Zawody Swim Test SMS Arena Kraków, 29/3/2014 |
1 - Zawody Swim Test SMS Arena | 29/3/2014 - 13:00 |
Konkurencja 1 29/3/2014 - 13:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 5 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:00 |
2 3 4 | Klatka Natalia Skrzypek Jagoda Ryło Zofia | 08 07 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:02 |
2 3 4 5 | Kozera Zofia Basista Karolina Schneider Magdalena Kukulska Maja | 07 07 09 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:03 |
1 2 3 4 5 6 | Król Karolina Baranowska Hanna Bugajska Marcelina Zachara Ewa Nogieć Amelia Cęcek Maria | 07 07 07 08 08 07 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Frankiewicz Hanna Grzybowska Natalia Pindelska Nikola Pindelska Katarzyna Czapnik Zuzanna Piechowicz Hanna | 07 07 07 07 08 07 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków SwimArt Myślenice SwimArt Myślenice Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 31.50 31.50 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 29/3/2014 - 13:07 | Chłopców, 25m dowolny | 5 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:07 |
2 3 4 | Jackiewicz Bartosz Stąsiek Jędrzej Haniszewski karol | 08 07 08 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:08 |
1 2 3 4 5 | Szydło Wiktor Koczur Maciej Szpak Cyprian Kieroński Marcel Czyszczoń Cyprian | 09 07 07 07 07 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 13:09 |
1 2 3 4 5 6 | Kusiewicz Szymon Flotyn Jakub Kukulski Michal Nowocień Maksymilian Nogieć Marcel Przybyłka Michał | 07 09 07 07 07 08 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 29/3/2014 - 13:11 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:11 |
1 2 3 4 5 | Siwior Maja Malarska Julia Klatka Alicja Maciejowska Katarzyna Iwaniuk Julia | 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:12 |
1 2 3 4 5 6 | Dębiec Paulina Kostiuczuk Lidia Nogieć Barbara Mikruta Lena Szymczak Marta Jakowiak Oliwia | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:13 |
1 2 3 4 5 6 | Narewicz Magdalena Cisło Adrianna Wojda Natalia Cęcek Joanna Żuk Oliwia Nogieć Michalina | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Sport Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:14 |
1 2 3 4 5 6 | Nocuń Joanna Komorowska Zofia Kocot Wiktoria Nowak Aleksandra Mikuła Natalia Goetel Luiza | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Sport Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 29/3/2014 - 13:16 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:16 |
1 2 3 4 5 | Bielecki Maciej Korbiel Franciszek Wojtal Paweł Kafara Konrad Stós Maksymilian | 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:18 |
1 2 3 4 5 6 | Widła Kacper Blacha Igor Czubek Stanisław Nogieć Leon Mrzygłód Kacepr Łuczkiewicz Julian | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:19 |
1 2 3 4 5 6 | Krzystek Igor Saba Stanisław Skowronek-Duarte Samuel Latała Piotr Lubicz-Lisowski Adam Wojda Jakub | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:21 |
1 2 3 4 5 6 | Klyś Oliwier Czapnik Michał Proszek Jan Mrzygłód Tymon Kępa Jan Wojda Jakub | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Sokół Myslenice Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 28.50 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 29/3/2014 - 13:23 | Dziewcząt, 25m z przyborem | 5 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:23 |
2 3 4 | Król Karolina Ksiązek Hanna Piechowicz Hanna | 07 09 07 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:24 |
2 3 4 5 | Baranowska Hanna Pindelska Nikola Blacha Maja Basista Karolina | 07 07 08 07 | Szk. Podst. 75 Kraków SwimArt Myślenice Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Czapnik Zuzanna Maiga Amina Frankiewicz Hanna Bugajska Marcelina Kozera Zofia Skrzypek Jagoda | 08 07 07 07 07 07 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:26 |
1 2 3 4 5 6 | Pindelska Katarzyna Grzybowska Natalia Homenda Maja Cęcek Maria Schneider Magdalena Klatka Natalia | 07 07 08 07 09 08 | SwimArt Myślenice Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 29/3/2014 - 13:27 | Chłopców, 25m z przyborem | 5 - 7 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:27 |
2 3 4 | Szydło Wiktor Nowocień Maksymilian Dębiec Tomasz | 09 07 09 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:28 |
1 2 3 4 5 6 | Kusiewicz Szymon Czyszczoń Cyprian Koczur Maciej Jackiewicz Bartosz Kieroński Marcel Przybyłka Michał | 07 07 07 08 07 08 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 29/3/2014 - 13:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:30 |
2 3 4 | Szymczak Marta Nocuń Joanna Malarska Julia | 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:31 |
1 2 3 4 5 6 | Siwior Maja Iwaniuk Julia Gimińska Antonina Nogieć Michalina Jakowiak Oliwia Narewicz Magdalena | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:32 |
1 2 3 4 5 6 | Mikuła Natalia Nogieć Barbara Żuk Oliwia Klatka Alicja Cęcek Joanna Komorowska Zofia | 06 06 06 06 06 06 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Sport Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:33 |
1 2 3 4 5 6 | Wojda Natalia Kostiuczuk Lidia Cisło Adrianna Dębiec Paulina Kocot Wiktoria Nowak Aleksandra | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Sport Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 29/3/2014 - 13:35 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:35 |
2 3 4 | Widła Kacper Kafara Konrad Saba Stanisław | 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:36 |
1 2 3 4 5 | Kolegowicz Jakub Wojtal Paweł Gawron Bartłomiej Nogieć Leon Korbiel Franciszek | 06 06 06 06 06 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:38 |
1 2 3 4 5 6 | Czapnik Michał Mrzygłód Tymon Blacha Igor Kępa Jan Czubek Stanisław Łuczkiewicz Julian | 06 06 06 06 06 06 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:39 |
1 2 3 4 5 6 | Skowronek-Duarte Samuel Latała Piotr Proszek Jan Mrzygłód Kacepr Wojda Jakub Krzystek Igor | 06 06 06 06 06 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Sokół Myslenice Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 21.50 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 29/3/2014 - 13:41 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:41 |
2 3 4 | Stąsiek Hanna Jelonek Maja Knapik Weronika | 05 05 05 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 13:42 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalska Magdalena Wizimirska Matylda Madej Justyna Fudali Alicja Valasco-Nizińska Salma Zawodny Oliwia | 05 05 05 05 05 05 | Swim Sport Kraków Swim Test Kraków SwimArt Myślenice Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 26.00 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 29/3/2014 - 13:44 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 13:44 |
2 3 4 5 | Różycki Ignacy Iheanacho Alexander Zamojski Kajetan Kolegowicz Jakub | 05 05 05 06 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Ksiażek Stanisław Małecki Iwo Lemek Antoni Laskowski Bogdan Kolarczyk Jakub Sowa Bartłomiej | 05 05 05 05 05 05 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 13:47 |
1 2 3 4 5 6 | Lisowski Piotr Cichoń Jan Czyż Kamil Zięba Dominik Pauli Emil Tetlak Maciej | 05 05 05 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 13:48 |
1 2 3 4 5 6 | Brożek Kacper Więcek Adam Kablak Dominik Kochanowicz Karol Fabisiewicz Łukasz Dybowski Antoni | 05 05 05 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Sport Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 29/3/2014 - 13:49 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:49 |
2 3 4 | Wójcik Natalia Plucińska Klaudia Jacyna Natalia | 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:51 |
1 2 3 4 5 | Kolegowicz Jagoda Fortuna Karolina Pacula Alicja Skrzypek Lena Skawińska Julia | 04 04 04 04 04 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 13:52 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubowska Maja Frankiewicz Alicja Domiter Daria Piotrowicz Martyna Kulak Klaudia Janicka Zuzanna | 04 04 04 04 04 04 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 29/3/2014 - 13:54 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 13:54 |
2 3 4 | Stefański Dawid Knapp Jakub Dziedzic Bartosz | 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 13:55 |
1 2 3 4 5 | Wójcik Dominik Pyrcz Kamil Szpak Marcel Mikruta Michał Zaczyński Filip | 04 04 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 13:56 |
1 2 3 4 5 6 | Luberda Wiktor Jankowiak Cyprian Jamka Eric Ciapała Jarosław Teległow Karol Stanek Kacepr | 04 04 04 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków SwimArt Myślenice Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 22.50 NT NT NT |
13:58 | Dekoracja Nr 1. Dziewcząt, 25m dowolny |
14:00 | Dekoracja Nr 2. Chłopców, 25m dowolny |
14:02 | Dekoracja Nr 3. Dziewcząt, 25m grzbietowy |
14:04 | Dekoracja Nr 4. Chłopców, 25m grzbietowy |
14:06 | Dekoracja Nr 5. Dziewcząt, 25m z przyborem |
14:08 | Dekoracja Nr 6. Chłopców, 25m z przyborem |
14:10 | Dekoracja Nr 7. Dziewcząt, 25m dowolny |
14:12 | Dekoracja Nr 8. Chłopców, 25m dowolny |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 29/3/2014 - 14:14 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 14:14 |
1 2 3 4 5 | Flotyn Emilia Knapik Weronika Stąsiek Hanna Fudali Alicja Valasco-Nizińska Salma | 05 05 05 05 05 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 14:16 |
1 2 3 4 5 6 | Zawodny Oliwia Kowalska Magdalena Madej Justyna Wizimirska Matylda Kula Agnieszka Jelonek Maja | 05 05 05 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Sport Kraków SwimArt Myślenice Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 21.50 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 29/3/2014 - 14:18 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 14:18 |
2 3 4 5 | Laskowski Bogdan Ksiażek Stanisław Fabisiewicz Łukasz Kablak Dominik | 05 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Sport Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
Seria 2 z 4, 14:19 |
1 2 3 4 5 6 | Różycki Ignacy Kolarczyk Jakub Flak Mikołaj Małecki Iwo Zięba Dominik Lisowski Piotr | 05 05 05 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 4, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | Czyż Kamil Iheanacho Alexander Lemek Antoni Brożek Kacper Zamojski Kajetan Cichoń Jan | 05 05 05 05 05 05 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 4, 14:21 |
1 2 3 4 5 6 | Dybowski Antoni Tetlak Maciej Kochanowicz Karol Więcek Adam Pauli Emil Sowa Bartłomiej | 05 05 05 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 29/3/2014 - 14:23 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 14:23 |
1 2 3 4 5 6 | Jakubowska Maja Skawińska Julia Fortuna Karolina Wójcik Natalia Pacula Alicja Kolegowicz Jagoda | 04 04 04 04 04 04 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | LT | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 2, 14:24 |
1 2 3 4 5 6 | Domiter Daria Kulak Klaudia Jacyna Natalia Piotrowicz Martyna Frankiewicz Alicja Plucińska Klaudia | 04 04 04 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 29/3/2014 - 14:26 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 14:26 |
1 2 3 4 5 | Szpak Marcel Mikruta Michał Wójcik Dominik Wróbel Tomasz Zaczyński Filip | 04 04 04 04 04 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 3, 14:27 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowiak Cyprian Stanek Kacepr Ciapała Jarosław Bryg Bartosz Pluta Tymoteusz Luberda Wiktor | 04 04 04 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 14:28 |
1 2 3 4 5 6 | Teległow Karol Dziedzic Mikołaj Jamka Eric Dziedzic Bartosz Pyrcz Kamil Knapp Jakub | 04 04 04 04 04 04 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków SwimArt Myślenice Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 17.50 NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 29/3/2014 - 14:30 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:30 |
3 4 | Stąsiek Hanna Wizimirska Matylda | 05 05 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 | NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 29/3/2014 - 14:32 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:32 |
1 2 3 4 5 | Ksiażek Stanisław Czyż Kamil Więcek Adam Kochanowicz Karol Sowa Bartłomiej | 05 05 05 05 05 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 29/3/2014 - 14:33 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:33 |
1 2 3 4 5 6 | Frankiewicz Alicja Skrzypek Lena Jakubowska Maja Piotrowicz Martyna Jacyna Natalia Kulak Klaudia | 04 04 04 04 04 04 | Swim Test Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 29/3/2014 - 14:35 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Stefański Dawid Dziedzic Mikołaj Jamka Eric Wróbel Tomasz Bryg Bartosz Teległow Karol | 04 04 04 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków SwimArt Myślenice Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT 29.00 NT NT NT |
14:37 | Dekoracja Nr 9. Dziewcząt, 25m grzbietowy |
14:39 | Dekoracja Nr 10. Chłopców, 25m grzbietowy |
14:41 | Dekoracja Nr 11. Dziewcząt, 25m grzbietowy |
14:43 | Dekoracja Nr 12. Chłopców, 25m grzbietowy |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 29/3/2014 - 14:45 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:45 |
1 2 3 4 5 | Kowalska Magdalena Zawodny Oliwia Madej Justyna Fudali Alicja Jelonek Maja | 05 05 05 05 05 | Swim Sport Kraków Szk. Podst. 75 Kraków SwimArt Myślenice Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 | NT NT 34.50 NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 29/3/2014 - 14:47 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 14:47 |
2 3 4 | Pauli Emil Tetlak Maciej Zamojski Kajetan | 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 2, 14:48 |
2 3 4 5 | Kolarczyk Jakub Różycki Ignacy Lemek Antoni Kablak Dominik | 05 05 05 05 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Sport Kraków | 06 06 06 06 | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 29/3/2014 - 14:50 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Domiter Daria Ryło Anna Skrzypek Lena Wójcik Natalia Fortuna Karolina Pacula Alicja | 04 04 04 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 29/3/2014 - 14:52 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 14:52 |
2 3 4 | Mikruta Michał Pluta Tymoteusz Bryg Bartosz | 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 | NT NT NT |
Seria 2 z 3, 14:53 |
1 2 3 4 5 6 | Ciapała Jarosław Stanek Kacepr Wójcik Dominik Jankowiak Cyprian Dziedzic Bartosz Wróbel Tomasz | 04 04 04 04 04 04 | Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 3, 14:54 |
1 2 3 4 5 6 | Pyrcz Kamil Luberda Wiktor Zaczyński Filip Stefański Dawid Knapp Jakub Dziedzic Mikołaj | 04 04 04 04 04 04 | Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Szk. Podst. 75 Kraków Swim Test Kraków Szk. Podst. 75 Kraków | 06 06 06 06 06 06 | NT NT NT NT NT NT |
14:56 | Dekoracja Nr 13. Dziewcząt, 25m dowolny |
14:58 | Dekoracja Nr 14. Chłopców, 25m dowolny |
15:00 | Dekoracja Nr 15. Dziewcząt, 25m dowolny |
15:02 | Dekoracja Nr 16. Chłopców, 25m dowolny |
15:04 | Dekoracja Nr 17. Dziewcząt, 25m motylkowy |
15:06 | Dekoracja Nr 18. Chłopców, 25m motylkowy |
15:08 | Dekoracja Nr 19. Dziewcząt, 25m motylkowy |
15:10 | Dekoracja Nr 20. Chłopców, 25m motylkowy |
15:12 | Dekoracja Nr 21. Dziewcząt, 25m klasyczny |
15:14 | Dekoracja Nr 22. Chłopców, 25m klasyczny |
15:16 | Dekoracja Nr 23. Dziewcząt, 25m klasyczny |
15:18 | Dekoracja Nr 24. Chłopców, 25m klasyczny |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |