II Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin Myślenice, 17/11/2013 |
1 - II Puchar KS Delfin Sułkowice | 17/11/2013 - 10:35 |
Konkurencja 1 17/11/2013 - 10:35 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
9 lat |
1. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 17.68 | 216 | |||
2. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 18.06 | 203 | |||
3. | Piotrowicz Martyna | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 18.18 | 199 | |||
4. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 18.26 | 196 | |||
5. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 18.89 | 177 | |||
6. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.15 | 170 | |||
7. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 19.24 | 168 | |||
8. | Fąfara Gabriela | 04 | Salwator Kraków | 19.44 | 163 | |||
9. | Dyduch Martyna | 04 | Lidersport Wadowice | 19.75 | 155 | |||
10. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 20.36 | 141 | |||
11. | Wiltos Paulina | 04 | Jordan Kraków | 20.69 | 135 | |||
12. | Kopońka Kinga | 04 | Kmita Zabierzów | 21.34 | 123 | |||
13. | Banaszak Edyta | 04 | Aquatica Pawłowice | 21.60 | 118 | |||
14. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 21.82 | 115 | |||
15. | Maria Świerczyńska | 04 | Glosator Kraków | 22.71 | 102 | |||
16. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 22.84 | 100 | |||
17. | Oliwa Agnieszka | 04 | Sokół Myślenice | 23.83 | 88 | |||
18. | Ziora Dominika | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.57 | 80 | |||
19. | Marcinków Laura | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.20 | 74 | |||
20. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 25.86 | 69 | |||
21. | Bałys Patrycja | 04 | Karol Wadowice | 25.95 | 68 | |||
22. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 26.15 | 66 | |||
23. | Tomerska Julia | 04 | Jordan Kraków | 26.49 | 64 | |||
24. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 27.34 | 58 | |||
25. | Bystra Róża | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 27.53 | 57 | |||
26. | Bargieł Natalia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 28.06 | 54 | |||
27. | Nosek Kinga | 04 | Jordan Kraków | 28.20 | 53 | |||
28. | Jano Maja | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 28.26 | 53 | |||
29. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 28.40 | 52 | |||
30. | Ołdak Julia | 04 | Jordan Kraków | 29.49 | 46 | |||
31. | Isendorf Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 30.00 | 44 | |||
32. | Grygierzec Emilia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 30.43 | 42 | |||
33. | Wojtasik Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 34.37 | 29 | |||
34. | Kubas Eliza | 04 | Jasień Sucha Besk. | 47.43 | 11 |
8 lat |
1. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 18.70 | 183 | |||
2. | Human Nicole | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.03 | 128 | |||
3. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 21.09 | 127 | |||
4. | Kasperek Jagoda | 05 | Lidersport Wadowice | 21.15 | 126 | |||
5. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.40 | 122 | |||
6. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.67 | 117 | |||
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.03 | 112 | |||
8. | Lubińska Alicja | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.57 | 91 | |||
9. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 23.75 | 89 | |||
10. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.71 | 79 | |||
11. | Kwaśniewska Aleksandra | 05 | Glosator Kraków | 26.44 | 64 | |||
12. | Czekanow Kaja | 05 | Glosator Kraków | 27.66 | 56 | |||
13. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 28.06 | 54 | |||
14. | Górny Marta | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 28.42 | 52 | |||
15. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 28.61 | 51 | |||
16. | Filipczyk Natalia | 05 | Optima Skawina | 29.85 | 45 | |||
17. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 32.43 | 35 | |||
18. | Danel Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 33.24 | 32 |
7 lat |
1. | Porębska Maja | 06 | Glosator Kraków | 22.74 | 101 | |||
2. | Bałys Oliwia | 06 | Karol Wadowice | 23.78 | 89 | |||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 31.68 | 37 | |||
4. | Świerkasz Emilia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 33.93 | 30 |
6 lat i młodsi |
1. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 29.96 | 44 | |||
2. | Kościelniak Julia | 07 | Jasień Sucha Besk. | 35.31 | 27 | |||
3. | Walczuk Nela | 07 | Optima Skawina | 36.36 | 24 | |||
4. | Pindelska Katarzyna | 07 | SwimArt Myślenice | 37.58 | 22 | |||
5. | Pindelska Nikola | 07 | SwimArt Myślenice | 40.01 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 17/11/2013 - 10:55 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
9 lat |
1. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 17.21 | 150 | |||
2. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 17.34 | 146 | |||
3. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 17.52 | 142 | |||
4. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 17.73 | 137 | |||
5. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 18.13 | 128 | |||
6. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 18.94 | 112 | |||
7. | Walczuk Kacper | 04 | Optima Skawina | 19.04 | 110 | |||
8. | Konieczny Kacper | 04 | Aquatica Pawłowice | 19.08 | 110 | |||
9. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 19.18 | 108 | |||
10. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 19.45 | 104 | |||
11. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 19.56 | 102 | |||
12. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 20.02 | 95 | |||
13. | Palmirski Franciszek | 04 | Glosator Kraków | 20.28 | 91 | |||
14. | Pawłowski Konrad | 04 | Karol Wadowice | 21.39 | 78 | |||
15. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Siemacha ASP Kraków | 21.78 | 74 | |||
16. | Szeląg Kamil | 04 | Jordan Kraków | 22.23 | 69 | |||
17. | Lesniak Kamil | 04 | Kmita Zabierzów | 24.48 | 52 | |||
18. | Jędzrzejczyk Klaudiusz | 04 | Lidersport Wadowice | 24.90 | 49 | |||
19. | Kościelniak Filip | 04 | Jasień Sucha Besk. | 25.71 | 45 | |||
20. | Jędrzejczyk Patryk | 04 | Lidersport Wadowice | 25.92 | 43 | |||
21. | Gabryś Patryk | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.05 | 43 | |||
22. | Szumiec Adam | 04 | Sokół Myślenice | 26.21 | 42 | |||
23. | Michalec Jan | 04 | Siemacha ASP Kraków | 27.12 | 38 | |||
24. | Bartyzel Dawid | 04 | Jasień Sucha Besk. | 28.19 | 34 |
8 lat |
1. | Hołuj Filip | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 23.43 | 59 | |||
2. | Leszczyński Marcin | 05 | Fala Niepołomice | 23.62 | 58 | |||
3. | Rajski Radosław | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 23.68 | 57 | |||
4. | Pulchny Szymon | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.89 | 49 | |||
5. | Żak Błażej | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 26.28 | 42 | |||
6. | Skubiński Kacper | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 26.39 | 41 | |||
7. | Blobel Albert | 05 | Aquatica Pawłowice | 26.46 | 41 | |||
8. | Jamróz Maksymilian | 05 | Lidersport Wadowice | 31.82 | 23 | |||
9. | Dziadkowiec Jakub | 05 | Sokół Myślenice | 38.72 | 13 |
7 lat |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 22.16 | 70 | |||
2. | Rydzewski Szczepan | 06 | Salwator Kraków | 25.80 | 44 | |||
3. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 28.58 | 32 | |||
4. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 31.38 | 24 | |||
5. | Zawada Mateusz | 06 | Victoria Kozy | 31.96 | 23 |
6 lat i młodsi |
1. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 36.56 | 15 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 59.00 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 17/11/2013 - 11:08 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
9 lat |
1. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 20.88 | 194 | |||
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 21.21 | 185 | |||
3. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 21.59 | 176 | |||
4. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 21.78 | 171 | |||
5. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 21.81 | 170 | |||
6. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.71 | 151 | |||
7. | Wiltos Paulina | 04 | Jordan Kraków | 23.39 | 138 | |||
8. | Fąfara Gabriela | 04 | Salwator Kraków | 24.15 | 125 | |||
9. | Dyduch Martyna | 04 | Lidersport Wadowice | 24.18 | 125 | |||
10. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 24.58 | 119 | |||
11. | Oliwa Agnieszka | 04 | Sokół Myślenice | 24.74 | 116 | |||
12. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 25.80 | 103 | |||
13. | Marcinków Laura | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.34 | 96 | |||
Bystra Róża | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.34 | 96 | ||||
15. | Banaszak Edyta | 04 | Aquatica Pawłowice | 26.66 | 93 | |||
16. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 27.28 | 87 | |||
17. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 27.71 | 83 | |||
18. | Ołdak Julia | 04 | Jordan Kraków | 27.88 | 81 | |||
19. | Bałys Patrycja | 04 | Karol Wadowice | 28.52 | 76 | |||
20. | Isendorf Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 28.87 | 73 | |||
21. | Tomerska Julia | 04 | Jordan Kraków | 29.37 | 69 | |||
22. | Bargieł Natalia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 29.50 | 69 | |||
23. | Grygierzec Emilia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 30.25 | 64 | |||
24. | Ziora Dominika | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 30.32 | 63 | |||
25. | Jano Maja | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 31.06 | 59 | |||
26. | Nosek Kinga | 04 | Jordan Kraków | 32.05 | 53 | |||
27. | Wojtasik Aleksandra | 04 | Jasień Sucha Besk. | 35.40 | 39 | |||
28. | Kubas Eliza | 04 | Jasień Sucha Besk. | 35.50 | 39 |
8 lat |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.88 | 147 | |||
2. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 24.23 | 124 | |||
3. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.33 | 123 | |||
4. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 24.50 | 120 | |||
5. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.61 | 118 | |||
6. | Lubińska Alicja | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.56 | 106 | |||
7. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 26.03 | 100 | |||
8. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 26.37 | 96 | |||
9. | Kwaśniewska Aleksandra | 05 | Glosator Kraków | 27.10 | 89 | |||
10. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 28.77 | 74 | |||
11. | Górny Marta | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 30.26 | 63 | |||
12. | Danel Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 30.60 | 61 | |||
13. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 31.22 | 58 | |||
14. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 33.43 | 47 | |||
15. | Kupczak Anna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 35.54 | 39 |
7 lat |
1. | Porębska Maja | 06 | Glosator Kraków | 25.40 | 108 | |||
2. | Bałys Oliwia | 06 | Karol Wadowice | 27.48 | 85 | |||
3. | Świerkasz Emilia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 29.40 | 69 | |||
4. | Prusak Laura | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 32.63 | 50 | |||
5. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 33.40 | 47 |
PK | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 28.80 | 74 | |||
PK | Pindelska Nikola | 07 | SwimArt Myślenice | 37.32 | 34 | |||
PK | Pindelska Katarzyna | 07 | SwimArt Myślenice | 41.63 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 17/11/2013 - 11:25 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
9 lat |
1. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 20.71 | 132 | |||
2. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 21.00 | 126 | |||
3. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 22.15 | 108 | |||
4. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 22.55 | 102 | |||
5. | Szumiec Adam | 04 | Sokół Myślenice | 23.17 | 94 | |||
6. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 23.18 | 94 | |||
7. | Palmirski Franciszek | 04 | Glosator Kraków | 24.50 | 79 | |||
8. | Pawłowski Konrad | 04 | Karol Wadowice | 24.57 | 79 | |||
9. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 24.59 | 78 | |||
10. | Szeląg Kamil | 04 | Jordan Kraków | 24.82 | 76 | |||
11. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 24.96 | 75 | |||
12. | Kościelniak Filip | 04 | Jasień Sucha Besk. | 25.39 | 71 | |||
13. | Gabryś Patryk | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.62 | 69 | |||
14. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Siemacha ASP Kraków | 26.27 | 64 | |||
15. | Michalec Jan | 04 | Siemacha ASP Kraków | 28.56 | 50 | |||
16. | Lesniak Kamil | 04 | Kmita Zabierzów | 28.83 | 49 | |||
17. | Bartyzel Dawid | 04 | Jasień Sucha Besk. | 30.47 | 41 | |||
18. | Studniarz Piotr | 04 | Lidersport Wadowice | 33.22 | 32 |
8 lat |
1. | Pawłowski Jan | 05 | Optima Skawina | 22.32 | 105 | |||
2. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 22.74 | 99 | |||
3. | Leszczyński Marcin | 05 | Fala Niepołomice | 23.93 | 85 | |||
4. | Rajski Radosław | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.04 | 84 | |||
5. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 24.46 | 80 | |||
6. | Hołuj Filip | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 26.33 | 64 | |||
7. | Żak Michał | 05 | Fala Niepołomice | 26.87 | 60 | |||
8. | Możdżan Wojciech | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 32.18 | 35 | |||
9. | Dziadkowiec Jakub | 05 | Sokół Myślenice | 36.90 | 23 | |||
10. | Jamróz Maksymilian | 05 | Lidersport Wadowice | 38.15 | 21 |
7 lat |
1. | Rydzewski Szczepan | 06 | Salwator Kraków | 23.96 | 85 | |||
2. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 25.92 | 67 | |||
3. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 29.30 | 46 | |||
4. | Bisaga Wojciech | 06 | Jasień Sucha Besk. | 32.45 | 34 | |||
5. | Zawada Mateusz | 06 | Victoria Kozy | 32.78 | 33 | |||
6. | Bartyzel Marcin | 06 | Jasień Sucha Besk. | 39.60 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 17/11/2013 - 11:35 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
9 lat |
1. | Radecka Kornelia | 04 | Optima Skawina | 23.15 | 193 | |||
2. | Janecka Weronika | 04 | Aquatica Pawłowice | 23.17 | 193 | |||
3. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 23.53 | 184 | |||
4. | Kopońka Kinga | 04 | Kmita Zabierzów | 24.93 | 155 | |||
5. | Maria Świerczyńska | 04 | Glosator Kraków | 28.30 | 106 | |||
6. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 28.44 | 104 | |||
7. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 29.50 | 93 | |||
8. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 29.72 | 91 |
8 lat |
1. | Buła Bianka | 05 | Salwator Kraków | 22.84 | 201 | |||
2. | Human Nicole | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 25.18 | 150 | |||
3. | Kasperek Jagoda | 05 | Lidersport Wadowice | 26.72 | 126 | |||
4. | Czekanow Kaja | 05 | Glosator Kraków | 30.06 | 88 | |||
5. | Filipczyk Natalia | 05 | Optima Skawina | 31.89 | 74 | |||
6. | Kupczak Anna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 32.49 | 70 | |||
7. | Madej Justyna | 05 | SwimArt Myślenice | 32.79 | 68 |
PK | Prusak Laura | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 40.81 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 17/11/2013 - 11:40 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
9 lat |
1. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 21.84 | 150 | |||
2. | Białecki Wojciech | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.41 | 122 | |||
3. | Palcar Paweł | 04 | Jasień Sucha Besk. | 23.51 | 120 | |||
4. | Blobel Hubert | 04 | Aquatica Pawłowice | 23.72 | 117 | |||
5. | Konieczny Kacper | 04 | Aquatica Pawłowice | 26.43 | 84 | |||
6. | Jędrzejczyk Patryk | 04 | Lidersport Wadowice | 28.19 | 70 | |||
7. | Jędzrzejczyk Klaudiusz | 04 | Lidersport Wadowice | 29.67 | 60 | |||
8. | Studniarz Piotr | 04 | Lidersport Wadowice | 31.53 | 50 | |||
9. | Walczuk Kacper | 04 | Optima Skawina | 32.41 | 46 |
8 lat |
1. | Pawłowski Jan | 05 | Optima Skawina | 22.41 | 139 | |||
2. | Uryga Marcin | 05 | Aquatica Pawłowice | 27.30 | 77 | |||
3. | Żak Błażej | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 28.08 | 70 | |||
4. | Skubiński Kacper | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 30.84 | 53 | |||
5. | Pulchny Szymon | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 32.17 | 47 | |||
6. | Możdżan Wojciech | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 32.89 | 44 | |||
7. | Blobel Albert | 05 | Aquatica Pawłowice | 33.61 | 41 | |||
8. | Żak Michał | 05 | Fala Niepołomice | 33.95 | 40 | |||
9. | Droński Wojciech | 05 | Jasień Sucha Besk. | 34.46 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 17/11/2013 - 12:16 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:21.59 | 307 | |||||
2. | Dedo Ewa | 00 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.63 | 203 | |||||
3. | Dobrowolska Marta | 00 | NKP Bielsko Biała | 1:35.26 | 192 | |||||
4. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.87 | 177 | |||||
5. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:53.78 | 113 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 17/11/2013 - 12:23 | Mężczyzn, 100m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 1:08.13 | 360 | |||||
2. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 1:12.87 | 294 | |||||
3. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 1:13.48 | 287 | |||||
4. | Ryś Arkadiusz | 98 | Delfin Sułkowice | 1:26.89 | 173 | |||||
5. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.28 | 149 | |||||
6. | Zając KAmil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.12 | 141 | |||||
7. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.60 | 138 | |||||
8. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.75 | 138 | |||||
9. | JAmróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:36.93 | 125 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 17/11/2013 - 12:28 | Kobiet, 50m dowolny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 31.92 | 386 | ||||
2. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 33.34 | 339 | ||||
3. | Sadowska Anna | 97 | Siemacha ASP Kraków | 36.40 | 260 | ||||
DYSKW. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
O4 - przedwczesny start |
13 - 15 lat |
1. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 32.03 | 382 | |||
2. | Porębska Julia | 98 | Glosator Kraków | 32.78 | 356 | |||
3. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 34.06 | 318 | |||
4. | Skorupa Maria | 00 | Siemacha ASP Kraków | 34.66 | 301 | |||
5. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima Skawina | 35.30 | 285 | |||
6. | Lurka Weronika | 00 | Glosator Kraków | 36.56 | 257 | |||
7. | Płatek Magdalena | 99 | Glosator Kraków | 36.65 | 255 | |||
8. | Dedo Ewa | 00 | Siemacha ASP Kraków | 36.77 | 252 | |||
9. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 37.15 | 245 | |||
10. | Szypuła Natalia | 00 | NKP Bielsko Biała | 37.50 | 238 | |||
11. | Migas Sara | 00 | Siemacha ASP Kraków | 38.06 | 227 | |||
12. | Siedlaczek Marta | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 38.25 | 224 | |||
13. | Baraniak Magdalena | 99 | Siemacha ASP Kraków | 39.21 | 208 | |||
14. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 39.62 | 202 | |||
15. | Szymańska Julia | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 41.70 | 173 |
12 lat |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 30.02 | 464 | |||
2. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 32.06 | 381 | |||
3. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 33.18 | 344 | |||
4. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 33.79 | 325 | |||
5. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 34.99 | 293 | |||
6. | Madeyska Alicja | 01 | Glosator Kraków | 38.18 | 225 | |||
7. | Matlak Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 40.39 | 190 | |||
8. | Leśniak Róża | 01 | Fala Niepołomice | 45.71 | 131 | |||
9. | Czekanow Oliwia | 01 | Glosator Kraków | 48.28 | 111 |
11 lat |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 32.07 | 381 | ||||
2. | Nędza Katarzyna | 02 | Jordan Kraków | 33.65 | 329 | ||||
3. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 34.18 | 314 | ||||
4. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 35.24 | 287 | ||||
5. | Hałucha Julia | 02 | Glosator Kraków | 35.45 | 282 | ||||
6. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 35.56 | 279 | ||||
7. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 35.68 | 276 | ||||
8. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 35.81 | 273 | ||||
9. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 36.10 | 267 | ||||
10. | Sala Julia | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 36.53 | 257 | ||||
11. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 36.80 | 252 | ||||
12. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 36.88 | 250 | ||||
13. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 37.34 | 241 | ||||
14. | Lichosyt Paulina | 02 | NKP Bielsko Biała | 37.48 | 238 | ||||
15. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 37.83 | 232 | ||||
16. | Paśnik Wiktoria | 02 | Karol Wadowice | 39.72 | 200 | ||||
17. | Sirko Maria | 02 | Lidersport Wadowice | 39.89 | 198 | ||||
18. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 40.68 | 186 | ||||
19. | Prochownik Martyna | 02 | Optima Skawina | 40.76 | 185 | ||||
20. | Pająk Alicja | 02 | Jasień Sucha Besk. | 41.42 | 176 | ||||
21. | Pochopień Anna | 02 | Jasień Sucha Besk. | 41.75 | 172 | ||||
22. | Plekan Aleksandra | 02 | Jordan Kraków | 41.89 | 170 | ||||
23. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 42.07 | 168 | ||||
24. | Stec Justyna | 02 | NKP Bielsko Biała | 42.81 | 160 | ||||
25. | Pawłowska Julia | 02 | Optima Skawina | 42.95 | 158 | ||||
26. | Habiciak Justyna | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 43.02 | 157 | ||||
27. | Stopa Honorata | 02 | Jasień Sucha Besk. | 44.42 | 143 | ||||
28. | Kachnic Julia | 02 | Jasień Sucha Besk. | 46.40 | 125 | ||||
29. | Rydzewska Alicja | 02 | Salwator Kraków | 48.99 | 106 | ||||
30. | Zębala Małgorzata | 02 | Fala Niepołomice | 51.11 | 94 | ||||
31. | Oliwa Aleksandra | 02 | Sokół Myślenice | 51.31 | 93 | ||||
32. | Copija Anita | 02 | Jasień Sucha Besk. | 54.37 | 78 | ||||
33. | Ponikiewska Emilia | 02 | Jasień Sucha Besk. | 58.56 | 62 | ||||
34. | Pająk Marta | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:02.83 | 50 | ||||
DYSKW. | Chmielowska Adrianna | 02 | Optima Skawina | ||||||
O4 - przedwczesny start |
10 lat |
1. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 35.60 | 278 | |||
2. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 36.32 | 262 | |||
3. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha ASP Kraków | 37.00 | 248 | |||
4. | Kruk Julia | 03 | Kmita Zabierzów | 37.71 | 234 | |||
5. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 38.29 | 223 | |||
6. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 38.46 | 220 | |||
7. | Piasta Aleksandra | 03 | Salwator Kraków | 38.93 | 213 | |||
8. | Szczurek Aleksandra | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 39.99 | 196 | |||
9. | Widurska Maja | 03 | Salwator Kraków | 40.09 | 195 | |||
10. | Słonczyńska Anna | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 41.63 | 174 | |||
11. | Łabuzek Marta | 03 | Kmita Zabierzów | 42.28 | 166 | |||
12. | Brózda Emilia | 03 | Karol Wadowice | 43.84 | 149 | |||
13. | Niepogodzińska Izabella | 03 | Siemacha ASP Kraków | 44.32 | 144 | |||
14. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 44.96 | 138 | |||
15. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 45.00 | 137 | |||
16. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 45.43 | 134 | |||
17. | Kurek Katarzyna | 03 | Salwator Kraków | 45.96 | 129 | |||
18. | Istrati Milena | 03 | Jordan Kraków | 46.17 | 127 | |||
19. | Wiktor Julia | 03 | Glosator Kraków | 46.52 | 124 | |||
20. | Wojtyłko Milena | 03 | Victoria Kozy | 46.99 | 121 | |||
21. | Kuźmoczka Karolina | 03 | Kmita Zabierzów | 47.34 | 118 | |||
22. | Socha Zofia | 03 | Kmita Zabierzów | 47.44 | 117 | |||
23. | Fijał Kinga | 03 | SwimArt Myślenice | 47.46 | 117 | |||
24. | Miśniakiewicz Zuzanna | 03 | Kmita Zabierzów | 47.80 | 115 | |||
25. | Kolażyk Julia | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 48.02 | 113 | |||
26. | Wydmańska Weronika | 03 | Kmita Zabierzów | 49.25 | 105 | |||
27. | Bercal Zuzanna | 03 | Jasień Sucha Besk. | 51.85 | 90 | |||
28. | Starosta Julia | 03 | Jasień Sucha Besk. | 52.08 | 88 | |||
29. | Stelmach Sonia | 03 | Salwator Kraków | 53.23 | 83 | |||
30. | Walczak Klaudia | 03 | Siemacha ASP Kraków | 54.06 | 79 | |||
31. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 54.87 | 76 | |||
32. | Dominik Maja | 03 | Kmita Zabierzów | 54.90 | 75 | |||
33. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 54.93 | 75 | |||
34. | Dawid Pola | 03 | Kmita Zabierzów | 55.32 | 74 | |||
35. | Kościanek Kalina | 03 | Kmita Zabierzów | 56.11 | 71 | |||
36. | Przywara Magdalena | 03 | Jasień Sucha Besk. | 56.75 | 68 | |||
37. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 1:02.81 | 50 | |||
38. | Smyrak Anna | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:06.12 | 43 | |||
39. | Pietrusa Julia | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:07.71 | 40 | |||
NIE UK. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 17/11/2013 - 13:02 | Mężczyzn, 50m dowolny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Ślęzak Radosław | 94 | Optima Skawina | 26.80 | 434 | |||
2. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 27.65 | 395 | |||
3. | Droński Michał | 97 | Jasień Sucha Besk. | 29.03 | 341 | |||
4. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 29.44 | 327 |
13 - 15 lat |
1. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 29.08 | 340 | ||||
2. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 30.18 | 304 | ||||
3. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 30.19 | 304 | ||||
4. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 30.54 | 293 | ||||
5. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 30.59 | 292 | ||||
6. | Ryś Arkadiusz | 98 | Delfin Sułkowice | 31.07 | 278 | ||||
7. | Kozioł Krystian | 00 | NKP Bielsko Biała | 31.36 | 271 | ||||
8. | Marondel Dariusz | 98 | SwimArt Myślenice | 33.26 | 227 | ||||
9. | Olszowski Miłosz | 00 | NKP Bielsko Biała | 33.87 | 215 | ||||
10. | Migdał Paweł | 00 | Optima Skawina | 35.21 | 191 | ||||
11. | Ponikiewski Karol | 99 | Jasień Sucha Besk. | 39.40 | 136 | ||||
DYSKW. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | ||||||
O4 - przedwczesny start |
12 lat |
1. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 33.31 | 226 | |||
2. | Żukiewicz Filip | 01 | Salwator Kraków | 34.37 | 206 | |||
3. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 35.54 | 186 | |||
4. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 36.09 | 177 | |||
5. | Chrapla Filip | 01 | Karol Wadowice | 36.90 | 166 | |||
6. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 37.26 | 161 | |||
7. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 38.60 | 145 | |||
8. | Tabak Dawid | 01 | NKP Bielsko Biała | 41.39 | 117 | |||
9. | Kościleniak Kacper | 01 | Jasień Sucha Besk. | 41.48 | 117 |
11 lat |
1. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 32.86 | 235 | |||
2. | Lechowicz Marcin | 02 | NKP Bielsko Biała | 33.28 | 226 | |||
3. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 33.65 | 219 | |||
4. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 34.09 | 211 | |||
5. | Raczek Hubert | 02 | Optima Skawina | 34.81 | 198 | |||
6. | Połuszejko Kacper | 02 | NKP Bielsko Biała | 35.03 | 194 | |||
7. | Szczygieł David | 02 | Karol Wadowice | 35.06 | 194 | |||
8. | Herzyk Paweł | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 36.05 | 178 | |||
9. | Łubkowski Jakub | 02 | NKP Bielsko Biała | 36.28 | 175 | |||
10. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 36.29 | 175 | |||
11. | Docew Maksymilian | 02 | Salwator Kraków | 37.06 | 164 | |||
12. | Walczuk Maciej | 02 | Optima Skawina | 37.38 | 160 | |||
13. | Kostrzewski Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 38.53 | 146 | |||
14. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 38.56 | 145 | |||
15. | Janus Jakub | 02 | Karol Wadowice | 38.62 | 145 | |||
16. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 39.05 | 140 | |||
17. | Klisz Krzysztof | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 40.38 | 127 | |||
18. | Siekliński Aleksander | 02 | Kmita Zabierzów | 40.77 | 123 | |||
19. | Krok Dominik | 02 | Fala Niepołomice | 46.33 | 84 | |||
20. | Beberok Nikodem | 02 | NKP Bielsko Biała | 47.65 | 77 | |||
21. | Kasprzak Grzegorz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 49.28 | 69 | |||
22. | Smyrak Kacper | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:01.28 | 36 |
10 lat |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 33.76 | 217 | ||||
2. | Rutkowski Daniel | 03 | Siemacha ASP Kraków | 34.91 | 196 | ||||
3. | Szastak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 35.31 | 190 | ||||
4. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 35.94 | 180 | ||||
5. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 36.23 | 175 | ||||
6. | JAmróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 37.56 | 157 | ||||
7. | Maciuk Karol | 03 | Salwator Kraków | 38.24 | 149 | ||||
8. | Łazarski Marek | 03 | Glosator Kraków | 38.61 | 145 | ||||
9. | Więzik Jan | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 39.18 | 139 | ||||
10. | Zając KAmil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 39.48 | 135 | ||||
11. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 39.52 | 135 | ||||
12. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 39.67 | 133 | ||||
13. | Łyczak Bartek | 03 | Kmita Zabierzów | 39.74 | 133 | ||||
14. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 39.78 | 132 | ||||
15. | Rajski Jakub | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 40.12 | 129 | ||||
16. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 40.55 | 125 | ||||
17. | Drewniak Filip | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 41.19 | 119 | ||||
18. | Klimkowski Mateusz | 03 | Karol Wadowice | 42.06 | 112 | ||||
19. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 42.64 | 107 | ||||
20. | Zawada Jakub | 03 | Victoria Kozy | 43.47 | 101 | ||||
21. | Polak Damian | 03 | Jasień Sucha Besk. | 45.76 | 87 | ||||
22. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 46.62 | 82 | ||||
23. | Wilk Antoni | 03 | Salwator Kraków | 46.71 | 82 | ||||
24. | Styrna Jakub | 03 | Siemacha ASP Kraków | 48.25 | 74 | ||||
25. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | 53.31 | 55 | ||||
26. | Szustorowski Aleks | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 55.68 | 48 | ||||
27. | Kościelniak Patryk | 03 | Jasień Sucha Besk. | 58.48 | 41 | ||||
28. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:02.05 | 35 | ||||
29. | Ryszawy Marcin | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:11.15 | 23 | ||||
30. | Król Kamil | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:16.37 | 18 | ||||
DYSKW. | Witek Mateusz | 03 | Salwator Kraków | ||||||
DYSKW. | Wilczek Marcel | 03 | Salwator Kraków | ||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Zawadzki Igor | 03 | Kmita Zabierzów | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 17/11/2013 - 13:31 | Kobiet, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 33.92 | 434 | |||
2. | Polak Justyna | 97 | Victoria Kozy | 35.76 | 371 |
13 - 15 lat |
1. | Porębska Julia | 98 | Glosator Kraków | 37.74 | 315 | |||
2. | Płatek Magdalena | 99 | Glosator Kraków | 40.84 | 249 | |||
3. | Dobrowolska Marta | 00 | NKP Bielsko Biała | 41.68 | 234 | |||
4. | Szypuła Natalia | 00 | NKP Bielsko Biała | 43.10 | 212 | |||
5. | Chudaszek Angelika | 98 | Jordan Kraków | 43.71 | 203 | |||
6. | Szymańska Julia | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 48.82 | 145 |
12 lat |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 34.97 | 396 | |||
2. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 36.69 | 343 | |||
3. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 36.87 | 338 | |||
4. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 39.18 | 282 | |||
5. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 39.22 | 281 | |||
6. | Madeyska Alicja | 01 | Glosator Kraków | 46.35 | 170 |
11 lat |
1. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko Biała | 39.31 | 279 | |||
2. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 40.42 | 257 | |||
3. | Madej Faustyna | 02 | SwimArt Myślenice | 41.13 | 243 | |||
4. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 41.39 | 239 | |||
5. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 41.45 | 238 | |||
6. | Chmielowska Adrianna | 02 | Optima Skawina | 42.60 | 219 | |||
7. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 42.93 | 214 | |||
8. | Sala Julia | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 43.21 | 210 | |||
9. | Hałucha Julia | 02 | Glosator Kraków | 43.99 | 199 | |||
10. | Koczur Klaudia | 02 | Jordan Kraków | 44.44 | 193 | |||
11. | Lichosyt Paulina | 02 | NKP Bielsko Biała | 44.62 | 191 | |||
12. | Chudaszek Nadine | 02 | Jordan Kraków | 44.68 | 190 | |||
13. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 46.62 | 167 | |||
14. | Paśnik Wiktoria | 02 | Karol Wadowice | 47.68 | 156 | |||
15. | Plekan Aleksandra | 02 | Jordan Kraków | 49.15 | 142 | |||
16. | Pawłowska Julia | 02 | Optima Skawina | 49.30 | 141 | |||
17. | Stopa Honorata | 02 | Jasień Sucha Besk. | 49.43 | 140 | |||
Sirko Maria | 02 | Lidersport Wadowice | 49.43 | 140 | ||||
19. | Pająk Alicja | 02 | Jasień Sucha Besk. | 49.62 | 138 | |||
20. | Habiciak Justyna | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 49.65 | 138 | |||
21. | Pochopień Anna | 02 | Jasień Sucha Besk. | 49.86 | 136 | |||
22. | Kowalska Zofia | 02 | Fala Niepołomice | 50.14 | 134 | |||
23. | Zębala Małgorzata | 02 | Fala Niepołomice | 51.00 | 127 | |||
24. | Kachnic Julia | 02 | Jasień Sucha Besk. | 51.28 | 125 | |||
25. | Oliwa Aleksandra | 02 | Sokół Myślenice | 54.26 | 106 | |||
26. | Ponikiewska Emilia | 02 | Jasień Sucha Besk. | 54.48 | 104 | |||
27. | Pająk Marta | 02 | Jasień Sucha Besk. | 56.78 | 92 |
10 lat |
1. | Drzazga Emilia | 03 | Victoria Kozy | 41.21 | 242 | |||
2. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 43.10 | 212 | |||
3. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 43.87 | 201 | |||
4. | Szczurek Aleksandra | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 45.94 | 175 | |||
5. | Widurska Maja | 03 | Salwator Kraków | 46.26 | 171 | |||
6. | Piasta Aleksandra | 03 | Salwator Kraków | 46.84 | 165 | |||
7. | Jarosz Natalia | 03 | Jordan Kraków | 48.62 | 147 | |||
8. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 48.80 | 146 | |||
9. | Socha Zofia | 03 | Kmita Zabierzów | 49.40 | 140 | |||
10. | Łabuzek Marta | 03 | Kmita Zabierzów | 49.67 | 138 | |||
11. | Leszczak Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 50.15 | 134 | |||
12. | Wiktor Julia | 03 | Glosator Kraków | 52.22 | 119 | |||
13. | Niepogodzińska Izabella | 03 | Siemacha ASP Kraków | 52.28 | 118 | |||
14. | Wydmańska Weronika | 03 | Kmita Zabierzów | 52.45 | 117 | |||
15. | Bercal Zuzanna | 03 | Jasień Sucha Besk. | 52.85 | 114 | |||
16. | Kolażyk Julia | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 52.98 | 114 | |||
17. | Zastępińska Natalia | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 53.42 | 111 | |||
18. | Miśniakiewicz Zuzanna | 03 | Kmita Zabierzów | 53.43 | 111 | |||
19. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 54.37 | 105 | |||
20. | Wojtyłko Milena | 03 | Victoria Kozy | 54.52 | 104 | |||
21. | Filek Julia | 03 | Karol Wadowice | 54.69 | 103 | |||
22. | Istrati Milena | 03 | Jordan Kraków | 57.41 | 89 | |||
23. | Dominik Maja | 03 | Kmita Zabierzów | 57.65 | 88 | |||
Kuźmoczka Karolina | 03 | Kmita Zabierzów | 57.65 | 88 | ||||
25. | Kościanek Kalina | 03 | Kmita Zabierzów | 57.73 | 88 | |||
26. | Dawid Pola | 03 | Kmita Zabierzów | 58.20 | 86 | |||
27. | Starosta Julia | 03 | Jasień Sucha Besk. | 58.46 | 84 | |||
28. | Walczak Klaudia | 03 | Siemacha ASP Kraków | 59.37 | 81 | |||
29. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 59.53 | 80 | |||
30. | Przywara Magdalena | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:00.39 | 77 | |||
31. | Pietrzyk Maja | 03 | Jordan Kraków | 1:01.26 | 73 | |||
32. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 1:01.30 | 73 | |||
33. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 1:06.92 | 56 | |||
34. | Pietrusa Julia | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:08.87 | 51 | |||
35. | Smyrak Anna | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:17.40 | 36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 17/11/2013 - 13:58 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Szura Bartosz | 97 | Fala Niepołomice | 33.33 | 312 | |||
2. | Madej Konrad | 97 | SwimArt Myślenice | 35.03 | 268 |
13 - 15 lat |
1. | Henke Marek | 00 | Fala Niepołomice | 35.07 | 267 | |||
2. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 40.06 | 179 | |||
3. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 40.65 | 172 | |||
4. | Romik Kacper | 00 | NKP Bielsko Biała | 45.11 | 125 | |||
5. | Ponikiewski Karol | 99 | Jasień Sucha Besk. | 47.06 | 110 | |||
6. | Balcer Maksymilian | 00 | Karol Wadowice | 52.15 | 81 |
12 lat |
1. | Żukiewicz Filip | 01 | Salwator Kraków | 40.84 | 169 | |||
2. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 42.12 | 154 | |||
3. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 42.27 | 153 | |||
4. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 43.09 | 144 |
11 lat |
1. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 38.72 | 199 | ||||
2. | Pająk Jakub | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 41.98 | 156 | ||||
3. | Herzyk Paweł | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 43.18 | 143 | ||||
4. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 43.62 | 139 | ||||
5. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 43.75 | 138 | ||||
6. | Przechrzta Mateusz | 02 | NKP Bielsko Biała | 44.22 | 133 | ||||
7. | Połuszejko Kacper | 02 | NKP Bielsko Biała | 44.23 | 133 | ||||
8. | Łubkowski Jakub | 02 | NKP Bielsko Biała | 44.63 | 130 | ||||
9. | Siekliński Aleksander | 02 | Kmita Zabierzów | 47.07 | 110 | ||||
10. | Klisz Krzysztof | 02 | Ondraszek Bielsko-Biała | 49.80 | 93 | ||||
DYSKW. | Smyrak Kacper | 02 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową |
10 lat |
1. | Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 40.18 | 178 | ||||
2. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 40.44 | 174 | ||||
3. | Marchewka Mikołaj | 03 | Salwator Kraków | 42.43 | 151 | ||||
4. | Wilczek Marcel | 03 | Salwator Kraków | 43.73 | 138 | ||||
5. | Przebinda Maciej | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 43.89 | 136 | ||||
6. | Malarz Marcin | 03 | Victoria Kozy | 45.32 | 124 | ||||
7. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 45.92 | 119 | ||||
8. | Zawadzki Igor | 03 | Kmita Zabierzów | 46.19 | 117 | ||||
9. | Łazarski Marek | 03 | Glosator Kraków | 46.43 | 115 | ||||
10. | Więzik Jan | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 47.01 | 111 | ||||
11. | Junczys Kamil | 03 | Jordan Kraków | 47.84 | 105 | ||||
12. | Witek Mateusz | 03 | Salwator Kraków | 48.51 | 101 | ||||
13. | Szastak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 48.53 | 101 | ||||
14. | Wilk Antoni | 03 | Salwator Kraków | 48.85 | 99 | ||||
15. | Łyczak Bartek | 03 | Kmita Zabierzów | 50.32 | 90 | ||||
16. | Zawada Jakub | 03 | Victoria Kozy | 50.42 | 90 | ||||
17. | Białoń Jakub | 03 | Jordan Kraków | 53.16 | 76 | ||||
18. | Klimkowski Mateusz | 03 | Karol Wadowice | 53.74 | 74 | ||||
19. | Polak Damian | 03 | Jasień Sucha Besk. | 54.34 | 72 | ||||
20. | Szustorowski Aleks | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 55.07 | 69 | ||||
21. | Strama Adrian | 03 | Jordan Kraków | 55.74 | 66 | ||||
22. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:03.45 | 45 | ||||
23. | Ryszawy Marcin | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:12.05 | 30 | ||||
DYSKW. | Król Kamil | 03 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 17/11/2013 - 14:18 | Kobiet, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Olma Sabina | 96 | Victoria Kozy | 40.42 | 361 | |||
2. | Polak Justyna | 97 | Victoria Kozy | 42.13 | 319 | |||
3. | Rozwadowska Magdalena | 96 | SwimArt Myślenice | 43.52 | 289 | |||
4. | Sadowska Anna | 97 | Siemacha ASP Kraków | 53.78 | 153 |
13 - 15 lat |
1. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 38.61 | 415 | |||
2. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 43.12 | 297 | |||
3. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima Skawina | 43.55 | 289 | |||
4. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 43.96 | 281 | |||
5. | Skorupa Maria | 00 | Siemacha ASP Kraków | 44.75 | 266 | |||
6. | Dedo Ewa | 00 | Siemacha ASP Kraków | 44.82 | 265 | |||
7. | Migas Sara | 00 | Siemacha ASP Kraków | 46.62 | 235 | |||
8. | Dobrowolska Marta | 00 | NKP Bielsko Biała | 48.03 | 215 | |||
9. | Lurka Weronika | 00 | Glosator Kraków | 49.08 | 202 | |||
10. | Siedlaczek Marta | 00 | Ondraszek Bielsko-Biała | 49.12 | 201 | |||
11. | Baraniak Magdalena | 99 | Siemacha ASP Kraków | 57.38 | 126 |
12 lat |
1. | Kożuch Paulina | 01 | Victoria Kozy | 44.65 | 268 | |||
2. | Skowron Martyna | 01 | Karol Wadowice | 49.55 | 196 | |||
3. | Matlak Aleksandra | 01 | Aquarius Myślenice | 49.65 | 195 | |||
4. | Czekanow Oliwia | 01 | Glosator Kraków | 54.66 | 146 | |||
5. | Leśniak Róża | 01 | Fala Niepołomice | 56.01 | 135 |
11 lat |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 41.29 | 339 | |||
2. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 42.21 | 317 | |||
3. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko Biała | 44.75 | 266 | |||
4. | Nędza Katarzyna | 02 | Jordan Kraków | 45.08 | 260 | |||
5. | Justyniak Anna | 02 | NKP Bielsko Biała | 45.27 | 257 | |||
6. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 45.34 | 256 | |||
7. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 45.56 | 252 | |||
8. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 46.03 | 244 | |||
9. | Sindut Zuzanna | 02 | Salwator Kraków | 50.29 | 187 | |||
10. | Pindelska Kamila | 02 | SwimArt Myślenice | 53.16 | 159 | |||
11. | Stec Justyna | 02 | NKP Bielsko Biała | 53.42 | 156 | |||
12. | Chudaszek Nadine | 02 | Jordan Kraków | 54.46 | 147 | |||
13. | Prochownik Martyna | 02 | Optima Skawina | 56.80 | 130 | |||
14. | Rydzewska Alicja | 02 | Salwator Kraków | 56.91 | 129 | |||
15. | Kowalska Zofia | 02 | Fala Niepołomice | 1:03.53 | 93 | |||
16. | Copija Anita | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:05.96 | 83 |
10 lat |
1. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 43.75 | 285 | |||
2. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha ASP Kraków | 49.87 | 192 | |||
3. | Filek Julia | 03 | Karol Wadowice | 50.12 | 189 | |||
4. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 50.25 | 188 | |||
5. | Stelmach Sonia | 03 | Salwator Kraków | 50.78 | 182 | |||
6. | Słonczyńska Anna | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 52.03 | 169 | |||
7. | Kruk Julia | 03 | Kmita Zabierzów | 52.65 | 163 | |||
8. | Brózda Emilia | 03 | Karol Wadowice | 52.69 | 163 | |||
9. | Jochymczyk Anna | 03 | Salwator Kraków | 53.88 | 152 | |||
10. | Pobożniak Alicja | 03 | Salwator Kraków | 54.78 | 145 | |||
11. | Kurek Katarzyna | 03 | Salwator Kraków | 56.37 | 133 | |||
12. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 57.18 | 127 | |||
13. | Fijał Kinga | 03 | SwimArt Myślenice | 59.96 | 110 | |||
14. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 1:01.06 | 104 | |||
15. | Ryczkowska Kinga | 03 | Jordan Kraków | 1:02.34 | 98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 17/11/2013 - 14:36 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
16 lat i starsi |
1. | Ślęzak Radosław | 94 | Optima Skawina | 33.35 | 434 | |||
2. | Droński Michał | 97 | Jasień Sucha Besk. | 33.89 | 413 |
13 - 15 lat |
1. | Kudela Paweł | 00 | Fala Niepołomice | 34.99 | 375 | ||||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 36.05 | 343 | ||||
3. | Kozioł Krystian | 00 | NKP Bielsko Biała | 41.75 | 221 | ||||
4. | Pobożniak Bartosz | 00 | Salwator Kraków | 42.04 | 216 | ||||
5. | Romik Kacper | 00 | NKP Bielsko Biała | 44.82 | 178 | ||||
6. | Olszowski Miłosz | 00 | NKP Bielsko Biała | 46.08 | 164 | ||||
7. | Balcer Maksymilian | 00 | Karol Wadowice | 49.18 | 135 | ||||
8. | Migdał Paweł | 00 | Optima Skawina | 49.35 | 133 | ||||
DYSKW. | Marondel Dariusz | 98 | SwimArt Myślenice | ||||||
O4 - przedwczesny start |
12 lat |
1. | Chrapla Filip | 01 | Karol Wadowice | 45.78 | 167 | |||
2. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 47.62 | 149 | |||
3. | Hajduk Kacper | 01 | Karol Wadowice | 49.87 | 129 | |||
4. | Tabak Dawid | 01 | NKP Bielsko Biała | 51.52 | 117 | |||
5. | Kościleniak Kacper | 01 | Jasień Sucha Besk. | 56.30 | 90 |
11 lat |
1. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 42.76 | 205 | ||||
2. | Przechrzta Mateusz | 02 | NKP Bielsko Biała | 44.79 | 179 | ||||
3. | Raczek Hubert | 02 | Optima Skawina | 45.04 | 176 | ||||
4. | Szczygieł David | 02 | Karol Wadowice | 47.61 | 149 | ||||
5. | Walczuk Maciej | 02 | Optima Skawina | 48.17 | 144 | ||||
6. | Kostrzewski Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 48.41 | 141 | ||||
7. | Docew Maksymilian | 02 | Salwator Kraków | 48.59 | 140 | ||||
8. | Kędelski Tymon | 02 | NKP Bielsko Biała | 48.80 | 138 | ||||
9. | Lechowicz Marcin | 02 | NKP Bielsko Biała | 49.37 | 133 | ||||
10. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 50.34 | 126 | ||||
11. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 51.83 | 115 | ||||
12. | Krok Dominik | 02 | Fala Niepołomice | 56.97 | 87 | ||||
13. | Beberok Nikodem | 02 | NKP Bielsko Biała | 58.85 | 78 | ||||
14. | Kasprzak Grzegorz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:05.93 | 56 | ||||
DYSKW. | Janus Jakub | 02 | Karol Wadowice | ||||||
O4 - przedwczesny start |
10 lat |
1. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 44.62 | 181 | |||
2. | Rutkowski Daniel | 03 | Siemacha ASP Kraków | 44.82 | 178 | |||
3. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 44.92 | 177 | |||
4. | Maciuk Karol | 03 | Salwator Kraków | 49.71 | 131 | |||
5. | Zając KAmil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 50.15 | 127 | |||
6. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 50.25 | 126 | |||
7. | JAmróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 51.10 | 120 | |||
8. | Drewniak Filip | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 51.53 | 117 | |||
9. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 51.68 | 116 | |||
10. | Rajski Jakub | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 52.12 | 113 | |||
11. | Brzostowski Andrzej | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 54.07 | 101 | |||
12. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 54.48 | 99 | |||
13. | Przebinda Maciej | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 55.07 | 96 | |||
14. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 57.57 | 84 | |||
15. | Styrna Jakub | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:02.03 | 67 | |||
16. | Kościelniak Patryk | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:07.25 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 17/11/2013 - 14:53 | Mieszane, 10 x 25m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | ASP 3 | Siemacha ASP Kraków | 2:56.34 |
2. | NKP Bielsko Biała 1 | NKP Bielsko Biała | 2:59.14 |
Justyniak Anna Lechowicz Marcin Szypuła Natalia Połuszejko Kacper Lichosyt Paulina | 02 02 00 02 02 | Kozioł Krystian Dobrowolska Marta Romik Kacper Palowska Gabriela Olszowski Miłosz | 00 00 00 02 00 |
3. | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 3:00.56 |
4. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 3:15.51 |
5. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 3:24.56 |
Widurska Kinga Plekan Aleksandra Chudaszek Angelika Panasiuk Mateusz Koczur Klaudia | 02 02 98 01 02 | Chorążak Agnieszka Chudaszek Nadine Tobiasz Maciej Nędza Katarzyna Teca Bartosz | 04 02 02 02 02 |
6. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 3:28.11 |
7. | Karol Wadowice 1 | Karol Wadowice | 3:36.58 |
Bałys Oliwia Bałys Patrycja Brózda Emilia Bąk Maksymilian Filek Julia | 06 04 03 03 03 | Paśnik Wiktoria Godek Michał Klimkowski Mateusz Skowronek Jakub Zborowska Natalia | 02 02 03 04 03 |
8. | Ondraszek Bielsko-Biała 1 | Ondraszek Bielsko-Biała | 3:37.61 |
Kosiec Małgorzata Herzyk Paweł Habiciak Justyna Drewniak Filip Lech Zofia | 03 02 02 03 04 | Więzik Jan Zastępińska Natalia Brzostowski Andrzej Szymańska Julia Białecki Wojciech | 03 03 03 00 04 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |