Potwierdzenie zgłoszenia UKS Ósemka Oświęcim (POL.MAL.00806) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S00806200136 | Biecki Szymon | 00 | 00806 | 400m dowolny (26) | 5:11.00 | 100m grzbietowy (20) | 1:19.00 | |||
S00806200137 | Borowski Daniel | 00 | 00806 | 400m dowolny (26) | NT | 100m motylkowy (18) | 1:33.10 | |||
S00806200124 | Goleniec Kamil SO | 99 | 00806 | 400m dowolny (26) | 5:50.30 | 200m grzbietowy (10) | NT | |||
S00806200138 | Greczanik Paweł | 00 | 00806 | 400m dowolny (26) | 5:55.00 | 50m motylkowy (8) | 39.50 | |||
S00806200163 | Hurnik Jakub | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:31.64 | 50m motylkowy (8) | 50.75 | |||
S00806200155 | Janik Jakub | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:20.76 | 50m motylkowy (8) | 46.94 | |||
S00806200139 | Jedliński Radosław | 00 | 00806 | 50m motylkowy (8) | 42.80 | 100m zmienny (16) | 1:34.00 | |||
S00806200156 | Kamyk Jakub | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:24.00 | 100m zmienny (16) | 1:40.00 | |||
S00806200165 | Kasprzyk Maciej | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:28.00 | 100m grzbietowy (20) | 1:48.00 | |||
S00806200166 | Komajda Filip | 01 | 00806 | 100m grzbietowy (20) | 1:50.00 | 100m klasyczny (12) | 1:54.71 | |||
Krulikowski Maciej SO | 99 | 00806 | 400m dowolny (26) | 5:48.77 | 200m grzbietowy (10) | 2:33.95 | ||||
S00806200143 | Kumański Karol | 00 | 00806 | 100m grzbietowy (20) | 1:33.52 | 100m zmienny (16) | 1:33.38 | |||
S00806200142 | Kłyczek Przemysław | 00 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:28.00 | 100m grzbietowy (20) | 1:44.20 | |||
S00806200129 | Masłowski Konrad SO | 99 | 00806 | 400m dowolny (26) | NT | 200m zmienny (4) | 2:48.29 | |||
S00806200144 | Mayerberg Kacper | 00 | 00806 | 100m grzbietowy (20) | 1:34.50 | 100m motylkowy (18) | 1:25.97 | |||
S00806200146 | Niedziela Hubert | 00 | 00806 | 100m grzbietowy (20) | 1:22.00 | 50m motylkowy (8) | 37.80 | |||
S00806200161 | Nowak Konrad SO | 99 | 00806 | 200m klasyczny (22) | NT | 50m motylkowy (8) | NT | |||
S00806200169 | Orzechowski Michał | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:30.00 | 50m motylkowy (8) | 52.00 | |||
S00806200148 | Prokopowicz Paweł | 00 | 00806 | 100m grzbietowy (20) | 1:28.00 | 100m zmienny (16) | 1:33.25 | |||
S00806200170 | Sadlik Bartłomiej | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:28.36 | 50m motylkowy (8) | 50.63 | |||
S00806200160 | Sieraczyński Dariusz | 01 | 00806 | 100m grzbietowy (20) | 1:31.65 | 50m motylkowy (8) | 43.89 | |||
S00806200149 | Suski Michał | 00 | 00806 | 100m grzbietowy (20) | 1:28.20 | 100m motylkowy (18) | 1:25.78 | |||
S00806200150 | Szałaśny Bartosz | 00 | 00806 | 100m klasyczny (12) | 1:34.50 | 50m motylkowy (8) | 36.50 | |||
S00806200172 | Tomala Krzysztof | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:29.00 | 50m motylkowy (8) | 50.00 | |||
S00806200173 | Wolas Eryk | 01 | 00806 | 200m dowolny (6) | 3:26.97 | 50m motylkowy (8) | 50.51 | |||
S00806200153 | Zając Aleksander | 00 | 00806 | 50m motylkowy (8) | 43.00 | 100m zmienny (16) | 1:34.00 | |||
S00806200159 | Łoziński Bruno | 01 | 00806 | 100m dowolny (24) | 1:27.75 | 100m klasyczny (12) | 1:43.71 |
S00806100133 | Bacik Laura | 01 | 00806 | 100m dowolny (23) | 1:30.52 | 50m motylkowy (7) | 47.00 | |||
S00806100134 | Balon Gabriela | 01 | 00806 | 100m dowolny (23) | 1:29.57 | 100m grzbietowy (19) | 1:37.61 | |||
S00806100142 | Bator Aleksandra | 01 | 00806 | 200m dowolny (5) | 3:06.00 | 50m motylkowy (7) | 44.36 | |||
S00806100135 | Gembala Wiktoria | 01 | 00806 | 200m dowolny (5) | 3:01.39 | 100m klasyczny (11) | 1:36.98 | |||
S00806100106 | Góralczyk Anna SO | 99 | 00806 | 100m motylkowy (17) | 1:25.09 | 200m zmienny (3) | 2:50.83 | |||
S00806100137 | Jarosz Angelika | 01 | 00806 | 100m klasyczny (11) | 1:41.05 | 100m zmienny (15) | 1:40.11 | |||
S00806100143 | Jasek Julia | 01 | 00806 | 50m motylkowy (7) | 50.00 | 100m zmienny (15) | 1:48.00 | |||
S00806100122 | Lenartowicz Adrianna | 00 | 00806 | 100m grzbietowy (19) | 1:35.00 | 50m motylkowy (7) | 46.50 | |||
SOO806100123 | Leszczyńska Zuzanna | 00 | 00806 | 50m dowolny (13) | 35.60 | 50m motylkowy (7) | 42.00 | |||
S00806100112 | Palka Maria SO | 99 | 00806 | 400m dowolny (25) | NT | 200m zmienny (3) | 2:49.31 | |||
s00806100127 | Ryś Zofia | 00 | 00806 | 400m dowolny (25) | 5:49.00 | 100m klasyczny (11) | 1:35.00 | |||
s00806100128 | Sereś Magdalena | 00 | 00806 | 100m klasyczny (11) | 1:36.50 | 100m zmienny (15) | 1:29.13 | |||
S00806100149 | Telesiewicz Aleksandra | 01 | 00806 | 100m dowolny (23) | 1:31.00 | 100m klasyczny (11) | 1:46.00 | |||
S00806100132 | Zawisza Alina | 00 | 00806 | 100m klasyczny (11) | 1:38.90 | 100m zmienny (15) | 1:24.30 | |||
S00806100140 | Zięba Gabriela | 01 | 00806 | 200m dowolny (5) | 3:08.00 | 100m zmienny (15) | 1:35.73 | |||
S00806100141 | Żurawska Sabina | 01 | 00806 | 100m dowolny (23) | 1:23.47 | 100m klasyczny (11) | 1:41.47 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (28) | Mężczyzn | 12 lat | 4:51.00 |
GMS OŚW. ZESPÓŁ II | 00806 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
GMS OŚW. ZESPÓŁ III | 00806 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
GMS OŚW. ZESPÓŁ I | 00806 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 13 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 11 lat | 2:43.00 |
Janik Jakub Sadlik Bartłomiej | 01 01 | Sieraczyński Dariusz Łoziński Bruno | 01 01 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (2) | Mężczyzn | 12 lat | 2:29.00 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 100m dowolny (27) | Kobiet | 12 lat | 5:04.60 |
GMS OŚW. ZESPÓŁ II | 00806 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 13 lat | NT |
GMS OŚW. ZESPÓŁ I | 00806 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 13 lat | NT |
GMS OŚW. ZESPÓŁ III | 00806 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 13 lat | NT |
Ósemka Oświęcim 2 | 00806 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 11 lat | 2:43.00 |
Bator Aleksandra Zięba Gabriela | 01 01 | Gembala Wiktoria Żurawska Sabina | 01 01 |
Ósemka Oświęcim 1 | 00806 | 4 x 50m zmienny (1) | Kobiet | 12 lat | 2:31.00 |
43 zawodników, 86 indywidualnych zgłoszeń, 12 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 980,00 |