GPM IV Puchar Wszechstronności Stylowej Oświęcim, 13/10/2012 |
1 - GPM IV Puchar Wczechstronności Stylowej BLOK I | 13/10/2012 - 9:30 |
Konkurencja 1 13/10/2012 - 9:30 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 1:01.71 | 709 | 28.85 | 32.86 | |||
2. | Szczepanik Joanna SO | 96 | Wodnik Śrem | 1:02.31 | 689 | 29.77 | 32.54 | |||
3. | Nienałtowska Natalia SO | 96 | Polonia Warszawa | 1:05.42 | 595 | 30.00 | 35.42 | |||
4. | Górniak Katarzyna | 95 | Unia Oświęcim | 1:05.43 | 595 | 30.36 | 35.07 | |||
5. | Kącka Natalia | 95 | Unia Oświęcim | 1:06.20 | 575 | 31.10 | 35.10 | |||
6. | Wojciechowska Gabriela SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:06.29 | 572 | 31.30 | 34.99 | |||
7. | Porzelska Anna SK | 95 | Słowianka Gorzów | 1:06.64 | 563 | 31.06 | 35.58 | |||
8. | Frenke Małgorzata SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:06.80 | 559 | 30.98 | 35.82 | |||
Ćwiękała Olga SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:06.80 | 559 | 31.31 | 35.49 | ||||
10. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 1:06.81 | 559 | 31.56 | 35.25 | |||
11. | Pomietło Aleksandra SO | 94 | Kmita Zabierzów | 1:07.17 | 550 | 31.50 | 35.67 | |||
12. | Bajorska Dorota SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:08.17 | 526 | 32.13 | 36.04 | |||
13. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 1:08.43 | 520 | 32.11 | 36.32 | |||
14. | Ulatowska Alicja | 96 | Unia Oświęcim | 1:09.25 | 502 | 32.30 | 36.95 | |||
15. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:09.26 | 502 | 32.28 | 36.98 | |||
16. | Człowiek Roksana | 96 | Unia Oświęcim | 1:09.78 | 490 | 32.37 | 37.41 | |||
17. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 1:09.85 | 489 | 32.26 | 37.59 | |||
18. | Sirignano Luigia SK | 96 | Jordan Kraków | 1:09.92 | 488 | 32.67 | 37.25 | |||
19. | Długołęcka Karolina SK | 96 | Unia Busko-Zdrój | 1:10.54 | 475 | 32.12 | 38.42 | |||
20. | Klimas Paulina SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:11.24 | 461 | 34.46 | 36.78 | |||
21. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Jordan Kraków | 1:11.42 | 457 | 32.78 | 38.64 | |||
22. | Tyrpa Aleksandra SO | 94 | CKiS Skawina | 1:11.50 | 456 | 33.68 | 37.82 | |||
23. | Hyży Aneta | 96 | Jordan Kraków | 1:12.95 | 429 | 33.70 | 39.25 | |||
24. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Korona Kraków | 1:13.39 | 422 | 34.56 | 38.83 | |||
25. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:13.80 | 415 | 34.57 | 39.23 | |||
26. | Dudek Marlena SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:14.10 | 410 | 34.82 | 39.28 | |||
27. | Borek Aleksandra SK | 94 | Wodnik Krosno | 1:14.21 | 408 | 34.09 | 40.12 | |||
28. | Lipowska Małgorzata | 95 | Korona Kraków | 1:17.08 | 364 | 36.39 | 40.69 | |||
29. | Leszczyńska Klaudia Julia | Fala Niepołomice | 1:17.47 | 358 | 35.67 | 41.80 | ||||
30. | Papla Jolanta SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:18.54 | 344 | 35.57 | 42.97 | |||
31. | Nowak Martyna SO | 96 | TKKF Szczygłowice | 1:18.68 | 342 | 33.05 | 45.63 |
15 lat |
1. | Samulik Magdalena SK | 97 | Unia Tarnów | 1:10.14 | 483 | 32.54 | 37.60 | |||
2. | Senetelska Olga SK | 97 | Jordan Kraków | 1:10.96 | 466 | 33.61 | 37.35 | |||
3. | Orczykowska Wioletta | 97 | Limanowa Swim | 1:11.68 | 452 | 32.35 | 39.33 | |||
4. | Kubacka Magda SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:11.80 | 450 | 33.77 | 38.03 | |||
5. | Sudek Agnieszka SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:12.05 | 446 | 32.99 | 39.06 | |||
6. | Helbing Justyna SK | 97 | Wilanowia Warszawa | 1:12.78 | 432 | 34.08 | 38.70 | |||
7. | Błasiak Nikolina SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:13.44 | 421 | 34.48 | 38.96 | |||
8. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Pływak Bochnia | 1:13.96 | 412 | 33.94 | 40.02 | |||
9. | Bożek Izabela SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:14.46 | 404 | 34.21 | 40.25 | |||
10. | Marzec Sara SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:16.02 | 379 | 34.31 | 41.71 | |||
11. | Bazyl Magdalena SK | 97 | Aquarius Myślenice | 1:19.31 | 334 | 35.59 | 43.72 | |||
12. | Kurkiewicz Kamila SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:21.15 | 312 | 36.47 | 44.68 | |||
13. | Szpil Natalia | 97 | Wilanowia Warszawa | 1:24.69 | 274 | 38.70 | 45.99 |
14 lat |
1. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 1:06.74 | 561 | 31.48 | 35.26 | |||
2. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:07.06 | 553 | 31.35 | 35.71 | |||
3. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:07.72 | 537 | 31.57 | 36.15 | |||
4. | Gruszczyńska Aleksandra SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:08.81 | 512 | 32.18 | 36.63 | |||
5. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:08.98 | 508 | 32.68 | 36.30 | |||
6. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:09.51 | 496 | 31.33 | 38.18 | |||
7. | Pisznot Małgorzata | 98 | Galicja Kraków | 1:10.80 | 470 | 32.34 | 38.46 | |||
8. | Wątor Karolina | 98 | Galicja Kraków | 1:10.83 | 469 | 31.97 | 38.86 | |||
9. | Lesiak Agnieszka | 98 | Galicja Kraków | 1:11.29 | 460 | 33.05 | 38.24 | |||
10. | Sofińska Martyna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:11.58 | 454 | 32.31 | 39.27 | |||
11. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:12.38 | 439 | 33.38 | 39.00 | |||
12. | Kurowska Wanda | 98 | Galicja Kraków | 1:12.65 | 435 | 34.15 | 38.50 | |||
13. | Krętosz Gabriela SO | 98 | MOS Katowice | 1:13.14 | 426 | 32.30 | 40.84 | |||
14. | Radoń Sonia | 98 | Galicja Kraków | 1:13.89 | 413 | 34.08 | 39.81 | |||
15. | Haspert Dorota SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:15.00 | 395 | 33.70 | 41.30 | |||
16. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:15.92 | 381 | 35.45 | 40.47 | |||
17. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 1:16.21 | 376 | 34.64 | 41.57 | |||
18. | Sroczyńska Paula SO | 98 | Bobry Dębica | 1:16.39 | 374 | 35.12 | 41.27 | |||
19. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:17.54 | 357 | 35.78 | 41.76 | |||
20. | Kukowska Sylwia | 98 | Ikar Mielec | 1:18.70 | 342 | 36.65 | 42.05 | |||
21. | Mielczarek Anna | 98 | Galicja Kraków | 1:19.72 | 329 | 36.44 | 43.28 | |||
22. | Nowak Weronika | 98 | Galicja Kraków | 1:20.12 | 324 | 36.58 | 43.54 | |||
23. | Jamroży Kinga | 98 | Galicja Kraków | 1:20.25 | 322 | 36.45 | 43.80 | |||
24. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 1:25.04 | 271 | 37.19 | 47.85 | |||
25. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 1:27.86 | 245 | 39.05 | 48.81 | |||
26. | Teul Patrycja | 98 | Galicja Kraków | 1:28.37 | 241 | 38.20 | 50.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/10/2012 - 9:54 | Mężczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Poprawa Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 54.50 | 703 | 25.70 | 28.80 | ||||
2. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 55.88 | 653 | 26.05 | 29.83 | ||||
3. | Twarowski Jerzy SK | 95 | Jordan Kraków | 55.93 | 651 | 26.10 | 29.83 | ||||
4. | Kudła Łukasz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 56.96 | 616 | 26.49 | 30.47 | ||||
5. | Bałabuch Krystian SO | 95 | BOSiR Brzesko | 57.21 | 608 | 26.81 | 30.40 | ||||
6. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 57.24 | 607 | 26.86 | 30.38 | ||||
7. | Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 58.07 | 581 | 26.52 | 31.55 | ||||
8. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 58.27 | 575 | 27.25 | 31.02 | ||||
9. | Baran Rafał | 93 | AZS AGH Kraków | 59.11 | 551 | 27.75 | 31.36 | ||||
Łopaciński Kacper SO | 95 | Foka Sandomierz | 59.11 | 551 | 27.39 | 31.72 | |||||
11. | Kłos Grzegorz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 59.22 | 548 | 27.90 | 31.32 | ||||
12. | Wojdak Wojciech SO | 96 | BOSiR Brzesko | 59.47 | 541 | 27.94 | 31.53 | ||||
13. | Książek Michał | 93 | AZS AGH Kraków | 59.73 | 534 | 27.63 | 32.10 | ||||
14. | Kut Bartosz | 93 | AZS AGH Kraków | 59.83 | 532 | 28.02 | 31.81 | ||||
15. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświęcim | 1:00.49 | 514 | 28.20 | 32.29 | ||||
16. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice | 1:01.01 | 501 | 28.72 | 32.29 | ||||
17. | Szymanowski Jakub | 96 | Unia Oświęcim | 1:01.02 | 501 | 28.30 | 32.72 | ||||
18. | Paciorek Artur | 93 | AZS AGH Kraków | 1:01.15 | 498 | 28.24 | 32.91 | ||||
19. | Konieczny Bartosz | 96 | Unia Oświęcim | 1:01.29 | 494 | 27.95 | 33.34 | ||||
20. | Pomietło Adrian | 95 | Unia Oświęcim | 1:01.44 | 491 | 28.92 | 32.52 | ||||
21. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 1:02.06 | 476 | 29.02 | 33.04 | ||||
22. | Litwa Krzysztof SK | 96 | Jordan Kraków | 1:02.39 | 469 | 28.80 | 33.59 | ||||
23. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 1:02.93 | 457 | 29.14 | 33.79 | ||||
24. | Fremel Dawid | 96 | Unia Oświęcim | 1:03.05 | 454 | 29.64 | 33.41 | ||||
25. | Wasilewski Raivo | 95 | Kmita Zabierzów | 1:03.89 | 436 | 28.41 | 35.48 | ||||
26. | Rubaj Adrian SK | 96 | Skarpa Lublin | 1:04.49 | 424 | 28.94 | 35.55 | ||||
27. | Hołub Maciej SK | 95 | Orlik Przeworsk | 1:04.94 | 416 | 30.08 | 34.86 | ||||
28. | Karkut Kamil SK | 96 | Ikar Mielec | 1:05.88 | 398 | 30.13 | 35.75 | ||||
29. | Safin Konrad SK | 96 | Delfin Tarnobrzeg | 1:06.43 | 388 | 31.13 | 35.30 | ||||
30. | Stankiewicz Dominik SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:06.63 | 385 | 29.52 | 37.11 | ||||
31. | Hreniak Kacper | 93 | AZS AGH Kraków | 1:07.27 | 374 | 31.68 | 35.59 | ||||
DYSKW. | Gąsior Aleksander | 95 | Ikar Mielec | ||||||||
M9 - niejednoczesne dotknięcie ściany w czasie wykonywania nawrotu (Czas: 10:14) | |||||||||||
DYSKW. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 10:00) |
15 lat |
1. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 59.28 | 546 | 27.58 | 31.70 | |||
2. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 1:00.05 | 526 | 28.43 | 31.62 | |||
3. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:00.90 | 504 | 28.60 | 32.30 | |||
4. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 1:01.69 | 485 | 29.15 | 32.54 | |||
5. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:02.28 | 471 | 29.37 | 32.91 | |||
6. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:02.42 | 468 | 29.00 | 33.42 | |||
7. | Janicki Jakub SK | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:03.68 | 441 | 29.65 | 34.03 | |||
8. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 1:04.06 | 433 | 29.68 | 34.38 | |||
9. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl St. Wola | 1:05.42 | 406 | 29.76 | 35.66 | |||
10. | Machowski Filip | 97 | Ikar Mielec | 1:06.05 | 395 | 30.80 | 35.25 | |||
11. | Żołdak Dominik SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:06.17 | 393 | 30.52 | 35.65 | |||
12. | Węglarz Kamil SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:06.81 | 382 | 31.47 | 35.34 | |||
13. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:07.41 | 371 | 31.38 | 36.03 | |||
14. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 1:08.02 | 362 | 31.71 | 36.31 | |||
15. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 1:08.62 | 352 | 31.65 | 36.97 | |||
16. | Lechowicz Filip | 97 | Jordan Kraków | 1:09.63 | 337 | 32.58 | 37.05 | |||
17. | Lechowicz Artur | 97 | Jordan Kraków | 1:10.07 | 331 | 32.28 | 37.79 |
14 lat |
1. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:01.14 | 498 | 28.55 | 32.59 | |||
2. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.13 | 432 | 29.78 | 34.35 | |||
3. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:05.40 | 407 | 29.72 | 35.68 | |||
4. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:05.81 | 399 | 30.58 | 35.23 | |||
5. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:06.24 | 392 | 30.25 | 35.99 | |||
6. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 1:06.94 | 379 | 30.45 | 36.49 | |||
7. | Mrugalski Kamil | 98 | Galicja Kraków | 1:08.64 | 352 | 31.55 | 37.09 | |||
8. | Sawera Krystian | 98 | Galicja Kraków | 1:10.97 | 318 | 32.55 | 38.42 | |||
9. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 1:11.56 | 310 | 33.06 | 38.50 | |||
10. | Romański Bartłomiej | 98 | Galicja Kraków | 1:12.54 | 298 | 33.78 | 38.76 | |||
11. | Les Filip | 98 | Kmita Zabierzów | 1:13.50 | 286 | 33.94 | 39.56 | |||
12. | Staniszewski Michał | 98 | Galicja Kraków | 1:19.54 | 226 | 36.08 | 43.46 | |||
13. | Kuzmoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 1:22.97 | 199 | 37.92 | 45.05 | |||
14. | Zielinski Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 1:28.63 | 163 | 40.70 | 47.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13/10/2012 - 10:17 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Górniak Katarzyna | 95 | Unia Oświęcim | 1:03.42 | 660 | 30.84 | 32.58 | |||
2. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 1:05.49 | 599 | 31.63 | 33.86 | |||
3. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 1:05.92 | 588 | 32.32 | 33.60 | |||
4. | Borek Aleksandra SK | 94 | Wodnik Krosno | 1:05.98 | 586 | 32.23 | 33.75 | |||
5. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 1:06.51 | 572 | 31.96 | 34.55 | |||
6. | Porzelska Anna SK | 95 | Słowianka Gorzów | 1:06.64 | 569 | 32.60 | 34.04 | |||
7. | Nienałtowska Natalia SO | 96 | Polonia Warszawa | 1:07.17 | 555 | 32.56 | 34.61 | |||
8. | Ulatowska Alicja | 96 | Unia Oświęcim | 1:08.88 | 515 | 33.33 | 35.55 | |||
9. | Frenke Małgorzata SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:08.95 | 513 | 33.58 | 35.37 | |||
10. | Ćwiękała Olga SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:09.23 | 507 | 33.89 | 35.34 | |||
11. | Kącka Natalia | 95 | Unia Oświęcim | 1:09.68 | 497 | 33.95 | 35.73 | |||
12. | Szczepanik Joanna SO | 96 | Wodnik Śrem | 1:09.87 | 493 | 34.30 | 35.57 | |||
13. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Jordan Kraków | 1:09.89 | 493 | 34.48 | 35.41 | |||
14. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:09.92 | 492 | 34.25 | 35.67 | |||
15. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:10.00 | 491 | 34.13 | 35.87 | |||
16. | Wojciechowska Gabriela SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:10.51 | 480 | 34.22 | 36.29 | |||
17. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 1:11.23 | 466 | 34.82 | 36.41 | |||
18. | Lipowska Małgorzata | 95 | Korona Kraków | 1:11.38 | 463 | 35.01 | 36.37 | |||
19. | Sirignano Luigia SK | 96 | Jordan Kraków | 1:11.42 | 462 | 34.59 | 36.83 | |||
20. | Długołęcka Karolina SK | 96 | Unia Busko-Zdrój | 1:12.00 | 451 | 35.14 | 36.86 | |||
21. | Dudek Marlena SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:12.66 | 439 | 35.54 | 37.12 | |||
22. | Człowiek Roksana | 96 | Unia Oświęcim | 1:12.79 | 436 | 36.19 | 36.60 | |||
23. | Klimas Paulina SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:13.56 | 423 | 36.30 | 37.26 | |||
24. | Kwiatkowska Kaja | 96 | Korona Kraków | 1:13.77 | 419 | 36.36 | 37.41 | |||
25. | Tyrpa Aleksandra SO | 94 | CKiS Skawina | 1:14.36 | 409 | 36.38 | 37.98 | |||
26. | Hyży Aneta | 96 | Jordan Kraków | 1:14.93 | 400 | 36.90 | 38.03 | |||
27. | Leszczyńska Klaudia Julia | Fala Niepołomice | 1:15.39 | 393 | 37.05 | 38.34 | ||||
28. | Bajorska Dorota SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:16.04 | 383 | 37.78 | 38.26 | |||
29. | Pomietło Aleksandra SO | 94 | Kmita Zabierzów | 1:16.37 | 378 | 37.65 | 38.72 | |||
30. | Papla Jolanta SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:17.33 | 364 | 38.31 | 39.02 | |||
31. | Nowak Martyna SO | 96 | TKKF Szczygłowice | 1:20.70 | 320 | 39.46 | 41.24 |
15 lat |
1. | Sudek Agnieszka SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:09.26 | 507 | 33.46 | 35.80 | |||
2. | Orczykowska Wioletta | 97 | Limanowa Swim | 1:10.47 | 481 | 34.54 | 35.93 | |||
3. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Pływak Bochnia | 1:12.16 | 448 | 35.60 | 36.56 | |||
4. | Błasiak Nikolina SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:12.47 | 442 | 35.60 | 36.87 | |||
5. | Szpil Natalia | 97 | Wilanowia Warszawa | 1:13.05 | 432 | 35.42 | 37.63 | |||
6. | Kubacka Magda SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:13.77 | 419 | 35.92 | 37.85 | |||
7. | Senetelska Olga SK | 97 | Jordan Kraków | 1:14.58 | 406 | 36.26 | 38.32 | |||
8. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:15.06 | 398 | 35.11 | 39.95 | |||
9. | Helbing Justyna SK | 97 | Wilanowia Warszawa | 1:15.90 | 385 | 37.64 | 38.26 | |||
10. | Kurkiewicz Kamila SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:16.47 | 376 | 36.50 | 39.97 | |||
11. | Marzec Sara SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:16.50 | 376 | 36.78 | 39.72 | |||
12. | Bazyl Magdalena SK | 97 | Aquarius Myślenice | 1:17.41 | 363 | 37.20 | 40.21 | |||
13. | Polak Justyna SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:17.86 | 356 | 37.10 | 40.76 | |||
14. | Samulik Magdalena SK | 97 | Unia Tarnów | 1:19.84 | 331 | 38.67 | 41.17 | |||
15. | Bożek Izabela SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:23.90 | 285 | 40.08 | 43.82 |
14 lat |
1. | Wątor Karolina | 98 | Galicja Kraków | 1:07.25 | 553 | 32.73 | 34.52 | |||
2. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:07.42 | 549 | 32.27 | 35.15 | |||
3. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 1:07.71 | 542 | 33.16 | 34.55 | |||
4. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:08.67 | 520 | 33.26 | 35.41 | |||
5. | Kurowska Wanda | 98 | Galicja Kraków | 1:09.28 | 506 | 33.79 | 35.49 | |||
6. | Gruszczyńska Aleksandra SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:10.39 | 483 | 34.01 | 36.38 | |||
7. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:11.04 | 469 | 35.23 | 35.81 | |||
8. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:11.20 | 466 | |||||
9. | Pisznot Małgorzata | 98 | Galicja Kraków | 1:11.94 | 452 | 35.06 | 36.88 | |||
10. | Radoń Sonia | 98 | Galicja Kraków | 1:12.63 | 439 | 35.44 | 37.19 | |||
11. | Sofińska Martyna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:12.64 | 439 | 35.50 | 37.14 | |||
12. | Mielczarek Anna | 98 | Galicja Kraków | 1:13.28 | 428 | 36.74 | 36.54 | |||
13. | Haspert Dorota SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:13.55 | 423 | 35.00 | 38.55 | |||
14. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 1:13.86 | 418 | 35.44 | 38.42 | |||
15. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:14.11 | 413 | 35.86 | 38.25 | |||
16. | Krętosz Gabriela SO | 98 | MOS Katowice | 1:15.05 | 398 | 36.26 | 38.79 | |||
17. | Sroczyńska Paula SO | 98 | Bobry Dębica | 1:15.13 | 397 | 36.81 | 38.32 | |||
18. | Teul Patrycja | 98 | Galicja Kraków | 1:15.23 | 395 | 36.57 | 38.66 | |||
19. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 1:15.82 | 386 | 36.84 | 38.98 | |||
20. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:16.05 | 383 | 36.76 | 39.29 | |||
21. | Kukowska Sylwia | 98 | Ikar Mielec | 1:16.13 | 381 | 37.44 | 38.69 | |||
22. | Lesiak Agnieszka | 98 | Galicja Kraków | 1:18.47 | 348 | 38.39 | 40.08 | |||
23. | Jamroży Kinga | 98 | Galicja Kraków | 1:18.77 | 344 | 39.14 | 39.63 | |||
24. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:19.45 | 335 | 38.84 | 40.61 | |||
25. | Nowak Weronika | 98 | Galicja Kraków | 1:20.99 | 317 | 39.25 | 41.74 | |||
26. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 1:23.02 | 294 | 40.46 | 42.56 | |||
27. | Pilch Olga | 98 | Fala Niepołomice | 1:27.58 | 250 | 43.06 | 44.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13/10/2012 - 10:43 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Poprawa Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 57.43 | 618 | 27.95 | 29.48 | ||||
2. | Książek Michał | 93 | AZS AGH Kraków | 59.11 | 567 | 29.04 | 30.07 | ||||
3. | Łopaciński Kacper SO | 95 | Foka Sandomierz | 59.38 | 559 | 28.88 | 30.50 | ||||
4. | Gąsior Aleksander | 95 | Ikar Mielec | 59.45 | 557 | 28.94 | 30.51 | ||||
5. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 59.96 | 543 | 29.17 | 30.79 | ||||
6. | Bałabuch Krystian SO | 95 | BOSiR Brzesko | 1:00.06 | 541 | 29.44 | 30.62 | ||||
7. | Wojdak Wojciech SO | 96 | BOSiR Brzesko | 1:00.12 | 539 | 29.09 | 31.03 | ||||
8. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 1:00.38 | 532 | 29.10 | 31.28 | ||||
9. | Twarowski Jerzy SK | 95 | Jordan Kraków | 1:01.56 | 502 | 29.60 | 31.96 | ||||
10. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświęcim | 1:02.29 | 484 | 30.44 | 31.85 | ||||
11. | Kłos Grzegorz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:02.40 | 482 | 30.74 | 31.66 | ||||
12. | Kut Bartosz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:02.55 | 478 | 30.59 | 31.96 | ||||
13. | Hołub Maciej SK | 95 | Orlik Przeworsk | 1:02.68 | 475 | 30.80 | 31.88 | ||||
14. | Safin Konrad SK | 96 | Delfin Tarnobrzeg | 1:02.80 | 473 | 30.77 | 32.03 | ||||
15. | Litwa Krzysztof SK | 96 | Jordan Kraków | 1:03.16 | 465 | 30.93 | 32.23 | ||||
16. | Karkut Kamil SK | 96 | Ikar Mielec | 1:03.32 | 461 | 31.05 | 32.27 | ||||
17. | Konieczny Bartosz | 96 | Unia Oświęcim | 1:04.60 | 434 | 31.30 | 33.30 | ||||
18. | Baran Rafał | 93 | AZS AGH Kraków | 1:04.61 | 434 | 31.39 | 33.22 | ||||
19. | Kudła Łukasz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:05.09 | 425 | 31.57 | 33.52 | ||||
20. | Paciorek Artur | 93 | AZS AGH Kraków | 1:05.41 | 418 | 32.03 | 33.38 | ||||
21. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 1:05.51 | 416 | 31.70 | 33.81 | ||||
22. | Hydzik Piotr | 95 | Karol Wadowice | 1:05.53 | 416 | 32.46 | 33.07 | ||||
23. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:06.21 | 403 | 31.86 | 34.35 | ||||
24. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 1:06.50 | 398 | 31.97 | 34.53 | ||||
25. | Szymanowski Jakub | 96 | Unia Oświęcim | 1:06.51 | 398 | 31.91 | 34.60 | ||||
26. | Stankiewicz Dominik SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:07.15 | 387 | 32.06 | 35.09 | ||||
27. | Fremel Dawid | 96 | Unia Oświęcim | 1:08.13 | 370 | 33.69 | 34.44 | ||||
28. | Pomietło Adrian | 95 | Unia Oświęcim | 1:08.73 | 361 | 33.48 | 35.25 | ||||
29. | Wasilewski Raivo | 95 | Kmita Zabierzów | 1:09.14 | 354 | 33.45 | 35.69 | ||||
30. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 1:09.56 | 348 | 34.62 | 34.94 | ||||
31. | Rubaj Adrian SK | 96 | Skarpa Lublin | 1:10.20 | 338 | 34.32 | 35.88 | ||||
32. | Hreniak Kacper | 93 | AZS AGH Kraków | 1:12.92 | 302 | ||||||
DYSKW. | Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | ||||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach (Czas: 10:44) |
15 lat |
1. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 58.00 | 600 | 28.16 | 29.84 | |||
2. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:02.85 | 472 | 31.44 | 31.41 | |||
3. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:05.36 | 419 | 31.92 | 33.44 | |||
4. | Lechowicz Artur | 97 | Jordan Kraków | 1:05.89 | 409 | 32.32 | 33.57 | |||
5. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:06.07 | 406 | 32.53 | 33.54 | |||
6. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 1:06.34 | 401 | 32.74 | 33.60 | |||
7. | Węglarz Kamil SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:06.63 | 396 | 31.92 | 34.71 | |||
8. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl St. Wola | 1:07.56 | 380 | 33.24 | 34.32 | |||
9. | Machowski Filip | 97 | Ikar Mielec | 1:07.87 | 374 | 33.22 | 34.65 | |||
10. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 1:08.27 | 368 | 33.51 | 34.76 | |||
11. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:08.78 | 360 | 33.93 | 34.85 | |||
12. | Żołdak Dominik SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:08.97 | 357 | 33.88 | 35.09 | |||
13. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:09.29 | 352 | 33.92 | 35.37 | |||
14. | Lechowicz Filip | 97 | Jordan Kraków | 1:09.72 | 345 | 33.93 | 35.79 | |||
15. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 1:10.02 | 341 | 34.71 | 35.31 | |||
16. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 1:10.10 | 340 | 34.21 | 35.89 | |||
17. | Janicki Jakub SK | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:18.26 | 244 | 36.88 | 41.38 |
14 lat |
1. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:03.08 | 466 | 30.25 | 32.83 | |||
2. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:04.05 | 446 | 31.23 | 32.82 | |||
3. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:06.98 | 390 | |||||
4. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:07.52 | 380 | 33.18 | 34.34 | |||
5. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:08.15 | 370 | 33.48 | 34.67 | |||
6. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 1:09.23 | 353 | 33.73 | 35.50 | |||
7. | Sawera Krystian | 98 | Galicja Kraków | 1:09.39 | 350 | 34.12 | 35.27 | |||
8. | Romański Bartłomiej | 98 | Galicja Kraków | 1:09.65 | 346 | 34.55 | 35.10 | |||
9. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 1:11.30 | 323 | 34.78 | 36.52 | |||
10. | Mrugalski Kamil | 98 | Galicja Kraków | 1:12.38 | 309 | 35.80 | 36.58 | |||
11. | Les Filip | 98 | Kmita Zabierzów | 1:18.75 | 240 | 37.50 | 41.25 | |||
12. | Zielinski Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 1:20.53 | 224 | 38.97 | 41.56 | |||
13. | Kuzmoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 1:22.96 | 205 | 39.87 | 43.09 | |||
14. | Staniszewski Michał | 98 | Galicja Kraków | 1:24.26 | 195 | 41.78 | 42.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13/10/2012 - 11:06 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 1:13.67 | 616 | 35.34 | 38.33 | ||||
2. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 1:14.37 | 599 | 35.17 | 39.20 | ||||
3. | Nienałtowska Natalia SO | 96 | Polonia Warszawa | 1:16.38 | 553 | 36.25 | 40.13 | ||||
4. | Dudek Marlena SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:16.58 | 548 | 36.77 | 39.81 | ||||
5. | Człowiek Roksana | 96 | Unia Oświęcim | 1:17.17 | 536 | 36.48 | 40.69 | ||||
6. | Klimas Paulina SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:17.22 | 535 | 36.73 | 40.49 | ||||
7. | Nowak Martyna SO | 96 | TKKF Szczygłowice | 1:17.23 | 535 | 36.74 | 40.49 | ||||
8. | Tyrpa Aleksandra SO | 94 | CKiS Skawina | 1:18.31 | 513 | 37.20 | 41.11 | ||||
9. | Papla Jolanta SO | 94 | Unia Oświęcim | 1:18.45 | 510 | 37.25 | 41.20 | ||||
10. | Porzelska Anna SK | 95 | Słowianka Gorzów | 1:18.92 | 501 | 37.49 | 41.43 | ||||
11. | Kącka Natalia | 95 | Unia Oświęcim | 1:18.93 | 501 | 37.28 | 41.65 | ||||
12. | Ulatowska Alicja | 96 | Unia Oświęcim | 1:19.35 | 493 | 37.67 | 41.68 | ||||
13. | Sirignano Luigia SK | 96 | Jordan Kraków | 1:20.50 | 472 | 38.26 | 42.24 | ||||
14. | Leszczyńska Klaudia Julia | Fala Niepołomice | 1:21.07 | 462 | 38.81 | 42.26 | |||||
15. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 1:21.72 | 451 | 38.36 | 43.36 | ||||
16. | Hyży Aneta | 96 | Jordan Kraków | 1:21.90 | 448 | 39.51 | 42.39 | ||||
17. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:22.18 | 444 | 39.38 | 42.80 | ||||
18. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Jordan Kraków | 1:22.27 | 442 | 39.14 | 43.13 | ||||
19. | Górniak Katarzyna | 95 | Unia Oświęcim | 1:22.35 | 441 | 38.63 | 43.72 | ||||
20. | Frenke Małgorzata SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:23.00 | 431 | 39.45 | 43.55 | ||||
21. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:23.11 | 429 | 39.32 | 43.79 | ||||
22. | Wojciechowska Gabriela SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:23.83 | 418 | 39.76 | 44.07 | ||||
23. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 1:23.90 | 417 | 39.68 | 44.22 | ||||
24. | Pomietło Aleksandra SO | 94 | Kmita Zabierzów | 1:24.08 | 414 | 40.24 | 43.84 | ||||
25. | Lipowska Małgorzata | 95 | Korona Kraków | 1:25.39 | 395 | 41.16 | 44.23 | ||||
26. | Długołęcka Karolina SK | 96 | Unia Busko-Zdrój | 1:25.48 | 394 | 40.19 | 45.29 | ||||
27. | Ćwiękała Olga SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:26.54 | 380 | 41.49 | 45.05 | ||||
DYSKW. | Bajorska Dorota SO | 94 | Unia Oświęcim | ||||||||
zmiana stylu | |||||||||||
DYSKW. | Szczepanik Joanna SO | 96 | Wodnik Śrem | ||||||||
(Czas: 11:07), zmiana stylu |
15 lat |
1. | Bazyl Magdalena SK | 97 | Aquarius Myślenice | 1:14.77 | 589 | 35.39 | 39.38 | |||
2. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Pływak Bochnia | 1:15.36 | 575 | 35.76 | 39.60 | |||
3. | Samulik Magdalena SK | 97 | Unia Tarnów | 1:16.23 | 556 | 35.12 | 41.11 | |||
4. | Senetelska Olga SK | 97 | Jordan Kraków | 1:16.30 | 554 | 36.72 | 39.58 | |||
5. | Helbing Justyna SK | 97 | Wilanowia Warszawa | 1:19.67 | 487 | 37.64 | 42.03 | |||
6. | Błasiak Nikolina SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:21.89 | 448 | 39.10 | 42.79 | |||
7. | Orczykowska Wioletta | 97 | Limanowa Swim | 1:22.05 | 446 | 38.92 | 43.13 | |||
8. | Marzec Sara SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:23.92 | 417 | 39.49 | 44.43 | |||
9. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.04 | 400 | 39.43 | 45.61 | |||
10. | Kubacka Magda SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:26.48 | 381 | 41.41 | 45.07 | |||
11. | Kurkiewicz Kamila SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:26.95 | 374 | 41.00 | 45.95 | |||
12. | Polak Justyna SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:32.02 | 316 | 43.74 | 48.28 | |||
13. | Bożek Izabela SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:32.19 | 314 | 43.36 | 48.83 |
14 lat |
1. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 1:16.62 | 547 | 36.61 | 40.01 | |||
2. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:17.38 | 532 | 36.76 | 40.62 | |||
3. | Radoń Sonia | 98 | Galicja Kraków | 1:18.27 | 514 | 37.41 | 40.86 | |||
4. | Krętosz Gabriela SO | 98 | MOS Katowice | 1:19.00 | 499 | 36.85 | 42.15 | |||
5. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:19.92 | 482 | 37.88 | 42.04 | |||
6. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:20.72 | 468 | 38.22 | 42.50 | |||
7. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 1:22.80 | 434 | 39.11 | 43.69 | |||
8. | Pisznot Małgorzata | 98 | Galicja Kraków | 1:23.46 | 424 | 39.59 | 43.87 | |||
9. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:23.51 | 423 | 40.12 | 43.39 | |||
10. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:23.98 | 416 | 39.77 | 44.21 | |||
11. | Haspert Dorota SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:24.46 | 409 | 39.51 | 44.95 | |||
12. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:24.48 | 408 | 40.41 | 44.07 | |||
13. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 1:25.39 | 395 | 40.91 | 44.48 | |||
14. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:25.44 | 395 | 40.75 | 44.69 | |||
15. | Nowak Weronika | 98 | Galicja Kraków | 1:26.33 | 383 | 41.07 | 45.26 | |||
16. | Lesiak Agnieszka | 98 | Galicja Kraków | 1:26.60 | 379 | 41.48 | 45.12 | |||
17. | Jamroży Kinga | 98 | Galicja Kraków | 1:26.71 | 378 | 41.16 | 45.55 | |||
18. | Wątor Karolina | 98 | Galicja Kraków | 1:26.78 | 377 | 41.08 | 45.70 | |||
Sofińska Martyna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1:26.78 | 377 | 41.08 | 45.70 | ||||
20. | Mielczarek Anna | 98 | Galicja Kraków | 1:27.22 | 371 | 41.79 | 45.43 | |||
21. | Sroczyńska Paula SO | 98 | Bobry Dębica | 1:28.01 | 361 | 42.13 | 45.88 | |||
22. | Teul Patrycja | 98 | Galicja Kraków | 1:30.74 | 329 | 43.27 | 47.47 | |||
23. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 1:32.20 | 314 | 43.22 | 48.98 | |||
24. | Kukowska Sylwia | 98 | Ikar Mielec | 1:37.00 | 270 | 46.25 | 50.75 | |||
25. | Kurowska Wanda | 98 | Galicja Kraków | 1:44.87 | 213 | 49.45 | 55.42 | |||
26. | Pilch Olga | 98 | Fala Niepołomice | 1:48.98 | 190 | 52.31 | 56.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13/10/2012 - 11:32 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2011 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
16 lat i starsi |
1. | Hołub Maciej SK | 95 | Orlik Przeworsk | 1:04.14 | 651 | 30.73 | 33.41 | ||||
2. | Poprawa Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 1:04.84 | 630 | 30.87 | 33.97 | ||||
3. | Kłos Grzegorz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:05.37 | 615 | 30.78 | 34.59 | ||||
4. | Wojdak Wojciech SO | 96 | BOSiR Brzesko | 1:05.50 | 611 | 31.23 | 34.27 | ||||
5. | Książek Michał | 93 | AZS AGH Kraków | 1:05.77 | 604 | 30.88 | 34.89 | ||||
6. | Bałabuch Krystian SO | 95 | BOSiR Brzesko | 1:06.07 | 596 | 31.43 | 34.64 | ||||
7. | Szymanowski Jakub | 96 | Unia Oświęcim | 1:06.27 | 590 | 31.38 | 34.89 | ||||
8. | Pomietło Adrian | 95 | Unia Oświęcim | 1:06.68 | 580 | 31.84 | 34.84 | ||||
9. | Gąsior Aleksander | 95 | Ikar Mielec | 1:07.08 | 569 | 31.91 | 35.17 | ||||
10. | Fremel Dawid | 96 | Unia Oświęcim | 1:07.35 | 562 | 31.76 | 35.59 | ||||
11. | Kut Bartosz | 93 | AZS AGH Kraków | 1:07.59 | 556 | 32.07 | 35.52 | ||||
12. | Karkut Kamil SK | 96 | Ikar Mielec | 1:07.85 | 550 | 32.27 | 35.58 | ||||
13. | Litwa Krzysztof SK | 96 | Jordan Kraków | 1:08.77 | 528 | 32.50 | 36.27 | ||||
14. | Twarowski Jerzy SK | 95 | Jordan Kraków | 1:08.78 | 528 | 32.76 | 36.02 | ||||
15. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświęcim | 1:09.52 | 511 | 32.96 | 36.56 | ||||
16. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 1:09.78 | 506 | 33.44 | 36.34 | ||||
17. | Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:11.01 | 480 | 33.44 | 37.57 | ||||
18. | Baran Rafał | 93 | AZS AGH Kraków | 1:11.17 | 477 | 33.45 | 37.72 | ||||
19. | Kudła Łukasz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 1:12.07 | 459 | 34.10 | 37.97 | ||||
20. | Konieczny Bartosz | 96 | Unia Oświęcim | 1:12.27 | 455 | 34.47 | 37.80 | ||||
21. | Łopaciński Kacper SO | 95 | Foka Sandomierz | 1:12.28 | 455 | 34.28 | 38.00 | ||||
22. | Rubaj Adrian SK | 96 | Skarpa Lublin | 1:12.92 | 443 | 34.23 | 38.69 | ||||
23. | Paciorek Artur | 93 | AZS AGH Kraków | 1:13.20 | 438 | 34.62 | 38.58 | ||||
24. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 1:14.73 | 412 | 35.52 | 39.21 | ||||
25. | Wasilewski Raivo | 95 | Kmita Zabierzów | 1:14.80 | 410 | 35.07 | 39.73 | ||||
26. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 1:17.68 | 366 | 36.94 | 40.74 | ||||
27. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 1:19.04 | 348 | 37.34 | 41.70 | ||||
28. | Stankiewicz Dominik SO | 96 | Unia Oświęcim | 1:19.67 | 340 | 36.81 | 42.86 | ||||
29. | Hreniak Kacper | 93 | AZS AGH Kraków | 1:22.31 | 308 | 39.21 | 43.10 | ||||
DYSKW. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | ||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:37) | |||||||||||
DYSKW. | Safin Konrad SK | 96 | Delfin Tarnobrzeg | ||||||||
K3 - brak wynurzenia w drugim cyklu ruchu ramion po nawrocie (Czas: 11:28) |
15 lat |
1. | Janicki Jakub SK | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.03 | 479 | 33.59 | 37.44 | |||
2. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:11.52 | 470 | 33.10 | 38.42 | |||
3. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl St. Wola | 1:13.16 | 439 | 34.11 | 39.05 | |||
4. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:13.61 | 431 | 34.60 | 39.01 | |||
5. | Żołdak Dominik SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:14.00 | 424 | 34.82 | 39.18 | |||
6. | Wajda Tomasz | 97 | Korona Kraków | 1:14.50 | 415 | 35.27 | 39.23 | |||
7. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:14.69 | 412 | 35.17 | 39.52 | |||
8. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 1:15.03 | 407 | 36.52 | 38.51 | |||
9. | Machowski Filip | 97 | Ikar Mielec | 1:15.31 | 402 | 35.67 | 39.64 | |||
10. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 1:15.45 | 400 | 36.35 | 39.10 | |||
11. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 1:16.14 | 389 | 36.32 | 39.82 | |||
12. | Lechowicz Filip | 97 | Jordan Kraków | 1:16.21 | 388 | 35.90 | 40.31 | |||
13. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 1:16.29 | 387 | 36.13 | 40.16 | |||
14. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:17.52 | 369 | 36.71 | 40.81 | |||
15. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 1:18.49 | 355 | 36.20 | 42.29 | |||
16. | Węglarz Kamil SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:20.53 | 329 | 37.65 | 42.88 | |||
17. | Lechowicz Artur | 97 | Jordan Kraków | 1:23.83 | 291 | 39.14 | 44.69 |
14 lat |
1. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:11.56 | 469 | 33.97 | 37.59 | |||
2. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:11.75 | 465 | 34.04 | 37.71 | |||
3. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:12.21 | 456 | 33.98 | 38.23 | |||
4. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:15.57 | 398 | 35.61 | 39.96 | |||
5. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 1:16.44 | 385 | 35.84 | 40.60 | |||
6. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:16.74 | 380 | 36.17 | 40.57 | |||
7. | Romański Bartłomiej | 98 | Galicja Kraków | 1:17.91 | 363 | 37.52 | 40.39 | |||
8. | Kuzmoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 1:18.55 | 354 | 35.73 | 42.82 | |||
9. | Staniszewski Michał | 98 | Galicja Kraków | 1:20.08 | 334 | 37.84 | 42.24 | |||
10. | Sawera Krystian | 98 | Galicja Kraków | 1:22.94 | 301 | 39.23 | 43.71 | |||
11. | Mrugalski Kamil | 98 | Galicja Kraków | 1:24.97 | 280 | 40.04 | 44.93 | |||
12. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 1:25.14 | 278 | 40.89 | 44.25 | |||
13. | Les Filip | 98 | Kmita Zabierzów | 1:30.99 | 228 | 42.78 | 48.21 | |||
14. | Zielinski Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 1:33.64 | 209 | 44.09 | 49.55 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |