Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters Kraków, 15/ - 17/11/2013 |
3 - MP Masters BLOK III | 16/11/2013 - 16:15 |
Konkurencja 20 16/11/2013 - 16:15 | Kobiet, 100m klasyczny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Kategoria 0 |
1. | Drab Magdalena | 92 | CM UJ Masters Kraków | 1:19.05 | 741 | 36.93 | 42.12 | |||
2. | Nawrocka Manuela | 90 | SGGW Warszawa | 1:26.53 | 565 | 41.41 | 45.12 | |||
3. | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:37.46 | 395 | 43.73 | 53.73 | |||
4. | Sołtys Anna | 89 | Delfinek Legnica | 2:04.97 | 187 | 57.07 | 1:07.90 |
Kategoria A |
1. | Bolewska Magdalena | 84 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:19.81 | 693 | 37.55 | 42.26 | |||
2. | Figuła Agnieszka | 85 | Zawodnik niezrzeszony | 1:25.39 | 566 | 40.85 | 44.54 | |||
3. | Jamrozik Justyna | 88 | Masters Korona Kraków | 1:27.82 | 520 | 41.98 | 45.84 | |||
4. | Kwatera Joanna | 84 | Masters Korona Kraków | 1:30.50 | 475 | 42.29 | 48.21 | |||
5. | Szymańska Paulina | 86 | Zawodnik niezrzeszony | 1:34.21 | 421 | 43.38 | 50.83 | |||
6. | Grycz Urszula | 85 | Ursynów Masters | 1:35.53 | 404 | 45.06 | 50.47 |
Kategoria B |
1. | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 1:14.66 | 922 | 35.39 | 39.27 | |||
2. | Malchar Jowita | 82 | Delfinek Legnica | 1:26.84 | 586 | 41.03 | 45.81 | |||
3. | Kornaś Sylwia | 83 | Wodnik 29 Katowice | 1:43.81 | 343 | 48.96 | 54.85 |
Kategoria C |
1. | Osmala Renata | 77 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:25.28 | 649 | 40.45 | 44.83 | |||
2. | Jarecka-Skorykow Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 1:26.49 | 622 | 41.14 | 45.35 | |||
3. | Besler Agnieszka | 78 | Sinnet Warszawa | 1:32.74 | 504 | 43.16 | 49.58 | |||
4. | Macionczyk Renata | 75 | Orka Masters Radlin | 1:49.91 | 303 | 52.21 | 57.70 |
Kategoria D |
1. | Perepelkina Marina | 72 | Nevskie Zvezdy St. Petersburg | 1:25.08 | 704 | 40.24 | 44.84 | |||
2. | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 1:25.80 | 686 | 40.84 | 44.96 | |||
3. | Huszarova Silvia | 70 | MPK Previdza | 1:31.99 | 557 | 42.96 | 49.03 | |||
4. | Buczek Anna | 72 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:41.55 | 414 | 46.78 | 54.77 | |||
5. | Stankiewicz-Majkowska Joanna | 72 | TKKF Koszalin | 1:43.84 | 387 | 48.36 | 55.48 | |||
6. | Fligier Marzena | 71 | Wodnik 29 Katowice | 1:51.69 | 311 | 51.19 | 1:00.50 | |||
7. | Jakubowska Ewa | 72 | KP Koziegłowy | 1:52.92 | 301 | 52.87 | 1:00.05 | |||
8. | Wolska Marta | 69 | Masters Korona Kraków | 2:06.94 | 211 | 58.26 | 1:08.68 |
Kategoria E |
1. | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 1:24.81 | 804 | 40.94 | 43.87 | |||
2. | Olszewska Edyta | 64 | Warsaw Masters Team | 1:28.88 | 699 | 41.94 | 46.94 | |||
3. | Petecka Maria | 67 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:36.62 | 544 | 45.98 | 50.64 | |||
4. | Szkudlarz Ilona | 66 | Masters Unia Oświęcim | 1:36.67 | 543 | 45.49 | 51.18 | |||
5. | MIchalska Anna | 64 | Warsaw Masters Team | 1:40.18 | 488 | 47.50 | 52.68 |
Kategoria F |
1. | Stępień Ewa | 62 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 1:27.71 | 765 | 41.49 | 46.22 | |||
2. | Wysocka Marta | 59 | Masters Korona Kraków | 1:31.16 | 681 | 43.02 | 48.14 | |||
3. | Kicinova Anna | 61 | SPK Kupele Piestany | 1:38.92 | 533 | 46.84 | 52.08 | |||
4. | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 1:39.35 | 526 | 46.20 | 53.15 | |||
5. | Forrova Ivica | 60 | PVK Bratislava | 1:39.44 | 525 | 47.57 | 51.87 | |||
6. | Stefanek Jolanta | 60 | Wodnik 29 Katowice | 1:39.99 | 516 | 47.78 | 52.21 | |||
7. | Wilczek Małgorzata | 60 | Zawodnik niezrzeszony | 1:40.08 | 515 | 47.16 | 52.92 | |||
8. | Gudaniec Dorota | 60 | TKKF Koszalin | 1:42.64 | 477 | 48.46 | 54.18 | |||
9. | Zagała Joanna | 59 | SiKReT Masters Gliwice | 1:50.43 | 383 | 52.48 | 57.95 | |||
10. | Wepa Hanna | 59 | Masters Chełm | 2:26.16 | 165 | 1:09.06 | 1:17.10 |
Kategoria G |
1. | Dąbrowska Zofia | 58 | SiKReT Masters Gliwice | 1:50.78 | 431 | 51.77 | 59.01 | ||||
2. | Kania Hanka | 54 | Gdynia Masters | 1:52.87 | 407 | 51.99 | 1:00.88 | ||||
3. | Benova Dana | 56 | Spolchemie Usti n/L | 2:16.81 | 228 | 1:04.47 | 1:12.34 | ||||
DYSKW. | Kerner Mateusiak Ewa | 54 | Victory Masters Elbląg | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
Kategoria H |
1. | Krupińska Anna | 53 | Aquatic Gubin | 1:52.72 | 450 | 53.53 | 59.19 | |||
2. | Koźmin Anna | 51 | Masters Korona Kraków | 1:58.59 | 387 | 55.25 | 1:03.34 | |||
3. | Heisler Grażyna | 51 | Gdynia Masters | 2:09.29 | 298 | 59.39 | 1:09.90 | |||
4. | Gdula Teodozja | 51 | Delfin Gliwice | 2:19.20 | 239 | 1:06.49 | 1:12.71 |
Kategoria I |
1. | Buczkowska Maria | 46 | Weteran Zabrze | 1:50.23 | 565 | 54.03 | 56.20 |
Kategoria J |
1. | Fecica Krystyna | 43 | Weteran Zabrze | 1:52.50 | 643 | 54.38 | 58.12 | |||
2. | Macierzewska Ewa | 39 | Wisła Masters Kraków | 2:59.21 | 159 | 1:23.73 | 1:35.48 | |||
3. | Wieczorkiewicz Alina | 40 | Warsaw Masters Team | 3:23.49 | 108 | 1:37.97 | 1:45.52 |
Kategoria K |
1. | Noetzel Stefania | 35 | MKP Szczecin | 2:16.40 | 553 | 1:05.00 | 1:11.40 | |||
2. | Shcherbich Luiza | 38 | Pregel Kaliningrad | 2:43.91 | 318 | 1:12.58 | 1:31.33 |
Kategoria M |
1. | Wilczyńska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 4:09.73 | 241 | 1:57.53 | 2:12.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16/11/2013 - 16:38 | Mężczyzn, 100m klasyczny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Kategoria 0 |
1. | Czermak Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 1:08.16 | 744 | 31.81 | 36.35 | |||
2. | Krawczyk Sebastian | 89 | Nawa Skierniewice | 1:08.75 | 725 | 31.31 | 37.44 | |||
3. | Suchodolski Patryk | 93 | Zawodnik niezrzeszony | 1:08.92 | 719 | 32.79 | 36.13 | |||
4. | Waliszewski Daniel | 91 | Zawodnik niezrzeszony | 1:09.03 | 716 | 32.93 | 36.10 | |||
5. | Olszewski Krzysztof | 89 | SGGW Warszawa | 1:14.43 | 571 | 35.25 | 39.18 | |||
6. | Perkowski Rafał | 93 | MOS Białystok | 1:20.10 | 458 | 36.45 | 43.65 | |||
7. | Kister Piotr | 89 | Zawodnik niezrzeszony | 1:20.85 | 445 | 38.90 | 41.95 |
Kategoria A |
1. | Safrończyk Piotr | 88 | Warsaw Masters Team | 1:03.99 | 910 | 29.66 | 34.33 | ||||
2. | Dudek Mateusz | 88 | Aquapark Wrocław | 1:09.41 | 713 | 32.69 | 36.72 | ||||
3. | Janovsky Jiri | 88 | Straz pod Ralskem | 1:10.35 | 685 | 32.77 | 37.58 | ||||
4. | Stasiaczek Michał | 84 | Aquapark Wrocław | 1:14.77 | 570 | 34.99 | 39.78 | ||||
5. | Cimicki Tomasz | 84 | Aquapark Wrocław | 1:14.99 | 565 | 34.88 | 40.11 | ||||
6. | Makomaski Tomasz | 86 | Warsaw Masters Team | 1:17.23 | 518 | 36.00 | 41.23 | ||||
7. | Stępień Radosław | 84 | JW 2399 Świętosżów | 1:31.70 | 309 | 40.83 | 50.87 | ||||
DYSKW. | Kozak Stanisław | 86 | Warsaw Masters Team | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
Kategoria B |
1. | Spławiński Michał | 81 | Wodnik 29 Katowice | 1:07.48 | 751 | 31.88 | 35.60 | |||
2. | Ptak Łukasz | 83 | Redeco Wrocław | 1:07.99 | 734 | 32.23 | 35.76 | |||
3. | Kozikowski Michał | 80 | AZS UWM Masters Olsztyn | 1:13.35 | 584 | 33.72 | 39.63 | |||
4. | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 1:15.40 | 538 | 34.57 | 40.83 | |||
5. | Trudnos Rafał | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:16.95 | 506 | 35.50 | 41.45 | |||
6. | Rydlewski Przemysław | 79 | KP Koziegłowy | 1:21.11 | 432 | 38.34 | 42.77 | |||
7. | Gadaś Andrzej | 81 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 1:21.27 | 429 | 38.66 | 42.61 | |||
8. | Janowski Mariusz | 80 | JW 2399 Świętosżów | 1:25.03 | 375 | 39.68 | 45.35 | |||
9. | Karczmarczyk Jakub | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:26.25 | 359 | 40.14 | 46.11 | |||
10. | Gryczyński Jakub | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:27.93 | 339 | 41.09 | 46.84 | |||
11. | Sidorowicz Jakub | 83 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:36.79 | 254 | 44.02 | 52.77 | |||
12. | Biskup Dariusz | 80 | Masters Chełm | 1:59.92 | 133 | 56.01 | 1:03.91 |
Kategoria C |
1. | Skrok Michał | 76 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:12.04 | 701 | 34.54 | 37.50 | |||
2. | Opaliński Paweł | 74 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:13.77 | 653 | 34.75 | 39.02 | |||
3. | Melnyk Dmytro | 74 | Masters SC Euro Lviv | 1:14.56 | 633 | 34.28 | 40.28 | |||
4. | Shavrov Oleksandr | 76 | Masters SC Euro Lviv | 1:15.71 | 604 | 35.39 | 40.32 | |||
5. | Zadorożny Bartłomiej | 78 | Olimpia Poznań | 1:18.60 | 540 | 37.05 | 41.55 | |||
6. | Bartłomiej Pawłowski | 75 | Polna Warszawa | 1:19.66 | 519 | 36.59 | 43.07 | |||
7. | Pawłowski Krzysztof | 77 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:21.46 | 485 | 39.05 | 42.41 | |||
8. | Cieśliński Paweł | 76 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:22.42 | 468 | 38.86 | 43.56 | |||
9. | Szklarz Artur | 75 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:23.05 | 458 | 39.08 | 43.97 | |||
10. | Pałysa Marek | 74 | Zawodnik niezrzeszony | 1:23.50 | 450 | 38.47 | 45.03 | |||
11. | Bogucki Oscar | 74 | JW 2399 Świętosżów | 1:24.23 | 439 | 38.71 | 45.52 | |||
12. | Wołosz Przemysław | 78 | Warsaw Masters Team | 1:28.25 | 381 | 42.60 | 45.65 | |||
13. | Juchno Rafał | 76 | IKS Konstancin | 1:28.96 | 372 | 41.37 | 47.59 | |||
14. | Porszke Andrzej | 74 | Wodnik 29 Katowice | 1:32.32 | 333 | 43.32 | 49.00 | |||
15. | Bebelski Rafał | 77 | Warsaw Masters Team | 1:35.63 | 300 | 43.90 | 51.73 | |||
16. | Klepacki Piotr | 74 | Wodnik 29 Katowice | 1:49.44 | 200 | 53.87 | 55.57 | |||
17. | Siwonia Marcin | 77 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 2:06.27 | 130 | 57.00 | 1:09.27 |
Kategoria D |
1. | Berwecki Arkadiusz | 73 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:10.68 | 800 | 33.68 | 37.00 | |||
2. | Petrov Sergey | 73 | Poseidon Moscow | 1:14.31 | 688 | 34.86 | 39.45 | |||
3. | Wilczyński Marcin | 71 | ORS Opole | 1:14.49 | 683 | 35.09 | 39.40 | |||
4. | Horil Juraj | 72 | SPK Kupele Piestany | 1:23.17 | 491 | 38.28 | 44.89 | |||
5. | Jaroń Tomasz | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 1:29.02 | 400 | 40.82 | 48.20 | |||
6. | Żurczak Tomasz | 69 | Orka Masters Radlin | 1:32.31 | 359 | 43.76 | 48.55 |
Kategoria E |
1. | Barski Piotr | 65 | Sinnet Warszawa | 1:13.05 | 779 | 34.56 | 38.49 | |||
2. | Kośmider Jan | 66 | Victoria Józefów | 1:18.12 | 637 | 36.48 | 41.64 | |||
3. | Kominiak Robert | 64 | Masters Korona Kraków | 1:18.25 | 633 | 37.09 | 41.16 | |||
4. | Cybertowicz Sławomir | 66 | Olimpia Poznań | 1:18.71 | 622 | 37.24 | 41.47 | |||
5. | Ezhkov Vadim | 65 | Pregel Kaliningrad | 1:20.61 | 579 | 37.80 | 42.81 | |||
6. | Lewandowski Andrzej | 68 | Warsaw Masters Team | 1:23.23 | 526 | 38.62 | 44.61 | |||
7. | Żebracki Bogdan | 66 | Masters Krosno | 1:23.93 | 513 | 39.09 | 44.84 | |||
8. | Yaskevych Ihor | 66 | Masters SC Euro Lviv | 1:25.79 | 481 | 40.61 | 45.18 | |||
9. | Pogorzelski Marek | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 1:30.37 | 411 | 44.14 | 46.23 | |||
10. | Chołda Krzysztof | 64 | Masters Korona Kraków | 1:30.39 | 411 | 42.44 | 47.95 | |||
11. | Rudziński Michał | 66 | Warsaw Masters Team | 1:35.06 | 353 | 43.97 | 51.09 | |||
12. | Kaczmarczyk Wojciech | 68 | Masters Korona Kraków | 1:53.40 | 208 | 53.44 | 59.96 |
Kategoria F |
1. | Juodeska Arlandas Antanas | 61 | SMC Takas Kaunas | 1:21.06 | 631 | 37.83 | 43.23 | |||
2. | Mroziński Jerzy | 59 | Wodnik 29 Katowice | 1:22.33 | 602 | 39.03 | 43.30 | |||
3. | Waraczewski Przemysław | 62 | Warta Poznań | 1:24.74 | 552 | 39.68 | 45.06 | |||
4. | Mydłowski Mietek | 62 | SiKReT Masters Gliwice | 1:25.95 | 529 | 41.00 | 44.95 | |||
5. | Hertsyk Andrii | 63 | Masters SC Euro Lviv | 1:29.76 | 465 | 42.06 | 47.70 | |||
6. | Lopin Grigoriy | 63 | Pregel Kaliningrad | 1:31.82 | 434 | 41.37 | 50.45 | |||
7. | Obiedziński Tadeusz | 59 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 1:34.35 | 400 | 43.09 | 51.26 | |||
8. | Derkowski Krzysztof | 61 | Delfin Inowrocław | 1:34.36 | 400 | 44.34 | 50.02 | |||
9. | Liber Zbigniew | 63 | Warta Poznań | 2:06.04 | 168 | 58.92 | 1:07.12 |
Kategoria G |
1. | Shelest Mykhailo | 54 | Masters SC Euro Lviv | 1:26.09 | 495 | 38.40 | 47.69 | |||
2. | Piechula Adolf | 57 | AZS PWSZ Racibórz | 1:26.11 | 495 | 39.33 | 46.78 | |||
3. | Wąsik Bogdan | 55 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 1:27.10 | 478 | 41.03 | 46.07 | |||
4. | Mansil Peter | 56 | PVK Bratislava | 1:27.36 | 474 | 40.72 | 46.64 | |||
5. | Kujawa Maciej | 54 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:27.41 | 473 | 41.13 | 46.28 | |||
6. | Krasnodębski Zbigniew | 56 | Masters Opole | 1:30.44 | 427 | 42.54 | 47.90 | |||
7. | Tervinskiy Alexander | 58 | Pregel Kaliningrad | 1:31.35 | 414 | 43.51 | 47.84 | |||
8. | Moravec Peter | 55 | PVK Bratislava | 1:33.77 | 383 | 43.53 | 50.24 | |||
9. | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 1:40.68 | 309 | 47.31 | 53.37 | |||
10. | Michalczyk Jerzy | 56 | Masters Kraśnik | 1:44.88 | 274 | 49.40 | 55.48 | |||
11. | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 1:45.40 | 270 | 48.87 | 56.53 | |||
12. | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 1:46.05 | 265 | 49.89 | 56.16 |
Kategoria H |
1. | Nowak Michał | 52 | Ursynów Masters | 1:21.19 | 891 | 37.79 | 43.40 | |||
2. | Bryniak Jan | 53 | Masters Opole | 1:30.91 | 635 | 43.09 | 47.82 | |||
3. | Jacaszek Andrzej | 53 | Flota Masters Gdynia | 1:32.02 | 612 | 43.63 | 48.39 | |||
4. | Grzeszewski Sławomir | 53 | Zawodnik niezrzeszony | 1:32.22 | 608 | 43.14 | 49.08 | |||
5. | Wysocki Jarosław | 53 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:35.41 | 549 | 45.96 | 49.45 | |||
6. | Michałkowski Andrzej | 51 | TKKF Koszalin | 1:38.87 | 493 | 46.13 | 52.74 | |||
7. | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 1:39.43 | 485 | 45.59 | 53.84 | |||
8. | Mikołajczyk Czesław | 50 | Gdynia Masters | 1:39.99 | 477 | 46.61 | 53.38 | |||
9. | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:44.46 | 418 | 48.25 | 56.21 | |||
10. | Irczyk Leon | 51 | Orka Masters Radlin | 1:44.59 | 417 | 49.71 | 54.88 |
Kategoria I |
1. | Wiczel Roman | 48 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 1:29.42 | 700 | 42.28 | 47.14 | |||
2. | Kharchenko Alexander | 47 | Nevskie Zvezdy St. Petersburg | 1:30.40 | 677 | 42.51 | 47.89 | |||
3. | Morshin Alexander | 45 | MKMP Moscow | 1:34.00 | 602 | 44.14 | 49.86 | |||
4. | Woch Janusz | 46 | Olimpia Poznań | 1:43.73 | 448 | 48.55 | 55.18 | |||
5. | Jawor Bogdan | 47 | Masters Polkowice | 2:03.08 | 268 | 57.66 | 1:05.42 | |||
6. | Marciniszko Jerzy | 44 | Delfin Gliwice | 2:24.66 | 165 | 1:07.69 | 1:16.97 |
Kategoria J |
1. | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 1:34.84 | 687 | 43.31 | 51.53 | |||
2. | Fecica Daniel | 40 | Weteran Zabrze | 1:35.01 | 683 | 45.20 | 49.81 | |||
3. | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 1:43.03 | 536 | 47.58 | 55.45 | |||
4. | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 1:45.98 | 492 | 48.95 | 57.03 | |||
5. | Filipek Stanisław | 40 | Zawodnik niezrzeszony | 2:03.82 | 308 | 56.38 | 1:07.44 |
Kategoria K |
1. | Ciundziewicki Bogdan | 34 | Gdynia Masters | 1:50.99 | 477 | 52.36 | 58.63 | |||
2. | Aleksandrowicz Aleksander | 37 | Wodnik 29 Katowice | 2:13.92 | 271 | 1:02.99 | 1:10.93 |
Kategoria L |
1. | Prządo Lucjan | 30 | Polonia Warszawa | 1:53.22 | 627 | 54.28 | 58.94 | |||
2. | Shcheglov Kostyantyn | 33 | Zhytomyr Aqua Masters | 2:12.21 | 393 | 1:02.49 | 1:09.72 | |||
3. | Pichurski Bronisław | 33 | Masters Opole | 4:31.31 | 45 | 2:01.72 | 2:29.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16/11/2013 - 17:16 | Kobiet, 50m motylkowy | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Jasińska Joanna | 93 | KU AZS UJ Kraków | 31.08 | 781 | |||
2. | Nowak Alicja | 93 | Swimming Masters Team Szczecin | 32.01 | 715 | |||
3. | Kieszek Joanna | 91 | Masters Korona Kraków | 32.28 | 697 | |||
4. | Urbaniak Patrycja | 91 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 33.57 | 620 | |||
5. | Wawrzyńczak Karolina | 90 | AZS Uniw. Wrocławski | 33.98 | 598 | |||
6. | Pietrzak Sandra | 89 | Wodnik 29 Katowice | 34.80 | 556 | |||
7. | Nawrocka Manuela | 90 | SGGW Warszawa | 34.94 | 550 | |||
8. | Jaworska Monika | 90 | Masters Korona Kraków | 35.77 | 512 | |||
9. | Michałowska Katarzyna | 91 | Zawodnik niezrzeszony | 38.44 | 413 |
Kategoria A |
1. | Bolewska Magdalena | 84 | Toruńczyk Masters Toruń | 32.18 | 737 | ||||
2. | Piekut Anna | 88 | AZS UWM Masters Olsztyn | 33.78 | 637 | ||||
3. | Figuła Agnieszka | 85 | Zawodnik niezrzeszony | 34.20 | 614 | ||||
4. | Gajdus Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 35.07 | 569 | ||||
5. | Rompała Karolina | 85 | Tarnowskie WOPR Masters | 35.85 | 533 | ||||
6. | Jamrozik Justyna | 88 | Masters Korona Kraków | 36.39 | 509 | ||||
7. | Koba Katarzyna | 86 | Zawodnik niezrzeszony | 37.89 | 451 | ||||
8. | Chomicz Joanna | 88 | KP Koziegłowy | 38.33 | 436 | ||||
9. | Kotusińska Anna | 86 | Zawodnik niezrzeszony | 40.70 | 364 | ||||
10. | Stanisławska Anna | 87 | Warsaw Masters Team | 41.01 | 356 | ||||
11. | Bubienko Katarzyna | 84 | Zawodnik niezrzeszony | 41.45 | 344 | ||||
12. | Maduzia Aneta | 84 | KP Koziegłowy | 43.54 | 297 | ||||
13. | Tkacz Barbara | 86 | Warsaw Masters Team | 47.75 | 225 | ||||
DYSKW. | Mancewicz Barbara | 86 | Warsaw Masters Team | ||||||
M8 - Przenoszenie ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy ramion przed nawrotem lub na zakończenie wyścigu |
Kategoria B |
1. | Gołębiowska Joanna | 82 | Warsaw Masters Team | 29.59 | 947 | |||
2. | Bystrzycka Agnieszka | 81 | Redeco Wrocław | 30.30 | 882 | |||
3. | Duda Anna | 81 | Wodnik 29 Katowice | 32.21 | 734 | |||
4. | Opitz Agnieszka | 82 | Tarnowskie WOPR Masters | 33.84 | 633 | |||
5. | Kucharska Jowita | 80 | AZS UWM Masters Olsztyn | 34.99 | 572 | |||
6. | Przybysz Aleksandra | 82 | AZS UWM Masters Olsztyn | 40.09 | 380 | |||
7. | Mazurkiewicz Agnieszka | 82 | Warsaw Masters Team | 40.57 | 367 | |||
8. | Chmielewska Izabela | 81 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 50.04 | 195 | |||
9. | Kasprzykowska Anna | 81 | Masters Korona Kraków | 54.61 | 150 |
Kategoria C |
1. | Jarecka-Skorykow Monika | 74 | Warsaw Masters Team | 35.00 | 600 | |||
2. | Sirenko Romana | 76 | Masters SC Euro Lviv | 35.35 | 582 | |||
3. | Rozmus Angelika | 78 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 36.94 | 510 | |||
4. | Meksuła Agata | 77 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 37.54 | 486 | |||
5. | Fira Elżbieta | 75 | Wodnik 29 Katowice | 39.72 | 410 |
Kategoria D |
1. | Szlagor Ewa | 71 | Igan Mława | 30.73 | 918 | |||
2. | Ścibiorek Małgorzata | 71 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 31.31 | 868 | |||
3. | Frączek Izabela | 70 | Masters Korona Kraków | 34.40 | 654 | |||
4. | Janeczko Anna | 72 | Masters Korona Kraków | 37.14 | 520 | |||
5. | Obłąkowska-Mucha Agnieszka | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 43.31 | 328 | |||
6. | Afanasjewa Seweryna | 72 | Zawodnik niezrzeszony | 57.70 | 138 | |||
7. | Piechura Małgorzata | 73 | Niezrzeszeni.pl | 58.47 | 133 |
Kategoria E |
1. | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 33.65 | 710 | |||
2. | Frank Marta | 68 | Weteran Zabrze | 34.46 | 661 | |||
3. | Wysocka Klaudia | 66 | Masters Korona Kraków | 35.74 | 592 |
Kategoria F |
1. | Mróz Urszula | 62 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 35.85 | 656 | |||
2. | Stępień Ewa | 62 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 37.29 | 582 | |||
3. | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 39.76 | 480 | |||
4. | Macierzewska Agnieszka | 60 | Masters Korona Kraków | 40.05 | 470 | |||
5. | Mazurek Katarzyna | 59 | Gdynia Masters | 41.45 | 424 | |||
6. | Hertsyk Nataliya | 63 | Masters SC Euro Lviv | 42.20 | 402 | |||
7. | Stefanek Jolanta | 60 | Wodnik 29 Katowice | 50.43 | 235 |
Kategoria G |
1. | Aleskchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 37.60 | 748 | |||
2. | Gorecka Jadwiga | 58 | Masters Korona Kraków | 41.25 | 566 | |||
3. | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 41.93 | 539 |
Kategoria H |
1. | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 40.77 | 688 | |||
2. | Łutowicz Maria | 50 | Olimpia Poznań | 49.60 | 382 |
Kategoria I |
1. | Bosowska Janina | 47 | Weteran Zabrze | 56.11 | 285 | |||
2. | Mleczko Maria | 46 | Masters Korona Kraków | 1:14.35 | 122 |
Kategoria J |
1. | Bastek Renata | 43 | Weteran Zabrze | 45.29 | 639 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 16/11/2013 - 17:30 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Jabłoński Marcin | 90 | Zawodnik niezrzeszony | 25.57 | 933 | |||
2. | Choiński Michał | 90 | G-8 Bielany Warszawa | 25.73 | 916 | |||
3. | Rzeczkowski Piotr | 90 | Aquapark Wrocław | 26.37 | 851 | |||
4. | Smiesko Lukas | 89 | Zawodnik niezrzeszony | 26.47 | 841 | |||
5. | Rębas Igor | 89 | Zawodnik niezrzeszony | 26.89 | 802 | |||
6. | Micorek Krzysztof | 93 | Legia Warszawa | 27.37 | 761 | |||
7. | Kaproń Kacper | 93 | AZS WSB Dabrowa Grn. | 28.80 | 653 | |||
8. | Bigdowski Hubert | 92 | Zawodnik niezrzeszony | 30.67 | 540 | |||
9. | Kister Piotr | 89 | Zawodnik niezrzeszony | 31.24 | 511 |
Kategoria A |
1. | Szczypiński Marcin | 86 | Wodnik 29 Katowice | 25.94 | 762 | ||||
2. | Górka Marcin | 88 | Zawodnik niezrzeszony | 26.56 | 710 | ||||
3. | Miłek Mateusz | 87 | Sport and Body Kraków | 26.82 | 690 | ||||
4. | Ziemniarski Bartosz | 86 | AZS UAM Poznań | 26.93 | 681 | ||||
5. | Kownacki Maciej | 85 | Redeco Wrocław | 27.98 | 607 | ||||
6. | Matiolański Andrzej | 86 | Zawodnik niezrzeszony | 29.51 | 518 | ||||
7. | Kozak Stanisław | 86 | Warsaw Masters Team | 30.13 | 486 | ||||
8. | Żurek Jacek | 85 | Masters Korona Kraków | 31.47 | 427 | ||||
9. | Makomaski Tomasz | 86 | Warsaw Masters Team | 31.55 | 423 | ||||
10. | Czupryn Jacek | 88 | Warsaw Masters Team | 33.94 | 340 | ||||
11. | Wirszuło Radosław | 86 | Delfinek Legnica | 37.34 | 255 | ||||
12. | Roenig Jan | 86 | Swimming Masters Team Szczecin | 46.29 | 134 | ||||
DYSKW. | Kowalczyk Rafał | 84 | Akademia Ruchu AG Warszawa | ||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg |
Kategoria B |
1. | Waszkewicz Andrzej | 83 | Just Swim J. Góra | 25.42 | 728 | |||
2. | Kacer Maciej | 83 | Tarnowskie WOPR Masters | 25.98 | 682 | |||
3. | Orbidans Jaroslavs | 81 | Jelgava SPS | 26.22 | 663 | |||
4. | Spławiński Michał | 81 | Wodnik 29 Katowice | 26.42 | 648 | |||
5. | Kotus Tomasz | 81 | Piątka Konstantynów Ł. | 28.56 | 513 | |||
6. | Stanoch Jakub | 83 | Warta Poznań | 28.58 | 512 | |||
7. | Urban Wojciech | 82 | Redeco Wrocław | 28.84 | 498 | |||
8. | Brodacki Maciej | 83 | Swimming Masters Team Szczecin | 29.25 | 478 | |||
9. | Olejarczyk Igor | 79 | Piątka Konstantynów Ł. | 29.66 | 458 | |||
10. | Piątkowski Jakub | 83 | Redeco Wrocław | 29.80 | 452 | |||
11. | Jerszyński Damian | 83 | KP Koziegłowy | 30.17 | 435 | |||
12. | Marek Przemek | 79 | Redeco Wrocław | 30.40 | 425 | |||
Opałka Karol | 80 | Zawodnik niezrzeszony | 30.40 | 425 | ||||
14. | Pietrowski Witold | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 30.71 | 413 | |||
15. | Ilczyszyn Krzysztof | 83 | UKS 307 Warszawa | 30.96 | 403 | |||
16. | Jurek Radosław | 83 | Tarnowskie WOPR Masters | 31.19 | 394 | |||
17. | Zdzieszyński Wojciech | 80 | Piątka Konstantynów Ł. | 31.98 | 365 | |||
18. | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 32.39 | 352 | |||
19. | Brożyna Andrzej | 79 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 33.13 | 328 | |||
20. | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 37.50 | 226 |
Kategoria C |
1. | Gołębiowski Remigiusz | 76 | Swimmers Warszawa | 28.01 | 768 | |||
2. | Gregorowicz Paweł | 74 | AZS UWM Masters Olsztyn | 28.53 | 727 | |||
3. | Kryukov Volodymyr | 74 | Zhytomyr Aqua Masters | 28.63 | 719 | |||
4. | Suchecki Piotr | 77 | AZS UWM Masters Olsztyn | 28.92 | 698 | |||
5. | Kielar Jakub | 74 | TKKF Koszalin | 29.43 | 662 | |||
6. | Szymański Sebastian | 74 | Start Wrocław | 29.51 | 657 | |||
7. | Szulc Jakub | 76 | Warsaw Masters Team | 29.84 | 635 | |||
8. | Żuber Marek | 75 | Zawodnik niezrzeszony | 29.99 | 626 | |||
9. | Olkowicz Arkadiusz | 76 | Piątka Konstantynów Ł. | 30.04 | 623 | |||
10. | Ślęczka Krzysztof | 74 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 30.44 | 599 | |||
11. | Ziółkowski Damian | 78 | UKS 307 Warszawa | 30.52 | 594 | |||
12. | Rutkowski Artur | 74 | Masters Gorzów Wlkp. | 31.18 | 557 | |||
13. | Wierzbik Bernard | 75 | Pływak Tomaszów Maz. | 33.55 | 447 | |||
14. | Bazanowski Mariusz | 75 | Redeco Wrocław | 33.84 | 436 | |||
15. | Pintara Kornel | 78 | Piątka Konstantynów Ł. | 34.20 | 422 | |||
16. | Wołosz Przemysław | 78 | Warsaw Masters Team | 34.72 | 403 | |||
17. | Wągrowski Michał | 76 | Zawodnik niezrzeszony | 34.75 | 402 | |||
18. | Koza Maciej | 74 | Masters Krosno | 40.04 | 263 |
Kategoria D |
1. | Syrbu Oleksandr | 72 | Masters SC Euro Lviv | 27.12 | 795 | ||||
2. | Berwecki Arkadiusz | 73 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 27.16 | 792 | ||||
3. | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 27.76 | 741 | ||||
4. | Stuchlik Tadeusz | 69 | Weteran Zabrze | 28.64 | 675 | ||||
5. | Kaliszyk Mariusz | 70 | Masters Korona Kraków | 28.87 | 659 | ||||
6. | Mańczak Jakub | 71 | Delfin Gdynia | 28.93 | 655 | ||||
7. | Baranik Mariusz | 69 | CM UJ Masters Kraków | 29.42 | 623 | ||||
8. | Petrov Sergey | 73 | Poseidon Moscow | 29.55 | 615 | ||||
9. | Dębski Wiktor | 69 | Sport Figielski Warszawa | 29.82 | 598 | ||||
10. | Krulikowski Robert | 73 | Masters Unia Oświęcim | 31.03 | 531 | ||||
11. | Wojciechowicz Marek | 70 | Masters Gorzów Wlkp. | 31.18 | 523 | ||||
12. | Kunicki Maciej | 72 | Weteran Zabrze | 31.22 | 521 | ||||
13. | Łopaciński Artur | 72 | Masters Gorzów Wlkp. | 31.85 | 491 | ||||
14. | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team Poznań | 31.95 | 486 | ||||
15. | Rybarczyk Michał | 70 | Ursynów Masters | 32.35 | 468 | ||||
16. | Grzelak Maciej | 70 | Legia Warszawa | 32.73 | 452 | ||||
17. | Stefański Krzysztof | 73 | TKKF Koszalin | 33.48 | 422 | ||||
18. | Szwajkowski Albert | 71 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 33.74 | 413 | ||||
19. | Fajdasz Andrzej | 73 | Zawodnik niezrzeszony | 34.71 | 379 | ||||
20. | Horil Juraj | 72 | SPK Kupele Piestany | 35.58 | 352 | ||||
21. | Szurek Sławomir | 71 | Orka Masters Radlin | 35.64 | 350 | ||||
22. | Mówiński Grzegorz | 69 | AZS UWM Masters Olsztyn | 36.60 | 323 | ||||
23. | Kuryło Artur | 70 | Masters Krosno | 37.30 | 305 | ||||
DYSKW. | Sykora Jaroslav | 71 | PVK Bratislava | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
Kategoria E |
1. | Rother Marek | 68 | Weteran Zabrze | 28.95 | 761 | |||
2. | Przybylski Adam | 67 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 31.39 | 597 | |||
3. | Kominiak Robert | 64 | Masters Korona Kraków | 31.53 | 589 | |||
4. | Ezhkov Vadim | 65 | Pregel Kaliningrad | 32.30 | 548 | |||
5. | Pogorzelski Marek | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 37.18 | 359 | |||
6. | Rudziński Michał | 66 | Warsaw Masters Team | 42.41 | 242 | |||
7. | Majsiak Ryszard | 65 | Masters Krosno | 43.25 | 228 |
Kategoria F |
1. | Januszkiewicz Zbigniew | 62 | Masters Opole | 29.75 | 794 | ||||
2. | Żmiejko Wojciech | 63 | Zawodnik niezrzeszony | 29.98 | 776 | ||||
3. | Piszczek Waldemar | 62 | Masters Korona Kraków | 30.85 | 712 | ||||
4. | Lukonenko Igor | 63 | Nevskie Zvezdy St. Petersburg | 31.12 | 693 | ||||
5. | Zhykh Serhiy | 62 | Masters SC Euro Lviv | 31.78 | 651 | ||||
6. | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.35 | 473 | ||||
7. | Derkowski Krzysztof | 61 | Delfin Inowrocław | 36.81 | 419 | ||||
8. | Maciejczak Andrzej | 60 | Tarnowskie WOPR Masters | 43.60 | 252 | ||||
9. | Sutowski Robert | 59 | Warsaw Masters Team | 47.39 | 196 | ||||
DYSKW. | Cis Andrzej | 60 | Masters Kraśnik | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
Kategoria G |
1. | Gorbaczow Dariusz | 58 | Sopot Masters | 30.40 | 825 | |||
2. | Gabiec Mariusz | 58 | AZS UWM Masters Olsztyn | 30.45 | 821 | |||
3. | Valtr Vaclav | 56 | Spolchemie Usti n/L | 31.54 | 739 | |||
4. | Wilczek Jan | 58 | Wodnik 29 Katowice | 31.73 | 726 | |||
5. | Birecki Roman | 55 | Masters Opole | 36.37 | 482 | |||
6. | Minkiewicz Jerzy | 56 | Masters Opole | 36.74 | 467 | |||
7. | Yatsura Bohdan | 56 | Masters SC Euro Lviv | 40.38 | 352 | |||
8. | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | 44.20 | 268 | |||
9. | Michalczyk Jerzy | 56 | Masters Kraśnik | 47.07 | 222 |
Kategoria H |
1. | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | MKS Piaseczno | 32.27 | 798 | |||
2. | Kulczyk Krzysztof | 52 | Wodnik 29 Katowice | 34.25 | 668 | |||
3. | Kornicki Wiesław | 49 | Weteran Zabrze | 34.81 | 636 | |||
4. | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 35.45 | 602 | |||
5. | Denisenko Akim | 53 | Pregel Kaliningrad | 42.17 | 357 | |||
6. | Krzyżanowski Ryszard | 49 | Olimpia Poznań | 42.48 | 350 |
Kategoria I |
1. | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Św. | 33.98 | 727 | |||
2. | Andreev Igor | 46 | Nevskie Zvezdy St. Petersburg | 36.15 | 604 | |||
3. | Kral Jozef | 47 | SPU Nitra | 37.14 | 557 | |||
4. | Maciejczyk Zbigniew | 47 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 37.88 | 525 | |||
5. | Boboli Jan Maciej | 48 | Warsaw Masters Team | 39.14 | 476 | |||
6. | Ciupek Józef | 46 | Masters Opole | 40.39 | 433 | |||
7. | Bosowski Włodzimierz | 48 | Weteran Zabrze | 44.26 | 329 | |||
8. | Szpala Janusz | 48 | Masters Opole | 47.22 | 271 | |||
9. | Płonka Janusz | 48 | Zawodnik niezrzeszony | 49.38 | 237 |
Kategoria J |
1. | Martyniuk Bogdan | 39 | Zawodnik niezrzeszony | 39.07 | 587 | |||
2. | Bastek Ewald | 39 | Weteran Zabrze | 40.50 | 527 | |||
3. | Fecica Daniel | 40 | Weteran Zabrze | 42.39 | 460 | |||
4. | Dziekoński Edward | 43 | Zawodnik niezrzeszony | 43.26 | 433 | |||
5. | Skwarło Andrzej | 39 | Gdynia Masters | 45.23 | 378 |
Kategoria K |
1. | Lewandowski Zygmunt | 37 | Delfin Inowrocław | 50.43 | 400 | |||
2. | Witkowski Tadeusz | 37 | Masters Opole | 58.05 | 262 | |||
3. | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 58.87 | 251 |
Kategoria L |
1. | Simankov Serhiy | 32 | Masters SC Euro Lviv | 49.68 | 714 | |||
2. | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Masters Kraków | 58.73 | 432 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 16/11/2013 - 17:57 | Kobiet, 100m grzbietowy | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Kategoria 0 |
1. | Borek Natalia | 90 | Zawodnik niezrzeszony | 1:08.47 | 863 | 33.08 | 35.39 | |||
2. | Sowa Kinga | 93 | Masters Korona Kraków | 1:12.68 | 721 | 34.42 | 38.26 | |||
3. | Palka Paulina | 91 | Wisła Masters Kraków | 1:12.69 | 721 | 35.22 | 37.47 | |||
4. | Wawrzyńczak Karolina | 90 | AZS Uniw. Wrocławski | 1:15.05 | 655 | 36.11 | 38.94 | |||
5. | Pietrzak Sandra | 89 | Wodnik 29 Katowice | 1:19.33 | 555 | 38.10 | 41.23 | |||
6. | Brunka Zofia | 93 | Zawodnik niezrzeszony | 1:25.59 | 442 | 40.38 | 45.21 |
Kategoria A |
1. | Vachanova Lucia | 87 | SPK Kupele Piestany | 1:14.08 | 637 | 36.33 | 37.75 | |||
2. | Palmowska Paulina | 85 | Masters Korona Kraków | 1:14.35 | 630 | 35.50 | 38.85 | |||
3. | Mróz Urszula | 86 | Tarnowskie WOPR Masters | 1:14.61 | 624 | 36.15 | 38.46 | |||
4. | Szymkowiak Kamila | 87 | JW 4408 Sulechów | 1:18.59 | 534 | 37.58 | 41.01 |
Kategoria B |
1. | Lord Marta | 80 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:13.75 | 734 | 35.86 | 37.89 | |||
2. | Mróz Edyta | 79 | Wodnik 29 Katowice | 1:19.67 | 582 | 37.99 | 41.68 | |||
3. | Kucharska Jowita | 80 | AZS UWM Masters Olsztyn | 1:21.81 | 538 | 40.03 | 41.78 | |||
4. | Kornaś Sylwia | 83 | Wodnik 29 Katowice | 1:38.12 | 311 | 47.28 | 50.84 |
Kategoria C |
1. | Osmala Renata | 77 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:18.87 | 584 | 38.26 | 40.61 | |||
2. | Łoś-Janczur Monika | 74 | Zawodnik niezrzeszony | 1:29.41 | 400 | 42.77 | 46.64 | |||
3. | Dobczyńska Katarzyna | 77 | Warsaw Masters Team | 1:30.71 | 383 | 44.71 | 46.00 | |||
4. | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 1:42.34 | 267 | 48.69 | 53.65 |
Kategoria D |
1. | Fajkowska Daria | 73 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 1:12.26 | 831 | 34.06 | 38.20 | |||
2. | Płatek Jolanta | 71 | Masters Unia Oświęcim | 1:23.31 | 542 | 40.17 | 43.14 | |||
3. | Woźniak Dorota | 73 | ORS Opole | 1:25.78 | 497 | 41.47 | 44.31 | |||
4. | Maciąg Monika | 72 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:26.14 | 491 | 42.08 | 44.06 | |||
5. | Huszarova Silvia | 70 | MPK Previdza | 1:26.54 | 484 | 41.52 | 45.02 | |||
6. | Krzyżanowska Ewa | 72 | Warsaw Masters Team | 1:27.53 | 468 | 41.33 | 46.20 |
Kategoria E |
1. | Frank Marta | 68 | Weteran Zabrze | 1:16.12 | 809 | 36.86 | 39.26 | |||
2. | Ivanauskaite Ramune | 64 | SMC Takas Kaunas | 1:29.96 | 490 | 44.24 | 45.72 | |||
3. | Kotecka Anna | 65 | Warta Poznań | 1:32.47 | 451 | 45.81 | 46.66 |
Kategoria F |
1. | Kilina Marina | 63 | Pregel Kaliningrad | 1:24.78 | 618 | 42.02 | 42.76 | |||
2. | Szała Ewa | 59 | KP Koziegłowy | 1:24.87 | 616 | 41.14 | 43.73 | |||
3. | Mróz Urszula | 62 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 1:25.46 | 603 | 40.94 | 44.52 | |||
4. | Forrova Ivica | 60 | PVK Bratislava | 1:31.65 | 489 | 45.97 | 45.68 |
Kategoria G |
1. | Khiresh Lyudmyla | 57 | Masters SC Euro Lviv | 1:25.41 | 814 | 42.21 | 43.20 | |||
2. | Weber Jadwiga | 58 | Zawodnik niezrzeszony | 1:29.86 | 699 | 44.34 | 45.52 | |||
3. | Lukashova Ludmila | 55 | All Stars Moscow | 2:06.35 | 251 | 1:00.40 | 1:05.95 |
Kategoria H |
1. | Kiszczak Grażyna | 50 | Weteran Zabrze | 1:29.13 | 833 | 44.37 | 44.76 | |||
2. | Hausnerova Maria | 49 | MPK Previdza | 1:34.98 | 689 | 45.74 | 49.24 |
Kategoria I |
1. | Syguła Kazimiera | 47 | Redeco Wrocław | 1:54.64 | 464 | 55.12 | 59.52 | |||
2. | Yliene Aleksandra | 48 | SMC Takas Kaunas | 1:57.52 | 431 | 56.21 | 1:01.31 |
Kategoria J |
DYSKW. | Wieczorkiewicz Alina | 40 | Warsaw Masters Team | ||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 16/11/2013 - 18:13 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Kategoria A |
1. | Urbańczyk Piotr | 84 | Zawodnik niezrzeszony | 1:00.76 | 743 | 29.71 | 31.05 | |||
2. | Górka Marcin | 88 | Zawodnik niezrzeszony | 1:03.09 | 663 | 30.58 | 32.51 | |||
3. | Miłek Mateusz | 87 | Sport and Body Kraków | 1:03.54 | 649 | 31.99 | 31.55 | |||
4. | Sterczyński Jakub | 88 | AZS UAM Poznań | 1:03.91 | 638 | 31.03 | 32.88 | |||
5. | Jąkalski Tomasz | 88 | Zawodnik niezrzeszony | 1:05.70 | 587 | 31.65 | 34.05 | |||
6. | Lisiecki Rafał | 88 | Swimming Masters Team Szczecin | 1:07.51 | 541 | 31.61 | 35.90 | |||
7. | Wirszuło Radosław | 86 | Delfinek Legnica | 1:27.82 | 246 | 43.09 | 44.73 |
Kategoria B |
1. | Twarowski Karol | 79 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:04.13 | 723 | 31.06 | 33.07 | |||
2. | Tomaszewski Tomasz | 81 | Warta Poznań | 1:07.48 | 620 | 32.18 | 35.30 | |||
3. | Hałada Łukasz | 83 | Redeco Wrocław | 1:09.21 | 575 | 34.31 | 34.90 | |||
4. | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 1:12.67 | 497 | 36.08 | 36.59 |
Kategoria C |
1. | Minakovs Valerijs | 74 | Jelgava SPS | 1:00.63 | 927 | 29.48 | 31.15 | |||
2. | Baran Robert | 75 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:05.86 | 723 | 32.12 | 33.74 | |||
3. | Dadej Grzegorz | 78 | Zawodnik niezrzeszony | 1:07.41 | 674 | 33.16 | 34.25 | |||
4. | Doliński Arkadiusz | 78 | Zawodnik niezrzeszony | 1:12.90 | 533 | 35.11 | 37.79 | |||
5. | Hoffman Wojciech | 75 | Masters Korona Kraków | 1:15.16 | 486 | 37.30 | 37.86 | |||
6. | Dygdoń Paweł | 75 | Wodnik 29 Katowice | 1:15.80 | 474 | 36.55 | 39.25 | |||
7. | Nowak Paweł | 75 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:20.93 | 389 | 39.07 | 41.86 | |||
8. | Wołosz Przemysław | 78 | Warsaw Masters Team | 1:26.81 | 315 | 44.39 | 42.42 | |||
9. | Charchouli Norbert | 75 | Tarnowskie WOPR Masters | 1:34.65 | 243 | 46.52 | 48.13 | |||
10. | Próchniewicz Bartosz | 78 | Masters Korona Kraków | 1:49.48 | 157 | 53.35 | 56.13 |
Kategoria D |
1. | Stuchlik Tadeusz | 69 | Weteran Zabrze | 1:04.17 | 779 | 31.44 | 32.73 | |||
2. | Kersevicius Linas | 71 | SMC Takas Kaunas | 1:06.53 | 699 | 32.20 | 34.33 | |||
3. | Beym Robert | 69 | Start Poznań | 1:09.27 | 619 | 33.71 | 35.56 | |||
4. | Borus Dawid | 70 | Masters Gorzów Wlkp. | 1:10.16 | 596 | 34.38 | 35.78 | |||
5. | Bar Wiesław | 70 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:12.51 | 540 | 34.56 | 37.95 | |||
6. | Skodny Pavol | 69 | SPK Kupele Piestany | 1:12.94 | 530 | 35.57 | 37.37 | |||
7. | Fajdasz Andrzej | 73 | Zawodnik niezrzeszony | 1:18.65 | 423 | 37.78 | 40.87 |
Kategoria E |
1. | Rother Marek | 68 | Weteran Zabrze | 1:03.99 | 916 | 31.16 | 32.83 | |||
2. | Skośkiewicz Rafał | 66 | Warsaw Masters Team | 1:06.99 | 798 | 32.75 | 34.24 | |||
3. | Katakchiev Sergey | 68 | Pregel Kaliningrad | 1:11.04 | 669 | 34.52 | 36.52 | |||
4. | Skoczylas Tomasz | 66 | Wodnik 29 Katowice | 1:13.54 | 603 | 36.28 | 37.26 | |||
5. | Janyga Dariusz | 66 | Warta Poznań | 1:13.57 | 603 | 36.52 | 37.05 | |||
6. | Markowicz Piotr | 67 | AZS UWM Masters Olsztyn | 1:15.56 | 556 | 37.07 | 38.49 | |||
7. | Żebracki Bogdan | 66 | Masters Krosno | 1:19.82 | 472 | 39.45 | 40.37 |
Kategoria F |
1. | Wolny Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 1:06.50 | 927 | 32.11 | 34.39 | |||
2. | Januszkiewicz Zbigniew | 62 | Masters Opole | 1:08.99 | 830 | 34.42 | 34.57 | |||
3. | Zhykh Serhiy | 62 | Masters SC Euro Lviv | 1:14.34 | 663 | 36.61 | 37.73 | |||
4. | Juodeska Arlandas Antanas | 61 | SMC Takas Kaunas | 1:14.58 | 657 | 35.71 | 38.87 | |||
5. | Khymovich Petro | 63 | Zhytomyr Aqua Masters | 1:15.46 | 634 | 36.84 | 38.62 | |||
6. | Dorywalski Tomasz | 61 | Masters Unia Oświęcim | 1:19.16 | 549 | 38.35 | 40.81 | |||
7. | Mydłowski Mietek | 62 | SiKReT Masters Gliwice | 1:21.95 | 495 | |||||
8. | Waraczewski Przemysław | 62 | Warta Poznań | 1:23.97 | 460 | 40.38 | 43.59 | |||
9. | Barucha Jan | 59 | Weteran Zabrze | 1:27.81 | 402 | 41.49 | 46.32 | |||
10. | Wiszniewski Andrzej | 63 | Warsaw Masters Team | 2:00.44 | 156 | 1:01.56 | 58.88 |
Kategoria G |
1. | Gabiec Mariusz | 58 | AZS UWM Masters Olsztyn | 1:13.84 | 803 | 36.00 | 37.84 | |||
2. | Valtr Vaclav | 56 | Spolchemie Usti n/L | 1:15.87 | 740 | 36.87 | 39.00 | |||
3. | Mashkin Sergiy | 55 | Masters SC Euro Lviv | 1:15.91 | 739 | 37.14 | 38.77 | |||
4. | Konstanty Janusz | 56 | Wisła Masters Kraków | 1:19.39 | 646 | 38.55 | 40.84 | |||
5. | Pietraszewski Zbigniew | 55 | Olimpia Poznań | 1:27.54 | 482 | 42.60 | 44.94 | |||
6. | Czupryn Wojciech | 58 | Warsaw Masters Team | 1:45.20 | 277 | 51.63 | 53.57 | |||
7. | Rusowicz Waldemar | 55 | Masters Kraśnik | 1:53.69 | 220 |
Kategoria H |
1. | Dubiński Bogdan | 53 | Zawodnik niezrzeszony | 1:27.77 | 568 | 42.48 | 45.29 | |||
2. | Ossowski Aleksander | 53 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 1:27.83 | 567 | 42.16 | 45.67 | |||
3. | Jarzyna Włodzimierz | 49 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:30.50 | 518 | 45.09 | 45.41 | |||
4. | Chyrkov Yuriy | 51 | Masters SC Euro Lviv | 1:31.57 | 500 | 44.75 | 46.82 | |||
5. | Boryski Jerzy | 51 | Olimpia Poznań | 1:37.23 | 418 | 48.14 | 49.09 | |||
6. | Garbarczuk Janusz | 51 | Masters Opole | 1:49.32 | 294 | 52.47 | 56.85 | |||
7. | Bantkowski Jan | 49 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:47.57 | 81 | 1:20.38 | 1:27.19 |
Kategoria I |
1. | Galkin Mykhailo | 47 | Masters SC Euro Lviv | 1:34.86 | 443 | 46.39 | 48.47 | |||
2. | Poloczek Bernard | 47 | Weteran Zabrze | 1:38.06 | 401 | 46.97 | 51.09 | |||
3. | Woch Janusz | 46 | Olimpia Poznań | 1:39.64 | 383 | 47.24 | 52.40 | |||
4. | Daszyński Andrzej | 48 | Energetyk Zgorzelec | 1:45.68 | 321 | 52.01 | 53.67 | |||
5. | Kushnir Zenoviy | 46 | Masters SC Euro Lviv | 2:04.41 | 196 | 59.97 | 1:04.44 | |||
6. | Marciniszko Jerzy | 44 | Delfin Gliwice | 2:45.79 | 83 | 1:19.04 | 1:26.75 |
Kategoria J |
1. | Dziekoński Edward | 43 | Zawodnik niezrzeszony | 1:57.23 | 262 | 56.64 | 1:00.59 | |||
2. | Bugla Rudolf | 40 | Naprzód Rydułtowy | 2:04.85 | 217 | 1:01.38 | 1:03.47 | |||
3. | Golik Janusz | 41 | Masters Chełm | 2:08.71 | 198 | 1:03.58 | 1:05.13 |
Kategoria K |
1. | Witkowski Tadeusz | 37 | Masters Opole | 1:47.11 | 621 | 53.18 | 53.93 |
Kategoria L |
1. | Prządo Lucjan | 30 | Polonia Warszawa | 2:08.44 | 419 | 1:02.92 | 1:05.52 | |||
2. | Ludwiczak Zbigniew | 33 | STP Masters Szczecinek | 2:09.38 | 410 | 1:03.06 | 1:06.32 | |||
3. | From Kazimierz | 32 | Zawodnik niezrzeszony | 2:55.79 | 163 | 1:23.14 | 1:32.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 16/11/2013 - 18:40 | Kobiet, 200m dowolny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Kategoria 0 |
1. | Drab Magdalena | 92 | CM UJ Masters Kraków | 2:12.37 | 805 | 29.60 | 33.19 | 34.79 | 34.79 | |||
2. | Stadnik Karolina | 89 | AZS UAM Poznań | 2:19.43 | 689 | 30.71 | 35.43 | 36.90 | 36.39 | |||
3. | Zadrożna Karolina | 92 | Masters Korona Kraków | 2:21.29 | 662 | 32.62 | 35.71 | 36.57 | 36.39 | |||
4. | Krysiak Olga | 91 | Zawodnik niezrzeszony | 2:22.48 | 645 | 31.73 | 36.01 | 37.42 | 37.32 | |||
5. | Kieszek Joanna | 91 | Masters Korona Kraków | 2:27.25 | 585 | 33.33 | 37.92 | 38.65 | 37.35 | |||
6. | Jasińska Joanna | 93 | KU AZS UJ Kraków | 2:28.02 | 576 | 33.48 | 37.55 | 38.83 | 38.16 | |||
7. | Michałowska Katarzyna | 91 | Zawodnik niezrzeszony | 2:43.21 | 429 | 36.40 | 40.68 | 42.87 | 43.26 | |||
8. | Kostyra Agnieszka | 90 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:47.14 | 400 | 35.74 | 41.00 | 44.56 | 45.84 | |||
9. | Sołtys Anna | 89 | Delfinek Legnica | 4:02.62 | 130 | 48.40 | 1:04.64 | 1:07.94 | 1:01.64 |
Kategoria A |
1. | Mongiało Magdalena | 88 | Redeco Wrocław | 2:18.94 | 747 | 30.95 | 34.65 | 36.51 | 36.83 | |||
2. | Vachanova Lucia | 87 | SPK Kupele Piestany | 2:24.69 | 661 | 32.73 | 36.18 | 37.67 | 38.11 | |||
3. | Gudaniec Katarzyna | 88 | TKKF Koszalin | 2:32.30 | 567 | 33.70 | 38.10 | 40.00 | 40.50 | |||
4. | Piekut Anna | 88 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:35.70 | 530 | 35.10 | 39.68 | 41.42 | 39.50 | |||
5. | Grycz Urszula | 85 | Ursynów Masters | 2:40.82 | 481 | 36.46 | 40.44 | 42.39 | 41.53 | |||
6. | Gajdus Marianna | 86 | Warsaw Masters Team | 2:41.28 | 477 | 37.21 | 41.09 | 42.08 | 40.90 | |||
7. | Karaś Karolina | 87 | Victory Masters Elbląg | 3:21.22 | 245 | 47.28 | 52.07 | |||||
8. | Tkacz Barbara | 86 | Warsaw Masters Team | 3:22.37 | 241 | 43.06 | 49.24 | 54.31 | 55.76 |
Kategoria B |
1. | Michalik Dominika | 79 | Masters Białystok | 2:25.41 | 649 | 33.95 | 36.97 | 37.71 | 36.78 | |||
2. | Duda Anna | 81 | Wodnik 29 Katowice | 2:31.41 | 575 | 33.70 | 37.76 | 40.28 | 39.67 | |||
3. | Rompała Agata | 82 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:32.88 | 559 | 33.29 | 38.24 | 40.95 | 40.40 | |||
4. | Opitz Agnieszka | 82 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:33.74 | 549 | 33.86 | 39.25 | 41.16 | 39.47 | |||
5. | Mróz Edyta | 79 | Wodnik 29 Katowice | 2:39.83 | 489 | 35.96 | 40.18 | 42.33 | 41.36 | |||
6. | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 2:47.45 | 425 | 36.44 | 41.46 | 44.12 | 45.43 | |||
7. | Przybysz Aleksandra | 82 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:50.90 | 400 | 39.17 | 42.96 | 44.79 | 43.98 | |||
8. | Chmielewska Izabela | 81 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 3:45.01 | 175 | 47.14 | 55.71 | 1:00.90 | 1:01.26 |
Kategoria C |
1. | Sołtyk Judyta | 74 | Zawodnik niezrzeszony | 2:29.52 | 629 | 34.06 | 37.40 | 39.24 | 38.82 | |||
2. | Maryl Marta | 78 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 2:40.66 | 507 | 36.92 | 40.74 | 42.27 | 40.73 | |||
3. | Kaczmarczyk Beata | 75 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 2:50.85 | 421 | 38.38 | 43.26 | 45.58 | 43.63 | |||
4. | Dobczyńska Katarzyna | 77 | Warsaw Masters Team | 3:01.46 | 351 | 41.04 | 47.36 | 47.59 | 45.47 | |||
5. | Fira Elżbieta | 75 | Wodnik 29 Katowice | 3:10.57 | 303 | 44.51 | 48.22 | 49.78 | 48.06 | |||
6. | Jakubów Marlena | 74 | Redeco Wrocław | 3:11.36 | 300 | 42.20 | 48.93 | 52.45 | 47.78 | |||
7. | Romańska Alicja | 75 | Masters Korona Kraków | 3:23.52 | 249 | 47.93 | 52.89 | 53.38 | 49.32 |
Kategoria D |
1. | Sulewska Beata | 72 | Weteran Zabrze | 2:27.66 | 685 | 34.19 | 37.65 | 38.45 | 37.37 | |||
2. | Obłąkowska-Mucha Agnieszka | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 3:15.90 | 293 | 40.61 | 48.74 | 53.28 | 53.27 | |||
3. | Piechura Małgorzata | 73 | Niezrzeszeni.pl | 3:46.41 | 190 | 51.17 | 55.02 | 59.48 | 1:00.74 | |||
NIE UK. | Wytrwał Barbara | 70 | Tarnowskie WOPR Masters |
Kategoria E |
1. | Serbin Małgorzata | 66 | MKP Szczecin | 2:28.17 | 735 | 34.08 | 37.68 | 38.70 | 37.71 | |||
2. | Hlatka Nina | 68 | MPK Previdza | 2:38.67 | 598 | 36.75 | 39.95 | 41.36 | 40.61 | |||
3. | Sikorska Małgorzata | 66 | Astoria Bydgoszcz | 2:41.49 | 567 | 37.42 | 40.73 | 41.53 | 41.81 | |||
4. | Goździejewska Anna | 67 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:44.38 | 538 | 36.89 | 41.04 | 42.58 | 43.87 | |||
5. | Kotecka Anna | 65 | Warta Poznań | 2:51.20 | 476 | 40.23 | 42.07 | 44.07 | 44.83 | |||
6. | Ivanauskaite Ramune | 64 | SMC Takas Kaunas | 2:55.86 | 439 | 40.93 | 44.26 | 46.08 | 44.59 | |||
7. | Ivanova Nataliya | 68 | Zhytomyr Aqua Masters | 3:09.38 | 352 | 41.25 | 47.22 | |||||
8. | Cicha-Mikołajczyk Alicja | 64 | Ursynów Masters | 4:15.97 | 142 | 59.37 | 1:06.82 | 1:07.88 | 1:01.90 |
Kategoria F |
1. | Maciejowska Anna | 60 | Sopot Masters | 2:58.14 | 434 | 39.50 | 45.02 | 46.90 | 46.72 | |||
2. | Macierzewska Agnieszka | 60 | Masters Korona Kraków | 3:02.01 | 406 | 39.53 | 46.18 | 49.60 | 46.70 | |||
3. | Kicinova Anna | 61 | SPK Kupele Piestany | 3:06.24 | 379 | 41.49 | 46.57 | 49.74 | 48.44 | |||
4. | Zagała Joanna | 59 | SiKReT Masters Gliwice | 3:19.92 | 307 | 45.74 | 51.18 | 53.23 | 49.77 | |||
5. | Mysiak Katarzyna | 61 | Gdynia Masters | 3:20.54 | 304 | 44.17 | 50.19 | 53.44 | 52.74 | |||
6. | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 3:27.00 | 276 | 48.58 | 52.19 | 53.83 | 52.40 | |||
7. | Wepa Hanna | 59 | Masters Chełm | 5:09.15 | 83 | 1:08.61 | 1:19.97 | 1:20.05 | 1:20.52 |
Kategoria G |
1. | Aleskchenko Natalia | 57 | Pregel Kaliningrad | 2:47.19 | 760 | 38.42 | 43.08 | 43.84 | 41.85 | |||
2. | Dąbrowska Zofia | 58 | SiKReT Masters Gliwice | 3:40.54 | 331 | 50.07 | 56.65 | 58.47 | 55.35 |
Kategoria H |
1. | Łutowicz Maria | 50 | Olimpia Poznań | 3:18.63 | 512 | 45.44 | 52.07 | 53.45 | 47.67 | |||
2. | Brendler Barbara | 50 | Weteran Zabrze | 3:29.14 | 438 | 45.84 | 53.17 | 55.92 | 54.21 | |||
3. | Szemberg Anna | 49 | Warsaw Masters Team | 4:05.10 | 272 | 54.88 | 1:03.31 | 1:06.10 | 1:00.81 |
Kategoria I |
1. | Kosmol Ewa | 47 | Warsaw Masters Team | 3:41.62 | 405 | 51.59 | 57.66 | 57.67 | 54.70 | |||
2. | Mleczko Maria | 46 | Masters Korona Kraków | 4:34.82 | 212 | 59.83 | 1:10.72 | 1:11.25 | 1:13.02 |
Kategoria J |
1. | Golub Nina | 42 | Masters SC Euro Lviv | 4:58.47 | 177 | 1:06.70 | 1:16.34 | 1:18.88 | 1:16.55 |
Kategoria M |
1. | Wilczyńska Wacława | 28 | Astoria Bydgoszcz | 6:05.06 | 416 | 1:18.93 | 1:35.59 | 1:36.65 | 1:33.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 16/11/2013 - 19:19 | Mężczyzn, 200m dowolny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Kategoria 0 |
1. | Jabłoński Marcin | 90 | Zawodnik niezrzeszony | 1:54.45 | 888 | 26.55 | 29.29 | 29.72 | 28.89 | |||
2. | Kaproń Kacper | 93 | AZS WSB Dabrowa Grn. | 2:16.28 | 526 | 29.26 | 33.23 | 36.16 | 37.63 | |||
3. | Pagacz Miłosz | 90 | Tarnowskie WOPR Masters | 3:32.11 | 139 | 44.09 | 50.93 | 57.56 | 59.53 |
Kategoria A |
1. | Ziemniarski Bartosz | 86 | AZS UAM Poznań | 1:59.31 | 839 | 26.96 | 30.51 | 31.44 | 30.40 | |||
2. | Szczypiński Marcin | 86 | Wodnik 29 Katowice | 2:00.62 | 812 | 27.28 | 30.19 | 31.05 | 32.10 | |||
3. | Stawiany Mateusz | 86 | Aquapark Wrocław | 2:04.17 | 744 | 27.97 | 30.48 | 32.14 | 33.58 | |||
4. | Kownacki Maciej | 85 | Redeco Wrocław | 2:07.86 | 682 | 29.04 | 32.51 | 33.57 | 32.74 | |||
5. | Latuszek Kamil | 88 | Masters Korona Kraków | 2:12.50 | 612 | 29.78 | 33.97 | 34.71 | 34.04 | |||
6. | Żurek Jacek | 85 | Masters Korona Kraków | 2:17.28 | 551 | 30.36 | 34.34 | 36.42 | 36.16 | |||
7. | Czupryn Jacek | 88 | Warsaw Masters Team | 2:27.70 | 442 | 34.86 | 37.85 | 38.10 | 36.89 | |||
8. | Kowalczyk Rafał | 84 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 2:53.35 | 273 | 37.80 | 44.10 | 45.64 | 45.81 |
Kategoria B |
1. | Brodacki Maciej | 83 | Swimming Masters Team Szczecin | 2:07.21 | 587 | 28.49 | 31.53 | 33.41 | 33.78 | |||
2. | Isalski Przemysław | 82 | Warta Poznań | 2:09.50 | 556 | 29.85 | 32.51 | 33.54 | 33.60 | |||
3. | Kujat Szymon | 82 | Aquapark Wrocław | 2:14.80 | 493 | 30.35 | 34.35 | 35.64 | 34.46 | |||
4. | Dybek Mateusz | 80 | Wisła Masters Kraków | 2:15.41 | 486 | 31.34 | 34.27 | 36.38 | 33.42 | |||
5. | Grabarczyk Marcin | 79 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:15.93 | 481 | 30.97 | 34.36 | 35.78 | 34.82 | |||
6. | Kłosiński Artur | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 2:16.12 | 479 | 31.60 | 34.35 | 35.35 | 34.82 | |||
7. | Olejarczyk Igor | 79 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:24.58 | 399 | 30.29 | 35.09 | 38.98 | 40.22 | |||
8. | Ilczyszyn Krzysztof | 83 | UKS 307 Warszawa | 2:26.39 | 385 | 35.41 | 38.65 | 37.09 | 35.24 | |||
9. | Kałużyński Wojciech | 80 | Warsaw Masters Team | 2:39.51 | 297 | 35.23 | 38.66 | |||||
10. | Wasielak Michał | 81 | Warsaw Masters Team | 2:43.94 | 274 | 36.94 | 41.46 | 43.60 | 41.94 |
Kategoria C |
1. | Horbacz Marcin | 74 | JW 2399 Świętosżów | 2:00.34 | 794 | 28.90 | 30.52 | 30.52 | 30.40 | |||
2. | Gregorowicz Paweł | 74 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:07.27 | 671 | 29.03 | 31.38 | 33.14 | 33.72 | |||
3. | Gołębiowski Remigiusz | 76 | Swimmers Warszawa | 2:07.71 | 664 | 28.47 | 31.98 | 33.00 | 34.26 | |||
4. | Kowalczyk Piotr | 74 | MKP Szczecin | 2:13.23 | 585 | 30.04 | 33.75 | 35.89 | 33.55 | |||
5. | Opaliński Paweł | 74 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:14.22 | 572 | 30.53 | 33.80 | 35.43 | 34.46 | |||
6. | Szulc Jakub | 76 | Warsaw Masters Team | 2:15.61 | 555 | 31.00 | 34.57 | 35.44 | 34.60 | |||
7. | Ziółkowski Damian | 78 | UKS 307 Warszawa | 2:19.96 | 505 | 31.07 | 36.29 | 37.04 | 35.56 | |||
8. | Ślęczka Krzysztof | 74 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 2:21.48 | 489 | 30.81 | 35.92 | 37.49 | 37.26 | |||
9. | Hoffman Wojciech | 75 | Masters Korona Kraków | 2:22.68 | 476 | 33.07 | 36.39 | 37.55 | 35.67 | |||
10. | Bystry Jarek | 77 | AZS UAM Poznań | 2:25.21 | 452 | 32.67 | 36.56 | 37.95 | 38.03 | |||
11. | Zadorożny Bartłomiej | 78 | Olimpia Poznań | 2:27.90 | 428 | 31.39 | 35.69 | 39.83 | 40.99 | |||
12. | Płaneta Maciej | 74 | Delfin Masters Tarnobrzeg | 2:33.22 | 385 | 35.98 | 38.16 | 40.37 | 38.71 | |||
13. | Wągrowski Michał | 76 | Zawodnik niezrzeszony | 2:33.63 | 381 | 30.72 | 36.49 | 42.42 | 44.00 | |||
14. | Witkowski Adam | 75 | KP Koziegłowy | 2:37.65 | 353 | 34.47 | 38.70 | 41.85 | 42.63 | |||
15. | Pintara Kornel | 78 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:38.59 | 347 | 35.03 | 38.79 | 41.51 | 43.26 | |||
16. | Szabelka Tomasz | 77 | Wodnik 29 Katowice | 2:47.40 | 295 | 37.39 | 42.26 | |||||
17. | Wierzbik Bernard | 75 | Pływak Tomaszów Maz. | 2:47.68 | 293 | 2:04.46 | 43.11 | |||||
18. | Mazurek Marcin | 75 | Masters Kraśnik | 2:51.97 | 272 | 37.32 | 42.51 | 45.66 | 46.48 | |||
19. | Bebelski Rafał | 77 | Warsaw Masters Team | 2:56.12 | 253 | 39.40 | 44.56 | 46.76 | 45.40 | |||
20. | Nowicki Piotr | 76 | MKP Szczecin | 3:02.63 | 227 | 40.73 | 46.16 | 48.44 | 47.30 | |||
21. | Koza Maciej | 74 | Masters Krosno | 3:03.56 | 223 | 48.13 | ||||||
22. | Charchouli Norbert | 75 | Tarnowskie WOPR Masters | 3:04.91 | 219 | 38.09 | 44.55 | 50.75 | 51.52 | |||
23. | Siwonia Marcin | 77 | Akademia Ruchu AG Warszawa | 3:19.90 | 173 | 46.42 | 50.32 | 51.13 | 52.03 |
Kategoria D |
1. | Skorykow Andrzej | 69 | Warsaw Masters Team | 2:10.25 | 653 | 30.15 | 32.59 | 33.95 | 33.56 | ||||
2. | Monczak Grzegorz | 73 | One Man Team Poznań | 2:10.84 | 644 | 31.53 | 33.79 | 32.93 | 32.59 | ||||
3. | Syrbu Oleksandr | 72 | Masters SC Euro Lviv | 2:16.10 | 572 | 32.10 | 34.75 | 35.10 | 34.15 | ||||
4. | Wojciechowicz Marek | 70 | Masters Gorzów Wlkp. | 2:16.90 | 562 | 30.48 | 34.41 | 36.35 | 35.66 | ||||
5. | Bar Wiesław | 70 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 2:17.10 | 560 | 32.02 | 35.63 | 35.46 | 33.99 | ||||
6. | Mańczak Jakub | 71 | Delfin Gdynia | 2:19.67 | 530 | 31.95 | 35.82 | 37.03 | 34.87 | ||||
7. | Lewandowski Marcin | 73 | Happy TRI Friends Kraków | 2:31.34 | 416 | 35.12 | 39.38 | 39.43 | 37.41 | ||||
8. | Rybarczyk Michał | 70 | Ursynów Masters | 2:31.48 | 415 | 33.15 | 37.43 | 40.86 | 40.04 | ||||
9. | Mytnik Grzegorz | 72 | Water Knights Zabierzów | 2:36.65 | 375 | 36.26 | 39.95 | 40.29 | 40.15 | ||||
10. | Wesołowski Dariusz | 71 | Wisła Masters Kraków | 2:37.40 | 370 | 36.16 | 40.25 | 43.63 | 37.36 | ||||
11. | Szurek Sławomir | 71 | Orka Masters Radlin | 2:40.75 | 347 | 36.80 | 41.09 | 42.36 | 40.50 | ||||
12. | Wytrwał Adam | 69 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:51.57 | 285 | 38.48 | 43.38 | 46.01 | 43.70 | ||||
13. | Żurczak Tomasz | 69 | Orka Masters Radlin | 2:51.60 | 285 | 37.99 | 1:28.02 | ||||||
14. | Kuryło Artur | 70 | Masters Krosno | 2:55.16 | 268 | 39.23 | 45.38 | 47.92 | 42.63 | ||||
DYSKW. | Dzwonek Patryk | 69 | Zawodnik niezrzeszony | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
Kategoria E |
1. | Monczak Piotr | 67 | Start Poznań | 2:09.57 | 694 | 30.00 | 33.34 | 33.18 | 33.05 | |||
2. | Soukup Petr | 67 | PVK Bratislava | 2:15.54 | 606 | 30.36 | 33.92 | 35.53 | 35.73 | |||
3. | Smirnov Alexander | 68 | Pregel Kaliningrad | 2:15.62 | 605 | 32.03 | 35.26 | 35.06 | 33.27 | |||
4. | Skoczylas Tomasz | 66 | Wodnik 29 Katowice | 2:18.83 | 564 | 32.31 | 34.68 | 36.17 | 35.67 | |||
5. | Kukharyev Igoir | 66 | Zhytomyr Aqua Masters | 2:21.73 | 530 | 33.12 | 35.81 | 36.58 | 36.22 | |||
6. | Cybertowicz Sławomir | 66 | Olimpia Poznań | 2:23.48 | 511 | 32.48 | 36.26 | 37.94 | 36.80 | |||
7. | Frolov Sergey | 64 | Nevskie Zvezdy St. Petersburg | 2:24.17 | 503 | 31.68 | 35.89 | 38.12 | 38.48 | |||
8. | Jr. Janovsky Jiri | 64 | Straz pod Ralskem | 2:26.74 | 477 | 34.11 | 37.63 | 38.04 | 36.96 | |||
9. | Zadrożny Jarosław | 66 | Masters Korona Kraków | 2:44.84 | 337 | 36.33 | 41.11 | 44.70 | 42.70 | |||
10. | Pycia Adam | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 2:54.74 | 283 | 35.47 | 40.66 | 47.50 | 51.11 | |||
11. | Majsiak Ryszard | 65 | Masters Krosno | 3:34.80 | 152 | 44.86 | 53.88 | 58.64 | 57.42 | |||
NIE UK. | Levchenko Volodymyr | 68 | Zhytomyr Aqua Masters |
Kategoria F |
1. | Olszewski Paweł | 62 | Warta Poznań | 2:11.74 | 870 | 30.55 | 33.67 | 34.29 | 33.23 | |||
2. | Hakel Branislav | 63 | PO KTV UMB Banska Bystrica | 2:15.70 | 796 | 31.12 | 34.02 | 35.19 | 35.37 | |||
3. | Kania Waldemar | 62 | ORS Opole | 2:35.88 | 525 | 35.56 | 39.74 | 40.83 | 39.75 | |||
4. | Koźlikowski Marek | 61 | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:45.44 | 439 | 36.44 | 42.01 | 44.37 | 42.62 | |||
5. | Thiem Jacek | 63 | Warta Poznań | 2:53.49 | 380 | 39.99 | 45.09 | 44.27 | 44.14 | |||
6. | Bąk Zdzisław | 61 | Masters Kraśnik | 2:58.86 | 347 | 39.10 | 44.38 | 47.59 | 47.79 | |||
7. | Maciejczak Andrzej | 60 | Tarnowskie WOPR Masters | 2:59.09 | 346 | 37.27 | 47.85 | 47.78 | 46.19 | |||
8. | Sutowski Robert | 59 | Warsaw Masters Team | 3:10.57 | 287 | 41.67 | 47.60 | 50.94 | 50.36 | |||
9. | Nowicki Robert | 63 | Warsaw Masters Team | 3:20.33 | 247 | 44.02 | 50.66 | 52.79 | 52.86 |
Kategoria G |
1. | Przytulski Włodzimierz | 57 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 2:23.38 | 804 | 33.29 | 36.03 | 37.38 | 36.68 | |||
2. | Krcik Jozef | 57 | PVK Bratislava | 2:36.92 | 613 | 34.95 | 37.26 | 1:23.80 | 0.91 | |||
3. | Birecki Roman | 55 | Masters Opole | 2:40.80 | 570 | 35.40 | 40.24 | 42.87 | 42.29 | |||
4. | Kwiatkowski Jacek | 57 | YMCA Kraków | 2:45.63 | 521 | 35.92 | 41.81 | 44.96 | 42.94 | |||
5. | Minkiewicz Jerzy | 56 | Masters Opole | 2:50.91 | 474 | 36.37 | 43.32 | 46.10 | 45.12 | |||
6. | Miński Andrzej | 56 | Niezrzeszeni.pl | 3:06.07 | 368 | 41.65 | 47.17 | 49.10 | 48.15 | |||
7. | Lasowy Marian | 55 | Masters Gorzów Wlkp. | 3:13.92 | 325 | 41.17 | 48.54 | 52.35 | 51.86 | |||
8. | Wepa Wiesław | 56 | Masters Chełm | 3:37.37 | 230 | 46.99 | 55.01 | 58.70 | 56.67 |
Kategoria H |
1. | Rubaszkiewicz Andrzej | 49 | MKS Piaseczno | 2:37.93 | 665 | 35.89 | 39.57 | 42.34 | 40.13 | |||
2. | Kubicki Leszek | 53 | Gdynia Masters | 2:43.22 | 602 | 35.22 | 41.07 | 43.84 | 43.09 | |||
3. | Ciecior Jerzy | 53 | Orka Masters Radlin | 2:52.91 | 506 | 37.69 | 43.73 | 45.95 | 45.54 | |||
4. | Kulczyk Krzysztof | 52 | Wodnik 29 Katowice | 2:59.77 | 451 | 37.72 | 45.39 | 50.21 | 46.45 | |||
5. | Michałkowski Andrzej | 51 | TKKF Koszalin | 3:35.48 | 261 | 46.37 | 54.19 | 58.33 | 56.59 |
Kategoria I |
1. | Bashmakov Alexander | 46 | Poseidon Moscow | 2:39.34 | 768 | 37.73 | 39.03 | 41.23 | 41.35 | |||
2. | Mleczko Andrzej | 47 | Masters Korona Kraków | 2:54.96 | 580 | 37.83 | 44.14 | 46.69 | 46.30 | |||
3. | Galkin Mykhailo | 47 | Masters SC Euro Lviv | 3:01.14 | 523 | 43.61 | 46.58 | 45.95 | 45.00 | |||
4. | Maciejczyk Zbigniew | 47 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 3:06.76 | 477 | 39.49 | 47.30 | 51.31 | 48.66 | |||
5. | Wolniewicz Janusz | 48 | Trójka Oborniki | 3:16.86 | 407 | 43.10 | 49.69 | 53.05 | 51.02 |
Kategoria J |
1. | Buczkowski Władysław | 42 | Weteran Zabrze | 3:04.84 | 541 | 42.71 | 47.74 | 48.58 | 45.81 | |||
2. | Krawczyk Tadeusz | 43 | Masters Korona Kraków | 4:02.11 | 240 | 49.82 | 1:03.22 | 1:06.11 | 1:02.96 |
Kategoria K |
1. | Lewandowski Zygmunt | 37 | Delfin Inowrocław | 3:24.16 | 472 | 46.74 | 52.62 | 54.21 | 50.59 |
Kategoria L |
1. | Ludwiczak Zbigniew | 33 | STP Masters Szczecinek | 3:59.49 | 426 | 56.20 | 1:00.82 | 1:02.26 | 1:00.21 | |||
2. | Ślężyński Jan | 31 | AZS AWF Katowice | 5:03.23 | 209 | 1:04.32 | 1:20.08 | 1:22.33 | 1:16.50 | |||
3. | From Kazimierz | 32 | Zawodnik niezrzeszony | 5:13.30 | 190 | 1:05.44 | 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 16/11/2013 - 20:18 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | AG 80 - 400 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
Kategoria A |
1. | Tarnowskie WOPR Masters A | Tarnowskie WOPR Masters | 2:04.66 |
Mróz Urszula Rompała Karolina | 86 85 | 31.65 32.15 | Rompała Agata Opitz Agnieszka | 82 82 | 30.54 30.32 |
Kategoria B |
1. | Delfin Masters Tarnobrzeg B | Delfin Masters Tarnobrzeg | 2:09.98 |
Rozmus Angelika Osmala Renata | 78 77 | 32.04 32.38 | Maciąg Monika Meksuła Agata | 72 77 | 33.73 31.83 |
2. | AZS UWM Masters Olsztyn B | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:12.04 |
Kucharska Jowita Goździejewska Anna | 80 67 | 31.79 33.69 | Piekut Anna Przybysz Aleksandra | 88 82 | 32.66 33.90 |
3. | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 2:17.87 |
Jamrozik Justyna Kwatera Joanna | 88 84 | 33.19 36.51 | Janeczko Anna Wysocka Klaudia | 72 66 | 34.01 34.16 |
4. | Wodnik 29 Katowice B | Wodnik 29 Katowice | 2:23.30 |
Mróz Edyta Fira Elżbieta | 79 75 | 33.41 37.75 | Stefanek Jolanta Duda Anna | 60 81 | 41.56 30.58 |
5. | Warsaw Masters Team B | Warsaw Masters Team | 2:25.94 |
Mazurkiewicz Agnieszka Stanisławska Anna | 82 87 | 35.89 35.72 | Mancewicz Barbara Krzyżanowska Ewa | 86 72 | 42.17 32.16 |
6. | KP Koziegłowy B | KP Koziegłowy | 2:26.18 |
Szała Ewa Maduzia Aneta | 59 84 | 34.44 36.31 | Jakubowska Ewa Chomicz Joanna | 72 88 | 43.11 32.32 |
Kategoria C |
1. | Zgiersko-Łęczyckie WOPR C | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 2:05.43 |
Fajkowska Daria Mróz Urszula | 73 62 | 29.60 33.97 | Ścibiorek Małgorzata Stępień Ewa | 71 62 | 29.92 31.94 |
Kategoria D |
1. | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:12.26 |
Kuliś Mariola Legutko Mirosława | 66 57 | 31.35 36.44 | Wysocka Marta Frączek Izabela | 59 70 | 34.54 29.93 |
2. | Masters Gdynia D | Gdynia Masters | 2:42.63 |
Polańczyk Renata Mysiak Katarzyna | 59 61 | 42.01 40.76 | Radkowiak Danuta Mazurek Katarzyna | 60 59 | 40.76 39.10 |
Kategoria E |
1. | Weteran Zabrze E | Weteran Zabrze | 2:31.50 |
Bastek Renata Bosowska Janina | 43 47 | 35.79 44.69 | Brendler Barbara Frank Marta | 50 68 | 39.85 31.17 |
PK | MSC Euro Lviv E | Masters SC Euro Lviv | 2:54.94 |
Khiresh Lyudmyla Golub Nina | 57 42 | 35.02 57.27 | Tymoshenko Lidiya Hertsyk Nataliya | 49 63 | 44.53 38.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 16/11/2013 - 20:25 | Mężczyzn, 4 x 50m dowolny | AG 80 - 400 Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
Kategoria A |
1. | Warsaw Masters Team A | Warsaw Masters Team | 1:40.77 |
Safrończyk Piotr Kozak Stanisław | 88 86 | 23.83 26.28 | Pfitzner Jan Dzięcioł Karol | 86 81 | 25.42 25.24 |
Kategoria B |
1. | Legia Warszawa B | Legia Warszawa | 1:43.13 |
Spyra Krzysztof Wilczęga Tomasz | 73 87 | 27.07 25.93 | Wilczęga Marcin Peńsko Jan | 81 87 | 25.70 24.43 |
2. | Redeco Wrocław B | Redeco Wrocław | 1:45.41 |
Hałada Łukasz Ptak Łukasz | 83 83 | 27.28 26.64 | Piątkowski Jakub Urban Wojciech | 83 82 | 25.90 25.59 |
3. | Warta Poznań B | Warta Poznań | 1:45.71 |
Tomaszewski Tomasz Liszewski Rafał | 81 84 | 26.32 26.41 | Stanoch Jakub Isalski Przemysław | 83 82 | 26.39 26.59 |
4. | Tarnowskie WOPR Masters B | Tarnowskie WOPR Masters | 1:47.37 |
Jurek Przemysław Jurek Radosław | 81 83 | 26.67 27.69 | Litwora Łukasz Kacer Maciej | 76 83 | 28.35 24.66 |
5. | Masters Korona Kraków B | Masters Korona Kraków | 1:48.52 |
Latuszek Kamil Binkowski Michał | 88 82 | 26.18 26.26 | Hoffman Wojciech Żurek Jacek | 75 85 | 29.17 26.91 |
6. | Piatka Konstantynów Ł. B | Piątka Konstantynów Ł. | 1:48.79 |
Trudnos Rafał Zdzieszyński Wojciech | 80 80 | 28.16 27.12 | Grabarczyk Marcin Olejarczyk Igor | 79 79 | 27.04 26.47 |
7. | Piatka Konstantynów Ł. B | Piątka Konstantynów Ł. | 1:51.85 |
Pietrowski Witold Olkowicz Arkadiusz | 80 76 | 28.54 28.26 | Kotus Tomasz Karczmarczyk Jakub | 81 80 | 26.98 28.07 |
8. | Warsaw Masters Team B | Warsaw Masters Team | 1:56.75 |
Kałużyński Wojciech Skośkiewicz Rafał | 80 66 | 31.70 27.73 | Czupryn Jacek Makomaski Tomasz | 88 86 | 30.21 27.11 |
9. | Piatka Konstantynów Ł. B | Piątka Konstantynów Ł. | 2:03.58 |
Raj Łukasz Pintara Kornel | 79 78 | 29.85 30.26 | Gryczyński Jakub Sidorowicz Jakub | 80 83 | 31.50 31.97 |
DYSKW. | JW 2399 Świętoszów B | JW 2399 Świętosżów | |||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
Stępień Radosław Druciarek Jarosław | 84 87 | 28.04 29.62 | Janowski Mariusz Horbacz Marcin | 80 74 | 28.57 25.66 |
Kategoria C |
1. | Wodnik 29 Katowice C | Wodnik 29 Katowice | 1:45.54 |
Skoczylas Tomasz Wilczek Jan | 66 58 | 27.96 28.21 | Spławiński Michał Szczypiński Marcin | 81 86 | 25.28 24.09 |
2. | Motyl Senior MOSiR St. Wola C | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 1:46.14 |
Baran Robert Opaliński Paweł | 75 74 | 26.09 27.31 | Przybylski Adam Berwecki Arkadiusz | 67 73 | 27.16 25.58 |
3. | Masters Korona Kraków C | Masters Korona Kraków | 1:49.74 |
Kaliszyk Mariusz Pyrć Szymon | 70 73 | 26.79 28.52 | Kominiak Robert Czerniecki Tomasz | 64 82 | 28.04 26.39 |
4. | CM UJ Ktraków C | CM UJ Masters Kraków | 1:53.95 |
Szczurek Marcin Woźniak Mirosław | 72 69 | 28.07 31.51 | Liszkowski Wojciech Baranik Mariusz | 72 69 | 27.69 26.68 |
5. | Masters Gorzów C | Masters Gorzów Wlkp. | 1:54.04 |
Borus Dawid Łopaciński Artur | 70 72 | 28.97 29.22 | Rutkowski Artur Wojciechowicz Marek | 74 70 | 28.53 27.32 |
6. | Delfin Masters Tarnobrzeg C | Delfin Masters Tarnobrzeg | 1:54.96 |
Szklarz Artur Kowalski Sławek | 75 72 | 28.67 29.26 | Szwajkowski Albert Ślęczka Krzysztof | 71 74 | 29.70 27.33 |
7. | Warta Poznań C | Warta Poznań | 1:55.60 |
Waraczewski Przemysław Janyga Dariusz | 62 66 | 32.22 29.02 | Konowalski Paweł Olszewski Paweł | 83 62 | 27.08 27.28 |
8. | AZS UWM Masters Olsztyn C | AZS UWM Masters Olsztyn | 2:00.83 |
Markowicz Piotr Koźlikowski Marek | 67 61 | 29.61 31.03 | Mówiński Grzegorz Suchecki Piotr | 69 77 | 32.26 27.93 |
9. | Tarnowskie WOPR Masters C | Tarnowskie WOPR Masters | 2:11.83 |
Charchouli Norbert Maciejczak Andrzej | 75 60 | 34.59 34.26 | Wytrwał Adam Dymiter Mateusz | 69 86 | 33.62 29.36 |
10. | Masters Krosno C | Masters Krosno | 2:12.08 |
Żebracki Bogdan Majsiak Ryszard | 66 65 | 30.21 35.21 | Koza Maciej Kuryło Artur | 74 70 | 34.24 32.42 |
Kategoria D |
1. | Pregel Kaliningrad D | Pregel Kaliningrad | 2:02.79 |
Katakchiev Sergey Smirnov Alexander | 68 68 | 28.27 29.97 | Dirindyaev Sergey Denisenko Akim | 63 53 | 31.02 33.53 |
2. | Olimpia Poznań D | Olimpia Poznań | 2:04.58 |
Cybertowicz Sławomir Pietraszewski Zbigniew | 66 55 | 29.23 32.98 | Krzyżanowski Ryszard Zadorożny Bartłomiej | 49 78 | 34.72 27.65 |
3. | Masters Opole D | Masters Opole | 2:04.68 |
Januszkiewicz Zbigniew Birecki Roman | 62 55 | 27.81 32.15 | Krasnodębski Zbigniew Minkiewicz Jerzy | 56 56 | 33.48 31.24 |
4. | Masters Korona Kraków D | Masters Korona Kraków | 2:07.00 |
Chołda Krzysztof Zadrożny Jarosław | 64 66 | 31.33 33.65 | Mleczko Andrzej Piszczek Waldemar | 47 62 | 32.62 29.40 |
Kategoria E |
1. | Zgiersko-Łęczyckie WOPR E | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 2:12.14 |
Maciejczyk Zbigniew Wiczel Roman | 47 48 | 33.53 36.63 | Ossowski Aleksander Przytulski Włodzimierz | 53 57 | 32.09 29.89 |
2. | Weteran Zabrze E | Weteran Zabrze | 2:15.19 |
Kornicki Wiesław Bosowski Włodzimierz | 49 48 | 32.67 37.58 | Poloczek Bernard Rother Marek | 47 68 | 37.52 27.42 |
3. | Masters Opole E | Masters Opole | 2:30.85 |
Szpala Janusz Bryniak Jan | 48 53 | 38.38 36.42 | Garbarczuk Janusz Witkowski Tadeusz | 51 37 | 37.32 38.73 |
Kategoria F |
1. | Weteran Zabrze F | Weteran Zabrze | 2:19.30 |
Buczkowski Władysław Fecica Daniel | 42 40 | 34.11 36.41 | Bastek Ewald Kiszczak Stanisław | 39 48 | 36.55 32.23 |
PK | MSC Euro Lviv D | Masters SC Euro Lviv | 1:52.36 |
Delyatynskyy Stepan Fedorov Serhiy | 65 55 | 29.37 28.23 | Mashkin Sergiy Syrbu Oleksandr | 55 72 | 29.19 25.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 16/11/2013 - 20:40 | Kobiet, 400m zmienny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Zadrożna Karolina | 92 | Masters Korona Kraków | 6:36.66 | 440 |
50m: 100m: | 42.89 1:37.47 | 42.89 54.58 | 150m: 200m: | 2:31.88 3:25.43 | 54.41 53.55 | 250m: 300m: | 4:21.01 5:18.64 | 55.58 57.63 | 350m: 400m: | 5:58.17 6:36.66 | 39.53 38.49 |
Kategoria A |
1. | Palmowska Paulina | 85 | Masters Korona Kraków | 6:14.03 | 539 |
50m: 100m: | 37.23 1:22.60 | 37.23 45.37 | 150m: 200m: | 2:12.55 3:01.15 | 49.95 48.60 | 250m: 300m: | 3:52.80 4:45.33 | 51.65 52.53 | 350m: 400m: | 5:31.80 6:14.03 | 46.47 42.23 |
2. | Kwatera Joanna | 84 | Masters Korona Kraków | 6:54.37 | 397 |
50m: 100m: | 45.81 1:48.38 | 45.81 1:02.57 | 150m: 200m: | 2:43.10 3:36.68 | 54.72 53.58 | 250m: 300m: | 4:28.13 5:20.10 | 51.45 51.97 | 350m: 400m: | 6:08.49 6:54.37 | 48.39 45.88 |
3. | Stanisławska Anna | 87 | Warsaw Masters Team | 7:19.43 | 332 |
50m: 100m: | 44.93 1:38.02 | 44.93 53.09 | 150m: 200m: | 2:40.19 3:38.66 | 1:02.17 58.47 | 250m: 300m: | 4:38.82 5:41.91 | 1:00.16 1:03.09 | 350m: 400m: | 6:30.69 7:19.43 | 48.78 48.74 |
Kategoria B |
1. | Malchar Jowita | 82 | Delfinek Legnica | 6:05.65 | 577 |
50m: 100m: | 37.98 1:22.58 | 37.98 44.60 | 150m: 200m: | 2:08.99 2:55.35 | 46.41 46.36 | 250m: 300m: | 3:48.11 4:40.39 | 52.76 52.28 | 350m: 400m: | 5:24.42 6:05.65 | 44.03 41.23 |
2. | Sikacz Hanna | 79 | Redeco Wrocław | 6:50.05 | 409 |
50m: 100m: | 46.01 1:41.90 | 46.01 55.89 | 150m: 200m: | 2:34.02 3:26.85 | 52.12 52.83 | 250m: 300m: | 4:22.81 5:20.83 | 55.96 58.02 | 350m: 400m: | 6:07.09 6:50.05 | 46.26 42.96 |
Kategoria C |
1. | Sołtyk Judyta | 74 | Zawodnik niezrzeszony | 6:01.10 | 667 |
50m: 100m: | 36.15 1:18.98 | 36.15 42.83 | 150m: 200m: | 2:05.72 2:52.00 | 46.74 46.28 | 250m: 300m: | 3:44.24 4:37.93 | 52.24 53.69 | 350m: 400m: | 5:20.39 6:01.10 | 42.46 40.71 |
2. | Sirenko Romana | 76 | Masters SC Euro Lviv | 6:42.93 | 480 |
50m: 100m: | 44.00 1:39.28 | 44.00 55.28 | 150m: 200m: | 2:28.76 3:18.13 | 49.48 49.37 | 250m: 300m: | 4:13.67 5:09.50 | 55.54 55.83 | 350m: 400m: | 5:56.91 6:42.93 | 47.41 46.02 |
Kategoria E |
1. | Puchalska Joanna | 64 | Sopot Masters | 5:48.31 | 831 |
50m: 100m: | 37.17 1:18.65 | 37.17 41.48 | 150m: 200m: | 2:05.53 2:51.08 | 46.88 45.55 | 250m: 300m: | 3:39.41 4:27.91 | 48.33 48.50 | 350m: 400m: | 5:09.33 5:48.31 | 41.42 38.98 |
2. | Goździejewska Anna | 67 | AZS UWM Masters Olsztyn | 6:36.88 | 562 |
50m: 100m: | 47.01 1:40.05 | 47.01 53.04 | 150m: 200m: | 2:30.37 3:18.82 | 50.32 48.45 | 250m: 300m: | 4:12.13 5:06.67 | 53.31 54.54 | 350m: 400m: | 5:52.13 6:36.88 | 45.46 44.75 |
3. | Sikorska Małgorzata | 66 | Astoria Bydgoszcz | 6:42.90 | 537 |
50m: 100m: | 45.23 1:37.64 | 45.23 52.41 | 150m: 200m: | 2:27.39 3:17.48 | 49.75 50.09 | 250m: 300m: | 4:16.01 5:14.66 | 58.53 58.65 | 350m: 400m: | 5:59.63 6:42.90 | 44.97 43.27 |
Kategoria F |
1. | Szała Ewa | 59 | KP Koziegłowy | 6:44.73 | 571 |
50m: 100m: | 44.71 1:37.59 | 44.71 52.88 | 150m: 200m: | 2:28.37 3:18.84 | 50.78 50.47 | 250m: 300m: | 4:15.39 5:12.76 | 56.55 57.37 | 350m: 400m: | 5:59.24 6:44.73 | 46.48 45.49 |
2. | Polańczyk Renata | 59 | Gdynia Masters | 8:01.16 | 340 |
50m: 100m: | 52.59 1:56.92 | 52.59 1:04.33 | 150m: 200m: | 2:52.43 3:45.76 | 55.51 53.33 | 250m: 300m: | 5:01.05 6:17.48 | 1:15.29 1:16.43 | 350m: 400m: | 7:11.44 8:01.16 | 53.96 49.72 |
3. | Karaś Beata | 62 | Victory Masters Elbląg | 8:26.88 | 291 |
50m: 100m: | 54.41 1:58.11 | 54.41 1:03.70 | 150m: 200m: | 3:05.76 4:09.95 | 1:07.65 1:04.19 | 250m: 300m: | 5:24.58 6:41.02 | 1:14.63 1:16.44 | 350m: 400m: | 7:34.79 8:26.88 | 53.77 52.09 |
Kategoria G |
1. | Legutko Mirosława | 57 | Masters Korona Kraków | 7:47.03 | 496 |
50m: 100m: | 52.57 1:55.38 | 52.57 1:02.81 | 150m: 200m: | 2:53.44 3:52.74 | 58.06 59.30 | 250m: 300m: | 4:58.23 6:02.36 | 1:05.49 1:04.13 | 350m: 400m: | 6:55.47 7:47.03 | 53.11 51.56 |
2. | Benova Dana | 56 | Spolchemie Usti n/L | 10:49.43 | 184 |
50m: 100m: | 1:26.97 3:23.57 | 1:26.97 1:56.60 | 150m: 200m: | 4:45.32 6:01.42 | 1:21.75 1:16.10 | 250m: 300m: | 7:15.49 8:30.97 | 1:14.07 1:15.48 | 350m: 400m: | 9:41.92 10:49.43 | 1:10.95 1:07.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 16/11/2013 - 21:09 | Mężczyzn, 400m zmienny | 20 - 94 lat Wyniki |
Punkty: DSV Masters 13 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Kategoria 0 |
1. | Czermak Tomasz | 91 | AZS AWF Katowice | 5:02.77 | 696 |
50m: 100m: | 32.55 1:10.78 | 32.55 38.23 | 150m: 200m: | 1:50.94 2:30.75 | 40.16 39.81 | 250m: 300m: | 3:11.49 3:53.59 | 40.74 42.10 | 350m: 400m: | 4:29.18 5:02.77 | 35.59 33.59 |
2. | Stanek Wojciech | 92 | ORS Opole | 5:50.61 | 448 |
50m: 100m: | 35.04 1:19.35 | 35.04 44.31 | 150m: 200m: | 2:10.26 2:56.79 | 50.91 46.53 | 250m: 300m: | 3:44.40 4:32.53 | 47.61 48.13 | 350m: 400m: | 5:12.86 5:50.61 | 40.33 37.75 |
Kategoria A |
1. | Kluczyk Szymon | 87 | Swimming Masters Team Szczecin | 5:13.89 | 657 |
50m: 100m: | 32.86 1:11.45 | 32.86 38.59 | 150m: 200m: | 1:52.10 2:32.27 | 40.65 40.17 | 250m: 300m: | 3:17.82 4:03.59 | 45.55 45.77 | 350m: 400m: | 4:39.51 5:13.89 | 35.92 34.38 |
2. | Bogdanowicz Bartosz | 84 | Masters Białystok | 5:33.32 | 548 |
50m: 100m: | 33.09 1:12.10 | 33.09 39.01 | 150m: 200m: | 1:56.93 2:38.53 | 44.83 41.60 | 250m: 300m: | 3:26.90 4:17.44 | 48.37 50.54 | 350m: 400m: | 4:56.98 5:33.32 | 39.54 36.34 |
3. | Dymiter Mateusz | 86 | Tarnowskie WOPR Masters | 5:51.55 | 467 |
50m: 100m: | 33.94 1:14.16 | 33.94 40.22 | 150m: 200m: | 2:02.64 2:49.73 | 48.48 47.09 | 250m: 300m: | 3:40.77 4:30.30 | 51.04 49.53 | 350m: 400m: | 5:12.11 5:51.55 | 41.81 39.44 |
4. | Lechner Jakub | 86 | Straz pod Ralskem | 5:58.22 | 442 |
50m: 100m: | 33.82 1:16.14 | 33.82 42.32 | 150m: 200m: | 2:03.77 2:49.78 | 47.63 46.01 | 250m: 300m: | 3:40.89 4:33.31 | 51.11 52.42 | 350m: 400m: | 5:17.92 5:58.22 | 44.61 40.30 |
Kategoria B |
1. | Twarowski Karol | 79 | Toruńczyk Masters Toruń | 5:03.93 | 678 |
50m: 100m: | 31.17 1:09.18 | 31.17 38.01 | 150m: 200m: | 1:48.61 2:27.62 | 39.43 39.01 | 250m: 300m: | 3:11.14 3:54.64 | 43.52 43.50 | 350m: 400m: | 4:31.31 5:03.93 | 36.67 32.62 |
2. | Orbidans Jaroslavs | 81 | Jelgava SPS | 5:05.07 | 670 |
50m: 100m: | 31.12 1:08.01 | 31.12 36.89 | 150m: 200m: | 1:46.65 2:25.78 | 38.64 39.13 | 250m: 300m: | 3:09.60 3:55.20 | 43.82 45.60 | 350m: 400m: | 4:30.96 5:05.07 | 35.76 34.11 |
3. | Kozikowski Michał | 80 | AZS UWM Masters Olsztyn | 5:36.12 | 501 |
50m: 100m: | 35.65 1:19.30 | 35.65 43.65 | 150m: 200m: | 2:01.93 2:43.41 | 42.63 41.48 | 250m: 300m: | 3:28.87 4:14.84 | 45.46 45.97 | 350m: 400m: | 4:56.72 5:36.12 | 41.88 39.40 |
4. | Kotus Tomasz | 81 | Piątka Konstantynów Ł. | 5:41.82 | 476 |
50m: 100m: | 32.19 1:13.10 | 32.19 40.91 | 150m: 200m: | 1:59.69 2:46.50 | 46.59 46.81 | 250m: 300m: | 3:37.55 4:27.62 | 51.05 50.07 | 350m: 400m: | 5:06.53 5:41.82 | 38.91 35.29 |
5. | Arentewicz Grzegorz | 81 | Toruńczyk Masters Toruń | 6:17.97 | 352 |
50m: 100m: | 37.58 1:22.26 | 37.58 44.68 | 150m: 200m: | 3:06.01 | 250m: 300m: | 3:59.12 4:51.58 | 53.11 52.46 | 350m: 400m: | 6:17.97 |
Kategoria C |
1. | Horbacz Marcin | 74 | JW 2399 Świętosżów | 4:51.80 | 818 |
50m: 100m: | 30.15 1:04.55 | 30.15 34.40 | 150m: 200m: | 1:44.45 2:23.47 | 39.90 39.02 | 250m: 300m: | 3:04.20 3:45.32 | 40.73 41.12 | 350m: 400m: | 4:19.62 4:51.80 | 34.30 32.18 |
2. | Dygdoń Paweł | 75 | Wodnik 29 Katowice | 5:52.13 | 465 |
50m: 100m: | 34.20 1:13.21 | 34.20 39.01 | 150m: 200m: | 1:59.11 2:44.70 | 45.90 45.59 | 250m: 300m: | 3:35.55 4:27.06 | 50.85 51.51 | 350m: 400m: | 5:10.93 5:52.13 | 43.87 41.20 |
3. | Rutkowski Artur | 74 | Masters Gorzów Wlkp. | 5:57.36 | 445 |
50m: 100m: | 36.09 1:19.95 | 36.09 43.86 | 150m: 200m: | 2:52.70 | 250m: 300m: | 3:43.88 4:36.54 | 51.18 52.66 | 350m: 400m: | 5:17.67 5:57.36 | 41.13 39.69 |
4. | Pawłowski Krzysztof | 77 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 6:17.78 | 377 |
50m: 100m: | 38.55 1:28.02 | 38.55 49.47 | 150m: 200m: | 2:15.75 3:03.62 | 47.73 47.87 | 250m: 300m: | 3:55.00 4:47.74 | 51.38 52.74 | 350m: 400m: | 5:32.71 6:17.78 | 44.97 45.07 |
Kategoria D |
1. | Pyrć Szymon | 73 | Masters Korona Kraków | 5:29.84 | 555 |
50m: 100m: | 33.94 1:11.78 | 33.94 37.84 | 150m: 200m: | 1:57.04 2:40.64 | 45.26 43.60 | 250m: 300m: | 3:29.12 4:16.86 | 48.48 47.74 | 350m: 400m: | 4:54.04 5:29.84 | 37.18 35.80 |
2. | Skodny Pavol | 69 | SPK Kupele Piestany | 5:42.05 | 497 |
50m: 100m: | 35.43 1:17.59 | 35.43 42.16 | 150m: 200m: | 2:01.32 2:44.52 | 43.73 43.20 | 250m: 300m: | 3:34.48 4:24.19 | 49.96 49.71 | 350m: 400m: | 5:03.78 5:42.05 | 39.59 38.27 |
3. | Łopaciński Artur | 72 | Masters Gorzów Wlkp. | 6:10.76 | 390 |
50m: 100m: | 35.59 1:21.98 | 35.59 46.39 | 150m: 200m: | 2:10.24 2:58.08 | 48.26 47.84 | 250m: 300m: | 3:52.99 4:47.00 | 54.91 54.01 | 350m: 400m: | 5:30.20 6:10.76 | 43.20 40.56 |
4. | Jaroń Tomasz | 71 | Zawodnik niezrzeszony | 6:33.74 | 326 |
50m: 100m: | 39.39 1:29.50 | 39.39 50.11 | 150m: 200m: | 2:24.40 3:18.15 | 54.90 53.75 | 250m: 300m: | 4:10.91 5:04.11 | 52.76 53.20 | 350m: 400m: | 5:49.58 6:33.74 | 45.47 44.16 |
Kategoria E |
1. | Stanek Grzegorz | 68 | ORS Opole | 5:06.71 | 975 |
50m: 100m: | 31.23 1:09.70 | 31.23 38.47 | 150m: 200m: | 1:49.79 2:29.14 | 40.09 39.35 | 250m: 300m: | 3:12.68 3:56.95 | 43.54 44.27 | 350m: 400m: | 4:32.81 5:06.71 | 35.86 33.90 |
2. | Kośmider Jan | 66 | Victoria Józefów | 5:51.57 | 647 |
50m: 100m: | 41.37 1:28.88 | 41.37 47.51 | 150m: 200m: | 2:15.36 3:00.22 | 46.48 44.86 | 250m: 300m: | 3:47.89 4:35.24 | 47.67 47.35 | 350m: 400m: | 5:15.08 5:51.57 | 39.84 36.49 |
DYSKW. | Monczak Piotr | 67 | Start Poznań | ||||||
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (Czas: 21:31) |
Kategoria F |
1. | Szymik Piotr | 60 | Wodnik Siemianowice Śl. | 6:25.01 | 513 |
50m: 100m: | 42.09 1:32.81 | 42.09 50.72 | 150m: 200m: | 2:23.16 3:12.52 | 50.35 49.36 | 250m: 300m: | 4:07.74 5:02.97 | 55.22 55.23 | 350m: 400m: | 5:44.64 6:25.01 | 41.67 40.37 |
2. | Niedzwiedz Tomasz | 63 | Zgiersko-Łęczyckie WOPR | 7:28.83 | 324 |
50m: 100m: | 49.21 1:47.07 | 49.21 57.86 | 150m: 200m: | 2:48.52 3:47.84 | 1:01.45 59.32 | 250m: 300m: | 4:48.99 5:51.09 | 1:01.15 1:02.10 | 350m: 400m: | 6:41.80 7:28.83 | 50.71 47.03 |
3. | Cis Andrzej | 60 | Masters Kraśnik | 7:38.62 | 304 |
50m: 100m: | 46.38 1:46.56 | 46.38 1:00.18 | 150m: 200m: | 2:47.17 3:47.67 | 1:00.61 1:00.50 | 250m: 300m: | 4:52.79 5:57.67 | 1:05.12 1:04.88 | 350m: 400m: | 6:50.98 7:38.62 | 53.31 47.64 |
DYSKW. | Lorkowski Robert | 60 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 21:40) |
Kategoria G |
1. | Piechula Adolf | 57 | AZS PWSZ Racibórz | 6:23.61 | 603 |
50m: 100m: | 44.56 1:35.97 | 44.56 51.41 | 150m: 200m: | 2:25.49 3:13.65 | 49.52 48.16 | 250m: 300m: | 4:08.06 5:01.18 | 54.41 53.12 | 350m: 400m: | 5:43.90 6:23.61 | 42.72 39.71 |
2. | Pietraszewski Zbigniew | 55 | Olimpia Poznań | 6:34.77 | 553 |
50m: 100m: | 47.18 1:41.51 | 47.18 54.33 | 150m: 200m: | 2:30.82 3:18.83 | 49.31 48.01 | 250m: 300m: | 4:12.38 5:06.00 | 53.55 53.62 | 350m: 400m: | 5:51.70 6:34.77 | 45.70 43.07 |
3. | Kawecki Krzysztof | 57 | Astoria Bydgoszcz | 6:35.77 | 549 |
50m: 100m: | 45.01 1:36.48 | 45.01 51.47 | 150m: 200m: | 2:26.69 3:16.51 | 50.21 49.82 | 250m: 300m: | 4:12.51 5:07.44 | 56.00 54.93 | 350m: 400m: | 5:51.53 6:35.77 | 44.09 44.24 |
4. | Samonek Krzysztof | 57 | Masters Kraśnik | 8:10.67 | 288 |
50m: 100m: | 51.91 1:54.02 | 51.91 1:02.11 | 150m: 200m: | 2:55.79 3:54.96 | 1:01.77 59.17 | 250m: 300m: | 5:10.29 6:22.73 | 1:15.33 1:12.44 | 350m: 400m: | 7:18.37 8:10.67 | 55.64 52.30 |
Kategoria H |
1. | Nowak Michał | 52 | Ursynów Masters | 6:55.26 | 592 |
50m: 100m: | 43.85 1:38.03 | 43.85 54.18 | 150m: 200m: | 3:22.60 4:17.81 | 1:44.57 55.21 | 250m: 300m: | 5:13.42 | 55.61 | 350m: 400m: | 6:55.26 |
2. | Bryniak Jan | 53 | Masters Opole | 6:59.45 | 575 |
50m: 100m: | 44.32 1:35.54 | 44.32 51.22 | 150m: 200m: | 2:32.62 3:30.23 | 57.08 57.61 | 250m: 300m: | 4:24.42 5:19.77 | 54.19 55.35 | 350m: 400m: | 6:09.57 6:59.45 | 49.80 49.88 |
3. | Jarzyna Włodzimierz | 49 | Motyl Senior MOSiR St. Wola | 7:06.05 | 548 |
50m: 100m: | 49.57 1:47.95 | 49.57 58.38 | 150m: 200m: | 2:44.13 3:36.42 | 56.18 52.29 | 250m: 300m: | 4:36.62 5:36.15 | 1:00.20 59.53 | 350m: 400m: | 6:24.70 7:06.05 | 48.55 41.35 |
4. | Ciecior Jerzy | 53 | Orka Masters Radlin | 7:06.57 | 546 |
50m: 100m: | 46.33 1:41.71 | 46.33 55.38 | 150m: 200m: | 2:35.27 3:28.82 | 53.56 53.55 | 250m: 300m: | 4:32.49 5:34.88 | 1:03.67 1:02.39 | 350m: 400m: | 6:21.84 7:06.57 | 46.96 44.73 |
5. | Dubiński Bogdan | 53 | Zawodnik niezrzeszony | 7:12.73 | 523 |
50m: 100m: | 49.38 1:48.04 | 49.38 58.66 | 150m: 200m: | 2:42.62 4:44.56 | 54.58 2:01.94 | 250m: 300m: | 5:47.03 6:32.04 | 1:02.47 45.01 | 350m: 400m: | 7:12.73 |
6. | Lietz Krzysztof | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 7:14.90 | 516 |
50m: 100m: | 45.17 1:36.71 | 45.17 51.54 | 150m: 200m: | 2:38.77 3:41.34 | 1:02.06 1:02.57 | 250m: 300m: | 4:40.46 5:41.07 | 59.12 1:00.61 | 350m: 400m: | 6:30.87 7:14.90 | 49.80 44.03 |
7. | Szufarski Andrzej | 52 | Toruńczyk Masters Toruń | 7:57.88 | 389 |
50m: 100m: | 50.67 1:51.42 | 50.67 1:00.75 | 150m: 200m: | 2:57.56 4:00.49 | 1:06.14 1:02.93 | 250m: 300m: | 5:01.72 6:05.92 | 1:01.23 1:04.20 | 350m: 400m: | 7:03.05 7:57.88 | 57.13 54.83 |
8. | Wasiuk Janusz | 53 | Masters Kraśnik | 8:24.63 | 330 |
50m: 100m: | 50.80 1:48.17 | 50.80 57.37 | 150m: 200m: | 3:05.61 4:20.79 | 1:17.44 1:15.18 | 250m: 300m: | 5:24.26 6:26.86 | 1:03.47 1:02.60 | 350m: 400m: | 7:26.31 8:24.63 | 59.45 58.32 |
9. | Irczyk Leon | 51 | Orka Masters Radlin | 8:50.72 | 284 |
50m: 100m: | 57.60 2:07.07 | 57.60 1:09.47 | 150m: 200m: | 3:27.02 4:41.41 | 1:19.95 1:14.39 | 250m: 300m: | 5:44.69 6:46.53 | 1:03.28 1:01.84 | 350m: 400m: | 7:50.00 8:50.72 | 1:03.47 1:00.72 |
Kategoria I |
1. | Różalski Józef | 45 | MOSiR Ostrowiec Św. | 7:35.37 | 528 |
50m: 100m: | 45.99 1:45.99 | 45.99 1:00.00 | 150m: 200m: | 2:48.50 3:49.52 | 1:02.51 1:01.02 | 250m: 300m: | 4:52.07 5:56.56 | 1:02.55 1:04.49 | 350m: 400m: | 6:46.90 7:35.37 | 50.34 48.47 |
2. | Mleczko Andrzej | 47 | Masters Korona Kraków | 8:16.34 | 408 |
50m: 100m: | 58.16 2:02.17 | 58.16 1:04.01 | 150m: 200m: | 4:17.74 5:25.08 | 2:15.57 1:07.34 | 250m: 300m: | 6:32.33 | 1:07.25 | 350m: 400m: | 7:28.42 8:16.34 | 47.92 |
3. | Daszyński Andrzej | 48 | Energetyk Zgorzelec | 8:26.43 | 384 |
50m: 100m: | 55.87 2:01.85 | 55.87 1:05.98 | 150m: 200m: | 3:05.38 4:06.01 | 1:03.53 1:00.63 | 250m: 300m: | 5:18.26 6:28.71 | 1:12.25 1:10.45 | 350m: 400m: | 7:26.68 8:26.43 | 57.97 59.75 |
4. | Jawor Bogdan | 47 | Masters Polkowice | 9:36.67 | 260 |
50m: 100m: | 1:04.69 2:21.49 | 1:04.69 1:16.80 | 150m: 200m: | 3:37.11 4:52.25 | 1:15.62 1:15.14 | 250m: 300m: | 6:10.81 7:28.95 | 1:18.56 1:18.14 | 350m: 400m: | 8:33.97 9:36.67 | 1:05.02 1:02.70 |
DYSKW. | Czyż Bolesław | 48 | Zawodnik niezrzeszony | ||||||
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (Czas: 22:08) |
Kategoria J |
DYSKW. | Bugla Rudolf | 40 | Naprzód Rydułtowy | ||||||
Z1 - Nieprawidłowa kolejność stylów pływania (prawidłowa: motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny) (Czas: 22:17) |
Kategoria K |
1. | Sielski Ryszard | 37 | Warsaw Masters Team | 10:09.81 | 309 |
50m: 100m: | 1:16.89 2:44.35 | 1:16.89 1:27.46 | 150m: 200m: | 4:03.69 5:22.34 | 1:19.34 1:18.65 | 250m: 300m: | 6:38.58 7:55.86 | 1:16.24 1:17.28 | 350m: 400m: | 9:03.70 10:09.81 | 1:07.84 1:06.11 |
Kategoria L |
1. | Krokoszyński Stanisław | 30 | Wisła Masters Kraków | 9:04.08 | 551 |
50m: 100m: | 1:04.98 2:25.60 | 1:04.98 1:20.62 | 150m: 200m: | 3:35.33 4:47.22 | 1:09.73 1:11.89 | 250m: 300m: | 6:00.19 7:13.64 | 1:12.97 1:13.45 | 350m: 400m: | 8:08.31 9:04.08 | 54.67 55.77 |
PK | Valtr Vaclav | 56 | Spolchemie Usti n/L | 6:16.08 | 640 |
50m: 100m: | 42.02 1:29.78 | 42.02 47.76 | 150m: 200m: | 2:17.82 3:05.24 | 48.04 47.42 | 250m: 300m: | 3:57.82 4:50.86 | 52.58 53.04 | 350m: 400m: | 5:34.90 6:16.08 | 44.04 41.18 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |