Grand Prix Puchar Polski Kraków, 24/ - 25/10/2015 |
2 - Grand Prix Puchar Polski BLOK II | 24/10/2015 - 17:00 |
Konkurencja 13 24/10/2015 - 17:00 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m |
1. | Urbańczyk Aleksandra | 87 | AZS Łódź | 53.84 | 850 | +0,65 | 25.22 | 28.62 | |||
2. | Kawecka Anna | 92 | AZS AGH Kraków | 55.96 | 757 | +0,71 | 26.63 | 29.33 | |||
3. | Orczykowska Wioletta SK | 97 | Jordan Kraków | 57.09 | 713 | +0,82 | 27.77 | 29.32 | |||
4. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 57.13 | 711 | +0,69 | 27.61 | 29.52 | |||
5. | Petryka Nikola SWR | 97 | Śląsk Wrocław | 57.14 | 711 | +0,75 | 27.29 | 29.85 | |||
6. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 57.18 | 709 | +0,67 | 27.70 | 29.48 | |||
7. | Kunka Kamila | 96 | AZS AGH Kraków | 57.48 | 698 | +0,65 | 28.04 | 29.44 | |||
8. | Sieńczyk Jowita SK | 97 | Żak Biala Podlaska | 57.54 | 696 | +0,73 | 27.61 | 29.93 | |||
9. | Kasperek Katarzyna | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 57.55 | 696 | +0,70 | 28.05 | 29.50 | |||
10. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 57.71 | 690 | +0,71 | 27.73 | 29.98 | |||
11. | Górniak Katarzyna | 95 | AZS AGH Kraków | 57.84 | 685 | +0,75 | 27.85 | 29.99 | |||
12. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 57.85 | 685 | +0,74 | 27.84 | 30.01 | |||
13. | Dyrda Karolina SWR | 97 | Śląsk Wrocław | 57.98 | 680 | +0,83 | 27.86 | 30.12 | |||
14. | Wójtowicz Gabriela | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 58.04 | 678 | +0,64 | 28.00 | 30.04 | |||
15. | Jagoda Julia | 95 | AZS AWF Katowice | 58.06 | 678 | +0,70 | 27.82 | 30.24 | |||
16. | Żelazna Paulina | 94 | Śląsk Wrocław | 58.32 | 669 | +0,76 | 27.89 | 30.43 | |||
17. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 58.39 | 666 | +0,72 | 28.33 | 30.06 | |||
Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 58.39 | 666 | +0,75 | 28.15 | 30.24 | ||||
19. | Roman Magdalena | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 58.52 | 662 | +0,75 | 28.31 | 30.21 | |||
20. | Czarnecka Wiktoria | 99 | Skarpa Lublin | 58.91 | 649 | +0,73 | 28.41 | 30.50 | |||
21. | Rzońca Patrycja SWR | 99 | Śląsk Wrocław | 58.96 | 647 | +0,79 | 28.14 | 30.82 | |||
22. | Zachoszcz Joanna | 93 | AZS UWM Olsztyn | 59.08 | 643 | +0,74 | 28.74 | 30.34 | |||
23. | Baryła Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 59.26 | 637 | +0,67 | 28.70 | 30.56 | |||
24. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 59.34 | 635 | +0,75 | 28.75 | 30.59 | |||
25. | Baran Justyna | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 59.41 | 632 | +0,76 | 28.50 | 30.91 | |||
26. | Solak Anna | 00 | Swim Płock | 59.57 | 627 | +0,68 | 28.72 | 30.85 | |||
Włodarczyk Ewelina | 96 | 137 Delfin Łódź | 59.57 | 627 | +0,66 | 28.47 | 31.10 | ||||
28. | Fryckowska Natalia | 99 | MKP Szczecin | 59.61 | 626 | +0,71 | 28.03 | 31.58 | |||
29. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 59.64 | 625 | +0,80 | 28.79 | 30.85 | |||
30. | Rogowska Paulina | 98 | Salos Cortile Kielce | 59.85 | 619 | +0,75 | 28.89 | 30.96 | |||
31. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 59.86 | 618 | +0,78 | 29.03 | 30.83 | |||
32. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 59.94 | 616 | +0,72 | 29.12 | 30.82 | |||
33. | Lewandowska Aleksandra | 98 | MKP Szczecin | 1:00.01 | 614 | +0,74 | 28.69 | 31.32 | |||
34. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 1:00.10 | 611 | +0,74 | 28.78 | 31.32 | |||
35. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:00.40 | 602 | +0,75 | 29.11 | 31.29 | |||
36. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:00.44 | 601 | +0,77 | 29.07 | 31.37 | |||
37. | Błocka Agnieszka | 96 | Jagiellonka Warszawa | 1:00.53 | 598 | +0,70 | 28.53 | 32.00 | |||
38. | Szatanek Julia | 99 | MKP Szczecin | 1:00.57 | 597 | +0,73 | 29.14 | 31.43 | |||
39. | Jagoda Weronika | 95 | AZS AWF Katowice | 1:00.59 | 596 | +0,73 | 28.58 | 32.01 | |||
40. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.64 | 595 | +0,61 | 29.22 | 31.42 | |||
41. | Burska Justyna | 95 | Piątka Konstantynów Ł. | 1:00.69 | 593 | +0,71 | 29.48 | 31.21 | |||
42. | Sajecka Zofia | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:00.71 | 593 | +0,65 | 28.86 | 31.85 | |||
43. | Adamska Alicja | 00 | Aligator Gorzyce | 1:00.89 | 587 | +0,71 | 29.48 | 31.41 | |||
44. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 1:01.05 | 583 | +0,63 | 29.64 | 31.41 | |||
45. | Świstuń Julia | 00 | Górnik Radlin | 1:01.14 | 580 | +0,62 | 29.11 | 32.03 | |||
46. | Górecka Marta | 98 | Warszawianka Warszawa | 1:01.27 | 577 | +0,65 | 29.09 | 32.18 | |||
47. | Sońta Magdalena SWR | 98 | Wodnik Radom | 1:01.32 | 575 | +0,73 | 29.48 | 31.84 | |||
48. | Regulska Nastazja | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:01.40 | 573 | +0,67 | 29.11 | 32.29 | |||
49. | Kowalska Aleksandra SK | 99 | Płetwal Mława | 1:01.45 | 572 | +0,77 | 29.44 | 32.01 | |||
50. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 1:01.63 | 567 | +0,77 | 30.04 | 31.59 | |||
51. | Ulicka Alicja | 01 | Dwójka Sochaczew | 1:02.08 | 554 | +0,75 | 29.79 | 32.29 | |||
52. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:02.09 | 554 | +0,71 | 29.70 | 32.39 | |||
53. | Wrzosek Iga | 00 | Jedynka Ożarów Maz. | 1:02.21 | 551 | +0,64 | 29.50 | 32.71 | |||
54. | Sadowska Klaudia | 99 | Śląsk Wrocław | 1:02.22 | 551 | +0,83 | 29.48 | 32.74 | |||
55. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 1:02.25 | 550 | +0,84 | 29.77 | 32.48 | |||
56. | Ostojska Karolina | 96 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:02.58 | 541 | +0,81 | 29.91 | 32.67 | |||
57. | Krauze Alicja | 01 | MAL WOPR Malbork | 1:02.75 | 537 | +0,83 | 30.39 | 32.36 | |||
58. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 1:02.87 | 534 | +0,75 | 29.74 | 33.13 | |||
59. | Albayrak Julia | 01 | GOS Raszyn | 1:02.94 | 532 | +0,71 | 30.47 | 32.47 | |||
60. | Żmuda Weronika | 00 | Lublinianka Lublin | 1:03.00 | 530 | +0,68 | 30.21 | 32.79 | |||
61. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.08 | 528 | +0,79 | 30.26 | 32.82 | |||
62. | Mikołajek Weronika | 00 | Avia Świdnik | 1:03.27 | 524 | +0,70 | 30.45 | 32.82 | |||
63. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:03.47 | 519 | +0,68 | 30.11 | 33.36 | |||
64. | Pipczyńska Kamila | 00 | Warszawianka Warszawa | 1:03.51 | 518 | +0,74 | 30.44 | 33.07 | |||
65. | Szeremeta Weronika | 00 | Skalar Słupsk | 1:03.52 | 517 | +0,73 | 30.37 | 33.15 | |||
66. | Drabik Martyna | 99 | Skalar Słupsk | 1:03.64 | 514 | +0,74 | 30.14 | 33.50 | |||
67. | Łyczko Dominika | 99 | Rokita Brzeg Dolny | 1:04.00 | 506 | +0,76 | 30.79 | 33.21 | |||
68. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:04.05 | 505 | +0,78 | 31.50 | 32.55 | |||
69. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 1:04.11 | 503 | +0,75 | 30.67 | 33.44 | |||
70. | Wiśniewska Barbara | 00 | Żoliborz Warszawa | 1:04.38 | 497 | +0,76 | 31.25 | 33.13 | |||
71. | Gawlicka Maja SZG | 98 | Korner Zielona Góra | 1:04.39 | 497 | +0,71 | 31.33 | 33.06 | |||
72. | Błuś Barbara Bożena | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 1:04.50 | 494 | +0,82 | 31.23 | 33.27 | |||
73. | Dobrowolska Marta | 00 | Gilus Gilowice | 1:04.62 | 491 | +0,73 | 31.28 | 33.34 | |||
74. | Szopa Marta | 00 | CSTR Strzyżów | 1:04.81 | 487 | +0,77 | 30.58 | 34.23 | |||
75. | Marcinkiewicz Marta | 01 | Swim Płock | 1:05.00 | 483 | +0,78 | 30.80 | 34.20 | |||
76. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:05.09 | 481 | +0,80 | 31.39 | 33.70 | |||
77. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:05.15 | 479 | +0,73 | 31.38 | 33.77 | |||
78. | Staniszewska Maryla | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.32 | 476 | +0,73 | 31.65 | 33.67 | |||
79. | Borowska Agnieszka | 00 | Polonia Warszawa | 1:05.36 | 475 | +0,79 | 30.46 | 34.90 | |||
80. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 1:05.43 | 473 | +0,95 | 31.96 | 33.47 | |||
81. | Peplak Aleksandra | 01 | Jedynka Ożarów Maz. | 1:05.63 | 469 | +0,85 | 31.25 | 34.38 | |||
82. | Janusz Ewa | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:05.82 | 465 | +0,77 | 31.19 | 34.63 | |||
83. | Gabriela Kuczmar | 98 | Polonia Warszawa | 1:06.28 | 455 | +0,73 | 31.80 | 34.48 | |||
84. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 1:06.32 | 455 | +0,80 | 31.88 | 34.44 | |||
85. | Kącka Natalia | 95 | AZS AWF Katowice | 1:06.36 | 454 | +0,78 | 30.46 | 35.90 | |||
86. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 1:06.64 | 448 | +0,81 | 31.54 | 35.10 | |||
87. | Lechowicz Nadia SO | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:06.79 | 445 | +0,77 | 31.89 | 34.90 | |||
88. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:07.02 | 440 | +0,71 | 32.18 | 34.84 | |||
89. | Ziąbek Weronika | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:07.17 | 437 | +0,84 | 31.75 | 35.42 | |||
90. | Gołaszewska Monika | 98 | MKP Gdańsk | 1:07.56 | 430 | +0,66 | 32.56 | 35.00 | |||
91. | Prądzyńska Roksana | 00 | Patomswim Bogatynia | 1:08.29 | 416 | +0,58 | 32.24 | 36.05 | |||
92. | Ostrowska Kamila | 01 | Aligator Gorzyce | 1:10.26 | 382 | +0,67 | 31.41 | 38.85 | |||
93. | Goździejewicz Julia | 00 | Korner Zielona Góra | 1:11.47 | 363 | +0,79 | 34.15 | 37.32 | |||
94. | Greglak Marta | 97 | Śląsk Wrocław | 1:12.08 | 354 | +0,84 | 33.67 | 38.41 | |||
95. | Czuk Agata | 98 | Śląsk Wrocław | 1:14.06 | 326 | +0,75 | 34.55 | 39.51 | |||
DYSKW. | Szczotka Olga | 00 | Patomswim Bogatynia | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 17:09) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 24/10/2015 - 17:23 | Mężczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m |
1. | Majchrzak Kacper | 92 | Warta Poznań | 47.86 | 827 | +0,68 | 23.05 | 24.81 | ||
2. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 49.30 | 757 | +0,72 | 23.05 | 26.25 | ||
3. | Hołub Jan | 96 | Śląsk Wrocław | 49.46 | 750 | +0,77 | 23.91 | 25.55 | ||
4. | Falaciński Maciej | 96 | AZS AWF Katowice | 50.31 | 712 | +0,64 | 24.43 | 25.88 | ||
5. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Łódź | 50.48 | 705 | +0,70 | 24.25 | 26.23 | ||
6. | Púchly Tomáš | 98 | STU Trnava | 50.61 | 700 | +0,69 | 24.29 | 26.32 | ||
7. | Wypych Filip | 91 | AZS Łódź | 50.65 | 698 | +0,72 | 23.89 | 26.76 | ||
8. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 50.78 | 693 | +0,66 | 24.49 | 26.29 | ||
9. | Certa Maciej | 91 | AZS AWF Warszawa | 51.06 | 681 | +0,71 | 24.46 | 26.60 | ||
10. | Chaba Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 51.22 | 675 | +0,74 | 24.47 | 26.75 | ||
11. | Książek Jakub | 98 | MKP Szczecin | 51.34 | 670 | +0,77 | 24.89 | 26.45 | ||
12. | Zielinski Dawid | 92 | MKP Szczecin | 51.46 | 666 | +0,77 | 24.90 | 26.56 | ||
13. | Klich Kacper | 94 | Śląsk Wrocław | 51.50 | 664 | +0,69 | 25.05 | 26.45 | ||
14. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 51.72 | 656 | +0,70 | 24.53 | 27.19 | ||
15. | Brzuś Michał | 97 | AZS Łódź | 51.73 | 655 | +0,64 | 24.84 | 26.89 | ||
16. | Stepień Konrad | 96 | AZS AWF Warszawa | 51.74 | 655 | +0,73 | 25.17 | 26.57 | ||
17. | Juraszek Paweł | 94 | Dziewiątka Dzierżoniów | 51.85 | 651 | +0,69 | 25.01 | 26.84 | ||
18. | Tombarkiewicz Józef SK | 97 | Jordan Kraków | 51.87 | 650 | +0,66 | 24.90 | 26.97 | ||
19. | Ilendo Piotr | 93 | Juvenia Białystok | 51.92 | 648 | +0,65 | 25.40 | 26.52 | ||
Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 51.92 | 648 | +0,62 | 25.32 | 26.60 | |||
21. | Sendyk Paweł | 97 | MKP Szczecin | 52.04 | 644 | +0,76 | 24.61 | 27.43 | ||
22. | Uściłko Michał | 95 | Juvenia Białystok | 52.11 | 641 | +0,81 | 25.56 | 26.55 | ||
23. | Łuczak Piotr | 92 | AZS AGH Kraków | 52.15 | 639 | +0,71 | 25.15 | 27.00 | ||
24. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 52.20 | 638 | +0,74 | 25.42 | 26.78 | ||
25. | Želikovský Tomáš | 00 | KP Spišská Nová Ves | 52.22 | 637 | +0,71 | 25.09 | 27.13 | ||
Sadłowski Piotr | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 52.22 | 637 | +0,65 | 24.86 | 27.36 | |||
27. | Pieśniak Jakub SO | 97 | Unia Oświęcim | 52.32 | 633 | +0,69 | 25.17 | 27.15 | ||
28. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 52.39 | 631 | +0,69 | 25.22 | 27.17 | ||
29. | Łopaciński Kacper | 95 | AZS AWF Katowice | 52.40 | 630 | +0,68 | 24.91 | 27.49 | ||
30. | Karolkiewicz Jakub | 99 | Delfin Tarnobrzeg | 52.43 | 629 | +0,70 | 24.78 | 27.65 | ||
31. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 52.66 | 621 | +0,68 | 25.45 | 27.21 | ||
32. | Kolczyński Stanisław | 97 | Kapry-Armexim Pruszków | 52.71 | 619 | +0,86 | 25.36 | 27.35 | ||
33. | Łabuz Rafał | 95 | AZS AGH Kraków | 52.83 | 615 | +0,68 | 24.93 | 27.90 | ||
34. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 53.02 | 608 | +0,74 | 25.12 | 27.90 | ||
Bujak Dominik | 99 | Salos Cortile Kielce | 53.02 | 608 | +0,66 | 25.67 | 27.35 | |||
36. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 53.03 | 608 | +0,82 | 25.88 | 27.15 | ||
37. | Zwoliński Marcin | 97 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 53.11 | 605 | +0,71 | 26.07 | 27.04 | ||
38. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 53.16 | 604 | +0,74 | 25.31 | 27.85 | ||
39. | Maciejewski Kacper SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 53.18 | 603 | +0,71 | 25.29 | 27.89 | ||
40. | Jura Maciej | 96 | Śląsk Wrocław | 53.20 | 602 | +0,70 | 25.68 | 27.52 | ||
41. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 53.23 | 601 | +0,71 | 25.84 | 27.39 | ||
42. | Trefler Michał | 97 | Jagiellonka Warszawa | 53.31 | 599 | +0,74 | 25.27 | 28.04 | ||
43. | Kępa Kacper SWwa | 99 | GOS Raszyn | 53.32 | 598 | +0,73 | 25.57 | 27.75 | ||
44. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 53.42 | 595 | +0,71 | 26.06 | 27.36 | ||
Murzyn Dawid SK | 97 | Jordan Kraków | 53.42 | 595 | +0,61 | 25.52 | 27.90 | |||
46. | Brzostowski Axel | 96 | AZS AWF Katowice | 53.46 | 594 | +0,79 | 25.93 | 27.53 | ||
47. | Zoniuk Maciej | 94 | Śląsk Wrocław | 53.58 | 590 | +0,76 | 26.16 | 27.42 | ||
48. | Wójcicki Maciej SWwa | 99 | Aquator Kozienice | 53.59 | 589 | +0,73 | 25.78 | 27.81 | ||
Jaszczak Wiktor | 97 | Śląsk Wrocław | 53.59 | 589 | +0,72 | 26.32 | 27.27 | |||
50. | Pielowski Krzysztof | 91 | Kormoran Olsztyn | 53.63 | 588 | +0,72 | 25.91 | 27.72 | ||
51. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 53.71 | 585 | +0,68 | 25.61 | 28.10 | ||
52. | Więckowski Jakub | 98 | MKP Szczecin | 53.74 | 584 | +0,77 | 25.64 | 28.10 | ||
53. | Furman Łukasz | 93 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 53.79 | 583 | +0,71 | 25.66 | 28.13 | ||
54. | Hołub Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 53.81 | 582 | +0,72 | 25.76 | 28.05 | ||
55. | Wawrzynkiewicz Piotr | 98 | MKP Szczecin | 53.91 | 579 | +0,67 | 25.78 | 28.13 | ||
56. | Juc Aleksander | 97 | Polonia Warszawa | 53.96 | 577 | +0,74 | 26.07 | 27.89 | ||
57. | Karolczak Jan | 01 | BUKS Warszawa | 53.97 | 577 | +0,71 | 25.96 | 28.01 | ||
58. | Puk Dariusz | 95 | AZS AWF Katowice | 54.01 | 576 | +0,73 | 25.27 | 28.74 | ||
59. | Małecki Mateusz | 98 | MKP Gdańsk | 54.04 | 575 | +0,74 | 26.09 | 27.95 | ||
60. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 54.09 | 573 | +0,74 | 26.12 | 27.97 | ||
61. | Smoliński Jakub | 00 | Jedynka Ożarów Maz. | 54.10 | 573 | +0,62 | 25.72 | 28.38 | ||
62. | Bartoszewski Wojciech | 94 | AZS Łódź | 54.28 | 567 | +0,66 | 25.85 | 28.43 | ||
63. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 54.34 | 565 | +0,65 | 26.09 | 28.25 | ||
64. | Pytlarczyk Szymon | 00 | Warszawianka Warszawa | 54.39 | 564 | +0,77 | 26.00 | 28.39 | ||
65. | Gibalski Bartłomiej | 98 | Salos Cortile Kielce | 54.45 | 562 | +0,70 | 26.21 | 28.24 | ||
66. | Dejneżenko Daniel SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 54.61 | 557 | +0,60 | 25.70 | 28.91 | ||
67. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 54.69 | 554 | +0,68 | 25.80 | 28.89 | ||
68. | Olejnik Aleksander | 98 | MKP Szczecin | 54.76 | 552 | +0,75 | 26.18 | 28.58 | ||
69. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 54.77 | 552 | +0,67 | 26.00 | 28.77 | ||
70. | Krzymański Kajetan | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 54.87 | 549 | +0,71 | 26.50 | 28.37 | ||
71. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 54.90 | 548 | +0,71 | 26.92 | 27.98 | ||
72. | Królik Paweł SWwa | 99 | Juvenia Białystok | 54.96 | 546 | +0,65 | 26.44 | 28.52 | ||
73. | Sternak piotr | 98 | MKP Szczecin | 55.08 | 543 | +0,65 | 25.70 | 29.38 | ||
74. | Koziejko Bartłomiej | 00 | Kormoran Olsztyn | 55.09 | 542 | +0,70 | 27.06 | 28.03 | ||
75. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 55.12 | 541 | +0,71 | 26.79 | 28.33 | ||
76. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 55.14 | 541 | +0,73 | 26.62 | 28.52 | ||
77. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 55.21 | 539 | +0,73 | 26.06 | 29.15 | ||
78. | Jarosz Dawid | 99 | Wodnik Końskie | 55.34 | 535 | +0,81 | 26.65 | 28.69 | ||
79. | Dudek Julian | 99 | Nawa Skierniewice | 55.42 | 533 | +0,69 | 26.08 | 29.34 | ||
80. | Dziadek Jan | 98 | Jagiellonka Warszawa | 55.53 | 530 | +0,75 | 26.37 | 29.16 | ||
81. | Worożewicz Konrad | 99 | Śląsk Wrocław | 55.54 | 529 | +0,73 | 26.62 | 28.92 | ||
82. | Felinczak Wojciech | 96 | 137 Delfin Łódź | 55.57 | 528 | +0,80 | 26.30 | 29.27 | ||
83. | Pawełek Paweł SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 55.66 | 526 | +0,82 | 27.02 | 28.64 | ||
84. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 55.71 | 524 | +0,72 | 26.80 | 28.91 | ||
85. | Kaczorowski Jakub | 97 | Żoliborz Warszawa | 55.72 | 524 | +0,68 | 27.31 | 28.41 | ||
86. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 55.73 | 524 | +0,67 | 26.79 | 28.94 | ||
87. | Wróbel Andrzej | 94 | AZS PWSZ Racibórz | 55.81 | 522 | +0,69 | 25.72 | 30.09 | ||
88. | Wolanek Szymon | 96 | AZS Łódź | 55.86 | 520 | +0,74 | 26.82 | 29.04 | ||
89. | Kalkowski Dawid | 00 | Sambor Tczew | 55.89 | 519 | +0,74 | 26.85 | 29.04 | ||
90. | Piotrowski Patryk | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 55.94 | 518 | +0,75 | 26.71 | 29.23 | ||
91. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 56.06 | 515 | +0,76 | 26.84 | 29.22 | ||
92. | Przybylski Michał SO | 98 | Unia Oświęcim | 56.17 | 512 | +0,71 | 26.70 | 29.47 | ||
93. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 56.19 | 511 | +0,72 | 26.62 | 29.57 | ||
94. | Russek Filip | 94 | Żoliborz Warszawa | 56.29 | 508 | +0,82 | 27.08 | 29.21 | ||
95. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 56.36 | 506 | +0,75 | 26.96 | 29.40 | ||
96. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 56.40 | 505 | +0,70 | 27.17 | 29.23 | ||
97. | Wolny Krzysztof | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 56.50 | 503 | +0,62 | 27.15 | 29.35 | ||
98. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 56.66 | 498 | +0,70 | 27.79 | 28.87 | ||
99. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 56.69 | 498 | +0,80 | 27.15 | 29.54 | ||
100. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 56.72 | 497 | +0,75 | 27.45 | 29.27 | ||
101. | Szustak Hubert | 99 | GOS Raszyn | 56.74 | 496 | +0,65 | 27.42 | 29.32 | ||
102. | Taradyś Jakub SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 56.77 | 496 | +0,73 | 27.13 | 29.64 | ||
103. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 56.83 | 494 | +0,58 | 26.55 | 30.28 | ||
104. | Olender Karol | 96 | MKP Gdańsk | 56.85 | 493 | +0,69 | 27.34 | 29.51 | ||
105. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 56.90 | 492 | +0,75 | 27.31 | 29.59 | ||
106. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 56.91 | 492 | +0,80 | 27.48 | 29.43 | ||
107. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 56.97 | 490 | +0,74 | 27.41 | 29.56 | ||
108. | Czerniak Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 57.00 | 490 | +0,80 | 27.73 | 29.27 | ||
Kopczyński Dawid | 99 | Korner Zielona Góra | 57.00 | 490 | +0,67 | 27.38 | 29.62 | |||
110. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 57.05 | 488 | +0,68 | 27.51 | 29.54 | ||
111. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 57.08 | 488 | +0,67 | 27.64 | 29.44 | ||
112. | Napieraj Jan SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 57.09 | 487 | +0,68 | 27.41 | 29.68 | ||
113. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 57.12 | 487 | +0,78 | 27.40 | 29.72 | ||
114. | Gier Oliwer SOL | 99 | Kormoran Olsztyn | 57.14 | 486 | +0,65 | 27.81 | 29.33 | ||
115. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 57.15 | 486 | +0,68 | 27.48 | 29.67 | ||
116. | Chromik Szymon | 99 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 57.20 | 484 | +0,74 | 27.54 | 29.66 | ||
117. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 57.30 | 482 | +0,65 | 27.93 | 29.37 | ||
Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 57.30 | 482 | +0,62 | 27.75 | 29.55 | |||
119. | Jedrzejewski Mateusz | 00 | GOS Raszyn | 57.34 | 481 | +0,69 | 27.95 | 29.39 | ||
120. | Kaźmierczak Marcin | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 57.35 | 481 | +0,78 | 27.29 | 30.06 | ||
121. | Czurczak Jakub | 99 | Sokół Rzeszów | 57.37 | 480 | +0,77 | 27.26 | 30.11 | ||
122. | Trzęsiec Daniel | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 57.51 | 477 | +0,76 | 27.62 | 29.89 | ||
123. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 57.56 | 475 | +0,75 | 27.94 | 29.62 | ||
124. | Chwastek Dominik | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 57.57 | 475 | +0,85 | 27.75 | 29.82 | ||
125. | Greber Artur | 01 | Śląsk Wrocław | 57.58 | 475 | +0,78 | 27.69 | 29.89 | ||
126. | Małyska Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 57.76 | 470 | +0,78 | 27.55 | 30.21 | ||
127. | Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 57.78 | 470 | +0,77 | 28.35 | 29.43 | ||
128. | Jochymek Oskar | 01 | Śląsk Wrocław | 57.84 | 469 | +0,61 | 28.00 | 29.84 | ||
129. | Bednarczyk Aleksander SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 57.86 | 468 | +0,67 | 27.29 | 30.57 | ||
130. | Fuliński Piotr | 82 | Jagiellonka Warszawa | 57.88 | 468 | +0,91 | 27.62 | 30.26 | ||
131. | Henke Marek SO | 00 | Unia Oświęcim | 57.94 | 466 | +0,65 | 28.13 | 29.81 | ||
132. | Staniszewski Jakub | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 58.17 | 461 | +0,79 | 27.98 | 30.19 | ||
133. | Niedl Tomáš | 01 | STU Trnava | 58.54 | 452 | +0,69 | 28.29 | 30.25 | ||
134. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 58.82 | 445 | +0,72 | 27.91 | 30.91 | ||
135. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 59.00 | 441 | +0,65 | 28.52 | 30.48 | ||
136. | Rytter Igor | 01 | Śląsk Wrocław | 59.34 | 434 | +0,74 | 29.17 | 30.17 | ||
137. | Zubik Stanisław | 01 | Polonia Warszawa | 59.36 | 433 | +0,67 | 28.37 | 30.99 | ||
138. | Cempla Jakub | 01 | SMS Galicja Kraków | 59.41 | 432 | +0,65 | 27.60 | 31.81 | ||
139. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 59.43 | 432 | +0,76 | 29.18 | 30.25 | ||
140. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 59.47 | 431 | +0,70 | 27.98 | 31.49 | ||
141. | Sznajder Filip | 01 | Śląsk Wrocław | 59.55 | 429 | +0,83 | 28.68 | 30.87 | ||
142. | Lewicki Aleksander | 00 | Polonia Warszawa | 59.68 | 426 | +0,75 | 28.88 | 30.80 | ||
143. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 59.94 | 421 | +0,75 | 28.97 | 30.97 | ||
144. | Szynawa Oskar | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:00.14 | 417 | +0,75 | 28.26 | 31.88 | ||
145. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:00.30 | 413 | +0,70 | 28.73 | 31.57 | ||
146. | Chałat Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 1:00.54 | 409 | +0,67 | 29.06 | 31.48 | ||
147. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 1:00.87 | 402 | +0,69 | 28.76 | 32.11 | ||
148. | Borowski Adam | 01 | Salos Cortile Kielce | 1:01.45 | 391 | +0,79 | 29.88 | 31.57 | ||
149. | Wojciech Michalski | 01 | Gilus Gilowice | 1:01.81 | 384 | +0,62 | 29.87 | 31.94 | ||
150. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 1:02.40 | 373 | +0,69 | 30.01 | 32.39 | ||
151. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 1:02.52 | 371 | +0,88 | 29.90 | 32.62 | ||
152. | Gil Bartosz | 99 | Wodnik Rawicz | 1:02.56 | 370 | +0,65 | 29.08 | 33.48 | ||
153. | Malewski Bartłomiej | 01 | 137 Delfin Łódź | 1:02.81 | 366 | +0,72 | 29.51 | 33.30 | ||
154. | Gibalski Kajetan | 00 | Rokita Brzeg Dolny | 1:06.15 | 313 | +0,68 | 31.02 | 35.13 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 24/10/2015 - 17:55 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR |
1. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 30.30 | 858 | +0,59 | |||
Rekord Polski | |||||||||
2. | Kasperuk Justyna SWwa | 98 | Polonia Warszawa | 32.46 | 698 | +0,58 | |||
3. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 32.48 | 697 | +0,75 | |||
4. | Wikieł Angelika | 98 | UŚKS Ostrołęka | 33.13 | 656 | +0,73 | |||
5. | Piekut Aleksandra | 99 | GOS Raszyn | 33.18 | 653 | +0,74 | |||
6. | Greglak Marta | 97 | Śląsk Wrocław | 33.35 | 644 | +0,83 | |||
7. | Ugodzińska Aleksandra | 99 | AZS AWF Warszawa | 33.43 | 639 | +0,77 | |||
8. | Durczyńska Katarzyna SK | 99 | Górnik Radlin | 33.87 | 614 | +0,73 | |||
9. | Hallmann Weronika | 00 | Jedynka Solex Lębork | 33.88 | 614 | +0,76 | |||
10. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 33.94 | 611 | +0,75 | |||
11. | Spoljar Sylwia SR | 98 | AZS AWF Katowice | 33.98 | 608 | +0,81 | |||
12. | Michalczyk Urszula SO | 97 | Unia Oświęcim | 34.01 | 607 | +0,67 | |||
13. | Wnuk Sylwia | 94 | AZS AWF Katowice | 34.05 | 605 | +0,71 | |||
14. | Niedżwiedzka Małgorzata SR | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 34.12 | 601 | +0,72 | |||
15. | Nowak Martyna | 96 | AZS AWF Katowice | 34.20 | 597 | +0,70 | |||
16. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 34.28 | 593 | +0,81 | |||
17. | Piekut Zofia SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 34.34 | 589 | +0,71 | |||
Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 34.34 | 589 | +0,66 | ||||
19. | Fryckowska Natalia | 99 | MKP Szczecin | 34.47 | 583 | +0,77 | |||
20. | Cholewa Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.58 | 577 | +0,70 | |||
21. | Ostrowska Agnieszka | 90 | AZS PWSZ Racibórz | 34.59 | 577 | +0,71 | |||
22. | Rugała Anna SO | 98 | Unia Oświęcim | 34.67 | 573 | +0,77 | |||
23. | Czuk Agata | 98 | Śląsk Wrocław | 34.75 | 569 | +0,75 | |||
24. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 34.86 | 563 | +0,79 | |||
25. | Glozmeková Dominika | 93 | STU Trnava | 34.91 | 561 | +0,80 | |||
26. | Michalska Katarzyna | 98 | AZS AWF Katowice | 34.93 | 560 | +0,72 | |||
27. | Sońta Magdalena SWR | 98 | Wodnik Radom | 34.94 | 560 | +0,76 | |||
28. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 34.99 | 557 | +0,73 | |||
29. | Drabik Martyna | 99 | Skalar Słupsk | 35.16 | 549 | +0,76 | |||
30. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 35.20 | 547 | +0,76 | |||
31. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 35.24 | 545 | +0,70 | |||
32. | Kolbowicz Barbara | 99 | MKP Szczecin | 35.37 | 539 | +0,70 | |||
33. | Piskorz Aleksandra | 01 | Wodnik Siemianowice Śl. | 35.38 | 539 | +0,75 | |||
34. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 35.56 | 531 | +0,74 | |||
35. | Cichowska Julia | 01 | Śląsk Wrocław | 35.63 | 528 | +0,64 | |||
36. | Wawrzynkiewicz Wiktoria | 99 | Żoliborz Warszawa | 35.65 | 527 | +0,79 | |||
37. | Zbrojewska Michalina SSz | 96 | MKP Szczecin | 35.66 | 526 | +0,76 | |||
38. | Knapik Weronika SR | 99 | AZS AWF Katowice | 35.67 | 526 | +0,80 | |||
Sadowska Klaudia | 99 | Śląsk Wrocław | 35.67 | 526 | +0,76 | ||||
40. | Morchat Katarzyna SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 35.82 | 519 | +0,75 | |||
41. | Szeremeta Weronika | 00 | Skalar Słupsk | 35.92 | 515 | +0,73 | |||
42. | Bartczak Julia | 00 | 137 Delfin Łódź | 36.11 | 507 | +0,75 | |||
Bura Dominika | 01 | Aligator Gorzyce | 36.11 | 507 | +0,77 | ||||
44. | Szopa Marta | 00 | CSTR Strzyżów | 36.13 | 506 | +0,71 | |||
45. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 36.20 | 503 | +0,70 | |||
46. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 36.52 | 490 | +0,79 | |||
47. | Niewiadomska Wiktoria | 01 | Swim Płock | 36.66 | 484 | +0,86 | |||
48. | Mikołajek Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 36.82 | 478 | +0,84 | |||
49. | Stojanowska Aleksandra | 00 | Korner Zielona Góra | 36.87 | 476 | +0,78 | |||
50. | Błuś Barbara Bożena | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 36.88 | 476 | +0,84 | |||
51. | Goździejewicz Julia | 00 | Korner Zielona Góra | 38.08 | 432 | +0,70 | |||
52. | Wojciechowska Maria | 00 | Omega Kleszczów | 38.43 | 420 | +0,79 | |||
53. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 38.56 | 416 | +0,56 | |||
54. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 38.69 | 412 | +0,65 | |||
55. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 38.97 | 403 | +0,79 | |||
56. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 39.53 | 386 | +0,67 | |||
57. | Krysa Agata | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 39.83 | 378 | +0,82 | |||
58. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 40.64 | 355 | +0,72 | |||
59. | Kwiatkowska Adrianna | 00 | Rokita Brzeg Dolny | 42.32 | 315 | +0,80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 24/10/2015 - 18:06 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR |
1. | Tokarski Krzysztof | 96 | AZS AWF Katowice | 27.73 | 754 | +0,80 | |||
2. | Hołub Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 28.00 | 733 | +0,62 | |||
3. | Szulich Dawid | 90 | Delfin Legionowo | 28.07 | 727 | +0,65 | |||
4. | Roguski Bartłomiej | 93 | Żoliborz Warszawa | 28.18 | 719 | +0,71 | |||
5. | Stolarski Marcin | 96 | Żoliborz Warszawa | 28.56 | 691 | +0,70 | |||
6. | Wypych Filip | 91 | AZS Łódź | 28.86 | 669 | +0,69 | |||
7. | Kusto Rafał | 99 | Orka Lubań | 29.10 | 653 | +0,67 | |||
8. | Siemiński Piotr | 00 | Żoliborz Warszawa | 29.29 | 640 | +0,62 | |||
9. | Zuchowicz Jan | 98 | Żoliborz Warszawa | 29.32 | 638 | +0,70 | |||
10. | Certa Maciej | 91 | AZS AWF Warszawa | 29.39 | 634 | +0,71 | |||
11. | Solak Łukasz | 99 | Swim Płock | 29.43 | 631 | +0,70 | |||
12. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 29.46 | 629 | +0,78 | |||
13. | Brzykowski Krystian | 98 | Sokół Rzeszów | 29.57 | 622 | +0,72 | |||
14. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 29.63 | 618 | +0,72 | |||
15. | Kusto Robert | 98 | Orka Lubań | 29.74 | 612 | +0,58 | |||
16. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 29.82 | 607 | +0,69 | |||
17. | Wawrzynkiewicz Piotr | 98 | MKP Szczecin | 29.88 | 603 | +0,67 | |||
18. | Maślanka Szymon | 96 | Karol Wadowice | 29.95 | 599 | +0,75 | |||
19. | Trefler Michał | 97 | Jagiellonka Warszawa | 30.06 | 592 | +0,72 | |||
20. | Gładysz Krzysztof | 92 | AZS PWSZ Racibórz | 30.10 | 590 | +0,78 | |||
21. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko B. | 30.12 | 589 | +0,67 | |||
22. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 30.13 | 588 | +0,70 | |||
23. | Jung Krzysztof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 30.17 | 586 | +0,64 | |||
24. | Kadrow Konrad | 97 | Delfin Tarnobrzeg | 30.19 | 585 | +0,70 | |||
25. | Olejnik Aleksander | 98 | MKP Szczecin | 30.30 | 578 | +0,71 | |||
26. | Misiarz Adrian SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 30.32 | 577 | +0,61 | |||
27. | Kurleto Piotr | 00 | Korona Kraków | 30.38 | 574 | +0,69 | |||
28. | Karkut Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 30.40 | 573 | +0,77 | |||
29. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 30.41 | 572 | +0,77 | |||
30. | Szydłowski Kamil SR | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 30.53 | 565 | +0,65 | |||
31. | Trela Karol SR | 98 | AZS AWF Katowice | 30.64 | 559 | +0,67 | |||
32. | Januszanis Jakub SOL | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 30.70 | 556 | +0,78 | |||
33. | Pakuła Mateusz | 00 | Jedynka Łódź | 30.72 | 555 | +0,73 | |||
34. | Śliwka Jakub | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 30.86 | 547 | +0,64 | |||
35. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 30.87 | 547 | +0,73 | |||
36. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 31.19 | 530 | +0,75 | |||
37. | Młynarczyk Piotr | 99 | MKP Szczecin | 31.20 | 530 | +0,70 | |||
38. | Bartoszewski Wojciech | 94 | AZS Łódź | 31.23 | 528 | +0,66 | |||
39. | Michalski Krystian | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 31.26 | 527 | +0,67 | |||
40. | Kamiński Piotr | 99 | Iskra Konin | 31.35 | 522 | +0,68 | |||
41. | Bartosz Bączkowski | 97 | Polonia Warszawa | 31.36 | 521 | +0,83 | |||
42. | Szczeciński Robert SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 31.44 | 518 | +0,59 | |||
43. | Gawrysiak Przemysław | 92 | Omega Kleszczów | 31.49 | 515 | +0,74 | |||
44. | Rokita Aleksander SK | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 31.58 | 511 | +0,73 | |||
45. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Warszawa | 31.64 | 508 | +0,77 | |||
46. | Gawron Oskar | 99 | Śląsk Wrocław | 31.73 | 503 | +0,73 | |||
47. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Jagiellonka Warszawa | 31.76 | 502 | +0,64 | |||
48. | Wróbel Andrzej | 94 | AZS PWSZ Racibórz | 31.82 | 499 | +0,69 | |||
49. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.85 | 498 | +0,70 | |||
50. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 32.04 | 489 | +0,84 | |||
51. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 32.08 | 487 | +0,64 | |||
52. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 32.27 | 479 | +0,77 | |||
53. | Greber Artur | 01 | Śląsk Wrocław | 32.32 | 476 | +0,80 | |||
54. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 32.34 | 475 | +0,75 | |||
55. | Niedl Tomáš | 01 | STU Trnava | 32.46 | 470 | +0,75 | |||
56. | Partyka Damian | 01 | Delfin Gdynia | 32.52 | 468 | +0,72 | |||
57. | Batko Daniel | 97 | Jordan Kraków | 32.60 | 464 | +0,64 | |||
58. | Piotrowski Patryk | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 32.65 | 462 | +0,71 | |||
59. | Szynawa Oskar | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 32.82 | 455 | +0,74 | |||
60. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | 32.94 | 450 | +0,78 | |||
61. | Jedrzejewski Mateusz | 00 | GOS Raszyn | 33.01 | 447 | +0,66 | |||
Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 33.01 | 447 | +0,73 | ||||
63. | Sacha Kamil | 01 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 33.10 | 443 | +0,61 | |||
64. | Bryła Kamil | 99 | Lublinianka Lublin | 33.19 | 440 | +0,69 | |||
65. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 33.64 | 422 | +0,90 | |||
66. | Bazyl Kamil SO | 00 | Aquarius Myślenice | 34.09 | 406 | +0,96 | |||
Suchan Przemysław | 01 | Korona Kraków | 34.09 | 406 | +0,73 | ||||
68. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 34.30 | 398 | +0,75 | |||
69. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 35.02 | 374 | +0,75 | |||
70. | Gil Bartosz | 99 | Wodnik Rawicz | 35.27 | 366 | +0,65 | |||
71. | Mitak Krystian | 98 | MKP Szczecin | 36.05 | 343 | +0,80 | |||
DYSKW. | Fidurski Jakub | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 18:15) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 24/10/2015 - 18:17 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Żukowska Paula | 93 | Juvenia Wrocław | 2:14.53 | 702 | +0,80 | 31.01 | 34.71 | 35.19 | 33.62 | |||
2. | Radlińska Marcelina | 93 | AZS AGH Kraków | 2:15.91 | 681 | +0,68 | 31.13 | 34.63 | 35.00 | 35.15 | |||
3. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Warszawa | 2:19.37 | 632 | +0,71 | 30.64 | 35.32 | 36.32 | 37.09 | |||
4. | Sikora Paulina | 93 | AZS AWF Warszawa | 2:19.52 | 630 | +0,69 | 31.39 | 35.55 | 36.25 | 36.33 | |||
5. | Adamiec Dominika SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:20.30 | 619 | +0,69 | 31.96 | 36.22 | 35.86 | 36.26 | |||
6. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 2:20.55 | 616 | +0,82 | 32.31 | 36.18 | 36.45 | 35.61 | |||
7. | Musioł Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:20.69 | 614 | +0,72 | 31.93 | 35.95 | 36.35 | 36.46 | |||
8. | Lichwa Dominika | 99 | AZS AWF Katowice | 2:22.19 | 595 | +0,75 | 31.35 | 35.40 | 37.09 | 38.35 | |||
9. | Nogaj Paulina SWR | 98 | Wodnik Radom | 2:22.96 | 585 | +0,70 | 30.90 | 36.53 | 37.04 | 38.49 | |||
10. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:23.19 | 582 | +0,74 | 31.78 | 35.74 | 37.90 | 37.77 | |||
11. | Janiszewska Dominika | 99 | AZS AWF Warszawa | 2:23.78 | 575 | +0,89 | 31.81 | 35.93 | 37.35 | 38.69 | |||
12. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 2:24.01 | 572 | +0,74 | 32.02 | 36.55 | 37.86 | 37.58 | |||
13. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | 137 Delfin Łódź | 2:24.06 | 572 | +0,74 | 32.88 | 37.40 | 36.95 | 36.83 | |||
14. | Tomala Aleksandra SR | 97 | Zryw Opole | 2:25.45 | 556 | +0,79 | 32.32 | 37.15 | 37.80 | 38.18 | |||
15. | Palka Maria SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:25.86 | 551 | +0,77 | 32.87 | 38.20 | 37.53 | 37.26 | |||
16. | Oleba Małgorzata SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:26.52 | 544 | +0,77 | 32.90 | 37.97 | 37.51 | 38.14 | |||
17. | Tomaszewska Aleksandra | 99 | Salos Cortile Kielce | 2:27.06 | 538 | +0,79 | 32.36 | 36.41 | 38.07 | 40.22 | |||
18. | Sproska Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 2:27.27 | 535 | +0,80 | 32.36 | 37.50 | 38.06 | 39.35 | |||
19. | Pisarek Justyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:29.14 | 515 | +0,86 | 34.28 | 39.53 | 38.21 | 37.12 | |||
20. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:29.22 | 515 | +0,69 | 33.35 | 38.04 | 39.62 | 38.21 | |||
21. | Wett Oliwia | 01 | Sambor Tczew | 2:31.34 | 493 | +0,84 | 32.92 | 38.18 | 40.36 | 39.88 | |||
22. | Żmuda Weronika | 00 | Lublinianka Lublin | 2:31.84 | 488 | +0,71 | 33.30 | 39.22 | 39.88 | 39.44 | |||
23. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 2:32.42 | 483 | +0,59 | 33.06 | 38.74 | 40.43 | 40.19 | |||
24. | Bednarek Aleksandra | 98 | Jedynka Łódź | 2:37.99 | 433 | +0,75 | 33.99 | 39.34 | 41.42 | 43.24 | |||
25. | Malinowska Ada | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:42.10 | 401 | +0,97 | 34.90 | 40.68 | 42.88 | 43.64 | |||
26. | Macková Natália | 00 | STU Trnava | 2:42.71 | 397 | +0,75 | 34.86 | 41.22 | 43.52 | 43.11 | |||
27. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 2:44.01 | 387 | +0,75 | 35.37 | 42.23 | 43.79 | 42.62 | |||
28. | Dobrowolska Marta | 00 | Gilus Gilowice | 2:53.72 | 326 | +0,75 | 34.84 | 41.85 | 46.48 | 50.55 | |||
29. | Prądzyńska Roksana | 00 | Patomswim Bogatynia | 2:57.21 | 307 | +0,69 | 36.57 | 43.94 | 47.52 | 49.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 24/10/2015 - 18:31 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 1:59.20 | 755 | +0,69 | 27.18 | 30.79 | 30.41 | 30.82 | |||
2. | Chudy Michał | 97 | Wodnik Rawicz | 2:00.73 | 727 | +0,67 | 26.96 | 31.17 | 31.38 | 31.22 | |||
3. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:00.75 | 726 | +0,71 | 27.10 | 30.80 | 31.46 | 31.39 | |||
4. | Opalski Marcin | 93 | Warszawianka Warszawa | 2:01.25 | 717 | +0,64 | 27.11 | 31.29 | 31.30 | 31.55 | |||
5. | Krupecki Oskar | 92 | Śląsk Wrocław | 2:01.43 | 714 | +0,73 | 26.23 | 30.25 | 31.65 | 33.30 | |||
6. | Chaba Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 2:03.34 | 681 | +0,74 | 26.60 | 31.50 | 32.32 | 32.92 | |||
7. | Adamczyk Patryk SSz | 97 | MKP Szczecin | 2:04.67 | 660 | +0,76 | 28.37 | 32.62 | 31.92 | 31.76 | |||
8. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 2:05.67 | 644 | +0,69 | 27.95 | 31.80 | 33.18 | 32.74 | |||
9. | Bocheń Tomasz | 99 | Juvenia Białystok | 2:05.69 | 644 | +0,64 | 27.58 | 31.73 | 33.07 | 33.31 | |||
10. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:05.89 | 641 | +0,69 | 28.91 | 31.70 | 32.29 | 32.99 | |||
11. | Gąsior Patryk | 94 | AZS AWF Warszawa | 2:05.92 | 640 | +0,72 | 28.26 | 32.20 | 32.62 | 32.84 | |||
12. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 2:06.02 | 639 | +0,75 | 28.12 | 33.10 | 33.10 | 31.70 | |||
13. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:06.21 | 636 | +0,67 | 28.60 | 32.73 | 32.89 | 31.99 | |||
14. | Fajfer Mateusz | 96 | Juvenia Wrocław | 2:06.42 | 633 | +0,74 | 28.01 | 32.54 | 32.93 | 32.94 | |||
15. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 2:06.61 | 630 | +0,81 | 28.74 | 32.02 | 32.46 | 33.39 | |||
16. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:07.93 | 611 | +0,71 | 28.89 | 32.90 | 32.82 | 33.32 | |||
17. | Pietrzak Dawid SSz | 97 | MKP Szczecin | 2:08.48 | 603 | +0,72 | 28.07 | 33.13 | 33.18 | 34.10 | |||
18. | Chmielewski Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:08.73 | 599 | +0,68 | 29.25 | 33.28 | 33.32 | 32.88 | |||
19. | Kempa Mikołaj SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:08.93 | 596 | +0,86 | 29.65 | 33.16 | 33.18 | 32.94 | |||
20. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 2:09.24 | 592 | +0,72 | 28.62 | 32.80 | 33.70 | 34.12 | |||
21. | Fiedosiuk Rafał SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:09.60 | 587 | +0,69 | 29.47 | 33.54 | 33.07 | 33.52 | |||
22. | Przybyła Kacper SR | 98 | AZS AWF Katowice | 2:09.66 | 586 | +0,79 | 29.62 | 34.17 | 34.18 | 31.69 | |||
23. | Kubot Szymon SZG | 97 | Warta Poznań | 2:10.05 | 581 | +0,77 | 28.40 | 32.78 | 33.88 | 34.99 | |||
24. | Ruszkowski Kacper SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:11.06 | 568 | +0,72 | 29.53 | 33.05 | 33.96 | 34.52 | |||
25. | Goleniec Łukasz SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:11.64 | 560 | +0,70 | 29.15 | 33.20 | 34.42 | 34.87 | |||
26. | Książek Jakub | 98 | MKP Szczecin | 2:11.66 | 560 | +0,78 | 30.06 | 34.73 | 34.26 | 32.61 | |||
27. | Gryz Dawid | 99 | MKP Szczecin | 2:11.69 | 560 | +0,68 | 29.86 | 33.89 | 34.36 | 33.58 | |||
28. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:11.88 | 557 | +0,74 | 29.31 | 33.53 | 34.22 | 34.82 | |||
29. | Krulikowski Maciej SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:12.16 | 554 | +0,73 | 29.55 | 34.21 | 33.50 | 34.90 | |||
30. | Borkowski Kacper | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 2:12.23 | 553 | +0,68 | 29.50 | 34.00 | 34.03 | 34.70 | |||
Sawicki Bartosz | 00 | Górnik Radlin | 2:12.23 | 553 | +0,72 | 29.90 | 33.91 | 34.10 | 34.32 | ||||
32. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:12.40 | 551 | +0,65 | 28.67 | 33.55 | 34.51 | 35.67 | |||
33. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Warszawa | 2:12.57 | 549 | +0,68 | 29.27 | 33.54 | 34.81 | 34.95 | |||
34. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:12.77 | 546 | +1,02 | 28.82 | 33.51 | 35.10 | 35.34 | |||
35. | Zaborowski Paweł | 98 | Jedynka Łódź | 2:13.16 | 541 | +0,69 | 29.07 | 34.12 | 35.61 | 34.36 | |||
36. | Kisiel Adrian | 93 | AZS PWSZ Racibórz | 2:13.30 | 540 | +0,81 | 29.01 | 33.37 | 34.98 | 35.94 | |||
37. | Chodań Alan SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:13.39 | 539 | +0,66 | 29.71 | 33.60 | 34.56 | 35.52 | |||
38. | Gawron Oskar | 99 | Śląsk Wrocław | 2:13.57 | 536 | +0,75 | 30.35 | 34.76 | 34.79 | 33.67 | |||
39. | Lechowicz Filip SO | 97 | Korona Kraków | 2:13.91 | 532 | +0,78 | 29.79 | 34.83 | 35.28 | 34.01 | |||
40. | Murański Kacper | 99 | Gilus Gilowice | 2:14.19 | 529 | +0,64 | 28.79 | 34.07 | 35.40 | 35.93 | |||
41. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 2:14.47 | 526 | +0,70 | 30.11 | 34.26 | 34.91 | 35.19 | |||
42. | Szołoch Andrzej | 96 | MKP Gdańsk | 2:14.93 | 520 | +0,82 | 29.77 | 34.82 | 35.60 | 34.74 | |||
43. | Stawaruk Michał | 99 | Jedynka Łódź | 2:15.59 | 513 | +0,81 | 29.68 | 34.72 | 35.79 | 35.40 | |||
44. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:15.79 | 510 | +0,66 | 29.85 | 35.30 | 35.97 | 34.67 | |||
45. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 2:16.35 | 504 | +0,73 | 30.53 | 34.88 | 35.46 | 35.48 | |||
46. | Kurasz Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 2:18.34 | 483 | +0,76 | 30.37 | 36.00 | 36.50 | 35.47 | |||
47. | Mayerberg Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:18.66 | 479 | +0,74 | 31.03 | 34.77 | 36.66 | 36.20 | |||
48. | Zielinski Dawid | 92 | MKP Szczecin | 2:18.70 | 479 | +0,84 | 29.31 | 34.55 | 37.22 | 37.62 | |||
49. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 2:18.93 | 477 | +0,73 | 29.90 | 35.59 | 36.92 | 36.52 | |||
50. | Wolny Krzysztof | 00 | Wodnik Siemianowice Śl. | 2:19.41 | 472 | +0,64 | 30.59 | 35.90 | 36.63 | 36.29 | |||
51. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 2:19.69 | 469 | +0,83 | 30.53 | 35.81 | 36.95 | 36.40 | |||
52. | Kołodziej Bartłomiej | 99 | MKP Szczecin | 2:20.60 | 460 | +0,85 | 30.71 | 35.57 | 37.28 | 37.04 | |||
53. | Waśko Adam | 00 | Jedynka Ożarów Maz. | 2:21.37 | 452 | +0,71 | 31.72 | 36.77 | 36.36 | 36.52 | |||
54. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 2:21.87 | 448 | +0,77 | 31.53 | 35.88 | 37.11 | 37.35 | |||
55. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:21.88 | 447 | +0,71 | 32.25 | 36.48 | 36.99 | 36.16 | |||
56. | Tłomak Andrzej | 01 | Jedynka Ożarów Maz. | 2:22.73 | 440 | +0,81 | 31.57 | 36.77 | 37.83 | 36.56 | |||
57. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:24.94 | 420 | +0,67 | 32.36 | 37.73 | 38.98 | 35.87 | |||
58. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:25.62 | 414 | +0,79 | 30.66 | 36.59 | 38.87 | 39.50 | |||
59. | Wróbel Andrzej | 94 | AZS PWSZ Racibórz | 2:26.70 | 405 | +0,75 | 30.34 | 35.63 | 38.57 | 42.16 | |||
60. | Gładysz Krzysztof | 92 | AZS PWSZ Racibórz | 2:26.83 | 404 | +0,79 | 30.52 | 36.01 | 39.26 | 41.04 | |||
61. | Prószyński Igor | 99 | Fala Kraśnik | 2:27.60 | 397 | +0,98 | 32.82 | 37.66 | 38.46 | 38.66 | |||
62. | Błański Piotr | 01 | Delfin Gdynia | 2:27.91 | 395 | +0,79 | 31.16 | 37.47 | 39.89 | 39.39 | |||
63. | Jung Krzysztof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 2:29.11 | 385 | +0,69 | 32.31 | 39.79 | 39.42 | 37.59 | |||
64. | Filuś Sebastian | 92 | AZS PWSZ Racibórz | 2:29.40 | 383 | +0,88 | 30.40 | 34.69 | 38.74 | 45.57 | |||
65. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 2:30.35 | 376 | +0,76 | 33.05 | 38.73 | 39.46 | 39.11 | |||
66. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 2:34.24 | 348 | +0,86 | 32.39 | 39.69 | 41.26 | 40.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 24/10/2015 - 18:58 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 58.44 | 834 | +0,68 | 28.34 | 30.10 | ||
2. | Górniak Katarzyna | 95 | AZS AGH Kraków | 1:01.34 | 722 | +0,73 | 29.59 | 31.75 | ||
3. | Tomanová Barbora | 01 | STU Trnava | 1:02.65 | 677 | +0,64 | 30.21 | 32.44 | ||
4. | Magner Agata SK | 97 | Jordan Kraków | 1:03.93 | 637 | +0,82 | 31.55 | 32.38 | ||
5. | Kozłowska Anna | 96 | AZS AGH Kraków | 1:04.22 | 629 | +0,71 | 30.83 | 33.39 | ||
6. | Bernat Gabriela | 99 | Skarpa Lublin | 1:04.26 | 628 | +0,81 | 31.69 | 32.57 | ||
7. | Wójtowicz Gabriela | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:04.55 | 619 | +0,65 | 31.21 | 33.34 | ||
8. | Koluch Julia | 00 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:05.11 | 603 | +0,71 | 31.51 | 33.60 | ||
9. | Włodarczyk Ewelina | 96 | 137 Delfin Łódź | 1:05.30 | 598 | +0,71 | 31.73 | 33.57 | ||
10. | Petryka Nikola SWR | 97 | Śląsk Wrocław | 1:05.46 | 594 | +0,61 | 31.22 | 34.24 | ||
11. | Ulicka Alicja | 01 | Dwójka Sochaczew | 1:05.84 | 583 | +0,64 | 31.95 | 33.89 | ||
12. | Margula Weronika | 00 | MKP Szczecin | 1:05.85 | 583 | +0,75 | 32.19 | 33.66 | ||
13. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 1:06.00 | 579 | +0,74 | 32.21 | 33.79 | ||
14. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 1:06.30 | 571 | +0,62 | 32.54 | 33.76 | ||
15. | Kowalska Aleksandra SK | 99 | Płetwal Mława | 1:06.95 | 555 | +0,68 | 32.59 | 34.36 | ||
16. | Bogucka Dagmara SWR | 97 | Juvenia Wrocław | 1:06.97 | 554 | +0,66 | 31.97 | 35.00 | ||
17. | Całka Anna SO | 97 | Unia Oświęcim | 1:06.99 | 554 | +0,72 | 32.46 | 34.53 | ||
18. | Szkarłat Julia SWR | 98 | Śląsk Wrocław | 1:07.37 | 545 | +0,80 | 32.90 | 34.47 | ||
19. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:07.41 | 544 | +0,72 | 32.37 | 35.04 | ||
20. | Dąbrowska Agnieszka SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 1:07.62 | 538 | +0,79 | 33.18 | 34.44 | ||
21. | Niemiec Aleksandra | 97 | Fala Ropczyce | 1:07.66 | 538 | +0,64 | 32.31 | 35.35 | ||
22. | Kulaga Dominika | 97 | Sokół Rzeszów | 1:07.78 | 535 | +0,74 | 32.36 | 35.42 | ||
23. | Rogowska Angelika SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:07.79 | 534 | +0,68 | 32.87 | 34.92 | ||
24. | Duda Zuzanna | 99 | Śląsk Wrocław | 1:08.02 | 529 | +0,66 | 32.92 | 35.10 | ||
25. | Nita Daria | 01 | Korona Kraków | 1:08.04 | 529 | +0,70 | 33.30 | 34.74 | ||
26. | Albayrak Julia | 01 | GOS Raszyn | 1:08.26 | 523 | +0,65 | 32.96 | 35.30 | ||
27. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 1:08.37 | 521 | +0,68 | 33.26 | 35.11 | ||
28. | Wrzosek Iga | 00 | Jedynka Ożarów Maz. | 1:08.41 | 520 | +0,64 | 32.61 | 35.80 | ||
29. | Kościk Patrycja SK | 98 | Sparta Biłgoraj | 1:09.25 | 501 | +0,61 | 32.88 | 36.37 | ||
30. | Baran Justyna | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:09.28 | 501 | +0,76 | 33.93 | 35.35 | ||
31. | Warian Karolina SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:09.38 | 498 | +0,71 | 33.64 | 35.74 | ||
32. | Szczotka Olga | 00 | Patomswim Bogatynia | 1:10.07 | 484 | +0,71 | 34.37 | 35.70 | ||
33. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 1:10.08 | 484 | +0,66 | 34.42 | 35.66 | ||
34. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 1:10.13 | 483 | +0,70 | 34.74 | 35.39 | ||
35. | Adamska Alicja | 00 | Aligator Gorzyce | 1:10.51 | 475 | +0,68 | 34.58 | 35.93 | ||
Kozániová Sára | 97 | STU Trnava | 1:10.51 | 475 | +0,79 | 33.99 | 36.52 | |||
37. | Ostojska Karolina | 96 | Kapry-Armexim Pruszków | 1:10.76 | 470 | +0,75 | 33.17 | 37.59 | ||
38. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 1:10.97 | 466 | +0,82 | 34.55 | 36.42 | ||
39. | Rudek Wiktoria | 00 | Orka Lubań | 1:11.08 | 464 | +0,62 | 34.60 | 36.48 | ||
40. | Tomaszewska Aleksandra | 99 | Salos Cortile Kielce | 1:11.19 | 461 | +0,84 | 34.77 | 36.42 | ||
41. | Cieślar Zuzanna | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:11.57 | 454 | +0,85 | 34.82 | 36.75 | ||
42. | Sikora Adrianna SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 1:12.06 | 445 | +0,75 | 35.99 | 36.07 | ||
43. | Mucha Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:12.17 | 443 | +0,64 | 35.28 | 36.89 | ||
44. | Peplak Aleksandra | 01 | Jedynka Ożarów Maz. | 1:12.47 | 437 | +0,85 | 35.62 | 36.85 | ||
45. | Gołaszewska Monika | 98 | MKP Gdańsk | 1:12.61 | 435 | +0,70 | 35.74 | 36.87 | ||
46. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 1:12.73 | 433 | +0,78 | 35.23 | 37.50 | ||
47. | Wojciechowska Maria | 00 | Omega Kleszczów | 1:12.90 | 430 | +0,76 | 34.97 | 37.93 | ||
48. | Kielka Elżbieta | 99 | Svida Świdnica | 1:12.95 | 429 | +0,71 | 35.32 | 37.63 | ||
49. | Janusz Ewa | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:13.13 | 426 | +0,77 | 35.18 | 37.95 | ||
50. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:13.48 | 420 | +0,69 | 36.02 | 37.46 | ||
51. | Bura Dominika | 01 | Aligator Gorzyce | 1:13.53 | 419 | +0,75 | 35.92 | 37.61 | ||
52. | Ślązak Kamila | 00 | Patomswim Bogatynia | 1:14.08 | 409 | +0,68 | 35.79 | 38.29 | ||
53. | Lechowicz Nadia SO | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:14.54 | 402 | +0,71 | 36.15 | 38.39 | ||
54. | Grzegorzewska Julia | 01 | Rokita Brzeg Dolny | 1:17.22 | 361 | +0,64 | 36.65 | 40.57 | ||
55. | Adamczyk Julia | 01 | Aligator Gorzyce | 1:18.13 | 349 | +0,86 | 38.65 | 39.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 24/10/2015 - 19:12 | Mężczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 51.27 | 869 | +0,67 | 25.17 | 26.10 | ||
2. | Polewka Tomasz | 94 | AZS AWF Katowice | 52.80 | 796 | +0,68 | 25.61 | 27.19 | ||
3. | Bugdol Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 54.42 | 727 | +0,72 | 26.59 | 27.83 | ||
4. | Falaciński Maciej | 96 | AZS AWF Katowice | 54.49 | 724 | +0,59 | 26.40 | 28.09 | ||
5. | Ungeheuer Mateusz | 96 | AZS AGH Kraków | 54.68 | 716 | +0,65 | 26.60 | 28.08 | ||
6. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 55.83 | 673 | +0,62 | 26.76 | 29.07 | ||
7. | Gabrysz Wojciech | 95 | AZS AWF Katowice | 56.30 | 656 | +0,76 | 27.26 | 29.04 | ||
8. | Mikicin Miłosz | 93 | AZS AWF Warszawa | 56.58 | 647 | +0,57 | 27.02 | 29.56 | ||
9. | Niedziałek Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 57.65 | 611 | +0,71 | 28.01 | 29.64 | ||
10. | Kijewski Kasper | 99 | Salos Cortile Kielce | 58.06 | 598 | +0,74 | 28.80 | 29.26 | ||
11. | Kraska Jakub | 00 | Piątka Konstantynów Ł. | 58.08 | 598 | +0,66 | 28.99 | 29.09 | ||
12. | Sadłowski Piotr | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 58.31 | 591 | +0,67 | 28.07 | 30.24 | ||
13. | Furman Łukasz | 93 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 58.63 | 581 | +0,60 | 28.34 | 30.29 | ||
14. | Suchan Jan | 97 | AZS AWF Warszawa | 58.73 | 578 | +0,63 | 29.28 | 29.45 | ||
15. | Ostrowski Karol | 99 | MKP Szczecin | 58.80 | 576 | +0,67 | 28.75 | 30.05 | ||
16. | Brzuś Michał | 97 | AZS Łódź | 58.99 | 571 | +0,57 | 28.03 | 30.96 | ||
17. | Więckowski Jakub | 98 | MKP Szczecin | 59.04 | 569 | +0,70 | 28.75 | 30.29 | ||
18. | Karwat Krzysztof | 96 | Nawa Skierniewice | 59.25 | 563 | +0,64 | 28.92 | 30.33 | ||
19. | Jagodziński Oskar | 98 | MKP Szczecin | 59.46 | 557 | +0,70 | 29.41 | 30.05 | ||
20. | Marciów Mateusz | 97 | Śląsk Wrocław | 59.59 | 553 | +0,75 | 28.96 | 30.63 | ||
21. | Karkut Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 59.70 | 550 | +0,71 | 29.15 | 30.55 | ||
22. | Czech Szymon SR | 97 | SMS Victoria Racibórz | 59.75 | 549 | +0,70 | 28.75 | 31.00 | ||
23. | Dziadek Jan | 98 | Jagiellonka Warszawa | 59.77 | 548 | +0,60 | 29.03 | 30.74 | ||
24. | Karolczak Jan | 01 | BUKS Warszawa | 59.78 | 548 | +0,73 | 28.79 | 30.99 | ||
25. | Głąb Karol SO | 99 | Sokół Rzeszów | 59.82 | 547 | +0,60 | 28.90 | 30.92 | ||
26. | Sendyk Paweł | 97 | MKP Szczecin | 59.86 | 546 | +0,68 | 28.39 | 31.47 | ||
27. | Bujak Dominik | 99 | Salos Cortile Kielce | 59.91 | 545 | +0,62 | 29.16 | 30.75 | ||
28. | Piątkowski Marcin | 96 | AZS AWF Warszawa | 59.95 | 544 | +0,65 | 29.25 | 30.70 | ||
29. | Miciul Michał SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 59.98 | 543 | +0,80 | 29.59 | 30.39 | ||
30. | Goliński Patryk SK | 97 | Jordan Kraków | 1:00.13 | 539 | +0,73 | 29.45 | 30.68 | ||
31. | Handzlik Rafał | 95 | AZS AWF Katowice | 1:00.14 | 538 | +0,54 | 29.38 | 30.76 | ||
32. | Kępa Kacper SWwa | 99 | GOS Raszyn | 1:00.25 | 535 | +0,81 | 29.49 | 30.76 | ||
33. | Jarmuła Miłosz SK | 98 | Jordan Kraków | 1:00.31 | 534 | +0,64 | 29.96 | 30.35 | ||
34. | Kędzia Wiktor | 00 | MKP Szczecin | 1:00.37 | 532 | +0,68 | 29.69 | 30.68 | ||
35. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:00.61 | 526 | +0,67 | 29.63 | 30.98 | ||
36. | Wlazłowski Damian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 1:00.70 | 524 | +0,68 | 29.38 | 31.32 | ||
37. | Smoliński Jakub | 00 | Jedynka Ożarów Maz. | 1:00.84 | 520 | +0,64 | 29.44 | 31.40 | ||
38. | Kuczak Adam SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 1:00.87 | 519 | +0,73 | 29.83 | 31.04 | ||
39. | Skiba Dominik | 98 | Fala Ropczyce | 1:01.15 | 512 | +0,59 | 28.96 | 32.19 | ||
40. | Marczuk Szymon SO | 99 | Unia Oświęcim | 1:01.48 | 504 | +0,75 | 29.70 | 31.78 | ||
41. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:01.61 | 501 | +0,84 | 30.15 | 31.46 | ||
42. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:01.67 | 499 | 29.93 | 31.74 | |||
43. | Jałtuszewski Jakub SR | 00 | SMS Victoria Racibórz | 1:01.78 | 497 | +0,69 | 30.20 | 31.58 | ||
44. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 1:01.89 | 494 | +0,72 | 30.14 | 31.75 | ||
45. | Napieraj Jan SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 1:02.02 | 491 | +0,70 | 29.95 | 32.07 | ||
46. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 1:02.16 | 488 | +0,81 | 29.97 | 32.19 | ||
47. | Kaźmierczak Marcin | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 1:02.38 | 482 | +0,80 | 30.47 | 31.91 | ||
48. | Piłkowski Patryk SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 1:02.57 | 478 | +0,59 | 30.34 | 32.23 | ||
49. | Hojda Bartłomiej SO | 98 | Unia Oświęcim | 1:02.66 | 476 | +0,73 | 30.33 | 32.33 | ||
50. | Morawski Krzysztof | 94 | AZS AWF Warszawa | 1:02.96 | 469 | +0,86 | 30.57 | 32.39 | ||
51. | Bodzioch Andrzej SSz | 98 | MKP Szczecin | 1:03.41 | 459 | +0,78 | 30.73 | 32.68 | ||
52. | Opolka Kacper SO | 00 | Unia Oświęcim | 1:03.45 | 458 | +0,80 | 31.25 | 32.20 | ||
53. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.97 | 447 | +0,71 | 31.02 | 32.95 | ||
54. | Waśko Adam | 00 | Jedynka Ożarów Maz. | 1:03.98 | 447 | +0,74 | 31.14 | 32.84 | ||
Konczewski Jakub | 97 | AZS AWF Katowice | 1:03.98 | 447 | +0,56 | 30.81 | 33.17 | |||
56. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 1:04.22 | 442 | +0,56 | 31.20 | 33.02 | ||
57. | Sternak piotr | 98 | MKP Szczecin | 1:04.26 | 441 | +0,81 | 31.33 | 32.93 | ||
58. | Piątek Michał | 99 | Korona Kraków | 1:04.37 | 439 | +0,88 | 31.88 | 32.49 | ||
59. | Bujak Piotr | 97 | Salos Cortile Kielce | 1:04.40 | 438 | +0,73 | 31.14 | 33.26 | ||
60. | Molga Mateusz | 99 | MKP Gdańsk | 1:04.44 | 438 | +0,66 | 31.34 | 33.10 | ||
61. | Wolanek Szymon | 96 | AZS Łódź | 1:04.45 | 437 | +0,78 | 31.43 | 33.02 | ||
62. | Jastrząb Dominik SZG | 00 | Warta Poznań | 1:04.60 | 434 | +0,69 | 31.33 | 33.27 | ||
63. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:04.81 | 430 | +0,67 | 31.06 | 33.75 | ||
64. | Walczysko Jakub | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 1:04.82 | 430 | +0,67 | 31.35 | 33.47 | ||
65. | Brodowski Krzysztof | 01 | Delfin Tarnobrzeg | 1:05.21 | 422 | +0,74 | 31.70 | 33.51 | ||
66. | Taradyś Jakub SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 1:05.45 | 418 | +0,75 | 32.13 | 33.32 | ||
67. | Szustak Hubert | 99 | GOS Raszyn | 1:06.19 | 404 | +0,71 | 32.50 | 33.69 | ||
68. | Sznajder Filip | 01 | Śląsk Wrocław | 1:06.70 | 395 | +0,69 | 32.72 | 33.98 | ||
69. | Raczkowski Krzysztof | 01 | Korona Kraków | 1:06.78 | 393 | +0,77 | 33.24 | 33.54 | ||
70. | Borowski Adam | 01 | Salos Cortile Kielce | 1:07.02 | 389 | +0,70 | 33.23 | 33.79 | ||
71. | Kamiński Piotr | 99 | Iskra Konin | 1:08.15 | 370 | +0,67 | 33.65 | 34.50 | ||
72. | Cempla Jakub | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.72 | 361 | +0,63 | 32.56 | 36.16 | ||
73. | Gil Bartosz | 99 | Wodnik Rawicz | 1:09.65 | 346 | +0,63 | 33.08 | 36.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 24/10/2015 - 19:29 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Tchórz Alicja | 92 | Juvenia Wrocław | 2:13.83 | 754 | +0,70 | 29.01 | 33.39 | 39.53 | 31.90 | ||||
2. | Sztandera Dominika | 97 | Juvenia Wrocław | 2:18.01 | 688 | +0,60 | 28.99 | 36.27 | 39.91 | 32.84 | ||||
3. | Uryga Paulina | 95 | AZS AGH Kraków | 2:20.82 | 648 | +0,77 | 31.44 | 35.13 | 40.20 | 34.05 | ||||
4. | Sajecka Zofia | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:21.87 | 633 | +0,62 | 31.28 | 34.93 | 42.01 | 33.65 | ||||
5. | Mendyk Adrianna SO | 98 | Wodnik Radom | 2:23.30 | 614 | +0,77 | 30.74 | 35.21 | 43.06 | 34.29 | ||||
6. | Dzwonnik Zuzanna | 00 | 137 Delfin Łódź | 2:24.03 | 605 | +0,72 | 31.28 | 36.22 | 42.64 | 33.89 | ||||
7. | Zbrojewska Michalina SSz | 96 | MKP Szczecin | 2:24.92 | 594 | +0,80 | 32.20 | 38.73 | 40.06 | 33.93 | ||||
8. | Pająk Liliana SZG | 99 | Unia Oświęcim | 2:25.35 | 589 | +0,79 | 32.28 | 36.50 | 42.47 | 34.10 | ||||
9. | Czaja Barbara SK | 99 | Górnik Radlin | 2:25.93 | 582 | +0,74 | 31.57 | 36.62 | 44.44 | 33.30 | ||||
10. | Bartyzel Aleksandra | 98 | Manta Jelcz-Laskowice | 2:26.66 | 573 | +0,75 | 32.63 | 38.22 | 42.00 | 33.81 | ||||
11. | Filipek Jagoda | 99 | Śląsk Wrocław | 2:26.96 | 570 | +0,82 | 31.74 | 38.90 | 41.92 | 34.40 | ||||
12. | Zawisza Alina SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:27.29 | 566 | +0,83 | 32.60 | 36.70 | 44.49 | 33.50 | ||||
13. | Kasperuk Justyna SWwa | 98 | Polonia Warszawa | 2:27.42 | 564 | +0,61 | 31.84 | 38.62 | 40.76 | 36.20 | ||||
14. | Solak Anna | 00 | Swim Płock | 2:27.52 | 563 | +0,74 | 30.94 | 37.33 | 44.28 | 34.97 | ||||
15. | Wikieł Angelika | 98 | UŚKS Ostrołęka | 2:27.68 | 561 | +0,78 | 31.53 | 40.16 | 40.81 | 35.18 | ||||
16. | Kolbowicz Barbara | 99 | MKP Szczecin | 2:28.14 | 556 | +0,75 | 31.14 | 38.09 | 42.96 | 35.95 | ||||
17. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 2:28.30 | 554 | +0,75 | 31.41 | 38.55 | 42.57 | 35.77 | ||||
18. | Majszutowicz Paulina SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:28.78 | 549 | +0,76 | 32.99 | 40.76 | 40.31 | 34.72 | ||||
19. | Niedżwiedzka Małgorzata SR | 97 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:29.23 | 544 | +0,73 | 31.47 | 37.68 | 43.33 | 36.75 | ||||
20. | Cichowska Julia | 01 | Śląsk Wrocław | 2:30.50 | 530 | +0,68 | 32.71 | 40.56 | 42.88 | 34.35 | ||||
21. | Nowak Marta SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:30.78 | 527 | +0,81 | 33.75 | 37.21 | 42.96 | 36.86 | ||||
22. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:31.37 | 521 | +0,67 | 32.71 | 37.35 | 47.13 | 34.18 | ||||
23. | Kempa Anna SO | 01 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:31.57 | 519 | +0,83 | 35.47 | 39.51 | 41.73 | 34.86 | ||||
24. | Stępińska Natalia | 01 | Korona Kraków | 2:31.70 | 518 | +0,74 | 34.72 | 37.79 | 44.71 | 34.48 | ||||
25. | Cholewa Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:31.72 | 518 | +0,82 | 33.73 | 38.33 | 43.55 | 36.11 | ||||
26. | Mikołajek Aleksandra | 00 | Avia Świdnik | 2:32.78 | 507 | +0,86 | 33.43 | 40.46 | 43.66 | 35.23 | ||||
27. | Tomaszek Aleksandra SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:32.89 | 506 | +0,81 | 33.76 | 40.31 | 41.10 | 37.72 | ||||
28. | Ostrowska Kamila | 01 | Aligator Gorzyce | 2:33.00 | 505 | +0,68 | 32.56 | 38.83 | 45.70 | 35.91 | ||||
29. | Bednarek Aleksandra | 98 | Jedynka Łódź | 2:33.56 | 499 | +0,76 | 34.08 | 39.18 | 44.81 | 35.49 | ||||
30. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 2:34.19 | 493 | +0,71 | 32.44 | 39.31 | 45.41 | 37.03 | ||||
Bartczak Julia | 00 | 137 Delfin Łódź | 2:34.19 | 493 | +0,76 | 33.31 | 40.43 | 44.73 | 35.72 | |||||
32. | Stojanowska Aleksandra | 00 | Korner Zielona Góra | 2:34.53 | 490 | +0,81 | 35.60 | 39.58 | 43.11 | 36.24 | ||||
33. | Błuś Barbara Bożena | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 2:34.70 | 488 | +0,83 | 33.36 | 39.03 | 45.59 | 36.72 | ||||
34. | Niewiadomska Wiktoria | 01 | Swim Płock | 2:34.79 | 487 | +0,88 | 36.88 | 39.13 | 42.90 | 35.88 | ||||
35. | Piekut Aleksandra | 99 | GOS Raszyn | 2:34.92 | 486 | +0,76 | 34.34 | 40.22 | 43.54 | 36.82 | ||||
36. | Morchat Katarzyna SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 2:35.18 | 484 | +0,77 | 35.32 | 39.36 | 44.32 | 36.18 | ||||
37. | Kruszniewska Kinga SK | 99 | Górnik Radlin | 2:35.27 | 483 | +0,75 | 33.26 | 40.36 | 45.99 | 35.66 | ||||
38. | Rugała Anna SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:36.27 | 474 | +0,77 | 33.76 | 40.31 | 45.03 | 37.17 | ||||
39. | Nadybska Natalia | 01 | Glosator Kraków | 2:37.10 | 466 | +0,69 | 35.45 | 38.83 | 46.32 | 36.50 | ||||
40. | Szopa Marta | 00 | CSTR Strzyżów | 2:37.19 | 465 | +0,79 | 33.97 | 40.45 | 45.76 | 37.01 | ||||
41. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:39.61 | 445 | +0,68 | 32.80 | 39.05 | 49.50 | 38.26 | ||||
42. | Pawelska Dominika | 00 | Glosator Kraków | 2:39.75 | 443 | +0,84 | 36.05 | 43.26 | 42.61 | 37.83 | ||||
43. | Jasiul Urszula | 98 | Delfin Legionowo | 2:41.42 | 430 | +0,65 | 37.45 | 41.17 | 45.41 | 37.39 | ||||
44. | Bieniecka Natalia | 01 | Polonia Warszawa | 2:42.37 | 422 | +0,80 | 33.54 | 42.38 | 46.59 | 39.86 | ||||
45. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:42.54 | 421 | +0,72 | 35.24 | 43.71 | 45.35 | 38.24 | ||||
46. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 2:42.93 | 418 | +0,83 | 35.05 | 40.70 | 49.53 | 37.65 | ||||
47. | Gabriela Kuczmar | 98 | Polonia Warszawa | 2:43.46 | 414 | +0,82 | 36.75 | 41.00 | 47.06 | 38.65 | ||||
48. | Marcinkiewicz Marta | 01 | Swim Płock | 2:44.31 | 407 | +0,80 | 35.26 | 43.37 | 48.17 | 37.51 | ||||
49. | Kielka Elżbieta | 99 | Svida Świdnica | 2:44.47 | 406 | +0,76 | 35.08 | 41.15 | 51.28 | 36.96 | ||||
DYSKW. | Halicka Lidia | 01 | Śląsk Wrocław | |||||||||||
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach (Czas: 19:35) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 24/10/2015 - 19:53 | Mężczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kawęcki Radosław | 91 | AZS AWF Warszawa | 2:01.18 | 740 | +0,74 | 26.52 | 29.31 | 35.60 | 29.75 | ||||
2. | Halas Adam | 98 | STU Trnava | 2:01.61 | 732 | +0,77 | 25.87 | 30.73 | 35.61 | 29.40 | ||||
3. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 2:02.88 | 710 | +0,67 | 27.54 | 32.07 | 34.65 | 28.62 | ||||
4. | Chudy Michał | 97 | Wodnik Rawicz | 2:04.66 | 680 | +0,66 | 26.83 | 31.58 | 37.55 | 28.70 | ||||
5. | Bałabuch Krystian | 95 | AZS AGH Kraków | 2:04.91 | 676 | +0,71 | 27.84 | 32.61 | 35.31 | 29.15 | ||||
6. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | MKP Gdańsk | 2:06.05 | 657 | +0,76 | 27.87 | 30.95 | 37.67 | 29.56 | ||||
7. | Stepień Konrad | 96 | AZS AWF Warszawa | 2:07.12 | 641 | +0,71 | 27.22 | 33.01 | 36.53 | 30.36 | ||||
8. | Litwa Krzysztof | 96 | AZS AGH Kraków | 2:07.49 | 635 | +0,84 | 27.43 | 33.33 | 36.98 | 29.75 | ||||
9. | Sobczyk Maciej | 95 | AZS AGH Kraków | 2:07.83 | 630 | +0,71 | 28.73 | 32.78 | 35.54 | 30.78 | ||||
10. | Pietrzak Dawid SSz | 97 | MKP Szczecin | 2:07.96 | 628 | +0,72 | 27.56 | 32.27 | 38.22 | 29.91 | ||||
11. | Roguski Bartłomiej | 93 | Żoliborz Warszawa | 2:09.00 | 613 | +0,82 | 29.68 | 36.37 | 33.30 | 29.65 | ||||
12. | Dobrzyński Tomasz | 98 | G-8 Bielany Warszawa | 2:09.07 | 612 | +0,72 | 28.60 | 33.36 | 37.73 | 29.38 | ||||
13. | Bartosz Bączkowski | 97 | Polonia Warszawa | 2:09.24 | 610 | +0,86 | 28.35 | 33.44 | 38.04 | 29.41 | ||||
14. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 2:09.73 | 603 | +0,72 | 28.17 | 35.43 | 34.77 | 31.36 | ||||
15. | Ulatowski Wojciech SOL | 98 | Unia Oświęcim | 2:09.81 | 602 | +0,78 | 28.06 | 32.80 | 38.65 | 30.30 | ||||
16. | Dziedzic Dawid SR | 99 | MOSM Tychy | 2:10.06 | 598 | +0,75 | 27.29 | 34.41 | 37.53 | 30.83 | ||||
17. | Kubot Szymon SZG | 97 | Warta Poznań | 2:10.08 | 598 | +0,72 | 27.90 | 34.24 | 37.94 | 30.00 | ||||
18. | Topolski Arkadiusz SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:10.09 | 598 | +0,72 | 28.47 | 32.79 | 39.32 | 29.51 | ||||
19. | Stolarski Marcin | 96 | Żoliborz Warszawa | 2:10.32 | 595 | +0,70 | 28.24 | 34.97 | 35.83 | 31.28 | ||||
Kurleto Piotr | 00 | Korona Kraków | 2:10.32 | 595 | +0,69 | 28.20 | 34.02 | 36.72 | 31.38 | |||||
21. | Adamczyk Patryk SSz | 97 | MKP Szczecin | 2:10.46 | 593 | +0,74 | 26.44 | 34.29 | 40.14 | 29.59 | ||||
22. | Goleniec Kamil SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:10.58 | 591 | +0,72 | 28.70 | 34.62 | 36.52 | 30.74 | ||||
23. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:10.80 | 588 | +0,70 | 27.50 | 32.32 | 39.55 | 31.43 | ||||
24. | Niedziałek Dominik | 98 | Skarpa Lublin | 2:10.87 | 587 | +0,78 | 28.32 | 33.86 | 39.09 | 29.60 | ||||
25. | Sowa Marcin SO | 97 | Motyl MOSiR St. Wola | 2:10.96 | 586 | +0,75 | 27.64 | 33.88 | 38.09 | 31.35 | ||||
26. | Lechowicz Filip SO | 97 | Korona Kraków | 2:11.22 | 583 | +0,75 | 28.55 | 33.97 | 38.38 | 30.32 | ||||
27. | Januszanis Jakub SOL | 98 | Olimpijczyk Suwałki | 2:11.64 | 577 | +0,86 | 28.47 | 35.62 | 36.92 | 30.63 | ||||
28. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 2:11.76 | 576 | +0,69 | 28.05 | 34.94 | 38.10 | 30.67 | ||||
29. | Buczkowski Kamil | 96 | AZS AGH Kraków | 2:11.92 | 573 | +0,85 | 28.22 | 33.85 | 39.10 | 30.75 | ||||
30. | Bodzioch Andrzej SSz | 98 | MKP Szczecin | 2:12.01 | 572 | +0,71 | 29.25 | 33.49 | 38.50 | 30.77 | ||||
31. | Karolczak Jan | 01 | BUKS Warszawa | 2:12.24 | 569 | +0,72 | 28.83 | 33.27 | 40.66 | 29.48 | ||||
32. | Maciejewski Kacper SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:12.27 | 569 | +0,70 | 27.99 | 34.61 | 39.33 | 30.34 | ||||
33. | Nagi Mateusz SO | 97 | Unia Oświęcim | 2:12.52 | 566 | +0,68 | 28.94 | 35.92 | 37.07 | 30.59 | ||||
34. | Siemiński Piotr | 00 | Żoliborz Warszawa | 2:12.54 | 565 | +0,61 | 28.23 | 36.71 | 36.30 | 31.30 | ||||
35. | Ciastoń Sebastian SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:12.57 | 565 | +0,68 | 30.09 | 32.38 | 38.43 | 31.67 | ||||
36. | Chałupczyński Bartosz SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:13.22 | 557 | +0,73 | 28.60 | 33.97 | 38.92 | 31.73 | ||||
37. | Wlazłowski Damian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:13.62 | 552 | +0,75 | 28.58 | 33.04 | 40.40 | 31.60 | ||||
38. | Drozd Tymoteusz SO | 99 | Unia Oświęcim | 2:14.01 | 547 | +0,74 | 28.55 | 35.47 | 38.28 | 31.71 | ||||
39. | Szulich Dawid | 90 | Delfin Legionowo | 2:14.43 | 542 | +0,72 | 28.18 | 37.62 | 35.75 | 32.88 | ||||
40. | Gibalski Bartłomiej | 98 | Salos Cortile Kielce | 2:14.53 | 541 | +0,69 | 28.72 | 34.79 | 39.55 | 31.47 | ||||
41. | Morawski Krzysztof | 94 | AZS AWF Warszawa | 2:14.56 | 540 | +0,73 | 27.69 | 32.54 | 39.22 | 35.11 | ||||
42. | Jarosz Dawid | 99 | Wodnik Końskie | 2:14.88 | 536 | +0,81 | 29.12 | 34.09 | 40.39 | 31.28 | ||||
43. | Goliński Patryk SK | 97 | Jordan Kraków | 2:14.90 | 536 | +0,69 | 28.14 | 34.20 | 40.91 | 31.65 | ||||
44. | Łapot Radosław SR | 99 | MOS Katowice | 2:15.15 | 533 | +0,78 | 28.41 | 34.49 | 40.68 | 31.57 | ||||
45. | Szymanek Sebastian | 98 | Warszawianka Warszawa | 2:15.38 | 531 | +0,79 | 28.59 | 36.51 | 38.09 | 32.19 | ||||
46. | Jagodziński Oskar | 98 | MKP Szczecin | 2:15.48 | 529 | +0,70 | 29.14 | 34.03 | 40.34 | 31.97 | ||||
47. | Kadrow Konrad | 97 | Delfin Tarnobrzeg | 2:15.63 | 528 | +0,73 | 27.81 | 36.77 | 38.39 | 32.66 | ||||
48. | Macner Michał SOL | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:15.68 | 527 | +0,70 | 29.77 | 34.90 | 40.02 | 30.99 | ||||
49. | Walczysko Jakub | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 2:15.69 | 527 | +0,65 | 29.62 | 34.78 | 39.08 | 32.21 | ||||
50. | Trójca Mateusz SK | 97 | AZS AWF Katowice | 2:15.90 | 524 | +0,72 | 28.44 | 34.30 | 40.49 | 32.67 | ||||
51. | Butkiewicz Władysław SO | 00 | Juvenia Białystok | 2:15.96 | 524 | +0,67 | 29.14 | 34.54 | 41.61 | 30.67 | ||||
52. | Sacha Kamil | 01 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 2:16.02 | 523 | +0,64 | 29.33 | 35.04 | 39.49 | 32.16 | ||||
53. | Perkowski Wiktor SOL | 98 | Jagiellonka Warszawa | 2:16.22 | 521 | +0,65 | 27.56 | 35.17 | 40.72 | 32.77 | ||||
54. | Szołoch Andrzej | 96 | MKP Gdańsk | 2:16.24 | 521 | +0,85 | 28.51 | 34.97 | 40.51 | 32.25 | ||||
Michalczyk Andrzej SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:16.24 | 521 | +0,64 | 28.11 | 36.91 | 39.63 | 31.59 | |||||
56. | Kłapa Filip SO | 98 | Unia Oświęcim | 2:16.27 | 520 | +0,67 | 28.51 | 35.51 | 38.97 | 33.28 | ||||
57. | Sowier Wojciech | 97 | Jordan Kraków | 2:16.34 | 519 | +0,71 | 29.43 | 35.68 | 39.58 | 31.65 | ||||
58. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 2:16.62 | 516 | +0,73 | 29.96 | 34.22 | 40.07 | 32.37 | ||||
59. | Butkiewicz Cezary | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 2:16.67 | 516 | +0,74 | 28.84 | 35.61 | 40.19 | 32.03 | ||||
60. | Sordyl Mateusz SO | 99 | Victoria Kozy | 2:17.07 | 511 | +0,65 | 28.76 | 34.94 | 40.69 | 32.68 | ||||
61. | Wańkowicz Błażej | 99 | Warszawianka Warszawa | 2:17.49 | 506 | +0,70 | 28.45 | 35.46 | 41.21 | 32.37 | ||||
62. | Hołub Krzysztof | 00 | Avia Świdnik | 2:17.72 | 504 | +0,77 | 28.63 | 35.93 | 41.10 | 32.06 | ||||
63. | Elgalal Sami | 01 | UKS SP 149 Łódź | 2:17.91 | 502 | +0,74 | 30.09 | 35.36 | 41.58 | 30.88 | ||||
64. | Sieczek Adrian SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 2:18.09 | 500 | +0,69 | 27.77 | 35.85 | 42.27 | 32.20 | ||||
65. | Wójcicki Maciej SWwa | 99 | Aquator Kozienice | 2:18.30 | 498 | +0,70 | 29.50 | 36.12 | 41.18 | 31.50 | ||||
66. | Bachlaj Dorian SR | 99 | Ondraszek Bielsko B. | 2:18.86 | 492 | +0,75 | 31.35 | 36.35 | 37.70 | 33.46 | ||||
67. | Wasiuk Jakub SO | 99 | MMKS Kędzierzyn Koźle | 2:19.21 | 488 | +0,74 | 30.30 | 35.82 | 42.21 | 30.88 | ||||
68. | Chromik Mateusz SO | 00 | Unia Oświęcim | 2:19.32 | 487 | +0,71 | 29.54 | 34.73 | 42.29 | 32.76 | ||||
69. | Greber Artur | 01 | Śląsk Wrocław | 2:20.13 | 478 | +0,81 | 29.71 | 38.08 | 38.94 | 33.40 | ||||
70. | Karwat Krzysztof | 96 | Nawa Skierniewice | 2:20.62 | 473 | +0,67 | 28.81 | 32.48 | 43.20 | 36.13 | ||||
71. | Jung Krzysztof SR | 99 | AZS AWF Katowice | 2:21.06 | 469 | +0,67 | 30.49 | 38.41 | 38.62 | 33.54 | ||||
72. | Krzykała Emil | 01 | Avia Świdnik | 2:21.20 | 468 | +0,79 | 28.66 | 36.66 | 43.73 | 32.15 | ||||
73. | Ławnik Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 2:21.45 | 465 | +0,78 | 29.05 | 36.89 | 43.26 | 32.25 | ||||
74. | Szczepański Oskar | 00 | MKP Szczecin | 2:21.62 | 463 | +0,63 | 28.81 | 38.02 | 41.44 | 33.35 | ||||
75. | Kowalski Kacper | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 2:21.86 | 461 | +0,78 | 30.94 | 34.56 | 43.34 | 33.02 | ||||
76. | Koput Kamil SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:22.19 | 458 | +0,75 | 30.09 | 36.06 | 43.96 | 32.08 | ||||
77. | Pawłowski Maksymilian | 99 | Polonia Warszawa | 2:23.57 | 445 | +0,66 | 31.17 | 35.80 | 44.47 | 32.13 | ||||
78. | Szczeciński Robert SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 2:23.63 | 444 | +0,65 | 29.91 | 39.56 | 39.48 | 34.68 | ||||
79. | Królik Paweł SWwa | 99 | Juvenia Białystok | 2:23.65 | 444 | +0,69 | 28.89 | 37.62 | 44.57 | 32.57 | ||||
80. | Żurawski Marcel | 01 | Sambor Tczew | 2:24.09 | 440 | +0,85 | 30.90 | 35.43 | ||||||
81. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | 2:25.05 | 431 | +0,83 | 31.68 | 38.69 | 40.33 | 34.35 | ||||
82. | Plauszta Arnold | 00 | Olimpijczyk Suwałki | 2:25.63 | 426 | +0,77 | 29.26 | 37.52 | 45.28 | 33.57 | ||||
83. | Prószyński Igor | 99 | Fala Kraśnik | 2:25.73 | 425 | +0,87 | 31.62 | 38.22 | 43.15 | 32.74 | ||||
84. | Guzy Marcel | 01 | Vega Dobrodzień | 2:25.98 | 423 | +0,79 | 32.46 | 38.96 | 40.37 | 34.19 | ||||
85. | Ruciński Wiktor | 99 | Sokół Mościce Tarnów | 2:27.50 | 410 | +0,75 | 30.69 | 39.25 | 42.24 | 35.32 | ||||
86. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:28.12 | 405 | +0,77 | 29.82 | 40.15 | 40.86 | 37.29 | ||||
87. | Zubik Stanisław | 01 | Polonia Warszawa | 2:28.63 | 401 | +0,75 | 29.79 | 37.51 | 48.07 | 33.26 | ||||
88. | Partyka Damian | 01 | Delfin Gdynia | 2:29.69 | 392 | +0,83 | 31.45 | 40.78 | 42.74 | 34.72 | ||||
89. | Cieślukowski Karol | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 2:31.72 | 377 | +0,78 | 30.07 | 38.89 | 48.49 | 34.27 | ||||
90. | Sienkiewicz Dawid | 01 | Śląsk Wrocław | 2:41.73 | 311 | +0,75 | 34.78 | 42.81 | 45.70 | 38.44 | ||||
DYSKW. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | |||||||||||
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu) (Czas: 20:11) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 24/10/2015 - 20:29 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR |
1. | Czerniak Monika | 92 | Kormoran Olsztyn | 4:11.75 | 808 | +0,76 |
50m: 100m: | 29.62 1:01.31 | 29.62 31.69 | 150m: 200m: | 1:33.09 2:04.90 | 31.78 31.81 | 250m: 300m: | 2:36.43 3:08.32 | 31.53 31.89 | 350m: 400m: | 3:40.50 4:11.75 | 32.18 31.25 |
2. | Żukowska Paula | 93 | Juvenia Wrocław | 4:12.70 | 799 | +0,80 |
50m: 100m: | 30.06 1:02.50 | 30.06 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.80 2:07.12 | 32.30 32.32 | 250m: 300m: | 2:39.22 3:11.11 | 32.10 31.89 | 350m: 400m: | 3:42.32 4:12.70 | 31.21 30.38 |
3. | Zachoszcz Joanna | 93 | AZS UWM Olsztyn | 4:14.37 | 783 | +0,71 |
50m: 100m: | 30.68 1:02.98 | 30.68 32.30 | 150m: 200m: | 1:34.74 2:06.61 | 31.76 31.87 | 250m: 300m: | 2:38.44 3:10.45 | 31.83 32.01 | 350m: 400m: | 3:42.78 4:14.37 | 32.33 31.59 |
4. | Kunka Kamila | 96 | AZS AGH Kraków | 4:14.92 | 778 | +0,65 |
50m: 100m: | 29.88 1:02.03 | 29.88 32.15 | 150m: 200m: | 1:34.45 2:07.00 | 32.42 32.55 | 250m: 300m: | 2:39.32 3:11.58 | 32.32 32.26 | 350m: 400m: | 3:43.73 4:14.92 | 32.15 31.19 |
5. | Karpisz Milena | 97 | Piątka Konstantynów Ł. | 4:16.37 | 765 | +0,75 |
50m: 100m: | 30.08 1:01.73 | 30.08 31.65 | 150m: 200m: | 1:33.62 2:06.05 | 31.89 32.43 | 250m: 300m: | 2:38.28 3:11.02 | 32.23 32.74 | 350m: 400m: | 3:43.82 4:16.37 | 32.80 32.55 |
6. | Gralewska Kalina | 96 | Warszawianka Warszawa | 4:19.00 | 742 | +0,71 |
50m: 100m: | 29.49 1:01.20 | 29.49 31.71 | 150m: 200m: | 1:33.48 2:06.12 | 32.28 32.64 | 250m: 300m: | 2:39.11 3:12.54 | 32.99 33.43 | 350m: 400m: | 3:45.88 4:19.00 | 33.34 33.12 |
7. | Jankowska Klaudia | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:19.08 | 741 | +0,77 |
50m: 100m: | 29.94 1:02.13 | 29.94 32.19 | 150m: 200m: | 1:34.82 2:07.30 | 32.69 32.48 | 250m: 300m: | 2:39.91 3:13.07 | 32.61 33.16 | 350m: 400m: | 3:46.45 4:19.08 | 33.38 32.63 |
8. | Burska Justyna | 95 | Piątka Konstantynów Ł. | 4:20.72 | 727 | +0,76 |
50m: 100m: | 31.19 1:03.73 | 31.19 32.54 | 150m: 200m: | 1:36.24 2:09.10 | 32.51 32.86 | 250m: 300m: | 2:41.66 3:14.58 | 32.56 32.92 | 350m: 400m: | 3:47.63 4:20.72 | 33.05 33.09 |
9. | Janiszewska Dominika | 99 | AZS AWF Warszawa | 4:21.31 | 722 | +0,84 |
50m: 100m: | 30.56 1:03.65 | 30.56 33.09 | 150m: 200m: | 1:36.80 2:10.36 | 33.15 33.56 | 250m: 300m: | 2:43.30 3:16.45 | 32.94 33.15 | 350m: 400m: | 3:49.50 4:21.31 | 33.05 31.81 |
10. | Baryła Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:24.79 | 694 | +0,69 |
50m: 100m: | 30.60 1:04.18 | 30.60 33.58 | 150m: 200m: | 1:38.04 2:11.68 | 33.86 33.64 | 250m: 300m: | 2:44.76 3:18.70 | 33.08 33.94 | 350m: 400m: | 3:52.41 4:24.79 | 33.71 32.38 |
11. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 4:25.99 | 685 | +0,64 |
50m: 100m: | 30.72 1:04.83 | 30.72 34.11 | 150m: 200m: | 1:38.96 2:13.24 | 34.13 34.28 | 250m: 300m: | 2:46.89 3:20.36 | 33.65 33.47 | 350m: 400m: | 3:53.51 4:25.99 | 33.15 32.48 |
12. | Roman Magdalena | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 4:26.76 | 679 | +0,75 |
50m: 100m: | 30.78 1:04.18 | 30.78 33.40 | 150m: 200m: | 1:37.40 2:10.82 | 33.22 33.42 | 250m: 300m: | 2:44.66 3:18.75 | 33.84 34.09 | 350m: 400m: | 3:52.65 4:26.76 | 33.90 34.11 |
13. | Szatanek Julia | 99 | MKP Szczecin | 4:28.06 | 669 | +0,76 |
50m: 100m: | 31.17 1:04.81 | 31.17 33.64 | 150m: 200m: | 1:38.67 2:12.90 | 33.86 34.23 | 250m: 300m: | 2:47.03 3:21.34 | 34.13 34.31 | 350m: 400m: | 3:55.39 4:28.06 | 34.05 32.67 |
14. | Klonowska Julia | 00 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:28.75 | 664 | +0,73 |
50m: 100m: | 30.08 1:03.44 | 30.08 33.36 | 150m: 200m: | 1:37.40 2:11.88 | 33.96 34.48 | 250m: 300m: | 2:46.30 3:20.86 | 34.42 34.56 | 350m: 400m: | 3:55.83 4:28.75 | 34.97 32.92 |
15. | Kasperek Katarzyna | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 4:28.88 | 663 | +0,68 |
50m: 100m: | 30.95 1:04.47 | 30.95 33.52 | 150m: 200m: | 1:38.35 2:12.70 | 33.88 34.35 | 250m: 300m: | 2:46.92 3:21.25 | 34.22 34.33 | 350m: 400m: | 3:55.23 4:28.88 | 33.98 33.65 |
16. | Margula Weronika | 00 | MKP Szczecin | 4:29.30 | 660 | +0,77 |
50m: 100m: | 31.31 1:05.16 | 31.31 33.85 | 150m: 200m: | 1:39.21 2:13.30 | 34.05 34.09 | 250m: 300m: | 2:47.53 3:21.90 | 34.23 34.37 | 350m: 400m: | 3:56.20 4:29.30 | 34.30 33.10 |
17. | Bakuniak Hanna SSz | 96 | MKP Szczecin | 4:29.56 | 658 | +0,67 |
50m: 100m: | 31.86 1:05.96 | 31.86 34.10 | 150m: 200m: | 1:39.90 2:14.00 | 33.94 34.10 | 250m: 300m: | 2:47.77 3:22.00 | 33.77 34.23 | 350m: 400m: | 3:56.21 4:29.56 | 34.21 33.35 |
Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 4:29.56 | 658 | +0,73 |
50m: 100m: | 30.53 1:04.41 | 30.53 33.88 | 150m: 200m: | 1:38.98 2:13.18 | 34.57 34.20 | 250m: 300m: | 2:47.77 3:22.53 | 34.59 34.76 | 350m: 400m: | 3:56.84 4:29.56 | 34.31 32.72 |
19. | Kolodziej Katarzyna SO | 00 | Unia Oświęcim | 4:30.63 | 650 | +0,75 |
50m: 100m: | 31.04 1:05.25 | 31.04 34.21 | 150m: 200m: | 1:39.77 2:14.32 | 34.52 34.55 | 250m: 300m: | 2:48.72 3:23.33 | 34.40 34.61 | 350m: 400m: | 3:57.59 4:30.63 | 34.26 33.04 |
20. | Zrobek Natalia | 99 | Jedynka Łódź | 4:31.05 | 647 | +0,78 |
50m: 100m: | 30.91 1:04.70 | 30.91 33.79 | 150m: 200m: | 1:39.16 2:13.95 | 34.46 34.79 | 250m: 300m: | 2:48.37 3:23.19 | 34.42 34.82 | 350m: 400m: | 3:57.76 4:31.05 | 34.57 33.29 |
21. | Węcławiak Irena | 98 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:32.58 | 636 | +0,69 |
50m: 100m: | 31.15 1:05.08 | 31.15 33.93 | 150m: 200m: | 1:40.07 2:15.12 | 34.99 35.05 | 250m: 300m: | 2:49.85 3:24.57 | 34.73 34.72 | 350m: 400m: | 3:59.12 4:32.58 | 34.55 33.46 |
22. | Gawlicka Maja SZG | 98 | Korner Zielona Góra | 4:32.83 | 635 | +0,74 |
50m: 100m: | 32.41 1:07.19 | 32.41 34.78 | 150m: 200m: | 1:42.10 2:17.44 | 34.91 35.34 | 250m: 300m: | 2:51.93 3:26.35 | 34.49 34.42 | 350m: 400m: | 4:00.55 4:32.83 | 34.20 32.28 |
23. | Niewiadomska Adrianna | 99 | GOS Raszyn | 4:32.87 | 634 | +0,84 |
50m: 100m: | 30.78 1:04.75 | 30.78 33.97 | 150m: 200m: | 1:39.59 2:14.81 | 34.84 35.22 | 250m: 300m: | 2:50.23 3:25.17 | 35.42 34.94 | 350m: 400m: | 3:59.91 4:32.87 | 34.74 32.96 |
24. | Oleba Małgorzata SSz | 98 | MKP Szczecin | 4:33.20 | 632 | +0,76 |
50m: 100m: | 32.29 1:06.82 | 32.29 34.53 | 150m: 200m: | 1:41.30 2:15.86 | 34.48 34.56 | 250m: 300m: | 2:50.52 3:25.23 | 34.66 34.71 | 350m: 400m: | 3:59.57 4:33.20 | 34.34 33.63 |
25. | Leszczyńska Klaudia Julia SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:34.11 | 626 | +0,82 |
50m: 100m: | 31.23 1:05.56 | 31.23 34.33 | 150m: 200m: | 1:40.93 2:16.18 | 35.37 35.25 | 250m: 300m: | 2:50.68 3:25.29 | 34.50 34.61 | 350m: 400m: | 3:59.83 4:34.11 | 34.54 34.28 |
26. | Wiśniewska Oliwia | 01 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 4:35.44 | 617 | +0,78 |
50m: 100m: | 31.34 1:05.29 | 31.34 33.95 | 150m: 200m: | 1:39.74 2:14.47 | 34.45 34.73 | 250m: 300m: | 2:49.35 3:24.99 | 34.88 35.64 | 350m: 400m: | 4:00.96 4:35.44 | 35.97 34.48 |
27. | Rogowska Paulina | 98 | Salos Cortile Kielce | 4:37.49 | 603 | +0,76 |
50m: 100m: | 30.83 1:05.27 | 30.83 34.44 | 150m: 200m: | 1:40.00 2:15.47 | 34.73 35.47 | 250m: 300m: | 2:50.91 3:26.52 | 35.44 35.61 | 350m: 400m: | 4:02.40 4:37.49 | 35.88 35.09 |
28. | Krauze Alicja | 01 | MAL WOPR Malbork | 4:37.80 | 601 | +0,78 |
50m: 100m: | 31.42 1:06.34 | 31.42 34.92 | 150m: 200m: | 1:41.40 2:16.94 | 35.06 35.54 | 250m: 300m: | 2:52.60 3:28.14 | 35.66 35.54 | 350m: 400m: | 4:03.47 4:37.80 | 35.33 34.33 |
29. | Zadumińska Weronika | 99 | AZS AWF Warszawa | 4:37.93 | 600 | +0,81 |
50m: 100m: | 31.39 1:05.35 | 31.39 33.96 | 150m: 200m: | 1:40.41 2:16.05 | 35.06 35.64 | 250m: 300m: | 2:51.71 3:27.50 | 35.66 35.79 | 350m: 400m: | 4:03.25 4:37.93 | 35.75 34.68 |
30. | Wawrzynkiewicz Wiktoria | 99 | Żoliborz Warszawa | 4:38.41 | 597 | +0,82 |
50m: 100m: | 32.41 1:07.63 | 32.41 35.22 | 150m: 200m: | 1:42.78 2:18.73 | 35.15 35.95 | 250m: 300m: | 2:54.46 3:30.02 | 35.73 35.56 | 350m: 400m: | 4:04.88 4:38.41 | 34.86 33.53 |
31. | Rzepczyńska Patrycja SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:38.99 | 593 | +0,78 |
50m: 100m: | 31.63 1:06.79 | 31.63 35.16 | 150m: 200m: | 1:42.34 2:17.94 | 35.55 35.60 | 250m: 300m: | 2:53.43 3:29.16 | 35.49 35.73 | 350m: 400m: | 4:04.79 4:38.99 | 35.63 34.20 |
32. | Pankowska Wiktoria SO | 98 | Unia Oświęcim | 4:39.32 | 591 | +0,71 |
50m: 100m: | 31.31 1:05.71 | 31.31 34.40 | 150m: 200m: | 1:40.99 2:16.59 | 35.28 35.60 | 250m: 300m: | 2:51.72 3:27.40 | 35.13 35.68 | 350m: 400m: | 4:03.59 4:39.32 | 36.19 35.73 |
33. | Halicka Lidia | 01 | Śląsk Wrocław | 4:39.67 | 589 | +0,72 |
50m: 100m: | 31.18 1:05.90 | 31.18 34.72 | 150m: 200m: | 1:41.66 2:17.08 | 35.76 35.42 | 250m: 300m: | 2:52.87 3:29.13 | 35.79 36.26 | 350m: 400m: | 4:05.37 4:39.67 | 36.24 34.30 |
34. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:40.85 | 582 | +0,71 |
50m: 100m: | 32.04 1:07.93 | 32.04 35.89 | 150m: 200m: | 1:43.33 2:19.34 | 35.40 36.01 | 250m: 300m: | 2:55.90 3:32.01 | 36.56 36.11 | 350m: 400m: | 4:07.78 4:40.85 | 35.77 33.07 |
35. | Sproska Magdalena SK | 97 | Zryw Opole | 4:41.24 | 579 | +0,82 |
50m: 100m: | 32.05 1:06.65 | 32.05 34.60 | 150m: 200m: | 1:41.75 2:17.49 | 35.10 35.74 | 250m: 300m: | 2:53.28 3:29.43 | 35.79 36.15 | 350m: 400m: | 4:05.71 4:41.24 | 36.28 35.53 |
36. | Adamczyk Agata | 99 | Aligator Gorzyce | 4:41.43 | 578 | +0,85 |
50m: 100m: | 31.99 1:06.93 | 31.99 34.94 | 150m: 200m: | 1:42.97 2:19.24 | 36.04 36.27 | 250m: 300m: | 2:55.71 3:31.78 | 36.47 36.07 | 350m: 400m: | 4:07.27 4:41.43 | 35.49 34.16 |
37. | Wiśniewska Barbara | 00 | Żoliborz Warszawa | 4:41.55 | 577 | +0,70 |
50m: 100m: | 31.61 1:06.86 | 31.61 35.25 | 150m: 200m: | 1:42.67 2:18.39 | 35.81 35.72 | 250m: 300m: | 2:54.20 3:30.86 | 35.81 36.66 | 350m: 400m: | 4:06.81 4:41.55 | 35.95 34.74 |
38. | Rutkowska Agnieszka | 01 | Skalar Słupsk | 4:41.71 | 576 | +0,82 |
50m: 100m: | 31.85 1:06.88 | 31.85 35.03 | 150m: 200m: | 1:43.28 2:19.36 | 36.40 36.08 | 250m: 300m: | 2:55.08 3:31.83 | 35.72 36.75 | 350m: 400m: | 4:08.13 4:41.71 | 36.30 33.58 |
39. | Mikołajek Weronika | 00 | Avia Świdnik | 4:42.65 | 571 | +0,74 |
50m: 100m: | 32.05 1:07.26 | 32.05 35.21 | 150m: 200m: | 1:43.23 2:19.18 | 35.97 35.95 | 250m: 300m: | 2:55.54 3:32.17 | 36.36 36.63 | 350m: 400m: | 4:07.88 4:42.65 | 35.71 34.77 |
40. | Gołębiewska Dominika | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:43.79 | 564 | +0,74 |
50m: 100m: | 32.66 1:09.33 | 32.66 36.67 | 150m: 200m: | 1:45.77 2:22.37 | 36.44 36.60 | 250m: 300m: | 2:58.59 3:34.43 | 36.22 35.84 | 350m: 400m: | 4:09.60 4:43.79 | 35.17 34.19 |
41. | Koral Julia SR | 98 | Górnik Radlin | 4:44.91 | 557 | +0,80 |
50m: 100m: | 31.91 1:07.16 | 31.91 35.25 | 150m: 200m: | 1:43.11 2:19.26 | 35.95 36.15 | 250m: 300m: | 2:55.82 3:32.58 | 36.56 36.76 | 350m: 400m: | 4:09.36 4:44.91 | 36.78 35.55 |
42. | Pipczyńska Kamila | 00 | Warszawianka Warszawa | 4:45.11 | 556 | +0,75 |
50m: 100m: | 31.34 1:06.30 | 31.34 34.96 | 150m: 200m: | 1:42.18 2:18.84 | 35.88 36.66 | 250m: 300m: | 2:55.64 3:32.40 | 36.80 36.76 | 350m: 400m: | 4:09.55 4:45.11 | 37.15 35.56 |
43. | Węgrzynowska Aleksandra | 01 | Śląsk Wrocław | 4:46.87 | 546 | +0,58 |
50m: 100m: | 32.14 1:08.29 | 32.14 36.15 | 150m: 200m: | 1:45.03 2:21.26 | 36.74 36.23 | 250m: 300m: | 2:57.88 3:34.82 | 36.62 36.94 | 350m: 400m: | 4:11.48 4:46.87 | 36.66 35.39 |
44. | Lewandowska Natalia SO | 01 | Unia Oświęcim | 4:49.06 | 534 | +0,79 |
50m: 100m: | 31.84 1:06.81 | 31.84 34.97 | 150m: 200m: | 1:42.81 2:19.39 | 36.00 36.58 | 250m: 300m: | 2:56.29 3:34.08 | 36.90 37.79 | 350m: 400m: | 4:12.31 4:49.06 | 38.23 36.75 |
45. | Cieślar Zuzanna | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:49.20 | 533 | +0,79 |
50m: 100m: | 32.33 1:09.00 | 32.33 36.67 | 150m: 200m: | 1:46.33 2:23.53 | 37.33 37.20 | 250m: 300m: | 2:59.83 3:37.13 | 36.30 37.30 | 350m: 400m: | 4:14.10 4:49.20 | 36.97 35.10 |
46. | Działkowska Natalia | 01 | Gilus Gilowice | 4:50.37 | 526 | +0,77 |
50m: 100m: | 32.48 1:09.17 | 32.48 36.69 | 150m: 200m: | 1:46.82 2:24.41 | 37.65 37.59 | 250m: 300m: | 3:01.79 3:39.28 | 37.38 37.49 | 350m: 400m: | 4:16.05 4:50.37 | 36.77 34.32 |
47. | Żylska Joanna | 00 | Korona Kraków | 4:52.04 | 517 | +0,85 |
50m: 100m: | 33.13 1:09.37 | 33.13 36.24 | 150m: 200m: | 1:46.31 2:23.36 | 36.94 37.05 | 250m: 300m: | 3:00.42 3:37.63 | 37.06 37.21 | 350m: 400m: | 4:14.94 4:52.04 | 37.31 37.10 |
48. | Szopa Marta | 00 | CSTR Strzyżów | 4:52.07 | 517 | +0,80 |
50m: 100m: | 32.79 1:09.34 | 32.79 36.55 | 150m: 200m: | 1:46.88 2:24.43 | 37.54 37.55 | 250m: 300m: | 3:01.73 3:39.29 | 37.30 37.56 | 350m: 400m: | 4:17.03 4:52.07 | 37.74 35.04 |
49. | Pyrlik Paulina SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:54.63 | 504 | +0,75 |
50m: 100m: | 33.32 1:09.81 | 33.32 36.49 | 150m: 200m: | 1:47.18 2:24.76 | 37.37 37.58 | 250m: 300m: | 3:02.64 3:40.57 | 37.88 37.93 | 350m: 400m: | 4:18.59 4:54.63 | 38.02 36.04 |
50. | Łosak Wiktoria SK | 98 | KSZO Ostrowiec Św. | 4:57.52 | 489 | +0,85 |
50m: 100m: | 33.34 1:09.98 | 33.34 36.64 | 150m: 200m: | 1:47.72 2:26.37 | 37.74 38.65 | 250m: 300m: | 3:04.01 3:41.95 | 37.64 37.94 | 350m: 400m: | 4:20.37 4:57.52 | 38.42 37.15 |
51. | Szeremeta Weronika | 00 | Skalar Słupsk | 4:58.76 | 483 | +0,75 |
50m: 100m: | 32.48 1:09.40 | 32.48 36.92 | 150m: 200m: | 1:47.60 2:25.83 | 38.20 38.23 | 250m: 300m: | 3:04.59 3:44.10 | 38.76 39.51 | 350m: 400m: | 4:22.92 4:58.76 | 38.82 35.84 |
52. | Świstuń Julia | 00 | Górnik Radlin | 4:59.39 | 480 | +0,68 |
50m: 100m: | 32.85 1:09.32 | 32.85 36.47 | 150m: 200m: | 1:47.47 2:25.83 | 38.15 38.36 | 250m: 300m: | 3:05.15 3:44.70 | 39.32 39.55 | 350m: 400m: | 4:24.68 4:59.39 | 39.98 34.71 |
53. | Rudek Wiktoria | 00 | Orka Lubań | 4:59.84 | 478 | +0,76 |
50m: 100m: | 32.30 1:09.39 | 32.30 37.09 | 150m: 200m: | 1:47.30 2:26.17 | 37.91 38.87 | 250m: 300m: | 3:05.25 3:44.82 | 39.08 39.57 | 350m: 400m: | 4:23.78 4:59.84 | 38.96 36.06 |
54. | Regulska Nastazja | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 5:00.68 | 474 | +0,69 |
50m: 100m: | 32.10 1:08.83 | 32.10 36.73 | 150m: 200m: | 1:46.28 2:24.60 | 37.45 38.32 | 250m: 300m: | 3:03.84 3:43.13 | 39.24 39.29 | 350m: 400m: | 4:23.09 5:00.68 | 39.96 37.59 |
55. | Soliwoda Julia | 01 | Nawa Skierniewice | 5:03.56 | 461 | +0,86 |
50m: 100m: | 32.93 1:09.99 | 32.93 37.06 | 150m: 200m: | 1:48.16 2:26.92 | 38.17 38.76 | 250m: 300m: | 3:05.95 3:45.50 | 39.03 39.55 | 350m: 400m: | 4:24.64 5:03.56 | 39.14 38.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 24/10/2015 - 21:08 | Mężczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | CR |
1. | Wojdak Wojciech SO | 96 | Unia Oświęcim | 3:45.84 | 830 | +0,71 |
50m: 100m: | 26.11 54.58 | 26.11 28.47 | 150m: 200m: | 1:23.23 1:51.72 | 28.65 28.49 | 250m: 300m: | 2:20.35 2:49.11 | 28.63 28.76 | 350m: 400m: | 3:17.77 3:45.84 | 28.66 28.07 |
2. | Klich Kacper | 94 | Śląsk Wrocław | 3:47.24 | 814 | +0,70 |
50m: 100m: | 26.38 54.99 | 26.38 28.61 | 150m: 200m: | 1:23.71 1:52.42 | 28.72 28.71 | 250m: 300m: | 2:20.95 2:49.75 | 28.53 28.80 | 350m: 400m: | 3:18.76 3:47.24 | 29.01 28.48 |
3. | Zaborowski Filip | 94 | MKP Szczecin | 3:51.40 | 771 | +0,71 |
50m: 100m: | 27.15 55.96 | 27.15 28.81 | 150m: 200m: | 1:25.04 1:54.21 | 29.08 29.17 | 250m: 300m: | 2:23.39 2:52.86 | 29.18 29.47 | 350m: 400m: | 3:22.41 3:51.40 | 29.55 28.99 |
4. | Stepień Konrad | 96 | AZS AWF Warszawa | 3:53.93 | 746 | +0,76 |
50m: 100m: | 26.88 56.08 | 26.88 29.20 | 150m: 200m: | 1:25.77 1:56.27 | 29.69 30.50 | 250m: 300m: | 2:26.12 2:56.44 | 29.85 30.32 | 350m: 400m: | 3:25.35 3:53.93 | 28.91 28.58 |
5. | Kaczmarski Marcin | 94 | AZS AWF Warszawa | 3:53.98 | 746 | +0,72 |
50m: 100m: | 27.08 56.49 | 27.08 29.41 | 150m: 200m: | 1:26.18 1:55.69 | 29.69 29.51 | 250m: 300m: | 2:25.44 2:55.23 | 29.75 29.79 | 350m: 400m: | 3:25.12 3:53.98 | 29.89 28.86 |
6. | Pielowski Krzysztof | 91 | Kormoran Olsztyn | 3:54.05 | 745 | +0,68 |
50m: 100m: | 27.39 56.74 | 27.39 29.35 | 150m: 200m: | 1:26.49 1:56.18 | 29.75 29.69 | 250m: 300m: | 2:25.69 2:55.60 | 29.51 29.91 | 350m: 400m: | 3:25.29 3:54.05 | 29.69 28.76 |
7. | Zbutowicz Karol SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 3:55.66 | 730 | +0,71 |
50m: 100m: | 27.24 57.22 | 27.24 29.98 | 150m: 200m: | 1:27.58 1:57.74 | 30.36 30.16 | 250m: 300m: | 2:27.58 2:57.44 | 29.84 29.86 | 350m: 400m: | 3:27.02 3:55.66 | 29.58 28.64 |
Zoniuk Maciej | 94 | Śląsk Wrocław | 3:55.66 | 730 | +0,78 |
50m: 100m: | 27.90 57.50 | 27.90 29.60 | 150m: 200m: | 1:27.32 1:57.24 | 29.82 29.92 | 250m: 300m: | 2:27.24 2:57.07 | 30.00 29.83 | 350m: 400m: | 3:26.73 3:55.66 | 29.66 28.93 |
9. | Lassek Bartłomiej | 94 | AZS Łódź | 3:55.73 | 729 | +0,74 |
50m: 100m: | 26.40 55.68 | 26.40 29.28 | 150m: 200m: | 1:25.22 1:55.05 | 29.54 29.83 | 250m: 300m: | 2:24.97 2:55.39 | 29.92 30.42 | 350m: 400m: | 3:26.13 3:55.73 | 30.74 29.60 |
10. | Dubiel Adam | 93 | AZS AWF Warszawa | 3:55.80 | 729 | +0,71 |
50m: 100m: | 26.92 56.56 | 26.92 29.64 | 150m: 200m: | 1:26.13 1:56.19 | 29.57 30.06 | 250m: 300m: | 2:26.19 2:56.42 | 30.00 30.23 | 350m: 400m: | 3:26.41 3:55.80 | 29.99 29.39 |
11. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 3:56.13 | 726 | +0,74 |
50m: 100m: | 27.01 56.64 | 27.01 29.63 | 150m: 200m: | 1:26.96 1:57.57 | 30.32 30.61 | 250m: 300m: | 2:28.18 2:57.92 | 30.61 29.74 | 350m: 400m: | 3:27.40 3:56.13 | 29.48 28.73 |
12. | Kubkowski Bartłomiej | 95 | Kormoran Olsztyn | 3:56.30 | 724 | +0,79 |
50m: 100m: | 27.80 57.69 | 27.80 29.89 | 150m: 200m: | 1:27.75 1:57.96 | 30.06 30.21 | 250m: 300m: | 2:27.93 2:57.98 | 29.97 30.05 | 350m: 400m: | 3:27.67 3:56.30 | 29.69 28.63 |
13. | Uściłko Michał | 95 | Juvenia Białystok | 3:56.96 | 718 | +0,82 |
50m: 100m: | 27.22 57.19 | 27.22 29.97 | 150m: 200m: | 1:27.73 1:58.48 | 30.54 30.75 | 250m: 300m: | 2:28.76 2:58.89 | 30.28 30.13 | 350m: 400m: | 3:28.29 3:56.96 | 29.40 28.67 |
14. | Kałużyński Antoni | 99 | Warszawianka Warszawa | 3:57.24 | 716 | +0,81 |
50m: 100m: | 26.90 56.25 | 26.90 29.35 | 150m: 200m: | 1:26.17 1:56.25 | 29.92 30.08 | 250m: 300m: | 2:26.33 2:56.99 | 30.08 30.66 | 350m: 400m: | 3:27.48 3:57.24 | 30.49 29.76 |
15. | Jura Maciej | 96 | Śląsk Wrocław | 3:58.01 | 709 | +0,75 |
50m: 100m: | 27.16 56.82 | 27.16 29.66 | 150m: 200m: | 1:26.41 1:56.66 | 29.59 30.25 | 250m: 300m: | 2:27.21 2:57.93 | 30.55 30.72 | 350m: 400m: | 3:28.68 3:58.01 | 30.75 29.33 |
16. | Staniszewski Adam SSz | 97 | MKP Szczecin | 3:58.08 | 708 | +0,69 |
50m: 100m: | 27.78 57.64 | 27.78 29.86 | 150m: 200m: | 1:27.89 1:57.92 | 30.25 30.03 | 250m: 300m: | 2:28.04 2:58.24 | 30.12 30.20 | 350m: 400m: | 3:28.57 3:58.08 | 30.33 29.51 |
17. | Młynarczyk Karol | 00 | G-8 Bielany Warszawa | 3:58.89 | 701 | +0,67 |
50m: 100m: | 27.29 57.37 | 27.29 30.08 | 150m: 200m: | 1:28.18 1:59.00 | 30.81 30.82 | 250m: 300m: | 2:29.26 2:59.95 | 30.26 30.69 | 350m: 400m: | 3:30.21 3:58.89 | 30.26 28.68 |
18. | Szwedzki Dawid | 94 | Śląsk Wrocław | 4:00.10 | 690 | +0,71 |
50m: 100m: | 27.17 56.88 | 27.17 29.71 | 150m: 200m: | 1:27.07 1:57.64 | 30.19 30.57 | 250m: 300m: | 2:28.32 2:58.92 | 30.68 30.60 | 350m: 400m: | 3:29.89 4:00.10 | 30.97 30.21 |
19. | Opalski Marcin | 93 | Warszawianka Warszawa | 4:00.15 | 690 | +0,67 |
50m: 100m: | 26.94 56.46 | 26.94 29.52 | 150m: 200m: | 1:26.75 1:57.31 | 30.29 30.56 | 250m: 300m: | 2:27.98 2:59.22 | 30.67 31.24 | 350m: 400m: | 3:30.24 4:00.15 | 31.02 29.91 |
20. | Jaszczak Wiktor | 97 | Śląsk Wrocław | 4:00.40 | 688 | +0,78 |
50m: 100m: | 27.90 57.88 | 27.90 29.98 | 150m: 200m: | 1:28.27 1:58.88 | 30.39 30.61 | 250m: 300m: | 2:29.65 3:00.52 | 30.77 30.87 | 350m: 400m: | 3:30.97 4:00.40 | 30.45 29.43 |
21. | Koziejko Bartłomiej | 00 | Kormoran Olsztyn | 4:01.39 | 679 | +0,70 |
50m: 100m: | 28.25 58.76 | 28.25 30.51 | 150m: 200m: | 1:29.32 2:00.10 | 30.56 30.78 | 250m: 300m: | 2:30.81 3:01.60 | 30.71 30.79 | 350m: 400m: | 3:31.83 4:01.39 | 30.23 29.56 |
22. | Ulatowski Wojciech SOL | 98 | Unia Oświęcim | 4:02.92 | 667 | +0,77 |
50m: 100m: | 28.87 59.68 | 28.87 30.81 | 150m: 200m: | 1:30.64 2:01.81 | 30.96 31.17 | 250m: 300m: | 2:32.12 3:02.93 | 30.31 30.81 | 350m: 400m: | 3:33.42 4:02.92 | 30.49 29.50 |
23. | Rój Konrad SSz | 98 | MKP Szczecin | 4:02.96 | 666 | +0,73 |
50m: 100m: | 28.02 58.59 | 28.02 30.57 | 150m: 200m: | 1:29.72 2:00.76 | 31.13 31.04 | 250m: 300m: | 2:31.70 3:02.61 | 30.94 30.91 | 350m: 400m: | 3:33.43 4:02.96 | 30.82 29.53 |
24. | Kasztelan Mateusz SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:03.03 | 666 | +0,76 |
50m: 100m: | 26.98 56.75 | 26.98 29.77 | 150m: 200m: | 1:26.89 1:57.72 | 30.14 30.83 | 250m: 300m: | 2:28.35 2:59.43 | 30.63 31.08 | 350m: 400m: | 3:31.62 4:03.03 | 32.19 31.41 |
25. | Kaczorowski Jakub | 97 | Żoliborz Warszawa | 4:04.73 | 652 | +0,75 |
50m: 100m: | 28.85 59.94 | 28.85 31.09 | 150m: 200m: | 1:31.35 2:02.36 | 31.41 31.01 | 250m: 300m: | 2:33.12 3:04.06 | 30.76 30.94 | 350m: 400m: | 3:34.83 4:04.73 | 30.77 29.90 |
26. | Bryła Kamil | 99 | Lublinianka Lublin | 4:04.90 | 650 | +0,72 |
50m: 100m: | 28.11 58.81 | 28.11 30.70 | 150m: 200m: | 1:30.08 2:01.44 | 31.27 31.36 | 250m: 300m: | 2:32.83 3:04.27 | 31.39 31.44 | 350m: 400m: | 3:35.50 4:04.90 | 31.23 29.40 |
27. | Stanek Adam SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:05.51 | 646 | +0,74 |
50m: 100m: | 28.80 59.98 | 28.80 31.18 | 150m: 200m: | 1:31.64 2:02.96 | 31.66 31.32 | 250m: 300m: | 2:33.53 3:04.07 | 30.57 30.54 | 350m: 400m: | 3:35.06 4:05.51 | 30.99 30.45 |
28. | Bujak Piotr | 97 | Salos Cortile Kielce | 4:05.88 | 643 | +0,74 |
50m: 100m: | 27.92 58.83 | 27.92 30.91 | 150m: 200m: | 1:30.63 2:01.91 | 31.80 31.28 | 250m: 300m: | 2:33.09 3:04.56 | 31.18 31.47 | 350m: 400m: | 3:35.69 4:05.88 | 31.13 30.19 |
29. | Gosieniecki Juliusz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 4:05.94 | 642 | +0,75 |
50m: 100m: | 27.43 57.98 | 27.43 30.55 | 150m: 200m: | 1:29.31 2:00.80 | 31.33 31.49 | 250m: 300m: | 2:32.49 3:03.66 | 31.69 31.17 | 350m: 400m: | 3:35.22 4:05.94 | 31.56 30.72 |
30. | Chmielewski Jakub | 99 | Śląsk Wrocław | 4:05.95 | 642 | +0,69 |
50m: 100m: | 28.00 58.82 | 28.00 30.82 | 150m: 200m: | 1:30.16 2:01.67 | 31.34 31.51 | 250m: 300m: | 2:33.37 3:05.42 | 31.70 32.05 | 350m: 400m: | 3:37.29 4:05.95 | 31.87 28.66 |
31. | Olender Karol | 96 | MKP Gdańsk | 4:06.42 | 639 | +0,76 |
50m: 100m: | 28.66 59.91 | 28.66 31.25 | 150m: 200m: | 1:31.19 2:02.27 | 31.28 31.08 | 250m: 300m: | 2:33.28 3:04.57 | 31.01 31.29 | 350m: 400m: | 3:35.96 4:06.42 | 31.39 30.46 |
32. | Małyska Bartosz | 99 | Skarpa Lublin | 4:07.69 | 629 | +0,77 |
50m: 100m: | 28.81 1:00.15 | 28.81 31.34 | 150m: 200m: | 1:31.09 2:02.71 | 30.94 31.62 | 250m: 300m: | 2:34.09 3:05.81 | 31.38 31.72 | 350m: 400m: | 3:37.11 4:07.69 | 31.30 30.58 |
33. | Dębski Dominik | 98 | MKP Szczecin | 4:07.78 | 628 | +0,65 |
50m: 100m: | 28.34 59.09 | 28.34 30.75 | 150m: 200m: | 1:30.66 2:02.19 | 31.57 31.53 | 250m: 300m: | 2:33.92 3:05.40 | 31.73 31.48 | 350m: 400m: | 3:37.07 4:07.78 | 31.67 30.71 |
34. | Popis Emil | 98 | MKP Szczecin | 4:07.96 | 627 | +0,71 |
50m: 100m: | 28.83 59.93 | 28.83 31.10 | 150m: 200m: | 1:31.40 2:02.96 | 31.47 31.56 | 250m: 300m: | 2:34.67 3:06.32 | 31.71 31.65 | 350m: 400m: | 3:37.84 4:07.96 | 31.52 30.12 |
35. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 4:08.53 | 622 | +0,66 |
50m: 100m: | 28.51 1:00.10 | 28.51 31.59 | 150m: 200m: | 1:31.72 2:03.43 | 31.62 31.71 | 250m: 300m: | 2:34.84 3:06.50 | 31.41 31.66 | 350m: 400m: | 3:38.29 4:08.53 | 31.79 30.24 |
36. | Kalkowski Dawid | 00 | Sambor Tczew | 4:08.58 | 622 | +0,71 |
50m: 100m: | 28.47 59.49 | 28.47 31.02 | 150m: 200m: | 1:30.61 2:02.13 | 31.12 31.52 | 250m: 300m: | 2:33.78 3:06.12 | 31.65 32.34 | 350m: 400m: | 3:38.49 4:08.58 | 32.37 30.09 |
37. | Zuchowicz Jan | 98 | Żoliborz Warszawa | 4:08.63 | 622 | +0,71 |
50m: 100m: | 28.38 59.57 | 28.38 31.19 | 150m: 200m: | 1:30.63 2:02.32 | 31.06 31.69 | 250m: 300m: | 2:33.13 3:04.77 | 30.81 31.64 | 350m: 400m: | 3:37.26 4:08.63 | 32.49 31.37 |
38. | Bruździak Maciej SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:09.45 | 616 | +0,73 |
50m: 100m: | 28.33 59.68 | 28.33 31.35 | 150m: 200m: | 1:31.44 2:03.41 | 31.76 31.97 | 250m: 300m: | 2:35.07 3:07.06 | 31.66 31.99 | 350m: 400m: | 3:39.00 4:09.45 | 31.94 30.45 |
39. | Pawełek Paweł SWwa | 99 | Polonia Warszawa | 4:11.20 | 603 | +0,82 |
50m: 100m: | 28.22 59.83 | 28.22 31.61 | 150m: 200m: | 1:31.53 2:03.60 | 31.70 32.07 | 250m: 300m: | 2:35.64 3:07.74 | 32.04 32.10 | 350m: 400m: | 3:40.07 4:11.20 | 32.33 31.13 |
40. | Komosa Maciej SWwa | 99 | Pirania Targówek Warszawa | 4:11.27 | 602 | +0,66 |
50m: 100m: | 29.21 1:02.57 | 29.21 33.36 | 150m: 200m: | 1:34.48 2:06.99 | 31.91 32.51 | 250m: 300m: | 2:37.93 3:09.66 | 30.94 31.73 | 350m: 400m: | 3:40.84 4:11.27 | 31.18 30.43 |
41. | Macner Michał SOL | 99 | Park Wodny Tarn. Góry | 4:11.94 | 597 | +0,68 |
50m: 100m: | 28.82 59.87 | 28.82 31.05 | 150m: 200m: | 1:31.11 2:02.63 | 31.24 31.52 | 250m: 300m: | 2:34.09 3:06.18 | 31.46 32.09 | 350m: 400m: | 3:38.81 4:11.94 | 32.63 33.13 |
42. | Zwoliński Marcin | 97 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 4:12.54 | 593 | +0,72 |
50m: 100m: | 28.28 58.75 | 28.28 30.47 | 150m: 200m: | 1:29.77 2:01.11 | 31.02 31.34 | 250m: 300m: | 2:31.97 3:03.57 | 30.86 31.60 | 350m: 400m: | 3:35.26 4:12.54 | 31.69 37.28 |
43. | Żybura Kornel | 95 | Bobry Dębica | 4:12.59 | 593 | +0,77 |
50m: 100m: | 28.25 59.69 | 28.25 31.44 | 150m: 200m: | 1:32.07 2:04.46 | 32.38 32.39 | 250m: 300m: | 2:36.43 3:08.61 | 31.97 32.18 | 350m: 400m: | 3:40.78 4:12.59 | 32.17 31.81 |
44. | Arentewicz Jacek | 97 | Shark Rudna | 4:12.66 | 592 | +0,73 |
50m: 100m: | 28.02 58.94 | 28.02 30.92 | 150m: 200m: | 1:30.60 2:02.70 | 31.66 32.10 | 250m: 300m: | 2:34.85 3:07.55 | 32.15 32.70 | 350m: 400m: | 3:40.55 4:12.66 | 33.00 32.11 |
45. | Śliwka Jakub | 99 | G-8 Bielany Warszawa | 4:13.44 | 587 | +0,67 |
50m: 100m: | 28.25 59.62 | 28.25 31.37 | 150m: 200m: | 1:31.98 2:04.66 | 32.36 32.68 | 250m: 300m: | 2:37.14 3:09.85 | 32.48 32.71 | 350m: 400m: | 3:42.71 4:13.44 | 32.86 30.73 |
46. | Taradyś Jakub SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 4:13.90 | 584 | +0,71 |
50m: 100m: | 28.44 1:00.55 | 28.44 32.11 | 150m: 200m: | 1:32.78 2:05.17 | 32.23 32.39 | 250m: 300m: | 2:37.98 3:10.75 | 32.81 32.77 | 350m: 400m: | 3:43.05 4:13.90 | 32.30 30.85 |
47. | Stawaruk Michał | 99 | Jedynka Łódź | 4:14.08 | 582 | +0,82 |
50m: 100m: | 28.06 59.38 | 28.06 31.32 | 150m: 200m: | 1:31.49 2:04.06 | 32.11 32.57 | 250m: 300m: | 2:36.86 3:10.04 | 32.80 33.18 | 350m: 400m: | 3:42.33 4:14.08 | 32.29 31.75 |
48. | Dejneżenko Daniel SWwa | 00 | Polonia Warszawa | 4:14.49 | 580 | +0,60 |
50m: 100m: | 28.13 59.97 | 28.13 31.84 | 150m: 200m: | 1:32.42 2:04.99 | 32.45 32.57 | 250m: 300m: | 2:37.23 3:09.90 | 32.24 32.67 | 350m: 400m: | 3:42.89 4:14.49 | 32.99 31.60 |
49. | Czerniak Konrad | 98 | Skarpa Lublin | 4:14.55 | 579 | +0,78 |
50m: 100m: | 28.78 1:00.94 | 28.78 32.16 | 150m: 200m: | 1:33.84 2:06.71 | 32.90 32.87 | 250m: 300m: | 2:38.82 3:11.06 | 32.11 32.24 | 350m: 400m: | 3:43.52 4:14.55 | 32.46 31.03 |
50. | Sawicki Bartosz | 00 | Górnik Radlin | 4:14.82 | 577 | +0,75 |
50m: 100m: | 27.95 59.59 | 27.95 31.64 | 150m: 200m: | 1:32.07 2:04.71 | 32.48 32.64 | 250m: 300m: | 2:37.37 3:10.40 | 32.66 33.03 | 350m: 400m: | 3:43.28 4:14.82 | 32.88 31.54 |
51. | Zaborowski Paweł | 98 | Jedynka Łódź | 4:15.78 | 571 | +0,71 |
50m: 100m: | 28.11 59.78 | 28.11 31.67 | 150m: 200m: | 1:32.13 2:05.12 | 32.35 32.99 | 250m: 300m: | 2:37.97 3:10.84 | 32.85 32.87 | 350m: 400m: | 3:43.94 4:15.78 | 33.10 31.84 |
52. | Kuczak Adam SZG | 00 | Korner Zielona Góra | 4:15.80 | 571 | +0,77 |
50m: 100m: | 29.79 1:01.78 | 29.79 31.99 | 150m: 200m: | 1:33.92 2:06.58 | 32.14 32.66 | 250m: 300m: | 2:38.09 3:11.05 | 31.51 32.96 | 350m: 400m: | 3:43.70 4:15.80 | 32.65 32.10 |
53. | Fiks Krzysztof | 00 | UKS 190 Łódź | 4:15.84 | 571 | +0,70 |
50m: 100m: | 29.78 1:02.42 | 29.78 32.64 | 150m: 200m: | 1:35.21 2:08.19 | 32.79 32.98 | 250m: 300m: | 2:40.84 3:13.35 | 32.65 32.51 | 350m: 400m: | 3:45.92 4:15.84 | 32.57 29.92 |
Karolkiewicz Jakub | 99 | Delfin Tarnobrzeg | 4:15.84 | 571 | +0,76 |
50m: 100m: | 28.06 59.52 | 28.06 31.46 | 150m: 200m: | 1:31.84 2:04.97 | 32.32 33.13 | 250m: 300m: | 2:38.09 3:11.21 | 33.12 33.12 | 350m: 400m: | 3:43.95 4:15.84 | 32.74 31.89 |
55. | Sumara Beniamin | 99 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 4:16.18 | 568 | +0,80 |
50m: 100m: | 29.01 1:00.20 | 29.01 31.19 | 150m: 200m: | 1:32.11 2:04.21 | 31.91 32.10 | 250m: 300m: | 2:36.46 3:09.46 | 32.25 33.00 | 350m: 400m: | 3:42.50 4:16.18 | 33.04 33.68 |
56. | Piwowarski Konrad SOL | 98 | Kormoran Olsztyn | 4:17.04 | 563 | +0,64 |
50m: 100m: | 28.16 | 28.16 | 150m: 200m: | 1:34.30 2:07.16 | 32.86 | 250m: 300m: | 3:11.95 | 350m: 400m: | 3:44.56 4:17.04 | 32.61 32.48 |
57. | Kopczyński Dawid | 99 | Korner Zielona Góra | 4:17.65 | 559 | +0,68 |
50m: 100m: | 28.92 1:00.93 | 28.92 32.01 | 150m: 200m: | 1:33.72 2:06.63 | 32.79 32.91 | 250m: 300m: | 2:39.70 3:12.48 | 33.07 32.78 | 350m: 400m: | 3:45.60 4:17.65 | 33.12 32.05 |
58. | Gryz Dawid | 99 | MKP Szczecin | 4:19.54 | 546 | +0,69 |
50m: 100m: | 28.80 1:00.36 | 28.80 31.56 | 150m: 200m: | 1:32.90 2:06.09 | 32.54 33.19 | 250m: 300m: | 2:39.42 3:13.31 | 33.33 33.89 | 350m: 400m: | 3:46.77 4:19.54 | 33.46 32.77 |
59. | Gier Oliwer SOL | 99 | Kormoran Olsztyn | 4:19.62 | 546 | +0,72 |
50m: 100m: | 29.06 1:01.43 | 29.06 32.37 | 150m: 200m: | 1:33.78 2:07.43 | 32.35 33.65 | 250m: 300m: | 2:40.50 3:13.82 | 33.07 33.32 | 350m: 400m: | 3:47.60 4:19.62 | 33.78 32.02 |
60. | Woźniak Maciej | 00 | UKS 190 Łódź | 4:19.65 | 546 | +0,84 |
50m: 100m: | 29.50 1:02.39 | 29.50 32.89 | 150m: 200m: | 1:35.80 2:10.06 | 33.41 34.26 | 250m: 300m: | 2:42.60 3:16.63 | 32.54 34.03 | 350m: 400m: | 3:49.72 4:19.65 | 33.09 29.93 |
61. | Kolanowski Wiktor SK | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:19.73 | 545 | +0,63 |
50m: 100m: | 30.07 1:02.68 | 30.07 32.61 | 150m: 200m: | 1:35.46 2:08.30 | 32.78 32.84 | 250m: 300m: | 2:41.52 3:14.57 | 33.22 33.05 | 350m: 400m: | 3:47.44 4:19.73 | 32.87 32.29 |
62. | Kaminiarz Cezary | 99 | Astromal Akwawit Leszno | 4:20.03 | 543 | +0,76 |
50m: 100m: | 30.00 1:03.06 | 30.00 33.06 | 150m: 200m: | 1:36.15 2:09.58 | 33.09 33.43 | 250m: 300m: | 2:42.45 3:15.88 | 32.87 33.43 | 350m: 400m: | 3:48.19 4:20.03 | 32.31 31.84 |
63. | Kruk Tomasz | 98 | Astromal Akwawit Leszno | 4:20.09 | 543 | +0,73 |
50m: 100m: | 29.25 1:01.27 | 29.25 32.02 | 150m: 200m: | 1:34.05 2:07.46 | 32.78 33.41 | 250m: 300m: | 2:40.70 3:14.24 | 33.24 33.54 | 350m: 400m: | 3:47.42 4:20.09 | 33.18 32.67 |
64. | Chwastek Dominik | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 4:20.40 | 541 | +0,94 |
50m: 100m: | 30.32 1:03.45 | 30.32 33.13 | 150m: 200m: | 1:36.52 2:10.07 | 33.07 33.55 | 250m: 300m: | 2:43.40 3:17.11 | 33.33 33.71 | 350m: 400m: | 3:49.84 4:20.40 | 32.73 30.56 |
65. | Mańka Filip | 00 | UKS 190 Łódź | 4:20.89 | 538 | +0,73 |
50m: 100m: | 29.17 1:01.98 | 29.17 32.81 | 150m: 200m: | 1:35.57 2:09.83 | 33.59 34.26 | 250m: 300m: | 2:42.21 3:16.13 | 32.38 33.92 | 350m: 400m: | 3:49.31 4:20.89 | 33.18 31.58 |
66. | Krzymański Kajetan | 01 | GIM 92 Ursynów Warszawa | 4:21.70 | 533 | +0,70 |
50m: 100m: | 29.29 1:02.19 | 29.29 32.90 | 150m: 200m: | 1:35.62 2:08.88 | 33.43 33.26 | 250m: 300m: | 3:16.14 | 350m: 400m: | 3:49.57 4:21.70 | 33.43 32.13 |
67. | Wilejto Igor | 01 | Sambor Tczew | 4:21.77 | 533 | +0,69 |
50m: 100m: | 29.86 1:02.90 | 29.86 33.04 | 150m: 200m: | 1:36.66 2:09.95 | 33.76 33.29 | 250m: 300m: | 2:43.26 3:16.92 | 33.31 33.66 | 350m: 400m: | 3:50.10 4:21.77 | 33.18 31.67 |
68. | Napieraj Jan SOL | 98 | Pirania Targówek Warszawa | 4:21.98 | 531 | +0,72 |
50m: 100m: | 29.31 1:01.56 | 29.31 32.25 | 150m: 200m: | 1:34.69 2:08.34 | 33.13 33.65 | 250m: 300m: | 2:41.94 3:15.53 | 33.60 33.59 | 350m: 400m: | 3:49.25 4:21.98 | 33.72 32.73 |
69. | Mazur Dominik SO | 99 | Unia Oświęcim | 4:22.47 | 528 | +0,78 |
50m: 100m: | 29.93 1:03.06 | 29.93 33.13 | 150m: 200m: | 1:36.47 2:10.06 | 33.41 33.59 | 250m: 300m: | 2:43.54 3:16.87 | 33.48 33.33 | 350m: 400m: | 3:50.28 4:22.47 | 33.41 32.19 |
70. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 4:22.65 | 527 | +0,93 |
50m: 100m: | 28.68 1:00.28 | 28.68 31.60 | 150m: 200m: | 1:33.27 2:07.02 | 32.99 33.75 | 250m: 300m: | 2:40.73 3:15.42 | 33.71 34.69 | 350m: 400m: | 3:50.20 4:22.65 | 34.78 32.45 |
71. | Staniszewski Jakub | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 4:23.26 | 524 | +0,81 |
50m: 100m: | 29.13 1:01.88 | 29.13 32.75 | 150m: 200m: | 1:35.27 2:09.08 | 33.39 33.81 | 250m: 300m: | 2:43.17 3:17.16 | 34.09 33.99 | 350m: 400m: | 3:50.81 4:23.26 | 33.65 32.45 |
72. | Wozniak Kamil | 00 | Fregata Kolbuszowa | 4:24.26 | 518 | +0,79 |
50m: 100m: | 29.52 1:02.37 | 29.52 32.85 | 150m: 200m: | 1:35.36 2:09.27 | 32.99 33.91 | 250m: 300m: | 2:43.04 3:17.58 | 33.77 34.54 | 350m: 400m: | 3:51.32 4:24.26 | 33.74 32.94 |
73. | Kołodziej Bartłomiej | 99 | MKP Szczecin | 4:24.85 | 514 | +0,89 |
50m: 100m: | 29.92 1:02.33 | 29.92 32.41 | 150m: 200m: | 1:35.70 2:09.44 | 33.37 33.74 | 250m: 300m: | 2:43.59 3:17.70 | 34.15 34.11 | 350m: 400m: | 3:51.74 4:24.85 | 34.04 33.11 |
74. | Chromik Szymon | 99 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 4:24.94 | 514 | +0,72 |
50m: 100m: | 30.08 1:02.87 | 30.08 32.79 | 150m: 200m: | 1:36.43 2:10.45 | 33.56 34.02 | 250m: 300m: | 2:44.79 3:19.04 | 34.34 34.25 | 350m: 400m: | 3:53.20 4:24.94 | 34.16 31.74 |
75. | Chałat Stanisław | 99 | Skarpa Lublin | 4:25.04 | 513 | +0,67 |
50m: 100m: | 30.10 1:02.99 | 30.10 32.89 | 150m: 200m: | 1:37.10 2:11.04 | 34.11 33.94 | 250m: 300m: | 2:44.80 3:18.78 | 33.76 33.98 | 350m: 400m: | 3:52.14 4:25.04 | 33.36 32.90 |
76. | Zbrożek Radosław | 99 | SMS Galicja Kraków | 4:25.47 | 511 | +0,76 |
50m: 100m: | 30.47 1:03.85 | 30.47 33.38 | 150m: 200m: | 1:37.79 2:11.55 | 33.94 33.76 | 250m: 300m: | 2:45.14 3:19.55 | 33.59 34.41 | 350m: 400m: | 3:53.76 4:25.47 | 34.21 31.71 |
77. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:25.50 | 510 | +0,70 |
50m: 100m: | 30.45 1:03.89 | 30.45 33.44 | 150m: 200m: | 1:37.80 2:11.49 | 33.91 33.69 | 250m: 300m: | 2:45.03 3:19.02 | 33.54 33.99 | 350m: 400m: | 3:52.66 4:25.50 | 33.64 32.84 |
78. | Trzęsiec Daniel | 00 | CSIR MOS Dąbrowa Grn. | 4:26.21 | 506 | +0,78 |
50m: 100m: | 29.81 1:02.57 | 29.81 32.76 | 150m: 200m: | 1:36.19 2:10.00 | 33.62 33.81 | 250m: 300m: | 2:43.79 3:17.43 | 33.79 33.64 | 350m: 400m: | 3:51.67 4:26.21 | 34.24 34.54 |
79. | Kowalczyk Michał | 01 | Gilus Gilowice | 4:27.46 | 499 | +0,61 |
50m: 100m: | 29.66 1:03.17 | 29.66 33.51 | 150m: 200m: | 1:36.91 2:11.11 | 33.74 34.20 | 250m: 300m: | 2:45.77 3:20.19 | 34.66 34.42 | 350m: 400m: | 3:54.45 4:27.46 | 34.26 33.01 |
80. | Kalisz Jakub | 00 | Polonia Warszawa | 4:27.76 | 498 | +0,69 |
50m: 100m: | 29.35 1:02.77 | 29.35 33.42 | 150m: 200m: | 1:36.95 2:11.59 | 34.18 34.64 | 250m: 300m: | 2:46.00 3:20.46 | 34.41 34.46 | 350m: 400m: | 3:54.96 4:27.76 | 34.50 32.80 |
81. | Rytter Igor | 01 | Śląsk Wrocław | 4:27.92 | 497 | +0,77 |
50m: 100m: | 30.44 1:03.57 | 30.44 33.13 | 150m: 200m: | 1:37.38 2:11.56 | 33.81 34.18 | 250m: 300m: | 2:45.66 3:19.93 | 34.10 34.27 | 350m: 400m: | 3:54.36 4:27.92 | 34.43 33.56 |
82. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:28.29 | 495 | +0,70 |
50m: 100m: | 30.04 1:03.43 | 30.04 33.39 | 150m: 200m: | 1:37.64 2:11.77 | 34.21 34.13 | 250m: 300m: | 2:46.54 3:20.79 | 34.77 34.25 | 350m: 400m: | 3:55.06 4:28.29 | 34.27 33.23 |
83. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 4:28.36 | 494 | +0,73 |
50m: 100m: | 29.04 1:03.20 | 29.04 34.16 | 150m: 200m: | 1:38.05 2:13.09 | 34.85 35.04 | 250m: 300m: | 2:46.91 3:21.85 | 33.82 34.94 | 350m: 400m: | 3:56.12 4:28.36 | 34.27 32.24 |
84. | Kamiński Piotr | 99 | Iskra Konin | 4:28.85 | 492 | +0,67 |
50m: 100m: | 28.89 1:01.00 | 28.89 32.11 | 150m: 200m: | 1:34.70 2:09.39 | 33.70 34.69 | 250m: 300m: | 2:44.43 3:19.99 | 35.04 35.56 | 350m: 400m: | 3:55.69 4:28.85 | 35.70 33.16 |
85. | Zaremba Jakub | 01 | Śląsk Wrocław | 4:30.18 | 484 | +0,70 |
50m: 100m: | 30.87 1:04.43 | 30.87 33.56 | 150m: 200m: | 1:38.81 2:13.31 | 34.38 34.50 | 250m: 300m: | 2:47.38 3:22.12 | 34.07 34.74 | 350m: 400m: | 3:56.61 4:30.18 | 34.49 33.57 |
86. | Russek Filip | 94 | Żoliborz Warszawa | 4:30.87 | 481 | +0,81 |
50m: 100m: | 29.92 1:03.09 | 29.92 33.17 | 150m: 200m: | 1:37.22 2:12.23 | 34.13 35.01 | 250m: 300m: | 2:47.25 3:21.95 | 35.02 34.70 | 350m: 400m: | 3:56.71 4:30.87 | 34.76 34.16 |
87. | Wojciech Michalski | 01 | Gilus Gilowice | 4:31.59 | 477 | +0,60 |
50m: 100m: | 30.53 1:04.56 | 30.53 34.03 | 150m: 200m: | 1:39.45 2:14.13 | 34.89 34.68 | 250m: 300m: | 2:49.11 3:23.73 | 34.98 34.62 | 350m: 400m: | 3:58.89 4:31.59 | 35.16 32.70 |
88. | Leszega Szymon | 01 | Delfin Gdynia | 4:33.31 | 468 | +0,83 |
50m: 100m: | 29.75 1:03.94 | 29.75 34.19 | 150m: 200m: | 1:38.70 2:14.09 | 34.76 35.39 | 250m: 300m: | 2:48.94 3:24.08 | 34.85 35.14 | 350m: 400m: | 3:59.17 4:33.31 | 35.09 34.14 |
89. | Jochymek Oskar | 01 | Śląsk Wrocław | 4:34.01 | 464 | +0,65 |
50m: 100m: | 30.91 1:04.89 | 30.91 33.98 | 150m: 200m: | 1:39.57 2:14.34 | 34.68 34.77 | 250m: 300m: | 2:49.22 3:24.45 | 34.88 35.23 | 350m: 400m: | 4:00.57 4:34.01 | 36.12 33.44 |
90. | Piotrowski Patryk | 99 | Olimpijczyk Suwałki | 4:35.24 | 458 | +0,74 |
50m: 100m: | 28.10 1:00.54 | 28.10 32.44 | 150m: 200m: | 1:34.59 2:09.97 | 34.05 35.38 | 250m: 300m: | 2:45.01 3:20.14 | 35.04 35.13 | 350m: 400m: | 3:55.33 4:35.24 | 35.19 39.91 |
91. | Augustyn Aleksander | 00 | Fregata Kolbuszowa | 4:37.19 | 448 | +0,73 |
50m: 100m: | 31.39 1:05.64 | 31.39 34.25 | 150m: 200m: | 1:40.50 2:15.92 | 34.86 35.42 | 250m: 300m: | 2:51.25 3:26.98 | 35.33 35.73 | 350m: 400m: | 4:02.76 4:37.19 | 35.78 34.43 |
92. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 4:39.44 | 438 | +0,67 |
50m: 100m: | 1:05.88 | 150m: 200m: | 1:41.24 2:16.72 | 35.36 35.48 | 250m: 300m: | 2:52.54 3:28.60 | 35.82 36.06 | 350m: 400m: | 4:04.69 4:39.44 | 36.09 34.75 |
93. | Latusek Szymon | 00 | Gilus Gilowice | 4:39.48 | 438 | +0,69 |
50m: 100m: | 30.83 1:05.19 | 30.83 34.36 | 150m: 200m: | 1:40.31 2:15.72 | 35.12 35.41 | 250m: 300m: | 2:51.64 3:27.94 | 35.92 36.30 | 350m: 400m: | 4:03.88 4:39.48 | 35.94 35.60 |
94. | Brodowski Bartosz | 00 | Nawa Skierniewice | 4:41.46 | 428 | +0,80 |
50m: 100m: | 31.65 1:05.87 | 31.65 34.22 | 150m: 200m: | 1:40.72 2:16.53 | 34.85 35.81 | 250m: 300m: | 2:52.37 3:28.65 | 35.84 36.28 | 350m: 400m: | 4:05.07 4:41.46 | 36.42 36.39 |
95. | Janecki Mateusz | 01 | Pałac Młodzieży Katowice | 4:46.51 | 406 | +0,73 |
50m: 100m: | 31.58 1:07.29 | 31.58 35.71 | 150m: 200m: | 1:44.33 2:21.28 | 37.04 36.95 | 250m: 300m: | 2:58.75 3:35.89 | 37.47 37.14 | 350m: 400m: | 4:12.67 4:46.51 | 36.78 33.84 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |