Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Nowy Targ, 8/11/2015 - 3/4/2016 |
4 - Puchar Dyrektora MCSiR Nowy Targ Edycja IV | 3/4/2016 - 9:00 |
Konkurencja 401 3/4/2016 | Dziewcząt, 25m z przyborem | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Babik Natalia | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 42.37 | ||||
2. | Pawluśkiewicz Milena | 10 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 50.40 | ||||
3. | Żelazko Nadia | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 53.55 | ||||
4. | Wiertelak Lena | 10 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 55.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 402 3/4/2016 | Chłopców, 25m z przyborem | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarski Szymon | 10 | Swim Active N. Targ | 33.04 | ||||
2. | Pieprzak Jakub | 10 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 41.73 | ||||
3. | Boblak Jakub | 10 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 47.69 | ||||
4. | Rafacz Sylwester | 09 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 58.51 | ||||
5. | Harbut Maksymilian | 10 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 59.53 | ||||
6. | Watycha Maksymilian | 11 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:04.16 | ||||
7. | Ratułowski Hubert | 11 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 1:07.06 | ||||
8. | Kowalczyk Karol | 11 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:10.83 | ||||
9. | Kowalczyk Bartosz | 11 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 1:16.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 403 3/4/2016 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Garbacz Martyna | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 31.79 | 37 | |||
2. | Darowska Zofia | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 40.48 | 18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 404 3/4/2016 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Smoleń Arkadiusz | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 32.40 | 22 | |||
2. | Krauszowski Antoni | 09 | MCSiR Delfin N. Targ | 38.03 | 13 | |||
3. | Cholewa Jakub | 09 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 42.91 | 9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 405 3/4/2016 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wołczek Malwina | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 19.11 | 171 | |||
2. | Strycharz Julia | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 24.00 | 86 | |||
3. | Tokarska Justyna | 08 | Swim Active N. Targ | 26.39 | 65 | |||
4. | Niemczyk Oliwia | 07 | Swim Active N. Targ | 26.65 | 63 | |||
5. | Mroczka Alicja | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 29.67 | 45 | |||
6. | Knap Maja | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 32.61 | 34 | |||
7. | Pilch Nadia | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 32.71 | 34 | |||
8. | Mirek Anna | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 37.23 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 406 3/4/2016 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mastalski Kacper | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 17.80 | 134 | |||
2. | Watycha Aleksander | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 18.11 | 128 | |||
3. | Karpiel Mateusz | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 21.33 | 78 | |||
4. | Gniadek Piotr | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 22.52 | 66 | |||
5. | Gal Konrad | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 22.62 | 65 | |||
6. | Makar Bartłomiej | 08 | MCSiR Delfin N. Targ | 22.85 | 63 | |||
7. | Rogowiec Andrzej | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 25.93 | 43 | |||
8. | Cyrwus Konrad | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 29.38 | 30 | |||
9. | Kowalczyk Michał | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 30.40 | 27 | |||
10. | Ujwary Michał | 07 | Nur z Gór N. Targ | 30.98 | 25 | |||
11. | Ścisłowicz Jan | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 35.10 | 17 | |||
12. | Ścisłowicz Stanisław | 07 | MCSiR Delfin N. Targ | 40.66 | 11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 407 3/4/2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Liszka Amelia | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 43.30 | 154 | |||
2. | Mroczka Zuzanna | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 43.52 | 152 | |||
3. | Zagata Magdalena | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 45.45 | 133 | |||
4. | Moś Julia | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 49.49 | 103 | |||
5. | Zapała Martyna | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 54.52 | 77 | |||
6. | Grzymek Alicja | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 57.57 | 65 | |||
7. | Dyda Agnieszka | 05 | AZN Krościenko n D. | 59.25 | 60 | |||
8. | Grzymek Natalia | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:02.85 | 50 | |||
9. | Martyna Jagoda | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:06.27 | 43 | |||
10. | Ślemp Katarzyna | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:07.89 | 40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 408 3/4/2016 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tworek Wiktor | 05 | Miasto Nowy Targ | 37.29 | 160 | |||
2. | Gołdyn Michał | 06 | Miasto Szczawnica | 38.89 | 141 | |||
3. | Pastwa Amadeusz | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 44.06 | 97 | |||
4. | Wojciechowski Jan | 06 | Swim Active N. Targ | 48.70 | 71 | |||
5. | Szyszka Bartłomiej | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 51.69 | 60 | |||
6. | Nowak Mateusz | 06 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 52.00 | 59 | |||
7. | Surowiak Jakub | 06 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 55.38 | 48 | |||
8. | Kostrzewa Kacper | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 59.08 | 40 | |||
9. | Czernik Mateusz | 05 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:02.83 | 33 | |||
10. | Lizoń Paweł | 06 | MCSiR Delfin N. Targ | 1:09.65 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 409 3/4/2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wilczek Renata | 04 | Miasto Nowy Targ | 33.82 | 324 | |||
2. | Wołczek Krystyna | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | 36.26 | 263 | |||
3. | Regiec Marcelina | 03 | Miasto Szczawnica | 40.51 | 188 | |||
4. | Gabryś Patrycja | 04 | Miasto Szczawnica | 41.15 | 180 | |||
5. | Starczowska Anna | 04 | Nur z Gór N. Targ | 42.00 | 169 | |||
6. | Wolska Wiktoria | 04 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 43.46 | 152 | |||
7. | Bibro Sandra | 03 | Swim Active N. Targ | 43.63 | 151 | |||
8. | Ślemp Paulina | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 44.31 | 144 | |||
9. | Zapała Monika | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 44.45 | 142 | |||
10. | Dyda Magdalena | 04 | AZN Krościenko n D. | 45.07 | 137 | |||
11. | Tworek Karolina | 04 | Swim Active N. Targ | 47.29 | 118 | |||
12. | Szewczyk Wiktoria | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 47.38 | 118 | |||
13. | Przygodzka Julia | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | 52.43 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 410 3/4/2016 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gal Grzegorz | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 32.91 | 233 | |||
2. | Limanowski Piotr | 03 | MCSiR Delfin N. Targ | 33.30 | 225 | |||
3. | Gołdyn Mateusz | 04 | Miasto Szczawnica | 35.54 | 185 | |||
4. | Bizub Oskar | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | 37.79 | 154 | |||
5. | Kołek Jan | 03 | Miasto Szczawnica | 38.28 | 148 | |||
6. | Gniadek Adam | 04 | MCSiR Delfin N. Targ | 38.90 | 141 | |||
7. | Malinowski Markus | 04 | Ak. Aktywności Ruchowej N.Targ | 49.49 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 411 3/4/2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Moś Aleksandra | 02 | MCSiR Delfin N. Targ | 44.60 | 141 | ||||
2. | Obrusik Łucja | 02 | MCSiR Delfin N. Targ | 50.28 | 98 | ||||
DYSKW. | Aleksandra Cyrwus | 01 | MCSiR Delfin N. Targ | ||||||
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 412 3/4/2016 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kalata Michał | 02 | Miasto Szczawnica | 29.67 | 318 | |||
2. | Wilczek Krystian | 02 | Miasto Nowy Targ | 31.37 | 269 | |||
3. | Oliwer Rzepka | 02 | MCSiR Delfin N. Targ | 32.87 | 234 | |||
4. | Kaczmarczyk Sebastian | 02 | MCSiR Delfin N. Targ | 32.89 | 233 | |||
5. | Dziedzic Maks | 02 | MCSiR Delfin N. Targ | 39.46 | 135 |
<< TOP >> |
Konkurencja 413 3/4/2016 | Kobiet, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bizub Małgorzata | 83 | Miasto Nowy Targ | 36.74 | 292 | |||
2. | Moś Elżbieta | 81 | Miasto Nowy Targ | 56.67 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 414 3/4/2016 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starczowski Michał | 92 | Miasto Nowy Targ | 31.29 | 338 | |||
2. | Darowski Piotr | 71 | Stadnina Koni Łopuszna | 32.13 | 312 | |||
3. | Dyda Arkadiusz | 99 | MCSiR Delfin N. Targ | 34.84 | 244 | |||
4. | Stefaniak Piotr | 98 | MCSiR Delfin N. Targ | 35.02 | 241 | |||
5. | Szewczyk Błażej | 00 | MCSiR Delfin N. Targ | 39.99 | 162 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |