Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters Kraków, 15/ - 17/11/2013 |
1 - MP Masters BLOK I | 15/11/2013 - 16:00 |
Konkurencja 1 15/11/2013 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Drab Magdalena | 92 | CM UJ Masters Kraków | 28.31 | 818 | |||
2. | Stadnik Karolina | 89 | AZS UAM Poznań | 28.39 | 811 | |||
3. | Jasińska Joanna | 93 | KU AZS UJ Kraków | 28.55 | 797 | |||
4. | Krysiak Olga | 91 | Zawodnik niezrzeszony | 28.77 | 779 | |||
5. | Sowa Kinga | 93 | Masters Korona Kraków | 29.56 | 718 | |||
6. | Kieszek Joanna | 91 | Masters Korona Kraków | 29.57 | 718 | |||
7. | Urbaniak Patrycja | 91 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 30.17 | 676 | |||
8. | Nowak Alicja | 93 | Swimming Masters Team Szczecin | 30.22 | 672 | |||
9. | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 32.84 | 524 | |||
10. | Sołtys Anna | 89 | Delfinek Legnica | 46.58 | 183 |
Kategoria A |
1. | Mongiało Magdalena | 88 | Redeco Wrocław | 28.39 | 815 | |||
2. | Figuła Agnieszka | 85 | Zawodnik niezrzeszony | 31.52 | 595 | |||
3. | Szymkowiak Kamila | 87 | JW 4408 Sulechów | 31.60 | 591 | |||
4. | Koba Katarzyna | 86 | Zawodnik niezrzeszony | 31.87 | 576 | |||
5. | Szczęsnowicz Natalia | 85 | JW 2399 Świętosżów | 32.88 | 524 | |||
6. | Bubienko Katarzyna | 84 | Zawodnik niezrzeszony | 33.62 | 490 | |||
7. | Stanisławska Anna | 87 | Warsaw Masters Team | 36.40 | 386 | |||
8. | Karaś Karolina | 87 | Victory Masters Elbląg | 42.54 | 242 |
Kategoria B |
1. | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 27.76 | 834 | |||
2. | Duda Anna | 81 | Wodnik 29 Katowice | 29.84 | 672 | |||
3. | Leńczowska Agnieszka | 82 | Wisła Masters Kraków | 30.55 | 626 | |||
4. | Malchar Jowita | 82 | Delfinek Legnica | 30.56 | 625 | |||
5. | Karlsson Anna | 83 | Weteran Zabrze | 32.57 | 516 | |||
6. | Rek-Dylich Monika | 82 | Orka Masters Radlin | 34.34 | 441 | |||
7. | Garbarek Małgorzata | 82 | Redeco Wrocław | 34.88 | 420 | |||
8. | Kornaś Sylwia | 83 | Wodnik 29 Katowice | 35.83 | 388 | |||
9. | Chmielewska Izabela | 81 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 42.79 | 227 | |||
10. | Kasprzykowska Anna | 81 | Masters Korona Kraków | 45.06 | 195 |
Kategoria C |
1. | Jarecka-Skorykow Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 31.46 | 643 | |||
2. | Rozmus Angelika | 78 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 31.73 | 627 | |||
3. | Meksuła Agata | 77 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 31.86 | 619 | |||
4. | Besler Agnieszka | 78 | Sinnet Warszawa | 32.18 | 601 | |||
5. | Łoś-Janczur Monika | 74 | Zawodnik niezrzeszony | 32.57 | 579 | |||
6. | Shikina Galina | 74 | PK Kipsala Riga | 33.33 | 541 | |||
7. | Pawlikowska Urszula | 77 | Legia Warszawa | 34.45 | 490 | |||
8. | Kaczmarczyk Beata | 75 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 34.69 | 479 | |||
9. | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 35.64 | 442 | |||
10. | Macionczyk Renata | 75 | Orka Masters Radlin | 36.31 | 418 | |||
11. | Fira Elżbieta | 75 | Wodnik 29 Katowice | 36.56 | 410 | |||
12. | Dobczyńska Katarzyna | 77 | Warsaw Masters Team | 37.89 | 368 |
Kategoria D |
1. | Szlagor Ewa | 71 | Igan Mława | 29.04 | 819 | |||
2. | Ścibiorek Małgorzata | 71 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 30.19 | 729 | |||
3. | Frączek Izabela | 70 | Masters Korona Kraków | 30.24 | 726 | |||
4. | Krzyżanowska Ewa | 72 | Warsaw Masters Team | 33.13 | 552 | |||
5. | Maciąg Monika | 72 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 33.84 | 518 | |||
6. | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 34.38 | 494 | |||
7. | Buczek Anna | 72 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 38.43 | 353 | |||
8. | Stankiewicz-Majkowska Joanna | 72 | TKKF Koszalin | 39.39 | 328 | |||
9. | Jakubowska Ewa | 72 | KP Koziegłowy | 41.12 | 288 | |||
Kącki Aleksandra | 70 | Wodnik 29 Katowice | 41.12 | 288 | ||||
11. | Piechura Małgorzata | 73 | Niezrzeszeni.pl | 43.84 | 238 | |||
12. | Afanasjewa Seweryna | 72 | Zawodnik niezrzeszony | 45.59 | 211 | |||
13. | Wytrwał Barbara | 70 | Tarnowskie WOPR Masters | 57.68 | 104 |
Kategoria E |
1. | Kuliś Mariola | 66 | Masters Korona Kraków | 31.00 | 718 | |||
2. | Frank Marta | 68 | Weteran Zabrze | 31.26 | 701 | |||
3. | Hlatka Nina | 68 | MPK Previdza | 31.87 | 661 | |||
4. | Petecka Maria | 67 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 34.40 | 526 | |||
5. | Olszewska Edyta | 64 | Warsaw Masters Team | 35.05 | 497 | |||
6. | Szkudlarz Ilona | 66 | Masters Unia Oświęcim | 35.08 | 496 | |||
7. | Logvinova Tatiana | 64 | Pregel Kaliningrad | 36.53 | 439 | |||
8. | Widz- Szwarc Dorota | 66 | Masters Korona Kraków | 36.54 | 438 |
Kategoria F |
1. | Stępień Ewa | 62 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 31.81 | 719 | |||
2. | Kilina Marina | 63 | Pregel Kaliningrad | 33.23 | 630 | |||
3. | Mróz Urszula | 62 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 34.07 | 585 | |||
4. | Forrova Ivica | 60 | PVK Bratislava | 34.22 | 577 | |||
5. | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 35.12 | 534 | |||
6. | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 36.37 | 481 | |||
7. | Hertsyk Nataliya | 63 | Masters SC Euro Lviv | 38.49 | 405 | |||
8. | Zagała Joanna | 59 | SiKReT Masters Gliwice | 39.32 | 380 | |||
9. | Wilczek Małgorzata | 60 | Zawodnik niezrzeszony | 41.25 | 329 |
Kategoria G |
1. | Aleskchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 34.75 | 659 | |||
2. | Gorecka Jadwiga | 58 | Masters Korona Kraków | 34.85 | 654 | |||
3. | Khiresh Lyudmyla | 57 | Masters SC Euro Lviv | 35.24 | 632 | |||
4. | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 36.72 | 559 | |||
5. | Wrona Aurelia | 56 | Weteran Zabrze | 39.42 | 451 | |||
6. | Dąbrowska Zofia | 58 | SiKReT Masters Gliwice | 41.81 | 378 | |||
7. | Kerner Mateusiak Ewa | 54 | Victory Masters Elbląg | 49.73 | 225 |
Kategoria H |
1. | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 35.62 | 735 | |||
2. | Hausnerova Maria | 49 | MPK Previdza | 36.88 | 662 | |||
3. | Łutowicz Maria | 50 | Olimpia Poznań | 38.83 | 567 | |||
4. | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 38.97 | 561 | |||
5. | Zimna-Walendzik Ewa | 51 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 41.04 | 480 | |||
6. | Heisler Grażyna | 51 | Gdynia Masters | 46.16 | 337 | |||
7. | Tymoshenko Lidiya | 49 | Masters SC Euro Lviv | 47.10 | 318 | |||
8. | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 51.99 | 236 |
Kategoria I |
1. | Yliene Aleksandra | 48 | SMC Takas Kaunas | 43.04 | 420 | |||
2. | Łowkis Barbara | 47 | Polna Warszawa | 43.26 | 414 | |||
3. | Kosmol Ewa | 47 | Warsaw Masters Team | 43.43 | 409 | |||
4. | Bosowska Janina | 47 | Weteran Zabrze | 44.75 | 374 | |||
5. | Syguła Kazimiera | 47 | Redeco Wrocław | 46.16 | 341 | |||
6. | Mleczko Maria | 46 | Masters Korona Kraków | 59.29 | 160 |
Kategoria J |
1. | Bastek Renata | 43 | Weteran Zabrze | 35.45 | 831 | |||
2. | Golub Nina | 42 | Masters SC Euro Lviv | 58.99 | 180 | |||
3. | Macierzewska Ewa | 39 | Wisła Masters Kraków | 1:18.58 | 76 |
Kategoria K |
1. | Shcherbich Luiza | 38 | Pregel Kaliningrad | 1:01.42 | 245 |
Kategoria L |
1. | Walkowicz Urszula | 32 | Wodnik 29 Katowice | 1:07.75 | 369 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15/11/2013 - 16:19 | Mężczyzn, 50m dowolny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Jabłoński Marcin | 90 | Zawodnik niezrzeszony | 24.01 | 879 | |||
2. | Rębas Igor | 89 | Zawodnik niezrzeszony | 25.43 | 739 | |||
3. | Suchodolski Patryk | 93 | Zawodnik niezrzeszony | 25.70 | 716 | |||
4. | Bigdowski Hubert | 92 | Zawodnik niezrzeszony | 25.85 | 704 | |||
5. | Zieliński Kamil | 89 | AZS AWF Biała Podl. | 26.65 | 642 | |||
6. | Pagacz Miłosz | 90 | Tarnowskie WOPR Masters | 38.67 | 210 |
Kategoria A |
1. | Szczypiński Marcin | 86 | Wodnik 29 Katowice | 23.99 | 863 | |||
2. | Ziemniarski Bartosz | 86 | AZS UAM Poznań | 24.22 | 838 | |||
3. | Latuszek Kamil | 88 | Masters Korona Kraków | 25.55 | 714 | |||
4. | Miłek Mateusz | 87 | Sport and Body Kraków | 25.58 | 711 | |||
5. | Kownacki Maciej | 85 | Redeco Wrocław | 25.82 | 692 | |||
6. | Wilczęga Tomasz | 87 | Legia Warszawa | 26.58 | 634 | |||
7. | Liszewski Rafał | 84 | Warta Poznań | 26.90 | 612 | |||
8. | Lisiecki Rafał | 88 | Swimming Masters Team Szczecin | 27.06 | 601 | |||
9. | Żurek Jacek | 85 | Masters Korona Kraków | 27.49 | 573 | |||
10. | Lechner Jakub | 86 | Straz pod Ralskem | 27.50 | 572 | |||
Makomaski Tomasz | 86 | Warsaw Masters Team | 27.50 | 572 | ||||
12. | Kunets Taras | 86 | Masters SC Euro Lviv | 27.89 | 549 | |||
13. | Babyak Taras | 88 | Masters SC Euro Lviv | 28.05 | 539 | |||
14. | Stępień Radosław | 84 | JW 2399 Świętosżów | 28.10 | 537 | |||
15. | Druciarek Jarosław | 87 | JW 2399 Świętosżów | 29.39 | 469 | |||
16. | Kunets Ostap | 88 | Masters SC Euro Lviv | 29.91 | 445 | |||
17. | Czupryn Jacek | 88 | Warsaw Masters Team | 30.20 | 432 | |||
18. | Wirszuło Radosław | 86 | Delfinek Legnica | 30.30 | 428 | |||
19. | Grudzień Maciej | 88 | Masters Korona Kraków | 31.06 | 397 | |||
20. | Kowalczyk Rafał | 84 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 31.63 | 376 |
Kategoria B |
1. | Waszkewicz Andrzej | 83 | Just Swim J. Góra | 23.52 | 833 | ||||
2. | Orbidans Jaroslavs | 81 | Jelgava SPS | 24.84 | 707 | ||||
3. | Spławiński Michał | 81 | Wodnik 29 Katowice | 25.00 | 693 | ||||
4. | Brodacki Maciej | 83 | Swimming Masters Team Szczecin | 25.34 | 666 | ||||
5. | Twarowski Karol | 79 | Toruńczyk Masters Toruń | 25.51 | 652 | ||||
6. | Urban Wojciech | 82 | Redeco Wrocław | 25.54 | 650 | ||||
7. | Czerniecki Tomasz | 82 | Masters Korona Kraków | 26.30 | 595 | ||||
8. | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 26.34 | 593 | ||||
9. | Fuliński Piotr | 82 | Zawodnik niezrzeszony | 26.39 | 589 | ||||
10. | Dybek Mateusz | 80 | Wisła Masters Kraków | 26.40 | 589 | ||||
Wilczęga Marcin | 81 | Legia Warszawa | 26.40 | 589 | |||||
12. | Binkowski Michał | 82 | Masters Korona Kraków | 26.44 | 586 | ||||
Olejarczyk Igor | 79 | Piątka Konstantynów Ł. | 26.44 | 586 | |||||
14. | Włoszek Artur | 81 | Zawodnik niezrzeszony | 26.46 | 585 | ||||
15. | Porolniczak Bolesław | 81 | Swimmers Warszawa | 26.69 | 570 | ||||
16. | Stanoch Jakub | 83 | Warta Poznań | 26.85 | 559 | ||||
17. | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 26.92 | 555 | ||||
18. | Tomaszewski Tomasz | 81 | Warta Poznań | 27.04 | 548 | ||||
19. | Hałada Łukasz | 83 | Redeco Wrocław | 27.17 | 540 | ||||
20. | Konowalski Paweł | 83 | Warta Poznań | 27.36 | 529 | ||||
21. | Marek Przemek | 79 | Redeco Wrocław | 27.39 | 527 | ||||
22. | Zdzieszyński Wojciech | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.44 | 524 | ||||
23. | Brożyna Andrzej | 79 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 27.74 | 507 | ||||
24. | Trudnos Rafał | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 27.84 | 502 | ||||
25. | Karczmarczyk Jakub | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 28.08 | 489 | ||||
26. | Gadaś Andrzej | 81 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 28.72 | 457 | ||||
27. | Janowski Mariusz | 80 | JW 2399 Świętosżów | 28.93 | 447 | ||||
28. | Pietrowski Witold | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 29.67 | 414 | ||||
29. | Gugała Michał | 79 | Masters Korona Kraków | 29.84 | 407 | ||||
30. | Raj Łukasz | 79 | Piątka Konstantynów Ł. | 30.01 | 401 | ||||
31. | Wasielak Michał | 81 | Warsaw Masters Team | 32.81 | 306 | ||||
32. | Chylak Kamil | 80 | Zawodnik niezrzeszony | 34.75 | 258 | ||||
33. | Szanli Ulasz | 83 | Weteran Zabrze | 34.86 | 255 | ||||
DYSKW. | Dzięcioł Karol | 81 | Warsaw Masters Team | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:00) |
Kategoria C |
1. | Gregorowicz Paweł | 74 | AZS UWM Masters Olsztyn | 25.96 | 762 | |||
2. | Baran Robert | 75 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 26.07 | 753 | |||
3. | Melnyk Dmytro | 74 | Masters SC Euro Lviv | 26.09 | 751 | |||
4. | Horbacz Marcin | 74 | JW 2399 Świętosżów | 26.13 | 748 | |||
5. | Opaliński Paweł | 74 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 26.84 | 690 | |||
6. | Ślęczka Krzysztof | 74 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 27.34 | 653 | |||
7. | Wągrowski Michał | 76 | Zawodnik niezrzeszony | 27.62 | 633 | |||
8. | Zadorożny Bartłomiej | 78 | Olimpia Poznań | 27.69 | 628 | |||
9. | Bartłomiej Pawłowski | 75 | Polna Warszawa | 27.72 | 626 | |||
10. | Kielar Jakub | 74 | TKKF Koszalin | 27.77 | 623 | |||
11. | Szymański Sebastian | 74 | Start Wrocław | 27.81 | 620 | |||
12. | Żuber Marek | 75 | Zawodnik niezrzeszony | 27.84 | 618 | |||
13. | Litwora Łukasz | 76 | Tarnowskie WOPR Masters | 27.94 | 611 | |||
14. | Pawłowski Krzysztof | 77 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 28.34 | 586 | |||
15. | Zawół Piotr | 74 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 28.64 | 568 | |||
16. | Bystry Jarek | 77 | AZS UAM Poznań | 28.65 | 567 | |||
17. | Doliński Arkadiusz | 78 | Zawodnik niezrzeszony | 28.66 | 566 | |||
18. | Szklarz Artur | 75 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 28.99 | 547 | |||
19. | Bazanowski Mariusz | 75 | Redeco Wrocław | 29.21 | 535 | |||
20. | Juchno Rafał | 76 | IKS Konstancin | 29.25 | 533 | |||
21. | Płaneta Maciej | 74 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 30.68 | 462 | |||
22. | Osidach Bogdan | 77 | Masters SC Euro Lviv | 32.08 | 404 | |||
23. | Bogucki Oscar | 74 | JW 2399 Świętosżów | 32.17 | 400 | |||
24. | Budek Robert | 74 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 32.25 | 397 | |||
25. | Kowalski Piotr | 78 | Masters Korona Kraków | 32.54 | 387 | |||
26. | Szabelka Tomasz | 77 | Wodnik 29 Katowice | 32.72 | 380 | |||
27. | Mazurek Marcin | 75 | Masters Kraśnik | 35.39 | 301 | |||
28. | Nowicki Piotr | 76 | MKP Szczecin | 37.52 | 252 | |||
29. | Próchniewicz Bartosz | 78 | Masters Korona Kraków | 42.15 | 178 |
Kategoria D |
1. | Berwecki Arkadiusz | 73 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 25.32 | 826 | |||
2. | Syrbu Oleksandr | 72 | Masters SC Euro Lviv | 25.67 | 793 | |||
3. | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 26.23 | 743 | |||
4. | Kaliszyk Mariusz | 70 | Masters Korona Kraków | 26.49 | 721 | |||
5. | Beym Robert | 69 | Start Poznań | 26.96 | 684 | |||
6. | Sykora Jaroslav | 71 | PVK Bratislava | 26.97 | 683 | |||
7. | Baranik Mariusz | 69 | CM UJ Masters Kraków | 27.10 | 673 | |||
Spyra Krzysztof | 73 | Legia Warszawa | 27.10 | 673 | ||||
9. | Dębski Wiktor | 69 | Sport Figielski Warszawa | 27.21 | 665 | |||
10. | Wojciechowicz Marek | 70 | Masters Gorzów Wlkp. | 27.43 | 649 | |||
11. | Bar Wiesław | 70 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 27.50 | 645 | |||
12. | Kersevicius Linas | 71 | SMC Takas Kaunas | 27.95 | 614 | |||
13. | Dzwonek Patryk | 69 | Zawodnik niezrzeszony | 28.06 | 607 | |||
14. | Borus Dawid | 70 | Masters Gorzów Wlkp. | 28.50 | 579 | |||
15. | Stefański Krzysztof | 73 | TKKF Koszalin | 28.52 | 578 | |||
16. | Rybarczyk Michał | 70 | Ursynów Masters | 29.68 | 513 | |||
17. | Szwajkowski Albert | 71 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 30.46 | 474 | |||
18. | Krause Dariusz | 73 | Zawodnik niezrzeszony | 30.60 | 468 | |||
19. | Martyniuk Iurii | 69 | Masters SC Euro Lviv | 30.61 | 467 | |||
20. | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 31.11 | 445 | |||
21. | Mówiński Grzegorz | 69 | AZS UWM Masters Olsztyn | 32.55 | 388 | |||
22. | Shikin Vyacheslav | 70 | PK Kipsala Riga | 33.03 | 372 |
Kategoria E |
1. | Barski Piotr | 65 | Sinnet Warszawa | 26.02 | 802 | |||
2. | Monczak Piotr | 67 | Start Poznań | 26.64 | 747 | |||
3. | Przybylski Adam | 67 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 27.48 | 681 | |||
4. | Soukup Petr | 67 | PVK Bratislava | 27.62 | 670 | |||
Skoczylas Tomasz | 66 | Wodnik 29 Katowice | 27.62 | 670 | ||||
6. | Kośmider Jan | 66 | Victoria Józefów | 28.52 | 609 | |||
7. | Kominiak Robert | 64 | Masters Korona Kraków | 28.75 | 594 | |||
8. | Delyatynskyy Stepan | 65 | Masters SC Euro Lviv | 29.22 | 566 | |||
9. | Orski Oskar | 67 | Masters Opole | 29.55 | 547 | |||
10. | Żebracki Bogdan | 66 | Masters Krosno | 29.71 | 539 | |||
11. | Ezhkov Vadim | 65 | Pregel Kaliningrad | 30.16 | 515 | |||
12. | Levchenko Volodymyr | 68 | Zhytomyr Aqua Masters | 30.22 | 512 | |||
13. | Pogorzelski Marek | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 30.81 | 483 | |||
14. | Lewandowski Andrzej | 68 | Warsaw Masters Team | 32.21 | 423 | |||
15. | Skrzypczak Wojciech | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 32.53 | 410 | |||
16. | Zadrożny Jarosław | 66 | Masters Korona Kraków | 33.14 | 388 | |||
17. | Rudziński Michał | 66 | Warsaw Masters Team | 36.82 | 283 | |||
18. | Kaczmarczyk Wojciech | 68 | Masters Korona Kraków | 51.55 | 103 |
Kategoria F |
1. | Madej Leszek | 60 | Warsaw Masters Team | 26.62 | 869 | |||
2. | Olszewski Paweł | 62 | Warta Poznań | 27.05 | 828 | |||
3. | Żmiejko Wojciech | 63 | Zawodnik niezrzeszony | 27.31 | 805 | |||
4. | Januszkiewicz Zbigniew | 62 | Masters Opole | 27.52 | 787 | |||
5. | Juodeska Arlandas Antanas | 61 | SMC Takas Kaunas | 28.58 | 702 | |||
6. | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 29.21 | 658 | |||
7. | Zhykh Serhiy | 62 | Masters SC Euro Lviv | 29.22 | 657 | |||
8. | Kulyk Mykola | 61 | Zhytomyr Aqua Masters | 29.55 | 635 | |||
9. | Mydłowski Mietek | 62 | SiKReT Masters Gliwice | 30.04 | 605 | |||
10. | Lorkowski Robert | 60 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 30.05 | 604 | |||
11. | Dirindyaev Sergey | 63 | Pregel Kaliningrad | 30.37 | 585 | |||
12. | Cis Andrzej | 60 | Masters Kraśnik | 30.68 | 568 | |||
13. | Rudnyk Ihor | 61 | Masters SC Euro Lviv | 32.55 | 475 | |||
14. | Bąk Zdzisław | 61 | Masters Kraśnik | 32.60 | 473 | |||
15. | Derkowski Krzysztof | 61 | Delfin Inowrocław | 33.07 | 453 | |||
16. | Maciejczak Andrzej | 60 | Tarnowskie WOPR Masters | 33.41 | 439 | |||
17. | Tatarczuk Ryszard | 59 | WOPR Kędzierzyn Koźle | 33.81 | 424 | |||
18. | Sutowski Robert | 59 | Warsaw Masters Team | 37.94 | 300 | |||
19. | Nowicki Robert | 63 | Warsaw Masters Team | 39.84 | 259 | |||
20. | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 40.67 | 243 | |||
21. | Liber Zbigniew | 63 | Warta Poznań | 43.75 | 195 |
Kategoria G |
1. | Gorbaczow Dariusz | 58 | Sopot Masters | 28.79 | 743 | |||
2. | Wilczek Jan | 58 | Wodnik 29 Katowice | 28.90 | 734 | |||
3. | Zabrzański Alfred | 54 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.17 | 645 | |||
4. | Mansil Peter | 56 | PVK Bratislava | 30.29 | 638 | |||
5. | Minkiewicz Jerzy | 56 | Masters Opole | 31.11 | 589 | |||
6. | Birecki Roman | 55 | Masters Opole | 31.35 | 575 | |||
7. | Kwiatkowski Jacek | 57 | YMCA Kraków | 31.78 | 552 | |||
8. | Tervinskiy Alexander | 58 | Pregel Kaliningrad | 31.95 | 543 | |||
9. | Denisov Yuriy | 54 | Masters SC Euro Lviv | 33.09 | 489 | |||
10. | Yatsura Bohdan | 56 | Masters SC Euro Lviv | 34.96 | 415 | |||
11. | Lasowy Marian | 55 | Masters Gorzów Wlkp. | 37.05 | 348 | |||
12. | Michalczyk Jerzy | 56 | Masters Kraśnik | 40.84 | 260 |
Kategoria H |
1. | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | MKS Piaseczno | 29.15 | 794 | |||
2. | Kornicki Wiesław | 49 | Weteran Zabrze | 30.90 | 667 | |||
3. | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 31.22 | 646 | |||
4. | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 31.92 | 605 | |||
5. | Chyrkov Yuriy | 51 | Masters SC Euro Lviv | 32.31 | 583 | |||
6. | Jarzyna Włodzimierz | 49 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 32.59 | 568 | |||
7. | Dubiński Bogdan | 53 | Zawodnik niezrzeszony | 32.68 | 563 | |||
8. | Ossowski Aleksander | 53 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 32.73 | 561 | |||
9. | Krzyżanowski Ryszard | 49 | Olimpia Poznań | 32.82 | 556 | |||
10. | Denisenko Akim | 53 | Pregel Kaliningrad | 34.42 | 482 | |||
11. | Jacaszek Andrzej | 53 | Flota Masters Gdynia | 34.64 | 473 | |||
12. | Pshenychnyy Fedir | 50 | Aqua Masters Kyiv | 35.51 | 439 | |||
13. | Garbarczuk Janusz | 51 | Masters Opole | 37.38 | 376 | |||
14. | Michałkowski Andrzej | 51 | TKKF Koszalin | 39.46 | 320 |
Kategoria I |
1. | Bashmakov Alexander | 46 | Poseidon Moscow | 30.14 | 816 | |||
2. | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Św. | 31.18 | 737 | |||
3. | Mleczko Andrzej | 47 | Masters Korona Kraków | 33.04 | 619 | |||
4. | Maciejczyk Zbigniew | 47 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 33.18 | 611 | |||
5. | Kiszczak Stanisław | 48 | Weteran Zabrze | 34.13 | 562 | |||
6. | Wolniewicz Janusz | 48 | Trójka Oborniki | 35.80 | 487 | |||
7. | Zajfert Stanisław | 48 | WOPR Kędzierzyn Koźle | 36.05 | 477 | |||
8. | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 37.26 | 432 | |||
9. | Bosowski Włodzimierz | 48 | Weteran Zabrze | 37.66 | 418 | |||
10. | Szpala Janusz | 48 | Masters Opole | 38.42 | 394 | |||
11. | Kubis Antoni | 47 | Masters Korona Kraków | 38.76 | 383 | |||
12. | Ciupek Józef | 46 | Masters Opole | 40.21 | 343 | |||
13. | Jawor Bogdan | 47 | Masters Polkowice | 42.61 | 288 | |||
14. | Lipski Romuald | 47 | Zawodnik niezrzeszony | 49.03 | 189 | |||
15. | Gołębiewski Janusz | 48 | Masters Korona Kraków | 1:00.22 | 102 | |||
16. | Marciniszko Jerzy | 44 | Delfin Gliwice | 1:00.75 | 99 |
Kategoria J |
1. | Martyniuk Bogdan | 39 | Zawodnik niezrzeszony | 33.72 | 636 | |||
2. | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 34.17 | 611 | |||
3. | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 38.03 | 443 | |||
4. | Rybarczyk Ryszard | 42 | Ursynów Masters | 40.89 | 356 | |||
5. | Dziekoński Edward | 43 | Zawodnik niezrzeszony | 40.92 | 355 | |||
6. | Krawczyk Tadeusz | 43 | Masters Korona Kraków | 45.79 | 254 |
Kategoria K |
1. | Witkowski Tadeusz | 37 | Masters Opole | 35.19 | 751 | |||
2. | Skośkiewicz Tadeusz | 38 | Warsaw Masters Team | 39.35 | 537 |
Kategoria L |
1. | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Masters Kraków | 40.33 | 559 | |||
2. | Prządo Lucjan | 30 | Polonia Warszawa | 41.15 | 526 | |||
3. | Simankov Serhiy | 32 | Masters SC Euro Lviv | 41.56 | 511 | |||
4. | Shcheglov Kostyantyn | 33 | Zhytomyr Aqua Masters | 45.60 | 386 | |||
5. | From Kazimierz | 32 | Zawodnik niezrzeszony | 58.12 | 186 |
Kategoria M |
1. | Rabinovich Vladimir | 24 | MKMP Moscow | 1:00.85 | 259 |
PK | Fedorov Serhiy | 55 | Masters SC Euro Lviv | 28.71 | 749 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15/11/2013 - 16:59 | Kobiet, 200m zmienny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Kategoria 0 |
1. | Drab Magdalena | 92 | CM UJ Masters Kraków | 2:29.57 | 874 | 32.20 | 38.63 | 43.41 | 35.33 | |||
2. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Masters Korona Kraków | 2:40.97 | 701 | 35.23 | 40.73 | 47.91 | 37.10 | |||
3. | Jasińska Joanna | 93 | KU AZS UJ Kraków | 2:41.10 | 699 | 32.99 | 41.19 | 47.66 | 39.26 | |||
4. | Nawrocka Manuela | 90 | SGGW Warszawa | 2:41.39 | 696 | 36.56 | 40.38 | 47.59 | 36.86 |
Kategoria A |
1. | Palmowska Paulina | 85 | Masters Korona Kraków | 2:45.97 | 641 | 34.11 | 40.17 | 49.74 | 41.95 | |||
2. | Mróz Urszula | 86 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:49.33 | 604 | 36.19 | 39.90 | 51.94 | 41.30 | |||
3. | Piekut Anna | 88 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:53.98 | 557 | 34.31 | 43.52 | 52.45 | 43.70 | |||
4. | Chomicz Joanna | 88 | KP Koziegłowy | 3:03.35 | 476 | 39.39 | 47.87 | 53.08 | 43.01 |
Kategoria B |
1. | Lord Marta | 80 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:41.77 | 691 | 36.89 | 40.69 | 46.40 | 37.79 | |||
2. | Malchar Jowita | 82 | Delfinek Legnica | 2:50.20 | 593 | 35.26 | 43.23 | 50.05 | 41.66 | |||
3. | Leńczowska Agnieszka | 82 | Wisła Masters Kraków | 2:50.92 | 586 | 34.48 | 44.60 | 50.10 | 41.74 | |||
4. | Opitz Agnieszka | 82 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:52.02 | 574 | 36.12 | 46.99 | 49.30 | 39.61 | |||
5. | Mazurkiewicz Agnieszka | 82 | Warsaw Masters Team | 3:21.13 | 359 | 41.95 | 52.46 | 59.21 | 47.51 |
Kategoria C |
1. | Sołtyk Judyta | 74 | Zawodnik niezrzeszony | 2:48.05 | 645 | 34.55 | 43.18 | 50.37 | 39.95 | |||
2. | Sirenko Romana | 76 | Masters SC Euro Lviv | 3:01.61 | 511 | 38.58 | 45.78 | 52.79 | 44.46 | |||
3. | Novakova Monika | 75 | PVK Bratislava | 3:07.23 | 466 | 39.03 | 49.01 | 55.27 | 43.92 | |||
4. | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 3:32.13 | 321 | 47.76 | 54.67 | 1:02.03 | 47.67 |
Kategoria D |
1. | Fajkowska Daria | 73 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 2:37.73 | 806 | 32.83 | 39.33 | 46.48 | 39.09 | |||
2. | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 2:43.64 | 721 | 35.54 | 44.65 | 46.06 | 37.39 |
Kategoria E |
1. | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 2:45.71 | 786 | 34.61 | 44.97 | 47.23 | 38.90 | |||
2. | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 3:00.65 | 607 | 36.94 | 47.20 | 54.44 | 42.07 | |||
3. | Petecka Maria | 67 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 3:05.70 | 559 | 39.01 | 50.59 | 53.12 | 42.98 | |||
4. | Ivanauskaite Ramune | 64 | SMC Takas Kaunas | 3:14.63 | 485 | 43.88 | 48.15 | 55.93 | 46.67 |
Kategoria F |
1. | Szała Ewa | 59 | KP Koziegłowy | 2:57.47 | 670 | 38.24 | 45.28 | 52.04 | 41.91 | |||
2. | Kilina Marina | 63 | Pregel Kaliningrad | 3:06.02 | 582 | 41.77 | 45.86 | 54.18 | 44.21 | |||
3. | Macierzewska Agnieszka | 60 | Masters Korona Kraków | 3:14.59 | 508 | 39.75 | 51.10 | 59.17 | 44.57 | |||
4. | Zagała Joanna | 59 | SiKReT Masters Gliwice | 3:42.94 | 338 | 48.62 | 58.84 | 1:03.33 | 52.15 | |||
5. | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 3:46.65 | 322 | 49.61 | 51.85 | 1:15.07 | 50.12 | |||
6. | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 4:00.28 | 270 | 53.65 | 1:02.87 | 1:12.65 | 51.11 | |||
7. | Radkowiak Danuta | 60 | Gdynia Masters | 4:01.44 | 266 | 54.22 | 1:07.91 | 1:05.40 | 53.91 |
Kategoria G |
1. | Aleskchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 3:04.45 | 797 | 38.91 | 49.26 | 53.05 | 43.23 | |||
2. | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 3:42.64 | 453 | 50.14 | 58.57 | 1:02.58 | 51.35 | |||
3. | Dąbrowska Zofia | 58 | SiKReT Masters Gliwice | 4:15.14 | 301 | 55.38 | 1:16.97 | 1:04.14 | 58.65 |
Kategoria H |
1. | Koźmin Anna | 51 | Masters Korona Kraków | 4:12.13 | 343 | 52.80 | 1:08.65 | 1:06.62 | 1:04.06 |
Kategoria I |
1. | Mleczko Maria | 46 | Masters Korona Kraków | 5:37.55 | 158 | 1:20.54 | 1:34.75 | 1:29.82 | 1:12.44 |
Kategoria J |
1. | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 3:59.55 | 516 | 54.56 | 1:09.20 | 1:02.24 | 53.55 | |||
2. | Wieczorkiewicz Alina | 40 | Warsaw Masters Team | 6:39.65 | 111 | 1:41.05 | 1:31.73 | 1:49.20 | 1:37.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15/11/2013 - 17:28 | Mężczyzn, 200m zmienny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Kategoria 0 |
1. | Jabłoński Marcin | 90 | Zawodnik niezrzeszony | 2:10.45 | 922 | 27.35 | 34.48 | 38.71 | 29.91 | |||
2. | Czermak Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 2:16.77 | 800 | 29.65 | 36.71 | 37.72 | 32.69 | |||
3. | Rzeczkowski Piotr | 90 | Aquapark Wrocław | 2:20.76 | 734 | 28.25 | 35.95 | 43.35 | 33.21 | |||
4. | Zieliński Kamil | 89 | AZS AWF Biała Podl. | 2:22.44 | 708 | 30.31 | 40.29 | 36.62 | 35.22 | |||
5. | Rębas Igor | 89 | Zawodnik niezrzeszony | 2:25.84 | 660 | 28.31 | 38.37 | 44.16 | 35.00 | |||
6. | Olszewski Krzysztof | 89 | SGGW Warszawa | 2:34.50 | 555 | 32.63 | 39.80 | 42.39 | 39.68 | |||
7. | Stanek Wojciech | 92 | ORS Opole | 2:38.32 | 516 | 34.76 | 42.61 | 44.24 | 36.71 |
Kategoria A |
1. | Janovsky Jiri | 88 | Straz pod Ralskem | 2:17.88 | 668 | 29.46 | 35.62 | 40.14 | 32.66 | |||
2. | Sterczyński Jakub | 88 | AZS UAM Poznań | 2:19.74 | 642 | 29.08 | 35.86 | 40.44 | 34.36 | |||
3. | Stawiany Mateusz | 86 | Aquapark Wrocław | 2:22.90 | 600 | 29.31 | 36.05 | 41.10 | 36.44 | |||
4. | Miłek Mateusz | 87 | Sport and Body Kraków | 2:24.86 | 576 | 30.56 | 38.50 | 42.50 | 33.30 | |||
5. | Kluczyk Szymon | 87 | Swimming Masters Team Szczecin | 2:26.30 | 559 | 30.83 | 37.52 | 43.57 | 34.38 | |||
6. | Stasiaczek Michał | 84 | Aquapark Wrocław | 2:32.44 | 494 | 31.59 | 39.46 | 42.31 | 39.08 | |||
7. | Dymiter Mateusz | 86 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:43.40 | 401 | 32.01 | 43.18 | 49.26 | 38.95 | |||
8. | Grudzień Maciej | 88 | Masters Korona Kraków | 3:04.67 | 278 | 42.29 | 48.72 | 52.23 | 41.43 |
Kategoria B |
1. | Twarowski Karol | 79 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:20.05 | 600 | 28.80 | 35.59 | 42.02 | 33.64 | |||
2. | Brodacki Maciej | 83 | Swimming Masters Team Szczecin | 2:25.00 | 540 | 29.65 | 38.46 | 43.75 | 33.14 | |||
3. | Spławiński Michał | 81 | Wodnik 29 Katowice | 2:26.52 | 524 | 29.08 | 42.50 | 41.32 | 33.62 | |||
4. | Jurek Przemysław | 81 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:32.74 | 462 | 30.40 | 39.43 | 47.22 | 35.69 | |||
5. | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:36.78 | 427 | 32.37 | 40.52 | 45.76 | 38.13 | |||
6. | Włoszek Artur | 81 | Zawodnik niezrzeszony | 2:39.33 | 407 | 32.64 | 40.89 | 46.71 | 39.09 | |||
7. | Rydlewski Przemysław | 79 | KP Koziegłowy | 2:39.60 | 405 | 31.37 | 40.61 | 49.59 | 38.03 | |||
8. | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:50.06 | 335 | 34.76 | 46.92 | 49.52 | 38.86 | |||
9. | Karczmarczyk Jakub | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:50.13 | 334 | 34.19 | 46.05 | 50.42 | 39.47 | |||
10. | Jurek Radosław | 83 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:55.41 | 305 | 33.98 | 45.92 | 54.88 | 40.63 | |||
11. | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 3:00.32 | 281 | 37.86 | 46.76 | 53.97 | 41.73 | |||
12. | Sidorowicz Jakub | 83 | Piątka Konstantynów Ł. | 3:26.78 | 186 | 38.44 | 55.06 | 1:01.72 | 51.56 |
Kategoria C |
1. | Horbacz Marcin | 74 | JW 2399 Świętosżów | 2:17.17 | 799 | 29.40 | 37.29 | 39.08 | 31.40 | ||||
2. | Minakovs Valerijs | 74 | Jelgava SPS | 2:20.89 | 737 | 29.28 | 34.53 | 42.74 | 34.34 | ||||
3. | Skrok Michał | 76 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:22.92 | 706 | 32.05 | 37.98 | 39.02 | 33.87 | ||||
4. | Baran Robert | 75 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:27.96 | 637 | 31.03 | 37.28 | 45.09 | 34.56 | ||||
5. | Gregorowicz Paweł | 74 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:28.78 | 626 | 30.83 | 40.66 | 42.33 | 34.96 | ||||
6. | Dygdoń Paweł | 75 | Wodnik 29 Katowice | 2:42.40 | 481 | 32.83 | 41.27 | 48.65 | 39.65 | ||||
7. | Rutkowski Artur | 74 | Masters Gorzów Wlkp. | 2:43.77 | 469 | 32.76 | 43.83 | 48.94 | 38.24 | ||||
8. | Pawłowski Krzysztof | 77 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:44.12 | 466 | 35.45 | 42.84 | 46.51 | 39.32 | ||||
9. | Olkowicz Arkadiusz | 76 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:44.43 | 464 | 33.37 | 42.68 | 49.80 | 38.58 | ||||
10. | Cieśliński Paweł | 76 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:56.16 | 377 | 38.29 | 47.84 | 49.11 | 40.92 | ||||
11. | Doliński Arkadiusz | 78 | Zawodnik niezrzeszony | 2:58.69 | 361 | 35.83 | 45.49 | 53.06 | 44.31 | ||||
DYSKW. | Wągrowski Michał | 76 | Zawodnik niezrzeszony | ||||||||||
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej (Czas: 18:23) |
Kategoria D |
1. | Berwecki Arkadiusz | 73 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:15.14 | 847 | 28.56 | 36.02 | 38.55 | 32.01 | ||||
2. | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 2:28.11 | 643 | 31.31 | 39.22 | 43.26 | 34.32 | ||||
3. | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team Poznań | 2:31.86 | 597 | 32.87 | 40.67 | 44.79 | 33.53 | ||||
4. | Sykora Jaroslav | 71 | PVK Bratislava | 2:39.38 | 516 | 31.25 | 40.81 | 49.77 | 37.55 | ||||
5. | Borus Dawid | 70 | Masters Gorzów Wlkp. | 2:43.53 | 478 | 35.10 | 40.15 | 48.10 | 40.18 | ||||
6. | Woźniak Mirosław | 69 | CM UJ Masters Kraków | 2:45.18 | 464 | 32.85 | 43.27 | 49.37 | 39.69 | ||||
7. | Kunicki Maciej | 72 | Weteran Zabrze | 2:49.50 | 429 | 32.39 | 46.07 | 52.97 | 38.07 | ||||
8. | Łopaciński Artur | 72 | Masters Gorzów Wlkp. | 2:49.53 | 429 | 33.49 | 44.58 | 51.68 | 39.78 | ||||
9. | Jaroń Tomasz | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 3:00.40 | 356 | 37.29 | 51.36 | 50.46 | 41.29 | ||||
10. | Szurek Sławomir | 71 | Orka Masters Radlin | 3:01.30 | 350 | 35.73 | 48.81 | 53.51 | 43.25 | ||||
11. | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 3:01.59 | 349 | 34.20 | 50.88 | 54.28 | 42.23 | ||||
DYSKW. | Friauf Ruslan | 69 | Masters SC Euro Lviv | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 18:11) |
Kategoria E |
1. | Stanek Grzegorz | 68 | ORS Opole | 2:22.34 | 884 | 30.45 | 34.85 | 42.89 | 34.15 | |||
2. | Monczak Piotr | 67 | Start Poznań | 2:28.63 | 776 | 32.31 | 38.31 | 44.30 | 33.71 | |||
3. | Markowicz Piotr | 67 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:43.88 | 579 | 32.86 | 41.40 | 48.45 | 41.17 | |||
4. | Cybertowicz Sławomir | 66 | Olimpia Poznań | 2:45.18 | 565 | 34.75 | 46.27 | 45.83 | 38.33 | |||
5. | Żebracki Bogdan | 66 | Masters Krosno | 2:50.82 | 511 | 35.93 | 46.80 | 49.68 | 38.41 | |||
6. | Pogorzelski Marek | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 3:05.64 | 398 | 36.49 | 51.47 | 55.29 | 42.39 | |||
7. | Skrzypczak Wojciech | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 3:17.61 | 330 | 42.85 | 50.32 | 1:00.50 | 43.94 | |||
8. | Brożek Wacław | 67 | Masters Korona Kraków | 3:36.23 | 252 | 41.20 | 1:02.49 | 1:05.43 | 47.11 |
Kategoria F |
1. | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 2:25.53 | 947 | 31.51 | 35.79 | 43.33 | 34.90 | |||
2. | Żmiejko Wojciech | 63 | Zawodnik niezrzeszony | 2:34.46 | 792 | 32.00 | 1:24.76 | |||||
3. | Lorkowski Robert | 60 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:47.30 | 623 | 38.13 | 42.89 | 48.88 | 37.40 | |||
4. | Waraczewski Przemysław | 62 | Warta Poznań | 2:55.22 | 542 | 37.65 | 46.81 | 50.06 | 40.70 | |||
5. | Mydłowski Mietek | 62 | SiKReT Masters Gliwice | 2:57.17 | 525 | 37.10 | 45.59 | 52.75 | 41.73 | |||
6. | Cis Andrzej | 60 | Masters Kraśnik | 3:14.27 | 398 | 42.27 | 50.32 | 1:00.08 | 41.60 | |||
7. | Data Andrzej | 61 | Masters Korona Kraków | 3:21.03 | 359 | 43.85 | 50.81 | 58.51 | 47.86 | |||
8. | Lopin Grigoriy | 63 | Pregel Kaliningrad | 3:28.49 | 322 | 42.28 | 51.47 | 1:01.58 | 53.16 | |||
9. | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 3:46.49 | 251 | 53.78 | 1:06.03 | 59.34 | 47.34 |
Kategoria G |
1. | Gabiec Mariusz | 58 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:33.92 | 892 | 32.32 | 39.14 | 46.10 | 36.36 | ||||
2. | Przytulski Włodzimierz | 57 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 2:49.58 | 667 | 34.89 | 43.46 | 53.35 | 37.88 | ||||
3. | Piechula Adolf | 57 | AZS PWSZ Racibórz | 2:56.36 | 593 | 36.44 | 46.56 | 52.81 | 40.55 | ||||
4. | Konstanty Janusz | 56 | Wisła Masters Kraków | 2:58.35 | 573 | 37.56 | 43.00 | 54.49 | 43.30 | ||||
5. | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 3:00.50 | 553 | 39.01 | 47.27 | 51.04 | 43.18 | ||||
6. | Kujawa Maciej | 54 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:03.00 | 531 | 36.49 | 48.53 | 51.59 | 46.39 | ||||
7. | Pietraszewski Zbigniew | 55 | Olimpia Poznań | 3:05.23 | 512 | 44.85 | 46.15 | 51.85 | 42.38 | ||||
8. | Minkiewicz Jerzy | 56 | Masters Opole | 3:12.33 | 457 | 39.06 | 51.90 | 57.84 | 43.53 | ||||
9. | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 3:57.80 | 242 | 55.88 | 1:06.49 | 1:00.24 | 55.19 | ||||
DYSKW. | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 17:51) |
Kategoria H |
1. | Nowak Michał | 52 | Ursynów Masters | 2:59.73 | 763 | 40.29 | 46.76 | 50.56 | 42.12 | |||
2. | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:11.73 | 628 | 40.05 | 55.05 | 56.48 | 40.15 | |||
3. | Grzeszewski Sławomir | 53 | Zawodnik niezrzeszony | 3:12.69 | 619 | 38.89 | 52.91 | 53.36 | 47.53 | |||
4. | Jarzyna Włodzimierz | 49 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 3:16.76 | 581 | 45.12 | 51.32 | 58.99 | 41.33 | |||
5. | Chyrkov Yuriy | 51 | Masters SC Euro Lviv | 3:19.87 | 554 | 41.01 | 52.80 | 59.90 | 46.16 | |||
6. | Ciecior Jerzy | 53 | Orka Masters Radlin | 3:20.00 | 553 | 41.85 | 50.43 | 1:03.25 | 44.47 | |||
7. | Mikołajczyk Czesław | 50 | Gdynia Masters | 3:29.58 | 481 | 45.12 | 1:00.03 | 55.57 | 48.86 | |||
8. | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 3:31.17 | 470 | 42.58 | 56.39 | 59.76 | 52.44 | |||
9. | Irczyk Leon | 51 | Orka Masters Radlin | 4:07.40 | 292 | 55.47 | 1:11.25 | 1:01.79 | 58.89 |
Kategoria I |
1. | Kharchenko Alexander | 47 | Nevskie Zvezdy St. Petersburg | 3:11.00 | 606 | 40.17 | 50.02 | 55.06 | 45.75 | ||||
2. | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Św. | 3:14.38 | 575 | 39.72 | 56.31 | 56.93 | 41.42 | ||||
3. | Woch Janusz | 46 | Olimpia Poznań | 3:37.62 | 409 | 45.57 | 57.36 | 59.56 | 55.13 | ||||
4. | Czyż Bolesław | 48 | Zawodnik niezrzeszony | 3:47.36 | 359 | 49.69 | 1:05.06 | 1:00.32 | 52.29 | ||||
5. | Daszyński Andrzej | 48 | Energetyk Zgorzelec | 3:55.59 | 322 | 53.16 | 1:00.35 | 1:10.23 | 51.85 | ||||
6. | Szpala Janusz | 48 | Masters Opole | 4:00.46 | 303 | 51.36 | 1:04.65 | 1:11.67 | 52.78 | ||||
7. | Jawor Bogdan | 47 | Masters Polkowice | 4:15.76 | 252 | 55.70 | 1:08.26 | 1:11.79 | 1:00.01 | ||||
DYSKW. | Lipski Romuald | 47 | Zawodnik niezrzeszony | ||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 17:37) |
Kategoria J |
1. | Bastek Ewald | 39 | Weteran Zabrze | 3:27.53 | 628 | 49.77 | 56.57 | 57.98 | 43.21 | |||
2. | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 3:48.57 | 470 | 51.86 | 58.24 | 1:03.81 | 54.66 | |||
3. | Bugla Rudolf | 40 | Naprzód Rydułtowy | 4:17.61 | 328 | 59.08 | 1:06.19 | 1:11.95 | 1:00.39 |
Kategoria K |
1. | Witkowski Tadeusz | 37 | Masters Opole | 4:15.23 | 412 | 1:05.30 | 1:03.16 | 1:19.70 | 47.07 | |||
2. | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 4:45.78 | 294 | 1:09.73 | 1:17.20 | 1:13.52 | 1:05.33 |
Kategoria L |
1. | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Masters Kraków | 4:01.29 | 626 | 1:00.49 | 1:01.54 | 1:07.83 | 51.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15/11/2013 - 18:29 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | AG 80 - 400 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
Kategoria A |
1. | Redeco Wrocław A | Redeco Wrocław | 1:47.05 |
Bystrzycka Agnieszka Piątkowski Jakub | 81 83 | +0,77 +0,49 | 27.74 27.97 | Kownacki Maciej Mongiało Magdalena | 85 88 | +0,63 +0,65 | 25.61 25.73 |
2. | Tarnowskie WOPR Masters A | Tarnowskie WOPR Masters | 1:59.80 |
Dymiter Mateusz Mróz Urszula | 86 86 | +0,81 +0,43 | 28.68 31.07 | Rompała Karolina Jurek Radosław | 85 83 | +0,58 +0,59 | 32.48 27.57 |
3. | Warsaw Masters Team A | Warsaw Masters Team | 2:10.24 |
Czupryn Jacek Stanisławska Anna | 88 87 | +1,11 +0,78 | 30.92 27.49 | Mazurkiewicz Agnieszka Makomaski Tomasz | 82 86 | +0,58 | 44.49 27.34 |
Kategoria B |
1. | Tarnowskie WOPR Masters B | Tarnowskie WOPR Masters | 1:56.45 |
Litwora Łukasz Opitz Agnieszka | 76 82 | +0,75 +0,63 | 28.26 30.70 | Rompała Agata Jurek Przemysław | 82 81 | +0,33 +0,54 | 30.74 26.75 |
2. | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 1:56.63 |
Palmowska Paulina Binkowski Michał | 85 82 | +0,66 +0,34 | 30.92 26.05 | Janeczko Anna Latuszek Kamil | 72 88 | +0,83 +0,46 | 34.01 25.65 |
3. | Delfin Masters Tarnobrzeg B | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:58.27 |
Rozmus Angelika Szklarz Artur | 78 75 | +0,78 +0,38 | 31.56 28.09 | Ślęczka Krzysztof Meksuła Agata | 74 77 | +0,51 +0,40 | 27.11 31.51 |
4. | KP Koziegłowy B | KP Koziegłowy | 2:03.14 |
Chomicz Joanna Jerszyński Damian | 88 83 | +0,81 +0,34 | 32.81 27.77 | Szała Ewa Rydlewski Przemysław | 59 79 | +0,71 +0,30 | 34.94 27.62 |
5. | Orka Masters Radlin B | Orka Masters Radlin | 2:17.79 |
Żurczak Tomasz Macionczyk Renata | 69 75 | +0,92 +0,60 | 33.96 37.04 | Rek-Dylich Monika Szurek Sławomir | 82 71 | +0,49 +0,26 | 35.42 31.37 |
6. | Akademia Ruchu AG B | Akademia Ruchu AG Warszawa | 2:21.34 |
Kowalczyk Rafał Budek Robert | 84 74 | +0,81 -0,03 | 31.64 33.32 | Maryl Marta Chmielewska Izabela | 78 81 | +0,44 +0,44 | 33.42 42.96 |
Kategoria C |
1. | Masters Korona Kraków C | Masters Korona Kraków | 1:53.49 |
Kuliś Mariola Kaliszyk Mariusz | 66 70 | +0,73 +0,49 | 31.01 26.34 | Frączek Izabela Czerniecki Tomasz | 70 82 | +0,32 +0,57 | 29.95 26.19 |
2. | Redeco Wrocław C | Redeco Wrocław | 2:04.17 |
Wolny Dariusz Marek Przemek | 60 79 | +0,76 +0,33 | 27.57 26.97 | Sikacz Hanna Jakubów Marlena | 79 74 | +0,31 +0,68 | 34.01 35.62 |
3. | Delfin Masters Tarnobrzeg C | Delfin Masters Tarnobrzeg | 2:04.99 |
Kowalski Sławek Maciąg Monika | 72 72 | +0,81 +0,49 | 29.57 33.38 | Szwajkowski Albert Osmala Renata | 71 77 | +0,60 +0,53 | 30.28 31.76 |
4. | AZS UWM Masters Olsztyn C | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:09.55 |
Goździejewska Anna Piekut Anna | 67 88 | +0,85 +0,22 | 34.24 33.08 | Mówiński Grzegorz Gabiec Mariusz | 69 58 | +0,54 +0,48 | 32.93 29.30 |
5. | Warsaw Masters Team C | Warsaw Masters Team | 2:13.40 |
Czupryn Wojciech Dobczyńska Katarzyna | 58 77 | +0,85 +0,55 | 35.63 38.91 | Krzyżanowska Ewa Madej Leszek | 72 60 | +0,71 +0,43 | 32.70 26.16 |
6. | TKKF Koszalin C | TKKF Koszalin | 2:18.34 |
Stankiewicz-Majkowska Joanna Michałkowski Andrzej | 72 51 | +0,89 +0,05 | 38.93 38.10 | Gudaniec Katarzyna Stefański Krzysztof | 88 73 | +0,46 +0,60 | 32.88 28.43 |
Kategoria D |
1. | Zgiersko-Łęczyckie WOPR D | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 2:02.90 |
Maciejczyk Zbigniew Ścibiorek Małgorzata | 47 71 | +1,01 +0,68 | 33.13 30.09 | Fajkowska Daria Przytulski Włodzimierz | 73 57 | +0,64 +0,61 | 29.11 30.57 |
2. | Pregel Kaliningrad D | Pregel Kaliningrad | 2:05.44 |
Chekutov Vladimir Ezhkov Vadim | 67 65 | +0,83 +0,60 | 28.51 29.92 | Aleskchenko Natalia Kilina Marina | 57 63 | +0,47 +0,74 | 33.77 33.24 |
3. | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:07.59 |
Piszczek Waldemar Macierzewska Agnieszka | 62 60 | +0,92 +0,57 | 29.22 35.08 | Wysocka Marta Kominiak Robert | 59 64 | +0,38 +0,27 | 34.66 28.63 |
4. | Zgiersko-Łęczyckie WOPR D | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 2:13.82 |
Ossowski Aleksander Mróz Urszula | 53 62 | +0,90 +0,81 | 32.20 33.87 | Niedzwiedz Tomasz Stępień Ewa | 63 62 | +0,57 +0,52 | 35.55 32.20 |
Kategoria E |
1. | Weteran Zabrze E | Weteran Zabrze | 2:19.64 |
Brendler Barbara Wrona Aurelia | 50 56 | +0,99 +0,39 | 38.79 37.73 | Kornicki Wiesław Kiszczak Stanisław | 49 48 | +0,48 +0,32 | 31.61 31.51 |
2. | Masters Korona Kraków E | Masters Korona Kraków | 2:23.75 |
Legutko Mirosława Gorecka Jadwiga | 57 58 | +1,07 +0,78 | 37.13 35.32 | Kubis Antoni Mleczko Andrzej | 47 47 | +0,90 +0,67 | 37.70 33.60 |
3. | Masters Gdynia E | Gdynia Masters | 2:24.85 |
Kubicki Leszek Mysiak Katarzyna | 53 61 | +0,99 +0,29 | 37.17 38.90 | Skwarło Andrzej Mazurek Katarzyna | 39 59 | +0,70 +0,58 | 36.29 32.49 |
Kategoria F |
1. | Weteran Zabrze F | Weteran Zabrze | 2:24.32 |
Bastek Renata Bastek Ewald | 43 39 | +0,79 +0,52 | 35.51 35.23 | Fecica Daniel Kiszczak Grażyna | 40 50 | +0,63 +0,28 | 37.17 36.41 |
PK | PVK Bratislava C | PVK Bratislava | 2:05.40 |
Sykora Jaroslav Majernikova Laura | 71 67 | +0,80 +0,53 | 27.62 35.92 | Novakova Monika Soukup Petr | 75 67 | +0,51 +0,46 | 34.23 27.63 |
PK | MSC Euro Lviv D | Masters SC Euro Lviv | 2:07.24 |
Mashkin Sergiy Khiresh Lyudmyla | 55 57 | +0,87 +0,62 | 29.32 35.39 | Sirenko Romana Zhykh Serhiy | 76 62 | +0,27 +0,65 | 33.69 28.84 |
PK | MSC Euro Lviv F | Masters SC Euro Lviv | 3:01.71 |
Galkin Mykhailo Golub Nina | 47 42 | +1,08 +0,57 | 36.08 57.69 | Tymoshenko Lidiya Simankov Serhiy | 49 32 | +0,24 +0,56 | 45.44 42.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15/11/2013 - 18:41 | Kobiet, 800m dowolny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Zadrożna Karolina | 92 | Masters Korona Kraków | 10:22.38 | 682 |
100m: 200m: | 1:12.97 2:30.35 | 1:12.97 1:17.38 | 300m: 400m: | 3:48.60 5:07.47 | 1:18.25 1:18.87 | 500m: 600m: | 6:26.35 7:45.87 | 1:18.88 1:19.52 | 700m: 800m: | 9:05.22 10:22.38 | 1:19.35 1:17.16 |
2. | Jamrozik Aleksandra | 91 | Masters Korona Kraków | 10:59.77 | 572 |
100m: 200m: | 1:16.20 2:38.88 | 1:16.20 1:22.68 | 300m: 400m: | 4:02.14 5:26.25 | 1:23.26 1:24.11 | 500m: 600m: | 6:49.96 8:13.96 | 1:23.71 1:24.00 | 700m: 800m: | 9:38.72 10:59.77 | 1:24.76 1:21.05 |
3. | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 12:35.51 | 381 |
100m: 200m: | 1:25.48 2:56.16 | 1:25.48 1:30.68 | 300m: 400m: | 4:28.43 6:02.68 | 1:32.27 1:34.25 | 500m: 600m: | 7:40.61 9:19.91 | 1:37.93 1:39.30 | 700m: 800m: | 10:58.08 12:35.51 | 1:38.17 1:37.43 |
Kategoria A |
1. | Mongiało Magdalena | 88 | Redeco Wrocław | 10:34.27 | 675 |
100m: 200m: | 1:11.54 2:29.61 | 1:11.54 1:18.07 | 300m: 400m: | 3:49.23 5:09.75 | 1:19.62 1:20.52 | 500m: 600m: | 6:30.74 7:53.03 | 1:20.99 1:22.29 | 700m: 800m: | 9:15.11 10:34.27 | 1:22.08 1:19.16 |
2. | Grycz Urszula | 85 | Ursynów Masters | 12:16.41 | 431 |
100m: 200m: | 1:25.04 2:56.19 | 1:25.04 1:31.15 | 300m: 400m: | 4:29.12 6:02.45 | 1:32.93 1:33.33 | 500m: 600m: | 7:36.76 9:11.26 | 1:34.31 1:34.50 | 700m: 800m: | 10:45.47 12:16.41 | 1:34.21 1:30.94 |
3. | Chomicz Joanna | 88 | KP Koziegłowy | 12:26.26 | 414 |
100m: 200m: | 1:28.89 3:00.28 | 1:28.89 1:31.39 | 300m: 400m: | 4:34.28 6:09.79 | 1:34.00 1:35.51 | 500m: 600m: | 1:07:46.92 9:21.50 | 1:01:37.13 | 700m: 800m: | 10:56.21 12:26.26 | 1:34.71 1:30.05 |
4. | Stanisławska Anna | 87 | Warsaw Masters Team | 13:06.12 | 354 |
100m: 200m: | 1:29.96 3:07.65 | 1:29.96 1:37.69 | 300m: 400m: | 4:47.50 6:28.38 | 1:39.85 1:40.88 | 500m: 600m: | 8:09.51 9:49.41 | 1:41.13 1:39.90 | 700m: 800m: | 11:29.64 13:06.12 | 1:40.23 1:36.48 |
5. | Maduzia Aneta | 84 | KP Koziegłowy | 13:13.82 | 344 |
100m: 200m: | 1:30.74 3:09.01 | 1:30.74 1:38.27 | 300m: 400m: | 4:48.55 6:30.33 | 1:39.54 1:41.78 | 500m: 600m: | 8:12.23 9:53.27 | 1:41.90 1:41.04 | 700m: 800m: | 11:33.82 13:13.82 | 1:40.55 1:40.00 |
6. | Karaś Karolina | 87 | Victory Masters Elbląg | 14:35.52 | 256 |
100m: 200m: | 1:41.71 5:22.99 | 1:41.71 3:41.28 | 300m: 400m: | 9:07.57 12:49.74 | 3:44.58 3:42.17 | 500m: 600m: | 700m: 800m: | 14:35.52 |
Kategoria B |
1. | Michalik Dominika | 79 | Masters Białystok | 10:30.81 | 770 |
100m: 200m: | 1:10.88 2:27.33 | 1:10.88 1:16.45 | 300m: 400m: | 3:45.53 5:04.04 | 1:18.20 1:18.51 | 500m: 600m: | 6:24.32 7:45.62 | 1:20.28 1:21.30 | 700m: 800m: | 9:08.96 10:30.81 | 1:23.34 1:21.85 |
2. | Rompała Agata | 82 | Tarnowskie WOPR Masters | 11:16.11 | 625 |
100m: 200m: | 1:13.83 2:37.50 | 1:13.83 1:23.67 | 300m: 400m: | 4:04.02 5:31.98 | 1:26.52 1:27.96 | 500m: 600m: | 6:59.20 8:26.49 | 1:27.22 1:27.29 | 700m: 800m: | 9:52.79 11:16.11 | 1:26.30 1:23.32 |
3. | Duda Anna | 81 | Wodnik 29 Katowice | 11:45.91 | 549 |
100m: 200m: | 1:18.35 2:45.92 | 1:18.35 1:27.57 | 300m: 400m: | 4:16.53 5:46.83 | 1:30.61 1:30.30 | 500m: 600m: | 7:18.01 8:48.65 | 1:31.18 1:30.64 | 700m: 800m: | 10:18.35 11:45.91 | 1:29.70 1:27.56 |
4. | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 12:12.71 | 491 |
100m: 200m: | 1:24.86 2:55.73 | 1:24.86 1:30.87 | 300m: 400m: | 4:27.77 5:59.89 | 1:32.04 1:32.12 | 500m: 600m: | 7:35.57 9:10.33 | 1:35.68 1:34.76 | 700m: 800m: | 10:43.96 12:12.71 | 1:33.63 1:28.75 |
5. | Przybysz Aleksandra | 82 | AZS UWM Masters Olsztyn | 12:32.78 | 453 |
100m: 200m: | 1:26.09 2:58.79 | 1:26.09 1:32.70 | 300m: 400m: | 4:33.34 6:08.03 | 1:34.55 1:34.69 | 500m: 600m: | 7:42.53 9:18.29 | 1:34.50 1:35.76 | 700m: 800m: | 10:55.46 12:32.78 | 1:37.17 1:37.32 |
Kategoria C |
1. | Maryl Marta | 78 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 12:00.37 | 485 |
100m: 200m: | 1:24.22 2:55.55 | 1:24.22 1:31.33 | 300m: 400m: | 4:27.93 5:54.71 | 1:32.38 1:26.78 | 500m: 600m: | 7:31.67 9:02.96 | 1:36.96 1:31.29 | 700m: 800m: | 10:33.82 12:00.37 | 1:30.86 1:26.55 |
2. | Romańska Alicja | 75 | Masters Korona Kraków | 14:24.68 | 280 |
100m: 200m: | 1:52.93 3:41.06 | 1:52.93 1:48.13 | 300m: 400m: | 5:28.01 7:17.76 | 1:46.95 1:49.75 | 500m: 600m: | 9:06.86 10:54.00 | 1:49.10 1:47.14 | 700m: 800m: | 12:40.27 14:24.68 | 1:46.27 1:44.41 |
Kategoria E |
1. | Serbin Małgorzata | 66 | MKP Szczecin | 10:46.78 | 705 |
100m: 200m: | 1:12.10 2:30.97 | 1:12.10 1:18.87 | 300m: 400m: | 3:52.44 5:14.63 | 1:21.47 1:22.19 | 500m: 600m: | 6:37.68 8:00.86 | 1:23.05 1:23.18 | 700m: 800m: | 9:24.09 10:46.78 | 1:23.23 1:22.69 |
2. | Goździejewska Anna | 67 | AZS UWM Masters Olsztyn | 11:56.35 | 519 |
100m: 200m: | 1:25.96 2:56.59 | 1:25.96 1:30.63 | 300m: 400m: | 4:28.12 5:58.54 | 1:31.53 1:30.42 | 500m: 600m: | 7:28.18 8:58.79 | 1:29.64 1:30.61 | 700m: 800m: | 10:28.24 11:56.35 | 1:29.45 1:28.11 |
3. | Sikorska Małgorzata | 66 | Astoria Bydgoszcz | 12:05.53 | 499 |
100m: 200m: | 1:24.46 2:52.36 | 1:24.46 1:27.90 | 300m: 400m: | 4:22.49 5:55.23 | 1:30.13 1:32.74 | 500m: 600m: | 7:27.60 9:00.09 | 1:32.37 1:32.49 | 700m: 800m: | 10:32.78 12:05.53 | 1:32.69 1:32.75 |
4. | Kotecka Anna | 65 | Warta Poznań | 12:44.71 | 426 |
100m: 200m: | 1:25.73 2:58.69 | 1:25.73 1:32.96 | 300m: 400m: | 4:33.84 6:10.79 | 1:35.15 1:36.95 | 500m: 600m: | 7:51.17 9:29.50 | 1:40.38 1:38.33 | 700m: 800m: | 11:08.82 12:44.71 | 1:39.32 1:35.89 |
5. | Majernikova Laura | 67 | PVK Bratislava | 13:30.01 | 359 |
100m: 200m: | 1:28.07 3:08.14 | 1:28.07 1:40.07 | 300m: 400m: | 4:51.39 6:34.84 | 1:43.25 1:43.45 | 500m: 600m: | 8:19.26 10:05.56 | 1:44.42 1:46.30 | 700m: 800m: | 11:50.91 13:30.01 | 1:45.35 1:39.10 |
Kategoria F |
1. | Szała Ewa | 59 | KP Koziegłowy | 12:08.88 | 517 |
100m: 200m: | 1:24.15 2:55.34 | 1:24.15 1:31.19 | 300m: 400m: | 4:27.07 5:58.71 | 1:31.73 1:31.64 | 500m: 600m: | 7:30.13 9:02.67 | 1:31.42 1:32.54 | 700m: 800m: | 10:36.44 12:08.88 | 1:33.77 1:32.44 |
2. | Gudaniec Dorota | 60 | TKKF Koszalin | 13:12.80 | 402 |
100m: 200m: | 1:28.98 3:09.02 | 1:28.98 1:40.04 | 300m: 400m: | 4:50.05 6:31.19 | 1:41.03 1:41.14 | 500m: 600m: | 8:12.46 9:53.66 | 1:41.27 1:41.20 | 700m: 800m: | 11:34.16 13:12.80 | 1:40.50 1:38.64 |
3. | Macierzewska Agnieszka | 60 | Masters Korona Kraków | 13:28.57 | 378 |
100m: 200m: | 1:28.70 3:08.64 | 1:28.70 1:39.94 | 300m: 400m: | 4:52.43 6:36.56 | 1:43.79 1:44.13 | 500m: 600m: | 8:20.43 10:05.94 | 1:43.87 1:45.51 | 700m: 800m: | 11:50.77 13:28.57 | 1:44.83 1:37.80 |
4. | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 14:12.43 | 323 |
100m: 200m: | 1:32.96 3:15.46 | 1:32.96 1:42.50 | 300m: 400m: | 5:01.84 6:50.12 | 1:46.38 1:48.28 | 500m: 600m: | 8:42.74 1:03:31.18 | 1:52.62 54:48.44 | 700m: 800m: | 12:22.36 14:12.43 | 1:50.07 |
5. | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 14:27.10 | 307 |
100m: 200m: | 1:33.48 3:18.44 | 1:33.48 1:44.96 | 300m: 400m: | 5:08.05 7:00.30 | 1:49.61 1:52.25 | 500m: 600m: | 8:53.03 10:46.04 | 1:52.73 1:53.01 | 700m: 800m: | 12:38.36 14:27.10 | 1:52.32 1:48.74 |
6. | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 14:30.36 | 303 |
100m: 200m: | 1:49.15 3:39.33 | 1:49.15 1:50.18 | 300m: 400m: | 5:29.38 7:19.04 | 1:50.05 1:49.66 | 500m: 600m: | 9:08.02 10:56.74 | 1:48.98 1:48.72 | 700m: 800m: | 12:45.45 14:30.36 | 1:48.71 1:44.91 |
7. | Szczepańska Joanna | 59 | Sport Figielski Warszawa | 18:19.83 | 150 |
100m: 200m: | 1:58.12 4:17.49 | 1:58.12 2:19.37 | 300m: 400m: | 6:25.83 8:56.11 | 2:08.34 2:30.28 | 500m: 600m: | 11:18.97 13:38.91 | 2:22.86 2:19.94 | 700m: 800m: | 16:06.18 18:19.83 | 2:27.27 2:13.65 |
Kategoria G |
1. | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 14:29.45 | 460 |
100m: 200m: | 1:38.21 3:26.63 | 1:38.21 1:48.42 | 300m: 400m: | 5:17.26 7:06.82 | 1:50.63 1:49.56 | 500m: 600m: | 8:56.96 10:48.29 | 1:50.14 1:51.33 | 700m: 800m: | 12:39.55 14:29.45 | 1:51.26 1:49.90 |
NIE UK. | Kerner Mateusiak Ewa | 54 | Victory Masters Elbląg |
Kategoria H |
1. | Zimna-Walendzik Ewa | 51 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 15:22.40 | 487 |
100m: 200m: | 1:39.33 3:34.41 | 1:39.33 1:55.08 | 300m: 400m: | 5:34.05 7:33.24 | 1:59.64 1:59.19 | 500m: 600m: | 9:31.99 11:29.63 | 1:58.75 1:57.64 | 700m: 800m: | 13:27.79 15:22.40 | 1:58.16 1:54.61 |
2. | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 17:50.49 | 311 |
100m: 200m: | 2:08.32 4:25.27 | 2:08.32 2:16.95 | 300m: 400m: | 6:41.29 8:56.36 | 2:16.02 2:15.07 | 500m: 600m: | 11:10.81 13:25.87 | 2:14.45 2:15.06 | 700m: 800m: | 15:40.94 17:50.49 | 2:15.07 2:09.55 |
Kategoria J |
1. | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 15:36.29 | 586 |
100m: 200m: | 1:47.38 3:47.59 | 1:47.38 2:00.21 | 300m: 400m: | 5:45.20 7:43.60 | 1:57.61 1:58.40 | 500m: 600m: | 9:40.84 11:42.17 | 1:57.24 2:01.33 | 700m: 800m: | 13:38.53 15:36.29 | 1:56.36 1:57.76 |
Kategoria L |
1. | Walkowicz Urszula | 32 | Wodnik 29 Katowice | 24:45.59 | 421 |
100m: 200m: | 2:40.14 5:41.80 | 2:40.14 3:01.66 | 300m: 400m: | 8:47.92 11:59.47 | 3:06.12 3:11.55 | 500m: 600m: | 15:09.94 18:29.90 | 3:10.47 3:19.96 | 700m: 800m: | 21:39.99 24:45.59 | 3:10.09 3:05.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15/11/2013 - 20:05 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Czermak Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 17:46.83 | 726 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.24 2:15.48 3:26.35 4:37.57 | 1:05.24 1:10.24 1:10.87 1:11.22 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:49.27 7:01.07 8:13.54 9:25.14 | 1:11.70 1:11.80 1:12.47 1:11.60 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:36.74 11:49.29 13:01.50 14:13.35 | 1:11.60 1:12.55 1:12.21 1:11.85 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:26.05 16:37.85 17:46.83 | 1:12.70 1:11.80 1:08.98 |
Kategoria A |
1. | Szczypiński Marcin | 86 | Wodnik 29 Katowice | 17:27.30 | 791 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:05.56 2:15.69 3:26.11 4:36.88 | 1:05.56 1:10.13 1:10.42 1:10.77 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:47.35 6:58.10 8:07.85 9:17.38 | 1:10.47 1:10.75 1:09.75 1:09.53 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:27.30 11:37.76 12:48.64 13:59.08 | 1:09.92 1:10.46 1:10.88 1:10.44 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:09.72 16:20.10 17:27.30 | 1:10.64 1:10.38 1:07.20 |
2. | Żurek Jacek | 85 | Masters Korona Kraków | 19:58.00 | 528 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:09.84 2:25.29 3:44.31 5:04.44 | 1:09.84 1:15.45 1:19.02 1:20.13 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:24.65 7:46.08 9:07.97 10:29.60 | 1:20.21 1:21.43 1:21.89 1:21.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:50.53 13:12.09 14:33.18 15:54.64 | 1:20.93 1:21.56 1:21.09 1:21.46 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:15.88 18:37.32 19:58.00 | 1:21.24 1:21.44 1:20.68 |
Kategoria B |
1. | Isalski Przemysław | 82 | Warta Poznań | 18:23.98 | 761 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.30 2:21.58 3:35.03 4:48.75 | 1:08.30 1:13.28 1:13.45 1:13.72 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:02.80 7:17.06 8:32.46 9:47.67 | 1:14.05 1:14.26 1:15.40 1:15.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:02.64 12:17.68 13:32.24 14:46.38 | 1:14.97 1:15.04 1:14.56 1:14.14 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:59.37 17:12.58 18:23.98 | 1:12.99 1:13.21 1:11.40 |
2. | Jurek Przemysław | 81 | Tarnowskie WOPR Masters | 20:11.22 | 576 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:13.37 2:30.98 3:50.77 5:12.71 | 1:13.37 1:17.61 1:19.79 1:21.94 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:33.58 7:54.10 9:16.02 10:38.45 | 1:20.87 1:20.52 1:21.92 1:22.43 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:00.63 13:22.39 14:34.34 16:05.44 | 1:22.18 1:21.76 1:11.95 1:31.10 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:28.03 18:51.35 20:11.22 | 1:22.59 1:23.32 1:19.87 |
3. | Kotus Tomasz | 81 | Piątka Konstantynów Ł. | 20:52.67 | 521 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.81 2:31.16 5:12.42 | 1:12.81 1:18.35 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:36.05 8:01.70 9:29.38 10:54.78 | 1:23.63 1:25.65 1:27.68 1:25.40 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:21.14 13:48.39 15:12.63 16:41.79 | 1:26.36 1:27.25 1:24.24 1:29.16 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:06.55 19:30.68 20:52.67 | 1:24.76 1:24.13 1:21.99 |
4. | Dybek Mateusz | 80 | Wisła Masters Kraków | 22:20.84 | 425 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:20.35 2:49.08 4:19.22 5:47.92 | 1:20.35 1:28.73 1:30.14 1:28.70 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:20.73 8:53.30 10:25.30 11:56.79 | 1:32.81 1:32.57 1:32.00 1:31.49 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:29.26 15:01.38 16:33.40 18:03.60 | 1:32.47 1:32.12 1:32.02 1:30.20 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:34.04 21:00.73 22:20.84 | 1:30.44 1:26.69 1:20.11 |
5. | Gugała Michał | 79 | Masters Korona Kraków | 22:53.83 | 395 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:23.85 2:53.86 4:26.05 5:38.15 | 1:23.85 1:30.01 1:32.19 1:12.10 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:30.35 9:03.18 10:36.43 12:10.12 | 1:52.20 1:32.83 1:33.25 1:33.69 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:43.49 15:17.58 16:49.23 18:21.40 | 1:33.37 1:34.09 1:31.65 1:32.17 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:54.16 21:26.29 22:53.83 | 1:32.76 1:32.13 1:27.54 |
Kategoria C |
1. | Gołębiowski Remigiusz | 76 | Swimmers Warszawa | 18:28.81 | 756 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.91 2:18.66 3:31.62 4:44.79 | 1:06.91 1:11.75 1:12.96 1:13.17 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:57.81 7:11.93 8:26.40 9:41.82 | 1:13.02 1:14.12 1:14.47 1:15.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:57.76 12:13.77 13:28.82 14:44.24 | 1:15.94 1:16.01 1:15.05 1:15.42 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:59.60 17:15.02 18:28.81 | 1:15.36 1:15.42 1:13.79 |
2. | Kowalczyk Piotr | 74 | MKP Szczecin | 19:17.71 | 664 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.24 2:25.13 3:41.22 4:58.99 | 1:10.24 1:14.89 1:16.09 1:17.77 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:16.77 7:34.93 8:53.06 10:11.24 | 1:17.78 1:18.16 1:18.13 1:18.18 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:29.28 12:47.84 14:06.45 15:25.44 | 1:18.04 1:18.56 1:18.61 1:18.99 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:44.39 18:02.84 19:17.71 | 1:18.95 1:18.45 1:14.87 |
3. | Hoffman Wojciech | 75 | Masters Korona Kraków | 20:25.28 | 560 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.95 2:30.36 3:49.75 5:10.45 | 1:12.95 1:17.41 1:19.39 1:20.70 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:31.89 7:54.65 9:17.47 10:40.23 | 1:21.44 1:22.76 1:22.82 1:22.76 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:01.52 13:28.04 14:51.69 16:41.68 | 1:21.29 1:26.52 1:23.65 1:49.99 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:39.75 19:03.32 20:25.28 | 58.07 1:23.57 1:21.96 |
4. | Olkowicz Arkadiusz | 76 | Piątka Konstantynów Ł. | 20:53.83 | 523 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:13.62 2:31.96 3:55.00 5:20.01 | 1:13.62 1:18.34 1:23.04 1:25.01 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:44.98 8:10.27 9:35.10 11:00.20 | 1:24.97 1:25.29 1:24.83 1:25.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:24.57 13:49.06 15:15.17 16:40.45 | 1:24.37 1:24.49 1:26.11 1:25.28 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:05.54 19:30.46 20:53.83 | 1:25.09 1:24.92 1:23.37 |
5. | Dygdoń Paweł | 75 | Wodnik 29 Katowice | 21:36.55 | 473 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:13.40 2:35.09 4:00.81 5:27.48 | 1:13.40 1:21.69 1:25.72 1:26.67 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:54.72 8:22.75 9:51.06 11:19.24 | 1:27.24 1:28.03 1:28.31 1:28.18 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:47.31 14:15.70 15:44.24 17:12.93 | 1:28.07 1:28.39 1:28.54 1:28.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:41.43 20:10.19 21:36.55 | 1:28.50 1:28.76 1:26.36 |
6. | Witkowski Adam | 75 | KP Koziegłowy | 22:10.79 | 437 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:18.96 2:45.19 4:12.35 5:42.54 | 1:18.96 1:26.23 1:27.16 1:30.19 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:13.29 8:42.49 10:11.08 11:39.85 | 1:30.75 1:29.20 1:28.59 1:28.77 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:08.98 14:38.51 16:08.74 17:39.22 | 1:29.13 1:29.53 1:30.23 1:30.48 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:10.45 20:41.32 22:10.79 | 1:31.23 1:30.87 1:29.47 |
Kategoria D |
1. | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team Poznań | 18:35.11 | 714 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:09.27 2:22.89 3:37.38 4:51.73 | 1:09.27 1:13.62 1:14.49 1:14.35 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:07.00 7:22.82 8:37.56 9:52.30 | 1:15.27 1:15.82 1:14.74 1:14.74 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:06.83 12:21.72 13:36.46 14:51.12 | 1:14.53 1:14.89 1:14.74 1:14.66 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:05.44 17:20.55 18:35.11 | 1:14.32 1:15.11 1:14.56 |
2. | Pyrć Szymon | 73 | Masters Korona Kraków | 19:25.10 | 626 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.44 2:30.89 3:48.70 5:06.17 | 1:12.44 1:18.45 1:17.81 1:17.47 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:23.97 7:42.00 9:00.19 10:18.32 | 1:17.80 1:18.03 1:18.19 1:18.13 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:36.27 12:53.71 14:11.74 15:30.83 | 1:17.95 1:17.44 1:18.03 1:19.09 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:49.19 18:08.04 19:25.10 | 1:18.36 1:18.85 1:17.06 |
3. | Wojciechowicz Marek | 70 | Masters Gorzów Wlkp. | 20:17.32 | 549 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.57 2:30.75 3:49.77 5:09.38 | 1:12.57 1:18.18 1:19.02 1:19.61 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:29.92 7:51.56 9:14.12 10:37.54 | 1:20.54 1:21.64 1:22.56 1:23.42 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:01.07 13:26.39 14:50.89 16:14.14 | 1:23.53 1:25.32 1:24.50 1:23.25 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:39.27 19:00.88 20:17.32 | 1:25.13 1:21.61 1:16.44 |
4. | Bar Wiesław | 70 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 20:18.68 | 547 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.90 2:31.66 3:51.24 5:11.36 | 1:12.90 1:18.76 1:19.58 1:20.12 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:32.74 7:54.11 9:16.04 10:38.26 | 1:21.38 1:21.37 1:21.93 1:22.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:23.97 14:47.55 16:10.64 | 1:23.58 1:23.09 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:35.34 18:59.13 20:18.68 | 1:24.70 1:23.79 1:19.55 |
5. | Lewandowski Marcin | 73 | Happy TRI Friends Kraków | 22:15.35 | 416 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:22.18 2:48.76 4:17.76 5:47.90 | 1:22.18 1:26.58 1:29.00 1:30.14 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:17.94 8:47.92 10:17.69 11:47.90 | 1:30.04 1:29.98 1:29.77 1:30.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:18.59 14:48.83 16:18.68 17:49.36 | 1:30.69 1:30.24 1:29.85 1:30.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:19.59 20:48.43 22:15.35 | 1:30.23 1:28.84 1:26.92 |
6. | Wiater Krzysztof | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 22:28.03 | 404 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:17.09 2:42.77 4:10.17 5:40.18 | 1:17.09 1:25.68 1:27.40 1:30.01 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:11.09 8:41.78 10:13.36 11:43.92 | 1:30.91 1:30.69 1:31.58 1:30.56 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:15.63 14:47.64 16:20.30 17:53.11 | 1:31.71 1:32.01 1:32.66 1:32.81 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:25.65 20:58.04 22:28.03 | 1:32.54 1:32.39 1:29.99 |
7. | Mytnik Grzegorz | 72 | Water Knights Zabierzów | 22:37.09 | 396 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:21.55 2:49.44 4:17.70 5:48.39 | 1:21.55 1:27.89 1:28.26 1:30.69 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:19.21 8:50.89 10:22.75 11:55.59 | 1:30.82 1:31.68 1:31.86 1:32.84 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:27.77 15:00.74 16:32.72 18:04.90 | 1:32.18 1:32.97 1:31.98 1:32.18 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:37.62 21:09.53 22:37.09 | 1:32.72 1:31.91 1:27.56 |
8. | Zembala Tomasz | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 22:57.82 | 378 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:20.74 2:50.08 4:21.60 5:54.50 | 1:20.74 1:29.34 1:31.52 1:32.90 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:26.85 9:00.48 10:35.00 12:09.57 | 1:32.35 1:33.63 1:34.52 1:34.57 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:43.60 18:23.82 | 1:34.03 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:57.97 21:31.02 22:57.82 | 1:34.15 1:33.05 1:26.80 |
9. | Szurek Sławomir | 71 | Orka Masters Radlin | 23:22.53 | 359 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:24.03 2:56.09 4:29.81 6:02.49 | 1:24.03 1:32.06 1:33.72 1:32.68 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:35.83 9:10.26 10:45.26 12:20.71 | 1:33.34 1:34.43 1:35.00 1:35.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:56.13 15:31.54 17:06.07 18:41.15 | 1:35.42 1:35.41 1:34.53 1:35.08 | 1300m: 1400m: 1500m: | 20:16.41 21:51.81 23:22.53 | 1:35.26 1:35.40 1:30.72 |
10. | Żurczak Tomasz | 69 | Orka Masters Radlin | 23:22.57 | 359 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:22.66 2:55.28 4:28.63 6:02.15 | 1:22.66 1:32.62 1:33.35 1:33.52 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:36.77 9:11.26 10:45.45 12:19.93 | 1:34.62 1:34.49 1:34.19 1:34.48 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:54.72 15:37.32 17:03.86 18:39.17 | 1:34.79 1:42.60 1:26.54 1:35.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 20:14.81 21:48.86 23:22.57 | 1:35.64 1:34.05 1:33.71 |
11. | Hudyka Sebastian | 71 | Delfinek Legnica | 23:32.58 | 351 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:24.49 2:55.14 4:27.14 5:59.79 | 1:24.49 1:30.65 1:32.00 1:32.65 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:34.28 9:09.09 10:43.98 12:19.96 | 1:34.49 1:34.81 1:34.89 1:35.98 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:56.47 15:33.87 17:10.41 18:47.42 | 1:36.51 1:37.40 1:36.54 1:37.01 | 1300m: 1400m: 1500m: | 20:23.49 22:00.53 23:32.58 | 1:36.07 1:37.04 1:32.05 |
12. | Woźniak Rafał | 73 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 24:13.96 | 322 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:23.61 2:58.00 4:32.31 6:08.14 | 1:23.61 1:34.39 1:34.31 1:35.83 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:45.93 9:24.37 11:03.69 12:42.51 | 1:37.79 1:38.44 1:39.32 1:38.82 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:21.34 16:01.54 17:42.08 19:21.43 | 1:38.83 1:40.20 1:40.54 1:39.35 | 1300m: 1400m: 1500m: | 21:01.09 22:38.74 24:13.96 | 1:39.66 1:37.65 1:35.22 |
13. | Wytrwał Adam | 69 | Tarnowskie WOPR Masters | 24:44.21 | 303 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:26.21 3:01.50 4:40.65 6:20.44 | 1:26.21 1:35.29 1:39.15 1:39.79 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:00.61 9:41.62 11:21.83 13:03.39 | 1:40.17 1:41.01 1:40.21 1:41.56 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:43.69 16:24.67 18:06.83 19:47.61 | 1:40.30 1:40.98 1:42.16 1:40.78 | 1300m: 1400m: 1500m: | 21:27.91 23:10.09 24:44.21 | 1:40.30 1:42.18 1:34.12 |
Kategoria E |
1. | Smirnov Alexander | 68 | Pregel Kaliningrad | 19:49.74 | 573 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:13.46 2:34.10 3:53.07 5:12.45 | 1:13.46 1:20.64 1:18.97 1:19.38 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:31.39 7:50.54 9:10.01 10:29.94 | 1:18.94 1:19.15 1:19.47 1:19.93 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:50.29 13:10.57 14:31.14 15:52.21 | 1:20.35 1:20.28 1:20.57 1:21.07 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:12.50 18:33.15 19:49.74 | 1:20.29 1:20.65 1:16.59 |
2. | Skoczylas Tomasz | 66 | Wodnik 29 Katowice | 19:59.15 | 560 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:14.10 2:33.02 3:52.46 5:11.78 | 1:14.10 1:18.92 1:19.44 1:19.32 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:32.35 7:52.81 9:12.78 10:32.66 | 1:20.57 1:20.46 1:19.97 1:19.88 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:53.17 13:14.99 14:36.20 15:58.04 | 1:20.51 1:21.82 1:21.21 1:21.84 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:19.73 18:41.45 19:59.15 | 1:21.69 1:21.72 1:17.70 |
3. | Kukharyev Igoir | 66 | Zhytomyr Aqua Masters | 20:15.46 | 538 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:13.98 2:33.38 3:54.27 5:15.09 | 1:13.98 1:19.40 1:20.89 1:20.82 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:36.81 7:58.39 9:20.48 10:42.68 | 1:21.72 1:21.58 1:22.09 1:22.20 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:04.70 13:27.12 14:50.45 16:13.27 | 1:22.02 1:22.42 1:23.33 1:22.82 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:36.45 18:58.71 20:15.46 | 1:23.18 1:22.26 1:16.75 |
4. | Frolov Sergey | 64 | Nevskie Zvezdy St. Petersburg | 20:38.61 | 508 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:15.33 2:38.84 5:24.78 | 1:15.33 1:23.51 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:48.07 8:11.77 9:36.24 11:01.44 | 1:23.29 1:23.70 1:24.47 1:25.20 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:25.51 13:48.58 15:11.84 16:34.53 | 1:24.07 1:23.07 1:23.26 1:22.69 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:56.66 19:19.77 20:38.61 | 1:22.13 1:23.11 1:18.84 |
5. | Jr. Janovsky Jiri | 64 | Straz pod Ralskem | 20:56.60 | 486 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:20.47 2:43.26 4:06.40 5:30.20 | 1:20.47 1:22.79 1:23.14 1:23.80 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:54.19 8:18.69 9:43.14 11:08.36 | 1:23.99 1:24.50 1:24.45 1:25.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:33.49 13:57.95 15:22.39 16:46.77 | 1:25.13 1:24.46 1:24.44 1:24.38 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:10.91 19:34.33 20:56.60 | 1:24.14 1:23.42 1:22.27 |
6. | Janyga Dariusz | 66 | Warta Poznań | 21:30.98 | 449 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:14.36 2:34.43 3:57.13 5:21.14 | 1:14.36 1:20.07 1:22.70 1:24.01 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:47.07 8:13.17 9:40.77 11:11.09 | 1:25.93 1:26.10 1:27.60 1:30.32 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:39.46 14:08.38 15:39.16 17:08.78 | 1:28.37 1:28.92 1:30.78 1:29.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:38.73 20:07.68 21:30.98 | 1:29.95 1:28.95 1:23.30 |
7. | Kośmider Jan | 66 | Victoria Józefów | 21:31.05 | 449 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:18.28 2:41.41 4:04.70 5:29.55 | 1:18.28 1:23.13 1:23.29 1:24.85 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:55.31 8:22.07 9:49.59 11:17.38 | 1:25.76 1:26.76 1:27.52 1:27.79 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:45.93 14:13.70 15:40.38 17:08.31 | 1:28.55 1:27.77 1:26.68 1:27.93 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:36.35 20:04.76 21:31.05 | 1:28.04 1:28.41 1:26.29 |
8. | Markowicz Piotr | 67 | AZS UWM Masters Olsztyn | 21:49.79 | 430 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:20.19 2:44.37 4:10.61 5:37.19 | 1:20.19 1:24.18 1:26.24 1:26.58 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:04.62 8:31.53 9:57.87 11:26.11 | 1:27.43 1:26.91 1:26.34 1:28.24 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:52.78 14:20.61 15:48.59 17:18.36 | 1:26.67 1:27.83 1:27.98 1:29.77 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:48.77 20:20.20 21:49.79 | 1:30.41 1:31.43 1:29.59 |
9. | Chołda Krzysztof | 64 | Masters Korona Kraków | 22:36.75 | 386 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:21.92 2:49.45 4:18.08 5:48.47 | 1:21.92 1:27.53 1:28.63 1:30.39 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:19.78 8:51.91 10:23.72 11:56.00 | 1:31.31 1:32.13 1:31.81 1:32.28 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:28.53 15:00.56 16:32.55 18:04.57 | 1:32.53 1:32.03 1:31.99 1:32.02 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:36.36 21:09.16 22:36.75 | 1:31.79 1:32.80 1:27.59 |
10. | Zadrożny Jarosław | 66 | Masters Korona Kraków | 24:02.85 | 321 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:23.60 2:54.92 4:30.27 6:06.96 | 1:23.60 1:31.32 1:35.35 1:36.69 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:43.88 9:21.06 10:58.21 12:37.31 | 1:36.92 1:37.18 1:37.15 1:39.10 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:16.08 15:55.07 17:33.50 19:11.42 | 1:38.77 1:38.99 1:38.43 1:37.92 | 1300m: 1400m: 1500m: | 20:49.65 22:28.68 24:02.85 | 1:38.23 1:39.03 1:34.17 |
11. | Brożek Wacław | 67 | Masters Korona Kraków | 25:02.08 | 285 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:26.98 3:02.84 4:43.01 6:24.65 | 1:26.98 1:35.86 1:40.17 1:41.64 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:06.35 9:48.32 11:29.48 13:12.12 | 1:41.70 1:41.97 1:41.16 1:42.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:54.04 16:36.60 18:16.85 19:58.70 | 1:41.92 1:42.56 1:40.25 1:41.85 | 1300m: 1400m: 1500m: | 21:40.90 23:22.95 25:02.08 | 1:42.20 1:42.05 1:39.13 |
Kategoria F |
1. | Kasperek Piotr | 61 | Lublinianka Lublin | 20:15.26 | 679 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:14.17 2:33.65 3:54.51 5:15.27 | 1:14.17 1:19.48 1:20.86 1:20.76 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:36.81 7:58.37 9:20.22 10:42.47 | 1:21.54 1:21.56 1:21.85 1:22.25 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:04.39 13:27.30 14:50.33 16:13.22 | 1:21.92 1:22.91 1:23.03 1:22.89 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:36.28 18:58.25 20:15.26 | 1:23.06 1:21.97 1:17.01 |
2. | Kania Waldemar | 62 | ORS Opole | 21:57.96 | 532 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:21.46 2:50.65 4:20.01 5:48.88 | 1:21.46 1:29.19 1:29.36 1:28.87 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:17.33 8:45.25 10:12.99 11:41.49 | 1:28.45 1:27.92 1:27.74 1:28.50 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:10.23 14:39.69 16:09.56 17:38.16 | 1:28.74 1:29.46 1:29.87 1:28.60 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:07.12 20:34.14 21:57.96 | 1:28.96 1:27.02 1:23.82 |
3. | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śl. | 22:01.12 | 528 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:20.83 2:50.73 4:20.38 5:49.99 | 1:20.83 1:29.90 1:29.65 1:29.61 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:20.23 8:49.00 10:18.00 11:47.63 | 1:30.24 1:28.77 1:29.00 1:29.63 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:17.40 14:46.64 16:14.19 17:43.15 | 1:29.77 1:29.24 1:27.55 1:28.96 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:11.29 20:39.60 22:01.12 | 1:28.14 1:28.31 1:21.52 |
4. | Data Andrzej | 61 | Masters Korona Kraków | 24:33.84 | 380 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:23.99 3:00.71 4:40.51 6:20.84 | 1:23.99 1:36.72 1:39.80 1:40.33 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:01.45 9:40.96 11:20.11 12:59.77 | 1:40.61 1:39.51 1:39.15 1:39.66 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:38.98 16:19.10 17:58.98 19:38.55 | 1:39.21 1:40.12 1:39.88 1:39.57 | 1300m: 1400m: 1500m: | 21:18.69 22:58.58 24:33.84 | 1:40.14 1:39.89 1:35.26 |
5. | Thiem Jacek | 63 | Warta Poznań | 24:36.85 | 378 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:26.24 3:01.85 4:39.98 6:18.39 | 1:26.24 1:35.61 1:38.13 1:38.41 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:57.71 9:37.22 11:16.28 12:56.16 | 1:39.32 1:39.51 1:39.06 1:39.88 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:37.49 16:18.48 18:00.63 19:41.33 | 1:41.33 1:40.99 1:42.15 1:40.70 | 1300m: 1400m: 1500m: | 21:22.33 23:02.05 24:36.85 | 1:41.00 1:39.72 1:34.80 |
6. | Tatarczuk Ryszard | 59 | WOPR Kędzierzyn Koźle | 25:50.89 | 326 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:31.41 3:12.41 4:52.82 6:36.06 | 1:31.41 1:41.00 1:40.41 1:43.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:20.88 10:05.18 11:50.03 13:36.41 | 1:44.82 1:44.30 1:44.85 1:46.38 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 15:21.42 17:07.21 18:52.28 20:37.80 | 1:45.01 1:45.79 1:45.07 1:45.52 | 1300m: 1400m: 1500m: | 22:23.57 24:10.62 25:50.89 | 1:45.77 1:47.05 1:40.27 |
7. | Maciejczak Andrzej | 60 | Tarnowskie WOPR Masters | 26:07.90 | 316 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:24.45 3:03.72 4:46.05 6:29.50 | 1:24.45 1:39.27 1:42.33 1:43.45 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:14.43 9:59.61 11:45.42 13:32.37 | 1:44.93 1:45.18 1:45.81 1:46.95 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 15:19.21 17:06.36 18:54.11 20:42.25 | 1:46.84 1:47.15 1:47.75 1:48.14 | 1300m: 1400m: 1500m: | 22:31.27 24:21.00 26:07.90 | 1:49.02 1:49.73 1:46.90 |
Kategoria G |
1. | Krcik Jozef | 57 | PVK Bratislava | 21:30.93 | 723 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:20.23 2:45.08 4:10.96 5:37.53 | 1:20.23 1:24.85 1:25.88 1:26.57 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:04.53 8:31.35 9:58.44 11:25.67 | 1:27.00 1:26.82 1:27.09 1:27.23 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 12:53.15 14:20.83 15:47.96 17:13.56 | 1:27.48 1:27.68 1:27.13 1:25.60 | 1300m: 1400m: 1500m: | 18:40.00 20:06.55 21:30.93 | 1:26.44 1:26.55 1:24.38 |
2. | Trzaska Stanisław | 56 | Wisła Masters Kraków | 22:46.42 | 609 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:24.07 2:52.90 4:22.95 5:53.67 | 1:24.07 1:28.83 1:30.05 1:30.72 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:24.89 8:56.17 10:26.53 11:57.69 | 1:31.22 1:31.28 1:30.36 1:31.16 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:29.46 15:01.61 16:34.65 18:07.35 | 1:31.77 1:32.15 1:33.04 1:32.70 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:41.02 21:14.74 22:46.42 | 1:33.67 1:33.72 1:31.68 |
3. | Kwiatkowski Jacek | 57 | YMCA Kraków | 25:03.85 | 457 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:24.30 2:59.85 4:40.30 6:21.62 | 1:24.30 1:35.55 1:40.45 1:41.32 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:03.38 9:45.70 11:27.52 13:09.85 | 1:41.76 1:42.32 1:41.82 1:42.33 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:50.98 16:34.12 18:18.17 20:00.67 | 1:41.13 1:43.14 1:44.05 1:42.50 | 1300m: 1400m: 1500m: | 22:35.97 24:15.00 25:03.85 | 2:35.30 1:39.03 48.85 |
4. | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 26:22.45 | 392 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:39.24 3:25.33 3:12.05 6:59.08 | 1:39.24 1:46.09 3:47.03 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:45.53 10:31.81 12:18.04 14:03.17 | 1:46.45 1:46.28 1:46.23 1:45.13 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 15:49.34 17:34.89 19:20.91 21:08.15 | 1:46.17 1:45.55 1:46.02 1:47.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 22:54.63 24:41.25 26:22.45 | 1:46.48 1:46.62 1:41.20 |
5. | Miński Andrzej | 56 | Niezrzeszeni.pl | 26:27.21 | 389 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:32.45 3:15.26 5:00.15 6:46.88 | 1:32.45 1:42.81 1:44.89 1:46.73 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:33.74 10:21.45 12:10.27 13:58.19 | 1:46.86 1:47.71 1:48.82 1:47.92 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 15:45.36 17:33.38 19:21.24 21:09.02 | 1:47.17 1:48.02 1:47.86 1:47.78 | 1300m: 1400m: 1500m: | 22:56.21 24:45.94 26:27.21 | 1:47.19 1:49.73 1:41.27 |
6. | Lasowy Marian | 55 | Masters Gorzów Wlkp. | 27:01.93 | 364 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:30.51 3:15.99 5:04.73 6:54.96 | 1:30.51 1:45.48 1:48.74 1:50.23 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:43.78 10:33.57 12:23.68 14:13.50 | 1:48.82 1:49.79 1:50.11 1:49.82 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 16:04.47 17:53.54 19:43.32 21:33.51 | 1:50.97 1:49.07 1:49.78 1:50.19 | 1300m: 1400m: 1500m: | 23:24.38 25:15.77 27:01.93 | 1:50.87 1:51.39 1:46.16 |
Kategoria H |
1. | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 22:45.01 | 829 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:20.80 2:51.34 4:22.38 5:53.34 | 1:20.80 1:30.54 1:31.04 1:30.96 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 7:24.11 8:54.80 10:25.01 11:56.82 | 1:30.77 1:30.69 1:30.21 1:31.81 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 13:28.55 15:00.56 16:33.75 18:06.94 | 1:31.73 1:32.01 1:33.19 1:33.19 | 1300m: 1400m: 1500m: | 19:40.50 21:14.22 22:45.01 | 1:33.56 1:33.72 1:30.79 |
2. | Ciecior Jerzy | 53 | Orka Masters Radlin | 24:40.50 | 650 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:27.84 3:05.02 4:44.90 6:25.03 | 1:27.84 1:37.18 1:39.88 1:40.13 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:05.35 9:45.30 11:24.61 13:04.41 | 1:40.32 1:39.95 1:39.31 1:39.80 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:44.73 16:25.31 18:05.93 19:46.97 | 1:40.32 1:40.58 1:40.62 1:41.04 | 1300m: 1400m: 1500m: | 21:23.67 23:04.28 24:40.50 | 1:36.70 1:40.61 1:36.22 |
3. | Dubiński Bogdan | 53 | Zawodnik niezrzeszony | 24:46.75 | 642 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:31.65 3:10.07 4:47.22 6:27.56 | 1:31.65 1:38.42 1:37.15 1:40.34 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:06.95 9:48.69 11:30.04 13:12.04 | 1:39.39 1:41.74 1:41.35 1:42.00 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 14:52.47 16:32.81 18:13.04 19:53.53 | 1:40.43 1:40.34 1:40.23 1:40.49 | 1300m: 1400m: 1500m: | 21:35.15 23:13.71 24:46.75 | 1:41.62 1:38.56 1:33.04 |
4. | Zieleziński Włodzimierz | 53 | Zawodnik niezrzeszony | 26:32.72 | 522 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:30.17 3:12.79 4:58.31 6:45.50 | 1:30.17 1:42.62 1:45.52 1:47.19 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:33.15 10:21.79 12:09.92 13:58.47 | 1:47.65 1:48.64 1:48.13 1:48.55 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 15:48.83 17:37.38 19:27.14 21:15.93 | 1:50.36 1:48.55 1:49.76 1:48.79 | 1300m: 1400m: 1500m: | 23:03.43 24:50.96 26:32.72 | 1:47.50 1:47.53 1:41.76 |
5. | Boryski Jerzy | 51 | Olimpia Poznań | 28:22.50 | 427 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:43.48 3:34.77 5:25.76 7:19.31 | 1:43.48 1:51.29 1:50.99 1:53.55 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 9:14.92 11:11.60 13:05.75 15:01.05 | 1:55.61 1:56.68 1:54.15 1:55.30 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 16:56.04 18:52.88 20:48.07 22:43.15 | 1:54.99 1:56.84 1:55.19 1:55.08 | 1300m: 1400m: 1500m: | 24:37.95 26:31.93 28:22.50 | 1:54.80 1:53.98 1:50.57 |
6. | Irczyk Leon | 51 | Orka Masters Radlin | 31:39.94 | 307 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:50.43 3:57.46 6:03.95 8:15.00 | 1:50.43 2:07.03 2:06.49 2:11.05 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 10:22.84 12:30.97 14:40.90 16:49.93 | 2:07.84 2:08.13 2:09.93 2:09.03 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 19:00.61 21:08.82 23:18.62 25:24.10 | 2:10.68 2:08.21 2:09.80 2:05.48 | 1300m: 1400m: 1500m: | 27:30.75 29:35.87 31:39.94 | 2:06.65 2:05.12 2:04.07 |
Kategoria I |
1. | Mleczko Andrzej | 47 | Masters Korona Kraków | 26:51.57 | 550 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:41.02 3:32.74 5:19.98 7:09.60 | 1:41.02 1:51.72 1:47.24 1:49.62 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:58.31 10:46.25 12:33.80 14:27.51 | 1:48.71 1:47.94 1:47.55 1:53.71 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 16:11.42 17:59.23 19.49 21:38.00 | 1:43.91 1:47.81 21:18.51 | 1300m: 1400m: 1500m: | 23:25.05 25:10.13 26:51.57 | 1:47.05 1:45.08 1:41.44 |
2. | Zajfert Stanisław | 48 | WOPR Kędzierzyn Koźle | 27:07.94 | 534 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:36.54 3:24.26 5:12.31 7:01.45 | 1:36.54 1:47.72 1:48.05 1:49.14 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:51.39 10:41.71 12:32.90 14:24.39 | 1:49.94 1:50.32 1:51.19 1:51.49 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 16:13.71 18:03.02 19:51.43 21:42.17 | 1:49.32 1:49.31 1:48.41 1:50.74 | 1300m: 1400m: 1500m: | 23:32.99 2:52.32 27:07.94 | 1:50.82 24:15.62 |
3. | Wolniewicz Janusz | 48 | Trójka Oborniki | 29:08.91 | 430 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:40.57 3:31.71 5:25.20 7:20.66 | 1:40.57 1:51.14 1:53.49 1:55.46 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 9:16.83 11:12.93 13:10.47 15:09.37 | 1:56.17 1:56.10 1:57.54 1:58.90 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 17:08.81 19:08.71 21:08.33 23:09.78 | 1:59.44 1:59.90 1:59.62 2:01.45 | 1300m: 1400m: 1500m: | 25:11.20 27:12.37 29:08.91 | 2:01.42 2:01.17 1:56.54 |
Kategoria J |
1. | Dziekoński Edward | 43 | Zawodnik niezrzeszony | 28:40.47 | 522 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:46.23 3:41.22 5:35.92 7:31.48 | 1:46.23 1:54.99 1:54.70 1:55.56 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 9:26.29 11:20.33 13:15.22 15:09.37 | 1:54.81 1:54.04 1:54.89 1:54.15 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 17:03.02 18:58.80 20:55.07 22:50.62 | 1:53.65 1:55.78 1:56.27 1:55.55 | 1300m: 1400m: 1500m: | 24:46.07 26:43.28 28:40.47 | 1:55.45 1:57.21 1:57.19 |
2. | Waga Stanisław | 40 | Masters Korona Kraków | 31:27.23 | 395 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:51.94 3:59.18 6:08.85 8:17.45 | 1:51.94 2:07.24 2:09.67 2:08.60 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 10:25.20 12:32.55 14:40.45 16:47.09 | 2:07.75 2:07.35 2:07.90 2:06.64 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 18:54.37 21:01.30 23:07.11 25:13.14 | 2:07.28 2:06.93 2:05.81 2:06.03 | 1300m: 1400m: 1500m: | 27:19.18 29:24.96 31:27.23 | 2:06.04 2:05.78 2:02.27 |
Kategoria K |
1. | Lewandowski Zygmunt | 37 | Delfin Inowrocław | 28:30.20 | 585 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:45.37 3:38.73 4:35.18 6:28.36 | 1:45.37 1:53.36 56.45 1:53.18 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 8:23.32 10:17.76 12:12.53 14:07.36 | 1:54.96 1:54.44 1:54.77 1:54.83 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 16:04.77 18:00.35 19:56.39 21:52.84 | 1:57.41 1:55.58 1:56.04 1:56.45 | 1300m: 1400m: 1500m: | 23:48.18 25:43.65 28:30.20 | 1:55.34 1:55.47 2:46.55 |
Kategoria L |
1. | Ślężyński Jan | 31 | AZS AWF Katowice | 44:50.33 | 296 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 2:44.04 5:43.87 8:43.74 11:42.22 | 2:44.04 2:59.83 2:59.87 2:58.48 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 14:44.26 17:47.70 20:52.97 23:54.77 | 3:02.04 3:03.44 3:05.27 3:01.80 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 26:57.93 30:00.11 33:00.42 35:59.83 | 3:03.16 3:02.18 3:00.31 2:59.41 | 1300m: 1400m: 1500m: | 39:00.11 41:57.61 44:50.33 | 3:00.28 2:57.50 2:52.72 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |