XIII Puchar Burmistrza Myślenic Myślenice, 3/3/2012 |
1 - XIII Puchar Burmistrza Myślenic w Pływaniu | 3/3/2012 - 9:00 |
Konkurencja 1 3/3/2012 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 17.40 | 227 | |||
2. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 17.61 | 219 | |||
3. | Szumny Alicja | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 18.22 | 198 | |||
4. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 18.23 | 197 | |||
5. | Brzezicka Amelia | 02 | NKP Bielsko Biała | 19.58 | 159 | SC 1 | ||
6. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 19.58 | 159 | SC 2 | ||
7. | Wysocka Joanna | 02 | Aquarius Myślenice | 19.72 | 156 | |||
8. | Szałaj Noemi | 02 | NKP Bielsko Biała | 20.35 | 142 | |||
9. | Gram Aleksandra | 02 | NKP Bielsko Biała | 22.11 | 110 | |||
Słaby Emilia | 02 | STP Nowy Sącz | 22.11 | 110 | ||||
11. | Olchawa Renata | 02 | Limanowa-Swim | 22.88 | 100 | |||
12. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 23.87 | 88 | |||
13. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 23.98 | 86 | |||
14. | Kosiba Kinga | 02 | Aquarius Myślenice | 24.96 | 77 | |||
15. | Ciżman Aleksandra | 02 | Limanowa-Swim | 27.03 | 60 | |||
16. | De Abgard Natalia | 02 | Karol Wadowice | 27.23 | 59 | |||
17. | Zawada Emilia | 02 | Sokół Myślenice | 27.54 | 57 | |||
18. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 28.22 | 53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/3/2012 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 18.41 | 191 | |||
2. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 19.31 | 166 | |||
3. | Pilawska Katarzyna | 03 | Limanowa-Swim | 20.16 | 146 | |||
4. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 20.25 | 144 | |||
5. | Bobińska Jagna | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.59 | 137 | |||
6. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-Swim | 23.48 | 92 | |||
7. | Wojtyłko Milena | 03 | Victoria Kozy | 23.67 | 90 | |||
8. | Gregorczyk Amelia | 03 | Victoria Kozy | 23.89 | 87 | |||
9. | Kaczor Julia | 03 | Victoria Kozy | 24.88 | 77 | |||
10. | Ingarden Karolina | 03 | Aquarius Myślenice | 29.23 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/3/2012 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lypko Sara | 04 | Greater Pensacola Aquatic Club | 20.29 | 143 | |||
2. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 24.43 | 82 | |||
3. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 25.34 | 73 | |||
4. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 26.22 | 66 | |||
5. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 27.18 | 59 | |||
6. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 33.70 | 31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 3/3/2012 - 9:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Śliwa Anna | 05 | Limanowa-Swim | 32.92 | 33 | |||
2. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 34.00 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/3/2012 - 9:12 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 16.21 | 179 | |||
2. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 16.46 | 171 | |||
3. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 16.74 | 163 | |||
4. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 16.75 | 163 | |||
5. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa-Swim | 17.63 | 139 | |||
6. | Raczek Hubert | 02 | Optima Skawina | 18.02 | 130 | |||
7. | Blachura Oskar | 02 | Victoria Kozy | 18.35 | 123 | |||
8. | Groń Bartłomiej | 02 | STP Nowy Sącz | 19.30 | 106 | |||
9. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 19.59 | 101 | |||
10. | Cieślar Igor | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.66 | 100 | |||
11. | Janus Jakub | 02 | Karol Wadowice | 19.82 | 98 | |||
12. | Cabała Mateusz | 02 | STP Nowy Sącz | 20.81 | 85 | |||
13. | Gizicki Szymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 21.09 | 81 | |||
14. | Przechrzta Mateusz | 02 | NKP Bielsko Biała | 21.30 | 79 | |||
15. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 21.32 | 79 | |||
16. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 21.38 | 78 | |||
17. | Molesztak Kacper | 02 | Karol Wadowice | 22.42 | 67 | |||
18. | Bagier Mikołaj | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.85 | 64 | |||
19. | Owczarek Mieszko | 02 | Optima Skawina | 23.80 | 56 | |||
20. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 26.46 | 41 | |||
21. | Bobak Krystian | 02 | Karol Wadowice | 26.62 | 40 | |||
22. | Błaszczyk Wiktor | 02 | Aquarius Myślenice | 26.66 | 40 | |||
23. | Starzak Jakub | 02 | Aquarius Myślenice | 28.46 | 33 | |||
24. | Szymoniak Maciej | 02 | Aquarius Myślenice | 29.99 | 28 | |||
25. | Sienkiewicz Oskar | 02 | Karol Wadowice | 30.70 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/3/2012 - 9:12 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 17.12 | 152 | |||
2. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 19.11 | 109 | |||
3. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 20.60 | 87 | |||
4. | Lasek Oskar | 03 | Górnik Sosnowiec | 20.90 | 83 | |||
5. | Brzostowski Andrzej | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.09 | 71 | |||
6. | Klimkowski Mateusz | 03 | Karol Wadowice | 24.18 | 54 | |||
7. | Huber Michał | 03 | Limanowa-Swim | 26.65 | 40 | |||
8. | Buława Stanisław | 03 | Aquarius Myślenice | 26.84 | 39 | |||
9. | Świerczyński Bartłomiej | 03 | Aquarius Myślenice | 27.60 | 36 | |||
10. | Tabak Piotr | 03 | STP Nowy Sącz | 29.25 | 30 | |||
11. | Śliwa Mikołaj | 03 | Limanowa-Swim | 30.48 | 27 | |||
12. | Ożóg Mateusz | 03 | Aquarius Myślenice | 33.47 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/3/2012 - 9:12 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 21.68 | 75 | |||
2. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 22.34 | 68 | |||
3. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 23.84 | 56 | |||
4. | Wojnar Szymon | 04 | Aquarius Myślenice | 25.19 | 47 | |||
5. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 28.50 | 33 | |||
6. | Sawicki Bartosz | 04 | Aquarius Myślenice | 30.41 | 27 | |||
7. | Libucha Mateusz | 04 | Aquarius Myślenice | 30.67 | 26 | |||
8. | Kończak Szymon | 04 | Optima Skawina | 31.46 | 24 | |||
9. | Sawicki Wiktor | 04 | Aquarius Myślenice | 41.23 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 3/3/2012 - 9:12 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Warchoł Sebastian | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 26.14 | 42 | |||
2. | Belski Szymon | 05 | STP Nowy Sącz | 28.34 | 33 | |||
3. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 28.84 | 31 | |||
4. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 33.07 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/3/2012 - 9:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 19.83 | 227 | |||
2. | Koczur Julia | 02 | Victoria Kozy | 20.77 | 197 | |||
3. | Blachura Julia | 02 | Victoria Kozy | 21.63 | 175 | |||
4. | De Abgard Natalia | 02 | Karol Wadowice | 23.04 | 144 | |||
5. | Szałaj Noemi | 02 | NKP Bielsko Biała | 23.27 | 140 | |||
6. | Brzezicka Amelia | 02 | NKP Bielsko Biała | 23.59 | 134 | |||
7. | Słaby Emilia | 02 | STP Nowy Sącz | 24.45 | 121 | |||
8. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 25.61 | 105 | |||
9. | Olchawa Renata | 02 | Limanowa-Swim | 26.45 | 95 | |||
10. | Cecurska Zuzanna | 02 | Korona Kraków | 27.35 | 86 | |||
11. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-Swim | 27.63 | 83 | |||
12. | Ciżman Aleksandra | 02 | Limanowa-Swim | 28.09 | 79 | |||
13. | Leśniak Magdalena | 02 | Limanowa-Swim | 28.75 | 74 | |||
14. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 29.07 | 72 | |||
15. | Zawada Emilia | 02 | Sokół Myślenice | 30.03 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/3/2012 - 9:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pastuszka Wiktoria | 03 | Górnik Sosnowiec | 21.82 | 170 | |||
2. | Bobińska Jagna | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.38 | 138 | |||
3. | Pilawska Katarzyna | 03 | Limanowa-Swim | 23.88 | 130 | |||
4. | Wojtyłko Milena | 03 | Victoria Kozy | 25.15 | 111 | |||
5. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 26.39 | 96 | |||
6. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-Swim | 26.42 | 96 | |||
7. | Ingarden Karolina | 03 | Aquarius Myślenice | 27.89 | 81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 3/3/2012 - 9:25 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lypko Sara | 04 | Greater Pensacola Aquatic Club | 23.02 | 145 | |||
2. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 26.89 | 91 | |||
3. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 27.41 | 86 | |||
4. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 27.46 | 85 | |||
5. | Nita Wiktoria | 04 | Korona Kraków | 29.09 | 71 | |||
6. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 30.46 | 62 |
PK | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 30.49 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/3/2012 - 9:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 18.42 | 187 | |||
2. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 19.28 | 163 | |||
3. | Madej Jan | 02 | Optima Skawina | 19.56 | 156 | |||
4. | Jacak Oliwer | 02 | Korona Kraków | 20.86 | 129 | |||
5. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa-Swim | 20.96 | 127 | |||
6. | Blachura Oskar | 02 | Victoria Kozy | 21.84 | 112 | |||
7. | Molesztak Kacper | 02 | Karol Wadowice | 21.93 | 111 | |||
8. | Janus Jakub | 02 | Karol Wadowice | 21.95 | 111 | |||
9. | Groń Bartłomiej | 02 | STP Nowy Sącz | 22.99 | 96 | |||
10. | Cabała Mateusz | 02 | STP Nowy Sącz | 23.36 | 92 | |||
11. | Owczarek Mieszko | 02 | Optima Skawina | 24.18 | 83 | |||
Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 24.18 | 83 | ||||
13. | Bobak Krystian | 02 | Karol Wadowice | 26.92 | 60 | |||
14. | Bagier Mikołaj | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 27.61 | 55 | |||
15. | Oleksy Daniel | 02 | Karol Wadowice | 27.99 | 53 | |||
16. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 28.54 | 50 | |||
17. | Starzak Jakub | 02 | Aquarius Myślenice | 28.97 | 48 | |||
18. | Błaszczyk Wiktor | 02 | Aquarius Myślenice | 29.31 | 46 | |||
19. | Sienkiewicz Oskar | 02 | Karol Wadowice | 30.38 | 41 | |||
20. | Szymoniak Maciej | 02 | Aquarius Myślenice | 45.63 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/3/2012 - 9:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 22.59 | 101 | |||
2. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 23.07 | 95 | |||
3. | Lasek Oskar | 03 | Górnik Sosnowiec | 23.15 | 94 | |||
4. | Błoch Błażej | 03 | Górnik Sosnowiec | 24.72 | 77 | |||
5. | Huber Michał | 03 | Limanowa-Swim | 26.10 | 66 | |||
6. | Brzostowski Andrzej | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 27.04 | 59 | |||
7. | Klimkowski Mateusz | 03 | Karol Wadowice | 27.47 | 56 | |||
8. | Śliwa Mikołaj | 03 | Limanowa-Swim | 27.78 | 54 | |||
9. | Świerczyński Bartłomiej | 03 | Aquarius Myślenice | 28.18 | 52 | |||
10. | Profic Kacper | 03 | SwimArt Myślenice | 29.13 | 47 | |||
11. | Tabak Piotr | 03 | STP Nowy Sącz | 29.77 | 44 | |||
12. | Ożóg Mateusz | 03 | Aquarius Myślenice | 37.07 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 3/3/2012 - 9:35 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 24.72 | 77 | |||
2. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 25.03 | 74 | |||
3. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 25.40 | 71 | |||
4. | Kończak Szymon | 04 | Optima Skawina | 28.41 | 51 | |||
5. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 28.76 | 49 | |||
6. | Libucha Mateusz | 04 | Aquarius Myślenice | 32.83 | 33 | |||
7. | Wojnar Szymon | 04 | Aquarius Myślenice | 35.88 | 25 | |||
8. | Sawicki Bartosz | 04 | Aquarius Myślenice | 38.91 | 19 | |||
9. | Sawicki Wiktor | 04 | Aquarius Myślenice | 45.66 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/3/2012 - 9:45 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szumny Alicja | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 23.96 | 174 | |||
2. | Garula Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 24.72 | 159 | |||
3. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 26.84 | 124 | |||
4. | Wysocka Joanna | 02 | Aquarius Myślenice | 27.77 | 112 | |||
5. | Gram Aleksandra | 02 | NKP Bielsko Biała | 28.34 | 105 | |||
6. | Kosiba Kinga | 02 | Aquarius Myślenice | 28.67 | 102 | |||
7. | Blachura Julia | 02 | Victoria Kozy | 28.75 | 101 | |||
8. | Cecurska Zuzanna | 02 | Korona Kraków | 29.30 | 95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 3/3/2012 - 9:45 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczor Julia | 03 | Victoria Kozy | 28.43 | 104 | |||
2. | Gregorczyk Amelia | 03 | Victoria Kozy | 28.84 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/3/2012 - 9:49 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 22.51 | 137 | |||
2. | Kozieł Mikołaj | 02 | Victoria Kozy | 22.66 | 134 | |||
3. | Raczek Hubert | 02 | Optima Skawina | 23.32 | 123 | |||
4. | Madej Jan | 02 | Optima Skawina | 24.06 | 112 | |||
5. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 25.37 | 96 | |||
6. | Przechrzta Mateusz | 02 | NKP Bielsko Biała | 25.62 | 93 | |||
7. | Gałuszka Bruno | 02 | Victoria Kozy | 25.72 | 92 | |||
8. | Cieślar Igor | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.34 | 85 | |||
9. | Jacak Oliwer | 02 | Korona Kraków | 27.39 | 76 | |||
10. | Gizicki Szymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 28.78 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 3/3/2012 - 9:49 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 22.41 | 139 | |||
2. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 23.45 | 121 | |||
3. | Profic Kacper | 03 | SwimArt Myślenice | 29.16 | 63 | |||
4. | Buława Stanisław | 03 | Aquarius Myślenice | 30.01 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 3/3/2012 - 10:24 | Kobiet, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:12.06 | 514 | |||
2. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Korona Kraków | 1:14.38 | 467 | |||
3. | Hanusek Uta | 96 | Korona Kraków | 1:22.61 | 341 | |||
4. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 1:23.83 | 326 | |||
5. | Peciak Patrycja | 96 | STP Nowy Sącz | 1:24.26 | 321 | |||
6. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 1:26.25 | 300 | |||
7. | Miszczyk Honorata | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:26.40 | 298 | |||
8. | Borowiecka Monika | 95 | NKP Bielsko Biała | 1:27.84 | 284 | |||
9. | Kowal Anna | 01 | Limanowa-Swim | 1:32.69 | 241 | |||
10. | Sajdak Sylwia | 96 | Limanowa-Swim | 1:33.38 | 236 | |||
11. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 1:41.60 | 183 | |||
12. | Zemanek Gabriela | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:43.16 | 175 | |||
13. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 1:43.87 | 171 | |||
14. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:48.44 | 150 | |||
15. | Lypko Sara | 04 | Greater Pensacola Aquatic Club | 1:57.16 | 119 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 3/3/2012 - 10:32 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klimczak Mateusz | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:14.88 | 311 | |||
2. | Kuliga Michał | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:16.09 | 296 | |||
3. | Okruch Jakub | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:21.75 | 239 | |||
4. | Szynawa Oskar | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:23.37 | 225 | |||
5. | Wydra Szymon | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:24.67 | 215 | |||
6. | Studencki Filip | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:25.72 | 207 | |||
7. | Zemanek Dawid | 01 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:47.05 | 106 |
PK | Litwa Krzysztof | 96 | Jordan Kraków | 1:01.89 | 551 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 3/3/2012 - 10:37 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 32.53 | 365 | |||
2. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 37.24 | 243 | |||
3. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 37.90 | 230 | |||
4. | Łabuś Julia | 01 | Optima Skawina | 40.91 | 183 | |||
5. | Romańska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 40.99 | 182 | |||
6. | Ochab Julia | 01 | Victoria Kozy | 41.16 | 180 | |||
7. | Chorosz Angelika | 01 | NKP Bielsko Biała | 42.14 | 167 | |||
8. | Strzebońska Oliwia | 01 | SwimArt Myślenice | 42.46 | 164 | |||
9. | Czech Oliwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 43.95 | 148 | |||
10. | Ingarden Julia | 01 | Aquarius Myślenice | 44.09 | 146 | |||
11. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 45.30 | 135 | |||
12. | Kleszyńska Marta | 01 | Limanowa-Swim | 45.77 | 131 | |||
13. | Zborowska Justyna | 01 | Limanowa-Swim | 46.09 | 128 | |||
14. | Lepczyńska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 47.52 | 117 | |||
15. | Tułacz Weronika | 01 | Aquarius Myślenice | 50.21 | 99 | |||
16. | Mucha Marta | 01 | Optima Skawina | 53.12 | 83 | |||
17. | Hudaszek Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 54.18 | 79 | |||
18. | Adamczyk Julia | 01 | Limanowa-Swim | 58.92 | 61 | |||
19. | Wojnar Emilia | 01 | Aquarius Myślenice | 1:13.91 | 31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 3/3/2012 - 10:45 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 31.64 | 264 | |||
2. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 34.32 | 206 | |||
3. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 34.75 | 199 | |||
4. | Parszewski Patryk | 01 | Korona Kraków | 35.09 | 193 | |||
5. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 35.40 | 188 | |||
6. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 35.54 | 186 | |||
7. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 37.26 | 161 | |||
Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 37.26 | 161 | ||||
9. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 38.07 | 151 | |||
10. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 41.72 | 115 | |||
11. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 44.85 | 92 | |||
12. | Garczyński Antoni | 01 | Limanowa-Swim | 44.93 | 92 | |||
13. | Kolber Krystian | 01 | Karol Wadowice | 45.25 | 90 | |||
14. | Profic Daniel | 01 | SwimArt Myślenice | 48.20 | 74 | |||
15. | Surówka Miłosz | 01 | SwimArt Myślenice | 51.09 | 62 | |||
16. | Pilawski Szymon | 01 | Limanowa-Swim | 54.21 | 52 |
PK | Ćwierz Norbert | 00 | SwimArt Myślenice | 1:03.06 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/3/2012 - 10:52 | Kobiet, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lipowska Małgorzata | 95 | Korona Kraków | 1:04.83 | 487 | |||
2. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Korona Kraków | 1:07.68 | 428 | |||
3. | Stach Weronika | 95 | NKP Bielsko Biała | 1:09.16 | 401 | |||
4. | Peciak Patrycja | 96 | STP Nowy Sącz | 1:13.32 | 336 | |||
5. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Start Tarnów | 1:14.67 | 318 | |||
6. | Frosztęga Agnieszka | 96 | Aquarius Myślenice | 1:15.82 | 304 | |||
7. | Borowiecka Monika | 95 | NKP Bielsko Biała | 1:16.37 | 297 | |||
8. | Sajdak Sylwia | 96 | Limanowa-Swim | 1:23.47 | 228 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/3/2012 - 10:52 | Dziewcząt, 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:04.24 | 500 | |||
2. | Nowaczyk Kamila | 97 | Korona Kraków | 1:12.86 | 343 | |||
3. | Olszowska Aleksandra | 97 | NKP Bielsko Biała | 1:18.66 | 272 | |||
4. | Blaut Klaudia | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:22.03 | 240 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/3/2012 - 10:52 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wcisło Karolina | 98 | Aquarius Myślenice | 1:08.71 | 409 | |||
2. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 1:14.32 | 323 | |||
3. | Brzezicka Natalia | 98 | NKP Bielsko Biała | 1:15.68 | 306 | |||
4. | Cupek Weronika | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:18.40 | 275 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/3/2012 - 10:52 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nasiadko Julia | 99 | Korona Kraków | 1:12.09 | 354 | |||
2. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 1:12.81 | 343 | |||
3. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 1:14.31 | 323 | |||
4. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 1:15.66 | 306 | |||
5. | Hałat Anna | 99 | Victoria Kozy | 1:18.26 | 276 | |||
6. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 1:23.97 | 224 | |||
7. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 1:25.53 | 212 | |||
8. | Sewielska Kinga | 99 | Limanowa-Swim | 1:29.38 | 185 | |||
9. | Adaszek Agata | 99 | Karol Wadowice | 1:41.49 | 126 | |||
10. | Ryczek Kinga | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:49.54 | 100 | |||
11. | Dębska Karolina | 99 | Limanowa-Swim | 1:52.68 | 92 | |||
12. | Daniel Gabriela | 99 | Limanowa-Swim | 1:57.56 | 81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 3/3/2012 - 10:52 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 1:05.40 | 474 | |||
2. | Orczykowska Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 1:11.96 | 356 | |||
3. | Kołodziej Katarzyna | 00 | Victoria Kozy | 1:15.82 | 304 | |||
4. | Waluda Justyna | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:16.10 | 301 | |||
5. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:16.78 | 293 | |||
6. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 1:18.38 | 275 | |||
7. | Skowron Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 1:19.48 | 264 | |||
8. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:20.45 | 254 | |||
9. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 1:21.67 | 243 | |||
10. | Garnek Zofia | 00 | Korona Kraków | 1:25.37 | 213 | |||
11. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 1:26.43 | 205 | |||
12. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 1:30.59 | 178 | |||
13. | Grotowska Eliza | 00 | Optima Skawina | 1:35.93 | 150 | |||
14. | Gadocha Aleksandra | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:35.99 | 150 | |||
15. | Szypuła Natalia | 00 | NKP Bielsko Biała | 1:37.72 | 142 | |||
16. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-Swim | 1:40.67 | 130 | |||
17. | Zborowska Anna | 00 | Limanowa-Swim | 1:47.23 | 107 | |||
18. | Chojna Beata | 00 | Karol Wadowice | 1:55.38 | 86 | |||
19. | Pajor Aneta | 00 | Limanowa-Swim | 2:02.07 | 72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/3/2012 - 11:15 | Mężczyzn, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maślanka Szymon | 96 | Karol Wadowice | 1:00.23 | 415 | |||
2. | Ginda Tomasz | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:02.71 | 368 | |||
3. | Okruch Jakub | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:05.33 | 325 | |||
4. | Gadocha Mateusz | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:11.96 | 243 | |||
5. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myślenice | 1:12.01 | 243 | |||
6. | Więcek Piotr | 96 | Limanowa-Swim | 1:19.99 | 177 | |||
7. | Mucha Bartłomiej | 96 | Optima Skawina | 1:21.89 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/3/2012 - 11:15 | Chłopców, 100m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 1:01.04 | 399 | |||
2. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 1:03.36 | 356 | |||
3. | Stettner Jakub | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:07.60 | 293 | |||
4. | Lorens Szymon | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:08.53 | 282 | |||
5. | Klecha Jakub | 97 | Aquarius Myślenice | 1:13.99 | 224 | |||
6. | Nowak Łukasz | 97 | NKP Bielsko Biała | 1:24.69 | 149 | |||
7. | Guzik Oskar | 97 | Limanowa-Swim | 1:34.40 | 107 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/3/2012 - 11:15 | Chłopców, 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 1:03.96 | 346 | |||
2. | Wysocki Kajetan | 98 | Aquarius Myślenice | 1:06.01 | 315 | |||
3. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 1:09.10 | 275 | |||
4. | Moskała Michał | 98 | Victoria Kozy | 1:09.37 | 271 | |||
5. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | 1:11.50 | 248 | |||
6. | Jurzak Jakub | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:13.11 | 232 | |||
7. | Czeczótka Wiktor | 98 | Limanowa-Swim | 1:24.17 | 152 | |||
8. | Ściebura Alan | 98 | SwimArt Myślenice | 1:24.23 | 151 | |||
9. | Gurowicz Szymon | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:26.47 | 140 | |||
10. | Kupiec Piotr | 98 | SwimArt Myślenice | 1:44.08 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/3/2012 - 11:15 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 1:01.99 | 381 | |||
2. | Blachura Patryk | 99 | Victoria Kozy | 1:08.93 | 277 | |||
3. | Piętka Marcin | 99 | Korona Kraków | 1:09.11 | 274 | |||
4. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 1:09.92 | 265 | |||
5. | Badan Dawid | 99 | Victoria Kozy | 1:09.97 | 264 | |||
6. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 1:10.24 | 261 | |||
7. | Bar Bartłomiej | 99 | STP Nowy Sącz | 1:11.52 | 248 | |||
8. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 1:12.80 | 235 | |||
9. | Brzostowski Łukasz | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:13.91 | 224 | |||
10. | Cieślar Tymon | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:16.66 | 201 | |||
11. | Wałęga Paweł | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:20.16 | 176 | |||
12. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 1:22.28 | 162 | |||
13. | Olszański Bazyli | 99 | Optima Skawina | 1:26.84 | 138 | |||
14. | Turkiewicz Aleksander | 99 | Limanowa-Swim | 1:28.19 | 132 | |||
15. | Mól Kamil | 99 | NKP Bielsko Biała | 1:39.70 | 91 | |||
16. | Skowron Jan | 99 | Aquarius Myślenice | 1:42.36 | 84 | |||
17. | Wichary Paweł | 99 | NKP Bielsko Biała | 1:44.41 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 3/3/2012 - 11:15 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 1:10.41 | 260 | |||
2. | Jaromin Mateusz | 00 | Victoria Kozy | 1:18.18 | 189 | |||
3. | Antonik Adam | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:18.56 | 187 | |||
4. | Lanuszny Sebastian | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:19.28 | 182 | |||
5. | Krystyniak Mateusz | 00 | NKP Bielsko Biała | 1:26.34 | 141 | |||
6. | Łątka Jakub | 00 | NKP Bielsko Biała | 1:27.17 | 137 | |||
7. | Olszowski Miłosz | 00 | NKP Bielsko Biała | 1:28.00 | 133 | |||
8. | Szafrański Michał | 00 | Sokół Myślenice | 1:29.05 | 128 | |||
9. | Dzierzbiński Michał | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:31.57 | 118 | |||
10. | Olszański Roch | 00 | Optima Skawina | 1:33.88 | 109 | |||
11. | Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | Aquarius Myślenice | 1:34.11 | 108 | |||
12. | Woźniak Jakub | 00 | Aquarius Myślenice | 1:35.03 | 105 | |||
13. | Buczek Ignacy | 00 | Aquarius Myślenice | 1:40.12 | 90 | |||
14. | Rutka Filip | 00 | Aquarius Myślenice | 1:41.31 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/3/2012 - 11:39 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lipowska Małgorzata | 95 | Korona Kraków | 34.16 | 425 | |||
2. | Stach Weronika | 95 | NKP Bielsko Biała | 34.40 | 416 | |||
3. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 37.15 | 331 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/3/2012 - 11:39 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowaczyk Kamila | 97 | Korona Kraków | 40.02 | 264 | |||
2. | Miszczyk Honorata | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 40.51 | 255 | |||
3. | Blaut Klaudia | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 42.01 | 228 | |||
4. | Olszowska Aleksandra | 97 | NKP Bielsko Biała | 48.56 | 148 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/3/2012 - 11:39 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Brzezicka Natalia | 98 | NKP Bielsko Biała | 38.46 | 298 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/3/2012 - 11:39 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Czuba Alicja | 99 | Karol Wadowice | 37.37 | 325 | |||
2. | Nasiadko Julia | 99 | Korona Kraków | 37.44 | 323 | |||
3. | Papla Izabela | 99 | Victoria Kozy | 39.98 | 265 | |||
4. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 44.18 | 196 | |||
5. | Sewielska Kinga | 99 | Limanowa-Swim | 45.21 | 183 | |||
6. | Ryczek Kinga | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 52.25 | 118 | |||
7. | Dębska Karolina | 99 | Limanowa-Swim | 54.58 | 104 | |||
8. | Daniel Gabriela | 99 | Limanowa-Swim | 54.81 | 103 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/3/2012 - 11:39 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 36.15 | 359 | |||
2. | Waluda Justyna | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 38.28 | 302 | |||
3. | Orczykowska Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 38.53 | 296 | |||
4. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 40.45 | 256 | |||
5. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 41.20 | 242 | |||
6. | Garnek Zofia | 00 | Korona Kraków | 44.02 | 198 | |||
7. | Grotowska Eliza | 00 | Optima Skawina | 46.78 | 165 | |||
8. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 46.85 | 165 | |||
9. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-Swim | 47.44 | 158 | |||
10. | Zemanek Gabriela | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 50.69 | 130 | |||
11. | Szypuła Natalia | 00 | NKP Bielsko Biała | 50.79 | 129 | |||
12. | Pajor Aneta | 00 | Limanowa-Swim | 52.47 | 117 | |||
13. | Zborowska Anna | 00 | Limanowa-Swim | 52.64 | 116 | |||
14. | Chojna Beata | 00 | Karol Wadowice | 59.29 | 81 | |||
15. | Orzeł Karolina | 00 | Limanowa-Swim | 1:00.95 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 3/3/2012 - 11:39 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 41.17 | 243 | |||
2. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 42.18 | 226 | |||
3. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 45.66 | 178 | |||
4. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 48.77 | 146 | |||
5. | Łabuś Julia | 01 | Optima Skawina | 51.75 | 122 | |||
6. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 51.81 | 122 | |||
7. | Bulanda Aleksandra | 01 | Limanowa-Swim | 52.83 | 115 | |||
8. | Mucha Marta | 01 | Optima Skawina | 53.46 | 111 | |||
9. | Kleszyńska Marta | 01 | Limanowa-Swim | 53.95 | 108 | |||
10. | Strzebońska Oliwia | 01 | SwimArt Myślenice | 54.31 | 105 | |||
11. | Hudaszek Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 57.31 | 90 | |||
12. | Lepczyńska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 57.34 | 90 | |||
13. | Zborowska Justyna | 01 | Limanowa-Swim | 58.22 | 86 | |||
14. | Adamczyk Julia | 01 | Limanowa-Swim | 1:03.99 | 64 | |||
15. | Wojnar Emilia | 01 | Aquarius Myślenice | 1:28.89 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/3/2012 - 11:56 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 30.87 | 392 | |||
2. | Kuliga Michał | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 35.56 | 257 | |||
3. | Więcek Piotr | 96 | Limanowa-Swim | 42.01 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/3/2012 - 11:56 | Chłopców, 50m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wrzeszcz Sebastian | 97 | Victoria Kozy | 33.84 | 298 | |||
2. | Klimczak Mateusz | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 35.82 | 251 | |||
3. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 36.10 | 245 | |||
4. | Klecha Jakub | 97 | Aquarius Myślenice | 40.28 | 176 | |||
5. | Guzik Oskar | 97 | Limanowa-Swim | 48.14 | 103 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/3/2012 - 11:56 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 33.89 | 296 | |||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 35.26 | 263 | |||
3. | Buczek Antoni | 98 | Aquarius Myślenice | 37.46 | 219 | |||
4. | Wysocki Kajetan | 98 | Aquarius Myślenice | 38.31 | 205 | |||
5. | Ściebura Alan | 98 | SwimArt Myślenice | 46.09 | 118 | |||
6. | Czeczótka Wiktor | 98 | Limanowa-Swim | 46.63 | 114 | |||
7. | Kupiec Piotr | 98 | SwimArt Myślenice | 49.41 | 95 | |||
8. | Różalski Piotr | 98 | Limanowa-Swim | 51.46 | 84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/3/2012 - 11:56 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 32.54 | 335 | |||
2. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 34.38 | 284 | |||
3. | Bar Bartłomiej | 99 | STP Nowy Sącz | 36.10 | 245 | |||
4. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 37.28 | 223 | |||
5. | Blachura Patryk | 99 | Victoria Kozy | 37.38 | 221 | |||
6. | Wydra Szymon | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 38.45 | 203 | |||
7. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 38.75 | 198 | |||
8. | Guzdek Marcin | 99 | Karol Wadowice | 39.01 | 194 | |||
9. | Studencki Filip | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 39.40 | 188 | |||
10. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 39.42 | 188 | |||
11. | Cieślar Tymon | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 42.44 | 151 | |||
12. | Olszański Bazyli | 99 | Optima Skawina | 44.62 | 130 | |||
13. | Turkiewicz Aleksander | 99 | Limanowa-Swim | 45.71 | 121 | |||
14. | Babraj Patryk | 99 | SwimArt Myślenice | 49.64 | 94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/3/2012 - 11:56 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 35.93 | 249 | |||
2. | Jaromin Mateusz | 00 | Victoria Kozy | 39.40 | 188 | |||
3. | Morawski Nikodem | 00 | Solni Wieliczka | 46.84 | 112 | |||
4. | Szafrański Michał | 00 | Sokół Myślenice | 50.73 | 88 | |||
5. | Olszowski Miłosz | 00 | NKP Bielsko Biała | 50.87 | 87 | |||
6. | Woźniak Jakub | 00 | Aquarius Myślenice | 51.17 | 86 | |||
7. | Buczek Ignacy | 00 | Aquarius Myślenice | 52.40 | 80 | |||
8. | Rutka Filip | 00 | Aquarius Myślenice | 54.26 | 72 | |||
9. | Pietrzyk Seweryn | 00 | Aquarius Myślenice | 1:04.10 | 43 | |||
10. | Ćwierz Norbert | 00 | SwimArt Myślenice | 1:11.14 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 3/3/2012 - 11:56 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 37.70 | 215 | |||
2. | Parszewski Patryk | 01 | Korona Kraków | 40.84 | 169 | |||
3. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 40.92 | 168 | |||
4. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 43.42 | 141 | |||
5. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 44.78 | 128 | |||
6. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 45.31 | 124 | |||
7. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 46.75 | 113 | |||
8. | Garczyński Antoni | 01 | Limanowa-Swim | 48.82 | 99 | |||
9. | Pilawski Szymon | 01 | Limanowa-Swim | 54.13 | 72 | |||
10. | Łabuś Gracjan | 01 | Optima Skawina | 57.02 | 62 | |||
11. | Surówka Miłosz | 01 | SwimArt Myślenice | 58.08 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/3/2012 - 12:14 | Kobiet, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hanusek Uta | 96 | Korona Kraków | 1:25.02 | 401 | |||
2. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 1:28.39 | 356 | |||
3. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Start Tarnów | 1:29.91 | 339 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/3/2012 - 12:14 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wcisło Karolina | 98 | Aquarius Myślenice | 1:27.11 | 372 | |||
2. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 1:31.07 | 326 | |||
3. | Cupek Weronika | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:43.28 | 223 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/3/2012 - 12:14 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hałat Anna | 99 | Victoria Kozy | 1:33.15 | 304 | ||||
2. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 1:34.46 | 292 | ||||
3. | Czuba Alicja | 99 | Karol Wadowice | 1:35.60 | 282 | ||||
4. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 1:35.74 | 280 | ||||
5. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 1:48.12 | 195 | ||||
6. | Kolber Wiktoria | 99 | Karol Wadowice | 2:03.39 | 131 | ||||
DYSKW. | Adaszek Agata | 99 | Karol Wadowice | ||||||
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie (Czas: 12:44) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/3/2012 - 12:14 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bułka Dominika | 00 | Victoria Kozy | 1:34.97 | 287 | |||
2. | Wrzeszcz Kinga | 00 | Victoria Kozy | 1:40.62 | 241 | |||
3. | Rajca Julia | 00 | Victoria Kozy | 1:44.01 | 219 | |||
4. | Gadocha Aleksandra | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:45.75 | 208 | |||
5. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 1:50.37 | 183 | |||
6. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:51.34 | 178 | |||
7. | Skowron Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 1:53.72 | 167 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 3/3/2012 - 12:14 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Działkowska Natalia | 01 | Victoria Kozy | 1:36.22 | 276 | |||
2. | Kowal Anna | 01 | Limanowa-Swim | 1:41.52 | 235 | |||
3. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 1:45.74 | 208 | |||
4. | Ochab Julia | 01 | Victoria Kozy | 1:48.28 | 194 | |||
5. | Czech Oliwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:52.02 | 175 | |||
6. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 1:55.78 | 158 | |||
7. | Koczur Wiktoria | 01 | Victoria Kozy | 1:57.10 | 153 | |||
8. | Chorosz Angelika | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:57.98 | 150 | |||
9. | Romańska Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 1:58.90 | 146 | |||
10. | Ingarden Julia | 01 | Aquarius Myślenice | 2:01.82 | 136 | |||
11. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 2:06.90 | 120 | |||
12. | Tułacz Weronika | 01 | Aquarius Myślenice | 2:13.72 | 103 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/3/2012 - 12:30 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 1:15.21 | 404 | |||
2. | Maślanka Szymon | 96 | Karol Wadowice | 1:15.23 | 403 | |||
3. | Ginda Tomasz | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:20.11 | 334 | |||
4. | Gadocha Mateusz | 96 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:29.04 | 243 | |||
5. | Czepiel Dariusz | 96 | SwimArt Myślenice | 1:32.79 | 215 | |||
6. | Mucha Bartłomiej | 96 | Optima Skawina | 1:42.31 | 160 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/3/2012 - 12:30 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stettner Jakub | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:19.28 | 345 | |||
2. | Lorens Szymon | 97 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:31.32 | 225 | |||
3. | Nowak Łukasz | 97 | NKP Bielsko Biała | 1:34.21 | 205 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/3/2012 - 12:30 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:20.72 | 326 | |||
2. | Moskała Michał | 98 | Victoria Kozy | 1:23.84 | 291 | |||
3. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 1:26.53 | 265 | |||
4. | Buczek Antoni | 98 | Aquarius Myślenice | 1:26.79 | 263 | |||
5. | Jurzak Jakub | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:33.41 | 210 | |||
6. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | 1:36.84 | 189 | |||
7. | Gurowicz Szymon | 98 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:47.21 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/3/2012 - 12:30 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 1:25.25 | 277 | |||
2. | Piętka Marcin | 99 | Korona Kraków | 1:26.15 | 268 | |||
3. | Badan Dawid | 99 | Victoria Kozy | 1:29.50 | 239 | |||
4. | Brzostowski Łukasz | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:34.00 | 207 | |||
5. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 1:41.16 | 166 | |||
6. | Wałęga Paweł | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:43.48 | 155 | |||
7. | Guzdek Marcin | 99 | Karol Wadowice | 1:43.91 | 153 | |||
8. | Wichary Paweł | 99 | NKP Bielsko Biała | 1:50.84 | 126 | |||
9. | Skowron Jan | 99 | Aquarius Myślenice | 2:00.96 | 97 | |||
10. | Wójtowicz Michał | 99 | Aquarius Myślenice | 2:05.50 | 87 | |||
11. | Mól Kamil | 99 | NKP Bielsko Biała | 2:07.56 | 82 | |||
12. | Babraj Patryk | 99 | SwimArt Myślenice | 2:16.66 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/3/2012 - 12:30 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szynawa Oskar | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:28.02 | 252 | |||
2. | Dzierzbiński Michał | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:42.41 | 160 | |||
3. | Antonik Adam | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:42.61 | 159 | |||
4. | Morawski Nikodem | 00 | Solni Wieliczka | 1:43.58 | 154 | |||
5. | Lanuszny Sebastian | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:43.66 | 154 | |||
6. | Krystyniak Mateusz | 00 | NKP Bielsko Biała | 1:46.09 | 144 | |||
7. | Łątka Jakub | 00 | NKP Bielsko Biała | 1:47.60 | 138 | |||
8. | Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | Aquarius Myślenice | 1:53.62 | 117 | |||
9. | Olszański Roch | 00 | Optima Skawina | 2:00.80 | 97 | |||
10. | Tomal Jakub | 00 | Korona Kraków | 2:03.69 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 3/3/2012 - 12:30 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Badura Michał | 01 | Victoria Kozy | 1:37.10 | 187 | |||
2. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 1:39.07 | 176 | |||
3. | Węglarz Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 1:41.28 | 165 | |||
4. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 1:44.57 | 150 | |||
5. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 1:49.21 | 132 | |||
6. | Zemanek Dawid | 01 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:55.22 | 112 | |||
7. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 1:59.50 | 100 | |||
8. | Kolber Krystian | 01 | Karol Wadowice | 2:00.22 | 98 | |||
9. | Profic Daniel | 01 | SwimArt Myślenice | 2:10.23 | 77 |
PK | Litwa Krzysztof | 96 | Jordan Kraków | 1:10.63 | 488 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 3/3/2012 - 12:55 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | 16 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Victoria Kozy | Victoria Kozy | 4:10.04 | 269 |
Sordyl Mateusz Kołodziej Katarzyna Olma Sabina Otrząsek Damian | 99 00 96 98 | Działkowska Natalia Papla Izabela Wrzeszcz Sebastian Macner Michał | 01 99 97 99 |
2. | Aquarius Myślenice | Aquarius Myślenice | 4:15.14 | 253 |
Bazyl Magdalena Węgrzyn Natalia Szostak Agnieszka Wcisło Karolina | 97 00 98 98 | Buczek Antoni Wysocki Kajetan Klecha Jakub Woźniak Jakub | 98 98 97 00 |
3. | Ondraszek Bielsko-Biała 1 | Ondraszek Bielsko-Biała | 4:17.27 | 247 |
Blaut Klaudia Okruch Jakub Cupek Weronika Klimczak Mateusz | 97 96 98 97 | Miszczyk Honorata Ginda Tomasz Zemanek Gabriela Kuliga Michał | 97 96 00 96 |
4. | Korona Kraków | Korona Kraków | 4:19.21 | 242 |
Kwiatkowska Kaja Piętka Marcin Hanusek Uta Bigajski Aleksander | 96 99 96 00 | Nowaczyk Kamila Parszewski Patryk Nasiadko Julia Czub Dominik | 97 01 99 99 |
5. | STP Nowy Sącz | STP Nowy Sącz | 4:19.74 | 240 |
Konicki Dawid Konicki Konrad Skowron Tomasz Bar Bartłomiej | 98 98 96 99 | Peciak Patrycja Pieniążek Emilia Sadowy Kinga Malinowska Ada | 96 98 99 99 |
6. | Victoria Kozy | Victoria Kozy | 4:39.44 | 193 |
Jąkalski Wojciech Hałat Anna Wrzeszcz Kinga Moskała Michał | 01 99 00 98 | Rajca Julia Bułka Dominika Badan Dawid Blachura Patryk | 00 00 99 99 |
7. | NKP Bielsko Biała | NKP Bielsko Biała | 5:13.36 | 136 |
Olszowski Miłosz Szypuła Natalia Łątka Jakub Chorosz Angelika | 00 00 00 01 | Nowak Łukasz Olszowska Aleksandra Krystyniak Mateusz Brzezicka Amelia | 97 97 00 02 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |