Otwarte Mistrzostwa Okr. Małopolskiego w Pływaniu - Memoriał Jana Kota Bochnia, 23/ - 24/6/2012 |
3 - LMO Młodzików Memoriał Jana Kota BLOK III | 24/6/2012 - 10:05 |
Konkurencja 23 24/6/2012 - 10:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Warjan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 34.06 | 429 | |||
2. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Jordan Kraków | 34.31 | 420 | |||
3. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | 35.26 | 387 | |||
4. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 35.72 | 372 | |||
5. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 36.07 | 361 | |||
6. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 36.85 | 339 | |||
7. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 36.89 | 338 | |||
8. | Żukowska Natalia | 99 | Jordan Kraków | 37.02 | 334 | |||
9. | Strączyńska Martyna | 99 | Jordan Kraków | 37.32 | 326 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 24/6/2012 - 10:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 36.47 | 349 | |||
2. | Ziąbek Weronika | 00 | Jordan Kraków | 36.60 | 346 | |||
3. | Mrugacz Dominika | 00 | Jordan Kraków | 36.93 | 337 | |||
4. | Gintowt Paulina | 00 | Jordan Kraków | 37.30 | 327 | |||
5. | Romańska Maja | 00 | Pływak Bochnia | 38.85 | 289 | |||
6. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 38.96 | 287 | |||
7. | Gorczyca Oliwia | 00 | Pływak Bochnia | 39.22 | 281 | |||
8. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 39.39 | 277 | |||
9. | Zięciak Klaudia | 00 | Jordan Kraków | 40.40 | 257 | |||
10. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 40.58 | 254 | |||
11. | Garnek Zofia | 00 | Korona Kraków | 42.22 | 225 | |||
12. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 43.28 | 209 | |||
13. | Żyłka Natalia | 00 | Fala Ropczyce | 43.35 | 208 | |||
14. | Kajstura Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 43.53 | 205 | |||
15. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 43.57 | 205 | |||
16. | Gwóźdź Julia | 00 | Jordan Kraków | 46.16 | 172 | |||
17. | Adamik Karolina | 00 | Kmita Zabierzów | 50.32 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 24/6/2012 - 10:14 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 38.33 | 301 | |||
2. | Węcka Michalina | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 39.80 | 269 | |||
3. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 40.37 | 258 | |||
4. | Bator Aleksandra | 01 | Ósemka Oświęcim | 41.02 | 245 | |||
5. | Pogorzelska Laura | 01 | Jordan Kraków | 42.06 | 228 | |||
6. | Stępak Weronika | 01 | Jordan Kraków | 42.44 | 222 | |||
7. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 42.54 | 220 | |||
8. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 42.92 | 214 | |||
9. | Laskowska Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 45.33 | 182 | |||
10. | Bigos Dominika | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 45.66 | 178 | |||
11. | Kaczmarek Aleksandra | 01 | Jordan Kraków | 45.74 | 177 | |||
12. | Cieślar Zuzanna | 01 | Jordan Kraków | 46.61 | 167 | |||
13. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 47.01 | 163 | |||
14. | Surpeta Julia | 01 | Jordan Kraków | 50.02 | 135 | |||
15. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 50.50 | 131 | |||
16. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 51.34 | 125 | |||
17. | Niemiec Joanna | 01 | Jordan Kraków | 51.42 | 124 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 24/6/2012 - 10:23 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koziara Dominik | 99 | Jordan Kraków | 32.22 | 345 | |||
2. | Ciastoń Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.27 | 287 | |||
3. | Bar Bartłomiej | 99 | STP Nowy Sącz | 35.05 | 268 | |||
4. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 35.19 | 265 | |||
5. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 37.78 | 214 | |||
6. | Gwóźdź Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 38.73 | 198 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 24/6/2012 - 10:23 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Barczyk Norbert | 00 | Jordan Kraków | 31.98 | 353 | |||
2. | Kocot Wiktor | 00 | Pływak Bochnia | 34.46 | 282 | |||
3. | Jodłowski Mateusz | 00 | Jordan Kraków | 35.06 | 268 | |||
4. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 35.11 | 267 | |||
5. | Majerski Jakub | 00 | Jordan Kraków | 36.20 | 243 | |||
6. | Kłaput Bartosz | 00 | Jordan Kraków | 37.70 | 215 | |||
7. | Plutecki Dawid | 00 | Jordan Kraków | 37.99 | 210 | |||
8. | Szałaśny Bartosz | 00 | Ósemka Oświęcim | 38.58 | 201 | |||
9. | Sokołowski Szymon | 00 | Fala Ropczyce | 38.88 | 196 | |||
10. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 39.71 | 184 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 24/6/2012 - 10:23 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 37.64 | 216 | ||||
2. | Respondek Remigiusz | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 39.01 | 194 | ||||
3. | Parszewski Patryk | 01 | Korona Kraków | 39.13 | 192 | ||||
4. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 40.09 | 179 | ||||
5. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 40.53 | 173 | ||||
6. | Janik Jakub | 01 | Ósemka Oświęcim | 41.21 | 165 | ||||
7. | Rogowski Piotr | 01 | Jordan Kraków | 44.31 | 132 | ||||
8. | Miłek Kamil | 01 | Jordan Kraków | 44.64 | 129 | ||||
9. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 45.09 | 126 | ||||
10. | Wolas Eryk | 01 | Ósemka Oświęcim | 49.45 | 95 | ||||
11. | Komajda Filip | 01 | Ósemka Oświęcim | 50.87 | 87 | ||||
DYSKW. | Czech Mateusz | 01 | Kmita Zabierzów | ||||||
O4 - przedwczesny start |
PK | Sądel Kacper | 00 | Pływak Bochnia | 36.83 | 231 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 24/6/2012 - 10:28 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:06.80 | 445 | 31.84 | 34.96 | |||
2. | Niedźwiecka Katarzyna | 99 | UKS 190 Łódź | 1:07.71 | 427 | 32.21 | 35.50 | |||
3. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 1:07.74 | 427 | 32.32 | 35.42 | |||
4. | Sikora Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 1:08.49 | 413 | 33.27 | 35.22 | |||
5. | Bocheńska Wiktoria | 99 | SiKReT Gliwice | 1:08.89 | 405 | 33.15 | 35.74 | |||
6. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 1:09.82 | 389 | 33.86 | 35.96 | |||
7. | Janus Karolina | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:09.98 | 387 | 33.71 | 36.27 | |||
8. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 1:10.07 | 385 | 34.56 | 35.51 | |||
9. | Sudek Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:11.26 | 366 | 33.33 | 37.93 | |||
10. | Pyrlik Paulina | 99 | CKiS Skawina | 1:11.67 | 360 | 34.55 | 37.12 | |||
11. | Nasiadko Julia | 99 | Korona Kraków | 1:11.70 | 360 | 34.21 | 37.49 | |||
12. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 1:14.92 | 315 | 35.65 | 39.27 | |||
13. | Zagrodnik Alicja | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:15.22 | 311 | 34.67 | 40.55 | |||
14. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 1:16.27 | 299 | 36.70 | 39.57 | |||
15. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 1:21.37 | 246 | 37.86 | 43.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 24/6/2012 - 10:28 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 1:04.30 | 499 | 31.63 | 32.67 | |||
2. | Kołodziej Katarzyna | 00 | Victoria Kozy | 1:08.04 | 421 | 32.93 | 35.11 | |||
3. | Mrugacz Dominika | 00 | Jordan Kraków | 1:08.53 | 412 | 33.49 | 35.04 | |||
4. | Orczykowska Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 1:09.01 | 403 | 32.90 | 36.11 | |||
5. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.54 | 394 | 33.41 | 36.13 | |||
6. | Pawełczak Karolina | 00 | Fala Ropczyce | 1:10.41 | 380 | 34.66 | 35.75 | |||
7. | Rogala Julia | 00 | Fala Ropczyce | 1:13.17 | 338 | 35.41 | 37.76 | |||
8. | Krzyszkowska Izabela | 00 | Pływak Bochnia | 1:14.24 | 324 | 35.89 | 38.35 | |||
9. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 1:15.21 | 311 | 36.00 | 39.21 | |||
10. | Gorczyca Oliwia | 00 | Pływak Bochnia | 1:15.40 | 309 | 35.67 | 39.73 | |||
11. | Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:17.59 | 284 | 37.91 | 39.68 | |||
12. | Nowak Monika | 00 | Jordan Kraków | 1:19.29 | 266 | 38.17 | 41.12 | |||
13. | Garnek Zofia | 00 | Korona Kraków | 1:20.87 | 250 | 38.12 | 42.75 | |||
14. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:21.72 | 243 | 38.78 | 42.94 | |||
15. | Zięciak Klaudia | 00 | Jordan Kraków | 1:22.62 | 235 | 39.26 | 43.36 | |||
16. | Żyłka Natalia | 00 | Fala Ropczyce | 1:22.75 | 234 | 40.08 | 42.67 | |||
17. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:22.94 | 232 | 39.73 | 43.21 | |||
18. | Zielińska Teresa | 00 | Kmita Zabierzów | 1:25.04 | 215 | 41.16 | 43.88 | |||
19. | Kajstura Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | 1:26.15 | 207 | 40.69 | 45.46 | |||
20. | Adamik Karolina | 00 | Kmita Zabierzów | 1:38.53 | 138 | 47.63 | 50.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 24/6/2012 - 10:28 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:08.81 | 407 | 32.96 | 35.85 | |||
2. | Pęcak Agnieszka | 01 | Gilus Gilowice | 1:13.02 | 340 | 34.20 | 38.82 | |||
3. | Czornik Julia | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 1:17.54 | 284 | 37.01 | 40.53 | |||
4. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 1:22.83 | 233 | 38.98 | 43.85 | |||
5. | Cichoń Weronika | 01 | Jordan Kraków | 1:23.05 | 231 | 41.13 | 41.92 | |||
6. | Pogorzelska Laura | 01 | Jordan Kraków | 1:23.09 | 231 | 38.88 | 44.21 | |||
7. | Janusz Ewa | 01 | Jordan Kraków | 1:23.20 | 230 | 38.35 | 44.85 | |||
8. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:23.60 | 227 | 39.34 | 44.26 | |||
9. | Bigos Dominika | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 1:25.46 | 212 | 41.04 | 44.42 | |||
10. | Dębiec Karolina | 01 | Jordan Kraków | 1:25.95 | 209 | 40.34 | 45.61 | |||
11. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:26.56 | 204 | 40.20 | 46.36 | |||
12. | Rabiasz Aleksandra | 01 | Jordan Kraków | 1:27.31 | 199 | 39.90 | 47.41 | |||
13. | Bacik Laura | 01 | Ósemka Oświęcim | 1:30.52 | 178 | 42.91 | 47.61 | |||
14. | Kępa Julia | 01 | Jordan Kraków | 1:30.81 | 177 | 43.39 | 47.42 | |||
15. | Wąsik Anna | 01 | Korona Kraków | 1:31.68 | 172 | 44.12 | 47.56 | |||
16. | Sidwa Zofia | 01 | Jordan Kraków | 1:32.73 | 166 | 43.07 | 49.66 | |||
17. | Surpeta Julia | 01 | Jordan Kraków | 1:35.70 | 151 | 46.16 | 49.54 | |||
18. | Świderska Natalia | 01 | Jordan Kraków | 1:40.00 | 132 | 47.31 | 52.69 | |||
19. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 1:46.01 | 111 | 50.15 | 55.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 24/6/2012 - 10:42 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | 1:00.95 | 400 | 29.27 | 31.68 | |||
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:03.59 | 352 | 30.69 | 32.90 | |||
3. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 1:04.44 | 339 | 31.05 | 33.39 | |||
4. | Piętka Marcin | 99 | Korona Kraków | 1:06.39 | 310 | 32.47 | 33.92 | |||
5. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 1:06.45 | 309 | 31.99 | 34.46 | |||
6. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | 1:06.70 | 305 | 32.43 | 34.27 | |||
7. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 1:06.86 | 303 | 33.02 | 33.84 | |||
8. | Blachura Patryk | 99 | Victoria Kozy | 1:07.01 | 301 | 32.40 | 34.61 | |||
9. | Ciastoń Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:07.79 | 291 | 32.35 | 35.44 | |||
10. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 1:07.96 | 289 | 32.82 | 35.14 | |||
11. | Maciąg Piotr | 99 | Piątka Kraków | 1:09.90 | 265 | 33.12 | 36.78 | |||
12. | Zbrożek Radosław | 99 | CKiS Skawina | 1:10.16 | 262 | 33.20 | 36.96 | |||
13. | Węcki Maciej | 99 | UKS 54 Delfinek Bytom | 1:14.77 | 217 | 35.87 | 38.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 24/6/2012 - 10:42 | Chłopców, 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sądel Kacper | 00 | Pływak Bochnia | 1:10.36 | 260 | 33.79 | 36.57 | |||
2. | Rogala Kewin | 00 | Fala Ropczyce | 1:10.71 | 256 | 34.04 | 36.67 | |||
3. | Orzech Wojciech | 00 | Fala Ropczyce | 1:13.36 | 229 | 35.62 | 37.74 | |||
4. | Jedliński Radosław | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:14.91 | 215 | 36.41 | 38.50 | |||
5. | Galas Jakub | 00 | Jordan Kraków | 1:16.98 | 198 | 37.11 | 39.87 | |||
6. | Sykut Piotr | 00 | Jordan Kraków | 1:20.88 | 171 | 39.22 | 41.66 | |||
7. | Dziadoń Łukasz | 00 | Jordan Kraków | 1:30.83 | 121 | 41.71 | 49.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 24/6/2012 - 10:42 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:13.46 | 228 | 34.12 | 39.34 | |||
2. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:15.86 | 207 | 37.43 | 38.43 | |||
3. | Respondek Remigiusz | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 1:15.95 | 207 | 37.22 | 38.73 | |||
4. | Koczur Jan | 01 | Jordan Kraków | 1:16.51 | 202 | 36.50 | 40.01 | |||
5. | Goraj Marcin | 01 | Jordan Kraków | 1:16.74 | 200 | 37.10 | 39.64 | |||
6. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:20.51 | 173 | 37.19 | 43.32 | |||
7. | Wójcik Paweł | 01 | Jordan Kraków | 1:25.01 | 147 | 39.32 | 45.69 | |||
8. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 1:25.15 | 147 | 39.37 | 45.78 | |||
9. | Pietrzykowski Oliwer | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 1:28.86 | 129 | 41.79 | 47.07 | |||
10. | Miłek Kamil | 01 | Jordan Kraków | 1:31.08 | 120 | 41.60 | 49.48 | |||
11. | Hurnik Jakub | 01 | Ósemka Oświęcim | 1:31.64 | 117 | 44.32 | 47.32 | |||
12. | Lemek Tomasz | 01 | Jordan Kraków | 1:32.72 | 113 | 43.28 | 49.44 | |||
13. | Łysek Maciej | 01 | Jordan Kraków | 1:36.29 | 101 | 46.12 | 50.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 24/6/2012 - 10:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jangrot Angelika | 99 | Jordan Kraków | 39.60 | 384 | |||
2. | Ousley Naseman Caroline | 99 | Jordan Kraków | 40.43 | 361 | |||
3. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 41.02 | 346 | |||
4. | Lesiak Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 41.36 | 337 | |||
5. | Niemiec Adrianna | 99 | Jordan Kraków | 42.51 | 310 | |||
6. | Janik Milena | 99 | Fala Niepołomice | 42.56 | 309 | |||
7. | Żukowska Natalia | 99 | Jordan Kraków | 43.09 | 298 | |||
8. | Żmudzka Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 44.19 | 276 | |||
9. | Bąk Katarzyna | 99 | Jasień Sucha Besk. | 46.83 | 232 | |||
10. | Waryan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 47.63 | 221 | |||
11. | Szlachetka Anna | 99 | Aquarius Myślenice | 48.52 | 209 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 24/6/2012 - 10:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Młynarska Marika | 00 | Pływak Bochnia | 38.81 | 408 | |||
2. | Warszawska Karolina | 00 | Pływak Bochnia | 41.27 | 339 | |||
3. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 42.18 | 318 | |||
4. | Kołodziej Agata | 00 | Ósemka Oświęcim | 42.31 | 315 | |||
5. | Kuwik Dominika | 00 | Ósemka Oświęcim | 44.46 | 271 | |||
6. | Ziąbek Weronika | 00 | Jordan Kraków | 44.68 | 267 | |||
7. | Kozera Katarzyna | 00 | Jordan Kraków | 45.15 | 259 | |||
8. | Golenia Magdalena | 00 | Fala Ropczyce | 46.21 | 242 | |||
9. | Sereś Magdalena | 00 | Ósemka Oświęcim | 46.59 | 236 | |||
10. | Zielińska Teresa | 00 | Kmita Zabierzów | 48.51 | 209 | |||
11. | Wantuch Julia | 00 | Jordan Kraków | 49.40 | 198 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 24/6/2012 - 10:49 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gembala Wiktoria | 01 | Ósemka Oświęcim | 43.72 | 285 | |||
2. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKReT Gliwice | 44.25 | 275 | |||
3. | Zięba Gabriela | 01 | Ósemka Oświęcim | 45.24 | 257 | |||
4. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 45.92 | 246 | |||
5. | Żurawska Sabina | 01 | Ósemka Oświęcim | 46.05 | 244 | |||
6. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 46.67 | 234 | |||
7. | Stępak Weronika | 01 | Jordan Kraków | 46.75 | 233 | |||
8. | Ochał Maja | 01 | Jordan Kraków | 47.02 | 229 | |||
9. | Jarosz Angelika | 01 | Ósemka Oświęcim | 47.62 | 221 | |||
10. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 47.80 | 218 | |||
11. | Cieślar Zuzanna | 01 | Jordan Kraków | 47.95 | 216 | |||
12. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 48.38 | 210 | |||
13. | Rolnicka Oliwia | 01 | Jordan Kraków | 48.40 | 210 | |||
14. | Janusz Ewa | 01 | Jordan Kraków | 49.90 | 192 | |||
15. | Kaczmarek Aleksandra | 01 | Jordan Kraków | 50.04 | 190 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 24/6/2012 - 10:56 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goleniec Kamil | 99 | Ósemka Oświęcim | 35.66 | 355 | |||
2. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | 35.81 | 350 | |||
3. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 35.90 | 347 | |||
4. | Jung Krzysztof | 99 | UKS 54 Delfinek Bytom | 37.38 | 308 | |||
5. | Dindorf Radosław | 99 | Ósemka Oświęcim | 38.29 | 286 | |||
6. | Piętka Marcin | 99 | Korona Kraków | 38.47 | 282 | |||
7. | Tekieli Jakub | 99 | Jordan Kraków | 38.98 | 271 | |||
8. | Gil Kamil | 99 | Jordan Kraków | 40.21 | 247 | |||
9. | Stępień Marek | 99 | Jordan Kraków | 42.04 | 216 | |||
10. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 43.83 | 191 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 24/6/2012 - 10:56 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michalczyk Andrzej | 00 | Pływak Bochnia | 34.39 | 395 | |||
2. | Jodłowski Mateusz | 00 | Jordan Kraków | 40.35 | 245 | |||
3. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 41.49 | 225 | |||
4. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 41.77 | 220 | |||
5. | Robak Kamil | 00 | Pływak Bochnia | 41.95 | 218 | |||
6. | Sokołowski Szymon | 00 | Fala Ropczyce | 42.05 | 216 | |||
7. | Zając Aleksander | 00 | Ósemka Oświęcim | 43.95 | 189 | |||
8. | Jedliński Radosław | 00 | Ósemka Oświęcim | 44.09 | 187 | |||
9. | Greczanik Paweł | 00 | Ósemka Oświęcim | 44.14 | 187 | |||
10. | Sypel Filip | 00 | Fala Ropczyce | 44.48 | 182 | |||
11. | Borowski Daniel | 00 | Ósemka Oświęcim | 45.33 | 172 | |||
12. | Kłaput Bartosz | 00 | Jordan Kraków | 45.44 | 171 | |||
13. | Galas Jakub | 00 | Jordan Kraków | 45.95 | 165 | |||
14. | Sykut Piotr | 00 | Jordan Kraków | 46.71 | 157 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 24/6/2012 - 10:56 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 42.51 | 209 | |||
2. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 43.81 | 191 | |||
3. | Batko Karol | 01 | Jordan Kraków | 44.78 | 179 | |||
4. | Łoziński Bruno | 01 | Ósemka Oświęcim | 46.02 | 165 | |||
5. | Niedojad Aleksy | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 47.70 | 148 | |||
6. | Wolnicki Jakub | 01 | Jordan Kraków | 47.73 | 148 | |||
7. | Wójcik Paweł | 01 | Jordan Kraków | 48.10 | 144 | |||
8. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 49.27 | 134 | |||
9. | Rogowski Piotr | 01 | Jordan Kraków | 49.74 | 130 | |||
10. | Telega Kamil | 01 | Jordan Kraków | 50.53 | 124 | |||
11. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko Biała | 50.60 | 124 | |||
12. | Kasprzyk Maciej | 01 | Ósemka Oświęcim | 51.48 | 117 | |||
13. | Łysek Maciej | 01 | Jordan Kraków | 54.37 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 24/6/2012 - 11:03 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Palka Maria | 99 | Ósemka Oświęcim | 1:17.23 | 362 | 36.41 | 40.82 | |||
2. | Rogowska Angelika | 99 | Jordan Kraków | 1:18.05 | 350 | 36.44 | 41.61 | |||
3. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:20.12 | 324 | 37.09 | 43.03 | |||
4. | Sudek Aleksandra | 99 | Jordan Kraków | 1:22.00 | 302 | 37.26 | 44.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 24/6/2012 - 11:03 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Młynarska Marika | 00 | Pływak Bochnia | 1:19.38 | 333 | 36.64 | 42.74 | |||
2. | Warszawska Karolina | 00 | Pływak Bochnia | 1:20.85 | 315 | 37.98 | 42.87 | |||
3. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:22.29 | 299 | 38.62 | 43.67 | |||
4. | Orczykowska Natalia | 00 | Limanowa-Swim | 1:23.69 | 284 | 38.37 | 45.32 | |||
5. | Rogala Julia | 00 | Fala Ropczyce | 1:28.19 | 243 | 39.55 | 48.64 | |||
6. | Zawisza Alina | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:29.11 | 235 | 40.75 | 48.36 | |||
7. | Golenia Magdalena | 00 | Fala Ropczyce | 1:35.31 | 192 | 43.12 | 52.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 24/6/2012 - 11:03 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:30.05 | 228 | 40.53 | 49.52 | ||||
2. | Mucha Karolina | 01 | Jordan Kraków | 1:30.50 | 225 | 41.71 | 48.79 | ||||
3. | Sikora Klaudia | 01 | Jordan Kraków | 1:31.39 | 218 | 42.33 | 49.06 | ||||
4. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 1:35.97 | 188 | 44.60 | 51.37 | ||||
DYSKW. | Ousley Naseman Gabriela | 01 | Jordan Kraków | ||||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 24/6/2012 - 11:06 | Chłopców, 100m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:09.23 | 343 | 32.41 | 36.82 | |||
2. | Blachura Patryk | 99 | Victoria Kozy | 1:12.99 | 293 | 33.52 | 39.47 | |||
3. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 1:13.48 | 287 | 33.70 | 39.78 | |||
4. | Macner Michał | 99 | Victoria Kozy | 1:13.51 | 286 | 33.73 | 39.78 | |||
5. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:15.36 | 266 | 34.87 | 40.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 24/6/2012 - 11:06 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 1:16.86 | 250 | 36.50 | 40.36 | |||
2. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | 1:17.90 | 241 | 35.39 | 42.51 | |||
3. | Mróz Jakub | 00 | UKS 54 Delfinek Bytom | 1:27.17 | 172 | 40.14 | 47.03 | |||
4. | Orzech Wojciech | 00 | Fala Ropczyce | 1:28.35 | 165 | 40.03 | 48.32 | |||
5. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 1:28.45 | 164 | 40.30 | 48.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 24/6/2012 - 11:06 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Goraj Marcin | 01 | Jordan Kraków | 1:26.39 | 176 | 41.89 | 44.50 | |||
2. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 1:30.22 | 155 | 42.20 | 48.02 | |||
3. | Hałupka Patrick | 01 | Jordan Kraków | 1:33.21 | 140 | 43.58 | 49.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 24/6/2012 - 11:09 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Niedźwiecka Katarzyna | 99 | UKS 190 Łódź | 2:48.22 | 406 | 36.04 | 47.39 | 48.02 | 36.77 | ||
2. | Warjan Karolina | 99 | Jordan Kraków | 2:48.95 | 401 | 37.77 | 41.99 | 52.53 | 36.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 24/6/2012 - 11:09 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kołodziej Katarzyna | 00 | Victoria Kozy | 2:50.96 | 387 | 38.03 | 44.23 | 50.49 | 38.21 | ||
2. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 2:53.35 | 371 | 39.31 | 43.13 | 50.91 | 40.00 | ||
3. | Pawełczak Karolina | 00 | Fala Ropczyce | 2:55.18 | 359 | 41.33 | 44.36 | 50.78 | 38.71 | ||
4. | Romańska Maja | 00 | Pływak Bochnia | 2:58.41 | 340 | 39.57 | 46.52 | 52.17 | 40.15 | ||
5. | Ryś Zofia | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:06.73 | 297 | 44.94 | 47.14 | 54.48 | 40.17 | ||
6. | Gintowt Paulina | 00 | Jordan Kraków | 3:06.93 | 296 | 42.84 | 44.58 | 57.67 | 41.84 | ||
7. | Leszczyńska Zuzanna | 00 | Ósemka Oświęcim | 3:06.94 | 296 | 44.87 | 47.40 | 54.53 | 40.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 24/6/2012 - 11:09 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 2:56.80 | 350 | 40.46 | 44.17 | 53.04 | 39.13 | ||
2. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 2:59.79 | 332 | 42.16 | 46.29 | 52.83 | 38.51 | ||
3. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKReT Gliwice | 3:00.81 | 327 | 40.84 | 44.72 | 53.47 | 41.78 | ||
4. | Pęcak Agnieszka | 01 | Gilus Gilowice | 3:08.06 | 290 | 41.11 | 45.69 | 58.76 | 42.50 | ||
5. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 3:13.43 | 267 | 45.33 | 50.43 | 56.07 | 41.60 | ||
6. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 3:20.55 | 239 | 47.14 | 49.09 | 1:00.19 | 44.13 | ||
7. | Telesiewicz Aleksandra | 01 | Ósemka Oświęcim | 3:39.99 | 181 | 52.11 | 51.04 | 1:04.21 | 52.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 24/6/2012 - 11:13 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bujak Dominik | 99 | Korona-Swim Kielce | 2:25.78 | 430 | 32.33 | 37.21 | 42.86 | 33.38 | ||
2. | Krulikowski Maciej | 99 | Ósemka Oświęcim | 2:33.94 | 365 | 33.31 | 38.98 | 44.69 | 36.96 | ||
3. | Sordyl Mateusz | 99 | Victoria Kozy | 2:39.99 | 325 | 33.67 | 41.59 | 47.17 | 37.56 | ||
4. | Stępień Marek | 99 | Jordan Kraków | 2:46.26 | 290 | 37.11 | 42.07 | 48.84 | 38.24 | ||
5. | Jung Krzysztof | 99 | UKS 54 Delfinek Bytom | 2:46.45 | 289 | 37.97 | 42.63 | 47.42 | 38.43 | ||
6. | Masłowski Konrad | 99 | Ósemka Oświęcim | 2:48.29 | 279 | 35.51 | 45.42 | 50.55 | 36.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 24/6/2012 - 11:13 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | 2:47.22 | 285 | 37.15 | 45.39 | 49.15 | 35.53 | ||
2. | Sypel Filip | 00 | Fala Ropczyce | 3:10.44 | 193 | 41.36 | 51.63 | 53.89 | 43.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 24/6/2012 - 11:13 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Parszewski Patryk | 01 | Korona Kraków | 3:06.25 | 206 | 42.04 | 49.21 | 53.11 | 41.89 | |||
2. | Niedojad Aleksy | 01 | UKS 54 Delfinek Bytom | 3:12.20 | 187 | 45.00 | 49.46 | 54.30 | 43.44 | |||
3. | Sieraczyński Dariusz | 01 | Ósemka Oświęcim | 3:13.53 | 184 | 47.23 | 50.91 | 51.66 | 43.73 | |||
4. | Koczur Jan | 01 | Jordan Kraków | 3:15.86 | 177 | 45.96 | 49.21 | 58.77 | 41.92 | |||
5. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 3:17.47 | 173 | 44.34 | 54.57 | 52.42 | 46.14 | |||
6. | Wolnicki Jakub | 01 | Jordan Kraków | 3:21.91 | 162 | 45.59 | 52.53 | 57.99 | 45.80 | |||
7. | Hałupka Patrick | 01 | Jordan Kraków | 3:29.56 | 144 | 47.33 | 57.86 | 59.58 | 44.79 | |||
8. | Telega Kamil | 01 | Jordan Kraków | 3:33.42 | 137 | 52.04 | 54.37 | 1:01.14 | 45.87 | |||
DYSKW. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | |||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu, G8 | ||||||||||||
DYSKW. | Czech Mateusz | 01 | Kmita Zabierzów | |||||||||
O4 - przedwczesny start |
PK | Michalczyk Andrzej | 00 | Pływak Bochnia | 2:45.01 | 296 | 37.59 | 43.45 | 44.84 | 39.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 24/6/2012 - 11:17 | Dziewcząt, 800m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 9:53.88 | 543 |
100m: 200m: | 1:11.90 2:24.91 | 1:11.90 1:13.01 | 300m: 400m: | 3:39.37 4:53.76 | 1:14.46 1:14.39 | 500m: 600m: | 6:08.92 7:23.46 | 1:15.16 1:14.54 | 700m: 800m: | 8:39.08 9:53.88 | 1:15.62 1:14.80 |
2. | Góralczyk Anna | 99 | Ósemka Oświęcim | 10:31.05 | 452 |
100m: 200m: | 1:14.52 2:33.40 | 1:14.52 1:18.88 | 300m: 400m: | 3:53.08 5:12.76 | 1:19.68 1:19.68 | 500m: 600m: | 6:32.46 7:52.53 | 1:19.70 1:20.07 | 700m: 800m: | 9:12.70 10:31.05 | 1:20.17 1:18.35 |
3. | Bocheńska Wiktoria | 99 | SiKReT Gliwice | 10:39.60 | 434 |
100m: 200m: | 1:14.36 2:33.54 | 1:14.36 1:19.18 | 300m: 400m: | 3:53.53 5:15.47 | 1:19.99 1:21.94 | 500m: 600m: | 6:37.27 7:58.90 | 1:21.80 1:21.63 | 700m: 800m: | 9:19.12 10:39.60 | 1:20.22 1:20.48 |
4. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 10:59.90 | 395 |
100m: 200m: | 1:16.46 2:36.93 | 1:16.46 1:20.47 | 300m: 400m: | 3:58.40 5:21.25 | 1:21.47 1:22.85 | 500m: 600m: | 6:45.18 8:10.55 | 1:23.93 1:25.37 | 700m: 800m: | 9:36.33 10:59.90 | 1:25.78 1:23.57 |
5. | Dybowska Anna | 99 | Jordan Kraków | 11:04.55 | 387 |
100m: 200m: | 1:20.90 2:44.91 | 1:20.90 1:24.01 | 300m: 400m: | 4:10.34 5:35.21 | 1:25.43 1:24.87 | 500m: 600m: | 6:59.72 8:23.10 | 1:24.51 1:23.38 | 700m: 800m: | 9:45.70 11:04.55 | 1:22.60 1:18.85 |
6. | Nasiadko Julia | 99 | Korona Kraków | 11:32.49 | 342 |
100m: 200m: | 1:20.83 2:49.52 | 1:20.83 1:28.69 | 300m: 400m: | 4:16.97 5:44.93 | 1:27.45 1:27.96 | 500m: 600m: | 7:14.40 8:40.42 | 1:29.47 1:26.02 | 700m: 800m: | 10:07.64 11:32.49 | 1:27.22 1:24.85 |
7. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 11:34.72 | 339 |
100m: 200m: | 1:22.23 2:51.29 | 1:22.23 1:29.06 | 300m: 400m: | 4:19.69 5:47.86 | 1:28.40 1:28.17 | 500m: 600m: | 7:15.89 8:44.23 | 1:28.03 1:28.34 | 700m: 800m: | 10:11.96 11:34.72 | 1:27.73 1:22.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 24/6/2012 - 11:17 | Dziewcząt, 800m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 11:16.73 | 367 |
100m: 200m: | 1:16.66 2:40.21 | 1:16.66 1:23.55 | 300m: 400m: | 4:05.70 5:31.31 | 1:25.49 1:25.61 | 500m: 600m: | 6:57.64 8:26.11 | 1:26.33 1:28.47 | 700m: 800m: | 9:53.35 11:16.73 | 1:27.24 1:23.38 |
2. | Podleśny Emilia | 00 | Kmita Zabierzów | 11:48.54 | 319 |
100m: 200m: | 1:23.72 2:54.18 | 1:23.72 1:30.46 | 300m: 400m: | 4:26.17 5:58.60 | 1:31.99 1:32.43 | 500m: 600m: | 7:30.28 9:01.69 | 1:31.68 1:31.41 | 700m: 800m: | 10:27.76 11:48.54 | 1:26.07 1:20.78 |
3. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 11:56.34 | 309 |
100m: 200m: | 1:21.69 2:52.04 | 1:21.69 1:30.35 | 300m: 400m: | 4:22.65 5:53.24 | 1:30.61 1:30.59 | 500m: 600m: | 7:24.76 8:56.12 | 1:31.52 1:31.36 | 700m: 800m: | 10:26.70 11:56.34 | 1:30.58 1:29.64 |
4. | Matejko Florentyna | 00 | Ósemka Oświęcim | 11:56.57 | 309 |
100m: 200m: | 1:22.68 2:52.93 | 1:22.68 1:30.25 | 300m: 400m: | 4:24.64 5:57.23 | 1:31.71 1:32.59 | 500m: 600m: | 7:28.82 9:00.16 | 1:31.59 1:31.34 | 700m: 800m: | 10:30.00 11:56.57 | 1:29.84 1:26.57 |
5. | Lusina Gabriela | 00 | Kmita Zabierzów | 12:13.25 | 288 |
100m: 200m: | 1:26.99 3:00.72 | 1:26.99 1:33.73 | 300m: 400m: | 4:32.87 6:05.65 | 1:32.15 1:32.78 | 500m: 600m: | 7:40.51 9:12.70 | 1:34.86 1:32.19 | 700m: 800m: | 10:44.62 12:13.25 | 1:31.92 1:28.63 |
PK | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 11:35.09 | 338 |
100m: 200m: | 1:18.37 2:45.25 | 1:18.37 1:26.88 | 300m: 400m: | 4:12.88 5:42.35 | 1:27.63 1:29.47 | 500m: 600m: | 7:12.84 8:41.97 | 1:30.49 1:29.13 | 700m: 800m: | 10:11.64 11:35.09 | 1:29.67 1:23.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 24/6/2012 - 11:31 | Chłopców, 800m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bujak Dominik | 99 | Korona-Swim Kielce | 9:30.14 | 470 |
100m: 200m: | 1:08.26 2:21.00 | 1:08.26 1:12.74 | 300m: 400m: | 3:33.57 4:46.30 | 1:12.57 1:12.73 | 500m: 600m: | 5:58.32 7:10.88 | 1:12.02 1:12.56 | 700m: 800m: | 8:22.69 9:30.14 | 1:11.81 1:07.45 |
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 9:55.01 | 413 |
100m: 200m: | 1:10.55 2:26.13 | 1:10.55 1:15.58 | 300m: 400m: | 3:40.58 4:56.70 | 1:14.45 1:16.12 | 500m: 600m: | 6:11.85 7:26.73 | 1:15.15 1:14.88 | 700m: 800m: | 8:42.31 9:55.01 | 1:15.58 1:12.70 |
3. | Cempel Oskar | 99 | Jordan Kraków | 10:24.43 | 358 |
100m: 200m: | 1:15.60 2:36.28 | 1:15.60 1:20.68 | 300m: 400m: | 3:56.37 5:15.98 | 1:20.09 1:19.61 | 500m: 600m: | 6:34.76 7:52.39 | 1:18.78 1:17.63 | 700m: 800m: | 9:10.19 10:24.43 | 1:17.80 1:14.24 |
4. | Szczepaniak Paweł | 99 | Jordan Kraków | 10:28.11 | 351 |
100m: 200m: | 1:15.01 2:35.21 | 1:15.01 1:20.20 | 300m: 400m: | 3:56.15 5:16.92 | 1:20.94 1:20.77 | 500m: 600m: | 6:36.92 7:56.94 | 1:20.00 1:20.02 | 700m: 800m: | 9:15.40 10:28.11 | 1:18.46 1:12.71 |
5. | Kolanowski Wiktor | 99 | Jordan Kraków | 10:33.88 | 342 |
100m: 200m: | 1:15.84 2:36.54 | 1:15.84 1:20.70 | 300m: 400m: | 3:57.84 5:19.68 | 1:21.30 1:21.84 | 500m: 600m: | 6:40.37 7:59.19 | 1:20.69 1:18.82 | 700m: 800m: | 9:19.55 10:33.88 | 1:20.36 1:14.33 |
6. | Zbrożek Radosław | 99 | CKiS Skawina | 10:39.65 | 333 |
100m: 200m: | 1:14.60 2:34.99 | 1:14.60 1:20.39 | 300m: 400m: | 3:56.28 5:17.33 | 1:21.29 1:21.05 | 500m: 600m: | 6:38.51 7:59.95 | 1:21.18 1:21.44 | 700m: 800m: | 9:20.58 10:39.65 | 1:20.63 1:19.07 |
7. | Maciąg Piotr | 99 | Piątka Kraków | 10:53.52 | 312 |
100m: 200m: | 1:16.54 2:38.31 | 1:16.54 1:21.77 | 300m: 400m: | 3:59.78 5:23.07 | 1:21.47 1:23.29 | 500m: 600m: | 6:45.98 8:08.74 | 1:22.91 1:22.76 | 700m: 800m: | 9:30.72 10:53.52 | 1:21.98 1:22.80 |
8. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 11:05.85 | 295 |
100m: 200m: | 1:14.88 2:38.42 | 1:14.88 1:23.54 | 300m: 400m: | 4:03.81 5:28.81 | 1:25.39 1:25.00 | 500m: 600m: | 6:55.34 8:19.93 | 1:26.53 1:24.59 | 700m: 800m: | 9:45.87 11:05.85 | 1:25.94 1:19.98 |
9. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 11:11.17 | 288 |
100m: 200m: | 1:18.66 2:44.66 | 1:18.66 1:26.00 | 300m: 400m: | 4:11.06 5:37.52 | 1:26.40 1:26.46 | 500m: 600m: | 7:03.14 8:28.99 | 1:25.62 1:25.85 | 700m: 800m: | 9:53.06 11:11.17 | 1:24.07 1:18.11 |
10. | Węcki Maciej | 99 | UKS 54 Delfinek Bytom | 11:20.21 | 277 |
100m: 200m: | 1:21.69 2:47.81 | 1:21.69 1:26.12 | 300m: 400m: | 4:14.67 5:42.38 | 1:26.86 1:27.71 | 500m: 600m: | 7:08.59 8:34.59 | 1:26.21 1:26.00 | 700m: 800m: | 9:59.80 11:20.21 | 1:25.21 1:20.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 24/6/2012 - 11:31 | Chłopców, 800m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Niedziela Hubert | 00 | Ósemka Oświęcim | 10:42.06 | 329 |
100m: 200m: | 1:15.48 2:36.34 | 1:15.48 1:20.86 | 300m: 400m: | 3:57.51 5:19.27 | 1:21.17 1:21.76 | 500m: 600m: | 6:40.21 8:01.56 | 1:20.94 1:21.35 | 700m: 800m: | 9:24.03 10:42.06 | 1:22.47 1:18.03 |
2. | Chyba Łukasz | 00 | Kmita Zabierzów | 11:16.20 | 281 |
100m: 200m: | 1:18.22 2:44.04 | 1:18.22 1:25.82 | 300m: 400m: | 4:10.22 5:37.36 | 1:26.18 1:27.14 | 500m: 600m: | 7:03.52 8:29.47 | 1:26.16 1:25.95 | 700m: 800m: | 9:56.06 11:16.20 | 1:26.59 1:20.14 |
3. | Plutecki Dawid | 00 | Jordan Kraków | 11:17.44 | 280 |
100m: 200m: | 1:23.42 2:50.84 | 1:23.42 1:27.42 | 300m: 400m: | 4:17.34 5:42.69 | 1:26.50 1:25.35 | 500m: 600m: | 7:08.79 8:34.85 | 1:26.10 1:26.06 | 700m: 800m: | 9:59.12 11:17.44 | 1:24.27 1:18.32 |
4. | Mayerberg Kacper | 00 | Ósemka Oświęcim | 11:20.80 | 276 |
100m: 200m: | 1:23.94 2:50.14 | 1:23.94 1:26.20 | 300m: 400m: | 4:16.87 5:43.55 | 1:26.73 1:26.68 | 500m: 600m: | 7:08.75 8:34.93 | 1:25.20 1:26.18 | 700m: 800m: | 10:00.24 11:20.80 | 1:25.31 1:20.56 |
5. | Rogala Kewin | 00 | Fala Ropczyce | 11:23.13 | 273 |
100m: 200m: | 1:17.93 2:43.04 | 1:17.93 1:25.11 | 300m: 400m: | 4:09.94 5:37.51 | 1:26.90 1:27.57 | 500m: 600m: | 7:04.87 8:32.98 | 1:27.36 1:28.11 | 700m: 800m: | 10:00.28 11:23.13 | 1:27.30 1:22.85 |
6. | Kumański Karol | 00 | Ósemka Oświęcim | 11:49.98 | 243 |
100m: 200m: | 1:24.60 2:53.76 | 1:24.60 1:29.16 | 300m: 400m: | 4:22.33 5:51.49 | 1:28.57 1:29.16 | 500m: 600m: | 7:21.25 8:51.74 | 1:29.76 1:30.49 | 700m: 800m: | 10:22.72 11:49.98 | 1:30.98 1:27.26 |
PK | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 11:22.82 | 273 |
100m: 200m: | 1:23.16 2:50.16 | 1:23.16 1:27.00 | 300m: 400m: | 4:16.44 5:42.77 | 1:26.28 1:26.33 | 500m: 600m: | 7:52.22 9:18.97 | 2:09.45 1:26.75 | 700m: 800m: | 10:44.76 11:22.82 | 1:25.79 38.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 24/6/2012 - 11:41 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | JORDAN `99 | Jordan Kraków | 4:42.96 | 398 |
Sikora Adrianna Żukowska Natalia | 99 99 | 34.31 32.67 | 1:10.57 1:09.49 | Jangrot Angelika Warjan Karolina | 99 99 | 33.82 34.55 | 1:11.80 1:11.10 |
2. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 4:45.58 | 387 |
Grela Karolina Jankowska Justyna | 99 99 | 34.16 31.63 | 1:10.91 1:07.74 | Lipiarska Zofia Podleśny Emilia | 99 00 | 34.90 34.80 | 1:12.18 1:14.75 |
3. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 4:53.65 | 356 |
Zagrodnik Alicja Góralczyk Anna | 99 99 | 36.48 35.55 | 1:15.96 1:14.39 | Palka Maria Janus Karolina | 99 99 | 35.01 32.64 | 1:12.72 1:10.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 24/6/2012 - 11:41 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | T.S PLYWAK | Pływak Bochnia | 4:55.86 | 348 |
Gorczyca Oliwia Krzyszkowska Izabela | 00 00 | 35.61 35.22 | 1:15.48 1:13.27 | Romańska Maja Młynarska Marika | 00 00 | 36.19 34.18 | 1:15.82 1:11.29 |
2. | Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 5:06.77 | 312 |
Mydlarz Wiktoria Kuwik Dominika | 00 00 | 35.56 35.82 | 1:14.66 1:19.39 | Sereś Magdalena Zawisza Alina | 00 00 | 35.90 36.66 | 1:15.83 1:16.89 |
3. | Fala Ropczyce 1 | Fala Ropczyce | 5:24.65 | 263 |
Rogala Julia Żyłka Natalia | 00 00 | 39.08 40.78 | 1:22.24 1:25.69 | Golenia Magdalena Pawełczak Karolina | 00 00 | 38.40 36.02 | 1:21.48 1:15.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 24/6/2012 - 11:41 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 5:16.41 | 284 |
Bajorek Katarzyna Mucha Karolina | 01 01 | 37.71 38.71 | 1:19.35 1:21.69 | Cichoń Weronika Serafin Magdalena | 01 01 | 41.57 33.28 | 1:25.41 1:09.96 |
2. | Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 5:42.07 | 225 |
Bator Aleksandra Żurawska Sabina | 01 01 | 38.56 40.43 | 1:20.72 1:26.60 | Bacik Laura Gembala Wiktoria | 01 01 | 41.54 38.24 | 1:31.81 1:22.94 |
3. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 5:55.45 | 201 |
Sikora Klaudia Malik Julianna | 01 01 | 40.94 42.41 | 1:26.14 1:32.54 | Broda Nikola Dębiec Karolina | 01 01 | 41.29 40.63 | 1:28.92 1:27.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 24/6/2012 - 11:47 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | JORDAN `99 | Jordan Kraków | 4:20.32 | 349 |
Cempel Oskar Tekieli Jakub | 99 99 | 29.50 31.81 | 1:01.89 1:06.08 | Koziara Dominik Szczepaniak Paweł | 99 99 | 30.93 32.27 | 1:05.27 1:07.08 |
2. | Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 4:34.37 | 298 |
Goleniec Kamil Dindorf Radosław | 99 99 | 30.97 34.64 | 1:06.27 1:12.10 | Masłowski Konrad Krulikowski Maciej | 99 99 | 33.18 30.45 | 1:11.16 1:04.84 |
3. | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 4:34.40 | 298 |
Stec Kacper Koprynia Tomasz | 99 99 | 31.28 32.80 | 1:04.84 1:08.36 | Mazur Dominik Chyba Łukasz | 99 00 | 31.95 35.19 | 1:07.48 1:13.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 24/6/2012 - 11:47 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | T.S PLYWAK | Pływak Bochnia | 4:48.03 | 257 |
Kocot Wiktor Całka Jakub | 00 00 | 34.11 34.78 | 1:11.64 1:13.53 | Michalczyk Andrzej Sądel Kacper | 00 00 | 32.71 34.08 | 1:10.51 1:12.35 |
2. | Ósemka Oświęcim | Ósemka Oświęcim | 4:53.05 | 244 |
Biecki Szymon Szałaśny Bartosz | 00 00 | 33.69 35.60 | 1:10.59 1:14.47 | Jedliński Radosław Niedziela Hubert | 00 00 | 37.55 33.24 | 1:16.81 1:11.18 |
3. | Fala Ropczyce 1 | Fala Ropczyce | 5:11.13 | 204 |
Rogala Kewin Sypel Filip | 00 00 | 36.24 37.85 | 1:16.06 1:20.85 | Sokołowski Szymon Orzech Wojciech | 00 00 | 36.29 35.52 | 1:19.58 1:14.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 24/6/2012 - 11:47 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 5:33.58 | 165 |
Zając Sebastian Goraj Marcin | 01 01 | 40.13 40.69 | 1:23.63 1:23.68 | Wolnicki Jakub Koczur Jan | 01 01 | 41.80 31.73 | 1:28.06 1:18.21 |
2. | Ósemka Oświęcim 1 | Ósemka Oświęcim | 5:43.14 | 152 |
Janik Jakub Łoziński Bruno | 01 01 | 38.58 39.69 | 1:23.86 1:24.94 | Hurnik Jakub Sieraczyński Dariusz | 01 01 | 41.91 38.93 | 1:31.99 1:22.35 |
3. | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | 5:51.96 | 141 |
Batko Karol Hałupka Patrick | 01 01 | 39.42 43.55 | 1:23.41 1:28.91 | Miłek Kamil Woźniak Łukasz | 01 01 | 42.30 40.98 | 1:30.85 1:28.79 |