Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice, 12/10/2014 |
1 - Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice | 12/10/2014 - 10:00 |
Konkurencja 1 12/10/2014 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 15.60 | 315 | |||
2. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 16.36 | 273 | |||
3. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 16.77 | 253 | |||
4. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 16.97 | 245 | |||
5. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 17.03 | 242 | |||
6. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 17.15 | 237 | |||
7. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 17.27 | 232 | |||
8. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 17.33 | 230 | |||
9. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 17.67 | 217 | |||
10. | Wojtas Julia | 04 | STP Nowy Sącz | 17.94 | 207 | |||
11. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 18.10 | 201 | |||
12. | Fafara Gabriela | 04 | Salwator Kraków | 18.36 | 193 | |||
13. | Tetłak Julia | 04 | Salwator Kraków | 18.38 | 192 | |||
14. | Oliwa Agnieszka | 04 | Sokół Myślenice | 18.41 | 191 | |||
15. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 18.43 | 191 | |||
16. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 18.92 | 176 | |||
17. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 18.94 | 176 | |||
18. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 18.97 | 175 | |||
19. | Baranowska Julia | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 19.01 | 174 | |||
20. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 19.03 | 173 | |||
Bystra Róża | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.03 | 173 | ||||
22. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 19.06 | 172 | |||
23. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepolomice | 19.28 | 167 | |||
24. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 19.33 | 165 | |||
25. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 19.51 | 161 | |||
26. | Sulima Magdalena | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 19.69 | 156 | |||
27. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 19.78 | 154 | |||
28. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 19.98 | 150 | |||
29. | Copija Kaja | 04 | Jasień Sucha Besk. | 20.25 | 144 | |||
30. | Ziora Dominika | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.52 | 138 | |||
31. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 20.63 | 136 | |||
32. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepolomice | 20.66 | 135 | |||
33. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 21.30 | 123 | |||
34. | Świerczyńska Maria | 04 | Glosator Kraków | 21.39 | 122 | |||
35. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 22.10 | 110 | |||
36. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 22.34 | 107 | |||
37. | Grygierzec Emilia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.54 | 104 | |||
38. | Drożdż Magdalena | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.22 | 95 | |||
39. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.85 | 69 | |||
40. | Szczurek Julia | 04 | Aquarius Myślenice | 26.46 | 64 | |||
41. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.26 | 59 | |||
42. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 27.43 | 58 | |||
43. | Pawłowska Alicja | 04 | Fala Niepolomice | 27.67 | 56 | |||
44. | Sajdak Zuzanna | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 38.54 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/10/2014 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Buła Binka | 05 | Salwator Kraków | 17.06 | 241 | |||
2. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-swim | 17.18 | 236 | |||
3. | Paruta Sara | 05 | Glosator Kraków | 17.29 | 231 | |||
4. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 17.50 | 223 | |||
5. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 17.69 | 216 | |||
6. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 17.98 | 206 | |||
7. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 18.49 | 189 | |||
8. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 18.66 | 184 | |||
9. | Lubińska Alicja | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 18.72 | 182 | |||
10. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 18.90 | 177 | |||
11. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 19.12 | 171 | |||
12. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 19.14 | 170 | |||
13. | Rudkowska Wiktoria | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 19.15 | 170 | |||
14. | Human Nicole | 05 | Fala Niepolomice | 19.21 | 168 | |||
15. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 19.26 | 167 | |||
16. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 19.50 | 161 | |||
17. | Krauze Paulina | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 19.53 | 160 | |||
18. | Stanik Oliwia | 05 | STP Nowy Sącz | 19.93 | 151 | |||
19. | Rozumek Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 20.34 | 142 | |||
20. | Żurowska Ada | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.52 | 138 | |||
21. | Lazarko Julia | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.57 | 137 | |||
22. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.60 | 137 | |||
23. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 20.84 | 132 | |||
24. | Gąska Sandra | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 21.02 | 128 | |||
25. | Buła Wiktoria | 05 | Salwator Kraków | 21.08 | 127 | |||
26. | Nowy Julia | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 21.11 | 127 | |||
27. | Kwaśniewska Aleksandra | 05 | Glosator Kraków | 21.37 | 122 | |||
28. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 21.76 | 116 | |||
29. | Bertman Katarzyna | 05 | Aquarius Myślenice | 21.82 | 115 | |||
30. | Czekanow Kaja | 05 | Glosator Kraków | 21.87 | 114 | |||
31. | Liszka Wiktoria | 05 | Jordan Kraków | 22.02 | 112 | |||
32. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 22.21 | 109 | |||
33. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 22.99 | 98 | |||
34. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 23.34 | 94 | |||
35. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 23.49 | 92 | |||
36. | Nitecka Natalia | 05 | Victoria Kozy | 24.37 | 82 | |||
37. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 24.96 | 77 | |||
38. | Dobranowska Anna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.18 | 75 | |||
39. | Karabowicz Rita | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 27.56 | 57 | |||
40. | Bławut Oliwia | 05 | Fala Niepolomice | 31.94 | 36 | |||
41. | Siemak Maja | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 32.35 | 35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/10/2014 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Porębska Maja | 06 | Glosator Kraków | 18.62 | 185 | |||
2. | Firek Oliwia | 06 | Aquarius Myślenice | 19.43 | 163 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 19.64 | 158 | |||
4. | Difazzio Daniela | 06 | Optima Skawina | 20.31 | 142 | |||
5. | Pietrzak Kinga | 06 | Aquarius Myślenice | 21.73 | 116 | |||
6. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 22.54 | 104 | |||
7. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 22.56 | 104 | |||
8. | Kusion Judyta | 06 | STP Nowy Sącz | 22.84 | 100 | |||
9. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 23.10 | 97 | |||
10. | Książek Iwona | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 23.24 | 95 | |||
11. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 24.01 | 86 | |||
12. | Kraus Milena | 06 | Glosator Kraków | 24.61 | 80 | |||
13. | Bętkowsja Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 25.65 | 70 | |||
14. | Drozdż Julia | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.93 | 68 | |||
15. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.96 | 68 | |||
16. | Gajczak Małgorzata | 06 | Karol Wadowice | 26.23 | 66 | |||
17. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.84 | 61 | |||
18. | Cichy Julia | 06 | Sokół Myślenice | 28.09 | 54 | |||
19. | Tworzyanska Oliwia | 06 | Nowy KP Bielsko-Biała | 28.96 | 49 | |||
20. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.88 | 44 | |||
21. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 30.29 | 43 | |||
22. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 30.79 | 41 | |||
23. | Starzak Magdalena | 06 | Aquarius Myślenice | 32.59 | 34 | |||
24. | Czajkowska Hanna | 06 | Glosator Kraków | 35.71 | 26 | |||
25. | Kołcz Patrycja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 37.60 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 12/10/2014 - 10:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kamzol Flawia | 07 | Siemacha ASP Kraków | 19.48 | 162 | |||
2. | Buła Maya | 07 | Salwator Kraków | 20.69 | 135 | |||
3. | Poręba Sara | 07 | STP Nowy Sącz | 24.10 | 85 | |||
4. | Gromala Julia | 07 | STP Nowy Sącz | 24.64 | 80 | |||
5. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa-swim | 25.04 | 76 | |||
6. | Walczuk Nela | 07 | Optima Skawina | 27.09 | 60 | |||
7. | Spychałowicz Marta | 07 | Ondraszek Bielsko-Biała | 29.79 | 45 | |||
8. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 30.03 | 44 | |||
9. | Polowiec Nikola | 07 | Fala Niepolomice | 30.88 | 40 | |||
10. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko-Biała | 31.21 | 39 | |||
11. | Król Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 31.81 | 37 | |||
12. | Stoch Małgorzata | 07 | Aquarius Myślenice | 32.28 | 35 | |||
13. | Korecka Zofia | 07 | Aquarius Myślenice | 33.83 | 30 | |||
14. | Bajorek Hanna | 07 | Salwator Kraków | 35.24 | 27 | |||
15. | Kałat Emilia | 07 | Nowy KP Bielsko-Biała | 38.51 | 20 | |||
16. | Litwa Justyna | 08 | Salwator Kraków | 38.80 | 20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/10/2014 - 10:28 | Chłopców, 25m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 15.80 | 194 | |||
2. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 15.83 | 193 | |||
3. | Krystński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 15.99 | 187 | |||
4. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 16.34 | 175 | |||
5. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 16.77 | 162 | |||
6. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 16.83 | 160 | |||
7. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 16.86 | 159 | |||
8. | Skowronek Jakub | 04 | Karol Wadowice | 16.96 | 157 | |||
9. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 17.01 | 155 | |||
10. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 17.03 | 155 | |||
11. | Wróbel Tomasz | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 17.18 | 151 | |||
12. | Krzempek Mateusz | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 17.21 | 150 | |||
13. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 17.42 | 144 | |||
14. | Szczygieł Patryk | 04 | Karol Wadowice | 17.63 | 139 | |||
15. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 17.83 | 135 | |||
Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 17.83 | 135 | ||||
17. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 17.91 | 133 | |||
18. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 17.94 | 132 | |||
19. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 18.12 | 128 | |||
20. | Walczuk Kacper | 04 | Optima Skawina | 18.22 | 126 | |||
21. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 18.34 | 124 | |||
22. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 18.35 | 123 | |||
23. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 18.45 | 121 | |||
24. | Stefański Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 18.46 | 121 | |||
25. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 18.47 | 121 | |||
26. | Szumiec Adam | 04 | Sokół Myślenice | 18.54 | 120 | |||
27. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 18.65 | 118 | |||
28. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 18.67 | 117 | |||
29. | Szpar Antoni | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 19.23 | 107 | |||
30. | Adamczyk Jakub | 04 | Limanowa-swim | 19.33 | 106 | |||
31. | Gabryś Patryk | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.58 | 102 | |||
32. | Siuda Piotr | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 19.70 | 100 | |||
33. | Filipowicz Jan | 04 | Salwator Kraków | 20.00 | 95 | |||
34. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 20.01 | 95 | |||
35. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 20.20 | 92 | |||
36. | Nikiel Jakub | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 20.40 | 90 | |||
37. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 20.98 | 82 | |||
38. | Zimny Marcel | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 21.15 | 80 | |||
39. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 21.27 | 79 | |||
40. | Gryman Oliwier | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 22.83 | 64 | |||
41. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepolomice | 24.97 | 49 | |||
42. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.02 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/10/2014 - 10:28 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 16.42 | 173 | |||
2. | Ciopała Michał | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 16.59 | 167 | |||
3. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 16.68 | 165 | |||
4. | Paruta Francesco | 05 | Glosator Kraków | 16.72 | 163 | |||
5. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 16.74 | 163 | |||
6. | Ziemba Jakub | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 17.38 | 145 | |||
7. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 18.04 | 130 | |||
8. | Belski Szymon | 05 | STP Nowy Sącz | 18.14 | 128 | |||
9. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 18.35 | 123 | |||
10. | Żak Michał | 05 | Fala Niepolomice | 18.80 | 115 | |||
11. | Kochanowicz Karol | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 19.15 | 109 | |||
12. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-swim | 20.11 | 94 | |||
13. | Lach Jakub | 05 | Karol Wadowice | 20.19 | 93 | |||
14. | Rajski Radosław | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 20.80 | 85 | |||
15. | Żak Błażej | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.41 | 78 | |||
16. | Możdżan Wojciech | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.01 | 71 | |||
17. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 22.05 | 71 | |||
18. | Sułkowski Jakub | 05 | Limanowa-swim | 22.34 | 68 | |||
19. | Gibas Igor | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 22.64 | 66 | |||
20. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-swim | 23.12 | 61 | |||
21. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.37 | 46 | |||
22. | Krok Jakub | 05 | Fala Niepolomice | 27.17 | 38 | |||
23. | Łapuch Kuba | 05 | Siemacha ASP Kraków | 28.06 | 34 | |||
24. | Opaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 28.27 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/10/2014 - 10:28 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 18.83 | 114 | |||
2. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 19.35 | 105 | |||
3. | Juszczuk Antoni | 06 | Glosator Kraków | 19.40 | 104 | |||
4. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 19.46 | 103 | |||
5. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 19.67 | 100 | |||
6. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 19.72 | 99 | |||
7. | Proszek Jan | 06 | Sokół Myślenice | 20.21 | 92 | |||
8. | Myszkowski Michał | 06 | Glosator Kraków | 20.86 | 84 | |||
9. | Rydzewski Szczepan | 06 | Salwator Kraków | 21.16 | 80 | |||
10. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 21.53 | 76 | |||
11. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 22.71 | 65 | |||
12. | Roman Nikodem | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 22.83 | 64 | |||
13. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 22.95 | 63 | |||
14. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 23.33 | 60 | |||
15. | Sobczyk Szymon | 06 | STP Nowy Sącz | 23.35 | 60 | |||
16. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepolomice | 23.93 | 55 | |||
17. | Pliszka Wojciech | 06 | Glosator Kraków | 24.13 | 54 | |||
18. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 24.20 | 54 | |||
19. | Teca Konrad | 06 | Jordan Kraków | 25.91 | 44 | |||
20. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 26.54 | 40 | |||
21. | Gręda Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.35 | 30 | |||
22. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.58 | 29 | |||
23. | Najder Bartłomiej | 06 | Jasień Sucha Besk. | 30.33 | 27 | |||
24. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 32.58 | 22 | |||
25. | Szczotkowski Filip | 06 | Sokół Myślenice | 32.74 | 21 | |||
26. | Nowacki Adam | 06 | Aquarius Myślenice | 32.78 | 21 | |||
27. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 37.57 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12/10/2014 - 10:28 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruchała Adrian | 08 | STP Nowy Sącz | 25.21 | 47 | |||
2. | Buczkowski Franciszek | 07 | Glosator Kraków | 29.81 | 28 | |||
3. | Maćkowiak Krzysztof | 07 | Glosator Kraków | 29.92 | 28 | |||
4. | Piechota Ernest | 07 | Aquarius Myślenice | 30.33 | 27 | |||
5. | Papuga Michał | 08 | Victoria Kozy | 32.99 | 21 | |||
6. | Nowacki Fanciszek | 08 | Aquarius Myślenice | 38.20 | 13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/10/2014 - 10:50 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 19.53 | 237 | |||
2. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 19.64 | 233 | |||
3. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 19.96 | 222 | |||
4. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 20.16 | 216 | |||
5. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 20.34 | 210 | |||
6. | Lubińska Oliwia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.45 | 207 | |||
7. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 20.59 | 202 | |||
Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 20.59 | 202 | ||||
9. | Mleko Karolina | 04 | Fala Niepolomice | 20.88 | 194 | |||
10. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 21.05 | 189 | |||
11. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 21.12 | 188 | |||
12. | Bajorek Marysia | 04 | Salwator Kraków | 21.17 | 186 | |||
13. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 21.21 | 185 | |||
14. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 21.65 | 174 | |||
15. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 21.99 | 166 | |||
16. | Baranowska Julia | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 22.45 | 156 | |||
17. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 22.50 | 155 | |||
18. | Tetłak Julia | 04 | Salwator Kraków | 22.53 | 154 | |||
19. | Bystra Róża | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.56 | 154 | |||
20. | Sabino Anna | 04 | STP Nowy Sącz | 22.96 | 146 | |||
21. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 23.05 | 144 | |||
22. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepolomice | 23.34 | 139 | |||
23. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 23.44 | 137 | |||
24. | Oliwa Agnieszka | 04 | Sokół Myślenice | 23.52 | 136 | |||
25. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 23.59 | 134 | |||
26. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 23.66 | 133 | |||
27. | Ziora Dominika | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.70 | 133 | |||
28. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 23.88 | 130 | |||
29. | Wojtas Julia | 04 | STP Nowy Sącz | 23.90 | 129 | |||
30. | Sulima Magdalena | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 23.96 | 128 | |||
31. | Fafara Gabriela | 04 | Salwator Kraków | 24.23 | 124 | |||
32. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 24.26 | 124 | |||
33. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 24.45 | 121 | |||
34. | Lech Zofia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.49 | 120 | |||
35. | Świerczyńska Maria | 04 | Glosator Kraków | 24.65 | 118 | |||
36. | Pawłowska Alicja | 04 | Fala Niepolomice | 24.74 | 116 | |||
37. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.70 | 104 | |||
38. | Grygierzec Emilia | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.09 | 99 | |||
39. | Drożdż Magdalena | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 26.35 | 96 | |||
40. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.22 | 78 | |||
41. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 28.66 | 75 | |||
Szczurek Julia | 04 | Aquarius Myślenice | 28.66 | 75 | ||||
43. | Zachacka Katarzyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 30.22 | 64 | |||
44. | Sajdak Zuzanna | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 37.30 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/10/2014 - 10:50 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 19.70 | 231 | |||
2. | Lubińska Alicja | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 20.61 | 202 | |||
3. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 20.67 | 200 | |||
4. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 21.06 | 189 | |||
5. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 21.38 | 181 | |||
6. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.41 | 180 | |||
7. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.53 | 177 | |||
8. | Buła Binka | 05 | Salwator Kraków | 21.67 | 174 | |||
9. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 21.79 | 171 | |||
10. | Rudkowska Wiktoria | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.87 | 169 | |||
11. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-swim | 22.27 | 160 | |||
12. | Stanik Oliwia | 05 | STP Nowy Sącz | 22.32 | 159 | |||
13. | Paruta Sara | 05 | Glosator Kraków | 22.46 | 156 | |||
14. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 22.72 | 151 | |||
15. | Gach Magdalena | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.86 | 148 | |||
16. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.88 | 147 | |||
17. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 23.06 | 144 | |||
18. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 23.10 | 143 | |||
19. | Więcek Weronika | 05 | Victoria Kozy | 23.12 | 143 | |||
20. | Żurowska Ada | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 23.24 | 141 | |||
21. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 23.42 | 137 | |||
22. | Human Nicole | 05 | Fala Niepolomice | 23.51 | 136 | |||
23. | Kwaśniewska Aleksandra | 05 | Glosator Kraków | 23.93 | 129 | |||
24. | Rozumek Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.09 | 126 | |||
25. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 24.16 | 125 | |||
26. | Dobranowska Anna | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.24 | 124 | |||
27. | Krauze Paulina | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 24.38 | 122 | |||
28. | Nowy Julia | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 24.60 | 119 | |||
29. | Gąska Sandra | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.03 | 112 | |||
30. | Lazarko Julia | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 25.17 | 111 | |||
31. | Buła Wiktoria | 05 | Salwator Kraków | 25.24 | 110 | |||
32. | Czekanow Kaja | 05 | Glosator Kraków | 25.36 | 108 | |||
33. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.51 | 106 | |||
34. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 25.87 | 102 | |||
35. | Nitecka Natalia | 05 | Victoria Kozy | 26.01 | 100 | |||
36. | Połeć Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 26.39 | 96 | |||
37. | Liszka Wiktoria | 05 | Jordan Kraków | 27.08 | 89 | |||
38. | Bertman Katarzyna | 05 | Aquarius Myślenice | 27.80 | 82 | |||
39. | Karabowicz Rita | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 29.43 | 69 | |||
40. | Bławut Oliwia | 05 | Fala Niepolomice | 30.58 | 61 | |||
41. | Siemak Maja | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 30.73 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12/10/2014 - 10:50 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Porębska Maja | 06 | Glosator Kraków | 22.00 | 166 | |||
2. | Miłek Alicja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 23.23 | 141 | |||
3. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 23.56 | 135 | |||
4. | Pietrzak Kinga | 06 | Aquarius Myślenice | 24.09 | 126 | |||
5. | Książek Iwona | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 24.21 | 124 | |||
6. | Parchańska Julia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 24.34 | 122 | |||
7. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 24.59 | 119 | |||
8. | Kusion Judyta | 06 | STP Nowy Sącz | 24.92 | 114 | |||
9. | Difazzio Daniela | 06 | Optima Skawina | 26.03 | 100 | |||
10. | Czajkowska Hanna | 06 | Glosator Kraków | 26.06 | 100 | |||
11. | Kraus Milena | 06 | Glosator Kraków | 26.58 | 94 | |||
12. | Firek Oliwia | 06 | Aquarius Myślenice | 26.62 | 93 | |||
13. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 27.03 | 89 | |||
14. | Szymacha Magdalena | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 27.41 | 86 | |||
15. | Drozdż Julia | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 27.83 | 82 | |||
16. | Harężlak Zuzanna | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 28.22 | 78 | |||
17. | Bętkowsja Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 28.73 | 74 | |||
18. | Cichy Julia | 06 | Sokół Myślenice | 29.16 | 71 | |||
19. | Tworzyanska Oliwia | 06 | Nowy KP Bielsko-Biała | 29.47 | 69 | |||
20. | Madej Zofia | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 30.40 | 63 | |||
21. | Kołcz Patrycja | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 30.74 | 60 | |||
22. | Marciniak Marta | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 31.32 | 57 | |||
23. | Gajczak Małgorzata | 06 | Karol Wadowice | 31.42 | 57 | |||
24. | Panek Natalia | 06 | Jasień Sucha Besk. | 32.53 | 51 | |||
25. | Starzak Magdalena | 06 | Aquarius Myślenice | 33.67 | 46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/10/2014 - 11:14 | Chłopców, 25m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 18.66 | 180 | |||
2. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 19.11 | 168 | |||
3. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 19.22 | 165 | |||
4. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 19.31 | 163 | |||
5. | Kozak Arkadiusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 19.38 | 161 | |||
6. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 19.56 | 156 | |||
7. | Jamka Eric | 04 | SwimArt Myślenice | 20.01 | 146 | |||
8. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 20.20 | 142 | |||
9. | Stefański Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 20.34 | 139 | |||
10. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 20.54 | 135 | |||
11. | Krystński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 20.55 | 135 | |||
12. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 20.56 | 135 | |||
13. | Szczygieł Patryk | 04 | Karol Wadowice | 20.82 | 130 | |||
14. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 20.91 | 128 | |||
15. | Skowronek Jakub | 04 | Karol Wadowice | 21.01 | 126 | |||
16. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 21.14 | 124 | |||
17. | Wróbel Tomasz | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 21.20 | 123 | |||
18. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 21.32 | 121 | |||
19. | Matuszczak Kacper | 04 | Victoria Kozy | 21.44 | 119 | |||
20. | Gram Maksymilian | 04 | Victoria Kozy | 21.65 | 115 | |||
Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 21.65 | 115 | ||||
22. | Gabryś Patryk | 04 | Ondraszek Bielsko-Biała | 21.81 | 113 | |||
23. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 22.13 | 108 | |||
24. | Boratyński Michał | 04 | Victoria Kozy | 22.31 | 105 | |||
25. | Adamczyk Jakub | 04 | Limanowa-swim | 22.37 | 104 | |||
26. | Szpar Antoni | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 22.52 | 102 | |||
27. | Kulig Bartosz | 04 | STP Nowy Sącz | 22.65 | 101 | |||
28. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 22.67 | 100 | |||
29. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 22.97 | 96 | |||
30. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 23.19 | 94 | |||
31. | Krzempek Mateusz | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 23.26 | 93 | |||
32. | Nikiel Jakub | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 23.47 | 90 | |||
33. | Siuda Piotr | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 23.71 | 88 | |||
34. | Gryman Oliwier | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 23.97 | 85 | |||
35. | Szumiec Adam | 04 | Sokół Myślenice | 24.48 | 80 | |||
36. | Zimny Marcel | 04 | Nowy KP Bielsko-Biała | 24.73 | 77 | |||
37. | Filipowicz Jan | 04 | Salwator Kraków | 24.84 | 76 | |||
38. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 24.99 | 75 | |||
39. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.27 | 72 | |||
40. | Białek Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 25.62 | 69 | |||
41. | Walczuk Kacper | 04 | Optima Skawina | 25.92 | 67 | |||
42. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepolomice | 26.68 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/10/2014 - 11:14 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-swim | 18.90 | 173 | |||
2. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 19.18 | 166 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 19.83 | 150 | |||
4. | Lach Jakub | 05 | Karol Wadowice | 21.00 | 126 | |||
5. | Tetlak Maciej | 05 | SMS Galicja Kraków | 21.25 | 122 | |||
6. | Ciopała Michał | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.60 | 116 | |||
7. | Paruta Francesco | 05 | Glosator Kraków | 21.84 | 112 | |||
8. | Męcner Jakub | 05 | Victoria Kozy | 21.93 | 111 | |||
9. | Żak Michał | 05 | Fala Niepolomice | 22.09 | 108 | |||
10. | Belski Szymon | 05 | STP Nowy Sącz | 22.40 | 104 | |||
11. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 22.59 | 101 | |||
12. | Ziemba Jakub | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 22.63 | 101 | |||
13. | Rajski Radosław | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 23.77 | 87 | |||
14. | Kochanowicz Karol | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 23.91 | 85 | |||
15. | Łapuch Kuba | 05 | Siemacha ASP Kraków | 24.80 | 76 | |||
16. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa-swim | 25.14 | 73 | |||
17. | Pyrć Franciszek | 05 | Limanowa-swim | 25.40 | 71 | |||
18. | Możdżan Wojciech | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 26.35 | 64 | |||
19. | Żak Błażej | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 26.77 | 61 | |||
20. | Podmokły Jakub | 05 | Aquarius Myślenice | 27.30 | 57 | |||
21. | Gibas Igor | 05 | Nowy KP Bielsko-Biała | 27.86 | 54 | |||
22. | Opaliński Alan | 05 | Ondraszek Bielsko-Biała | 28.21 | 52 | |||
23. | Krok Jakub | 05 | Fala Niepolomice | 28.43 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12/10/2014 - 11:14 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 21.72 | 114 | |||
2. | Rydzewski Szczepan | 06 | Salwator Kraków | 22.38 | 104 | |||
3. | Nowak Piotr | 06 | STP Nowy Sącz | 22.46 | 103 | |||
4. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepolomice | 23.54 | 90 | |||
5. | Zawojski Bartosz | 06 | Jasień Sucha Besk. | 23.88 | 86 | |||
6. | Twardowski Kamil | 06 | Ondraszek Bielsko-Biała | 24.04 | 84 | |||
7. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 24.48 | 80 | |||
8. | Juszczuk Antoni | 06 | Glosator Kraków | 24.49 | 79 | |||
9. | Wójcik Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 24.72 | 77 | |||
10. | Roman Nikodem | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.06 | 74 | |||
11. | Proszek Jan | 06 | Sokół Myślenice | 25.43 | 71 | |||
12. | Blacha Igor | 06 | SMS Galicja Kraków | 25.47 | 71 | |||
13. | Caba Stanisław | 06 | SMS Galicja Kraków | 25.53 | 70 | |||
14. | Myszkowski Michał | 06 | Glosator Kraków | 25.63 | 69 | |||
15. | Kutera Jakub | 06 | Salwator Kraków | 25.89 | 67 | |||
16. | Jakosz Maciej | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 26.18 | 65 | |||
17. | Śliwa Leon | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 26.75 | 61 | |||
18. | Sobczyk Szymon | 06 | STP Nowy Sącz | 26.93 | 60 | |||
19. | Cholewa Wojciech | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 28.49 | 50 | |||
20. | Nowacki Adam | 06 | Aquarius Myślenice | 28.69 | 49 | |||
21. | Teca Konrad | 06 | Jordan Kraków | 29.20 | 47 | |||
22. | Gręda Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 29.90 | 43 | |||
23. | Marciniec Jakub | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 32.03 | 35 | |||
24. | Pliszka Wojciech | 06 | Glosator Kraków | 32.22 | 35 | |||
25. | Szczotkowski Filip | 06 | Sokół Myślenice | 35.24 | 26 | |||
26. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 35.40 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12/10/2014 - 11:35 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Ondraszek Bielsko-Biała 1 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:13.50 | 206 |
Lech Zofia Lubińska Oliwia | 04 04 | Lubińska Alicja Gach Magdalena | 05 05 |
2. | ASP 1 | Siemacha ASP Kraków | 1:14.51 | 198 |
Bednarz Natalia Zaczkiewicz Aleksandra | 04 04 | Kercel Emilia Włosik Wiktoria | 05 05 |
3. | STP 2 | STP Nowy Sącz | 1:14.90 | 195 |
Brońska Julia Stanik Oliwia | 05 05 | Wojtas Julia Sopata Sandra | 04 04 |
4. | Solne Miasto Wieliczka | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.81 | 181 |
Rudkowska Wiktoria Rapkiewicz Natalia | 05 05 | Hamulewicz Liwia Tchórzewska Sabina | 05 05 |
5. | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 1:16.91 | 180 |
Pietrzak Kinga Szostak Jagoda | 06 04 | Firek Oliwia Rutka Emilia | 06 04 |
6. | Limanowa-swim 1 | Limanowa-swim | 1:17.07 | 179 |
Biedroń Wiktoria Dzik Wiktoria | 05 04 | Mruk Julia Stanisz Anna | 04 07 |
7. | GALICJA 1 | SMS Galicja Kraków | 1:19.02 | 166 |
Piotrowicz Martyna Cicha Aleksandra | 04 05 | Jankowiak Oliwia Jakubowska Maja | 06 04 |
8. | Glosator Kraków | Glosator Kraków | 1:20.93 | 154 |
Porębska Maja Paruta Sara | 06 05 | Czekanow Kaja Kwaśniewska Aleksandra | 05 05 |
9. | VICTORIA 2 | Victoria Kozy | 1:22.59 | 145 |
Koczur Nikola Nitecka Natalia | 04 05 | Więcek Weronika Koczur Kornelia | 05 04 |
10. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 1:25.70 | 130 |
Chorążak Agnieszka Liszka Wiktoria | 04 05 | Król Małgorzata Gawlik Maja | 05 04 |
11. | GALICJA 2 | SMS Galicja Kraków | 1:34.39 | 97 |
Domiter Daria Guzik Karolina | 04 05 | Rębiasz Martyna Fortuna Karolina | 05 04 |
12. | Nowy KP Bielsko-Biała 1 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:36.69 | 90 |
Nowy Julia Baranowska Julia | 05 04 | Krauze Paulina Sajdak Zuzanna | 05 04 |
13. | Optima Skawina 1 | Optima Skawina | 1:38.38 | 86 |
Bętkowsja Zuzanna Walczuk Nela | 06 07 | Difazzio Daniela Mróz Wiktoria | 06 06 |
14. | Jasień Sucha Besk. 1 | Jasień Sucha Besk. | 1:39.18 | 84 |
Copija Daria Copija Kaja | 04 04 | Parchańska Julia Panek Natalia | 06 06 |
15. | Fala Niepolomice 1 | Fala Niepolomice | 1:45.64 | 69 |
Mleko Karolina Pawłowska Alicja | 04 04 | Gajda Emilia Human Nicole | 04 05 |
16. | Aquarius Myślenice 2 | Aquarius Myślenice | 2:01.09 | 46 |
Bertman Katarzyna Korecka Zofia | 05 07 | Starzak Magdalena Szczurek Julia | 06 04 |
DYSKW. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 1:12.73 |
Buła Binka Fafara Gabriela | 05 04 | Tetłak Julia Bajorek Marysia | 04 04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12/10/2014 - 11:43 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 1 | STP Nowy Sącz | 1:08.53 | 163 |
Dyrek Mateusz Belski Szymon | 04 05 | Sadowy Piotr Nowak Wojciech | 04 05 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 1:09.64 | 156 |
Krystński Aleksander Rajski Radosław | 04 05 | Ciopała Michał Kozak Arkadiusz | 05 04 |
3. | Glosator Kraków 1 | Glosator Kraków | 1:16.34 | 118 |
Strózik Mikołaj Juszczuk Antoni | 04 06 | Myszkowski Michał Paruta Francesco | 06 05 |
4. | GALICJA 1 | SMS Galicja Kraków | 1:19.16 | 106 |
Bryg Bartosz Sowa Bartłomiej | 04 05 | Tetlak Maciej Jankowiak Cyprian | 05 04 |
5. | Solne Miasto Wieliczka 2 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.28 | 105 |
Kosek Patryk Roman Dawid | 06 04 | Wójcik Maciej Wójcik Mateusz | 06 04 |
6. | Limanowa-swim 1 | Limanowa-swim | 1:19.97 | 103 |
Adamczyk Jakub Sewielski Kacper | 04 05 | Twaróg Jacek Sułkowski Jakub | 05 05 |
7. | Nowy KP Bielsko-Biała 1 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:22.90 | 92 |
Zimny Marcel Nikiel Jakub | 04 04 | Krzempek Mateusz Gibas Igor | 04 05 |
8. | Salwator Kraków 1 | Salwator Kraków | 1:28.71 | 75 |
Litwa Tomasz Kutera Jakub | 06 06 | Rydzewski Szczepan Filipowicz Jan | 06 04 |
9. | VICTORIA 1 | Victoria Kozy | 1:29.18 | 74 |
Gram Maksymilian Papuga Michał | 04 08 | Męcner Jakub Ring Jakub | 05 04 |
10. | Fala Niepolomice 1 | Fala Niepolomice | 1:35.08 | 61 |
Żak Michał Krok Jakub | 05 05 | Tynor Kacper Tynor Jan | 06 04 |
11. | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 1:43.92 | 46 |
Podmokły Jakub Nowacki Adam | 05 06 | Piechota Ernest Warchoł Sebastian | 07 05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12/10/2014 - 12:20 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszowska Aleksandra | 97 | Nowy KP Bielsko-Biała | 34.07 | 366 | |||
2. | Dobrowolska Marta | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 34.92 | 340 | |||
3. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 35.02 | 337 | |||
4. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 35.55 | 322 | |||
5. | Rzadek Natalia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 35.68 | 319 | |||
6. | Płatek Magdalena | 99 | Glosator Kraków | 37.02 | 285 | |||
7. | Szypuła Natalia | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 37.11 | 283 | |||
8. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima Skawina | 37.88 | 266 | |||
9. | Justyniak Anna | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 38.33 | 257 | |||
10. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 38.55 | 252 | |||
11. | Widuch Magdalena | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 38.99 | 244 | |||
12. | Mańdok Klaudia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.25 | 239 | |||
13. | Gwizdała Marta | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.42 | 236 | |||
14. | Lichosyt Paulina | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 40.29 | 221 | |||
15. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 41.20 | 207 | |||
16. | Siemak Wiktoria | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 42.09 | 194 | |||
17. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 43.23 | 179 | |||
18. | Pajor Aneta | 00 | Limanowa-swim | 43.97 | 170 | |||
19. | Zborowska Ania | 00 | Limanowa-swim | 46.56 | 143 | |||
20. | Koczur Nikola | 04 | Victoria Kozy | 47.38 | 136 | |||
21. | Koczur Kornelia | 04 | Victoria Kozy | 47.40 | 136 | |||
22. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 47.84 | 132 | |||
23. | Paruta Sara | 05 | Glosator Kraków | 49.34 | 120 | |||
24. | Szostak Jagoda | 04 | Aquarius Myślenice | 52.18 | 101 | |||
25. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 52.85 | 98 | |||
26. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 54.31 | 90 | |||
27. | Zaczkiewicz Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 58.33 | 73 | |||
28. | Kamzol Flawia | 07 | Siemacha ASP Kraków | 59.14 | 70 | |||
29. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:00.29 | 66 | |||
30. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 1:02.00 | 60 | |||
31. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:02.59 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12/10/2014 - 12:30 | Mężczyzn, 50m motylkowy | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 29.45 | 405 | |||
Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 29.45 | 405 | ||||
3. | Paszko Mikołaj | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 29.91 | 387 | |||
4. | Bednarz Radosław | 98 | Nowy KP Bielsko-Biała | 31.21 | 340 | |||
5. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 32.41 | 304 | |||
6. | Kozioł Krystian | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 34.76 | 246 | |||
7. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 35.70 | 227 | |||
8. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 35.90 | 223 | |||
Ziółkowski Norbert | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 35.90 | 223 | ||||
10. | Cieślar Tymon | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 36.27 | 217 | |||
11. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 36.60 | 211 | |||
12. | Olszowski Miłosz | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 37.51 | 196 | |||
13. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa-swim | 37.82 | 191 | |||
14. | Łubkowski Jakub | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.40 | 169 | |||
15. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 40.66 | 154 | |||
16. | Giziczi Szymon | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 42.02 | 139 | |||
17. | Ring Jakub | 04 | Victoria Kozy | 42.10 | 138 | |||
18. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 43.13 | 129 | |||
19. | Beberok Nikodem | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 44.36 | 118 | |||
20. | Paruta Francesco | 05 | Glosator Kraków | 45.19 | 112 | |||
21. | Cieślar Igor | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 46.41 | 103 | |||
22. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 47.38 | 97 | |||
23. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 48.51 | 90 | |||
24. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 52.56 | 71 | |||
25. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 52.72 | 70 | |||
26. | Stefański Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 54.83 | 62 | |||
27. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 55.15 | 61 | |||
NIE UK. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/10/2014 - 12:38 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 31.20 | 413 | |||
2. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 31.42 | 404 | |||
3. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 32.72 | 358 | |||
4. | Hałucha Julia | 02 | Glosator Kraków | 33.39 | 337 | |||
5. | Owsianowska Sara | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 34.08 | 317 | |||
6. | Justyniak Anna | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 34.15 | 315 | |||
7. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 34.53 | 304 | |||
8. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 34.59 | 303 | |||
9. | Wójtowicz Aleksandra | 02 | Sokół Myślenice | 34.61 | 302 | |||
10. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepolomice | 35.36 | 283 | |||
11. | Miśkowiec Patrycia | 02 | Limanowa-swim | 35.74 | 274 | |||
12. | Olchawa Renata | 02 | Limanowa-swim | 36.06 | 267 | |||
13. | Siemak Wiktoria | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 36.23 | 263 | |||
14. | Kot Zuzanna | 02 | Fala Niepolomice | 36.55 | 257 | |||
15. | Lichosyt Paulina | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 36.72 | 253 | |||
16. | Leśniak Magdalena | 02 | Limanowa-swim | 39.99 | 196 | |||
17. | Wietecha Julia | 02 | Fala Niepolomice | 40.47 | 189 | |||
18. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-swim | 41.47 | 175 | |||
19. | Węgrzyn Julia | 02 | Sokół Myślenice | 48.54 | 109 | |||
20. | Lato Anna | 02 | Fala Niepolomice | 57.88 | 64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12/10/2014 - 12:38 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 35.52 | 280 | |||
2. | Widuch Magdalena | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 35.85 | 272 | |||
3. | Piasta Aleksandra | 03 | Salwator Kraków | 36.45 | 259 | |||
4. | Grabczan Weronika | 03 | Optima Skawina | 36.79 | 252 | |||
5. | Widurska Maja | 03 | Salwator Kraków | 37.14 | 245 | |||
6. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 38.29 | 223 | |||
7. | Żmija Julia | 03 | Karol Wadowice | 39.84 | 198 | |||
8. | Kliś Oliwia | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 40.59 | 187 | |||
9. | Istrati Milena | 03 | Jordan Kraków | 40.81 | 184 | |||
10. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-swim | 41.46 | 176 | |||
11. | Grabowska Katarzyna | 03 | Glosator Kraków | 42.21 | 166 | |||
12. | Skałka Anna | 03 | Sokół Myślenice | 49.42 | 103 | |||
13. | Żelasko Natalia | 03 | Limanowa-swim | 50.98 | 94 | |||
14. | Łokcik Gabriela | 03 | Sokół Myślenice | 54.65 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/10/2014 - 12:49 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 31.78 | 260 | |||
2. | Szczygieł David | 02 | Karol Wadowice | 32.07 | 253 | |||
3. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 33.24 | 227 | |||
4. | Docew Maksymilia | 02 | Salwator Kraków | 34.77 | 199 | |||
5. | Łubkowski Jakub | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 35.85 | 181 | |||
6. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 35.92 | 180 | |||
7. | Kisiała Mikołaj | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 35.93 | 180 | |||
8. | Cabała Mateusz | 02 | STP Nowy Sącz | 36.20 | 176 | |||
9. | Giziczi Szymon | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 36.39 | 173 | |||
10. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 36.48 | 172 | |||
11. | Walczuk Maciej | 02 | Optima Skawina | 36.64 | 170 | |||
12. | Kapera Artur | 02 | Limanowa-swim | 37.67 | 156 | |||
13. | Duchnik Rafał | 02 | Limanowa-swim | 38.81 | 143 | |||
14. | Groń Bartłomiej | 02 | STP Nowy Sącz | 39.17 | 139 | |||
15. | Piega Szymon | 02 | Fala Niepolomice | 51.73 | 60 | |||
16. | Mań Jakub | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 58.56 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12/10/2014 - 12:49 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szastak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 32.94 | 234 | |||
2. | Kraus Wiktor | 03 | Glosator Kraków | 34.73 | 199 | |||
3. | Łazarski Marek | 03 | Glosator Kraków | 35.69 | 184 | |||
4. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 36.50 | 172 | |||
5. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 37.46 | 159 | |||
6. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 37.52 | 158 | |||
7. | Paruta Andrea | 03 | Glosator Kraków | 38.06 | 151 | |||
8. | Kostrzewa Jakub | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 38.28 | 149 | |||
9. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 38.31 | 148 | |||
10. | Borowiecki Konrad | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 38.54 | 146 | |||
11. | Witek Mateusz | 03 | Salwator Kraków | 38.55 | 146 | |||
12. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 39.28 | 138 | |||
13. | Pyrc Bartosz | 03 | Limanowa-swim | 39.80 | 132 | |||
14. | Kasprzak Kasper | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.89 | 131 | |||
15. | Bąk Maksymilian | 03 | Karol Wadowice | 43.56 | 101 | |||
16. | Pasturczak Filip | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 45.06 | 91 | |||
17. | Jasiołek Dominik | 03 | Glosator Kraków | 46.50 | 83 | |||
18. | Pudło Nikodem | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 47.57 | 77 | |||
19. | Holik Maksymilian | 03 | Jordan Kraków | 48.74 | 72 | |||
20. | Szlaga Jakub | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 50.90 | 63 | |||
21. | Warchoł Maksymilian | 03 | Aquarius Myślenice | 51.44 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/10/2014 - 13:00 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 1:22.17 | 437 | ||||||
2. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 1:29.24 | 341 | ||||||
3. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 1:31.76 | 313 | ||||||
4. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:33.44 | 297 | ||||||
5. | Kęs Małgorzata | 00 | Optima Skawina | 1:34.20 | 290 | ||||||
6. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 1:34.32 | 289 | ||||||
7. | Nowak Anna | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:36.61 | 268 | ||||||
8. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 1:38.13 | 256 | ||||||
9. | Lurka Julia | 00 | Glosator Kraków | 1:39.85 | 243 | ||||||
10. | Lurka Weronika | 00 | Glosator Kraków | 1:41.45 | 232 | ||||||
DYSKW. | Krok Karolina | 00 | Sokół Myślenice | ||||||||
K16 - brak wynurzenia części głowy w czasie każdego pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg) |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12/10/2014 - 13:00 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Działkowska Natalia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:23.38 | 418 | |||||
2. | Ochab Julia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:32.32 | 308 | |||||
3. | Matlak Ola | 01 | Aquarius Myślenice | 1:40.91 | 236 | |||||
4. | Czekanow Oliwia | 01 | Glosator Kraków | 1:54.97 | 159 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/10/2014 - 13:08 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 1:11.92 | 462 | |||||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:13.79 | 428 | |||||
3. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 1:13.99 | 424 | |||||
4. | Krystyniak Mateusz | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:19.57 | 341 | |||||
5. | Beberok Filip | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:20.90 | 324 | |||||
6. | Guzdek Marcin | 99 | Karol Wadowice | 1:25.36 | 276 | |||||
7. | Kozioł Krystian | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:26.86 | 262 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12/10/2014 - 13:08 | Chłopców, 100m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 1:19.79 | 338 | |||||
2. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 1:20.95 | 324 | |||||
3. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 1:25.00 | 280 | |||||
4. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:25.65 | 273 | |||||
5. | Ziółkowski Norbert | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:30.99 | 228 | |||||
6. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 1:36.63 | 190 | |||||
7. | Woźnica Jakub | 01 | Sokół Myślenice | 1:50.46 | 127 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/10/2014 - 13:16 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koźbiał Zuzanna | 99 | Zawodnik niezrzeszony | 35.44 | 381 | |||
2. | Porębska Julia | 98 | Glosator Kraków | 35.84 | 368 | |||
3. | Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 37.22 | 329 | |||
4. | Dobrowolska Marta | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 38.30 | 302 | |||
5. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 39.35 | 278 | |||
6. | Pajor Aneta | 00 | Limanowa-swim | 40.39 | 257 | |||
7. | Płatek Magdalena | 99 | Glosator Kraków | 40.60 | 253 | |||
8. | Szostak Agnieszka | 98 | Aquarius Myślenice | 42.38 | 223 | |||
9. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 44.25 | 195 | |||
10. | Zborowska Ania | 00 | Limanowa-swim | 46.56 | 168 | |||
11. | Krok Karolina | 00 | Sokół Myślenice | 1:03.01 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/10/2014 - 13:16 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 32.46 | 496 | |||
2. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 36.48 | 349 | |||
3. | Mańdok Klaudia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.17 | 282 | |||
4. | Szczygieł Olga | 01 | Glosator Kraków | 39.78 | 269 | |||
5. | Rzadek Natalia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 40.21 | 261 | |||
6. | Bochniarz Marcelina | 01 | STP Nowy Sącz | 40.66 | 252 | |||
7. | Gwizdała Marta | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 41.19 | 242 | |||
8. | Matlak Ola | 01 | Aquarius Myślenice | 46.02 | 174 | |||
9. | Woźnica Angelika | 01 | Sokół Myślenice | 46.97 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/10/2014 - 13:16 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Palowska Gabriela | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 36.14 | 359 | |||
2. | Widurska Kinga | 02 | Jordan Kraków | 38.17 | 305 | |||
3. | Owsianowska Sara | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 38.94 | 287 | |||
4. | Hałucha Julia | 02 | Glosator Kraków | 39.60 | 273 | |||
5. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 40.05 | 264 | |||
6. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 40.88 | 248 | |||
7. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepolomice | 41.52 | 237 | |||
8. | Kot Zuzanna | 02 | Fala Niepolomice | 42.32 | 223 | |||
9. | Lichosyt Paulina | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 43.05 | 212 | |||
10. | Siemak Wiktoria | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 44.93 | 187 | |||
11. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa-swim | 48.46 | 149 | |||
12. | Lato Anna | 02 | Fala Niepolomice | 1:05.44 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12/10/2014 - 13:16 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | 43.19 | 210 | |||
2. | Piasta Aleksandra | 03 | Salwator Kraków | 43.50 | 206 | |||
3. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 43.94 | 200 | |||
4. | Grabczan Weronika | 03 | Optima Skawina | 44.32 | 194 | |||
5. | Widurska Maja | 03 | Salwator Kraków | 44.74 | 189 | |||
6. | Brózda Emilia | 03 | Karol Wadowice | 46.66 | 167 | |||
7. | Grabowska Katarzyna | 03 | Glosator Kraków | 48.18 | 151 | |||
8. | Gawron Wiktoria | 03 | Limanowa-swim | 50.11 | 134 | |||
9. | Rybska Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 51.10 | 127 | |||
10. | Jopek Karolina | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 51.80 | 122 | |||
11. | Żelasko Natalia | 03 | Limanowa-swim | 53.25 | 112 | |||
12. | Dusza Sara | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 59.28 | 81 | |||
13. | Wierzbicka Agata | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:05.51 | 60 | |||
14. | Łokcik Gabriela | 03 | Sokół Myślenice | 1:10.53 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/10/2014 - 13:32 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 32.12 | 348 | |||
2. | Górny Mikołaj | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 34.33 | 285 | |||
3. | Bednarz Radosław | 98 | Nowy KP Bielsko-Biała | 35.33 | 262 | |||
4. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 35.36 | 261 | |||
5. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 36.69 | 234 | |||
6. | Rutka Filip | 00 | Aquarius Myślenice | 39.03 | 194 | |||
7. | Cieślar Tymon | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.04 | 194 | |||
8. | Olszowski Miłosz | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.75 | 184 | |||
9. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 41.24 | 164 | |||
10. | Korcyl Kacper | 00 | STP Nowy Sącz | 43.76 | 137 | |||
11. | Strojny Damian | 00 | Jasień Sucha Besk. | 46.64 | 113 | |||
12. | Kozak Konrad | 00 | Sokół Myślenice | 48.17 | 103 | |||
13. | Majcher Krzysztof | 00 | STP Nowy Sącz | 50.62 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/10/2014 - 13:32 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Antoni | 01 | STP Nowy Sącz | 32.44 | 338 | ||||
2. | Cempla Jakub | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 33.44 | 309 | ||||
3. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 34.61 | 278 | ||||
4. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 38.61 | 200 | ||||
5. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa-swim | 39.14 | 192 | ||||
6. | Blak Miłosz | 01 | Optima Skawina | 42.20 | 153 | ||||
7. | Woźnica Jakub | 01 | Sokół Myślenice | 46.71 | 113 | ||||
DYSKW. | Pytel Kamil | 01 | Jasień Sucha Besk. | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/10/2014 - 13:32 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Teca Bartosz | 02 | Jordan Kraków | 38.31 | 205 | ||||
2. | Szczygieł David | 02 | Karol Wadowice | 38.32 | 205 | ||||
3. | Kędelski Tymon | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 40.34 | 176 | ||||
4. | Przechrzta Mateusz | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 40.96 | 168 | ||||
5. | Kisiała Mikołaj | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 41.41 | 162 | ||||
6. | Tobiasz Maciej | 02 | Jordan Kraków | 41.51 | 161 | ||||
7. | Giziczi Szymon | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 42.24 | 153 | ||||
8. | Groń Bartłomiej | 02 | STP Nowy Sącz | 43.00 | 145 | ||||
9. | Cabała Mateusz | 02 | STP Nowy Sącz | 44.21 | 133 | ||||
10. | Cieślar Igor | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 45.83 | 120 | ||||
DYSKW. | Duchnik Rafał | 02 | Limanowa-swim | ||||||
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową | |||||||||
DYSKW. | Mań Jakub | 02 | Zawodnik niezrzeszony | ||||||
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12/10/2014 - 13:32 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraus Wiktor | 03 | Glosator Kraków | 39.78 | 183 | |||
2. | Łazarski Marek | 03 | Glosator Kraków | 42.71 | 148 | |||
3. | Szastak Błażej | 03 | Salwator Kraków | 44.84 | 128 | |||
4. | Radwan Filip | 03 | Salwator Kraków | 45.06 | 126 | |||
5. | Paruta Andrea | 03 | Glosator Kraków | 45.46 | 123 | |||
6. | Ogórek Dawid | 03 | STP Nowy Sącz | 45.51 | 122 | |||
7. | Maciuszek Jakub | 03 | STP Nowy Sącz | 45.73 | 120 | |||
8. | Kostrzewa Jakub | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 47.40 | 108 | |||
9. | Sołtys Jakub | 03 | Optima Skawina | 48.24 | 102 | |||
10. | Kasprzak Kasper | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 51.94 | 82 | |||
11. | Jasiołek Dominik | 03 | Glosator Kraków | 52.24 | 81 | |||
12. | Pudło Nikodem | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 53.06 | 77 | |||
13. | Pasturczak Filip | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 53.81 | 74 | |||
14. | Szlaga Jakub | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 56.53 | 63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/10/2014 - 13:46 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 1:05.53 | 471 | |||||
2. | Porębska Julia | 98 | Glosator Kraków | 1:08.31 | 416 | |||||
3. | Kopp Nikoletta | 98 | Aquarius Myślenice | 1:08.98 | 404 | |||||
4. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 1:10.03 | 386 | |||||
5. | Dobrowolska Marta | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:11.72 | 359 | |||||
6. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 1:13.12 | 339 | |||||
7. | Koźbiał Zuzanna | 99 | Zawodnik niezrzeszony | 1:13.36 | 336 | |||||
8. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 1:16.52 | 296 | |||||
9. | Nowak Anna | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:16.78 | 293 | |||||
Sadowy Kinga | 99 | STP Nowy Sącz | 1:16.78 | 293 | ||||||
11. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa-swim | 1:17.35 | 286 | |||||
12. | Szypuła Natalia | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:18.09 | 278 | |||||
13. | Płatek Magdalena | 99 | Glosator Kraków | 1:18.76 | 271 | |||||
14. | Wrońska Aleksandra | 99 | Glosator Kraków | 1:20.14 | 257 | |||||
15. | Lurka Weronika | 00 | Glosator Kraków | 1:21.65 | 243 | |||||
16. | Pajor Aneta | 00 | Limanowa-swim | 1:24.35 | 221 | |||||
17. | Lurka Julia | 00 | Glosator Kraków | 1:24.92 | 216 | |||||
18. | Zborowska Ania | 00 | Limanowa-swim | 1:29.78 | 183 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12/10/2014 - 13:46 | Dziewcząt, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 1:04.91 | 485 | |||||
2. | Działkowska Natalia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:06.25 | 456 | |||||
3. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 1:07.72 | 427 | |||||
4. | Rzadek Natalia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:13.29 | 337 | |||||
5. | Ochab Julia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:13.55 | 333 | |||||
6. | Mańdok Klaudia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:15.03 | 314 | |||||
7. | Gwizdała Marta | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:16.00 | 302 | |||||
8. | Szczygieł Olga | 01 | Glosator Kraków | 1:16.11 | 301 | |||||
9. | Bochniarz Marcelina | 01 | STP Nowy Sącz | 1:20.67 | 252 | |||||
10. | Woźnica Angelika | 01 | Sokół Myślenice | 1:31.53 | 173 | |||||
11. | Czekanow Oliwia | 01 | Glosator Kraków | 1:48.53 | 103 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/10/2014 - 14:00 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 59.14 | 438 | ||||||
2. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 1:00.69 | 406 | ||||||
3. | Łęczycki Kamil | 99 | STP Nowy Sącz | 1:00.72 | 405 | ||||||
4. | Bednarz Radosław | 98 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:03.01 | 362 | ||||||
5. | Tokarz Sebastian | 99 | STP Nowy Sącz | 1:03.92 | 347 | ||||||
6. | Górny Mikołaj | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:04.36 | 340 | ||||||
7. | Cyganek Mateusz | 00 | Salwator Kraków | 1:06.43 | 309 | ||||||
Guzdek Marcin | 99 | Karol Wadowice | 1:06.43 | 309 | |||||||
9. | Krystyniak Mateusz | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:08.17 | 286 | ||||||
10. | Cieślar Tymon | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:08.97 | 276 | ||||||
11. | Kozioł Krystian | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:10.71 | 256 | ||||||
12. | Rutka Filip | 00 | Aquarius Myślenice | 1:13.47 | 228 | ||||||
13. | Zawojski Marcin | 99 | Jasień Sucha Besk. | 1:13.85 | 225 | ||||||
14. | Olszowski Miłosz | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:13.92 | 224 | ||||||
15. | Korcyl Kacper | 00 | STP Nowy Sącz | 1:26.34 | 141 | ||||||
16. | Majcher Krzysztof | 00 | STP Nowy Sącz | 1:38.78 | 94 | ||||||
17. | Strojny Damian | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:43.03 | 82 | ||||||
DYSKW. | Kozak Konrad | 00 | Sokół Myślenice | ||||||||
D2 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą nawrotową |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12/10/2014 - 14:00 | Chłopców, 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Cempla Jakub | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:03.27 | 358 | |||||
2. | Paszko Mikołaj | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:06.55 | 307 | |||||
3. | Ziółkowski Norbert | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:07.98 | 288 | |||||
4. | Słaby Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 1:08.72 | 279 | |||||
5. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.43 | 271 | |||||
6. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 1:10.33 | 260 | |||||
7. | Panasiuk Mateusz | 01 | Jordan Kraków | 1:15.00 | 215 | |||||
8. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa-swim | 1:15.35 | 212 | |||||
9. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 1:23.87 | 153 | |||||
10. | Blak Miłosz | 01 | Optima Skawina | 1:25.76 | 143 | |||||
11. | Pytel Kamil | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:36.49 | 101 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/10/2014 - 14:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Palowska Gabriela | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 39.47 | 388 | |||
2. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 39.90 | 376 | |||
3. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 41.87 | 325 | |||
4. | Justyniak Anna | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 42.66 | 307 | |||
5. | Wójtowicz Aleksandra | 02 | Sokół Myślenice | 43.51 | 290 | |||
6. | Miśkowiec Patrycia | 02 | Limanowa-swim | 44.23 | 276 | |||
7. | Olchawa Renata | 02 | Limanowa-swim | 46.63 | 235 | |||
8. | Leśniak Magdalena | 02 | Limanowa-swim | 50.48 | 185 | |||
9. | Wietecha Julia | 02 | Fala Niepolomice | 51.03 | 179 | |||
10. | Węgrzyn Julia | 02 | Sokół Myślenice | 57.62 | 124 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12/10/2014 - 14:13 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 45.42 | 254 | |||
2. | Widuch Magdalena | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 46.50 | 237 | |||
3. | Brózda Emilia | 03 | Karol Wadowice | 51.70 | 172 | |||
4. | Istrati Milena | 03 | Jordan Kraków | 52.23 | 167 | |||
5. | Stęplewska Dorota | 03 | Jordan Kraków | 52.48 | 165 | |||
6. | Rybska Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | 52.91 | 161 | |||
7. | Dusza Sara | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 54.50 | 147 | |||
8. | Skałka Anna | 03 | Sokół Myślenice | 55.64 | 138 | |||
9. | Kliś Oliwia | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 56.03 | 135 | |||
10. | Grabowska Katarzyna | 03 | Glosator Kraków | 56.47 | 132 | |||
11. | Jopek Karolina | 03 | Ondraszek Bielsko-Biała | 1:09.56 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/10/2014 - 14:22 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przechrzta Mateusz | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 41.88 | 219 | ||||
2. | Kędelski Tymon | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 44.12 | 187 | ||||
3. | Łubkowski Jakub | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 45.20 | 174 | ||||
4. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 45.21 | 174 | ||||
5. | Maćkowiak Wojciech | 02 | Glosator Kraków | 49.55 | 132 | ||||
6. | Kapera Artur | 02 | Limanowa-swim | 49.85 | 129 | ||||
7. | Beberok Nikodem | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 50.51 | 124 | ||||
DYSKW. | Piega Szymon | 02 | Fala Niepolomice | ||||||
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12/10/2014 - 14:22 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pyrc Bartosz | 03 | Limanowa-swim | 43.11 | 200 | |||
2. | Górski Cyprian | 03 | Optima Skawina | 46.03 | 165 | |||
3. | Paruta Andrea | 03 | Glosator Kraków | 47.22 | 152 | |||
4. | Witek Mateusz | 03 | Salwator Kraków | 50.68 | 123 | |||
5. | Borowiecki Konrad | 03 | Nowy KP Bielsko-Biała | 52.88 | 108 | |||
6. | Holik Maksymilian | 03 | Jordan Kraków | 55.78 | 92 | |||
7. | Bąk Maksymilian | 03 | Karol Wadowice | 58.55 | 80 | |||
8. | Warchoł Maksymilian | 03 | Aquarius Myślenice | 1:09.11 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12/10/2014 - 14:29 | Kobiet, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Działkowska Natalia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:14.09 | 466 | ||||||
2. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 1:14.36 | 461 | ||||||
3. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 1:15.85 | 434 | ||||||
4. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 1:17.89 | 401 | ||||||
5. | Palowska Gabriela | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:17.98 | 399 | ||||||
6. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:19.73 | 374 | ||||||
7. | Porębska Julia | 98 | Glosator Kraków | 1:21.51 | 350 | ||||||
8. | Olszowska Aleksandra | 97 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:21.90 | 345 | ||||||
9. | Ochab Julia | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:23.18 | 329 | ||||||
10. | Szot Oliwia | 00 | Limanowa-swim | 1:23.92 | 320 | ||||||
11. | Szumny Alicja | 02 | Glosator Kraków | 1:24.02 | 319 | ||||||
12. | Szypuła Natalia | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:26.65 | 291 | ||||||
13. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa-swim | 1:27.80 | 280 | ||||||
14. | Nowak Anna | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:28.33 | 275 | ||||||
15. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:29.78 | 262 | ||||||
16. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:34.01 | 228 | ||||||
17. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepolomice | 1:34.15 | 227 | ||||||
18. | Matlak Ola | 01 | Aquarius Myślenice | 1:38.70 | 197 | ||||||
19. | Copija Daria | 04 | Jasień Sucha Besk. | 1:59.93 | 109 | ||||||
DYSKW. | Kuziów Martyna | 03 | Victoria Kozy | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu | |||||||||||
DYSKW. | Brózda Emilia | 03 | Karol Wadowice | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu | |||||||||||
DYSKW. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu | |||||||||||
DYSKW. | Rybska Aleksandra | 03 | Karol Wadowice | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12/10/2014 - 14:45 | Mężczyzn, 100m zmienny | Open Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Skowron Tomasz | 96 | STP Nowy Sącz | 1:06.51 | 443 | ||||||
2. | Otrząsek Damian | 98 | Victoria Kozy | 1:06.79 | 437 | ||||||
3. | Paszko Mikołaj | 01 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:10.84 | 366 | ||||||
4. | Guzdek Marcin | 99 | Karol Wadowice | 1:16.98 | 285 | ||||||
5. | Górny Mikołaj | 99 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:17.65 | 278 | ||||||
6. | Krystyniak Mateusz | 00 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:22.71 | 230 | ||||||
7. | Rutka Filip | 00 | Aquarius Myślenice | 1:25.98 | 205 | ||||||
8. | Przechrzta Mateusz | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:26.53 | 201 | ||||||
9. | Kędelski Tymon | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:27.20 | 196 | ||||||
10. | Kraus Wiktor | 03 | Glosator Kraków | 1:28.66 | 187 | ||||||
11. | Szczygieł David | 02 | Karol Wadowice | 1:28.84 | 185 | ||||||
12. | Kisiała Mikołaj | 02 | Nowy KP Bielsko-Biała | 1:31.50 | 170 | ||||||
13. | Skoczylas Kacper | 01 | Karol Wadowice | 1:31.54 | 169 | ||||||
14. | Skowronek Jakub | 04 | Karol Wadowice | 1:38.21 | 137 | ||||||
15. | Szczygieł Patryk | 04 | Karol Wadowice | 1:45.54 | 110 | ||||||
DYSKW. | Bąk Maksymilian | 03 | Karol Wadowice | ||||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12/10/2014 - 14:57 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Glosator Kraków 1 | Glosator Kraków | 2:15.25 | 480 |
2. | Nowy KP Bielsko-Biała 1 | Nowy KP Bielsko-Biała | 2:26.89 | 374 |
Palowska Gabriela Działkowska Natalia | 02 01 | Ochab Julia Dobrowolska Marta | 01 00 |
3. | Aquarius Myślenice 1 | Aquarius Myślenice | 2:32.69 | 333 |
Szostak Agnieszka Kopp Oliwia | 98 02 | Kopp Nikoletta Szuba-Łata Daria | 98 02 |
4. | Glosator Kraków 2 | Glosator Kraków | 2:34.82 | 320 |
5. | Limanowa-swim 1 | Limanowa-swim | 2:34.89 | 319 |
Szot Oliwia Miśkowiec Patrycia | 00 02 | Pyrc Jagoda Tokarczyk Natalia | 00 00 |
6. | Nowy KP Bielsko-Biała 2 | Nowy KP Bielsko-Biała | 2:35.06 | 318 |
Mańdok Klaudia Gwizdała Marta | 01 01 | Justyniak Anna Nowak Anna | 02 99 |
7. | Nowy KP Bielsko-Biała 4 | Nowy KP Bielsko-Biała | 2:41.03 | 284 |
Rzadek Natalia Szypuła Natalia | 01 00 | Siemak Wiktoria Widuch Magdalena | 02 03 |
8. | Limanowa-swim | Limanowa-swim | 2:53.94 | 225 |
Leśniak Magdalena Olchawa Renata | 02 02 | Pajor Aneta Zborowska Ania | 00 00 |
9. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:57.65 | 211 |
Istrati Milena Stęplewska Dorota | 03 03 | Król Zuzanna Widurska Kinga | 02 02 |
10. | Fala Niepolomice 1 | Fala Niepolomice | 3:21.41 | 145 |
Martemianow Natalia Lato Anna | 02 02 | Wietecha Julia Kot Zuzanna | 02 02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12/10/2014 - 15:09 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Nowy KP Bielsko-Biała 1 | Nowy KP Bielsko-Biała | 2:06.31 | 407 |
Cempla Jakub Krystyniak Mateusz | 01 00 | Paszko Mikołaj Beberok Filip | 01 00 |
2. | STP 3 | STP Nowy Sącz | 2:06.85 | 402 |
Łęczycki Kamil Szczepaniak Jakub | 99 99 | Wójcik Antoni Tokarz Sebastian | 01 99 |
3. | Nowy KP Bielsko-Biała 2 | Nowy KP Bielsko-Biała | 2:24.39 | 272 |
Bednarz Radosław Górny Mikołaj | 98 99 | Kozioł Krystian Olszowski Miłosz | 00 00 |
4. | STP 4 | STP Nowy Sącz | 2:36.18 | 215 |
Ogórek Dawid Belski Jakub | 03 01 | Słaby Jan Korcyl Kacper | 01 00 |
5. | Nowy KP Bielsko-Biała 3 | Nowy KP Bielsko-Biała | 2:39.42 | 202 |
Giziczi Szymon Przechrzta Mateusz | 02 02 | Kędelski Tymon | 02 |
6. | Karol Wadowice 1 | Karol Wadowice | 2:48.04 | 173 |
7. | STP 5 | STP Nowy Sącz | 2:49.11 | 169 |
Groń Bartłomiej Połeć Jakub | 02 02 | Maciuszek Jakub Cabała Mateusz | 03 02 |
8. | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 2:49.68 | 168 |
Tobiasz Maciej Holik Maksymilian | 02 03 | Teca Bartosz Panasiuk Mateusz | 02 01 |
9. | Limanowa-swim 1 | Limanowa-swim | 2:52.67 | 159 |
Kapera Artur Pyrc Bartosz | 02 03 | Dyląg Wojciech Duchnik Rafał | 01 02 |
10. | Nowy KP Bielsko-Biała 4 | Nowy KP Bielsko-Biała | 3:06.26 | 127 |
Borowiecki Konrad Kisiała Mikołaj | 03 02 | Łubkowski Jakub Cieślar Igor | 02 02 |
11. | Nowy KP Bielsko-Biała 5 | Nowy KP Bielsko-Biała | 3:25.98 | 93 |
Kasprzak Kasper Kostrzewa Jakub | 03 03 | Beberok Nikodem Pudło Nikodem | 02 03 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |