Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Nowy Targ, 8/11/2015 - 7/2/2016 |
3 - Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Edycja III | 7/2/2016 - 9:00 |
Konkurencja 301 7/2/2016 | Dziewcząt, 25m z przyborem | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kołodziej Wiktoria | 10 | MCSiR Delfin N. Targ | 44.60 | ||||
2. | Babik Natalia | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 49.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 302 7/2/2016 | Chłopców, 25m z przyborem | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Swim Active N. Targ | 33.70 | ||||
2. | Boblak Jakub | 10 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 54.23 | ||||
3. | Rafacz Sylwester | 09 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 1:02.73 | ||||
4. | Watycha Maksymilian | 11 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:03.60 | ||||
5. | Rychtarczyk Dominik | 09 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 1:32.37 | ||||
6. | Kowalczyk Karol | 11 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:37.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 303 7/2/2016 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Garbacz Martyna | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 35.27 | 27 | |||
2. | Darowska Zofia | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 37.87 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 304 7/2/2016 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krauszowski Antoni | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 43.52 | 9 | |||
2. | Bryniarski Piotr | 09 | Miasto Nowy Targ | 48.30 | 6 | |||
3. | Cholewa Jakub | 09 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 1:05.18 | 2 |
<< TOP >> |
Konkurencja 305 7/2/2016 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wołczek Malwina | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 27.01 | 122 | |||
2. | Tokarska Justyna | 08 | Swim Active N. Targ | 27.53 | 115 | |||
3. | Bała Kinga | 07 | Swim Active N. Targ | 28.54 | 103 | |||
4. | Niemczyk Oliwia | 07 | Swim Active N. Targ | 34.18 | 60 | |||
5. | Strycharz Julia | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 37.18 | 46 | |||
6. | Plewa Martyna | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 38.94 | 40 | |||
7. | Mroczka Alicja | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 40.66 | 35 | |||
8. | Japoł Paula | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 53.40 | 15 | |||
9. | Mirek Anna | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:07.57 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 306 7/2/2016 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Watycha Aleksander | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 23.51 | 120 | |||
2. | Mastalski Kacper | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 27.39 | 76 | |||
3. | Gal Konrad | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 31.25 | 51 | |||
4. | Karpiel Mateusz | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 34.75 | 37 | |||
5. | Rogowiec Andrzej | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 35.33 | 35 | |||
6. | Zagata Jakub | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 36.38 | 32 | |||
7. | Kowalczyk Michał | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 41.42 | 22 | |||
8. | Cyrwus Konrad | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 45.90 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 307 7/2/2016 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tworek Inga | 05 | Swim Active N. Targ | 25.60 | 143 | |||
2. | Liszka Amelia | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 27.56 | 114 | |||
3. | Dyda Agnieszka | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 29.58 | 92 | |||
4. | Ściurka Roksana | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 29.68 | 92 | |||
5. | Mroczka Zuzanna | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 29.77 | 91 | |||
6. | Zagata Magdalena | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 33.34 | 64 | |||
7. | Fryda Dominika | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 36.19 | 50 | |||
8. | Zapała Martyna | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 38.43 | 42 | |||
9. | Ślemp Katarzyna | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 45.03 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 308 7/2/2016 | Chłopców, 25m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gołdyn Michał | 06 | Miasto Szczawnica | 24.68 | 104 | ||||
2. | Pastwa Amadeusz | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 26.82 | 81 | ||||
3. | Tworek Wiktor | 05 | Miasto Nowy Targ | 27.27 | 77 | ||||
4. | Bała Tomasz | 05 | Swim Active N. Targ | 28.54 | 67 | ||||
5. | Plewa Łukasz | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 31.78 | 48 | ||||
6. | Szyszka Bartłomiej | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 33.94 | 40 | ||||
DYSKW. | Piekarczyk Karol | 06 | Miasto Nowy Targ | ||||||
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie (Czas: 9:32) | |||||||||
DYSKW. | Pyzowski Kacper | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | ||||||
K7 - Ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie (Czas: 9:29) |
<< TOP >> |
Konkurencja 309 7/2/2016 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczek Renata | 04 | Miasto Nowy Targ | 42.82 | 304 | ||||
2. | Wołczek Krystyna | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | 48.98 | 203 | ||||
3. | Gabryś Patrycja | 04 | Miasto Szczawnica | 52.60 | 164 | ||||
4. | Tworek Karolina | 04 | Swim Active N. Targ | 53.78 | 153 | ||||
5. | Dyda Gabriela | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 54.60 | 146 | ||||
6. | Zapała Monika | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 55.08 | 142 | ||||
7. | Wolska Wiktoria | 04 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 59.62 | 112 | ||||
8. | Starczowska Anna | 04 | Nur z Gór N. Targ | 1:00.97 | 105 | ||||
9. | Bogusz Julia | 04 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 1:01.86 | 100 | ||||
10. | Ślemp Paulina | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:05.56 | 84 | ||||
11. | Regiec Marcelina | 04 | Miasto Szczawnica | 1:07.33 | 78 | ||||
DYSKW. | Dyda Magdalena | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:32) |
<< TOP >> |
Konkurencja 310 7/2/2016 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Limanowski Piotr | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 46.27 | 162 | |||
2. | Gal Grzegorz | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 48.13 | 144 | |||
3. | Gołdyn Mateusz | 04 | Miasto Szczawnica | 53.63 | 104 | |||
4. | Bizub Oskar | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | 56.31 | 90 | |||
5. | Chowaniec Mikołaj | 04 | Swim Active N. Targ | 58.96 | 78 | |||
6. | Dzielski Karol | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | 59.80 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 311 7/2/2016 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cyrwus Aleksandra | 01 | MCSiR Delfin N. Targ | 49.59 | 138 | |||
2. | Obrusik Łucja | 02 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:05.51 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 312 7/2/2016 | Chłopców, 50m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczek Krystian | 02 | Miasto Nowy Targ | 36.93 | 217 | |||
2. | Kalata Michał | 02 | Miasto Szczawnica | 40.32 | 167 | |||
3. | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | MCSiR Delfin N. Targ | 40.45 | 165 | |||
4. | Bogusz Filip | 01 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 49.72 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 314 7/2/2016 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Darowski Piotr | 71 | Stadnina Koni Łopuszna | 33.95 | 280 | |||
2. | Starczowski Michał | 92 | MCSiR Delfin N. Targ | 35.10 | 253 | |||
3. | Kaczmarek Bartosz | 88 | MCSiR Delfin N. Targ | 36.07 | 233 | |||
4. | Dyda Arkadiusz | 99 | MCSiR Delfin N. Targ | 37.01 | 216 | |||
5. | Stefaniak Piotr | 98 | MCSiR Delfin N. Targ | 37.24 | 212 | |||
6. | Plewa Dominik | 00 | MCSiR Delfin N. Targ | 39.76 | 174 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |