Potwierdzenie zgłoszenia MKS STP Nowy Sącz (POL.06.01406) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
S01406200029 | Belski Jakub | 01 | 01406 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) 100m zmienny (23) | 39.57 1:24.03 44.89 1:27.06 | ||||||
Belski Krzysztof | 03 | 01406 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (4) 50m grzbietowy (21) 50m klasyczny (8) | 44.36 1:44.87 49.66 54.38 |
|||||||
Dyrek Michał | 02 | 01406 | 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (19) 50m motylkowy (2) 100m zmienny (23) | 47.47 NT 44.11 NT |
|||||||
S01406200025 | Konicki Dawid | 98 | 01406 | 200m dowolny (25) 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (19) | 2:48.43 37.98 1:24.10 |
||||||
S01406200026 | Konicki Konrad | 98 | 01406 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (4) 100m grzbietowy (6) 100m zmienny (23) | 27.12 1:04.09 1:12.12 1:13.89 |
||||||
S01406200032 | Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 50m dowolny (15) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (6) 50m motylkowy (2) | 34.45 38.51 1:28.17 41.02 |
||||||
S01406200033 | Michałowski Tomasz | 02 | 01406 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (4) 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (6) | 32.82 1:12.99 37.35 1:20.82 |
||||||
Skowron Tomasz | 96 | 01406 | 50m dowolny (15) 100m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (19) | 28.18 1:08.31 35.07 1:14.01 |
|||||||
Szczepaniak Jakub | 99 | 01406 | 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (19) | 37.23 1:21.87 |
|||||||
S01406200030 | Słaby Jan | 01 | 01406 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (4) 100m zmienny (23) | 34.44 1:15.10 1:28.87 | S | 28/10/2012 | Warsaw (POL) |
|||
Tokarz Sebastian | 99 | 01406 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (4) 100m zmienny (23) | 31.84 1:12.86 1:25.31 |
|||||||
S01406200031 | Wójcik Antoni | 01 | 01406 | 50m grzbietowy (21) 100m grzbietowy (6) 50m klasyczny (8) 100m klasyczny (19) | 35.40 1:20.26 40.45 1:28.11 |
||||||
Wójcik Szymon | 03 | 01406 | 50m dowolny (15) 100m dowolny (4) 50m grzbietowy (21) 50m klasyczny (8) | 41.31 1:40.52 48.64 50.12 |
|||||||
S01406200035 | Łeczycki Kamil | 99 | 01406 | 200m dowolny (25) 100m grzbietowy (6) 200m zmienny (10) | 2:31.12 1:16.19 NT |
Malinowska Ada | 99 | 01406 | 50m klasyczny (7) 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (16) 100m zmienny (22) | 41.42 38.01 1:31.03 1:25.27 | |||||||
S01406200021 | Nowak Zuzanna | 02 | 01406 | 50m grzbietowy (20) 100m grzbietowy (5) 50m motylkowy (1) 100m zmienny (22) | 40.08 1:27.31 44.01 1:30.79 |
||||||
Pieniążek Emilia | 98 | 01406 | 50m motylkowy (1) 100m motylkowy (16) 100m zmienny (22) | 37.65 1:25.01 1:25.66 |
STP STP | 01406 01406 | 4 x 50m dowolny (27) 4 x 50m zmienny (12) | Mężczyzn Mężczyzn | 10 - 11 lat 10 - 11 lat | 2:11.00 2:27.00 |
17 zawodników, 61 indywidualnych zgłoszeń, 2 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 530,00 |