Już Pływam Edycja Kraków Kraków, 14/6/2014 |
1 - Już Pływam Edycja Kraków | 14/6/2014 - 11:05 |
Konkurencja 1 14/6/2014 - 11:05 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 20.88 | 153 | |||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.08 | 149 | |||
3. | Stanik Oliwia | 05 | STP Nowy Sącz | 21.20 | 147 | |||
4. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 21.75 | 136 | |||
5. | Miklasińska Zuzanna | 05 | Piątka Kraków | 24.95 | 90 | |||
6. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 31.00 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14/6/2014 - 11:07 | Chłopców, 25m motylkowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Mateusz | 05 | MOSiR Myszków | 20.19 | 117 | |||
2. | Belski Szymon | 05 | STP Nowy Sącz | 20.85 | 107 | |||
3. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 22.39 | 86 | |||
4. | Radziszewski Andrzej | 05 | Piątka Kraków | 24.90 | 62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14/6/2014 - 11:08 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 42.89 | 183 | |||
2. | Ocetkiewicz Nina | 04 | Piątka Kraków | 48.69 | 125 | |||
3. | Górni Martyna | 04 | Siemacha ASP Kraków | 54.03 | 91 | |||
4. | Biniek Oliwia | 04 | Piątka Kraków | 54.11 | 91 | |||
5. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 56.28 | 81 | |||
6. | Poznańska Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | 57.11 | 77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14/6/2014 - 11:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 45.32 | 111 | |||
2. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 47.67 | 95 | |||
3. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 48.00 | 93 | |||
4. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Siemacha ASP Kraków | 50.30 | 81 | |||
5. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 50.77 | 79 | |||
6. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 51.09 | 77 | |||
7. | Iskierka Mikołaj | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 51.31 | 76 | |||
8. | Cebula Bartosz | 04 | Piątka Kraków | 52.27 | 72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14/6/2014 - 11:18 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kania Kamila | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.35 | 182 | ||||
2. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 22.09 | 164 | ||||
3. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.63 | 152 | ||||
4. | Orzechowska Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 22.92 | 147 | ||||
5. | Stanik Oliwia | 05 | STP Nowy Sącz | 23.25 | 140 | ||||
6. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 23.28 | 140 | ||||
7. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 23.41 | 138 | ||||
8. | Rozumek Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.25 | 124 | ||||
9. | Rudkowska Wiktoria | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.32 | 123 | ||||
10. | Walecka Maja | 05 | Piątka Kraków | 24.64 | 118 | ||||
11. | Korzeniowska Oliwia | 06 | Piątka Kraków | 24.71 | 117 | ||||
12. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 24.94 | 114 | ||||
13. | Stachyra Justyna | 06 | Piątka Kraków | 25.41 | 107 | ||||
14. | Książek Iwona | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.60 | 105 | ||||
15. | Danel Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 26.07 | 99 | ||||
16. | Śpiewla Aniela | 06 | Piątka Kraków | 26.28 | 97 | ||||
17. | Jarzyna Jagna | 06 | Piątka Kraków | 26.78 | 92 | ||||
18. | Skalska Zofia | 05 | Piątka Kraków | 27.03 | 89 | ||||
19. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 27.66 | 83 | ||||
20. | Jasiniak Zuzanna | 06 | Piątka Kraków | 28.50 | 76 | ||||
21. | Supernak Alicja | 06 | Piątka Kraków | 28.97 | 72 | ||||
22. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 29.26 | 70 | ||||
23. | Walecka Maria | 07 | Piątka Kraków | 29.36 | 69 | ||||
24. | Smaga Maria | 05 | Siemaszka Piekary | 30.69 | 61 | ||||
25. | Poznańska Gabriela | 05 | Siemaszka Piekary | 31.46 | 56 | ||||
26. | Perlińska Maja | 05 | Siemaszka Piekary | 33.77 | 46 | ||||
27. | Suchan Agnieszka | 05 | Siemaszka Piekary | 34.55 | 42 | ||||
DYSKW. | Cicha Aleksandra | 05 | Piątka Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14/6/2014 - 11:25 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościński Jakub | 05 | Piątka Kraków | 19.40 | 160 | SC 1 | ||
2. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 19.40 | 160 | SC 2 | ||
3. | Suchecki Franciszek | 05 | MOSiR Myszków | 20.32 | 139 | |||
4. | Dors Brajan | 05 | MOSiR Myszków | 20.75 | 131 | |||
5. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 22.17 | 107 | |||
6. | Oczkowicz Mikolaj | 06 | Piątka Kraków | 22.39 | 104 | |||
7. | Rajski Radosław | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.73 | 99 | |||
8. | Belski Szymon | 05 | STP Nowy Sącz | 23.17 | 94 | |||
9. | Hańderek Mateusz | 06 | Piątka Kraków | 23.19 | 94 | |||
10. | Świeży Paweł | 05 | Piątka Kraków | 23.44 | 91 | SC 1 | ||
11. | Proszek Jan | 06 | Sokół Myślenice | 23.44 | 91 | SC 2 | ||
12. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.24 | 73 | |||
13. | Faryj Konrad | 06 | Piątka Kraków | 25.78 | 68 | |||
14. | Kołodziej Łukasz | 06 | Piątka Kraków | 26.98 | 59 | |||
15. | Maślanka Daniel | 05 | Piątka Kraków | 30.38 | 41 | |||
16. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.86 | 36 | |||
17. | Kowalik Piotr | 06 | Piątka Kraków | 33.56 | 31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14/6/2014 - 11:34 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 42.98 | 213 | |||
2. | Ocetkiewicz Nina | 04 | Piątka Kraków | 44.51 | 192 | |||
3. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 44.76 | 189 | |||
4. | Bajorek Zofia | 04 | Salwator Kraków | 45.43 | 181 | |||
5. | Zielińska Weronika | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.00 | 174 | |||
6. | Kumor Aleksandra | 04 | MOSiR Myszków | 47.13 | 162 | |||
7. | Harnik Łucja | 04 | Siemacha ASP Kraków | 47.76 | 155 | |||
8. | Wilk Jadwiga | 04 | Piątka Kraków | 50.56 | 131 | |||
9. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 53.54 | 110 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14/6/2014 - 11:37 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 41.73 | 159 | ||||
2. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.76 | 147 | ||||
3. | Bąk Jakub | 04 | MOSiR Myszków | 43.35 | 141 | ||||
4. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 43.84 | 137 | ||||
5. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.04 | 126 | ||||
6. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 47.13 | 110 | ||||
7. | Stefański Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 47.52 | 107 | ||||
8. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 48.49 | 101 | ||||
9. | Michalec Jan | 04 | Siemacha ASP Kraków | 55.84 | 66 | ||||
10. | Mytar Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 57.08 | 62 | ||||
DYSKW. | Mikruta Michał | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14/6/2014 - 11:47 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Miklasińska Zuzanna | 05 | Piątka Kraków | 24.16 | 170 | |||
2. | Rapkiewicz Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.83 | 157 | |||
3. | Kołodziejczyk Gabriela | 05 | Piątka Kraków | 25.55 | 144 | |||
4. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 25.68 | 142 | |||
5. | Urbańska Nina | 05 | MOSiR Myszków | 25.95 | 137 | |||
6. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 28.50 | 103 | |||
7. | Książek Iwona | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 30.34 | 86 | |||
8. | Skalska Zofia | 05 | Piątka Kraków | 30.88 | 81 | |||
9. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 35.10 | 55 | |||
10. | Paprocka Maria | 05 | Piątka Kraków | 36.14 | 50 | |||
11. | Suchan Agnieszka | 05 | Siemaszka Piekary | 42.08 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14/6/2014 - 11:50 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Wojciech | 05 | STP Nowy Sącz | 20.82 | 173 | |||
2. | Ciopała Michał | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 22.56 | 136 | |||
3. | Dors Brajan | 05 | MOSiR Myszków | 23.19 | 125 | |||
4. | Żak Błażej | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 24.68 | 104 | |||
5. | Radziszewski Andrzej | 05 | Piątka Kraków | 24.89 | 101 | |||
6. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 25.16 | 98 | |||
7. | Lemek Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 28.12 | 70 | |||
8. | Hańderek Mateusz | 06 | Piątka Kraków | 28.23 | 69 | |||
9. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 29.01 | 64 | |||
10. | Rajski Radosław | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 29.46 | 61 | |||
11. | Zaremba Igor | 05 | Piątka Kraków | 30.63 | 54 | |||
12. | Kowalik Piotr | 06 | Piątka Kraków | 34.18 | 39 | |||
13. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.70 | 34 | |||
14. | Sobociński Szymon | 06 | Piątka Kraków | 36.09 | 33 | |||
15. | Bednarski Kacper | 06 | Piątka Kraków | 37.20 | 30 | |||
16. | Dakowicz Marcin | 07 | Piątka Kraków | 39.78 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14/6/2014 - 11:58 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Francuz Zofia | 04 | Piątka Kraków | 46.66 | 235 | |||
2. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 48.56 | 208 | |||
3. | Szeląg Julia | 04 | Piątka Kraków | 49.43 | 197 | |||
4. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 52.06 | 169 | |||
5. | Sulima Magdalena | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 53.50 | 155 | |||
6. | Tetłak Julia | 04 | Salwator Kraków | 56.04 | 135 | |||
7. | Barczyk Alicja | 04 | MOSiR Myszków | 57.53 | 125 | |||
8. | Fortuna Karolina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:09.68 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14/6/2014 - 12:02 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.43 | 160 | |||
2. | Stefański Dawid | 04 | SMS Galicja Kraków | 48.77 | 138 | |||
3. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 49.05 | 136 | |||
4. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 50.90 | 122 | |||
5. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 51.40 | 118 | |||
6. | Teczynski Samuel | 04 | Piątka Kraków | 51.62 | 117 | |||
7. | Zaczyński Filip | 04 | SMS Galicja Kraków | 51.82 | 115 | |||
8. | Szpar Antoni | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 52.31 | 112 | |||
9. | Kędziora Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 53.76 | 103 | |||
10. | Oszczypała Maciej | 04 | Piątka Kraków | 54.14 | 101 | |||
11. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 55.07 | 96 | |||
12. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 55.25 | 95 | |||
13. | Myszkowski Antoni | 04 | Piątka Kraków | 55.75 | 92 | |||
14. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:00.18 | 73 | |||
15. | Janczur Mateusz | 04 | Siemaszka Piekary | 1:04.21 | 60 | |||
16. | Mac Antoni | 04 | Piątka Kraków | 1:04.77 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14/6/2014 - 12:12 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Włosik Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 18.04 | 204 | |||
2. | Kercel Emilia | 05 | Siemacha ASP Kraków | 19.25 | 167 | |||
3. | Tchórzewska Sabina | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 19.59 | 159 | |||
4. | Cicha Aleksandra | 05 | Piątka Kraków | 19.94 | 151 | |||
5. | Brońska Julia | 05 | STP Nowy Sącz | 20.21 | 145 | |||
6. | Hamulewicz Liwia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 20.41 | 140 | |||
7. | Urbańska Nina | 05 | MOSiR Myszków | 20.53 | 138 | |||
8. | Rudkowska Wiktoria | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 21.58 | 119 | SC 1 | ||
9. | Kołodziejczyk Gabriela | 05 | Piątka Kraków | 21.58 | 119 | SC 2 | ||
10. | Gorczyca Gabriela | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 22.24 | 108 | |||
11. | Rozumek Natalia | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 23.44 | 93 | |||
12. | Weiss Weronika | 05 | Siemacha ASP Kraków | 23.82 | 88 | |||
13. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 25.48 | 72 | |||
14. | Danel Wiktoria | 05 | Siemacha ASP Kraków | 26.21 | 66 | |||
15. | Śpiewla Aniela | 06 | Piątka Kraków | 26.96 | 61 | |||
16. | Jarzyna Jagna | 06 | Piątka Kraków | 27.10 | 60 | |||
17. | Korzeniowska Oliwia | 06 | Piątka Kraków | 27.28 | 58 | |||
18. | Walecka Maja | 05 | Piątka Kraków | 27.69 | 56 | |||
19. | Smaga Maria | 05 | Siemaszka Piekary | 28.11 | 53 | |||
20. | Poznańska Gabriela | 05 | Siemaszka Piekary | 29.24 | 47 | |||
21. | Paprocka Maria | 05 | Piątka Kraków | 29.55 | 46 | |||
22. | Stachyra Justyna | 06 | Piątka Kraków | 29.68 | 45 | |||
23. | Basista Karolina | 07 | SMS Galicja Kraków | 32.04 | 36 | |||
24. | Jasiniak Zuzanna | 06 | Piątka Kraków | 32.60 | 34 | |||
25. | Supernak Alicja | 06 | Piątka Kraków | 32.82 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14/6/2014 - 12:19 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościński Jakub | 05 | Piątka Kraków | 16.31 | 176 | |||
2. | Ciopała Michał | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 16.86 | 159 | |||
3. | Suchecki Franciszek | 05 | MOSiR Myszków | 17.29 | 148 | |||
4. | Wójcik Mateusz | 05 | MOSiR Myszków | 17.48 | 143 | |||
5. | Świeży Paweł | 05 | Piątka Kraków | 20.92 | 83 | |||
6. | Proszek Jan | 06 | Sokół Myślenice | 21.11 | 81 | |||
7. | Kosek Patryk | 06 | Solne Miasto Wieliczka | 21.43 | 77 | |||
8. | Żak Błażej | 05 | Solne Miasto Wieliczka | 23.92 | 55 | |||
9. | Lemek Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 24.27 | 53 | |||
10. | Faryj Konrad | 06 | Piątka Kraków | 24.48 | 52 | |||
11. | Zaremba Igor | 05 | Piątka Kraków | 24.89 | 49 | |||
12. | Oczkowicz Mikolaj | 06 | Piątka Kraków | 25.41 | 46 | |||
13. | Dakowicz Marcin | 07 | Piątka Kraków | 25.82 | 44 | |||
14. | Kołodziej Łukasz | 06 | Piątka Kraków | 27.12 | 38 | |||
15. | Bednarski Kacper | 06 | Piątka Kraków | 30.20 | 27 | |||
16. | Sobociński Szymon | 06 | Piątka Kraków | 31.28 | 25 | |||
17. | Maślanka Daniel | 05 | Piątka Kraków | 37.52 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 14/6/2014 - 12:27 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 37.21 | 243 | |||
2. | Godlewska Zofia | 04 | Salwator Kraków | 37.80 | 232 | |||
3. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.79 | 215 | |||
4. | Wojtas Julia | 04 | STP Nowy Sącz | 40.29 | 192 | |||
5. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.34 | 191 | |||
6. | Bajorek Zofia | 04 | Salwator Kraków | 40.86 | 184 | |||
7. | Biniek Oliwia | 04 | Piątka Kraków | 42.97 | 158 | |||
8. | Kumor Aleksandra | 04 | MOSiR Myszków | 44.61 | 141 | |||
9. | Szeląg Julia | 04 | Piątka Kraków | 44.63 | 141 | |||
10. | Tetłak Julia | 04 | Salwator Kraków | 45.77 | 131 | |||
11. | Francuz Zofia | 04 | Piątka Kraków | 46.39 | 125 | |||
12. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 46.51 | 124 | |||
13. | Sulima Magdalena | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 47.91 | 114 | |||
14. | Barczyk Alicja | 04 | MOSiR Myszków | 48.07 | 113 | |||
15. | Wilk Jadwiga | 04 | Piątka Kraków | 54.02 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 14/6/2014 - 12:33 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bąk Jakub | 04 | MOSiR Myszków | 36.76 | 168 | ||||
2. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 37.33 | 160 | ||||
3. | Cebula Bartosz | 04 | Piątka Kraków | 40.56 | 125 | ||||
4. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 41.71 | 115 | ||||
5. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 42.08 | 112 | ||||
6. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.40 | 109 | ||||
7. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Siemacha ASP Kraków | 42.51 | 108 | ||||
8. | Teczynski Samuel | 04 | Piątka Kraków | 43.66 | 100 | ||||
9. | Iskierka Mikołaj | 04 | Zawodnik niezrzeszony | 43.98 | 98 | ||||
10. | Szpar Antoni | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 44.76 | 93 | ||||
11. | Luberda Wiktor | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.92 | 92 | ||||
12. | Michalec Jan | 04 | Siemacha ASP Kraków | 45.40 | 89 | ||||
13. | Mikruta Michał | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.93 | 80 | ||||
14. | Myszkowski Antoni | 04 | Piątka Kraków | 49.17 | 70 | ||||
15. | Oszczypała Maciej | 04 | Piątka Kraków | 50.83 | 63 | ||||
16. | Mac Antoni | 04 | Piątka Kraków | 53.79 | 53 | ||||
17. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 54.87 | 50 | ||||
DYSKW. | Mytar Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/6/2014 - 12:44 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:31.61 | 250 | 42.93 | 48.68 | ||||
2. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:32.98 | 239 | 43.16 | 49.82 | ||||
3. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:36.70 | 212 | 44.46 | 52.24 | ||||
4. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:40.05 | 192 | 47.68 | 52.37 | ||||
5. | Wojtas Julia | 04 | STP Nowy Sącz | 1:43.03 | 176 | 48.01 | 55.02 | ||||
6. | Zielińska Weronika | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:45.12 | 165 | 51.34 | 53.78 | ||||
7. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:53.72 | 130 | 53.92 | 59.80 | ||||
8. | Harnik Łucja | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:02.01 | 105 | 54.58 | 1:07.43 | ||||
9. | Górni Martyna | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:06.46 | 95 | 1:00.63 | 1:05.83 | ||||
DYSKW. | Poznańska Aleksandra | 04 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu, K7, K16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/6/2014 - 12:49 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:31.81 | 168 | 42.67 | 49.14 | |||
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:33.57 | 159 | 45.56 | 48.01 | |||
3. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 1:35.99 | 147 | 43.85 | 52.14 | |||
4. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:49.56 | 99 | 49.59 | 59.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/6/2014 - 13:00 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:49.39 | 166 |
Piotrowicz Martyna Zawodny Oliwia | 04 05 | 41.77 45.35 | Basista Barbara Grabowska Marta | 04 04 | 42.75 39.52 |
2. | Piątka Kraków 1 | Piątka Kraków | 2:55.87 | 149 |
Biniek Oliwia Francuz Zofia | 04 04 | 43.31 45.53 | Szeląg Julia Ocetkiewicz Nina | 04 04 | 44.40 42.63 |
3. | AS Progres dziewczęta 2004 | Siemacha ASP Kraków | 3:12.64 | 113 |
Górni Martyna Poznańska Aleksandra | 04 04 | 48.25 58.97 | Harnik Łucja Bednarz Natalia | 04 04 | 46.59 38.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/6/2014 - 13:00 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | DZIEWCZYNKI 2005 | Solne Miasto Wieliczka | 2:58.59 | 142 |
Rapkiewicz Natalia Hamulewicz Liwia | 05 05 | 43.36 47.08 | Kania Kamila Tchórzewska Sabina | 05 05 | 45.33 42.82 |
2. | AS Progres dziewczęta 2005 | Siemacha ASP Kraków | 3:12.77 | 113 |
Orzechowska Wiktoria Weiss Weronika | 05 05 | 51.23 55.61 | Kercel Emilia Włosik Wiktoria | 05 05 | 42.33 43.60 |
3. | Piątka Kraków 1 | Piątka Kraków | 3:26.78 | 91 |
Kołodziejczyk Gabriela Cicha Aleksandra | 05 05 | 47.19 44.04 | Miklasińska Zuzanna Skalska Zofia | 05 05 | 52.39 1:03.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/6/2014 - 13:03 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 2:41.10 | 126 |
Bryg Bartosz Jankowiak Cyprian | 04 04 | 37.90 43.03 | Luberda Wiktor Kłaput Maciej | 04 04 | 42.78 37.39 |
2. | Solne Miasto Wieliczka 1 | Solne Miasto Wieliczka | 2:41.93 | 124 |
Roman Dawid Wójcik Mateusz | 04 04 | 42.23 41.55 | Ciopała Michał Krystyński Aleksander | 05 04 | 38.86 39.29 |
3. | SMS Galicja Kraków 2 | SMS Galicja Kraków | 3:03.49 | 85 |
Dziedzic Bartosz Dziedzic Mikołaj | 04 04 | 41.70 47.81 | Zaczyński Filip Stanek Kacper | 04 04 | 48.84 45.14 |
4. | AS Progres chłopcy 2004 | Siemacha ASP Kraków | 3:09.09 | 77 |
Kogut Tadeusz Bajgrowicz Paweł | 04 04 | 54.52 44.58 | Michalec Jan Kędziora Kacper | 04 04 | 50.03 39.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/6/2014 - 13:03 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | MOSiR Myszków | MOSiR Myszków | 2:41.32 | 125 |
Bąk Jakub Dors Brajan | 04 05 | 39.19 42.35 | Suchecki Franciszek Wójcik Mateusz | 05 05 | 40.38 39.40 |
2. | Piątka Kraków 1 | Piątka Kraków | 3:11.55 | 74 |
Cebula Bartosz Mac Antoni | 04 04 | 40.87 55.58 | Oszczypała Maciej Teczynski Samuel | 04 04 | 50.65 44.45 |
3. | Piątka Kraków 1 | Piątka Kraków | 3:12.68 | 73 |
Gościński Jakub Radziszewski Andrzej | 05 05 | 36.67 51.83 | Zaremba Igor Świeży Paweł | 05 05 | 55.87 48.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/6/2014 - 13:06 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 10 MIX | STP Nowy Sącz | 2:39.02 | 131 |
Dyrek Mateusz Sopata Sandra | 04 04 | 39.36 39.84 | Sadowy Piotr Wojtas Julia | 04 04 | 38.82 41.00 |
2. | AS Progres MIX | Siemacha ASP Kraków | 2:44.75 | 117 |
Kercel Emilia Kędziora Kacper | 05 04 | 41.93 40.82 | Włosik Wiktoria Bednarz Natalia | 05 04 | 42.33 39.67 |
3. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:09.39 | 77 |
Stefański Dawid Fortuna Karolina | 04 04 | 43.06 50.95 | Domiter Daria Mikruta Michał | 04 04 | 49.04 46.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/6/2014 - 13:06 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 9 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | STP 9 MIX | STP Nowy Sącz | 2:53.42 | 101 |
Stanik Oliwia Nowak Wojciech | 05 05 | 43.55 38.72 | Brońska Julia Belski Szymon | 05 05 | 45.64 45.51 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |