Grand Prix Puchar Polski Oświęcim, 27/ - 28/4/2013 |
1 - Grand Prix Puchar Polski I | 27/4/2013 - 9:00 |
Konkurencja 1 27/4/2013 - 12:16 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Szczepaniak Karolina | 92 | AZS AWF Katowice | 4:53.61 | 772 | 1:06.14 | 1:15.31 | 1:24.35 | 1:07.81 | |||
2. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 4:55.78 | 756 | 1:05.85 | 1:17.06 | 1:25.65 | 1:07.22 | |||
3. | Zbrojewska Michalina | 96 | Piątka Konstantynów Ł. | 5:05.61 | 685 | 1:10.70 | 1:20.77 | 1:23.45 | 1:10.69 | |||
4. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 5:07.71 | 671 | 1:09.31 | 1:19.06 | 1:27.90 | 1:11.44 | |||
5. | Nienałtowska Natalia | 96 | Polonia Warszawa | 5:10.63 | 652 | 1:09.45 | 1:17.68 | 1:30.22 | 1:13.28 | |||
6. | Sieńczyk Jowita SK | 97 | Żak Biała Podlaska | 5:12.95 | 638 | 1:08.49 | 1:20.36 | 1:29.39 | 1:14.71 | |||
7. | Popiel Joanna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 5:15.07 | 625 | 1:12.04 | 1:18.81 | 1:34.36 | 1:09.86 | |||
8. | Klimas Paulina SO | 95 | AZS AWF Katowice | 5:15.72 | 621 | 1:12.97 | 1:22.78 | 1:27.37 | 1:12.60 | |||
9. | Mikołajczak Anna SSz | 95 | MKP Szczecin | 5:17.84 | 609 | 1:09.74 | 1:23.23 | 1:32.88 | 1:11.99 | |||
10. | Bakies Gabriala | 96 | Piątka Konstantynów Ł. | 5:18.05 | 608 | 1:10.51 | 1:20.36 | 1:35.52 | 1:11.66 | |||
11. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 5:18.62 | 604 | 1:11.39 | 1:20.29 | 1:32.27 | 1:14.67 | |||
12. | Gralewska Kalina | 96 | Polonia Warszawa | 5:20.88 | 592 | 1:12.60 | 1:23.06 | 1:30.91 | 1:14.31 | |||
13. | Rogacz Katarzyna SR | 96 | Victoria Racibórz | 5:23.77 | 576 | 1:14.17 | 1:24.17 | 1:31.60 | 1:13.83 | |||
14. | Chwadeczko Zuzanna SSz | 95 | Lublinianka Lublin | 5:24.07 | 574 | 1:10.30 | 1:22.01 | 1:35.93 | 1:15.83 | |||
15. | Całka Anna SO | 97 | Unia Oświęcim | 5:25.05 | 569 | 1:11.30 | 1:21.96 | 1:36.82 | 1:14.97 | |||
16. | Biedrzycka Iga | 97 | Roś Pisz | 5:28.23 | 553 | 1:13.51 | 1:22.51 | 1:33.59 | 1:18.62 | |||
17. | Śliwińska Marta | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 5:30.55 | 541 | 1:12.27 | 1:25.34 | 1:38.51 | 1:14.43 | |||
18. | Sajecka Zofia | 98 | Skalar Warszawa | 5:36.35 | 514 | 1:16.52 | 1:25.29 | 1:37.88 | 1:16.66 | |||
19. | Gasin Nadia | 98 | Ikar Mielec | 5:39.52 | 499 | 1:22.37 | 1:29.13 | 1:31.02 | 1:17.00 | |||
20. | Kozioł Karolina | 97 | Ikar Mielec | 5:41.29 | 492 | 1:18.64 | 1:29.64 | 1:33.72 | 1:19.29 | |||
21. | Kolber Roksana SO | 98 | Unia Oświęcim | 5:42.97 | 484 | 1:16.90 | 1:32.88 | 1:36.03 | 1:17.16 | |||
22. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 5:45.94 | 472 | 1:21.32 | 1:27.32 | 1:41.30 | 1:16.00 | |||
23. | Nocoń Anna | 97 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:53.04 | 444 | 1:16.79 | 1:30.45 | 1:40.81 | 1:24.99 | |||
24. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:53.16 | 444 | 1:21.31 | 1:33.19 | 1:41.12 | 1:17.54 | |||
25. | Kolecek Natalia | 97 | Vega Dobrodzień | 5:54.84 | 437 | 1:18.94 | 1:31.40 | 1:44.51 | 1:19.99 | |||
26. | Skudlik Magdalena | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:58.09 | 426 | 1:21.21 | 1:30.87 | 1:47.31 | 1:18.70 | |||
27. | Matura Agata | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 6:35.82 | 315 | 1:32.57 | 1:36.87 | 1:59.97 | 1:26.41 | |||
DYSKW. | Bodalska Magdalena | 97 | Jagiellonka Warszawa | K-13 | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 27/4/2013 - 12:29 | Mężczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Poprawa Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 4:28.08 | 752 | 57.99 | 1:09.61 | 1:17.48 | 1:03.00 | |||
2. | Świtkowski Jan | 94 | Skarpa Lublin | 4:29.05 | 744 | 1:01.93 | 1:08.54 | 1:17.60 | 1:00.98 | |||
3. | Dubiel Adam | 93 | Lublinianka Lublin | 4:32.12 | 719 | 1:01.58 | 1:08.07 | 1:21.05 | 1:01.42 | |||
4. | Zaczyński Karol | 91 | AZS AWF Katowice | 4:32.53 | 716 | 1:03.12 | 1:10.34 | 1:17.13 | 1:01.94 | |||
5. | Szwedzki Dawid | 94 | Piątka Konstantynów Ł. | 4:37.21 | 680 | 1:03.00 | 1:10.52 | 1:16.26 | 1:07.43 | |||
6. | Ćwiek Kacper | 95 | Polonia Warszawa | 4:37.58 | 677 | 1:03.90 | 1:12.86 | 1:18.71 | 1:02.11 | |||
7. | Stępień Konrad | 96 | Polonia Warszawa | 4:40.53 | 656 | 1:02.54 | 1:14.92 | 1:19.47 | 1:03.60 | |||
8. | Kliza Mateusz SK | 94 | Avia Świdnik | 4:40.61 | 656 | 1:02.40 | 1:14.92 | 1:19.10 | 1:04.19 | |||
9. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 4:41.31 | 651 | 1:05.78 | 1:14.20 | 1:14.44 | 1:06.89 | |||
10. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 4:42.73 | 641 | 1:04.27 | 1:15.10 | 1:18.46 | 1:04.90 | |||
11. | Urbaniak Jan SR | 95 | Warta Poznań | 4:43.10 | 638 | 1:04.45 | 1:14.48 | 1:22.19 | 1:01.98 | |||
12. | Czarnota Mateusz | 91 | Unia Oświęcim | 4:43.86 | 633 | 1:03.19 | 1:12.68 | 1:21.57 | 1:06.42 | |||
13. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Śląsk Wrocław | 4:44.05 | 632 | 1:03.02 | 1:11.74 | 1:22.85 | 1:06.44 | |||
14. | Bałabuch Krystian SO | 95 | BOSiR Brzesko | 4:44.40 | 630 | 1:04.17 | 1:15.33 | 1:20.34 | 1:04.56 | |||
15. | Cholewo Krzysztof | 95 | Polonia Warszawa | 4:51.86 | 583 | 1:05.58 | 1:18.83 | 1:25.40 | 1:02.05 | |||
16. | Litwa Krzysztof SK | 96 | Jordan Kraków | 4:52.78 | 577 | 1:06.17 | 1:15.36 | 1:23.80 | 1:07.45 | |||
17. | Chrzanowski Damian | 98 | MZOS Płock | 4:54.32 | 568 | 1:03.74 | 1:18.87 | 1:26.31 | 1:05.40 | |||
18. | Baran Rafał | 93 | AZS AGH Kraków | 4:54.41 | 568 | 1:03.13 | 1:17.60 | 1:25.09 | 1:08.59 | |||
19. | Ulatowski Wojciech SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:54.66 | 566 | 1:05.23 | 1:17.06 | 1:23.69 | 1:08.68 | |||
20. | Staniszewski Adam | 97 | Trójka Łódź | 4:55.31 | 562 | 1:04.63 | 1:16.92 | 1:30.87 | 1:02.89 | |||
21. | Jura Maciej | 96 | Jagiellonka Warszawa | 4:55.38 | 562 | 1:05.18 | 1:21.73 | 1:24.20 | 1:04.27 | |||
22. | Nachtman Mateusz | 95 | Śląsk Wrocław | 4:55.57 | 561 | 1:02.34 | 1:14.73 | 1:23.79 | 1:14.71 | |||
23. | Świerczyński Jakub | 95 | AZS AWF Katowice | 4:56.62 | 555 | 1:06.19 | 1:17.96 | 1:21.00 | 1:11.47 | |||
24. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 4:56.76 | 554 | 1:07.23 | 2:42.65 | |||||
25. | Szymanowski Jakub | 96 | Unia Oświęcim | 4:58.11 | 547 | 1:06.05 | 1:21.28 | 1:19.91 | 1:10.87 | |||
26. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:58.88 | 543 | 1:08.14 | 1:19.45 | 1:25.04 | 1:06.25 | |||
27. | Falis Dawid | 96 | MOS Dąbrowa Grn. | 4:58.89 | 542 | 1:05.22 | 1:19.34 | 1:25.68 | 1:08.65 | |||
28. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:59.08 | 541 | 1:08.87 | 1:18.75 | 1:25.32 | 1:06.14 | |||
29. | Pióro Artur | 91 | AZS AWF Katowice | 4:59.29 | 540 | 1:03.22 | 1:17.27 | 1:31.69 | 1:07.11 | |||
30. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 4:59.42 | 540 | 1:06.47 | 1:18.81 | 1:25.61 | 1:08.53 | |||
31. | Mielczarek Filip | 96 | Omega Kleszczów | 5:00.79 | 532 | 1:08.73 | 1:21.65 | 1:23.58 | 1:06.83 | |||
32. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:00.87 | 532 | 1:07.60 | 1:18.86 | 1:25.24 | 1:09.17 | |||
33. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 5:01.26 | 530 | 1:05.46 | 1:19.77 | 1:29.67 | 1:06.36 | |||
34. | Frątczak Mateusz | 97 | Jedynka Łódź | 5:02.20 | 525 | 1:05.65 | 1:18.16 | 1:28.28 | 1:10.11 | |||
35. | Nowodworski Dawid | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 5:04.57 | 513 | 1:03.46 | 1:18.96 | 1:31.36 | 1:10.79 | |||
36. | Stolarski Marcin | 96 | Żoliborz Warszawa | 5:04.79 | 512 | 1:07.30 | 1:21.18 | 1:21.52 | 1:14.79 | |||
37. | Brus Dominik | 93 | AZS AGH Kraków | 5:05.18 | 510 | 1:03.24 | 1:17.55 | 1:30.55 | 1:13.84 | |||
38. | Zuchowicz Jan | 98 | Skalar Warszawa | 5:05.21 | 509 | 1:05.67 | 1:26.66 | 1:22.58 | 1:10.30 | |||
39. | Dębski Dominik | 98 | Trójka Łódź | 5:06.30 | 504 | 1:08.17 | 1:21.87 | 1:27.72 | 1:08.54 | |||
40. | Machowski Filip | 97 | Ikar Mielec | 5:07.33 | 499 | 1:10.06 | 1:19.38 | 1:29.30 | 1:08.59 | |||
41. | Parzynowski Wojciech | 99 | UKS 190 Łódź | 5:09.08 | 491 | 1:09.86 | 1:20.80 | 1:28.61 | 1:09.81 | |||
42. | Sawera Krystian | 98 | SMS Galicja Kraków | 5:10.60 | 483 | 1:08.88 | 1:16.40 | 1:29.01 | 1:16.31 | |||
43. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:10.69 | 483 | 1:09.70 | 1:22.28 | 1:30.11 | 1:08.60 | |||
44. | Jarmuła Miłosz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 5:12.26 | 476 | 1:10.37 | 1:20.06 | 1:31.27 | 1:10.56 | |||
45. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:12.95 | 473 | 1:11.38 | 1:19.22 | 1:30.18 | 1:12.17 | |||
46. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:13.47 | 470 | 1:11.84 | 1:20.55 | 1:27.12 | 1:13.96 | |||
47. | Stanek Adam | 99 | MKS Gogolin | 5:14.32 | 466 | 1:10.72 | 1:20.84 | 1:33.07 | 1:09.69 | |||
48. | Sówka Denis | 98 | Vega Dobrodzień | 5:14.38 | 466 | 1:12.38 | 1:21.89 | 1:30.03 | 1:10.08 | |||
49. | Poznachowski Wiktor | 98 | Polonia Warszawa | 5:15.25 | 462 | 1:11.11 | 1:23.83 | 1:28.19 | 1:12.12 | |||
50. | Pachowski Adrian | 97 | Jagiellonka Warszawa | 5:15.88 | 459 | 1:07.23 | 1:22.38 | 1:31.22 | 1:15.05 | |||
51. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 5:17.57 | 452 | 1:12.87 | 1:22.54 | 1:29.36 | 1:12.80 | |||
52. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:20.55 | 440 | 1:16.13 | 1:20.07 | 1:30.67 | 1:13.68 | |||
53. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 5:21.90 | 434 | 1:11.83 | 1:22.92 | 1:34.24 | 1:12.91 | |||
54. | Trefler Michał | 97 | Jagiellonka Warszawa | 5:25.57 | 420 | 1:12.85 | 1:27.44 | 1:25.62 | 1:19.66 | |||
55. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 5:25.68 | 419 | 1:13.56 | 1:26.55 | 1:32.68 | 1:12.89 | |||
56. | Perkowski Wiktor | 98 | Jagiellonka Warszawa | 5:29.58 | 404 | 1:11.96 | 1:28.42 | 1:31.13 | 1:18.07 | |||
57. | Wańkowicz Błażej | 99 | Skalar Warszawa | 5:29.91 | 403 | 1:10.40 | 1:28.85 | 1:37.08 | 1:13.58 | |||
58. | Walentynowicz Michał | 98 | Skalar Warszawa | 5:30.70 | 400 | 1:09.27 | 1:28.97 | 1:37.77 | 1:14.69 | |||
59. | Podzimski Wojciech | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:33.02 | 392 | 1:15.33 | 1:29.97 | 1:32.68 | 1:15.04 | |||
60. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 5:33.13 | 392 | 1:17.29 | 1:27.95 | 1:33.39 | 1:14.50 | |||
61. | Walczak Szymon | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 5:36.61 | 380 | 1:11.63 | 1:32.51 | 1:40.60 | 1:11.87 | |||
62. | Czyżak Arkadiusz | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:37.28 | 377 | 1:07.76 | 1:28.85 | 1:43.96 | 1:16.71 | |||
63. | Jeziorski Patryk | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 5:44.89 | 353 | 1:15.54 | 1:33.70 | 1:35.81 | 1:19.84 | |||
64. | Tomecki Jakub | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 6:26.32 | 251 | 1:32.02 | 1:36.86 | 1:53.85 | 1:23.59 | |||
DYSKW. | Gąsior Patryk | 94 | Polonia Warszawa | K13 M | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 12:12) | ||||||||||||
DYSKW. | Sobczyk Maciej | 95 | Trójka Łódź | K-12 | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu (Czas: 9:29) | ||||||||||||
NIE UK. | Piątkowski Mateusz | 90 | AZS AWF Katowice |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 27/4/2013 - 13:15 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zachoszcz Joanna | 93 | AZS UWM Olsztyn | 8:53.52 | 794 |
100m: 200m: | 1:06.08 2:14.23 | 1:06.08 1:08.15 | 300m: 400m: | 3:21.43 4:28.65 | 1:07.20 1:07.22 | 500m: 600m: | 5:35.13 6:41.37 | 1:06.48 1:06.24 | 700m: 800m: | 7:47.81 8:53.52 | 1:06.44 1:05.71 |
2. | Burska Justyna | 95 | Piątka Konstantynów Ł. | 8:55.07 | 787 |
100m: 200m: | 1:06.76 2:15.69 | 1:06.76 1:08.93 | 300m: 400m: | 3:23.70 4:31.16 | 1:08.01 1:07.46 | 500m: 600m: | 5:37.66 6:44.14 | 1:06.50 1:06.48 | 700m: 800m: | 7:50.11 8:55.07 | 1:05.97 1:04.96 |
3. | Czerniak Monika | 92 | AZS UWM Olsztyn | 9:03.45 | 751 |
100m: 200m: | 1:06.54 2:15.06 | 1:06.54 1:08.52 | 300m: 400m: | 3:22.50 4:29.90 | 1:07.44 1:07.40 | 500m: 600m: | 5:37.97 6:46.56 | 1:08.07 1:08.59 | 700m: 800m: | 7:55.35 9:03.45 | 1:08.79 1:08.10 |
4. | Wasilewska Barbara | 94 | Omega Kleszczów | 9:05.96 | 741 |
100m: 200m: | 1:06.54 2:15.40 | 1:06.54 1:08.86 | 300m: 400m: | 3:23.94 4:33.11 | 1:08.54 1:09.17 | 500m: 600m: | 5:41.68 | 1:08.57 | 700m: 800m: | 8:00.85 9:05.96 | 1:05.11 |
5. | Bernat Aleksandra | 90 | Warta Poznań | 9:06.01 | 741 |
100m: 200m: | 1:06.07 2:15.12 | 1:06.07 1:09.05 | 300m: 400m: | 3:24.05 4:32.78 | 1:08.93 1:08.73 | 500m: 600m: | 5:41.59 6:50.64 | 1:08.81 1:09.05 | 700m: 800m: | 7:59.79 9:06.01 | 1:09.15 1:06.22 |
6. | Wikieł Manuela | 92 | AZS UWM Olsztyn | 9:11.87 | 717 |
100m: 200m: | 1:07.67 2:16.55 | 1:07.67 1:08.88 | 300m: 400m: | 3:25.52 4:35.21 | 1:08.97 1:09.69 | 500m: 600m: | 5:44.05 6:53.60 | 1:08.84 1:09.55 | 700m: 800m: | 8:03.20 9:11.87 | 1:09.60 1:08.67 |
7. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 9:12.67 | 714 |
100m: 200m: | 1:07.22 2:16.15 | 1:07.22 1:08.93 | 300m: 400m: | 3:25.95 4:35.49 | 1:09.80 1:09.54 | 500m: 600m: | 5:45.04 6:54.72 | 1:09.55 1:09.68 | 700m: 800m: | 8:04.18 9:12.67 | 1:09.46 1:08.49 |
8. | Rudawska Adrianna | 96 | Olimpijczyk 23 Lublin | 9:21.21 | 682 |
100m: 200m: | 1:06.71 2:17.08 | 1:06.71 1:10.37 | 300m: 400m: | 3:27.59 4:38.10 | 1:10.51 1:10.51 | 500m: 600m: | 5:49.29 7:00.33 | 1:11.19 1:11.04 | 700m: 800m: | 8:11.35 9:21.21 | 1:11.02 1:09.86 |
9. | Nienałtowska Natalia | 96 | Polonia Warszawa | 9:28.58 | 656 |
100m: 200m: | 1:06.81 2:16.77 | 1:06.81 1:09.96 | 300m: 400m: | 3:27.77 4:39.93 | 1:11.00 1:12.16 | 500m: 600m: | 5:52.50 7:04.86 | 1:12.57 1:12.36 | 700m: 800m: | 8:17.19 9:28.58 | 1:12.33 1:11.39 |
10. | Nita Anna | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 9:35.85 | 631 |
100m: 200m: | 1:09.07 3:33.21 | 1:09.07 2:24.14 | 300m: 400m: | 4:45.74 5:58.35 | 1:12.53 1:12.61 | 500m: 600m: | 7:11.95 | 1:13.60 | 700m: 800m: | 8:25.01 9:35.85 | 1:10.84 |
11. | Szymańska Monika | 96 | Omega Kleszczów | 9:38.80 | 622 |
100m: 200m: | 1:09.45 2:21.55 | 1:09.45 1:12.10 | 300m: 400m: | 3:34.23 4:47.13 | 1:12.68 1:12.90 | 500m: 600m: | 5:59.91 7:13.01 | 1:12.78 1:13.10 | 700m: 800m: | 8:26.49 9:38.80 | 1:13.48 1:12.31 |
12. | Maciuch Karolina | 96 | Vega Dobrodzień | 9:39.59 | 619 |
100m: 200m: | 1:07.01 2:18.53 | 1:07.01 1:11.52 | 300m: 400m: | 3:31.72 4:46.22 | 1:13.19 1:14.50 | 500m: 600m: | 6:00.26 7:14.86 | 1:14.04 1:14.60 | 700m: 800m: | 8:27.77 9:39.59 | 1:12.91 1:11.82 |
13. | Sędłak Katarzyna | 94 | Orka Zamość | 9:42.71 | 609 |
100m: 200m: | 1:08.97 2:21.78 | 1:08.97 1:12.81 | 300m: 400m: | 3:34.90 4:47.97 | 1:13.12 1:13.07 | 500m: 600m: | 6:02.07 7:17.23 | 1:14.10 1:15.16 | 700m: 800m: | 8:30.94 9:42.71 | 1:13.71 1:11.77 |
14. | Popiel Joanna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 9:43.95 | 605 |
100m: 200m: | 1:08.20 2:21.56 | 1:08.20 1:13.36 | 300m: 400m: | 3:35.33 4:50.04 | 1:13.77 1:14.71 | 500m: 600m: | 6:04.16 7:19.14 | 1:14.12 1:14.98 | 700m: 800m: | 8:33.04 9:43.95 | 1:13.90 1:10.91 |
15. | Rosiak Paulina SSz | 95 | MKP Szczecin | 9:44.77 | 603 |
100m: 200m: | 1:08.32 2:21.10 | 1:08.32 1:12.78 | 300m: 400m: | 3:34.61 4:48.31 | 1:13.51 1:13.70 | 500m: 600m: | 6:02.64 7:17.56 | 1:14.33 1:14.92 | 700m: 800m: | 8:31.68 9:44.77 | 1:14.12 1:13.09 |
16. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 9:47.69 | 594 |
100m: 200m: | 1:09.74 2:24.41 | 1:09.74 1:14.67 | 300m: 400m: | 3:38.53 4:52.62 | 1:14.12 1:14.09 | 500m: 600m: | 6:06.49 7:21.01 | 1:13.87 1:14.52 | 700m: 800m: | 8:35.15 9:47.69 | 1:14.14 1:12.54 |
17. | Haspert Dorota SO | 98 | Unia Oświęcim | 9:52.76 | 579 |
100m: 200m: | 1:07.28 2:21.05 | 1:07.28 1:13.77 | 300m: 400m: | 3:35.46 4:50.09 | 1:14.41 1:14.63 | 500m: 600m: | 6:05.88 7:22.14 | 1:15.79 1:16.26 | 700m: 800m: | 8:38.81 9:52.76 | 1:16.67 1:13.95 |
18. | Skwarska Karolina | 99 | MZOS Płock | 9:52.94 | 578 |
100m: 200m: | 1:09.75 2:24.04 | 1:09.75 1:14.29 | 300m: 400m: | 3:39.09 4:54.48 | 1:15.05 1:15.39 | 500m: 600m: | 6:09.36 7:24.47 | 1:14.88 1:15.11 | 700m: 800m: | 8:39.96 9:52.94 | 1:15.49 1:12.98 |
19. | Pokrywka Karolina | 98 | UKS 190 Łódź | 9:54.83 | 573 |
100m: 200m: | 1:09.46 2:21.82 | 1:09.46 1:12.36 | 300m: 400m: | 3:34.61 4:49.14 | 1:12.79 1:14.53 | 500m: 600m: | 6:04.79 7:21.52 | 1:15.65 1:16.73 | 700m: 800m: | 8:38.87 9:54.83 | 1:17.35 1:15.96 |
20. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 9:56.20 | 569 |
100m: 200m: | 1:10.23 2:24.67 | 1:10.23 1:14.44 | 300m: 400m: | 3:39.64 4:54.81 | 1:14.97 1:15.17 | 500m: 600m: | 6:10.99 7:27.02 | 1:16.18 1:16.03 | 700m: 800m: | 8:43.13 9:56.20 | 1:16.11 1:13.07 |
21. | Lichwa Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 9:57.45 | 565 |
100m: 200m: | 1:11.21 2:26.42 | 1:11.21 1:15.21 | 300m: 400m: | 3:41.78 4:57.63 | 1:15.36 1:15.85 | 500m: 600m: | 6:12.67 7:28.78 | 1:15.04 1:16.11 | 700m: 800m: | 8:44.45 9:57.45 | 1:15.67 1:13.00 |
22. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 9:57.48 | 565 |
100m: 200m: | 1:10.41 2:23.85 | 1:10.41 1:13.44 | 300m: 400m: | 3:37.34 4:52.30 | 1:13.49 1:14.96 | 500m: 600m: | 6:08.13 7:24.95 | 1:15.83 1:16.82 | 700m: 800m: | 8:41.94 9:57.48 | 1:16.99 1:15.54 |
23. | Ścieszko Agnieszka | 97 | Trójka Łódź | 9:57.92 | 564 |
100m: 200m: | 1:08.89 2:23.81 | 1:08.89 1:14.92 | 300m: 400m: | 3:38.50 4:55.14 | 1:14.69 1:16.64 | 500m: 600m: | 6:12.27 7:29.74 | 1:17.13 1:17.47 | 700m: 800m: | 8:45.62 9:57.92 | 1:15.88 1:12.30 |
24. | Aleksandrowicz Arleta | 96 | Olimpijczyk Suwałki | 9:58.33 | 563 |
100m: 200m: | 1:09.13 2:22.96 | 1:09.13 1:13.83 | 300m: 400m: | 3:38.25 4:54.94 | 1:15.29 1:16.69 | 500m: 600m: | 6:11.17 7:27.24 | 1:16.23 1:16.07 | 700m: 800m: | 8:43.91 9:58.33 | 1:16.67 1:14.42 |
25. | Ilcewicz Edyta | 96 | Victoria Józefów | 10:04.05 | 547 |
100m: 200m: | 1:10.12 2:24.81 | 1:10.12 1:14.69 | 300m: 400m: | 3:41.18 4:57.31 | 1:16.37 1:16.13 | 500m: 600m: | 6:15.38 7:33.90 | 1:18.07 1:18.52 | 700m: 800m: | 8:50.29 10:04.05 | 1:16.39 1:13.76 |
26. | Gruszczyńska Aleksandra SO | 98 | Unia Oświęcim | 10:04.28 | 546 |
100m: 200m: | 1:08.20 2:22.69 | 1:08.20 1:14.49 | 300m: 400m: | 3:39.22 4:56.13 | 1:16.53 1:16.91 | 500m: 600m: | 6:14.03 7:31.98 | 1:17.90 1:17.95 | 700m: 800m: | 8:48.79 10:04.28 | 1:16.81 1:15.49 |
27. | Majszutowicz Paulina | 98 | MKP Szczecin | 10:06.39 | 540 |
100m: 200m: | 6:19.74 | 300m: 400m: | 500m: 600m: | 700m: 800m: | 10:06.39 |
28. | Góralczyk Anna SO | 99 | Unia Oświęcim | 10:09.96 | 531 |
100m: 200m: | 1:12.02 2:28.40 | 1:12.02 1:16.38 | 300m: 400m: | 3:44.67 5:01.06 | 1:16.27 1:16.39 | 500m: 600m: | 6:18.08 7:36.46 | 1:17.02 1:18.38 | 700m: 800m: | 8:54.22 10:09.96 | 1:17.76 1:15.74 |
29. | Kondrasiuk Małgorzata | 98 | GIM 92 Ursynów | 10:13.19 | 523 |
100m: 200m: | 1:11.48 2:27.05 | 1:11.48 1:15.57 | 300m: 400m: | 3:43.99 5:01.89 | 1:16.94 1:17.90 | 500m: 600m: | 6:21.02 7:39.85 | 1:19.13 1:18.83 | 700m: 800m: | 8:58.81 10:13.19 | 1:18.96 1:14.38 |
30. | Zrobek Natalia | 99 | UKS 190 Łódź | 10:16.75 | 514 |
100m: 200m: | 1:10.61 2:28.71 | 1:10.61 1:18.10 | 300m: 400m: | 3:47.00 5:05.79 | 1:18.29 1:18.79 | 500m: 600m: | 6:24.88 7:43.92 | 1:19.09 1:19.04 | 700m: 800m: | 9:04.16 10:16.75 | 1:20.24 1:12.59 |
31. | Redner Sandra | 99 | Trójka Łódź | 10:19.15 | 508 |
100m: 200m: | 1:14.54 2:32.62 | 1:14.54 1:18.08 | 300m: 400m: | 3:51.02 5:09.40 | 1:18.40 1:18.38 | 500m: 600m: | 6:26.99 7:45.63 | 1:17.59 1:18.64 | 700m: 800m: | 9:03.54 10:19.15 | 1:17.91 1:15.61 |
32. | Machnik Monika | 97 | Vega Dobrodzień | 10:24.14 | 496 |
100m: 200m: | 1:12.55 2:30.80 | 1:12.55 1:18.25 | 300m: 400m: | 3:50.03 5:09.53 | 1:19.23 1:19.50 | 500m: 600m: | 6:29.45 7:48.66 | 1:19.92 1:19.21 | 700m: 800m: | 9:07.63 10:24.14 | 1:18.97 1:16.51 |
33. | Hasny Marta SR | 98 | Zryw Opole | 10:25.40 | 493 |
100m: 200m: | 1:12.87 2:30.97 | 1:12.87 1:18.10 | 300m: 400m: | 3:49.69 5:10.12 | 1:18.72 1:20.43 | 500m: 600m: | 6:31.25 7:52.09 | 1:21.13 1:20.84 | 700m: 800m: | 9:12.66 10:25.40 | 1:20.57 1:12.74 |
34. | Bazylko Joanna | 99 | Jagiellonka Warszawa | 10:31.73 | 478 |
100m: 200m: | 1:12.54 2:32.11 | 1:12.54 1:19.57 | 300m: 400m: | 3:52.24 5:13.07 | 1:20.13 1:20.83 | 500m: 600m: | 6:34.16 7:54.96 | 1:21.09 1:20.80 | 700m: 800m: | 9:15.33 10:31.73 | 1:20.37 1:16.40 |
35. | Staros Sandra | 99 | Victoria Józefów | 10:42.77 | 454 |
100m: 200m: | 2:33.33 3:53.96 | 2:33.33 1:20.63 | 300m: 400m: | 500m: 600m: | 700m: 800m: | 10:42.77 |
36. | Dudek Sylwia | 99 | GIM 92 Ursynów | 10:42.83 | 454 |
100m: 200m: | 1:13.59 2:33.44 | 1:13.59 1:19.85 | 300m: 400m: | 3:54.53 5:16.61 | 1:21.09 1:22.08 | 500m: 600m: | 6:39.69 8:02.76 | 1:23.08 1:23.07 | 700m: 800m: | 9:25.30 10:42.83 | 1:22.54 1:17.53 |
37. | Kapłon Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 10:44.07 | 451 |
100m: 200m: | 1:11.27 2:30.33 | 1:11.27 1:19.06 | 300m: 400m: | 3:51.47 5:13.93 | 1:21.14 1:22.46 | 500m: 600m: | 6:37.21 8:01.47 | 1:23.28 1:24.26 | 700m: 800m: | 9:24.38 10:44.07 | 1:22.91 1:19.69 |
38. | Pyrlik Paulina | 99 | CKiS Skawina | 10:56.99 | 425 |
100m: 200m: | 1:13.33 2:33.22 | 1:13.33 1:19.89 | 300m: 400m: | 3:55.94 5:21.19 | 1:22.72 1:25.25 | 500m: 600m: | 6:46.22 8:10.99 | 1:25.03 1:24.77 | 700m: 800m: | 9:35.89 10:56.99 | 1:24.90 1:21.10 |
39. | Królewicz Konstancja | 98 | Ikar Mielec | 10:59.79 | 419 |
100m: 200m: | 1:14.63 2:37.04 | 1:14.63 1:22.41 | 300m: 400m: | 4:02.57 5:27.85 | 1:25.53 1:25.28 | 500m: 600m: | 6:52.17 8:16.02 | 1:24.32 1:23.85 | 700m: 800m: | 9:39.44 10:59.79 | 1:23.42 1:20.35 |
40. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 11:02.91 | 414 |
100m: 200m: | 1:15.12 2:38.45 | 1:15.12 1:23.33 | 300m: 400m: | 4:03.88 5:28.92 | 1:25.43 1:25.04 | 500m: 600m: | 6:54.63 8:21.18 | 1:25.71 1:26.55 | 700m: 800m: | 9:44.75 11:02.91 | 1:23.57 1:18.16 |
41. | Żydek Magdalena | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11:04.64 | 410 |
100m: 200m: | 1:16.48 2:41.56 | 1:16.48 1:25.08 | 300m: 400m: | 4:06.39 5:32.47 | 1:24.83 1:26.08 | 500m: 600m: | 6:57.22 8:21.62 | 1:24.75 1:24.40 | 700m: 800m: | 9:44.59 11:04.64 | 1:22.97 1:20.05 |
42. | Bełzo Wiktoria | 98 | Ikar Mielec | 11:15.34 | 391 |
100m: 200m: | 1:16.83 2:43.21 | 1:16.83 1:26.38 | 300m: 400m: | 4:09.53 5:35.22 | 1:26.32 1:25.69 | 500m: 600m: | 7:00.40 8:26.53 | 1:25.18 1:26.13 | 700m: 800m: | 9:52.72 11:15.34 | 1:26.19 1:22.62 |
43. | Klima Kinga | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11:23.73 | 377 |
100m: 200m: | 1:17.90 2:44.67 | 1:17.90 1:26.77 | 300m: 400m: | 4:12.29 5:40.39 | 1:27.62 1:28.10 | 500m: 600m: | 7:08.59 8:36.20 | 1:28.20 1:27.61 | 700m: 800m: | 10:02.13 11:23.73 | 1:25.93 1:21.60 |
44. | Jurkowska Emilia | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11:46.28 | 342 |
100m: 200m: | 1:24.69 2:56.31 | 1:24.69 1:31.62 | 300m: 400m: | 4:27.53 5:57.87 | 1:31.22 1:30.34 | 500m: 600m: | 7:27.40 8:56.72 | 1:29.53 1:29.32 | 700m: 800m: | 10:23.78 11:46.28 | 1:27.06 1:22.50 |
45. | Komendera Karolina | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 12:22.75 | 294 |
100m: 200m: | 1:25.89 2:59.99 | 1:25.89 1:34.10 | 300m: 400m: | 4:34.05 6:08.58 | 1:34.06 1:34.53 | 500m: 600m: | 7:42.71 9:17.96 | 1:34.13 1:35.25 | 700m: 800m: | 10:51.67 12:22.75 | 1:33.71 1:31.08 |
46. | Piotrowska Nicole | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 12:25.57 | 291 |
100m: 200m: | 1:23.73 | 1:23.73 | 300m: 400m: | 6:08.46 | 500m: 600m: | 7:42.52 9:16.56 | 1:34.06 1:34.04 | 700m: 800m: | 10:49.19 12:25.57 | 1:32.63 1:36.38 |
NIE UK. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 27/4/2013 - 14:03 | Mężczyzn, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczmarski Marcin SSz | 94 | KSZO Ostrowiec Św. | 8:10.53 | 783 |
100m: 200m: | 59.18 2:00.48 | 59.18 1:01.30 | 300m: 400m: | 3:01.80 4:03.57 | 1:01.32 1:01.77 | 500m: 600m: | 5:05.06 6:07.17 | 1:01.49 1:02.11 | 700m: 800m: | 7:09.74 8:10.53 | 1:02.57 1:00.79 |
2. | Furtek Paweł SSz | 95 | MKP Szczecin | 8:15.69 | 758 |
100m: 200m: | 1:00.13 2:01.62 | 1:00.13 1:01.49 | 300m: 400m: | 3:03.36 4:05.62 | 1:01.74 1:02.26 | 500m: 600m: | 5:08.32 6:11.54 | 1:02.70 1:03.22 | 700m: 800m: | 7:15.18 8:15.69 | 1:03.64 1:00.51 |
3. | Pielowski Krzysztof | 91 | AZS UWM Olsztyn | 8:15.77 | 758 |
100m: 200m: | 59.86 2:01.83 | 59.86 1:01.97 | 300m: 400m: | 3:04.02 4:06.45 | 1:02.19 1:02.43 | 500m: 600m: | 5:09.22 6:12.21 | 1:02.77 1:02.99 | 700m: 800m: | 7:15.05 8:15.77 | 1:02.84 1:00.72 |
4. | Zaborowski Filip SSz | 94 | MKP Szczecin | 8:19.89 | 739 |
100m: 200m: | 1:00.50 2:03.19 | 1:00.50 1:02.69 | 300m: 400m: | 3:05.93 4:09.16 | 1:02.74 1:03.23 | 500m: 600m: | 5:12.76 6:16.23 | 1:03.60 1:03.47 | 700m: 800m: | 7:19.18 8:19.89 | 1:02.95 1:00.71 |
5. | Klich Kacper | 94 | AZS AWF Katowice | 8:20.11 | 738 |
100m: 200m: | 1:01.12 2:03.95 | 1:01.12 1:02.83 | 300m: 400m: | 3:06.65 4:09.34 | 1:02.70 1:02.69 | 500m: 600m: | 5:12.73 6:16.63 | 1:03.39 1:03.90 | 700m: 800m: | 7:20.20 8:20.11 | 1:03.57 59.91 |
6. | Głyk Wojciech | 92 | AZS AWF Katowice | 8:23.44 | 724 |
100m: 200m: | 1:02.20 2:05.32 | 1:02.20 1:03.12 | 300m: 400m: | 3:08.13 4:11.04 | 1:02.81 1:02.91 | 500m: 600m: | 5:14.16 6:17.64 | 1:03.12 1:03.48 | 700m: 800m: | 7:21.39 8:23.44 | 1:03.75 1:02.05 |
7. | Kudła Łukasz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 8:23.59 | 723 |
100m: 200m: | 1:02.45 2:05.23 | 1:02.45 1:02.78 | 300m: 400m: | 3:07.67 4:10.94 | 1:02.44 1:03.27 | 500m: 600m: | 5:14.52 6:18.13 | 1:03.58 1:03.61 | 700m: 800m: | 7:22.82 8:23.59 | 1:04.69 1:00.77 |
8. | Kuświk Maciej | 96 | Śląsk Wrocław | 8:25.11 | 717 |
100m: 200m: | 1:00.66 2:02.98 | 1:00.66 1:02.32 | 300m: 400m: | 3:06.10 4:09.91 | 1:03.12 1:03.81 | 500m: 600m: | 5:13.92 6:18.14 | 1:04.01 1:04.22 | 700m: 800m: | 7:22.45 8:25.11 | 1:04.31 1:02.66 |
9. | Wojdak Wojciech SO | 96 | BOSiR Brzesko | 8:28.15 | 704 |
100m: 200m: | 1:00.29 2:03.53 | 1:00.29 1:03.24 | 300m: 400m: | 3:06.92 4:10.97 | 1:03.39 1:04.05 | 500m: 600m: | 5:15.11 6:19.18 | 1:04.14 1:04.07 | 700m: 800m: | 7:23.36 8:28.15 | 1:04.18 1:04.79 |
10. | Biś Daniel | 95 | G-8 Bielany Warszawa | 8:32.02 | 688 |
100m: 200m: | 1:02.47 2:07.01 | 1:02.47 1:04.54 | 300m: 400m: | 3:11.05 4:15.26 | 1:04.04 1:04.21 | 500m: 600m: | 5:19.70 6:24.03 | 1:04.44 1:04.33 | 700m: 800m: | 7:28.80 8:32.02 | 1:04.77 1:03.22 |
11. | Lassek Bartłomiej | 94 | Trójka Łódź | 8:32.97 | 684 |
100m: 200m: | 1:00.37 2:03.59 | 1:00.37 1:03.22 | 300m: 400m: | 3:07.17 4:11.85 | 1:03.58 1:04.68 | 500m: 600m: | 5:17.47 6:23.36 | 1:05.62 1:05.89 | 700m: 800m: | 7:28.93 8:32.97 | 1:05.57 1:04.04 |
12. | Stępień Konrad | 96 | Polonia Warszawa | 8:36.36 | 671 |
100m: 200m: | 1:00.54 2:04.48 | 1:00.54 1:03.94 | 300m: 400m: | 3:09.00 4:13.88 | 1:04.52 1:04.88 | 500m: 600m: | 5:19.73 6:26.70 | 1:05.85 1:06.97 | 700m: 800m: | 7:32.65 8:36.36 | 1:05.95 1:03.71 |
13. | Urbaniak Jan SR | 95 | Warta Poznań | 8:39.08 | 660 |
100m: 200m: | 1:02.98 2:07.66 | 1:02.98 1:04.68 | 300m: 400m: | 3:11.86 4:16.96 | 1:04.20 1:05.10 | 500m: 600m: | 5:22.19 6:27.71 | 1:05.23 1:05.52 | 700m: 800m: | 7:34.02 8:39.08 | 1:06.31 1:05.06 |
14. | Kliza Mateusz SK | 94 | Avia Świdnik | 8:40.11 | 656 |
100m: 200m: | 1:02.53 2:08.61 | 1:02.53 1:06.08 | 300m: 400m: | 3:14.52 4:20.67 | 1:05.91 1:06.15 | 500m: 600m: | 5:26.67 6:32.51 | 1:06.00 1:05.84 | 700m: 800m: | 7:36.77 8:40.11 | 1:04.26 1:03.34 |
15. | Rżyski Marcin | 94 | AZS UWM Olsztyn | 8:47.25 | 630 |
100m: 200m: | 1:04.38 2:09.45 | 1:04.38 1:05.07 | 300m: 400m: | 3:14.61 4:20.56 | 1:05.16 1:05.95 | 500m: 600m: | 5:26.45 6:33.51 | 1:05.89 1:07.06 | 700m: 800m: | 7:40.75 8:47.25 | 1:07.24 1:06.50 |
16. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 8:53.95 | 607 |
100m: 200m: | 1:04.54 2:11.91 | 1:04.54 1:07.37 | 300m: 400m: | 3:19.35 4:27.97 | 1:07.44 1:08.62 | 500m: 600m: | 5:35.02 6:42.81 | 1:07.05 1:07.79 | 700m: 800m: | 7:49.62 8:53.95 | 1:06.81 1:04.33 |
17. | Borkowski Łukasz | 95 | Trójka Łódź | 8:57.26 | 595 |
100m: 200m: | 1:03.80 2:12.66 | 1:03.80 1:08.86 | 300m: 400m: | 3:21.47 4:30.51 | 1:08.81 1:09.04 | 500m: 600m: | 5:37.21 6:45.31 | 1:06.70 1:08.10 | 700m: 800m: | 7:53.71 8:57.26 | 1:08.40 1:03.55 |
18. | Hahn Jakub | 97 | Jedynka Łódź | 8:58.03 | 593 |
100m: 200m: | 1:05.04 2:12.68 | 1:05.04 1:07.64 | 300m: 400m: | 3:19.37 4:26.49 | 1:06.69 1:07.12 | 500m: 600m: | 5:35.19 6:43.10 | 1:08.70 1:07.91 | 700m: 800m: | 7:52.00 8:58.03 | 1:08.90 1:06.03 |
19. | Szewczyk Arkadiusz | 95 | Fala Niepołomice | 9:03.49 | 575 |
100m: 200m: | 1:05.97 2:14.31 | 1:05.97 1:08.34 | 300m: 400m: | 3:22.51 4:29.97 | 1:08.20 1:07.46 | 500m: 600m: | 5:38.50 6:47.50 | 1:08.53 1:09.00 | 700m: 800m: | 7:57.17 9:03.49 | 1:09.67 1:06.32 |
20. | Bruchajzer Dominik | 97 | MZOS Płock | 9:14.04 | 543 |
100m: 200m: | 1:04.37 2:13.75 | 1:04.37 1:09.38 | 300m: 400m: | 3:22.78 4:32.47 | 1:09.03 1:09.69 | 500m: 600m: | 5:43.87 6:54.84 | 1:11.40 1:10.97 | 700m: 800m: | 8:05.96 9:14.04 | 1:11.12 1:08.08 |
21. | Sikora Michał | 95 | Śląsk Wrocław | 9:14.36 | 542 |
100m: 200m: | 1:04.24 3:21.75 | 1:04.24 2:17.51 | 300m: 400m: | 4:31.39 5:42.09 | 1:09.64 1:10.70 | 500m: 600m: | 6:54.10 | 1:12.01 | 700m: 800m: | 9:14.36 |
22. | Kica Paweł | 96 | Korona Kraków | 9:16.26 | 536 |
100m: 200m: | 1:06.38 2:17.72 | 1:06.38 1:11.34 | 300m: 400m: | 3:27.50 4:37.85 | 1:09.78 1:10.35 | 500m: 600m: | 5:47.37 6:56.97 | 1:09.52 1:09.60 | 700m: 800m: | 8:06.82 9:16.26 | 1:09.85 1:09.44 |
23. | Kałużyński Antoni | 99 | GIM 92 Ursynów | 9:18.09 | 531 |
100m: 200m: | 1:06.52 2:17.78 | 1:06.52 1:11.26 | 300m: 400m: | 3:29.87 4:41.37 | 1:12.09 1:11.50 | 500m: 600m: | 5:52.65 7:03.41 | 1:11.28 1:10.76 | 700m: 800m: | 8:13.75 9:18.09 | 1:10.34 1:04.34 |
24. | Sternak Piotr | 98 | MZOS Płock | 9:19.55 | 527 |
100m: 200m: | 1:04.03 2:13.68 | 1:04.03 1:09.65 | 300m: 400m: | 3:24.99 4:36.03 | 1:11.31 1:11.04 | 500m: 600m: | 5:47.73 6:59.71 | 1:11.70 1:11.98 | 700m: 800m: | 8:11.16 9:19.55 | 1:11.45 1:08.39 |
25. | Popis Emil SR | 98 | Victoria Racibórz | 9:19.94 | 526 |
100m: 200m: | 1:04.75 2:15.38 | 1:04.75 1:10.63 | 300m: 400m: | 3:26.84 4:38.14 | 1:11.46 1:11.30 | 500m: 600m: | 5:49.63 7:01.48 | 1:11.49 1:11.85 | 700m: 800m: | 8:12.63 9:19.94 | 1:11.15 1:07.31 |
26. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 9:20.18 | 525 |
100m: 200m: | 1:07.45 2:18.17 | 1:07.45 1:10.72 | 300m: 400m: | 3:29.23 4:40.90 | 1:11.06 1:11.67 | 500m: 600m: | 5:52.05 7:02.95 | 1:11.15 1:10.90 | 700m: 800m: | 8:13.53 9:20.18 | 1:10.58 1:06.65 |
27. | Jarmuła Miłosz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 9:21.45 | 522 |
100m: 200m: | 1:05.80 2:16.03 | 1:05.80 1:10.23 | 300m: 400m: | 3:26.74 4:37.56 | 1:10.71 1:10.82 | 500m: 600m: | 5:48.94 7:00.19 | 1:11.38 1:11.25 | 700m: 800m: | 8:11.75 9:21.45 | 1:11.56 1:09.70 |
28. | Zwoliński Marcin | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 9:21.93 | 520 |
100m: 200m: | 1:06.60 2:16.51 | 1:06.60 1:09.91 | 300m: 400m: | 3:27.52 4:37.33 | 1:11.01 1:09.81 | 500m: 600m: | 5:48.69 7:00.50 | 1:11.36 1:11.81 | 700m: 800m: | 8:12.27 9:21.93 | 1:11.77 1:09.66 |
29. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | 9:26.57 | 508 |
100m: 200m: | 1:08.06 2:18.91 | 1:08.06 1:10.85 | 300m: 400m: | 3:30.25 4:42.00 | 1:11.34 1:11.75 | 500m: 600m: | 5:53.57 7:05.33 | 1:11.57 1:11.76 | 700m: 800m: | 8:17.24 9:26.57 | 1:11.91 1:09.33 |
30. | Stankiewicz Dominik | 96 | Unia Oświęcim | 9:27.41 | 505 |
100m: 200m: | 1:04.30 2:13.04 | 1:04.30 1:08.74 | 300m: 400m: | 3:22.15 4:33.05 | 1:09.11 1:10.90 | 500m: 600m: | 5:45.30 6:58.46 | 1:12.25 1:13.16 | 700m: 800m: | 8:12.95 9:27.41 | 1:14.49 1:14.46 |
31. | Katolik Bartosz | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 9:27.50 | 505 |
100m: 200m: | 1:05.11 2:15.55 | 1:05.11 1:10.44 | 300m: 400m: | 3:26.44 4:37.71 | 1:10.89 1:11.27 | 500m: 600m: | 5:50.16 7:03.09 | 1:12.45 1:12.93 | 700m: 800m: | 8:15.92 9:27.50 | 1:12.83 1:11.58 |
32. | Ostrowski Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 9:36.70 | 481 |
100m: 200m: | 1:11.26 2:25.42 | 1:11.26 1:14.16 | 300m: 400m: | 3:38.93 4:53.24 | 1:13.51 1:14.31 | 500m: 600m: | 6:04.93 7:16.47 | 1:11.69 1:11.54 | 700m: 800m: | 8:27.82 9:36.70 | 1:11.35 1:08.88 |
33. | Pecyna Maciej | 99 | IKS Konstancin | 9:49.07 | 452 |
100m: 200m: | 1:09.19 2:25.46 | 1:09.19 1:16.27 | 300m: 400m: | 3:41.45 4:57.23 | 1:15.99 1:15.78 | 500m: 600m: | 6:13.76 7:28.58 | 1:16.53 1:14.82 | 700m: 800m: | 8:41.82 9:49.07 | 1:13.24 1:07.25 |
34. | Kalina Radosław SK | 96 | Bobry Dębica | 9:51.39 | 446 |
100m: 200m: | 1:07.61 2:19.96 | 1:07.61 1:12.35 | 300m: 400m: | 3:32.22 | 1:12.26 | 500m: 600m: | 7:17.73 | 700m: 800m: | 8:34.67 9:51.39 | 1:16.94 1:16.72 |
35. | Hendzel Konrad | 97 | Ikar Mielec | 9:54.07 | 440 |
100m: 200m: | 1:07.51 2:22.62 | 1:07.51 1:15.11 | 300m: 400m: | 3:38.94 4:56.37 | 1:16.32 1:17.43 | 500m: 600m: | 6:13.66 7:28.69 | 1:17.29 1:15.03 | 700m: 800m: | 9:54.07 |
36. | Grabarczyk Olaf | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 9:59.11 | 429 |
100m: 200m: | 1:09.87 2:26.93 | 1:09.87 1:17.06 | 300m: 400m: | 3:43.62 4:59.65 | 1:16.69 1:16.03 | 500m: 600m: | 6:16.30 7:31.48 | 1:16.65 1:15.18 | 700m: 800m: | 8:46.93 9:59.11 | 1:15.45 1:12.18 |
37. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 10:04.06 | 419 |
100m: 200m: | 1:11.75 2:27.92 | 1:11.75 1:16.17 | 300m: 400m: | 3:44.23 5:00.52 | 1:16.31 1:16.29 | 500m: 600m: | 6:16.92 7:33.43 | 1:16.40 1:16.51 | 700m: 800m: | 8:49.61 10:04.06 | 1:16.18 1:14.45 |
38. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 10:07.98 | 411 |
100m: 200m: | 1:09.07 2:24.42 | 1:09.07 1:15.35 | 300m: 400m: | 3:41.46 4:58.62 | 1:17.04 1:17.16 | 500m: 600m: | 6:16.96 7:35.01 | 1:18.34 1:18.05 | 700m: 800m: | 8:52.98 10:07.98 | 1:17.97 1:15.00 |
39. | Warciarek Jan | 99 | Victoria Józefów | 10:19.67 | 388 |
100m: 200m: | 1:13.03 2:32.94 | 1:13.03 1:19.91 | 300m: 400m: | 3:53.36 5:14.30 | 1:20.42 1:20.94 | 500m: 600m: | 6:33.46 7:52.79 | 1:19.16 1:19.33 | 700m: 800m: | 9:10.49 10:19.67 | 1:17.70 1:09.18 |
40. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 10:19.90 | 387 |
100m: 200m: | 1:12.72 2:32.22 | 1:12.72 1:19.50 | 300m: 400m: | 3:52.13 5:12.55 | 1:19.91 1:20.42 | 500m: 600m: | 6:32.72 7:51.64 | 1:20.17 1:18.92 | 700m: 800m: | 9:08.65 10:19.90 | 1:17.01 1:11.25 |
41. | Zieliński Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 10:54.76 | 329 |
100m: 200m: | 1:13.95 2:35.46 | 1:13.95 1:21.51 | 300m: 400m: | 3:59.81 5:23.30 | 1:24.35 1:23.49 | 500m: 600m: | 6:47.60 8:10.51 | 1:24.30 1:22.91 | 700m: 800m: | 9:34.23 10:54.76 | 1:23.72 1:20.53 |
42. | Miera Dominik | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11:01.66 | 319 |
100m: 200m: | 1:14.79 2:39.14 | 1:14.79 1:24.35 | 300m: 400m: | 4:05.62 5:29.90 | 1:26.48 1:24.28 | 500m: 600m: | 6:53.98 8:17.97 | 1:24.08 1:23.99 | 700m: 800m: | 9:40.03 11:01.66 | 1:22.06 1:21.63 |
43. | Wyciślok Artur | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11:10.49 | 306 |
100m: 200m: | 1:16.70 2:40.40 | 1:16.70 1:23.70 | 300m: 400m: | 4:06.33 5:32.92 | 1:25.93 1:26.59 | 500m: 600m: | 6:59.01 8:24.91 | 1:26.09 1:25.90 | 700m: 800m: | 9:49.65 11:10.49 | 1:24.74 1:20.84 |
44. | Grudziński Olgierd | 99 | Ikar Mielec | 11:29.47 | 281 |
100m: 200m: | 1:19.37 2:46.12 | 1:19.37 1:26.75 | 300m: 400m: | 4:15.54 5:42.78 | 1:29.42 1:27.24 | 500m: 600m: | 7:12.14 8:39.92 | 1:29.36 1:27.78 | 700m: 800m: | 10:05.54 11:29.47 | 1:25.62 1:23.93 |
45. | Bodynek Bartosz | 97 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 11:41.69 | 267 |
100m: 200m: | 1:15.91 2:42.76 | 1:15.91 1:26.85 | 300m: 400m: | 4:13.69 5:45.06 | 1:30.93 1:31.37 | 500m: 600m: | 7:16.00 8:48.73 | 1:30.94 1:32.73 | 700m: 800m: | 10:17.27 11:41.69 | 1:28.54 1:24.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 27/4/2013 - 10:26 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zawiszewska Maja | 93 | Śląsk Wrocław | 28.40 | 687 | ||||
2. | Jagoda Julia | 95 | Jedynka Ożarów Maz. | 28.51 | 679 | ||||
3. | Żelazna Paulina SWR | 94 | Śląsk Wrocław | 28.62 | 672 | ||||
4. | Nogaj Paulina | 98 | Wodnik Radom | 29.23 | 630 | ||||
5. | Tomala Aleksandra SR | 97 | Zryw Opole | 29.24 | 630 | ||||
6. | Skrzydło Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 29.33 | 624 | ||||
7. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 29.44 | 617 | ||||
8. | Wróblewska Dominika SWR | 95 | Śląsk Wrocław | 29.46 | 616 | ||||
9. | Sikora Paulina | 93 | AZS AWF Warszawa | 29.52 | 612 | ||||
10. | Różalska Martyna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 29.67 | 603 | ||||
11. | Korzeniowska Marta | 93 | AZS AWF Warszawa | 29.75 | 598 | ||||
12. | Ciesielska Sylwia Sp | 95 | Warta Poznań | 30.08 | 578 | ||||
13. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 30.10 | 577 | ||||
14. | Sieńczyk Jowita SK | 97 | Żak Biała Podlaska | 30.30 | 566 | ||||
15. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.43 | 559 | ||||
16. | Kowalińska Oriana | 93 | AZS UWM Olsztyn | 30.49 | 555 | ||||
17. | Stasinowska Katarzyna | 94 | Trójka Łódź | 30.51 | 554 | ||||
18. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Trójka Łódź | 30.54 | 553 | ||||
19. | Okaj Oliwia SWR | 96 | Śląsk Wrocław | 30.63 | 548 | ||||
20. | Pałys Helena SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.66 | 546 | ||||
21. | Wnuk Sylwia SO | 94 | Huragan Międzyrzec Podl. | 30.67 | 546 | ||||
22. | Kącka Natalia | 95 | Unia Oświęcim | 30.71 | 544 | ||||
23. | Jaroma Agata | 95 | Juvenia Wrocław | 30.76 | 541 | ||||
24. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 30.77 | 540 | ||||
25. | Haraf Iga SWR | 95 | Śląsk Wrocław | 30.80 | 539 | ||||
26. | Woźniczak Paulina | 97 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 30.85 | 536 | ||||
27. | Ścieszko Agnieszka | 97 | Trójka Łódź | 31.01 | 528 | ||||
28. | Nawaryńska Katarzyna SR | 96 | Victoria Racibórz | 31.02 | 527 | ||||
29. | Wojciechowska Gabriela SO | 96 | Unia Oświęcim | 31.04 | 526 | ||||
30. | Gruca Marcelina SO | 98 | Unia Oświęcim | 31.14 | 521 | ||||
31. | Porzelska Anna SK | 95 | Słowianka Gorzów | 31.19 | 519 | ||||
Frenke Małgorzata SO | 95 | Unia Oświęcim | 31.19 | 519 | |||||
33. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 31.41 | 508 | ||||
34. | Rogacz Katarzyna SR | 96 | Victoria Racibórz | 31.49 | 504 | ||||
35. | Samulik Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 31.54 | 502 | ||||
36. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 31.66 | 496 | ||||
37. | Ćwiękała Olga SO | 96 | Unia Oświęcim | 31.68 | 495 | ||||
38. | Redner Sandra | 99 | Trójka Łódź | 31.69 | 495 | ||||
39. | Biedrzycka Iga | 97 | Roś Pisz | 31.77 | 491 | ||||
40. | Krętosz Gabriela SO | 98 | MOS Katowice | 31.86 | 487 | ||||
41. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 31.88 | 486 | ||||
42. | Pilarska Zofia | 97 | Jagiellonka Warszawa | 31.92 | 484 | ||||
43. | Maślany Katarzyna SO | 98 | Unia Oświęcim | 31.96 | 482 | ||||
44. | Mikołajczak Anna SSz | 95 | MKP Szczecin | 32.08 | 477 | ||||
45. | Czaplicka Weronika | 95 | Trójka Łódź | 32.10 | 476 | ||||
46. | Olczyk Martyna SO | 97 | Unia Oświęcim | 32.14 | 474 | ||||
47. | Hasny Marta SR | 98 | Zryw Opole | 32.19 | 472 | ||||
48. | Kuś Natalia SO | 99 | Unia Oświęcim | 32.20 | 471 | ||||
49. | Król Oliwia | 99 | Trójka Łódź | 32.31 | 467 | ||||
50. | Ilcewicz Edyta | 96 | Victoria Józefów | 32.32 | 466 | ||||
51. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 32.42 | 462 | ||||
Prochownik Olimpia So | 99 | Unia Oświęcim | 32.42 | 462 | |||||
53. | Kisiel Monika SR | 96 | AZS AWF Katowice | 32.46 | 460 | ||||
54. | Osmulska Adriana | 98 | Skarpa Lublin | 32.47 | 460 | ||||
Sirignano Luigia SK | 96 | Jordan Kraków | 32.47 | 460 | |||||
56. | Nocoń Anna | 97 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.50 | 459 | ||||
57. | Zrobek Natalia | 99 | UKS 190 Łódź | 32.53 | 457 | ||||
58. | Sienkiewicz Paula | 99 | Orka Zamość | 32.61 | 454 | ||||
59. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.63 | 453 | ||||
60. | Sarna Katarzyna | 98 | Nawa Skierniewice | 32.78 | 447 | ||||
61. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 32.94 | 440 | ||||
62. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów | 32.99 | 438 | ||||
63. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 33.05 | 436 | ||||
64. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 33.10 | 434 | ||||
65. | Pokrywka Karolina | 98 | UKS 190 Łódź | 33.26 | 428 | ||||
66. | Rostowska Wiktoria | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 33.31 | 426 | ||||
67. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 33.37 | 424 | ||||
68. | Filipkowska Dominika | 99 | Roś Pisz | 33.55 | 417 | ||||
69. | Zwierzchowska Zofia | 97 | Jedynka Ożarów Maz. | 33.58 | 416 | ||||
70. | Lesińska Kinga | 95 | MKP Szczecin | 33.64 | 413 | ||||
71. | Żydek Magdalena | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 33.71 | 411 | ||||
72. | Watoła Martyna | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 33.73 | 410 | ||||
73. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 33.76 | 409 | ||||
74. | Lichwa Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 33.95 | 402 | ||||
75. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 34.12 | 396 | ||||
76. | Góralczyk Anna SO | 99 | Unia Oświęcim | 34.22 | 393 | ||||
77. | Nowak Marta | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 34.43 | 386 | ||||
78. | Szczytko Natalia | 95 | Olimpijczyk Suwałki | 34.63 | 379 | ||||
79. | Adamowicz Maja | 96 | Jagiellonka Warszawa | 34.78 | 374 | ||||
80. | Rugała Anna | 98 | Pływak Bochnia | 35.14 | 363 | ||||
81. | Chmielek Anna | 96 | Jordan Kraków | 35.35 | 356 | ||||
82. | Jurkowska Emilia | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.37 | 356 | ||||
83. | Cierpka Marta | 99 | Piątka Chorzów | 35.68 | 346 | ||||
84. | Tyszka Wiktoria | 99 | Jagiellonka Warszawa | 35.75 | 344 | ||||
85. | Papla Izabela So | 99 | Unia Oświęcim | 35.90 | 340 | ||||
86. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 36.04 | 336 | ||||
87. | Pereira-Mojsa Milena | 99 | Jagiellonka Warszawa | 37.54 | 297 | ||||
88. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 37.64 | 295 | ||||
DYSKW. | Teul Patrycja | 98 | SMS Galicja Kraków | ||||||
M8 - praca ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy ramion przed zakończeniem wyścigu (Czas: 10:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 27/4/2013 - 10:39 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krupecki Oskar | 92 | MKP Szczecin | 24.85 | 735 | ||||
2. | Poprawa Michał SO | 94 | AZS AWF Katowice | 24.94 | 727 | ||||
3. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 25.21 | 704 | ||||
4. | Andrzejczak Mateusz | 94 | AZS AWF Warszawa | 25.41 | 687 | ||||
5. | Sokulski Jacek | 91 | Śląsk Wrocław | 25.68 | 666 | ||||
6. | Chaba Mateusz SWR | 96 | Śląsk Wrocław | 25.69 | 665 | ||||
Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 25.69 | 665 | |||||
8. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 25.95 | 645 | ||||
9. | Bujoczek Filip SWR | 94 | Śląsk Wrocław | 25.96 | 645 | ||||
10. | Brzuś Michał | 97 | Orka Zamość | 25.97 | 644 | ||||
11. | Chudy Michał | 97 | Wodnik Rawicz | 26.00 | 642 | ||||
12. | Kudła Łukasz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 26.08 | 636 | ||||
13. | Chmiel Łukasz | 93 | AZS AWF Katowice | 26.16 | 630 | ||||
14. | Tombarkiewicz Józef | 97 | Jordan Kraków | 26.19 | 628 | ||||
15. | Golczyk Szymon SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 26.21 | 626 | ||||
Opalski Marcin | 93 | GIM 92 Ursynów | 26.21 | 626 | |||||
17. | Zgierski Maksymilian | 94 | Trójka Łódź | 26.22 | 626 | ||||
18. | Krzyżaniak Bartosz SZG | 94 | Korner Zielona Góra | 26.26 | 623 | ||||
19. | Kurtok Tomasz SR | 95 | Victoria Racibórz | 26.32 | 618 | ||||
20. | Jankiewicz Krzysztof | 91 | Nawa Skierniewice | 26.41 | 612 | ||||
21. | Fara Kacper SO | 94 | Fala Ropczyce | 26.43 | 611 | ||||
22. | Zieliński Dawid | 92 | MKP Szczecin | 26.48 | 607 | ||||
23. | Przyborowski Piotr | 93 | MZOS Płock | 26.49 | 607 | ||||
24. | Bartosiewicz Jakub | 95 | G-8 Bielany Warszawa | 26.61 | 598 | ||||
25. | Perzankowski Kacper | 96 | Nawa Skierniewice | 26.63 | 597 | ||||
26. | Gabrysz Wojciech SR | 95 | Victoria Racibórz | 26.65 | 596 | ||||
27. | Gorczyca Przemyslaw | 90 | AZS-AWFiS Gdańsk | 26.67 | 594 | ||||
28. | Malczyk Marcin SO | 95 | Unia Oświęcim | 26.69 | 593 | ||||
29. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 26.72 | 591 | ||||
30. | Hołub Jan SWR | 96 | Avia Świdnik | 26.76 | 588 | ||||
31. | Ungeheuer Mateusz | 96 | Sokół Rzeszów | 26.82 | 584 | ||||
32. | Musiałowski Marcin SWR | 95 | Juvenia Wrocław | 26.85 | 582 | ||||
33. | Fedorowicz Jakub | 97 | Wodnik Radom | 27.14 | 564 | ||||
34. | Warwas Szymon | 95 | AZS AWF Katowice | 27.15 | 563 | ||||
35. | Grudziecki Remigiusz | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 27.23 | 558 | ||||
36. | Kiercz Mateusz | 96 | MOS Dąbrowa Grn. | 27.34 | 552 | ||||
37. | Skrobisz Marek | 94 | Polonia Warszawa | 27.36 | 550 | ||||
38. | Breś Gracjan | 95 | AZS UŁ PŁ Łódź | 27.38 | 549 | ||||
39. | Goliński Patryk | 97 | BUKS Warszawa | 27.45 | 545 | ||||
40. | Motyczyński Jakub | 96 | Polonia Warszawa | 27.49 | 543 | ||||
41. | Kica Paweł | 96 | Korona Kraków | 27.51 | 542 | ||||
42. | Szymański Konrad | 93 | Polonia Warszawa | 27.55 | 539 | ||||
Chojak Rafał SWR | 95 | Wisła Puławy | 27.55 | 539 | |||||
44. | Pachowski Adrian | 97 | Jagiellonka Warszawa | 27.66 | 533 | ||||
45. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 27.79 | 525 | ||||
46. | Filek Bernard | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 27.81 | 524 | ||||
47. | Wilk Przemysław | 95 | Jordan Kraków | 27.91 | 519 | ||||
48. | Wiśniewski Wiktor | 95 | MZOS Płock | 27.94 | 517 | ||||
49. | Lemek Andrzej SWR | 95 | Junior Kluczbork | 28.00 | 514 | ||||
50. | Rubaj Adrian SK | 96 | Skarpa Lublin | 28.11 | 508 | ||||
51. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 28.12 | 507 | ||||
52. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 28.20 | 503 | ||||
53. | Glogowski Krzysztof | 98 | Wodnik Radom | 28.22 | 502 | ||||
Przybyła Kacper SO | 98 | Unia Oświęcim | 28.22 | 502 | |||||
55. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 28.24 | 501 | ||||
56. | Gozdziewski Adrian | 98 | Wodnik Radom | 28.35 | 495 | ||||
57. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 28.38 | 493 | ||||
58. | Perkowski Wiktor | 98 | Jagiellonka Warszawa | 28.43 | 491 | ||||
59. | Kałużyński Antoni | 99 | GIM 92 Ursynów | 28.46 | 489 | ||||
60. | Czyżak Arkadiusz | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.52 | 486 | ||||
61. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 28.55 | 484 | ||||
62. | Falis Dawid | 96 | MOS Dąbrowa Grn. | 28.67 | 478 | ||||
63. | Kozera Piotr | 98 | Wodnik Radom | 28.77 | 473 | ||||
64. | Masłowski Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.86 | 469 | ||||
65. | Lelek Mateusz | 96 | Polonia Warszawa | 28.99 | 463 | ||||
66. | Porwat Michał | 98 | MZOS Płock | 29.06 | 459 | ||||
67. | Derbis Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 29.08 | 458 | ||||
68. | Warciarek Jan | 99 | Victoria Józefów | 29.34 | 446 | ||||
69. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.36 | 445 | ||||
70. | Mrugalski Kamil | 98 | SMS Galicja Kraków | 29.47 | 440 | ||||
71. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.54 | 437 | ||||
72. | Zabojszcz Wojciech SO | 95 | Korona Swim Kielce | 29.59 | 435 | ||||
73. | Miś Mateusz | 97 | Sokół Rzeszów | 29.63 | 433 | ||||
74. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.64 | 433 | ||||
75. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.65 | 432 | ||||
76. | Walentynowicz Michał | 98 | Skalar Warszawa | 29.66 | 432 | ||||
77. | Federowicz Jan | 98 | Jedynka Ożarów Maz. | 29.67 | 432 | ||||
78. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 29.79 | 426 | ||||
79. | Hodur Filip | 97 | Jedynka Ożarów Maz. | 29.80 | 426 | ||||
80. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 29.98 | 418 | ||||
81. | Gawron Gerard | 98 | Ikar Mielec | 30.00 | 417 | ||||
82. | Smul Błażej | 99 | Trójka Łódź | 30.20 | 409 | ||||
83. | Bartkowski Bartosz | 97 | MZOS Płock | 30.39 | 402 | ||||
84. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 30.41 | 401 | ||||
85. | Napieraj Jan | 98 | Polonia Warszawa | 30.44 | 400 | ||||
Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.44 | 400 | |||||
87. | Grabarczyk Olaf | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 30.54 | 396 | ||||
88. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 31.23 | 370 | ||||
89. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.29 | 368 | ||||
90. | Pozlewicz Radosław | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 31.41 | 364 | ||||
91. | Piętka Marcin | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.49 | 361 | ||||
92. | Lechowicz Filip | 97 | Korona Kraków | 31.73 | 353 | ||||
93. | Walczak Szymon | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.89 | 347 | ||||
94. | Ostrowski Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 31.90 | 347 | ||||
95. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 32.08 | 341 | ||||
96. | Kuś Jakub | 98 | Omega Olkusz | 32.19 | 338 | ||||
97. | Staniszewski Michał | 98 | SMS Galicja Kraków | 32.37 | 332 | ||||
98. | Wadowski Radosław | 99 | Omega Olkusz | 32.50 | 328 | ||||
Wańkowicz Błażej | 99 | Skalar Warszawa | 32.50 | 328 | |||||
100. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.56 | 326 | ||||
101. | Ziąbka Piotr | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 32.74 | 321 | ||||
102. | Bodynek Bartosz | 97 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.84 | 318 | ||||
103. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 32.87 | 317 | ||||
104. | Badan Dawid SO | 99 | Unia Oświęcim | 33.60 | 297 | ||||
105. | Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 33.85 | 290 | ||||
106. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 34.93 | 264 | ||||
107. | Cebula Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 34.97 | 263 | ||||
108. | Biś Daniel | 95 | G-8 Bielany Warszawa | 35.37 | 255 | ||||
109. | Nowak Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 35.70 | 248 | ||||
110. | Gwóźdź Jan So | 99 | Unia Oświęcim | 36.55 | 231 | ||||
111. | Potoczny Marcin | 94 | Start Katowice | 48.51 | 98 | ||||
112. | Hankus Kamil SO | 95 | Start Katowice | 1:20.85 | 21 | ||||
DYSKW. | Bening Emil | 93 | Juvenia Wrocław | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 10:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 27/4/2013 - 10:57 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 28.91 | 820 | |||
2. | Naziębło Klaudia | 93 | Juvenia Wrocław | 29.43 | 777 | |||
3. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 30.25 | 715 | |||
4. | Górniak Katarzyna | 95 | Unia Oświęcim | 30.63 | 689 | |||
5. | Zawiszewska Maja | 93 | Śląsk Wrocław | 31.13 | 656 | |||
6. | Porzelska Anna SK | 95 | Słowianka Gorzów | 31.18 | 653 | |||
7. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 31.29 | 646 | |||
8. | Nawaryńska Katarzyna SR | 96 | Victoria Racibórz | 31.34 | 643 | |||
9. | Żarłok Martyna | 97 | Górnik Radlin | 31.61 | 627 | |||
10. | Szynal Ludwika | 94 | Skarpa Lublin | 31.66 | 624 | |||
11. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 31.79 | 616 | |||
12. | Tomala Aleksandra SR | 97 | Zryw Opole | 32.17 | 595 | |||
13. | Wolny Magdalena SO | 98 | Unia Oświęcim | 32.29 | 588 | |||
14. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 32.39 | 583 | |||
15. | Soliwoda Klaudia | 98 | Nawa Skierniewice | 32.43 | 580 | |||
16. | Kurowska Wanda | 98 | SMS Galicja Kraków | 32.49 | 577 | |||
17. | Długołęcka Karolina SK | 96 | Unia Busko Zdrój | 32.57 | 573 | |||
18. | Okaj Oliwia SWR | 96 | Śląsk Wrocław | 32.63 | 570 | |||
19. | Kulaga Dominika | 97 | Sokół Rzeszów | 32.69 | 567 | |||
20. | Włodarczyk Ewelina | 96 | Trójka Łódź | 32.78 | 562 | |||
21. | Sudek Agnieszka SO | 97 | Unia Oświęcim | 32.95 | 553 | |||
22. | Woźniczak Paulina | 97 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 33.01 | 550 | |||
23. | Lempart Marta SWR | 96 | AZS AWF Katowice | 33.06 | 548 | |||
24. | Urbańska Karolina | 92 | AZS AWF Warszawa | 33.22 | 540 | |||
Rosiak Paulina SSz | 95 | MKP Szczecin | 33.22 | 540 | ||||
26. | Bodalska Magdalena | 97 | Jagiellonka Warszawa | 33.27 | 538 | |||
27. | Małyska Martyna SR | 96 | Victoria Racibórz | 33.39 | 532 | |||
28. | Wątor Karolina | 98 | SMS Galicja Kraków | 33.42 | 530 | |||
29. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 33.64 | 520 | |||
30. | Kisiel Monika SR | 96 | AZS AWF Katowice | 34.03 | 502 | |||
31. | Bełzo Wiktoria | 98 | Ikar Mielec | 34.25 | 493 | |||
32. | Dybowska Anna | 99 | SMS Galicja Kraków | 34.31 | 490 | |||
33. | Zyga Natalia | 98 | Nawa Skierniewice | 34.35 | 488 | |||
34. | Szpil Natalia | 97 | Wilanowia Warszawa | 34.58 | 479 | |||
35. | Błasiak Nikolina SO | 97 | Unia Oświęcim | 34.64 | 476 | |||
36. | Staros Sandra | 99 | Victoria Józefów | 34.80 | 470 | |||
37. | Mielczarek Anna | 98 | SMS Galicja Kraków | 34.82 | 469 | |||
38. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 34.86 | 467 | |||
39. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 35.01 | 461 | |||
40. | Milewska Marta | 96 | AZS AWF Katowice | 35.04 | 460 | |||
41. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów | 35.30 | 450 | |||
42. | Żmudzka Aleksandra | 99 | SMS Galicja Kraków | 35.71 | 435 | |||
43. | Teul Patrycja | 98 | SMS Galicja Kraków | 36.37 | 411 | |||
44. | Nasiadko Julia | 99 | Korona Kraków | 36.38 | 411 | |||
45. | Skwarska Karolina | 99 | MZOS Płock | 36.46 | 408 | |||
Walczak Anna | 94 | Trójka Łódź | 36.46 | 408 | ||||
47. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 36.60 | 404 | |||
48. | Bazylko Joanna | 99 | Jagiellonka Warszawa | 36.85 | 395 | |||
49. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 36.91 | 394 | |||
50. | Watoła Martyna | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 36.98 | 391 | |||
51. | Piotrowska Nicole | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.23 | 383 | |||
52. | Strączyńska Martyna | 99 | SMS Galicja Kraków | 37.28 | 382 | |||
53. | Filipkowska Dominika | 99 | Roś Pisz | 37.33 | 380 | |||
54. | Pereira-Mojsa Monika | 99 | Jagiellonka Warszawa | 37.62 | 372 | |||
55. | Matura Agata | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.82 | 366 | |||
56. | Ryzinska Daria | 98 | Roś Pisz | 38.25 | 354 | |||
57. | Staszak Paulina | 99 | Piątka Chorzów | 38.29 | 352 | |||
58. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 39.17 | 329 | |||
59. | Klima Kinga | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 39.32 | 325 | |||
60. | Bocheńska Wiktoria SO | 99 | Unia Oświęcim | 39.83 | 313 | |||
61. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 39.93 | 311 | |||
62. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 40.99 | 287 |
PK | Chlebicka Wiktoria | 04 | Start Katowice | 1:19.62 | 39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 27/4/2013 - 11:07 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Polewka Tomek | 94 | Ruch Grudziądz | 26.69 | 730 | ||||
2. | Kawęcki Radosław | 91 | Korner Zielona Góra | 26.71 | 729 | ||||
3. | Wysoczyński Mateusz SK | 93 | Jordan Kraków | 26.93 | 711 | ||||
4. | Mikicin Miłosz | 93 | AZS AWF Warszawa | 27.29 | 683 | ||||
5. | Zgierski Maksymilian | 94 | Trójka Łódź | 27.34 | 679 | ||||
6. | Krzyżaniak Bartosz SZG | 94 | Korner Zielona Góra | 27.36 | 678 | ||||
7. | Bugdol Rafał SR | 95 | Victoria Racibórz | 27.40 | 675 | ||||
8. | Odomirski Tomasz | 91 | Jordan Kraków | 27.59 | 661 | ||||
9. | Danielewski Aleksander SSz | 94 | MKP Szczecin | 27.72 | 652 | ||||
10. | Ungeheuer Mateusz | 96 | Sokół Rzeszów | 27.98 | 634 | ||||
11. | Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 28.01 | 632 | ||||
12. | Wilkowiecki Robert SSz | 94 | MKP Szczecin | 28.19 | 620 | ||||
13. | Gabrysz Wojciech SR | 95 | Victoria Racibórz | 28.31 | 612 | ||||
14. | Gąsior Aleksander | 95 | Ikar Mielec | 28.43 | 604 | ||||
15. | Chudy Michał | 97 | Wodnik Rawicz | 28.48 | 601 | ||||
16. | Suchan Jan | 97 | Jedynka Ożarów Maz. | 28.51 | 599 | ||||
17. | Kisiel Adrian | 93 | AZS AWF Katowice | 28.52 | 598 | ||||
Chmiel Łukasz | 93 | AZS AWF Katowice | 28.52 | 598 | |||||
19. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 28.74 | 585 | ||||
20. | Krogulski Filip SO | 96 | Unia Oświęcim | 28.85 | 578 | ||||
21. | Brzuś Michał | 97 | Orka Zamość | 28.88 | 576 | ||||
22. | Gąsior Patryk | 94 | Polonia Warszawa | 28.97 | 571 | ||||
23. | Jankiewicz Krzysztof | 91 | Nawa Skierniewice | 28.98 | 570 | ||||
24. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 29.05 | 566 | ||||
25. | Brus Dominik | 93 | AZS AGH Kraków | 29.08 | 564 | ||||
26. | Kołodziejski Filip SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 29.12 | 562 | ||||
27. | Hendzel Konrad | 97 | Ikar Mielec | 29.15 | 560 | ||||
28. | Handzlik Rafał SR | 95 | Karol Wadowice | 29.29 | 552 | ||||
Makarowski Dominik | 95 | Sokół Rzeszów | 29.29 | 552 | |||||
30. | Piątkowski Marcin | 96 | Polonia Warszawa | 29.60 | 535 | ||||
31. | Meszka Ernest | 97 | Nawa Skierniewice | 29.72 | 529 | ||||
32. | Niedziałek Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 29.94 | 517 | ||||
33. | Bartoszewski Wojciech | 94 | Jedynka Łódź | 29.96 | 516 | ||||
34. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 30.38 | 495 | ||||
35. | Napieraj Jan | 98 | Polonia Warszawa | 30.80 | 475 | ||||
36. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.99 | 466 | ||||
37. | Jarmuła Miłosz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 31.20 | 457 | ||||
38. | Kozera Piotr | 98 | Wodnik Radom | 31.30 | 453 | ||||
39. | Parzynowski Wojciech | 99 | UKS 190 Łódź | 31.50 | 444 | ||||
Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 31.50 | 444 | |||||
41. | Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 31.97 | 425 | ||||
42. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.17 | 417 | ||||
43. | Błaszczyk Michał SR | 98 | Victoria Racibórz | 32.36 | 409 | ||||
44. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.45 | 406 | ||||
45. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 32.75 | 395 | ||||
46. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 33.48 | 370 | ||||
47. | Ziąbka Piotr | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 33.73 | 362 | ||||
Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 33.73 | 362 | |||||
49. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | 34.59 | 335 | ||||
50. | Stępień Marek | 99 | SMS Galicja Kraków | 35.24 | 317 | ||||
51. | Różanowski Mateusz | 99 | Omega Olkusz | 37.22 | 269 | ||||
52. | Tomecki Jakub | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.42 | 265 | ||||
53. | Badan Dawid SO | 99 | Unia Oświęcim | 37.45 | 264 | ||||
54. | Zawojski Michał | 99 | Jasień Sucha Besk. | 43.41 | 169 | ||||
55. | Bębenek Maciej | 85 | Start Katowice | 59.02 | 67 | ||||
56. | Matyja Jakub | 88 | Start Katowice | 1:38.52 | 14 | ||||
DYSKW. | Safin Konrad SK | 96 | Delfin Tarnobrzeg | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 10:56) | |||||||||
DYSKW. | Sobczyk Kamil | 93 | Trójka Łódź | ||||||
G3 - wynurzenie glowy spod lustra wody po starcie poza linią 15m (Czas: 11:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 27/4/2013 - 11:17 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zachoszcz Paulina | 93 | MKP Szczecin | 33.28 | 717 | |||
2. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 33.59 | 698 | |||
3. | Bazyl Magdalena SK | 97 | Aquarius Myślenice | 34.26 | 658 | |||
4. | Samulik Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 34.60 | 638 | |||
5. | Nowak Martyna | 96 | TKKF Szczygłowice Knurów | 34.81 | 627 | |||
6. | Wikieł Angelika SR | 98 | UŚKS Ostrołęka | 34.87 | 624 | |||
7. | Lis Zuzanna | 95 | Wodnik Rawicz | 34.93 | 620 | |||
8. | Nowak Paulina SK | 96 | Wodnik Radom | 35.37 | 598 | |||
9. | Senetelska Olga SK | 97 | Jordan Kraków | 35.39 | 597 | |||
10. | Kobuszewska Karolina | 96 | Huragan Sosnowiec | 35.41 | 596 | |||
11. | Prochownik Olimpia So | 99 | Unia Oświęcim | 35.42 | 595 | |||
12. | Nieszporek Wiktoria | 99 | UKS 190 Łódź | 35.54 | 589 | |||
13. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Unia Oświęcim | 35.58 | 587 | |||
14. | Czaplicka Weronika | 95 | Trójka Łódź | 35.62 | 585 | |||
15. | Nogaj Paulina | 98 | Wodnik Radom | 35.90 | 571 | |||
16. | Chwadeczko Zuzanna SSz | 95 | Lublinianka Lublin | 36.07 | 563 | |||
17. | Kalińska Magdalena | 95 | MZOS Płock | 36.10 | 562 | |||
18. | Błocka Agnieszka | 96 | Jagiellonka Warszawa | 36.15 | 560 | |||
19. | Niedżwiedzka Małgorzata SR | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 36.37 | 550 | |||
20. | Dudek Marlena SO | 94 | Unia Oświęcim | 36.40 | 548 | |||
21. | Kozioł Karolina | 97 | Ikar Mielec | 36.45 | 546 | |||
22. | Świeca Kamila | 97 | Sokół Rzeszów | 36.65 | 537 | |||
23. | Jakubowska Izabela | 98 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 36.66 | 537 | |||
24. | Majszutowicz Paulina | 98 | MKP Szczecin | 36.73 | 534 | |||
25. | Dudek Sylwia | 99 | GIM 92 Ursynów | 36.78 | 531 | |||
26. | Człowiek Roksana | 96 | Unia Oświęcim | 36.79 | 531 | |||
27. | Warmińska Daria SR | 98 | Unia Oświęcim | 36.88 | 527 | |||
28. | Nowak Marta | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 36.89 | 527 | |||
29. | Haraf Iga SWR | 95 | Śląsk Wrocław | 36.90 | 526 | |||
30. | Walczak Anna | 94 | Trójka Łódź | 36.94 | 524 | |||
31. | Zyga Izabela | 96 | Nawa Skierniewice | 37.10 | 518 | |||
32. | Gasin Nadia | 98 | Ikar Mielec | 37.20 | 514 | |||
33. | Niemczyk Mirosława | 95 | Korner Zielona Góra | 37.28 | 510 | |||
Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów | 37.28 | 510 | ||||
35. | Papla Jolanta SO | 94 | Unia Oświęcim | 37.61 | 497 | |||
36. | Biedrzycka Iga | 97 | Roś Pisz | 37.71 | 493 | |||
37. | Wiśniewska Kamila SR | 96 | Victoria Racibórz | 37.76 | 491 | |||
38. | Sajecka Zofia | 98 | Skalar Warszawa | 37.96 | 483 | |||
39. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 37.97 | 483 | |||
40. | Radoń Sonia | 98 | SMS Galicja Kraków | 38.05 | 480 | |||
41. | Jamroży Kinga | 98 | SMS Galicja Kraków | 38.22 | 473 | |||
42. | Siwek Hanna SR | 97 | Victoria Racibórz | 38.28 | 471 | |||
43. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 38.33 | 469 | |||
44. | Gebczyk Malgorzata | 98 | Wodnik Radom | 38.64 | 458 | |||
45. | Jangrot Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 38.71 | 456 | |||
46. | Żukowska Natalia | 99 | SMS Galicja Kraków | 39.14 | 441 | |||
47. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 39.19 | 439 | |||
48. | Kowalska Karolina | 99 | Piątka Chorzów | 39.22 | 438 | |||
49. | Rugała Anna | 98 | Pływak Bochnia | 39.39 | 433 | |||
50. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 39.98 | 414 | |||
51. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 39.99 | 413 | |||
52. | Lesiak Aleksandra | 99 | SMS Galicja Kraków | 40.20 | 407 | |||
53. | Kieraga Marta | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 41.01 | 383 | |||
54. | Palka Maria So | 99 | Unia Oświęcim | 41.45 | 371 | |||
55. | Jurkowska Emilia | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 41.99 | 357 | |||
56. | Ryzinska Daria | 98 | Roś Pisz | 42.00 | 357 | |||
57. | Grela Karolina | 99 | Kmita Zabierzów | 42.04 | 356 | |||
58. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 42.31 | 349 | |||
59. | Zagrodnik Alicja SO | 99 | Unia Oświęcim | 42.33 | 348 | |||
60. | Komendera Karolina | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 42.41 | 346 | |||
61. | Pyrlik Paulina | 99 | CKiS Skawina | 43.15 | 329 | |||
62. | Kuś Natalia SO | 99 | Unia Oświęcim | 43.92 | 312 | |||
63. | Tymofejewicz Natalia SO | 99 | Motyl MOSiR St.Wola | 44.29 | 304 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 27/4/2013 - 11:26 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szulich Dawid | 90 | Delfin Legionowo | 28.58 | 812 | ||||
2. | Puciło Piotr | 93 | AZS UWM Olsztyn | 28.98 | 779 | ||||
3. | Hołub Maciej SK | 95 | Orlik Przeworsk | 29.08 | 771 | ||||
4. | Kuczko Sławomir | 85 | AZS AWF Warszawa | 29.19 | 762 | ||||
5. | Tokarski Krzysztof SR | 96 | Victoria Racibórz | 29.24 | 758 | ||||
6. | Machnik Mikołaj | 93 | AZS AWF Katowice | 29.41 | 745 | ||||
7. | Rowiński Filip | 90 | AZS AWF Warszawa | 29.65 | 727 | ||||
8. | Stolarski Marcin | 96 | Żoliborz Warszawa | 29.77 | 719 | ||||
9. | Gorczyca Przemyslaw | 90 | AZS-AWFiS Gdańsk | 29.97 | 704 | ||||
10. | Safrończyk Piotr | 88 | Juvenia Białystok | 30.08 | 697 | ||||
11. | Kozakiewicz Jan | 96 | GIM 92 Ursynów | 30.33 | 679 | ||||
12. | Nowak Patryk | 95 | AZS AWF Katowice | 30.37 | 677 | ||||
13. | Rojda Adam | 96 | Wodnik Rawicz | 30.42 | 673 | ||||
14. | Żukowski Bartłomiej | 93 | Śląsk Wrocław | 30.68 | 656 | ||||
15. | Dudek Michał SO | 94 | Bobry Dębica | 30.74 | 653 | ||||
16. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl MOSiR St.Wola | 31.16 | 627 | ||||
17. | Świerczyński Jakub | 95 | AZS AWF Katowice | 31.22 | 623 | ||||
18. | Suzin Marcin | 93 | AZS AGH Kraków | 31.24 | 622 | ||||
19. | Certa Maciej | 91 | AZS AWF Warszawa | 31.39 | 613 | ||||
20. | Hoderny Bartosz SR | 96 | Shark Rudna | 31.49 | 607 | ||||
21. | Ćwiek Kacper | 95 | Polonia Warszawa | 31.59 | 601 | ||||
22. | Szot Mateusz | 95 | Śląsk Wrocław | 31.62 | 600 | ||||
23. | Kłos Grzegorz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 31.73 | 593 | ||||
24. | Perl Michał SR | 96 | Delfin Legionowo | 31.74 | 593 | ||||
25. | Fremel Dawid | 96 | Unia Oświęcim | 31.77 | 591 | ||||
26. | Guzik Jakub | 91 | AZS AGH Kraków | 31.81 | 589 | ||||
27. | Karkut Kamil SK | 96 | Ikar Mielec | 32.05 | 576 | ||||
28. | Sobczyk Maciej | 95 | Trójka Łódź | 32.08 | 574 | ||||
29. | Maślanka Szymon SR | 96 | Karol Wadowice | 32.09 | 574 | ||||
30. | Seremet Konrad SO | 98 | Unia Oświęcim | 32.33 | 561 | ||||
31. | Juchno Szymon | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 32.46 | 554 | ||||
32. | Fedorowicz Jakub | 97 | Wodnik Radom | 32.53 | 551 | ||||
33. | Gawryś Sebastian | 94 | Meduza Warszawa | 32.62 | 546 | ||||
34. | Zuchowicz Jan | 98 | Skalar Warszawa | 32.65 | 545 | ||||
35. | Brzykowski Krystian | 98 | Sokół Rzeszów | 32.83 | 536 | ||||
36. | Wiórko Patryk | 98 | Orka Zamość | 32.84 | 535 | ||||
37. | Cwalina Kacper | 97 | Nawa Skierniewice | 32.86 | 534 | ||||
38. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 33.00 | 527 | ||||
39. | Rubaj Adrian SK | 96 | Skarpa Lublin | 33.03 | 526 | ||||
40. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 33.05 | 525 | ||||
41. | Tombarkiewicz Józef | 97 | Jordan Kraków | 33.08 | 524 | ||||
42. | Trefler Michał | 97 | Jagiellonka Warszawa | 33.13 | 521 | ||||
43. | Garbacz Dominik | 99 | Jedynka Łódź | 33.14 | 521 | ||||
44. | Wawryca Szymon SR | 98 | Just Swim Jelenia Góra | 33.17 | 519 | ||||
45. | Romański Bartłomiej | 98 | SMS Galicja Kraków | 33.19 | 518 | ||||
46. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 33.24 | 516 | ||||
47. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 33.37 | 510 | ||||
48. | Goliński Patryk | 97 | BUKS Warszawa | 33.43 | 507 | ||||
49. | Dębski Dominik | 98 | Trójka Łódź | 33.44 | 507 | ||||
50. | Misiarz Adrian | 98 | Sparta Biłgoraj | 33.48 | 505 | ||||
51. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 33.65 | 497 | ||||
52. | Mielczarek Filip | 96 | Omega Kleszczów | 34.01 | 482 | ||||
53. | Poznachowski Wiktor | 98 | Polonia Warszawa | 34.14 | 476 | ||||
54. | Jung Krzysztof | 99 | Piątka Chorzów | 34.18 | 475 | ||||
55. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 34.89 | 446 | ||||
56. | Barglowski Mateusz | 98 | Siódemka Brodnica | 34.90 | 446 | ||||
57. | Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 34.97 | 443 | ||||
58. | Kużmoczka Jurii | 98 | Kmita Zabierzów | 35.20 | 434 | ||||
59. | Kutnik Wiktor | 98 | Sokół Rzeszów | 35.44 | 426 | ||||
60. | Machowski Filip | 97 | Ikar Mielec | 35.51 | 423 | ||||
61. | Staniszewski Michał | 98 | SMS Galicja Kraków | 35.53 | 422 | ||||
62. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 35.81 | 413 | ||||
63. | Turkowski Mateusz | 99 | Jedynka Łódź | 35.90 | 410 | ||||
64. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 36.37 | 394 | ||||
65. | Piętka Marcin | 99 | SMS Galicja Kraków | 36.74 | 382 | ||||
66. | Sawera Krystian | 98 | SMS Galicja Kraków | 37.05 | 372 | ||||
67. | Miera Dominik | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.20 | 368 | ||||
68. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 37.32 | 364 | ||||
69. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 37.65 | 355 | ||||
70. | Majcher Maciej | 99 | Sparta Biłgoraj | 37.71 | 353 | ||||
71. | Wyciślok Artur | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 37.95 | 347 | ||||
72. | Mrugalski Kamil | 98 | SMS Galicja Kraków | 38.65 | 328 | ||||
73. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 38.78 | 325 | ||||
74. | Stępień Marek | 99 | SMS Galicja Kraków | 39.07 | 318 | ||||
75. | Ryszka Marcin | 90 | AZS AGH Kraków | 40.13 | 293 | ||||
76. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 41.68 | 261 | ||||
77. | Kocjan Oskar | 99 | Omega Olkusz | 42.69 | 243 | ||||
78. | Potoczny Marcin | 94 | Start Katowice | 53.12 | 126 | ||||
DYSKW. | Czermak Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 27/4/2013 - 11:39 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS UŁ PŁ Łódź | 26.30 | 734 | |||
2. | Żelazna Paulina SWR | 94 | Śląsk Wrocław | 26.97 | 681 | |||
3. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 27.06 | 674 | |||
4. | Jagoda Julia | 95 | Jedynka Ożarów Maz. | 27.12 | 669 | |||
5. | Ptasińska Katarzyna | 90 | AZS AWF Warszawa | 27.23 | 661 | |||
6. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 27.70 | 628 | |||
7. | Górniak Katarzyna | 95 | Unia Oświęcim | 27.81 | 621 | |||
8. | Bańbor Aleksandra | 97 | TKKF Szczygłowice Knurów | 27.86 | 617 | |||
9. | Sirignano Luigia SK | 96 | Jordan Kraków | 27.87 | 617 | |||
10. | Nogaj Paulina | 98 | Wodnik Radom | 27.97 | 610 | |||
11. | Ulatowska Alicja | 96 | Unia Oświęcim | 28.03 | 606 | |||
12. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 28.05 | 605 | |||
13. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Limanowa-swim | 28.09 | 602 | |||
14. | Gralewska Kalina | 96 | Polonia Warszawa | 28.20 | 595 | |||
15. | Kunka Kamila SO | 96 | Unia Oświęcim | 28.31 | 588 | |||
16. | Skrzydło Sara | 93 | Śląsk Wrocław | 28.35 | 586 | |||
17. | Stasinowska Katarzyna | 94 | Trójka Łódź | 28.53 | 575 | |||
Zawiszewska Maja | 93 | Śląsk Wrocław | 28.53 | 575 | ||||
19. | Bartoszek Joanna | 96 | AZS AWF Katowice | 28.59 | 571 | |||
20. | Lesińska Kinga | 95 | MKP Szczecin | 28.61 | 570 | |||
21. | Haraf Iga SWR | 95 | Śląsk Wrocław | 28.64 | 568 | |||
22. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów | 28.65 | 568 | |||
23. | Błocka Agnieszka | 96 | Jagiellonka Warszawa | 28.82 | 558 | |||
24. | Żarłok Martyna | 97 | Górnik Radlin | 28.94 | 551 | |||
25. | Okaj Oliwia SWR | 96 | Śląsk Wrocław | 28.96 | 550 | |||
Nowak Paulina SK | 96 | Wodnik Radom | 28.96 | 550 | ||||
27. | Szczytko Natalia | 95 | Olimpijczyk Suwałki | 28.99 | 548 | |||
28. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 29.01 | 547 | |||
29. | Pisarczyk Amelia SR | 98 | Victoria Racibórz | 29.13 | 540 | |||
30. | Szczyrbak Kornelia SO | 96 | Jordan Kraków | 29.18 | 537 | |||
31. | Pokrywka Karolina | 98 | UKS 190 Łódź | 29.19 | 537 | |||
32. | Rudawska Adrianna | 96 | Olimpijczyk 23 Lublin | 29.20 | 536 | |||
33. | Lewandowska Paulina SO | 96 | Unia Oświęcim | 29.23 | 535 | |||
34. | Frenke Małgorzata SO | 95 | Unia Oświęcim | 29.24 | 534 | |||
35. | Krętosz Gabriela SO | 98 | MOS Katowice | 29.40 | 525 | |||
36. | Kapłon Aleksandra | 99 | Orka Zamość | 29.42 | 524 | |||
37. | Jaroma Agata | 95 | Juvenia Wrocław | 29.43 | 524 | |||
38. | Milewska Marta | 96 | AZS AWF Katowice | 29.45 | 523 | |||
39. | Lempart Marta SWR | 96 | AZS AWF Katowice | 29.46 | 522 | |||
40. | Zrobek Natalia | 99 | UKS 190 Łódź | 29.50 | 520 | |||
41. | Niedżwiedzka Małgorzata SR | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 29.55 | 517 | |||
Kondrasiuk Małgorzata | 98 | GIM 92 Ursynów | 29.55 | 517 | ||||
43. | Kalińska Magdalena | 95 | MZOS Płock | 29.56 | 517 | |||
44. | Pilarska Zofia | 97 | Jagiellonka Warszawa | 29.68 | 511 | |||
45. | Sienkiewicz Paula | 99 | Orka Zamość | 29.71 | 509 | |||
46. | Lis Zuzanna | 95 | Wodnik Rawicz | 29.72 | 509 | |||
47. | Aleksandrowicz Arleta | 96 | Olimpijczyk Suwałki | 29.74 | 508 | |||
48. | Jakubowska Izabela | 98 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 29.75 | 507 | |||
49. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 29.82 | 503 | |||
50. | Senetelska Olga SK | 97 | Jordan Kraków | 29.83 | 503 | |||
51. | Biedrzycka Iga | 97 | Roś Pisz | 29.84 | 502 | |||
52. | Bajorska Dorota SO | 94 | Unia Oświęcim | 29.86 | 501 | |||
53. | Ilcewicz Edyta | 96 | Victoria Józefów | 30.02 | 493 | |||
54. | Różalska Martyna | 96 | G-8 Bielany Warszawa | 30.03 | 493 | |||
55. | Chmielek Anna | 96 | Jordan Kraków | 30.08 | 490 | |||
56. | Pałys Helena SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.11 | 489 | |||
57. | Nocoń Anna | 97 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 30.13 | 488 | |||
Dudek Sylwia | 99 | GIM 92 Ursynów | 30.13 | 488 | ||||
59. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 30.17 | 486 | |||
60. | Palka Maria So | 99 | Unia Oświęcim | 30.20 | 485 | |||
61. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 30.21 | 484 | |||
62. | Adamowicz Maja | 96 | Jagiellonka Warszawa | 30.25 | 482 | |||
63. | Trojanowska Zuzanna SO | 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 30.26 | 482 | |||
64. | Olszewska Zuzanna | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 30.27 | 481 | |||
65. | Kukówka Eliza | 99 | Vega Dobrodzień | 30.29 | 480 | |||
66. | Radoń Sonia | 98 | SMS Galicja Kraków | 30.32 | 479 | |||
67. | Rostowska Wiktoria | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 30.35 | 477 | |||
68. | Król Oliwia | 99 | Trójka Łódź | 30.44 | 473 | |||
69. | Sikora Aleksandra | 97 | Jasień Sucha Besk. | 30.45 | 473 | |||
70. | Kulaga Dominika | 97 | Sokół Rzeszów | 30.53 | 469 | |||
71. | Tyszka Wiktoria | 99 | Jagiellonka Warszawa | 30.55 | 468 | |||
72. | Gebczyk Malgorzata | 98 | Wodnik Radom | 30.58 | 467 | |||
Mielczarek Anna | 98 | SMS Galicja Kraków | 30.58 | 467 | ||||
74. | Kogut Aleksandra | 99 | AZS AGH Kraków | 30.78 | 458 | |||
75. | Żukowska Natalia | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.82 | 456 | |||
76. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.86 | 454 | |||
77. | Tymofejewicz Natalia SO | 99 | Motyl MOSiR St.Wola | 30.91 | 452 | |||
78. | Osmulska Adriana | 98 | Skarpa Lublin | 30.92 | 452 | |||
79. | Zwierzchowska Zofia | 97 | Jedynka Ożarów Maz. | 31.00 | 448 | |||
80. | Kozik Anna | 98 | Fala Niepołomice | 31.20 | 439 | |||
81. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 31.25 | 437 | |||
Jamroży Kinga | 98 | SMS Galicja Kraków | 31.25 | 437 | ||||
83. | Leszczyńska Klaudia Julia | 99 | Fala Niepołomice | 31.29 | 436 | |||
84. | Kieraga Marta | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 31.30 | 435 | |||
85. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.35 | 433 | |||
86. | Filipkowska Dominika | 99 | Roś Pisz | 31.38 | 432 | |||
87. | Teul Patrycja | 98 | SMS Galicja Kraków | 31.46 | 429 | |||
88. | Żydek Magdalena | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 31.50 | 427 | |||
89. | Królewicz Konstancja | 98 | Ikar Mielec | 31.53 | 426 | |||
90. | Skudlik Magdalena | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 31.69 | 419 | |||
91. | Staros Sandra | 99 | Victoria Józefów | 31.71 | 419 | |||
92. | Kowalska Karolina | 99 | Piątka Chorzów | 31.84 | 413 | |||
93. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 32.05 | 405 | |||
94. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.08 | 404 | |||
95. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 32.09 | 404 | |||
96. | Cierpka Marta | 99 | Piątka Chorzów | 32.13 | 402 | |||
97. | Ryzinska Daria | 98 | Roś Pisz | 32.43 | 391 | |||
98. | Pereira-Mojsa Milena | 99 | Jagiellonka Warszawa | 32.96 | 373 | |||
99. | Strączyńska Martyna | 99 | SMS Galicja Kraków | 33.07 | 369 | |||
100. | Staszak Paulina | 99 | Piątka Chorzów | 33.24 | 363 | |||
101. | Klima Kinga | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 33.26 | 363 | |||
102. | Pereira-Mojsa Monika | 99 | Jagiellonka Warszawa | 33.72 | 348 | |||
103. | Janulewicz Alicja | 99 | Korona Kraków | 34.10 | 337 | |||
104. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 34.28 | 331 | |||
105. | Piotrowska Nicole | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.58 | 296 |
PK | Chlebicka Wiktoria | 04 | Start Katowice | 1:28.44 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 27/4/2013 - 11:54 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2012 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rzadkowski Daniel | 94 | Olimpijczyk Suwałki | 23.45 | 708 | ||||
2. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 23.62 | 693 | ||||
3. | Pasula Jakub | 92 | AZS AWF Warszawa | 23.69 | 687 | ||||
4. | Hołub Jan SWR | 96 | Avia Świdnik | 23.81 | 677 | ||||
5. | Wypych Filip | 91 | AZS UŁ PŁ Łódź | 23.96 | 664 | ||||
6. | Wysoczyński Mateusz SK | 93 | Jordan Kraków | 24.24 | 641 | ||||
7. | Przyborowski Piotr | 93 | MZOS Płock | 24.38 | 630 | ||||
8. | Bening Emil | 93 | Juvenia Wrocław | 24.40 | 629 | ||||
9. | Bujoczek Filip SWR | 94 | Śląsk Wrocław | 24.47 | 623 | ||||
10. | Wilk Robert | 86 | AZS AWF Katowice | 24.62 | 612 | ||||
Żymańczyk Mateusz SO | 95 | AZS AWF Katowice | 24.62 | 612 | |||||
12. | Kawęcki Radosław | 91 | Korner Zielona Góra | 24.66 | 609 | ||||
13. | Zieliński Dawid | 92 | MKP Szczecin | 24.69 | 607 | ||||
14. | Sokulski Jacek | 91 | Śląsk Wrocław | 24.70 | 606 | ||||
15. | Szymański Konrad | 93 | Polonia Warszawa | 24.72 | 605 | ||||
16. | Bugdol Rafał SR | 95 | Victoria Racibórz | 24.74 | 603 | ||||
17. | Chaba Mateusz SWR | 96 | Śląsk Wrocław | 24.78 | 600 | ||||
18. | Chojak Rafał SWR | 95 | Wisła Puławy | 24.89 | 592 | ||||
19. | Breś Gracjan | 95 | AZS UŁ PŁ Łódź | 24.90 | 592 | ||||
20. | Bartoszewski Wojciech | 94 | Jedynka Łódź | 24.93 | 590 | ||||
21. | Krogulski Filip SO | 96 | Unia Oświęcim | 25.00 | 585 | ||||
22. | Jura Maciej | 96 | Jagiellonka Warszawa | 25.07 | 580 | ||||
23. | Sobczyk Kamil | 93 | Trójka Łódź | 25.12 | 576 | ||||
24. | Skrobisz Marek | 94 | Polonia Warszawa | 25.16 | 574 | ||||
Lemek Andrzej SWR | 95 | Junior Kluczbork | 25.16 | 574 | |||||
Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 25.16 | 574 | |||||
27. | Warwas Szymon | 95 | AZS AWF Katowice | 25.17 | 573 | ||||
28. | Jaszewski Marcin | 96 | AZS AWF Warszawa | 25.18 | 572 | ||||
29. | Musiałowski Marcin SWR | 95 | Juvenia Wrocław | 25.22 | 569 | ||||
30. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 25.23 | 569 | ||||
31. | Hołub Maciej SK | 95 | Orlik Przeworsk | 25.25 | 567 | ||||
32. | Staniszewski Adam | 97 | Trójka Łódź | 25.31 | 563 | ||||
Brzuś Michał | 97 | Orka Zamość | 25.31 | 563 | |||||
34. | Bartosiewicz Jakub | 95 | G-8 Bielany Warszawa | 25.51 | 550 | ||||
35. | Mikicin Miłosz | 93 | AZS AWF Warszawa | 25.57 | 546 | ||||
36. | Katolik Bartosz | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 25.60 | 544 | ||||
37. | Suchan Jan | 97 | Jedynka Ożarów Maz. | 25.63 | 543 | ||||
38. | Cholewo Krzysztof | 95 | Polonia Warszawa | 25.95 | 523 | ||||
39. | Golczyk Szymon SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 25.97 | 521 | ||||
Sternak Piotr | 98 | MZOS Płock | 25.97 | 521 | |||||
41. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 26.01 | 519 | ||||
42. | Grudziecki Remigiusz | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 26.02 | 518 | ||||
43. | Motyczyński Jakub | 96 | Polonia Warszawa | 26.06 | 516 | ||||
44. | Makarowski Dominik | 95 | Sokół Rzeszów | 26.07 | 515 | ||||
45. | Szewczyk Arkadiusz | 95 | Fala Niepołomice | 26.11 | 513 | ||||
46. | Kuźma Bartosz | 98 | Jedynka Ożarów Maz. | 26.14 | 511 | ||||
47. | Andrejko Szymon SR | 96 | Górnik Radlin | 26.19 | 508 | ||||
48. | Bruchajzer Dominik | 97 | MZOS Płock | 26.20 | 508 | ||||
49. | Karwala Maciej | 96 | Jordan Kraków | 26.23 | 506 | ||||
50. | Lelek Mateusz | 96 | Polonia Warszawa | 26.36 | 499 | ||||
51. | Rojda Adam | 96 | Wodnik Rawicz | 26.40 | 496 | ||||
52. | Sikora Michał | 95 | Śląsk Wrocław | 26.42 | 495 | ||||
53. | Kołodziejski Filip SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 26.45 | 494 | ||||
54. | Chrzanowski Damian | 98 | MZOS Płock | 26.47 | 492 | ||||
55. | Stokowski Kacper | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 26.48 | 492 | ||||
Młynarczyk Adrian | 97 | Jordan Kraków | 26.48 | 492 | |||||
57. | Frątczak Mateusz | 97 | Jedynka Łódź | 26.49 | 491 | ||||
58. | Czermak Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 26.52 | 490 | ||||
59. | Wiśniewski Wiktor | 95 | MZOS Płock | 26.54 | 489 | ||||
60. | Cukanow Michal | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 26.65 | 483 | ||||
Hahn Jakub | 97 | Jedynka Łódź | 26.65 | 483 | |||||
62. | Kałużyński Antoni | 99 | GIM 92 Ursynów | 26.66 | 482 | ||||
63. | Piątkowski Marcin | 96 | Polonia Warszawa | 26.67 | 481 | ||||
64. | Korzuch Mateusz | 95 | AZS AWF Katowice | 26.69 | 480 | ||||
65. | Hodur Filip | 97 | Jedynka Ożarów Maz. | 26.78 | 476 | ||||
66. | Popis Emil SR | 98 | Victoria Racibórz | 26.79 | 475 | ||||
67. | Porwat Michał | 98 | MZOS Płock | 26.83 | 473 | ||||
68. | Zaryczny Piotr SR | 96 | Victoria Racibórz | 26.84 | 472 | ||||
69. | Safin Konrad SK | 96 | Delfin Tarnobrzeg | 26.98 | 465 | ||||
70. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.04 | 462 | ||||
71. | Mrugalski Kamil | 98 | SMS Galicja Kraków | 27.05 | 461 | ||||
72. | Bartkowski Bartosz | 97 | MZOS Płock | 27.06 | 461 | ||||
Pochopień Jan | 95 | Jasień Sucha Besk. | 27.06 | 461 | |||||
74. | Glogowski Krzysztof | 98 | Wodnik Radom | 27.23 | 452 | ||||
75. | Sekuła Patryk | 95 | STP Nowy Sącz | 27.33 | 447 | ||||
76. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 27.35 | 446 | ||||
77. | Gozdziewski Adrian | 98 | Wodnik Radom | 27.41 | 443 | ||||
78. | Ziemianin Jakub | 98 | Kmita Zabierzów | 27.46 | 441 | ||||
79. | Derbis Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 27.50 | 439 | ||||
80. | Federowicz Jan | 98 | Jedynka Ożarów Maz. | 27.51 | 439 | ||||
81. | Zwoliński Marcin | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 27.54 | 437 | ||||
82. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 27.60 | 434 | ||||
83. | Chołda Łukasz | 97 | Jordan Kraków | 27.77 | 426 | ||||
84. | Misiarz Adrian | 98 | Sparta Biłgoraj | 27.92 | 420 | ||||
85. | Barglowski Mateusz | 98 | Siódemka Brodnica | 27.99 | 416 | ||||
86. | Pecyna Maciej | 99 | IKS Konstancin | 28.02 | 415 | ||||
87. | Czyżak Arkadiusz | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.10 | 412 | ||||
88. | Koziara Dominik | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.27 | 404 | ||||
89. | Jeziorski Patryk | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.32 | 402 | ||||
90. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.33 | 402 | ||||
91. | Grabarczyk Olaf | 98 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.35 | 401 | ||||
Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.35 | 401 | |||||
Romański Bartłomiej | 98 | SMS Galicja Kraków | 28.35 | 401 | |||||
94. | Juchno Szymon | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 28.37 | 400 | ||||
95. | Wiórko Patryk | 98 | Orka Zamość | 28.38 | 399 | ||||
96. | Miś Mateusz | 97 | Sokół Rzeszów | 28.62 | 389 | ||||
97. | Warciarek Jan | 99 | Victoria Józefów | 28.71 | 386 | ||||
Jung Krzysztof | 99 | Piątka Chorzów | 28.71 | 386 | |||||
99. | Smul Błażej | 99 | Trójka Łódź | 28.79 | 383 | ||||
100. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 28.82 | 381 | ||||
101. | Kużmoczka Jurii | 98 | Kmita Zabierzów | 29.02 | 374 | ||||
102. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 29.23 | 366 | ||||
103. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 29.25 | 365 | ||||
104. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.32 | 362 | ||||
105. | Masłowski Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.39 | 360 | ||||
Czub Dominik | 99 | Korona Kraków | 29.39 | 360 | |||||
107. | Podzimski Wojciech | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.49 | 356 | ||||
Staniszewski Michał | 98 | SMS Galicja Kraków | 29.49 | 356 | |||||
109. | Rowiński Filip | 90 | AZS AWF Warszawa | 29.57 | 353 | ||||
110. | Bodynek Bartosz | 97 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 29.76 | 346 | ||||
111. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 29.87 | 343 | ||||
112. | Kuś Jakub | 98 | Omega Olkusz | 29.91 | 341 | ||||
Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 29.91 | 341 | |||||
114. | Cebula Michał | 99 | Sparta Biłgoraj | 30.19 | 332 | ||||
115. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.28 | 329 | ||||
116. | Nowak Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 30.30 | 328 | ||||
117. | Różanowski Mateusz | 99 | Omega Olkusz | 30.57 | 320 | ||||
118. | Wadowski Radosław | 99 | Omega Olkusz | 30.75 | 314 | ||||
119. | Pozlewicz Radosław | 97 | MOS Dąbrowa Grn. | 30.80 | 312 | ||||
120. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 30.87 | 310 | ||||
121. | Grudziński Olgierd | 99 | Ikar Mielec | 31.10 | 303 | ||||
122. | Ryszka Marcin | 90 | AZS AGH Kraków | 31.55 | 291 | ||||
123. | Tomecki Jakub | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 31.59 | 290 | ||||
124. | Zieliński Szymon | 98 | Kmita Zabierzów | 32.26 | 272 | ||||
125. | Kocjan Oskar | 99 | Omega Olkusz | 32.41 | 268 | ||||
126. | Gwóźdź Jan So | 99 | Unia Oświęcim | 33.48 | 243 | ||||
127. | Zawojski Michał | 99 | Jasień Sucha Besk. | 33.63 | 240 | ||||
128. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 34.48 | 223 | ||||
129. | Hankus Kamil SO | 95 | Start Katowice | 53.71 | 59 | ||||
130. | Bębenek Maciej | 85 | Start Katowice | 1:00.00 | 42 | ||||
131. | Matyja Jakub | 88 | Start Katowice | 1:08.43 | 28 | ||||
DYSKW. | Przechowski Rafał | 99 | Omega Olkusz | ||||||
O4 - przedwczesny start (Czas: 11:52) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |