĘCH, MARCIN | 99 | SP nr 3 Myślenice | 42.83 | 106 | |||
6. | CIEŚLA, Dominik | 99 | SP Glogoczów | 44.21 | 96 | |||
7. | PIETRZAK, Michał | 99 | SP nr 4 Myślenice | 47.93 | 75 | |||
8. | LIBUCHA, RYSZARD | 99 | SP nr 3 Myślenice | 50.75 | 64 | |||
9. | NEAL, Leon | 99 | SP Osieczany | 51.51 | 61 | |||
10. | TROJANOWSKI, ADAM | 99 | SP nr 3 Myślenice | 59.41 | 39 |
13 lat |
1. | WYSOCKI, Kajetan | 98 | Gimnazjum nr 1 | 30.59 | 292 | |||
2. | RYŚ, Arkadiusz | 98 | Gimnazjum nr 2 | 31.79 | 260 | |||
3. | JASEK, Szymon | 98 | Gimnazjum nr 2 | 40.41 | 126 | |||
4. | MARONDEL, Dariusz | 98 | Gimnazjum Trzemeśnia | 40.52 | 125 | |||
5. | SŁOWIK, Mikołaj | 98 | Gimnazjum nr 2 | 40.95 | 121 | |||
6. | KASPEREK, Mariusz | 98 | Gimnazjum Jawornik | 41.34 | 118 | |||
7. | JARZĄBEK, Karol | 98 | Gimnazjum nr 1 | 42.50 | 108 | |||
8. | GÓRALIK, Marcin | 98 | Gimnazjum Jawornik | 45.31 | 89 |
14 lat |
1. | MADEJ, Konrad | 97 | Gimnazjum nr 2 | 28.53 | 360 | |||
2. | KLECHA, Jakub | 97 | Gimnazjum nr 1 | 30.99 | 281 | |||
3. | TOMAL, Grzegorz | 97 | Gimnazjum nr 1 | 33.44 | 223 | |||
4. | WOŹNICA, Adam | 97 | Gimnazjum nr 1 | 33.46 | 223 | |||
5. | CHĘCIŃSKI, Wikotr | 97 | Gimnazjum nr 1 | 35.36 | 189 | |||
6. | KRAWCZYK, Wojciech | 97 | Gimnazjum nr 1 | 36.87 | 166 | |||
7. | ZWERZCHOWSKI, Michał | 97 | Gimnazjum nr 1 | 38.64 | 145 |
15 lat |
1. | DANEK, Krystian | 96 | Gimnazjum nr 1 | 30.58 | 292 | |||
2. | CZEPIEL, Dariusz | 96 | Gimnazjum nr 2 | 31.34 | 271 | |||
3. | WILKOŁEK, Benjamin | 96 | Gimnazjum nr 2 | 31.48 | 268 | |||
4. | SYREK, Sebastian | 96 | Gimnazjum nr 1 | 35.10 | 193 | |||
5. | WIDEŁKA, Radosław | 96 | Gimnazjum nr 1 | 36.57 | 171 | |||
6. | WYGONA, Damian | 96 | Gimnazjum nr 1 | 39.02 | 140 | |||
7. | NALEPA, Arkadiusz | 96 | Gimnazjum nr 1 | 40.12 | 129 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 8/12/2011 - 10:15 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | ŚWIERCZYŃSKA, ZUZANNA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 1:05.11 | 61 | |||
2. | HAK, LUIZA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 1:05.38 | 60 | |||
3. | PORADZISZ, Ksenia | 01 | SP nr 3 Myślenice | 1:06.69 | 57 |
11 lat |
1. | ROZWADOWSKA, ZUZANNA | 00 | SP nr 3 Myślenice | 51.40 | 125 |
12 lat |
1. | SPYTKOWSKA, SANDRA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 53.68 | 109 | |||
2. | GORĄCZKO, MAŁGORZATA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 54.15 | 106 | |||
3. | OPYDO, KAROLINA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 54.89 | 102 |
13 lat |
1. | KOPP, Nikoletta | 98 | Gimnazjum nr 1 | 37.12 | 331 | |||
2. | WĄTEK, Anna | 98 | Gimnazjum nr 1 | 43.37 | 208 | |||
3. | DMYTRZYK, Agata | 98 | Gimnazjum nr 1 | 43.57 | 205 | |||
4. | WILKOŁEK, Magdalena | 98 | Gimnazjum nr 2 | 47.43 | 159 | |||
5. | PIĘTKA, Aleksandra | 98 | Gimnazjum nr 2 | 53.58 | 110 |
14 lat |
1. | WYROSTEK, Marcelina | 97 | Gimnazjum nr 3 | 58.43 | 85 |
15 lat |
1. | ŚWIĘCH, Aleksandra | 96 | Gimnazjum nr 1 | 47.72 | 156 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 8/12/2011 - 10:20 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | SURÓWKA, Miłosz | 01 | SP Borzęta | 57.16 | 61 | |||
2. | JAKUBIEC, Michał | 01 | SP Krzyszkowice | 57.94 | 59 | |||
3. | TYLEK, Bartłomiej | 01 | SP Jawornik | 58.72 | 57 |
12 lat |
1. | BABRAJ, PATRYK | 99 | SP nr 3 Myślenice | 51.00 | 87 | |||
2. | OBAJTEK, Jakub | 99 | SP nr 2 Myślenice | 52.06 | 81 | |||
3. | PARYŁA, Karol | 99 | SP Jawornik | 53.44 | 75 | |||
4. | SKAŁKA, SZYMON | 99 | SP nr 3 Myślenice | 55.10 | 69 |
13 lat |
1. | SUDER, Michał | 98 | Gimnazjum Trzemeśnia | 51.84 | 82 |
14 lat |
1. | JEŻ, Damian | 97 | Gimnazjum nr 2 | 36.32 | 241 | |||
2. | WALAS, Jakub | 97 | Gimnazjum nr 2 | 55.20 | 68 |
15 lat |
1. | DZIEDZINA, Jakub | 96 | Gimnazjum nr 1 | 48.77 | 99 | |||
2. | MITAN, Piotr | 96 | Gimnazjum nr 1 | 48.82 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 8/12/2011 - 10:25 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | INGARDEN, Julia | 01 | SP nr 2 Myślenice | 57.94 | 122 | |||
2. | MIŚKO, Jagoda | 01 | SP nr 2 Myślenice | 1:03.89 | 91 | |||
3. | BYLICA, ALEKSANDRA | 01 | SP nr 3 Myślenice | 1:08.64 | 73 |
11 lat |
1. | ZAJĄC, Karolina | 00 | SP Borzęta | 46.91 | 231 | |||
2. | GOGÓL, Gabriela | 00 | SP nr 2 Myślenice | 55.16 | 142 | |||
3. | FITA, NATALIA | 00 | SP nr 3 Myślenice | 58.96 | 116 | |||
4. | KASPERCZYK, DANUTA | 00 | SP nr 3 Myślenice | 1:02.40 | 98 | |||
5. | LITWA, ANNA | 00 | SP nr 3 Myślenice | 1:03.63 | 92 | |||
6. | MENZEL, Ewa | 00 | SP nr 3 Myślenice | 1:10.33 | 68 |
12 lat |
1. | MISKA, Maria | 99 | SP nr 2 Myślenice | 43.43 | 291 | |||
2. | PŁACHTA, Małgorzata | 99 | SP nr 2 Myślenice | 53.60 | 155 | |||
3. | BYLICA, JOANNA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 55.81 | 137 | |||
4. | SURÓWKA, DOMINIKA | 99 | SP nr 3 Myślenice | 1:03.04 | 95 |
13 lat |
1. | SZOSTAK, Agnieszka | 98 | Gimnazjum nr 1 | 43.02 | 300 | |||
2. | STARZEC, Natalia | 98 | Gimnazjum nr 2 | 43.83 | 283 | |||
3. | KAMIŃSKA, Aleksandra | 98 | Gimnazjum nr 1 | 49.04 | 202 | |||
4. | ZDUŃ, Anna | 98 | Gimnazjum nr 1 | 52.21 | 167 | |||
5. | KRÓL, Magda | 98 | Gimnazjum Jawornik | 56.40 | 133 | |||
6. | GÓRALIK, Magda | 98 | Gimnazjum Jawornik | 1:03.75 | 92 | |||
7. | LACHOWICZ, Aleksandra | 98 | Gimnazjum nr 3 | 1:30.28 | 32 |
14 lat |
1. | BAZYL, Magdalena | 97 | Gimnazjum nr 1 | 35.47 | 535 | |||
2. | KULA, Gabriela | 97 | Gimnazjum nr 2 | 56.64 | 131 |
15 lat |
1. | SANOWSKA, Dominika | 96 | Gimnazjum nr 1 | 43.25 | 295 | |||
2. | STARZEC, Adrianna | 96 | Gimnazjum nr 2 | 45.48 | 253 | |||
3. | OLSZOWSKA, Dominika | 96 | Gimnazjum nr 3 | 55.39 | 140 | |||
4. | DUDEK, Katarzyna | 96 | Gimnazjum nr 3 | 1:14.37 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 8/12/2011 - 10:30 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | BAZYL, Kamil | 00 | SP nr 2 Myślenice | 46.00 | 165 |
12 lat |
1. | KRÓL, Jakub | 99 | SP Jawornik | 57.83 | 83 | |||
2. | WÓJTOWICZ, Michał | 99 | SP Osieczany | 59.86 | 75 | |||
3. | KASPRZYCKI, Kamil | 99 | SP nr 2 Myślenice | 1:00.00 | 74 |
13 lat |
1. | BUCZEK, Antoni | 98 | Gimnazjum nr 1 | 40.48 | 242 | |||
2. | JAROS, Ksawery | 98 | Gimnazjum nr 1 | 46.27 | 162 | |||
3. | MIKOŁAJCZYK, Olaf | 98 | Gimnazjum nr 2 | 46.29 | 162 |
14 lat |
1. | SEROCKI, Kamil | 97 | Gimnazjum nr 3 | 47.52 | 150 | |||
2. | CICHOŃ, Łukasz | 97 | Gimnazjum nr 3 | 48.25 | 143 | |||
3. | KASPRZYCKI, Jakub | 97 | Gimnazjum nr 1 | 49.11 | 135 |
15 lat |
1. | ZIĘBA, Wiktor | 96 | Gimnazjum nr 2 | 39.43 | 262 | |||
2. | BYLICA, Jan | 96 | Gimnazjum nr 2 | 40.38 | 244 | |||
3. | GOŁAWIECKI, Maciej | 96 | Gimnazjum nr 2 | 44.71 | 180 | |||
4. | SAPAŁA, Kasper | 96 | Gimnazjum nr 1 | 46.88 | 156 | |||
5. | WOŁEK, Radosław | 96 | Gimnazjum nr 1 | 47.10 | 154 | |||
6. | GORZELANY, Jan | 96 | Gimnazjum nr 1 | 49.45 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 8/12/2011 - 10:35 | Dziewcząt, 10 x 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Gimnazjum nr 1 | Gimnazjum nr 1 | 5:46.92 | 303 |
BAZYL, Magdalena FROSZTĘGA, Agnieszka ŚWIĘCH, Aleksandra LATOSIEWICZ, Joanna SZUBA-ŁATA, Klaudia | 97 96 96 96 96 | SANOWSKA, Dominika SZYMCZYK, Agnieszka ŚWIERK, Magdalena KOPP, Nikoletta WĄTEK, Anna | 96 97 97 98 98 |
2. | Gimnazjum nr 2 | Gimnazjum nr 2 | 7:13.11 | 155 |
STARZEC, Adrianna FITA, Klaudia PIĘTKA, Aleksandra WALAS, Patrycja SERAFIN, Sylwia | 96 97 98 96 97 | KULA, Gabriela STARZEC, Natalia AMBROŻY, Urszula WILKOŁEK, Magdalena STRZAŁKA, Dominika | 97 98 98 98 98 |
3. | Gimnazjum nr 3 | Gimnazjum nr 3 | 10:49.00 | 46 |
PIEKARZ, Adrianna STANEK, Natalia LACHOWICZ, Aleksandra WYROSTEK, Marcelina NOWAK, Maria | 98 98 98 97 97 | SZATAN, Anna ŻĄDŁO, Andżelika OLSZOWSKA, Dominika DUDEK, Katarzyna PIEKARZ, Blanka | 97 97 96 96 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 8/12/2011 - 10:40 | Chłopców, 10 x 50m dowolny | 13 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2010 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Gimnazjum nr 2 | Gimnazjum nr 2 | 5:37.26 | 214 |
BYLICA, Jan CZEPIEL, Dariusz GOŁAWIECKI, Maciej MADEJ, Konrad JEŻ, Damian | 96 96 96 97 97 | MLEKODAJ, Olaf RYŚ, Arkadiusz WILKOŁEK, Benjamin ZIĘBA, Wiktor JASEK, Szymon | 96 98 96 96 98 |
2. | Gimnazjum nr 1 | Gimnazjum nr 1 | 5:41.93 | 205 |
ZWERZCHOWSKI, Michał KRAWCZYK, Wojciech GORZELANY, Jan WOŹNICA, Adam SYREK, Sebastian | 97 97 96 97 96 | TOMAL, Grzegorz DANEK, Krystian WYSOCKI, Kajetan KLECHA, Jakub BUCZEK, Antoni | 97 96 98 97 98 |
3. | Gimnazjum nr 1 2 | Gimnazjum nr 1 | 6:29.56 | 139 |
KASPRZYCKI, Jakub WOŁEK, Radosław WYGONA, Damian MITAN, Piotr SAPAŁA, Kasper | 97 96 96 96 96 | WIDEŁKA, Radosław JAROS, Ksawery CHĘCIŃSKI, Wikotr JARZĄBEK, Karol NALEPA, Arkadiusz | 96 98 97 98 96 |
4. | Gimnazjum nr 3 | Gimnazjum nr 3 | 7:21.79 | 95 |
SEROCKI, Kamil CICHOŃ, Łukasz KOŁODZIEJCZYK, Filip CHORABIK, Dawid BAGIŃSKI, Marcin | 97 97 97 97 97 | DZIDKOWIEC, Jan DZIADEK, Aleksander STASIAK, Mateusz KRYGIER, Michał WÓJTOWIEC, Mariusz | 97 97 97 96 96 |