Puchar TG Sokół Myślenice Myślenice, 12/5/2012 |
1 - Puchar TG Sokół Myślenice | 12/5/2012 - 10:05 |
Konkurencja 1 12/5/2012 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 17.27 | 232 | |||
2. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 17.29 | 231 | |||
3. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 17.49 | 223 | |||
4. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | 19.30 | 166 | |||
5. | Matuszyk Wiktoria | 02 | Solni Wieliczka | 19.48 | 162 | |||
6. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 22.01 | 112 | |||
7. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 23.22 | 95 | |||
8. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 25.25 | 74 | |||
9. | Krzemieńska Alicja | 02 | NKP Bielsko Biała | 27.18 | 59 | |||
10. | Pytlak Julia | 02 | NKP Bielsko Biała | 27.83 | 55 | |||
11. | Żądło Emilia | 02 | Sokół Myślenice | 28.01 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/5/2012 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 18.85 | 178 | |||
2. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 19.37 | 164 | |||
3. | Bobińska Jagna | 03 | Ondaszek Bielsko Biała | 20.80 | 133 | |||
4. | Zielińska Marta | 03 | Solni Wieliczka | 21.68 | 117 | |||
5. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Solni Wieliczka | 21.98 | 112 | |||
6. | Szczurek Aleksandra | 03 | Solni Wieliczka | 22.64 | 103 | |||
7. | Stęplewska Dorota | 03 | Salwator Kraków | 22.71 | 102 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/5/2012 - 10:05 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 25.42 | 72 | |||
2. | Madej Justyna | 04 | SwimArt Myślenice | 25.64 | 71 | |||
3. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 25.91 | 68 | |||
4. | Starzak Weronika | 04 | Aquarius Myślenice | 26.45 | 64 | |||
5. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 29.26 | 47 | |||
6. | Bicz Natalia | 04 | Aquarius Myślenice | 30.84 | 40 | |||
7. | Chryc Aleksandra | 04 | Aquarius Myślenice | 33.36 | 32 | |||
8. | Surma Kinga | 04 | STP Nowy Sącz | 36.33 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/5/2012 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Talar Bartosz | 02 | STP Nowy Sącz | 17.06 | 154 | |||
2. | Pająk Jakub | 02 | Solni Wieliczka | 17.30 | 147 | |||
3. | Groń Bartłomiej | 02 | STP Nowy Sącz | 18.23 | 126 | |||
4. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 18.37 | 123 | |||
5. | Cieślar Igor | 02 | Ondaszek Bielsko Biała | 18.45 | 121 | |||
6. | Cabała Mateusz | 02 | STP Nowy Sącz | 19.34 | 105 | |||
7. | Jakub Baran | 02 | Glosator Kraków | 19.70 | 100 | |||
8. | Gościniak Szymon | 02 | Sokół Myślenice | 20.06 | 94 | |||
9. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 20.37 | 90 | |||
10. | Sidina Kamil | 02 | Ondaszek Bielsko Biała | 20.80 | 85 | |||
11. | Kraszewski Igor | 02 | Solni Wieliczka | 21.53 | 76 | |||
12. | Fijał Kacper | 02 | SwimArt Myślenice | 21.70 | 74 | |||
13. | Połuszejko Kacper | 02 | NKP Bielsko Biała | 21.87 | 73 | |||
14. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 22.08 | 71 | |||
15. | Kaleta Mikołaj | 02 | Solni Wieliczka | 22.22 | 69 | |||
16. | Książek Dawid | 02 | Solni Wieliczka | 22.42 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/5/2012 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 16.70 | 164 | |||
2. | Maciuk Karol | 03 | Salwator Kraków | 17.48 | 143 | |||
3. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 18.37 | 123 | |||
4. | Bochenek Nikodem | 03 | Solni Wieliczka | 18.76 | 116 | |||
5. | Przystał Adam | 03 | Solni Wieliczka | 19.11 | 109 | |||
6. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 20.27 | 91 | |||
7. | Wleciak Damian | 03 | Solni Wieliczka | 21.17 | 80 | |||
8. | Rajski Jakub | 03 | Solni Wieliczka | 21.38 | 78 | |||
9. | Zając Kamil | 03 | Solni Wieliczka | 23.52 | 58 | |||
10. | Przebinda Maciej | 03 | Solni Wieliczka | 24.01 | 55 | |||
11. | Ryś Sebastian | 03 | Ondaszek Bielsko Biała | 25.95 | 43 | |||
12. | Fiks Piotr | 03 | Solni Wieliczka | 26.02 | 43 | |||
13. | Świerczyński Bartek | 03 | SP 3 Myślenice | 27.15 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/5/2012 - 10:16 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 21.31 | 79 | |||
2. | Wojnar Szymon | 04 | Aquarius Myślenice | 24.17 | 54 | |||
3. | Belski Szymon | 04 | STP Nowy Sącz | 24.71 | 50 | |||
4. | Sawicki Wiktor | 04 | Aquarius Myślenice | 32.92 | 21 |
PK | Warchoł Sebastian | 05 | Promyk Jutrzenki Myślenice | 27.83 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/5/2012 - 10:26 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matuszyk Wiktoria | 02 | Solni Wieliczka | 22.02 | 165 | |||
2. | Motyka Agnieszka | 02 | Aquarius Myślenice | 27.30 | 87 | |||
3. | Krzemieńska Alicja | 02 | NKP Bielsko Biała | 29.12 | 71 | |||
4. | Pytlak Julia | 02 | NKP Bielsko Biała | 32.10 | 53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/5/2012 - 10:26 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bobińska Jagna | 03 | Ondaszek Bielsko Biała | 23.71 | 132 | |||
2. | Szczurek Aleksandra | 03 | Solni Wieliczka | 24.78 | 116 | |||
3. | Zielińska Marta | 03 | Solni Wieliczka | 26.30 | 97 | |||
4. | Słończyńska Anna | 03 | Solni Wieliczka | 26.70 | 93 | |||
5. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 26.87 | 91 | |||
6. | Minnicka Laura | 03 | Solni Wieliczka | 27.24 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/5/2012 - 10:26 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 27.95 | 81 | |||
2. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 28.00 | 80 | |||
3. | Madej Justyna | 04 | SwimArt Myślenice | 28.71 | 74 | |||
4. | Surma Kinga | 04 | STP Nowy Sącz | 30.28 | 63 | |||
5. | Bicz Natalia | 04 | Aquarius Myślenice | 34.04 | 44 | |||
6. | Chryc Aleksandra | 04 | Aquarius Myślenice | 35.75 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/5/2012 - 10:34 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pająk Jakub | 02 | Solni Wieliczka | 21.39 | 119 | |||
2. | Talar Bartosz | 02 | STP Nowy Sącz | 22.74 | 99 | |||
3. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 22.83 | 98 | |||
4. | Cabała Mateusz | 02 | STP Nowy Sącz | 23.11 | 95 | |||
5. | Groń Bartłomiej | 02 | STP Nowy Sącz | 23.14 | 94 | |||
6. | Jakub Baran | 02 | Glosator Kraków | 23.87 | 86 | |||
7. | Kraszewski Igor | 02 | Solni Wieliczka | 24.12 | 83 | |||
8. | Kielan Michał | 02 | Solni Wieliczka | 25.64 | 69 | |||
9. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 25.78 | 68 | |||
10. | Fijał Kacper | 02 | SwimArt Myślenice | 25.99 | 66 | |||
11. | Połuszejko Kacper | 02 | NKP Bielsko Biała | 26.44 | 63 | |||
12. | Książek Dawid | 02 | Solni Wieliczka | 26.45 | 63 | |||
13. | Sidina Kamil | 02 | Ondaszek Bielsko Biała | 29.09 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/5/2012 - 10:34 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 20.57 | 134 | |||
2. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 22.06 | 109 | |||
3. | Wleciak Damian | 03 | Solni Wieliczka | 22.79 | 99 | |||
4. | Przebinda Maciej | 03 | Solni Wieliczka | 23.74 | 87 | |||
5. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 24.21 | 82 | |||
6. | Rajski Jakub | 03 | Solni Wieliczka | 26.67 | 61 | |||
7. | Świerczyński Bartek | 03 | SP 3 Myślenice | 27.41 | 57 | |||
8. | Profic Kacper | 03 | SwimArt Myślenice | 29.33 | 46 | |||
9. | Ryś Sebastian | 03 | unattached | 32.08 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/5/2012 - 10:34 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 23.77 | 87 | |||
2. | Belski Szymon | 04 | STP Nowy Sącz | 27.30 | 57 | |||
3. | Warchoł Sebastian | 04 | Promyk Jutrzenki Myślenice | 29.95 | 43 | |||
4. | Wojnar Szymon | 04 | Aquarius Myślenice | 32.37 | 34 | |||
5. | Sawicki Wiktor | 04 | Aquarius Myślenice | 38.11 | 21 | |||
6. | Nikiel Jakub | 04 | NKP Bielsko Biała | 40.74 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/5/2012 - 10:42 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 23.20 | 192 | |||
2. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 23.43 | 187 | |||
3. | Kuszak Róża | 02 | Glosator Kraków | 23.68 | 181 | |||
4. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 24.33 | 167 | |||
5. | Miska Emilia | 02 | Sokół Myślenice | 24.60 | 161 | |||
6. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 27.68 | 113 | |||
7. | Żądło Emilia | 02 | Sokół Myślenice | 28.86 | 100 | |||
8. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 29.15 | 97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/5/2012 - 10:42 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 26.98 | 122 | |||
2. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Solni Wieliczka | 27.92 | 110 | |||
3. | Stęplewska Dorota | 03 | Salwator Kraków | 29.52 | 93 | |||
4. | Minnicka Laura | 03 | Solni Wieliczka | 31.11 | 79 | |||
5. | Słończyńska Anna | 03 | Solni Wieliczka | 33.03 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/5/2012 - 10:42 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 27.28 | 118 | |||
2. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 34.79 | 57 | |||
3. | Starzak Weronika | 04 | Aquarius Myślenice | 37.35 | 46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/5/2012 - 10:47 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaleta Mikołaj | 02 | Solni Wieliczka | 25.58 | 93 | |||
2. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 25.70 | 92 | |||
3. | Gościniak Szymon | 02 | Sokół Myślenice | 26.30 | 86 | |||
4. | Cieślar Igor | 02 | Ondaszek Bielsko Biała | 27.09 | 78 | |||
5. | Kielan Michał | 02 | Solni Wieliczka | 30.19 | 57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/5/2012 - 10:47 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piechota Edgar | 03 | Sokół Myślenice | 21.80 | 151 | |||
2. | Wójcik Szymon | 03 | STP Nowy Sącz | 23.04 | 128 | |||
3. | Przystał Adam | 03 | Solni Wieliczka | 24.80 | 102 | |||
4. | Belski Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 25.21 | 97 | |||
5. | Bochenek Nikodem | 03 | Solni Wieliczka | 27.10 | 78 | |||
6. | Fiks Piotr | 03 | Solni Wieliczka | 27.92 | 72 | |||
7. | Zając Kamil | 03 | Solni Wieliczka | 28.34 | 68 | |||
8. | Maciuk Karol | 03 | Salwator Kraków | 28.38 | 68 | |||
9. | Profic Kacper | 03 | SwimArt Myślenice | 28.46 | 68 | |||
10. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 30.63 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/5/2012 - 10:52 | Mieszane, 4 x 25m dowolny | 8 - 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Salwator Kraków 2 | Salwator Kraków | 1:15.67 | 121 |
Jochymczyk Anna Maciuk Karol | 03 03 | Żukiewicz Zuzanna Stęplewska Dorota | 02 03 |
2. | Solni Wieliczka 2 | Solni Wieliczka | 1:22.88 | 92 |
Pająk Jakub Kraszewski Igor | 02 02 | Matuszyk Wiktoria Książek Dawid | 02 02 |
3. | Sokół Myślenice | Sokół Myślenice | 1:25.95 | 82 |
4. | SwimArt Myślenice | SwimArt Myślenice | 1:26.04 | 82 |
5. | Solni Wieliczka 3 | Solni Wieliczka | 1:26.14 | 82 |
Książek Dawid Zielińska Marta | 02 03 | Kraszewski Igor Pająk Jakub | 02 02 |
6. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 1:27.33 | 79 |
Pobożniak Alicja Szastak Błażej | 03 03 | Sindut Zuzanna | 02 |
7. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 1:31.73 | 68 |
Kędelski Tymon Połuszejko Kacper | 02 02 | Krzemieńska Alicja Justyniak Anna | 02 02 |
8. | Solni Wieliczka 1 | Solni Wieliczka | 1:42.85 | 48 |
Przebinda Maciej Rajski Jakub | 03 03 | Szczurek Aleksandra Zając Kamil | 03 03 |
9. | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 1:47.64 | 42 |
Starzak Weronika Wojnar Szymon | 04 04 | Motyka Agnieszka Wysocka Joanna | 02 02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/5/2012 - 10:57 | Kobiet, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Falkowska Aleksandra | 94 | Sokół Myślenice | 32.70 | 359 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/5/2012 - 10:57 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 29.23 | 503 | |||
2. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 30.48 | 443 | |||
3. | Grabczyńska Agnieszka | 98 | Start Tarnów | 31.27 | 411 | |||
4. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Start Tarnów | 32.15 | 378 | |||
5. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 33.01 | 349 | |||
6. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 33.70 | 328 | |||
7. | Nowaczyk Kamila | 97 | Korona Kraków | 34.42 | 308 | |||
8. | Woźny Magda | 96 | Jasień Sucha Besk. | 34.48 | 306 | |||
9. | Jabłońska Kamila | 98 | Jasień Sucha Besk. | 35.14 | 289 | |||
10. | Blaut Klaudia | 97 | Ondaszek Bielsko Biała | 35.84 | 273 | |||
11. | Nikiel Karolina | 98 | NKP Bielsko Biała | 39.76 | 199 | |||
12. | Zduń Anna | 98 | Sokół Myślenice | 44.68 | 140 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/5/2012 - 10:57 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koźbiał Zuzanna | 99 | Aqua Planet Trzebinia | 32.64 | 361 | |||
2. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 34.01 | 319 | |||
3. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 34.41 | 308 | |||
4. | Sajdak Karolina | 99 | Salwator Kraków | 34.78 | 298 | |||
5. | Woch Paulina | 99 | Aqua Planet Trzebinia | 35.09 | 290 | |||
6. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 36.15 | 266 | |||
7. | Baran Klaudia | 99 | Glosator Kraków | 36.50 | 258 | |||
8. | Wrońska Bogusława | 99 | Glosator Kraków | 36.84 | 251 | |||
9. | Płatek Magdalena | 99 | Glosator Kraków | 37.20 | 244 | |||
10. | Kupś Ida | 99 | Glosator Kraków | 38.90 | 213 | |||
11. | Spytkowska Sandra | 99 | SP 3 Myślenice | 39.60 | 202 | |||
12. | Bassara Julia | 99 | Sokół Myślenice | 39.88 | 198 | |||
13. | Wątor Katarzyna | 99 | SP 3 Myślenice | 43.40 | 153 | |||
14. | Ryczek Kinga | 99 | Ondaszek Bielsko Biała | 47.72 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/5/2012 - 10:57 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Papiernik Julia | 00 | Aqua Planet Trzebinia | 36.81 | 251 | |||
2. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 37.96 | 229 | |||
3. | Łucarz Antonina | 00 | Solni Wieliczka | 39.73 | 200 | |||
4. | Gadocha Aleksandra | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 39.74 | 200 | |||
5. | Zemanek Gabriela | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 41.45 | 176 | |||
6. | Szypuła Natalia | 00 | NKP Bielsko Biała | 42.47 | 164 | |||
7. | Jankowska Adrianna | 00 | NKP Bielsko Biała | 44.55 | 142 | |||
8. | Noga -Kladiwa Paulina | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 45.60 | 132 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/5/2012 - 10:57 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 33.06 | 347 | ||||
2. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 36.18 | 265 | ||||
3. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 36.93 | 249 | ||||
4. | Chenczke Aleksandra | 01 | STP Nowy Sącz | 38.70 | 216 | ||||
5. | Hojoł Agata | 01 | Solni Wieliczka | 39.86 | 198 | ||||
6. | Baliczek Julia | 01 | STP Nowy Sącz | 41.57 | 174 | ||||
7. | Kaszowska Magdalena | 01 | Solni Wieliczka | 43.56 | 152 | ||||
8. | Żak Natalia | 01 | Solni Wieliczka | 43.72 | 150 | ||||
9. | Bilska Eliza | 01 | Start Tarnów | 44.18 | 145 | ||||
10. | Lepczyńska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 45.09 | 137 | ||||
11. | Szybalska Zofia | 01 | Solni Wieliczka | 45.38 | 134 | ||||
12. | Adamczyk-Jóskow Julia | 01 | NKP Bielsko Biała | 45.68 | 131 | ||||
13. | Giźlar Maria | 01 | NKP Bielsko Biała | 48.08 | 113 | ||||
DYSKW. | Woźnica Angelika | 01 | Sokół Myślenice | 48.19 | |||||
D2 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą nawrotową |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/5/2012 - 11:16 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 27.40 | 406 | |||
2. | Bętkowski Jan | 92 | Sokół Myślenice | 28.90 | 346 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/5/2012 - 11:16 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 27.79 | 389 | |||
2. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 28.68 | 354 | |||
3. | Lorens Szymon | 97 | Ondaszek Bielsko Biała | 29.70 | 319 | |||
4. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 30.47 | 295 | |||
5. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | 30.64 | 290 | |||
6. | Jurzak Jakub | 98 | Ondaszek Bielsko Biała | 31.77 | 260 | |||
7. | Gadocha Mateusz | 96 | Ondaszek Bielsko Biała | 32.09 | 253 | |||
8. | Ściebura Alan | 98 | SwimArt Myślenice | 33.15 | 229 | |||
9. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 33.85 | 215 | |||
10. | Droński Michał | 97 | Jasień Sucha Besk. | 33.90 | 214 | |||
11. | Nowak Łukasz | 97 | NKP Bielsko Biała | 34.86 | 197 | |||
12. | Bednarz Radosław | 98 | NKP Bielsko Biała | 35.68 | 184 | |||
13. | Gurowicz Szymon | 98 | Ondaszek Bielsko Biała | 38.13 | 150 | |||
14. | Kupiec Piotr | 98 | SwimArt Myślenice | 45.22 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/5/2012 - 11:16 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 30.07 | 307 | ||||
2. | Marczuk Szymon | 99 | Aqua Planet Trzebinia | 30.29 | 301 | ||||
3. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 30.53 | 293 | ||||
4. | Wałęga Paweł | 99 | Ondaszek Bielsko Biała | 34.42 | 205 | ||||
5. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 34.88 | 197 | ||||
6. | Fiedor Dominik | 99 | Aqua Planet Trzebinia | 36.06 | 178 | ||||
7. | Kozik-Burnagiel Wiktor | 99 | Solni Wieliczka | 36.07 | 178 | ||||
8. | Paprocki Paweł | 99 | Optima Skawina | 36.45 | 172 | ||||
9. | Mól Kamil | 99 | NKP Bielsko Biała | 40.01 | 130 | ||||
DYSKW. | Cieślar Tymon | 99 | Ondaszek Bielsko Biała | 33.14 | |||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/5/2012 - 11:16 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 31.30 | 272 | |||
2. | Włodarczyk Bruno | 00 | Glosator Kraków | 32.12 | 252 | |||
3. | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 33.53 | 221 | |||
4. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 34.11 | 210 | |||
5. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 34.94 | 196 | |||
6. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 34.96 | 195 | |||
7. | Szafrański Michał | 00 | Sokół Myślenice | 36.96 | 165 | |||
8. | Dzierzbiński Michał | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 38.60 | 145 | |||
9. | Kozioł Krystian | 00 | NKP Bielsko Biała | 45.00 | 91 | |||
10. | Druzgała Rafał | 00 | SwimArt Myślenice | 47.11 | 80 | |||
11. | Zwierz Kamil | 00 | Sokół Myślenice | 47.81 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/5/2012 - 11:16 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 33.71 | 218 | |||
2. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 34.96 | 195 | |||
3. | Urbańczyk Adrian | 01 | Solni Wieliczka | 35.01 | 194 | |||
4. | Janicki Jakub | 01 | Aqua Planet Trzebinia | 35.66 | 184 | |||
5. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Solni Wieliczka | 38.06 | 151 | |||
6. | Długopolski Mateusz | 01 | STP Nowy Sącz | 38.40 | 147 | |||
7. | Kupś Kajetan | 01 | Glosator Kraków | 39.90 | 131 | |||
8. | Tatarczuch Aleksander | 01 | Solni Wieliczka | 42.87 | 106 | |||
9. | Górecki Michał | 01 | Solni Wieliczka | 43.39 | 102 | |||
10. | Janicki Maciej | 01 | Aqua Planet Trzebinia | 43.81 | 99 | |||
11. | Zemanek Dawid | 01 | Ondaszek Bielsko Biała | 45.22 | 90 | |||
12. | Ziółkowski Norbert | 01 | NKP Bielsko Biała | 46.86 | 81 | |||
13. | Blaut Szymon | 01 | Ondaszek Bielsko Biała | 51.40 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/5/2012 - 11:35 | Kobiet, 50m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Falkowska Aleksandra | 94 | Sokół Myślenice | 40.80 | 249 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/5/2012 - 11:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 34.29 | 421 | |||
2. | Grabczyńska Agnieszka | 98 | Start Tarnów | 38.40 | 299 | |||
3. | Pieniążek Emilia | 98 | STP Nowy Sącz | 40.69 | 251 | |||
4. | Nowaczyk Kamila | 97 | Korona Kraków | 42.23 | 225 | |||
5. | Woźny Magda | 96 | Jasień Sucha Besk. | 42.29 | 224 | |||
6. | Blaut Klaudia | 97 | Ondaszek Bielsko Biała | 43.10 | 212 | |||
7. | Jabłońska Kamila | 98 | Jasień Sucha Besk. | 45.34 | 182 | |||
8. | Nikiel Karolina | 98 | NKP Bielsko Biała | 50.44 | 132 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/5/2012 - 11:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koźbiał Zuzanna | 99 | Aqua Planet Trzebinia | 37.05 | 333 | ||||
2. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 38.78 | 291 | ||||
3. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 40.63 | 253 | ||||
4. | Wrońska Bogusława | 99 | Glosator Kraków | 42.76 | 217 | ||||
5. | Baran Klaudia | 99 | Glosator Kraków | 43.73 | 202 | ||||
6. | Płatek Magdalena | 99 | Glosator Kraków | 43.77 | 202 | ||||
7. | Kupś Ida | 99 | Glosator Kraków | 44.52 | 192 | ||||
8. | Spytkowska Sandra | 99 | SP 3 Myślenice | 51.30 | 125 | ||||
DYSKW. | Ryczek Kinga | 99 | Ondaszek Bielsko Biała | 50.19 | |||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/5/2012 - 11:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 37.10 | 332 | |||
2. | Papiernik Julia | 00 | Aqua Planet Trzebinia | 44.01 | 199 | |||
3. | Łucarz Antonina | 00 | Solni Wieliczka | 44.19 | 196 | |||
4. | Gadocha Aleksandra | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 48.27 | 150 | |||
5. | Zemanek Gabriela | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 48.40 | 149 | |||
6. | Noga -Kladiwa Paulina | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 49.73 | 138 | |||
7. | Jankowska Adrianna | 00 | NKP Bielsko Biała | 53.01 | 113 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/5/2012 - 11:35 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 40.02 | 264 | |||
2. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 40.53 | 254 | |||
3. | Chenczke Aleksandra | 01 | STP Nowy Sącz | 45.62 | 178 | |||
4. | Kowalska Gabriela | 01 | Sokół Myślenice | 46.62 | 167 | |||
5. | Hojoł Agata | 01 | Solni Wieliczka | 47.58 | 157 | |||
6. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 47.99 | 153 | |||
7. | Baliczek Julia | 01 | STP Nowy Sącz | 48.20 | 151 | |||
8. | Kaszowska Magdalena | 01 | Solni Wieliczka | 49.30 | 141 | |||
9. | Woźnica Angelika | 01 | Sokół Myślenice | 55.39 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/5/2012 - 11:49 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 33.04 | 320 | |||
2. | Bętkowski Jan | 92 | Sokół Myślenice | 35.60 | 256 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/5/2012 - 11:49 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 32.08 | 350 | |||
2. | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy Sącz | 34.18 | 289 | |||
3. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 35.94 | 248 | |||
4. | Lorens Szymon | 97 | Ondaszek Bielsko Biała | 37.98 | 210 | |||
5. | Jurzak Jakub | 98 | Ondaszek Bielsko Biała | 38.82 | 197 | |||
6. | Ściebura Alan | 98 | SwimArt Myślenice | 44.31 | 132 | |||
7. | Bednarz Radosław | 98 | NKP Bielsko Biała | 44.71 | 129 | |||
8. | Kupiec Piotr | 98 | SwimArt Myślenice | 47.84 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/5/2012 - 11:49 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 36.89 | 230 | |||
2. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 41.93 | 156 | |||
3. | Fiedor Dominik | 99 | Aqua Planet Trzebinia | 43.22 | 143 | |||
4. | Wałęga Paweł | 99 | Ondaszek Bielsko Biała | 43.68 | 138 | |||
5. | Cieślar Tymon | 99 | Ondaszek Bielsko Biała | 43.93 | 136 | |||
6. | Paprocki Paweł | 99 | Optima Skawina | 46.11 | 117 | |||
7. | Wichary Paweł | 99 | NKP Bielsko Biała | 56.04 | 65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/5/2012 - 11:49 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 35.31 | 262 | |||
2. | Radwan Kacper | 00 | Salwator Kraków | 43.86 | 136 | |||
3. | Morawski Nikodem | 00 | Solni Wieliczka | 44.68 | 129 | |||
4. | Zwierz Kamil | 00 | Sokół Myślenice | 58.26 | 58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/5/2012 - 11:49 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 41.82 | 158 | |||
2. | Janicki Jakub | 01 | Aqua Planet Trzebinia | 42.11 | 154 | |||
3. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Solni Wieliczka | 43.45 | 140 | |||
4. | Długopolski Mateusz | 01 | STP Nowy Sącz | 43.71 | 138 | |||
5. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 44.73 | 129 | |||
6. | Mazurkiewicz Michał | 01 | STP Nowy Sącz | 44.87 | 127 | |||
7. | Urbańczyk Adrian | 01 | Solni Wieliczka | 44.90 | 127 | |||
8. | Kupś Kajetan | 01 | Glosator Kraków | 48.01 | 104 | |||
9. | Tatarczuch Aleksander | 01 | Solni Wieliczka | 48.68 | 100 | |||
10. | Janicki Maciej | 01 | Aqua Planet Trzebinia | 53.15 | 76 | |||
11. | Ziółkowski Norbert | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:00.52 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/5/2012 - 12:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 38.57 | 416 | |||
2. | Grabczyńska Jolanta | 96 | Start Tarnów | 39.63 | 383 | |||
3. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 43.82 | 283 | |||
4. | Zduń Anna | 98 | Sokół Myślenice | 53.31 | 157 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/5/2012 - 12:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gąsior Zuzanna | 99 | Aqua Planet Trzebinia | 42.15 | 318 | |||
2. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 43.61 | 288 | |||
3. | Miska Maria | 99 | Sokół Myślenice | 44.21 | 276 | |||
4. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 46.02 | 245 | |||
5. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 47.49 | 223 | |||
6. | Bassara Julia | 99 | Sokół Myślenice | 47.91 | 217 | |||
7. | Wątor Katarzyna | 99 | SP 3 Myślenice | 57.23 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/5/2012 - 12:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 39.26 | 394 | |||
2. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 43.35 | 293 | |||
3. | Szypuła Natalia | 00 | NKP Bielsko Biała | 55.11 | 142 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/5/2012 - 12:02 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 46.56 | 236 | |||
2. | Cholewa Karolina | 01 | Solni Wieliczka | 48.25 | 212 | |||
3. | Lepczyńska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 50.94 | 180 | |||
4. | Szybalska Zofia | 01 | Solni Wieliczka | 51.74 | 172 | |||
5. | Żak Natalia | 01 | Solni Wieliczka | 52.55 | 164 | |||
6. | Bilska Eliza | 01 | Start Tarnów | 55.23 | 141 | |||
7. | Adamczyk-Jóskow Julia | 01 | NKP Bielsko Biała | 56.89 | 129 | |||
8. | Stęplewska Agata | 01 | Salwator Kraków | 1:01.42 | 103 | |||
9. | Giźlar Maria | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:09.27 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/5/2012 - 12:12 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 35.43 | 361 | |||
2. | Droński Michał | 97 | Jasień Sucha Besk. | 38.50 | 282 | |||
3. | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy Sącz | 38.52 | 281 | |||
4. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 40.96 | 234 | |||
5. | Gadocha Mateusz | 96 | Ondaszek Bielsko Biała | 41.10 | 231 | |||
6. | Ryś Arkadiusz | 98 | Sokół Myślenice | 43.78 | 191 | |||
7. | Nowak Łukasz | 97 | NKP Bielsko Biała | 44.01 | 188 | |||
8. | Gurowicz Szymon | 98 | Ondaszek Bielsko Biała | 50.13 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/5/2012 - 12:12 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 39.56 | 260 | |||
2. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | SwimArt Myślenice | 39.78 | 255 | |||
3. | Kozik-Burnagiel Wiktor | 99 | Solni Wieliczka | 43.56 | 194 | |||
4. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 45.89 | 166 | |||
5. | Wichary Paweł | 99 | NKP Bielsko Biała | 48.90 | 137 | |||
6. | Mól Kamil | 99 | NKP Bielsko Biała | 54.28 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/5/2012 - 12:12 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Włodarczyk Bruno | 00 | Glosator Kraków | 44.55 | 182 | |||
2. | Morawski Nikodem | 00 | Solni Wieliczka | 45.56 | 170 | |||
3. | Mrowczyk Krystian | 00 | Sokół Myślenice | 45.65 | 169 | |||
4. | Dzierzbiński Michał | 00 | Ondaszek Bielsko Biała | 46.63 | 158 | |||
5. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 46.70 | 158 | |||
6. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 47.65 | 148 | |||
7. | Szafrański Michał | 00 | Sokół Myślenice | 49.12 | 135 | |||
8. | Kozioł Krystian | 00 | NKP Bielsko Biała | 56.74 | 88 | |||
9. | Druzgała Rafał | 00 | SwimArt Myślenice | 1:01.42 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/5/2012 - 12:12 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 44.08 | 187 | |||
2. | Górecki Michał | 01 | Solni Wieliczka | 47.75 | 147 | |||
3. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 49.82 | 130 | |||
4. | Mazurkiewicz Michał | 01 | STP Nowy Sącz | 50.37 | 125 | |||
5. | Zemanek Dawid | 01 | Ondaszek Bielsko Biała | 51.86 | 115 | |||
6. | Blaut Szymon | 01 | Ondaszek Bielsko Biała | 1:09.16 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/5/2012 - 12:23 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 11 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 2:00.37 | 302 |
2. | STP Nowy Sącz 2 | STP Nowy Sącz | 2:04.60 | 272 |
3. | Sokół Myślenice | Sokół Myślenice | 2:09.28 | 243 |
4. | Aqua Planet Trzebinia 1 | Aqua Planet Trzebinia | 2:13.25 | 222 |
Koźbiał Zuzanna Woch Paulina | 99 99 | Gąsior Zuzanna Marczuk Szymon | 99 99 |
5. | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 2:19.79 | 192 |
6. | Ondaszek Bielsko Biała 1 | Ondaszek Bielsko Biała | 2:21.00 | 187 |
Zemanek Gabriela Gadocha Mateusz | 00 96 | Blaut Klaudia Lorens Szymon | 97 97 |
7. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 2:21.92 | 184 |
Cyganek Mateusz | 00 | Pobożniak Bartosz Sajdak Karolina | 00 99 |
8. | Solni Wieliczka 1 | Solni Wieliczka | 2:33.58 | 145 |
Urbańczyk Adrian Morawski Nikodem | 01 00 | Raczkowski Krzysztof Kozik-Burnagiel Wiktor | 01 99 |
9. | Ondaszek Bielsko Biała 2 | Ondaszek Bielsko Biała | 2:36.07 | 138 |
Ryczek Kinga Zemanek Gabriela | 99 00 | Gadocha Aleksandra Jurzak Jakub | 00 98 |
10. | NKP Bielsko Biała 2 | NKP Bielsko Biała | 2:38.76 | 131 |
Bednarz Radosław Lepczyńska Natalia | 98 01 | Szypuła Natalia Nikiel Karolina | 00 98 |
11. | Solni Wieliczka 2 | Solni Wieliczka | 2:46.01 | 115 |
Górecki Michał Płoskonka Szymon | 01 00 | Łucarz Antonina Hojoł Agata | 00 01 |
12. | Solni Wieliczka 3 | Solni Wieliczka | 2:56.14 | 96 |
Tatarczuch Aleksander Kaszowska Magdalena | 01 01 | Żak Natalia Szybalska Zofia | 01 01 |
13. | NKP Bielsko Biała 4 | NKP Bielsko Biała | 3:06.25 | 81 |
Mól Kamil Ziółkowski Norbert | 99 01 | Kozioł Krystian Jankowska Adrianna | 00 00 |
14. | NKP Bielsko Biała 3 | NKP Bielsko Biała | 3:06.80 | 80 |
Nowak Łukasz Giźlar Maria | 97 01 | Adamczyk-Jóskow Julia Wichary Paweł | 01 99 |