Potwierdzenie zgłoszenia UKP Kmita Zabierzów (POL.MAL.KMZAB) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00906200033 | Chyba Łukasz | 00 | KMZAB | 200m dowolny (12) 100m zmienny (14) | 2:45.60 1:40.98 | ||||||
S00906200038 | Czech Mateusz | 01 | KMZAB | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (10) | NT 50.00 |
||||||
Czerwiec Artur | 76 | KMZAB | |||||||||
S00906200039 | Dryja Stanisław | 01 | KMZAB | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (4) | 47.60 NT |
||||||
Kaczor Damian | 94 | KMZAB | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (10) | 24.70 31.34 |
|||||||
S00906200024 | Koprynia Tomasz | 99 | KMZAB | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (10) | 31.45 38.50 |
||||||
S00906200013 | Kuźmoczka Jurii | 98 | KMZAB | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (10) | 29.50 36.40 |
||||||
S00906200014 | Leś Filip | 98 | KMZAB | 200m dowolny (12) 100m motylkowy (6) | 2:22.00 1:12.45 |
||||||
S00906200035 | Majda Adam | 01 | KMZAB | 200m dowolny (12) 50m klasyczny (10) | NT 47.50 |
||||||
S00906200040 | Mazur Cezary | 01 | KMZAB | 200m grzbietowy (4) 50m klasyczny (10) | NT 49.60 |
||||||
S00906200026 | Mazur Dominik | 99 | KMZAB | 50m dowolny (2) 200m dowolny (12) | 31.10 2:36.70 |
||||||
S00906200041 | Radwanek Jakub | 01 | KMZAB | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (4) | 45.60 NT |
||||||
S00906200036 | Sionkowski Arkadiusz | 00 | KMZAB | 50m dowolny (2) 200m grzbietowy (4) | 39.50 NT |
||||||
S00906200028 | Stec Kacper | 99 | KMZAB | 50m dowolny (2) 200m dowolny (12) | 30.10 2:22.34 |
||||||
Wasilewski Raivo | 95 | KMZAB | 100m motylkowy (6) 100m zmienny (14) | 1:02.45 1:04.55 |
|||||||
S00906200017 | Zieliński Szymon | 98 | KMZAB | 50m dowolny (2) 200m dowolny (12) | 32.00 2:24.00 |
||||||
S00906200018 | Ziemianin Jakub | 98 | KMZAB | 200m dowolny (12) 200m grzbietowy (4) | 2:20.00 2:45.00 |
||||||
S00906200037 | Łyczak Jakub | 01 | KMZAB | 200m grzbietowy (4) 100m zmienny (14) | NT 1:40.20 |
S00906100052 | Adamik Karolina | 00 | KMZAB | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 50.98 | ||||||
S00906100053 | Grela Anna | 01 | KMZAB | 200m grzbietowy (3) 50m klasyczny (9) | NT 49.87 |
||||||
S00906100042 | Grela Karolina | 99 | KMZAB | 50m dowolny (1) 200m dowolny (11) | 33.20 2:45.00 |
||||||
S00906100032 | Jankowska Justyna | 99 | KMZAB | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:30.00 1:15.44 |
||||||
S00906100034 | Lipiarska Zofia | 99 | KMZAB | 50m dowolny (1) 200m dowolny (11) | 33.20 2:44.30 |
||||||
S00906100041 | Nędza Adrianna | 98 | KMZAB | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (9) | 33.10 39.80 |
||||||
Palka Paulina | 91 | KMZAB | |||||||||
S00906100047 | Podleśny Emilia | 00 | KMZAB | 200m dowolny (11) 100m zmienny (13) | 2:45.69 1:37.89 |
||||||
Pomietło Aleksandra | 94 | KMZAB | 200m dowolny (11) 100m motylkowy (5) | 2:16.70 1:06.45 |
|||||||
S00906100028 | Slęczkowska Weronika | 98 | KMZAB | 200m dowolny (11) 200m grzbietowy (3) | 2:36.00 2:50.00 |
||||||
Uryga Paulina | 95 | KMZAB | 100m motylkowy (5) 100m zmienny (13) | 1:07.00 1:08.00 |
|||||||
S00906100049 | Zielińska Teresa | 00 | KMZAB | 200m dowolny (11) 50m klasyczny (9) | NT 47.60 |
Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów 2 Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 3 Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 2 | KMZAB KMZAB KMZAB KMZAB KMZAB KMZAB KMZAB | 4 x 50m dowolny (8) 4 x 50m dowolny (8) 4 x 50m dowolny (8) 4 x 50m dowolny (8) 4 x 50m dowolny (7) 4 x 50m dowolny (7) 4 x 50m dowolny (7) | Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Mężczyzn Kobiet Kobiet Kobiet | Open Open Open Open Open Open Open | 2:30.98 2:40.98 1:48.50 2:06.50 2:37.60 1:55.30 2:06.00 |
30 zawodników, 56 indywidualnych zgłoszeń, 7 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa 0,00 |