Potwierdzenie zgłoszenia UKS Wodnik 29 Katowice (POL.11.03311) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Aleksandrowicz Aleksander | 37 | 03311 | 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) | 54.70 59.69 2:13.52 4:35.00 | |||||||
Dygdoń Paweł | 75 | 03311 | 1500m dowolny (7) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) 100m motylkowy (33) 200m motylkowy (17) 100m zmienny (15) 200m zmienny (4) 400m zmienny (31) | 20:55.00 1:25.00 2:45.00 1:18.00 2:50.00 1:15.00 2:50.00 6:20.00 |
|||||||
Klepacki Piotr | 74 | 03311 | 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) | 1:45.00 4:00.00 |
|||||||
Kulczyk Krzysztof | 52 | 03311 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) 200m motylkowy (17) | 31.50 1:13.00 2:55.00 33.99 1:25.00 3:35.00 |
|||||||
Mroziński Jerzy | 59 | 03311 | 200m dowolny (27) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) 100m zmienny (15) | 2:45.00 36.00 1:22.00 3:08.00 1:17.00 |
|||||||
Porszke Andrzej | 74 | 03311 | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) | 40.00 1:33.00 3:30.00 |
|||||||
Skoczylas Tomasz | 66 | 03311 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 400m dowolny (40) 1500m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) | 28.91 1:01.55 2:22.00 5:02.00 22:00.00 35.50 1:15.00 2:45.00 |
|||||||
Spławiński Michał | 81 | 03311 | 50m dowolny (2) 400m dowolny (40) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 200m zmienny (4) | 24.99 5:00.90 30.90 30.78 1:11.01 26.88 1:02.88 2:45.00 |
|||||||
Szabelka Tomasz | 77 | 03311 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 400m dowolny (40) | 33.00 1:18.00 2:55.00 5:50.00 |
|||||||
Szczypiński Marcin | 86 | 03311 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 200m dowolny (27) 400m dowolny (40) 1500m dowolny (7) 50m grzbietowy (9) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) | 25.00 54.30 2:04.00 4:30.00 17:15.00 29.50 26.80 59.50 |
|||||||
Wilczek Jan | 58 | 03311 | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (33) | 28.94 1:07.90 31.40 1:16.70 |
Duda Anna | 81 | 03311 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 200m dowolny (26) 400m dowolny (39) 800m dowolny (6) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (32) | 29.90 1:07.00 2:35.00 5:20.00 10:55.00 32.00 1:13.00 | |||||||
Fira Elżbieta | 75 | 03311 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 200m dowolny (26) 50m klasyczny (36) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 39.00 1:26.00 3:16.00 50.00 41.00 1:38.00 |
|||||||
Fligier Marzena | 71 | 03311 | 100m klasyczny (20) 200m klasyczny (10) | 1:48.00 3:55.00 |
|||||||
Kornaś Sylwia | 83 | 03311 | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (34) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 100m zmienny (14) | 36.00 42.00 1:36.00 3:27.00 47.00 1:44.00 1:37.00 |
|||||||
Kącki Aleksandra | 70 | 03311 | 50m dowolny (1) | 41.20 | |||||||
Mróz Edyta | 79 | 03311 | 200m dowolny (26) 400m dowolny (39) 100m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (34) | 2:45.00 5:50.00 1:23.00 2:55.00 |
|||||||
Pietrzak Sandra | 89 | 03311 | 100m dowolny (12) 400m dowolny (39) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 50m motylkowy (22) | 1:03.00 5:00.00 35.00 1:12.00 35.00 |
|||||||
Stefanek Jolanta | 60 | 03311 | 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 200m klasyczny (10) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 43.00 1:35.00 3:27.00 40.00 1:36.00 |
|||||||
Walkowicz Urszula | 32 | 03311 | 50m dowolny (1) 100m dowolny (12) 400m dowolny (39) 800m dowolny (6) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) | 1:05.00 2:30.00 12:20.00 25:00.00 1:10.00 2:38.00 |
Wodnik 29 Katowice C | 03311 | 4 x 50m dowolny (29) | Mężczyzn | Kategoria C | 1:50.00 |
Skoczylas Tomasz Wilczek Jan | 66 58 | Spławiński Michał Szczypiński Marcin | 81 86 |
Wodnik 29 Katowice D | 03311 | 4 x 50m zmienny (19) | Mężczyzn | Kategoria D | 2:13.50 |
Skoczylas Tomasz Mroziński Jerzy | 66 59 | Kulczyk Krzysztof Wilczek Jan | 52 58 |
Wodnik 29 Katowice B | 03311 | 4 x 50m dowolny (28) | Kobiet | Kategoria B | 2:25.00 |
Kornaś Sylwia Fira Elżbieta | 83 75 | Stefanek Jolanta Duda Anna | 60 81 |
Wodnik 29 Katowice B | 03311 | 4 x 50m zmienny (18) | Kobiet | Kategoria B | 2:37.00 |
Kornaś Sylwia Stefanek Jolanta | 83 60 | Duda Anna Fira Elżbieta | 81 75 |
Wodnik 29 Katowice B | 03311 | 4 x 50m zmienny (38) | Mieszane | Kategoria B | 2:05.00 |
Mróz Edyta Spławiński Michał | 79 81 | Szczypiński Marcin Duda Anna | 86 81 |
20 zawodników, 103 indywidualnych zgłoszeń, 5 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 0,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|