Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich Oświęcim, 13/ - 15/3/2015 |
4 - ZMP Juniorów 16-letnich DZIEŃ II Finały | 14/3/2015 - 16:45 |
Konkurencja 15 14/3/2015 - 16:57 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat Mimimum IE Baku | 26.59 27.02 | Urbanczyk Aleksandra | POL | Leszno | 2003 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Fryckowska Natalia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.46 | 699 |
2. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 28.14 | 650 | |||
3. | Ćwil Angela | 99 | MKS Piaseczno | 28.30 | 639 | |||
4. | Durczyńska Katarzyna | 99 | Górnik Radlin | 28.49 | 626 | |||
5. | Redner Sandra | 99 | Trójka Łódź | 28.63 | 617 | |||
6. | Jankowska Justyna | 99 | Kmita Zabierzów | 29.38 | 571 | |||
7. | Skorupa Monika | 99 | Vega Dobrodzień | 29.43 | 568 | |||
8. | Trafas Kornelia | 99 | Warta Poznań | 29.58 | 559 |
Finał B |
9. | Wietrzynska Renata | 99 | Wodnik Radom | 29.38 | 571 |
10. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 29.77 | 549 | |||
11. | Adamczyk Zofia | 99 | Górnik Radlin | 29.92 | 541 | |||
12. | Kubik Martyna | 99 | Aligator Gorzyce | 30.17 | 527 | |||
13. | Kamieniarz Weronika | 99 | Górnik Radlin | 30.43 | 514 | |||
14. | Tomiałowicz Karolina SOc | 99 | Kapry Armexim Pruszków | 30.48 | 511 | |||
15. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.57 | 507 | |||
16. | Tomaszewska Aleksandra | 99 | Salos Cortile Kielce | 30.81 | 495 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 14/3/2015 - 17:00 | Chłopców, 50m motylkowy | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat | 24.24 | Chudy Michał | 01315 | Ostrowiec Sw | 2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 25.00 | 663 |
2. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 25.18 | 648 | |||
3. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 25.39 | 632 | |||
4. | Dziedzic Dawid | 99 | MOSM Tychy | 25.45 | 628 | |||
5. | Solak Łukasz | 99 | Swim Płock | 25.87 | 598 | |||
6. | Cukanow Michal | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 26.05 | 586 | |||
7. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 26.18 | 577 | |||
8. | Piszczorowicz Bartosz | 99 | Dziewiątka Kalisz | 26.59 | 551 |
Finał B |
9. | Marcinkowski Borys | 99 | Delfin Toruń | 26.40 | 563 |
10. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 26.45 | 559 | |||
11. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 26.56 | 552 | |||
12. | Worożewicz Konrad | 99 | Śląsk Wrocław | 26.58 | 551 | |||
13. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 26.63 | 548 | |||
14. | Smul Błażej | 99 | Trójka Łódź | 26.66 | 546 | |||
15. | Królik Paweł | 99 | Juvenia Białystok | 26.68 | 545 | |||
16. | Latowski Mateusz | 99 | Żabianka Gdańsk | 26.77 | 540 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 14/3/2015 - 17:09 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat Mimimum IE Baku | 27.65 28.11 | Naziębło Klaudia | 00101 | Gorzow Wielkopolski | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 29.59 | 655 |
2. | Duda Zuzanna | 99 | Śląsk Wrocław | 29.74 | 645 | |||
3. | Ćwil Angela | 99 | MKS Piaseczno | 29.78 | 642 | |||
4. | Suchecka Katarzyna | 99 | Ostrobramska Warszawa | 30.33 | 608 | |||
5. | Słupek Roksana | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 30.59 | 593 | |||
Redner Sandra | 99 | Trójka Łódź | 30.59 | 593 | ||||
7. | Galicka Wiktoria | 99 | Kapry Armexim Pruszków | 30.79 | 581 | |||
8. | Kowalska Aleksandra | 99 | Płetwal Mława | 31.21 | 558 |
Finał B |
9. | Cieślikowska Zuzanna | 99 | Pingwiny Warszawa | 30.86 | 577 |
10. | Węckowska Ewa | 99 | Shark Rudna | 30.95 | 572 | |||
11. | Szlachcic Wiktoria | 99 | MOS Dąbrowa Grn. | 31.01 | 569 | |||
12. | Ożóg Paulina | 99 | Bobry Dębica | 31.29 | 554 | |||
13. | Jura Klaudia | 99 | Meduza Pajęczno | 31.32 | 552 | |||
14. | Niemiec Adrianna | 99 | SMS Galicja Kraków | 31.45 | 545 | |||
15. | Suchan Zuzanna | 99 | Jedynka Ożarów Maz. | 31.72 | 531 | |||
16. | Karaszkiewicz Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 31.97 | 519 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 14/3/2015 - 17:18 | Chłopców, 50m grzbietowy | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat | 25.01 | Murzyn Dawid | 00106 | Ostrowiec Sw | 2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Finał A |
1. | Kaźmierczak Kamil | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 25.52 | 695 |
2. | Ostrowski Karol SSz | 99 | Neptun Stargard Szcz. | 26.19 | 643 | |||
3. | Gajdziński Konrad | 99 | MKP Myślibórz | 26.27 | 637 | |||
4. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 26.38 | 629 | |||
5. | Bieroński Michał | 99 | Śląsk Wrocław | 27.21 | 573 | |||
6. | Gałecki Mateusz | 99 | Śląsk Wrocław | 27.29 | 568 | |||
7. | Głąb Karol | 99 | Sokół Rzeszów | 27.60 | 549 | |||
8. | Winiatowski Patryk | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 27.78 | 539 |
Finał B |
9. | Laskowski Michał | 99 | Delfin Gdynia | 27.60 | 549 |
10. | Wlazłowski Damian | 99 | Polonia Warszawa | 27.80 | 537 | |||
11. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 27.86 | 534 | |||
12. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 28.16 | 517 | |||
13. | Podwika Kamil | 99 | SMS Galicja Kraków | 28.21 | 514 | |||
14. | Jagiełło Aleksander | 99 | Meduza Pajęczno | 28.30 | 509 | |||
15. | Franke Paweł | 99 | UKS G - 8 Bielany | 28.56 | 496 | |||
16. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 28.81 | 483 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 14/3/2015 - 17:28 | Dziewcząt, 400m dowolny | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat Mimimum IE Baku | 4:08.04 4:15.67 | Kilijańska Donata | 00612 | Poznan | 2011 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
Finał A |
1. | Piechota Paulina | 99 | UKS 190 Łódź | 4:14.18 | 785 | 1:00.93 | 1:03.92 | 1:04.45 | 1:04.88 | |||
minimum IE Baku |
2. | Szatanek Julia | 99 | MKP Szczecin | 4:20.18 | 732 | 1:01.35 | 1:05.69 | 1:07.14 | 1:06.00 | |||
3. | Roman Magdalena SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:23.31 | 706 | 1:02.31 | 1:06.16 | 1:07.54 | 1:07.30 | |||
4. | Lichwa Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:26.03 | 685 | |||||||
5. | Król Oliwia | 99 | Trójka Łódź | 4:29.84 | 656 | 1:04.46 | 1:08.33 | 1:09.11 | 1:07.94 | |||
6. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:30.43 | 652 | 1:03.84 | 1:08.74 | 1:09.52 | 1:08.33 | |||
7. | Janiszewska Dominika SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:30.52 | 651 | 1:04.30 | 1:08.81 | 1:09.22 | 1:08.19 | |||
8. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 4:33.62 | 629 | 1:04.76 | 1:09.63 | 1:10.29 | 1:08.94 |
Finał B |
9. | Śliwowska Katarzyna SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:30.04 | 655 | 1:05.01 | 1:09.34 | 1:08.72 | 1:06.97 |
10. | Leończuk Sara | 99 | UKS G - 8 Bielany | 4:33.85 | 628 | 1:05.06 | 1:08.77 | 1:10.11 | 1:09.91 | |||
11. | Świąder Patrycja | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:34.85 | 621 | 1:05.60 | 1:09.57 | 1:10.45 | 1:09.23 | |||
12. | Zadumińska Weronika | 99 | Polonia Warszawa | 4:39.63 | 589 | 1:05.21 | 1:10.68 | 1:12.59 | 1:11.15 | |||
13. | Góralczyk Anna SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:41.24 | 579 | 1:06.78 | 1:11.55 | 1:11.95 | 1:10.96 | |||
14. | Wałek Julia | 99 | Śląsk Wrocław | 4:41.41 | 578 | 1:07.03 | 1:11.25 | 1:12.39 | 1:10.74 | |||
15. | Świątek Zuzanna SR | 99 | Unia Racibórz | 4:41.64 | 577 | 1:06.67 | 1:11.07 | 1:12.67 | 1:11.23 | |||
16. | Kładoczna Julia | 99 | Żoliborz Warszawa | 4:46.00 | 551 | 1:06.80 | 1:12.54 | 1:13.92 | 1:12.74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 14/3/2015 - 17:45 | Chłopców, 400m dowolny | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat | 3:47.70 | Wojdak Wojciech | 03106 | Ostrowiec Sw. | 2012 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
Finał A |
1. | Kałużyński Antoni | 99 | Gim 92 Ursynów | 3:54.05 | 745 | 56.30 | 59.24 | 1:00.14 | 58.37 |
2. | Parzynowski Wojciech | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 3:59.29 | 697 | 58.21 | 1:00.68 | 1:01.31 | 59.09 | |||
3. | Chmielewski Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 3:59.36 | 697 | 57.81 | 1:00.69 | 1:01.25 | 59.61 | |||
4. | Bryła Kamil | 99 | Lublinianka Lublin | 4:00.83 | 684 | 58.49 | 1:01.45 | 1:01.68 | 59.21 | |||
5. | Macner Michał | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:01.00 | 683 | 57.53 | 1:00.79 | 1:01.89 | 1:00.79 | |||
6. | Małyska Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 4:03.11 | 665 | 57.88 | 1:02.05 | 1:02.02 | 1:01.16 | |||
7. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:05.92 | 642 | 1:00.50 | 1:01.74 | 1:01.69 | 1:01.99 | |||
8. | Krawczyk Paweł | 99 | BUKS Warszawa | 4:12.22 | 595 | 57.56 | 1:01.90 | 1:05.79 | 1:06.97 |
Finał B |
9. | Rogoziński Mateusz SOc | 99 | KSZO Ostrowiec Św. | 4:05.18 | 648 | 1:00.64 | 1:03.55 | 1:02.37 | 58.62 |
10. | Lenartowicz Kacper | 99 | IKS Konstancin | 4:08.19 | 625 | 59.41 | 1:03.63 | 1:03.70 | 1:01.45 | |||
11. | Kepa Kacper | 99 | GOS Raszyn | 4:08.47 | 623 | 1:00.34 | 1:03.78 | 1:02.43 | 1:01.92 | |||
12. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 4:09.17 | 618 | 59.74 | 1:03.79 | 1:04.32 | 1:01.32 | |||
13. | Szarek Dawid | 99 | Śląsk Wrocław | 4:09.76 | 613 | 59.48 | 1:03.95 | 1:03.74 | 1:02.59 | |||
14. | Sęczek Szymon | 99 | Trójka Łódź | 4:13.69 | 585 | 1:00.57 | 1:04.36 | 1:04.16 | 1:04.60 | |||
15. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:14.09 | 582 | 59.71 | 1:04.54 | 1:05.73 | 1:04.11 | |||
16. | Trześniwski Kacper | 99 | UKS G - 8 Bielany | 4:15.57 | 572 | 59.62 | 1:04.45 | 1:04.81 | 1:06.69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 14/3/2015 - 18:01 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat Mimimum IE Baku | 2:25.38 2:29.72 | Zachoszcz Paulina | 00104 | Szczecin | 2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Prochownik Olimpia SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:32.77 | 683 | 1:14.78 | 1:17.99 |
2. | Samuła Wiktoria | 99 | Lublinianka Lublin | 2:32.99 | 680 | 1:14.63 | 1:18.36 | |||
3. | Nieszporek Wiktoria | 99 | UKS 190 Łódź | 2:33.34 | 675 | 1:13.83 | 1:19.51 | |||
4. | Kędziora Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 2:34.71 | 658 | 1:15.14 | 1:19.57 | |||
5. | Knapik Weronika SR | 99 | AZS AWF Katowice | 2:39.78 | 597 | 1:15.81 | 1:23.97 | |||
6. | Dudek Sylwia | 99 | Gim 92 Ursynów | 2:40.85 | 585 | 1:15.76 | 1:25.09 | |||
7. | Durczyńska Katarzyna | 99 | Górnik Radlin | 2:41.41 | 579 | 1:14.86 | 1:26.55 | |||
8. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:44.02 | 552 | 1:15.84 | 1:28.18 |
Finał B |
9. | Sadowska Klaudia | 99 | Śląsk Wrocław | 2:41.40 | 579 | 1:17.76 | 1:23.64 |
10. | Michałowska Martyna | 99 | Piątka Konstantynów Ł. | 2:41.63 | 577 | 1:17.61 | 1:24.02 | |||
11. | Grygier Aleksandra | 99 | Fala Swarzędz | 2:44.87 | 543 | 1:19.56 | 1:25.31 | |||
12. | Wawrzynkiewicz Wiktoria | 99 | Żoliborz Warszawa | 2:45.32 | 539 | 1:18.15 | 1:27.17 | |||
13. | Adamczyk Zofia | 99 | Górnik Radlin | 2:47.25 | 520 | 1:19.62 | 1:27.63 | |||
14. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 2:48.57 | 508 | 1:22.57 | 1:26.00 | |||
15. | Turko Daria | 99 | Górnik Radlin | 2:48.58 | 508 | 1:20.72 | 1:27.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 14/3/2015 - 18:15 | Chłopców, 200m klasyczny | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat | 2:13.03 | Zbutowicz Karol | 00213 | Ostrowiec Sw | 2014 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 2:15.35 | 708 | 1:04.49 | 1:10.86 |
2. | Solak Łukasz | 99 | Swim Płock | 2:19.63 | 645 | 1:06.65 | 1:12.98 | ||||
3. | Dziedzic Dawid | 99 | MOSM Tychy | 2:20.04 | 639 | 1:06.14 | 1:13.90 | ||||
4. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:20.40 | 634 | 1:09.22 | 1:11.18 | ||||
5. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko-Biała | 2:22.11 | 612 | 1:07.14 | 1:14.97 | ||||
6. | Garbacz Dominik | 99 | Jedynka Łódź | 2:22.32 | 609 | 1:06.78 | 1:15.54 | ||||
7. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:22.88 | 602 | 1:10.32 | 1:12.56 | ||||
DYSKW. | Strzałkowski Jacek | 99 | Znicz Koszalin | ||||||||
K3 - Obrót ciała na plecy w trakcie wyścigu (za wyjątkiem wykonywania nawrotu, po dotknięciu dłońmi, a przed opuszczeniem ściany) (Czas: 18:30) |
Finał B |
9. | Michalski Krystian | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 2:23.47 | 594 | 1:10.52 | 1:12.95 |
10. | Raszczuk Michał | 99 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:25.60 | 569 | 1:08.97 | 1:16.63 | |||
11. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:25.88 | 565 | 1:11.03 | 1:14.85 | |||
12. | Turkowski Mateusz | 99 | Jedynka Łódź | 2:26.02 | 564 | 1:08.64 | 1:17.38 | |||
13. | Winiarski Jakub | 99 | Jedynka Solex Lębork | 2:26.21 | 562 | 1:11.20 | 1:15.01 | |||
14. | Jung Krzysztof | 99 | AZS AWF Katowice | 2:26.43 | 559 | 1:09.11 | 1:17.32 | |||
15. | Kapica Hubert | 99 | MTS Kwidzyn | 2:26.74 | 556 | 1:10.46 | 1:16.28 | |||
16. | Gawron Oskar | 99 | Śląsk Wrocław | 2:26.85 | 554 | 1:10.74 | 1:16.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 14/3/2015 - 18:28 | Dziewcząt, 200m zmienny | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat Mimimum IE Baku | 2:11.56 2:18.02 | Urbanczyk Aleksandra Gus Julia | POL 00802 | Dublin (IRL) Oświęcim | 2003 2015 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Gus Julia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:17.37 | 721 | 1:04.57 | 1:12.80 | |||
Minimum IE Baku |
2. | Adamczyk Julia | 99 | Lublinianka Lublin | 2:18.13 | 709 | 1:05.20 | 1:12.93 | ||||
Minimum IE Baku | |||||||||||
3. | Pająk Liliana SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:21.06 | 666 | 1:06.60 | 1:14.46 | ||||
4. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:24.07 | 625 | 1:08.77 | 1:15.30 | ||||
5. | Janiszewska Dominika SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:24.52 | 619 | 1:09.73 | 1:14.79 | ||||
6. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 2:24.59 | 618 | 1:08.03 | 1:16.56 | ||||
7. | Kolbowicz Barbara | 99 | MKP Szczecin | 2:24.64 | 617 | 1:07.58 | 1:17.06 | ||||
8. | Trafas Kornelia | 99 | Warta Poznań | 2:28.24 | 574 | 1:09.83 | 1:18.41 |
Finał B |
9. | Czaja Barbara | 99 | Górnik Radlin | 2:24.07 | 625 | 1:07.22 | 1:16.85 |
10. | Bielińska Karolina | 99 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 2:27.64 | 581 | ||||||
11. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:27.87 | 578 | 1:08.03 | 1:19.84 | ||||
12. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:28.80 | 567 | 1:09.90 | 1:18.90 | ||||
13. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:31.53 | 537 | 1:09.90 | 1:21.63 | ||||
14. | Mytlewska Oliwia | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:33.70 | 515 | 1:14.42 | 1:19.28 | ||||
15. | Stepanchenko Anna | 99 | MKP Myślibórz | 2:36.95 | 483 | 1:10.76 | 1:26.19 | ||||
DYSKW. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | ||||||||
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 18:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 14/3/2015 - 18:41 | Chłopców, 200m zmienny | 16 lat Wyniki Finał |
Rekord Polski 16lat | 1:59.58 | Cieślak Marcin | 03914 | Gorzow Wlkp. | 2008 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m |
Finał A |
1. | Wągrowski Marcel | 99 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 2:03.47 | 700 | 57.86 | 1:05.61 |
2. | Stokowski Kacper | 99 | UKS G - 8 Bielany | 2:03.54 | 698 | 57.15 | 1:06.39 | |||
3. | Bujak Dominik | 99 | Salos Cortile Kielce | 2:04.12 | 689 | 1:00.27 | 1:03.85 | |||
4. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 2:05.20 | 671 | |||||
5. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:07.73 | 632 | 1:01.35 | 1:06.38 | |||
6. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:07.87 | 630 | 1:00.73 | 1:07.14 | |||
7. | Chmielewski Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:09.16 | 611 | 1:00.96 | 1:08.20 | |||
8. | Winiatowski Patryk | 99 | Piętnastka Bydgoszcz | 2:11.51 | 579 | 1:01.35 | 1:10.16 |
Finał B |
9. | Pecyna Maciej | 99 | IKS Konstancin | 2:09.78 | 602 | 1:02.07 | 1:07.71 |
10. | Łapot Radosław | 99 | MOS Katowice | 2:11.56 | 578 | 1:01.93 | 1:09.63 | |||
11. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:12.32 | 568 | 1:02.28 | 1:10.04 | |||
12. | Blachura Patryk SO | 99 | Victoria Kozy | 2:12.93 | 560 | 1:01.96 | 1:10.97 | |||
13. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 2:12.94 | 560 | 1:01.29 | 1:11.65 | |||
14. | Kubiak Bartłomiej | 99 | Dziewiątka Kalisz | 2:13.96 | 548 | 1:02.88 | 1:11.08 | |||
15. | Śrama Gabriel | 99 | Warta Poznań | 2:14.19 | 545 | 1:01.37 | 1:12.82 | |||
16. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:18.47 | 496 | 1:07.20 | 1:11.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 14/3/2015 - 18:54 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 16 lat Wyniki |
Rekord Polski 16lat Mimimum IE Baku | 3:53.37 3:48.16 | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | 00802 | Ostrowiec Św. | 2014 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Piętnastka Bydgoszcz 1 | Piętnastka Bydgoszcz | 3:56.19 | 685 |
Fryckowska Natalia Słupek Roksana | +0,94 +0,41 | 27.66 28.20 | 56.90 59.72 | Wielewska Alicja Gus Julia | +0,28 +0,28 | 30.06 27.24 | 1:02.61 56.96 |
2. | I UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 3:57.19 | 676 |
Lichwa Dominika SO Śliwowska Katarzyna SO | +0,79 +0,28 | 28.17 27.79 | 59.06 58.58 | Pająk Liliana SO Leszczyńska Klaudia Julia SO | +0,42 +0,46 | 28.89 28.81 | 59.61 59.94 |
3. | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 3:58.69 | 663 |
Sadowska Klaudia Duda Zuzanna | +0,83 +0,44 | 28.73 28.70 | 1:00.45 1:00.44 | Filipek Jagoda Rzońca Patrycja | +0,40 +0,66 | 28.72 27.44 | 1:00.03 57.77 |
4. | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 3:59.81 | 654 |
Roman Magdalena SWwa Żarnowska Karolina SWwa | +0,85 +0,68 | 27.46 28.47 | 56.94 1:00.39 | Zadumińska Weronika Janiszewska Dominika SWwa | +0,52 +0,31 | 29.62 28.85 | 1:01.86 1:00.62 |
5. | II UKP ,,UNIA'' OŚWIĘCIM | Unia Oświęcim | 4:06.67 | 601 |
Adamiec Dominika SO Prochownik Olimpia SO | +0,70 +0,40 | 28.55 29.00 | 59.70 1:01.06 | Rzepczyńska Patrycja SO Góralczyk Anna SO | +0,31 +0,25 | 29.28 29.76 | 1:02.90 1:03.01 |
6. | Górnik Radlin 1 | Górnik Radlin | 4:07.15 | 597 |
Adamczyk Zofia Turko Daria | +0,76 +0,22 | 29.93 29.90 | 1:03.77 1:03.99 | Czaja Barbara Durczyńska Katarzyna | +0,39 +0,48 | 28.32 28.31 | 59.07 1:00.32 |
7. | MKP Szczecin 1 | MKP Szczecin | 4:08.65 | 587 |
Szatanek Julia Musztafaga Maja | +0,88 +0,52 | 28.49 31.35 | 59.05 1:05.50 | Kolbowicz Barbara Kawczak Joanna | +0,52 +0,52 | 29.71 28.71 | 1:02.56 1:01.54 |
8. | MOS Dąbrowa Grn. 1 | MOS Dąbrowa Grn. | 4:11.18 | 569 |
Janecka Zuzanna Noworzyn Wiktoria | +0,77 +0,63 | 29.44 31.05 | 1:01.55 1:04.83 | Polarz Natalia Szlachcic Wiktoria | +0,21 +0,32 | 30.52 27.73 | 1:05.32 59.48 |
9. | Delfin Gdynia 1 | Delfin Gdynia | 4:13.55 | 553 |
Zgoda Dominika Góreczna Daria | +0,86 +0,10 | 31.00 29.34 | 1:02.92 1:03.72 | Małyga Magda Berezowska Maja | +0,40 +0,18 | 30.32 29.30 | 1:03.92 1:02.99 |
10. | Słowianka Gorzów Wlkp. 1 | Słowianka Gorzów Wlkp. | 4:18.92 | 520 |
Bielińska Karolina Jaworska Aleksandra | +0,92 +0,60 | 30.06 32.08 | 1:01.86 1:06.18 | Tarkowska Paulina Nawrocka Paulina | +0,58 +0,34 | 30.63 30.46 | 1:05.61 1:05.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 14/3/2015 - 19:11 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 16 lat Wyniki |
Rekord Polski 16lat | 3:21.29 | MKS Juvenia Wrocław | 00101 | Gorzów Wlkp. | 2008 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. 1 | Olimpijczyk Aleksandrów Ł. | 3:28.21 | 682 |
Cukanow Michal Parzynowski Wojciech | +0,90 +0,37 | 25.29 24.51 | 52.32 51.80 | Wągrowski Marcel Kaźmierczak Kamil | +0,45 +0,51 | 24.75 24.68 | 52.40 51.69 |
2. | Unia Oświęcim 1 | Unia Oświęcim | 3:35.15 | 618 |
Marczuk Szymon SO Fiedosiuk Rafał SO | +0,79 +0,31 | 25.95 25.67 | 54.07 54.81 | Drozd Tymoteusz SO Goleniec Kamil SO | +0,31 +0,47 | 25.10 25.38 | 53.44 52.83 |
3. | UKS G - 8 Bielany 1 | UKS G - 8 Bielany | 3:35.20 | 617 |
Stokowski Kacper Franke Paweł | +0,75 +0,18 | 24.56 25.87 | 50.67 55.56 | Śliwka Jakub Trześniwski Kacper | +0,36 +0,16 | 25.90 25.21 | 55.00 53.97 |
4. | Polonia Warszawa 1 | Polonia Warszawa | 3:36.69 | 605 |
Hodur Dawid SWwa Pawełek Paweł | +0,70 +0,47 | 25.61 26.06 | 53.81 55.21 | Wlazłowski Damian Maciejewski Kacper SWwa | +0,23 +0,37 | 25.12 25.18 | 53.55 54.12 |
5. | MOS Dąbrowa Grn. 1 | MOS Dąbrowa Grn. | 3:36.95 | 603 |
Szota Grzegorz Żaak Robert | +0,87 +0,47 | 25.82 25.54 | 54.08 54.91 | Chromik Szymon Sumara Beniamin | +0,61 +0,32 | 26.69 24.47 | 55.79 52.17 |
6. | Śląsk Wrocław 1 | Śląsk Wrocław | 3:36.96 | 603 |
Chmielewski Jakub Bieroński Michał | +0,78 +0,75 | 26.42 26.15 | 53.65 54.26 | Worożewicz Konrad Ławnik Jakub | +0,69 +0,50 | 24.99 26.20 | 54.32 54.73 |
7. | Dziewiątka Kalisz 1 | Dziewiątka Kalisz | 3:38.17 | 593 |
Piszczorowicz Bartosz Mikołajczyk Michał | +0,81 +0,79 | 24.88 25.83 | 51.58 54.01 | Świderski Patryk Kubiak Bartłomiej | +0,39 +0,60 | 26.79 26.29 | 57.33 55.25 |
8. | Piętnastka Bydgoszcz 1 | Piętnastka Bydgoszcz | 3:39.13 | 585 |
Dembski Patryk Winiatowski Patryk | +0,77 +0,44 | 26.17 25.04 | 54.81 52.38 | Magielski Jakub Szczepański Kacper | +0,54 +0,74 | 26.89 26.07 | 56.64 55.30 |
9. | Delfin Gdynia 1 | Delfin Gdynia | 3:39.98 | 578 |
Kurasz Kacper Nowy Mateusz | +0,90 +0,42 | 25.50 26.75 | 54.23 55.45 | Lenckowski Rafał Laskowski Michał | +0,44 +0,23 | 26.54 25.53 | 56.85 53.45 |
10. | Żoliborz Warszawa 1 | Żoliborz Warszawa | 3:41.95 | 563 |
Rudnicki Marcin Pawlikowski Jakub | +0,79 +0,41 | 26.61 26.72 | 55.99 56.67 | Godlewski Tomasz Ozimek Kacper | +0,63 +0,26 | 26.42 24.96 | 56.77 52.52 |
11. | Warta Poznań 1 | Warta Poznań | 3:42.33 | 560 |
Dutkiewicz Dominik Cecere Marco | +0,78 +0,54 | 26.50 26.44 | 55.25 55.37 | Falbogowski Maciej Śrama Gabriel | +0,13 +0,10 | 27.38 25.28 | 57.44 54.27 |
12. | Park Wodny Tarn. Góry 1 | Park Wodny Tarn. Góry | 3:43.18 | 554 |
Walczak Szymon Rokita Aleksander | +0,71 +0,35 | 26.26 27.42 | 53.98 58.29 | Podzimski Wojciech Macner Michał | +0,39 +0,16 | 26.70 25.40 | 57.04 53.87 |
13. | Astromal Akwawit Leszno 1 | Astromal Akwawit Leszno | 3:44.29 | 545 |
Michalski Krystian Nita Jakub | +0,84 +0,50 | 27.19 26.83 | 57.09 55.88 | Zaremba Krystian Olejniczak Jędrzej | +0,25 +0,60 | 26.80 26.28 | 55.90 55.42 |
14. | MKP Szczecin 1 | MKP Szczecin | 3:45.22 | 539 |
Rekowski Bartosz Gryz Dawid | +0,85 +0,17 | 27.21 26.69 | 57.39 56.26 | Lipiński Piotr Pietrzak Wiktor | +0,07 +0,37 | 26.08 26.18 | 56.10 55.47 |
15. | SMS Galicja Kraków 1 | SMS Galicja Kraków | 3:45.47 | 537 |
Podwika Kamil Kolanowski Wiktor | +0,84 +0,42 | 26.44 26.89 | 55.93 57.01 | Tekieli Jakub Szczepaniak Paweł | +0,57 +0,54 | 27.33 26.63 | 57.33 55.20 |
16. | Polna Warszawa 1 | Polna Warszawa | 3:46.39 | 530 |
Pawłowski Maksymilian Baltaza Edward | +0,78 +0,73 | 27.32 27.58 | 56.49 58.43 | Nawiczonok Andrej Bucewka Kajetan | +0,43 +0,53 | 25.93 26.65 | 54.84 56.63 |
17. | Sokół Rzeszów 1 | Sokół Rzeszów | 3:54.68 | 476 |
Głąb Karol Zaręba Łukasz | +0,85 +0,56 | 27.39 28.75 | 58.39 1:02.16 | Bal Dominik Czurczak Jakub | +0,25 +0,38 | 28.26 25.74 | 58.74 55.39 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |