VIII Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 13/ - 14/4/2013 |
3 - VIII Puchar Rycerza Kmity - BLOK III | 14/4/2013 - 9:00 |
Konkurencja 1 14/4/2013 - 9:00 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Wyniki Finał |
Rekord Memoriału | 2:12.57 | Sikora Paulina | UNOSW | Zabierzów | 25/4/2010 |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Finał |
1. | Szczepanik Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:14.74 | 720 | 31.26 | 34.04 | 34.50 | 34.94 |
2. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 2:15.88 | 702 | 30.65 | 34.15 | 34.48 | 36.60 | ||
3. | Hippi Jaqueline | 96 | Vaesby Simsaellskap | 2:19.93 | 643 | 31.07 | 35.76 | 36.68 | 36.42 | ||
4. | Szpucha Katarzyna SK | 96 | Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki | 2:21.90 | 616 | 31.73 | 35.18 | 36.56 | 38.43 | ||
5. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:24.86 | 579 | 32.17 | 36.08 | 38.18 | 38.43 | ||
6. | Robertsson Julia | 95 | Vaesby Simsaellskap | 2:27.77 | 546 | 31.81 | 36.39 | 38.71 | 40.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14/4/2013 - 9:04 | Mężczyzn, 200m motylkowy | Open Wyniki Finał |
Rekord Memoriału | 2:00.36 | Paszek Marcin | WAPOZ | Zabierzów | 21/4/2007 |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Finał |
1. | Poprawa Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 1:57.97 | 791 | 26.85 | 29.59 | 30.49 | 31.04 | ||
Rekord Memoriału Rycerza Kmity |
2. | Twarowski Jerzy SK | 95 | Jordan Kraków | 2:00.99 | 733 | 27.43 | 30.89 | 31.39 | 31.28 | ||
3. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 2:01.38 | 726 | 27.74 | 30.97 | 31.25 | 31.42 | ||
4. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 2:02.47 | 707 | 27.72 | 31.15 | 31.70 | 31.90 | ||
5. | Opalski Marcin | 93 | Gim-92 Ursynów Warszawa | 2:04.37 | 675 | 26.91 | 30.12 | 32.63 | 34.71 | ||
6. | Stefaniak Jakub | 95 | UKS 9 Kalisz | 2:05.00 | 665 | 27.91 | 31.51 | 32.27 | 33.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2013 - 9:07 | Kobiet, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 27.11 | 630 | |||
2. | Sokołowska Diana SK | 96 | Juvenia Białystok | 27.26 | 620 | |||
3. | Hedman Felicia | 95 | Vaesby Simsaellskap | 27.29 | 618 | |||
4. | Janiczek Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 27.62 | 596 | |||
5. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 27.74 | 588 | |||
6. | Sjoesten Emma | 96 | Vaesby Simsaellskap | 27.77 | 586 | |||
7. | Sirignano Luigia SK | 96 | Jordan Kraków | 27.81 | 584 | |||
8. | Szczepanik Joanna SO | 96 | Unia Oświęcim | 27.92 | 577 | |||
9. | Ulatowska Alicja SO | 96 | Unia Oświęcim | 27.93 | 576 | |||
10. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 28.03 | 570 | |||
11. | Sparrman Tove | 96 | Vaesby Simsaellskap | 28.21 | 559 | |||
12. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 28.45 | 545 | |||
13. | Cisowska Aleksandra | 89 | AZS AGH Kraków | 28.66 | 533 | |||
14. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 29.04 | 513 | |||
15. | Wojciechowska Gabriela SO | 96 | Unia Oświęcim | 29.19 | 505 | |||
16. | Lantz Josefin | 96 | Vaesby Simsaellskap | 29.45 | 492 | |||
17. | Góralczyk Nikolina | 96 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.49 | 490 | |||
18. | Zajda Klaudia | 95 | Jasień Sucha Besk. | 30.13 | 459 | |||
19. | Pabian Agnieszka | 96 | Korona Kraków | 30.55 | 440 | |||
20. | Bugajewska Karolina | 95 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.68 | 435 | |||
21. | Borowiecka Monika | 95 | NKP Bielsko Biała | 31.31 | 409 | |||
22. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 33.08 | 347 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2013 - 9:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Limanowa-Swim | 28.22 | 559 | |||
2. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 28.27 | 556 | |||
3. | Żarłok Martyna | 97 | Górnik Radlin | 28.38 | 549 | |||
4. | Sieńczyk Jowita SK | 97 | Żak Biała Podlaska | 28.60 | 537 | |||
5. | Kit Zuzanna | 97 | UKS 9 Kalisz | 28.78 | 527 | |||
6. | Samulik Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 28.80 | 526 | |||
7. | Loranty Patrycja | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 29.18 | 505 | |||
8. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Unia Oświęcim | 29.30 | 499 | |||
9. | Helbing Justyna SK | 97 | Wilanowia Warszawa | 29.62 | 483 | |||
10. | Olbrich Karolina | 97 | Aquatica Pawłowice | 30.01 | 465 | |||
11. | Sudek Agnieszka SO | 97 | Unia Oświęcim | 30.17 | 457 | |||
12. | Szpil Natalia | 97 | Wilanowia Warszawa | 30.29 | 452 | |||
13. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 30.34 | 450 | |||
14. | Zawolik Wiktoria | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 30.38 | 448 | |||
Błasiak Nikolina SO | 97 | Unia Oświęcim | 30.38 | 448 | ||||
16. | Dymna Olimpia | 97 | UKS 9 Kalisz | 31.07 | 419 | |||
17. | Olszowska Aleksandra | 97 | NKP Bielsko Biała | 32.60 | 362 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2013 - 9:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 28.52 | 541 | |||
2. | Kwiatek Miriam | 98 | Gilus Gilowice | 28.84 | 523 | |||
3. | Pokrywka Karolina | 98 | UKS 190 Łódź | 28.91 | 520 | |||
4. | Krętosz Gabriela SO | 98 | MKS MOS Katowice | 28.97 | 516 | |||
5. | Gruszczyńska Aleksandra SO | 98 | Unia Oświęcim | 29.00 | 515 | |||
6. | Popova Anguela | 98 | UKS 9 Kalisz | 29.26 | 501 | |||
7. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 29.49 | 490 | |||
8. | Haspert Dorota SO | 98 | Unia Oświęcim | 29.58 | 485 | |||
9. | Brejza Natalia | 98 | Aquatica Pawłowice | 29.70 | 479 | |||
10. | Turza Patrycja | 98 | Górnik Sosnowiec | 29.95 | 467 | |||
11. | Pawelec Natalia | 98 | UKS 9 Kalisz | 30.07 | 462 | |||
12. | Mietlińska Agata | 98 | Gilus Gilowice | 30.10 | 460 | |||
Popłonyk Aleksandra | 98 | UKS 9 Kalisz | 30.10 | 460 | ||||
14. | Sarna Magdalena | 98 | Korona Swim Kielce | 30.15 | 458 | |||
15. | Maroszek Dominika | 98 | Gilus Gilowice | 30.29 | 452 | |||
16. | Kowalik Nina | 98 | Korona Swim Kielce | 30.34 | 450 | |||
17. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 30.36 | 449 | |||
18. | Woźniak Weronika | 98 | UKS 9 Kalisz | 30.48 | 443 | |||
19. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 30.87 | 427 | |||
20. | Machula Sara | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 31.20 | 413 | |||
21. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 31.29 | 410 | |||
22. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 31.64 | 396 | |||
23. | Juszczak Aleksandra | 98 | UKS 9 Kalisz | 31.83 | 389 | |||
24. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 32.21 | 376 | |||
25. | Rugała Anna | 98 | Pływak Bochnia | 32.97 | 350 | |||
26. | Marciniak Agnieszka | 98 | UKP Ruda Śląska | 33.73 | 327 | |||
27. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 35.58 | 279 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2013 - 9:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.80 | 526 | |||
2. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 29.23 | 503 | |||
3. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 29.27 | 501 | |||
4. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.61 | 484 | |||
5. | Durczyńska Katarzyna | 99 | Górnik Radlin | 29.64 | 482 | |||
6. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.78 | 475 | |||
7. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.80 | 474 | |||
8. | Kit Natalia | 99 | UKS 9 Kalisz | 30.02 | 464 | |||
9. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 30.38 | 448 | |||
10. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 30.52 | 442 | |||
11. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 30.61 | 438 | |||
12. | Kierzek Wiktoria | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.62 | 437 | |||
13. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.77 | 431 | |||
14. | Żukowska Natalia | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.78 | 430 | |||
15. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.87 | 427 | |||
16. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 31.29 | 410 | |||
17. | Brembor Patrycja | 99 | Piątka Chorzów | 31.51 | 401 | |||
18. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 31.52 | 401 | |||
19. | Cierpka Marta | 99 | Piątka Chorzów | 31.84 | 389 | |||
20. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 32.07 | 381 | |||
21. | Pilińska Adrianna | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 32.30 | 372 | |||
22. | Jangrot Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.51 | 365 | |||
23. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 32.83 | 355 | |||
24. | Reczko Emilia | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 36.78 | 252 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2013 - 9:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 29.58 | 485 | |||
2. | Bronek Martyna | 00 | Aligator Gorzyce | 29.96 | 467 | |||
3. | Kołodziej Katarzyna | 00 | NKP Bielsko Biała | 30.18 | 457 | |||
4. | Gorczyca Oliwia | 00 | Pływak Bochnia | 30.72 | 433 | |||
5. | Adamska Alicja | 00 | Aligator Gorzyce | 30.78 | 430 | |||
6. | Mrugacz Dominika | 00 | SMS Galicja Kraków | 31.06 | 419 | |||
7. | Kaczmarczyk Julia | 00 | Górnik Radlin | 31.15 | 415 | |||
8. | Pieczka Martyna | 00 | Aligator Gorzyce | 31.20 | 413 | |||
9. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 31.35 | 407 | |||
10. | Karkoszka Anna | 00 | Barakuda Starachowice | 31.67 | 395 | |||
11. | Wójtowicz Julia | 00 | Barakuda Starachowice | 31.72 | 393 | |||
12. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 31.83 | 389 | |||
13. | Rzemieniak Weronika | 00 | Górnik Radlin | 32.23 | 375 | |||
14. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 32.29 | 373 | |||
Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 32.29 | 373 | ||||
16. | Gluzińska Paulina | 00 | UKP Ruda Śląska | 32.44 | 368 | |||
17. | Podleśny Emilia | 00 | Kmita Zabierzów | 32.45 | 367 | |||
18. | Pisarek Justyna | 00 | Aquatica Pawłowice | 32.46 | 367 | |||
19. | Jagiełło Weronika | 00 | Korona Swim Kielce | 32.55 | 364 | |||
20. | Stachowiak Julia | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.56 | 364 | |||
21. | Szafrańska Julia | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 32.60 | 362 | |||
22. | Lechowicz Nadia | 00 | SMS Galicja Kraków | 32.77 | 357 | |||
23. | Gajtkowska Zuzanna | 00 | Aligator Gorzyce | 33.04 | 348 | |||
24. | Wasilewska Julia | 00 | SiKRet Gliwice | 33.25 | 341 | |||
25. | Łęczyńska Aleksandra | 00 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.58 | 331 | |||
26. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 33.71 | 328 | |||
27. | Krośnicka Wiktoria | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 33.73 | 327 | |||
28. | Gabryś Wiktoria | 00 | SiKRet Gliwice | 34.15 | 315 | |||
Mikus Katarzyna | 00 | Górnik Sosnowiec | 34.15 | 315 | ||||
30. | Kozera Katarzyna | 00 | SMS Galicja Kraków | 34.48 | 306 | |||
31. | Bachorczyk Kinga | 00 | Jasień Sucha Besk. | 35.25 | 286 | |||
32. | Kroczek Iga | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 35.56 | 279 | |||
33. | Pawera Karolina | 00 | UKP Ruda Śląska | 35.59 | 278 | |||
34. | Lusina Gabriela | 00 | SMS Galicja Kraków | 35.67 | 276 | |||
35. | Pudelek Michalina | 00 | Kmita Zabierzów | 36.38 | 261 | |||
36. | Felkel Justyna | 00 | SiKRet Gliwice | 36.40 | 260 | |||
37. | Gural Wiktoria | 00 | SiKRet Gliwice | 37.02 | 247 | |||
38. | Kajstura Wiktoria | 00 | SMS Galicja Kraków | 37.16 | 244 | |||
39. | Gwóźdź Julia | 00 | SMS Galicja Kraków | 37.29 | 242 | |||
40. | Surmiak Gabrysia | 00 | UKP Ruda Śląska | 38.10 | 227 | |||
41. | Zielińska Teresa | 00 | Kmita Zabierzów | 38.37 | 222 | |||
42. | Pytlarz Kalina | 00 | SiKRet Gliwice | 39.17 | 209 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/4/2013 - 9:07 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 31.18 | 414 | |||
2. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 31.50 | 402 | |||
3. | Bura Dominika | 01 | Aligator Gorzyce | 31.52 | 401 | |||
4. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 31.54 | 400 | |||
5. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKRet Gliwice | 31.74 | 393 | |||
6. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 32.01 | 383 | |||
7. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 32.15 | 378 | |||
8. | Pęcak Agnieszka | 01 | Gilus Gilowice | 32.21 | 376 | |||
9. | Sito Maria | 01 | Aligator Gorzyce | 32.26 | 374 | |||
10. | Misiejuk Aldona | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 32.33 | 371 | |||
11. | Musioł Natalia | 01 | Aligator Gorzyce | 32.50 | 366 | |||
12. | Krasnodębska Julia | 01 | Neptun Sokołów Podl. | 32.60 | 362 | |||
13. | Spruś Marta | 01 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.91 | 352 | |||
14. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 33.08 | 347 | |||
15. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 33.39 | 337 | |||
16. | Pulut Aleksandra | 01 | Korona Swim Kielce | 33.56 | 332 | |||
17. | Kulawik Weronika | 01 | UKS SP 8 Chrzanów | 33.64 | 330 | |||
18. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 33.81 | 325 | |||
19. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 34.21 | 313 | |||
20. | Staniszewska Maryla | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.83 | 297 | |||
21. | Krótki Magdalena | 01 | Aligator Gorzyce | 34.84 | 297 | |||
22. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 35.58 | 279 | |||
23. | Dębiec Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 35.86 | 272 | |||
24. | Gniado Magda | 01 | Aquatica Pawłowice | 36.07 | 267 | |||
25. | Laskowska Katarzyna | 01 | SMS Galicja Kraków | 36.82 | 251 | |||
26. | Gniado Martyna | 01 | Aquatica Pawłowice | 36.85 | 251 | |||
27. | Kałuża Partycja | 01 | Aquatica Pawłowice | 38.07 | 227 | |||
28. | Twardosz Kamila | 01 | Jordan Kraków | 38.19 | 225 | |||
29. | Faron Zuzanna | 01 | Górnik Radlin | 38.72 | 216 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2013 - 9:41 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wysoczyński Mateusz SK | 93 | Jordan Kraków | 23.43 | 650 | |||
2. | Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 24.03 | 602 | |||
3. | Bor Radosław SZG | 93 | Korner Zielona Góra | 24.31 | 582 | |||
4. | Ambroziak Kamil | 96 | UKS 9 Kalisz | 24.36 | 578 | |||
5. | Łopaciński Kacper SO | 95 | Foka Sandomierz | 24.48 | 570 | |||
6. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 24.68 | 556 | |||
7. | Hołub Maciej SK | 95 | Orlik Przeworsk | 24.77 | 550 | |||
8. | Wojdak Wojciech SO | 96 | BOSiR SP Brzesko | 24.87 | 543 | |||
9. | Krogulski Filip SO | 96 | Unia Oświęcim | 24.94 | 539 | |||
10. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 25.03 | 533 | |||
11. | Kaczor Damian | 94 | Kmita Zabierzów | 25.12 | 527 | |||
12. | Ozerov Alexander | 96 | Vaesby Simsaellskap | 25.26 | 519 | |||
13. | Karkut Kamil SK | 96 | Ikar Mielec | 25.73 | 491 | |||
14. | Książek Sebastian | 96 | KSZO Ostrowiec Św. | 25.79 | 487 | |||
15. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 25.81 | 486 | |||
16. | Wróbel Andrzej | 94 | Jasień Sucha Besk. | 25.98 | 477 | |||
17. | Wasilewski Raivo | 95 | Kmita Zabierzów | 26.35 | 457 | |||
18. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 26.56 | 446 | |||
19. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 26.71 | 439 | |||
20. | Szewczyk Maciej | 96 | Korona Swim Kielce | 27.20 | 415 | |||
21. | Wolan Maciej | 95 | NKP Bielsko Biała | 29.10 | 339 | |||
22. | Ryszka Marcin | 90 | AZS AGH Kraków | 30.84 | 285 | |||
23. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 34.19 | 209 | |||
NIE UK. | Kołodziejski Mateusz | 92 | Korner Zielona Góra |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2013 - 9:41 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 25.14 | 526 | |||
2. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl St. Wola | 25.29 | 517 | |||
3. | Famulok Bartosz | 97 | Gilus Gilowice | 25.57 | 500 | |||
4. | Dytkowski Jan | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 26.04 | 473 | |||
5. | Machul Grzegorz | 97 | Korona Swim Kielce | 26.17 | 466 | |||
6. | Kolawa Remik | 97 | Salmo Żory | 26.27 | 461 | |||
7. | Żołdak Dominik SO | 97 | Unia Oświęcim | 26.28 | 460 | |||
8. | Walessa Dawid | 97 | UKP Ruda Śląska | 27.37 | 408 | |||
9. | Matusiak Michał | 97 | UKS 9 Kalisz | 28.39 | 365 | |||
10. | Droński Michał | 97 | Jasień Sucha Besk. | 31.51 | 267 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2013 - 9:41 | Chłopców, 50m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zając Mikołaj | 98 | MOSM Tychy | 25.77 | 488 | |||
2. | Kurowski Szymon | 98 | Piątka Chorzów | 26.38 | 455 | |||
3. | Brauntsch Marek | 98 | Gilus Gilowice | 26.45 | 452 | |||
4. | Żurawa Kacper | 98 | UKS 9 Kalisz | 26.72 | 438 | |||
5. | Zieminanin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 26.89 | 430 | |||
6. | Kwietniewski Maciej | 98 | Korona Swim Kielce | 27.81 | 388 | |||
7. | Trela Karol | 98 | Gilus Gilowice | 27.95 | 383 | |||
8. | Romański Bartłomiej | 98 | SMS Galicja Kraków | 28.06 | 378 | |||
9. | Łojek Michał | 98 | Korona Swim Kielce | 28.81 | 349 | |||
10. | Kuźmoczka Jurii | 98 | Kmita Zabierzów | 28.86 | 348 | |||
11. | Moskała Michał | 98 | Ondraszek Bielsko Biała | 29.20 | 336 | |||
12. | Siwy Marcel | 98 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.51 | 325 | |||
13. | Duda Michał | 98 | UKP Ruda Śląska | 30.15 | 305 | |||
14. | Bednarz Radosław | 98 | NKP Bielsko Biała | 31.46 | 268 | |||
Zielinski Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 31.46 | 268 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2013 - 9:41 | Chłopców, 50m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 26.76 | 436 | ||||
2. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 27.40 | 406 | ||||
3. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 27.49 | 402 | ||||
4. | Jung Krzysztof | 99 | Piątka Chorzów | 27.67 | 394 | ||||
5. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 27.72 | 392 | ||||
6. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.87 | 386 | ||||
7. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 28.02 | 380 | ||||
8. | Rogozinski Mateusz | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 28.04 | 379 | ||||
9. | Walczak Szymon | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 28.13 | 375 | ||||
10. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 28.36 | 366 | ||||
11. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.39 | 365 | ||||
12. | Piętka Marcin | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.41 | 364 | ||||
13. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | Aquarius Myślenice | 28.82 | 349 | ||||
14. | Masłowski Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.83 | 349 | ||||
Ostrowski Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.83 | 349 | |||||
16. | Świderski Patryk | 99 | UKS 9 Kalisz | 29.01 | 342 | ||||
17. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 29.08 | 340 | ||||
18. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.16 | 337 | ||||
19. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.19 | 336 | ||||
20. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 29.22 | 335 | ||||
21. | Rokita Aleksander | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.58 | 323 | ||||
22. | Kubiak Bartłomiej | 99 | UKS 9 Kalisz | 29.91 | 312 | ||||
23. | Żurawski Bartłomiej | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 30.40 | 297 | ||||
24. | Adamik Filip | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 30.64 | 290 | ||||
25. | Wójcicki Patryk | 99 | Unia Busko Zdrój | 30.90 | 283 | ||||
26. | Błaszczyk Mateusz | 99 | Korona Swim Kielce | 30.97 | 281 | ||||
27. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 32.13 | 252 | ||||
28. | Kulczyk Leon | 99 | Kmita Zabierzów | 32.15 | 251 | ||||
29. | Banachowski Jakub | 99 | Korona Swim Kielce | 32.60 | 241 | ||||
DYSKW. | Okopa Szymon | 99 | Aquatica Pawłowice | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 10:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2013 - 9:41 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sawicki Bartosz | 00 | Górnik Radlin | 27.12 | 419 | |||
2. | Kowalik Krystian | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 27.79 | 389 | |||
3. | Michta Kacper | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 28.15 | 375 | |||
4. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | 28.30 | 369 | |||
5. | Kurleto Piotr | 00 | Korona Kraków | 28.43 | 364 | |||
6. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 28.52 | 360 | |||
7. | Opolka Kacper | 00 | Aquatica Pawłowice | 29.13 | 338 | |||
8. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 29.30 | 332 | |||
9. | Dąbrowski Daniel | 00 | UKP Ruda Śląska | 29.34 | 331 | |||
10. | Bartkowski Jakub | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 29.36 | 330 | |||
11. | Bomastyk Michał | 00 | SiKRet Gliwice | 29.72 | 318 | |||
12. | Szeląg Mikołaj | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 30.10 | 306 | |||
13. | Plutecki Dawid | 00 | SMS Galicja Kraków | 30.45 | 296 | |||
14. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 30.53 | 293 | |||
15. | Podkowa Arkadiusz | 00 | Korona Kraków | 30.89 | 283 | |||
16. | Kała Mikołaj | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.92 | 282 | |||
17. | Matuszewski Krzysztof | 00 | Salos Cortile Kielce | 31.07 | 278 | |||
18. | Kucharski Filip | 00 | SiKRet Gliwice | 31.08 | 278 | |||
19. | Sądel Kacper | 00 | Pływak Bochnia | 31.17 | 276 | |||
20. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 31.21 | 275 | |||
21. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 31.25 | 274 | |||
22. | Polaczek Jakub | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.26 | 273 | |||
23. | Pietrzyk Cezary | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 31.40 | 270 | |||
24. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 31.54 | 266 | |||
25. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 31.56 | 266 | |||
26. | Potocki Jakub | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.44 | 245 | |||
27. | Dzik Marek | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 32.45 | 244 | |||
28. | Całka Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 32.50 | 243 | |||
29. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 32.64 | 240 | |||
30. | Cupak Wojciech | 00 | SMS Galicja Kraków | 32.65 | 240 | |||
31. | Galas Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 32.76 | 237 | |||
32. | Wójcik Maksymilian | 00 | Unia Busko Zdrój | 32.79 | 237 | |||
33. | Reichelt Adrian | 00 | SiKRet Gliwice | 32.92 | 234 | |||
34. | Data Filip | 00 | Aquatica Pawłowice | 35.10 | 193 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/4/2013 - 9:41 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 29.85 | 314 | |||
2. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 29.86 | 314 | |||
3. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 29.94 | 311 | |||
4. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.10 | 306 | |||
5. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 30.48 | 295 | |||
6. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 30.58 | 292 | |||
7. | Wolnicki Jakub | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.31 | 272 | |||
8. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 31.51 | 267 | |||
9. | Barusiński Kordian | 01 | Korona Swim Kielce | 31.54 | 266 | |||
10. | Kucza Benjamin | 01 | Aligator Gorzyce | 31.61 | 264 | |||
11. | Uryga Bartłomiej | 01 | Aquatica Pawłowice | 31.71 | 262 | |||
12. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 32.12 | 252 | |||
13. | Cielecki Kacper | 01 | Aquatica Pawłowice | 32.49 | 243 | |||
14. | Banach Bartłomiej | 01 | Korona Swim Kielce | 32.80 | 237 | |||
15. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 33.02 | 232 | |||
16. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 33.07 | 231 | |||
17. | Krzemiński Patryk | 01 | Unia Busko Zdrój | 33.10 | 230 | |||
18. | Łyczak Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 33.42 | 224 | |||
19. | Pisarek Tomasz | 01 | Aquatica Pawłowice | 33.92 | 214 | |||
20. | Filipowicz Tymoteusz | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.28 | 207 | |||
21. | Wodecki Karol | 01 | Korona Swim Kielce | 34.98 | 195 | |||
22. | Telega Kamil | 01 | SMS Galicja Kraków | 35.07 | 193 | |||
23. | Kosiński Łukasz | 01 | UKP Ruda Śląska | 35.61 | 185 | |||
24. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 36.71 | 169 | |||
25. | Michałek Kacper | 01 | Aligator Gorzyce | 37.18 | 162 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2013 - 10:41 | Kobiet, 200m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 2:21.67 | 608 | 32.95 | 35.85 | 36.69 | 36.18 | ||
2. | Back Emelie | 96 | Vaesby Simsaellskap | 2:22.21 | 601 | 33.29 | 35.71 | 36.97 | 36.24 | ||
3. | Robertsson Julia | 95 | Vaesby Simsaellskap | 2:22.32 | 599 | 33.23 | 35.62 | 36.94 | 36.53 | ||
4. | Hippi Josefine | 94 | Vaesby Simsaellskap | 2:23.55 | 584 | 33.63 | 35.89 | 36.92 | 37.11 | ||
5. | Pabian Agnieszka | 96 | Korona Kraków | 2:26.16 | 553 | 34.14 | 37.07 | 37.71 | 37.24 | ||
6. | Szkrobocz Martyna | 95 | UKP Ruda Śląska | 2:29.95 | 512 | 36.14 | 37.76 | 38.64 | 37.41 | ||
7. | Lipowska Małgorzta | 95 | Korona Kraków | 2:30.69 | 505 | 35.82 | 38.57 | 39.14 | 37.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2013 - 10:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 2:13.21 | 731 | 32.00 | 33.08 | 34.13 | 34.00 | ||
2. | Żarłok Martyna | 97 | Górnik Radlin | 2:18.33 | 653 | 33.15 | 35.43 | 34.92 | 34.83 | ||
3. | Całka Anna SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:25.32 | 563 | 34.02 | 37.06 | 37.75 | 36.49 | ||
4. | Ciszewska Sandra | 97 | UKS 9 Kalisz | 2:26.70 | 547 | 34.39 | 37.28 | 38.00 | 37.03 | ||
5. | Sudek Agnieszka SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:34.55 | 468 | 35.29 | 38.81 | 40.04 | 40.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2013 - 10:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kurowska Wanda | 98 | SMS Galicja Kraków | 2:17.95 | 658 | 31.83 | 34.59 | 36.25 | 35.28 | ||
2. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:25.75 | 558 | 34.14 | 36.88 | 37.90 | 36.83 | ||
3. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 2:33.33 | 479 | 35.63 | 39.03 | 40.60 | 38.07 | ||
4. | Pokrywka Karolina | 98 | UKS 190 Łódź | 2:34.61 | 467 | 36.04 | 38.98 | 40.24 | 39.35 | ||
5. | Kowalik Nina | 98 | Korona Swim Kielce | 2:36.80 | 448 | 36.43 | 39.10 | 40.70 | 40.57 | ||
6. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 2:37.42 | 443 | 36.75 | 39.67 | 40.99 | 40.01 | ||
7. | Gruszczyńska Aleksandra SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:39.09 | 429 | 36.36 | 39.92 | 41.20 | 41.61 | ||
8. | Juszczak Aleksandra | 98 | UKS 9 Kalisz | 2:41.98 | 406 | 37.34 | 40.66 | 42.67 | 41.31 | ||
9. | Majchrewicz Patrycja | 98 | Piątka Chorzów | 2:44.52 | 388 | 37.92 | 41.75 | 42.69 | 42.16 | ||
10. | Brejza Natalia | 98 | Aquatica Pawłowice | 2:47.57 | 367 | 39.37 | 43.00 | 44.44 | 40.76 | ||
11. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 3:01.49 | 289 | 42.60 | 46.55 | 47.58 | 44.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2013 - 10:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:30.58 | 506 | 35.15 | 38.22 | 39.01 | 38.20 | ||
2. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:34.06 | 472 | 35.73 | 38.40 | 39.68 | 40.25 | ||
3. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 2:36.06 | 454 | 35.88 | 39.47 | 40.62 | 40.09 | ||
4. | Pałys Helena SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:36.94 | 447 | 37.19 | 40.60 | 40.66 | 38.49 | ||
5. | Kamieniarz Weronika | 99 | Górnik Radlin | 2:38.58 | 433 | 37.06 | 39.62 | 41.16 | 40.74 | ||
6. | Żmudzka Aleksandra | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:40.00 | 422 | 37.35 | 40.26 | 41.85 | 40.54 | ||
7. | Dybowska Anna | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:40.20 | 420 | 38.46 | 40.94 | 41.25 | 39.55 | ||
8. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:40.52 | 418 | 38.55 | 41.18 | 40.35 | 40.44 | ||
9. | Kierzek Wiktoria | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:41.02 | 414 | 37.95 | 40.35 | 42.01 | 40.71 | ||
10. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 2:48.21 | 363 | 37.87 | 41.98 | 44.41 | 43.95 | ||
11. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 2:49.41 | 355 | 40.31 | 42.38 | 44.00 | 42.72 | ||
12. | Kowal Paulina | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:57.48 | 309 | 40.93 | 44.96 | 46.24 | 45.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2013 - 10:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Adamska Alicja | 00 | Aligator Gorzyce | 2:38.67 | 432 | 37.39 | 40.63 | 41.06 | 39.59 | ||
2. | Radecka Anna | 00 | Barakuda Starachowice | 2:42.15 | 405 | 38.77 | 41.63 | 42.20 | 39.55 | ||
3. | Wójtowicz Julia | 00 | Barakuda Starachowice | 2:42.36 | 404 | 38.72 | 41.42 | 41.82 | 40.40 | ||
4. | Szafrańska Julia | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:44.21 | 390 | 39.40 | 41.51 | 42.25 | 41.05 | ||
5. | Rzemieniak Weronika | 00 | Górnik Radlin | 2:46.12 | 377 | 38.80 | 41.95 | 43.21 | 42.16 | ||
6. | Gorczyca Oliwia | 00 | Pływak Bochnia | 2:53.53 | 330 | 40.19 | 43.41 | 46.27 | 43.66 | ||
7. | Krośnicka Wiktoria | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:55.73 | 318 | 40.24 | 43.81 | 46.50 | 45.18 | ||
8. | Gabryś Wiktoria | 00 | SiKRet Gliwice | 3:04.39 | 275 | 43.78 | 47.67 | 47.87 | 45.07 | ||
9. | Gural Wiktoria | 00 | SiKRet Gliwice | 3:06.65 | 265 | 43.74 | 46.23 | 48.28 | 48.40 | ||
10. | Felkel Justyna | 00 | SiKRet Gliwice | 3:11.38 | 246 | 45.88 | 49.18 | 49.24 | 47.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/4/2013 - 10:41 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wiśniewska OLiwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:35.32 | 461 | 35.94 | 39.18 | 41.00 | 39.20 | |||
2. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 2:44.35 | 389 | 39.55 | 42.30 | 43.65 | 38.85 | |||
3. | Mucha Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:49.98 | 352 | 39.07 | 42.77 | 44.48 | 43.66 | |||
4. | Spruś Marta | 01 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:52.08 | 339 | 41.76 | 42.94 | 44.08 | 43.30 | |||
5. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 2:53.41 | 331 | 40.74 | 43.87 | 44.32 | 44.48 | |||
6. | Musioł Natalia | 01 | Aligator Gorzyce | 2:57.45 | 309 | 42.75 | 46.31 | 45.79 | 42.60 | |||
7. | Sito Maria | 01 | Aligator Gorzyce | 2:58.67 | 303 | 42.04 | 45.88 | 46.68 | 44.07 | |||
8. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 3:04.62 | 274 | 42.24 | 47.41 | 48.48 | 46.49 | |||
9. | Kałuża Partycja | 01 | Aquatica Pawłowice | 3:16.63 | 227 | 48.11 | 50.79 | 51.51 | 46.22 | |||
10. | Gniado Martyna | 01 | Aquatica Pawłowice | 3:20.11 | 215 | 47.04 | 50.50 | 52.61 | 49.96 | |||
DYSKW. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | |||||||||
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu (Czas: 11:09) | ||||||||||||
DYSKW. | Pęcak Agnieszka | 01 | Gilus Gilowice | |||||||||
G2 - stanie (zmiana pozycji ciała) (Czas: 11:01) | ||||||||||||
DYSKW. | Krótki Magdalena | 01 | Aligator Gorzyce | |||||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach (Czas: 10:48) | ||||||||||||
DYSKW. | Twardosz Kamila | 01 | Jordan Kraków | |||||||||
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 10:53) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2013 - 11:21 | Mężczyzn, 200m grzbietowy | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wysoczyński Mateusz SK | 93 | Jordan Kraków | 2:01.08 | 673 | 28.64 | 30.87 | 31.14 | 30.43 | ||
2. | Falaciński Maciej SK | 96 | MOS Ełk | 2:04.22 | 623 | 28.81 | 31.12 | 31.89 | 32.40 | ||
3. | Krogulski Filip SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:07.73 | 573 | 30.05 | 32.55 | 33.91 | 31.22 | ||
4. | Brus Dominik | 93 | AZS AGH Kraków | 2:09.01 | 556 | 29.35 | 31.61 | 33.55 | 34.50 | ||
5. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 2:10.35 | 539 | 29.67 | 32.54 | 33.41 | 34.73 | ||
6. | Safin Konrad SK | 96 | Delfin Tarnobrzeg | 2:10.99 | 531 | 31.17 | 33.55 | 33.71 | 32.56 | ||
7. | Zedendahl Oskar | 95 | Vaesby Simsaellskap | 2:11.14 | 529 | 30.08 | 33.48 | 34.18 | 33.40 | ||
8. | Świerczyński Jakub | 95 | AZS AWF Katowice | 2:11.30 | 527 | 30.51 | 33.42 | 33.76 | 33.61 | ||
9. | Ambroziak Kamil | 96 | UKS 9 Kalisz | 2:13.59 | 501 | 30.35 | 33.87 | 35.19 | 34.18 | ||
10. | Chrobok Szymon | 96 | Gilus Gilowice | 2:14.99 | 485 | 31.32 | 34.22 | 34.80 | 34.65 | ||
11. | Krycia Mateusz | 96 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:17.09 | 463 | 32.63 | 35.15 | 34.73 | 34.58 | ||
12. | Wolan Maciej | 95 | NKP Bielsko Biała | 2:43.67 | 272 | 38.14 | 42.12 | 42.80 | 40.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2013 - 11:21 | Chłopców, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 2:08.23 | 566 | 29.06 | 31.74 | 33.70 | 33.73 | ||
2. | Kubiaczyk Jakub | 97 | UKS 9 Kalisz | 2:18.68 | 447 | 31.15 | 35.09 | 36.49 | 35.95 | ||
3. | Famulok Bartosz | 97 | Gilus Gilowice | 2:19.51 | 440 | 32.49 | 35.39 | 36.78 | 34.85 | ||
4. | Szafarczyk Igor | 97 | Korona Swim Kielce | 2:23.06 | 408 | 32.68 | 34.63 | 37.27 | 38.48 | ||
5. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 2:27.25 | 374 | 33.87 | 37.33 | 38.15 | 37.90 | ||
6. | Krawczyk Bartłomiej | 97 | Gilus Gilowice | 2:28.74 | 363 | 34.53 | 37.66 | 38.94 | 37.61 | ||
7. | Tlałka Adrian SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:37.36 | 306 | 36.35 | 39.43 | 41.06 | 40.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2013 - 11:21 | Chłopców, 200m grzbietowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:13.77 | 499 | 31.09 | 33.90 | 35.08 | 33.70 | ||
2. | Wojtowicz Jakub | 98 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:27.75 | 370 | 33.58 | 36.99 | 38.69 | 38.49 | ||
3. | Remiszewski Paweł | 98 | Neptun Sokołów Podl. | 2:34.64 | 323 | 34.67 | 38.94 | 40.61 | 40.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2013 - 11:21 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:17.70 | 457 | 31.94 | 34.63 | 35.88 | 35.25 | ||
2. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:19.82 | 437 | 32.18 | 35.54 | 36.10 | 36.00 | ||
3. | Stanek Adam | 99 | MKS Gogolin | 2:21.83 | 418 | 33.72 | 36.00 | 36.86 | 35.25 | ||
4. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:23.79 | 401 | 32.16 | 36.06 | 37.79 | 37.78 | ||
5. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:24.17 | 398 | 33.97 | 35.97 | 36.70 | 37.53 | ||
6. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 2:26.62 | 379 | 34.26 | 36.33 | 37.90 | 38.13 | ||
7. | Adamik Filip | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:35.11 | 320 | 36.58 | 39.92 | 40.61 | 38.00 | ||
8. | Stępień Marek | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:35.66 | 316 | 36.76 | 40.00 | 40.32 | 38.58 | ||
9. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 2:37.21 | 307 | 37.02 | 40.75 | 40.92 | 38.52 | ||
10. | Gwóźdż Jan SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:40.03 | 291 | 38.02 | 40.82 | 41.51 | 39.68 | ||
11. | Błachnio Grzegorz | 99 | Neptun Sokołów Podl. | 2:43.43 | 273 | 37.73 | 41.43 | 42.93 | 41.34 | ||
12. | Okopa Szymon | 99 | Aquatica Pawłowice | 2:51.55 | 236 | 39.75 | 43.17 | 44.46 | 44.17 | ||
13. | Błaszczyk Mateusz | 99 | Korona Swim Kielce | 2:56.36 | 217 | 41.49 | 46.32 | 44.70 | 43.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2013 - 11:21 | Chłopców, 200m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sawicki Bartosz | 00 | Górnik Radlin | 2:23.02 | 408 | 33.94 | 36.72 | 36.23 | 36.13 | |||
2. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:32.59 | 336 | 34.82 | 38.78 | 40.03 | 38.96 | |||
3. | Polak Mikołaj | 00 | Korona Swim Kielce | 2:38.83 | 298 | 37.45 | 40.54 | 40.90 | 39.94 | |||
4. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 2:40.10 | 291 | 37.07 | 40.93 | 42.30 | 39.80 | |||
5. | Opolka Kacper | 00 | Aquatica Pawłowice | 2:40.35 | 289 | 36.36 | 40.15 | 43.03 | 40.81 | |||
6. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:43.06 | 275 | 37.80 | 41.66 | 42.18 | 41.42 | |||
7. | Walessa Kamil | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:45.40 | 264 | 37.83 | 41.84 | 43.74 | 41.99 | |||
8. | Cyza Oskar | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:54.78 | 223 | 40.96 | 43.92 | 45.54 | 44.36 | |||
9. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 2:58.30 | 210 | 41.85 | 45.96 | 45.79 | 44.70 | |||
10. | Reichelt Adrian | 00 | SiKRet Gliwice | 2:58.36 | 210 | 41.75 | 46.31 | 46.53 | 43.77 | |||
DYSKW. | Jarocha Oskar | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | |||||||||
G1 - nieutrzymanie pozycji na plecach (Czas: 11:48) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/4/2013 - 11:21 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:33.65 | 329 | 35.60 | 38.66 | 41.23 | 38.16 | ||
2. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 2:41.34 | 284 | 36.69 | 40.90 | 41.83 | 41.92 | ||
3. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 2:43.09 | 275 | 37.66 | 42.62 | 42.31 | 40.50 | ||
4. | Jąkalski Wojciech | 01 | Victoria Kozy | 2:44.76 | 267 | 38.48 | 41.70 | 43.22 | 41.36 | ||
5. | Łyczak Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 2:50.65 | 240 | 40.39 | 44.90 | 45.15 | 40.21 | ||
6. | Cielecki Kacper | 01 | Aquatica Pawłowice | 2:52.42 | 233 | 40.50 | 44.69 | 45.13 | 42.10 | ||
7. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 3:00.69 | 202 | 41.97 | 46.14 | 46.82 | 45.76 | ||
8. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 3:02.88 | 195 | 43.12 | 47.81 | 46.94 | 45.01 | ||
9. | Rogowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 3:05.55 | 187 | 43.34 | 47.21 | 48.32 | 46.68 | ||
10. | Banach Bartłomiej | 01 | Korona Swim Kielce | 3:07.23 | 182 | 42.70 | 47.41 | 48.94 | 48.18 | ||
11. | Michałek Kacper | 01 | Aligator Gorzyce | 3:13.10 | 165 | 47.10 | 49.04 | 49.37 | 47.59 | ||
12. | Wodecki Karol | 01 | Korona Swim Kielce | 3:13.93 | 163 | 45.15 | 49.51 | 50.86 | 48.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2013 - 11:58 | Kobiet, 200m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hippi Jaqueline | 96 | Vaesby Simsaellskap | 2:17.82 | 738 | 30.21 | 35.33 | 41.20 | 31.08 | |||
2. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 2:18.79 | 723 | 30.28 | 35.37 | 40.47 | 32.67 | |||
3. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 2:24.30 | 643 | 32.02 | 34.86 | 41.89 | 35.53 | |||
4. | Szpucha Katarzyna SK | 96 | Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki | 2:24.53 | 640 | 31.38 | 35.59 | 42.16 | 35.40 | |||
5. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:25.33 | 630 | 31.84 | 35.70 | 43.42 | 34.37 | |||
6. | Człowiek Roksana SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:27.16 | 606 | 32.11 | 37.99 | 42.34 | 34.72 | |||
7. | Akerstrom Emelie | 95 | Vaesby Simsaellskap | 2:27.18 | 606 | 32.01 | 38.02 | 43.02 | 34.13 | |||
8. | Klimas Paulina SO | 95 | AZS AWF Katowice | 2:27.95 | 597 | 33.51 | 39.14 | 40.88 | 34.42 | |||
9. | Back Mikaela | 95 | Vaesby Simsaellskap | 2:27.99 | 596 | 33.61 | 38.82 | 42.42 | 33.14 | |||
10. | Ulatowska Alicja SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:31.93 | 551 | 32.45 | 37.88 | 44.11 | 37.49 | |||
11. | Wołoszyn Sonia | 95 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:32.18 | 548 | 31.82 | 38.71 | 46.00 | 35.65 | |||
12. | Lantz Josefin | 96 | Vaesby Simsaellskap | 2:33.97 | 529 | 33.17 | 42.13 | 42.98 | 35.69 | |||
13. | Sirignano Luigia SK | 96 | Jordan Kraków | 2:34.13 | 528 | 32.37 | 40.10 | 44.95 | 36.71 | |||
14. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 2:34.43 | 525 | 34.67 | 40.62 | 44.64 | 34.50 | |||
15. | Bugajewska Karolina | 95 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:45.06 | 430 | 35.46 | 41.60 | 50.51 | 37.49 | |||
16. | Borowiecka Monika | 95 | NKP Bielsko Biała | 2:54.20 | 365 | 36.54 | 42.27 | 53.14 | 42.25 | |||
DYSKW. | Długołęcka Karolina SK | 96 | Unia Busko Zdrój | G-10 | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:58) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2013 - 11:58 | Dziewcząt, 200m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sieńczyk Jowita SK | 97 | Żak Biała Podlaska | 2:18.45 | 728 | 29.86 | 35.02 | 40.37 | 33.20 | ||
2. | Bazyl Magdalena SK | 97 | Aquarius Myślenice | 2:30.85 | 563 | 33.95 | 39.70 | 41.80 | 35.40 | ||
3. | Kit Zuzanna | 97 | UKS 9 Kalisz | 2:31.31 | 558 | 32.76 | 39.56 | 42.53 | 36.46 | ||
4. | Loranty Patrycja | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:32.69 | 543 | 33.79 | 40.57 | 45.69 | 32.64 | ||
5. | Helbing Justyna SK | 97 | Wilanowia Warszawa | 2:33.20 | 537 | 33.46 | 40.88 | 43.52 | 35.34 | ||
6. | Ciszewska Sandra | 97 | UKS 9 Kalisz | 2:33.75 | 532 | 33.43 | 38.90 | 46.26 | 35.16 | ||
7. | Błasiak Nikolina SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:40.68 | 466 | 35.31 | 40.81 | 46.79 | 37.77 | ||
8. | Dymna Olimpia | 97 | UKS 9 Kalisz | 2:50.10 | 393 | 36.85 | 44.91 | 50.21 | 38.13 | ||
9. | Olszowska Aleksandra | 97 | NKP Bielsko Biała | 3:14.87 | 261 | 39.32 | 48.40 | 1:03.67 | 43.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2013 - 11:58 | Dziewcząt, 200m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 2:25.64 | 626 | 31.31 | 36.16 | 43.24 | 34.93 | ||
2. | Kwiatek Miriam | 98 | Gilus Gilowice | 2:25.81 | 624 | 31.76 | 36.97 | 43.23 | 33.85 | ||
3. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:29.10 | 583 | 32.61 | 40.02 | 42.51 | 33.96 | ||
4. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:29.95 | 573 | 31.42 | 38.06 | 45.12 | 35.35 | ||
5. | Radoń Sonia | 98 | SMS Galicja Kraków | 2:33.39 | 535 | 34.16 | 37.64 | 45.20 | 36.39 | ||
6. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:33.59 | 533 | 33.51 | 39.24 | 45.84 | 35.00 | ||
7. | Spoljar Sylwia | 98 | Piątka Chorzów | 2:33.77 | 532 | 32.82 | 41.93 | 44.31 | 34.71 | ||
8. | Haspert Dorota SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:34.95 | 519 | 34.30 | 39.07 | 46.74 | 34.84 | ||
9. | Mietlińska Agata | 98 | Gilus Gilowice | 2:35.74 | 512 | 33.82 | 40.83 | 42.84 | 38.25 | ||
10. | Popova Anguela | 98 | UKS 9 Kalisz | 2:37.06 | 499 | 31.79 | 41.28 | 45.29 | 38.70 | ||
11. | Pawelec Natalia | 98 | UKS 9 Kalisz | 2:37.38 | 496 | 32.52 | 41.85 | 46.91 | 36.10 | ||
12. | Krętosz Gabriela SO | 98 | MKS MOS Katowice | 2:37.46 | 495 | 33.17 | 40.25 | 45.94 | 38.10 | ||
13. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:38.06 | 489 | 34.80 | 41.33 | 46.67 | 35.26 | ||
14. | Popłonyk Aleksandra | 98 | UKS 9 Kalisz | 2:38.93 | 481 | 35.13 | 42.11 | 45.88 | 35.81 | ||
15. | Woźniak Weronika | 98 | UKS 9 Kalisz | 2:39.41 | 477 | 33.06 | 40.36 | 48.47 | 37.52 | ||
16. | Turza Patrycja | 98 | Górnik Sosnowiec | 2:39.86 | 473 | 32.80 | 41.70 | 48.56 | 36.80 | ||
17. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:40.06 | 471 | 33.99 | 42.19 | 47.36 | 36.52 | ||
18. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:40.64 | 466 | 34.39 | 40.87 | 46.59 | 38.79 | ||
19. | Maroszek Dominika | 98 | Gilus Gilowice | 2:43.78 | 440 | 34.31 | 42.79 | 48.57 | 38.11 | ||
20. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 2:46.58 | 418 | 37.35 | 45.40 | 45.03 | 38.80 | ||
21. | Michalska Katarzyna | 98 | Gilus Gilowice | 2:48.10 | 407 | 37.43 | 45.79 | 45.89 | 38.99 | ||
22. | Losak Wiktoria | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:50.73 | 388 | 36.26 | 43.45 | 51.65 | 39.37 | ||
23. | Marciniak Agnieszka | 98 | UKP Ruda Śląska | 2:59.97 | 331 | 37.51 | 46.44 | 55.04 | 40.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2013 - 11:58 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:24.60 | 639 | 31.48 | 36.46 | 43.30 | 33.36 | |||
2. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:27.37 | 604 | 33.29 | 37.14 | 42.06 | 34.88 | |||
3. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:30.73 | 564 | 31.80 | 38.25 | 45.13 | 35.55 | |||
4. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:33.45 | 535 | 32.68 | 41.91 | 42.47 | 36.39 | |||
5. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 2:33.73 | 532 | 33.66 | 39.00 | 45.24 | 35.83 | |||
6. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 2:34.06 | 529 | 34.32 | 39.87 | 44.44 | 35.43 | |||
7. | Wysmolińska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:35.53 | 514 | 34.04 | 39.24 | 44.59 | 37.66 | |||
8. | Adamczyk Zofia | 99 | Górnik Radlin | 2:37.20 | 497 | 33.19 | 41.51 | 45.39 | 37.11 | |||
9. | Kuś Natalia SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:37.67 | 493 | 32.83 | 40.54 | 48.03 | 36.27 | |||
10. | Durczyńska Katarzyna | 99 | Górnik Radlin | 2:37.93 | 491 | 34.67 | 42.62 | 44.59 | 36.05 | |||
11. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:38.64 | 484 | 34.04 | 40.18 | 49.65 | 34.77 | |||
12. | Góralczyk Anna SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:39.28 | 478 | 35.55 | 42.37 | 46.13 | 35.23 | |||
13. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 2:42.50 | 450 | 35.72 | 42.96 | 47.44 | 36.38 | |||
14. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:42.63 | 449 | 35.34 | 39.13 | 50.37 | 37.79 | |||
15. | Tymofejewicz Natalia SO | 99 | Motyl St. Wola | 2:46.22 | 421 | 36.38 | 42.90 | 49.32 | 37.62 | |||
16. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:46.85 | 416 | 36.62 | 42.96 | 49.99 | 37.28 | |||
17. | Kowalska Karolina | 99 | Piątka Chorzów | 2:49.18 | 399 | 37.26 | 43.26 | 50.28 | 38.38 | |||
18. | Lesiak Aleksandra | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:50.10 | 393 | 36.18 | 45.05 | 47.87 | 41.00 | |||
19. | Cierpka Marta | 99 | Piątka Chorzów | 2:53.49 | 370 | 37.29 | 43.58 | 52.47 | 40.15 | |||
20. | Brembor Patrycja | 99 | Piątka Chorzów | 2:53.71 | 369 | 36.71 | 43.71 | 54.70 | 38.59 | |||
21. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 2:53.93 | 367 | 38.60 | 45.03 | 49.00 | 41.30 | |||
22. | Kowal Paulina | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:57.24 | 347 | 39.79 | 43.91 | 54.11 | 39.43 | |||
23. | Reczko Emilia | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:00.20 | 330 | 41.26 | 46.03 | 52.05 | 40.86 | |||
24. | Pilińska Adrianna | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 3:01.14 | 325 | 40.14 | 46.67 | 52.55 | 41.78 | |||
25. | Kowalcze Kinga SO | 99 | Start Katowice | 3:42.63 | 175 | 50.09 | 59.40 | 57.63 | 55.51 | |||
DYSKW. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | M-6 | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2013 - 11:58 | Dziewcząt, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kowalska Eliza | 00 | Aligator Gorzyce | 2:38.34 | 487 | 33.40 | 42.92 | 43.30 | 38.72 | |||
2. | Bronek Martyna | 00 | Aligator Gorzyce | 2:39.21 | 479 | 36.88 | 39.86 | 46.21 | 36.26 | |||
3. | Węgrzyn Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 2:41.52 | 459 | 35.22 | 40.52 | 50.32 | 35.46 | |||
4. | Kołodziej Katarzyna | 00 | NKP Bielsko Biała | 2:43.01 | 446 | 34.25 | 42.51 | 48.42 | 37.83 | |||
5. | Mydlarz Wiktoria | 00 | Ósemka Oświęcim | 2:46.31 | 420 | 37.43 | 42.55 | 48.91 | 37.42 | |||
6. | Pieczka Martyna | 00 | Aligator Gorzyce | 2:47.31 | 413 | 37.68 | 43.28 | 48.49 | 37.86 | |||
7. | Karkoszka Anna | 00 | Barakuda Starachowice | 2:48.14 | 406 | 36.35 | 45.70 | 48.45 | 37.64 | |||
8. | Radecka Anna | 00 | Barakuda Starachowice | 2:48.49 | 404 | 38.21 | 43.79 | 51.52 | 34.97 | |||
9. | Pisarek Justyna | 00 | Aquatica Pawłowice | 2:49.01 | 400 | 38.03 | 43.50 | 46.91 | 40.57 | |||
10. | Gluzińska Paulina | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:51.83 | 381 | 39.39 | 43.75 | 50.21 | 38.48 | |||
11. | Mrugacz Dominika | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:52.21 | 378 | 37.05 | 42.49 | 52.61 | 40.06 | |||
12. | Stachowiak Julia | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:53.73 | 368 | 38.67 | 45.75 | 50.00 | 39.31 | |||
13. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:55.38 | 358 | 36.84 | 43.95 | 56.38 | 38.21 | |||
14. | Gintowt Paulina | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:56.39 | 352 | 38.83 | 43.50 | 53.08 | 40.98 | |||
15. | Ziąbek Weronika | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:56.74 | 350 | 38.08 | 44.64 | 52.35 | 41.67 | |||
16. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 2:57.54 | 345 | 38.43 | 43.33 | 55.36 | 40.42 | |||
17. | Mikus Katarzyna | 00 | Górnik Sosnowiec | 3:01.16 | 325 | 39.52 | 47.65 | 53.74 | 40.25 | |||
18. | Przegendza Agata | 00 | UKP Ruda Śląska | 3:01.69 | 322 | 37.27 | 46.36 | 57.18 | 40.88 | |||
19. | Pawera Karolina | 00 | UKP Ruda Śląska | 3:11.69 | 274 | 42.35 | 48.55 | 58.74 | 42.05 | |||
DYSKW. | Czubak Martyna | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | K-12 | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/4/2013 - 11:58 | Dziewcząt, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKRet Gliwice | 2:43.45 | 442 | 35.08 | 42.35 | 47.80 | 38.22 | |||
2. | Wiśniewska OLiwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:44.32 | 435 | 35.26 | 40.99 | 51.12 | 36.95 | |||
3. | Bura Dominika | 01 | Aligator Gorzyce | 2:45.69 | 425 | 36.63 | 44.81 | 46.95 | 37.30 | |||
4. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:51.82 | 381 | 37.88 | 43.44 | 49.75 | 40.75 | |||
5. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:52.30 | 378 | 37.71 | 42.98 | 50.54 | 41.07 | |||
6. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:54.92 | 361 | 36.31 | 45.30 | 53.09 | 40.22 | |||
7. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 2:55.11 | 360 | 39.26 | 44.32 | 52.57 | 38.96 | |||
8. | Mucha Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:56.33 | 352 | 36.06 | 43.35 | 54.83 | 42.09 | |||
9. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 3:00.39 | 329 | 40.61 | 44.41 | 53.99 | 41.38 | |||
10. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 3:00.82 | 327 | 39.43 | 48.15 | 52.86 | 40.38 | |||
11. | Gniado Magda | 01 | Aquatica Pawłowice | 3:14.75 | 261 | 44.16 | 48.79 | 55.67 | 46.13 | |||
DYSKW. | Ostrowska Kamila | 01 | Aligator Gorzyce | |||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 12:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2013 - 13:05 | Mężczyzn, 200m zmienny | 17 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Poprawa Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 2:02.48 | 725 | 26.49 | 31.65 | 36.48 | 27.86 | ||
2. | Twarowski Jerzy SK | 95 | Jordan Kraków | 2:07.51 | 643 | 26.63 | 32.73 | 37.89 | 30.26 | ||
3. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 2:08.02 | 635 | 27.28 | 33.29 | 38.57 | 28.88 | ||
4. | Bałabuch Krystian SO | 95 | BOSiR SP Brzesko | 2:08.97 | 621 | 27.78 | 32.83 | 37.33 | 31.03 | ||
5. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 2:09.11 | 619 | 28.84 | 34.98 | 35.67 | 29.62 | ||
6. | Kołodziejski Mateusz | 92 | Korner Zielona Góra | 2:09.15 | 619 | 28.01 | 33.78 | 37.24 | 30.12 | ||
7. | Kliza Mateusz SK | 94 | Avia Świdnik | 2:09.20 | 618 | 28.18 | 33.97 | 37.36 | 29.69 | ||
8. | Wojdak Wojciech SO | 96 | BOSiR SP Brzesko | 2:10.00 | 607 | 28.79 | 33.82 | 37.88 | 29.51 | ||
9. | Opalski Marcin | 93 | Gim-92 Ursynów Warszawa | 2:10.63 | 598 | 27.98 | 32.24 | 40.29 | 30.12 | ||
10. | Furst Markus | 96 | Vaesby Simsaellskap | 2:10.73 | 597 | 28.39 | 32.25 | 39.83 | 30.26 | ||
11. | Litwa Krzysztof SK | 96 | Jordan Kraków | 2:11.63 | 584 | 28.84 | 33.92 | 38.30 | 30.57 | ||
12. | Guzik Jakub | 91 | AZS AGH Kraków | 2:11.99 | 580 | 28.55 | 34.68 | 36.54 | 32.22 | ||
13. | Galon Michał SZG | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:12.17 | 577 | 28.47 | 34.27 | 37.66 | 31.77 | ||
14. | Świerczyński Jakub | 95 | AZS AWF Katowice | 2:12.41 | 574 | 28.97 | 34.69 | 37.13 | 31.62 | ||
15. | Stefaniak Jakub | 95 | UKS 9 Kalisz | 2:13.06 | 566 | 27.80 | 35.51 | 38.89 | 30.86 | ||
16. | Baran Rafał | 93 | AZS AGH Kraków | 2:14.45 | 548 | 28.16 | 34.06 | 39.76 | 32.47 | ||
17. | Chrobok Szymon | 96 | Gilus Gilowice | 2:15.50 | 536 | 29.32 | 34.50 | 40.32 | 31.36 | ||
18. | Brus Dominik | 93 | AZS AGH Kraków | 2:15.53 | 535 | 28.72 | 33.30 | 40.77 | 32.74 | ||
19. | Chupka Radosław SK | 96 | Gim-92 Ursynów Warszawa | 2:15.79 | 532 | 27.54 | 33.67 | 41.48 | 33.10 | ||
20. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 2:18.94 | 497 | 29.36 | 37.45 | 38.77 | 33.36 | ||
21. | Kalina Radosław SK | 96 | Bobry Dębica | 2:26.92 | 420 | 31.75 | 36.43 | 43.79 | 34.95 | ||
22. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 2:27.63 | 414 | 30.27 | 36.78 | 44.53 | 36.05 | ||
23. | Ryszka Marcin | 90 | AZS AGH Kraków | 2:50.15 | 270 | 36.80 | 46.31 | 47.22 | 39.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2013 - 13:05 | Chłopców, 200m zmienny | 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:14.56 | 547 | 29.13 | 35.64 | 39.58 | 30.21 | ||
2. | Janicki Jakub SK | 97 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:17.91 | 508 | 28.61 | 36.45 | 40.03 | 32.82 | ||
3. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 2:17.98 | 507 | 29.32 | 35.37 | 40.80 | 32.49 | ||
4. | Dytkowski Jan | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:18.74 | 499 | 29.21 | 35.23 | 42.51 | 31.79 | ||
5. | Żołdak Dominik SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:20.10 | 485 | 30.20 | 37.94 | 39.65 | 32.31 | ||
6. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | 2:25.17 | 436 | 32.88 | 37.30 | 41.61 | 33.38 | ||
7. | Krawczyk Bartłomiej | 97 | Gilus Gilowice | 2:31.23 | 385 | 33.23 | 38.58 | 44.35 | 35.07 | ||
8. | Szeląg Ernest | 97 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:32.47 | 376 | 32.17 | 36.93 | 45.06 | 38.31 | ||
9. | Klimczuk Kacper | 97 | Neptun Sokołów Podl. | 2:38.27 | 336 | 31.62 | 44.01 | 46.44 | 36.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2013 - 13:05 | Chłopców, 200m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:13.48 | 560 | 29.02 | 34.84 | 38.55 | 31.07 | ||
2. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:16.24 | 527 | 30.48 | 35.52 | 38.59 | 31.65 | ||
3. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:18.98 | 496 | 30.42 | 36.36 | 40.55 | 31.65 | ||
4. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:20.12 | 484 | 30.77 | 37.39 | 37.82 | 34.14 | ||
5. | Ellgoth Piotr | 98 | Piątka Chorzów | 2:20.88 | 477 | 30.37 | 37.05 | 40.83 | 32.63 | ||
6. | Romański Bartłomiej | 98 | SMS Galicja Kraków | 2:22.55 | 460 | 31.39 | 37.19 | 41.01 | 32.96 | ||
7. | Kasprzycki Miłosz | 98 | UKS 9 Kalisz | 2:22.72 | 458 | 30.15 | 37.48 | 40.72 | 34.37 | ||
8. | Trela Karol | 98 | Gilus Gilowice | 2:23.68 | 449 | 32.23 | 38.73 | 38.49 | 34.23 | ||
9. | Brauntsch Marek | 98 | Gilus Gilowice | 2:25.23 | 435 | 31.49 | 38.38 | 42.85 | 32.51 | ||
10. | Jaworski Norbert | 98 | Unia Busko Zdrój | 2:25.99 | 428 | 31.81 | 39.49 | 40.91 | 33.78 | ||
11. | Żurawa Kacper | 98 | UKS 9 Kalisz | 2:27.04 | 419 | 30.85 | 38.60 | 43.70 | 33.89 | ||
12. | Kwietniewski Maciej | 98 | Korona Swim Kielce | 2:30.38 | 392 | 31.27 | 39.95 | 46.68 | 32.48 | ||
13. | Siwy Marcel | 98 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:39.44 | 329 | 33.75 | 43.03 | 46.55 | 36.11 | ||
14. | Moskała Michał | 98 | Ondraszek Bielsko Biała | 2:43.55 | 304 | 34.25 | 42.85 | 47.34 | 39.11 | ||
15. | Bednarz Radosław | 98 | NKP Bielsko Biała | 2:50.98 | 266 | 35.08 | 46.29 | 50.12 | 39.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2013 - 13:05 | Chłopców, 200m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:19.87 | 487 | 30.75 | 36.20 | 40.93 | 31.99 | |||
2. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:21.34 | 472 | 30.67 | 37.06 | 41.38 | 32.23 | |||
3. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 2:23.68 | 449 | 30.03 | 37.77 | 42.54 | 33.34 | |||
4. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:24.20 | 444 | 31.15 | 37.94 | 40.29 | 34.82 | |||
5. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:27.13 | 418 | 32.12 | 38.74 | 44.57 | 31.70 | |||
6. | Jung Krzysztof | 99 | Piątka Chorzów | 2:28.73 | 405 | 31.86 | 39.94 | 42.36 | 34.57 | |||
7. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:29.88 | 396 | 32.15 | 38.94 | 43.95 | 34.84 | |||
8. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:30.70 | 389 | 34.68 | 37.77 | 43.41 | 34.84 | |||
9. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 2:30.71 | 389 | 32.11 | 39.41 | 45.45 | 33.74 | |||
10. | Rokita Aleksander | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:30.77 | 389 | 34.29 | 40.38 | 42.02 | 34.08 | |||
11. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:32.38 | 377 | 33.06 | 39.34 | 45.09 | 34.89 | |||
12. | Masłowski Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:32.68 | 374 | 31.27 | 40.37 | 45.25 | 35.79 | |||
13. | Rogozinski Mateusz | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:32.78 | 374 | 31.31 | 39.33 | 48.06 | 34.08 | |||
14. | Walczak Szymon | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:32.90 | 373 | 32.18 | 41.06 | 48.06 | 31.60 | |||
15. | Podzimski Wojciech | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:33.82 | 366 | 32.59 | 41.21 | 44.11 | 35.91 | |||
16. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 2:37.55 | 341 | 33.89 | 40.79 | 46.78 | 36.09 | |||
17. | Badan Dawid SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:38.25 | 336 | 34.53 | 42.39 | 44.95 | 36.38 | |||
18. | Ostrowski Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:38.37 | 335 | 35.44 | 41.71 | 46.48 | 34.74 | |||
19. | Wójcicki Patryk | 99 | Unia Busko Zdrój | 2:44.36 | 300 | 35.36 | 42.95 | 49.12 | 36.93 | |||
DYSKW. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | |||||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 13:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2013 - 13:05 | Chłopców, 200m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:27.56 | 415 | 31.47 | 35.84 | 45.36 | 34.89 | |||
2. | Michta Kacper | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:30.76 | 389 | 31.43 | 36.93 | 48.21 | 34.19 | |||
3. | Orłowski Kamil | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:32.99 | 372 | 32.77 | 38.94 | 45.96 | 35.32 | |||
4. | Matuszewski Krzysztof | 00 | Salos Cortile Kielce | 2:36.71 | 346 | 34.81 | 40.82 | 45.27 | 35.81 | |||
5. | Dąbrowski Daniel | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:37.88 | 338 | 35.76 | 39.44 | 46.62 | 36.06 | |||
6. | Kowalski Karol | 00 | Unia Busko Zdrój | 2:39.24 | 330 | 34.80 | 43.23 | 46.01 | 35.20 | |||
7. | Biecki Szymon | 00 | Ósemka Oświęcim | 2:39.73 | 327 | 35.60 | 41.13 | 47.13 | 35.87 | |||
8. | Plutecki Dawid | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:39.91 | 326 | 33.93 | 41.99 | 48.11 | 35.88 | |||
9. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 2:40.22 | 324 | 34.99 | 41.06 | 48.23 | 35.94 | |||
10. | Bomastyk Michał | 00 | SiKRet Gliwice | 2:42.57 | 310 | 35.28 | 39.84 | 47.59 | 39.86 | |||
11. | Pietrzyk Cezary | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:43.32 | 306 | 35.18 | 43.99 | 46.92 | 37.23 | |||
12. | Kała Mikołaj | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:46.90 | 286 | 38.40 | 44.61 | 44.81 | 39.08 | |||
13. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 2:48.62 | 278 | 35.94 | 43.50 | 50.54 | 38.64 | |||
14. | Kucharski Filip | 00 | SiKRet Gliwice | 2:49.07 | 276 | 34.72 | 43.65 | 50.89 | 39.81 | |||
15. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 2:50.18 | 270 | 36.50 | 44.42 | 50.35 | 38.91 | |||
16. | Walessa Kamil | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:52.16 | 261 | 36.71 | 43.96 | 52.80 | 38.69 | |||
17. | Potocki Jakub | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:53.58 | 255 | 37.81 | 44.98 | 51.26 | 39.53 | |||
18. | Dzik Marek | 00 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:54.82 | 249 | 37.50 | 46.40 | 50.01 | 40.91 | |||
19. | Galas Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:57.26 | 239 | 40.10 | 45.29 | 51.31 | 40.56 | |||
20. | Cyza Oskar | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:57.55 | 238 | 40.75 | 45.32 | 53.23 | 38.25 | |||
DYSKW. | Polaczek Jakub | 00 | Park Wodny Tarn. Góry | K-14 | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 13:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/4/2013 - 13:05 | Chłopców, 200m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Barusiński Kordian | 01 | Korona Swim Kielce | 2:40.36 | 323 | 35.93 | 40.22 | 47.22 | 36.99 | |||
2. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:42.64 | 310 | 33.84 | 42.70 | 49.14 | 36.96 | |||
3. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 2:45.15 | 296 | 35.54 | 42.69 | 50.55 | 36.37 | |||
4. | Kucza Benjamin | 01 | Aligator Gorzyce | 2:46.69 | 288 | 37.05 | 44.74 | 49.38 | 35.52 | |||
5. | Wolnicki Jakub | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:52.92 | 257 | 38.95 | 43.79 | 51.18 | 39.00 | |||
6. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 2:54.42 | 251 | 38.44 | 45.17 | 51.56 | 39.25 | |||
7. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:55.00 | 248 | 37.50 | 42.23 | 53.33 | 41.94 | |||
8. | Krzemiński Patryk | 01 | Unia Busko Zdrój | 2:58.33 | 235 | 39.50 | 48.00 | 51.53 | 39.30 | |||
9. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:59.14 | 232 | 38.56 | 46.56 | 51.09 | 42.93 | |||
10. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 3:05.52 | 208 | 40.44 | 50.37 | 51.25 | 43.46 | |||
11. | Zając Sebastian | 01 | Jordan Kraków | 3:06.76 | 204 | 41.16 | 47.89 | 55.38 | 42.33 | |||
12. | Pisarek Tomasz | 01 | Aquatica Pawłowice | 3:07.50 | 202 | 42.91 | 47.47 | 56.53 | 40.59 | |||
13. | Gwóźdź Kacper | 01 | Jordan Kraków | 3:14.46 | 181 | 42.78 | 51.60 | 56.58 | 43.50 | |||
DYSKW. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | K-12 | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 14/4/2013 - 14:08 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | Sztafeta Rycerza Kmity Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AGH Kraków | AZS AGH Kraków | 3:24.13 | 495 |
Kawecka Anna Łuczak Piotr Radlińska Marcelina Kwiatkowski Arkadiusz | 92 92 93 90 | 26.96 23.89 27.23 24.82 | Gęgotek Piotr Brus Dominik Pawlaczek Natalia Guzik Jakub | 84 93 93 91 | 25.60 24.37 26.72 24.54 |
2. | Vaesby Simsaellskap | Vaesby Simsaellskap | 3:26.50 | 478 |
Hedman Felicia Furst Markus Hippi Jaqueline Zedendahl Oskar | 95 96 96 95 | 27.24 24.30 25.95 25.21 | Sparrman Tove Wramfors Daniel Sjoesten Emma Ozerov Alexander | 96 78 96 96 | 26.91 26.12 26.43 24.34 |
3. | SMS Kraków | SMS Kraków | 3:27.22 | 473 |
Sokołowska Diana SK Hołub Maciej SK Orczykowska Wioletta SK Ciężkowski Dominik SK | 96 95 97 96 | 27.11 23.64 26.98 24.14 | Falaciński Maciej SK Brus Robert Sirignano Luigia SK Wysoczyński Mateusz SK | 96 67 96 93 | 23.70 31.77 27.20 22.68 |
4. | Korona Kraków | Korona Kraków | 3:38.29 | 405 |
Uryga Paulina Wajda Tomasz Lipowska Małgorzta Kurleto Piotr | 95 97 95 00 | 27.54 25.27 29.61 27.73 | Pabian Agnieszka Kica Paweł Suchaniak Irena Łabuz Rafał | 96 96 93 95 | 28.86 24.72 30.28 24.28 |
5. | Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | 3:39.95 | 396 |
Jankowska Justyna Mazur Dominik Pomietło Aleksandra Kaczor Damian | 99 99 94 94 | 29.13 27.33 29.86 24.24 | Czerwiec Artur Wasilewski Raivo Grela Karolina Zieminanin Jakub | 76 95 99 98 | 26.69 25.54 30.70 26.46 |
6. | Gilus Gilowice | Gilus Gilowice | 3:40.58 | 392 |
Maroszek Dominika Chrobok Szymon Mietlińska Agata Brauntsch Marek | 98 96 98 98 | 30.00 25.57 29.31 26.82 | Michalska Katarzyna Famulok Bartosz Kwiatek Miriam Formas Sławomir | 98 97 98 69 | 30.74 24.16 28.25 25.73 |
7. | Park Wodny Tarn. Góry | Park Wodny Tarn. Góry | 3:49.76 | 347 |
Bugajewska Karolina Macner Michał SO Stachowiak Julia Pąchalski Tomasz | 95 99 00 87 | 30.33 27.21 32.23 26.26 | Kierzek Wiktoria Podzimski Wojciech Świąder Patrycja Walczak Szymon | 99 99 99 99 | 30.28 28.17 28.48 26.80 |
8. | Korona Swim Kielce | Korona Swim Kielce | 3:52.23 | 336 |
Jagiełło Weronika Szewczyk Maciej Sarna Magdalena Żmiejko Tomasz | 00 96 98 86 | 32.27 26.58 29.37 28.06 | Kowalik Nina Machul Grzegorz Pulut Aleksandra Stępniak Kacper | 98 97 01 99 | 30.71 25.10 33.14 27.00 |
9. | Oldboy's Kmita Zabierzów | Kmita Zabierzów | 3:57.99 | 312 |
Pomietło Aleksandra Kaczor Damian Kmiecik Sabina Frączek Przemysław | 94 94 96 94 | 32.16 26.17 30.89 28.62 | Karcz Sabina Ślęczkowska Karolina Kmiecik Mateusz Pałkowski Jakub | 94 94 94 94 | 32.73 31.69 28.46 27.27 |
10. | Aquatica Pawłowice | Aquatica Pawłowice | 4:04.87 | 287 |
Brejza Natalia Opolka Kacper Gniado Magda Uryga Bartłomiej | 98 00 01 01 | 29.29 28.62 35.69 30.93 | Pisarek Justyna Biernat Marek Olbrich Karolina Okopa Szymon | 00 72 97 99 | 31.90 30.37 29.57 28.50 |
11. | Sztafeta Mistrzów | Sztafeta Mistrzów | 4:11.22 | 265 |
Kwiatkowska Kaja Pałkowski Marcin Bryła Aleksandra Kwiatkowski Jacek | 30.29 33.88 34.08 33.54 | Trzos Robert Mytnik Grzegorz Jodłowski Arkadiusz Chanek Robert | 33.70 31.23 29.14 25.36 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |