Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Bochnia, 5/ - 6/12/2015 |
4 - ZMO BLOK IV | 6/12/2015 - 16:00 |
Konkurencja 35 6/12/2015 - 16:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 27.97 | 662 | |||
2. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 28.64 | 616 | |||
3. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 29.81 | 547 | |||
4. | Kunka Kamila | 96 | AZS AGH Kraków | 29.91 | 541 | |||
5. | Rugała Anna SO | 98 | Unia Oświęcim | 31.44 | 466 | |||
6. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 31.47 | 464 | |||
7. | Całka Anna SO | 97 | Unia Oświęcim | 31.56 | 460 | |||
8. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.90 | 446 | |||
9. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 31.92 | 445 | |||
10. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 32.43 | 424 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 6/12/2015 - 16:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kolodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.24 | 579 | |||
2. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 30.17 | 527 | |||
3. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 34.67 | 347 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 6/12/2015 - 16:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 30.27 | 522 | |||
2. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 30.68 | 501 | |||
3. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.94 | 489 | |||
4. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.02 | 485 | |||
5. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | 31.29 | 473 | |||
6. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.74 | 453 | |||
7. | Bator Aleksandra SO | 01 | Unia Oświęcim | 32.27 | 431 | |||
8. | Mucha Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 32.67 | 415 | |||
9. | Misiejuk Aldona | 01 | Unia Oświęcim | 34.27 | 360 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 6/12/2015 - 16:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 31.05 | 484 | |||
2. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 31.17 | 478 | |||
3. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 31.58 | 460 | |||
4. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.77 | 451 | |||
5. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 32.07 | 439 | |||
6. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 32.40 | 426 | |||
7. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 33.72 | 377 | |||
8. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 33.84 | 373 | |||
9. | Kuśmierz Anna | 02 | SMS Galicja Kraków | 34.62 | 349 | |||
10. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 35.09 | 335 | |||
11. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 35.61 | 320 | |||
12. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 37.81 | 268 | |||
13. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 38.34 | 257 | |||
14. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | 38.55 | 252 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 6/12/2015 - 16:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 33.18 | 396 | |||
2. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 33.72 | 377 | |||
3. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.25 | 330 | |||
4. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha ASP Kraków | 38.15 | 260 | |||
5. | Słobodziańska Oliwia | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 40.43 | 219 | |||
6. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | 46.13 | 147 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 6/12/2015 - 16:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jeleń Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 35.48 | 324 | |||
2. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 35.80 | 315 | |||
3. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 36.60 | 295 | |||
4. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 36.87 | 289 | |||
5. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 38.49 | 254 | |||
6. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | Omega Olkusz | 39.06 | 243 | |||
7. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 39.46 | 235 | |||
8. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 41.37 | 204 | |||
9. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 42.26 | 192 | |||
10. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 44.13 | 168 | |||
11. | Staskiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 45.11 | 157 | |||
12. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 46.42 | 144 | |||
13. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 47.49 | 135 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 6/12/2015 - 16:14 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 25.07 | 657 | |||
2. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 25.12 | 653 | |||
3. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 25.25 | 643 | |||
4. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 25.96 | 592 | |||
5. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 26.11 | 582 | |||
6. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 26.61 | 549 | |||
7. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 26.70 | 544 | |||
8. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 27.34 | 506 | |||
9. | Kłapa Filip | 98 | Unia Oświęcim | 27.58 | 493 | |||
10. | Karkut Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 28.20 | 461 | |||
11. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 28.21 | 461 | |||
12. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 28.68 | 439 | |||
13. | Mazur Andrzej | 95 | AZS AGH Kraków | 29.37 | 408 | |||
14. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.86 | 389 | |||
15. | Bryła Wiktor | 98 | Sokół Mościce Tarnów | 32.13 | 312 | |||
16. | Kurantowicz Krzysztof | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 32.27 | 308 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 6/12/2015 - 16:14 | Chłopców, 50m motylkowy | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 26.41 | 562 | |||
2. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 27.40 | 503 | |||
3. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 28.56 | 444 | |||
4. | Henke Marek SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.04 | 423 | |||
5. | Babiuch Filip SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.56 | 401 | |||
6. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 29.73 | 394 | |||
7. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 31.04 | 346 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 6/12/2015 - 16:14 | Chłopców, 50m motylkowy | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.67 | 439 | |||
2. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 28.96 | 426 | |||
3. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.01 | 424 | |||
4. | Major Daniel SO | 01 | Unia Oświęcim | 29.09 | 420 | |||
5. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 30.27 | 373 | |||
6. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 30.49 | 365 | |||
7. | Janik Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 30.80 | 354 | |||
8. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 31.16 | 342 | |||
9. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 31.69 | 325 | |||
10. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 33.47 | 276 | |||
11. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 35.04 | 240 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 6/12/2015 - 16:14 | Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 29.62 | 398 | |||
2. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 29.98 | 384 | |||
3. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 30.49 | 365 | |||
4. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 30.76 | 355 | |||
5. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 34.57 | 250 | |||
6. | Wołoch Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 35.26 | 236 | |||
7. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 35.39 | 233 | |||
8. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 37.57 | 195 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 6/12/2015 - 16:14 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.52 | 330 | |||
2. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.60 | 328 | |||
3. | Barczyk Jan | 03 | Omega Olkusz | 33.53 | 274 | |||
4. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 34.89 | 243 | |||
5. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 35.24 | 236 | |||
6. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.95 | 222 | |||
7. | Cora Konrad | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 35.98 | 222 | |||
8. | Leśniak Piotr | 03 | Plywak Bochnia | 36.30 | 216 | |||
9. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.61 | 211 | |||
10. | Stanek Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 37.21 | 201 | |||
11. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.84 | 176 | |||
12. | Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 39.55 | 167 | |||
13. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.79 | 164 | |||
14. | Cieśla Kacper | 03 | Plywak Bochnia | 42.38 | 136 | |||
15. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 42.41 | 135 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 6/12/2015 - 16:14 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 34.28 | 257 | |||
2. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 35.76 | 226 | |||
3. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 38.28 | 184 | |||
4. | Dziedzic Mikołaj | 04 | SMS Galicja Kraków | 39.11 | 173 | |||
5. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 40.57 | 155 | |||
6. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 42.53 | 134 | |||
7. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 43.72 | 123 | |||
8. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 45.26 | 111 | |||
9. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 46.16 | 105 | |||
10. | Wysocki Jakub | 04 | Siemacha ASP Kraków | 46.45 | 103 | |||
11. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 47.43 | 97 | |||
12. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 49.28 | 86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 6/12/2015 - 16:31 | Kobiet, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 2:31.53 | 700 | 34.89 | 38.36 | 38.71 | 39.57 | |||
2. | Jasiul Urszula | 98 | Delfin Legionowo | 2:56.36 | 444 | 39.68 | 45.01 | 45.70 | 45.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 6/12/2015 - 16:31 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:40.73 | 586 | 36.20 | 40.44 | 41.59 | 42.50 | |||
2. | Sałbut Roksana SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:45.95 | 533 | 38.23 | 41.53 | 42.91 | 43.28 | |||
3. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:48.15 | 512 | 39.13 | 43.34 | 43.22 | 42.46 | |||
4. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:50.24 | 493 | 39.52 | 44.18 | 43.89 | 42.65 | |||
5. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:56.65 | 442 | 40.26 | 45.32 | 46.36 | 44.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 6/12/2015 - 16:31 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:58.31 | 429 | 40.67 | 45.76 | 46.09 | 45.79 | |||
2. | Mazurek Gabriela | 01 | Korona Kraków | 3:03.69 | 393 | 43.44 | 46.35 | 47.20 | 46.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 6/12/2015 - 16:31 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 2:54.12 | 461 | 38.06 | 44.30 | 45.97 | 45.79 | |||
2. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:57.24 | 437 | 40.12 | 45.03 | 45.90 | 46.19 | |||
3. | Pawłowska Julia SO | 02 | Unia Oświęcim | 2:58.66 | 427 | 43.41 | 45.55 | 44.93 | 44.77 | |||
4. | Kumorek Kamila SO | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 3:01.31 | 408 | 41.98 | 46.36 | 46.79 | 46.18 | |||
5. | Palowska Gabriela SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:04.21 | 389 | 43.62 | 48.27 | 47.66 | 44.66 | |||
6. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 3:06.22 | 377 | 42.57 | 47.80 | 48.41 | 47.44 | |||
7. | Tomera Roksana SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:14.25 | 332 | 45.15 | 49.78 | 50.17 | 49.15 | |||
8. | Prochownik Martyna SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:17.29 | 317 | 45.99 | 50.42 | 51.53 | 49.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 6/12/2015 - 16:31 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:57.79 | 433 | 40.43 | 45.56 | 46.49 | 45.31 | |||
2. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:04.17 | 390 | 43.21 | 48.16 | 47.69 | 45.11 | |||
3. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:04.66 | 387 | 41.34 | 47.27 | 48.39 | 47.66 | |||
4. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:11.11 | 349 | 43.64 | 48.52 | 50.53 | 48.42 | |||
5. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 3:12.96 | 339 | 43.46 | 49.05 | 50.30 | 50.15 | |||
6. | Słobodziańska Oliwia | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:15.96 | 323 | 44.87 | 48.88 | 50.46 | 51.75 | |||
7. | Julia Zwoleń | 03 | BOSiR Brzesko | 3:24.49 | 284 | 47.60 | 51.92 | 53.86 | 51.11 | |||
8. | Panek Nikola | 03 | Jasień Sucha Besk. | 3:33.16 | 251 | 48.52 | 54.17 | 55.79 | 54.68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 6/12/2015 - 16:31 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Gałka Katarzyna | 04 | Omega Olkusz | 3:11.54 | 346 | 44.05 | 49.36 | 50.27 | 47.86 | |||
2. | Żak Amelia | 04 | Korona Kraków | 3:12.57 | 341 | 44.62 | 48.77 | 49.75 | 49.43 | |||
3. | Gurgul Julia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:26.45 | 276 | 45.49 | 51.92 | 55.50 | 53.54 | |||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 3:28.44 | 269 | 48.76 | 54.54 | 54.22 | 50.92 | |||
5. | Kalecińska Zofia | 04 | Omega Olkusz | 3:30.13 | 262 | 48.39 | 53.36 | 54.32 | 54.06 | |||
6. | Larysz Wiktoria | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:30.14 | 262 | 49.53 | 54.59 | 54.21 | 51.81 | |||
7. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 3:30.48 | 261 | 47.85 | 54.47 | 54.70 | 53.46 | |||
8. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 3:35.03 | 245 | 47.64 | 54.88 | 56.23 | 56.28 | |||
9. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:50.63 | 198 | 51.88 | 58.72 | 1:00.21 | 59.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 6/12/2015 - 16:56 | Mężczyzn, 200m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:23.28 | 594 | 33.63 | 37.54 | 37.00 | 35.11 | |||
2. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:23.56 | 591 | 33.65 | 37.33 | 36.15 | 36.43 | |||
3. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:25.28 | 570 | 34.14 | 37.84 | 36.96 | 36.34 | |||
4. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:26.21 | 559 | 32.49 | 37.12 | 39.01 | 37.59 | |||
5. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 2:33.59 | 482 | 34.61 | 38.84 | 39.96 | 40.18 | |||
6. | Zalewski Oskar | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:38.66 | 437 | 37.19 | 40.18 | 40.73 | 40.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 6/12/2015 - 16:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:34.60 | 473 | 33.57 | 40.00 | 40.69 | 40.34 | |||
2. | Greczanik Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:37.75 | 445 | 35.09 | 40.84 | 41.61 | 40.21 | |||
3. | Bazyl Kamil SO | 00 | Aquarius Myślenice | 2:41.75 | 413 | 36.06 | 41.34 | 42.57 | 41.78 | |||
4. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 2:44.01 | 396 | 37.01 | 42.81 | 43.15 | 41.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 6/12/2015 - 16:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:34.13 | 477 | 33.83 | 38.51 | 40.12 | 41.67 | |||
2. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 2:41.83 | 412 | 34.84 | 41.33 | 42.65 | 43.01 | |||
3. | Sadlik Bartłomiej SO | 01 | Unia Oświęcim | 2:42.69 | 406 | 37.99 | 41.81 | 41.73 | 41.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 6/12/2015 - 16:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Blachura Oskar SO | 02 | Victoria Kozy | 2:39.82 | 428 | 38.61 | 41.51 | 40.55 | 39.15 | |||
2. | Gałuszka Bruno SO | 02 | Victoria Kozy | 2:40.61 | 422 | 37.86 | 41.58 | 41.34 | 39.83 | |||
3. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.45 | 335 | 38.62 | 44.12 | 45.79 | 44.92 | |||
4. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:57.34 | 313 | 41.45 | 45.55 | 46.40 | 43.94 | |||
5. | Brania Radosław SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:00.34 | 298 | 42.56 | 46.50 | 46.35 | 44.93 | |||
6. | Tarasek Szymon | 02 | STP Nowy Sącz | 3:01.11 | 294 | 39.61 | 46.87 | 47.73 | 46.90 | |||
7. | Połeć Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 3:03.98 | 280 | 41.69 | 46.89 | 47.90 | 47.50 | |||
8. | Rakoczy Łukasz SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:04.29 | 279 | 41.21 | 47.10 | 48.19 | 47.79 | |||
9. | Szczygieł David SO | 02 | Unia Oświęcim | 3:09.93 | 255 | 44.57 | 49.80 | 47.81 | 47.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 6/12/2015 - 16:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:49.33 | 360 | 38.83 | 43.54 | 43.62 | 43.34 | |||
2. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:52.59 | 340 | 39.45 | 43.77 | 44.88 | 44.49 | |||
3. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:58.35 | 308 | 41.26 | 46.16 | 45.80 | 45.13 | |||
4. | Szydłowski Erwin | 03 | Plywak Bochnia | 2:59.33 | 303 | 40.90 | 46.29 | 46.84 | 45.30 | |||
5. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:10.30 | 253 | 44.12 | 49.45 | 49.03 | 47.70 | |||
6. | Płonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 3:14.76 | 236 | 44.64 | 49.46 | 50.63 | 50.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 6/12/2015 - 16:56 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:56.45 | 318 | 41.05 | 45.56 | 45.05 | 44.79 | ||||
2. | Krystyński Aleksander | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 3:13.89 | 239 | 44.35 | 49.44 | 49.75 | 50.35 | ||||
3. | Tomaniewski Filip | 04 | STP Nowy Sącz | 3:18.47 | 223 | 45.68 | 50.66 | 51.19 | 50.94 | ||||
4. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:19.09 | 221 | 46.97 | 50.27 | 51.33 | 50.52 | ||||
5. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 3:25.46 | 201 | 46.70 | 53.43 | 52.79 | 52.54 | ||||
DYSKW. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | ||||||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 17:00) |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 6/12/2015 - 17:19 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sirignano Luigia | 96 | AZS AGH Kraków | 1:06.44 | 621 | 31.03 | 35.41 | |||
2. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:08.81 | 559 | 32.93 | 35.88 | |||
3. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:09.16 | 551 | 32.07 | 37.09 | |||
4. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:09.40 | 545 | 32.88 | 36.52 | |||
5. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:10.62 | 517 | 33.13 | 37.49 | |||
6. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 1:11.85 | 491 | 31.10 | 40.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 6/12/2015 - 17:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kolodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.39 | 622 | 31.03 | 35.36 | |||
2. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:08.96 | 555 | 32.47 | 36.49 | |||
3. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:09.88 | 534 | 31.84 | 38.04 | |||
4. | Lechowicz Nadia SO | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:14.61 | 438 | 34.27 | 40.34 | |||
5. | Sałbut Roksana SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:14.63 | 438 | 36.05 | 38.58 | |||
6. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:19.69 | 360 | 38.48 | 41.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 6/12/2015 - 17:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Cholewa Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.96 | 532 | 32.50 | 37.46 | |||
2. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:10.09 | 529 | 31.95 | 38.14 | |||
3. | Zięba Gabriela SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:12.93 | 469 | 33.75 | 39.18 | |||
4. | Żurawska sabina SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:16.84 | 401 | 35.59 | 41.25 | |||
5. | Jarosz Angelika SO | 01 | Unia Oświęcim | 1:20.70 | 346 | 39.32 | 41.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 6/12/2015 - 17:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kowal Emilia | 02 | Omega Olkusz | 1:10.97 | 509 | 33.07 | 37.90 | ||||
2. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:12.21 | 484 | 33.13 | 39.08 | ||||
3. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:12.46 | 479 | 33.35 | 39.11 | ||||
4. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:12.81 | 472 | 33.97 | 38.84 | ||||
5. | Miłek Marcelina | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:13.53 | 458 | 33.87 | 39.66 | ||||
6. | Nowak Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 1:13.97 | 450 | 34.48 | 39.49 | ||||
7. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:14.53 | 440 | 34.75 | 39.78 | ||||
8. | Koczur Julia SO | 02 | Victoria Kozy | 1:15.31 | 426 | 34.68 | 40.63 | ||||
9. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:16.76 | 403 | 35.16 | 41.60 | ||||
10. | Raźna Aleksandra | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.17 | 396 | 35.96 | 41.21 | ||||
11. | Kapcińska Maja SO | 02 | Unia Oświęcim | 1:17.70 | 388 | 35.90 | 41.80 | ||||
12. | Spórna Weronika | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.49 | 376 | 35.67 | 42.82 | ||||
13. | Blachura Julia SO | 02 | Victoria Kozy | 1:19.75 | 359 | 36.85 | 42.90 | ||||
14. | Kuśmierz Anna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.34 | 351 | 37.81 | 42.53 | ||||
15. | Szymanek Wiktoria | 02 | Omega Olkusz | 1:21.08 | 341 | 38.13 | 42.95 | ||||
16. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:21.75 | 333 | 37.82 | 43.93 | ||||
17. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:23.87 | 308 | 38.50 | 45.37 | ||||
18. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 1:25.47 | 291 | 40.85 | 44.62 | ||||
DYSKW. | Kozera Zuzanna | 02 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 17:28) |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 6/12/2015 - 17:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:16.84 | 401 | 35.66 | 41.18 | ||||
2. | Szkurat Martyna | 03 | Korona Kraków | 1:18.99 | 369 | 37.56 | 41.43 | ||||
3. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.00 | 356 | 37.00 | 43.00 | ||||
4. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.72 | 346 | 37.40 | 43.32 | ||||
5. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:21.08 | 341 | 37.75 | 43.33 | ||||
6. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:24.26 | 304 | 40.38 | 43.88 | ||||
7. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 1:24.82 | 298 | 39.29 | 45.53 | ||||
8. | Pawłowska Weronika | 03 | BOSiR Brzesko | 1:25.53 | 291 | 42.86 | 42.67 | ||||
9. | Habowska Weronika | 03 | Jasień Sucha Besk. | 1:27.32 | 273 | 40.41 | 46.91 | ||||
10. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa-swim | 1:39.85 | 183 | 49.88 | 49.97 | ||||
DYSKW. | Lisik Aleksandra | 03 | Jordan Kraków | ||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 17:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 6/12/2015 - 17:19 | Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Żelazny Kinga | 04 | Korona Kraków | 1:18.72 | 373 | 37.42 | 41.30 | |||
2. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.89 | 371 | 37.94 | 40.95 | |||
3. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:20.71 | 346 | 36.65 | 44.06 | |||
4. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:21.75 | 333 | 37.61 | 44.14 | |||
5. | Plucińska Klaudia | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:23.86 | 309 | 39.95 | 43.91 | |||
6. | Rutka Emilia | 04 | Aquarius Myślenice | 1:24.38 | 303 | 38.50 | 45.88 | |||
7. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-swim | 1:25.74 | 289 | 39.40 | 46.34 | |||
8. | Kostecka Paulina | 04 | Sokół Mościce Tarnów | 1:29.17 | 257 | 43.76 | 45.41 | |||
9. | Sopata Sandra | 04 | STP Nowy Sącz | 1:29.18 | 257 | 43.40 | 45.78 | |||
10. | Domiter Daria | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:31.67 | 236 | 46.44 | 45.23 | |||
11. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-swim | 1:31.71 | 236 | 44.12 | 47.59 | |||
12. | Bezpalko Kinga | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:32.31 | 231 | 42.77 | 49.54 | |||
13. | Staskiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 1:33.29 | 224 | 45.15 | 48.14 | |||
14. | Kalińska Martyna | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:33.39 | 223 | 43.28 | 50.11 | |||
15. | Jakubowska Maja | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:38.07 | 193 | 45.49 | 52.58 | |||
16. | Chrapek Julia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:39.03 | 187 | 44.13 | 54.90 | |||
17. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 1:39.18 | 186 | 48.15 | 51.03 | |||
18. | Nowak Laura | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:39.26 | 186 | 47.47 | 51.79 | |||
19. | Stanek Zuzanna | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:39.70 | 183 | 47.42 | 52.28 | |||
20. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 1:43.30 | 165 | 48.87 | 54.43 | |||
21. | Sobota Angelina | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:45.37 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 6/12/2015 - 17:46 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 57.05 | 700 | 26.41 | 30.64 | |||
2. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 59.62 | 613 | 27.74 | 31.88 | |||
3. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:00.54 | 585 | 29.02 | 31.52 | |||
4. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:01.20 | 567 | 28.48 | 32.72 | |||
5. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:01.91 | 547 | 29.64 | 32.27 | |||
6. | Kłapa Filip | 98 | Unia Oświęcim | 1:03.41 | 509 | 30.16 | 33.25 | |||
7. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:05.66 | 459 | 31.19 | 34.47 | |||
8. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 1:05.83 | 455 | 30.86 | 34.97 | |||
9. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 1:05.88 | 454 | 31.08 | 34.80 | |||
10. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 1:09.54 | 386 | 32.60 | 36.94 | |||
11. | Kurantowicz Krzysztof | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 1:14.27 | 317 | 34.37 | 39.90 | |||
12. | Bryła Wiktor | 98 | Sokół Mościce Tarnów | 1:15.53 | 301 | 36.09 | 39.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 6/12/2015 - 17:46 | Chłopców, 100m zmienny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Niedziela Hubert SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:04.71 | 479 | 30.23 | 34.48 | |||
2. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:05.02 | 472 | 29.68 | 35.34 | |||
3. | Henke Marek SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.07 | 450 | 30.44 | 35.63 | |||
4. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:06.38 | 444 | 31.05 | 35.33 | |||
5. | Jedliński Radoslaw SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:07.97 | 414 | 31.53 | 36.44 | |||
6. | Babiuch Filip SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:08.00 | 413 | 30.88 | 37.12 | |||
7. | Bazyl Kamil SO | 00 | Aquarius Myślenice | 1:08.39 | 406 | 31.93 | 36.46 | |||
8. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 1:08.41 | 406 | 32.28 | 36.13 | |||
9. | Piwowarczyk Artur SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:11.10 | 361 | 33.74 | 37.36 | |||
10. | Szałaśny Bartosz SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:11.23 | 359 | 32.93 | 38.30 | |||
11. | Wojaczek Paweł SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:13.75 | 324 | 31.44 | 42.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 6/12/2015 - 17:46 | Chłopców, 100m zmienny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:06.13 | 449 | 31.42 | 34.71 | |||
2. | Belski Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 1:07.08 | 430 | 31.16 | 35.92 | |||
3. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:08.82 | 398 | 31.67 | 37.15 | |||
4. | Czaja Przemysław | 01 | Omega Olkusz | 1:09.84 | 381 | 32.36 | 37.48 | |||
5. | Suchan Łukasz | 01 | Korona Kraków | 1:10.18 | 376 | 32.42 | 37.76 | |||
6. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 1:12.02 | 348 | 35.06 | 36.96 | |||
7. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 1:17.96 | 274 | 36.60 | 41.36 | |||
8. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.47 | 269 | 34.95 | 43.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 6/12/2015 - 17:46 | Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Michałowski Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 1:07.74 | 418 | 30.98 | 36.76 | ||||
2. | Jurkiewicz Dawid | 02 | Sokół Mościce Tarnów | 1:10.61 | 369 | 32.24 | 38.37 | ||||
3. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:12.08 | 347 | 32.34 | 39.74 | ||||
4. | Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:14.11 | 319 | 35.02 | 39.09 | ||||
5. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:16.15 | 294 | 35.26 | 40.89 | ||||
6. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.21 | 282 | 36.44 | 40.77 | ||||
7. | Czajka Michał | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.23 | 271 | 36.22 | 42.01 | ||||
8. | Soborski Jakub | 02 | Omega Olkusz | 1:20.49 | 249 | 37.24 | 43.25 | ||||
9. | Wołoch Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:20.84 | 246 | 37.77 | 43.07 | ||||
DYSKW. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:50) |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 6/12/2015 - 17:46 | Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:10.83 | 365 | 34.49 | 36.34 | |||
2. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:14.15 | 318 | 34.50 | 39.65 | |||
3. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:14.72 | 311 | 35.83 | 38.89 | |||
4. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.99 | 308 | 34.97 | 40.02 | |||
5. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.01 | 296 | 34.07 | 41.94 | |||
6. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.42 | 291 | 35.15 | 41.27 | |||
7. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.67 | 277 | 37.06 | 40.61 | |||
8. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.89 | 275 | 37.00 | 40.89 | |||
9. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.37 | 260 | 38.21 | 41.16 | |||
10. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:19.90 | 254 | 37.39 | 42.51 | |||
11. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.07 | 244 | 37.71 | 43.36 | |||
12. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.61 | 222 | 41.63 | 41.98 | |||
13. | Łopuch Jan | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:23.87 | 220 | 38.80 | 45.07 | |||
14. | Kałuża Stanisław | 03 | Korona Kraków | 1:24.62 | 214 | 39.39 | 45.23 | |||
15. | Płonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:25.67 | 206 | 41.63 | 44.04 | |||
16. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:26.22 | 202 | 41.14 | 45.08 | |||
17. | Cora Konrad | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:26.55 | 200 | 38.88 | 47.67 | |||
18. | Bukała Bartosz | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:29.51 | 181 | 42.34 | 47.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 6/12/2015 - 17:46 | Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:17.76 | 276 | 34.78 | 42.98 | |||
2. | Kuś Aleksander | 04 | Omega Olkusz | 1:17.79 | 276 | 36.44 | 41.35 | |||
3. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.69 | 266 | 38.02 | 40.67 | |||
4. | Sadowy Piotr | 04 | STP Nowy Sącz | 1:19.35 | 260 | 36.01 | 43.34 | |||
5. | Szymanek Adam | 04 | Omega Olkusz | 1:21.63 | 239 | 37.74 | 43.89 | |||
6. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:22.06 | 235 | 38.28 | 43.78 | |||
7. | Roman Dawid | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:22.51 | 231 | 38.54 | 43.97 | |||
8. | Kawala Patryk | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:22.59 | 230 | 37.67 | 44.92 | |||
9. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.74 | 213 | 39.81 | 44.93 | |||
10. | Dziedzic Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:25.17 | 210 | 41.19 | 43.98 | |||
11. | Wróbel Tomasz | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:26.63 | 199 | 41.76 | 44.87 | |||
12. | Skimina Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:29.27 | 182 | 42.93 | 46.34 | |||
13. | Wójcik Mateusz | 04 | Solne Miasto Wieliczka | 1:31.56 | 169 | 43.87 | 47.69 | |||
14. | Szpak Marcel | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:32.82 | 162 | 44.15 | 48.67 | |||
15. | Jankowiak Cyprian | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:33.51 | 159 | 42.29 | 51.22 | |||
16. | Kaźmierczak Fabian | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:35.15 | 150 | 44.23 | 50.92 | |||
17. | Kogut Tadeusz | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:35.29 | 150 | 46.16 | 49.13 | |||
18. | Staszowski Jakub | 04 | Jordan Kraków | 1:35.36 | 149 | 46.31 | 49.05 | |||
19. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 1:35.43 | 149 | 45.98 | 49.45 | |||
20. | Wysocki Jakub | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:37.24 | 141 | 46.55 | 50.69 | |||
21. | Kędra Kamil | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:43.06 | 118 | 47.35 | 55.71 | |||
22. | Generowicz Marek | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:44.26 | 114 | 51.40 | 52.86 | |||
23. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 1:45.98 | 109 | 48.72 | 57.26 | |||
24. | Grelewicz Łukasz | 04 | Jordan Kraków | 1:46.41 | 107 | 50.78 | 55.63 | |||
25. | Augustyn Adam | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:57.36 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 6/12/2015 - 18:19 | Mężczyzn, 1500m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 16:34.79 | 624 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:01.36 2:07.74 3:13.56 4:19.64 | 1:01.36 1:06.38 1:05.82 1:06.08 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:25.58 6:31.84 7:39.16 8:46.47 | 1:05.94 1:06.26 1:07.32 1:07.31 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 9:53.96 11:01.47 12:09.00 13:16.56 | 1:07.49 1:07.51 1:07.53 1:07.56 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:24.37 15:31.83 16:34.79 | 1:07.81 1:07.46 1:02.96 |
2. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 16:57.44 | 583 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.15 2:09.51 3:17.25 4:24.46 | 1:03.15 1:06.36 1:07.74 1:07.21 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:32.53 6:40.60 7:48.84 8:57.55 | 1:08.07 1:08.07 1:08.24 1:08.71 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:05.90 11:14.72 12:23.12 13:32.37 | 1:08.35 1:08.82 1:08.40 1:09.25 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:41.47 15:50.42 16:57.44 | 1:09.10 1:08.95 1:07.02 |
3. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 17:15.01 | 554 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:03.61 2:12.38 3:21.48 4:30.78 | 1:03.61 1:08.77 1:09.10 1:09.30 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:39.95 6:49.46 7:59.13 9:09.12 | 1:09.17 1:09.51 1:09.67 1:09.99 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:18.94 11:28.62 12:38.32 13:48.00 | 1:09.82 1:09.68 1:09.70 1:09.68 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:57.63 16:07.35 17:15.01 | 1:09.63 1:09.72 1:07.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 6/12/2015 - 18:19 | Chłopców, 1500m dowolny | 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 16:52.85 | 591 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.61 2:10.00 3:17.86 4:25.73 | 1:02.61 1:07.39 1:07.86 1:07.87 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:34.06 6:41.90 7:50.17 8:58.98 | 1:08.33 1:07.84 1:08.27 1:08.81 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:07.60 11:16.20 12:24.74 13:32.98 | 1:08.62 1:08.60 1:08.54 1:08.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 14:40.59 15:48.19 16:52.85 | 1:07.61 1:07.60 1:04.66 |
2. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 19:25.95 | 387 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:08.10 2:24.19 3:42.10 5:00.75 | 1:08.10 1:16.09 1:17.91 1:18.65 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:19.91 7:38.96 8:59.09 10:18.60 | 1:19.16 1:19.05 1:20.13 1:19.51 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:37.69 12:55.69 14:14.33 15:32.99 | 1:19.09 1:18.00 1:18.64 1:18.66 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:52.44 18:09.82 19:25.95 | 1:19.45 1:17.38 1:16.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 6/12/2015 - 18:19 | Chłopców, 1500m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 17:21.70 | 543 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:02.94 2:11.84 3:20.27 4:29.54 | 1:02.94 1:08.90 1:08.43 1:09.27 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:39.45 6:49.93 7:59.79 9:10.24 | 1:09.91 1:10.48 1:09.86 1:10.45 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:20.82 11:31.23 12:41.33 13:51.63 | 1:10.58 1:10.41 1:10.10 1:10.30 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:01.52 16:12.70 17:21.70 | 1:09.89 1:11.18 1:09.00 |
2. | Rogulin Bogdan SO | 01 | Unia Oświęcim | 18:20.79 | 460 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:07.67 2:20.17 3:32.92 4:45.82 | 1:07.67 1:12.50 1:12.75 1:12.90 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:58.84 7:12.42 8:26.72 9:41.01 | 1:13.02 1:13.58 1:14.30 1:14.29 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:55.73 12:10.01 13:25.01 14:39.63 | 1:14.72 1:14.28 1:15.00 1:14.62 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:54.24 17:09.06 18:20.79 | 1:14.61 1:14.82 1:11.73 |
3. | Kramarczyk Jakub SO | 01 | Unia Oświęcim | 18:24.26 | 456 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.07 2:25.90 3:39.88 4:55.18 | 1:11.07 1:14.83 1:13.98 1:15.30 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:09.47 7:23.88 8:37.47 9:51.30 | 1:14.29 1:14.41 1:13.59 1:13.83 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:04.05 12:17.29 13:30.68 14:44.72 | 1:12.75 1:13.24 1:13.39 1:14.04 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:58.93 17:12.08 18:24.26 | 1:14.21 1:13.15 1:12.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 6/12/2015 - 18:19 | Chłopców, 1500m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | Omega Olkusz | 17:50.61 | 500 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:06.96 2:18.72 3:30.87 4:43.11 | 1:06.96 1:11.76 1:12.15 1:12.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 5:54.62 7:06.48 8:18.66 9:30.71 | 1:11.51 1:11.86 1:12.18 1:12.05 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 10:42.44 11:54.37 13:06.31 14:18.82 | 1:11.73 1:11.93 1:11.94 1:12.51 | 1300m: 1400m: 1500m: | 15:30.87 16:42.72 17:50.61 | 1:12.05 1:11.85 1:07.89 |
2. | Lewandowski Jakub SO | 02 | Unia Oświęcim | 18:24.35 | 456 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:10.67 2:25.57 3:39.65 4:54.14 | 1:10.67 1:14.90 1:14.08 1:14.49 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:08.53 7:22.34 8:36.96 9:51.17 | 1:14.39 1:13.81 1:14.62 1:14.21 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:05.47 12:20.14 13:34.02 14:47.14 | 1:14.30 1:14.67 1:13.88 1:13.12 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:01.09 17:13.94 18:24.35 | 1:13.95 1:12.85 1:10.41 |
3. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 18:39.05 | 438 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:14.06 2:30.00 3:46.43 5:02.01 | 1:14.06 1:15.94 1:16.43 1:15.58 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:17.93 7:34.39 8:50.27 10:04.83 | 1:15.92 1:16.46 1:15.88 1:14.56 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:19.72 12:34.78 13:49.13 15:03.68 | 1:14.89 1:15.06 1:14.35 1:14.55 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:18.70 17:32.20 18:39.05 | 1:15.02 1:13.50 1:06.85 |
4. | Alencynowicz Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 19:04.13 | 410 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:09.88 2:26.33 3:43.39 5:00.67 | 1:09.88 1:16.45 1:17.06 1:17.28 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:17.62 7:34.54 8:52.60 10:09.27 | 1:16.95 1:16.92 1:18.06 1:16.67 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:26.72 12:43.88 14:00.19 15:16.69 | 1:17.45 1:17.16 1:16.31 1:16.50 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:33.15 17:49.72 19:04.13 | 1:16.46 1:16.57 1:14.41 |
5. | Moryl Wojciech SO | 02 | Kędzierzyn Koźle | 19:17.95 | 395 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:12.83 2:31.23 3:49.95 5:08.38 | 1:12.83 1:18.40 1:18.72 1:18.43 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:27.15 7:45.03 9:02.28 10:20.04 | 1:18.77 1:17.88 1:17.25 1:17.76 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:37.99 12:56.18 14:13.88 15:31.84 | 1:17.95 1:18.19 1:17.70 1:17.96 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:49.08 18:05.25 19:17.95 | 1:17.24 1:16.17 1:12.70 |
6. | Płatek Maciej SO | 02 | Unia Oświęcim | 19:18.04 | 395 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:15.02 2:33.21 3:52.56 5:11.45 | 1:15.02 1:18.19 1:19.35 1:18.89 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:29.15 7:45.78 9:02.71 10:20.19 | 1:17.70 1:16.63 1:16.93 1:17.48 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:37.20 12:53.60 14:10.49 15:27.73 | 1:17.01 1:16.40 1:16.89 1:17.24 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:45.52 18:02.97 19:18.04 | 1:17.79 1:17.45 1:15.07 |
7. | Urbański Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 19:25.12 | 388 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:11.31 2:27.31 3:44.00 5:01.34 | 1:11.31 1:16.00 1:16.69 1:17.34 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:18.51 7:36.83 8:56.00 10:14.88 | 1:17.17 1:18.32 1:19.17 1:18.88 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:33.75 12:53.48 14:12.89 15:31.90 | 1:18.87 1:19.73 1:19.41 1:19.01 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:51.29 18:09.03 19:25.12 | 1:19.39 1:17.74 1:16.09 |
8. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 19:27.99 | 385 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:09.80 2:25.52 3:42.60 5:00.84 | 1:09.80 1:15.72 1:17.08 1:18.24 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:19.14 7:37.54 8:56.20 10:15.42 | 1:18.30 1:18.40 1:18.66 1:19.22 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:34.60 12:54.77 14:13.84 15:33.78 | 1:19.18 1:20.17 1:19.07 1:19.94 | 1300m: 1400m: 1500m: | 16:53.25 18:11.62 19:27.99 | 1:19.47 1:18.37 1:16.37 |
9. | Kurzeja Jakub | 02 | STP Nowy Sącz | 19:37.22 | 376 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:13.71 2:32.33 3:52.02 5:11.01 | 1:13.71 1:18.62 1:19.69 1:18.99 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:30.57 7:49.95 9:09.25 10:28.48 | 1:19.56 1:19.38 1:19.30 1:19.23 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:47.34 13:06.59 14:25.50 15:43.81 | 1:18.86 1:19.25 1:18.91 1:18.31 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:02.55 18:21.61 19:37.22 | 1:18.74 1:19.06 1:15.61 |
10. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 19:51.27 | 363 |
100m: 200m: 300m: 400m: | 1:17.75 2:38.03 3:58.64 5:19.09 | 1:17.75 1:20.28 1:20.61 1:20.45 | 500m: 600m: 700m: 800m: | 6:38.20 7:57.18 9:17.73 10:38.16 | 1:19.11 1:18.98 1:20.55 1:20.43 | 900m: 1000m: 1100m: 1200m: | 11:57.66 13:18.41 14:38.41 15:58.69 | 1:19.50 1:20.75 1:20.00 1:20.28 | 1300m: 1400m: 1500m: | 17:18.60 18:39.57 19:51.27 | 1:19.91 1:20.97 1:11.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 6/12/2015 - 19:25 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 3:48.69 | 736 |
Kawecka Anna Kozłowska Anna | +0,83 +0,32 | 27.51 27.30 | 57.20 57.52 | Sirignano Luigia Kunka Kamila | +0,49 +0,26 | 26.93 27.65 | 57.10 56.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 6/12/2015 - 19:25 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 14 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | SMS Galicja Kraków | SMS Galicja Kraków | 4:26.68 | 464 |
Pogorzelska Laura Cholewa Karolina | +0,74 +0,23 | 30.97 31.16 | 1:05.40 1:06.05 | Hojoł Agata Ochał Maja | +0,41 +0,34 | 31.17 32.98 | 1:05.83 1:09.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 6/12/2015 - 19:25 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Galicja 2002/1 | SMS Galicja Kraków | 4:32.54 | 435 |
Król Wiktoria Miłek Marcelina | +1,01 +0,27 | 32.01 31.66 | 1:05.99 1:08.15 | Spórna Weronika Widurska Kinga | +0,46 +0,70 | 33.74 32.25 | 1:09.53 1:08.87 |
2. | Galicja 2002/2 | SMS Galicja Kraków | 4:56.45 | 338 |
Klimczyk Emilia Kulisiewicz Adrianna | +0,83 +0,12 | 33.60 35.26 | 1:10.58 1:13.38 | Owsianowska Sara Kozera Zuzanna | +0,57 +0,22 | 35.08 38.02 | 1:12.63 1:19.86 |
DYSKW. | Akademia Sportu Progres K2002 | Siemacha ASP Kraków | |||||||
S5 - Wejście do wody zawodnika nie wyznaczonego do pływania odcinka przed ukończeniem wyścigu przez wszystkie zespoły (Czas: 19:22) |
Dedo Katarzyna, Adamska Zuzanna, Raźna Aleksandra, Bednarz Natalia |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 6/12/2015 - 19:25 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
DYSKW. | Akademia Sportu Progres K2003 | Siemacha ASP Kraków | |||||||
S5 - Wejście do wody zawodnika nie wyznaczonego do pływania odcinka przed ukończeniem wyścigu przez wszystkie zespoły (Czas: 19:22) |
Dach Wiktoria, Gwiazdowska Wiktoria, Niepogodzińska Izabela, Skorupa Weronika |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 6/12/2015 - 19:25 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Omega Olkusz 1 | Omega Olkusz | 5:08.91 | 298 |
Gałka Katarzyna Banaszkiewicz Oliwia | +0,89 | 36.52 | Kalecińska Zofia Jeleń Katarzyna | +0,50 +0,47 | 37.29 36.22 | 1:17.62 1:17.20 |
2. | MKS Jordan Kraków 11 lat | Jordan Kraków | 6:02.76 | 184 |
Gawlik Maja Chorążak Agnieszka | +1,08 +0,63 | 41.76 44.70 | 1:30.30 1:37.60 | Vasilendiuc Emilia Staskiewicz Nikola | +0,88 +0,47 | 44.59 38.62 | 1:33.27 1:21.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 6/12/2015 - 19:38 | Mężczyzn, 4 x 100m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AGH Kraków 1 | AZS AGH Kraków | 3:27.18 | 692 |
Ungeheuer Mateusz Hołub Maciej | +0,76 +0,29 | 24.46 24.68 | 51.15 52.05 | Buczkowski Kamil Bałabuch Krystian | +0,29 +0,49 | 25.09 24.79 | 52.66 51.32 |
2. | AZS AGH Kraków 2 | AZS AGH Kraków | 3:29.13 | 673 |
Łabuz Rafał Łuczak Piotr | +0,78 +0,37 | 25.26 24.43 | 53.19 51.22 | Mazur Andrzej Litwa Krzysztof | +0,23 +0,35 | 25.51 24.55 | 53.41 51.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 6/12/2015 - 19:38 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Galicja 2002 | SMS Galicja Kraków | 4:20.61 | 347 |
Pająk Jakub Augustyn Jan | +0,84 +0,31 | 29.83 30.37 | 1:03.72 1:03.33 | Pniak Bartosz Czajka Michał | +0,28 +0,54 | 31.34 31.56 | 1:06.58 1:06.98 |
2. | Akademia Sportu Progres M2002 | Siemacha ASP Kraków | 4:30.05 | 312 |
Mazur Bartosz Stankiewicz Kacper | +0,75 +0,42 | 31.13 31.35 | 1:06.23 1:06.28 | Koryciński Kamil Jędrszczyk Kacper | +0,48 | 32.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 6/12/2015 - 19:38 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Akademia Sportu Progress M2004 | Siemacha ASP Kraków | 5:29.50 | 172 |
Stręk Kacper Wysocki Jakub | +0,82 +0,50 | 35.48 40.44 | 1:14.62 1:24.14 | Kogut Tadeusz Kędra Kamil | +0,50 +0,41 | 38.98 40.34 | 1:24.09 1:26.65 |
2. | MKS Jordan Kraków 11 lat | Jordan Kraków | 5:34.19 | 165 |
Bajgrowicz Paweł Pieróg Adam | +0,80 +0,97 | 39.98 40.38 | 1:23.60 1:24.03 | Mazur Maksymilian Staszowski Jakub | +0,64 +0,26 | 40.44 36.10 | 1:28.13 1:18.43 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |