Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich Oświęcim, 19/ - 21/7/2013 |
6 - LMP Juniorów 15-letnich DZIEŃ III Finały | 21/7/2013 - 15:48 |
15:48 | Dekoracja Nr 25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny |
15:54 | Dekoracja Nr 26. Chłopców, 4 x 100m dowolny |
Konkurencja 27 21/7/2013 - 16:00 | Dziewcząt, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Finał |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bejuk Oliwia Oleba Małgorzata Gruca Marcelina SO Kwiatek Miriam Szkarłat Julia Pawelec Natalia Stawarz Sandra Muzolf Weronika | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Słowianka Gorzów Wlkp. MKP Szczecin Unia Oświęcim Gilus Gilowice Śląsk Wrocław Dziewiątka Kalisz Śląsk Wrocław MTS Kwidzyn | 04 16 06 11 01 15 01 10 | 2:35.00 2:34.05 2:30.58 2:28.49 2:28.72 2:33.77 2:34.87 2:35.35 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kolbiarz Patrycja Krzywińska Sara Barwicka Aleksandra Hasny Marta Kolber Roksana SO Sarna Katarzyna Wlezien Gabriela Jacniacka Karolina | 98 98 98 98 98 98 98 98 | MZOS Płock Juvenia Wrocław Olimpijczyk Suwałki Zryw Opole Unia Oświęcim Nawa Skierniewice AZS AWF Wrocław Fala Kraśnik | 14 01 09 07 06 05 01 03 | 2:40.75 2:37.55 2:36.94 2:35.37 2:36.88 2:37.13 2:39.10 2:41.13 |
Zawodnicy rezerwowi |
Osmulska Adriana Mendyk Adrianna SO | 98 98 | Skarpa Lublin Wodnik Radom | 03 13 | 2:43.65 2:44.36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 21/7/2013 - 16:08 | Chłopców, 200m motylkowy | 15 lat Lista startowa Finał |
RP 15 lat | 2:03.33 | Łuczak Piotr | 00611 | Beograd (SRB) | 2007 |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Biaduń Michał Stawikowski Patryk Okupnik Jakub Chrzanowski Damian Chodań Alan Milczarek Piotr Nowak Mateusz Walentynowicz Michał | 98 98 98 98 98 98 98 98 | MKP Szczecin Słowianka Gorzów Wlkp. Śląsk Wrocław MZOS Płock Kormoran Olsztyn UKS 190 Łódź Neptun Stargard Szcz. Skalar Warszawa | 16 04 01 14 13 05 16 14 | 2:17.47 2:14.66 2:14.08 2:12.39 2:13.37 2:14.62 2:16.88 2:18.05 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojda Bartłomiej SO Gierszewski Jan Dyba Jakub Cwalina Piotr Michniewski Tadeusz Porwat Michał Rosiak Albert Potocki Daniel | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Unia Oświęcim Piętnastka Bydgoszcz Posnania Poznań Śląsk Wrocław UKS G-8 Bielany Warszawa MZOS Płock MKP Szczecin Śląsk Wrocław | 06 02 15 01 14 14 16 01 | 2:22.47 2:21.41 2:18.66 2:18.54 2:18.66 2:20.58 2:21.95 2:22.72 |
Zawodnicy rezerwowi |
Bochnowski Maciej Popielas Dawid | 98 98 | Bobry Dębica Astromal Akwawit Leszno | 08 15 | 2:23.24 2:24.11 |
16:16 | Dekoracja Nr 27. Dziewcząt, 200m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 21/7/2013 - 16:22 | Dziewcząt, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Finał |
RP 15 lat | 56.75 | Korc Agata | 00201 | Warszawa | 2001 |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Klimczak Adrianna Przybyslawska Aleksandra Górecka Marta Nogaj Paulina Jankowska Klaudia Pokrywka Karolina Lewandowska Aleksandra Rogowska Paulina | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Skra Bełchatów Wodnik Radom GIM 92 Ursynów Warszawa Wodnik Radom GIM 92 Ursynów Warszawa UKS 190 Łódź MKP Szczecin Salos Cortile Kielce | 05 13 14 13 14 05 16 12 | 1:01.25 1:01.03 1:00.94 1:00.37 1:00.62 1:01.02 1:01.14 1:01.48 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Trojanowska Zuzanna SO Kasprowicz Agata Kondrasiuk Małgorzata Wojciechowska Joanna Sokołowska Sandra Popiel Magdalena Wieczorek Magdalena Popłonyk Aleksandra | 98 98 98 98 98 98 98 98 | MMKS Kędzierzyn Koźle Astoria Bydgoszcz GIM 92 Ursynów Warszawa Orlik Lublin Juvenia Białystok Juvenia Białystok Fala Kraśnik Dziewiątka Kalisz | 07 02 14 03 09 09 03 15 | 1:03.71 1:03.36 1:02.35 1:01.84 1:02.24 1:02.70 1:03.62 1:03.81 |
Zawodnicy rezerwowi |
Pawelec Natalia Sroczyńska Paula | 98 98 | Dziewiątka Kalisz Bobry Dębica | 15 08 | 1:03.91 1:04.04 |
16:27 | Dekoracja Nr 28. Chłopców, 200m motylkowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 21/7/2013 - 16:33 | Chłopców, 100m dowolny | 15 lat Lista startowa Finał |
RP 15 lat | 51.59 | Bujoczek Filip | 02711 | Ostrowiec Sw | 2009 |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Książek Jakub Mikulski Krzysztof Przybysz Daniel Arndt Mateusz Gosieniecki Juliusz Dereń Kacper Sternak Piotr Biernacki Kacper | 98 98 98 98 98 98 98 98 | MKP Kołobrzeg Znicz Koszalin Słowianka Gorzów Wlkp. Delfin Gdynia Astromal Akwawit Leszno Dziewiątka Dzierżoniów MZOS Płock Znicz Koszalin | 16 16 04 10 15 01 14 16 | 55.40 55.32 54.79 54.49 54.77 54.85 55.37 55.40 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dyba Jakub Popis Emil SR Kotas Wiktor Andreose Jan Luigi Kopacki Wiktor Kuźma Bartosz Żurawa Kacper Rybak Konrad | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Posnania Poznań Victoria Racibórz Skra Bełchatów AZS AWF Wrocław AZS AWF Wrocław Jedynka Ożarów Maz. Dziewiątka Kalisz Pirania Targówek Warszawa | 15 11 05 01 01 14 15 14 | 56.73 56.41 55.75 55.50 55.60 56.00 56.69 56.88 |
Zawodnicy rezerwowi |
Krakowiak Waldemar Dobrzynski Tomasz | 98 98 | Fregata Swimming Poznań UKS G-8 Bielany Warszawa | 15 14 | 56.92 56.96 |
16:38 | Dekoracja Nr 29. Dziewcząt, 100m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 21/7/2013 - 16:44 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Finał |
RP 15 lat | 1:03.13 | Naziębło Klaudia | 00101 | Gorzow Wlkp. | 2008 |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wolny Magdalena SO Szkarłat Julia Kwiatek Miriam Naskręt Agata Kurowska Wanda Białkowska Gabriela Soliwoda Klaudia Smaga Anna | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Unia Oświęcim Śląsk Wrocław Gilus Gilowice Astoria Bydgoszcz SMS Galicja Kraków Korner Zielona Góra Nawa Skierniewice Śląsk Wrocław | 06 01 11 02 06 04 05 01 | 1:10.24 1:09.36 1:07.40 1:05.05 1:07.06 1:08.13 1:09.54 1:10.67 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Ion Julia Bajura Marta Wosicka Wiktoria Kościk Patrycja Wątor Karolina Zyga Natalia Woroniecka Weronika Kozik Anna | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Sokół Rzeszów Wodnk 29 Katowice MKP Szczecin Sparta Biłgoraj SMS Galicja Kraków Nawa Skierniewice Piętnastka Bydgoszcz Fala Niepołomice | 08 11 16 03 06 05 02 06 | 1:13.34 1:12.54 1:11.74 1:11.02 1:11.72 1:11.97 1:13.06 1:13.36 |
Zawodnicy rezerwowi |
Marciniak Sara Sytyk Julia | 98 98 | Astoria Bydgoszcz Korner Zielona Góra | 02 04 | 1:13.52 1:13.61 |
16:50 | Dekoracja Nr 30. Chłopców, 100m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 21/7/2013 - 16:56 | Chłopców, 100m grzbietowy | 15 lat Lista startowa Finał |
RP 15 lat | 59.21 | Murzyn Dawid | 00106 | Gliwice | 2012 |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Niedziałek Dominik Bodzioch Andrzej Danilewski Maciej Skierka Jakub Sawczuk Oskar Kasztelan Mateusz Topolski Arkadiusz SO Wiertelak Karol | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Skarpa Lublin Piętnastka Bydgoszcz Juvenia Białystok Trops Kartuzy Trójka Łódź MOS Ełk Unia Oświęcim Manta Jelcz-Laskowice | 03 02 09 10 05 13 06 01 | 1:03.15 1:02.91 1:01.89 59.49 1:00.67 1:02.14 1:02.98 1:03.20 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kruszyna Jakub Jarmuła Miłosz Kozera Piotr Więckowski Jakub Kaźmierczak Marcin Napieraj Jan Bury Kamil Watrak Filip | 98 98 98 98 98 98 98 98 | MKS Piaseczno UKS G-8 Bielany Warszawa Wodnik Radom MKP Szczecin Astromal Akwawit Leszno Polonia Warszawa Górnik Radlin Słowianka Gorzów Wlkp. | 14 14 13 16 15 14 11 04 | 1:05.49 1:05.24 1:05.05 1:03.70 1:04.66 1:05.14 1:05.47 1:05.80 |
Zawodnicy rezerwowi |
Król Bartosz Kuleszko Mikołaj | 98 98 | Kormoran Olsztyn Delfin Toruń | 13 02 | 1:06.25 1:06.28 |
17:01 | Dekoracja Nr 31. Dziewcząt, 100m grzbietowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 21/7/2013 - 17:07 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Finał |
RP 15 lat | 1:10.43 | Zachoszcz Paulina | 00416 | Gorzow Wlkp. | 2008 |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Spoljar Sylwia Popova Anguela Duda Natasza Wikieł Angelika SR Mietlińska Agata Majszutowicz Paulina Błuś Barbara Bożena Giedzicz Katarzyna | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Piątka Chorzów Dziewiątka Kalisz Trójka Łódź UŚKS Ostrołęka Gilus Gilowice MKP Szczecin Olimpijczyk Suwałki Juvenia Białystok | 11 15 05 14 11 16 09 09 | 1:18.15 1:17.42 1:17.32 1:14.72 1:16.92 1:17.40 1:17.86 1:18.37 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kasperuk Justyna Gasin Nadia Nędza Adrianna Czuk Agata Bartyzel Aleksandra Radoń Sonia Warmińska Daria SR Zalewska Kaja | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Kapry-Armexim Pruszków Ikar Mielec Korona Kraków Warta Poznań Manta Jelcz-Laskowice SMS Galicja Kraków Unia Oświęcim Trops Kartuzy | 14 08 06 15 01 06 06 10 | 1:20.61 1:20.28 1:19.50 1:18.69 1:19.35 1:19.89 1:20.54 1:21.90 |
Zawodnicy rezerwowi |
Sajecka Zofia Adamska Adrianna | 98 98 | Skalar Warszawa Warta Poznań | 14 15 | 1:21.92 1:22.41 |
17:13 | Dekoracja Nr 32. Chłopców, 100m grzbietowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 21/7/2013 - 17:19 | Chłopców, 100m klasyczny | 15 lat Lista startowa Finał |
RP 15 lat | 1:05.05 | Machnik Mikołaj | 01111 | Ostrowiec Sw. | 2008 |
Rok ur. |
Finał A |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Marek Marcin Zuchowicz Jan Seremet Konrad SO Ostrowski Igor Zbutowicz Karol Trela Karol Misiarz Adrian Olejnik Aleksander | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Górnik Radlin Skalar Warszawa Unia Oświęcim Polski Związek Pływacki Kormoran Olsztyn Gilus Gilowice Sparta Biłgoraj MKP Szczecin | 11 14 06 13 11 03 16 | 1:09.56 1:09.17 1:08.54 1:07.05 1:07.50 1:08.96 1:09.21 1:09.78 |
Finał B |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dudek Adam Kłapa Filip SO Szulich Igor Wawrzynkiewicz Piotr Szczutkowski Robert Walaszek Jedrzej Szymanek Sebastian Brzykowski Krystian | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Juvenia Wrocław Unia Oświęcim Delfin Legionowo MKP Szczecin Śląsk Wrocław Skalar Słupsk Delfinek Łuków Sokół Rzeszów | 01 06 14 16 01 10 03 08 | 1:12.43 1:12.07 1:10.78 1:10.46 1:10.65 1:11.45 1:12.13 1:12.52 |
Zawodnicy rezerwowi |
Turek Maksymilian Wawryca Szymon SR | 98 98 | Śląsk Wrocław Just Swim Jelenia Góra | 01 01 | 1:12.55 1:12.55 |
17:25 | Dekoracja Nr 33. Dziewcząt, 100m klasyczny |
17:31 | Dekoracja Nr 34. Chłopców, 100m klasyczny |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 21/7/2013 - 17:37 | Dziewcząt, 800m dowolny | 15 lat Lista startowa |
RP 15 lat | 8:44.81 | Kilijańska Donata | 00612 | Helsinki (FIN) | 2010 |
Rok ur. |
Seria 4 z 4, 17:37 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gruszczyńska Aleksandra Wieczorek Magdalena Jarocha Wiktoria Kotowicz Anna Bednarek Aleksandra Mazur Maja Mycak Katarzyna Jankowska Klaudia | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Unia Oświęcim Fala Kraśnik KSZO Ostrowiec Św. MOS Ełk Jedynka Łódź Salos Cortile Kielce Zryw Opole GIM 92 Ursynów Warszawa | 06 03 14 13 05 12 07 14 | 9:47.36 9:46.63 9:41.46 9:25.87 9:32.26 9:44.75 9:47.20 9:47.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 21/7/2013 - 17:48 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Lista startowa |
RP 15 lat | 16:00.15 | Zoniuk Maciej | 00601 | Oswiecim | 2009 |
Rok ur. |
Seria 3 z 3, 17:48 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hojda Bartłomiej SO Zbutowicz Karol Kasztelan Mateusz Arndt Mateusz Sinitchine Radoslaw Zapalski Konrad Masłowski Mateusz Rybak Konrad | 98 98 98 98 98 98 98 98 | Unia Oświęcim Kormoran Olsztyn MOS Ełk Delfin Gdynia Kormoran Olsztyn Fala Kraśnik Śląsk Wrocław Pirania Targówek Warszawa | 06 13 13 10 13 03 01 14 | 17:44.41 17:12.55 16:58.84 16:47.34 16:53.69 17:02.18 17:08.69 17:32.05 |
18:07 | Dekoracja Nr 35. Dziewcząt, 800m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 21/7/2013 - 18:13 | Dziewcząt, 4 x 100m zmienny | 15 lat Lista startowa |
RP 15 lat | 4:24.74 | Unia Oświęcim | 01006 | Gorzów Wlkp. | 2008 |
Seria 1 z 2, 18:13 |
3 | Słowianka Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzów Wlkp. | 04 | NT |
4 | Unia Oświęcim 2 | Unia Oświęcim | 06 | 4:45.34 |
5 | Piętnastka Bydgoszcz | Piętnastka Bydgoszcz | 02 | NT |
Woroniecka Weronika, Tomasik Sara, Piotrowska Klaudia, Olbińska Daria |
Seria 2 z 2, 18:19 |
1 | GIM 92 Ursynów Warszawa | GIM 92 Ursynów Warszawa | 14 | 4:43.16 |
Kondrasiuk Małgorzata, Jankowska Klaudia, Górecka Marta, Zając Aleksandra |
2 | Śląsk Wrocław | Śląsk Wrocław | 01 | 4:33.03 |
3 | MKP Szczecin | MKP Szczecin | 16 | 4:32.40 |
4 | Wodnik Radom | Wodnik Radom | 13 | 4:26.95 |
Mendyk Adrianna SO, Sonta Magdalena, Nogaj Paulina, Przybyslawska Aleksandra |
5 | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 06 | 4:30.31 |
6 | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:32.91 |
7 | Korner Zielona Góra | Korner Zielona Góra | 04 | 4:38.94 |
18:25 | Dekoracja Nr 36. Chłopców, 1500m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 21/7/2013 - 18:31 | Chłopców, 4 x 100m zmienny | 15 lat Lista startowa |
RP 15 lat | 3:59.84 | BUKS Warszawa | 00414 | Warszawa | 2005 |
Seria 1 z 2, 18:31 |
2 | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 06 | 4:35.29 |
3 | Słowianka Gorzów Wlkp. | Słowianka Gorzów Wlkp. | 04 | 4:16.35 |
4 | Skalar Warszawa | Skalar Warszawa | 14 | 4:13.76 |
5 | Piętnastka Bydgoszcz | Piętnastka Bydgoszcz | 02 | 4:14.26 |
Bodzioch Andrzej, Jagodziński Oskar, Gierszewski Jan |
6 | Śląsk Wrocław 2 | Śląsk Wrocław | 01 | 4:31.38 |
7 | Znicz Koszalin | Znicz Koszalin | 16 | NT |
Seria 2 z 2, 18:37 |
1 | Korner Zielona Góra | Korner Zielona Góra | 04 | 4:12.64 |
2 | Astromal Akwawit Leszno | Astromal Akwawit Leszno | 15 | 4:09.84 |
3 | MZOS Płock | MZOS Płock | 14 | 4:07.97 |
4 | Unia Oświęcim | Unia Oświęcim | 06 | 4:04.26 |
5 | MKP Szczecin | MKP Szczecin | 16 | 4:06.00 |
6 | Kormoran Olsztyn | Kormoran Olsztyn | 13 | 4:09.31 |
7 | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 01 | 4:12.00 |
8 | UKS G-8 Bielany Warszawa | UKS G-8 Bielany Warszawa | 14 | 4:13.36 |
Jarmuła Miłosz, Dobrzynski Tomasz, Michniewski Tadeusz, Damentka Kamil |
18:43 | Dekoracja Nr 37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny |
18:49 | Dekoracja Nr 38. Chłopców, 4 x 100m zmienny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |