VII Pływackie Mistrzostwa Skawiny Skawina, 9/4/2016 |
1 - Przedszkola, Szkoły Podstawowe i Gimnazja | 9/4/2016 - 8:30 |
Konkurencja 1 9/4/2016 - 8:30 | Dziewcząt, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Dominika | 12 | Przedszk. 62 Kraków | 31.33 | ||||
2. | Majdzik Amelia | 13 | Aquadzieciaki | 1:40.42 | ||||
3. | Wojnicka Helena | 14 | Aquadzieciaki | 1:46.86 | ||||
4. | Kucik Nadia | 12 | Aquadzieciaki | 1:51.20 | ||||
5. | Szycik Adelina | 14 | Aquadzieciaki | 1:52.39 | ||||
6. | Przywara Iga | 13 | Aquadzieciaki | 1:53.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 9/4/2016 - 8:30 | Dziewcząt, 12m dowolny | 6 - 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Laskowska Wanda | 09 | SP 2 Skawina | 15.67 | ||||
2. | Kuna Alina | 10 | Przedszkole Miętniów | 15.86 | ||||
3. | Zegartowska Lidia | 09 | SP Rzozów | 16.73 | ||||
4. | Balcerek Izabella | 09 | SP 97 Kraków | 19.64 | ||||
5. | Pudełko Katarzyna | 10 | SP 2 Kraków | 20.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/4/2016 - 8:34 | Chłopców, 12m dowolny | 5 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łacek Kamil | 11 | SP Murzasichle | 19.95 | ||||
2. | Gaweł Kuba | 11 | Zawodnik niezrzeszony | 25.20 | ||||
3. | Paździor Jan | 11 | Aquadzieciaki | 34.70 | ||||
4. | Ciepły Olaf | 13 | Aquadzieciaki | 39.80 | ||||
5. | Żarnowski Jan | 12 | Zawodnik niezrzeszony | 41.05 | ||||
6. | Zajda Igor | 12 | Aquadzieciaki | 1:03.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9/4/2016 - 8:34 | Chłopców, 12m dowolny | 6 - 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Foltyn Jakub | 09 | SP 53 Kraków | 11.95 | ||||
2. | Kołodziej Paweł | 09 | Przedszkole 3 Skawina | 17.95 | ||||
3. | Balcerek Michał | 09 | SP 97 Kraków | 18.48 | ||||
4. | Żuk Oskar | 10 | Zawodnik niezrzeszony | 18.58 | ||||
5. | Ożóg Maksymilian | 09 | SP 4 Skawina | 18.62 | ||||
6. | Tomasik Adam | 10 | Przedszkole 3 Skawina | 22.51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/4/2016 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Rak Maja | 08 | SP Klucze | 24.64 | 80 | |||
2. | Filipska Olga | 07 | SP 43 Kraków | 25.11 | 75 | |||
3. | Starowicz Nina | 07 | SP 1 Skawina | 26.54 | 64 | |||
4. | Kopieć Jagoda | 08 | SP 2 Skawina | 27.66 | 56 | |||
5. | Pudełko Magdalena | 07 | SP 2 Kraków | 28.13 | 53 | |||
6. | Krupnik Zofia | 07 | SP Radziszów | 29.51 | 46 | |||
7. | Bednarz Zofia | 08 | SP 2 Skawina | 30.70 | 41 | |||
8. | Dudek Karolina | 07 | SP Rzozów | 31.01 | 40 | |||
9. | Opyrchał Łucja | 07 | SP 1 Skawina | 31.12 | 39 | |||
10. | Mamcarczyk Anna | 08 | SP Brzeźnica | 31.86 | 37 | |||
11. | Gadzała Klaudia | 08 | SP Gaj | 34.01 | 30 | |||
12. | Klimek Julia | 07 | SP 2 Skawina | 36.54 | 24 | |||
13. | Barcik Julia | 07 | SP Rzozów | 36.59 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/4/2016 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ruda Bianka | 05 | SP 53 Kraków | 17.11 | 239 | |||
2. | Wrzoszczyk Anna | 05 | SP 4 Skawina | 17.97 | 206 | |||
3. | Żuk Oliwia | 06 | SP 53 Kraków | 20.01 | 149 | |||
4. | Filipczyk Natalia | 05 | SP 2 Skawina | 20.10 | 147 | |||
5. | Kowalska Magdalena | 05 | SP 53 Kraków | 21.29 | 124 | |||
6. | Foltyn Emilia | 05 | SP 53 Kraków | 21.58 | 119 | |||
7. | Janik Lena | 06 | SP Rzozów | 23.32 | 94 | |||
8. | Ziarko Aleksandra | 06 | SP 4 Skawina | 25.91 | 68 | |||
9. | Hefaina Dalia | 06 | SP 53 Kraków | 27.06 | 60 | |||
10. | Adaś Nadia | 06 | SP 2 Skawina | 27.51 | 57 | |||
11. | Zawadzka Zuzanna | 05 | SP Rzozów | 28.35 | 52 | |||
12. | Gąsiorek Emilia | 05 | SP Rusocice | 32.11 | 36 | |||
13. | Nasternak Martyna | 06 | SP 53 Kraków | 34.09 | 30 | |||
14. | Cichoń Kamila | 06 | SP Rzozów | 34.58 | 28 | |||
15. | Krzyk Weronika | 06 | SP Rzozów | 38.64 | 20 | |||
16. | Wożniczko Emilia | 06 | SP 1 Skawina | 54.53 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/4/2016 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jacyno Natalia | 04 | Społeczna SP 7 Kraków | 16.53 | 265 | |||
2. | Stec Agnieszka | 03 | SP 4 Skawina | 17.48 | 224 | |||
3. | Ponikiewicz Łucja | 03 | SP 53 Kraków | 17.80 | 212 | |||
4. | Buczyńska Oliwia | 04 | SP 133 Kraków | 18.54 | 187 | |||
5. | Przeklasa Agnieszka | 03 | SP 153 Kraków | 19.70 | 156 | |||
6. | Dudek Anna | 03 | SP 4 Skawina | 20.16 | 146 | |||
7. | Grabińska Oliwia | 03 | Zawodnik niezrzeszony | 20.89 | 131 | |||
8. | Szeląg Łucja | 04 | SP 53 Kraków | 20.92 | 130 | |||
9. | Kołodziej Beata | 04 | SP 2 Skawina | 21.32 | 123 | |||
Sikora Maja | 04 | SP 4 Skawina | 21.32 | 123 | ||||
11. | Jasinkiewicz Gabriela | 04 | SP 53 Kraków | 23.54 | 91 | |||
12. | Wołoch Julia | 04 | SP 2 Skawina | 24.26 | 83 | |||
13. | Wawrzynów Klaudia | 04 | SP 53 Kraków | 26.12 | 67 | |||
14. | Nasternak Adrianna | 03 | SP 53 Kraków | 26.26 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9/4/2016 - 8:52 | Dziewcząt, 25m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łukasik Julia | 00 | GIM 1 Skawina | 15.34 | 331 | |||
2. | Adam Wiktoria | 02 | GIM 1 Skawina | 16.26 | 278 | |||
3. | Jaworska Oliwia | 00 | GIM 1 Skawina | 16.89 | 248 | |||
4. | Zapalska Martyna | 00 | GIM 1 Skawina | 17.20 | 235 | |||
5. | Balcerek Maria | 02 | GIM 21 Kraków | 19.18 | 169 | |||
6. | Markowicz Natalia | 00 | GIM 1 Skawina | 20.86 | 131 | |||
7. | Kryda Alicja | 02 | GIM 1 Skawina | 21.25 | 124 | |||
8. | Żmuda Aleksandra | 02 | Zespól Katolickich Szkół | 23.34 | 94 | |||
9. | Łakomy Dorota | 02 | Zespól Katolickich Szkół | 24.89 | 77 | |||
10. | Trzcińska Roksana | 02 | Zawodnik niezrzeszony | 29.32 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/4/2016 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szeląg Jan | 07 | SP 53 Kraków | 21.42 | 77 | |||
2. | Kutela Szymon | 08 | SP 4 Skawina | 26.58 | 40 | |||
3. | Drożdżal Oskar | 08 | SP Węgrzce Wielke | 29.54 | 29 | |||
4. | Rapacz Jan | 08 | SP Rzozów | 30.89 | 25 | |||
5. | Nowicki Filip | 08 | SP 27 Kraków | 30.99 | 25 | |||
6. | Cymborowicz Artur | 07 | Camena kurs pływania | 32.84 | 21 | |||
7. | Kułach Przemysław | 07 | SP 1 Skawina | 33.09 | 21 | |||
8. | Lewandowski Wojciech | 08 | SP 53 Kraków | 38.80 | 13 | |||
9. | Slonina Sławomir | 08 | SP Gaj | 39.80 | 12 | |||
10. | Bosman Mateusz | 07 | SP Rzozów | 48.82 | 6 | |||
11. | Maślanka Krzysztof | 08 | Zawodnik niezrzeszony | 55.44 | 4 | |||
12. | Serwiński Jakub | 08 | SP 2 Skawina | 55.73 | 4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/4/2016 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lesiak Nikodem | 05 | SP 2 Skawina | 18.01 | 130 | |||
2. | Klimas Kamil | 05 | Zawodnik niezrzeszony | 19.36 | 104 | |||
3. | Paciorek Maciej | 05 | SP Radziszów | 19.61 | 100 | |||
4. | Buczyński Mateusz | 06 | SP 133 Kraków | 19.67 | 99 | |||
5. | Wnęk Antoni | 05 | SP 4 Skawina | 20.32 | 90 | |||
6. | Młynarski Aleksander | 05 | SP 53 Kraków | 20.88 | 83 | |||
7. | Adamczyk Kamil | 05 | SP 2 Skawina | 20.92 | 83 | |||
8. | Mikołajczyk Franciszek | 05 | SP 133 Kraków | 21.45 | 77 | |||
9. | Pankowski Dawid | 06 | SP Rzozów | 21.98 | 71 | |||
10. | Kopieć Jan | 06 | SP 2 Skawina | 22.16 | 69 | |||
11. | Wrzoszczyk Wiktor | 05 | SP Rzozów | 22.20 | 69 | |||
12. | Pilszak Adam | 05 | SP 2 Skawina | 23.89 | 55 | |||
13. | Kalandyk Mateusz | 05 | SP 133 Kraków | 23.99 | 55 | |||
14. | Polański Jan | 05 | SP 53 Kraków | 24.22 | 53 | |||
15. | Drożdżal Jakub | 06 | SP Węgrzce Wielke | 24.29 | 53 | |||
16. | Biliski Tymon | 06 | SP 53 Kraków | 24.31 | 52 | |||
17. | Wańda Hubert | 06 | SP 2 Skawina | 25.92 | 43 | |||
18. | Tomasik Wiktor | 06 | SP 2 Skawina | 26.42 | 41 | |||
19. | Mazanek Leon | 05 | SP 53 Kraków | 27.22 | 37 | |||
20. | Kwieciński Emil | 06 | SP 53 Kraków | 27.23 | 37 | |||
21. | Garstecki Piotr | 06 | SP 2 Skawina | 27.54 | 36 | |||
22. | Rokicki Sylwester | 06 | SP Borek Szlachecki | 36.54 | 15 | |||
23. | Miśkiewicz Jakub | 06 | SP 133 Kraków | 39.98 | 11 | |||
24. | Szewczyk Maciej | 05 | SP 53 Kraków | 45.03 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/4/2016 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Litwa Michał | 04 | SP 2 Skawina | 14.58 | 245 | |||
2. | Mirewicz Igor | 04 | SP 1 Skawina | 17.77 | 135 | |||
3. | Katański Miłosz | 03 | SP 1 Skawina | 18.13 | 127 | |||
4. | Klimek Karol | 04 | SP 2 Skawina | 19.01 | 110 | |||
5. | Gadzała Patryk | 04 | SP Gaj | 19.45 | 103 | |||
6. | Kwiatkowski Arkadiusz | 04 | SP 53 Kraków | 19.54 | 102 | |||
7. | Sikora Dominik | 04 | SP 2 Skawina | 20.06 | 94 | |||
8. | Myśliwiec Mateusz | 03 | SP Rzozów | 20.07 | 94 | |||
9. | Dąbrowski Dawid | 04 | SP 2 Skawina | 20.20 | 92 | |||
10. | Kwieciński Eryk | 04 | SP 53 Kraków | 26.22 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9/4/2016 - 8:37 | Chłopców, 25m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Surówka Krzysztof | 00 | Camena kurs pływania | 15.67 | 197 | |||
2. | Tyrpa Michał | 02 | GIM 1 Skawina | 16.39 | 172 | |||
3. | Gadzała Hubert | 01 | SP Gaj | 20.07 | 94 | |||
4. | Dubiel Szymon | 02 | GIM 1 Skawina | 21.24 | 79 | |||
5. | Przybyło Hubert | 02 | GIM 1 Skawina | 22.70 | 65 | |||
6. | Duda Olaf | 02 | GIM 1 Skawina | 29.70 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/4/2016 - 9:09 | Kobiet, 50m dowolny | 17 - 19 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gruca Nina | 98 | LO 8 Kraków | 29.67 | 480 | |||
2. | Bednarz Aleksandra | 98 | VI LO Kraków | 30.72 | 432 | |||
3. | Wrzoszczyk Justyna | 97 | Zespól Katolickich Szkół | 36.44 | 259 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9/4/2016 - 9:09 | Kobiet, 50m dowolny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kuna Agnieszka | 81 | Zawodnik niezrzeszony | 49.38 | 104 | |||
2. | Tłustochowicz Patrycja | 76 | Zawodnik niezrzeszony | 52.36 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9/4/2016 - 9:11 | Mężczyzn, 50m dowolny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ślęzak Radosław | 94 | Zawodnik niezrzeszony | 26.80 | 432 | |||
2. | Machinko Tomasz | 80 | Zawodnik niezrzeszony | 30.85 | 283 | |||
3. | Urbaniec Wojciech | 66 | Zawodnik niezrzeszony | 32.86 | 234 | |||
4. | Laskowski Przemysław | 78 | Zawodnik niezrzeszony | 38.61 | 144 |
<< TOP >> |
2 - Szkółki i Kluby Pływackie (zawodnicy bez licencji PZP) | 9/4/2016 - 10:30 |
Konkurencja 7 9/4/2016 - 10:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 42.44 | 15 | |||
2. | Kierońska Maryla | 11 | SMS Galicja Kraków | 43.20 | 14 | |||
3. | Winiarz Gabriela | 11 | Optima Skawina | 51.75 | 8 | |||
4. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 52.86 | 8 | |||
5. | Filipczyk Milena | 11 | Optima Skawina | 1:18.39 | 2 | |||
6. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 1:28.20 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/4/2016 - 10:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dakowicz Lenka | 09 | Piątka Kraków | 23.53 | 91 | |||
2. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 25.13 | 75 | |||
3. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 25.89 | 69 | |||
4. | Hus Olivia | 09 | Piątka Kraków | 26.59 | 63 | |||
5. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 28.32 | 52 | |||
6. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 32.01 | 36 | |||
7. | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 32.82 | 33 | |||
Winiarz Aldona | 09 | Optima Skawina | 32.82 | 33 | ||||
9. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 51.48 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/4/2016 - 10:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jakubczyk Natalia | 08 | Dragon Będzin | 19.70 | 156 | |||
2. | Kusińska Zofia | 08 | Maxrelax Kraków | 20.47 | 139 | |||
3. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.42 | 106 | |||
4. | Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 23.35 | 94 | |||
5. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 23.70 | 89 | |||
6. | Piechnik Lena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.40 | 82 | |||
7. | Woźny Liliana | 08 | Piątka Kraków | 24.95 | 77 | |||
8. | Jeremiejko Wiktoria | 08 | Limanowa - swim | 27.26 | 59 | |||
9. | Richa Oliwia | 08 | Optima Skawina | 27.50 | 57 | |||
10. | Frączek Katarzyna | 08 | Piątka Kraków | 28.57 | 51 | |||
11. | Kantor Amelia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.07 | 44 | |||
12. | Maciążka Maja | 08 | Optima Skawina | 30.80 | 40 | |||
13. | Staśkiewicz Maja | 08 | Jordan Kraków | 31.01 | 40 | |||
14. | Dziedzic Nadia | 08 | Piątka Kraków | 31.20 | 39 | |||
15. | Siudak Lena | 08 | CKiS Miechów | 32.22 | 35 | |||
16. | Mielech Magdalena | 08 | Piątka Kraków | 34.85 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9/4/2016 - 10:30 | Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 17.50 | 223 | |||
2. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 17.67 | 217 | |||
3. | Sitarczyk Emilia | 07 | Pro-Swim Kraków | 18.82 | 179 | |||
4. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa - swim | 18.88 | 177 | |||
5. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.42 | 163 | |||
6. | Greń Martyna | 07 | Dragon Będzin | 19.71 | 156 | |||
7. | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 20.90 | 131 | |||
8. | Markocka Hanna | 07 | Dragon Będzin | 21.09 | 127 | |||
9. | Całka Alicja | 07 | Maxrelax Kraków | 21.17 | 126 | |||
10. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 21.32 | 123 | |||
11. | Jasiniak Anna | 07 | Maxrelax Kraków | 22.26 | 108 | |||
12. | Kaszuba Ewa | 07 | Piątka Kraków | 22.70 | 102 | |||
13. | Walecka Maria | 07 | Piątka Kraków | 24.12 | 85 | |||
14. | Fafara Daria | 07 | Maxrelax Kraków | 29.20 | 48 | |||
15. | Krzykała Julia | 07 | CKiS Miechów | 29.32 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/4/2016 - 10:47 | Chłopców, 25m dowolny | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 33.30 | 20 | |||
2. | Ślósarczyk Wiktor | 11 | Optima Skawina | 34.84 | 17 | |||
3. | Kapela Krzysztof | 11 | Optima Skawina | 1:05.51 | 2 | |||
4. | Woźniczka Hubert | 10 | Optima Skawina | 1:13.64 | 1 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/4/2016 - 10:47 | Chłopców, 25m dowolny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiecień Ignacy | 09 | Piątka Kraków | 26.09 | 42 | |||
2. | Popiołek Jan | 09 | Piątka Kraków | 28.73 | 32 | |||
3. | Berent Ksawery | 09 | Dragon Będzin | 29.77 | 28 | |||
4. | Drechny Nikodem | 09 | Optima Skawina | 29.99 | 28 | |||
5. | Czopek Olaf | 09 | Optima Skawina | 36.70 | 15 | |||
6. | Świeży Szymon | 09 | Piątka Kraków | 37.03 | 14 | |||
7. | Sekunda Miłosz | 09 | Piątka Kraków | 37.13 | 14 | |||
8. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 40.20 | 11 | |||
9. | Szuba Aleksy | 09 | Optima Skawina | 44.35 | 8 | |||
10. | Dulak Michał | 09 | Optima Skawina | 48.54 | 6 | |||
11. | Gulba Jakub | 09 | Piątka Kraków | 49.26 | 6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/4/2016 - 10:47 | Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pińczak Mateusz | 08 | Dragon Będzin | 19.09 | 109 | |||
2. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 19.20 | 107 | |||
3. | Ślósarczyk Krystian | 08 | Optima Skawina | 21.64 | 75 | |||
4. | Jańczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 24.28 | 53 | |||
5. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.36 | 52 | |||
6. | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.62 | 50 | |||
7. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 26.57 | 40 | |||
8. | Heiza Ignacy | 08 | Piątka Kraków | 27.32 | 37 | |||
9. | Bednarski Mateusz | 08 | Piątka Kraków | 27.82 | 35 | |||
10. | Rzepka Jakub | 08 | Piątka Kraków | 30.16 | 27 | |||
11. | Karolak Igor | 08 | Optima Skawina | 31.17 | 25 | |||
12. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.82 | 23 | |||
13. | Środula Remigiusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 35.70 | 16 | |||
14. | Babral Mateusz | 08 | Optima Skawina | 1:00.32 | 3 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9/4/2016 - 10:47 | Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 17.51 | 141 | |||
2. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 17.77 | 135 | |||
3. | Kieroński Marcel | 07 | SMS Galicja Kraków | 17.88 | 133 | |||
4. | Dakowicz Marcin Antoni | 07 | Piątka Kraków | 18.14 | 127 | |||
5. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 18.39 | 122 | |||
6. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 18.61 | 118 | |||
7. | Sanowski Patryk | 07 | Maxrelax Kraków | 18.77 | 115 | |||
8. | Kasprzycki Adam | 07 | Piątka Kraków | 18.99 | 111 | |||
9. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 19.32 | 105 | |||
10. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 19.82 | 97 | |||
11. | Czapiński Filip | 07 | Dragon Będzin | 19.88 | 96 | |||
12. | Korzeniowski Eryk | 07 | Piątka Kraków | 20.14 | 93 | |||
13. | Gilewski Mateusz | 07 | Piątka Kraków | 20.45 | 88 | |||
14. | Płaczek Mateusz | 07 | Maxrelax Kraków | 20.73 | 85 | |||
15. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.23 | 79 | |||
16. | Szostak Łukasz | 07 | Piątka Kraków | 22.07 | 70 | |||
17. | Półtorak Alan | 07 | Piątka Kraków | 22.64 | 65 | |||
18. | Banasik Mateusz | 07 | Dragon Będzin | 23.32 | 60 | |||
19. | Erstzen Sean | 07 | Maxrelax Kraków | 23.36 | 59 | |||
20. | Górnikiewicz Jędrzej | 07 | Maxrelax Kraków | 23.85 | 56 | |||
21. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa - swim | 23.95 | 55 | |||
22. | Roman Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.09 | 54 | |||
23. | Nowocień Tymoteusz | 07 | Optima Skawina | 25.45 | 46 | |||
24. | Warias Mikołaj | 07 | Optima Skawina | 25.87 | 43 | |||
25. | Góralczyk Mateusz | 07 | Optima Skawina | 32.98 | 21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/4/2016 - 11:05 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kotula Kaja | 09 | Optima Skawina | 33.95 | 61 | |||
2. | Klimowicz Teresa | 09 | Piątka Kraków | 34.30 | 59 | |||
3. | Dakowicz Lenka | 09 | Piątka Kraków | 36.80 | 48 | |||
4. | Wiendłocha Zuzanna | 09 | Piątka Kraków | 41.92 | 32 | |||
5. | Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 58.13 | 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/4/2016 - 11:05 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kusińska Zofia | 08 | Maxrelax Kraków | 28.42 | 104 | |||
2. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 28.89 | 99 | |||
3. | Brońka Anna | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.01 | 80 | |||
4. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.71 | 75 | |||
5. | Richa Oliwia | 08 | Optima Skawina | 36.04 | 51 | |||
6. | Krawczyk Julia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.14 | 46 | |||
7. | Maciążka Maja | 08 | Optima Skawina | 43.26 | 29 | |||
8. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 44.22 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9/4/2016 - 11:05 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marciniak Aleksandra | 07 | Pro-Swim Kraków | 21.40 | 245 | |||
2. | Stanisz Anna | 07 | Limanowa - swim | 23.67 | 181 | |||
3. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 24.00 | 174 | |||
4. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.22 | 169 | |||
5. | Sowa Barbara | 07 | Jasień Sucha Besk. | 25.36 | 147 | |||
6. | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 25.50 | 145 | |||
7. | Czapnik Gabriela | 07 | CKiS Miechów | 25.82 | 139 | |||
8. | Budzeń Julka | 07 | CKiS Miechów | 26.01 | 136 | |||
9. | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 26.98 | 122 | |||
10. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 27.52 | 115 | |||
11. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 28.64 | 102 | |||
12. | Pudełko Magdalena | 07 | SP 2 Kraków | 32.32 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/4/2016 - 11:14 | Chłopców, 25m klasyczny | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dudek Antoni | 09 | Piątka Kraków | 36.66 | 31 | |||
2. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 40.58 | 23 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/4/2016 - 11:14 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pińczak Mateusz | 08 | Dragon Będzin | 26.23 | 86 | |||
2. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 27.92 | 72 | |||
3. | Kapusta Eryk | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.57 | 60 | |||
4. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.63 | 60 | |||
5. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.15 | 57 | |||
6. | Bednarski Mateusz | 08 | Piątka Kraków | 31.58 | 49 | |||
7. | Budzeń Szymon | 08 | CKiS Miechów | 32.73 | 44 | |||
8. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 33.92 | 40 | |||
9. | Knapek Szymon | 08 | Piątka Kraków | 34.07 | 39 | |||
10. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 34.30 | 38 | |||
11. | Rzepka Jakub | 08 | Piątka Kraków | 35.42 | 35 | |||
12. | Kaszuba Olaf | 08 | Piątka Kraków | 36.51 | 32 | |||
13. | Depczyński Jakub | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 37.58 | 29 | |||
14. | Warunek Antoni | 08 | Piątka Kraków | 38.03 | 28 | |||
15. | Szczupacki Mateusz | 08 | Aligator Kraków | 48.01 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9/4/2016 - 11:14 | Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Przystał Antonio | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.22 | 110 | |||
2. | Kuna Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.64 | 104 | |||
3. | Dakowicz Marcin Antoni | 07 | Piątka Kraków | 24.84 | 102 | |||
4. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 25.07 | 99 | |||
5. | Kasprzycki Adam | 07 | Piątka Kraków | 25.26 | 97 | |||
6. | Idzik Arkadiusz | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 25.64 | 93 | |||
7. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 25.95 | 89 | |||
8. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 26.01 | 89 | |||
9. | Zamolski Oskar | 07 | Optima Skawina | 26.09 | 88 | |||
10. | Hankus Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.07 | 79 | |||
11. | Gilewski Mateusz | 07 | Piątka Kraków | 27.20 | 77 | |||
12. | Pawłowski Wiktor | 07 | Dragon Będzin | 27.64 | 74 | |||
13. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 27.73 | 73 | |||
14. | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | 28.31 | 69 | |||
15. | Szostak Łukasz | 07 | Piątka Kraków | 28.45 | 68 | |||
16. | Jarosz Bartosz | 07 | Piątka Kraków | 28.92 | 64 | |||
17. | Półtorak Alan | 07 | Piątka Kraków | 28.98 | 64 | |||
18. | Nowocień Tymoteusz | 07 | Optima Skawina | 29.92 | 58 | |||
19. | Klimowicz Jan | 07 | Piątka Kraków | 31.32 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/4/2016 - 11:28 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kierońska Maryla | 11 | SMS Galicja Kraków | 39.39 | 28 | |||
2. | Bętkowska Emilia | 11 | Optima Skawina | 42.80 | 22 | |||
3. | Tabor Kaja | 10 | Optima Skawina | 43.45 | 21 | |||
4. | Winiarz Gabriela | 11 | Optima Skawina | 47.70 | 16 | |||
5. | Fiema Martyna | 11 | Optima Skawina | 1:08.14 | 5 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/4/2016 - 11:28 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Chrząszcz Matylda | 09 | Swim Test Kraków | 27.11 | 88 | |||
2. | Płonka Aleksandra | 09 | Optima Skawina | 28.82 | 73 | |||
3. | Hus Olivia | 09 | Piątka Kraków | 28.99 | 72 | |||
4. | Klimowicz Teresa | 09 | Piątka Kraków | 30.13 | 64 | |||
5. | Winiarz Aldona | 09 | Optima Skawina | 32.09 | 53 | |||
6. | Adamska Wiktoria | 09 | Pro-Swim Kraków | 32.52 | 51 | |||
7. | Renduda Antonina | 09 | Piątka Kraków | 33.61 | 46 | |||
8. | Podżerek Julia | 09 | Piątka Kraków | 35.73 | 38 | |||
9. | Wiendłocha Zuzanna | 09 | Piątka Kraków | 37.78 | 32 | |||
10. | Gąsiorek Alicja | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 38.67 | 30 | |||
11. | Wrona Julia | 09 | Aligator Kraków | 41.64 | 24 | |||
Żmijewska Nina | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 41.64 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/4/2016 - 11:28 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźny Liliana | 08 | Piątka Kraków | 23.51 | 135 | |||
2. | Jakubczyk Natalia | 08 | Dragon Będzin | 23.95 | 128 | |||
3. | Jarmołowska Helena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.49 | 120 | |||
4. | Krawczyk Julia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.36 | 86 | |||
5. | Siudak Lena | 08 | CKiS Miechów | 27.73 | 82 | |||
6. | Kolasa Natalia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.96 | 80 | |||
7. | Frączek Katarzyna | 08 | Piątka Kraków | 28.42 | 76 | |||
8. | Jeremiejko Wiktoria | 08 | Limanowa - swim | 28.64 | 75 | |||
9. | Gałuszka Magdalena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 29.09 | 71 | |||
10. | Mielech Magdalena | 08 | Piątka Kraków | 29.42 | 69 | |||
Kołaczyk Antonina | 08 | Optima Skawina | 29.42 | 69 | ||||
12. | Piechnik Lena | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 30.45 | 62 | |||
13. | Kantor Amelia | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.01 | 59 | |||
14. | Staśkiewicz Maja | 08 | Jordan Kraków | 32.44 | 51 | |||
15. | Dziedzic Nadia | 08 | Piątka Kraków | 32.75 | 50 | |||
16. | Kułach Joanna | 08 | Optima Skawina | 33.14 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9/4/2016 - 11:28 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krysa Kamila | 07 | CKiS Miechów | 21.98 | 166 | |||
2. | Nowak Alicja | 07 | CKiS Miechów | 22.08 | 163 | |||
3. | Sitarczyk Emilia | 07 | Pro-Swim Kraków | 22.18 | 161 | |||
4. | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 22.73 | 150 | |||
5. | Greń Martyna | 07 | Dragon Będzin | 22.80 | 148 | |||
6. | Budzeń Julka | 07 | CKiS Miechów | 23.32 | 139 | |||
7. | Jasiniak Anna | 07 | Maxrelax Kraków | 23.42 | 137 | |||
8. | Cholewa Hanna | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.48 | 136 | |||
9. | Rumińska Wiktoria | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 23.55 | 134 | |||
10. | Całka Alicja | 07 | Maxrelax Kraków | 23.80 | 130 | |||
11. | Kisielewska Joanna | 07 | Optima Skawina | 23.95 | 128 | |||
12. | Kaszuba Ewa | 07 | Piątka Kraków | 24.45 | 120 | |||
13. | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 24.57 | 118 | |||
14. | Walecka Maria | 07 | Piątka Kraków | 24.80 | 115 | |||
15. | Fafara Daria | 07 | Maxrelax Kraków | 25.09 | 111 | |||
16. | Markocka Hanna | 07 | Dragon Będzin | 25.55 | 105 | |||
17. | Czapnik Gabriela | 07 | CKiS Miechów | 25.64 | 104 | |||
18. | Włodarczyk Jagoda | 07 | Aligator Kraków | 26.77 | 91 | |||
19. | Płaczek Natalia | 07 | Maxrelax Kraków | 26.93 | 90 | |||
20. | Kolasa Oliwia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 27.80 | 82 | |||
21. | Krzykała Julia | 07 | CKiS Miechów | 28.19 | 78 | |||
22. | Urbaniec Zofia | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 31.33 | 57 | |||
23. | Piwowarczyk Oliwa | 07 | Aligator Kraków | 32.45 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/4/2016 - 11:46 | Chłopców, 25m grzbietowy | 6 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kutermak Szymon | 10 | Optima Skawina | 31.23 | 36 | |||
2. | Ślósarczyk Wiktor | 11 | Optima Skawina | 45.92 | 11 | |||
3. | Kapela Krzysztof | 11 | Optima Skawina | 55.77 | 6 | |||
NIE UK. | Woźniczka Hubert | 10 | Optima Skawina |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/4/2016 - 11:46 | Chłopców, 25m grzbietowy | 7 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kwiecień Ignacy | 09 | Piątka Kraków | 27.95 | 50 | |||
2. | Dudek Antoni | 09 | Piątka Kraków | 29.29 | 44 | |||
Berent Ksawery | 09 | Dragon Będzin | 29.29 | 44 | ||||
4. | Popiołek Jan | 09 | Piątka Kraków | 29.73 | 42 | |||
5. | Sekunda Miłosz | 09 | Piątka Kraków | 30.13 | 40 | |||
6. | Świeży Szymon | 09 | Piątka Kraków | 31.26 | 36 | |||
7. | Drechny Nikodem | 09 | Optima Skawina | 33.30 | 30 | |||
8. | Rozumek Jan | 09 | Solne Miasto Wieliczka | 34.10 | 28 | |||
9. | Gulba Jakub | 09 | Piątka Kraków | 35.86 | 24 | |||
10. | Durek Wiktor | 09 | Optima Skawina | 37.89 | 20 | |||
11. | Czopek Olaf | 09 | Optima Skawina | 45.89 | 11 | |||
12. | Szuba Aleksy | 09 | Optima Skawina | 46.30 | 11 | |||
13. | Dulak Michał | 09 | Optima Skawina | 50.58 | 8 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/4/2016 - 11:46 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kot Kacper | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 22.91 | 92 | |||
2. | Jarecki Łukasz | 08 | Piątka Kraków | 23.32 | 87 | |||
3. | Dyda Artur | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 24.01 | 80 | |||
4. | Sumara Krystian | 08 | Maxrelax Kraków | 24.62 | 74 | |||
5. | Jańczyk Mateusz | 08 | CKiS Miechów | 24.86 | 72 | |||
6. | Ślósarczyk Krystian | 08 | Optima Skawina | 25.51 | 66 | |||
7. | Kukułka Aleksander | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 25.61 | 66 | |||
8. | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 27.27 | 54 | |||
9. | Heiza Ignacy | 08 | Piątka Kraków | 27.42 | 53 | |||
10. | Słomski Mikołaj | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 27.83 | 51 | |||
11. | Budzeń Szymon | 08 | CKiS Miechów | 27.97 | 50 | |||
12. | Maliszewski Szymon | 08 | Optima Skawina | 28.06 | 50 | |||
13. | Knapek Szymon | 08 | Piątka Kraków | 28.77 | 46 | |||
14. | Kaszuba Olaf | 08 | Piątka Kraków | 29.28 | 44 | |||
15. | Urban Kacper | 08 | Optima Skawina | 31.09 | 37 | |||
16. | Wieleba Michał | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 31.89 | 34 | |||
17. | Gaweł Szymon | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 32.54 | 32 | |||
18. | Warunek Antoni | 08 | Piątka Kraków | 33.37 | 29 | |||
19. | Kowalski Mieszko | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 34.26 | 27 | |||
20. | Środula Remigiusz | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 35.22 | 25 | |||
21. | Szczupacki Mateusz | 08 | Aligator Kraków | 36.54 | 22 | |||
22. | Karolak Igor | 08 | Optima Skawina | 38.10 | 20 | |||
23. | Depczyński Jakub | 08 | Solne Miasto Wieliczka | 40.09 | 17 | |||
24. | Babral Mateusz | 08 | Optima Skawina | 40.82 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9/4/2016 - 11:46 | Chłopców, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sanowski Patryk | 07 | Maxrelax Kraków | 19.57 | 148 | |||
2. | Łacek Patryk | 07 | Płetwal Zakopane | 20.41 | 130 | |||
3. | Pyrcioch Mikołaj | 07 | Fala Gorlice | 21.07 | 118 | |||
4. | Gąsiorek Wiktor | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.54 | 111 | |||
5. | Olszewski Maciej | 07 | Pro-Swim Kraków | 21.74 | 108 | |||
6. | Żmijewski Borys | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 21.85 | 106 | |||
7. | Korzeniowski Eryk | 07 | Piątka Kraków | 22.30 | 100 | |||
8. | Cebula Karol | 07 | Pro-Swim Kraków | 22.61 | 96 | |||
9. | Kieroński Marcel | 07 | SMS Galicja Kraków | 22.73 | 94 | |||
10. | Czapiński Filip | 07 | Dragon Będzin | 22.86 | 93 | |||
11. | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 23.48 | 85 | |||
12. | Górnikiewicz Jędrzej | 07 | Maxrelax Kraków | 23.86 | 81 | |||
13. | Zamolski Oskar | 07 | Optima Skawina | 23.89 | 81 | |||
14. | Płaczek Mateusz | 07 | Maxrelax Kraków | 24.39 | 76 | |||
15. | Jarosz Bartosz | 07 | Piątka Kraków | 24.51 | 75 | |||
16. | Hankus Dawid | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 24.80 | 72 | |||
17. | Pawłowski Wiktor | 07 | Dragon Będzin | 25.13 | 70 | |||
18. | Reroń Antoni | 07 | CKiS Miechów | 25.30 | 68 | |||
19. | Piechota Ernest | 07 | Aquarius Myślenice | 25.73 | 65 | |||
20. | Roman Jakub | 07 | Solne Miasto Wieliczka | 25.76 | 65 | |||
21. | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 26.32 | 60 | |||
22. | Erstzen Sean | 07 | Maxrelax Kraków | 26.54 | 59 | |||
23. | Klimowicz Jan | 07 | Piątka Kraków | 26.71 | 58 | |||
24. | Golonka Konrad | 07 | Limanowa - swim | 26.77 | 57 | |||
25. | Banasik Mateusz | 07 | Dragon Będzin | 27.51 | 53 | |||
26. | Góralczyk Mateusz | 07 | Optima Skawina | 32.87 | 31 | |||
27. | Warias Mikołaj | 07 | Optima Skawina | 34.28 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/4/2016 - 12:39 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 36.95 | 248 | |||
2. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 37.42 | 239 | |||
3. | Di Fazzio Daniela | 06 | Optima Skawina | 40.98 | 182 | |||
4. | Stachyra Justyna | 06 | Piątka Kraków | 41.01 | 181 | |||
5. | Waga Monika | 06 | Pro-Swim Kraków | 41.07 | 181 | |||
6. | Jańczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 41.66 | 173 | |||
7. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 42.85 | 159 | |||
8. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 43.07 | 157 | |||
9. | Kutermak Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 43.61 | 151 | |||
10. | Płoka Martyna | 06 | Optima Skawina | 45.92 | 129 | |||
11. | Korzeniowska Oliwia | 06 | Piątka Kraków | 47.73 | 115 | |||
12. | Okońska Nadia | 06 | Dragon Będzin | 48.32 | 111 | |||
13. | Śpiewla Aniela | 06 | Piątka Kraków | 49.10 | 106 | |||
14. | Polus Weronika | 06 | Optima Skawina | 49.64 | 102 | |||
15. | Moczurad Zofia | 06 | Siemaszka Piekary | 53.11 | 83 | |||
16. | Jeremiejko Anita | 06 | Limanowa - swim | 55.70 | 72 | |||
17. | Kaczor Wiktoria | 06 | Siemaszka Piekary | 57.33 | 66 | |||
18. | Dyląg Kinga | 06 | CKiS Miechów | 57.90 | 64 | |||
19. | Fiema Julia | 06 | Optima Skawina | 1:11.86 | 33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/4/2016 - 12:39 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 35.82 | 273 | |||
2. | Jakubczyk Amelia | 05 | Dragon Będzin | 40.91 | 183 | |||
3. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 40.92 | 183 | |||
4. | Urbańczyk Julita | 05 | Rak Swim Sport Zabierzów | 43.44 | 153 | |||
5. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 44.36 | 143 | |||
6. | Klimas Julia | 05 | Optima Skawina | 47.07 | 120 | |||
7. | Wąsik Martyna | 05 | Siemaszka Piekary | 48.42 | 110 | |||
8. | Dziedzic Nina | 05 | Piątka Kraków | 50.89 | 95 | |||
9. | Kotula Aleksandra | 05 | Optima Skawina | 51.16 | 93 | |||
10. | Czapińska Zuzanna | 05 | Dragon Będzin | 52.70 | 85 | |||
11. | Figuła Weronika | 05 | Siemaszka Piekary | 53.93 | 80 | |||
12. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 1:03.92 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/4/2016 - 12:39 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 32.89 | 352 | |||
2. | Budzeniusz Pola | 04 | CKiS Skawina | 35.77 | 274 | |||
3. | Zwonek Aleksandra | 04 | Siemaszka Piekary | 39.29 | 206 | |||
4. | Łyszczarz Marlena | 04 | Speed Jasło | 39.30 | 206 | |||
5. | Bania Katarzyna | 04 | Speed Jasło | 40.67 | 186 | |||
6. | Fortuna Martyna | 04 | Speed Jasło | 42.40 | 164 | |||
7. | Chudzińska Karolina | 04 | Aligator Kraków | 53.11 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/4/2016 - 12:39 | Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | Pro-Swim Kraków | 33.42 | 336 | |||
2. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 33.63 | 330 | |||
3. | Piwowarczyk Oliwia | 03 | CKiS Skawina | 34.12 | 315 | |||
4. | Młynarska Józefina | 03 | YMCA Kraków | 34.20 | 313 | |||
5. | Krzyszkowska Oliwia | 03 | Pro-Swim Kraków | 34.29 | 311 | |||
6. | Stefańczyk Emilia | 03 | Pro-Swim Kraków | 35.01 | 292 | |||
7. | Jarecka Anna | 03 | Speed Jasło | 36.95 | 248 | |||
8. | Migdał Zuzanna | 03 | Siemaszka Piekary | 47.80 | 114 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9/4/2016 - 12:39 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matuszak Agnieszka | 00 | CKiS Skawina | 33.23 | 342 | |||
2. | Urbańczyk Angelika | 01 | Rak Swim Sport Zabierzów | 33.54 | 332 | |||
3. | Skałba Kinga | 00 | Speed Jasło | 36.11 | 266 | |||
4. | Drygała Olga | 02 | Siemaszka Piekary | 37.22 | 243 | |||
5. | Tutaj Joanna | 00 | Speed Jasło | 37.70 | 234 | |||
6. | Żyła Julia | 02 | Siemaszka Piekary | 38.99 | 211 | |||
7. | Kociszewska Daria | 00 | Optima Skawina | 39.07 | 210 | |||
8. | Jeger Angelika | 00 | CKiS Skawina | 41.54 | 175 | |||
9. | Rostworowska Janka | 99 | Rak Swim Sport Zabierzów | 41.98 | 169 | |||
10. | Rzeszutko Weronika | 00 | CKiS Skawina | 43.43 | 153 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/4/2016 - 13:00 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suchan Jakub | 06 | Pro-Swim Kraków | 35.45 | 186 | |||
2. | Hańderek Mateusz | 06 | Piątka Kraków | 36.21 | 175 | |||
3. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa - swim | 37.70 | 155 | |||
4. | Kozłowski Aleksander | 06 | CKiS Miechów | 40.90 | 121 | |||
5. | Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | CKiS Miechów | 43.54 | 100 | |||
6. | Chrobak Bartosz | 06 | Kmita Zabierzów | 44.36 | 95 | |||
7. | Drygał Radosław | 06 | Siemaszka Piekary | 45.11 | 90 | |||
8. | Czajka Jakub | 06 | Optima Skawina | 47.64 | 76 | |||
9. | Czeremuga Hubert | 06 | Optima Skawina | 49.91 | 66 | |||
10. | Król Oskar | 06 | CKiS Miechów | 54.42 | 51 | |||
11. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 54.92 | 50 | |||
12. | Postrożny Patryk | 06 | Limanowa - swim | 1:02.20 | 34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/4/2016 - 13:00 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 36.92 | 165 | |||
2. | Świeży Paweł | 05 | Piątka Kraków | 39.40 | 135 | |||
3. | Sobota Roch | 05 | CKiS Skawina | 39.92 | 130 | |||
Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 39.92 | 130 | ||||
5. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 40.54 | 124 | |||
6. | Gaweł Wojciech | 05 | Optima Skawina | 41.07 | 120 | |||
7. | Rębacz Aleksander | 05 | Piątka Kraków | 42.61 | 107 | |||
8. | Słowiński Wojciech | 05 | Optima Skawina | 46.90 | 80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/4/2016 - 13:00 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Potempa Michał | 04 | Speed Jasło | 44.32 | 95 | |||
2. | Cetera Mikołaj | 04 | Siemaszka Piekary | 45.28 | 89 | |||
3. | Turek Jakub | 04 | Speed Jasło | 46.64 | 81 | |||
4. | Krześniak Maksymilian | 04 | Aligator Kraków | 54.26 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/4/2016 - 13:00 | Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ostrogórski Filip | 03 | CKiS Skawina | 30.39 | 296 | |||
2. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 33.82 | 214 | |||
3. | Panek Oliwier | 03 | Optima Skawina | 38.80 | 142 | |||
4. | Jarecki Piotr | 03 | Speed Jasło | 38.86 | 141 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9/4/2016 - 13:00 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szamreta Marcel | 94 | AWF Kraków | 26.48 | 447 | |||
2. | Zachara Jan | 98 | Siemaszka Piekary | 29.57 | 321 | |||
3. | Sasor Hubert | 00 | CKiS Skawina | 29.82 | 313 | |||
4. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa - swim | 30.61 | 289 | |||
5. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa - swim | 30.73 | 286 | |||
6. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 30.80 | 284 | |||
7. | Klimas Wiktor | 01 | Optima Skawina | 31.11 | 276 | |||
8. | Szumiec Dominik | 02 | Speed Jasło | 31.16 | 274 | |||
9. | Jan Gałka | 01 | Aligator Kraków | 31.89 | 256 | |||
10. | Trojan Konrad | 01 | Siemaszka Piekary | 32.27 | 247 | |||
11. | Stepek Przemysław | 02 | Speed Jasło | 32.48 | 242 | |||
12. | Guzik Maciej | 02 | Optima Skawina | 32.72 | 237 | |||
13. | Mądry Dawid | 01 | Siemaszka Piekary | 33.22 | 226 | |||
14. | Tałach Wiktor | 00 | Siemaszka Piekary | 34.26 | 206 | |||
15. | Dudek Dominik | 01 | Speed Jasło | 34.61 | 200 | |||
16. | Stanek Jakub | 02 | Optima Skawina | 35.39 | 187 | |||
17. | Tęczyński Kuba | 02 | Aligator Kraków | 36.31 | 173 | |||
18. | Gołąb Dominik | 01 | Siemaszka Piekary | 36.95 | 164 | |||
19. | Trojan Kacper | 02 | Siemaszka Piekary | 36.98 | 164 | |||
20. | Tęczyński Szymon | 02 | Aligator Kraków | 38.64 | 144 |
PK | Borys Michał | 07 | Nemo Kraków | 58.10 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9/4/2016 - 13:19 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 45.80 | 248 | |||
2. | Guzik Maja | 06 | Optima Skawina | 47.61 | 221 | |||
3. | Banach Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 48.26 | 212 | |||
4. | Górlich Łucja | 06 | Pro-Swim Kraków | 50.10 | 189 | |||
5. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 50.70 | 183 | |||
6. | Stachyra Justyna | 06 | Piątka Kraków | 50.86 | 181 | |||
7. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 50.89 | 181 | |||
8. | Waga Monika | 06 | Pro-Swim Kraków | 51.73 | 172 | |||
9. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 53.36 | 157 | |||
10. | Płoka Martyna | 06 | Optima Skawina | 54.63 | 146 | |||
11. | Di Fazzio Daniela | 06 | Optima Skawina | 56.61 | 131 | |||
12. | Korzeniowska Oliwia | 06 | Piątka Kraków | 57.56 | 125 | |||
13. | Jasiniak Zuzanna | 06 | Piątka Kraków | 57.95 | 122 | |||
14. | Furmanek Karolina | 06 | Speed Jasło | 59.46 | 113 | |||
15. | Śpiewla Aniela | 06 | Piątka Kraków | 1:01.80 | 101 | |||
16. | Kaczor Wiktoria | 06 | Siemaszka Piekary | 1:07.11 | 79 | |||
17. | Okońska Nadia | 06 | Dragon Będzin | 1:09.03 | 72 | |||
18. | Moczurad Zofia | 06 | Siemaszka Piekary | 1:10.89 | 67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9/4/2016 - 13:19 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skalska Zofia | 05 | Piątka Kraków | 50.98 | 180 | |||
2. | Kotula Aleksandra | 05 | Optima Skawina | 55.98 | 136 | |||
3. | Walecka Maja | 05 | Piątka Kraków | 56.09 | 135 | |||
4. | Urbańczyk Julita | 05 | Rak Swim Sport Zabierzów | 57.49 | 125 | |||
5. | Dziedzic Nina | 05 | Piątka Kraków | 1:03.11 | 95 | |||
6. | Figuła Weronika | 05 | Siemaszka Piekary | 1:09.34 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9/4/2016 - 13:19 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zwonek Aleksandra | 04 | Siemaszka Piekary | 47.98 | 216 | |||
2. | Łyszczarz Marlena | 04 | Speed Jasło | 49.12 | 201 | |||
3. | Banach Katarzyna | 04 | CKiS Miechów | 51.14 | 178 | |||
4. | Fortuna Martyna | 04 | Speed Jasło | 53.94 | 152 | |||
5. | Bania Katarzyna | 04 | Speed Jasło | 55.47 | 139 | |||
6. | Chudzińska Karolina | 04 | Aligator Kraków | 1:16.92 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9/4/2016 - 13:19 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Piwowarczyk Oliwia | 03 | CKiS Skawina | 43.04 | 299 | |||
2. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 46.42 | 238 | |||
3. | Migdał Zuzanna | 03 | Siemaszka Piekary | 51.64 | 173 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9/4/2016 - 13:19 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Matuszak Agnieszka | 00 | CKiS Skawina | 40.07 | 371 | |||
2. | Madej Weronika | 99 | CKiS Skawina | 40.89 | 349 | |||
3. | Rostworowska Janka | 99 | Rak Swim Sport Zabierzów | 45.30 | 256 | |||
4. | Żyła Julia | 02 | Siemaszka Piekary | 45.67 | 250 | |||
5. | Skałba Kinga | 00 | Speed Jasło | 45.99 | 245 | |||
6. | Drygała Olga | 02 | Siemaszka Piekary | 48.54 | 208 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9/4/2016 - 13:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bednarski Kacper | 06 | Piątka Kraków | 49.45 | 133 | |||
2. | Jarecki Szymon | 06 | Piątka Kraków | 52.30 | 112 | |||
3. | Aksamit Wiktor | 06 | Limanowa - swim | 53.43 | 105 | |||
4. | Szaraniec Rafał | 06 | Piątka Kraków | 53.54 | 104 | |||
5. | Drygał Radosław | 06 | Siemaszka Piekary | 59.39 | 76 | |||
6. | Chrobak Bartosz | 06 | Kmita Zabierzów | 1:01.67 | 68 | |||
7. | Bębenek Adrian | 06 | Optima Skawina | 1:04.31 | 60 | |||
8. | Widurski Arkadiusz | 06 | Jordan Kraków | 1:07.80 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9/4/2016 - 13:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 43.99 | 189 | |||
2. | Radziszewski Andrzej | 05 | Piątka Kraków | 45.74 | 168 | |||
3. | Panek Dawid | 05 | Optima Skawina | 50.41 | 125 | |||
4. | Kowalczyk Mateusz | 05 | CKiS Skawina | 52.90 | 108 | |||
5. | Rębacz Aleksander | 05 | Piątka Kraków | 53.09 | 107 | |||
6. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 54.74 | 98 | |||
7. | Sobota Roch | 05 | CKiS Skawina | 55.70 | 93 | |||
8. | Kotula Maksymilian | 05 | Optima Skawina | 1:01.09 | 70 | |||
9. | Gaweł Wojciech | 05 | Optima Skawina | 1:01.92 | 67 | |||
10. | Drechny Maciej | 05 | Optima Skawina | 1:02.01 | 67 | |||
11. | Słowiński Wojciech | 05 | Optima Skawina | 1:04.26 | 60 | |||
12. | Kuczara Jacek | 05 | Optima Skawina | 1:07.61 | 52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9/4/2016 - 13:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cetera Mikołaj | 04 | Siemaszka Piekary | 50.44 | 125 | |||
2. | Potempa Michał | 04 | Speed Jasło | 53.70 | 103 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9/4/2016 - 13:35 | Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarecki Piotr | 03 | Speed Jasło | 49.29 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9/4/2016 - 13:35 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szumiec Dominik | 02 | Speed Jasło | 38.73 | 277 | |||
2. | Mądry Dawid | 01 | Siemaszka Piekary | 40.01 | 251 | |||
3. | Blak Miłosz | 01 | Optima Skawina | 41.01 | 233 | |||
4. | Trojan Konrad | 01 | Siemaszka Piekary | 41.14 | 231 | |||
5. | Guzik Maciej | 02 | Optima Skawina | 42.80 | 205 | |||
6. | Trojan Kacper | 02 | Siemaszka Piekary | 44.77 | 179 | |||
7. | Gołąb Dominik | 01 | Siemaszka Piekary | 48.09 | 144 | |||
8. | Tęczyński Szymon | 02 | Aligator Kraków | 53.09 | 107 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 9/4/2016 - 13:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 45.14 | 183 | |||
2. | Mróz Wiktoria | 06 | Optima Skawina | 45.16 | 183 | |||
3. | Piestrzyńska Kinga | 06 | CKiS Miechów | 45.45 | 180 | |||
4. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 47.77 | 155 | |||
5. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 48.29 | 150 | |||
6. | Salewicz Milena | 06 | Piątka Kraków | 48.45 | 148 | |||
7. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 50.51 | 131 | |||
8. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | Optima Skawina | 51.45 | 124 | |||
9. | Polus Weronika | 06 | Optima Skawina | 53.54 | 110 | |||
10. | Jeremiejko Anita | 06 | Limanowa - swim | 55.66 | 98 | |||
11. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 55.86 | 97 | |||
12. | Dyląg Kinga | 06 | CKiS Miechów | 1:00.86 | 75 | |||
13. | Fiema Julia | 06 | Optima Skawina | 1:11.10 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 9/4/2016 - 13:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Oliwkiewicz Natalia | 05 | CKiS Miechów | 41.67 | 233 | |||
2. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 46.16 | 171 | |||
3. | Klimas Marcelina | 05 | Optima Skawina | 48.74 | 146 | |||
4. | Walecka Maja | 05 | Piątka Kraków | 48.77 | 145 | |||
5. | Skalska Zofia | 05 | Piątka Kraków | 50.63 | 130 | |||
6. | Klimas Julia | 05 | Optima Skawina | 56.26 | 94 | |||
7. | Badura Emilia | 05 | Optima Skawina | 1:26.20 | 26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 9/4/2016 - 13:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Żurkowska Weronika | 04 | Pro-Swim Kraków | 39.86 | 267 | |||
2. | Budzeniusz Pola | 04 | CKiS Skawina | 40.99 | 245 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 9/4/2016 - 13:49 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Oprządek Magdalena | 03 | Speed Jasło | 39.03 | 284 | |||
2. | Stefańczyk Emilia | 03 | Pro-Swim Kraków | 40.86 | 247 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 9/4/2016 - 13:49 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Madej Weronika | 99 | CKiS Skawina | 39.40 | 276 | |||
2. | Kociszewska Daria | 00 | Optima Skawina | 46.26 | 170 | |||
3. | Rzeszutko Weronika | 00 | CKiS Skawina | 52.12 | 119 | |||
4. | Jeger Angelika | 00 | CKiS Skawina | 52.87 | 114 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 9/4/2016 - 14:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hańderek Mateusz | 06 | Piątka Kraków | 43.73 | 131 | |||
2. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Piątka Kraków | 47.40 | 103 | |||
3. | Jaśkiewicz Mikołaj | 06 | CKiS Miechów | 47.57 | 101 | |||
4. | Kozłowski Aleksander | 06 | CKiS Miechów | 48.61 | 95 | |||
5. | Szaraniec Rafał | 06 | Piątka Kraków | 54.86 | 66 | |||
6. | Król Oskar | 06 | CKiS Miechów | 55.07 | 65 | |||
7. | Czajka Jakub | 06 | Optima Skawina | 56.31 | 61 | |||
8. | Czeremuga Hubert | 06 | Optima Skawina | 56.86 | 59 | |||
9. | Jarecki Szymon | 06 | Piątka Kraków | 56.95 | 59 | |||
10. | Postrożny Patryk | 06 | Limanowa - swim | 59.39 | 52 | |||
11. | Bębenek Adrian | 06 | Optima Skawina | 1:04.36 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 9/4/2016 - 14:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozłowski Karol | 05 | CKiS Miechów | 45.09 | 119 | |||
2. | Marczak Grzegorz | 05 | CKiS Skawina | 46.45 | 109 | |||
3. | Panek Dawid | 05 | Optima Skawina | 47.42 | 102 | |||
4. | Zaremba Robert | 05 | CKiS Skawina | 47.46 | 102 | |||
5. | Świeży Paweł | 05 | Piątka Kraków | 47.57 | 101 | |||
6. | Drechny Maciej | 05 | Optima Skawina | 53.18 | 72 | |||
7. | Kuczara Jacek | 05 | Optima Skawina | 1:00.36 | 49 | |||
8. | Kotula Maksymilian | 05 | Optima Skawina | 1:03.20 | 43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 9/4/2016 - 14:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krześniak Maksymilian | 04 | Aligator Kraków | 56.90 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 9/4/2016 - 14:00 | Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ostrogórski Filip | 03 | CKiS Skawina | 37.77 | 203 | |||
2. | Malinowski Karol | 03 | Pro-Swim Kraków | 40.77 | 161 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 9/4/2016 - 14:00 | Mężczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Klimas Wiktor | 01 | Optima Skawina | 36.81 | 219 | |||
2. | Tokarczyk Patryk | 02 | Limanowa - swim | 37.42 | 209 | |||
3. | Jan Gałka | 01 | Aligator Kraków | 38.74 | 188 | |||
4. | Blak Miłosz | 01 | Optima Skawina | 38.82 | 187 | |||
5. | Stanek Jakub | 02 | Optima Skawina | 42.58 | 142 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 9/4/2016 - 14:10 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Micyk Wiktoria | 06 | CKiS Miechów | 19.06 | 202 | |||
2. | Waszczuk Klara | 06 | Pro-Swim Kraków | 20.58 | 160 | |||
3. | Bętkowska Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 21.13 | 148 | |||
4. | Guzik Maja | 06 | Optima Skawina | 21.61 | 138 | |||
5. | Jańczyk Nikola | 06 | CKiS Miechów | 21.89 | 133 | |||
6. | Salewicz Milena | 06 | Piątka Kraków | 22.01 | 131 | |||
7. | Jakubas Oliwia | 06 | CKiS Miechów | 22.26 | 127 | |||
8. | Kutermak Zuzanna | 06 | Optima Skawina | 22.36 | 125 | |||
9. | Górlich Łucja | 06 | Pro-Swim Kraków | 22.57 | 121 | |||
10. | Marcinkiewicz Alicja | 06 | Optima Skawina | 24.03 | 100 | |||
11. | Jasiniak Zuzanna | 06 | Piątka Kraków | 24.89 | 90 | |||
12. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 26.32 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 9/4/2016 - 14:10 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łącka Natalia | 05 | Pro-Swim Kraków | 21.32 | 144 | |||
2. | Klimas Marcelina | 05 | Optima Skawina | 21.92 | 133 | |||
3. | Jakubczyk Amelia | 05 | Dragon Będzin | 24.12 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 9/4/2016 - 14:10 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Banach Katarzyna | 04 | CKiS Miechów | 23.74 | 104 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 9/4/2016 - 14:10 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowska Roksana | 03 | Speed Jasło | 17.39 | 266 | |||
2. | Krzyszkowska Oliwia | 03 | Pro-Swim Kraków | 17.60 | 257 | |||
3. | Łukasiewicz Katarzyna | 03 | Pro-Swim Kraków | 17.67 | 253 | |||
4. | Jarecka Anna | 03 | Speed Jasło | 19.86 | 178 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 9/4/2016 - 14:10 | Kobiet, 25m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Urbańczyk Angelika | 01 | Rak Swim Sport Zabierzów | 16.82 | 294 | |||
2. | Dziedzic Martyna | 02 | Piątka Kraków | 18.98 | 204 | |||
3. | Tutaj Joanna | 00 | Speed Jasło | 19.37 | 192 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 9/4/2016 - 14:19 | Chłopców, 25m motylkowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Suchan Jakub | 06 | Pro-Swim Kraków | 17.89 | 169 | |||
2. | Bednarski Kacper | 06 | Piątka Kraków | 18.66 | 149 | |||
3. | Oczkowicz Mikołaj | 06 | Piątka Kraków | 23.01 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 9/4/2016 - 14:19 | Chłopców, 25m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Misztal Oliwier | 05 | Pro-Swim Kraków | 18.16 | 162 | |||
2. | Podolecki Jakub | 05 | Pro-Swim Kraków | 18.50 | 153 | |||
3. | Radziszewski Andrzej | 05 | Piątka Kraków | 18.61 | 150 | |||
4. | Kierzkowski Eryk | 05 | CKiS Skawina | 21.74 | 94 | |||
5. | Kozłowski Karol | 05 | CKiS Miechów | 22.63 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 9/4/2016 - 14:19 | Chłopców, 25m motylkowy | 12 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Turek Jakub | 04 | Speed Jasło | 26.95 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 9/4/2016 - 14:19 | Chłopców, 25m motylkowy | 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Panek Oliwier | 03 | Optima Skawina | 20.95 | 105 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 9/4/2016 - 14:19 | Mężczyzn, 25m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szamreta Marcel | 94 | AWF Kraków | 13.34 | 408 | |||
2. | Sasor Hubert | 00 | CKiS Skawina | 14.98 | 288 | |||
3. | Dyląg Wojciech | 01 | Limanowa - swim | 15.33 | 269 | |||
4. | Stepek Przemysław | 02 | Speed Jasło | 16.09 | 232 | |||
5. | Zachara Jan | 98 | Siemaszka Piekary | 16.11 | 232 | |||
6. | Gąsior Damian | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 16.27 | 225 | |||
7. | Tałach Wiktor | 00 | Siemaszka Piekary | 17.74 | 173 | |||
8. | Dudek Dominik | 01 | Speed Jasło | 17.92 | 168 | |||
9. | Tęczyński Kuba | 02 | Aligator Kraków | 25.64 | 57 |
<< TOP >> |
3 - Kluby Pływackie (Zawodnicy z licencjami PZP) | 9/4/2016 - 14:30 |
Konkurencja 21 9/4/2016 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 33.95 | 320 | |||
2. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa - swim | 34.80 | 297 | |||
3. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 43.45 | 153 | |||
4. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 44.01 | 147 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 9/4/2016 - 14:30 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grabczan Weronika | 03 | CKiS Skawina | 32.16 | 377 | |||
2. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 32.68 | 359 | |||
3. | Mruk Julia | 04 | Limanowa - swim | 32.83 | 354 | |||
4. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 32.90 | 352 | |||
5. | Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 33.92 | 321 | |||
6. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 34.70 | 300 | |||
7. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 36.45 | 259 | |||
8. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 37.20 | 243 | |||
9. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa - swim | 37.26 | 242 | |||
10. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa - swim | 37.73 | 233 | |||
11. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 38.21 | 224 | |||
12. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa - swim | 38.82 | 214 | |||
13. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 40.12 | 194 | |||
14. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 40.52 | 188 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 9/4/2016 - 14:30 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pankowska Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 29.35 | 496 | |||
2. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.74 | 477 | |||
3. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 31.64 | 396 | |||
4. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 31.86 | 388 | |||
5. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 32.64 | 360 | |||
6. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa - swim | 33.01 | 348 | |||
7. | Miśkowiec Patrycia | 02 | Limanowa - swim | 33.48 | 334 | |||
8. | Jeremiejko Natalia | 02 | Limanowa - swim | 34.40 | 308 | |||
9. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 34.58 | 303 | |||
10. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa - swim | 36.96 | 248 | |||
11. | Kuczaj Weronika | 01 | Limanowa - swim | 40.39 | 190 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 9/4/2016 - 14:39 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa - swim | 32.23 | 248 | |||
2. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 33.89 | 213 | |||
3. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 34.48 | 202 | |||
4. | Łopuch Jakub | 05 | AS Progress | 37.54 | 157 | |||
5. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa - swim | 42.73 | 106 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 9/4/2016 - 14:39 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopuch Jan | 03 | AS Progress | 32.26 | 247 | |||
2. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 34.33 | 205 | |||
3. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 34.65 | 199 | |||
4. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 34.82 | 196 | |||
5. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 36.77 | 167 | |||
6. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 36.98 | 164 | |||
7. | Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 37.65 | 155 | |||
8. | Kochaniak Mikołaj | 04 | Kmita Zabierzów | 38.64 | 144 | |||
9. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 39.10 | 139 | |||
10. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 42.07 | 111 | |||
11. | Burek Krzysztof | 04 | Jordan Kraków | 42.39 | 109 | |||
12. | Jaszczuk Jan | 04 | Kmita Zabierzów | 45.67 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 9/4/2016 - 14:39 | Mężczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowski Alan | 00 | Speed Jasło | 26.42 | 450 | |||
2. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 27.42 | 403 | |||
3. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 30.11 | 304 | |||
4. | Waga Mateusz | 02 | Kmita Zabierzów | 31.29 | 271 | |||
5. | Dudka Filip | 00 | Limanowa - swim | 31.46 | 267 |
PK | Dudzik Sebastian PK | SMS Galicja Kraków | 26.80 | 432 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 9/4/2016 - 14:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 45.63 | 251 | |||
2. | Król Małgorzata | 05 | Jordan Kraków | 1:03.92 | 91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 9/4/2016 - 14:46 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tarnowska Martyna | 03 | Jordan Kraków | 40.70 | 354 | |||
2. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 41.82 | 326 | |||
3. | Grabczan Weronika | 03 | CKiS Skawina | 42.16 | 318 | |||
4. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 42.45 | 312 | |||
5. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa - swim | 43.29 | 294 | |||
6. | Kordyl Julia | 03 | Jordan Kraków | 43.55 | 289 | |||
7. | Gawlik Maja | 04 | Jordan Kraków | 43.77 | 284 | |||
8. | Radecka Kornelia | 04 | CKiS Skawina | 44.39 | 273 | |||
9. | Staśkiewicz Nikola | 04 | Jordan Kraków | 46.67 | 234 | |||
10. | Twaróg Anna | 03 | Limanowa - swim | 47.60 | 221 | |||
11. | Chowaniec Oliwia | 04 | Karol Wadowice | 48.73 | 206 | |||
12. | Majoch Zuzanna | 04 | Limanowa - swim | 49.70 | 194 | |||
13. | Vasilendiuc Emilia | 04 | Jordan Kraków | 52.29 | 167 | |||
14. | Chorążak Agnieszka | 04 | Jordan Kraków | 56.31 | 133 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 9/4/2016 - 14:46 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 40.03 | 372 | ||||
2. | Śliwińska Marta | 00 | CKiS Skawina | 40.32 | 364 | ||||
3. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa - swim | 40.42 | 361 | ||||
4. | Miśkowiec Patrycia | 02 | Limanowa - swim | 42.80 | 304 | ||||
5. | Jeremiejko Natalia | 02 | Limanowa - swim | 47.70 | 220 | ||||
DYSKW. | Kuczaj Weronika | 01 | Limanowa - swim | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 9/4/2016 - 14:54 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa - swim | 42.77 | 205 | ||||
2. | Pawłowski Jan | 05 | CKiS Skawina | 46.42 | 160 | ||||
3. | Łopuch Jakub | 05 | AS Progress | 48.01 | 145 | ||||
DYSKW. | Twaróg Jacek | 05 | Limanowa - swim | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 9/4/2016 - 14:54 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Tokarz Dawid | 04 | Jordan Kraków | 47.01 | 154 | |||
2. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 49.09 | 136 | |||
3. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 50.73 | 123 | |||
4. | Burek Krzysztof | 04 | Jordan Kraków | 52.86 | 108 | |||
5. | Kochaniak Mikołaj | 04 | Kmita Zabierzów | 54.64 | 98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 9/4/2016 - 14:54 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dudzik Sebastian PK | SMS Galicja Kraków | 34.50 | 392 | ||||
2. | Waga Mateusz | 02 | Kmita Zabierzów | 38.90 | 273 | |||
3. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 39.08 | 269 | |||
4. | Dudka Filip | 00 | Limanowa - swim | 39.70 | 257 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 9/4/2016 - 14:58 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa - swim | 41.09 | 208 | |||
2. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 42.16 | 193 | |||
3. | Skoczek Małgorzata | 07 | BOSiR Brzesko | 53.09 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 9/4/2016 - 14:58 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mruk Julia | 04 | Limanowa - swim | 37.00 | 286 | |||
2. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa - swim | 40.07 | 225 | |||
3. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 41.42 | 203 | |||
4. | Aksamit Gabriela | 04 | Limanowa - swim | 46.64 | 142 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 9/4/2016 - 14:58 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pankowska Wiktoria | 98 | CKiS Skawina | 32.00 | 442 | |||
2. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 33.82 | 374 | |||
3. | Pyrc Jagoda | 00 | Limanowa - swim | 37.07 | 284 | |||
4. | Król Zuzanna | 02 | Jordan Kraków | 37.70 | 270 | |||
5. | Tokarczyk Natalia | 00 | Limanowa - swim | 37.92 | 265 | |||
6. | Pajerska Wiktoria | 02 | Kmita Zabierzów | 40.54 | 217 | |||
7. | Wierzycka Natalia | 02 | Limanowa - swim | 45.30 | 155 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 9/4/2016 - 15:04 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 40.09 | 160 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 9/4/2016 - 15:04 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Łopuch Jan | 03 | AS Progress | 36.82 | 207 | |||
2. | Bajgrowicz Paweł | 04 | Jordan Kraków | 39.55 | 167 | |||
3. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 43.61 | 124 | |||
4. | Pieróg Adam | 04 | Jordan Kraków | 46.16 | 105 | |||
Kargul Filip | 04 | Jordan Kraków | 46.16 | 105 | ||||
6. | Mazur Maksymilian | 04 | Jordan Kraków | 49.73 | 84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 9/4/2016 - 15:04 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ciborowski Alan | 00 | Speed Jasło | 28.16 | 463 | |||
2. | Mioduszewski Błażej | 00 | CKiS Skawina | 30.54 | 363 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |