IX Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 21/ - 23/3/2014 |
4 - IX Puchar Rycerza Kmity IV Eliminacje/Serie na czas | 23/3/2014 - 9:00 |
Konkurencja 17 23/3/2014 - 9:00 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 1:06.10 | 666 | A | 30.20 | 35.90 | ||
2. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 1:06.37 | 658 | A | 30.72 | 35.65 | ||
3. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:08.23 | 606 | A | 32.99 | 35.24 | ||
4. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 1:12.40 | 507 | A | 33.72 | 38.68 | ||
5. | Borowiecka Monika | 95 | NKP Bielsko Biała | 1:17.95 | 406 | A | 36.27 | 41.68 | ||
6. | Marciniak Agnieszka | 98 | UKP Ruda Śląska | 1:20.13 | 374 | A | 36.71 | 43.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 23/3/2014 - 9:00 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 1:07.75 | 619 | A | 30.88 | 36.87 | |||
2. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:08.51 | 598 | A | 30.93 | 37.58 | |||
3. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:09.27 | 579 | A | 32.18 | 37.09 | |||
4. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:11.41 | 528 | A | 33.58 | 37.83 | |||
5. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:14.19 | 471 | A | 33.35 | 40.84 | |||
6. | Dybowska Anna | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:18.69 | 395 | A | 37.10 | 41.59 | |||
7. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 1:20.30 | 371 | R | 37.74 | 42.56 | |||
8. | Skorupa Maria | 00 | Siemacha ASP Kraków | 1:28.71 | 275 | R | 42.99 | 45.72 | |||
DYSKW. | Cebula Julia | 00 | Bobry Dębica | ||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:08) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 23/3/2014 - 9:00 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:11.77 | 520 | A | 32.63 | 39.14 | ||
2. | Wiśniewska Oliwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:12.35 | 508 | A | 33.00 | 39.35 | ||
3. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:14.48 | 465 | A | 33.83 | 40.65 | ||
4. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:15.13 | 453 | A | 35.87 | 39.26 | ||
5. | Wagner Monika | 01 | Salmo Żory | 1:17.79 | 408 | A | 36.61 | 41.18 | ||
6. | ZIęba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:23.01 | 336 | A | 38.96 | 44.05 | ||
7. | Drarzyk Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:23.88 | 326 | R | 39.08 | 44.80 | ||
8. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.10 | 323 | R | 40.26 | 43.84 | ||
9. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.35 | 320 | 39.91 | 44.44 | |||
10. | Ochab Julia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:24.77 | 316 | 39.44 | 45.33 | |||
11. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.10 | 312 | 38.99 | 46.11 | |||
12. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębe Zdrój | 1:25.74 | 305 | 42.63 | 43.11 | |||
13. | Żak Natalia | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 1:27.51 | 287 | 41.61 | 45.90 | |||
14. | Kusak Izabela | 02 | Salmo Żory | 1:28.71 | 275 | 41.58 | 47.13 | |||
15. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 1:29.20 | 271 | 40.32 | 48.88 | |||
16. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:32.40 | 244 | 41.25 | 51.15 | |||
17. | Bartnik Weronika | 02 | Bobry Dębica | 1:32.45 | 243 | 46.38 | 46.07 | |||
18. | Marona Karolina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:34.49 | 228 | 45.89 | 48.60 | |||
19. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:35.23 | 222 | 45.92 | 49.31 | |||
20. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:35.61 | 220 | 45.77 | 49.84 | |||
21. | Gierat Natalia | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:56.94 | 120 | 54.36 | 1:02.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 23/3/2014 - 9:16 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ćwiek Kacper | 95 | Polonia Warszawa | 57.35 | 691 | A | 25.99 | 31.36 | ||
2. | Kawęcki Radosław | 91 | Korner Zielona Góra | 58.09 | 665 | A | 26.63 | 31.46 | ||
3. | Kolawa Remik | 97 | Salmo Żory | 1:00.06 | 601 | A | 27.60 | 32.46 | ||
4. | Golczyk Szymon SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 1:00.43 | 590 | A | 27.58 | 32.85 | ||
5. | Świerczyński Jakub | 95 | AZS AWF Katowice | 1:01.51 | 560 | A | 28.52 | 32.99 | ||
6. | Kołodziejski Filip SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 1:02.32 | 538 | A | 28.47 | 33.85 | ||
7. | Sudenis Maciej | 93 | AZS AGH Kraków | 1:02.46 | 535 | R | 28.34 | 34.12 | ||
8. | Szafarczyk Igor | 97 | Korona Swim Kielce | 1:02.95 | 522 | R | 28.88 | 34.07 | ||
9. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 1:04.48 | 486 | 30.02 | 34.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 23/3/2014 - 9:16 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kapias Michał | 00 | SiKReT Gliwice | 1:02.41 | 536 | A | 28.52 | 33.89 | ||
2. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:03.79 | 502 | A | 29.22 | 34.57 | ||
3. | Jung Krzysztof | 99 | Piątka Chorzów | 1:05.42 | 465 | A | 30.28 | 35.14 | ||
4. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 1:05.46 | 464 | A | 28.82 | 36.64 | ||
5. | Biecki Szymon SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.07 | 432 | A | 30.29 | 36.78 | ||
6. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:09.16 | 394 | A | 32.36 | 36.80 | ||
7. | Bartnikiewicz Jan | 00 | Piątka Chorzów | 1:10.26 | 375 | R | 32.89 | 37.37 | ||
8. | Greczanik Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:10.89 | 366 | R | 33.36 | 37.53 | ||
9. | Polak Mikołaj | 00 | Korona Swim Kielce | 1:14.26 | 318 | 34.48 | 39.78 | |||
10. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:15.99 | 297 | 34.68 | 41.31 | |||
11. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 1:18.40 | 270 | 36.59 | 41.81 | |||
12. | Szczęśniak Patryk SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:19.84 | 256 | 35.18 | 44.66 | |||
13. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.53 | 208 | 39.24 | 46.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 23/3/2014 - 9:16 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Barusiński Kordian | 01 | Korona Swim Kielce | 1:10.77 | 367 | A | 31.90 | 38.87 | ||
2. | Gębczyk Łukasz | 01 | Victoria Radom | 1:12.15 | 347 | A | 33.88 | 38.27 | ||
3. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:13.27 | 331 | A | 34.00 | 39.27 | ||
4. | Sacha Kamil | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:13.53 | 328 | A | 33.79 | 39.74 | ||
5. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:13.86 | 323 | A | 34.22 | 39.64 | ||
6. | Dudzik Sebastian | 01 | CKiS Skawina | 1:14.06 | 321 | A | 34.65 | 39.41 | ||
7. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 1:14.67 | 313 | R | 34.81 | 39.86 | ||
8. | Mosoń Piotr | 01 | H2O Jastrzębe Zdrój | 1:15.33 | 305 | R | 33.51 | 41.82 | ||
9. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.16 | 283 | 35.52 | 41.64 | |||
10. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębe Zdrój | 1:18.24 | 272 | 37.08 | 41.16 | |||
11. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:19.90 | 255 | 37.13 | 42.77 | |||
12. | Łyczak Jakub | 01 | Wisła Kraków | 1:21.17 | 243 | 36.67 | 44.50 | |||
13. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:23.39 | 224 | 40.07 | 43.32 | |||
14. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:24.07 | 219 | 38.03 | 46.04 | |||
15. | Waga Mateusz | 02 | Kmita Zabierzów | 1:24.25 | 218 | 41.34 | 42.91 | |||
16. | Szewc Bartłomiej | 02 | Bobry Dębica | 1:28.46 | 188 | 42.51 | 45.95 | |||
17. | Piotrowski Natan | 01 | H2O Jastrzębe Zdrój | 1:28.69 | 186 | 41.54 | 47.15 | |||
18. | Psik Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:29.44 | 182 | 43.23 | 46.21 | |||
19. | Grabowski Maciej | 02 | Bobry Dębica | 1:32.51 | 164 | 43.55 | 48.96 | |||
20. | Dereń Szymon | 02 | Bobry Dębica | 1:32.84 | 162 | 43.75 | 49.09 | |||
21. | Dygoń Jan | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:33.90 | 157 | 43.00 | 50.90 | |||
22. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:35.47 | 149 | 46.04 | 49.43 | |||
23. | Wołoch Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:36.34 | 145 | 44.89 | 51.45 | |||
24. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:39.15 | 133 | 48.43 | 50.72 | |||
25. | Kochanowicz Krystian | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:45.72 | 110 | 52.39 | 53.33 | |||
26. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 1:47.00 | 106 | 52.87 | 54.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 23/3/2014 - 9:36 | Kobiet, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 28.62 | 618 | A | ||
2. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 30.94 | 489 | A | ||
3. | Sroczyńska Paula | 98 | Bobry Dębica | 31.99 | 442 | A | ||
4. | Turza Patrycja | 98 | Górnik Sosnowiec | 32.48 | 422 | A | ||
5. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 32.52 | 421 | A | ||
6. | Olszowska Aleksandra | 97 | NKP Bielsko Biała | 34.10 | 365 | A | ||
7. | Marciniak Agnieszka | 98 | UKP Ruda Śląska | 35.33 | 328 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 23/3/2014 - 9:36 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 29.80 | 547 | A | ||
2. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 30.32 | 519 | A | ||
3. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.44 | 466 | A | ||
4. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 31.46 | 465 | A | ||
5. | Brembor Patrycja | 99 | Piątka Chorzów | 32.25 | 432 | A | ||
6. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.40 | 426 | A | ||
7. | Malinowska Ada | 99 | STP Nowy Sącz | 32.94 | 405 | R | ||
8. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 33.18 | 396 | R | ||
9. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 36.83 | 290 | |||
10. | Pudełek Michalina | 00 | Kmita Zabierzów | 37.81 | 268 | |||
11. | Baraniak Magdalena | 99 | Siemacha ASP Kraków | 45.04 | 158 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 23/3/2014 - 9:36 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 32.29 | 430 | A | |||
2. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 32.92 | 406 | A | |||
3. | Wiśniewska Oliwia | 01 | Górnik Sosnowiec | 33.14 | 398 | A | |||
4. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 34.63 | 348 | A | |||
5. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 34.72 | 346 | A | |||
6. | Hojoł Agata | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 35.32 | 328 | A | |||
7. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 35.91 | 312 | R | |||
8. | Drarzyk Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 38.11 | 261 | R | |||
9. | Ochab Julia | 01 | NKP Bielsko Biała | 38.21 | 259 | ||||
10. | Żak Natalia | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 38.75 | 249 | ||||
11. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 39.05 | 243 | ||||
12. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 39.74 | 230 | ||||
13. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 40.98 | 210 | ||||
14. | Mirowska Zuzanna | 02 | Kmita Zabierzów | 41.65 | 200 | ||||
DYSKW. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:42) |
PK | Kruk Julia | 03 | Kmita Zabierzów | 46.36 | 145 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 23/3/2014 - 9:44 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Golczyk Szymon SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 25.78 | 604 | A | ||
2. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 25.80 | 603 | A | ||
3. | Skrobisz Marek | 94 | Polonia Warszawa | 26.91 | 531 | A | ||
4. | Fara Kacper | 94 | AZS AGH Kraków | 27.10 | 520 | A | ||
5. | Sudenis Maciej | 93 | AZS AGH Kraków | 27.43 | 501 | A | ||
6. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 27.48 | 499 | A | ||
7. | Machul Grzegorz | 97 | Korona Swim Kielce | 27.76 | 484 | R | ||
8. | Woźniak Piotr | 96 | Jordan Kraków | 29.89 | 387 | R | ||
9. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 30.07 | 381 | |||
10. | Duda Michał | 98 | UKP Ruda Śląska | 30.14 | 378 | |||
11. | Kuźmoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 30.42 | 368 | |||
12. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 34.54 | 251 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 23/3/2014 - 9:44 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 27.02 | 525 | A | ||
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 27.50 | 498 | A | ||
3. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.31 | 456 | A | ||
4. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 29.04 | 423 | A | ||
5. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 29.43 | 406 | A | ||
6. | Biecki Szymon SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.70 | 395 | A | ||
7. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 30.66 | 359 | R | ||
8. | Greczanik Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 31.10 | 344 | R | ||
9. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 31.47 | 332 | |||
10. | Kędziora Daniel | 00 | Piątka Chorzów | 31.95 | 317 | |||
11. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 32.68 | 296 | |||
12. | Kulczyk Leon | 99 | Kmita Zabierzów | 33.91 | 265 | |||
13. | Mróz Jakub | 00 | Piątka Chorzów | 34.43 | 253 | |||
14. | Szczęśniak Patryk SO | 00 | Unia Oświęcim | 35.56 | 230 | |||
15. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 38.26 | 184 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 23/3/2014 - 9:44 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.54 | 401 | A | |||
2. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 30.31 | 372 | A | |||
3. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 31.46 | 332 | A | |||
4. | Paszko Mikołaj | 01 | NKP Bielsko Biała | 31.75 | 323 | A | |||
5. | Karnik Kacper | 01 | Victoria Radom | 31.95 | 317 | A | |||
6. | Sadlo Marcel | 01 | Salmo Żory | 33.17 | 283 | A | |||
7. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 33.35 | 279 | R | |||
8. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 34.66 | 248 | R | |||
9. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 36.17 | 218 | ||||
10. | Łyczak Jakub | 01 | Wisła Kraków | 37.45 | 197 | ||||
11. | Urbańczyk Adrian | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 37.79 | 191 | ||||
12. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 39.17 | 172 | ||||
13. | Dereń Szymon | 02 | Bobry Dębica | 41.79 | 141 | ||||
14. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 44.31 | 119 | ||||
15. | Bereś Jan | 02 | Bobry Dębica | 45.46 | 110 | ||||
DYSKW. | Gożdziaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | ||||||
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia (Decyzja Zarządu PZP z 27.11.2009) (Czas: 9:51) | |||||||||
DYSKW. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | ||||||
M10 - Praca nóg jak do stylu klasycznego (stopy obrócone na zewnątrz) (Czas: 9:50) |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 23/3/2014 - 9:56 | Kobiet, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 2:37.70 | 621 | 35.18 | 39.90 | 40.81 | 41.81 | |||
2. | Uryga Paulina | 95 | Korona Kraków | 2:37.93 | 618 | 36.79 | 39.80 | 40.29 | 41.05 | |||
3. | Nędza Adrianna | 98 | Korona Kraków | 2:40.53 | 589 | 37.24 | 40.62 | 41.02 | 41.65 | |||
4. | Spoljar Sylwia | 98 | AZS AWF Katowice | 2:42.22 | 570 | 35.92 | 40.77 | 42.17 | 43.36 | |||
5. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 2:55.98 | 447 | 40.63 | 45.18 | 45.28 | 44.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 23/3/2014 - 9:56 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:46.09 | 531 | A | 37.58 | 42.04 | 42.86 | 43.61 | ||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:52.72 | 472 | A | 38.92 | 43.25 | 44.95 | 45.60 | ||
3. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:57.67 | 434 | A | 41.76 | 46.07 | 45.81 | 44.03 | ||
4. | Podleśny Emilia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:59.02 | 424 | A | 40.15 | 45.30 | 46.65 | 46.92 | ||
5. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 3:15.08 | 328 | A | 42.98 | 49.58 | 51.95 | 50.57 | ||
6. | Dedo Ewa | 00 | Siemacha ASP Kraków | 3:19.51 | 306 | A | 44.71 | 51.50 | 52.58 | 50.72 | ||
7. | Skorupa Maria | 00 | Siemacha ASP Kraków | 3:26.40 | 277 | R | 45.85 | 51.82 | 54.24 | 54.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 23/3/2014 - 9:56 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Victoria Radom | 2:56.68 | 441 | A | 39.72 | 45.81 | 46.53 | 44.62 | ||
2. | Cholewa Karolina | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 2:59.45 | 421 | A | 39.75 | 45.09 | 46.77 | 47.84 | ||
3. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKReT Gliwice | 3:02.41 | 401 | A | 41.00 | 46.18 | 48.14 | 47.09 | ||
4. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębe Zdrój | 3:08.68 | 362 | A | 44.83 | 48.10 | 49.22 | 46.53 | ||
5. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:18.08 | 313 | A | 45.82 | 50.71 | 51.19 | 50.36 | ||
6. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 3:18.63 | 310 | A | 46.24 | 51.86 | 51.03 | 49.50 | ||
7. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 3:20.34 | 303 | R | 44.57 | 50.93 | 52.50 | 52.34 | ||
8. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 3:20.77 | 301 | R | 45.52 | 52.30 | 52.62 | 50.33 | ||
9. | Szybalska Zofia | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 3:21.31 | 298 | 44.95 | 52.54 | 52.52 | 51.30 | |||
10. | Kusak Izabela | 02 | Salmo Żory | 3:26.51 | 276 | 47.26 | 53.39 | 55.05 | 50.81 | |||
11. | ZIęba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 3:27.61 | 272 | 46.35 | 53.29 | 55.72 | 52.25 | |||
12. | Lużyna Alicja | 01 | Salmo Żory | 3:31.70 | 256 | 46.41 | 55.66 | 57.43 | 52.20 | |||
13. | Nogieć Aleksandra | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:32.08 | 255 | 49.42 | 53.43 | 54.30 | 54.93 | |||
14. | Duda Dominika | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:33.37 | 250 | 48.11 | 54.44 | 55.63 | 55.19 | |||
15. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:44.10 | 216 | 50.28 | 56.88 | 58.59 | 58.35 | |||
16. | Janowska Marta | 02 | H2O Jastrzębe Zdrój | 3:44.64 | 214 | 50.72 | 56.62 | 58.88 | 58.42 | |||
17. | Swół Amelia | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:51.31 | 196 | 53.74 | 59.11 | 1:00.21 | 58.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 23/3/2014 - 10:22 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hulbój Marcin SZG | 96 | MKP Szczecin | 2:14.19 | 727 | 30.77 | 33.82 | 34.38 | 35.22 | |||
2. | Świerczyński Jakub | 95 | AZS AWF Katowice | 2:23.32 | 596 | 32.17 | 36.38 | 37.23 | 37.54 | |||
3. | Szafarczyk Igor | 97 | Korona Swim Kielce | 2:34.47 | 476 | 33.90 | 40.36 | 40.20 | 40.01 | |||
4. | Rutkowski Jakub | 94 | UKP Ruda Śląska | 2:37.02 | 453 | 34.81 | 39.55 | 40.68 | 41.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 23/3/2014 - 10:22 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Jung Krzysztof | 99 | Piątka Chorzów | 2:32.85 | 492 | A | 34.92 | 39.47 | 39.15 | 39.31 | ||
2. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 2:34.40 | 477 | A | 33.54 | 39.18 | 40.89 | 40.79 | ||
3. | Piętka Marcin | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:38.98 | 437 | A | 35.30 | 40.48 | 40.57 | 42.63 | ||
4. | Pępek Tomasz | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:40.43 | 425 | A | 36.83 | 40.24 | 41.52 | 41.84 | ||
5. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 2:43.55 | 401 | A | 37.18 | 41.72 | 42.52 | 42.13 | ||
6. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | 2:44.58 | 394 | A | 37.09 | 41.76 | 42.75 | 42.98 | ||
7. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 2:44.86 | 392 | R | 37.61 | 42.26 | 43.52 | 41.47 | ||
8. | Winiarski Mateusz SK | 99 | Sokół Rzeszów | 2:46.61 | 379 | R | 36.52 | 42.46 | 44.15 | 43.48 | ||
9. | Legomiński Jakub | 00 | Piątka Chorzów | 2:48.88 | 364 | 37.12 | 43.21 | 44.26 | 44.29 | |||
10. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 2:50.48 | 354 | 36.99 | 42.80 | 44.91 | 45.78 | |||
11. | Polak Mikołaj | 00 | Korona Swim Kielce | 3:00.50 | 298 | 42.31 | 47.36 | 46.04 | 44.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 23/3/2014 - 10:22 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gębczyk Łukasz | 01 | Victoria Radom | 2:44.99 | 391 | A | 37.03 | 42.71 | 43.74 | 41.51 | |||
2. | Woźniak Łukasz | 01 | Jordan Kraków | 2:46.97 | 377 | A | 37.41 | 42.20 | 43.29 | 44.07 | |||
3. | Karnik Kacper | 01 | Victoria Radom | 2:50.79 | 352 | A | 38.26 | 43.52 | 44.56 | 44.45 | |||
4. | Barusiński Kordian | 01 | Korona Swim Kielce | 2:52.82 | 340 | A | 38.32 | 44.93 | 45.44 | 44.13 | |||
5. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 2:57.71 | 313 | A | 39.14 | 45.31 | 46.32 | 46.94 | |||
6. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 2:59.28 | 304 | A | 40.05 | 44.95 | 47.38 | 46.90 | |||
7. | Mosoń Samuel | 01 | H2O Jastrzębe Zdrój | 3:03.33 | 285 | R | 41.71 | 46.38 | 47.56 | 47.68 | |||
8. | Waga Mateusz | 02 | Kmita Zabierzów | 3:14.62 | 238 | R | 43.42 | 49.64 | 52.08 | 49.48 | |||
9. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 3:33.30 | 181 | 49.85 | 55.07 | 54.82 | 53.56 | ||||
10. | Mytnik Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 3:42.66 | 159 | 49.98 | 57.86 | 58.67 | 56.15 | ||||
11. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 3:48.53 | 147 | 52.77 | 58.93 | 59.03 | 57.80 | ||||
12. | Bereś Jan | 02 | Bobry Dębica | 3:57.40 | 131 | 56.73 | 1:03.50 | 1:00.03 | 57.14 | ||||
DYSKW. | Gożdziaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | ||||||||||
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia (Decyzja Zarządu PZP z 27.11.2009) (Czas: 10:32) | |||||||||||||
DYSKW. | Basara Artur | 01 | Bobry Dębica | ||||||||||
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 13 roku życia (Decyzja Zarządu PZP z 27.11.2009) (Czas: 10:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 23/3/2014 - 11:13 | Kobiet, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Peda Paulina | 98 | AZS AWF Katowice | 29.65 | 651 | |||
2. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 31.19 | 559 | |||
3. | Szkrobocz Martyna | 95 | UKP Ruda Śląska | 33.01 | 471 | |||
4. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 33.83 | 438 | |||
5. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 35.48 | 380 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 23/3/2014 - 11:13 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rogowska Angelika | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.67 | 534 | A | ||
2. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 31.79 | 528 | A | ||
3. | Warjan Karolina | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.44 | 497 | A | ||
4. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 32.89 | 477 | A | ||
5. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 33.13 | 466 | A | ||
6. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 37.76 | 315 | A |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 23/3/2014 - 11:13 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 33.34 | 458 | A | ||
2. | Broda Nikola | 01 | Jordan Kraków | 34.43 | 415 | A | ||
3. | Lewandowska Natalia | 01 | SiKReT Gliwice | 34.46 | 414 | A | ||
4. | Tomasiak Agnieszka | 01 | Salmo Żory | 34.62 | 409 | A | ||
5. | Działkowska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 34.95 | 397 | A | ||
6. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 36.91 | 337 | A | ||
7. | Bajorek Katarzyna | 01 | Jordan Kraków | 37.06 | 333 | R | ||
8. | Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 37.57 | 320 | R | ||
9. | Polak Natalia | 01 | Jasień Sucha Besk. | 37.98 | 309 | |||
10. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 38.97 | 286 | |||
11. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 40.53 | 254 | |||
12. | Mirowska Zuzanna | 02 | Kmita Zabierzów | 40.78 | 250 | |||
13. | Urban Martyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 41.12 | 244 | |||
14. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 41.85 | 231 | |||
15. | Nogieć Aleksandra | 02 | SMS Galicja Kraków | 41.95 | 229 | |||
16. | Duda Dominika | 02 | Siemacha ASP Kraków | 42.82 | 216 | |||
17. | Bartnik Weronika | 02 | Bobry Dębica | 43.20 | 210 | |||
18. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 44.80 | 188 | |||
19. | Marona Karolina | 02 | SMS Galicja Kraków | 44.82 | 188 | |||
20. | Konieczny Marta | 02 | H2O Jastrzębe Zdrój | 46.00 | 174 | |||
21. | Swół Amelia | 02 | SMS Galicja Kraków | 47.16 | 161 | |||
22. | Janowska Marta | 02 | H2O Jastrzębe Zdrój | 48.98 | 144 | |||
23. | Kłos Matylda | 02 | Bobry Dębica | 50.92 | 128 | |||
24. | Gierat Natalia | 02 | Jasień Sucha Besk. | 51.85 | 121 |
PK | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 42.08 | 227 | ||||
PK | Kruk Julia | 03 | Kmita Zabierzów | 43.14 | 211 | ||||
PK | Socha Zofia | 03 | Kmita Zabierzów | 45.32 | 182 | ||||
PK | Kuźmoczka Karolina | 03 | Kmita Zabierzów | 46.95 | 164 | ||||
PK | Wydmańska Weronika | 03 | Kmita Zabierzów | 49.11 | 143 | ||||
PK | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:25) | |||||||||
PK | Dominik Maja | 03 | Kmita Zabierzów | 52.29 | 118 | ||||
PK | Koponka Kinga | 04 | Kmita Zabierzów | 53.43 | 111 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 23/3/2014 - 11:25 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | Korner Zielona Góra | 24.63 | 773 | A | ||
2. | Kołodziejski Filip SZG | 96 | Korner Zielona Góra | 26.90 | 593 | A | ||
3. | Kolawa Remik | 97 | Salmo Żory | 27.65 | 546 | A | ||
4. | Sodel Dominik | 97 | AZS AWF Katowice | 28.88 | 479 | A | ||
5. | Sudenis Maciej | 93 | AZS AGH Kraków | 29.22 | 463 | A | ||
6. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 30.38 | 412 | A | ||
7. | Machul Grzegorz | 97 | Korona Swim Kielce | 30.56 | 404 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 23/3/2014 - 11:25 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biecki Szymon SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.07 | 425 | A | ||
2. | Bigajski Aleksander | 00 | Korona Kraków | 30.12 | 422 | A | ||
3. | Cempel Oskar | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.18 | 420 | A | ||
4. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 31.87 | 357 | A | ||
5. | Gil Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 32.85 | 326 | A | ||
6. | Greczanik Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 33.49 | 307 | A | ||
7. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 34.68 | 277 | R |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 23/3/2014 - 11:25 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.69 | 399 | A | |||
2. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 32.54 | 335 | A | |||
3. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 33.28 | 313 | A | |||
4. | Dudzik Sebastian | 01 | CKiS Skawina | 33.98 | 294 | A | |||
5. | Mosoń Piotr | 01 | H2O Jastrzębe Zdrój | 34.01 | 293 | A | |||
6. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 34.21 | 288 | A | |||
7. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 35.45 | 259 | R | |||
8. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 37.46 | 219 | R | |||
9. | Budzich Beniamin | 01 | NKP Bielsko Biała | 37.67 | 216 | ||||
10. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 38.17 | 207 | ||||
11. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 40.90 | 168 | ||||
12. | Piotrowski Natan | 01 | H2O Jastrzębe Zdrój | 41.50 | 161 | ||||
13. | Kostrzewski Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 42.30 | 152 | ||||
14. | Basara Artur | 01 | Bobry Dębica | 42.85 | 146 | ||||
15. | Dygoń Jan | 02 | Siemacha ASP Kraków | 43.44 | 141 | ||||
16. | Siekliński Alex | 02 | Kmita Zabierzów | 45.01 | 126 | ||||
17. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 46.34 | 116 | ||||
18. | Kochanowicz Krystian | 02 | SMS Galicja Kraków | 46.49 | 115 | ||||
19. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 49.86 | 93 | ||||
DYSKW. | Pyclik Jakub | 02 | Kmita Zabierzów | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 11:37) |
PK | Łyczak Bartosz | 03 | Kmita Zabierzów | 44.57 | 130 | |||
PK | Zawadzki Igor | 03 | Kmita Zabierzów | 45.51 | 122 | |||
PK | Stefanowski Maciej | 03 | Kmita Zabierzów | 48.65 | 100 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 23/3/2014 - 11:36 | Kobiet, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 58.96 | 647 | A | 28.30 | 30.66 | ||
2. | Pawlaczek Natalia | 93 | AZS AGH Kraków | 1:00.21 | 608 | A | 29.19 | 31.02 | ||
3. | Spoljar Sylwia | 98 | AZS AWF Katowice | 1:00.75 | 592 | A | 29.13 | 31.62 | ||
4. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:02.26 | 549 | A | 29.41 | 32.85 | ||
5. | Sroczyńska Paula | 98 | Bobry Dębica | 1:02.38 | 546 | A | 30.22 | 32.16 | ||
6. | Piechocka Jagoda | 90 | AZS AGH Kraków | 1:02.67 | 539 | A | 29.84 | 32.83 | ||
7. | Turza Patrycja | 98 | Górnik Sosnowiec | 1:06.94 | 442 | R | 31.97 | 34.97 | ||
8. | Borowiecka Monika | 95 | NKP Bielsko Biała | 1:07.14 | 438 | R | 32.46 | 34.68 | ||
9. | Kolber Roksana | 98 | Unia Oświęcim | 1:07.18 | 437 | 32.52 | 34.66 | |||
10. | Olszowska Aleksandra | 97 | NKP Bielsko Biała | 1:07.37 | 434 | 32.35 | 35.02 | |||
11. | Ślęczkowska Weronika | 98 | Kmita Zabierzów | 1:09.34 | 398 | 32.85 | 36.49 | |||
12. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 1:11.64 | 360 | 33.29 | 38.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 23/3/2014 - 11:36 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 59.59 | 627 | A | 28.88 | 30.71 | |||
2. | Leończuk Sara | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 1:01.42 | 572 | A | 29.45 | 31.97 | |||
3. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:02.71 | 538 | A | 31.60 | 31.11 | |||
4. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:03.47 | 519 | A | 29.71 | 33.76 | |||
5. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:04.28 | 499 | A | 31.11 | 33.17 | |||
6. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:05.27 | 477 | A | 31.79 | 33.48 | |||
7. | Brembor Patrycja | 99 | Piątka Chorzów | 1:05.88 | 464 | R | 31.84 | 34.04 | |||
8. | Żukowska Natalia | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:06.66 | 448 | R | 31.21 | 35.45 | |||
9. | Szmidt Milena | 00 | Kmita Zabierzów | 1:09.44 | 396 | 33.48 | 35.96 | ||||
10. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 1:13.01 | 341 | 35.22 | 37.79 | ||||
11. | Dedo Ewa | 00 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.04 | 290 | 36.50 | 40.54 | ||||
12. | Baraniak Magdalena | 99 | Siemacha ASP Kraków | 1:19.48 | 264 | 38.38 | 41.10 | ||||
13. | Cebula Julia | 00 | Bobry Dębica | 1:20.63 | 253 | 38.46 | 42.17 | ||||
DYSKW. | Pudełek Michalina | 00 | Kmita Zabierzów | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:54) |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 23/3/2014 - 11:36 | Dziewcząt, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:04.93 | 484 | A | 31.43 | 33.50 | ||
2. | Serafin Magdalena | 01 | Jordan Kraków | 1:05.33 | 476 | A | 31.60 | 33.73 | ||
3. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:06.42 | 452 | A | 31.68 | 34.74 | ||
4. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 1:08.00 | 422 | A | 32.63 | 35.37 | ||
5. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 1:08.16 | 419 | A | 32.44 | 35.72 | ||
6. | Rabiniak Zuzanna | 01 | Victoria Radom | 1:08.25 | 417 | A | 32.52 | 35.73 | ||
7. | Wagner Monika | 01 | Salmo Żory | 1:08.35 | 415 | R | 32.91 | 35.44 | ||
8. | Śmietana Karolina | 01 | Jordan Kraków | 1:09.03 | 403 | R | 33.38 | 35.65 | ||
9. | Konderak Martyna | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.32 | 398 | 33.68 | 35.64 | |||
10. | Cholewa Karolina | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 1:10.77 | 374 | 33.59 | 37.18 | |||
11. | Mikołajczyk Paulina | 01 | Jordan Kraków | 1:13.30 | 337 | 34.91 | 38.39 | |||
12. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 1:14.34 | 323 | 35.74 | 38.60 | |||
13. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:14.38 | 322 | 35.19 | 39.19 | |||
14. | Hojoł Agata | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.75 | 317 | 35.66 | 39.09 | |||
15. | Lużyna Alicja | 01 | Salmo Żory | 1:14.99 | 314 | 36.37 | 38.62 | |||
16. | Malik Julianna | 01 | Jordan Kraków | 1:16.79 | 293 | 36.58 | 40.21 | |||
17. | Szybalska Zofia | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 1:18.70 | 272 | 38.27 | 40.43 | |||
18. | Żak Natalia | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.59 | 263 | 37.61 | 41.98 | |||
19. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.44 | 245 | 37.98 | 43.46 | |||
20. | Konieczny Marta | 02 | H2O Jastrzębe Zdrój | 1:24.84 | 217 | 39.96 | 44.88 | |||
21. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:27.27 | 199 | 41.72 | 45.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 23/3/2014 - 11:55 | Mężczyzn, 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skrobisz Marek | 94 | Polonia Warszawa | 53.61 | 589 | A | 26.18 | 27.43 | ||
2. | Łabuz Rafał | 95 | Korona Kraków | 53.88 | 580 | A | 26.32 | 27.56 | ||
3. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 54.12 | 572 | A | 26.32 | 27.80 | ||
4. | Kwiatkowski Arkadiusz | 90 | AZS AGH Kraków | 56.71 | 497 | A | 27.29 | 29.42 | ||
5. | Fara Kacper | 94 | AZS AGH Kraków | 57.33 | 481 | A | 27.70 | 29.63 | ||
6. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 57.43 | 479 | A | 28.07 | 29.36 | ||
7. | Zając Kacper | 96 | Korona Kraków | 59.15 | 438 | R | 28.86 | 30.29 | ||
8. | Kuźmoczka Juri | 98 | Kmita Zabierzów | 59.40 | 433 | R | 28.45 | 30.95 | ||
9. | Woźniak Piotr | 96 | Jordan Kraków | 1:00.09 | 418 | 28.61 | 31.48 | |||
10. | Duda Michał | 98 | UKP Ruda Śląska | 1:01.20 | 395 | 28.48 | 32.72 | |||
11. | Stanaszek Konrad | 96 | Jasień Sucha Besk. | 1:11.43 | 249 | 33.02 | 38.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 23/3/2014 - 11:55 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 54.40 | 563 | A | 26.44 | 27.96 | ||
2. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 55.81 | 522 | A | 27.06 | 28.75 | ||
3. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 57.46 | 478 | A | 27.39 | 30.07 | ||
4. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 57.81 | 469 | A | 27.47 | 30.34 | ||
5. | Macner Michał SO | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 57.88 | 468 | A | 28.05 | 29.83 | ||
6. | Mazur Dominik | 99 | Kmita Zabierzów | 59.24 | 436 | A | 28.62 | 30.62 | ||
7. | Bartnikiewicz Jan | 00 | Piątka Chorzów | 59.87 | 422 | R | 28.41 | 31.46 | ||
8. | Masłowski Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.79 | 404 | R | 28.69 | 32.10 | ||
9. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 1:01.67 | 386 | 29.73 | 31.94 | |||
10. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | 1:02.39 | 373 | 30.64 | 31.75 | |||
11. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 1:03.37 | 356 | 30.18 | 33.19 | |||
12. | Legomiński Jakub | 00 | Piątka Chorzów | 1:04.90 | 332 | 31.39 | 33.51 | |||
13. | Kędziora Daniel | 00 | Piątka Chorzów | 1:05.62 | 321 | 31.88 | 33.74 | |||
14. | Kulczyk Leon | 99 | Kmita Zabierzów | 1:05.76 | 319 | 32.12 | 33.64 | |||
15. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 1:07.68 | 292 | 32.30 | 35.38 | |||
16. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 1:13.82 | 225 | 33.57 | 40.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 23/3/2014 - 11:55 | Chłopców, 100m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 1:03.31 | 357 | A | 30.26 | 33.05 | ||
2. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:03.34 | 357 | A | 29.99 | 33.35 | ||
3. | Sacha Kamil | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:03.39 | 356 | A | 30.34 | 33.05 | ||
4. | Maj Jakub | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:04.11 | 344 | A | 30.70 | 33.41 | ||
5. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 1:04.20 | 342 | A | 30.49 | 33.71 | ||
6. | Cempla Jakub | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:06.96 | 302 | A | 32.59 | 34.37 | ||
7. | Sadlo Marcel | 01 | Salmo Żory | 1:07.22 | 298 | R | 32.86 | 34.36 | ||
8. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 1:12.39 | 239 | R | 34.72 | 37.67 | ||
9. | Urbańczyk Adrian | 01 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.57 | 237 | 34.73 | 37.84 | |||
10. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:13.14 | 231 | 34.90 | 38.24 | |||
11. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 1:14.76 | 217 | 36.44 | 38.32 | |||
12. | Psik Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:17.47 | 195 | 37.44 | 40.03 | |||
13. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 1:17.48 | 195 | 37.57 | 39.91 | |||
14. | Szewc Bartłomiej | 02 | Bobry Dębica | 1:17.71 | 193 | 37.82 | 39.89 | |||
15. | Grabowski Maciej | 02 | Bobry Dębica | 1:18.42 | 188 | 38.76 | 39.66 | |||
16. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 1:20.18 | 176 | 36.50 | 43.68 | |||
17. | Wołoch Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:23.51 | 155 | |||||
18. | Talaga Maciej | 02 | Jasień Sucha Besk. | 1:24.93 | 148 | 39.41 | 45.52 | |||
19. | Mytnik Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 1:25.93 | 143 | 41.18 | 44.75 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |