Potwierdzenie zgłoszenia MKS Jordan Kraków (POL.06.00106) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Batko Daniel | 97 | 00106 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (10) 100m zmienny (18) | 27.22 31.86 1:06.30 | S S S | 7/12/2012 24/11/2012 28/10/2012 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) |
||||
s00106200323 | Gwóźdź Kacper | 01 | 00106 | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (18) | 46.00 1:40.00 42.00 1:31.00 |
||||||
Lechowicz Artur | 97 | 00106 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (22) 200m grzbietowy (26) | 28.86 1:00.92 2:15.71 | S S S | 13/11/2011 28/10/2012 9/3/2012 | Piekary (POL) Krakow (POL) Gorzow Wlkp. (POL) |
||||
s00106200325 | Miłek Kamil | 01 | 00106 | 50m dowolny (4) 50m grzbietowy (10) 100m grzbietowy (16) | 37.00 42.00 1:30.00 |
||||||
s00106200236 | Pietruszka Jakub | 01 | 00106 | 50m dowolny (4) 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (10) | 38.50 1:26.00 45.00 |
||||||
s00106200238 | Woźniak Łukasz | 01 | 00106 | 50m klasyczny (6) 100m klasyczny (14) 50m motylkowy (8) 100m zmienny (18) | 40.50 1:30.00 37.00 1:25.00 |
||||||
s00106200239 | Zając Sebastian | 01 | 00106 | 100m dowolny (22) 50m grzbietowy (10) 100m grzbietowy (16) | 1:15.00 37.00 1:21.00 |
s00106100293 | Bajorek Katarzyna | 01 | 00106 | 50m dowolny (3) 100m dowolny (21) 100m grzbietowy (15) 50m motylkowy (7) | 33.80 1:12.60 1:24.00 37.00 | ||||||
s00106100294 | Broda Nikola | 01 | 00106 | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (15) 50m klasyczny (5) | 38.00 1:24.00 44.00 |
||||||
s00106100295 | Cichoń Weronika | 01 | 00106 | 50m dowolny (3) 100m dowolny (21) 50m motylkowy (7) | 36.00 1:21.00 38.64 |
||||||
s00106100297 | Malik Julianna | 01 | 00106 | 100m dowolny (21) 50m klasyczny (5) 100m klasyczny (13) | 1:19.00 44.00 1:36.00 |
||||||
s00106100298 | Mikołajczyk Paulina | 01 | 00106 | 50m dowolny (3) 100m dowolny (21) 100m klasyczny (13) | 36.50 1:21.00 1:44.00 |
||||||
S00106100264 | Nowak Monika | 00 | 00106 | 50m motylkowy (7) 100m zmienny (17) | 38.51 1:25.18 |
||||||
s00106100299 | Serafin Magdalena | 01 | 00106 | 50m dowolny (3) 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (15) 100m zmienny (17) | 30.89 35.93 1:16.00 1:20.00 |
||||||
s00106100300 | Sikora Klaudia | 01 | 00106 | 100m dowolny (21) 50m motylkowy (7) 100m zmienny (17) | 1:16.00 37.70 1:28.00 |
||||||
s00106100301 | Sułkowska Izabela | 01 | 00106 | 50m klasyczny (5) 100m klasyczny (13) | 48.00 1:44.00 |
||||||
S00106100228 | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | 00106 | 400m dowolny (11) 200m grzbietowy (25) | 4:36.26 2:20.78 | S S | 8/12/2012 25/11/2011 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) |
|||
S00106100270 | Żuchowska Magdalena | 00 | 00106 | 50m grzbietowy (9) 100m klasyczny (13) | 43.68 1:47.32 |
Jordan Kraków I Jordan Kraków I Jordan Kraków II | 00106 00106 00106 | 4 x 50m zmienny (2) 4 x 50m zmienny (1) 4 x 50m zmienny (1) | Mężczyzn Kobiet Kobiet | 11 lat 11 lat 11 lat | 2:38.00 2:32.00 2:45.00 |
18 zawodników, 54 indywidualnych zgłoszeń, 3 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 570,00 |