X Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 17/ - 19/4/2015 |
3 - X Puchar Rycerza Kmity FINAŁY | 18/4/2015 - 16:00 |
Konkurencja 12 18/4/2015 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 27.25 | 620 |
2. | Wójtowicz Gabriela | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.60 | 597 | |||
3. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 28.12 | 564 | |||
4. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 28.15 | 562 | |||
5. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 28.23 | 557 | |||
6. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 28.91 | 519 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18/4/2015 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Zając-Więckowska Julia | 01 | Piątka Chorzów | 28.88 | 521 |
2. | Kokot Wiktoria | 01 | SiKReT Gliwice | 29.16 | 506 | |||
3. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.21 | 503 | |||
4. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.98 | 465 | |||
5. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.03 | 463 | |||
6. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 30.11 | 459 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18/4/2015 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 29.19 | 504 |
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.92 | 468 | |||
3. | Zawadzka Hanna | 02 | Rekin Świebodzice | 30.05 | 462 | |||
4. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.47 | 443 | |||
5. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 30.89 | 425 | |||
6. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 32.23 | 374 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18/4/2015 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 33.47 | 334 |
2. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.08 | 317 | |||
3. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 34.36 | 309 | |||
4. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.52 | 305 | |||
5. | Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 34.58 | 303 | |||
6. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 35.03 | 292 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18/4/2015 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 24.79 | 549 |
2. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 25.84 | 484 | |||
3. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 26.42 | 453 | |||
4. | Duda Michał | 98 | UKP Ruda Śląska | 26.90 | 429 | |||
5. | Drozdowicz-Nita Karol | 99 | Aquarius Myślenice | 27.28 | 412 | |||
6. | Winiarski Mateusz SK | 99 | Sokół Rzeszów | 27.42 | 405 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18/4/2015 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Biecki Szymon SO | 00 | Unia Oświęcim | 25.53 | 502 |
2. | Beberok Filip | 00 | Victoria Kozy | 26.22 | 464 | |||
3. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 26.39 | 455 | |||
4. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 26.66 | 441 | |||
5. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.87 | 431 | |||
6. | Sacha Kamil | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 26.89 | 430 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18/4/2015 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Sobek Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 27.35 | 408 |
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 28.00 | 381 | |||
3. | Zając Mateusz | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 28.77 | 351 | |||
4. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 29.85 | 314 | |||
5. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 30.11 | 306 | |||
6. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 30.54 | 293 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18/4/2015 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Ellgoth Szymon | 04 | Piątka Chorzów | 31.05 | 279 |
2. | Holeczek Bartosz | 04 | Piątka Chorzów | 32.15 | 251 | |||
3. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 32.62 | 241 | |||
4. | Dyrek Mateusz | 04 | STP Nowy Sącz | 33.37 | 225 | |||
5. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 33.95 | 213 | |||
6. | Sowiński Maciej | 04 | Piątka Chorzów | 35.68 | 184 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18/4/2015 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Wójtowicz Gabriela | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:05.30 | 680 | 29.73 | 35.57 |
2. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 1:08.04 | 601 | 31.70 | 36.34 | |||
3. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 1:10.32 | 545 | 33.91 | 36.41 | |||
4. | Adamczyk Zofia | 99 | Górnik Radlin | 1:10.96 | 530 | 33.23 | 37.73 | |||
5. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 1:12.29 | 501 | 33.60 | 38.69 | |||
6. | Kaczorowska Izabela | 97 | Jasień Sucha Besk. | 1:14.69 | 455 | 32.74 | 41.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18/4/2015 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.17 | 572 | 32.77 | 36.40 |
2. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 1:09.38 | 567 | 33.09 | 36.29 | |||
3. | Bura Dominika | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 1:09.52 | 564 | 33.36 | 36.16 | |||
4. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:09.97 | 553 | 31.80 | 38.17 | |||
5. | Pieczka Martyna | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 1:11.42 | 520 | 33.99 | 37.43 | |||
6. | Kowalska Eliza | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 1:13.71 | 473 | 34.58 | 39.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18/4/2015 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:13.25 | 482 | 34.13 | 39.12 |
2. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.55 | 476 | 33.94 | 39.61 | |||
3. | Bura Julia | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 1:14.23 | 463 | 34.80 | 39.43 | |||
4. | Garula Wiktoria | 02 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:14.91 | 451 | 35.13 | 39.78 | |||
5. | Rajca Olivia | 02 | UKS 190 Łódź | 1:14.98 | 449 | 35.26 | 39.72 | |||
6. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:16.78 | 418 | 35.77 | 41.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/4/2015 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:01.07 | 572 | 29.01 | 32.06 |
2. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 1:02.62 | 531 | 28.73 | 33.89 | |||
3. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 1:03.48 | 509 | 30.22 | 33.26 | |||
4. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:05.40 | 466 | 30.02 | 35.38 | |||
5. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 1:07.56 | 422 | 31.44 | 36.12 | |||
6. | Duda Michał | 98 | UKP Ruda Śląska | 1:11.09 | 362 | 32.85 | 38.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/4/2015 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.58 | 586 | 27.39 | 33.19 |
2. | Włodarczyk Bruno | 00 | Wisła Kraków | 1:03.44 | 510 | 29.51 | 33.93 | |||
3. | Sacha Kamil | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.30 | 490 | 30.21 | 34.09 | |||
4. | Kasprzyk Albert | 00 | UKP Ruda Śląska | 1:06.38 | 445 | 30.22 | 36.16 | |||
5. | Beberok Filip | 00 | Victoria Kozy | 1:06.45 | 444 | 30.76 | 35.69 | |||
6. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | 1:06.89 | 435 | 32.28 | 34.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 18/4/2015 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
Finał |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:09.92 | 381 | 31.83 | 38.09 |
2. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 1:14.98 | 309 | 35.26 | 39.72 | |||
3. | Mencel Miłosz | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 1:15.88 | 298 | 35.49 | 40.39 | |||
4. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:18.41 | 270 | 36.63 | 41.78 | |||
5. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:20.69 | 248 | 37.58 | 43.11 | |||
6. | Grzenkowicz Paweł | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.39 | 224 | 39.10 | 44.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/4/2015 | Kobiet, 200m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wójtowicz Gabriela | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:16.13 | 685 | 32.94 | 35.24 | 34.62 | 33.33 | |||
2. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 2:30.16 | 510 | 34.75 | 37.85 | 39.00 | 38.56 | |||
3. | Bańbor Aleksandra | 97 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:33.69 | 476 | 35.68 | 39.26 | 39.53 | 39.22 | |||
4. | Dziublińska Maja | 98 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:34.35 | 470 | 36.62 | 39.63 | 39.83 | 38.27 | |||
5. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 2:34.57 | 468 | 35.97 | 38.72 | 39.94 | 39.94 | |||
6. | Łosak Wiktoria | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:41.44 | 410 | 37.85 | 41.02 | 41.87 | 40.70 | |||
7. | Cierpka Marta | 99 | AZS AWF Katowice | 2:42.55 | 402 | 38.19 | 40.63 | 41.76 | 41.97 | |||
8. | Kolber Roksana | 98 | NKP Bielsko Biała | 2:42.87 | 400 | 38.30 | 41.08 | 41.96 | 41.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/4/2015 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:24.36 | 574 | 33.69 | 36.37 | 37.40 | 36.90 | |||
2. | Adamska Alicja | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 2:25.04 | 566 | 34.33 | 36.80 | 37.43 | 36.48 | |||
3. | Bronek Martyna | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 2:26.18 | 553 | 34.98 | 37.05 | 37.31 | 36.84 | |||
4. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 2:26.97 | 544 | 34.89 | 37.00 | 37.98 | 37.10 | |||
5. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:28.18 | 531 | 33.99 | 37.45 | 38.28 | 38.46 | |||
6. | Musioł Natalia | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 2:28.67 | 526 | 35.70 | 37.52 | 38.66 | 36.79 | |||
7. | Ostrowska Kamila | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 2:29.19 | 520 | 34.21 | 38.09 | 39.21 | 37.68 | |||
8. | Czornik Julia | 01 | Piątka Chorzów | 2:33.49 | 478 | 36.75 | 38.96 | 39.82 | 37.96 | |||
9. | Balcer Julia | 01 | UKS 190 Łódź | 2:35.63 | 458 | 36.17 | 39.17 | 40.68 | 39.61 | |||
10. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:35.87 | 456 | 36.87 | 39.03 | 40.30 | 39.67 | |||
11. | Kosińska Dominika | 01 | Piątka Chorzów | 2:35.98 | 455 | 39.90 | 38.99 | |||||
12. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:37.44 | 443 | 36.45 | 39.07 | 41.11 | 40.81 | |||
13. | Kokot Angelika | 00 | SiKReT Gliwice | 2:39.41 | 426 | 37.88 | 40.09 | 41.16 | 40.28 | |||
14. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 2:43.34 | 396 | 37.68 | 41.33 | 42.51 | 41.82 | |||
15. | Dobrowolska Marta | 00 | NKP Bielsko Biała | 2:48.89 | 358 | 39.80 | 42.39 | 43.97 | 42.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 18/4/2015 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:31.92 | 493 | 35.58 | 38.90 | 39.42 | 38.02 | |||
2. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:32.90 | 483 | 36.70 | 38.66 | 39.17 | 38.37 | |||
3. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:37.20 | 445 | 36.90 | 39.03 | 40.75 | 40.52 | |||
4. | Kusak Izabela | 02 | Salmo Żory | 2:42.39 | 403 | 39.00 | 41.60 | 41.80 | 39.99 | |||
5. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 2:42.54 | 402 | 37.76 | 41.16 | 42.21 | 41.41 | |||
6. | Miksa Paulina | 02 | UKS 190 Łódź | 2:44.01 | 391 | 38.25 | 41.42 | 42.80 | 41.54 | |||
7. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:44.96 | 385 | 39.97 | 41.56 | 42.44 | 40.99 | |||
8. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:45.44 | 381 | 41.08 | 41.73 | 42.48 | 40.15 | |||
9. | Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 2:46.44 | 375 | 38.69 | 42.03 | 43.91 | 41.81 | |||
10. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:48.97 | 358 | 39.89 | 42.87 | 44.13 | 42.08 | |||
11. | Klimek Marta | 03 | UKS Aligator Gorzyce | 2:50.16 | 350 | 41.36 | 43.72 | 44.14 | 40.94 | |||
12. | Proce Marta | 02 | Rekin Świebodzice | 2:50.56 | 348 | 40.47 | 43.15 | 43.98 | 42.96 | |||
13. | Magierowska Julia | 02 | Piątka Chorzów | 2:53.52 | 330 | 39.52 | 44.44 | 46.09 | 43.47 | |||
14. | Urban Martyna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:55.51 | 319 | 41.00 | 44.03 | 45.51 | 44.97 | |||
15. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:58.90 | 302 | 41.60 | 45.79 | 46.80 | 44.71 | |||
16. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:59.31 | 299 | 41.46 | 45.12 | 46.33 | 46.40 | |||
17. | Wręczycka Julia | 03 | UKP Ruda Śląska | 3:04.97 | 273 | 43.90 | 48.39 | 46.97 | 45.71 | |||
18. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:06.45 | 266 | 43.40 | 47.56 | 48.61 | 46.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 18/4/2015 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Pawlaczyk Patryk | 00 | UKS 190 Łódź | 2:11.45 | 526 | 31.04 | 34.03 | 34.62 | 31.76 | |||
2. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 2:12.89 | 509 | 31.40 | 34.00 | 34.27 | 33.22 | |||
3. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:13.25 | 504 | 30.83 | 33.97 | 34.66 | 33.79 | |||
4. | Milbrant Kacper | 01 | Salmo Żory | 2:17.31 | 461 | 32.26 | 34.73 | 35.59 | 34.73 | |||
5. | Jaworski Szymon | 01 | Salmo Żory | 2:17.40 | 460 | 31.37 | 35.10 | 35.81 | 35.12 | |||
6. | Walessa Kamil | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:22.86 | 409 | 31.65 | 35.01 | 38.00 | 38.20 | |||
7. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | 2:24.59 | 395 | 32.62 | 36.38 | 38.29 | 37.30 | |||
8. | Łysek Maciej | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:26.76 | 377 | 35.66 | 38.14 | 36.86 | 36.10 | |||
9. | Wołoszyn Roman | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:27.63 | 371 | 34.39 | 38.13 | 38.10 | 37.01 | |||
10. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 2:29.91 | 354 | 34.49 | 37.98 | 38.69 | 38.75 | |||
11. | Respondek Remigiusz | 01 | Piątka Chorzów | 2:30.83 | 348 | 35.35 | 38.25 | 38.99 | 38.24 | |||
12. | Sadło Marcel | 01 | Salmo Żory | 2:31.02 | 346 | 35.01 | 38.40 | 39.22 | 38.39 | |||
13. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 2:40.71 | 287 | 37.78 | 41.49 | 41.09 | 40.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 18/4/2015 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sobek Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 2:20.09 | 434 | 32.67 | 34.89 | 36.65 | 35.88 | ||||
2. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 2:26.85 | 377 | 34.61 | 37.19 | 37.75 | 37.30 | ||||
3. | Rajca Wiktor | 02 | UKS 190 Łódź | 2:28.74 | 363 | 35.26 | 38.47 | 39.66 | 35.35 | ||||
4. | Zając Mateusz | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 2:29.19 | 359 | 34.53 | 38.51 | 38.84 | 37.31 | ||||
5. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 2:35.34 | 318 | 36.07 | 39.24 | 40.30 | 39.73 | ||||
6. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 2:42.16 | 280 | 39.05 | 41.55 | 41.53 | 40.03 | ||||
7. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:43.36 | 274 | 39.63 | 41.84 | 42.39 | 39.50 | ||||
8. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:48.29 | 250 | 39.28 | 43.38 | 44.69 | 40.94 | ||||
9. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:51.08 | 238 | 41.52 | 44.03 | 43.54 | 41.99 | ||||
10. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 2:51.88 | 235 | 41.79 | 44.45 | 44.76 | 40.88 | ||||
11. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 2:54.11 | 226 | 41.46 | 44.99 | 44.93 | 42.73 | ||||
12. | Bereś Jan | 02 | Bobry Dębica | 2:54.22 | 225 | 42.96 | |||||||
13. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:55.12 | 222 | 40.89 | 44.27 | 45.36 | 44.60 | ||||
14. | Wołoch Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:55.30 | 221 | 41.71 | 44.87 | 45.13 | 43.59 | ||||
15. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:57.09 | 215 | 41.58 | 45.23 | 46.16 | 44.12 | ||||
16. | Płonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:59.64 | 206 | 42.79 | 45.52 | 46.40 | 44.93 | ||||
17. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 3:18.60 | 152 | 46.89 | 50.48 | 50.86 | 50.37 | ||||
DYSKW. | Mielec Wiktor | 02 | SMS Galicja Kraków | ||||||||||
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 12:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/4/2015 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 34.27 | 593 |
2. | Bazyl Magdalena | 97 | Aquarius Myślenice | 34.45 | 584 | |||
3. | Adamczyk Zofia | 99 | Górnik Radlin | 35.82 | 519 | |||
4. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 36.09 | 508 | |||
5. | Michalska Katarzyna | 98 | AZS AWF Katowice | 36.35 | 497 | |||
6. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 38.44 | 420 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/4/2015 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 35.16 | 549 |
2. | Cholewa Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 35.63 | 528 | |||
Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.63 | 528 | ||||
4. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 36.21 | 503 | |||
5. | Zając-Więckowska Julia | 01 | Piątka Chorzów | 36.42 | 494 | |||
6. | Kowalska Eliza | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 36.46 | 492 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/4/2015 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 37.58 | 450 |
2. | Bura Julia | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 38.05 | 433 | |||
3. | Zięba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 38.97 | 403 | |||
4. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 39.15 | 398 | |||
5. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko Biała | 39.45 | 389 | |||
6. | Ściślak Julia | 02 | H2O Jastrzębie-Zdrój | 39.51 | 387 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 18/4/2015 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 43.39 | 292 |
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 44.87 | 264 | |||
3. | Kucharska Magda | 04 | Piątka Chorzów | 44.96 | 262 | |||
4. | Grabowska Marta | 04 | SMS Galicja Kraków | 45.02 | 261 | |||
5. | Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 46.17 | 242 | |||
6. | Morciszek Weronika | 04 | TKKF Szczygłowice Knurów | 46.77 | 233 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 18/4/2015 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 33.41 | 431 |
2. | Dąbrowski Daniel | 00 | UKP Ruda Śląska | 33.59 | 424 | |||
3. | Krystyniak Mateusz | 00 | NKP Bielsko Biała | 33.91 | 412 | |||
4. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 34.44 | 394 | |||
5. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.50 | 392 | |||
6. | Nowotny Dawid | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 35.70 | 353 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 18/4/2015 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Sobek Nikodem | 02 | Olimpijczyk 23 Lublin | 36.23 | 338 |
2. | Zdziebło Piotr | 02 | Salmo Żory | 37.20 | 312 | |||
3. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 37.34 | 309 | |||
4. | Niejadlik Michał | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 37.51 | 305 | |||
5. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 39.29 | 265 | |||
6. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 39.91 | 253 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 18/4/2015 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Finał |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał |
1. | Ellgoth Szymon | 04 | Piątka Chorzów | 41.71 | 221 |
2. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 42.23 | 213 | ||||
3. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 44.00 | 188 | ||||
4. | Strzadala Jakub | 04 | UMKS Goczalkowice Zdrój | 44.64 | 180 | ||||
5. | Kucharski Szymon | 04 | Kmita Zabierzów | 45.64 | 169 | ||||
DYSKW. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:36) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 18/4/2015 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 2:04.98 | 703 | 29.65 | 31.70 | 32.06 | 31.57 | |||
2. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 2:07.24 | 666 | 29.75 | 32.22 | 32.80 | 32.47 | |||
3. | Zygo Karolina | 96 | Olimpia Lublin | 2:07.71 | 659 | 31.29 | 32.09 | 32.63 | 31.70 | |||
4. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 2:16.33 | 542 | 29.99 | 34.75 | 36.40 | 35.19 | |||
5. | Sikora Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:17.91 | 523 | 33.48 | 35.21 | 34.34 | 34.88 | |||
6. | Bańbor Aleksandra | 97 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:18.36 | 518 | 32.23 | 34.55 | 35.45 | 36.13 | |||
7. | Brembor Patrycja | 99 | AZS AWF Katowice | 2:19.20 | 509 | 32.70 | 35.92 | 35.81 | 34.77 | |||
8. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 2:20.67 | 493 | 32.80 | 35.81 | 37.19 | 34.87 | |||
9. | Łosak Wiktoria | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:21.89 | 480 | 32.88 | 36.10 | 36.73 | 36.18 | |||
10. | Dziublińska Maja | 98 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:22.09 | 478 | 33.92 | 36.27 | 36.58 | 35.32 | |||
11. | Woźny Magdalena | 96 | Jasień Sucha Besk. | 2:35.56 | 364 | 34.37 | 38.17 | 41.09 | 41.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 18/4/2015 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bronek Martyna | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 2:11.10 | 609 | 30.37 | 32.56 | 33.92 | 34.25 | |||
2. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:12.23 | 594 | 31.48 | 33.97 | 33.98 | 32.80 | |||
3. | Adamska Alicja | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 2:12.89 | 585 | 31.41 | 34.11 | 34.56 | 32.81 | |||
4. | Musioł Natalia | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 2:13.06 | 583 | 31.44 | 34.41 | 34.88 | 32.33 | |||
5. | Piechota Karolina | 01 | UKS 190 Łódź | 2:13.40 | 578 | 31.85 | 34.21 | 34.07 | 33.27 | |||
6. | Bura Dominika | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 2:15.86 | 547 | 32.24 | 34.44 | |||||
7. | Pieczka Martyna | 00 | UKS Aligator Gorzyce | 2:17.81 | 524 | 32.58 | 34.49 | 35.97 | 34.77 | |||
8. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:18.29 | 519 | 30.96 | 35.69 | 36.91 | 34.73 | |||
9. | Iżycka Marta | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:19.06 | 510 | 32.04 | 34.65 | 35.93 | 36.44 | |||
10. | Ostrowska Kamila | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 2:19.61 | 504 | 32.10 | 35.62 | 36.92 | 34.97 | |||
11. | Kosińska Dominika | 01 | Piątka Chorzów | 2:21.54 | 484 | 32.87 | 35.87 | 36.98 | 35.82 | |||
12. | Podleśny Emilia | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:22.02 | 479 | 32.77 | 36.24 | 36.78 | 36.23 | |||
13. | Cieślar Zuzanna | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:22.18 | 478 | 32.17 | 35.92 | 37.46 | 36.63 | |||
14. | Pawera Karolina | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:22.20 | 477 | 32.85 | 36.08 | 37.28 | 35.99 | |||
15. | Balcer Julia | 01 | UKS 190 Łódź | 2:23.16 | 468 | 32.77 | 36.65 | 37.11 | 36.63 | |||
16. | Kokot Angelika | 00 | SiKReT Gliwice | 2:25.34 | 447 | 32.47 | 36.59 | 38.21 | 38.07 | |||
17. | Krótki Magdalena | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 2:26.83 | 434 | 34.18 | 37.31 | 38.26 | 37.08 | |||
18. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:28.12 | 422 | 34.30 | 37.95 | 39.01 | 36.86 | |||
19. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:30.09 | 406 | 33.60 | 37.83 | 40.00 | 38.66 | |||
20. | Rzadek Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:30.84 | 400 | 35.14 | 38.40 | 39.48 | 37.82 | |||
21. | Majewska Weronika | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:31.70 | 393 | 34.72 | 38.35 | 39.83 | 38.80 | |||
22. | Adamczyk Julia | 01 | UKS Aligator Gorzyce | 2:35.82 | 363 | 35.39 | 38.66 | 41.04 | 40.73 | |||
23. | Grela Anna | 01 | Kmita Zabierzów | 2:36.90 | 355 | 34.41 | 38.81 | 41.68 | 42.00 | |||
24. | Szczygieł Olga | 01 | Glosator Kraków | 2:41.70 | 324 | 38.13 | 42.73 | 43.04 | 37.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 18/4/2015 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:16.81 | 536 | 31.76 | 34.82 | 35.90 | 34.33 | |||
2. | Wilczewska Aleksandra | 02 | Olimpia Lublin | 2:22.12 | 478 | 33.18 | 36.50 | 37.07 | 35.37 | |||
3. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:22.46 | 475 | 32.37 | 36.31 | 37.89 | 35.89 | |||
4. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:25.67 | 444 | 33.35 | 37.29 | 38.34 | 36.69 | |||
5. | Pluta Emilia | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 2:25.96 | 441 | 33.34 | 38.06 | 38.68 | 35.88 | |||
6. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:27.53 | 427 | 34.05 | 37.57 | 38.60 | 37.31 | |||
7. | Kasprzyk Wiktoria | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:27.84 | 425 | 33.85 | 37.57 | 39.03 | 37.39 | |||
8. | Klimek Marta | 03 | UKS Aligator Gorzyce | 2:28.74 | 417 | 35.84 | 37.67 | 38.62 | 36.61 | |||
9. | Kapcińska Maja | 02 | UKP Ruda Śląska | 2:30.20 | 405 | 33.95 | 37.92 | 40.02 | 38.31 | |||
10. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:30.82 | 400 | 34.94 | 37.84 | 38.92 | 39.12 | |||
11. | Żurawska Kaja | 03 | Olimpia Lublin | 2:31.50 | 395 | 33.91 | 38.78 | 40.17 | 38.64 | |||
12. | Woźniak Karolina | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:34.08 | 375 | 35.21 | 38.60 | 40.39 | 39.88 | |||
13. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:34.60 | 371 | 36.06 | 39.43 | 40.72 | 38.39 | |||
14. | Palowska Gabriela | 02 | NKP Bielsko Biała | 2:35.10 | 368 | 35.12 | 39.95 | 41.41 | 38.62 | |||
15. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 2:36.21 | 360 | 34.85 | 39.20 | |||||
16. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:36.35 | 359 | 36.01 | 40.14 | 41.09 | 39.11 | |||
17. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:36.56 | 358 | 35.32 | 40.16 | 41.52 | 39.56 | |||
18. | Kaleta Karolina | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:38.41 | 345 | 35.82 | 40.85 | 41.83 | 39.91 | |||
19. | Furtak Wiktoria | 02 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:38.65 | 344 | 36.21 | 41.05 | 42.43 | 38.96 | |||
20. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 2:42.77 | 318 | 38.10 | 41.95 | 42.31 | 40.41 | |||
21. | Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 2:44.79 | 307 | 37.32 | 42.39 | 43.62 | 41.46 | |||
22. | Pawłowska Julia | 02 | CKiS Skawina | 2:45.29 | 304 | 38.92 | 42.24 | 43.29 | 40.84 | |||
23. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:45.71 | 301 | 38.57 | 42.83 | 43.16 | 41.15 | |||
24. | Grela Amelia | 03 | Kmita Zabierzów | 2:48.50 | 287 | 38.82 | 43.87 | 44.76 | 41.05 | |||
25. | Darłak Julia | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:49.14 | 283 | 38.91 | 1:28.63 | |||||
26. | Szczepka Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:54.31 | 259 | 41.09 | 44.79 | 45.71 | 42.72 | |||
27. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 2:58.14 | 243 | 40.23 | 45.92 | 47.94 | 44.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 18/4/2015 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bochnowski Maciej | 98 | Bobry Dębica | 1:57.27 | 608 | 27.28 | 29.42 | 29.93 | 30.64 | |||
2. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 1:59.28 | 578 | 27.12 | 30.10 | 30.97 | 31.09 | |||
3. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:59.70 | 572 | 28.46 | 30.56 | 30.65 | 30.03 | |||
4. | Lignar Igor | 96 | Korona Kraków | 2:05.07 | 501 | 29.05 | 32.02 | 32.63 | 31.37 | |||
5. | Winiarski Mateusz SK | 99 | Sokół Rzeszów | 2:07.36 | 474 | 29.71 | 32.64 | 32.79 | 32.22 | |||
6. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 2:09.40 | 452 | 30.47 | 33.74 | 33.02 | 32.17 | |||
7. | Gorny Mikolaj | 99 | UMKS Goczalkowice Zdrój | 2:17.92 | 374 | 31.50 | 35.09 | 36.49 | 34.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 18/4/2015 | Chłopców, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Biecki Szymon SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:02.94 | 528 | 29.88 | 31.47 | 31.15 | 30.44 | |||
2. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 2:04.75 | 505 | 29.40 | 32.44 | 32.55 | 30.36 | |||
3. | Sacha Kamil | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:04.87 | 503 | 29.30 | 32.29 | 32.58 | 30.70 | |||
4. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 2:05.23 | 499 | 29.06 | 32.27 | 31.97 | 31.93 | |||
5. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 2:05.61 | 495 | 28.92 | 31.75 | 32.53 | 32.41 | |||
6. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 2:06.27 | 487 | 29.11 | 32.34 | 32.69 | 32.13 | |||
7. | Sosna Tomasz | 01 | TKKF Szczygłowice Knurów | 2:08.46 | 462 | 29.90 | 33.44 | 33.84 | 31.28 | |||
8. | Pawlaczyk Patryk | 00 | UKS 190 Łódź | 2:08.66 | 460 | 29.76 | 32.44 | 33.65 | 32.81 | |||
9. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | 2:10.65 | 439 | 30.50 | 33.67 | 33.61 | 32.87 | |||
10. | Michalski Wojciech | 01 | Gilus Gilowice | 2:12.55 | 421 | 30.95 | 34.04 | 34.41 | 33.15 | |||
11. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:12.67 | 420 | 31.19 | 34.31 | 34.48 | 32.69 | |||
12. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 2:14.50 | 403 | 31.23 | 33.99 | 35.38 | 33.90 | |||
13. | Skabrat Jakub | 01 | UMKS Goczalkowice Zdrój | 2:14.61 | 402 | 29.79 | 34.29 | 35.91 | 34.62 | |||
14. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 2:15.84 | 391 | 31.79 | 34.55 | 34.99 | 34.51 | |||
15. | Paszko Mikołaj | 01 | Victoria Kozy | 2:17.77 | 375 | 31.47 | 34.65 | 36.45 | 35.20 | |||
16. | Respondek Remigiusz | 01 | Piątka Chorzów | 2:17.86 | 374 | 31.46 | 35.53 | 36.26 | 34.61 | |||
17. | Piotrowski Natan | 01 | Salmo Żory | 2:18.72 | 367 | 32.46 | 35.49 | 36.04 | 34.73 | |||
18. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 2:19.01 | 365 | 32.64 | 36.13 | 35.78 | 34.46 | |||
19. | Kozioł Krystian | 00 | NKP Bielsko Biała | 2:21.99 | 342 | 33.06 | 36.46 | 38.59 | 33.88 | |||
20. | Ziółkowski Norbert | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:23.99 | 328 | 33.44 | 36.67 | 37.78 | 36.10 | |||
21. | Pawlicki Mateusz | 01 | Victoria Kozy | 2:24.69 | 323 | 34.01 | 37.28 | 36.86 | 36.54 | |||
22. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 2:49.57 | 201 | 36.79 | 1:33.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 18/4/2015 | Chłopców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 2:13.69 | 410 | 31.17 | 33.62 | 34.95 | 33.95 | |||
2. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:15.95 | 390 | 31.27 | 34.45 | 35.28 | 34.95 | |||
3. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 2:21.41 | 346 | 33.09 | 36.25 | 36.50 | 35.57 | |||
4. | Prokop Bartosz | 02 | Jedność 32 Przyszowice | 2:22.56 | 338 | 33.31 | 36.17 | 37.05 | 36.03 | |||
5. | Mencel Miłosz | 02 | UKS Aligator Gorzyce | 2:28.12 | 301 | 33.88 | 37.81 | 38.21 | 38.22 | |||
6. | Krzysztyński Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:28.63 | 298 | 35.30 | 38.14 | 38.43 | 36.76 | |||
7. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:30.20 | 289 | 35.28 | 38.24 | 39.02 | 37.66 | |||
8. | Mrzygłód Michał | 02 | Gilus Gilowice | 2:31.85 | 280 | 34.15 | 40.14 | 39.49 | 38.07 | |||
9. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 2:33.43 | 271 | 36.14 | 39.89 | 39.52 | 37.88 | |||
10. | Skrzyszowski Bruno | 03 | Wisła Kraków | 2:36.95 | 253 | 36.89 | 40.66 | 41.39 | 38.01 | |||
11. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:39.39 | 242 | 36.44 | 40.84 | 41.90 | 40.21 | |||
12. | Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:40.70 | 236 | 37.36 | 42.16 | 41.60 | 39.58 | |||
13. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:41.68 | 232 | 36.99 | 41.78 | 43.34 | 39.57 | |||
14. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 2:41.97 | 230 | 36.19 | 42.13 | 42.75 | 40.90 | |||
15. | Psik Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:42.02 | 230 | 37.20 | 41.99 | 42.91 | 39.92 | |||
16. | Dygoń Jan | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:43.82 | 223 | 38.17 | 42.04 | 43.58 | 40.03 | |||
17. | Ryś Tymon | 02 | Wisła Kraków | 2:45.26 | 217 | 37.93 | 43.50 | 43.62 | 40.21 | |||
18. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 2:46.04 | 214 | 38.72 | 43.99 | 44.47 | 38.86 | |||
19. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:48.81 | 203 | 39.03 | 44.33 | 44.15 | 41.30 | |||
20. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:50.68 | 197 | 38.78 | 43.72 | 45.52 | 42.66 | |||
21. | Kochanowicz Krystian | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:54.16 | 185 | 37.68 | 44.99 | 47.58 | 43.91 | |||
22. | Łyczak Bartosz | 03 | Wisła Kraków | 2:54.26 | 185 | 39.32 | 45.74 | 46.41 | 42.79 | |||
23. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:54.83 | 183 | 38.37 | 44.16 | 46.34 | 45.96 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |