Potwierdzenie zgłoszenia TP Weteran Zabrze (POL.02611) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
502611200011 | Barucha Jan | 59 | 02611 | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) | 39.30 1:28.60 3:05.00 | ||||||
502611200001 | Bastek Ewald | 39 | 02611 | 400m dowolny (40) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 200m zmienny (4) | 6:35.00 40.00 1:35.00 3:35.00 |
||||||
502611200005 | Bosowski Włodzimierz | 48 | 02611 | 50m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 36.50 41.00 1:45.00 |
||||||
502611200003 | Buczkowski Władysław | 42 | 02611 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) | 36.00 1:18.00 3:10.00 46.00 44.00 1:38.00 |
||||||
502611200002 | Fecica Daniel | 40 | 02611 | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) 50m motylkowy (23) | 42.00 1:36.00 3:30.00 41.00 |
||||||
502611200006 | Kiszczak Stanisław | 48 | 02611 | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) | 32.50 44.00 |
||||||
502611200007 | Kornicki Wiesław | 49 | 02611 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (23) | 31.50 1:12.00 35.00 |
||||||
502611200011 | Kunicki Maciej | 72 | 02611 | 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) 200m motylkowy (17) 200m zmienny (4) | 32.00 1:12.00 2:55.00 2:45.00 |
||||||
502611200004 | Poloczek Bernard | 47 | 02611 | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) | 42.27 1:35.69 3:38.50 |
||||||
502611200009 | Rother Marek | 68 | 02611 | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 30.00 1:04.00 2:21.00 36.50 1:10.00 |
||||||
502611200010 | Stuchlik Tadeusz | 69 | 02611 | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 200m zmienny (4) | 30.00 1:04.20 2:20.00 28.50 1:06.00 2:24.00 |
||||||
Szanli Ulasz | 83 | 02611 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) | 35.00 1:32.00 |
502611100001 | Bastek Renata | 43 | 02611 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 200m grzbietowy (34) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 36.00 43.00 3:50.00 44.00 1:45.00 | ||||||
502611100004 | Bosowska Janina | 47 | 02611 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 46.00 53.00 57.00 1:55.00 |
||||||
502611100005 | Brendler Barbara | 50 | 02611 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 200m dowolny (26) | 40.30 1:33.29 3:35.00 |
||||||
502611100003 | Buczkowska Maria | 46 | 02611 | 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 200m klasyczny (10) 100m zmienny (14) | 55.00 1:51.50 4:05.00 1:55.00 |
||||||
502611100002 | Fecica Krystyna | 43 | 02611 | 800m dowolny (6) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 200m klasyczny (10) 100m motylkowy (32) 200m zmienny (3) | 16:10.00 50.00 1:49.00 4:00.00 1:47.00 4:35.00 |
||||||
502611100008 | Frank Marta | 68 | 02611 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (34) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 32.20 35.90 1:17.30 2:53.37 40.00 1:19.85 |
||||||
Karlsson Anna | 83 | 02611 | 50m dowolny (1) | 33.50 | |||||||
502611100006 | Kiszczak Grażyna | 50 | 02611 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 50m klasyczny (36) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 35.20 40.00 1:28.30 44.50 40.00 1:28.00 |
||||||
502611100009 | Sulewska Beata | 72 | 02611 | 100m dowolny (12) 200m dowolny (26) 400m dowolny (39) 100m klasyczny (20) 200m klasyczny (10) 100m motylkowy (32) 200m zmienny (3) | 1:09.00 2:26.00 5:01.00 1:26.00 3:05.00 1:18.00 2:45.00 |
||||||
502611100007 | Wrona Aurelia | 56 | 02611 | 50m dowolny (1) | 38.50 |
Weteran Zabrze 8 | 02611 | 4 x 50m dowolny (29) | Mężczyzn | Open | 2:14.00 |
Kornicki Wiesław Bosowski Włodzimierz | 49 48 | Poloczek Bernard Rother Marek | 47 68 |
Weteran Zabrze 7 | 02611 | 4 x 50m dowolny (29) | Mężczyzn | Open | 2:19.00 |
Buczkowski Władysław Fecica Daniel | 42 40 | Bastek Ewald Kiszczak Stanisław | 39 48 |
Weteran Zabrze 5 | 02611 | 4 x 50m zmienny (19) | Mężczyzn | Open | 2:31.40 |
Barucha Jan Stuchlik Tadeusz | 59 69 | Rother Marek Kornicki Wiesław | 68 49 |
Weteran Zabrze 4 | 02611 | 4 x 50m zmienny (19) | Mężczyzn | Open | 2:38.00 |
Poloczek Bernard Fecica Daniel | 47 40 | Bastek Ewald Buczkowski Władysław | 39 42 |
Weteran Zabrze 6 | 02611 | 4 x 50m dowolny (28) | Kobiet | Open | 2:32.00 |
Bastek Renata Bosowska Janina | 43 47 | Brendler Barbara Frank Marta | 50 68 |
Weteran Zabrze 3 | 02611 | 4 x 50m zmienny (18) | Kobiet | Open | 2:42.00 |
Kiszczak Grażyna Buczkowska Maria | 50 46 | Frank Marta Bastek Renata | 68 43 |
Weteran Zabrze 2 | 02611 | 4 x 50m dowolny (5) | Mieszane | Open | 2:23.00 |
Brendler Barbara Wrona Aurelia | 50 56 | Kornicki Wiesław Kiszczak Stanisław | 49 48 |
Weteran Zabrze 1 | 02611 | 4 x 50m dowolny (5) | Mieszane | Open | 2:26.00 |
Bastek Renata Bastek Ewald | 43 39 | Fecica Daniel Kiszczak Grażyna | 40 50 |
Weteran Zabrze 11 | 02611 | 4 x 50m zmienny (38) | Mieszane | Open | 2:14.00 |
Rother Marek Fecica Krystyna | 68 43 | Stuchlik Tadeusz Frank Marta | 69 68 |
Weteran Zabrze 9 | 02611 | 4 x 50m zmienny (38) | Mieszane | Open | 2:37.00 |
Kiszczak Grażyna Fecica Daniel | 50 40 | Bastek Ewald Bastek Renata | 39 43 |
Weteran Zabrze 10 | 02611 | 4 x 50m zmienny (38) | Mieszane | Open | 2:44.00 |
Poloczek Bernard Buczkowska Maria | 47 46 | Kornicki Wiesław Brendler Barbara | 49 50 |
22 zawodników, 88 indywidualnych zgłoszeń, 11 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 0,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|