Polska Liga Pływacka Kraków, 4/ - 5/4/2014 |
2 - BLOK II | 5/4/2014 - 9:00 |
Konkurencja 15 5/4/2014 - 9:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | Łódzki OZP | 25.98 | 826 | |||
2. | Dowgiert Anna | 90 | Dolnośląski OZP | 26.85 | 748 | |||
3. | Naziębło Klaudia | 93 | Dolnośląski OZP | 27.62 | 687 | |||
4. | Kargol Agnieszka | 89 | Lubelski OZP | 27.89 | 667 | |||
5. | Janiczek Joanna | 96 | Małopolski OZP I | 28.22 | 644 | |||
6. | Sieńczyk Jowita | 97 | Lubelski OZP | 28.55 | 622 | |||
7. | Radlińska Marcelina | 93 | Małopolski OZP I | 28.56 | 622 | |||
8. | Stasinowska Katarzyna | 94 | Łódzki OZP | 28.72 | 611 | |||
9. | Szkarłat Julia | 98 | Dolnośląski OZP | 28.74 | 610 | |||
10. | Tomala Aleksandra | 97 | Opolski OZP | 29.26 | 578 | |||
11. | Sproska Magdalena | 97 | Opolski OZP | 29.27 | 577 | |||
12. | Lewandowska Aleksandra SSz | 98 | Zachodniopomorski OZP | 29.37 | 571 | |||
13. | Zachoszcz Paulina | 93 | Zachodniopomorski OZP | 29.44 | 567 | |||
14. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Lubelski OZP | 30.20 | 526 | |||
15. | Skorupa Monika | 99 | Opolski OZP | 30.52 | 509 | |||
16. | Jakubowska Izabela | 98 | Łódzki OZP | 30.68 | 501 | |||
17. | Hasny Marta | 98 | Opolski OZP | 31.31 | 472 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5/4/2014 - 9:05 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krupecki Oskar | 92 | Zachodniopomorski OZP | 24.22 | 729 | |||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Małopolski OZP I | 24.36 | 716 | |||
3. | Ciężkowski Dominik | 96 | Małopolski OZP I | 24.44 | 709 | |||
4. | Zgierski Maksymilian | 94 | Łódzki OZP | 24.80 | 679 | |||
5. | Sokulski Jacek | 91 | Dolnośląski OZP | 24.91 | 670 | |||
6. | Sendyk Paweł | 97 | Zachodniopomorski OZP | 24.94 | 667 | |||
7. | Kurant Roger | 94 | Dolnośląski OZP | 24.99 | 663 | |||
8. | Fara Kacper | 94 | Małopolski OZP I | 25.11 | 654 | |||
9. | Perzankowski Kacper | 96 | Łódzki OZP | 25.38 | 633 | |||
10. | Andreose Jan Luigi | 98 | Dolnośląski OZP | 25.53 | 622 | |||
11. | Wasil Sebastian | 94 | Lubelski OZP | 26.04 | 586 | |||
12. | Tombarkiewicz Józef | 97 | Małopolski OZP II | 26.08 | 584 | |||
13. | Malczyk Marcin | 95 | Małopolski OZP II | 26.53 | 554 | |||
14. | Grudziecki Remigiusz | 97 | Opolski OZP | 27.13 | 518 | |||
15. | Borkowski Łukasz | 95 | Łódzki OZP | 27.40 | 503 | |||
16. | Biaduń Michał | 98 | Zachodniopomorski OZP | 27.72 | 486 | |||
17. | Biszkont Damian | 96 | Lubelski OZP | 27.83 | 480 | |||
18. | Szyndler Michał | 00 | Opolski OZP | 29.42 | 406 | |||
19. | Roman Mateusz | 00 | Opolski OZP | 29.75 | 393 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 5/4/2014 - 9:10 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Zachoszcz Paulina | 93 | Zachodniopomorski OZP | 2:32.07 | 692 | 34.25 | 37.96 | 39.03 | 40.83 | ||||
2. | Sztandera Dominika | 97 | Dolnośląski OZP | 2:34.24 | 664 | 34.22 | 39.71 | 40.37 | 39.94 | ||||
3. | Szpucha Katarzyna | 96 | Łódzki OZP | 2:35.78 | 644 | 35.71 | 39.32 | 40.31 | 40.44 | ||||
4. | Nieszporek Wiktoria | 99 | Łódzki OZP | 2:36.57 | 634 | 35.86 | 40.46 | 40.56 | 39.69 | ||||
5. | Dymarek Ewa | 95 | Opolski OZP | 2:37.45 | 624 | 35.56 | 39.22 | 40.54 | 42.13 | ||||
6. | Zbrojewska Michalina | 96 | Łódzki OZP | 2:37.93 | 618 | 36.29 | 39.98 | 40.57 | 41.09 | ||||
7. | Bazyl Magdalena | 97 | Małopolski OZP II | 2:38.26 | 614 | 35.36 | 40.60 | 41.18 | 41.12 | ||||
8. | Greglak Marta | 97 | Opolski OZP | 2:38.37 | 613 | 36.35 | 40.59 | 40.93 | 40.50 | ||||
9. | Michalczyk Urszula | 97 | Małopolski OZP I | 2:38.50 | 612 | 35.59 | 40.84 | 40.82 | 41.25 | ||||
10. | Samuła Wiktoria | 99 | Lubelski OZP | 2:41.78 | 575 | 36.36 | 41.13 | 42.27 | 42.02 | ||||
11. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | Zachodniopomorski OZP | 2:43.29 | 559 | 36.41 | 41.08 | 42.55 | 43.25 | ||||
12. | Samulik Magda | 97 | Opolski OZP | 2:46.09 | 531 | 38.08 | 43.12 | 42.99 | 41.90 | ||||
13. | Adamczyk Julia | 99 | Lubelski OZP | 2:46.45 | 528 | 37.47 | 42.95 | 43.14 | 42.89 | ||||
14. | Okaj Oliwia | 96 | Dolnośląski OZP | 2:48.39 | 510 | 37.74 | 42.34 | 44.08 | 44.23 | ||||
DYSKW. | Prochownik Olimpia | 99 | Małopolski OZP I | 2:37.78 | 36.26 | 39.98 | 40.92 | 40.62 | |||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:17) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5/4/2014 - 9:18 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hulbój Marcin SZG | 96 | Zachodniopomorski OZP | 2:12.62 | 753 | 30.58 | 33.97 | 33.80 | 34.27 | ||||
2. | Hoderny Bartosz | 96 | Dolnośląski OZP | 2:15.17 | 711 | 31.08 | 34.67 | 34.77 | 34.65 | ||||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | Małopolski OZP I | 2:22.66 | 605 | 31.74 | 35.96 | 37.23 | 37.73 | ||||
4. | Frymus Tyberiusz | 95 | Zachodniopomorski OZP | 2:23.50 | 594 | 32.01 | 36.36 | 37.80 | 37.33 | ||||
5. | Litwa Krzysztof | 96 | Małopolski OZP I | 2:25.92 | 565 | 32.75 | 36.99 | 38.08 | 38.10 | ||||
6. | Misiarz Adrian | 98 | Lubelski OZP | 2:26.34 | 560 | 32.92 | 37.63 | 37.83 | 37.96 | ||||
7. | Szczutkowski Robert | 98 | Dolnośląski OZP | 2:27.19 | 551 | 32.51 | 37.27 | 38.55 | 38.86 | ||||
8. | Rubaj Adrian | 96 | Lubelski OZP | 2:28.43 | 537 | 33.25 | 36.80 | 38.46 | 39.92 | ||||
9. | Kempa Mikołaj | 99 | Opolski OZP | 2:32.50 | 495 | 34.29 | 38.47 | 39.34 | 40.40 | ||||
10. | Sówka Denis | 98 | Opolski OZP | 2:39.15 | 435 | 36.10 | 40.65 | 41.22 | 41.18 | ||||
DYSKW. | Szwedzki Dawid | 94 | Łódzki OZP | 2:14.28 | 31.16 | 34.54 | 34.08 | 34.50 | |||||
K1 - Kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni(pierwszy ruch po starcie leb nawrocie) (Czas: 9:25) | |||||||||||||
DYSKW. | Matczak Mateusz | 89 | Łódzki OZP | 2:19.93 | 31.23 | 35.60 | 36.24 | 36.86 | |||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5/4/2014 - 9:25 | Kobiet, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | Łódzki OZP | 1:01.06 | 845 | 27.18 | 33.88 | |||
2. | Tchorz Alicja | 92 | Dolnośląski OZP | 1:01.41 | 831 | 27.96 | 33.45 | |||
3. | Zachoszcz Paulina | 93 | Zachodniopomorski OZP | 1:04.77 | 708 | 31.06 | 33.71 | |||
4. | Radlińska Marcelina | 93 | Małopolski OZP I | 1:05.48 | 685 | 29.54 | 35.94 | |||
5. | Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | Opolski OZP | 1:05.99 | 669 | 31.24 | 34.75 | |||
6. | Sieńczyk Jowita | 97 | Lubelski OZP | 1:06.14 | 665 | 30.04 | 36.10 | |||
7. | Senetelska Olga | 97 | Małopolski OZP II | 1:07.53 | 625 | 32.22 | 35.31 | |||
8. | Smaga Anna | 98 | Dolnośląski OZP | 1:07.83 | 616 | 31.32 | 36.51 | |||
9. | Uryga Paulina | 95 | Małopolski OZP I | 1:07.99 | 612 | 30.71 | 37.28 | |||
10. | Szkarłat Julia | 98 | Dolnośląski OZP | 1:08.58 | 596 | 30.74 | 37.84 | |||
11. | Kamińska Joanna | 94 | Łódzki OZP | 1:09.25 | 579 | 30.50 | 38.75 | |||
12. | Helbing Justyna | 97 | Małopolski OZP II | 1:09.44 | 574 | 32.26 | 37.18 | |||
13. | Kolbowicz Barbara | 99 | Zachodniopomorski OZP | 1:09.84 | 565 | 32.20 | 37.64 | |||
14. | Szatanek Julia | 99 | Zachodniopomorski OZP | 1:09.90 | 563 | 31.41 | 38.49 | |||
15. | Adamczyk Julia | 99 | Lubelski OZP | 1:10.42 | 551 | 32.84 | 37.58 | |||
16. | Trojanowska Zuzanna | 98 | Opolski OZP | 1:10.74 | 543 | 32.06 | 38.68 | |||
17. | Dymarek Ewa | 95 | Opolski OZP | 1:12.40 | 507 | 34.59 | 37.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5/4/2014 - 9:32 | Mężczyzn, 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Suzin Marcin | 93 | Małopolski OZP I | 55.99 | 742 | 25.72 | 30.27 | |||
2. | Hulbój Marcin SZG | 96 | Zachodniopomorski OZP | 57.85 | 673 | 26.92 | 30.93 | |||
3. | Zaborowski Filip | 94 | Zachodniopomorski OZP | 58.47 | 652 | 27.14 | 31.33 | |||
4. | Szwedzki Dawid | 94 | Łódzki OZP | 58.58 | 648 | 27.76 | 30.82 | |||
5. | Wasil Sebastian | 94 | Lubelski OZP | 59.05 | 633 | 27.54 | 31.51 | |||
6. | Sudenis Maciej | 93 | Małopolski OZP I | 59.06 | 632 | 26.58 | 32.48 | |||
7. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Dolnośląski OZP | 59.26 | 626 | 26.93 | 32.33 | |||
8. | Muzyczuk Adrian | 95 | Zachodniopomorski OZP | 59.67 | 613 | 28.01 | 31.66 | |||
9. | Lis Przemysław | 96 | Lubelski OZP | 59.99 | 604 | 27.81 | 32.18 | |||
10. | Kurant Roger | 94 | Dolnośląski OZP | 1:00.28 | 595 | 26.63 | 33.65 | |||
11. | Andreose Jan Luigi | 98 | Dolnośląski OZP | 1:01.39 | 563 | 27.45 | 33.94 | |||
12. | Grudziecki Remigiusz | 97 | Opolski OZP | 1:02.45 | 535 | 28.88 | 33.57 | |||
13. | Kempa Mikołaj | 99 | Opolski OZP | 1:04.25 | 491 | 29.52 | 34.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 5/4/2014 - 9:37 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dowgiert Anna | 90 | Dolnośląski OZP | 56.25 | 745 | 26.94 | 29.31 | |||
2. | Pawlaczek Natalia | 93 | Małopolski OZP I | 56.31 | 743 | 27.52 | 28.79 | |||
3. | Kawecka Anna | 92 | Małopolski OZP I | 56.88 | 721 | 27.38 | 29.50 | |||
4. | Petryka Nikola | 97 | Dolnośląski OZP | 57.45 | 699 | 27.55 | 29.90 | |||
5. | Lesińska Kinga | 95 | Zachodniopomorski OZP | 58.48 | 663 | 28.13 | 30.35 | |||
6. | Sirignano Luigia | 96 | Małopolski OZP II | 58.84 | 651 | 27.66 | 31.18 | |||
7. | Kasperek Katarzyna SSZ | 96 | Zachodniopomorski OZP | 59.08 | 643 | 28.73 | 30.35 | |||
8. | Sproska Magdalena | 97 | Opolski OZP | 59.16 | 641 | 28.73 | 30.43 | |||
9. | Orczykowska Wioletta | 97 | Małopolski OZP I | 59.17 | 640 | 28.31 | 30.86 | |||
10. | Wojciechowska Joanna | 98 | Lubelski OZP | 59.60 | 626 | 29.13 | 30.47 | |||
11. | Kamińska Joanna | 94 | Łódzki OZP | 59.92 | 616 | 28.76 | 31.16 | |||
12. | Piechocka Jagoda | 90 | Małopolski OZP II | 1:00.35 | 603 | 28.75 | 31.60 | |||
13. | Stasinowska Katarzyna | 94 | Łódzki OZP | 1:01.03 | 583 | 29.35 | 31.68 | |||
14. | Samuła Wiktoria | 99 | Lubelski OZP | 1:01.55 | 569 | 29.72 | 31.83 | |||
15. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Lubelski OZP | 1:01.66 | 566 | 29.65 | 32.01 | |||
16. | Maciuch Karolina | 96 | Opolski OZP | 1:02.08 | 554 | 29.98 | 32.10 | |||
17. | Trojanowska Zuzanna | 98 | Opolski OZP | 1:04.89 | 485 | 30.96 | 33.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 5/4/2014 - 9:43 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Zieliński Dawid | 92 | Zachodniopomorski OZP | 49.52 | 747 | 23.97 | 25.55 | |||
2. | Wysoczyński Mateusz | 93 | Małopolski OZP I | 49.78 | 735 | 23.98 | 25.80 | |||
3. | Hołub Jan | 96 | Dolnośląski OZP | 50.03 | 724 | 24.24 | 25.79 | |||
4. | Falaciński Maciej | 96 | Małopolski OZP I | 50.82 | 691 | 24.25 | 26.57 | |||
5. | Lassek Bartłomiej | 94 | Łódzki OZP | 50.84 | 690 | 24.48 | 26.36 | |||
6. | Krupecki Oskar | 92 | Zachodniopomorski OZP | 51.06 | 681 | 24.57 | 26.49 | |||
7. | Dymerski Szymon | 93 | Zachodniopomorski OZP | 51.66 | 658 | 24.64 | 27.02 | |||
8. | Łuczak Piotr | 92 | Małopolski OZP I | 52.12 | 641 | 25.06 | 27.06 | |||
9. | Sokulski Jacek | 91 | Dolnośląski OZP | 52.70 | 620 | 25.43 | 27.27 | |||
10. | Perzankowski Kacper | 96 | Łódzki OZP | 52.86 | 614 | 25.41 | 27.45 | |||
11. | Aleksandrowicz Adrian | 95 | Lubelski OZP | 52.93 | 612 | 25.45 | 27.48 | |||
12. | Szymula Kamil | 96 | Lubelski OZP | 53.00 | 609 | 25.39 | 27.61 | |||
13. | Szelest Jacek | 95 | Lubelski OZP | 54.60 | 557 | 25.66 | 28.94 | |||
14. | Roman Mateusz | 00 | Opolski OZP | 59.04 | 441 | 27.79 | 31.25 | |||
15. | Sówka Denis | 98 | Opolski OZP | 59.26 | 436 | 28.56 | 30.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 5/4/2014 - 9:47 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tchorz Alicja | 92 | Dolnośląski OZP | 27.99 | 774 | |||
2. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | Łódzki OZP | 28.31 | 748 | |||
3. | Górniak Katarzyna | 95 | Małopolski OZP I | 28.86 | 706 | |||
4. | Petryka Nikola | 97 | Dolnośląski OZP | 30.01 | 628 | |||
5. | Tomala Aleksandra | 97 | Opolski OZP | 30.12 | 621 | |||
6. | Ryczak Maja | 96 | Zachodniopomorski OZP | 30.21 | 615 | |||
7. | Kargol Agnieszka | 89 | Lubelski OZP | 30.52 | 597 | |||
8. | Piechocka Jagoda | 90 | Małopolski OZP II | 30.63 | 590 | |||
9. | Romanowska Patrycja | 00 | Łódzki OZP | 30.78 | 582 | |||
10. | Magner Agata | 97 | Małopolski OZP I | 30.86 | 577 | |||
11. | Bernat Gabriela | 99 | Lubelski OZP | 30.87 | 577 | |||
12. | Rosiak Paulina SSz | 95 | Zachodniopomorski OZP | 30.93 | 573 | |||
13. | Niedźwiedzka Małgorzata | 97 | Opolski OZP | 31.66 | 534 | |||
14. | Sowa Marta | 96 | Małopolski OZP II | 31.97 | 519 | |||
15. | Uryga Paulina | 95 | Małopolski OZP I | 32.09 | 513 | |||
16. | Skorupa Monika | 99 | Opolski OZP | 32.75 | 483 | |||
17. | Hasny Marta | 98 | Opolski OZP | 33.00 | 472 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 5/4/2014 - 9:52 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Murzyn Dawid | 97 | Małopolski OZP I | 25.42 | 703 | |||
2. | Jankiewicz Krzysztof | 91 | Łódzki OZP | 25.56 | 692 | |||
3. | Zgierski Maksymilian | 94 | Łódzki OZP | 26.07 | 652 | |||
4. | Krupecki Oskar | 92 | Zachodniopomorski OZP | 26.14 | 647 | |||
5. | Sendyk Paweł | 97 | Zachodniopomorski OZP | 26.28 | 636 | |||
6. | Andreose Jan Luigi | 98 | Dolnośląski OZP | 26.77 | 602 | |||
7. | Sudenis Maciej | 93 | Małopolski OZP I | 27.54 | 553 | |||
8. | Tombarkiewicz Józef | 97 | Małopolski OZP II | 27.65 | 546 | |||
9. | Niedziałek Dominik | 98 | Lubelski OZP | 27.74 | 541 | |||
10. | Marciów Mateusz | 97 | Dolnośląski OZP | 28.00 | 526 | |||
11. | Aleksandrowicz Adrian | 95 | Lubelski OZP | 28.02 | 525 | |||
12. | Szelest Jacek | 95 | Lubelski OZP | 28.61 | 493 | |||
13. | Bujak Kacper | 98 | Lubelski OZP | 30.37 | 412 | |||
14. | Wasiuk Jakub | 99 | Opolski OZP | 31.01 | 387 | |||
15. | Roman Mateusz | 00 | Opolski OZP | 31.23 | 379 | |||
16. | Szyndler Michał | 00 | Opolski OZP | 32.90 | 324 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 5/4/2014 - 9:56 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Naziębło Klaudia | 93 | Dolnośląski OZP | 8:42.49 | 780 |
100m: 200m: | 1:02.11 2:08.31 | 1:02.11 1:06.20 | 300m: 400m: | 3:14.60 4:21.16 | 1:06.29 1:06.56 | 500m: 600m: | 5:26.86 6:32.95 | 1:05.70 1:06.09 | 700m: 800m: | 7:38.32 8:42.49 | 1:05.37 1:04.17 |
2. | Piechota Paulina | 99 | Łódzki OZP | 8:58.41 | 713 |
100m: 200m: | 1:02.83 2:10.49 | 1:02.83 1:07.66 | 300m: 400m: | 3:18.18 4:26.38 | 1:07.69 1:08.20 | 500m: 600m: | 5:34.36 6:42.87 | 1:07.98 1:08.51 | 700m: 800m: | 7:51.83 8:58.41 | 1:08.96 1:06.58 |
3. | Zbrojewska Michalina | 96 | Łódzki OZP | 9:06.00 | 683 |
100m: 200m: | 1:06.88 2:15.71 | 1:06.88 1:08.83 | 300m: 400m: | 3:24.29 4:32.72 | 1:08.58 1:08.43 | 500m: 600m: | 5:41.06 6:49.78 | 1:08.34 1:08.72 | 700m: 800m: | 7:58.62 9:06.00 | 1:08.84 1:07.38 |
4. | Zygo Karolina | 96 | Lubelski OZP | 9:07.49 | 678 |
100m: 200m: | 1:06.57 2:15.29 | 1:06.57 1:08.72 | 300m: 400m: | 3:23.72 4:32.94 | 1:08.43 1:09.22 | 500m: 600m: | 5:41.72 6:50.08 | 1:08.78 1:08.36 | 700m: 800m: | 7:58.84 9:07.49 | 1:08.76 1:08.65 |
5. | Kunka Kamila | 96 | Małopolski OZP I | 9:10.42 | 667 |
100m: 200m: | 1:04.12 2:12.55 | 1:04.12 1:08.43 | 300m: 400m: | 3:21.59 4:30.78 | 1:09.04 1:09.19 | 500m: 600m: | 5:40.60 6:51.14 | 1:09.82 1:10.54 | 700m: 800m: | 8:01.40 9:10.42 | 1:10.26 1:09.02 |
6. | Pożarowszczyk Beata | 91 | Dolnośląski OZP | 9:15.74 | 648 |
100m: 200m: | 1:05.30 2:15.17 | 1:05.30 1:09.87 | 300m: 400m: | 3:24.92 4:35.02 | 1:09.75 1:10.10 | 500m: 600m: | 5:45.63 6:56.70 | 1:10.61 1:11.07 | 700m: 800m: | 8:07.35 9:15.74 | 1:10.65 1:08.39 |
7. | Kasperek Katarzyna SSZ | 96 | Zachodniopomorski OZP | 9:16.80 | 644 |
100m: 200m: | 1:07.33 2:18.38 | 1:07.33 1:11.05 | 300m: 400m: | 3:29.10 4:39.23 | 1:10.72 1:10.13 | 500m: 600m: | 5:49.21 6:59.02 | 1:09.98 1:09.81 | 700m: 800m: | 8:08.58 9:16.80 | 1:09.56 1:08.22 |
8. | Orczykowska Wioletta | 97 | Małopolski OZP I | 9:18.42 | 639 |
100m: 200m: | 1:03.77 2:15.67 | 1:03.77 1:11.90 | 300m: 400m: | 3:27.49 4:39.07 | 1:11.82 1:11.58 | 500m: 600m: | 5:49.60 6:59.46 | 1:10.53 1:09.86 | 700m: 800m: | 8:09.63 9:18.42 | 1:10.17 1:08.79 |
9. | Maciuch Karolina | 96 | Opolski OZP | 9:24.65 | 618 |
100m: 200m: | 1:08.51 2:19.08 | 1:08.51 1:10.57 | 300m: 400m: | 3:29.93 4:41.01 | 1:10.85 1:11.08 | 500m: 600m: | 5:51.91 7:03.11 | 1:10.90 1:11.20 | 700m: 800m: | 8:14.44 9:24.65 | 1:11.33 1:10.21 |
10. | Szatanek Julia | 99 | Zachodniopomorski OZP | 9:35.94 | 582 |
100m: 200m: | 1:07.83 2:19.80 | 1:07.83 1:11.97 | 300m: 400m: | 3:32.78 4:45.49 | 1:12.98 1:12.71 | 500m: 600m: | 5:58.27 7:11.50 | 1:12.78 1:13.23 | 700m: 800m: | 8:24.69 9:35.94 | 1:13.19 1:11.25 |
11. | Wojciechowska Joanna | 98 | Lubelski OZP | 9:37.05 | 579 |
100m: 200m: | 1:07.76 2:18.95 | 1:07.76 1:11.19 | 300m: 400m: | 3:30.92 4:43.21 | 1:11.97 1:12.29 | 500m: 600m: | 5:56.17 7:09.85 | 1:12.96 1:13.68 | 700m: 800m: | 8:24.03 9:37.05 | 1:14.18 1:13.02 |
12. | Bernat Gabriela | 99 | Lubelski OZP | 9:38.19 | 575 |
100m: 200m: | 1:10.16 2:23.25 | 1:10.16 1:13.09 | 300m: 400m: | 3:36.22 4:48.98 | 1:12.97 1:12.76 | 500m: 600m: | 6:01.93 7:15.13 | 1:12.95 1:13.20 | 700m: 800m: | 8:27.73 9:38.19 | 1:12.60 1:10.46 |
13. | Mycak Katarzyna | 98 | Opolski OZP | 9:45.87 | 553 |
100m: 200m: | 1:08.78 2:22.01 | 1:08.78 1:13.23 | 300m: 400m: | 3:35.76 4:50.19 | 1:13.75 1:14.43 | 500m: 600m: | 6:04.20 7:18.34 | 1:14.01 1:14.14 | 700m: 800m: | 8:32.95 9:45.87 | 1:14.61 1:12.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 5/4/2014 - 10:17 | Mężczyzn, 800m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaczmarski Marcin | 94 | Zachodniopomorski OZP | 7:52.06 | 828 |
100m: 200m: | 56.60 1:55.72 | 56.60 59.12 | 300m: 400m: | 2:55.75 3:55.85 | 1:00.03 1:00.10 | 500m: 600m: | 4:55.92 5:55.94 | 1:00.07 1:00.02 | 700m: 800m: | 6:55.40 7:52.06 | 59.46 56.66 |
2. | Zaborowski Filip | 94 | Zachodniopomorski OZP | 7:52.61 | 825 |
100m: 200m: | 57.48 1:56.85 | 57.48 59.37 | 300m: 400m: | 2:56.20 3:56.11 | 59.35 59.91 | 500m: 600m: | 4:55.92 5:56.34 | 59.81 1:00.42 | 700m: 800m: | 6:56.12 7:52.61 | 59.78 56.49 |
3. | Furtek Paweł SSz | 95 | Zachodniopomorski OZP | 7:52.72 | 825 |
100m: 200m: | 57.75 1:56.56 | 57.75 58.81 | 300m: 400m: | 2:56.22 3:56.21 | 59.66 59.99 | 500m: 600m: | 4:56.34 5:56.37 | 1:00.13 1:00.03 | 700m: 800m: | 6:55.93 7:52.72 | 59.56 56.79 |
4. | Wojdak Wojciech | 96 | Małopolski OZP I | 7:57.44 | 801 |
100m: 200m: | 56.47 1:55.95 | 56.47 59.48 | 300m: 400m: | 2:55.73 3:55.92 | 59.78 1:00.19 | 500m: 600m: | 4:55.62 5:56.34 | 59.70 1:00.72 | 700m: 800m: | 6:56.74 7:57.44 | 1:00.40 1:00.70 |
5. | Zoniuk Maciej | 94 | Dolnośląski OZP | 8:03.25 | 772 |
100m: 200m: | 58.51 1:59.83 | 58.51 1:01.32 | 300m: 400m: | 3:01.57 4:02.90 | 1:01.74 1:01.33 | 500m: 600m: | 5:02.80 6:03.44 | 59.90 1:00.64 | 700m: 800m: | 7:04.26 8:03.25 | 1:00.82 58.99 |
6. | Lassek Bartłomiej | 94 | Łódzki OZP | 8:09.65 | 742 |
100m: 200m: | 59.02 2:00.57 | 59.02 1:01.55 | 300m: 400m: | 3:02.75 4:04.76 | 1:02.18 1:02.01 | 500m: 600m: | 5:05.40 6:07.28 | 1:00.64 1:01.88 | 700m: 800m: | 7:09.65 8:09.65 | 1:02.37 1:00.00 |
7. | Jaszczak Wiktor | 97 | Dolnośląski OZP | 8:10.81 | 737 |
100m: 200m: | 58.51 2:00.65 | 58.51 1:02.14 | 300m: 400m: | 3:02.72 4:04.84 | 1:02.07 1:02.12 | 500m: 600m: | 5:07.03 6:08.91 | 1:02.19 1:01.88 | 700m: 800m: | 7:10.88 8:10.81 | 1:01.97 59.93 |
8. | Czarnota Mateusz | 91 | Małopolski OZP I | 8:21.50 | 691 |
100m: 200m: | 59.49 2:02.33 | 59.49 1:02.84 | 300m: 400m: | 3:04.77 4:07.19 | 1:02.44 1:02.42 | 500m: 600m: | 5:10.32 6:14.99 | 1:03.13 1:04.67 | 700m: 800m: | 7:19.23 8:21.50 | 1:04.24 1:02.27 |
9. | Staniszewski Adam | 97 | Łódzki OZP | 8:24.57 | 678 |
100m: 200m: | 59.20 2:01.73 | 59.20 1:02.53 | 300m: 400m: | 3:05.25 4:09.42 | 1:03.52 1:04.17 | 500m: 600m: | 5:13.44 6:18.00 | 1:04.02 1:04.56 | 700m: 800m: | 7:21.68 8:24.57 | 1:03.68 1:02.89 |
10. | Szymula Kamil | 96 | Lubelski OZP | 8:24.82 | 677 |
100m: 200m: | 1:00.97 2:05.21 | 1:00.97 1:04.24 | 300m: 400m: | 3:09.52 4:13.60 | 1:04.31 1:04.08 | 500m: 600m: | 5:16.87 6:20.09 | 1:03.27 1:03.22 | 700m: 800m: | 7:22.84 8:24.82 | 1:02.75 1:01.98 |
11. | Grabczak Dawid | 97 | Lubelski OZP | 8:30.99 | 653 |
100m: 200m: | 59.73 2:02.54 | 59.73 1:02.81 | 300m: 400m: | 3:05.94 4:10.70 | 1:03.40 1:04.76 | 500m: 600m: | 5:15.60 6:21.17 | 1:04.90 1:05.57 | 700m: 800m: | 7:26.73 8:30.99 | 1:05.56 1:04.26 |
12. | Bujak Kacper | 98 | Lubelski OZP | 8:40.96 | 616 |
100m: 200m: | 1:01.81 2:06.47 | 1:01.81 1:04.66 | 300m: 400m: | 3:11.70 4:17.72 | 1:05.23 1:06.02 | 500m: 600m: | 5:23.81 6:29.72 | 1:06.09 1:05.91 | 700m: 800m: | 7:35.91 8:40.96 | 1:06.19 1:05.05 |
13. | Wasiuk Jakub | 99 | Opolski OZP | 8:55.49 | 567 |
100m: 200m: | 1:03.49 2:11.63 | 1:03.49 1:08.14 | 300m: 400m: | 3:19.22 4:26.60 | 1:07.59 1:07.38 | 500m: 600m: | 5:34.26 6:42.19 | 1:07.66 1:07.93 | 700m: 800m: | 7:49.78 8:55.49 | 1:07.59 1:05.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 5/4/2014 - 10:37 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Dolnośląski OZP 1 | Dolnośląski OZP | 4:09.65 | 737 |
Tchorz Alicja Sztandera Dominika | +0,68 +0,02 | 29.31 31.82 | 59.98 1:09.12 | Naziębło Klaudia Dowgiert Anna | +0,51 +0,54 | 28.54 28.14 | 1:00.69 59.86 |
2. | Małopolski OZP I 1 | Małopolski OZP I | 4:16.26 | 681 |
Górniak Katarzyna Prochownik Olimpia | +0,73 +0,27 | 30.73 33.89 | 1:03.72 1:13.00 | Radlińska Marcelina Pawlaczek Natalia | +0,24 +0,08 | 28.72 27.33 | 1:02.12 57.42 |
3. | Łódzki OZP 1 | Łódzki OZP | 4:18.36 | 665 |
Urbańczyk Aleksandra Nieszporek Wiktoria | +0,68 +0,64 | 28.61 34.71 | 1:00.83 1:14.90 | Stasinowska Katarzyna Piechota Paulina | +0,49 +0,46 | 29.77 28.20 | 1:04.14 58.49 |
4. | Zachodniopomorski OZP 1 | Zachodniopomorski OZP | 4:18.64 | 663 |
Ryczak Maja Zachoszcz Paulina | +0,67 +0,39 | 30.74 33.12 | 1:04.46 1:10.69 | Lewandowska Aleksandra SSz Lesińska Kinga | +0,38 +0,13 | 30.04 27.67 | 1:05.81 57.68 |
5. | Opolski OZP 1 | Opolski OZP | 4:24.24 | 622 |
Tomala Aleksandra Greglak Marta | +0,66 +0,52 | 32.20 35.20 | 1:05.41 1:15.02 | Sproska Magdalena Niedźwiedzka Małgorzata | +0,15 +0,53 | 29.86 28.13 | 1:05.09 58.72 |
6. | Lubelski OZP 1 | Lubelski OZP | 4:25.42 | 613 |
Bernat Gabriela Samuła Wiktoria | +0,76 +0,49 | 31.77 36.10 | 1:05.32 1:16.29 | Kargol Agnieszka Sieńczyk Jowita | +0,46 +0,54 | 29.68 27.91 | 1:04.81 59.00 |
7. | Małopolski OZP II 1 | Małopolski OZP II | 4:32.78 | 565 |
Piechocka Jagoda Bazyl Magdalena | +0,63 +0,30 | 31.96 33.75 | 1:06.39 1:12.43 | Helbing Justyna Sirignano Luigia | +0,55 +0,23 | 32.21 29.33 | 1:10.09 1:03.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 5/4/2014 - 10:43 | Mężczyzn, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2013 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Małopolski OZP I 1 | Małopolski OZP I | 3:41.01 | 731 |
Wysoczyński Mateusz Suzin Marcin | +0,75 +0,24 | 26.45 29.17 | 54.42 1:02.31 | Ciężkowski Dominik Falaciński Maciej | -0,01 +0,32 | 24.56 24.26 | 53.66 50.62 |
2. | Łódzki OZP 1 | Łódzki OZP | 3:42.39 | 718 |
Jankiewicz Krzysztof Szwedzki Dawid | +0,64 +0,31 | 26.96 29.43 | 55.53 1:02.19 | Perzankowski Kacper Lassek Bartłomiej | +0,26 +0,30 | 24.98 24.00 | 54.24 50.43 |
3. | Zachodniopomorski OZP 1 | Zachodniopomorski OZP | 3:43.20 | 710 |
Sendyk Paweł Hulbój Marcin SZG | +0,68 +0,54 | 27.84 29.13 | 57.81 1:02.03 | Krupecki Oskar Zieliński Dawid | +0,34 +0,26 | 24.78 23.70 | 53.90 49.46 |
4. | Dolnośląski OZP 1 | Dolnośląski OZP | 3:49.95 | 649 |
Kubkowski Bartłomiej Hoderny Bartosz | +0,68 +0,01 | 28.13 28.58 | 58.52 1:02.00 | Sokulski Jacek Hołub Jan | +0,33 +0,23 | 26.97 24.45 | 58.19 51.24 |
5. | Opolski OZP 1 | Opolski OZP | 4:15.22 | 475 |
Kempa Mikołaj Sówka Denis | +0,72 +0,50 | 31.52 34.29 | 1:05.52 1:13.52 | Grudziecki Remigiusz Wasiuk Jakub | +0,07 +0,61 | 26.63 27.72 | 58.04 58.14 |
DYSKW. | Lubelski OZP 1 | Lubelski OZP | 3:56.91 | ||||||
K1 - Kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni(pierwszy ruch po starcie leb nawrocie) (Czas: 10:47) |
Niedziałek Dominik Wasil Sebastian | +0,67 +0,34 | 28.56 29.84 | 59.18 1:05.68 | Aleksandrowicz Adrian Lis Przemysław | +0,63 0.00 | 27.33 24.39 | 59.79 52.26 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |