Potwierdzenie zgłoszenia UKS 48 Częstochowa (POL.SLA.00511) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Barczyński Mikołaj | 00 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (22) | 33.00 46.00 40.00 | |||||||
Flis Damian | 01 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (18) 100m grzbietowy (16) | 38.00 40.00 1:28.00 |
|||||||
Gosek Przemysław | 01 | 00511 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (24) | 49.00 1:48.00 1:40.00 |
|||||||
Kaliciński Michał | 01 | 00511 | 50m dowolny (10) 100m dowolny (8) 100m zmienny (24) | 37.00 1:30.00 1:45.00 |
|||||||
Kasperek Dawid | 01 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (12) | 48.00 52.00 1:53.00 |
|||||||
00511 | Lachowski Seweryn | 03 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (18) | NT NT |
||||||
Matuszczyk Andrzej | 01 | 00511 | 50m dowolny (10) 100m dowolny (8) 100m zmienny (24) | 36.00 1:23.00 1:32.00 |
|||||||
00511 | Merta Mateusz | 03 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (18) | 50.00 55.00 |
||||||
Nogal Mikołaj | 00 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m klasyczny (14) 50m motylkowy (22) | 45.00 55.00 52.00 |
|||||||
Nowotarski Maciej | 03 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (14) | 45.00 52.00 55.00 |
|||||||
Olejnik Kacper | 02 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (14) | 47.00 53.00 56.00 |
|||||||
Pasieka Jakub | 01 | 00511 | 50m dowolny (10) 100m grzbietowy (16) 50m klasyczny (14) | 49.00 50.00 56.00 |
|||||||
00511 | Pasierb Adrian | 99 | 00511 | 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (12) 100m zmienny (24) | 40.00 1:38.00 1:45.00 |
||||||
Ruciński Maciej | 01 | 00511 | 50m dowolny (10) 50m grzbietowy (18) 100m zmienny (24) | 38.00 42.00 1:35.00 |
|||||||
00511 | Witecki Wiktor | 03 | 00511 | 50m dowolny (10) | 45.00 | ||||||
Woszczyński Jan | 01 | 00511 | 50m grzbietowy (18) 50m klasyczny (14) 100m klasyczny (12) | 47.00 51.00 1:49.00 |
00511 | Barczyńska Karolina | 04 | 00511 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 46.00 50.00 | ||||||
Budniki Anna | 03 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (13) | 1:00.00 1:00.00 1:10.00 |
|||||||
Cichoń Zuzanna | 02 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) | 55.00 1:00.00 |
|||||||
00511 | Gawlik Karolina | 99 | 00511 | 100m dowolny (7) 100m grzbietowy (15) | 1:08.00 1:15.00 |
||||||
Grabara Maja | 01 | 00511 | 50m dowolny (9) 100m dowolny (7) 50m motylkowy (21) | 38.00 1:30.00 47.00 |
|||||||
Konieczna Aleksandra | 03 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) | 56.00 1:00.00 |
|||||||
00511 | Kowalska Dominika | 03 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) | 44.00 50.00 |
||||||
00511 | Kurzydło Nicola | 03 | 00511 | 50m grzbietowy (17) | 47.00 | ||||||
Marszałek Julia | 01 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (15) | 37.00 41.00 1:31.00 |
|||||||
Matyl Karolina | 01 | 00511 | 50m klasyczny (13) 100m klasyczny (11) 100m zmienny (23) | 47.00 1:42.00 1:38.00 |
|||||||
Michalska Natalia | 00 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) 100m grzbietowy (15) | 33.00 40.00 1:28.00 |
|||||||
00511 | Michalska Olga | 04 | 00511 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 23.00 30.00 |
||||||
00511 | Myrda Paulina | 03 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (13) | 40.00 44.00 50.00 |
||||||
00511 | Sikorska Nicol | 04 | 00511 | 25m dowolny (1) 25m grzbietowy (5) | 35.00 40.00 |
||||||
Torbus Wiktoria | 01 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m klasyczny (13) 100m klasyczny (11) | 40.00 52.00 1:55.00 |
|||||||
00511 | Wawrzak Zuzanna | 03 | 00511 | 50m dowolny (9) | NT | ||||||
Woszczyńska Małgorzata | 03 | 00511 | 50m dowolny (9) 50m grzbietowy (17) 50m klasyczny (13) | 55.00 1:00.00 1:05.00 |
33 zawodników, 84 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 340,00 |