Potwierdzenie zgłoszenia Pregel Kaliningrad (RUS.PRKAL) |
Proszę o sprawdzenie poprawności zgłoszenia. W razie stwierdzenia
ewentualnych błędów proszę o kontakt mailowy zawody@swimart.pl
|
Chekutov Vladimir | 67 | PRKAL | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) 100m zmienny (15) | 28.00 33.50 1:14.50 2:45.50 1:13.50 | |||||||
Denisenko Akim | 53 | PRKAL | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 33.80 44.50 45.50 41.50 1:29.50 |
|||||||
Dirindyaev Sergey | 63 | PRKAL | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (23) | 30.80 1:09.50 41.80 41.80 35.50 |
|||||||
Ezhkov Vadim | 65 | PRKAL | 50m dowolny (2) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) 50m motylkowy (23) | 31.00 37.00 1:24.00 3:04.50 34.50 |
|||||||
Katakchiev Sergey | 68 | PRKAL | 50m grzbietowy (9) 100m grzbietowy (25) 200m grzbietowy (35) 100m zmienny (15) | 33.00 1:11.50 2:37.50 1:10.50 |
|||||||
Lopin Grigoriy | 63 | PRKAL | 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 200m klasyczny (11) 200m zmienny (4) | 41.80 1:34.50 3:29.00 3:22.00 |
|||||||
Polyakov Vladimir | 68 | PRKAL | 50m dowolny (2) 100m dowolny (13) 50m klasyczny (37) 50m motylkowy (23) | 31.00 1:12.50 41.40 35.00 |
|||||||
Smirnov Alexander | 68 | PRKAL | 200m dowolny (27) 400m dowolny (40) 1500m dowolny (7) | 2:19.50 5:01.50 20:59.00 |
|||||||
Tervinskiy Alexander | 58 | PRKAL | 50m dowolny (2) 50m grzbietowy (9) 50m klasyczny (37) 100m klasyczny (21) 100m zmienny (15) | 33.80 42.30 42.30 1:34.80 1:26.80 |
Aleskchenko Natalia | 57 | PRKAL | 50m dowolny (1) 200m dowolny (26) 400m dowolny (39) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (32) 100m zmienny (14) 200m zmienny (3) | 34.80 2:48.50 5:52.50 37.80 1:28.50 1:26.50 3:09.50 | |||||||
Kilina Marina | 63 | PRKAL | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 100m grzbietowy (24) 200m grzbietowy (34) 100m zmienny (14) 200m zmienny (3) | 33.80 39.50 1:26.50 3:16.50 1:25.50 3:07.50 |
|||||||
Logvinova Tatiana | 64 | PRKAL | 50m dowolny (1) 50m grzbietowy (8) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 100m zmienny (14) | 35.50 43.50 44.50 1:39.50 1:31.50 |
|||||||
Shcherbich Luiza | 38 | PRKAL | 50m dowolny (1) 50m klasyczny (36) 100m klasyczny (20) 200m klasyczny (10) 100m zmienny (14) | 59.50 1:09.50 2:25.00 5:29.00 2:19.00 |
|||||||
Smirnova Svetlana | 70 | PRKAL | 50m klasyczny (36) | 49.50 |
Pregel Kaliningrad D | PRKAL | 4 x 50m dowolny (29) | Mężczyzn | Kategoria D | 2:02.50 |
Katakchiev Sergey Smirnov Alexander | 68 68 | Dirindyaev Sergey Denisenko Akim | 63 53 |
Pregel Kaliningrad D | PRKAL | 4 x 50m zmienny (19) | Mężczyzn | Kategoria D | 2:18.50 |
Katakchiev Sergey Smirnov Alexander | 68 68 | Dirindyaev Sergey Denisenko Akim | 63 53 |
Pregel Kaliningrad D | PRKAL | 4 x 50m dowolny (5) | Mieszane | Kategoria D | 2:19.50 |
Chekutov Vladimir Ezhkov Vadim | 67 65 | Aleskchenko Natalia Kilina Marina | 57 63 |
Pregel Kaliningrad D | PRKAL | 4 x 50m zmienny (38) | Mieszane | Kategoria D | 2:09.50 |
Chekutov Vladimir Ezhkov Vadim | 67 65 | Aleskchenko Natalia Kilina Marina | 57 63 |
14 zawodników, 64 indywidualnych zgłoszeń, 4 zgłoszeń sztafet, Razem opłata startowa PLN 0,00 |
Prośby o zmiane konkurencji nie będą uwzględniane.
|