XI Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 22 - 24/4/2016 |
Lista zgłoszeń wg zawodników - Wszystkie konkurencje |
Rok ur. |
Poprawa Michał | 94 | 00611 | 100611700258 | 100m dowolny (29) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) | 50.49 1:55.29 56.24 | 14/2/2016 19/12/2015 21/2/2016 | Katowice (POL) Lublin (POL) Kozienice (POL) |
Dadej Julia | 05 | 01506 | 101506600019 | 50m dowolny (12) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 39.34 42.38 1:33.21 | 29/1/2016 16/4/2016 27/2/2016 | Debica (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Gibuła Patryk | 05 | 01506 | 101506700022 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 34.78 41.09 36.11 1:19.14 | 6/2/2016 13/2/2016 13/2/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Gicala Patrycja | 04 | 01506 | 101506600027 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | 37.55 42.89 45.16 1:32.70 | 21/11/2015 5/3/2016 16/4/2016 6/2/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Jedryka Marceli | 02 | 01506 | 101506700012 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 200m grzbietowy (17) | 1:05.94 NT 5:06.20 2:27.66 | 5/12/2015 8/11/2015 4/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kusion Judyta | 06 | 01506 | 101506600011 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 36.94 49.84 NT 43.02 | 27/2/2016 20/6/2015 16/4/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Kusion Weronika | 02 | 01506 | 101506600010 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 200m motylkowy (10) | 31.31 1:05.18 2:18.38 10:20.25 2:30.32 | 5/12/2015 30/1/2016 9/4/2016 5/12/2015 6/3/2016 | Bochnia (POL) Debica (POL) Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Madej Maja | 03 | 01506 | 101506600025 | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 34.15 2:33.87 11:07.18 38.27 2:48.86 | 29/1/2016 6/12/2015 13/2/2016 5/3/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Debica (POL) |
||
Marek Amelia | 05 | 01506 | 101506600015 | 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 39.93 37.40 1:24.77 | 20/3/2016 19/3/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Masiuk Ksawery | 04 | 01506 | 101506700013 | 800m dowolny (6) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 10:19.71 33.54 2:31.22 35.39 1:16.45 | 13/2/2016 5/3/2016 9/4/2016 21/11/2015 9/4/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Mikulska Oliwia | 04 | 01506 | 101506600024 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 1:28.06 41.75 3:19.80 1:34.95 | 7/11/2015 16/4/2016 5/3/2016 13/2/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Nowak Jan | 02 | 01506 | 101506700017 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) | 28.29 1:02.01 2:13.65 4:37.98 18:12.36 | 4/3/2016 10/4/2016 9/4/2016 5/3/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Pawłowska Weronika | 03 | 01506 | 101506600023 | 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 43.35 3:19.27 40.47 1:25.53 | 16/4/2016 20/3/2016 11/10/2015 6/12/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Smoleń Patrycja | 05 | 01506 | 101506600020 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) | 36.41 40.48 50.02 | 9/4/2016 20/3/2016 21/11/2015 | Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Szydłowski Erwin | 03 | 01506 | 101506700014 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 38.00 2:56.10 1:22.92 NT | 16/4/2016 20/3/2016 16/5/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Wadowice (POL) |
Gazda Zuzanna | 01 | 02711 | 102711600125 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 800m dowolny (5) | 2:16.72 4:44.94 9:54.29 | 6/3/2015 5/3/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Jeżowska Kamila | 00 | 02711 | 102711600119 | 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 2:24.50 NT 1:09.02 | 25/2/2015 25/2/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kabańska Nicol | 01 | 02711 | 102711600131 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) | 2:22.76 5:00.42 33.00 | 4/3/2016 5/3/2016 5/12/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) |
||
Kolber Roksana | 98 | 02711 | 102711600253 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 100m zmienny (14) | 1:08.44 38.52 2:48.63 32.59 2:30.63 1:15.04 | 28/3/2015 14/2/2015 14/3/2015 9/5/2015 11/11/2015 29/11/2015 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) Wola (POL) Mielec (POL) Kozy (POL) |
||
Muc Filip | 01 | 02711 | 102711700164 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 33.91 2:41.43 1:05.29 4:57.18 | 4/12/2015 5/12/2015 6/3/2016 4/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Pogoń Milena | 03 | 02711 | 102711100084 | 400m dowolny (1) 800m dowolny (5) | 4:59.52 10:51.83 | 18/3/2016 18/12/2015 | Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Skórka Julia | 01 | 02711 | 102711600126 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) | 30.05 1:04.69 2:28.58 33.35 | 13/2/2016 6/3/2016 14/2/2015 5/3/2016 | Katowice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Katowice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
Kaleta Karolina | 02 | 03111 | 103111600389 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 1:08.72 2:30.31 33.63 2:58.48 | 14/2/2016 10/12/2015 5/3/2016 10/2/2016 | Katowice (POL) Raciborz (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Kossakowska Dominika | 01 | 03111 | 103111600341 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m klasyczny (18) 200m motylkowy (10) 400m zmienny (3) | 56.99 2:02.82 36.22 2:22.51 NT | 6/3/2016 4/3/2016 17/10/2015 10/2/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Tarnowskie Gory (POL) Gliwice (POL) |
Gajda Emilia | 04 | 02806 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | NT 1:23.48 46.00 NT | 27/2/2016 29/11/2015 | Wieliczka (POL) Kozy (POL) |
|||
Human Nicole | 05 | 02806 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 43.34 NT 48.84 NT | 14/2/2015 29/11/2015 | Wieliczka (POL) Kozy (POL) |
|||
Kasza Katarzyna | 03 | 02806 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) | NT 1:18.19 NT 47.76 | 27/2/2016 25/4/2015 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
|||
Klimkowski Mateusz | 03 | 02806 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 1:18.26 2:59.29 46.64 1:39.63 | 27/2/2016 30/1/2016 20/6/2015 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Debica (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) | NT 1:12.88 2:49.03 NT | 27/2/2016 29/11/2015 | Wieliczka (POL) Kozy (POL) |
|||
Mleko Karolina | 04 | 02806 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 1:14.13 2:48.41 40.02 3:03.68 | 27/2/2016 30/1/2016 29/11/2015 30/1/2016 | Wieliczka (POL) Debica (POL) Kozy (POL) Debica (POL) |
|||
Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 200m klasyczny (25) | 31.16 1:06.25 2:35.52 NT | 29/1/2016 27/2/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Wieliczka (POL) Debica (POL) |
|||
Tynor Jan | 04 | 02806 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m grzbietowy (27) | 39.44 1:20.39 NT 45.48 | 29/1/2016 27/2/2016 29/1/2016 | Debica (POL) Wieliczka (POL) Debica (POL) |
|||
Tynor Kacper | 06 | 02806 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 40.83 47.00 NT 46.59 | 29/1/2016 29/1/2016 27/2/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Wieliczka (POL) |
Adamczyk Wojciech | 02 | 02111 | 102111700091 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 1500m dowolny (7) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 30.07 1:04.43 NT 30.86 NT | 4/3/2016 14/2/2016 5/3/2016 | Olsztyn (POL) Katowice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bociek Wiktoria | 04 | 02111 | 102111600082 | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 32.48 2:26.02 NT 37.84 1:19.43 | 13/4/2016 5/2/2016 17/10/2015 14/2/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) |
||
Czech Arkadiusz | 03 | 02111 | 102111700090 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) | 1:00.04 2:08.88 4:32.42 29.98 1:05.91 1:10.50 | 19/3/2016 13/2/2016 18/3/2016 14/2/2016 18/3/2016 14/2/2016 | Raciborz (POL) Katowice (POL) Raciborz (POL) Katowice (POL) Raciborz (POL) Katowice (POL) |
||
Faleńczyk Filip | 05 | 02111 | 102111700078 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 40.60 45.30 59.51 NT NT | 19/12/2015 6/4/2016 19/12/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Faleńczyk Jakub | 02 | 02111 | 102111700087 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 32.59 35.39 2:40.89 34.92 1:13.89 | 26/9/2015 18/11/2015 2/4/2016 10/12/2015 10/2/2016 | Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) Cieszyn (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Gała Kornel | 02 | 02111 | 102111700083 | 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 33.58 33.74 NT 1:10.88 5:08.88 | 18/12/2015 10/12/2015 6/3/2016 4/3/2016 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Herisz Jakub | 02 | 02111 | 102111700081 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 1500m dowolny (7) 200m klasyczny (25) 200m motylkowy (11) | 1:06.12 2:19.34 NT 3:06.36 NT | 2/4/2016 13/2/2016 12/12/2015 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Kuczera Wiktoria | 04 | 02111 | 102111600086 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 30.85 45.39 34.00 1:15.17 1:19.00 NT | 13/4/2016 26/9/2015 10/12/2015 18/3/2016 14/2/2016 | Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Malina Amelia | 03 | 02111 | 102111600080 | 200m dowolny (20) 200m grzbietowy (16) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 400m zmienny (3) | 2:18.85 2:34.81 2:55.30 31.58 1:10.31 5:21.99 | 20/2/2016 18/3/2016 19/3/2016 5/2/2016 18/3/2016 21/2/2016 | Poznan (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Poznan (POL) |
||
Zaborowicz Julia | 01 | 02111 | 102111600079 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 100m zmienny (14) | 59.41 2:04.58 9:01.07 30.53 2:19.49 1:09.79 | 14/2/2016 4/3/2016 6/3/2016 14/2/2016 6/3/2016 18/12/2015 | Katowice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Katowice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) |
Biedroń Wiktoria | 05 | 03206 | 103206600043 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 35.18 49.42 50.68 43.72 | 16/4/2016 31/5/2015 17/10/2015 16/4/2016 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Dzik Wiktoria | 04 | 03206 | 103206600026 | 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 3:10.66 40.72 44.13 NT 1:29.60 | 16/5/2015 16/4/2016 7/11/2015 13/2/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Mruk Julia | 04 | 03206 | 103206600033 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 33.64 1:09.17 2:46.77 36.16 1:34.64 | 5/12/2015 20/3/2016 14/3/2015 13/2/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 103206700018 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 32.08 36.52 43.18 36.43 NT | 16/4/2016 16/4/2016 5/3/2016 19/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
Bigos Dominika | 01 | 03611 | 103611600156 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 100m zmienny (14) | 2:33.15 5:14.24 NT 34.95 2:50.62 1:19.53 | 4/10/2015 17/4/2015 5/3/2016 6/3/2016 8/3/2015 | Opole (POL) Zabierzow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Cieśla Oskar | 01 | 03611 | 103611700136 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 400m zmienny (4) | 25.57 55.44 2:03.25 26.97 2:07.40 5:08.48 | 4/3/2016 5/3/2016 14/11/2015 5/3/2016 6/3/2016 17/4/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Paniowki (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Zabierzow (POL) |
||
Czornik Julia | 01 | 03611 | 103611600155 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:04.23 31.99 2:28.68 1:10.72 5:17.87 | 14/11/2015 5/3/2016 4/10/2015 14/11/2015 4/3/2016 | Paniowki (POL) Gorzow Wlkp (POL) Opole (POL) Paniowki (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Dubas Mateusz | 01 | 03611 | 103611700149 | 100m dowolny (29) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (25) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 59.71 NT 2:20.88 NT 1:01.91 5:07.28 | 19/4/2015 5/3/2016 6/3/2016 17/4/2015 | Zabierzow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Zabierzow (POL) |
||
Ellgoth Szymon | 04 | 03611 | 103611700202 | 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (25) 100m motylkowy (9) 400m zmienny (4) | 2:15.64 NT 2:28.30 NT 1:15.87 NT | 5/2/2016 18/3/2016 14/11/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Paniowki (POL) |
||
Holeczek Bartosz | 04 | 03611 | 103611700211 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 32.04 1:09.48 2:33.20 5:21.55 35.56 1:19.74 | 10/12/2015 19/3/2016 5/2/2016 18/3/2016 5/2/2016 18/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kapitan Paulina | 01 | 03611 | 103611600154 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 100m zmienny (14) | 2:37.80 5:24.91 3:20.91 38.66 3:00.10 1:22.09 | 4/10/2015 5/12/2015 12/10/2015 12/10/2015 10/2/2016 6/3/2016 | Opole (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Kempa Kinga | 05 | 03611 | 103611600229 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 33.55 35.72 46.80 NT | 19/12/2015 6/4/2016 15/5/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kosińska Dominika | 01 | 03611 | 103611600139 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 50m grzbietowy (26) 100m zmienny (14) | 1:02.78 2:14.36 9:47.30 33.88 1:13.24 | 6/3/2016 4/12/2015 6/3/2016 18/11/2015 10/2/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kwaśny Jakub | 01 | 03611 | 103611700140 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 28.29 2:05.83 4:41.38 NT 28.96 2:18.70 | 26/9/2015 4/3/2016 24/10/2015 5/3/2016 6/3/2016 | Siemianowice Slaskie (POL) Gorzow Wlkp (POL) Tychy (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Niedojad Aleksy | 01 | 03611 | 103611700153 | 50m dowolny (13) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | NT 5:04.05 NT 2:44.27 1:08.26 NT | 24/10/2015 5/12/2015 6/3/2016 | Tychy (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Respondek Remingiusz | 01 | 03611 | 103611700152 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 57.38 2:05.33 4:38.96 NT 30.20 NT | 6/3/2016 4/3/2016 24/10/2015 5/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Tychy (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Zając-Więckowska Julia | 01 | 03611 | 103611600150 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 27.64 1:01.61 NT 31.95 1:10.21 | 4/3/2016 6/3/2016 12/10/2015 14/11/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) Paniowki (POL) |
Damsz Andrzej | 02 | 02001 | S02001200067 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | 27.85 1:01.85 34.39 2:45.22 | 4/3/2016 6/3/2016 2/4/2016 5/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Swiebodzice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Gajdowska Agnieszka | 95 | 02001 | S02001100002 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) | 27.16 59.60 29.89 | 2/4/2016 2/4/2016 19/2/2016 | Swiebodzice (POL) Swiebodzice (POL) Poznan (POL) |
||
Glejzer Marcelina | 02 | 02001 | S02001100035 | 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 38.59 2:57.20 33.52 NT 1:17.44 5:51.61 | 4/3/2016 5/3/2016 19/2/2016 2/4/2016 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Swiebodzice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Grylewicz Zuzanna | 02 | 02001 | S02001100036 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 400m zmienny (3) | 30.53 1:08.51 36.42 41.44 5:40.45 | 2/4/2016 19/2/2016 20/2/2016 19/8/2015 4/3/2016 | Swiebodzice (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Bielawa (POL) Olsztyn (POL) |
||
Hyckowski Paweł | 03 | 02001 | 102001200083 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 28.88 1:01.90 4:43.16 31.22 2:24.78 | 21/2/2016 19/3/2016 21/2/2016 2/4/2016 18/3/2016 | Poznan (POL) Nowa Ruda (POL) Poznan (POL) Swiebodzice (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Jachym Maciej | 03 | 02001 | 102001200076 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 37.69 2:49.99 39.70 1:13.93 5:43.25 | 2/4/2016 19/3/2016 31/1/2015 2/4/2016 11/12/2015 | Swiebodzice (POL) Nowa Ruda (POL) Debica (POL) Swiebodzice (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Knihnicki Miłosz | 02 | 02001 | S02001200068 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 25.79 57.37 30.05 1:06.91 | 4/3/2016 6/3/2016 2/4/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Swiebodzice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Maziar Alicja | 02 | 02001 | S02001100038 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) | 30.14 1:05.53 2:23.08 5:26.09 34.40 | 2/4/2016 6/3/2016 20/2/2016 11/12/2015 5/3/2016 | Swiebodzice (POL) Olsztyn (POL) Poznan (POL) Nowa Ruda (POL) Olsztyn (POL) |
||
Obajtek Aleksandra | 03 | 02001 | 102001100045 | 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 34.66 2:45.11 NT 1:08.78 | 21/2/2016 19/3/2016 20/2/2016 | Poznan (POL) Nowa Ruda (POL) Poznan (POL) |
||
Ołdak Jakub | 99 | 02001 | S02001200046 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 25.19 54.63 30.33 2:22.56 | 2/4/2016 2/4/2016 12/12/2015 13/3/2015 | Swiebodzice (POL) Swiebodzice (POL) Nowa Ruda (POL) Oswiecim (POL) |
||
Proce Marta | 02 | 02001 | 102001100041 | 100m dowolny (28) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:08.37 2:37.58 NT 1:15.71 6:14.55 | 19/2/2016 4/3/2016 6/3/2016 17/4/2015 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) |
||
Surowiecki Wojciech | 01 | 02001 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) | 27.58 1:01.76 2:24.90 29.83 | 2/4/2016 2/4/2016 11/12/2015 2/4/2016 | Swiebodzice (POL) Swiebodzice (POL) Nowa Ruda (POL) Swiebodzice (POL) |
|||
Suława Jakub | 01 | 02001 | S02001200060 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | 29.84 1:07.25 35.35 40.45 | 2/4/2016 12/12/2015 2/4/2016 19/4/2015 | Swiebodzice (POL) Nowa Ruda (POL) Swiebodzice (POL) Olesnica (POL) |
||
Słomiński Sebastian | 00 | 02001 | S02001200040 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 400m zmienny (4) | 25.86 56.60 2:12.69 28.07 2:17.50 4:56.80 | 21/2/2016 19/2/2016 11/3/2016 12/3/2016 20/2/2016 11/12/2015 | Poznan (POL) Poznan (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Poznan (POL) Nowa Ruda (POL) |
||
Tokarski Stanisław | 02 | 02001 | 102001200075 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | 28.17 1:02.68 32.18 41.92 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 12/4/2015 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Herby (POL) |
||
Zawadzka Hanna | 02 | 02001 | S02001100039 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 27.66 1:01.19 2:15.85 4:58.78 29.82 NT | 4/3/2016 2/4/2016 4/3/2016 20/3/2015 5/3/2016 | Olsztyn (POL) Swiebodzice (POL) Olsztyn (POL) Nowa Ruda (POL) Olsztyn (POL) |
Rekin Świebodzice | 02001 | 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane | Open | NT |
Hudzikowski Mateusz | 03 | 04911 | 104911700036 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 800m dowolny (6) | 31.87 1:06.36 2:25.35 4:51.90 10:33.58 | 14/11/2015 19/3/2016 5/2/2016 18/3/2016 29/5/2015 | Paniowki (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) |
||
Swaczyna Magdalena | 03 | 04911 | 104911600039 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 800m dowolny (5) | 30.96 1:05.23 2:18.25 4:51.39 9:54.96 | 6/2/2016 7/2/2016 6/2/2016 18/3/2016 18/12/2015 | Kielce (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
Korba Jerzy | 69 | 01806 | 400m dowolny (2) 400m zmienny (4) | 5:04.68 NT | 17/4/2015 | Zabierzow (POL) |
Bartnik Weronika | 02 | 00308 | 100308600105 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) | 31.27 1:10.34 39.59 | 29/1/2016 29/11/2015 30/1/2016 | Debica (POL) Stalowa Wola (POL) Debica (POL) |
||
Bochnowski Maciej | 98 | 00308 | 100308700098 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 200m motylkowy (11) | 54.29 1:54.63 4:05.66 2:12.50 | 30/1/2016 30/1/2016 17/12/2015 13/3/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Burakowska Wiktoria | 01 | 00308 | 100308600102 | 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 100m zmienny (14) | 32.50 2:36.70 1:15.43 | 29/1/2016 28/11/2015 11/11/2015 | Debica (POL) Stalowa Wola (POL) Mielec (POL) |
||
Goździaszek Krystian | 02 | 00308 | 100308700108 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 38.95 2:52.99 33.09 2:43.17 1:13.73 5:34.45 | 26/9/2015 30/1/2016 30/1/2016 29/11/2015 30/1/2016 28/11/2015 | Mielec (POL) Debica (POL) Debica (POL) Stalowa Wola (POL) Debica (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Jurek Przemysław | 81 | 00308 | 100308700133 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | NT 57.53 NT NT NT | 19/4/2015 | Zabierzow (POL) |
||
Kałuża Jakub | 02 | 00308 | 100308700110 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) 50m motylkowy (23) | 29.98 1:04.35 2:20.91 4:53.78 NT 37.76 | 29/1/2016 30/1/2016 30/1/2016 30/1/2016 26/9/2015 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Mielec (POL) |
||
Maciaszek Rafał | 02 | 00308 | 100308700116 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) | 34.07 1:08.20 38.42 3:02.05 42.73 | 26/9/2015 30/1/2016 30/1/2016 28/11/2015 26/9/2015 | Mielec (POL) Debica (POL) Debica (POL) Stalowa Wola (POL) Mielec (POL) |
||
Marszałek Kacper | 01 | 00308 | 100308700103 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 24.55 56.59 31.36 27.37 1:07.55 | 4/3/2016 6/3/2016 29/1/2016 5/3/2016 29/11/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Debica (POL) Gorzow Wlkp (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Pawłowski Bogdan | 00 | 00308 | 100308700101 | 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 4:29.64 30.44 2:24.59 28.14 2:36.58 | 30/1/2016 29/1/2016 18/4/2015 12/3/2016 18/4/2015 | Debica (POL) Debica (POL) Zabierzow (POL) Gliwice (POL) Zabierzow (POL) |
||
Sroczyńska Paula | 98 | 00308 | 100308600097 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 400m zmienny (3) | 2:14.36 NT 5:22.60 | 13/3/2015 17/4/2015 | Gliwice (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szewc Bartłomiej | 02 | 00308 | 100308700112 | 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 400m zmienny (4) | 35.08 2:40.07 33.86 2:47.69 5:46.66 | 28/11/2015 20/6/2015 30/1/2016 11/11/2015 28/11/2015 | Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Debica (POL) Mielec (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Wodzień Szymon | 00 | 00308 | 100308700104 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 32.05 2:25.24 1:06.49 | 11/3/2016 12/3/2016 29/11/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Stalowa Wola (POL) |
Bobry Dębica | 00308 | 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane | Open | NT |
Forczek Emilia | 03 | 00508 | 100508600226 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 32.09 1:08.55 2:32.18 34.86 1:18.02 | 28/11/2015 20/3/2016 11/11/2015 26/9/2015 19/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) Mielec (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Gancarz Julia | 03 | 00508 | 100508600227 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 30.36 1:04.78 2:19.71 31.43 1:09.56 | 6/2/2016 20/3/2016 6/2/2016 6/2/2016 19/3/2016 | Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Malec Wiktoria | 03 | 00508 | 100508600230 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 1:12.68 2:28.94 33.98 2:32.79 | 11/11/2015 30/1/2016 19/3/2016 19/3/2016 | Mielec (POL) Debica (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
O'Hara Julia | 03 | 00508 | 100508600233 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 1:10.49 40.66 3:09.95 1:24.18 | 20/3/2016 22/12/2015 20/3/2016 11/11/2015 | Ostrowiec Sw (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Mielec (POL) |
Ciężkowski Dominik SK | 96 | 00106 | 100106200120 | 200m motylkowy (11) | 1:57.36 | 19/12/2015 | Lublin (POL) |
Amerek Daria | 02 | 01111 | 101111600130 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 29.57 1:03.20 33.21 2:36.56 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 10/12/2015 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Raciborz (POL) |
||
Biela Mateusz | 02 | 01111 | 101111700151 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 31.73 1:11.44 36.41 2:45.65 | 10/2/2016 11/12/2015 18/11/2015 10/2/2016 | Gliwice (POL) Raciborz (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kamrowski Maciej | 02 | 01111 | 101111700127 | 100m dowolny (29) 200m klasyczny (25) | 1:19.59 3:17.11 | 27/3/2015 27/3/2015 | Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Krętosz Maria | 03 | 01111 | 101111600144 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 200m klasyczny (24) | 32.72 1:12.95 NT 3:12.94 | 13/2/2016 19/3/2016 19/3/2016 | Katowice (POL) Raciborz (POL) Raciborz (POL) |
||
Myszkowska Paulina | 02 | 01111 | 101111600162 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 31.25 1:11.24 40.64 3:31.34 | 4/3/2016 6/3/2016 4/3/2016 12/10/2015 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Nowak Aleksandra | 02 | 01111 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (18) | 35.46 43.23 | 10/2/2016 10/2/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
|||
Nowak Jagoda | 02 | 01111 | 101111600129 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 33.66 1:14.44 37.34 1:24.42 | 22/5/2015 11/12/2015 28/5/2015 10/12/2015 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Okaj Martyna | 02 | 01111 | 101111600128 | 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 36.42 2:43.54 33.17 1:12.31 | 10/2/2016 5/3/2016 14/2/2016 6/3/2016 | Gliwice (POL) Olsztyn (POL) Katowice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Orpel Milena | 01 | 01111 | 101111600146 | 50m dowolny (12) 200m grzbietowy (16) | 30.26 NT | 28/11/2015 | Katowice (POL) | ||
Pandzich Zuzanna | 02 | 01111 | 101111600164 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 33.26 1:12.60 35.58 2:41.82 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Pawłowska Paulina | 02 | 01111 | 101111600163 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 32.25 1:16.73 36.26 2:59.61 | 4/3/2016 11/12/2015 4/3/2016 5/3/2016 | Olsztyn (POL) Raciborz (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Przymus Konstancja | 03 | 01111 | 101111600143 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 38.27 1:15.24 43.04 3:14.07 | 14/2/2015 5/2/2016 24/10/2015 19/3/2016 | Katowice (POL) Radlin (POL) Rybnik (POL) Raciborz (POL) |
||
Skowron Małgorzata | 03 | 01111 | 101111600145 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 41.03 1:26.85 42.93 1:34.72 | 17/4/2015 19/3/2016 17/12/2015 5/2/2016 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
||
Skutta Paweł | 01 | 01111 | 101111700148 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | 32.16 NT 37.92 3:02.82 | 24/10/2015 10/2/2016 5/12/2015 | Rybnik (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szczygieł Aleksandra | 01 | 01111 | 101111600147 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) | 31.86 1:10.71 2:38.22 NT | 10/2/2016 14/2/2016 18/11/2015 | Gliwice (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Szlęk Katarzyna | 00 | 01111 | 101111600123 | 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 35.03 2:50.39 32.46 NT | 10/2/2016 7/3/2015 12/3/2016 | Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) |
||
Wilczyńska Inez | 03 | 01111 | 101111600138 | 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 43.18 3:04.27 45.32 3:19.40 | 24/10/2015 18/3/2016 24/10/2015 18/12/2015 | Rybnik (POL) Raciborz (POL) Rybnik (POL) Radlin (POL) |
||
Wites Zuzanna | 03 | 01111 | 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) | 39.09 NT | 26/9/2015 | Siemianowice Slaskie (POL) | |||
Wróbelska Emilia | 01 | 01111 | 101111600150 | 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 38.77 NT NT NT | 24/10/2015 | Rybnik (POL) | ||
Żelazko Emilia | 03 | 01111 | 101111600134 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 36.61 1:16.87 NT 1:26.43 | 17/4/2015 18/12/2015 5/2/2016 | Radlin (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) |
Karbowska Agata | 03 | 01011 | 101011600071 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 3:01.53 5:58.94 38.05 38.82 1:24.39 | 31/1/2015 18/12/2015 15/4/2016 30/1/2016 30/1/2016 | Debica (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Karpiński Jakub | 03 | 01011 | 101011700067 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (23) | 1:01.67 2:13.28 9:46.19 2:30.90 34.45 | 19/3/2016 17/12/2015 18/12/2015 18/3/2016 25/4/2015 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Mlawa (POL) |
||
Kowolik Alex | 04 | 01011 | 101011700084 | 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 2:39.04 NT 43.67 NT 1:30.66 | 5/2/2016 27/2/2015 18/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Krusińska Wiktoria | 03 | 01011 | 101011600070 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) | 1:08.04 2:31.09 NT NT 36.56 | 19/3/2016 14/11/2015 14/11/2015 | Raciborz (POL) Paniowki (POL) Paniowki (POL) |
||
Ochman Mateusz | 04 | 01011 | 101011700086 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 50m motylkowy (23) | 32.57 1:12.31 2:57.10 NT NT | 13/4/2016 19/3/2016 17/10/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Tarnowskie Gory (POL) |
||
Ogrodnik Wojciech | 03 | 01011 | 101011700092 | 50m dowolny (13) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 28.35 NT 34.53 29.78 1:07.21 | 15/4/2016 29/1/2016 5/2/2016 18/3/2016 | Radlin (POL) Debica (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Rokita Hanna | 03 | 01011 | 101011600094 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:13.44 36.57 3:00.84 1:21.48 NT | 18/12/2015 15/4/2016 19/3/2016 17/12/2015 | Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Skalski Konrad | 04 | 01011 | 101011700088 | 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 100m zmienny (15) | 3:04.95 NT 1:32.79 | 5/2/2016 5/2/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Swojnóg Igor | 03 | 01011 | 101011700069 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 50m motylkowy (23) | 29.34 1:02.33 2:19.05 10:07.84 34.10 | 15/4/2016 19/3/2016 17/12/2015 18/12/2015 30/1/2016 | Radlin (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Debica (POL) |
||
Tomaszowski Michał | 03 | 01011 | 101011700068 | 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 1:02.94 33.11 1:10.89 1:13.89 NT | 19/3/2016 30/1/2016 18/3/2016 5/2/2016 | Raciborz (POL) Debica (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Wojtkowiak Alicja | 03 | 01011 | 101011600073 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m motylkowy (8) 400m zmienny (3) | 1:04.55 34.50 2:45.43 1:11.58 NT | 19/3/2016 15/4/2016 18/12/2015 18/3/2016 | Raciborz (POL) Radlin (POL) Radlin (POL) Raciborz (POL) |
||
Żegleń Miłosz | 04 | 01011 | 101011700091 | 800m dowolny (6) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (25) 100m motylkowy (9) | NT 38.42 2:57.56 3:36.24 NT | 13/4/2016 18/3/2016 27/11/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Park Wodny Tarn. Góry | 01011 | 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane | Open | 3:16.00 |
Klimczyk Katarzyna | 04 | 00107 | 100107100145 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 34.11 1:22.74 39.44 2:59.82 | 4/12/2015 21/2/2015 6/2/2016 19/3/2016 | Opole (POL) Olesno (POL) Krakow (POL) Gliwice (POL) |
Bazyl Kamil | 00 | 00506 | 100506200042 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 1:01.53 33.26 2:41.75 1:04.90 | 5/12/2015 11/3/2016 6/12/2015 13/3/2016 | Bochnia (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) |
||
Biela Inga | 03 | 00506 | 100506100045 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 33.80 1:09.62 40.44 38.54 | 5/12/2015 16/4/2016 6/12/2015 7/11/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 100506100043 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 30.60 1:05.76 NT 1:14.40 | 5/12/2015 5/12/2015 20/6/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Piechota Edgar | 03 | 00506 | 100506200046 | 100m dowolny (29) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 1:04.71 2:30.23 3:08.45 1:13.15 | 13/2/2016 19/3/2016 29/3/2015 6/2/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 100506100040 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 100m zmienny (14) | 32.68 1:09.90 38.76 1:23.87 | 20/2/2016 20/6/2015 20/6/2015 6/12/2015 | Nowy Targ (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) |
||
Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 100506200047 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 34.15 40.84 44.89 49.71 | 16/4/2016 5/3/2016 16/4/2016 6/6/2015 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
Barusiński Kordian | 01 | 00912 | 100912200066 | 1500m dowolny (7) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) | 16:43.56 30.78 2:36.60 27.25 2:13.35 59.75 | 8/3/2015 4/3/2016 28/2/2015 15/11/2015 6/3/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Kozienice (POL) Ostrowiec Sw (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Bekier Filip | 05 | 00912 | 100912700091 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 40.67 42.99 52.79 NT NT | 7/11/2015 9/4/2016 10/10/2015 | Busko-Zdroj (POL) Polaniec (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Buk Alicja | 02 | 00912 | 100912600121 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 38.15 NT 35.63 1:23.77 | 7/2/2016 6/2/2016 15/11/2015 | Kielce (POL) Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Błaut Maciej | 05 | 00912 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | NT NT NT NT |
|||||
Gawicka Aleksandra | 03 | 00912 | 100912600120 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 40.24 41.09 3:15.16 1:33.82 | 14/2/2016 10/4/2016 20/3/2016 14/2/2015 | Busko-Zdroj (POL) Konskie (POL) Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) |
||
GIl Julia | 03 | 00912 | 100912600130 | 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 37.71 3:01.91 43.17 3:34.83 | 10/4/2016 10/4/2016 7/2/2016 6/12/2015 | Konskie (POL) Konskie (POL) Kielce (POL) Kielce (POL) |
||
Kargulewicz Piotr | 05 | 00912 | 100912700096 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 42.39 48.84 51.08 50.40 NT | 6/2/2016 31/5/2015 10/10/2015 9/4/2016 | Kielce (POL) Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) Polaniec (POL) |
||
Krawczyk Dariusz | 06 | 00912 | 020/2014 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 42.50 49.25 52.26 47.65 NT | 7/11/2015 13/2/2016 9/4/2016 6/2/2016 | Busko-Zdroj (POL) Ostrowiec Sw (POL) Polaniec (POL) Kielce (POL) |
||
Kubikowska Aniela | 05 | 00912 | 001/2014 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 40.67 49.48 50.39 48.60 NT | 10/10/2015 21/11/2015 21/11/2015 9/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Starachowice (POL) Starachowice (POL) Polaniec (POL) |
||
Kunder Olaf | 05 | 00912 | 100912700094 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 37.84 52.67 50.99 43.22 NT | 6/2/2016 7/11/2015 7/11/2015 9/4/2016 | Kielce (POL) Busko-Zdroj (POL) Busko-Zdroj (POL) Polaniec (POL) |
||
Kwiecień Emilia | 05 | 00912 | 008/2014 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 48.74 57.25 59.56 1:02.39 NT | 13/2/2016 7/11/2015 21/11/2015 9/4/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Busko-Zdroj (POL) Starachowice (POL) Polaniec (POL) |
||
Michalska Julia | 05 | 00912 | 100912600092 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 39.37 46.02 54.58 NT NT | 6/2/2016 7/2/2016 7/11/2015 | Kielce (POL) Kielce (POL) Busko-Zdroj (POL) |
||
Nawrot Aleksandra | 02 | 00912 | 100912600127 | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 29.94 2:35.10 33.50 2:39.76 | 4/3/2016 5/12/2015 5/3/2016 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Kielce (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stępniak Kacper | 99 | 00912 | 100912200055 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 1500m dowolny (7) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 22.81 51.05 1:51.90 NT 24.95 2:02.16 | 11/3/2016 15/3/2015 21/11/2015 12/3/2016 19/12/2015 | Lublin (POL) Oswiecim (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Turek Mateusz | 06 | 00912 | 004/2014 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 42.20 47.93 58.69 NT NT | 13/2/2016 9/4/2016 13/2/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Polaniec (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Wira Patrycja | 03 | 00912 | 100912600128 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m klasyczny (18) | 32.45 1:12.45 2:39.32 44.18 | 5/12/2015 6/12/2015 13/12/2015 14/11/2015 | Kielce (POL) Kielce (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Węska Kinga | 03 | 00912 | 100912600115 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 31.87 1:10.07 34.60 1:22.74 | 14/11/2015 20/3/2016 15/11/2015 21/3/2015 | Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Kielce (POL) |
||
Łukawski Mikołaj | 99 | 00912 | S00912200050 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 1500m dowolny (7) 50m grzbietowy (27) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) | 23.99 51.45 NT 27.47 2:15.04 58.66 | 11/3/2016 13/3/2016 21/11/2015 28/2/2015 13/3/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) Kozienice (POL) Lublin (POL) |
Korona Swim Kielce | 00912 | 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane | Open | 2:44.14 |
Krystyniak Mateusz | 00 | 04811 | 104811200006 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | 27.37 1:00.52 31.85 2:38.01 | 29/1/2016 30/1/2016 13/2/2016 12/3/2016 | Debica (POL) Debica (POL) Katowice (POL) Gliwice (POL) |
||
Lepczyńska Natalia | 01 | 04811 | 104811100009 | 100m dowolny (28) 200m grzbietowy (16) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 1:19.57 2:47.31 39.82 3:04.73 | 9/5/2015 4/3/2016 4/3/2016 5/3/2016 | Wola (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Mańdok Klaudia | 01 | 04811 | 104811100027 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 1:03.27 2:15.16 9:36.57 2:32.68 32.80 3:03.59 | 30/1/2016 4/3/2016 6/3/2016 2/4/2016 19/12/2015 18/4/2015 | Debica (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Cieszyn (POL) Wola (POL) Zabierzow (POL) |
||
Rzadek Natalia | 01 | 04811 | 104811100044 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:04.83 2:18.09 30.94 2:26.78 1:13.53 NT | 18/12/2015 30/1/2016 5/3/2016 6/3/2016 28/11/2015 | Gliwice (POL) Debica (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bielsko-Biala (POL) |
Bogucka Karolina | 00 | 01206 | 101206600032 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 1:07.05 2:25.45 NT 34.67 1:20.17 | 13/3/2016 11/3/2016 6/12/2015 8/3/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
Adamska Zuzanna | 02 | 03706 | S03706100004 | 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 1:05.88 5:25.47 41.12 35.09 1:16.41 | 6/3/2016 17/4/2015 17/10/2015 6/12/2015 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 103706100017 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 2:39.71 5:44.07 37.30 36.12 1:18.89 | 6/12/2015 21/11/2015 6/2/2016 16/4/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100012 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:04.02 2:22.02 33.18 1:10.82 1:15.08 NT | 16/4/2016 6/12/2015 6/12/2015 19/3/2016 6/2/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Dedo Katarzyna | 02 | 03706 | 103706100005 | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 31.29 2:22.50 NT 36.05 33.99 NT | 6/6/2015 4/3/2016 19/4/2015 25/4/2015 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Dutkiewicz Mikołaj | 01 | 03706 | 103706200006 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 29.86 2:32.16 5:43.06 NT 32.25 2:57.15 | 4/3/2016 6/12/2015 7/2/2015 5/3/2016 8/11/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03706 | 103706100014 | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 30.95 2:26.26 5:05.11 34.13 35.06 1:19.96 | 11/10/2015 7/11/2015 5/12/2015 16/4/2016 11/10/2015 21/11/2015 | Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Jędrszczyk Kacper | 02 | 03706 | 103706200010 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 32.68 1:10.56 5:29.98 37.49 NT | 8/11/2015 7/6/2015 20/6/2015 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Koryciński Kamil | 03 | 03706 | 103706200018 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 31.95 1:03.76 2:24.66 4:48.99 33.81 1:15.16 | 7/11/2015 20/3/2016 6/12/2015 19/3/2016 6/2/2016 27/2/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Mazur Bartosz | 02 | 03706 | 103706200003 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 30.16 1:05.55 4:56.73 42.09 29.80 2:35.37 | 16/5/2015 21/6/2015 5/12/2015 18/4/2015 5/3/2016 6/3/2016 | Wadowice (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Niepogodzińska Izabela | 03 | 03706 | 103706100015 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 2:35.54 5:26.67 35.43 35.46 1:23.45 1:21.08 | 6/12/2015 21/11/2015 16/4/2016 6/2/2016 5/3/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) |
||
Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 103706100007 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 200m klasyczny (24) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 1:09.21 2:32.28 5:23.59 3:04.60 1:32.34 1:24.63 | 13/2/2016 6/12/2015 6/6/2015 20/3/2016 7/6/2015 20/6/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Stankiewicz Kacper | 02 | 03706 | 103706200019 | 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 4:49.38 37.20 42.53 34.54 1:13.21 | 5/3/2016 7/6/2015 17/10/2015 30/1/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Debica (POL) Olsztyn (POL) |
||
Stręk Kacper | 04 | 03706 | 103706200016 | 50m dowolny (13) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (25) | 32.90 5:28.23 36.77 3:00.10 NT | 21/11/2015 19/3/2016 16/4/2016 7/11/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
Kamińska Inga | 03 | 00214 | 100214600005 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 30.60 1:04.59 5:21.34 38.06 2:56.77 | 11/1/2015 9/4/2016 25/3/2015 12/12/2015 10/12/2015 | Legionowo (POL) Plock (POL) Warsaw (POL) Ostroleka (POL) Warsaw (POL) |
Hanf Szymon | 03 | 03506 | 103506700031 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 32.30 1:10.32 36.46 2:45.14 | 29/1/2016 27/2/2016 5/3/2016 9/4/2016 | Debica (POL) Wieliczka (POL) Nowy Sacz (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Jamróz Michał | 03 | 03506 | 103506700030 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) | 31.63 1:08.43 34.00 1:13.91 1:19.37 | 20/3/2016 20/3/2016 10/4/2016 19/3/2016 6/12/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Stalowa Wola (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 103506600028 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 27.71 59.44 2:11.70 29.72 2:39.62 | 4/3/2016 6/3/2016 9/4/2016 5/3/2016 10/4/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Przystał Adam | 03 | 03506 | 103506700033 | 400m dowolny (2) 200m klasyczny (25) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 4:56.32 2:46.79 1:16.33 1:12.51 NT | 19/3/2016 20/3/2016 29/11/2015 9/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Kozy (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Sala Julia | 02 | 03506 | 103506600029 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 100m zmienny (14) | 1:07.83 33.29 2:35.67 1:17.93 | 6/3/2016 5/3/2016 9/4/2016 9/4/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
||
Wleciał Damian | 03 | 03506 | 103506700034 | 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 200m grzbietowy (17) | 2:22.25 10:05.73 2:36.52 | 9/4/2016 13/2/2016 19/3/2016 | Stalowa Wola (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Zając Kamil | 03 | 03506 | 103506700032 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 29.74 34.92 32.39 1:13.56 1:14.65 NT | 9/4/2016 5/3/2016 10/4/2016 9/4/2016 9/4/2016 | Stalowa Wola (POL) Nowy Sacz (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) |
Malina Szymon | 01 | 02906 | 102906700020 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) | 30.62 2:25.79 NT NT | 30/1/2015 31/1/2015 | Debica (POL) Debica (POL) |
||
Mędrysa Martyna | 05 | 02906 | 102906600018 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 40.40 51.39 44.82 NT | 31/5/2015 31/5/2015 20/3/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Nadybska Natalia | 01 | 02906 | 102906600010 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | NT 1:04.99 2:17.50 4:57.81 31.66 2:21.99 | 19/4/2015 6/12/2015 5/12/2015 7/3/2015 4/3/2016 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Paruta Andrea | 03 | 02906 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (21) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) | 36.03 NT 45.50 NT 44.64 | 18/4/2015 18/4/2015 19/4/2015 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Paruta Francesco | 05 | 02906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 37.50 45.44 43.63 NT | 18/4/2015 19/4/2015 19/4/2015 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Paruta Sara | 05 | 02906 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 37.46 46.34 42.50 NT | 18/4/2015 19/4/2015 19/4/2015 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Strózik Mikołaj | 04 | 02906 | 102906700014 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | 35.41 NT 6:08.70 44.00 3:23.43 | 18/4/2015 5/12/2015 18/4/2015 31/1/2015 | Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) Debica (POL) |
||
Szalewska Maja | 01 | 02906 | 102906600016 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 100m zmienny (14) | 29.51 1:04.02 2:19.31 5:00.76 1:14.23 | 30/1/2015 31/1/2015 6/12/2015 5/12/2015 25/10/2015 | Debica (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Szczygieł Olga | 01 | 02906 | 102906600017 | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) | 32.72 2:41.70 NT 37.57 | 30/1/2015 18/4/2015 31/1/2015 | Debica (POL) Zabierzow (POL) Debica (POL) |
||
Żukowska Natalia | 99 | 02906 | 102906600012 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:01.42 2:15.09 31.65 1:11.45 5:21.44 | 15/3/2015 13/3/2015 25/10/2015 25/10/2015 11/3/2016 | Oswiecim (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Lublin (POL) |
Kaleta Kalina | 05 | 03811 | 103811600058 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 36.98 39.89 NT 44.93 | 16/11/2015 6/4/2016 16/11/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Morciszek Weroniika | 04 | 03811 | 103811600079 | 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 5:43.90 37.24 2:54.59 35.62 1:32.65 | 13/2/2016 13/4/2016 5/2/2016 5/2/2016 13/2/2016 | Katowice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
Młynarska Józefina | 03 | YMKRA | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) | NT NT NT |
Bator Kacper | 00 | 01806 | 101806700012 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m motylkowy (11) 400m zmienny (4) | 59.54 NT NT 5:06.18 | 14/2/2016 21/2/2016 | Katowice (POL) Poznan (POL) |
||
Docew Maksymilian | 02 | 01806 | 101806700035 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 100m zmienny (15) | 1:04.34 2:29.05 5:18.73 1:14.92 | 19/2/2016 13/2/2016 21/2/2016 14/2/2016 | Poznan (POL) Katowice (POL) Poznan (POL) Katowice (POL) |
||
Kubsik Stanisław | 03 | 01806 | 101806700024 | 100m motylkowy (9) 400m zmienny (4) | 1:13.21 6:27.15 | 19/3/2016 17/4/2015 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Maciąg Wojciech | 02 | 01806 | 101806700016 | 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 1:17.57 5:20.14 | 12/4/2015 4/3/2016 | Herby (POL) Olsztyn (POL) |
||
Mirowska Zuzanna | 02 | 01806 | 101806600027 | 200m grzbietowy (16) 200m motylkowy (10) 400m zmienny (3) | 2:39.73 2:44.99 5:36.87 | 21/2/2016 6/3/2016 4/3/2016 | Poznan (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Nędza Adrianna | 98 | 01806 | 101806600036 | 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 37.13 2:47.07 NT | 28/2/2015 28/2/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Piętka Marcin | 99 | 01806 | 101806700031 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 200m motylkowy (11) 400m zmienny (4) | 32.29 2:33.59 2:23.34 4:58.08 | 6/12/2015 6/12/2015 13/3/2016 11/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
||
Podleśny Emilia | 00 | 01806 | 101806600033 | 200m dowolny (20) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 2:18.38 2:55.91 1:14.95 5:42.19 | 6/3/2015 12/3/2016 8/3/2015 21/2/2016 | Ostrowiec Sw (POL) Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) Poznan (POL) |
||
Schab Zuzanna | 03 | 01806 | 101806600013 | 200m klasyczny (24) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 3:09.48 1:20.62 1:19.81 6:06.43 | 20/2/2016 21/2/2016 14/2/2016 17/4/2015 | Poznan (POL) Poznan (POL) Katowice (POL) Zabierzow (POL) |
||
Socha Zofia | 03 | 01806 | 101806600029 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 31.48 37.94 35.02 1:29.16 | 21/2/2016 20/2/2016 19/2/2016 13/2/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Katowice (POL) |
||
Sumara Konrad | 00 | 01806 | 101806700018 | 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | NT 1:10.66 5:11.49 | 14/2/2016 5/12/2015 | Katowice (POL) Bochnia (POL) |
||
Szastak Błażej | 03 | 01806 | 101806700034 | 400m zmienny (4) | NT | ||||
Włodarczyk Bruno | 00 | 01806 | 101806700019 | 200m grzbietowy (17) 400m zmienny (4) | 2:09.78 4:44.56 | 11/3/2016 5/12/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
Wisła Kraków | 01806 | 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane | Open | 2:55.64 |
Adamik Bartosz | 05 | 00906 | 50m dowolny (13) | NT | |||||
Bartuś Maria | 05 | 00906 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) | NT NT NT |
|||||
Chrobak Bartosz | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | 50.95 55.78 1:08.52 | 29/11/2015 29/11/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Chrobak Tomasz | 08 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | PK PK PK |
|||||
Czerwiec Karolina | 07 | 00906 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) | PK PK PK | 29/11/2015 29/11/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Dawiec Tymoteusz | 08 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | PK PK PK |
|||||
Jankowska Justyna | 99 | 00906 | 100906600063 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) | 27.47 31.19 29.27 | 24/10/2015 5/12/2015 5/12/2015 | Krakow (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Jaszczuk Jan | 04 | 00906 | 50m dowolny (13) | NT | |||||
Kochaniak Mikołaj | 04 | 00906 | 50m dowolny (13) | NT | |||||
Koprynia Tomasz | 99 | 00906 | 100906700064 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 59.44 4:33.90 31.67 28.44 1:04.03 | 15/2/2015 17/4/2015 13/3/2015 25/10/2015 15/3/2015 | Katowice (POL) Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) Krakow (POL) Oswiecim (POL) |
||
Krawczyk Emilia | 07 | 00906 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) | PK PK PK |
|||||
Kubasiak Jan | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | NT NT NT |
|||||
Laskowski Maciej | 06 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | NT NT NT |
|||||
Lipiarska Zofia | 99 | 00906 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) | 28.86 1:01.16 | 18/4/2015 15/3/2015 | Zabierzow (POL) Oswiecim (POL) |
|||
Majda Adam | 01 | 00906 | 100906700060 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 26.94 58.90 4:34.50 28.40 1:08.29 | 6/3/2015 8/3/2015 5/12/2015 7/2/2015 14/2/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Oswiecim (POL) Katowice (POL) |
||
Mitka Klaudia | 02 | 00906 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 1:09.27 2:33.05 5:26.28 41.43 NT | 27/2/2016 6/12/2015 5/12/2015 17/10/2015 | Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
|||
Mytnik Michał | 02 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) | 36.55 1:22.70 NT 6:10.12 NT | 18/4/2015 19/4/2015 17/4/2015 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Olszewski Eryk | 07 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | PK PK PK |
|||||
Pajerska Wiktoria | 02 | 00906 | 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) | 1:17.39 6:09.50 43.01 | 27/2/2016 17/4/2015 19/4/2015 | Wieliczka (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 39.07 45.75 52.49 40.94 | 18/4/2015 19/4/2015 7/6/2015 29/11/2015 | Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) Kozy (POL) |
|||
Płusa Maksymilian | 04 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) | 37.15 1:18.15 2:56.82 NT | 5/12/2015 13/2/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
|||
Radziszewski Michał | 04 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | NT NT NT |
|||||
Rudek Aleksandra | 03 | 00906 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 34.12 1:12.33 6:42.17 43.17 3:36.76 | 5/12/2015 27/2/2016 6/6/2015 6/12/2015 19/4/2015 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Sionkowski Arkadiusz | 00 | 00906 | 100906700061 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) | 26.36 56.83 1:58.92 4:12.27 27.80 | 29/1/2016 22/11/2015 20/12/2015 5/12/2015 20/12/2015 | Debica (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) |
||
Stec Kacper | 99 | 00906 | 100906700059 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) | 54.46 1:55.17 4:08.25 26.77 2:06.14 1:02.27 | 14/2/2016 20/12/2015 22/11/2015 20/12/2015 19/12/2015 14/2/2016 | Katowice (POL) Lublin (POL) Poznan (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) Katowice (POL) |
||
Stec Piotr | 04 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m grzbietowy (27) | 36.85 1:21.81 2:59.57 47.96 | 21/11/2015 27/2/2016 29/11/2015 5/12/2015 | Bochnia (POL) Wieliczka (POL) Kozy (POL) Bochnia (POL) |
|||
Stefanowski Maciej | 04 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) | 34.21 1:14.86 NT 6:10.67 40.83 | 29/11/2015 27/2/2016 21/11/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Wieliczka (POL) Bochnia (POL) Kozy (POL) |
|||
Urbanik Laura | 07 | 00906 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) | PK PK PK | 29/11/2015 29/11/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Waga Dominika | 06 | 00906 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) | NT NT NT |
|||||
Waga Karolina | 06 | 00906 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) | 41.74 48.00 57.71 | 27/2/2016 27/2/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
|||
Waga Mateusz | 02 | 00906 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | NT NT NT NT NT |
|||||
Wawro Jakub | 07 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | PK PK PK | 29/11/2015 29/11/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Kozy (POL) Kozy (POL) |
|||
Zahuta Kacper | 07 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | PK PK PK |
|||||
Zawartka Jakub | 01 | 00906 | 100906700062 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | 29.73 1:06.82 5:11.21 40.01 NT | 29/1/2016 14/2/2016 5/12/2015 13/2/2016 | Debica (POL) Katowice (POL) Bochnia (POL) Katowice (POL) |
||
Zieliński Filip | 04 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (19) | 43.83 56.10 | 29/11/2015 18/4/2015 | Kozy (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Ziółko Wiktor | 05 | 00906 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | 35.95 45.16 52.57 | 29/11/2015 7/6/2015 29/11/2015 | Kozy (POL) Bochnia (POL) Kozy (POL) |
Bęben Kamil | 04 | 01411 | 101411700052 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 36.91 1:24.63 47.21 1:42.25 | 13/4/2016 19/3/2016 14/2/2016 10/4/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) Zabrze (POL) |
||
Czerczak Dawid | 04 | 01411 | 101411700046 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 32.05 1:15.00 37.24 2:50.19 | 13/4/2016 27/11/2015 13/4/2016 5/2/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Dąbrowski Daniel | 00 | 01411 | 101411700065 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) | 27.22 33.07 2:39.34 31.67 | 3/10/2015 11/3/2016 19/4/2015 5/12/2015 | Cieszyn (POL) Gliwice (POL) Zabierzow (POL) Gliwice (POL) |
||
Dąbrowski Grzegorz | 04 | 01411 | 101411700044 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 45.06 49.97 53.34 51.67 | 26/9/2015 10/12/2015 3/10/2015 3/10/2015 | Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) Opole (POL) Opole (POL) |
||
Gałuszka Olivia | 05 | 01411 | 101411600079 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | NT NT NT NT |
||||
Każmierczak Marek | 05 | 01411 | 101411700045 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 34.29 44.81 50.48 40.80 | 13/2/2016 26/9/2015 13/2/2016 14/2/2016 | Katowice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Katowice (POL) Katowice (POL) |
||
Klaczek Alicja | 04 | 01411 | 101411600055 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 37.54 1:20.69 40.03 NT | 10/12/2015 19/3/2016 5/2/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Kowalska Julia | 04 | 01411 | 101411600056 | 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | NT 42.88 50.81 1:41.57 | 13/4/2016 26/9/2015 5/2/2016 | Gliwice (POL) Siemianowice Slaskie (POL) Gliwice (POL) |
||
Kroker Emilia | 05 | 01411 | 101411600077 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | NT NT NT 46.89 | 10/4/2016 | Zabrze (POL) |
||
Kubecka Dominika | 06 | 01411 | 101411600076 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | NT NT NT NT |
||||
Kłoska Tymoteusz | 04 | 01411 | 101411700057 | 200m dowolny (21) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | NT 43.31 46.03 1:40.76 | 13/4/2016 5/2/2016 5/2/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Magner Szymon | 05 | 01411 | 101411700078 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 41.69 NT 50.05 NT | 10/4/2016 10/4/2016 | Zabrze (POL) Zabrze (POL) |
||
Mizgalski Szymon | 04 | 01411 | 101411700058 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 1:25.61 44.88 3:24.52 1:37.04 | 27/11/2015 13/4/2016 19/3/2016 10/12/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Pawera Karolina | 00 | 01411 | 101411600068 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) | 30.44 1:05.91 2:21.87 NT | 14/2/2015 21/3/2015 14/2/2015 | Katowice (POL) Raciborz (POL) Katowice (POL) |
||
Rymaszewski Jakub | 03 | 01411 | 101411700047 | 200m dowolny (21) 50m grzbietowy (27) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 2:47.82 43.97 NT 1:26.83 | 5/2/2016 19/4/2015 5/2/2016 | Radlin (POL) Zabierzow (POL) Radlin (POL) |
||
Sołtysik Bartosz | 03 | 01411 | 101411700072 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | NT 1:24.49 44.78 NT | 2/4/2016 5/2/2016 | Cieszyn (POL) Radlin (POL) |
||
Staniszewski Bartosz | 05 | 01411 | 101411700075 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 34.23 NT 48.72 NT | 10/4/2016 3/10/2015 | Zabrze (POL) Opole (POL) |
||
Surmiak Klara | 04 | 01411 | 101411600059 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m motylkowy (8) | 1:17.19 44.41 3:19.01 NT | 5/2/2016 13/4/2016 19/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Walessa Kamil | 00 | 01411 | 101411700067 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 100m zmienny (15) | 25.47 55.67 29.14 1:04.17 | 10/2/2016 18/12/2015 12/3/2016 5/12/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Walkiewicz Jakub | 04 | 01411 | 101411700060 | 200m dowolny (21) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 3:01.73 40.84 39.31 1:30.71 | 10/12/2015 13/4/2016 10/12/2015 10/12/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Wróbel Igor | 03 | 01411 | 101411700069 | 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 44.09 37.04 2:53.31 1:20.66 | 17/10/2015 13/2/2016 19/3/2016 17/12/2015 | Tarnowskie Gory (POL) Katowice (POL) Raciborz (POL) Radlin (POL) |
||
Wręczycka Julia | 03 | 01411 | 101411600050 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 200m klasyczny (24) | 35.83 38.51 2:55.11 3:33.34 | 3/10/2015 14/2/2016 2/4/2016 29/5/2015 | Cieszyn (POL) Katowice (POL) Cieszyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Zięba Kinga | 06 | 01411 | 101411600074 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | NT NT 51.97 NT | 10/4/2016 | Zabrze (POL) |
||
Zięba Natalia | 02 | 01411 | 101411600051 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 37.58 36.28 2:53.32 1:17.44 | 17/10/2015 4/3/2016 5/3/2016 18/2/2015 | Tarnowskie Gory (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Radlin (POL) |
trener - Szczypiński Marcin | 01411 | 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane | Open | 3:04.56 |
Mazur Dominik | 99 | 01006 | 101006700236 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) | 55.43 1:57.80 4:10.08 | 13/3/2016 11/3/2016 12/3/2016 | Lublin (POL) Lublin (POL) Lublin (POL) |
Balcer Julia | 01 | 01605 | 101605600142 | 50m dowolny (12) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 29.11 2:11.52 4:37.23 NT 30.24 2:29.19 | 21/11/2015 4/3/2016 5/3/2016 5/3/2016 6/3/2016 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Knop Aleksandra | 03 | 01605 | 101605100105 | 800m dowolny (5) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 100m motylkowy (8) 400m zmienny (3) | 9:29.18 30.53 2:19.74 NT 5:13.97 | 7/2/2016 22/3/2016 19/3/2016 6/2/2016 | Rawa Mazowiecka (POL) Skierniewice (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Krzysztof Fiks | 00 | 01605 | 101605700168 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 25.67 55.35 2:01.96 4:11.05 26.86 2:03.51 | 24/10/2015 18/12/2015 25/10/2015 17/12/2015 12/3/2016 13/3/2016 | Krakow (POL) Lublin (POL) Krakow (POL) Lublin (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Pawlaczyk Patryk | 00 | 01605 | 101605700135 | 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 200m motylkowy (11) | 1:57.13 4:01.99 15:49.12 28.10 2:04.72 2:17.05 | 11/3/2016 12/3/2016 13/3/2016 17/12/2015 11/3/2016 7/2/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Lublin (POL) Gliwice (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Urbaniak Dominika | 03 | 01605 | 101605600169 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 1:03.42 2:15.60 4:40.53 33.59 1:08.72 | 19/3/2016 22/3/2016 19/3/2016 6/2/2016 19/3/2016 | Rawa Mazowiecka (POL) Skierniewice (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
||
Zieliński Konrad | 03 | 01605 | 101605700161 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 200m grzbietowy (17) 50m motylkowy (23) | 59.89 2:08.52 9:17.14 2:20.09 31.78 | 7/2/2016 22/3/2016 7/2/2016 19/3/2016 6/2/2016 | Rawa Mazowiecka (POL) Skierniewice (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) Rawa Mazowiecka (POL) |
Dela Natalia | 04 | 04011 | 104011100016 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 1:19.03 3:07.39 NT NT 1:28.49 | 10/4/2016 10/12/2015 14/2/2016 | Zabrze (POL) Gliwice (POL) Katowice (POL) |
||
Majewski Maksym | 04 | 04011 | 104011200016 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) | 30.37 1:06.70 2:27.13 NT 38.45 | 10/4/2016 10/4/2016 6/2/2016 29/11/2015 | Zabrze (POL) Zabrze (POL) Kielce (POL) Kozy (POL) |
Evangelou Dimitris | 03 | 07614 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | NT NT NT NT | |||||
Kulik Julia | 05 | 07614 | 107614600014 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | NT NT NT NT NT |
||||
Landsberg Natan | 03 | 07614 | 107614700015 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | NT 1:17.58 NT 36.18 NT | 13/12/2015 23/1/2016 | Elblag (POL) Warsaw (POL) |
||
Overweter Maksymilian | 99 | 07614 | 107614700021 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | NT NT NT NT |
||||
Rąpała Tomasz | 02 | 07614 | 107614200012 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) | 34.11 1:13.22 2:26.93 NT | 26/3/2015 21/6/2015 23/1/2016 | Warsaw (POL) Ostrowiec Sw (POL) Warsaw (POL) |
Koczur Michał | 01 | 02706 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 28.77 1:03.63 34.57 3:02.69 NT | 29/1/2016 30/1/2016 30/1/2016 19/4/2015 | Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Pająk Mikołaj | 01 | 02706 | 102706700048 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) | 27.55 1:00.73 2:18.48 30.85 | 5/12/2015 30/1/2016 30/1/2016 30/1/2016 | Bochnia (POL) Debica (POL) Debica (POL) Debica (POL) |
||
Palcar Marta | 00 | 02706 | 102706600038 | 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 36.70 2:52.86 NT 1:18.55 | 11/3/2016 12/3/2016 13/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Sikora Marta | 00 | 02706 | 102706600032 | 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 2:10.61 NT 33.21 2:37.46 1:07.68 | 30/1/2016 11/3/2016 12/3/2016 13/3/2016 | Debica (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
Krawczyk Nikola | 03 | 05411 | 105411600004 | 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 35.45 2:40.76 33.52 1:14.60 1:18.85 | 17/10/2015 2/4/2016 17/12/2015 2/4/2016 14/11/2015 | Tarnowskie Gory (POL) Cieszyn (POL) Radlin (POL) Cieszyn (POL) Paniowki (POL) |
||
Wróbel Zofia | 03 | 05411 | 105411600009 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | 1:11.72 37.07 43.50 1:23.19 | 27/2/2016 12/12/2015 2/4/2016 17/12/2015 | Wieliczka (POL) Pawlowice (POL) Cieszyn (POL) Radlin (POL) |
Grychtoł Arkadiusz | 03 | 04711 | 104711700050 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 1:07.55 2:38.34 36.62 2:38.03 | 2/4/2016 21/11/2015 21/11/2015 2/4/2016 | Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) Cieszyn (POL) |
||
Kijek Wiktor | 02 | 04711 | 104711700039 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) | 57.25 32.63 2:39.10 NT 1:04.22 | 5/3/2016 10/2/2016 12/10/2015 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kowalczyk Dawid | 02 | 04711 | 104711700041 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 28.41 1:01.01 29.89 2:34.28 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Nocoń Dominika | 02 | 04711 | 104711600040 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | NT 40.96 30.69 1:10.65 | 28/3/2015 5/3/2016 6/3/2016 | Cieszyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Nowotny Dawid SR | 01 | 04711 | 104711700038 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 32.00 2:35.15 27.90 NT | 4/3/2016 12/10/2015 5/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Prokop Bartosz | 02 | 04711 | 104711700054 | 1500m dowolny (7) | 18:11.98 | 6/3/2016 | Olsztyn (POL) | ||
Ptak Filip | 01 | 04711 | 104711700035 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 26.89 1:00.09 29.60 1:14.15 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 8/3/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Olsztyn (POL) |
||
Skudlik Marta | 01 | 04711 | 104711600030 | 800m dowolny (5) | NT | ||||
Szymczak Patrycja | 02 | 04711 | 104711600044 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) | 27.42 59.00 2:08.28 32.04 | 4/3/2016 6/3/2016 4/3/2016 22/5/2015 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Radlin (POL) |
||
Wyrtki Piotr | 02 | 04711 | 104711700066 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) | 31.77 1:09.93 2:36.62 NT | 4/3/2016 6/3/2016 4/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
Jakubas Michał | 05 | 03906 | 103906700003 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (19) | NT 1:04.27 | 29/11/2015 | Kozy (POL) |
||
Konieczny Mateusz | 05 | 03906 | 103906700008 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (19) | NT NT |
||||
Sarnat Szymon | 06 | 03906 | 103906700001 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (19) | 43.21 52.23 | 20/6/2015 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) |
||
Tynel Hanna | 05 | 03906 | 103906600005 | 50m dowolny (12) 50m klasyczny (18) | 44.94 51.96 | 25/4/2015 25/4/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Ślęczka Nataniel | 05 | 03906 | 103906700007 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (19) | NT NT |
Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 104411600057 | 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 400m zmienny (3) | 37.86 39.55 33.69 1:15.21 NT | 21/11/2015 6/2/2016 6/2/2016 18/3/2016 | Cieszyn (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Raciborz (POL) |
Cyganek Nina | 05 | 03406 | 103406600008 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 34.34 41.84 38.38 1:35.50 | 21/2/2016 20/3/2016 29/11/2015 21/2/2016 | Poznan (POL) Krakow (POL) Kozy (POL) Poznan (POL) |
||
Litwa Tomasz | 06 | 03406 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 32.97 38.89 47.72 36.54 1:32.10 | 21/2/2016 20/2/2016 21/2/2016 16/1/2016 21/2/2016 | Poznan (POL) Poznan (POL) Poznan (POL) Warsaw (POL) Poznan (POL) |
Astashev Bogdan | 01 | 03606 | 103606700218 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 54.64 2:05.39 NT 4:56.88 | 18/12/2015 18/12/2015 10/10/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Augustyn Jan | 02 | 03606 | 103606700064 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 1:01.77 2:16.70 29.80 1:12.62 NT | 5/12/2015 6/12/2015 5/3/2016 8/11/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) |
||
Balicki Michał | 00 | 03606 | 103606700151 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 200m motylkowy (11) | 25.41 27.62 2:06.91 2:30.35 | 11/3/2016 12/3/2016 25/10/2015 18/4/2015 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Bandura Kinga | 05 | 03606 | 103606600203 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 43.69 45.98 57.55 NT | 16/4/2016 16/4/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Barczyk Norbert | 00 | 03606 | 103606700152 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 54.87 2:00.06 NT 27.63 | 30/1/2016 20/2/2016 18/12/2015 | Debica (POL) Nowy Targ (POL) Gliwice (POL) |
||
Bartłomowicz Tomasz | 03 | 03606 | 103606700093 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 40.70 3:10.30 37.75 1:25.28 | 6/12/2015 6/12/2015 6/2/2016 20/6/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Basa Szymon | 03 | 03606 | 103606700093 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 34.21 1:10.15 5:19.58 36.44 2:45.61 | 21/11/2015 5/12/2015 5/12/2015 6/2/2016 5/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Basista Barbara | 04 | 03606 | 103606600094 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 33.82 37.96 3:35.93 1:21.75 | 5/12/2015 5/12/2015 6/6/2015 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Batko Karol | 01 | 03606 | 103606700062 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 25.26 56.19 NT 27.98 1:05.71 | 4/3/2016 24/10/2015 25/10/2015 8/3/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Olsztyn (POL) |
||
Bryg Bartosz | 04 | 03606 | 103606200087 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 1:10.64 37.40 2:55.00 1:27.87 1:18.14 NT | 13/2/2016 16/4/2016 5/3/2016 5/12/2015 28/11/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Tarnow (POL) |
||
Chabałowska Ewa | 03 | 03606 | 103606600096 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 800m dowolny (5) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 33.02 1:10.78 11:02.63 35.77 2:41.70 | 11/10/2015 20/3/2016 7/6/2015 21/11/2015 7/11/2015 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Cholewa Karolina | 01 | 03606 | 103606600063 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 1:05.96 34.06 2:37.14 1:09.78 | 19/9/2015 4/3/2016 5/3/2016 6/3/2016 | Upplands Vaesby (SWE) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Cicha Aleksandra | 05 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 34.63 38.94 51.17 49.22 | 16/4/2016 16/4/2016 18/4/2015 19/4/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
|||
Cieślar Zuzanna | 01 | 03606 | 103606600077 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 400m zmienny (3) | 29.32 1:03.66 NT 33.43 5:40.60 | 28/2/2015 8/3/2015 18/12/2015 10/10/2015 | Krakow (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) |
||
Czajkowski Mateusz | 02 | 03606 | 103606700066 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 31.41 1:11.09 36.69 2:47.58 | 4/3/2016 10/10/2015 5/3/2016 20/2/2016 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Dudzik Sebastian | 01 | 03606 | 103606700080 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 50m klasyczny (19) | 1:00.12 4:46.30 28.88 2:17.95 33.25 | 19/9/2015 17/4/2015 5/3/2016 4/3/2016 4/3/2016 | Upplands Vaesby (SWE) Zabierzow (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Dybowski Antoni | 05 | 03606 | 103606700182 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 38.30 45.88 50.93 NT | 16/4/2016 5/3/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Dybowski Jan | 03 | 03606 | 103606700097 | 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) | 35.43 31.52 1:10.80 1:10.83 | 6/12/2015 6/12/2015 19/3/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Dziekanowska Martyna | 06 | 03606 | 103606600205 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 41.19 47.60 56.08 NT | 16/4/2016 27/2/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Fortuna Filip | 03 | 03606 | 103606700108 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 50m grzbietowy (27) | 34.49 1:09.20 2:33.49 11:06.38 38.29 | 11/10/2015 20/3/2016 6/12/2015 5/12/2015 5/12/2015 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Goraj Marcin | 01 | 03606 | 103606700085 | 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m motylkowy (11) 100m zmienny (15) | 53.93 26.51 2:10.52 58.86 | 5/3/2016 18/12/2015 28/11/2015 25/10/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Lublin (POL) Ostrowiec Sw (POL) Krakow (POL) |
||
Gościński Jakub | 05 | 03606 | 103606700206 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 32.37 37.79 44.98 40.53 | 6/2/2016 5/3/2016 7/11/2015 7/11/2015 | Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Grzenkowicz Paweł | 03 | 03606 | 103606700110 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 32.58 37.06 38.27 1:23.27 | 6/6/2015 5/3/2016 19/4/2015 18/4/2015 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Zabierzow (POL) Zabierzow (POL) |
||
Guzik Karolina | 05 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 36.65 48.13 47.49 53.27 | 19/3/2016 9/5/2015 16/4/2016 28/3/2015 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
|||
Gwóźdź Kacper | 03 | 03606 | 103606700111 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 1:10.51 5:39.90 37.12 2:58.35 1:23.20 | 13/12/2015 20/3/2015 6/2/2016 6/12/2015 6/6/2015 | Gdansk (POL) Gdansk (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Hojoł Agata | 01 | 03606 | 103606600088 | 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 3:16.01 31.08 2:26.61 1:15.25 5:25.08 | 19/4/2015 21/11/2015 6/3/2016 1/3/2015 21/11/2015 | Zabierzow (POL) Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) Poznan (POL) |
||
Iheanacho Alexander | 05 | 03606 | 103606700198 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 38.02 47.58 51.76 46.84 | 16/4/2016 17/10/2015 6/2/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Iwaniuk Julia | 06 | 03606 | 103606600207 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 43.77 53.80 53.26 57.43 | 27/2/2016 6/2/2016 16/4/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Jankowiak Oliwia | 06 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) | 47.90 55.19 1:04.88 | 20/6/2015 10/1/2015 16/4/2016 | Wieliczka (POL) Ciechanow (POL) Krakow (POL) |
|||
Jodłowska Zuzanna | 03 | 03606 | 103606600112 | 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) | 5:39.90 36.10 2:36.80 34.77 1:18.69 | 16/5/2015 5/12/2015 7/11/2015 7/11/2015 19/3/2016 | Wadowice (POL) Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
||
Jodłowski Mateusz | 00 | 03606 | 103606700156 | 200m dowolny (21) 50m klasyczny (19) 100m zmienny (15) | 2:14.42 35.61 1:04.75 | 30/1/2016 18/12/2015 13/3/2016 | Debica (POL) Gliwice (POL) Gliwice (POL) |
||
Klimczyk Emilia | 03 | 03606 | 103606600067 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:08.76 39.05 3:01.40 1:17.91 NT | 20/3/2016 6/12/2015 5/3/2016 30/1/2016 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Debica (POL) |
||
Kozdęba Karolina | 03 | 03606 | 103606600114 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m grzbietowy (26) | 30.57 1:04.07 2:24.93 34.34 | 11/10/2015 20/3/2016 6/12/2015 5/3/2016 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Król Wiktoria | 02 | 03606 | 103606600070 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 200m klasyczny (24) 400m zmienny (3) | 29.68 1:03.40 2:20.82 2:53.07 5:18.69 | 18/12/2015 18/12/2015 6/12/2015 30/1/2016 4/3/2016 | Gliwice (POL) Gliwice (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | 03606 | 103606600072 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 1:09.57 2:21.87 9:58.97 38.65 2:51.34 | 30/1/2016 4/3/2016 6/3/2016 4/3/2016 20/2/2016 | Debica (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Nowy Targ (POL) |
||
Kuśmierz Anna | 02 | 03606 | 103606600202 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 30.71 1:07.37 32.71 1:16.95 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Kłaput Bartosz | 00 | 03606 | 103606700158 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 57.28 2:07.49 29.24 2:24.18 | 13/3/2016 30/1/2016 18/12/2015 8/3/2015 | Gliwice (POL) Debica (POL) Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Kłaput Maciej | 04 | 03606 | 103606700113 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 100m zmienny (15) | 33.88 1:11.05 37.97 1:25.82 | 5/12/2015 20/3/2016 17/10/2015 28/11/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Tarnow (POL) |
||
Laskowski Bogdan | 05 | 03606 | 103606700186 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 41.73 50.46 1:01.29 52.75 | 16/4/2016 28/11/2015 5/3/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Tarnow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Lewicki Filip | 03 | 03606 | 103606700116 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) 200m klasyczny (25) | 30.31 1:02.30 2:16.39 9:42.43 2:46.36 | 5/12/2015 20/3/2016 7/11/2015 5/12/2015 20/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Lisowski Piotr | 05 | 03606 | 103606700187 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 39.59 47.97 54.48 1:00.42 | 6/2/2016 16/4/2016 5/3/2016 7/11/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Majerski Jakub | 00 | 03606 | 103606700160 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) | 57.76 2:05.66 26.21 2:17.80 | 10/10/2015 30/1/2016 12/3/2016 8/3/2015 | Bochnia (POL) Debica (POL) Gliwice (POL) Ostrowiec Sw (POL) |
||
Malecki Iwo | 05 | 03606 | 103606700188 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 48.35 47.80 59.02 NT | 21/11/2015 16/4/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Michna Klaudia | 05 | 03606 | 103606600209 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 52.63 53.80 52.39 NT | 28/11/2015 6/2/2016 16/4/2016 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Mucha Karolina | 01 | 03606 | 103606600095 | 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) 400m zmienny (3) | 33.15 2:29.50 31.87 2:39.12 5:45.57 | 18/12/2015 5/12/2015 18/12/2015 6/3/2016 10/10/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Ochał Maja | 01 | 03606 | 103606600098 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 800m dowolny (5) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) | 31.57 1:07.02 10:31.84 36.83 2:55.31 | 29/1/2016 24/10/2015 8/3/2015 4/3/2016 5/3/2016 | Debica (POL) Krakow (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Oczkowska Daria | 03 | 03606 | 103606600117 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 100m zmienny (14) | NT 39.60 41.39 1:24.26 | 7/6/2015 7/6/2015 6/12/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Owsianowska Sara | 02 | 03606 | 103606600200 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 31.15 1:10.50 NT 34.70 1:20.56 | 4/3/2016 5/12/2015 5/3/2016 18/12/2015 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Gliwice (POL) |
||
Pająk Jakub | 02 | 03606 | 103606700213 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 1500m dowolny (7) 50m grzbietowy (27) | 27.29 1:00.49 2:09.61 18:39.05 32.77 | 9/4/2016 10/4/2016 4/3/2016 6/12/2015 8/11/2015 | Stalowa Wola (POL) Stalowa Wola (POL) Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Paszko Mikołaj | 01 | 03606 | 103606700216 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 1500m dowolny (7) 50m grzbietowy (27) 200m motylkowy (11) | 59.11 2:09.34 NT 33.38 2:18.57 | 5/12/2015 6/12/2015 15/2/2015 6/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Katowice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Piotrowicz Martyna | 04 | 03606 | 103606100076 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 800m dowolny (5) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) | 31.98 1:09.16 NT 34.08 2:47.60 | 11/10/2015 16/4/2016 16/4/2016 13/2/2016 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Pniak Bartosz | 02 | 03606 | 103606700079 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 1500m dowolny (7) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (25) | 1:04.24 2:27.10 NT 2:39.47 2:57.23 | 6/3/2016 8/11/2015 30/1/2016 6/6/2015 | Olsztyn (POL) Bochnia (POL) Debica (POL) Bochnia (POL) |
||
Pogorzelska Laura | 01 | 03606 | 103606600099 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) 400m zmienny (3) | 28.61 30.23 2:18.20 NT 30.86 5:35.13 | 21/11/2015 5/3/2016 4/3/2016 18/12/2015 10/10/2015 | Poznan (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Lublin (POL) Bochnia (POL) |
||
Płonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700118 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | 34.84 1:18.53 5:53.07 41.36 3:10.10 | 5/12/2015 5/3/2016 5/3/2016 6/12/2015 20/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Płoskonka Jakub | 03 | 03606 | 103606700119 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 200m klasyczny (25) 100m zmienny (15) | 1:14.85 2:47.72 5:37.88 3:26.17 1:25.22 | 29/3/2015 6/6/2015 21/11/2015 21/11/2015 20/6/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Wieliczka (POL) |
||
Rajski Radosław | 05 | 03606 | 103606700210 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 41.64 45.30 50.47 45.45 | 31/5/2015 6/2/2016 16/4/2016 16/4/2016 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Rolnicka Oliwia | 01 | 03606 | 103606600100 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 400m zmienny (3) | 29.47 36.15 35.38 31.51 5:44.06 | 24/10/2015 5/12/2015 4/3/2016 5/3/2016 10/10/2015 | Krakow (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) |
||
Rydzewski Szczepan | 06 | 03606 | 103606700211 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 39.94 44.98 58.67 NT | 27/2/2016 27/2/2016 17/10/2015 | Wieliczka (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 103606700190 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 39.75 53.86 51.56 NT | 16/4/2016 31/5/2015 28/11/2015 | Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) Tarnow (POL) |
||
Rębiasz Martyna | 05 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 36.12 46.80 54.28 44.05 | 16/4/2016 20/6/2015 7/11/2015 19/3/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) |
|||
Serafin Magdalena | 01 | 03606 | 103606600101 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 800m dowolny (5) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 27.83 1:00.45 NT NT 31.02 | 18/12/2015 5/12/2015 6/12/2015 | Gliwice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Sikora Kacper | 03 | 03606 | 103606700121 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 100m zmienny (15) | 32.03 1:07.23 5:08.22 37.26 1:17.67 | 11/10/2015 20/3/2016 5/12/2015 25/4/2015 6/12/2015 | Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Skołuba Kuba | 06 | 03606 | 103606700212 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 46.59 54.69 NT 58.59 | 16/4/2016 27/2/2016 16/4/2016 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) |
||
Skrzypek Filip | 03 | 03606 | 103606700122 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) | 1:09.51 5:13.89 35.24 1:17.62 1:21.07 | 20/3/2016 19/3/2016 6/2/2016 19/3/2016 6/12/2015 | Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Sobota Adriana | 03 | 03606 | 103606600083 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 1:12.87 43.85 39.25 1:26.42 | 20/3/2016 20/6/2015 17/10/2015 20/6/2015 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Sowa Bartłomiej | 05 | 03606 | 103606700191 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 36.04 44.25 50.04 36.92 | 20/6/2015 7/2/2015 18/4/2015 6/2/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Sowa Łukasz | 03 | 03606 | 103606700123 | 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 31.60 1:09.67 1:13.55 NT | 6/12/2015 19/3/2016 6/2/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Stanek Jakub | 05 | 03606 | 103606700192 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 46.24 1:05.12 55.37 NT | 16/4/2016 19/4/2015 16/4/2016 | Krakow (POL) Zabierzow (POL) Krakow (POL) |
||
Stanek Kacper | 04 | 03606 | 103606200081 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) 100m zmienny (15) | 31.61 1:05.96 5:07.74 35.38 1:40.88 1:24.74 | 28/11/2015 16/4/2016 5/3/2016 16/4/2016 18/4/2015 6/12/2015 | Tarnow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Zabierzow (POL) Bochnia (POL) |
||
Staniszewska Maryla | 01 | 03606 | 103606600164 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 50m motylkowy (22) | 29.68 1:04.11 2:19.64 30.77 | 24/10/2015 18/12/2015 20/2/2016 5/3/2016 | Krakow (POL) Gliwice (POL) Nowy Targ (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Stępak Weronika | 01 | 03606 | 103606600102 | 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 5:06.05 33.61 2:30.12 NT 1:14.17 | 5/3/2016 5/3/2016 5/12/2015 6/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Szczepaniak Paweł | 99 | 03606 | 103606700172 | 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 29.19 2:25.08 27.22 58.97 4:42.44 | 11/3/2016 21/11/2015 28/2/2015 19/12/2015 17/4/2015 | Lublin (POL) Poznan (POL) Krakow (POL) Lublin (POL) Zabierzow (POL) |
||
Szczepka Oliwia | 03 | 03606 | 103606600124 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 35.77 39.10 49.20 44.14 | 11/10/2015 5/3/2016 17/10/2015 6/6/2015 | Nowy Sacz (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Tasak Aleksandra | 03 | 03606 | 103606600125 | 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m motylkowy (8) 100m zmienny (14) | 5:30.47 37.15 35.07 1:17.81 1:20.00 | 5/12/2015 17/10/2015 6/2/2016 5/12/2015 6/12/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Tetlak Maciej | 05 | 03606 | 103606700193 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 39.65 40.82 44.64 NT | 21/11/2015 5/3/2016 7/11/2015 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
||
Twardowski Piotr | 01 | 03606 | 103606700104 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 1500m dowolny (7) 100m zmienny (15) | 59.94 2:05.93 17:25.71 NT | 18/12/2015 30/1/2016 6/3/2016 | Gliwice (POL) Debica (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Wanat Grzegorz | 03 | 03606 | 103606700126 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 32.14 2:31.28 5:11.42 33.80 2:30.47 | 6/6/2015 6/12/2015 21/11/2015 5/12/2015 19/3/2016 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) Krakow (POL) |
||
Widurska Kinga | 02 | 03606 | 103606600214 | 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 2:31.17 5:12.23 36.91 32.19 1:16.69 | 18/12/2015 28/3/2015 20/6/2015 5/3/2016 6/3/2016 | Gliwice (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Wojtaszek Tomasz | 03 | 03606 | 103606700127 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) | 34.79 1:19.11 41.27 3:01.58 | 21/11/2015 20/3/2016 5/3/2016 19/3/2016 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) |
||
Wołoch Robert | 02 | 03606 | 103606700089 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) | 31.24 1:08.20 NT 33.88 | 8/11/2015 6/3/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) |
||
Woźniak Łukasz | 01 | 03606 | 103606700106 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 1:02.12 31.54 29.22 1:07.40 | 10/10/2015 4/3/2016 28/2/2015 25/10/2015 | Bochnia (POL) Gorzow Wlkp (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) |
||
Woźniczka Alan | 03 | 03606 | 103606700128 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) | 34.72 1:13.28 37.77 42.34 | 5/12/2015 17/10/2015 6/2/2016 6/12/2015 | Bochnia (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
||
Wójcik Paweł | 01 | 03606 | 103606700107 | 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 2:06.02 4:19.95 16:49.80 33.04 1:10.32 | 4/3/2016 5/3/2016 6/3/2016 7/2/2015 8/11/2015 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Oswiecim (POL) Bochnia (POL) |
||
Zawodny Oliwia | 05 | 03606 | 50m dowolny (12) 50m grzbietowy (26) 50m klasyczny (18) 50m motylkowy (22) | 38.29 43.63 44.19 43.04 | 7/11/2015 25/4/2015 16/4/2016 7/11/2015 | Sucha Beskidzka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Sucha Beskidzka (POL) |
|||
Łuczkiewicz Julian | 06 | 03606 | 103606700208 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 49.55 56.97 53.22 53.85 | 27/2/2016 17/10/2015 16/4/2016 27/2/2016 | Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Wieliczka (POL) |
||
Łysek Maciej | 01 | 03606 | 103606700092 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) 100m zmienny (15) | 28.10 1:02.01 30.04 NT | 4/3/2016 18/12/2015 5/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gliwice (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Śmietana Karolina | 01 | 03606 | 103606600103 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 50m motylkowy (22) | 28.51 1:03.08 2:13.81 9:57.04 30.40 | 24/10/2015 24/10/2015 30/1/2016 8/3/2015 5/3/2016 | Krakow (POL) Krakow (POL) Debica (POL) Olsztyn (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Żak Michał | 05 | 03606 | 103606700217 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m motylkowy (9) | 37.96 44.38 47.28 39.55 1:27.94 | 21/11/2015 5/3/2016 16/4/2016 16/4/2016 5/3/2016 | Bochnia (POL) Nowy Sacz (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Nowy Sacz (POL) |
||
Żukowski Kamil | 03 | 03606 | 103606700129 | 100m dowolny (29) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 100m zmienny (15) | 1:05.03 5:23.67 33.56 2:31.34 1:16.01 | 20/3/2016 14/3/2015 19/3/2016 19/3/2016 6/12/2015 | Krakow (POL) Wieliczka (POL) Krakow (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) |
SMS Galicja Kraków 1 SMS Galicja Kraków 2 | 03606 03606 | 7 x 50m dowolny (30) 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane Mieszane | Open Open | NT NT |
Kiszka Dominika | 02 | 00706 | 100706600041 | 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) 100m zmienny (14) | 31.82 2:20.75 29.62 1:08.46 | 5/3/2016 4/3/2016 14/2/2016 6/3/2016 | Olsztyn (POL) Olsztyn (POL) Katowice (POL) Olsztyn (POL) |
||
Rajca Luiza | 04 | 00706 | 100706600043 | 100m dowolny (28) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 100m zmienny (14) | 1:08.44 34.97 2:38.79 1:18.85 | 27/2/2016 20/12/2015 19/3/2016 14/2/2016 | Wieliczka (POL) Katowice (POL) Krakow (POL) Katowice (POL) |
||
Szczurek Kacper | 03 | 00706 | 100706200035 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m grzbietowy (27) | 28.27 1:01.97 32.67 | 13/2/2016 27/2/2016 14/2/2016 | Katowice (POL) Wieliczka (POL) Katowice (POL) |
Fidurski Jakub | 00 | 01711 | 101711200244 | 400m dowolny (2) | NT | ||||
Szynawa Oskar | 00 | 01711 | 101711200180 | 400m dowolny (2) | 4:53.12 | 24/10/2015 | Krakow (POL) |
Brączek Kacper | 03 | 00806 | 100806700220 | 50m dowolny (13) 50m grzbietowy (27) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 30.73 35.16 37.82 1:22.89 | 21/11/2015 19/12/2015 12/12/2015 12/12/2015 | Bochnia (POL) Wola (POL) Pawlowice (POL) Pawlowice (POL) |
||
Daszkiewicz Michał | 03 | 00806 | 100806700221 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) 400m zmienny (4) | 29.32 1:01.03 32.83 1:15.17 NT | 13/12/2015 20/3/2016 13/2/2016 12/12/2015 | Pawlowice (POL) Krakow (POL) Bochnia (POL) Pawlowice (POL) |
||
Daszkiewicz Mikołaj | 04 | 00806 | 100806200208 | 50m dowolny (13) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 35.57 47.48 3:32.84 41.60 1:30.48 | 13/12/2015 11/10/2015 12/12/2015 21/11/2015 13/2/2016 | Pawlowice (POL) Nowy Sacz (POL) Pawlowice (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Mikos Mateusz | 03 | 00806 | 100806700216 | 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 1:19.04 NT 36.15 1:31.36 | 5/12/2015 13/2/2016 6/6/2015 | Bochnia (POL) Bochnia (POL) Bochnia (POL) |
||
Miodoński Mateusz | 03 | 00806 | 100806700223 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m grzbietowy (27) | 33.82 1:14.44 NT 38.25 | 21/11/2015 7/11/2015 21/11/2015 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
||
Sieprawski Roch | 03 | 00806 | 100806700227 | 50m dowolny (13) 200m dowolny (21) 800m dowolny (6) | 33.06 2:34.11 10:43.06 | 5/12/2015 7/11/2015 5/12/2015 | Bochnia (POL) Sucha Beskidzka (POL) Bochnia (POL) |
Iwan Wiktor | 01 | 05811 | 105811700043 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 200m klasyczny (25) | 27.44 1:00.60 34.49 3:07.62 | 13/2/2016 6/3/2016 4/3/2016 3/10/2015 | Katowice (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Cieszyn (POL) |
||
Ogierman Jakub | 01 | 05811 | 105811700029 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m klasyczny (19) 50m motylkowy (23) | 26.79 58.85 34.38 28.88 | 4/3/2016 6/3/2016 4/3/2016 5/3/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) |
||
Skabrat Jakub | 01 | 05811 | 105811700048 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 50m motylkowy (23) 100m zmienny (15) | 26.83 58.63 27.95 1:07.94 | 4/3/2016 6/3/2016 5/3/2016 30/1/2016 | Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Gorzow Wlkp (POL) Debica (POL) |
Albertsson Astrid | 00 | 13692 | AF5400 | 50m dowolny (12) 400m dowolny (1) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 50m motylkowy (22) | 31.20 5:07.40 36.86 2:57.25 37.14 | 19/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) |
||
Andersson Ebba | 01 | 13692 | AL2601 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 1:03.88 2:23.13 4:53.83 32.79 2:44.83 | 11/10/2015 10/10/2015 11/10/2015 19/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Andersson Tova | 01 | 13692 | AH8201 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 800m dowolny (5) 200m grzbietowy (16) 50m motylkowy (22) | 1:00.90 2:13.18 9:53.23 2:29.27 31.90 | 11/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 10/10/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Björkén Julia | 01 | 13692 | AL1601 | 100m dowolny (28) 50m klasyczny (18) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) 400m zmienny (3) | 1:03.93 35.43 2:52.15 1:10.02 5:49.67 | 11/10/2015 11/10/2015 11/10/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Frisk Garcia Anna | 02 | 13692 | AH6202 | 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 50m grzbietowy (26) 200m grzbietowy (16) 100m zmienny (14) | 1:09.59 NT 35.06 2:35.94 1:26.07 |
||||
Hansson Eric | 02 | 13692 | AD0302 | 50m dowolny (13) 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 200m klasyczny (25) | 27.83 1:04.03 2:17.03 4:52.76 2:49.56 | 19/9/2015 20/9/2015 19/9/2015 20/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Hübinette Vanessa | 01 | 13692 | AY1201 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) | 32.28 1:10.82 2:31.83 NT 35.74 | 19/9/2015 20/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Lerna William | 02 | 13692 | AF4102 | 200m dowolny (21) 400m dowolny (2) 50m grzbietowy (27) 200m grzbietowy (17) 200m klasyczny (25) | 2:17.22 4:45.48 31.01 2:25.59 2:42.44 | 20/9/2015 19/9/2015 19/9/2015 20/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Lindgren Linnea | 01 | 13692 | AQ2801 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) | 29.35 1:07.35 2:24.56 NT 32.99 | 19/9/2015 20/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Melinder Martin | 01 | 13692 | AG1301 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 1500m dowolny (7) 200m motylkowy (11) | 1:05.04 2:19.52 18:35.92 2:34.41 | 19/9/2015 20/9/2015 20/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Peacock Louise | 01 | 13692 | AL3601 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) 200m motylkowy (10) | 1:03.84 2:17.11 4:47.04 33.13 2:51.94 | 11/10/2015 10/10/2015 11/10/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Peng Elin | 03 | 13692 | AJ7603 | 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 100m motylkowy (8) 400m zmienny (3) | 1:02.00 2:16.23 1:09.74 NT | 19/9/2015 20/9/2015 20/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Pfeiff Matilda | 01 | 13692 | AI3801 | 100m dowolny (28) 400m dowolny (1) 200m grzbietowy (16) 200m klasyczny (24) 100m zmienny (14) | 1:11.27 5:19.85 2:41.46 2:55.73 1:19.43 | 19/9/2015 19/9/2015 19/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Sköld Theodor | 01 | 13692 | AJ1701 | 100m dowolny (29) 200m dowolny (21) 50m motylkowy (23) 200m motylkowy (11) 400m zmienny (4) | 1:02.45 2:16.15 30.09 2:42.29 NT | 19/9/2015 19/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
||
Vespertini Lucrezia | 02 | 13692 | AX3602 | 50m dowolny (12) 100m dowolny (28) 200m dowolny (20) 400m dowolny (1) 50m motylkowy (22) | 29.16 1:05.21 2:23.43 5:07.46 31.89 | 19/9/2015 20/9/2015 19/9/2015 | Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) Upplands Vaesby (SWE) |
Väsby Simsällskap | 13692 | 7 x 50m dowolny (30) | Mieszane | Open | NT |
Czerwiec Artur | 76 | WKZAB | 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) | NT NT | |||||
Karbowiak Daniel | 88 | WKZAB | 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Mytnik Grzegorz | 72 | WKZAB | 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Saliba Joseph | 71 | WKZAB | 400m dowolny (2) 1500m dowolny (7) | NT NT |
|||||
Smętkiewicz Aleksandra | 87 | WKZAB | 400m dowolny (1) 800m dowolny (5) | NT NT |
|||||
Zając Tomasz | 78 | WKZAB | 1500m dowolny (7) | NT | |||||
Ziółko Maciej | 78 | WKZAB | 1500m dowolny (7) | NT |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |