Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 1/2/2014 |
Najlepsza zawodniczka 10 lat |
Dziewcząt, 10 lat |
50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot |
1. | Kondrot Wiktoria | 04 | 00811 | 511 | 2 | 36.68 | 40.39 |
2. | Malarz Maja | 04 | 03411 | 456 | 2 | 37.29 | 48.09 |
3. | Jeleń Katarzyna | 04 | 03306 | 429 | 2 | 37.72 | 44.27 |
4. | Dwojak Natalia | 04 | 01403 | 426 | 2 | 42.89 | 48.34 |
5. | Sopata Sandra | 04 | 01406 | 412 | 2 | 44.54 | 47.66 |
6. | Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 362 | 2 | 41.18 | 50.67 |
7. | Basista Barbara | 04 | 03606 | 356 | 2 | 41.09 | 51.45 |
8. | Poreda Martyna | 04 | 00306 | 354 | 2 | 41.56 | 45.57 |
9. | Rutka Emilia | 04 | 00506 | 353 | 2 | 39.39 | 48.57 |
10. | Lech Zofia | 04 | 04411 | 350 | 2 | 40.46 | 44.75 |
Najlepsza zawodniczka 11 lat i starsi |
Dziewcząt, 11 lat |
100 Dow | 100 Grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm |
1. | Piesko Martyna | 03 | 01103 | 602 | 2 | 1:16.99 | 1:21.41 |
2. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03706 | 469 | 2 | 1:21.76 | 1:30.46 |
3. | Bobińska Jagna | 03 | 04411 | 455 | 2 | 1:19.45 | 1:35.58 |
4. | Słobodziańska Oliwia | 03 | 00706 | 448 | 2 | 1:27.05 | 1:39.89 |
5. | Klimczyk Emilia | 03 | 03606 | 441 | 2 | 1:31.59 | 1:43.40 |
6. | Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 435 | 2 | 1:20.66 | 1:37.25 |
7. | Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 407 | 2 | 1:24.18 | 1:36.86 |
8. | Biela Inga | 03 | 00506 | 337 | 2 | 1:35.68 | 1:49.81 |
9. | Szczurek Aleksandra | 03 | 03506 | 334 | 2 | 1:40.32 | 3:45.63 |
10. | Widuch Magdalena | 03 | 04811 | 330 | 2 | 1:34.68 | 1:52.25 |
Dziewcząt, 12 - 13 lat |
100 Dow | 100 Grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm |
1. | Nadybska Natalia | 01 | 02906 | 907 | 2 | 1:06.14 | 1:12.08 |
2. | Pogorzelska Laura | 01 | 03606 | 862 | 2 | 1:08.36 | 1:12.19 |
3. | Nita Daria | 01 | 00306 | 808 | 2 | 1:04.44 | 1:21.16 |
4. | Cieślar Zuzanna | 01 | 03606 | 767 | 2 | 1:08.43 | 2:56.15 |
5. | Janusz Ewa | 01 | 03606 | 766 | 2 | 1:16.29 | 2:50.98 |
Staniszewska Maryla | 01 | 03606 | 766 | 2 | 1:09.18 | 1:16.93 |
7. | Cholewa Karolina | 01 | 03506 | 745 | 2 | 1:24.98 | 2:57.78 |
8. | Kowal Emilia | 02 | 03306 | 743 | 2 | 1:18.25 | 2:50.19 |
9. | Rolnicka Oliwia | 01 | 03606 | 731 | 2 | 1:28.36 | 2:52.83 |
10. | Mucha Karolina | 01 | 03606 | 727 | 2 | 1:18.66 | 2:51.21 |
Najlepsza zawodniczka 9 lat i młodsi |
Dziewcząt, 8 lat i młodsi - 2 z 4 Konkurencji |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Mot |
1. | Janik Julia | 06 | 03306 | 237 | 2 | 21.46 | 24.80 |
2. | Kaszuba Maja | 06 | 03306 | 178 | 2 | 24.91 | 25.92 |
3. | Miłek Alicja | 06 | 03506 | 173 | 2 | 23.25 | 28.20 |
4. | Gorczyca Gabriela | 06 | 03506 | 171 | 2 | 23.92 | 27.62 |
5. | Banaszkiewicz Julia | 06 | 03306 | 167 | 2 | 23.92 | 28.07 |
6. | Książek Iwona | 06 | 03506 | 142 | 2 | 30.20 | 26.11 |
7. | Kołcz Patrycja | 06 | 03506 | 101 | 2 | 31.78 | 30.10 |
8. | Szymacha Magdalena | 06 | 03506 | 97 | 2 | 32.98 | 30.13 |
9. | Kusion Judyta | 06 | 01406 | 84 | 2 | 34.22 | 31.74 |
10. | Prusak Laura | 06 | 04411 | 78 | 2 | 36.83 | 31.72 |
Dziewcząt, 9 lat |
25 Dow | 25 Grzb | 25 Klas | 25 Mot |
1. | Kania Kamila | 05 | 03506 | 349 | 2 | 20.48 | 21.39 |
2. | Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 332 | 2 | 18.85 | 20.84 |
3. | Brońska Julia | 05 | 01406 | 294 | 2 | 19.59 | 23.57 |
4. | Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 276 | 2 | 20.00 | 24.06 |
5. | Hamulewicz Liwia | 05 | 03506 | 252 | 2 | 20.62 | 24.80 |
6. | Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 245 | 2 | 25.68 | 23.82 |
Stanik Oliwia | 05 | 01406 | 245 | 2 | 23.67 | 23.16 |
8. | Madej Justyna | 05 | 01706 | 242 | 2 | 21.11 | 24.86 |
9. | Lazarko Julia | 05 | 04411 | 236 | 2 | 21.10 | 25.30 |
10. | Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 235 | 2 | 20.00 | 25.35 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |