III Pływackie Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej Chrzanów, 4/10/2015 |
2 - BLOK II | 4/10/2015 - 13:10 |
Konkurencja 9 4/10/2015 - 13:10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Górecka Maja | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 19.49 | 161 | |||
2. | Drzewiecka Karolina | 08 | Częstochowa | 20.36 | 141 | |||
3. | Rajca Lena | 08 | Trzebinia | 22.70 | 102 | |||
4. | Stanuch Milena | 08 | Chrzanów | 26.39 | 65 | |||
5. | Chrząszcz Matylda | 09 | Zawodnik niezrzeszony | 27.12 | 60 | |||
6. | Rak Maja | 08 | Klucze | 28.48 | 51 | |||
7. | Minior Julia | 08 | Ondraszek Bielsko Biała | 28.87 | 49 | |||
8. | Chowaniec Wiktoria | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 30.89 | 40 | |||
9. | Nogieć Barbara | 08 | Kraków | 31.76 | 37 | |||
10. | Gwizdała Kornelia | 08 | Chrzanów | 34.76 | 28 | |||
11. | Nogieć Michalina | 08 | Kraków | 36.64 | 24 | |||
12. | Kulig Łucja | 09 | Rudawa | 38.06 | 21 | |||
13. | Białogrzywy Liwia | 08 | Chrzanów | 46.60 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 4/10/2015 - 13:15 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kawala Szymon | 08 | Trzebinia | 22.70 | 65 | |||
2. | Chowaniec Szymon | 08 | Wodnik Siemianowice Śl. | 23.90 | 55 | SC 1 | ||
3. | Wielgus Wojciech | 08 | Kraków | 23.90 | 55 | SC 2 | ||
4. | Chodlewski Antoni | 08 | Chrzanów | 26.95 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 4/10/2015 - 13:17 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Królikowska Martyna | 06 | Kraków | 44.36 | 143 | |||
2. | Pancerz Oliwia | 06 | Chrzanów | 45.63 | 132 | |||
3. | Cęcek Joanna | 06 | Kraków | 48.24 | 111 | |||
4. | Kieres Natalia | 06 | Chrzanów | 50.67 | 96 | |||
5. | Modrzejewska Iga | 06 | Chrzanów | 51.32 | 92 | |||
6. | Banaś Dominika | 06 | Mikołów | 52.95 | 84 | |||
7. | Pleń Aleksandra | 06 | Luszowice | 53.86 | 80 | |||
8. | Szkop Pola | 06 | Częstochowa | 1:04.66 | 46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 4/10/2015 - 13:17 | Dziewcząt, 50m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skoczek Małgorzata | 07 | ZSG Gawłów | 49.45 | 103 | |||
2. | Wcisło Gabriela | 07 | Kraków | 49.64 | 102 | |||
3. | Porwit Maria | 07 | Trzebinia | 52.74 | 85 | |||
4. | Cora Lena | 07 | Chrzanów | 56.42 | 69 | |||
5. | Zabawa Emilia | 07 | Chrzanów | 1:01.38 | 54 | |||
6. | Wojnar Zuzanna | 07 | Tychy | 1:04.76 | 46 | |||
7. | Chmiel Martyna | 07 | Chrzanów | 1:06.45 | 42 | |||
8. | Bogacz Zuzanna | 07 | Chrzanów | 1:07.80 | 40 | |||
9. | Grzybowska Natalia | 07 | Kraków | 1:09.42 | 37 | |||
10. | Kuza Aleksandra | 07 | Chrzanów | 1:14.11 | 30 | |||
11. | Janicka Hanna | 07 | Chrzanów | 1:19.22 | 25 | |||
12. | Krupa Maja | 07 | Chrzanów | 1:19.66 | 24 | |||
13. | Godyń Kinga | 07 | Chrzanów | 1:23.64 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 4/10/2015 - 13:25 | Chłopców, 50m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kolegowicz Jakub | 06 | Kraków | 39.20 | 138 | |||
2. | Gugała Oliwier | 06 | Chrzanów | 42.73 | 106 | |||
3. | Kadłuczka Patryk | 06 | Chrzanów | 42.92 | 105 | |||
4. | Nogieć Leon | 06 | Kraków | 50.76 | 63 | |||
5. | Maj Jakub | 06 | Chrzanów | 50.85 | 63 | |||
6. | Kępiński Kacper | 06 | Będzin | 56.81 | 45 | |||
7. | Środa Bartosz | 06 | Chrzanów | 58.64 | 41 | |||
8. | Wyrobiec Patryk | 06 | Babice | 1:01.44 | 35 | |||
9. | Karweta Franciszek | 06 | Chrzanów | 1:05.51 | 29 | |||
10. | Jędryka Jan | 06 | Chrzanów | 1:55.10 | 5 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 4/10/2015 - 13:25 | Chłopców, 50m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Zagórzany | 43.64 | 100 | |||
2. | Kieroński Marcel | 07 | Kraków | 46.53 | 82 | |||
3. | Termin Eryk | 07 | Tychy | 47.39 | 78 | |||
4. | Fischer Leon | 07 | Wrocław | 48.36 | 73 | |||
5. | Zychowicz Krystian | 07 | Chrzanów | 50.50 | 64 | |||
6. | Gibaszek Bartosz | 07 | Częstochowa | 52.54 | 57 | |||
7. | Gaża Artur | 07 | Tychy | 53.04 | 55 | |||
8. | Massalski Mateusz | 07 | Będzin | 56.06 | 47 | |||
9. | Ludwin Jakub | 07 | Chrzanów | 1:01.81 | 35 | |||
10. | Kościelny Piotr | 07 | Częstochowa | 1:03.77 | 32 | |||
11. | Woźniak Tymoteusz | 07 | Chrzanów | 1:07.26 | 27 | |||
12. | Klekla Kacper | 07 | Chrzanów | 1:17.31 | 17 | |||
13. | Słobodziański Kamil | 07 | Chrzanów | 1:22.79 | 14 | |||
14. | Wielgus Kacper | 07 | Częstochowa | 1:31.11 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 4/10/2015 - 13:34 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kasprzyk Magdalena | 05 | Chrzanów | 58.70 | 62 | |||
2. | Urbańczyk Julita | 05 | Nawojowa Góra | 1:02.67 | 50 | |||
3. | Sroczyńska Wiktoria | 05 | Oświęcim | 1:08.80 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 4/10/2015 - 13:36 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wielgus Michał | 05 | Kraków | 39.98 | 130 | |||
2. | Gucik Igor | 05 | Libiąż | 49.95 | 66 | |||
3. | Mazgaj Dominik | 05 | Chrzanów | 51.68 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 4/10/2015 - 13:38 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kadłuczka Laura | 04 | Chrzanów | 41.42 | 176 | |||
2. | Woźniak Katarzyna | 04 | Chrzanów | 42.26 | 166 | |||
3. | Paciorek Milena | 04 | Chrzanów | 51.64 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 4/10/2015 - 13:41 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Niedzielczyk Jakub | 04 | Chrzanów | 46.42 | 83 | |||
2. | Gąsior Jakub | 04 | Dulowa | 46.69 | 81 | |||
3. | Wallentin Paweł | 04 | Lgota | 47.57 | 77 | |||
4. | Maj Dominik | 04 | Chrzanów | 49.82 | 67 | |||
5. | Mamot-Ścisławski Antoni | 04 | Chrzanów | 1:18.91 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 4/10/2015 - 13:43 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraj Małgorzata | 03 | Kraków | 37.08 | 246 | |||
2. | Gwizdała Wiktoria | 03 | Chrzanów | 38.39 | 221 | |||
3. | Furmanik Aleksandra | 02 | Kraków | 40.60 | 187 | |||
4. | Głowacz Oliwia | 03 | Chrzanów | 44.76 | 139 | |||
5. | Taborska Patrycja | 03 | Chrzanów | 51.60 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 4/10/2015 - 13:45 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wielgus Krzysztof | 03 | Kraków | 34.40 | 204 | |||
2. | Staroń Bartosz | 03 | Chrzanów | 38.13 | 150 | |||
3. | Zieliński Maciej | 02 | Chrzanów | 38.30 | 148 | |||
4. | Staroń Kacper | 03 | Karniowice | 39.10 | 139 | |||
5. | Korpała Szymon | 02 | Chrzanów | 39.26 | 137 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 4/10/2015 - 13:48 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulawik Weronika | 01 | Chrzanów | 33.17 | 343 | |||
2. | Urbańczyk Angelika | 01 | Nawojowa Góra | 35.23 | 287 | |||
3. | Papiernik Julia | 00 | Trzebinia | 36.54 | 257 | |||
4. | Góralczyk Wiktoria | 01 | Chrzanów | 37.89 | 230 | |||
5. | Paciorek Weronika | 01 | Grojec | 38.40 | 221 | |||
6. | Dudek Zuzanna | 01 | Chrzanów | 44.67 | 140 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 4/10/2015 - 13:51 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kraj Michał | 01 | Kraków | 34.51 | 202 | |||
2. | Kudła Dominik | 99 | Dobczyce | 35.54 | 185 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 4/10/2015 - 13:53 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 30 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Góralczyk Nikolina | 96 | Chrzanów | 30.48 | 443 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 4/10/2015 - 13:55 | Mężczyzn, 50m dowolny | 17 - 30 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Boborowski Bartosz | 89 | Częstochowa | 29.54 | 322 | |||
2. | Domin Bartosz | 88 | Chrzanów | 29.56 | 321 | |||
3. | Knerowicz Krzysztof | 98 | Trzebinia | 33.64 | 218 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 4/10/2015 - 13:57 | Mężczyzn, 50m dowolny | 31 - 50 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fischer Lesław | 78 | Wrocław | 29.29 | 330 | |||
2. | Kot Marek | 74 | Dąbrowa Górnicza | 32.51 | 242 | |||
3. | Bałc Krzysztof | 73 | Trzebinia | 35.98 | 178 | |||
4. | Kurdziel Tomasz | 80 | Chrzanów | 37.19 | 161 | |||
5. | Kudła Jacek | 67 | Dobczyce | 38.45 | 146 | |||
6. | Zychowicz Mateusz | 79 | Chrzanów | 40.07 | 129 | |||
7. | Karweta Wiktor | 76 | Chrzanów | 43.12 | 103 | SC 1 | ||
8. | Gugała Mariusz | 78 | Chrzanów | 43.12 | 103 | SC 2 | ||
9. | Kasprzyk Jacek | 78 | Chrzanów | 44.06 | 97 | |||
10. | Białogrzywy Rafał | 77 | Chrzanów | 45.45 | 88 | |||
11. | Kurnik Grzegorz | 72 | Chrzanów | 48.81 | 71 | |||
12. | Woźniak Bartłomiej | 78 | Chrzanów | 49.60 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 4/10/2015 - 14:01 | Kobiet, 50m dowolny | 51 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jeszke Beata | 61 | Trzebinia | 1:14.32 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 4/10/2015 - 14:03 | Mężczyzn, 50m dowolny | 51 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Komarów Wacław | 62 | Chrzanów | 43.86 | 98 | |||
2. | Plata Marian | 52 | Trzebinia | 55.51 | 48 | |||
3. | Dudek Waldemar | 55 | Chrzanów | 1:00.28 | 37 |
PK | Zabrzański Alfred | 54 | Chrzanów | 34.86 | 196 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 4/10/2015 - 14:06 | Wszystkie, 2 x 25m dowolny | 6 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Fischer Wrocław | Wrocław | 34.67 |
Fischer Leon, Fischer Lesław |
2. | Drzewieccy Częstochowa | Częstochowa | 35.46 |
Drzewiecka Karolina, Drzewiecki Jacek |
3. | Gugała Chrzanów | Chrzanów | 37.34 |
Gugała Oliwier, Gugała Mariusz |
4. | Porwit/Kurdziel Trzebinia | Trzebinia | 40.12 |
Porwit Maria, Kurdziel Tomasz |
5. | Kościelny/Boborowski Częstochowa | Częstochowa | 40.13 |
Kościelny Piotr, Boborowski Bartosz |
6. | Zychowicz Chrzanów | Chrzanów | 40.38 |
Zychowicz Krystian, Zychowicz Mateusz |
7. | Massalski Będzin | Będzin | 44.33 |
Massalski Mateusz, Massalski Łukasz |
8. | Stanuch/Rożek Chrzanów | Chrzanów | 44.54 |
Stanuch Milena, Rożek Maciej |
9. | Kępiński Będzin | Będzin | 45.70 |
Kępiński Kacper, Kępiński Marcin |
10. | Skoczek Gawłów | ZSG Gawłów | 46.36 |
Skoczek Małgorzata, Skoczek Paweł |
11. | Szkop Częstochowa | Częstochowa | 46.47 |
Szkop Pola, Szkop Wojciech |
12. | Modrzejewski Chrzanów | Chrzanów | 47.14 |
Modrzejewska Iga, Modrzejewski Daniel |
13. | Karweta Chrzanów | Chrzanów | 48.64 |
Karweta Franciszek, Karweta Wiktor |
14. | Chmiel Chrzanów | Chrzanów | 50.04 |
Chmiel Martyna, Chmiel Grzegorz |
15. | Woźniak Chrzanów II | Chrzanów | 50.83 |
Woźniak Bartłomiej, Woźniak Tymoteusz |
16. | Chrząszczowie | Zawodnik niezrzeszony | 52.20 |
Chrząszcz Matylda, Chrząszcz Tomasz |
17. | Białogrzywy Chrzanów | Chrzanów | 1:00.36 |
Białogrzywy Liwia, Białogrzywy Rafał |
18. | Godyń Chrzanów | Chrzanów | 1:03.41 |
Godyń Dominik, Godyń Kinga |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 4/10/2015 - 14:10 | Wszystkie, 2 x 25m dowolny | 10 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Kasprzyk Chrzanów | Chrzanów | 43.16 |
Kasprzyk Magdalena, Kasprzyk Jacek |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 4/10/2015 - 14:12 | Wszystkie, 2 x 25m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Kulawik Chrzanów | Chrzanów | 39.98 |
Kulawik Weronika, Kulawik Grzegorz |
DYSKW. | Kudła Dobczyce | Dobczyce | |||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 15:02) |
Kudła Dominik, Kudła Jacek |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |