Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich Oświęcim, 13/ - 15/3/2015 |
1 - ZMP Juniorów 16-letnich DZIEŃ I Eliminacje | 13/3/2015 - 9:00 |
Konkurencja 1 13/3/2015 - 9:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 25.05 26.07 | Korc Agata | 00201 | Moscow (RUS) | 2002 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fryckowska Natalia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 25.81 | 730 | A | |||
Minimum IE Baku | |||||||||
2. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 26.22 | 696 | A | |||
3. | Rzońca Patrycja | 99 | Śląsk Wrocław | 26.58 | 668 | A | |||
4. | Szatanek Julia | 99 | MKP Szczecin | 27.14 | 627 | A | |||
5. | Andrzejewska Kamila | 99 | Lider Chełm | 27.33 | 614 | A | |||
6. | Roman Magdalena SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 27.34 | 614 | A | |||
7. | Węckowska Ewa | 99 | Shark Rudna | 27.51 | 602 | A | |||
8. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 27.54 | 600 | A | |||
9. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 27.61 | 596 | B | |||
10. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 27.63 | 595 | B | |||
11. | Słupek Roksana | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.80 | 584 | B | |||
Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 27.80 | 584 | B | ||||
13. | Kit Natalia | 99 | Dziewiątka Kalisz | 27.90 | 577 | B | |||
14. | Sadowska Klaudia | 99 | Śląsk Wrocław | 27.95 | 574 | B | |||
15. | Żarnowska Karolina SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 28.02 | 570 | B | |||
16. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.13 | 563 | B | |||
17. | Szlachcic Wiktoria | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 28.15 | 562 | R | |||
18. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 28.18 | 560 | ? | |||
Lichwa Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 28.18 | 560 | ? | ||||
20. | Leończuk Sara | 99 | UKS G - 8 Bielany | 28.19 | 560 | ||||
21. | Wawrzynkiewicz Wiktoria | 99 | Żoliborz Warszawa | 28.23 | 557 | ||||
22. | Kawczak Joanna | 99 | MKP Szczecin | 28.29 | 554 | ||||
23. | Kruszczyńska Julia | 99 | Ruch Grudziądz | 28.38 | 549 | ||||
24. | Kowalska Aleksandra | 99 | Płetwal Mława | 28.39 | 548 | ||||
25. | Cieślikowska Zuzanna | 99 | Pingwiny Warszawa | 28.41 | 547 | ||||
26. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 28.45 | 545 | ||||
27. | Patoła Anna | 99 | Piast Głogów | 28.48 | 543 | ||||
28. | Duda Zuzanna | 99 | Śląsk Wrocław | 28.49 | 542 | ||||
29. | Janecka Zuzanna | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 28.53 | 540 | ||||
30. | Mucha Karolina | 99 | Wodnik Śrem | 28.56 | 538 | ||||
31. | Berezowska Maja | 99 | Delfin Gdynia | 28.74 | 528 | ||||
32. | Kruszniewska Kinga | 99 | Górnik Radlin | 28.80 | 525 | ||||
33. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 28.87 | 521 | ||||
34. | Góreczna Daria | 99 | Delfin Gdynia | 28.95 | 517 | ||||
35. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 29.08 | 510 | ||||
36. | Myrcha Maria | 99 | Żoliborz Warszawa | 29.09 | 509 | ||||
37. | Kielka Elżbieta | 99 | Svida Świdnica | 29.13 | 507 | ||||
38. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 29.15 | 506 | ||||
39. | Samól Monika | 99 | Warta Poznań | 29.23 | 502 | ||||
40. | Suchcicka Zuzanna | 99 | MOSiR Sopot | 29.34 | 496 | ||||
41. | Kładoczna Julia | 99 | Żoliborz Warszawa | 29.40 | 493 | ||||
42. | Zgoda Dominika | 99 | Delfin Gdynia | 29.41 | 493 | ||||
43. | Konowałów Julia | 99 | Klub Pływacki Koziegłowy | 29.45 | 491 | ||||
44. | Laskowska Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd. | 29.52 | 487 | ||||
45. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 29.58 | 484 | ||||
46. | Wielewska Alicja | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 29.60 | 483 | ||||
47. | Złotecka Sylwia | 99 | MOSM Tychy | 29.63 | 482 | ||||
48. | Kaniuczak Sylwia | 99 | Sokół Rzeszów | 29.65 | 481 | ||||
Podrażka Zuzanna | 99 | Dwójka Sochaczew | 29.65 | 481 | |||||
50. | Suchan Zuzanna | 99 | Jedynka Ożarów Maz. | 29.71 | 478 | ||||
51. | Kordowska Klaudia | 99 | BUKS Warszawa | 29.75 | 476 | ||||
52. | Stepanchenko Anna | 99 | MKP Myślibórz | 29.77 | 475 | ||||
53. | Wałek Julia | 99 | Śląsk Wrocław | 29.83 | 472 | ||||
54. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 29.89 | 470 | ||||
55. | Zadumińska Weronika | 99 | Polonia Warszawa | 29.95 | 467 | ||||
Tomecka Joanna | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 29.95 | 467 | |||||
57. | Kosowska Karolina | 99 | Meduza Pajęczno | 30.02 | 463 | ||||
58. | Kamieniarz Weronika | 99 | Górnik Radlin | 30.13 | 458 | ||||
59. | Szczęch Inez | 99 | Polonia Warszawa | 30.32 | 450 | ||||
60. | Polarz Natalia | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 30.37 | 448 | ||||
61. | Noworzyn Wiktoria | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 30.46 | 444 | ||||
62. | Oleszak Weronika | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 30.63 | 436 | ||||
63. | Rybińska Marcelina | 99 | Śląsk Wrocław | 30.67 | 435 | ||||
64. | Skudlik Magdalena | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 30.72 | 432 | ||||
65. | Krzywak Maria | 99 | Torpeda Oleśnica | 30.78 | 430 | ||||
66. | Tarkowska Paulina | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 30.83 | 428 | ||||
67. | Galikowska Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd. | 30.84 | 427 | ||||
68. | Buonagura Alessia | 99 | Kormoran Olsztyn | 31.01 | 420 | ||||
69. | Karpierz Iga | 99 | Piast Głogów | 31.13 | 416 | ||||
70. | Szewczyk Dominika | 99 | Ruch Grudziądz | 31.50 | 401 | ||||
71. | Bajrakowska Iga | 99 | Górnik Radlin | 31.51 | 401 | ||||
72. | Graf Adrianna | 99 | MOSM Tychy | 31.66 | 395 | ||||
73. | Piotrowska Nicole | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.08 | 380 | ||||
74. | Belof Karolina | 99 | Delfin Gdynia | 32.40 | 369 | ||||
75. | Ambroziak Ada | 99 | Jagiellonka Warszawa | 33.18 | 343 | ||||
76. | Zmudzka Weronika | 99 | Meduza Pajęczno | 33.82 | 324 | ||||
DYSKW. | Wietrzynska Renata | 99 | Wodnik Radom | ||||||
(Czas: 9:15) | |||||||||
DYSKW. | Tomiałowicz Karolina SOc | 99 | Kapry Armexim Pruszków | ||||||
(Czas: 9:10) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/3/2015 - 9:13 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 22.34 22.76 | Werner Paweł | 00101 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 23.52 | 642 | A | |||
2. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | Dziewiątka Kalisz | 23.76 | 623 | A | |||
3. | Ostrowski Karol SSz | 99 | Neptun Stargard Szcz. | 23.88 | 614 | A | |||
4. | Cukanow Michal | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 23.94 | 609 | A | |||
5. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 24.04 | 602 | A | |||
6. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 24.07 | 599 | A | |||
7. | Zawadzki Szymon | 99 | Juvenia Białystok | 24.30 | 583 | A | |||
8. | Ozimek Kacper | 99 | Żoliborz Warszawa | 24.39 | 576 | A | |||
9. | Karolkiewicz Jakub | 99 | Delfin Tarnobrzeg | 24.42 | 574 | B | |||
10. | Winiatowski Patryk | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 24.48 | 570 | B | |||
11. | Marcinkowski Borys | 99 | Delfin Toruń | 24.50 | 568 | B | |||
12. | Kołodziejczyk Sebastian | 99 | Torpeda Oleśnica | 24.53 | 566 | B | |||
13. | Sadowski Adrian | 99 | GOS Raszyn | 24.57 | 563 | B | |||
14. | Gajdziński Konrad | 99 | MKP Myślibórz | 24.59 | 562 | B | |||
15. | Worożewicz Konrad | 99 | Śląsk Wrocław | 24.81 | 547 | B | |||
16. | Bieroński Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 24.82 | 547 | B | |||
17. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 24.84 | 545 | R | |||
18. | Hodur Dawid SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 24.88 | 543 | R | |||
19. | Głąb Karol | 99 | Sokół Rzeszów | 24.93 | 539 | ||||
20. | Królik Paweł | 99 | Juvenia Białystok | 24.97 | 537 | ||||
21. | Szota Grzegorz | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 24.99 | 536 | ||||
22. | Mikołajczyk Michał | 99 | Dziewiątka Kalisz | 25.01 | 534 | ||||
Maciejewski Kacper SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 25.01 | 534 | |||||
24. | Żaak Robert | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 25.12 | 527 | ||||
25. | Sumara Beniamin | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 25.15 | 525 | ||||
26. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 25.18 | 523 | ||||
27. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 25.20 | 522 | ||||
28. | Dudek Julian | 99 | Nawa Skierniewice | 25.27 | 518 | ||||
29. | Skaldawski Krzysztof | 99 | MKS Piaseczno | 25.29 | 517 | ||||
30. | Bryła Kamil | 99 | Lublinianka Lublin | 25.31 | 515 | ||||
31. | Grochowicz Michał | 99 | Ostrobramska Warszawa | 25.33 | 514 | ||||
32. | Piątkiewicz Mateusz | 99 | MZOS Płock | 25.38 | 511 | ||||
33. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 25.39 | 511 | ||||
34. | Lipiński Piotr | 99 | MKP Szczecin | 25.43 | 508 | ||||
35. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 25.45 | 507 | ||||
36. | Szczepański Kacper | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 25.48 | 505 | ||||
37. | Jeziorski Patryk | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 25.49 | 505 | ||||
38. | Walczak Szymon | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 25.50 | 504 | ||||
39. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 25.57 | 500 | ||||
Dutkiewicz Dominik | 99 | Warta Poznań | 25.57 | 500 | |||||
41. | Góral Michał | 99 | MOS Katowice | 25.58 | 499 | ||||
42. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Katowice | 25.59 | 499 | ||||
43. | Świderski Patryk | 99 | Dziewiątka Kalisz | 25.60 | 498 | ||||
44. | Łapot Radosław | 99 | MOS Katowice | 25.64 | 496 | ||||
45. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 25.72 | 491 | ||||
46. | Dobecki Jakub | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 25.73 | 491 | ||||
47. | Włodarczyk Maciej | 99 | Pingwiny Warszawa | 25.78 | 488 | ||||
48. | Jagiełło Aleksander | 99 | Meduza Pajęczno | 25.81 | 486 | ||||
49. | Kaczmarek Kacper | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 25.85 | 484 | ||||
50. | Cecere Marco | 99 | Warta Poznań | 25.88 | 482 | ||||
51. | Kołodziej Bartłomiej | 99 | Neptun Stargard Szcz. | 25.90 | 481 | ||||
52. | Warzecha Grzegorz | 99 | Rekin Świebodzice | 25.92 | 480 | ||||
53. | Grzeszczyk Kacper | 99 | Swim10 Puławy | 25.95 | 478 | ||||
Wilczak Kajetan | 99 | Dwójka Sochaczew | 25.95 | 478 | |||||
55. | Komosa Maciej | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 25.98 | 477 | ||||
56. | Truchel Jakub | 99 | Polonez Wyszków | 26.05 | 473 | ||||
Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Galicja Kraków | 26.05 | 473 | |||||
58. | Olejniczak Jędrzej | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 26.07 | 472 | ||||
59. | Rudnicki Marcin | 99 | Żoliborz Warszawa | 26.08 | 471 | ||||
60. | Wołowicz Mateusz SR | 99 | Unia Racibórz | 26.09 | 471 | ||||
61. | Kolotilov Edwin | 99 | Orka Lubań | 26.11 | 469 | ||||
62. | Sikora Patryk | 99 | Śląsk Wrocław | 26.12 | 469 | ||||
63. | Lewiński Michał | 99 | Siódemka Sopot | 26.22 | 464 | ||||
Lewkowski Patryk | 99 | Orka Lubań | 26.22 | 464 | |||||
65. | Dalidowicz Patryk | 99 | Pirat Elbląg | 26.24 | 463 | ||||
66. | Widawski Michał | 99 | Wodnik Łask | 26.25 | 462 | ||||
67. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polna Warszawa | 26.26 | 461 | ||||
68. | Szarek Dawid | 99 | Śląsk Wrocław | 26.28 | 460 | ||||
69. | Pawlikowski Jakub | 99 | Żoliborz Warszawa | 26.29 | 460 | ||||
70. | Zaremba Krystian | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 26.30 | 459 | ||||
71. | Trześniwski Kacper | 99 | UKS G - 8 Bielany | 26.31 | 459 | ||||
72. | Szustak Hubert | 99 | GOS Raszyn | 26.34 | 457 | ||||
73. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 26.36 | 456 | ||||
74. | Mołdrzyk Maciej | 99 | MOSM Tychy | 26.41 | 454 | ||||
75. | Włodarczyk Stanisław | 99 | Polonia Warszawa | 26.43 | 453 | ||||
76. | Małyska Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 26.46 | 451 | ||||
77. | Popławski Jakub | 99 | Rekin Świebodzice | 26.51 | 449 | ||||
78. | Chromik Szymon | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 26.55 | 446 | ||||
79. | Rekowski Bartosz | 99 | MKP Szczecin | 26.57 | 445 | ||||
Magielski Jakub | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 26.57 | 445 | |||||
81. | Kruk Karol | 99 | Siódemka Sopot | 26.59 | 444 | ||||
Ołdak Jakub | 99 | Rekin Świebodzice | 26.59 | 444 | |||||
Lenckowski Rafał | 99 | Delfin Gdynia | 26.59 | 444 | |||||
84. | Szweda Mateusz | 99 | Siódemka Sopot | 26.60 | 444 | ||||
85. | Frankowski Maksymilian | 99 | Dwójka Sochaczew | 26.61 | 443 | ||||
86. | Śliwka Jakub | 99 | UKS G - 8 Bielany | 26.64 | 442 | ||||
87. | Kamiński Piotr | 99 | Trójka Łódź | 26.76 | 436 | ||||
88. | Gier Oliwer | 99 | Kormoran Olsztyn | 26.93 | 428 | ||||
89. | Godlewski Tomasz | 99 | Żoliborz Warszawa | 26.99 | 425 | ||||
90. | Bartosiewicz Adrian | 99 | BUKS Warszawa | 27.09 | 420 | ||||
91. | Kawalec Lech | 99 | Orka Zamość | 27.10 | 420 | ||||
92. | Dahan Daniel | 99 | Jedynka Ożarów Maz. | 27.15 | 418 | ||||
Kapica Hubert | 99 | MTS Kwidzyn | 27.15 | 418 | |||||
94. | Sędłak Wiktor | 99 | Orka Zamość | 27.17 | 417 | ||||
95. | Komaszewski Jakub | 99 | Żoliborz Warszawa | 27.22 | 414 | ||||
96. | Panow Oliwer | 99 | Siódemka Sopot | 27.29 | 411 | ||||
97. | Lubik Aleksander | 99 | Pałac Katowice | 27.37 | 408 | ||||
98. | Terczyński Szymon | 99 | Wodnik 29 Katowice | 27.46 | 404 | ||||
99. | Pawliniak Mariusz | 99 | Wodnik 29 Katowice | 27.48 | 403 | ||||
100. | Ognik Bartosz | 99 | Gim 92 Ursynów | 27.54 | 400 | ||||
101. | Świecak Tymoteusz | 99 | Górnik Radlin | 27.63 | 396 | ||||
102. | Pilc Miłosz | 99 | MOSM Tychy | 27.71 | 393 | ||||
103. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 27.72 | 392 | ||||
104. | Suchorz Wiktor | 99 | Siódemka Sopot | 27.77 | 390 | ||||
105. | Adamik Filip SOc | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 27.91 | 384 | ||||
106. | Różanowski Mateusz | 99 | Omega Olkusz | 27.98 | 381 | ||||
107. | Szymański Dorian | 99 | Delfin Gdynia | 28.30 | 369 | ||||
108. | Bartosiak Michał | 99 | Siódemka Sopot | 28.31 | 368 | ||||
109. | Dziodzio Dawid | 99 | Górnik Radlin | 28.34 | 367 | ||||
110. | Lubański Sebastian | 99 | BUKS Warszawa | 29.49 | 326 | ||||
DYSKW. | Franke Paweł | 99 | UKS G - 8 Bielany | ||||||
(Czas: 9:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13/3/2015 - 9:32 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 30.62 31.60 | Sztandera Dominika | 00101 | Ostrowiec Sw | 2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fryckowska Natalia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 33.13 | 656 | A | |||
2. | Drabik Martyna | 99 | Skalar Słupsk | 33.15 | 655 | A | |||
3. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 33.43 | 639 | A | |||
4. | Samuła Wiktoria | 99 | Lublinianka Lublin | 33.55 | 632 | A | |||
5. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 33.75 | 621 | A | |||
6. | Ugodzińska Aleksandra | 99 | Klub Pływacki Ciechanów | 34.03 | 606 | A | |||
7. | Durczyńska Katarzyna | 99 | Górnik Radlin | 34.05 | 605 | A | |||
8. | Dudek Sylwia | 99 | Gim 92 Ursynów | 34.26 | 594 | A | |||
9. | Kędziora Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 34.40 | 586 | B | |||
10. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 34.43 | 585 | B | |||
11. | Patoła Anna | 99 | Piast Głogów | 34.48 | 582 | B | |||
12. | Adamczyk Zofia | 99 | Górnik Radlin | 34.67 | 573 | B | |||
13. | Knapik Weronika SR | 99 | AZS AWF Katowice | 34.85 | 564 | B | |||
14. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 35.39 | 538 | B | |||
15. | Michałowska Martyna | 99 | Piątka Konstantynów Ł. | 35.64 | 527 | B | |||
16. | Szyszka Urszula | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 35.68 | 525 | B | |||
17. | Zdunek Klaudia | 99 | Polonez Wyszków | 36.01 | 511 | R | |||
18. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 36.04 | 510 | R | |||
19. | Grygier Aleksandra | 99 | Fala Swarzędz | 36.34 | 497 | ||||
20. | Złotecka Sylwia | 99 | MOSM Tychy | 36.44 | 493 | ||||
21. | Kobiałka Kamila | 99 | Sokół Rzeszów | 36.63 | 486 | ||||
22. | Małyga Magda | 99 | Delfin Gdynia | 36.65 | 485 | ||||
23. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 37.07 | 468 | ||||
24. | Kruszniewska Kinga | 99 | Górnik Radlin | 37.21 | 463 | ||||
25. | Sapeda Natalia | 99 | Płetwal Mława | 37.45 | 454 | ||||
26. | Machalewska Aleksandra | 99 | MTS Kwidzyn | 37.69 | 446 | ||||
27. | Majszutowicz Julia | 99 | MKP Szczecin | 38.01 | 434 | ||||
28. | Jarząbek Daria | 99 | Juvenia Wrocław | 38.99 | 403 | ||||
29. | Zmudzka Weronika | 99 | Meduza Pajęczno | 39.62 | 384 | ||||
30. | Graf Adrianna | 99 | MOSM Tychy | 39.77 | 379 | ||||
31. | Pilińska Adrianna | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 41.92 | 324 | ||||
DYSKW. | Piekut Aleksandra | 99 | UKS G - 8 Bielany | ||||||
(Czas: 9:32) | |||||||||
DYSKW. | Nieszporek Wiktoria | 99 | UKS 190 Łódź | ||||||
(Czas: 9:33) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13/3/2015 - 9:39 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 28.17 27.24 | Tokarski Krzysztof | 01311 | Gliwice | 2012 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 29.46 | 629 | A | |||
2. | Solak Łukasz | 99 | Swim Płock | 29.86 | 604 | A | |||
3. | Dziedzic Dawid | 99 | MOSM Tychy | 29.91 | 601 | A | |||
4. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 30.17 | 586 | A | |||
Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.17 | 586 | A | ||||
6. | Winiatowski Patryk | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 30.18 | 585 | A | |||
7. | Mikołajczyk Michał | 99 | Dziewiątka Kalisz | 30.30 | 578 | A | |||
8. | Raszczuk Michał | 99 | Manta Jelcz-Laskowice | 30.34 | 576 | A | |||
9. | Winiarski Jakub | 99 | Jedynka Solex Lębork | 30.48 | 568 | B | |||
10. | Parzynowski Wojciech | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 30.50 | 567 | B | |||
11. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 30.61 | 561 | B | |||
12. | Strzałkowski Jacek | 99 | Znicz Koszalin | 30.79 | 551 | B | |||
13. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 30.81 | 550 | B | |||
14. | Garbacz Dominik | 99 | Jedynka Łódź | 30.85 | 548 | B | |||
15. | Dobecki Jakub | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 31.03 | 538 | B | |||
16. | Michalski Krystian | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 31.14 | 533 | B | |||
17. | Pietrzak Wiktor | 99 | MKP Szczecin | 31.19 | 530 | ? | |||
Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 31.19 | 530 | ? | ||||
19. | Szczepaniak Jakub | 99 | STP Nowy Sącz | 31.26 | 527 | ||||
Chałupczyński Bartosz | 99 | Polonia Warszawa | 31.26 | 527 | |||||
21. | Chotkowski Bartosz | 99 | MKS Piaseczno | 31.29 | 525 | ||||
22. | Śliwka Jakub | 99 | UKS G - 8 Bielany | 31.38 | 520 | ||||
23. | Kubiak Bartłomiej | 99 | Dziewiątka Kalisz | 31.45 | 517 | ||||
24. | Turkowski Mateusz | 99 | Jedynka Łódź | 31.47 | 516 | ||||
25. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 31.53 | 513 | ||||
26. | Grzeszczyk Kacper | 99 | Swim10 Puławy | 31.66 | 507 | ||||
27. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 31.67 | 506 | ||||
28. | Nawiczonok Andrej | 99 | Polna Warszawa | 31.68 | 506 | ||||
29. | Gawron Oskar | 99 | Śląsk Wrocław | 31.82 | 499 | ||||
30. | Kamiński Piotr | 99 | Iskra Konin | 31.83 | 499 | ||||
31. | Pilc Miłosz | 99 | MOSM Tychy | 31.92 | 494 | ||||
32. | Spadło Piotr | 99 | Trójka Częstochowa | 32.01 | 490 | ||||
33. | Jarosz Dawid | 99 | Wodnik Końskie | 32.14 | 484 | ||||
34. | Magielski Jakub | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 32.22 | 481 | ||||
35. | Nieroński Sebastian | 99 | Jedynka Elbląg | 32.26 | 479 | ||||
36. | Rokita Aleksander | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.31 | 477 | ||||
37. | Lipiński Piotr | 99 | MKP Szczecin | 32.59 | 465 | ||||
38. | Ratajczak Mateusz | 99 | Warta Poznań | 32.71 | 459 | ||||
39. | Jasiewicz Daniel | 99 | Trójka Oborniki | 32.90 | 452 | ||||
40. | Kaczmarek Kacper | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 33.13 | 442 | ||||
41. | Dalidowicz Patryk | 99 | Pirat Elbląg | 33.25 | 437 | ||||
42. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 33.67 | 421 | ||||
43. | Zaręba Łukasz | 99 | Sokół Rzeszów | 34.01 | 409 | ||||
44. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 34.24 | 401 | ||||
45. | Skuza Artur | 99 | Wodnik Końskie | 34.40 | 395 | ||||
46. | Mroziński Jeremi | 99 | Żoliborz Warszawa | 34.90 | 378 | ||||
47. | Kupiński Filip | 99 | Juvenia Białystok | 35.16 | 370 | ||||
48. | Świecak Tymoteusz | 99 | Górnik Radlin | 35.36 | 364 | ||||
49. | Gil Bartosz | 99 | Wodnik Rawicz | 35.52 | 359 | ||||
50. | Kubiak Jacek | 99 | Pirat Elbląg | 36.90 | 320 | ||||
51. | Szymański Dorian | 99 | Delfin Gdynia | 37.45 | 306 | ||||
DYSKW. | Piotrowski Patryk | 99 | OSSM Olimpijczyk Suwałki | ||||||
(Czas: 9:36) | |||||||||
DYSKW. | Baltaza Edward | 99 | Polna Warszawa | ||||||
(Czas: 9:35) | |||||||||
DYSKW. | Bal Dominik | 99 | Sokół Rzeszów | ||||||
(Czas: 9:39) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13/3/2015 - 9:49 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 58.85 1:01.33 | Urbanczyk Aleksandra | POL | Leszno | 2003 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ćwil Angela | 99 | MKS Piaseczno | 1:02.99 | 667 | A | ||
2. | Redner Sandra | 99 | Trójka Łódź | 1:03.67 | 646 | A | ||
3. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 1:03.81 | 642 | A | ||
4. | Gus Julia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:04.46 | 622 | A | ||
5. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:05.05 | 606 | A | ||
6. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 1:05.94 | 581 | A | ||
7. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:06.05 | 578 | A | ||
8. | Kolbowicz Barbara | 99 | MKP Szczecin | 1:06.91 | 556 | A | ||
9. | Tomiałowicz Karolina SOc | 99 | Kapry Armexim Pruszków | 1:06.97 | 555 | B | ||
10. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:07.15 | 550 | B | ||
11. | Tomaszewska Aleksandra | 99 | Salos Cortile Kielce | 1:07.33 | 546 | B | ||
12. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:07.55 | 541 | B | ||
13. | Filipkowska Dominika | 99 | Roś Pisz | 1:07.76 | 536 | B | ||
Kantorska Daria | 99 | UKS G - 8 Bielany | 1:07.76 | 536 | B | |||
15. | Żyława Katarzyna | 99 | Juvenia Wrocław | 1:07.90 | 532 | B | ||
16. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 1:08.16 | 526 | B | ||
17. | Tomecka Joanna | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:08.26 | 524 | R | ||
18. | Kamieniarz Weronika | 99 | Górnik Radlin | 1:08.64 | 515 | R | ||
19. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 1:09.38 | 499 | |||
20. | Kordowska Klaudia | 99 | BUKS Warszawa | 1:09.62 | 494 | |||
21. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:10.04 | 485 | |||
22. | Mytlewska Oliwia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:10.27 | 480 | |||
23. | Szyszka Urszula | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 1:11.28 | 460 | |||
24. | Sosnowska Patrycja | 99 | Znicz Koszalin | 1:11.33 | 459 | |||
25. | Stepanchenko Anna | 99 | MKP Myślibórz | 1:12.05 | 446 | |||
26. | Mucha Karolina | 99 | Wodnik Śrem | 1:12.36 | 440 | |||
27. | Pusiak Joanna | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 1:12.47 | 438 | |||
28. | Wielewska Alicja | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:12.52 | 437 | |||
29. | Rączka Marika | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 1:12.68 | 434 | |||
30. | Brembor Patrycja | 99 | AZS AWF Katowice | 1:12.72 | 433 | |||
31. | Tymofejewicz Natalia SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 1:12.79 | 432 | |||
32. | Nawrocka Paulina | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 1:13.14 | 426 | |||
33. | Wawszczak Anna | 99 | Skalar Warszawa | 1:13.36 | 422 | |||
34. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 1:13.55 | 419 | |||
35. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:13.58 | 418 | |||
36. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:13.77 | 415 | |||
37. | Laskowska Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd. | 1:14.67 | 400 | |||
38. | Jarząbek Daria | 99 | Juvenia Wrocław | 1:14.81 | 398 | |||
39. | Wąwoźna Marta | 99 | Delfin Toruń | 1:14.95 | 396 | |||
40. | Góreczna Daria | 99 | Delfin Gdynia | 1:15.71 | 384 | |||
41. | Krupska Patrycja | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 1:16.56 | 371 | |||
42. | Sapeda Natalia | 99 | Płetwal Mława | 1:16.80 | 368 | |||
43. | Belof Karolina | 99 | Delfin Gdynia | 1:19.59 | 330 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13/3/2015 - 10:02 | Chłopców, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 53.20 53.21 | Wysoczyński Mateusz | 00106 | Oswiecim | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 56.88 | 619 | A | |||
2. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | Dziewiątka Kalisz | 57.47 | 600 | A | |||
Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 57.47 | 600 | A | ||||
4. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 57.54 | 598 | A | |||
5. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 57.58 | 596 | A | |||
6. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 58.02 | 583 | A | |||
7. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 58.08 | 581 | A | |||
8. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 58.20 | 577 | A | |||
9. | Pecyna Maciej | 99 | IKS Konstancin | 58.76 | 561 | B | |||
10. | Wańkowicz Błażej | 99 | Skalar Warszawa | 58.82 | 559 | B | |||
11. | Śrama Gabriel | 99 | Warta Poznań | 59.00 | 554 | B | |||
12. | Strzałkowski Jacek | 99 | Znicz Koszalin | 59.09 | 552 | B | |||
13. | Latowski Mateusz | 99 | Żabianka Gdańsk | 59.16 | 550 | B | |||
14. | Smul Błażej | 99 | Trójka Łódź | 59.50 | 540 | B | |||
15. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 59.53 | 540 | B | |||
16. | Wilczak Kajetan | 99 | Dwójka Sochaczew | 59.73 | 534 | B | |||
17. | Dembski Patryk | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 59.74 | 534 | R | |||
18. | Nowy Mateusz | 99 | Delfin Gdynia | 59.75 | 534 | R | |||
19. | Baran Jan SR | 99 | Victoria Racibórz | 59.76 | 533 | ||||
20. | Szpucha Konrad | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 59.82 | 532 | ||||
21. | Kołodziej Bartłomiej | 99 | Neptun Stargard Szcz. | 1:00.03 | 526 | ||||
Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:00.03 | 526 | |||||
23. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.07 | 525 | ||||
24. | Molga Mateusz | 99 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:00.34 | 518 | ||||
25. | Masłowski Konrad SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:00.53 | 513 | ||||
26. | Jeziorski Patryk | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:00.60 | 512 | ||||
27. | Dudek Julian | 99 | Nawa Skierniewice | 1:01.11 | 499 | ||||
28. | Świderski Patryk | 99 | Dziewiątka Kalisz | 1:01.14 | 498 | ||||
Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 1:01.14 | 498 | |||||
30. | Bucewka Kajetan | 99 | Polna Warszawa | 1:01.36 | 493 | ||||
31. | Poradziński Paweł | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 1:01.61 | 487 | ||||
32. | Wiącek Bartłomiej | 99 | Juvenia Wrocław | 1:01.64 | 486 | ||||
33. | Żaak Robert | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:02.16 | 474 | ||||
34. | Lewiński Michał | 99 | Siódemka Sopot | 1:02.18 | 473 | ||||
35. | Królik Paweł | 99 | Juvenia Białystok | 1:02.52 | 466 | ||||
36. | Lenartowicz Kacper | 99 | IKS Konstancin | 1:02.55 | 465 | ||||
37. | Bartosiak Michał | 99 | Siódemka Sopot | 1:02.80 | 460 | ||||
38. | Ogorzałek Kamil | 99 | Wodnik 29 Katowice | 1:03.00 | 455 | ||||
39. | Zaremba Krystian | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 1:03.06 | 454 | ||||
40. | Lewkowski Patryk | 99 | Orka Lubań | 1:03.13 | 452 | ||||
41. | Widawski Michał | 99 | Wodnik Łask | 1:03.14 | 452 | ||||
42. | Stawaruk Michał | 99 | Jedynka Łódź | 1:03.23 | 450 | ||||
43. | Komaszewski Jakub | 99 | Żoliborz Warszawa | 1:03.31 | 449 | ||||
44. | Suchorz Wiktor | 99 | Siódemka Sopot | 1:03.64 | 442 | ||||
45. | Nita Jakub | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 1:04.14 | 431 | ||||
46. | Rokita Aleksander | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:04.15 | 431 | ||||
47. | Warzecha Grzegorz | 99 | Rekin Świebodzice | 1:04.77 | 419 | ||||
48. | Frankowski Maksymilian | 99 | Dwójka Sochaczew | 1:05.06 | 413 | ||||
49. | Kolotilov Edwin | 99 | Orka Lubań | 1:06.34 | 390 | ||||
50. | Bal Dominik | 99 | Sokół Rzeszów | 1:07.25 | 374 | ||||
51. | Pieniaszek Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd. | 1:07.44 | 371 | ||||
52. | Dahan Daniel | 99 | Jedynka Ożarów Maz. | 1:07.50 | 370 | ||||
53. | Mroziński Jeremi | 99 | Żoliborz Warszawa | 1:08.28 | 357 | ||||
DYSKW. | Popławski Jakub | 99 | Rekin Świebodzice | ||||||
(Czas: 10:02) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13/3/2015 - 10:15 | Dziewcząt, 200m dowolny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 1:58.06 2:01.39 | Sokołowska Diana | 00309 | Poznań | 2011 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Roman Magdalena SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:04.42 | 713 | A | 1:00.11 | 1:04.31 | ||
2. | Szatanek Julia | 99 | MKP Szczecin | 2:05.82 | 689 | A | 1:01.62 | 1:04.20 | ||
3. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 2:07.37 | 664 | A | 1:02.15 | 1:05.22 | ||
4. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:08.04 | 654 | A | 1:01.59 | 1:06.45 | ||
5. | Rzońca Patrycja | 99 | Śląsk Wrocław | 2:08.05 | 654 | A | 1:03.96 | 1:04.09 | ||
6. | Andrzejewska Kamila | 99 | Lider Chełm | 2:08.36 | 649 | A | 1:02.77 | 1:05.59 | ||
7. | Lichwa Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:08.41 | 648 | A | 1:02.82 | 1:05.59 | ||
8. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:09.46 | 633 | A | 1:03.04 | 1:06.42 | ||
9. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 2:10.72 | 615 | B | 1:04.24 | 1:06.48 | ||
10. | Król Oliwia | 99 | Trójka Łódź | 2:11.21 | 608 | B | 1:02.50 | 1:08.71 | ||
11. | Janiszewska Dominika SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:11.22 | 608 | B | 1:03.58 | 1:07.64 | ||
12. | Sadowska Klaudia | 99 | Śląsk Wrocław | 2:11.26 | 607 | B | 1:03.41 | 1:07.85 | ||
13. | Leończuk Sara | 99 | UKS G - 8 Bielany | 2:12.20 | 594 | B | 1:02.94 | 1:09.26 | ||
14. | Dudek Sylwia | 99 | Gim 92 Ursynów | 2:12.76 | 587 | B | 1:38.36 | 34.40 | ||
15. | Kit Natalia | 99 | Dziewiątka Kalisz | 2:13.06 | 583 | B | ||||
16. | Zadumińska Weronika | 99 | Polonia Warszawa | 2:13.17 | 581 | B | 1:04.70 | 1:08.47 | ||
17. | Janecka Zuzanna | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:13.40 | 578 | R | 1:03.40 | 1:10.00 | ||
18. | Żarnowska Karolina SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:13.55 | 576 | R | 1:04.00 | 1:09.55 | ||
19. | Kantorska Daria | 99 | UKS G - 8 Bielany | 2:13.56 | 576 | 1:04.61 | 1:08.95 | |||
20. | Wałek Julia | 99 | Śląsk Wrocław | 2:13.59 | 576 | 1:04.49 | 1:09.10 | |||
21. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 2:13.92 | 572 | 1:05.90 | 1:08.02 | |||
22. | Kładoczna Julia | 99 | Żoliborz Warszawa | 2:14.01 | 570 | 1:04.60 | 1:09.41 | |||
23. | Myrcha Maria | 99 | Żoliborz Warszawa | 2:14.63 | 563 | 1:04.86 | 1:09.77 | |||
24. | Świątek Zuzanna SR | 99 | Unia Racibórz | 2:14.73 | 561 | 1:05.98 | 1:08.75 | |||
25. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 2:15.09 | 557 | 1:05.41 | 1:09.68 | |||
26. | Filipkowska Dominika | 99 | Roś Pisz | 2:15.38 | 553 | 1:04.93 | 1:10.45 | |||
Smoła Monika | 99 | Delfin Toruń | 2:15.38 | 553 | 1:04.55 | 1:10.83 | ||||
28. | Wawrzynkiewicz Wiktoria | 99 | Żoliborz Warszawa | 2:15.44 | 552 | 1:04.92 | 1:10.52 | |||
29. | Góralczyk Anna SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:16.35 | 541 | 1:41.27 | 35.08 | |||
30. | Kosowska Karolina | 99 | Meduza Pajęczno | 2:16.44 | 540 | 1:05.77 | 1:10.67 | |||
31. | Kawczak Joanna | 99 | MKP Szczecin | 2:16.90 | 535 | 1:04.75 | 1:12.15 | |||
32. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:18.31 | 519 | 1:05.09 | 1:13.22 | |||
33. | Petters Klaudia | 99 | Oxpress Bolesławiec | 2:20.33 | 497 | 1:07.45 | 1:12.88 | |||
34. | Skudlik Magdalena | 99 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:20.55 | 494 | 1:08.58 | 1:11.97 | |||
35. | Brembor Patrycja | 99 | AZS AWF Katowice | 2:20.56 | 494 | 1:08.31 | 1:12.25 | |||
Rybińska Marcelina | 99 | Śląsk Wrocław | 2:20.56 | 494 | 1:07.58 | 1:12.98 | ||||
37. | Mytlewska Oliwia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:20.75 | 492 | 1:08.58 | 1:12.17 | |||
38. | Grygier Aleksandra | 99 | Fala Swarzędz | 2:20.76 | 492 | 1:07.66 | 1:13.10 | |||
39. | Bazylko Joanna | 99 | Jagiellonka Warszawa | 2:21.28 | 487 | 1:07.36 | 1:13.92 | |||
40. | Jujeczka Martyna | 99 | Warta Poznań | 2:21.39 | 486 | 1:06.75 | 1:14.64 | |||
41. | Szczęch Inez | 99 | Polonia Warszawa | 2:21.70 | 482 | 1:08.64 | 1:13.06 | |||
42. | Noworzyn Wiktoria | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:22.06 | 479 | 1:08.85 | 1:13.21 | |||
43. | Sosnowska Patrycja | 99 | Znicz Koszalin | 2:22.11 | 478 | 1:06.18 | 1:15.93 | |||
44. | Musztafaga Maja | 99 | MKP Szczecin | 2:22.48 | 475 | 1:09.40 | 1:13.08 | |||
45. | Kaniuczak Sylwia | 99 | Sokół Rzeszów | 2:22.72 | 472 | 1:07.25 | 1:15.47 | |||
46. | Koronowska Anna | 99 | Płetwal Mława | 2:23.16 | 468 | 1:09.23 | 1:13.93 | |||
47. | Buonagura Alessia | 99 | Kormoran Olsztyn | 2:24.74 | 453 | 1:10.10 | 1:14.64 | |||
48. | Tarkowska Paulina | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:26.02 | 441 | 1:10.04 | 1:15.98 | |||
49. | Podrażka Zuzanna | 99 | Dwójka Sochaczew | 2:26.31 | 438 | 1:08.93 | 1:17.38 | |||
50. | Oleszak Weronika | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:26.62 | 435 | 1:10.10 | 1:16.52 | |||
51. | Polarz Natalia | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:26.72 | 435 | 1:10.19 | 1:16.53 | |||
52. | Pilińska Adrianna | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:28.38 | 420 | 1:10.45 | 1:17.93 | |||
53. | Ambroziak Ada | 99 | Jagiellonka Warszawa | 2:31.07 | 398 | 1:12.97 | 1:18.10 | |||
54. | Szewczyk Dominika | 99 | Ruch Grudziądz | 2:31.22 | 397 | 1:13.37 | 1:17.85 | |||
55. | Karpierz Iga | 99 | Piast Głogów | 2:33.84 | 377 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13/3/2015 - 10:37 | Chłopców, 200m dowolny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 1:46.94 1:48.74 | Werner Paweł | 00101 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:54.19 | 658 | A | 56.05 | 58.14 | ||
2. | Bryła Kamil | 99 | Lublinianka Lublin | 1:55.33 | 639 | A | 56.87 | 58.46 | ||
3. | Cukanow Michal | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:55.36 | 639 | A | 56.62 | 58.74 | ||
Kałużyński Antoni | 99 | Gim 92 Ursynów | 1:55.36 | 639 | A | 56.76 | 58.60 | |||
5. | Sumara Beniamin | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:55.43 | 637 | A | 56.65 | 58.78 | ||
6. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 1:55.51 | 636 | A | 56.95 | 58.56 | ||
7. | Parzynowski Wojciech | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:55.96 | 629 | A | 56.55 | 59.41 | ||
8. | Małyska Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 1:56.11 | 626 | A | 56.91 | 59.20 | ||
9. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:56.40 | 622 | B | 57.44 | 58.96 | ||
10. | Hodur Dawid SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:56.46 | 621 | B | 57.11 | 59.35 | ||
11. | Kepa Kacper | 99 | GOS Raszyn | 1:56.62 | 618 | B | 57.11 | 59.51 | ||
Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 1:56.62 | 618 | B | 56.61 | 1:00.01 | |||
13. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:57.43 | 605 | B | 57.29 | 1:00.14 | ||
14. | Zawadzki Szymon | 99 | Juvenia Białystok | 1:58.05 | 596 | B | 57.47 | 1:00.58 | ||
15. | Trześniwski Kacper | 99 | UKS G - 8 Bielany | 1:58.20 | 594 | B | 57.18 | 1:01.02 | ||
16. | Walczak Szymon | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:58.28 | 592 | B | 57.21 | 1:01.07 | ||
17. | Sadowski Adrian | 99 | GOS Raszyn | 1:58.49 | 589 | R | 57.51 | 1:00.98 | ||
18. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:58.83 | 584 | R | 57.49 | 1:01.34 | ||
19. | Ozimek Kacper | 99 | Żoliborz Warszawa | 1:58.84 | 584 | 57.56 | 1:01.28 | |||
20. | Szarek Dawid | 99 | Śląsk Wrocław | 1:59.18 | 579 | 58.20 | 1:00.98 | |||
21. | Karolkiewicz Jakub | 99 | Delfin Tarnobrzeg | 1:59.37 | 576 | 58.17 | 1:01.20 | |||
22. | Ostrowski Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:59.44 | 575 | 57.62 | 1:01.82 | |||
23. | Pawełek Paweł | 99 | Polonia Warszawa | 1:59.91 | 569 | 58.72 | 1:01.19 | |||
24. | Piątkiewicz Mateusz | 99 | MZOS Płock | 2:00.04 | 567 | 58.31 | 1:01.73 | |||
25. | Szota Grzegorz | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:00.12 | 566 | 57.62 | 1:02.50 | |||
Dembski Patryk | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:00.12 | 566 | 59.09 | 1:01.03 | ||||
27. | Szweda Mateusz | 99 | Siódemka Sopot | 2:00.20 | 565 | 57.53 | 1:02.67 | |||
28. | Wiącek Bartłomiej | 99 | Juvenia Wrocław | 2:00.44 | 561 | 57.52 | 1:02.92 | |||
29. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 2:00.48 | 561 | 57.98 | 1:02.50 | |||
30. | Mazur Dominik | 99 | Unia Oświęcim | 2:01.30 | 549 | 58.16 | 1:03.14 | |||
31. | Komosa Maciej | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:01.45 | 547 | 59.48 | 1:01.97 | |||
32. | Worożewicz Konrad | 99 | Śląsk Wrocław | 2:01.46 | 547 | 58.84 | 1:02.62 | |||
33. | Rudnicki Marcin | 99 | Żoliborz Warszawa | 2:01.49 | 547 | 58.97 | 1:02.52 | |||
34. | Jarosz Dawid | 99 | Wodnik Końskie | 2:01.61 | 545 | 59.54 | 1:02.07 | |||
35. | Chromik Szymon | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:01.63 | 545 | 59.17 | 1:02.46 | |||
36. | Olejniczak Jędrzej | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:02.11 | 538 | 59.93 | 1:02.18 | |||
Skaldawski Krzysztof | 99 | MKS Piaseczno | 2:02.11 | 538 | 57.91 | 1:04.20 | ||||
38. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 2:02.46 | 534 | 58.70 | 1:03.76 | |||
39. | Wańkowicz Błażej | 99 | Skalar Warszawa | 2:02.84 | 529 | 59.57 | 1:03.27 | |||
40. | Kruk Karol | 99 | Siódemka Sopot | 2:03.20 | 524 | 1:00.34 | 1:02.86 | |||
41. | Sikora Patryk | 99 | Śląsk Wrocław | 2:03.37 | 522 | 58.98 | 1:04.39 | |||
42. | Wójcicki Maciej | 99 | Aquator Kozienice | 2:03.84 | 516 | 58.65 | 1:05.19 | |||
43. | Rekowski Bartosz | 99 | MKP Szczecin | 2:04.10 | 513 | 59.11 | 1:04.99 | |||
44. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 2:04.27 | 511 | 1:00.49 | 1:03.78 | |||
45. | Stawaruk Michał | 99 | Jedynka Łódź | 2:04.38 | 509 | 59.77 | 1:04.61 | |||
46. | Królak Hubert | 99 | Kormoran Olsztyn | 2:04.52 | 508 | 1:00.09 | 1:04.43 | |||
Pawliniak Mariusz | 99 | Wodnik 29 Katowice | 2:04.52 | 508 | 1:00.52 | 1:04.00 | ||||
48. | Włodarczyk Stanisław | 99 | Polonia Warszawa | 2:04.77 | 505 | 59.69 | 1:05.08 | |||
49. | Pieniaszek Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd. | 2:05.02 | 502 | 1:00.70 | 1:04.32 | |||
50. | Stoszek Szymon | 99 | Aligator Gorzyce | 2:05.15 | 500 | 1:00.33 | 1:04.82 | |||
51. | Włodarczyk Maciej | 99 | Pingwiny Warszawa | 2:05.50 | 496 | 58.56 | 1:06.94 | |||
52. | Pawlikowski Jakub | 99 | Żoliborz Warszawa | 2:05.59 | 495 | 1:00.24 | 1:05.35 | |||
53. | Gier Oliwer | 99 | Kormoran Olsztyn | 2:05.60 | 495 | 1:00.53 | 1:05.07 | |||
54. | Bartosiewicz Adrian | 99 | BUKS Warszawa | 2:05.86 | 492 | 1:00.46 | 1:05.40 | |||
55. | Godlewski Tomasz | 99 | Żoliborz Warszawa | 2:06.03 | 490 | 1:00.59 | 1:05.44 | |||
56. | Cieślukowski Karol | 99 | OSSM Olimpijczyk Suwałki | 2:06.22 | 487 | 1:00.38 | 1:05.84 | |||
57. | Kubiński Arkadiusz | 99 | Pirat Elbląg | 2:06.79 | 481 | 1:01.69 | 1:05.10 | |||
58. | Kolanowski Wiktor | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:06.94 | 479 | 1:01.19 | 1:05.75 | |||
59. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:07.04 | 478 | 1:00.94 | 1:06.10 | |||
60. | Kamiński Piotr | 99 | Iskra Konin | 2:07.55 | 472 | 1:00.49 | 1:07.06 | |||
61. | Adamik Filip SOc | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 2:07.63 | 471 | 1:01.08 | 1:06.55 | |||
62. | Zalewski Oskar | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 2:08.35 | 464 | 1:01.62 | 1:06.73 | |||
63. | Terczyński Szymon | 99 | Wodnik 29 Katowice | 2:08.50 | 462 | 1:02.43 | 1:06.07 | |||
64. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:08.61 | 461 | 1:03.42 | 1:05.19 | |||
65. | Szustak Hubert | 99 | GOS Raszyn | 2:09.02 | 456 | 1:01.48 | 1:07.54 | |||
66. | Różanowski Mateusz | 99 | Omega Olkusz | 2:09.22 | 454 | 1:02.44 | 1:06.78 | |||
67. | Piętka Marcin | 99 | Glosator Kraków | 2:09.25 | 454 | 1:03.89 | 1:05.36 | |||
68. | Kulesza Przemysław | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:09.76 | 449 | 1:01.53 | 1:08.23 | |||
69. | Lenckowski Rafał | 99 | Delfin Gdynia | 2:09.82 | 448 | 1:02.53 | 1:07.29 | |||
70. | Sędłak Wiktor | 99 | Orka Zamość | 2:09.99 | 446 | 1:01.92 | 1:08.07 | |||
71. | Badan Dawid SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:10.85 | 437 | 1:02.57 | 1:08.28 | |||
72. | Piotrowski Patryk | 99 | OSSM Olimpijczyk Suwałki | 2:10.90 | 437 | 1:03.45 | 1:07.45 | |||
73. | Ognik Bartosz | 99 | Gim 92 Ursynów | 2:11.06 | 435 | 1:02.23 | 1:08.83 | |||
74. | Wołowicz Mateusz SR | 99 | Unia Racibórz | 2:13.92 | 408 | 1:04.94 | 1:08.98 | |||
75. | Lubański Sebastian | 99 | BUKS Warszawa | 2:24.89 | 322 | 1:07.90 | 1:16.99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13/3/2015 - 11:07 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 2:07.74 2:13.36 | Naziębło Klaudia | 00101 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 2:17.69 | 662 | A | 1:06.64 | 1:11.05 | ||
2. | Duda Zuzanna | 99 | Śląsk Wrocław | 2:19.05 | 643 | A | 1:07.66 | 1:11.39 | ||
3. | Jura Klaudia | 99 | Meduza Pajęczno | 2:19.74 | 633 | A | 1:07.43 | 1:12.31 | ||
4. | Gus Julia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:19.86 | 632 | A | 1:07.68 | 1:12.18 | ||
5. | Słupek Roksana | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:20.62 | 621 | A | 1:07.44 | 1:13.18 | ||
6. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 2:21.99 | 604 | A | 1:09.18 | 1:12.81 | ||
7. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 2:23.01 | 591 | A | 1:08.80 | 1:14.21 | ||
Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:23.01 | 591 | A | 1:08.49 | 1:14.52 | |||
9. | Kowalska Aleksandra | 99 | Płetwal Mława | 2:23.73 | 582 | B | ||||
10. | Suchan Zuzanna | 99 | Jedynka Ożarów Maz. | 2:24.23 | 576 | B | 1:09.45 | 1:14.78 | ||
11. | Cieślikowska Zuzanna | 99 | Pingwiny Warszawa | 2:24.27 | 575 | B | 1:46.55 | 37.72 | ||
12. | Kruszczyńska Julia | 99 | Ruch Grudziądz | 2:25.18 | 565 | B | 1:10.27 | 1:14.91 | ||
13. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 2:26.43 | 550 | B | 1:10.63 | 1:15.80 | ||
14. | Suchcicka Zuzanna | 99 | MOSiR Sopot | 2:27.94 | 534 | B | 1:11.23 | 1:16.71 | ||
15. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:28.61 | 526 | B | 1:12.50 | 1:16.11 | ||
16. | Berezowska Maja | 99 | Delfin Gdynia | 2:28.89 | 523 | B | 1:11.85 | 1:17.04 | ||
17. | Galicka Wiktoria | 99 | Kapry Armexim Pruszków | 2:29.48 | 517 | R | 1:12.63 | 1:16.85 | ||
18. | Krzywak Maria | 99 | Torpeda Oleśnica | 2:30.03 | 512 | R | 1:12.80 | 1:17.23 | ||
19. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 2:30.51 | 507 | 1:12.55 | 1:17.96 | |||
20. | Turko Daria | 99 | Górnik Radlin | 2:31.57 | 496 | 1:12.55 | 1:19.02 | |||
21. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:33.12 | 481 | 1:11.88 | 1:21.24 | |||
22. | Machalewska Aleksandra | 99 | MTS Kwidzyn | 2:37.27 | 444 | 1:15.43 | 1:21.84 | |||
23. | Samól Monika | 99 | Warta Poznań | 2:37.28 | 444 | 1:13.26 | 1:24.02 | |||
24. | Festerkiewicz Paulina | 99 | Wodnik 29 Katowice | 2:38.19 | 436 | 1:15.87 | 1:22.32 | |||
25. | Wąwoźna Marta | 99 | Delfin Toruń | 2:39.87 | 423 | 1:17.66 | 1:22.21 | |||
26. | Galikowska Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd. | 2:40.07 | 421 | 1:57.80 | 42.27 | |||
27. | Jaworska Aleksandra | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:43.04 | 399 | 1:19.79 | 1:23.25 | |||
28. | Rejniak Magdalena | 99 | Płetwal Mława | 2:44.86 | 385 | 1:19.15 | 1:25.71 | |||
29. | Kobiałka Kamila | 99 | Sokół Rzeszów | 2:45.23 | 383 | 1:21.15 | 1:24.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13/3/2015 - 11:21 | Chłopców, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat | 1:55.56 | Wysoczyński Mateusz | 00106 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
1. | Stokowski Kacper | 99 | UKS G - 8 Bielany | 2:02.96 | 642 | A | 58.68 | 1:04.28 | ||
2. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 2:04.72 | 615 | A | 1:01.26 | 1:03.46 | ||
3. | Sęczek Szymon | 99 | Trójka Łódź | 2:05.03 | 611 | A | 1:00.82 | 1:04.21 | ||
4. | Szczepański Kacper | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:05.78 | 600 | A | 1:00.53 | 1:05.25 | ||
5. | Gajdziński Konrad | 99 | MKP Myślibórz | 2:06.66 | 587 | A | 1:00.77 | 1:05.89 | ||
6. | Franke Paweł | 99 | UKS G - 8 Bielany | 2:08.48 | 563 | A | 1:02.31 | 1:06.17 | ||
Laskowski Michał | 99 | Delfin Gdynia | 2:08.48 | 563 | A | 1:03.23 | 1:05.25 | |||
8. | Gałecki Mateusz | 99 | Śląsk Wrocław | 2:08.57 | 562 | A | 1:02.55 | 1:06.02 | ||
9. | Gryz Dawid | 99 | MKP Szczecin | 2:08.61 | 561 | B | 1:02.13 | 1:06.48 | ||
10. | Głąb Karol | 99 | Sokół Rzeszów | 2:09.16 | 554 | B | 1:02.20 | 1:06.96 | ||
11. | Góral Michał | 99 | MOS Katowice | 2:09.19 | 554 | B | 1:03.04 | 1:06.15 | ||
12. | Ziąbka Piotr | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 2:10.85 | 533 | B | 1:03.89 | 1:06.96 | ||
13. | Bieroński Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 2:11.33 | 527 | B | 1:04.25 | 1:07.08 | ||
14. | Cecere Marco | 99 | Warta Poznań | 2:11.74 | 522 | B | 1:03.31 | 1:08.43 | ||
15. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 2:12.09 | 518 | B | 1:03.71 | 1:08.38 | ||
16. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:12.50 | 513 | B | 1:02.58 | 1:09.92 | ||
17. | Kamiński Piotr | 99 | Trójka Łódź | 2:13.84 | 498 | R | 1:04.58 | 1:09.26 | ||
18. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 2:13.90 | 497 | R | 1:04.26 | 1:09.64 | ||
19. | Maciąg Piotr | 99 | Wisła Kraków | 2:16.92 | 465 | 1:08.54 | 1:08.38 | |||
20. | Gwóźdź Jan SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:18.10 | 453 | 1:06.80 | 1:11.30 | |||
21. | Jazykow Filip | 99 | Juvenia Białystok | 2:18.26 | 452 | 1:05.97 | 1:12.29 | |||
22. | Kepa Kacper | 99 | GOS Raszyn | 2:19.31 | 441 | 1:07.92 | 1:11.39 | |||
23. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polna Warszawa | 2:19.51 | 440 | 1:05.58 | 1:13.93 | |||
24. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 2:19.52 | 439 | 1:07.99 | 1:11.53 | |||
25. | Mołdrzyk Maciej | 99 | MOSM Tychy | 2:19.57 | 439 | 1:05.88 | 1:13.69 | |||
26. | Ołdak Jakub | 99 | Rekin Świebodzice | 2:22.56 | 412 | 1:07.75 | 1:14.81 | |||
27. | Gil Bartosz | 99 | Wodnik Rawicz | 2:27.42 | 372 | 1:11.48 | 1:15.94 | |||
28. | Kawalec Lech | 99 | Orka Zamość | 2:30.63 | 349 | 1:11.59 | 1:19.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13/3/2015 - 11:34 | Dziewcząt, 400m zmienny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 4:42.49 4:49.38 | Jedrzejczak Otylia | POL | ??? | 1999 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:57.61 | 673 | A | 1:07.67 | 1:14.90 | 1:24.83 | 1:10.21 | ||
2. | Janiszewska Dominika SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:58.67 | 666 | A | 1:08.04 | 1:18.91 | 1:23.46 | 1:08.26 | ||
3. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:00.77 | 652 | A | 1:09.80 | 1:16.67 | 1:25.66 | 1:08.64 | ||
4. | Adamczyk Julia | 99 | Lublinianka Lublin | 5:02.01 | 644 | A | 1:08.44 | 1:14.37 | 1:26.48 | 1:12.72 | ||
5. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:04.90 | 626 | A | 1:08.73 | 1:15.65 | 1:27.68 | 1:12.84 | ||
6. | Trafas Kornelia | 99 | Warta Poznań | 5:05.32 | 623 | A | 1:09.58 | 1:18.59 | 1:27.58 | 1:09.57 | ||
7. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 5:08.69 | 603 | A | 1:09.08 | 1:20.16 | 1:29.11 | 1:10.34 | ||
8. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:09.97 | 595 | A | 1:10.87 | 1:20.77 | 1:23.76 | 1:14.57 | ||
9. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:10.91 | 590 | B | 1:10.88 | 1:19.42 | 1:25.59 | 1:15.02 | ||
10. | Bielińska Karolina | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 5:16.72 | 558 | B | 1:10.51 | 1:24.77 | 1:27.30 | 1:14.14 | ||
11. | Smoła Monika | 99 | Delfin Toruń | 5:21.08 | 536 | B | 1:11.37 | 1:24.29 | 1:33.13 | 1:12.29 | ||
12. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 5:25.21 | 516 | B | 1:14.53 | 1:20.74 | 1:35.34 | 1:14.60 | ||
13. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 5:29.51 | 496 | B | 1:16.07 | 1:25.08 | 1:30.79 | 1:17.57 | ||
14. | Rączka Marika | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 5:36.52 | 465 | B | 1:17.07 | 1:29.15 | 1:34.80 | 1:15.50 | ||
15. | Fuks Gabriela | 99 | Gilus Gilowice | 5:38.85 | 456 | B | 1:17.03 | 1:26.35 | 1:37.02 | 1:18.45 | ||
16. | Zdunek Klaudia | 99 | Polonez Wyszków | 5:45.36 | 430 | B | 1:15.05 | 1:26.48 | 1:42.01 | 1:21.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13/3/2015 - 11:48 | Chłopców, 400m zmienny | 16 lat Wyniki Eliminacje |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 4:12.87 4:21.42 | Cieślak Marcin | 03914 | Gorzow Wlkp. | 2008 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
1. | Chmielewski Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 4:27.82 | 679 | A | 1:02.19 | 1:07.61 | 1:17.02 | 1:01.00 | |||
2. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:28.18 | 677 | A | 1:02.15 | 1:08.83 | 1:16.21 | 1:00.99 | |||
3. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 4:28.46 | 675 | A | 1:01.39 | 1:06.72 | 1:16.89 | 1:03.46 | |||
4. | Bujak Dominik | 99 | Salos Cortile Kielce | 4:31.27 | 654 | A | 1:02.81 | 1:09.17 | 1:15.96 | 1:03.33 | |||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:32.48 | 645 | A | 1:02.20 | 1:10.28 | 1:15.10 | 1:04.90 | |||
6. | Macner Michał | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:34.93 | 628 | A | 1:02.98 | 1:08.52 | 1:18.99 | 1:04.44 | |||
7. | Pecyna Maciej | 99 | IKS Konstancin | 4:38.74 | 603 | A | 1:03.28 | 1:12.00 | 1:18.26 | 1:05.20 | |||
8. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 4:39.35 | 599 | A | 1:02.49 | 1:09.07 | 1:21.96 | 1:05.83 | |||
9. | Śrama Gabriel | 99 | Warta Poznań | 4:40.16 | 593 | B | 1:03.50 | 1:08.81 | 1:24.58 | 1:03.27 | |||
10. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:40.79 | 589 | B | 1:04.07 | 1:09.39 | 1:25.00 | 1:02.33 | |||
11. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:41.92 | 582 | B | 1:05.29 | 1:11.00 | 1:21.77 | 1:03.86 | |||
12. | Łapot Radosław | 99 | MOS Katowice | 4:43.75 | 571 | B | 1:04.61 | 1:10.01 | 1:21.54 | 1:07.59 | |||
13. | Lenartowicz Kacper | 99 | IKS Konstancin | 4:45.58 | 560 | B | 1:03.31 | 1:13.48 | 1:24.56 | 1:04.23 | |||
14. | Kubiak Bartłomiej | 99 | Dziewiątka Kalisz | 4:45.83 | 559 | B | 1:03.27 | 1:13.09 | 1:21.94 | 1:07.53 | |||
15. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:49.70 | 537 | B | 1:02.98 | 1:13.15 | 1:18.02 | 1:15.55 | |||
16. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:50.04 | 535 | B | 1:03.27 | 1:11.75 | 1:25.57 | 1:09.45 | |||
17. | Bucewka Kajetan | 99 | Polna Warszawa | 4:50.55 | 532 | R | 1:04.38 | 1:16.12 | 1:24.15 | 1:05.90 | |||
18. | Panow Oliwer | 99 | Siódemka Sopot | 4:50.67 | 531 | R | 1:04.46 | 1:13.17 | 1:26.14 | 1:06.90 | |||
19. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:52.09 | 524 | 1:06.04 | 1:11.09 | 1:24.10 | 1:10.86 | ||||
20. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 4:54.41 | 511 | 1:05.60 | 1:13.33 | 1:24.99 | 1:10.49 | ||||
21. | Falbogowski Maciej | 99 | Warta Poznań | 4:54.73 | 510 | 1:06.41 | 1:14.05 | 1:26.45 | 1:07.82 | ||||
22. | Podzimski Wojciech | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:59.21 | 487 | 1:05.89 | 1:17.51 | 1:26.60 | 1:09.21 | ||||
23. | Poradziński Paweł | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 5:00.81 | 479 | 1:04.28 | 1:19.21 | 1:26.08 | 1:11.24 | ||||
24. | Winiarski Mateusz | 99 | Sokół Rzeszów | 5:01.18 | 478 | 1:06.93 | 1:17.61 | 1:27.79 | 1:08.85 | ||||
25. | Badan Dawid SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:07.78 | 447 | 1:10.71 | 1:21.52 | 1:28.18 | 1:07.37 | ||||
26. | Tekieli Jakub | 99 | SMS Galicja Kraków | 5:21.27 | 393 | 1:12.46 | 1:22.19 | 1:33.24 | 1:13.38 | ||||
DYSKW. | Zalewski Oskar | 99 | Pirania Targówek Warszawa | ||||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:41) |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |