Potwierdzenie zgłoszenia MUKP Korona-Swim Kielce (POL.SWI.KOKIE) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00912200056 | Banachowski Jakub | 99 | KOKIE | 50m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 38.35 1:34.54 | ||||||
S00912200066 | Barusiński Kordian | 01 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m motylkowy (16) | 1:19.49 44.31 |
||||||
S00912200053 | Bujak Dominik | 99 | KOKIE | 50m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 33.79 1:16.12 |
||||||
Chruścicki Jan | 02 | KOKIE | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | 21.20 28.45 |
|||||||
Gotszling Dawid | 01 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) | 1:13.07 44.24 |
|||||||
Hetman Piotr | 99 | KOKIE | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (14) | NT NT |
|||||||
Konwicki Bartosz | 03 | KOKIE | 25m grzbietowy (6) 25m klasyczny (4) | 29.30 36.28 |
|||||||
S00912200059 | Kowalik Krystian | 00 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (18) | 1:12.76 39.56 |
||||||
S00912200060 | Lasocki Bartosz | 00 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) | 1:20.20 47.03 |
||||||
S00912200061 | Matuszewski Krzysztof | 00 | KOKIE | 50m motylkowy (16) 100m zmienny (10) | 35.56 1:20.39 |
||||||
Nawara Adrian | 99 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) | 1:56.56 NT |
|||||||
S00912200068 | Nawara Nikodem | 01 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) | 1:27.18 54.65 |
||||||
Polak Mikołaj | 00 | KOKIE | 50m grzbietowy (18) 100m zmienny (10) | 37.40 1:24.78 |
|||||||
S00912200055 | Stępniak Kacper | 99 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m motylkowy (16) | 1:17.40 37.56 |
||||||
S00912200069 | Winiarski Jan | 01 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m grzbietowy (18) | 1:44.16 54.30 |
||||||
S00912200070 | Wodecki Karol | 01 | KOKIE | 100m dowolny (12) 50m klasyczny (14) | NT NT |
||||||
Żaczek Marcin | 03 | KOKIE | 25m dowolny (2) 25m klasyczny (4) | NT NT |
S00912100057 | Bagińska Julia | 01 | KOKIE | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (13) | 58.95 NT | ||||||
S00912100064 | Bagińska Natalia | 99 | KOKIE | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (13) | 58.95 NT |
||||||
S00912100050 | Kaszuba Wiktoria | 99 | KOKIE | 50m klasyczny (13) 100m zmienny (9) | 42.70 1:26.12 |
||||||
S00912100058 | Kałuzińska Paula | 01 | KOKIE | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (17) | 2:09.91 50.24 |
||||||
S00912100059 | Kowalczyk Dominika | 01 | KOKIE | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (17) | NT 49.84 |
||||||
Mazur Maria | 02 | KOKIE | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 32.31 27.15 |
|||||||
S00912100052 | Opałko Dominika | 99 | KOKIE | 50m grzbietowy (17) 50m motylkowy (15) | 46.13 39.26 |
||||||
Piotrowicz Maja | 02 | KOKIE | 25m grzbietowy (5) 25m klasyczny (3) | 19.46 22.50 |
|||||||
S00912100060 | Pulut Aleksandra | 01 | KOKIE | 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (13) | 53.61 55.81 |
||||||
Stanek Martyna | 02 | KOKIE | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 27.30 29.49 |
|||||||
S00912100056 | Szeląg Agata | 00 | KOKIE | 100m dowolny (11) 50m grzbietowy (17) | NT NT |
||||||
Wira Patrycja | 03 | KOKIE | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 26.42 28.30 |
29 zawodników, 58 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 600,00 |