Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich Oświęcim, 13/ - 15/3/2015 |
2 - ZMP Juniorów 16-letnich DZIEŃ I Finały | 13/3/2015 - 17:00 |
Konkurencja 1 13/3/2015 - 17:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 25.05 25.81 | Korc Agata Fryckowska Natalia | 00201 00802 | Moscow (RUS) Oświęcim | 2002 2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Fryckowska Natalia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 25.85 | 726 |
2. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 25.88 | 724 | ||||
3. | Roman Magdalena SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 26.93 | 642 | ||||
4. | Szatanek Julia | 99 | MKP Szczecin | 27.02 | 636 | ||||
5. | Andrzejewska Kamila | 99 | Lider Chełm | 27.28 | 618 | ||||
6. | Węckowska Ewa | 99 | Shark Rudna | 27.31 | 616 | ||||
7. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 27.49 | 604 | ||||
DYSKW. | Rzońca Patrycja | 99 | Śląsk Wrocław | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 16:57) |
Finał B |
9. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 27.27 | 618 |
10. | Słupek Roksana | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.43 | 608 | |||
11. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 27.50 | 603 | |||
12. | Sadowska Klaudia | 99 | Śląsk Wrocław | 27.77 | 586 | |||
13. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 27.80 | 584 | |||
14. | Żarnowska Karolina SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 27.99 | 572 | |||
15. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 28.03 | 569 | |||
16. | Kit Natalia | 99 | Dziewiątka Kalisz | 28.10 | 565 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 13/3/2015 - 17:03 | Chłopców, 50m dowolny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat | 22.34 | Werner Paweł | 00101 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 23.11 | 677 |
2. | Ostrowski Karol SSz | 99 | Neptun Stargard Szcz. | 23.55 | 640 | |||
3. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 23.81 | 619 | |||
4. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | Dziewiątka Kalisz | 23.84 | 617 | |||
5. | Ozimek Kacper | 99 | Żoliborz Warszawa | 24.32 | 581 | |||
6. | Zawadzki Szymon | 99 | Juvenia Białystok | 24.47 | 570 | |||
7. | Cukanow Michal | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 25.06 | 531 |
Finał B |
9. | Kołodziejczyk Sebastian | 99 | Torpeda Oleśnica | 24.34 | 580 |
10. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 24.35 | 579 | |||
11. | Karolkiewicz Jakub | 99 | Delfin Tarnobrzeg | 24.37 | 577 | |||
12. | Sadowski Adrian | 99 | GOS Raszyn | 24.40 | 575 | |||
13. | Hodur Dawid SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 24.54 | 566 | |||
14. | Marcinkowski Borys | 99 | Delfin Toruń | 24.59 | 562 | |||
15. | Worożewicz Konrad | 99 | Śląsk Wrocław | 24.91 | 541 | |||
16. | Bieroński Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 24.97 | 537 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 13/3/2015 - 17:12 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 30.62 31.60 | Sztandera Dominika | 00101 | Ostrowiec Sw | 2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Fryckowska Natalia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 32.97 | 666 |
2. | Drabik Martyna | 99 | Skalar Słupsk | 33.25 | 649 | |||
3. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 33.36 | 643 | |||
4. | Ugodzińska Aleksandra | 99 | Klub Pływacki Ciechanów | 33.37 | 642 | |||
5. | Durczyńska Katarzyna | 99 | Górnik Radlin | 33.48 | 636 | |||
6. | Samuła Wiktoria | 99 | Lublinianka Lublin | 33.57 | 631 | |||
7. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 33.82 | 617 | |||
8. | Dudek Sylwia | 99 | Gim 92 Ursynów | 34.11 | 601 |
Finał B |
9. | Patoła Anna | 99 | Piast Głogów | 34.02 | 606 |
10. | Kędziora Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 34.31 | 591 | |||
11. | Adamczyk Zofia | 99 | Górnik Radlin | 35.04 | 555 | |||
12. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 35.11 | 551 | |||
13. | Michałowska Martyna | 99 | Piątka Konstantynów Ł. | 35.30 | 543 | |||
14. | Knapik Weronika SR | 99 | AZS AWF Katowice | 35.36 | 540 | |||
15. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 35.94 | 514 | |||
16. | Szyszka Urszula | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 36.02 | 511 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 13/3/2015 - 17:21 | Chłopców, 50m klasyczny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat | 28.17 | Tokarski Krzysztof | 01311 | Gliwice | 2012 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 29.47 | 628 |
2. | Solak Łukasz | 99 | Swim Płock | 29.69 | 615 | |||
3. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 30.02 | 595 | |||
4. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.04 | 593 | |||
5. | Raszczuk Michał | 99 | Manta Jelcz-Laskowice | 30.06 | 592 | |||
6. | Dziedzic Dawid | 99 | MOSM Tychy | 30.21 | 583 | |||
7. | Winiatowski Patryk | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 30.26 | 581 | |||
8. | Mikołajczyk Michał | 99 | Dziewiątka Kalisz | 30.68 | 557 |
Finał B |
9. | Parzynowski Wojciech | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 29.94 | 599 |
10. | Strzałkowski Jacek | 99 | Znicz Koszalin | 30.31 | 578 | |||
11. | Winiarski Jakub | 99 | Jedynka Solex Lębork | 30.32 | 577 | |||
12. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 30.64 | 559 | |||
13. | Garbacz Dominik | 99 | Jedynka Łódź | 30.74 | 554 | |||
14. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 30.81 | 550 | |||
15. | Dobecki Jakub | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 30.90 | 545 | |||
16. | Michalski Krystian | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 31.44 | 518 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 13/3/2015 - 17:31 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 58.85 1:01.33 | Urbanczyk Aleksandra | POL | Leszno | 2003 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Ćwil Angela | 99 | MKS Piaseczno | 1:02.33 | 688 |
2. | Redner Sandra | 99 | Trójka Łódź | 1:02.64 | 678 | |||
3. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 1:02.72 | 676 | |||
4. | Gus Julia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 1:03.19 | 661 | |||
5. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:04.35 | 626 | |||
6. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 1:05.40 | 596 | |||
7. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 1:05.68 | 588 | |||
8. | Kolbowicz Barbara | 99 | MKP Szczecin | 1:06.44 | 568 |
Finał B |
9. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:06.35 | 571 |
10. | Tomiałowicz Karolina SOc | 99 | Kapry Armexim Pruszków | 1:07.15 | 550 | |||
11. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:07.19 | 549 | |||
12. | Tomaszewska Aleksandra | 99 | Salos Cortile Kielce | 1:07.34 | 546 | |||
13. | Żyława Katarzyna | 99 | Juvenia Wrocław | 1:07.45 | 543 | |||
14. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 1:07.61 | 539 | |||
15. | Filipkowska Dominika | 99 | Roś Pisz | 1:07.81 | 535 | |||
16. | Kantorska Daria | 99 | UKS G - 8 Bielany | 1:08.77 | 512 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 13/3/2015 - 17:41 | Chłopców, 100m motylkowy | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat | 53.20 | Wysoczyński Mateusz | 00106 | Oswiecim | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 54.64 | 698 |
2. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 55.63 | 661 | ||||
3. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 55.91 | 651 | ||||
4. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 57.01 | 614 | ||||
5. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | Dziewiątka Kalisz | 57.19 | 609 | ||||
6. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 57.47 | 600 | ||||
7. | Dębski Szymon | 99 | Nawa Skierniewice | 57.71 | 592 | ||||
DYSKW. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | ||||||
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 17:46) |
Finał B |
9. | Smul Błażej | 99 | Trójka Łódź | 58.22 | 577 |
10. | Pecyna Maciej | 99 | IKS Konstancin | 58.45 | 570 | |||
11. | Wańkowicz Błażej | 99 | Skalar Warszawa | 58.57 | 567 | |||
12. | Latowski Mateusz | 99 | Żabianka Gdańsk | 58.83 | 559 | |||
13. | Śrama Gabriel | 99 | Warta Poznań | 59.19 | 549 | |||
14. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 59.51 | 540 | |||
15. | Strzałkowski Jacek | 99 | Znicz Koszalin | 59.60 | 538 | |||
16. | Wilczak Kajetan | 99 | Dwójka Sochaczew | 59.70 | 535 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 13/3/2015 - 17:51 | Dziewcząt, 200m dowolny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 1:58.06 2:01.39 | Sokołowska Diana | 00309 | Poznań | 2011 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Roman Magdalena SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:02.57 | 746 | 59.14 | 1:03.43 |
2. | Szatanek Julia | 99 | MKP Szczecin | 2:04.69 | 708 | 1:00.26 | 1:04.43 | |||
3. | Rzońca Patrycja | 99 | Śląsk Wrocław | 2:05.53 | 694 | 1:01.41 | 1:04.12 | |||
4. | Lichwa Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:05.60 | 693 | 1:01.78 | 1:03.82 | |||
5. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 2:05.91 | 688 | 1:01.04 | 1:04.87 | |||
6. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:07.77 | 658 | 1:01.80 | 1:05.97 | |||
7. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:08.62 | 645 | 1:02.57 | 1:06.05 | |||
8. | Andrzejewska Kamila | 99 | Lider Chełm | 2:10.49 | 618 | 1:02.31 | 1:08.18 |
Finał B |
9. | Król Oliwia | 99 | Trójka Łódź | 2:09.50 | 632 | 1:03.15 | 1:06.35 |
10. | Janecka Zuzanna | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 2:10.62 | 616 | 1:02.68 | 1:07.94 | |||
11. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 2:11.21 | 608 | 1:01.54 | 1:09.67 | |||
12. | Dudek Sylwia | 99 | Gim 92 Ursynów | 2:12.96 | 584 | 1:03.76 | 1:09.20 | |||
13. | Sadowska Klaudia | 99 | Śląsk Wrocław | 2:13.38 | 579 | 1:03.31 | 1:10.07 | |||
14. | Żarnowska Karolina SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:13.50 | 577 | 1:03.93 | 1:09.57 | |||
15. | Zadumińska Weronika | 99 | Polonia Warszawa | 2:13.79 | 573 | 1:04.03 | 1:09.76 | |||
16. | Kit Natalia | 99 | Dziewiątka Kalisz | 2:15.28 | 554 | 1:03.90 | 1:11.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 13/3/2015 - 18:04 | Chłopców, 200m dowolny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat | 1:46.94 | Werner Paweł | 00101 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Kałużyński Antoni | 99 | Gim 92 Ursynów | 1:51.07 | 716 | 54.33 | 56.74 |
2. | Cukanow Michal | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:52.22 | 694 | 55.43 | 56.79 | |||
3. | Bryła Kamil | 99 | Lublinianka Lublin | 1:52.50 | 689 | 55.43 | 57.07 | |||
4. | Parzynowski Wojciech | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 1:53.57 | 669 | 55.17 | 58.40 | |||
5. | Sumara Beniamin | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 1:53.99 | 662 | 55.25 | 58.74 | |||
6. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:54.21 | 658 | 55.41 | 58.80 | |||
7. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 1:56.87 | 614 | 56.30 | 1:00.57 | |||
8. | Małyska Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 1:57.86 | 599 | 56.75 | 1:01.11 |
Finał B |
9. | Hodur Dawid SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:55.33 | 639 | 56.00 | 59.33 |
10. | Kepa Kacper | 99 | GOS Raszyn | 1:56.76 | 616 | 56.66 | 1:00.10 | |||
11. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 1:57.10 | 611 | 57.11 | 59.99 | |||
12. | Trześniwski Kacper | 99 | UKS G - 8 Bielany | 1:57.83 | 599 | 56.28 | 1:01.55 | |||
13. | Walczak Szymon | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:57.97 | 597 | 57.66 | 1:00.31 | |||
14. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:58.19 | 594 | 57.84 | 1:00.35 | |||
15. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:59.73 | 571 | 57.20 | 1:02.53 | |||
16. | Sadowski Adrian | 99 | GOS Raszyn | 2:00.19 | 565 | 56.84 | 1:03.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 13/3/2015 - 18:16 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 2:07.74 2:13.36 | Naziębło Klaudia | 00101 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 2:12.80 | 738 | 1:05.66 | 1:07.14 | |||
Minimum IE Baku |
2. | Gus Julia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:15.48 | 695 | 1:07.69 | 1:07.79 | |||
3. | Duda Zuzanna | 99 | Śląsk Wrocław | 2:15.77 | 690 | 1:06.59 | 1:09.18 | |||
4. | Słupek Roksana | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:20.47 | 623 | 1:07.74 | 1:12.73 | |||
5. | Jura Klaudia | 99 | Meduza Pajęczno | 2:21.29 | 613 | 1:07.36 | 1:13.93 | |||
6. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 2:22.21 | 601 | 1:09.59 | 1:12.62 | |||
7. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:23.39 | 586 | 1:09.39 | 1:14.00 | |||
8. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 2:23.70 | 582 | 1:10.15 | 1:13.55 |
Finał B |
9. | Suchan Zuzanna | 99 | Jedynka Ożarów Maz. | 2:22.15 | 602 | 1:09.92 | 1:12.23 |
10. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 2:23.18 | 589 | 1:10.31 | 1:12.87 | ||||
11. | Cieślikowska Zuzanna | 99 | Pingwiny Warszawa | 2:23.51 | 585 | 1:08.09 | 1:15.42 | ||||
12. | Kowalska Aleksandra | 99 | Płetwal Mława | 2:23.75 | 582 | 1:09.16 | 1:14.59 | ||||
13. | Kruszczyńska Julia | 99 | Ruch Grudziądz | 2:26.22 | 553 | 1:09.92 | 1:16.30 | ||||
14. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:28.91 | 523 | 1:12.46 | 1:16.45 | ||||
15. | Berezowska Maja | 99 | Delfin Gdynia | 2:30.90 | 503 | 1:12.65 | 1:18.25 | ||||
DYSKW. | Galicka Wiktoria | 99 | Kapry Armexim Pruszków | ||||||||
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie) (Czas: 18:20) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 13/3/2015 - 18:29 | Chłopców, 200m grzbietowy | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat | 1:55.56 | Wysoczyński Mateusz | 00106 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Stokowski Kacper | 99 | UKS G - 8 Bielany | 1:57.71 | 732 | 57.27 | 1:00.44 |
2. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 2:00.15 | 688 | 58.56 | 1:01.59 | |||
3. | Sęczek Szymon | 99 | Trójka Łódź | 2:03.61 | 632 | 1:00.16 | 1:03.45 | |||
4. | Gałecki Mateusz | 99 | Śląsk Wrocław | 2:07.67 | 574 | 1:02.24 | 1:05.43 | |||
5. | Gajdziński Konrad | 99 | MKP Myślibórz | 2:07.92 | 570 | 1:00.81 | 1:07.11 | |||
6. | Laskowski Michał | 99 | Delfin Gdynia | 2:08.07 | 568 | 1:02.52 | 1:05.55 | |||
7. | Szczepański Kacper | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:09.35 | 552 | 1:01.03 | 1:08.32 | |||
8. | Franke Paweł | 99 | UKS G - 8 Bielany | 2:09.68 | 547 | 1:01.87 | 1:07.81 |
Finał B |
9. | Góral Michał | 99 | MOS Katowice | 2:08.65 | 561 | 1:02.15 | 1:06.50 |
10. | Gryz Dawid | 99 | MKP Szczecin | 2:08.93 | 557 | 1:03.03 | 1:05.90 | |||
11. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 2:09.47 | 550 | 1:02.66 | 1:06.81 | |||
12. | Ziąbka Piotr | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 2:09.83 | 545 | 1:03.31 | 1:06.52 | |||
13. | Głąb Karol | 99 | Sokół Rzeszów | 2:10.37 | 539 | 1:03.48 | 1:06.89 | |||
14. | Bieroński Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 2:10.58 | 536 | 1:03.85 | 1:06.73 | |||
15. | Cecere Marco | 99 | Warta Poznań | 2:10.66 | 535 | 1:03.49 | 1:07.17 | |||
16. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:16.74 | 467 | 1:06.33 | 1:10.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 13/3/2015 - 18:41 | Dziewcząt, 400m zmienny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 4:42.49 4:49.38 | Jedrzejczak Otylia | POL | ??? | 1999 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
Finał A |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:46.38 | 755 | 1:05.09 | 1:12.01 | 1:22.52 | 1:06.76 | |||
Minimum IE Baku |
2. | Adamczyk Julia | 99 | Lublinianka Lublin | 4:51.59 | 715 | 1:06.87 | 1:13.41 | 1:24.78 | 1:06.53 | |||
3. | Janiszewska Dominika SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:57.61 | 673 | 1:06.77 | 1:16.97 | 1:23.24 | 1:10.63 | |||
4. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:00.72 | 652 | 1:08.66 | 1:15.67 | 1:26.70 | 1:09.69 | |||
5. | Trafas Kornelia | 99 | Warta Poznań | 5:04.21 | 630 | 1:10.54 | 1:19.17 | 1:27.25 | 1:07.25 | |||
6. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:05.73 | 621 | 1:09.91 | 1:19.66 | 1:22.18 | 1:13.98 | |||
7. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 5:08.32 | 605 | 1:08.98 | 1:18.51 | 1:28.52 | 1:12.31 | |||
8. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 5:12.32 | 582 | 1:08.27 | 1:19.95 | 1:29.50 | 1:14.60 |
Finał B |
9. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 5:11.89 | 585 | 1:10.79 | 1:19.04 | 1:27.26 | 1:14.80 |
10. | Bielińska Karolina | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 5:15.13 | 567 | 1:09.13 | 1:24.84 | 1:28.18 | 1:12.98 | |||
11. | Smoła Monika | 99 | Delfin Toruń | 5:16.74 | 558 | 1:09.86 | 1:22.99 | 1:33.35 | 1:10.54 | |||
12. | Zdunek Klaudia | 99 | Polonez Wyszków | 5:27.60 | 504 | 1:15.23 | 1:24.57 | 1:32.48 | 1:15.32 | |||
13. | Chamera Weronika SO | 99 | Motyl MOSiR St. Wola | 5:27.61 | 504 | 1:16.53 | 1:26.01 | 1:29.39 | 1:15.68 | |||
14. | Rączka Marika | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 5:33.53 | 478 | 1:15.98 | 1:29.48 | 1:35.06 | 1:13.01 | |||
15. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 5:33.82 | 477 | 1:17.74 | 1:24.98 | 1:37.78 | 1:13.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 13/3/2015 - 19:00 | Chłopców, 400m zmienny | 16 lat Wyniki Finał |
RP 16 lat | 4:12.87 | Cieślak Marcin | 03914 | Gorzow Wlkp. | 2008 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
Finał A |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 4:20.58 | 738 | 58.40 | 1:04.47 | 1:16.69 | 1:01.02 |
2. | Bujak Dominik | 99 | Salos Cortile Kielce | 4:22.64 | 720 | 1:00.34 | 1:07.89 | 1:14.00 | 1:00.41 | ||||
3. | Chmielewski Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 4:26.66 | 688 | 1:00.93 | 1:06.25 | 1:19.38 | 1:00.10 | ||||
4. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:27.19 | 684 | 1:01.99 | 1:08.28 | 1:16.61 | 1:00.31 | ||||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:33.42 | 638 | 1:01.57 | 1:11.13 | 1:16.56 | 1:04.16 | ||||
6. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 4:39.63 | 597 | 1:02.32 | 1:11.26 | 1:21.34 | 1:04.71 | ||||
7. | Pecyna Maciej | 99 | IKS Konstancin | 4:42.98 | 576 | 1:00.59 | 1:13.17 | 1:20.39 | 1:08.83 | ||||
DYSKW. | Macner Michał | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | ||||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 18:58) |
Finał B |
9. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:37.77 | 609 | 1:03.15 | 1:13.59 | 1:16.69 | 1:04.34 |
10. | Lenartowicz Kacper | 99 | IKS Konstancin | 4:39.86 | 595 | 1:02.61 | 1:11.98 | 1:23.07 | 1:02.20 | |||
11. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 4:40.57 | 591 | 1:05.47 | 1:10.90 | 1:22.21 | 1:01.99 | |||
12. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:42.33 | 580 | 1:05.42 | 1:09.54 | 1:25.01 | 1:02.36 | |||
13. | Łapot Radosław | 99 | MOS Katowice | 4:43.06 | 575 | 1:05.43 | 1:11.73 | 1:22.25 | 1:03.65 | |||
14. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:45.69 | 560 | 1:05.77 | 1:12.27 | 1:21.42 | 1:06.23 | |||
15. | Kubiak Bartłomiej | 99 | Dziewiątka Kalisz | 4:46.58 | 554 | 1:04.70 | 1:14.02 | 1:21.18 | 1:06.68 | |||
16. | Bucewka Kajetan | 99 | Polna Warszawa | 4:53.50 | 516 | 1:03.64 | 1:16.70 | 1:26.85 | 1:06.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 13/3/2015 - 19:18 | Dziewcząt, 4 x 200m dowolny | 16 lat Wyniki |
RP 16 lat Mimimum IE Baku | 8:26.11 8:09.56 | MKP Słowianka Gorzów Wlkp. | 00104 | Gorzów Wlkp | 2008 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 8:31.63 | 707 |
Śliwowska Katarzyna SO Lichwa Dominika SO | +0,87 +0,36 | 1:02.58 1:00.38 | 2:09.52 2:05.50 | Pająk Liliana SO Leszczyńska Klaudia Julia SO | +0,49 +0,32 | 1:01.55 1:00.91 | 2:08.18 2:08.43 |
2. | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 8:38.61 | 679 |
Janiszewska Dominika SWwa Żarnowska Karolina SWwa | +0,94 +0,48 | 1:02.66 1:02.00 | 2:08.87 2:13.01 | Zadumińska Weronika Roman Magdalena SWwa | +0,29 +0,46 | 1:03.67 59.15 | 2:13.41 2:03.32 |
3. | Piętnastka Bydgoszcz 1 | Piętnastka Bydgoszcz | 8:46.50 | 649 |
Fryckowska Natalia Słupek Roksana | +0,88 +0,62 | 1:02.30 1:02.95 | 2:08.22 2:11.65 | Gus Julia Wielewska Alicja | +0,26 +0,07 | 1:01.32 1:04.85 | 2:08.85 2:17.78 |
4. | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 8:47.14 | 647 |
Rzońca Patrycja Duda Zuzanna | +0,96 +0,15 | 1:01.80 1:04.95 | 2:07.61 2:14.30 | Wałek Julia Sadowska Klaudia | +0,57 +0,68 | 1:03.79 1:03.04 | 2:12.78 2:12.45 |
5. | MKP Szczecin 1 | MKP Szczecin | 9:00.36 | 600 |
Szatanek Julia Musztafaga Maja | +0,91 +0,54 | 1:00.11 1:06.79 | 2:05.39 2:21.72 | Kolbowicz Barbara Kawczak Joanna | +0,40 +0,56 | 1:04.98 1:04.20 | 2:15.74 2:17.51 |
6. | MOS Dąbrowa Grn. 1 | MOS Dąbrowa Grn. | 9:16.39 | 550 |
Janecka Zuzanna Noworzyn Wiktoria | +0,75 +0,72 | 1:04.93 1:07.30 | 2:14.19 2:20.68 | Polarz Natalia Szlachcic Wiktoria | +0,36 +0,46 | 1:07.58 1:05.41 | 2:23.27 2:18.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 13/3/2015 - 19:35 | Chłopców, 4 x 200m dowolny | 16 lat Wyniki |
RP 16 lat | 7:30.64 | WKS Śląsk Wrocław | 00601 | Poznań | 2001 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 1 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 7:44.47 | 683 |
Parzynowski Wojciech Ziąbka Piotr | +0,70 +0,35 | 55.11 58.72 | 1:53.35 2:01.55 | Kaźmierczak Kamil Cukanow Michal | +0,44 +0,52 | 55.39 54.43 | 1:54.30 1:55.27 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 7:49.74 | 660 |
Marczuk Szymon SO Ostrowski Dominik SO | +0,74 +0,26 | 57.13 56.72 | 1:56.89 1:57.86 | Goleniec Kamil SO Stanek Adam SO | +0,56 +0,19 | 56.55 56.68 | 1:56.59 1:58.40 |
3. | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 7:52.85 | 647 |
Chmielewski Jakub Gawron Oskar | +0,77 +0,45 | 56.92 57.45 | 1:54.09 2:04.51 | Szarek Dawid Ławnik Jakub | +0,37 +0,51 | 56.22 56.54 | 1:56.88 1:57.37 |
4. | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 7:53.84 | 643 |
Sieczek Adrian SWwa Pawełek Paweł | +0,80 +0,38 | 56.09 57.16 | 1:59.24 1:59.50 | Wlazłowski Damian Hodur Dawid SWwa | +0,17 +0,30 | 55.06 55.12 | 1:59.44 1:55.66 |
5. | MOS Dąbrowa Grn. 1 | MOS Dąbrowa Grn. | 7:54.73 | 639 |
Szota Grzegorz Chromik Szymon | +0,86 +0,55 | 56.76 57.46 | 1:58.40 2:00.69 | Żaak Robert Sumara Beniamin | +0,43 +0,60 | 57.21 54.51 | 2:00.85 1:54.79 |
6. | Piętnastka Bydgoszcz 1 | Piętnastka Bydgoszcz | 7:58.98 | 622 |
Szczepański Kacper Winiatowski Patryk | +0,88 +0,44 | 56.98 55.84 | 1:58.37 1:58.06 | Dembski Patryk Magielski Jakub | +0,41 +0,44 | 56.96 56.92 | 1:58.79 2:03.76 |
7. | Siódemka Sopot 1 | Siódemka Sopot | 8:07.23 | 591 |
Lewiński Michał Panow Oliwer | +0,81 +0,65 | 58.30 59.05 | 1:59.36 2:03.03 | Kruk Karol Szweda Mateusz | +0,61 +0,65 | 59.80 57.79 | 2:03.81 2:01.03 |
8. | Warta Poznań 1 | Warta Poznań | 8:07.97 | 589 |
Dutkiewicz Dominik Falbogowski Maciej | +0,78 +0,22 | 58.14 1:00.33 | 2:00.88 2:06.44 | Cecere Marco Śrama Gabriel | +0,41 +0,37 | 57.79 56.05 | 2:01.91 1:58.74 |
9. | Żoliborz Warszawa 1 | Żoliborz Warszawa | 8:09.11 | 584 |
Rudnicki Marcin Pawlikowski Jakub | +0,77 +0,46 | 58.46 57.68 | 2:01.46 2:02.96 | Godlewski Tomasz Ozimek Kacper | +0,41 +0,27 | 58.52 56.60 | 2:05.07 1:59.62 |
10. | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 8:11.18 | 577 |
Podzimski Wojciech Walczak Szymon | +0,87 +0,50 | 59.94 58.24 | 2:06.56 1:58.14 | Rokita Aleksander Macner Michał | +0,53 +0,35 | 1:01.29 55.63 | 2:09.86 1:56.62 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |