Potwierdzenie zgłoszenia KS Solne Miasto Wieliczka (POL.MAL.03506) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Bochenek Nikodem | 03 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:34.70 | 50m klasyczny (4) | 55.60 | ||||
Fiks Piotr | 03 | 03506 | 50m klasyczny (4) | 1:00.99 | 100m zmienny (12) | 2:06.70 | ||||
Hanft Szymon | 03 | 03506 | 100m dowolny (2) | 2:20.20 | 50m grzbietowy (8) | 59.99 | ||||
Kaleta Mikołaj | 02 | 03506 | 50m klasyczny (4) | 58.70 | 100m zmienny (12) | 1:51.60 | ||||
Kielan Michał | 02 | 03506 | 50m grzbietowy (8) | 54.90 | 100m zmienny (12) | 1:57.70 | ||||
Kozik-Burnagiel Wiktor | 99 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:19.00 | 50m klasyczny (4) | 43.00 | ||||
Kraszewski Igor | 02 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:44.10 | 100m zmienny (12) | 1:55.30 | ||||
Kręcina Filip | 02 | 03506 | 50m klasyczny (4) | 58.40 | 100m zmienny (12) | 1:58.50 | ||||
Książek Dawid | 02 | 03506 | 50m motylkowy (10) | 58.50 | 100m zmienny (12) | 1:52.60 | ||||
Morawski Nikodem | 00 | 03506 | 50m grzbietowy (8) | 43.00 | 50m klasyczny (4) | 44.00 | ||||
Pająk Jakub | 02 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:34.80 | 100m zmienny (12) | 1:39.90 | ||||
Przebinda Maciej | 03 | 03506 | 50m grzbietowy (8) | 51.00 | 100m zmienny (12) | 2:05.50 | ||||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 50m motylkowy (10) | 47.70 | 100m zmienny (12) | 1:41.20 | ||||
Płoskonka Szymon | 00 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:32.00 | 50m klasyczny (4) | 49.00 | ||||
Raczkowski Krzysztof | 01 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:17.00 | 50m grzbietowy (8) | 43.70 | ||||
Serafin Maciej | 03 | 03506 | 50m motylkowy (10) | 59.30 | 100m zmienny (12) | 2:02.90 | ||||
Siwek Aleksander | 02 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:50.60 | 50m grzbietowy (8) | 56.30 | ||||
Urbańczyk Adrian | 01 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:17.00 | 50m motylkowy (10) | 47.00 | ||||
Wleciał Damian | 03 | 03506 | 50m grzbietowy (8) | 45.60 | 100m zmienny (12) | 1:44.95 | ||||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 100m dowolny (2) | 1:53.80 | 50m motylkowy (10) | 59.90 | ||||
Ziobro Sebastian | 02 | 03506 | 50m grzbietowy (8) | 52.22 | 100m zmienny (12) | 2:06.80 |
Cholewa Karolina | 01 | 03506 | 50m klasyczny (3) | 45.50 | ||||||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03506 | 100m dowolny (1) | 1:47.40 | 100m zmienny (11) | 1:56.80 | ||||
Hojoł Agata | 01 | 03506 | 100m dowolny (1) | 1:30.00 | 50m motylkowy (9) | 48.00 | ||||
Kielan Natalia | 00 | 03506 | 100m dowolny (1) | 1:27.00 | 50m grzbietowy (7) | 45.70 | ||||
Kąkol Dominika | 02 | 03506 | 100m dowolny (1) | 1:59.10 | 50m grzbietowy (7) | 55.80 | ||||
Matuszyk Wiktoria | 02 | 03506 | 100m dowolny (1) | 1:44.20 | 100m zmienny (11) | 1:51.80 | ||||
Morajko Karolina | 02 | 03506 | 100m dowolny (1) | 1:51.70 | 50m grzbietowy (7) | 56.80 | ||||
Szczurek Aleksandra | 03 | 03506 | 50m grzbietowy (7) | 51.40 | 100m zmienny (11) | 2:04.60 | ||||
Szybalska Zofia | 01 | 03506 | 50m klasyczny (3) | 51.00 | 100m zmienny (11) | 1:40.00 | ||||
Słonczyńska Anna | 03 | 03506 | 100m dowolny (1) | 2:09.99 | 50m klasyczny (3) | 1:06.70 | ||||
Łucarz Antonina | 00 | 03506 | 100m dowolny (1) | 1:30.00 | 50m grzbietowy (7) | 44.50 | ||||
Żak Natalia | 01 | 03506 | 50m klasyczny (3) | 50.50 | 50m motylkowy (9) | 48.00 |
33 zawodników, 65 indywidualnych zgłoszeń, 0 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 840,00 |