DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Kraków, 17/ - 18/3/2012 |
1 - DMW Młodzików Drużynowy Puchar Prezesa MOZP Dzień I | 17/3/2012 - 10:05 |
Konkurencja 101 17/3/2012 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misiejuk Aldona | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 39.82 | 229 | |||
2. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 40.88 | 212 | |||
3. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 41.92 | 196 | |||
4. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 43.18 | 179 | |||
5. | Pogorzelska Laura | 01 | Jordan Kraków | 44.77 | 161 | |||
6. | Janusz Ewa | 01 | Jordan Kraków | 45.62 | 152 | |||
7. | Herman Natalia | 01 | Piątka Kraków | 46.46 | 144 | |||
8. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 46.94 | 140 | |||
9. | Sułkowska Izabela | 01 | Jordan Kraków | 47.17 | 138 | |||
10. | Cichoń Weronika | 01 | Jordan Kraków | 49.31 | 120 | |||
11. | Rabiasz Aleksandra | 01 | Jordan Kraków | 51.91 | 103 | |||
12. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 53.77 | 93 | |||
13. | Niemiec Joanna | 01 | Jordan Kraków | 55.98 | 82 | |||
14. | Surpeta Julia | 01 | Jordan Kraków | 57.17 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 102 17/3/2012 - 10:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goraj Marcin | 01 | Jordan Kraków | 38.96 | 175 | SC 1 | |||
2. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 38.96 | 175 | SC 2 | |||
3. | Koczur Jan | 01 | Jordan Kraków | 41.15 | 148 | ||||
4. | Batko Karol | 01 | Jordan Kraków | 44.08 | 120 | ||||
5. | Wojcik Paweł | 01 | Jordan Kraków | 44.61 | 116 | ||||
6. | Filipowicz Tymoteusz | 01 | Jordan Kraków | 44.63 | 116 | ||||
7. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 46.46 | 103 | ||||
8. | Zapała Kacper | 01 | Jordan Kraków | 47.18 | 98 | ||||
9. | Łysek Maciej | 01 | Jordan Kraków | 54.75 | 63 | ||||
DYSKW. | Pietruszka Jakub | 01 | Jordan Kraków | ||||||
M3 - niejednoczesna praca ramion (Czas: 10:11) | |||||||||
DYSKW. | Telega Kamil | 01 | Jordan Kraków | ||||||
M6 - inna niż delfinowa praca nóg (Czas: 10:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/3/2012 - 10:14 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | 1:17.70 | 355 | 35.14 | 42.56 | |||
2. | Palka Maria | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:19.01 | 338 | 36.20 | 42.81 | |||
3. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:22.04 | 302 | 36.66 | 45.38 | |||
4. | Sudek Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:23.07 | 291 | 37.12 | 45.95 | |||
5. | Zając Kornelia | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:26.14 | 261 | 39.33 | 46.81 | |||
6. | Sikora Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 1:29.24 | 234 | 40.52 | 48.72 | |||
7. | Świderska Wiktoria | 99 | Pływak Bochnia | 1:30.47 | 225 | 38.71 | 51.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 17/3/2012 - 10:14 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Młynarska Marika | 00 | Pływak Bochnia | 1:21.25 | 311 | 35.99 | 45.26 | |||
2. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 1:23.07 | 291 | 37.60 | 45.47 | |||
3. | Podleśny Emilia | 00 | Kmita Zabierzów | 1:28.14 | 243 | 37.99 | 50.15 | |||
4. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:29.15 | 235 | 40.18 | 48.97 | |||
5. | Mrugacz Dominika | 00 | Jordan Kraków | 1:33.08 | 206 | 42.97 | 50.11 | |||
6. | Matejko Florentyna | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:33.37 | 204 | 42.49 | 50.88 | |||
7. | Gintowt Paulina | 00 | Jordan Kraków | 1:35.24 | 193 | 45.15 | 50.09 | |||
8. | Nowak Monika | 00 | Jordan Kraków | 1:36.10 | 187 | 43.44 | 52.66 | |||
9. | Zbylut Natalia | 00 | Jordan Kraków | 1:40.28 | 165 | 43.11 | 57.17 | |||
10. | Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:41.55 | 159 | 45.93 | 55.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/3/2012 - 10:21 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | 1:11.56 | 310 | 32.58 | 38.98 | ||||
2. | Krulikowski Maciej | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:12.63 | 297 | 33.91 | 38.72 | ||||
3. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:14.84 | 271 | 35.19 | 39.65 | ||||
4. | Goleniec Kamil | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:16.43 | 255 | 36.02 | 40.41 | ||||
5. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | 1:17.31 | 246 | 34.92 | 42.39 | ||||
6. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 1:17.70 | 242 | 35.19 | 42.51 | ||||
7. | Maciąg Piotr | 99 | Piątka Kraków | 1:19.71 | 224 | 38.37 | 41.34 | ||||
8. | Masłowski Konrad | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:20.80 | 216 | 35.59 | 45.21 | ||||
9. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:20.91 | 215 | 37.34 | 43.57 | ||||
DYSKW. | Brodowski Krystian | 99 | Jordan Kraków | ||||||||
M11 - dotknięcie jedną ręką ściany nawrotowej (Czas: 10:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/3/2012 - 10:21 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jodłowski Mateusz | 00 | Jordan Kraków | 1:17.65 | 243 | 36.57 | 41.08 | ||||
2. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 1:19.71 | 224 | 36.96 | 42.75 | ||||
3. | Majerski Jakub | 00 | Jordan Kraków | 1:19.72 | 224 | 36.78 | 42.94 | ||||
4. | Plutecki Dawid | 00 | Jordan Kraków | 1:26.15 | 178 | 38.59 | 47.56 | ||||
5. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 1:27.53 | 169 | 39.35 | 48.18 | ||||
6. | Mayerberg Kacper | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:30.35 | 154 | 40.96 | 49.39 | ||||
7. | Włodarczyk Bruno | 00 | Piątka Kraków | 1:30.64 | 153 | 39.86 | 50.78 | ||||
8. | Niedziela Hubert | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:31.24 | 150 | 41.38 | 49.86 | ||||
9. | Szczęśniak Patryk | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:39.73 | 114 | 44.80 | 54.93 | ||||
10. | Piwowarczyk Artur | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:43.67 | 102 | 47.45 | 56.22 | ||||
11. | Dziadoń Łukasz | 00 | Jordan Kraków | 1:46.54 | 94 | 47.93 | 58.61 | ||||
DYSKW. | Borowski Daniel | 00 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M6 - inna niż delfinowa praca nóg (Czas: 10:24) | |||||||||||
DYSKW. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M11 - dotknięcie jedną ręką ściany nawrotowej (Czas: 10:28) | |||||||||||
DYSKW. | Suski Michał | 00 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
M6 - inna niż delfinowa praca nóg (Czas: 10:27) |
<< TOP >> |
Konkurencja 103 17/3/2012 - 10:30 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Misiejuk Aldona | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:38.11 | 261 | 46.28 | 51.83 | |||
2. | Kępa Alicja | 01 | Piątka Kraków | 1:39.60 | 249 | 48.66 | 50.94 | |||
3. | Golińska Zofia | 01 | Jordan Kraków | 1:40.64 | 241 | 46.73 | 53.91 | |||
4. | Ochał Maja | 01 | Jordan Kraków | 1:44.69 | 214 | 49.76 | 54.93 | |||
5. | Olkuska Agnieszka | 01 | Jordan Kraków | 1:45.48 | 210 | 49.96 | 55.52 | |||
6. | Drużkowska Wiktoria | 01 | Jordan Kraków | 1:49.01 | 190 | 51.76 | 57.25 | |||
7. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:49.42 | 188 | 51.26 | 58.16 | |||
8. | Dębiec Karolina | 01 | Jordan Kraków | 1:49.62 | 187 | 50.28 | 59.34 | |||
9. | Stępak Weronika | 01 | Jordan Kraków | 1:51.81 | 176 | 52.87 | 58.94 | |||
10. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:52.54 | 172 | 50.28 | 1:02.26 | |||
11. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 1:54.25 | 165 | 54.20 | 1:00.05 | |||
12. | Kępa Julia | 01 | Jordan Kraków | 1:54.93 | 162 | 54.21 | 1:00.72 | |||
13. | Świderska Natalia | 01 | Jordan Kraków | 1:55.27 | 160 | 55.01 | 1:00.26 | |||
14. | Rabiasz Aleksandra | 01 | Jordan Kraków | 1:56.21 | 157 | 53.18 | 1:03.03 | |||
15. | Niemiec Joanna | 01 | Jordan Kraków | 1:57.45 | 152 | 55.29 | 1:02.16 | |||
16. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 2:01.90 | 136 | 56.59 | 1:05.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 104 17/3/2012 - 10:39 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 1:36.21 | 193 | 45.74 | 50.47 | ||||
2. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:37.75 | 184 | 46.98 | 50.77 | ||||
3. | Dudzik Sebastian | 01 | CKiS Skawina | 1:42.24 | 160 | 47.40 | 54.84 | ||||
4. | Rogowski Piotr | 01 | Jordan Kraków | 1:47.18 | 139 | 50.01 | 57.17 | ||||
5. | Musiałek Krzysztof | 01 | Piątka Kraków | 1:50.31 | 128 | 50.37 | 59.94 | ||||
6. | Wojcik Paweł | 01 | Jordan Kraków | 1:50.61 | 127 | 50.67 | 59.94 | ||||
7. | Goraj Marcin | 01 | Jordan Kraków | 1:50.88 | 126 | 52.92 | 57.96 | ||||
8. | Zapała Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:52.15 | 121 | 52.59 | 59.56 | ||||
9. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 1:54.67 | 114 | 54.47 | 1:00.20 | ||||
10. | Ficek Maciej | 01 | Piątka Kraków | 1:55.84 | 110 | 54.27 | 1:01.57 | ||||
11. | Ciembka Jakub | 01 | Piątka Kraków | 1:57.82 | 105 | 54.13 | 1:03.69 | ||||
DYSKW. | Filipowicz Tymoteusz | 01 | Jordan Kraków | ||||||||
K12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 10:43) | |||||||||||
DYSKW. | Lemek Tomasz | 01 | Jordan Kraków | ||||||||
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie (Czas: 10:38) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/3/2012 - 10:47 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Jordan Kraków | 1:25.75 | 390 | 40.48 | 45.27 | ||||
2. | Kucharzyk Joanna | 99 | Jordan Kraków | 1:27.63 | 366 | 40.36 | 47.27 | ||||
3. | Jangrot Angelika | 99 | Jordan Kraków | 1:28.57 | 354 | 40.98 | 47.59 | ||||
4. | Lesiak Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:29.12 | 348 | 41.82 | 47.30 | ||||
5. | Prochownik Olimpia | 99 | CKiS Skawina | 1:30.38 | 333 | 44.26 | 46.12 | ||||
6. | Janus Karolina | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:30.85 | 328 | 41.69 | 49.16 | ||||
7. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 1:31.20 | 324 | 43.27 | 47.93 | ||||
8. | Góralczyk Anna | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:31.41 | 322 | 43.49 | 47.92 | ||||
9. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 1:32.05 | 316 | 41.95 | 50.10 | ||||
10. | Żukowska Natalia | 99 | Jordan Kraków | 1:32.43 | 312 | 43.00 | 49.43 | ||||
11. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 1:32.56 | 310 | 43.90 | 48.66 | ||||
12. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:34.38 | 293 | 44.58 | 49.80 | ||||
13. | Matusik Ida | 99 | Jordan Kraków | 1:35.91 | 279 | 45.15 | 50.76 | ||||
14. | Bylica Wiktoria | 99 | Piątka Kraków | 1:38.26 | 259 | 46.58 | 51.68 | ||||
15. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 1:38.31 | 259 | 44.99 | 53.32 | ||||
16. | Waryan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 1:42.92 | 226 | 49.42 | 53.50 | ||||
DYSKW. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | ||||||||
K12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 10:55) | |||||||||||
DYSKW. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | ||||||||
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie (Czas: 10:56) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/3/2012 - 10:47 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Młynarska Marika | 00 | Pływak Bochnia | 1:25.99 | 387 | 40.63 | 45.36 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:26.94 | 375 | 40.59 | 46.35 | |||
3. | Kołodziej Agata | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:34.88 | 288 | 44.16 | 50.72 | |||
4. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:36.07 | 277 | 44.52 | 51.55 | |||
5. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:37.15 | 268 | 44.59 | 52.56 | |||
6. | Krzyszkowska Izabela | 00 | Pływak Bochnia | 1:37.34 | 267 | 45.24 | 52.10 | |||
7. | Ryś Zofia | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:37.96 | 262 | 47.33 | 50.63 | |||
8. | Kozera Katarzyna | 00 | Jordan Kraków | 1:38.88 | 254 | 46.11 | 52.77 | |||
9. | Ziąbek Weronika | 00 | Jordan Kraków | 1:38.96 | 254 | 46.91 | 52.05 | |||
10. | Golińska Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 1:38.99 | 254 | 46.67 | 52.32 | |||
11. | Lenartowicz Adrianna | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:39.41 | 250 | 47.28 | 52.13 | |||
12. | Łukasik Julia | 00 | CKiS Skawina | 1:40.58 | 242 | 48.18 | 52.40 | |||
13. | Sereś Magdalena | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:40.90 | 239 | 47.78 | 53.12 | |||
14. | Gorczyca Oliwia | 00 | Pływak Bochnia | 1:44.71 | 214 | 48.90 | 55.81 | |||
15. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepołomice | 1:45.42 | 210 | 48.59 | 56.83 | |||
16. | Garnek Zofia | 00 | Korona Kraków | 1:49.05 | 190 | 52.04 | 57.01 | |||
17. | Żuchowska Magdalena | 00 | Jordan Kraków | 1:49.43 | 188 | 49.38 | 1:00.05 | |||
18. | Gwóźdź Julia | 00 | Jordan Kraków | 1:50.77 | 181 | 52.73 | 58.04 | |||
19. | Baś Aleksandra | 00 | Jordan Kraków | 1:51.42 | 178 | 53.40 | 58.02 | |||
20. | Kajstura Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 1:53.94 | 166 | 53.72 | 1:00.22 | |||
21. | Gajewska Katarzyna | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:02.98 | 132 | 56.81 | 1:06.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/3/2012 - 11:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | 1:18.36 | 357 | 37.27 | 41.09 | |||
2. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:18.50 | 355 | 37.39 | 41.11 | |||
3. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | 1:18.99 | 348 | 37.77 | 41.22 | |||
4. | Goleniec Kamil | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:19.23 | 345 | 37.50 | 41.73 | |||
5. | Piętka Marcin | 99 | Korona Kraków | 1:21.74 | 314 | 38.23 | 43.51 | |||
6. | Dindorf Radosław | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:25.94 | 270 | 40.46 | 45.48 | |||
7. | Pępek Tomasz | 99 | Jordan Kraków | 1:26.55 | 265 | 40.85 | 45.70 | |||
8. | Koziara Dominik | 99 | Jordan Kraków | 1:27.11 | 260 | 40.07 | 47.04 | |||
9. | Podkowa Kamil | 99 | Fala Niepołomice | 1:27.17 | 259 | 40.96 | 46.21 | |||
10. | Nowak Konrad | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:29.03 | 243 | 41.92 | 47.11 | |||
11. | Stępień Marek | 99 | Jordan Kraków | 1:29.31 | 241 | 42.63 | 46.68 | |||
12. | Piątkiewicz Tomasz | 99 | Piątka Kraków | 1:29.58 | 239 | 42.27 | 47.31 | |||
13. | Ludwa Łukasz | 99 | Jordan Kraków | 1:31.12 | 227 | 42.75 | 48.37 | |||
14. | Godek Paweł | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:33.04 | 213 | 43.79 | 49.25 | |||
15. | Drzystek Mikołaj | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:35.25 | 199 | 44.53 | 50.72 | |||
16. | Gąsiorek Krzysztof | 99 | Jordan Kraków | 1:36.73 | 190 | 45.20 | 51.53 | |||
17. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 1:42.50 | 159 | 47.95 | 54.55 | |||
18. | Jękot Michał | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:43.30 | 156 | 47.81 | 55.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/3/2012 - 11:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michalczyk Andrzej | 00 | Pływak Bochnia | 1:17.69 | 366 | 37.38 | 40.31 | ||||
2. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Korona Kraków | 1:27.84 | 253 | 41.21 | 46.63 | ||||
3. | Jodłowski Mateusz | 00 | Jordan Kraków | 1:30.00 | 235 | 43.38 | 46.62 | ||||
4. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:30.86 | 229 | 43.35 | 47.51 | ||||
5. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 1:32.27 | 218 | 43.69 | 48.58 | ||||
6. | Greczanik Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:34.09 | 206 | 43.73 | 50.36 | ||||
7. | Sądel Kacper | 00 | Pływak Bochnia | 1:34.21 | 205 | 44.82 | 49.39 | ||||
8. | Robak Kamil | 00 | Pływak Bochnia | 1:34.85 | 201 | 45.29 | 49.56 | ||||
9. | Galas Jakub | 00 | Jordan Kraków | 1:40.19 | 170 | 47.37 | 52.82 | ||||
10. | Prokopowicz Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:40.24 | 170 | 47.74 | 52.50 | ||||
11. | Sykut Piotr | 00 | Jordan Kraków | 1:41.43 | 164 | 48.63 | 52.80 | ||||
12. | Borowski Daniel | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:42.50 | 159 | 49.30 | 53.20 | ||||
13. | Maciaś Sebastian | 00 | Jordan Kraków | 1:46.69 | 141 | 50.39 | 56.30 | ||||
14. | Cupak Wojciech | 00 | Jordan Kraków | 1:47.53 | 138 | 51.49 | 56.04 | ||||
15. | Dyda Daniel | 00 | Jordan Kraków | 1:49.14 | 132 | 52.03 | 57.11 | ||||
DYSKW. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | ||||||||
K12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie (Czas: 11:01) | |||||||||||
DYSKW. | Szałaśny Bartosz | 00 | Ósemka Oświęcim | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 105 17/3/2012 - 11:20 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:24.91 | 275 | 41.07 | 43.84 | |||
2. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:24.92 | 275 | 39.34 | 45.58 | |||
3. | Kępa Alicja | 01 | Piątka Kraków | 1:30.22 | 229 | 44.04 | 46.18 | |||
4. | Janusz Ewa | 01 | Jordan Kraków | 1:30.55 | 226 | 44.46 | 46.09 | |||
5. | Kulawik Weronika | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:33.66 | 205 | 44.77 | 48.89 | |||
6. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 1:34.18 | 201 | 42.94 | 51.24 | |||
7. | Woźniak Natalia | 01 | Jordan Kraków | 1:34.20 | 201 | 45.75 | 48.45 | |||
8. | Pogorzelska Laura | 01 | Jordan Kraków | 1:36.11 | 189 | 46.32 | 49.79 | |||
9. | Olkuska Agnieszka | 01 | Jordan Kraków | 1:36.79 | 185 | 46.51 | 50.28 | |||
10. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:37.22 | 183 | 47.46 | 49.76 | |||
11. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 1:37.36 | 182 | 46.62 | 50.74 | |||
12. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:39.55 | 170 | 49.25 | 50.30 | |||
13. | Drużkowska Wiktoria | 01 | Jordan Kraków | 1:39.96 | 168 | 47.66 | 52.30 | |||
14. | Sułkowska Izabela | 01 | Jordan Kraków | 1:40.10 | 167 | 47.81 | 52.29 | |||
15. | Świderska Natalia | 01 | Jordan Kraków | 1:42.59 | 156 | 48.58 | 54.01 | |||
16. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 1:43.30 | 152 | 49.40 | 53.90 | |||
17. | Grygierek Martyna | 01 | Piątka Kraków | 1:43.71 | 151 | 50.76 | 52.95 | |||
18. | Sabała Magdalena | 01 | Piątka Kraków | 1:44.20 | 148 | 48.64 | 55.56 | |||
19. | Twardosz Kamila | 01 | Jordan Kraków | 1:44.34 | 148 | |||||
20. | Stępak Weronika | 01 | Jordan Kraków | 1:45.87 | 141 | 49.90 | 55.97 | |||
21. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 1:46.64 | 138 | 51.13 | 55.51 | |||
22. | Cichoń Weronika | 01 | Jordan Kraków | 1:47.05 | 137 | 52.87 | 54.18 | |||
23. | Ochał Maja | 01 | Jordan Kraków | 1:51.55 | 121 | 53.97 | 57.58 | |||
24. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 1:53.09 | 116 | 54.56 | 58.53 | |||
25. | Kępa Julia | 01 | Jordan Kraków | 1:54.51 | 112 | 56.91 | 57.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 106 17/3/2012 - 11:32 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Łyczak Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 1:24.84 | 191 | 39.79 | 45.05 | ||||
2. | Batko Karol | 01 | Jordan Kraków | 1:26.98 | 178 | 42.11 | 44.87 | ||||
3. | Parszewski Patryk | 01 | Korona Kraków | 1:27.73 | 173 | 42.33 | 45.40 | ||||
4. | Czech Mateusz | 01 | Kmita Zabierzów | 1:33.87 | 141 | 45.76 | 48.11 | ||||
5. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 1:34.92 | 137 | 45.51 | 49.41 | ||||
6. | Rogowski Piotr | 01 | Jordan Kraków | 1:39.07 | 120 | 47.49 | 51.58 | ||||
7. | Radwanek Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 1:39.59 | 118 | 47.83 | 51.76 | ||||
8. | Lemek Tomasz | 01 | Jordan Kraków | 1:40.81 | 114 | 50.22 | 50.59 | ||||
9. | Łysek Maciej | 01 | Jordan Kraków | 1:45.50 | 99 | 50.34 | 55.16 | ||||
DYSKW. | Musiałek Krzysztof | 01 | Piątka Kraków | ||||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu (Czas: 11:34) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/3/2012 - 11:38 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Jordan Kraków | 2:36.99 | 448 | 37.01 | 40.64 | |||||
2. | Warjan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 2:39.85 | 424 | 38.43 | 40.96 | |||||
3. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 2:40.98 | 416 | 38.21 | 40.77 | |||||
4. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 2:45.13 | 385 | 39.41 | 42.09 | |||||
5. | Strączyńska Martyna | 99 | Jordan Kraków | 2:49.99 | 353 | 39.25 | 42.65 | |||||
6. | Nasiadko Julia | 99 | Korona Kraków | 2:51.87 | 341 | 40.73 | 44.48 | |||||
7. | Palka Maria | 99 | Ósemka Oświęcim | 2:53.00 | 335 | 40.57 | 43.85 | |||||
8. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 2:57.42 | 310 | 40.99 | 45.24 | |||||
9. | Matusik Ida | 99 | Jordan Kraków | 2:59.11 | 302 | 42.58 | 45.46 | |||||
10. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 3:01.34 | 291 | 42.14 | 46.66 | |||||
11. | Świderska Wiktoria | 99 | Pływak Bochnia | 3:04.35 | 277 | 43.82 | 48.24 | |||||
12. | Zagrodnik Alicja | 99 | Ósemka Oświęcim | 3:10.35 | 251 | 43.67 | 48.23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/3/2012 - 11:38 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lechowicz Nadia | 00 | Jordan Kraków | 2:51.00 | 347 | 41.52 | 43.72 | ||||||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:55.67 | 320 | 41.10 | 44.20 | ||||||
3. | Ziąbek Weronika | 00 | Jordan Kraków | 2:58.08 | 307 | 42.25 | 45.12 | ||||||
4. | Romańska Maja | 00 | Pływak Bochnia | 3:02.35 | 286 | 42.86 | 46.79 | ||||||
5. | Matejko Florentyna | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:02.72 | 284 | 43.39 | 47.09 | ||||||
6. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 3:05.03 | 274 | 43.63 | 46.60 | ||||||
7. | Ryś Zofia | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:06.72 | 266 | 44.17 | 47.97 | ||||||
8. | Gintowt Paulina | 00 | Jordan Kraków | 3:07.29 | 264 | 43.61 | 49.36 | ||||||
9. | Baś Aleksandra | 00 | Jordan Kraków | 3:08.95 | 257 | 45.26 | 47.91 | ||||||
10. | Zięciak Klaudia | 00 | Jordan Kraków | 3:09.19 | 256 | 42.56 | 48.94 | ||||||
11. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 3:15.01 | 234 | 45.47 | 50.69 | ||||||
12. | Garnek Zofia | 00 | Korona Kraków | 3:15.60 | 231 | 45.94 | 49.55 | ||||||
13. | Kozera Katarzyna | 00 | Jordan Kraków | 3:20.51 | 215 | 47.26 | 51.54 | ||||||
14. | Kołodziej Agata | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:24.62 | 202 | 48.02 | 52.69 | ||||||
15. | Gwóźdź Julia | 00 | Jordan Kraków | 3:27.40 | 194 | 49.26 | 53.80 | ||||||
16. | Lenartowicz Adrianna | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:28.61 | 191 | 47.62 | 53.47 | ||||||
17. | Kajstura Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 3:32.08 | 181 | 51.16 | 54.47 | ||||||
18. | Żuchowska Magdalena | 00 | Jordan Kraków | 3:34.40 | 176 | 49.96 | 57.45 | ||||||
19. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 3:37.93 | 167 | 49.92 | 57.53 | ||||||
20. | Adamik Karolina | 00 | Kmita Zabierzów | 4:02.71 | 121 | 55.78 | 1:01.18 | ||||||
DYSKW. | Gorczyca Oliwia | 00 | Pływak Bochnia | ||||||||||
G2 - stanie (zmiana pozycji ciała) | |||||||||||||
DYSKW. | Jelonek Justyna | 00 | Fala Niepołomice | ||||||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu (Czas: 11:46) | |||||||||||||
DYSKW. | Gajewska Katarzyna | 00 | Jasień Sucha Besk. | ||||||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu (Czas: 11:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/3/2012 - 12:00 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Podwika Kamil | 99 | Jordan Kraków | 2:33.93 | 327 | 35.57 | 38.27 | ||||||
2. | Ciastoń Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:39.36 | 295 | 36.49 | 40.05 | ||||||
3. | Stępień Marek | 99 | Jordan Kraków | 2:41.84 | 281 | 38.11 | 41.17 | 42.88 | 39.68 | ||||
4. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 2:42.09 | 280 | 39.63 | |||||||
5. | Krulikowski Maciej | 99 | Ósemka Oświęcim | 2:42.76 | 277 | 37.92 | 42.23 | ||||||
6. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 2:45.59 | 263 | 41.28 | 41.23 | ||||||
7. | Pępek Tomasz | 99 | Jordan Kraków | 2:45.98 | 261 | 38.94 | 42.14 | ||||||
8. | Gwóźdź Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:47.86 | 252 | 39.08 | 43.16 | ||||||
9. | Masłowski Konrad | 99 | Ósemka Oświęcim | 2:48.81 | 248 | 38.96 | 43.99 | ||||||
10. | Ludwa Łukasz | 99 | Jordan Kraków | 2:49.67 | 244 | 41.53 | 43.34 | ||||||
11. | Klimczak Marcin | 99 | Piątka Kraków | 2:59.45 | 206 | 41.01 | 45.95 | ||||||
12. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 3:01.27 | 200 | 43.76 | 47.05 | ||||||
DYSKW. | Koziara Dominik | 99 | Jordan Kraków | ||||||||||
G2 - stanie (zmiana pozycji ciała) (Czas: 12:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/3/2012 - 12:00 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Barczyk Norbert | 00 | Jordan Kraków | 2:39.74 | 293 | 37.01 | 40.49 | ||||||
2. | Majerski Jakub | 00 | Jordan Kraków | 2:45.32 | 264 | 39.75 | 42.61 | ||||||
3. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 2:45.35 | 264 | 38.18 | 42.14 | ||||||
4. | Kocot Wiktor | 00 | Pływak Bochnia | 2:48.32 | 250 | 38.55 | 41.88 | ||||||
5. | Kłaput Bartosz | 00 | Jordan Kraków | 2:53.84 | 227 | 41.60 | 43.32 | ||||||
6. | Piwowarczyk Artur | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:03.13 | 194 | 43.59 | 46.88 | ||||||
7. | Drzazga Kamil | 00 | Victoria Kozy | 3:03.34 | 193 | 42.51 | 47.09 | ||||||
8. | Kaim Bolesław | 00 | CKiS Skawina | 3:04.31 | 190 | 42.15 | 47.23 | ||||||
9. | Suski Michał | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:05.11 | 188 | 42.71 | 48.16 | ||||||
10. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 3:11.55 | 169 | 43.01 | 49.03 | ||||||
11. | Cupak Wojciech | 00 | Jordan Kraków | 3:11.74 | 169 | 45.76 | 48.14 | ||||||
12. | Robak Kamil | 00 | Pływak Bochnia | 3:15.58 | 159 | 45.32 | 50.77 | ||||||
13. | Prokopowicz Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:17.40 | 155 | 46.06 | 52.40 | ||||||
14. | Balicki Michał | 00 | Jordan Kraków | 3:22.37 | 144 | 48.28 | 54.03 | ||||||
15. | Dyda Daniel | 00 | Jordan Kraków | 3:37.34 | 116 | 52.68 | 56.77 | ||||||
DYSKW. | Greczanik Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | ||||||||||
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową (Czas: 12:18) |
<< TOP >> |
Konkurencja 107 17/3/2012 - 12:22 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 2:42.11 | 322 | 33.34 | 43.76 | |||||
2. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:44.55 | 308 | 37.59 | 42.16 | |||||
3. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 2:57.02 | 247 | 39.50 | 45.66 | |||||
4. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 2:57.60 | 245 | 40.77 | 46.23 | |||||
5. | Golińska Zofia | 01 | Jordan Kraków | 3:03.55 | 222 | 39.40 | 47.02 | |||||
6. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 3:03.91 | 220 | 41.34 | 45.83 | |||||
7. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 3:06.39 | 212 | 38.91 | 46.76 | |||||
8. | Dębiec Karolina | 01 | Jordan Kraków | 3:15.93 | 182 | 44.33 | 50.67 | |||||
9. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 3:16.62 | 180 | 43.78 | 51.56 | |||||
10. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 3:19.60 | 172 | 46.01 | 52.58 | |||||
11. | Woźniak Natalia | 01 | Jordan Kraków | 3:19.69 | 172 | 46.41 | 53.32 | |||||
12. | Twardosz Kamila | 01 | Jordan Kraków | 3:26.54 | 155 | 46.71 | 54.10 | |||||
13. | Herman Natalia | 01 | Piątka Kraków | 3:29.52 | 149 | 44.58 | 55.68 | |||||
14. | Surpeta Julia | 01 | Jordan Kraków | 3:48.67 | 114 | 47.23 | 58.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 108 17/3/2012 - 12:35 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 2:47.94 | 207 | 39.95 | 44.80 | |||||
2. | Łyczak Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 2:50.64 | 197 | 39.04 | 45.24 | |||||
3. | Parszewski Patryk | 01 | Korona Kraków | 2:51.36 | 195 | 39.85 | 45.19 | |||||
4. | Koczur Jan | 01 | Jordan Kraków | 2:53.17 | 188 | 39.26 | 44.19 | |||||
5. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 3:07.47 | 148 | 40.33 | 48.00 | |||||
6. | Telega Kamil | 01 | Jordan Kraków | 3:14.01 | 134 | 41.10 | 50.59 | |||||
7. | Czech Mateusz | 01 | Kmita Zabierzów | 3:14.51 | 133 | 43.44 | 49.41 | |||||
8. | Radwanek Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 3:29.62 | 106 | 46.59 | 54.02 | |||||
9. | Pietruszka Jakub | 01 | Jordan Kraków | 3:34.25 | 99 | 47.00 | 56.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/3/2012 - 12:43 | Dziewcząt, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 5:00.62 | 477 |
50m: 100m: | 33.43 1:10.78 | 33.43 37.35 | 150m: 200m: | 2:27.47 | 250m: 300m: | 3:43.73 | 350m: 400m: | 5:00.62 |
2. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 5:15.20 | 414 |
50m: 100m: | 34.24 1:13.92 | 34.24 39.68 | 150m: 200m: | 2:34.56 | 250m: 300m: | 3:55.67 | 350m: 400m: | 5:15.20 |
3. | Kucharzyk Joanna | 99 | Jordan Kraków | 5:17.70 | 404 |
50m: 100m: | 36.28 1:16.72 | 36.28 40.44 | 150m: 200m: | 1:57.58 2:38.38 | 40.86 40.80 | 250m: 300m: | 3:19.84 4:00.25 | 41.46 40.41 | 350m: 400m: | 4:40.57 5:17.70 | 40.32 37.13 |
4. | Żukowska Natalia | 99 | Jordan Kraków | 5:17.79 | 403 |
50m: 100m: | 35.75 1:15.62 | 35.75 39.87 | 150m: 200m: | 2:36.88 | 250m: 300m: | 3:58.11 | 350m: 400m: | 5:17.79 |
5. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | 5:18.24 | 402 |
50m: 100m: | 36.46 1:17.28 | 36.46 40.82 | 150m: 200m: | 1:58.53 2:39.60 | 41.25 41.07 | 250m: 300m: | 3:20.60 4:01.39 | 41.00 40.79 | 350m: 400m: | 4:41.30 5:18.24 | 39.91 36.94 |
6. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 5:19.24 | 398 |
50m: 100m: | 36.77 1:15.91 | 36.77 39.14 | 150m: 200m: | 1:56.82 2:37.87 | 40.91 41.05 | 250m: 300m: | 3:19.05 4:01.11 | 41.18 42.06 | 350m: 400m: | 4:41.34 5:19.24 | 40.23 37.90 |
7. | Sikora Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 5:19.30 | 398 |
50m: 100m: | 34.51 1:13.20 | 34.51 38.69 | 150m: 200m: | 2:33.42 | 250m: 300m: | 3:55.16 | 350m: 400m: | 5:19.30 |
8. | Pyrlik Paulina | 99 | CKiS Skawina | 5:19.74 | 396 |
50m: 100m: | 35.67 1:15.59 | 35.67 39.92 | 150m: 200m: | 2:37.63 | 250m: 300m: | 3:59.31 | 350m: 400m: | 5:19.74 |
9. | Góralczyk Anna | 99 | Ósemka Oświęcim | 5:19.95 | 395 |
50m: 100m: | 36.59 1:16.47 | 36.59 39.88 | 150m: 200m: | 2:38.83 | 250m: 300m: | 4:00.42 | 350m: 400m: | 5:19.95 |
10. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 5:19.96 | 395 |
50m: 100m: | 37.77 1:18.27 | 37.77 40.50 | 150m: 200m: | 2:40.87 | 250m: 300m: | 4:02.33 | 350m: 400m: | 5:19.96 |
11. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 5:24.94 | 377 |
50m: 100m: | 35.37 1:15.31 | 35.37 39.94 | 150m: 200m: | 2:38.61 | 250m: 300m: | 4:02.38 | 350m: 400m: | 5:24.94 |
12. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 5:25.85 | 374 |
50m: 100m: | 35.94 1:16.10 | 35.94 40.16 | 150m: 200m: | 2:38.79 | 250m: 300m: | 4:03.19 | 350m: 400m: | 5:25.85 |
13. | Lesiak Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 5:33.88 | 348 |
50m: 100m: | 37.95 1:19.86 | 37.95 41.91 | 150m: 200m: | 2:44.75 | 250m: 300m: | 4:09.47 | 350m: 400m: | 5:33.88 |
14. | Janus Karolina | 99 | Ósemka Oświęcim | 5:34.16 | 347 |
50m: 100m: | 36.46 1:17.70 | 36.46 41.24 | 150m: 200m: | 2:42.27 | 250m: 300m: | 4:08.09 | 350m: 400m: | 5:34.16 |
15. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 5:35.12 | 344 |
50m: 100m: | 39.44 1:23.78 | 39.44 44.34 | 150m: 200m: | 2:09.35 2:53.48 | 45.57 44.13 | 250m: 300m: | 3:38.48 4:24.49 | 45.00 46.01 | 350m: 400m: | 5:09.08 5:35.12 | 44.59 26.04 |
16. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 5:35.69 | 342 |
50m: 100m: | 37.47 1:18.72 | 37.47 41.25 | 150m: 200m: | 2:00.67 2:43.08 | 41.95 42.41 | 250m: 300m: | 3:26.02 4:09.66 | 42.94 43.64 | 350m: 400m: | 4:54.08 5:35.69 | 44.42 41.61 |
17. | Sudek Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 5:35.85 | 342 |
50m: 100m: | 37.64 1:19.48 | 37.64 41.84 | 150m: 200m: | 2:45.41 | 250m: 300m: | 4:11.94 | 350m: 400m: | 5:35.85 |
18. | Nasiadko Julia | 99 | Korona Kraków | 5:36.52 | 340 |
50m: 100m: | 36.88 1:19.16 | 36.88 42.28 | 150m: 200m: | 2:01.79 2:45.31 | 42.63 43.52 | 250m: 300m: | 3:28.98 4:12.33 | 43.67 43.35 | 350m: 400m: | 4:56.21 5:36.52 | 43.88 40.31 |
19. | Strączyńska Martyna | 99 | Jordan Kraków | 5:41.34 | 325 |
50m: 100m: | 37.55 1:20.52 | 37.55 42.97 | 150m: 200m: | 2:04.59 2:48.95 | 44.07 44.36 | 250m: 300m: | 3:32.39 4:16.56 | 43.44 44.17 | 350m: 400m: | 4:59.67 5:41.34 | 43.11 41.67 |
20. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 5:45.13 | 315 |
50m: 100m: | 37.43 1:20.14 | 37.43 42.71 | 150m: 200m: | 2:47.50 | 250m: 300m: | 4:17.52 | 350m: 400m: | 5:45.13 |
21. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 5:46.66 | 311 |
50m: 100m: | 38.48 1:21.73 | 38.48 43.25 | 150m: 200m: | 2:06.50 2:50.61 | 44.77 44.11 | 250m: 300m: | 3:34.75 4:18.74 | 44.14 43.99 | 350m: 400m: | 5:46.66 |
22. | Zając Kornelia | 99 | Ósemka Oświęcim | 5:51.54 | 298 |
50m: 100m: | 39.68 1:23.96 | 39.68 44.28 | 150m: 200m: | 2:53.24 | 250m: 300m: | 4:23.51 | 350m: 400m: | 5:51.54 |
23. | Bylica Wiktoria | 99 | Piątka Kraków | 5:58.34 | 281 |
50m: 100m: | 38.87 1:22.66 | 38.87 43.79 | 150m: 200m: | 2:52.52 | 250m: 300m: | 4:25.60 | 350m: 400m: | 5:58.34 |
24. | Waryan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 5:59.80 | 278 |
50m: 100m: | 41.48 1:27.26 | 41.48 45.78 | 150m: 200m: | 3:01.39 | 250m: 300m: | 3:46.79 4:33.05 | 45.40 46.26 | 350m: 400m: | 5:18.38 5:59.80 | 45.33 41.42 |
DYSKW. | Warjan Karolina | 99 | Jordan Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 13:33) |
50m: 100m: | 150m: 200m: | 250m: 300m: | 350m: 400m: |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/3/2012 - 12:43 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 5:09.36 | 437 |
50m: 100m: | 33.57 1:11.73 | 33.57 38.16 | 150m: 200m: | 1:52.14 2:32.06 | 40.41 39.92 | 250m: 300m: | 3:12.49 3:51.72 | 40.43 39.23 | 350m: 400m: | 4:31.75 5:09.36 | 40.03 37.61 |
2. | Mrugacz Dominika | 00 | Jordan Kraków | 5:26.96 | 370 |
50m: 100m: | 36.85 1:18.66 | 36.85 41.81 | 150m: 200m: | 2:43.98 | 250m: 300m: | 4:07.50 | 350m: 400m: | 5:26.96 |
3. | Krzyszkowska Izabela | 00 | Pływak Bochnia | 5:34.94 | 345 |
50m: 100m: | 36.34 1:17.70 | 36.34 41.36 | 150m: 200m: | 1:59.92 2:42.26 | 42.22 42.34 | 250m: 300m: | 3:26.31 4:10.49 | 44.05 44.18 | 350m: 400m: | 4:54.23 5:34.94 | 43.74 40.71 |
4. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 5:35.25 | 344 |
50m: 100m: | 34.65 1:14.51 | 34.65 39.86 | 150m: 200m: | 2:40.10 | 250m: 300m: | 4:07.59 | 350m: 400m: | 5:35.25 |
5. | Lechowicz Nadia | 00 | Jordan Kraków | 5:37.48 | 337 |
50m: 100m: | 38.69 1:21.35 | 38.69 42.66 | 150m: 200m: | 2:48.74 | 250m: 300m: | 4:15.92 | 350m: 400m: | 5:37.48 |
6. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 5:39.49 | 331 |
50m: 100m: | 37.42 1:20.50 | 37.42 43.08 | 150m: 200m: | 2:47.48 | 250m: 300m: | 4:15.23 | 350m: 400m: | 5:39.49 |
7. | Golińska Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 5:46.73 | 311 |
50m: 100m: | 37.96 1:21.43 | 37.96 43.47 | 150m: 200m: | 2:50.25 | 250m: 300m: | 4:20.41 | 350m: 400m: | 5:46.73 |
8. | Sereś Magdalena | 00 | Ósemka Oświęcim | 5:48.46 | 306 |
50m: 100m: | 37.02 1:20.07 | 37.02 43.05 | 150m: 200m: | 2:50.00 | 250m: 300m: | 4:19.55 | 350m: 400m: | 5:48.46 |
9. | Romańska Maja | 00 | Pływak Bochnia | 5:50.07 | 302 |
50m: 100m: | 37.68 1:21.30 | 37.68 43.62 | 150m: 200m: | 2:05.68 2:51.42 | 44.38 45.74 | 250m: 300m: | 3:36.53 4:21.72 | 45.11 45.19 | 350m: 400m: | 5:06.91 5:50.07 | 45.19 43.16 |
10. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 5:53.33 | 293 |
50m: 100m: | 37.57 1:21.15 | 37.57 43.58 | 150m: 200m: | 2:21.67 | 250m: 300m: | 4:22.52 | 350m: 400m: | 5:53.33 |
11. | Nowak Monika | 00 | Jordan Kraków | 6:01.91 | 273 |
50m: 100m: | 40.13 1:25.25 | 40.13 45.12 | 150m: 200m: | 2:57.84 | 250m: 300m: | 4:33.58 | 350m: 400m: | 6:01.91 |
12. | Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 6:06.09 | 264 |
50m: 100m: | 41.68 1:27.60 | 41.68 45.92 | 150m: 200m: | 3:01.86 | 250m: 300m: | 4:37.15 | 350m: 400m: | 6:06.09 |
13. | Lusina Gabriela | 00 | Kmita Zabierzów | 6:09.52 | 256 |
50m: 100m: | 40.09 1:26.58 | 40.09 46.49 | 150m: 200m: | 2:14.24 3:02.83 | 47.66 48.59 | 250m: 300m: | 3:50.83 4:37.87 | 48.00 47.04 | 350m: 400m: | 5:24.05 6:09.52 | 46.18 45.47 |
14. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 6:21.57 | 233 |
50m: 100m: | 40.38 1:28.28 | 40.38 47.90 | 150m: 200m: | 2:17.05 3:06.06 | 48.77 49.01 | 250m: 300m: | 3:55.78 4:45.11 | 49.72 49.33 | 350m: 400m: | 5:34.45 6:21.57 | 49.34 47.12 |
15. | Zięciak Klaudia | 00 | Jordan Kraków | 6:25.12 | 226 |
50m: 100m: | 40.17 1:28.63 | 40.17 48.46 | 150m: 200m: | 3:07.02 | 250m: 300m: | 4:46.89 | 350m: 400m: | 6:25.12 |
16. | Zielińska Teresa | 00 | Kmita Zabierzów | 6:31.94 | 215 |
50m: 100m: | 42.85 1:32.91 | 42.85 50.06 | 150m: 200m: | 3:13.29 | 250m: 300m: | 4:54.06 | 350m: 400m: | 6:31.94 |
17. | Zbylut Natalia | 00 | Jordan Kraków | 6:35.74 | 209 |
50m: 100m: | 42.96 1:33.23 | 42.96 50.27 | 150m: 200m: | 3:16.66 | 250m: 300m: | 4:59.52 | 350m: 400m: | 6:35.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/3/2012 - 13:38 | Chłopców, 400m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | 4:53.17 | 382 |
50m: 100m: | 33.06 1:09.98 | 33.06 36.92 | 150m: 200m: | 1:47.81 2:25.53 | 37.83 37.72 | 250m: 300m: | 3:04.01 3:42.19 | 38.48 38.18 | 350m: 400m: | 4:20.01 4:53.17 | 37.82 33.16 |
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 4:54.94 | 375 |
50m: 100m: | 32.64 1:08.93 | 32.64 36.29 | 150m: 200m: | 2:23.99 | 250m: 300m: | 3:40.68 | 350m: 400m: | 4:54.94 |
3. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 5:06.75 | 333 |
50m: 100m: | 33.80 1:11.38 | 33.80 37.58 | 150m: 200m: | 1:49.89 2:29.73 | 38.51 39.84 | 250m: 300m: | 3:09.07 3:47.70 | 39.34 38.63 | 350m: 400m: | 4:26.66 5:06.75 | 38.96 40.09 |
4. | Podwika Kamil | 99 | Jordan Kraków | 5:10.49 | 321 |
50m: 100m: | 33.38 1:10.78 | 33.38 37.40 | 150m: 200m: | 1:49.73 2:29.75 | 38.95 40.02 | 250m: 300m: | 3:10.44 3:50.89 | 40.69 40.45 | 350m: 400m: | 4:31.24 5:10.49 | 40.35 39.25 |
5. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 5:10.62 | 321 |
50m: 100m: | 34.58 1:13.65 | 34.58 39.07 | 150m: 200m: | 2:33.95 | 250m: 300m: | 3:54.24 | 350m: 400m: | 5:10.62 |
6. | Maciąg Piotr | 99 | Piątka Kraków | 5:11.97 | 317 |
50m: 100m: | 34.33 1:12.98 | 34.33 38.65 | 150m: 200m: | 2:34.29 | 250m: 300m: | 3:53.23 | 350m: 400m: | 5:11.97 |
7. | Zbrożek Radosław | 99 | CKiS Skawina | 5:13.75 | 311 |
50m: 100m: | 33.98 1:12.24 | 33.98 38.26 | 150m: 200m: | 2:32.07 | 250m: 300m: | 3:53.74 | 350m: 400m: | 5:13.75 |
8. | Przygoński Damian | 99 | Jordan Kraków | 5:16.89 | 302 |
50m: 100m: | 34.65 1:14.67 | 34.65 40.02 | 150m: 200m: | 2:37.94 | 250m: 300m: | 3:58.70 | 350m: 400m: | 5:16.89 |
9. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | 5:22.86 | 286 |
50m: 100m: | 36.56 1:16.11 | 36.56 39.55 | 150m: 200m: | 2:39.06 | 250m: 300m: | 4:02.33 | 350m: 400m: | 5:22.86 |
10. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 5:23.46 | 284 |
50m: 100m: | 1:17.99 | 150m: 200m: | 2:40.97 | 250m: 300m: | 4:03.55 | 350m: 400m: | 5:23.46 |
11. | Piętka Marcin | 99 | Korona Kraków | 5:24.71 | 281 |
50m: 100m: | 34.43 1:14.71 | 34.43 40.28 | 150m: 200m: | 1:57.64 2:39.80 | 42.93 42.16 | 250m: 300m: | 3:21.74 4:03.70 | 41.94 41.96 | 350m: 400m: | 4:44.16 5:24.71 | 40.46 40.55 |
12. | Albiniak Oskar | 99 | Ósemka Oświęcim | 5:25.85 | 278 |
50m: 100m: | 36.42 1:16.59 | 36.42 40.17 | 150m: 200m: | 1:58.40 2:39.89 | 41.81 41.49 | 250m: 300m: | 3:22.50 4:04.05 | 42.61 41.55 | 350m: 400m: | 4:46.58 5:25.85 | 42.53 39.27 |
13. | Podkowa Kamil | 99 | Fala Niepołomice | 5:31.18 | 265 |
50m: 100m: | 34.90 1:15.33 | 34.90 40.43 | 150m: 200m: | 1:57.34 2:39.96 | 42.01 42.62 | 250m: 300m: | 3:23.11 4:06.81 | 43.15 43.70 | 350m: 400m: | 4:50.01 5:31.18 | 43.20 41.17 |
14. | Godek Paweł | 99 | Ósemka Oświęcim | 5:36.79 | 252 |
50m: 100m: | 36.45 1:17.88 | 36.45 41.43 | 150m: 200m: | 2:01.44 2:45.26 | 43.56 43.82 | 250m: 300m: | 3:29.04 4:12.67 | 43.78 43.63 | 350m: 400m: | 4:55.92 5:36.79 | 43.25 40.87 |
15. | Brodowski Krystian | 99 | Jordan Kraków | 5:41.86 | 241 |
50m: 100m: | 35.75 1:17.62 | 35.75 41.87 | 150m: 200m: | 2:02.04 2:46.20 | 44.42 44.16 | 250m: 300m: | 3:30.85 4:16.45 | 44.65 45.60 | 350m: 400m: | 5:00.23 5:41.86 | 43.78 41.63 |
16. | Gąsiorek Krzysztof | 99 | Jordan Kraków | 5:48.62 | 227 |
50m: 100m: | 37.51 1:21.26 | 37.51 43.75 | 150m: 200m: | 2:50.61 | 250m: 300m: | 4:19.83 | 350m: 400m: | 5:48.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/3/2012 - 13:38 | Chłopców, 400m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Barczyk Norbert | 00 | Jordan Kraków | 5:07.60 | 330 |
50m: 100m: | 34.27 1:12.48 | 34.27 38.21 | 150m: 200m: | 2:31.53 | 250m: 300m: | 3:51.59 | 350m: 400m: | 5:07.60 |
2. | Plutecki Dawid | 00 | Jordan Kraków | 5:23.73 | 283 |
50m: 100m: | 37.29 1:18.02 | 37.29 40.73 | 150m: 200m: | 2:40.61 | 250m: 300m: | 4:03.59 | 350m: 400m: | 5:23.73 |
3. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 5:25.69 | 278 |
50m: 100m: | 35.45 1:16.48 | 35.45 41.03 | 150m: 200m: | 2:39.77 | 250m: 300m: | 4:03.39 | 350m: 400m: | 5:25.69 |
4. | Kłaput Bartosz | 00 | Jordan Kraków | 5:25.93 | 278 |
50m: 100m: | 36.20 1:16.97 | 36.20 40.77 | 150m: 200m: | 2:39.95 | 250m: 300m: | 4:03.84 | 350m: 400m: | 5:25.93 |
5. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 5:29.20 | 269 |
50m: 100m: | 36.41 1:17.03 | 36.41 40.62 | 150m: 200m: | 2:41.66 | 250m: 300m: | 4:05.51 | 350m: 400m: | 5:29.20 |
6. | Niedziela Hubert | 00 | Ósemka Oświęcim | 5:34.37 | 257 |
50m: 100m: | 35.61 1:16.83 | 35.61 41.22 | 150m: 200m: | 2:43.24 | 250m: 300m: | 4:10.10 | 350m: 400m: | 5:34.37 |
7. | Sądel Kacper | 00 | Pływak Bochnia | 5:38.61 | 248 |
50m: 100m: | 37.07 1:18.99 | 37.07 41.92 | 150m: 200m: | 2:46.48 | 250m: 300m: | 4:13.68 | 350m: 400m: | 5:38.61 |
8. | Włodarczyk Bruno | 00 | Piątka Kraków | 5:39.51 | 246 |
50m: 100m: | 35.48 1:16.02 | 35.48 40.54 | 150m: 200m: | 2:43.76 | 250m: 300m: | 4:13.46 | 350m: 400m: | 5:39.51 |
9. | Szałaśny Bartosz | 00 | Ósemka Oświęcim | 5:46.52 | 231 |
50m: 100m: | 37.33 1:20.61 | 37.33 43.28 | 150m: 200m: | 2:50.74 | 250m: 300m: | 4:21.43 | 350m: 400m: | 5:46.52 |
10. | Sumara Konrad | 00 | Piątka Kraków | 5:46.73 | 231 |
50m: 100m: | 36.25 1:18.21 | 36.25 41.96 | 150m: 200m: | 2:02.06 2:47.15 | 43.85 45.09 | 250m: 300m: | 3:32.73 4:18.10 | 45.58 45.37 | 350m: 400m: | 5:03.02 5:46.73 | 44.92 43.71 |
11. | Drzazga Kamil | 00 | Victoria Kozy | 5:51.99 | 220 |
50m: 100m: | 39.16 1:23.91 | 39.16 44.75 | 150m: 200m: | 2:10.58 2:56.97 | 46.67 46.39 | 250m: 300m: | 3:41.42 4:27.00 | 44.45 45.58 | 350m: 400m: | 5:11.34 5:51.99 | 44.34 40.65 |
12. | Kocot Wiktor | 00 | Pływak Bochnia | 5:53.48 | 218 |
50m: 100m: | 37.84 1:21.27 | 37.84 43.43 | 150m: 200m: | 2:54.15 | 250m: 300m: | 4:26.54 | 350m: 400m: | 5:53.48 |
13. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 5:55.89 | 213 |
50m: 100m: | 39.01 1:24.87 | 39.01 45.86 | 150m: 200m: | 2:10.94 2:56.59 | 46.07 45.65 | 250m: 300m: | 3:42.87 4:28.52 | 46.28 45.65 | 350m: 400m: | 5:14.19 5:55.89 | 45.67 41.70 |
14. | Mayerberg Kacper | 00 | Ósemka Oświęcim | 6:00.12 | 206 |
50m: 100m: | 38.93 1:23.35 | 38.93 44.42 | 150m: 200m: | 2:55.25 | 250m: 300m: | 4:28.39 | 350m: 400m: | 6:00.12 |
15. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Korona Kraków | 6:10.76 | 188 |
50m: 100m: | 38.22 1:22.18 | 38.22 43.96 | 150m: 200m: | 2:55.88 | 250m: 300m: | 4:32.74 | 350m: 400m: | 6:10.76 |
16. | Galas Jakub | 00 | Jordan Kraków | 6:22.39 | 172 |
50m: 100m: | 41.41 1:28.84 | 41.41 47.43 | 150m: 200m: | 3:07.64 | 250m: 300m: | 4:47.31 | 350m: 400m: | 6:22.39 |
17. | Opioła Paweł | 00 | CKiS Skawina | 6:22.44 | 172 |
50m: 100m: | 40.06 1:27.94 | 40.06 47.88 | 150m: 200m: | 3:07.55 | 250m: 300m: | 4:45.92 | 350m: 400m: | 6:22.44 |
18. | Balicki Michał | 00 | Jordan Kraków | 6:23.76 | 170 |
50m: 100m: | 40.55 1:29.35 | 40.55 48.80 | 150m: 200m: | 3:10.32 | 250m: 300m: | 4:49.52 | 350m: 400m: | 6:23.76 |
19. | Sykut Piotr | 00 | Jordan Kraków | 6:24.28 | 169 |
50m: 100m: | 42.76 1:30.20 | 42.76 47.44 | 150m: 200m: | 3:10.56 | 250m: 300m: | 4:49.45 | 350m: 400m: | 6:24.28 |
20. | Maciaś Sebastian | 00 | Jordan Kraków | 6:26.34 | 167 |
50m: 100m: | 42.85 1:31.03 | 42.85 48.18 | 150m: 200m: | 2:22.14 3:13.00 | 51.11 50.86 | 250m: 300m: | 4:04.40 4:54.27 | 51.40 49.87 | 350m: 400m: | 5:42.70 6:26.34 | 48.43 43.64 |
21. | Dziadoń Łukasz | 00 | Jordan Kraków | 6:26.92 | 166 |
50m: 100m: | 43.95 1:34.95 | 43.95 51.00 | 150m: 200m: | 3:17.97 | 250m: 300m: | 4:56.28 | 350m: 400m: | 6:26.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 109 17/3/2012 - 14:26 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:20.98 | 188 |
Zając Sebastian Bajorek Katarzyna | 01 01 | 35.14 36.19 | Śmietana Karolina Serafin Magdalena | 01 01 | 35.66 33.99 |
2. | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | 2:26.56 | 167 |
Łyczak Jakub Majda Adam | 01 01 | 36.57 34.08 | Grela Anna Radwanek Jakub | 01 01 | 36.43 39.48 |
3. | IV c I | Jordan Kraków | 2:30.58 | 154 |
Goraj Marcin Janusz Ewa | 01 01 | 37.26 38.58 | Pogorzelska Laura Koczur Jan | 01 01 | 39.00 35.74 |
4. | IV c II | Jordan Kraków | 2:35.10 | 141 |
Wojcik Paweł Golińska Zofia | 01 01 | 39.76 37.62 | Telega Kamil Filipowicz Tymoteusz | 01 01 | 40.23 37.49 |
5. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 2:36.36 | 137 |
Sikora Klaudia Woźniak Łukasz | 01 01 | 38.25 39.79 | Mikołajczyk Paulina Woźniak Natalia | 01 01 | 39.74 38.58 |
6. | Piątka Kraków 1 | Piątka Kraków | 2:36.65 | 137 |
Musiałek Krzysztof Kępa Alicja | 01 01 | 37.43 36.92 | Ciembka Jakub Herman Natalia | 01 01 | 39.39 42.91 |
7. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:38.94 | 131 |
Nita Daria Wąsik Anna | 01 01 | 36.60 42.18 | Mazurek Gabriela Parszewski Patryk | 01 01 | 41.50 38.66 |
8. | IV c III | Jordan Kraków | 2:40.28 | 127 |
Rogowski Piotr Stępak Weronika | 01 01 | 39.33 42.56 | Rabiasz Aleksandra Dębiec Karolina | 01 01 | 38.86 39.53 |
9. | Jordan Kraków 3 | Jordan Kraków | 2:45.05 | 117 |
Twardosz Kamila Sułkowska Izabela | 01 01 | 41.13 40.67 | Gwóźdź Kacper Zapała Kacper | 01 01 | 43.68 39.57 |
10. | Jordan Kraków 4 | Jordan Kraków | 2:48.08 | 110 |
Cichoń Weronika Broda Nikola | 01 01 | 39.64 41.90 | Pietruszka Jakub Malik Julianna | 01 01 | 44.09 42.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/3/2012 - 14:33 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SP 75 I | Jordan Kraków | 2:05.75 | 264 |
Jodłowski Mateusz Kłaput Bartosz | 00 00 | 31.94 33.39 | Mrugacz Dominika Barczyk Norbert | 00 00 | 31.41 29.01 |
2. | PływakI | Pływak Bochnia | 2:08.07 | 250 |
Sądel Kacper Młynarska Marika | 00 00 | 32.42 32.29 | Całka Jakub Michalczyk Andrzej | 00 00 | 32.65 30.71 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:12.92 | 224 |
Biecki Szymon Mydlarz Wiktoria | 00 00 | 31.76 33.74 | Sereś Magdalena Niedziela Hubert | 00 00 | 34.00 33.42 |
4. | SP 75 II | Jordan Kraków | 2:14.84 | 214 |
Plutecki Dawid Majerski Jakub | 00 00 | 33.31 32.71 | Ziąbek Weronika Gintowt Paulina | 00 00 | 34.00 34.82 |
5. | PływakII | Pływak Bochnia | 2:16.35 | 207 |
Gorczyca Oliwia Krzyszkowska Izabela | 00 00 | 33.85 34.42 | Romańska Maja Kocot Wiktor | 00 00 | 34.45 33.63 |
6. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:17.48 | 202 |
Podkowa Arkadiusz Żylska Joanna | 00 00 | 33.69 35.19 | Garnek Zofia Bigajski Aleksander | 00 00 | 36.71 31.89 |
7. | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | 2:24.44 | 174 |
Podleśny Emilia Sionkowski Arkadiusz | 00 00 | 33.10 35.34 | Szmidt Milena Zielińska Teresa | 00 00 | 36.37 39.63 |
8. | SP 75 III | Jordan Kraków | 2:25.64 | 170 |
Kozera Katarzyna Nowak Monika | 00 00 | 36.34 36.53 | Maciaś Sebastian Zięciak Klaudia | 00 00 | 36.56 36.21 |
9. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:25.72 | 170 |
Szałaśny Bartosz Matejko Florentyna | 00 00 | 33.91 37.02 | Leszczyńska Zuzanna Mayerberg Kacper | 00 00 | 36.89 37.90 |
10. | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 2:25.89 | 169 |
Sikora Marta Palcar Marta | 00 00 | 31.76 38.55 | Gajewska Katarzyna Bachorczyk Kinga | 00 00 | 41.00 34.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/3/2012 - 14:40 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | JORDAN`99/1 | Jordan Kraków | 2:11.20 | 342 |
Podwika Kamil Cempel Oskar | 99 99 | 33.61 36.37 | Szczepaniak Paweł Koziara Dominik | 99 99 | 31.98 29.24 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:18.26 | 292 |
Krulikowski Maciej Dindorf Radosław | 99 99 | 34.65 39.05 | Goleniec Kamil Janus Karolina | 99 99 | 32.10 32.46 |
3. | JORDAN`99/2 | Jordan Kraków | 2:18.58 | 290 |
Stępień Marek Pępek Tomasz | 99 99 | 35.25 38.42 | Rogowska Angelika Ousley Naseman Caroline | 99 99 | 34.31 30.60 |
4. | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | 2:20.27 | 280 |
Stec Kacper Koprynia Tomasz | 99 99 | 36.08 35.95 | Jankowska Justyna Lipiarska Zofia | 99 99 | 35.52 32.72 |
5. | JORDAN`99/3 | Jordan Kraków | 2:22.32 | 268 |
Warjan Karolina Kucharzyk Joanna | 99 99 | 35.74 39.36 | Gil Kamil Tekieli Jakub | 99 99 | 35.85 31.37 |
6. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 2:28.98 | 233 |
Palka Maria Góralczyk Anna | 99 99 | 37.93 43.63 | Masłowski Konrad Godek Paweł | 99 99 | 34.08 33.34 |
7. | Korona Kraków 1 | Korona Kraków | 2:29.35 | 232 |
Nasiadko Julia Piętka Marcin | 99 99 | 37.49 39.55 | Janulewicz Alicja Czub Dominik | 99 99 | 40.32 31.99 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |