Potwierdzenie zgłoszenia UKS Delfin Masters Tarnobrzeg (POL.08.00408) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Brożyna Abdrzej | 79 | 00408 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (23) | 30.15 35.00 40.00 32.00 | |||||||
Kowalski Sławek | 72 | 00408 | 50m klasyczny (37) 100m zmienny (15) | 36.00 1:20.00 |
|||||||
Nowak Paweł | 75 | 00408 | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) | 35.00 1:18.00 |
|||||||
Płaneta Maciej | 74 | 00408 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 400m dowolny (40) | 31.25 1:13.00 2:40.00 5:40.00 |
|||||||
Szklarz Artur | 75 | 00408 | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 100m zmienny (15) | 28.00 36.10 1:20.00 1:12.00 |
|||||||
Szwajkowski Albert | 71 | 00408 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 30.28 33.55 1:16.00 |
|||||||
Woźniak Rafał | 73 | 00408 | 400m dowolny (40) 1500m dowolny (7) 200m klasyczny (11) | 5:40.00 25:30.00 3:00.00 |
|||||||
Zawół Piotr | 74 | 00408 | 50m dowolny (2) 100m motylkowy (33) 200m motylkowy (17) | 28.00 1:10.00 2:50.00 |
|||||||
Ślęczka Krzysztof | 74 | 00408 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 27.45 1:01.60 2:24.00 31.39 1:14.00 |
Buczek Anna | 72 | 00408 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) | 40.32 1:32.00 46.30 1:47.40 | |||||||
Kaczmarczyk Beata | 75 | 00408 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 200m dowolny (26) | 36.00 1:20.00 3:00.00 |
|||||||
Maciąg Monika | 72 | 00408 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (34) 100m zmienny (14) | 34.84 43.89 1:29.97 3:14.74 1:29.40 |
|||||||
Meksuła Agata | 77 | 00408 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 32.10 1:11.50 38.47 1:23.24 |
|||||||
Osmala Renata | 77 | 00408 | 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (34) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 100m zmienny (14) | 37.70 1:21.00 2:54.00 41.10 1:31.00 1:21.50 |
|||||||
Rozmus Angelika | 78 | 00408 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 50m klasyczny (36) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (32) 100m zmienny (14) | 32.34 1:12.00 41.68 37.23 1:25.34 1:21.00 |
|||||||
Urbaniak Patrycja | 91 | 00408 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 29.60 1:05.20 33.15 1:16.12 |
Delfin Masters Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m dowolny (29) | Mężczyzn | Open | 1:57.00 |
Szklarz Artur Kowalski Sławek | 75 72 | Szwajkowski Albert Ślęczka Krzysztof | 71 74 |
Delfin Masters Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m dowolny (28) | Kobiet | Open | 2:14.00 |
Rozmus Angelika Osmala Renata | 78 77 | Kaczmarczyk Beata Meksuła Agata | 75 77 |
Delfin Masters Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m zmienny (18) | Kobiet | Open | 2:32.00 |
Maciąg Monika Osmala Renata | 72 77 | Rozmus Angelika Meksuła Agata | 78 77 |
Delfin Masters Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m dowolny (5) | Mieszane | Open | 2:03.00 |
Rozmus Angelika Szklarz Artur | 78 75 | Ślęczka Krzysztof Meksuła Agata | 74 77 |
Delfin Masters Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m dowolny (5) | Mieszane | Open | 2:07.00 |
Kowalski Sławek Maciąg Monika | 72 72 | Szwajkowski Albert Osmala Renata | 71 77 |
Delfin Masters Tarnobrzeg 1 | 00408 | 4 x 50m zmienny (38) | Mieszane | Open | 2:16.00 |
Osmala Renata Rozmus Angelika | 77 78 | Szklarz Artur Ślęczka Krzysztof | 75 74 |
16 zawodników, 62 indywidualnych zgłoszeń, 6 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 0,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|