Nr  1. Kobiet, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  6. Chłopców, 800m dowolny  12 - 13 lat
Nr  7. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  10. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  12. Dziewcząt, 50m dowolny  10 - 15 lat
Nr  13. Mężczyzn, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  10. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  26. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 15 lat
Nr  27. Mężczyzn, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  30. Wszystkie, 7 x 50m dowolny  Open


XI Puchar Rycerza Kmity
Zabierzów, 22 - 24/4/2016


1 - XI Puchar Rycerza Kmity BLOK Długodystansowy22/4/2016 - 15:30


Konkurencja 1
22/4/2016 - 15:30
Kobiet, 400m dowolny25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Smętkiewicz Aleksandra87Water Knights Zabierzów7:54.33120
50m:
100m:
46.60
1:41.34
46.60
54.74
150m:
200m:
2:41.55
3:44.18
1:00.21
1:02.63
250m:
300m:
4:48.36
5:51.10
1:04.18
1:02.74
350m:
400m:
6:53.60
7:54.33
1:02.50
1:00.73

<< TOP >>
Konkurencja 1
22/4/2016 - 15:30
Kobiet, 400m dowolny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica4:50.80524
50m:
100m:
33.31
1:10.26
33.31
36.95
150m:
200m:
1:47.25
2:24.47
36.99
37.22
250m:
300m:
3:01.51
3:38.42
37.04
36.91
350m:
400m:
4:15.24
4:50.80
36.82
35.56
2.Bogucka Karolina00Karol Wadowice4:55.88497
50m:
100m:
33.25
1:09.77
33.25
36.52
150m:
200m:
1:47.54
2:25.74
37.77
38.20
250m:
300m:
3:03.67
3:42.28
37.93
38.61
350m:
400m:
4:20.20
4:55.88
37.92
35.68
3.Albertsson Astrid00Väsby Simsällskap5:04.85455
50m:
100m:
34.12
1:12.37
34.12
38.25
150m:
200m:
1:51.01
2:29.89
38.64
38.88
250m:
300m:
3:08.49
3:48.35
38.60
39.86
350m:
400m:
4:27.05
5:04.85
38.70
37.80

<< TOP >>
Konkurencja 1
22/4/2016 - 15:30
Dziewcząt, 400m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Balcer Julia01UKS 190 Łódź4:38.76595
50m:
100m:
31.87
1:06.22
31.87
34.35
150m:
200m:
1:41.36
2:16.92
35.14
35.56
250m:
300m:
2:52.54
3:28.44
35.62
35.90
350m:
400m:
4:04.04
4:38.76
35.60
34.72
2.Peacock Louise01Väsby Simsällskap4:44.31561
50m:
100m:
32.38
1:07.95
32.38
35.57
150m:
200m:
1:43.71
2:20.09
35.76
36.38
250m:
300m:
2:56.19
3:32.59
36.10
36.40
350m:
400m:
4:08.81
4:44.31
36.22
35.50
3.Nadybska Natalia01Glosator Kraków4:47.16544
50m:
100m:
32.56
1:09.04
32.56
36.48
150m:
200m:
1:46.22
2:23.58
37.18
37.36
250m:
300m:
3:00.78
3:37.66
37.20
36.88
350m:
400m:
4:13.78
4:47.16
36.12
33.38
4.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice4:47.66541
50m:
100m:
32.69
1:09.21
32.69
36.52
150m:
200m:
1:46.28
2:23.37
37.07
37.09
250m:
300m:
3:00.14
3:37.61
36.77
37.47
350m:
400m:
4:13.74
4:47.66
36.13
33.92
5.Andersson Ebba01Väsby Simsällskap4:50.32527
50m:
100m:
32.33
1:08.32
32.33
35.99
150m:
200m:
1:44.35
2:21.00
36.03
36.65
250m:
300m:

3:34.96
350m:
400m:

4:50.32
6.Lindgren Linnea01Väsby Simsällskap4:54.71503
50m:
100m:
32.17
1:08.97
32.17
36.80
150m:
200m:
1:46.62
2:24.35
37.65
37.73
250m:
300m:
3:02.44
3:40.24
38.09
37.80
350m:
400m:
4:18.35
4:54.71
38.11
36.36
7.Szalewska Maja01Glosator Kraków4:56.76493
50m:
100m:
35.08
1:13.22
35.08
38.14
150m:
200m:
1:51.71
2:29.70
38.49
37.99
250m:
300m:
3:07.57
3:44.65
37.87
37.08
350m:
400m:
4:21.96
4:56.76
37.31
34.80
8.Maziar Alicja02Rekin Świebodzice4:57.07491
50m:
100m:
32.84
1:10.77
32.84
37.93
150m:
200m:
1:49.45
2:28.42
38.68
38.97
250m:
300m:
3:07.17
3:46.37
38.75
39.20
350m:
400m:
4:22.54
4:57.07
36.17
34.53
9.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:57.80488
50m:
100m:
34.32
1:11.04
34.32
36.72
150m:
200m:
1:48.98
2:27.16
37.94
38.18
250m:
300m:
3:05.07
3:43.29
37.91
38.22
350m:
400m:
4:21.23
4:57.80
37.94
36.57
10.Vespertini Lucrezia02Väsby Simsällskap5:04.06458
50m:
100m:
33.75
1:10.55
33.75
36.80
150m:
200m:
1:48.91
2:27.78
38.36
38.87
250m:
300m:
3:06.82
3:45.88
39.04
39.06
350m:
400m:
4:25.01
5:04.06
39.13
39.05
11.Adamska Zuzanna02Siemacha ASP Kraków5:04.62456
50m:
100m:
34.73
1:12.79
34.73
38.06
150m:
200m:
1:51.35
2:30.29
38.56
38.94
250m:
300m:
3:08.91
3:48.30
38.62
39.39
350m:
400m:
4:26.50
5:04.62
38.20
38.12
12.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Grn.5:04.97454
50m:
100m:

1:11.92
150m:
200m:
1:50.8738.95250m:
300m:
3:09.29350m:
400m:
4:27.41
5:04.97

37.56
13.Zając-Więckowska Julia01Piątka Chorzów5:05.24453
50m:
100m:
32.60
1:08.64
32.60
36.04
150m:
200m:
1:45.50
2:23.42
36.86
37.92
250m:
300m:
3:01.86
3:42.26
38.44
40.40
350m:
400m:
4:24.96
5:05.24
42.70
40.28
14.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków5:09.96433
50m:
100m:
33.82
1:12.27
33.82
38.45
150m:
200m:
1:51.52
2:31.56
39.25
40.04
250m:
300m:
3:11.16
3:51.78
39.60
40.62
350m:
400m:
4:32.24
5:09.96
40.46
37.72
15.Bigos Dominika01Piątka Chorzów5:10.09432
50m:
100m:
36.05
1:15.76
36.05
39.71
150m:
200m:
1:56.83
2:36.87
41.07
40.04
250m:
300m:
3:16.46
3:55.42
39.59
38.96
350m:
400m:
4:33.92
5:10.09
38.50
36.17
16.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów5:13.99416
50m:
100m:
34.64
1:13.24
34.64
38.60
150m:
200m:

2:32.08
250m:
300m:
3:11.89
3:52.86
39.81
40.97
350m:
400m:
4:34.32
5:13.99
41.46
39.67
17.Frisk Garcia Anna02Väsby Simsällskap5:16.33407
50m:
100m:
34.18
1:12.62
34.18
38.44
150m:
200m:
1:52.30
2:32.71
39.68
40.41
250m:
300m:
3:13.41
3:54.46
40.70
41.05
350m:
400m:
4:35.98
5:16.33
41.52
40.35
18.Hübinette Vanessa01Väsby Simsällskap5:18.36399
50m:
100m:
35.61
1:15.14
35.61
39.53
150m:
200m:
1:55.42
2:36.04
40.28
40.62
250m:
300m:
3:17.15
3:58.22
41.11
41.07
350m:
400m:
4:39.26
5:18.36
41.04
39.10
19.Szczygieł Olga01Glosator Kraków5:20.39392
50m:
100m:
36.63
1:18.15
36.63
41.52
150m:
200m:
2:00.43
2:42.09
42.28
41.66
250m:
300m:
3:23.55
4:03.65
41.46
40.10
350m:
400m:
4:43.18
5:20.39
39.53
37.21
20.Kapitan Paulina01Piątka Chorzów5:25.88372
50m:
100m:
35.52
1:15.02
35.52
39.50
150m:
200m:
1:55.82
2:37.08
40.80
41.26
250m:
300m:
3:19.29
4:01.93
42.21
42.64
350m:
400m:
4:44.56
5:25.88
42.63
41.32
21.Pfeiff Matilda01Väsby Simsällskap5:28.92362
50m:
100m:
35.68
1:16.04
35.68
40.36
150m:
200m:
1:57.76
2:39.45
41.72
41.69
250m:
300m:
3:21.74
4:04.85
42.29
43.11
350m:
400m:
4:47.33
5:28.92
42.48
41.59
22.Pajerska Wiktoria02Kmita Zabierzów5:42.67320
50m:
100m:
37.13
1:19.53
37.13
42.40
150m:
200m:
2:03.54
2:48.46
44.01
44.92
250m:
300m:
3:33.50
4:18.40
45.04
44.90
350m:
400m:
5:02.23
5:42.67
43.83
40.44

<< TOP >>
Konkurencja 1
22/4/2016 - 15:30
Dziewcząt, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź4:42.48572
50m:
100m:
32.35
1:07.10
32.35
34.75
150m:
200m:
1:42.49
2:18.45
35.39
35.96
250m:
300m:
2:55.04
3:31.21
36.59
36.17
350m:
400m:
4:07.15
4:42.48
35.94
35.33
2.Swaczyna Magdalena03Jedność 32 Przyszowice4:47.43543
50m:
100m:
32.83
1:08.56
32.83
35.73
150m:
200m:
1:45.12
2:22.02
36.56
36.90
250m:
300m:
2:58.75
3:35.86
36.73
37.11
350m:
400m:
4:12.03
4:47.43
36.17
35.40
3.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa4:56.05497
50m:
100m:
31.5931.59150m:
200m:
1:44.55
2:22.73

38.18
250m:
300m:
3:01.92
3:41.27
39.19
39.35
350m:
400m:
4:20.04
4:56.05
38.77
36.01
4.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:59.46480
50m:
100m:
33.57
1:10.19
33.57
36.62
150m:
200m:
1:48.22
2:26.51
38.03
38.29
250m:
300m:
3:05.20
3:44.28
38.69
39.08
350m:
400m:
4:22.74
4:59.46
38.46
36.72
5.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków5:05.90450
50m:
100m:
35.62
1:14.21
35.62
38.59
150m:
200m:
1:53.55
2:32.77
39.34
39.22
250m:
300m:
3:12.26
3:50.60
39.49
38.34
350m:
400m:
4:29.19
5:05.90
38.59
36.71
6.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków5:06.18449
50m:
100m:
34.48
1:12.36
34.48
37.88
150m:
200m:
1:51.35
2:30.32
38.99
38.97
250m:
300m:
3:09.57
3:48.92
39.25
39.35
350m:
400m:
4:28.11
5:06.18
39.19
38.07
7.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków5:15.74409
50m:
100m:
36.01
1:15.67
36.01
39.66
150m:
200m:
1:55.28
2:34.80
39.61
39.52
250m:
300m:
3:15.88
3:56.34
41.08
40.46
350m:
400m:
4:36.32
5:15.74
39.98
39.42
8.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków5:15.92409
50m:
100m:
36.42
1:16.05
36.42
39.63
150m:
200m:
1:55.69
2:35.49
39.64
39.80
250m:
300m:
3:15.45
3:56.25
39.96
40.80
350m:
400m:
4:36.45
5:15.92
40.20
39.47
9.Niepogodzińska Izabela03Siemacha ASP Kraków5:20.41392
50m:
100m:
36.66
1:16.12
36.66
39.46
150m:
200m:
1:56.38
2:37.34
40.26
40.96
250m:
300m:
3:18.09
3:59.21
40.75
41.12
350m:
400m:
4:40.61
5:20.41
41.40
39.80
10.Morciszek Weroniika04Szczygłowice Knurów5:39.23330
50m:
100m:
37.99
1:20.49
37.99
42.50
150m:
200m:
2:04.07
2:48.03
43.58
43.96
250m:
300m:
3:32.11
4:16.25
44.08
44.14
350m:
400m:
4:59.79
5:39.23
43.54
39.44
11.Rudek Aleksandra03Kmita Zabierzów5:42.87320
50m:
100m:
37.83
1:20.60
37.83
42.77
150m:
200m:
2:05.23
2:49.64
44.63
44.41
250m:
300m:
3:34.96
4:19.21
45.32
44.25
350m:
400m:
5:02.25
5:42.87
43.04
40.62
12.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków5:50.34299
50m:
100m:
40.48
1:24.19
40.48
43.71
150m:
200m:
2:08.41
2:53.64
44.22
45.23
250m:
300m:
3:38.57
4:22.78
44.93
44.21
350m:
400m:
5:06.99
5:50.34
44.21
43.35
13.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry5:59.13278
50m:
100m:
39.10
1:23.73
39.10
44.63
150m:
200m:
2:09.43
2:55.80
45.70
46.37
250m:
300m:
3:42.71
4:29.03
46.91
46.32
350m:
400m:
5:15.45
5:59.13
46.42
43.68


<< TOP >>
Konkurencja 2
22/4/2016 - 16:15
Mężczyzn, 400m dowolny25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków4:49.53393
50m:
100m:
31.88
1:06.65
31.88
34.77
150m:
200m:
1:43.20
2:20.24
36.55
37.04
250m:
300m:
2:57.84
3:36.40
37.60
38.56
350m:
400m:
4:13.98
4:49.53
37.58
35.55
2.Czerwiec Artur76Water Knights Zabierzów4:57.32363
50m:
100m:
32.25
1:07.54
32.25
35.29
150m:
200m:
1:44.41
2:22.14
36.87
37.73
250m:
300m:
3:00.61
3:39.62
38.47
39.01
350m:
400m:
4:19.29
4:57.32
39.67
38.03
3.Mytnik Grzegorz72Water Knights Zabierzów5:37.76248
50m:
100m:

1:17.98
150m:
200m:

2:43.15
250m:
300m:
3:26.24
4:10.41
43.09
44.17
350m:
400m:
4:55.18
5:37.76
44.77
42.58
4.Karbowiak Daniel88Water Knights Zabierzów6:03.26199
50m:
100m:
35.14
1:15.78
35.14
40.64
150m:
200m:
2:01.92
2:50.14
46.14
48.22
250m:
300m:
3:39.38
4:28.73
49.24
49.35
350m:
400m:
5:18.24
6:03.26
49.51
45.02

<< TOP >>
Konkurencja 2
22/4/2016 - 16:15
Mężczyzn, 400m dowolny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź4:06.86635
50m:
100m:
28.02
59.28
28.02
31.26
150m:
200m:
1:30.65
2:02.54
31.37
31.89
250m:
300m:
2:34.36
3:06.16
31.82
31.80
350m:
400m:
3:38.02
4:06.86
31.86
28.84
2.Stec Kacper99Kmita Zabierzów4:08.05626
50m:
100m:
28.35
59.18
28.35
30.83
150m:
200m:
1:30.68
2:02.64
31.50
31.96
250m:
300m:
2:34.48
3:06.30
31.84
31.82
350m:
400m:
3:37.73
4:08.05
31.43
30.32
3.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica4:09.92612
50m:
100m:
28.25
59.11
28.25
30.86
150m:
200m:
1:30.76
2:02.64
31.65
31.88
250m:
300m:
2:34.20
3:05.80
31.56
31.60
350m:
400m:
3:37.61
4:09.92
31.81
32.31
4.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź4:12.72592
50m:
100m:
29.06
59.85
29.06
30.79
150m:
200m:
1:31.32
2:03.59
31.47
32.27
250m:
300m:

3:07.85
350m:
400m:

4:12.72
5.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów4:19.70545
50m:
100m:
28.94
1:00.62
28.94
31.68
150m:
200m:
1:33.13
2:06.46
32.51
33.33
250m:
300m:
2:39.86
3:13.97
33.40
34.11
350m:
400m:
3:47.78
4:19.70
33.81
31.92
6.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica4:26.93502
50m:
100m:
29.45
1:02.48
29.45
33.03
150m:
200m:
1:36.27
2:10.28
33.79
34.01
250m:
300m:
2:44.87
3:18.97
34.59
34.10
350m:
400m:
3:53.37
4:26.93
34.40
33.56
7.Szynawa Oskar00Wodnik Siemianowice Śl.4:28.29495
50m:
100m:
29.52
1:02.82
29.52
33.30
150m:
200m:
1:36.98
2:11.47
34.16
34.49
250m:
300m:
2:45.83
3:20.99
34.36
35.16
350m:
400m:
3:55.82
4:28.29
34.83
32.47
8.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.4:31.46477
50m:
100m:
31.65
1:05.22
31.65
33.57
150m:
200m:
1:40.18
2:15.24
34.96
35.06
250m:
300m:
2:49.98
3:24.78
34.74
34.80
350m:
400m:
3:58.97
4:31.46
34.19
32.49
9.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów4:33.14469
50m:
100m:
29.57
1:02.73
29.57
33.16
150m:
200m:
1:37.84
2:13.51
35.11
35.67
250m:
300m:
2:49.22
3:25.19
35.71
35.97
350m:
400m:
3:59.91
4:33.14
34.72
33.23

<< TOP >>
Konkurencja 2
22/4/2016 - 16:15
Chłopców, 400m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Respondek Remingiusz01Piątka Chorzów4:22.31529
50m:
100m:
30.99
1:04.28
30.99
33.29
150m:
200m:
1:37.60
2:11.03
33.32
33.43
250m:
300m:
2:44.72
3:18.07
33.69
33.35
350m:
400m:
3:50.72
4:22.31
32.65
31.59
2.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków4:25.00513
50m:
100m:
30.07
1:02.71
30.07
32.64
150m:
200m:
1:35.96
2:10.23
33.25
34.27
250m:
300m:
2:44.41
3:18.55
34.18
34.14
350m:
400m:
3:51.82
4:25.00
33.27
33.18
3.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów4:26.96502
50m:
100m:
31.63
1:06.00
31.63
34.37
150m:
200m:
1:39.56
2:13.64
33.56
34.08
250m:
300m:
2:47.54
3:20.64
33.90
33.10
350m:
400m:
3:54.10
4:26.96
33.46
32.86
4.Majda Adam01Kmita Zabierzów4:34.18463
50m:
100m:
30.09
1:04.37
30.09
34.28
150m:
200m:
1:39.89
2:15.39
35.52
35.50
250m:
300m:
2:50.53
3:25.80
35.14
35.27
350m:
400m:
4:00.31
4:34.18
34.51
33.87
5.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków4:38.65441
50m:
100m:
31.31
1:06.85
31.31
35.54
150m:
200m:
1:42.20
2:17.42
35.35
35.22
250m:
300m:
2:53.16
3:28.85
35.74
35.69
350m:
400m:
4:04.73
4:38.65
35.88
33.92
6.Hansson Eric02Väsby Simsällskap4:38.85440
50m:
100m:
30.80
1:05.30
30.80
34.50
150m:
200m:
1:40.97
2:16.59
35.67
35.62
250m:
300m:
2:52.50
3:28.78
35.91
36.28
350m:
400m:
4:04.79
4:38.85
36.01
34.06
7.Nowak Jan02BOSiR Brzesko4:40.35433
50m:
100m:
30.51
1:04.82
30.51
34.31
150m:
200m:
1:40.90
2:16.92
36.08
36.02
250m:
300m:
2:52.99
3:29.29
36.07
36.30
350m:
400m:
4:06.25
4:40.35
36.96
34.10
8.Lerna William02Väsby Simsällskap4:43.72418
50m:
100m:
29.93
1:04.07
29.93
34.14
150m:
200m:
1:39.94
2:16.57
35.87
36.63
250m:
300m:
2:53.89
3:30.86
37.32
36.97
350m:
400m:
4:07.91
4:43.72
37.05
35.81
9.Batko Karol01SMS Galicja Kraków4:45.45411
50m:
100m:
31.77
1:08.22
31.77
36.45
150m:
200m:
1:45.01
2:22.68
36.79
37.67
250m:
300m:
3:00.41
3:35.99
37.73
35.58
350m:
400m:
4:11.33
4:45.45
35.34
34.12
10.Mazur Bartosz02Siemacha ASP Kraków4:45.69410
50m:
100m:
30.96
1:05.49
30.96
34.53
150m:
200m:
1:41.03
2:17.58
35.54
36.55
250m:
300m:
2:54.74
3:31.91
37.16
37.17
350m:
400m:
4:09.63
4:45.69
37.72
36.06
11.Kałuża Jakub02Bobry Dębica4:46.11408
50m:
100m:
31.85
1:06.76
31.85
34.91
150m:
200m:

2:20.39
250m:
300m:
2:57.52
3:34.48
37.13
36.96
350m:
400m:
4:11.51
4:46.11
37.03
34.60
12.Niedojad Aleksy01Piątka Chorzów4:47.69401
50m:
100m:
31.39
1:06.17
31.39
34.78
150m:
200m:
1:42.65
2:20.11
36.48
37.46
250m:
300m:
2:57.63
3:35.10
37.52
37.47
350m:
400m:
4:12.30
4:47.69
37.20
35.39
13.Stankiewicz Kacper02Siemacha ASP Kraków4:51.05387
50m:
100m:
33.22
1:10.36
33.22
37.14
150m:
200m:
1:47.00
2:23.72
36.64
36.72
250m:
300m:
3:01.07
3:38.32
37.35
37.25
350m:
400m:
4:15.73
4:51.05
37.41
35.32
14.Malina Szymon01Glosator Kraków4:51.68385
50m:
100m:
32.71
1:09.57
32.71
36.86
150m:
200m:
1:47.36
2:25.02
37.79
37.66
250m:
300m:
3:02.73
3:40.76
37.71
38.03
350m:
400m:
4:17.37
4:51.68
36.61
34.31
15.Jedryka Marceli02BOSiR Brzesko4:53.56377
50m:
100m:
31.42
1:06.64
31.42
35.22
150m:
200m:
1:43.61
2:21.48
36.97
37.87
250m:
300m:
2:58.86
3:37.23
37.38
38.37
350m:
400m:
4:15.83
4:53.56
38.60
37.73
16.Jędrszczyk Kacper02Siemacha ASP Kraków5:01.92347
50m:
100m:
34.20
1:12.22
34.20
38.02
150m:
200m:
1:50.94
2:29.49
38.72
38.55
250m:
300m:
3:08.57
3:48.47
39.08
39.90
350m:
400m:
4:27.31
5:01.92
38.84
34.61
17.Zawartka Jakub01Kmita Zabierzów5:04.74337
50m:
100m:
32.81
1:11.85
32.81
39.04
150m:
200m:
1:51.95
2:31.84
40.10
39.89
250m:
300m:

3:51.53
350m:
400m:
4:30.80
5:04.74
39.27
33.94
18.Docew Maksymilian02Wisła Kraków5:09.97321
50m:
100m:
34.64
1:12.47
34.64
37.83
150m:
200m:
1:52.10
2:31.86
39.63
39.76
250m:
300m:
3:12.44
3:52.25
40.58
39.81
350m:
400m:
4:32.27
5:09.97
40.02
37.70
19.Dutkiewicz Mikołaj01Siemacha ASP Kraków5:13.27311
50m:
100m:
34.63
1:13.74
34.63
39.11
150m:
200m:
1:53.72
2:34.13
39.98
40.41
250m:
300m:
3:14.16
3:54.53
40.03
40.37
350m:
400m:
4:34.71
5:13.27
40.18
38.56
20.Mytnik Michał02Kmita Zabierzów5:52.26218
50m:
100m:
38.51
1:22.29
38.51
43.78
150m:
200m:
2:07.18
2:52.10
44.89
44.92
250m:
300m:
3:37.50
4:23.79
45.40
46.29
350m:
400m:
5:09.02
5:52.26
45.23
43.24
21.Waga Mateusz02Kmita Zabierzów5:56.95210
50m:
100m:
37.75
1:19.29
37.75
41.54
150m:
200m:
2:04.13
2:50.28
44.84
46.15
250m:
300m:
3:36.79
4:23.67
46.51
46.88
350m:
400m:
5:10.63
5:56.95
46.96
46.32

<< TOP >>
Konkurencja 2
22/4/2016 - 16:15
Chłopców, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec4:35.57456
50m:
100m:
30.82
1:04.61
30.82
33.79
150m:
200m:
1:39.78
2:15.38
35.17
35.60
250m:
300m:
2:50.73
3:26.53
35.35
35.80
350m:
400m:
4:01.94
4:35.57
35.41
33.63
2.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice4:49.67393
50m:
100m:
32.01
1:07.85
32.01
35.84
150m:
200m:
1:44.19
2:21.49
36.34
37.30
250m:
300m:
2:59.08
3:37.10
37.59
38.02
350m:
400m:
4:14.12
4:49.67
37.02
35.55
3.Koryciński Kamil03Siemacha ASP Kraków4:50.19391
50m:
100m:
33.06
1:08.47
33.06
35.41
150m:
200m:
1:45.33
2:22.34
36.86
37.01
250m:
300m:
2:59.17
3:36.83
36.83
37.66
350m:
400m:
4:13.94
4:50.19
37.11
36.25
4.Hudzikowski Mateusz03Jedność 32 Przyszowice4:50.92388
50m:
100m:
32.84
1:08.84
32.84
36.00
150m:
200m:
1:45.53
2:22.52
36.69
36.99
250m:
300m:
2:59.98
3:37.51
37.46
37.53
350m:
400m:
4:14.96
4:50.92
37.45
35.96
5.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka4:52.47382
50m:
100m:
33.80
1:10.34
33.80
36.54
150m:
200m:
1:47.43
2:24.98
37.09
37.55
250m:
300m:
3:01.88
3:39.02
36.90
37.14
350m:
400m:
4:15.70
4:52.47
36.68
36.77
6.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry4:58.43359
50m:
100m:
33.00
1:10.94
33.00
37.94
150m:
200m:
1:50.05
2:28.21
39.11
38.16
250m:
300m:
3:06.11
3:44.06
37.90
37.95
350m:
400m:
4:22.30
4:58.43
38.24
36.13
7.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków5:00.70351
50m:
100m:
33.1433.14150m:
200m:
1:50.66250m:
300m:
3:09.18
3:48.47

39.29
350m:
400m:
4:26.20
5:00.70
37.73
34.50
8.Sikora Kacper03SMS Galicja Kraków5:06.02333
50m:
100m:
32.74
1:10.01
32.74
37.27
150m:
200m:
1:49.21
2:28.57
39.20
39.36
250m:
300m:
3:08.63
3:48.21
40.06
39.58
350m:
400m:
4:27.98
5:06.02
39.77
38.04
9.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków5:08.55325
50m:
100m:
33.32
1:12.41
33.32
39.09
150m:
200m:
1:52.20
2:32.45
39.79
40.25
250m:
300m:
3:12.15
3:52.17
39.70
40.02
350m:
400m:
4:31.09
5:08.55
38.92
37.46
10.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków5:10.34319
50m:
100m:
32.71
1:09.76
32.71
37.05
150m:
200m:
1:50.18
2:30.66
40.42
40.48
250m:
300m:
3:11.84
3:51.91
41.18
40.07
350m:
400m:
4:32.69
5:10.34
40.78
37.65
11.Majewski Maksym04Atut Częstochowa5:16.08302
50m:
100m:
33.58
1:12.74
33.58
39.16
150m:
200m:
1:54.20
2:35.74
41.46
41.54
250m:
300m:
3:18.18
3:57.53
42.44
39.35
350m:
400m:
4:38.52
5:16.08
40.99
37.56
12.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków5:16.57301
50m:
100m:
34.95
1:14.35
34.95
39.40
150m:
200m:
1:54.57
2:35.83
40.22
41.26
250m:
300m:
3:16.86
3:57.10
41.03
40.24
350m:
400m:
4:38.59
5:16.57
41.49
37.98
13.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków5:17.73298
50m:
100m:
35.00
1:15.64
35.00
40.64
150m:
200m:
1:55.48
2:36.70
39.84
41.22
250m:
300m:
3:18.06
3:58.17
41.36
40.11
350m:
400m:
4:39.86
5:17.73
41.69
37.87
14.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów5:18.64295
50m:
100m:
36.36
1:15.99
36.36
39.63
150m:
200m:
1:57.20
2:37.99
41.21
40.79
250m:
300m:
3:18.63
3:58.32
40.64
39.69
350m:
400m:
4:40.00
5:18.64
41.68
38.64
15.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków5:25.27277
50m:
100m:
36.56
1:17.81
36.56
41.25
150m:
200m:
1:59.32
2:40.92
41.51
41.60
250m:
300m:
3:23.25
4:04.52
42.33
41.27
350m:
400m:
4:45.68
5:25.27
41.16
39.59
16.Stręk Kacper04Siemacha ASP Kraków5:29.80266
50m:
100m:
36.07
1:18.43
36.07
42.36
150m:
200m:
2:01.11
2:43.38
42.68
42.27
250m:
300m:
3:25.73
4:08.39
42.35
42.66
350m:
400m:
4:49.79
5:29.80
41.40
40.01
17.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków5:39.55244
50m:
100m:
36.03
1:16.85
36.03
40.82
150m:
200m:
2:01.15
2:45.63
44.30
44.48
250m:
300m:
3:29.95
4:14.42
44.32
44.47
350m:
400m:
4:56.28
5:39.55
41.86
43.27
18.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów5:49.63223
50m:
100m:
38.42
1:23.01
38.42
44.59
150m:
200m:
2:08.26
2:52.95
45.25
44.69
250m:
300m:
3:38.38
4:25.84
45.43
47.46
350m:
400m:
5:09.86
5:49.63
44.02
39.77
19.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów6:01.12203
50m:
100m:
39.47
1:26.28
39.47
46.81
150m:
200m:
2:14.77
3:02.35
48.49
47.58
250m:
300m:
3:49.49
4:35.93
47.14
46.44
350m:
400m:
5:19.72
6:01.12
43.79
41.40


<< TOP >>
Konkurencja 3
22/4/2016 - 17:16
Kobiet, 400m zmienny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica5:42.63436
50m:
100m:
37.50
1:21.81
37.50
44.31
150m:
200m:
2:05.67
2:48.43
43.86
42.76
250m:
300m:
3:35.93
4:24.42
47.50
48.49
350m:
400m:
5:03.82
5:42.63
39.40
38.81
2.Podleśny Emilia00Wisła Kraków5:50.97405
50m:
100m:
36.50
1:20.73
36.50
44.23
150m:
200m:
2:06.88
2:50.75
46.15
43.87
250m:
300m:
3:38.76
4:28.32
48.01
49.56
350m:
400m:
5:10.51
5:50.97
42.19
40.46

<< TOP >>
Konkurencja 3
22/4/2016 - 17:16
Dziewcząt, 400m zmienny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice4:59.55652
50m:
100m:
30.68
1:06.78
30.68
36.10
150m:
200m:
1:45.08
2:22.92
38.30
37.84
250m:
300m:
3:06.88
3:51.56
43.96
44.68
350m:
400m:
4:26.26
4:59.55
34.70
33.29
2.Czornik Julia01Piątka Chorzów5:17.21549
50m:
100m:
33.80
1:12.79
33.80
38.99
150m:
200m:
1:52.58
2:31.66
39.79
39.08
250m:
300m:
3:17.36
4:04.10
45.70
46.74
350m:
400m:
4:42.11
5:17.21
38.01
35.10
3.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków5:18.23544
50m:
100m:
34.12
1:13.24
34.12
39.12
150m:
200m:
1:53.17
2:34.06
39.93
40.89
250m:
300m:
3:19.97
4:05.99
45.91
46.02
350m:
400m:
4:42.26
5:18.23
36.27
35.97
4.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków5:20.00535
50m:
100m:
33.38
1:10.33
33.38
36.95
150m:
200m:
1:52.05
2:33.32
41.72
41.27
250m:
300m:
3:18.74
4:06.75
45.42
48.01
350m:
400m:
4:44.67
5:20.00
37.92
35.33
5.Mucha Karolina01SMS Galicja Kraków5:27.18501
50m:
100m:
34.95
1:15.35
34.95
40.40
150m:
200m:
1:56.67
2:37.15
41.32
40.48
250m:
300m:
3:25.5148.36350m:
400m:
4:50.79
5:27.18

36.39
6.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała5:28.05497
50m:
100m:
33.51
1:11.61
33.51
38.10
150m:
200m:
1:53.80
2:34.94
42.19
41.14
250m:
300m:
3:24.02
4:13.63
49.08
49.61
350m:
400m:
4:52.45
5:28.05
38.82
35.60
7.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków5:29.64489
50m:
100m:
35.24
1:16.42
35.24
41.18
150m:
200m:
1:56.42
2:35.20
40.00
38.78
250m:
300m:
3:22.58
4:12.71
47.38
50.13
350m:
400m:
4:52.30
5:29.64
39.59
37.34
8.Rolnicka Oliwia01SMS Galicja Kraków5:36.21461
50m:
100m:
34.80
1:17.53
34.80
42.73
150m:
200m:
2:00.94
2:44.91
43.41
43.97
250m:
300m:
3:30.08
4:16.65
45.17
46.57
350m:
400m:
4:57.87
5:36.21
41.22
38.34
9.Cieślar Zuzanna01SMS Galicja Kraków5:37.66455
50m:
100m:
36.89
1:21.06
36.89
44.17
150m:
200m:
2:03.44
2:44.42
42.38
40.98
250m:
300m:
3:33.57
4:23.26
49.15
49.69
350m:
400m:
5:01.67
5:37.66
38.41
35.99
10.Björkén Julia01Väsby Simsällskap5:40.96442
50m:
100m:
35.45
1:17.04
35.45
41.59
150m:
200m:
2:02.28
2:48.57
45.24
46.29
250m:
300m:
3:35.29
4:22.80
46.72
47.51
350m:
400m:
5:02.46
5:40.96
39.66
38.50
11.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków5:43.79431
50m:
100m:
35.41
1:16.74
35.41
41.33
150m:
200m:
2:01.39
2:44.75
44.65
43.36
250m:
300m:
3:35.11
4:25.43
50.36
50.32
350m:
400m:
5:05.29
5:43.79
39.86
38.50
12.Glejzer Marcelina02Rekin Świebodzice5:44.61428
50m:
100m:
36.81
1:19.94
36.81
43.13
150m:
200m:
2:06.30
2:51.66
46.36
45.36
250m:
300m:
3:38.01
4:25.23
46.35
47.22
350m:
400m:
5:06.02
5:44.61
40.79
38.59
13.Proce Marta02Rekin Świebodzice5:44.71428
50m:
100m:
37.28
1:22.22
37.28
44.94
150m:
200m:
2:03.76
2:45.59
41.54
41.83
250m:
300m:
3:37.05
4:29.25
51.46
52.20
350m:
400m:
5:08.64
5:44.71
39.39
36.07
14.Grylewicz Zuzanna02Rekin Świebodzice5:45.92423
50m:
100m:
35.16
1:18.88
35.16
43.72
150m:
200m:

2:47.05
250m:
300m:
3:35.07
4:25.30
48.02
50.23
350m:
400m:
5:06.97
5:45.92
41.67
38.95

<< TOP >>
Konkurencja 3
22/4/2016 - 17:16
Dziewcząt, 400m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź5:02.30635
50m:
100m:
32.38
1:09.32
32.38
36.94
150m:
200m:
1:46.27
2:22.99
36.95
36.72
250m:
300m:
3:07.40
3:53.82
44.41
46.42
350m:
400m:
4:28.22
5:02.30
34.40
34.08
2.Peng Elin03Väsby Simsällskap5:18.78541
50m:
100m:
32.23
1:10.25
32.23
38.02
150m:
200m:
1:52.29
2:35.59
42.04
43.30
250m:
300m:
3:20.63
4:06.77
45.04
46.14
350m:
400m:
4:43.44
5:18.78
36.67
35.34
3.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków5:19.89536
50m:
100m:
32.62
1:12.02
32.62
39.40
150m:
200m:
1:54.51
2:36.17
42.49
41.66
250m:
300m:
3:19.25
4:04.65
43.08
45.40
350m:
400m:
4:42.45
5:19.89
37.80
37.44
4.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec5:21.60527
50m:
100m:
33.32
1:12.39
33.32
39.07
150m:
200m:
1:53.43
2:33.52
41.04
40.09
250m:
300m:
3:19.71
4:06.76
46.19
47.05
350m:
400m:
4:44.68
5:21.60
37.92
36.92
5.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry5:33.53472
50m:
100m:
34.20
1:16.01
34.20
41.81
150m:
200m:
2:03.47
2:47.03
47.46
43.56
250m:
300m:
3:31.05
4:16.33
44.02
45.28
350m:
400m:
4:56.61
5:33.53
40.28
36.92
6.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków5:46.78420
50m:
100m:
36.57
1:20.71
36.57
44.14
150m:
200m:
2:05.73
2:48.94
45.02
43.21
250m:
300m:
3:37.16
4:25.99
48.22
48.83
350m:
400m:
5:07.52
5:46.78
41.53
39.26
7.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec5:49.29411
50m:
100m:
36.68
1:20.07
36.68
43.39
150m:
200m:

2:48.65
250m:
300m:
3:41.42
4:33.36
52.77
51.94
350m:
400m:
5:12.39
5:49.29
39.03
36.90
8.Kosiec Małgorzata03Ondraszek Bielsko Biała5:51.10405
50m:
100m:
35.82
1:18.71
35.82
42.89
150m:
200m:
2:03.40
2:47.30
44.69
43.90
250m:
300m:
3:38.67
4:30.26
51.37
51.59
350m:
400m:
5:11.10
5:51.10
40.84
40.00
9.Schab Zuzanna03Wisła Kraków5:53.15398
50m:
100m:
35.56
1:18.21
35.56
42.65
150m:
200m:
2:04.42
2:50.62
46.21
46.20
250m:
300m:
3:39.26
4:29.20
48.64
49.94
350m:
400m:
5:13.19
5:53.15
43.99
39.96
10.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry6:01.17372
50m:
100m:
40.79
1:31.07
40.79
50.28
150m:
200m:
2:17.46
3:02.74
46.39
45.28
250m:
300m:
3:48.26
4:34.51
45.52
46.25
350m:
400m:
5:19.27
6:01.17
44.76
41.90


<< TOP >>
Konkurencja 4
22/4/2016 - 17:49
Mężczyzn, 400m zmienny25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jurek Przemysław81Bobry Dębica5:12.48428
50m:
100m:
29.57
1:03.93
29.57
34.36
150m:
200m:
1:45.96
2:27.55
42.03
41.59
250m:
300m:
3:15.05
4:02.91
47.50
47.86
350m:
400m:
4:38.41
5:12.48
35.50
34.07
2.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków5:52.75297
50m:
100m:
36.50
1:21.10
36.50
44.60
150m:
200m:
2:07.64
2:54.10
46.54
46.46
250m:
300m:
3:45.57
4:36.43
51.47
50.86
350m:
400m:
5:16.06
5:52.75
39.63
36.69

<< TOP >>
Konkurencja 4
22/4/2016 - 17:49
Mężczyzn, 400m zmienny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków4:42.91576
50m:
100m:
29.08
1:02.87
29.08
33.79
150m:
200m:
1:40.39
2:17.72
37.52
37.33
250m:
300m:
2:57.19
3:37.89
39.47
40.70
350m:
400m:
4:12.03
4:42.91
34.14
30.88
2.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków4:46.16557
50m:
100m:
30.22
1:05.12
30.22
34.90
150m:
200m:
1:40.08
2:15.12
34.96
35.04
250m:
300m:
2:57.35
3:39.57
42.23
42.22
350m:
400m:
4:13.26
4:46.16
33.69
32.90
3.Piętka Marcin99Wisła Kraków5:02.65471
50m:
100m:
31.42
1:09.11
31.42
37.69
150m:
200m:
1:48.89
2:28.45
39.78
39.56
250m:
300m:
3:10.43
3:53.15
41.98
42.72
350m:
400m:
4:29.71
5:02.65
36.56
32.94
4.Bator Kacper00Wisła Kraków5:09.71439
50m:
100m:
32.44
1:10.69
32.44
38.25
150m:
200m:
1:51.62
2:32.16
40.93
40.54
250m:
300m:
3:15.76
3:59.20
43.60
43.44
350m:
400m:
4:35.53
5:09.71
36.33
34.18
5.Sumara Konrad00Wisła Kraków5:21.23394
50m:
100m:
32.88
1:12.06
32.88
39.18
150m:
200m:
1:52.18
2:32.36
40.12
40.18
250m:
300m:
3:20.61
4:09.30
48.25
48.69
350m:
400m:
4:45.48
5:21.23
36.18
35.75

<< TOP >>
Konkurencja 4
22/4/2016 - 17:49
Chłopców, 400m zmienny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów4:42.05582
50m:
100m:
31.14
1:05.52
31.14
34.38
150m:
200m:
1:42.55
2:19.71
37.03
37.16
250m:
300m:
2:56.32
3:34.71
36.61
38.39
350m:
400m:
4:09.16
4:42.05
34.45
32.89
2.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów4:45.02564
50m:
100m:
29.55
1:02.89
29.55
33.34
150m:
200m:
1:41.51
2:19.21
38.62
37.70
250m:
300m:
2:59.86
3:41.13
40.65
41.27
350m:
400m:
4:13.89
4:45.02
32.76
31.13
3.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.5:01.63475
50m:
100m:
32.21
1:09.15
32.21
36.94
150m:
200m:
1:48.93
2:27.47
39.78
38.54
250m:
300m:
3:08.56
3:50.56
41.09
42.00
350m:
400m:
4:27.31
5:01.63
36.75
34.32
4.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków5:03.78465
50m:
100m:
31.75
1:08.11
31.75
36.36
150m:
200m:
1:47.45
2:25.98
39.34
38.53
250m:
300m:
3:09.43
3:53.71
43.45
44.28
350m:
400m:
4:29.75
5:03.78
36.04
34.03
5.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica5:10.47436
50m:
100m:
31.86
1:09.52
31.86
37.66
150m:
200m:
1:50.23
2:30.62
40.71
40.39
250m:
300m:
3:14.51
3:58.71
43.89
44.20
350m:
400m:
4:35.71
5:10.47
37.00
34.76
6.Niedojad Aleksy01Piątka Chorzów5:13.06425
50m:
100m:
33.18
1:11.15
33.18
37.97
150m:
200m:
1:52.90
2:33.60
41.75
40.70
250m:
300m:
3:16.56
3:59.89
42.96
43.33
350m:
400m:

5:13.06
7.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków5:13.69423
50m:
100m:
32.81
1:08.81
32.81
36.00
150m:
200m:
1:48.21
2:27.46
39.40
39.25
250m:
300m:
3:15.38
4:02.91
47.92
47.53
350m:
400m:
4:39.17
5:13.69
36.26
34.52
8.Gała Kornel02Górnik Sosnowiec5:15.45416
50m:
100m:
33.79
1:12.36
33.79
38.57
150m:
200m:
1:52.90
2:32.48
40.54
39.58
250m:
300m:
3:17.56
4:03.76
45.08
46.20
350m:
400m:
4:40.13
5:15.45
36.37
35.32
9.Sköld Theodor01Väsby Simsällskap5:17.71407
50m:
100m:
33.58
1:14.63
33.58
41.05
150m:
200m:
1:56.08
2:36.10
41.45
40.02
250m:
300m:
3:20.95
4:06.39
44.85
45.44
350m:
400m:
4:43.27
5:17.71
36.88
34.44
10.Maciąg Wojciech02Wisła Kraków5:18.78403
50m:
100m:
34.72
1:14.19
34.72
39.47
150m:
200m:
1:55.47
2:35.09
41.28
39.62
250m:
300m:
3:22.19
4:09.25
47.10
47.06
350m:
400m:
4:44.98
5:18.78
35.73
33.80
11.Szewc Bartłomiej02Bobry Dębica5:29.34365
50m:
100m:
33.85
1:13.02
33.85
39.17
150m:
200m:
1:53.77
2:34.01
40.75
40.24
250m:
300m:
3:21.95
4:10.74
47.94
48.79
350m:
400m:
4:49.51
5:29.34
38.77
39.83

<< TOP >>
Konkurencja 4
22/4/2016 - 17:49
Chłopców, 400m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry5:22.07390
50m:
100m:
34.18
1:14.28
34.18
40.10
150m:
200m:
1:56.44
2:37.97
42.16
41.53
250m:
300m:
3:25.05
4:12.59
47.08
47.54
350m:
400m:
4:48.45
5:22.07
35.86
33.62
2.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka5:22.11390
50m:
100m:
35.02
1:17.52
35.02
42.50
150m:
200m:
1:58.12
2:38.73
40.60
40.61
250m:
300m:
3:23.31
4:06.53
44.58
43.22
350m:
400m:
4:44.59
5:22.11
38.06
37.52
3.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków5:25.58378
50m:
100m:
33.19
1:12.73
33.19
39.54
150m:
200m:
1:55.08
2:36.97
42.35
41.89
250m:
300m:
3:23.42
4:11.12
46.45
47.70
350m:
400m:
4:48.38
5:25.58
37.26
37.20
4.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów5:26.44375
50m:
100m:
33.57
1:13.63
33.57
40.06
150m:
200m:
1:56.02
2:36.88
42.39
40.86
250m:
300m:
3:25.07
4:12.51
48.19
47.44
350m:
400m:
4:50.01
5:26.44
37.50
36.43
5.Daszkiewicz Michał03Ósemka Oświęcim5:27.98370
50m:
100m:
34.94
1:17.47
34.94
42.53
150m:
200m:
1:59.19
2:40.24
41.72
41.05
250m:
300m:
3:29.43
4:17.39
49.19
47.96
350m:
400m:
4:53.10
5:27.98
35.71
34.88
6.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków5:33.38352
50m:
100m:
34.78
1:16.06
34.78
41.28
150m:
200m:
2:01.07
2:44.47
45.01
43.40
250m:
300m:
3:32.89
4:20.57
48.42
47.68
350m:
400m:
4:58.95
5:33.38
38.38
34.43
Jachym Maciej03Rekin Świebodzice5:33.38352
50m:
100m:
36.26
1:19.79
36.26
43.53
150m:
200m:
2:03.96
2:46.57
44.17
42.61
250m:
300m:
3:31.66
4:16.71
45.09
45.05
350m:
400m:
4:55.89
5:33.38
39.18
37.49
8.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka5:40.22331
50m:
100m:
35.83
1:19.23
35.83
43.40
150m:
200m:
2:03.80
2:47.85
44.57
44.05
250m:
300m:
3:34.88
4:24.46
47.03
49.58
350m:
400m:
5:03.47
5:40.22
39.01
36.75
9.Szastak Błażej03Wisła Kraków5:52.97297
50m:
100m:
37.88
1:22.00
37.88
44.12
150m:
200m:
2:08.64
2:53.75
46.64
45.11
250m:
300m:

4:36.02
350m:
400m:
5:15.56
5:52.97
39.54
37.41
10.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków5:57.26286
50m:
100m:
40.11
1:28.50
40.11
48.39
150m:
200m:
2:13.56
2:58.64
45.06
45.08
250m:
300m:
3:45.14
4:32.81
46.50
47.67
350m:
400m:
5:16.40
5:57.26
43.59
40.86


<< TOP >>
Konkurencja 5
22/4/2016 - 18:23
Kobiet, 800m dowolny25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Smętkiewicz Aleksandra87Water Knights Zabierzów15:17.70142
50m:
100m:
150m:
200m:
47.50
1:41.05
2:38.61
3:37.02
47.50
53.55
57.56
58.41
250m:
300m:
350m:
400m:
4:36.17
5:34.18
6:33.23
7:31.69
59.15
58.01
59.05
58.46
450m:
500m:
550m:
600m:
8:31.00
9:30.20
10:28.28
11:27.23
59.31
59.20
58.08
58.95
650m:
700m:
750m:
800m:
12:25.83
13:22.67
14:20.18
15:17.70
58.60
56.84
57.51
57.52

<< TOP >>
Konkurencja 5
22/4/2016 - 18:23
Dziewcząt, 800m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec9:00.08699
50m:
100m:
150m:
200m:
31.33
1:04.85
1:38.93
2:13.04
31.33
33.52
34.08
34.11
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.51
3:21.94
3:56.27
4:30.22
34.47
34.43
34.33
33.95
450m:
500m:
550m:
600m:
5:04.07
5:38.16
6:12.70
6:46.92
33.85
34.09
34.54
34.22
650m:
700m:
750m:
800m:
7:20.41
7:54.23
8:28.02
9:00.08
33.49
33.82
33.79
32.06
2.Andersson Tova01Väsby Simsällskap9:32.93585
50m:
100m:
150m:
200m:
30.77
1:05.58
1:41.19
2:17.37
30.77
34.81
35.61
36.18
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.11
3:30.36
4:06.80
4:43.31
36.74
36.25
36.44
36.51
450m:
500m:
550m:
600m:
5:20.37
5:56.67
6:33.35
37.06
36.30
36.68
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.27
8:22.56
8:58.90
9:32.93

36.29
36.34
34.03
3.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków9:42.28557
50m:
100m:
150m:
200m:
32.30
1:07.71
1:43.77
2:20.23
32.30
35.41
36.06
36.46
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.87
3:33.94
4:10.40
4:47.22
36.64
37.07
36.46
36.82
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.07
6:01.60
6:38.44
7:16.36
36.85
37.53
36.84
37.92
650m:
700m:
750m:
800m:
7:53.72
8:31.41
9:08.47
9:42.28
37.36
37.69
37.06
33.81
4.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała9:43.53554
50m:
100m:
150m:
200m:
32.20
1:07.52
1:43.66
2:20.18
32.20
35.32
36.14
36.52
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.90
3:33.61
4:10.34
4:47.60
36.72
36.71
36.73
37.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.35
6:01.46
6:38.68
7:16.26
36.75
37.11
37.22
37.58
650m:
700m:
750m:
800m:
7:53.29
8:30.73
9:08.10
9:43.53
37.03
37.44
37.37
35.43
5.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko9:47.10544
50m:
100m:
150m:
200m:
32.92
1:09.46
1:46.06
2:23.26
32.92
36.54
36.60
37.20
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.67
3:37.34
4:14.63
4:51.89
37.41
36.67
37.29
37.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:29.24
6:06.50
6:43.58
7:20.70
37.35
37.26
37.08
37.12
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.38
8:35.74
9:13.51
9:47.10
37.68
37.36
37.77
33.59
6.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków9:47.57542
50m:
100m:
150m:
200m:
32.48
1:08.73
1:45.11
2:22.15
32.48
36.25
36.38
37.04
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.61
3:35.54
4:12.65
4:50.50
36.46
36.93
37.11
37.85
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.50
6:06.22
6:43.33
7:20.99
38.00
37.72
37.11
37.66
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.72
8:37.63
9:14.88
9:47.57
38.73
37.91
37.25
32.69
7.Kosińska Dominika01Piątka Chorzów9:54.73523
50m:
100m:
150m:
200m:
33.90

1:47.07
2:24.56
33.90


37.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.25
3:39.91
4:17.92
4:55.69
37.69
37.66
38.01
37.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.94
6:12.07
6:50.05
7:27.57
38.25
38.13
37.98
37.52
650m:
700m:
750m:
800m:
8:05.36
8:43.04
9:20.19
9:54.73
37.79
37.68
37.15
34.54
8.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków10:00.32509
50m:
100m:
150m:
200m:
33.90
1:10.03
1:47.21
2:24.68
33.90
36.13
37.18
37.47
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.56
3:40.09
4:18.21
4:56.34
37.88
37.53
38.12
38.13
450m:
500m:
550m:
600m:
5:34.33
6:12.66
6:50.94
7:29.08
37.99
38.33
38.28
38.14
650m:
700m:
750m:
800m:
8:07.30
8:45.92
9:24.05
10:00.32
38.22
38.62
38.13
36.27
9.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Grn.10:10.11484
50m:
100m:
150m:
200m:
34.21
1:10.81
1:48.18
2:26.16
34.21
36.60
37.37
37.98
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.45
3:43.05
4:22.28
5:01.19
38.29
38.60
39.23
38.91
450m:
500m:
550m:
600m:
5:39.94
6:18.88
6:57.70
7:36.34
38.75
38.94
38.82
38.64
650m:
700m:
750m:
800m:
8:14.97
8:53.90
9:32.70
10:10.11
38.63
38.93
38.80
37.41
10.Dedo Katarzyna02Siemacha ASP Kraków10:10.99482
50m:
100m:
150m:
200m:
34.51


2:29.98
34.51250m:
300m:
350m:
400m:

3:48.02
4:26.98


38.96
450m:
500m:
550m:
600m:
5:44.27
6:23.05
7:01.75
7:40.15

38.78
38.70
38.40
650m:
700m:
750m:
800m:
8:18.18
8:56.63
9:34.29
10:10.99
38.03
38.45
37.66
36.70
11.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków10:24.93451
50m:
100m:
150m:
200m:
35.99
1:15.25
1:55.31
2:35.30
35.99
39.26
40.06
39.99
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.44
3:53.59
4:33.11
5:12.12
39.14
39.15
39.52
39.01
450m:
500m:
550m:
600m:
5:51.63
6:30.87
7:09.82
7:48.93
39.51
39.24
38.95
39.11
650m:
700m:
750m:
800m:
8:28.61
9:08.48
9:48.09
10:24.93
39.68
39.87
39.61
36.84
12.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.10:33.13433
50m:
100m:
150m:
200m:
34.80
1:12.49
1:51.17
2:31.00
34.80
37.69
38.68
39.83
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.15
3:51.84
4:32.87
5:13.40
40.15
40.69
41.03
40.53
450m:
500m:
550m:
600m:
5:53.58
6:34.10
7:14.43
7:54.86
40.18
40.52
40.33
40.43
650m:
700m:
750m:
800m:
8:35.47
9:15.46
9:55.06
10:33.13
40.61
39.99
39.60
38.07

<< TOP >>
Konkurencja 5
22/4/2016 - 18:23
Dziewcząt, 800m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź9:12.50653
50m:
100m:
150m:
200m:
32.53
1:07.95
1:42.58
2:17.25
32.53
35.42
34.63
34.67
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.23
3:27.23
4:01.49
4:36.51
34.98
35.00
34.26
35.02
450m:
500m:
550m:
600m:
5:11.70
5:46.83
6:21.39
6:56.35
35.19
35.13
34.56
34.96
650m:
700m:
750m:
800m:
7:30.33
8:05.05
8:39.44
9:12.50
33.98
34.72
34.39
33.06
2.Swaczyna Magdalena03Jedność 32 Przyszowice9:54.99522
50m:
100m:
150m:
200m:
33.19
1:09.61
1:46.81
2:24.75
33.19
36.42
37.20
37.94
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.61
3:40.37
4:19.05
4:56.91
37.86
37.76
38.68
37.86
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.46
6:13.37
6:51.10
7:28.41
38.55
37.91
37.73
37.31
650m:
700m:
750m:
800m:
8:05.93
8:42.53
9:19.57
9:54.99
37.52
36.60
37.04
35.42
3.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec10:16.53469
50m:
100m:
150m:
200m:
35.00
1:13.71
1:53.01
2:32.31
35.00
38.71
39.30
39.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:12.17
3:51.06
4:29.97
5:08.68
39.86
38.89
38.91
38.71
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.34
6:27.20
7:06.10
7:44.84
39.66
38.86
38.90
38.74
650m:
700m:
750m:
800m:
8:23.13
9:01.81
9:39.79
10:16.53
38.29
38.68
37.98
36.74
4.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn.10:22.86455
50m:
100m:
150m:
200m:
34.35
1:11.62
1:50.29
2:29.46
34.35
37.27
38.67
39.17
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.82
3:47.93
4:27.51
5:07.43
39.36
39.11
39.58
39.92
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.45
6:27.80
7:08.14
7:48.46
40.02
40.35
40.34
40.32
650m:
700m:
750m:
800m:
8:28.88
9:08.45
9:47.16
10:22.86
40.42
39.57
38.71
35.70
5.Krusińska Wiktoria03Park Wodny Tarn. Góry10:32.45435
50m:
100m:
150m:
200m:

1:12.42

1:52.27
250m:
300m:
350m:
400m:

3:51.82
4:31.92
5:12.26


40.10
40.34
450m:
500m:
550m:
600m:

6:32.57
7:12.84
7:52.73


40.27
39.89
650m:
700m:
750m:
800m:
8:33.34
9:13.73

10:32.45
40.61
40.39
6.Chabałowska Ewa03SMS Galicja Kraków10:42.70414
50m:
100m:
150m:
200m:
36.64
1:16.32
1:57.17
2:37.81
36.64
39.68
40.85
40.64
250m:
300m:
350m:
400m:
3:18.14
3:58.88
4:39.14
5:19.70
40.33
40.74
40.26
40.56
450m:
500m:
550m:
600m:
6:00.14
6:40.29
7:21.04
8:02.06
40.44
40.15
40.75
41.02
650m:
700m:
750m:
800m:
8:42.88
9:23.32
10:03.52
10:42.70
40.82
40.44
40.20
39.18
7.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków11:59.40295
50m:
100m:
150m:
200m:
38.66
1:21.25
2:04.10
2:48.58
38.66
42.59
42.85
44.48
250m:
300m:
350m:
400m:
3:33.44
4:18.60
5:03.96
5:49.82
44.86
45.16
45.36
45.86
450m:
500m:
550m:
600m:
6:36.22
7:22.21
8:08.49
8:54.23
46.40
45.99
46.28
45.74
650m:
700m:
750m:
800m:
9:41.13
10:27.44
11:14.83
11:59.40
46.90
46.31
47.39
44.57
8.Dela Natalia04Atut Częstochowa12:53.09238
50m:
100m:
150m:
200m:
40.29
1:26.62
2:14.62
3:03.74
40.29
46.33
48.00
49.12
250m:
300m:
350m:
400m:
3:53.69
4:44.16
5:34.11
6:24.32
49.95
50.47
49.95
50.21
450m:
500m:
550m:
600m:
7:14.96
8:05.01
8:54.62
9:43.33
50.64
50.05
49.61
48.71
650m:
700m:
750m:
800m:
10:31.52
11:19.13
12:07.21
12:53.09
48.19
47.61
48.08
45.88


<< TOP >>
Konkurencja 6
22/4/2016 - 19:09
Chłopców, 800m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź9:05.85536
50m:
100m:
150m:
200m:
30.38
1:03.80
1:37.71
2:11.79
30.38
33.42
33.91
34.08
250m:
300m:
350m:
400m:
2:46.03
3:20.07
3:54.96
4:29.87
34.24
34.04
34.89
34.91
450m:
500m:
550m:
600m:
5:04.23
5:38.50
6:13.50
6:48.37
34.36
34.27
35.00
34.87
650m:
700m:
750m:
800m:
7:22.61
7:57.31
8:31.83
9:05.85
34.24
34.70
34.52
34.02
2.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków9:26.60479
50m:
100m:
150m:
200m:
32.03
1:06.64
1:41.38
2:16.76
32.03
34.61
34.74
35.38
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.45
3:27.90
4:03.83
4:39.73
35.69
35.45
35.93
35.90
450m:
500m:
550m:
600m:
5:16.28
5:52.18
6:28.04
7:04.41
36.55
35.90
35.86
36.37
650m:
700m:
750m:
800m:
7:40.31
8:15.93
8:52.11
9:26.60
35.90
35.62
36.18
34.49
3.Swojnóg Igor03Park Wodny Tarn. Góry9:29.34472
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.67
3:28.37

36.70
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:

7:43.00

9:29.34
4.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów9:46.70431
50m:
100m:
150m:
200m:
32.46
1:09.82
1:47.53
2:24.59
32.46
37.36
37.71
37.06
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.03
3:38.27
4:15.03
4:51.31
36.44
37.24
36.76
36.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.68

6:42.06
7:18.65
36.37


36.59
650m:
700m:
750m:
800m:
7:56.29
8:35.74
9:13.79
9:46.70
37.64
39.45
38.05
32.91
5.Hudzikowski Mateusz03Jedność 32 Przyszowice9:49.59425
50m:
100m:
150m:
200m:
34.00
1:10.55
1:47.32
2:24.31
34.00
36.55
36.77
36.99
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.33
3:38.52
4:15.65
4:52.84
37.02
37.19
37.13
37.19
450m:
500m:
550m:
600m:
5:29.64
6:06.77
6:44.05
7:21.38
36.80
37.13
37.28
37.33
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.74
8:36.00
9:13.21
9:49.59
37.36
37.26
37.21
36.38
6.Sieprawski Roch03Ósemka Oświęcim10:03.85395
50m:
100m:
150m:
200m:
32.60
1:09.51
1:46.89
2:23.90
32.60
36.91
37.38
37.01
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.40
3:39.36
4:18.00
4:55.67
37.50
37.96
38.64
37.67
450m:
500m:
550m:
600m:
5:34.01
6:12.50
6:51.18
7:29.85
38.34
38.49
38.68
38.67
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.80
8:48.68
9:27.52
10:03.85
39.95
38.88
38.84
36.33
7.Karpiński Jakub03Park Wodny Tarn. Góry10:05.63392
50m:
100m:
150m:
200m:
31.77
1:05.88
1:40.24
2:15.84
31.77
34.11
34.36
35.60
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.94
3:28.64
4:05.33
4:42.75
36.10
36.70
36.69
37.42
450m:
500m:
550m:
600m:
5:21.42
6:01.21
6:41.26
7:21.65
38.67
39.79
40.05
40.39
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.85
8:44.36
9:26.02
10:05.63
41.20
41.51
41.66
39.61
8.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka10:18.41368
50m:
100m:
150m:
200m:
34.08
1:11.06
1:49.35
2:27.59
34.08
36.98
38.29
38.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.86
3:44.68
4:23.44
5:02.56
38.27
38.82
38.76
39.12
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.63
6:21.39
7:01.02
7:40.56
39.07
39.76
39.63
39.54
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.03
8:59.81
9:39.32
10:18.41
39.47
39.78
39.51
39.09
9.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko10:18.61368
50m:
100m:
150m:
200m:
33.98
1:11.86
1:50.53
2:28.75
33.98
37.88
38.67
38.22
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.64
3:46.89
4:26.27
5:05.75
38.89
39.25
39.38
39.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:45.43
6:25.20
7:05.32
7:44.53
39.68
39.77
40.12
39.21
650m:
700m:
750m:
800m:
8:24.25
9:04.34
9:43.30
10:18.61
39.72
40.09
38.96
35.31
10.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry10:37.50336
50m:
100m:
150m:
200m:
35.60
1:14.86
1:54.77
2:35.10
35.60
39.26
39.91
40.33
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.93
3:55.28
4:35.63
5:16.28
39.83
40.35
40.35
40.65
450m:
500m:
550m:
600m:
5:56.20
6:37.17
7:17.72
7:57.94
39.92
40.97
40.55
40.22
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.09
9:18.42
9:59.57
10:37.50
40.15
40.33
41.15
37.93
11.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków10:45.05324
50m:
100m:
150m:
200m:
35.65
1:15.52
1:56.35
2:37.92
35.65
39.87
40.83
41.57
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.18
3:59.85
4:41.51
5:21.75
41.26
40.67
41.66
40.24
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.67
6:43.80
7:24.15
8:04.86
40.92
41.13
40.35
40.71
650m:
700m:
750m:
800m:
8:45.70
9:27.20
10:07.29
10:45.05
40.84
41.50
40.09
37.76
12.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry11:31.62263
50m:
100m:
150m:
200m:
36.69
1:18.47
2:01.29
2:45.19
36.69
41.78
42.82
43.90
250m:
300m:
350m:
400m:
3:29.30
4:13.10
4:57.24
5:41.76
44.11
43.80
44.14
44.52
450m:
500m:
550m:
600m:
6:25.86
7:09.82
7:53.54
8:37.58
44.10
43.96
43.72
44.04
650m:
700m:
750m:
800m:
9:21.95
10:06.27
10:49.58
11:31.62
44.37
44.32
43.31
42.04
13.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry11:53.34240
50m:
100m:
150m:
200m:
39.45
1:24.73
2:09.93
2:56.87
39.45
45.28
45.20
46.94
250m:
300m:
350m:
400m:
3:41.44
4:26.87
5:13.81
5:59.23
44.57
45.43
46.94
45.42
450m:
500m:
550m:
600m:
6:44.73
7:30.31
8:15.01
8:59.63
45.50
45.58
44.70
44.62
650m:
700m:
750m:
800m:
9:44.56
10:29.02
11:11.57
11:53.34
44.93
44.46
42.55
41.77
14.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry12:14.97219
50m:
100m:
150m:
200m:
38.80
1:23.83
38.80
45.03
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.82

4:30.30
5:17.41



47.11
450m:
500m:
550m:
600m:
6:05.53
7:39.12
8:26.92
9:12.79
48.12
1:33.59
47.80
45.87
650m:
700m:
750m:
800m:
9:59.15
10:41.78
11:27.45
12:14.97
46.36
42.63
45.67
47.52


<< TOP >>
Konkurencja 7
22/4/2016 - 19:44
Mężczyzn, 1500m dowolny25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Czerwiec Artur76Water Knights Zabierzów19:48.75365
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.01
1:11.20
1:49.62
2:28.12
3:06.62
3:46.05
4:25.09
5:05.18
34.01
37.19
38.42
38.50
38.50
39.43
39.04
40.09
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:45.61
6:25.66
7:05.56
7:45.99
8:26.05
9:06.02
9:46.36
10:26.78
40.43
40.05
39.90
40.43
40.06
39.97
40.34
40.42
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:07.00
11:47.36
12:27.51
13:08.16
13:48.35
14:29.11
15:09.19
15:49.60
40.22
40.36
40.15
40.65
40.19
40.76
40.08
40.41
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:30.34
17:11.02
17:51.38
18:31.55
19:11.00
19:48.75
40.74
40.68
40.36
40.17
39.45
37.75
2.Okarmus Igor76Water Knights Zabierzów20:07.40349
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.98
1:11.21
1:50.16
2:29.50
3:09.51
3:49.71
4:30.16
5:10.61
33.98
37.23
38.95
39.34
40.01
40.20
40.45
40.45
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:51.06
6:31.41
7:12.07
7:52.73
8:33.41
9:14.21
9:54.85
10:35.48
40.45
40.35
40.66
40.66
40.68
40.80
40.64
40.63
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:16.16
11:56.63
12:38.58
13:19.76
14:00.94
14:42.03
15:23.02
16:03.97
40.68
40.47
41.95
41.18
41.18
41.09
40.99
40.95
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:45.04
17:25.87
18:06.94
18:47.90
19:29.08
20:07.40
41.07
40.83
41.07
40.96
41.18
38.32
3.Mytnik Grzegorz72Water Knights Zabierzów22:25.42252
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
38.01
1:20.86
2:04.53
2:48.53
3:32.74
38.01
42.85
43.67
44.00
44.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:46.64
6:31.20
7:16.30

8:46.17

10:17.75
11:03.72

44.56
45.10




45.97
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:49.23

14:50.57
15:35.29

17:07.54
17:52.93
18:38.75
45.51


44.72


45.39
45.82
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:




21:41.71
22:25.42





43.71
4.Karbowiak Daniel88Water Knights Zabierzów25:18.13175
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
38.98
1:23.99
2:12.29
3:00.98
3:51.04
4:42.02
5:33.40
6:24.68
38.98
45.01
48.30
48.69
50.06
50.98
51.38
51.28
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:16.50
8:09.56
9:00.94
9:54.02
10:47.16
11:39.55
12:32.55
13:25.37
51.82
53.06
51.38
53.08
53.14
52.39
53.00
52.82
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:17.76
15:10.18
16:02.00
16:52.76
17:44.06
18:33.28
19:24.83
20:16.41
52.39
52.42
51.82
50.76
51.30
49.22
51.55
51.58
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
21:08.86
22:01.22
22:53.00
23:43.50
24:34.37
25:18.13
52.45
52.36
51.78
50.50
50.87
43.76
Zając Tomasz78Water Knights Zabierzów25:18.13175
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
41.86
1:26.15
2:15.32
3:05.40
3:55.65
4:47.90
5:38.86
6:29.98
41.86
44.29
49.17
50.08
50.25
52.25
50.96
51.12
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:21.08
8:11.96
9:03.16
9:54.38
10:44.74
11:35.31
12:26.29
13:17.04
51.10
50.88
51.20
51.22
50.36
50.57
50.98
50.75
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:08.21
14:59.39
15:50.76
16:42.48
17:33.93
18:24.70
19:16.38
20:08.22
51.17
51.18
51.37
51.72
51.45
50.77
51.68
51.84
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
20:59.18
21:51.31
22:42.82
23:33.39
24:24.89
25:18.13
50.96
52.13
51.51
50.57
51.50
53.24
6.Saliba Joseph71Water Knights Zabierzów25:59.16162
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
43.57
1:31.12
2:20.61
3:11.77
4:02.74
4:54.49
5:47.08
6:39.49
43.57
47.55
49.49
51.16
50.97
51.75
52.59
52.41
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.97
8:25.19
9:18.20
10:11.45
11:04.45
11:57.88
12:51.69
13:45.39
52.48
53.22
53.01
53.25
53.00
53.43
53.81
53.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:39.51
15:32.59
16:25.41
17:18.45
18:11.06
19:03.08
19:54.97
20:47.72
54.12
53.08
52.82
53.04
52.61
52.02
51.89
52.75
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
21:40.37
22:33.11
23:24.72
24:16.52
25:08.33
25:59.16
52.65
52.74
51.61
51.80
51.81
50.83
7.Ziółko Maciej78Water Knights Zabierzów26:57.99145
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
41.29
1:27.55
2:18.37
3:09.59
4:01.92
4:55.66
5:49.72
6:43.91
41.29
46.26
50.82
51.22
52.33
53.74
54.06
54.19
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:

8:32.63
9:26.59
10:21.27
11:16.11
12:10.10
13:05.76
13:59.60


53.96
54.68
54.84
53.99
55.66
53.84
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:54.39
15:49.59
16:45.37
17:41.53
18:36.70
19:33.47
20:26.92
21:22.54
54.79
55.20
55.78
56.16
55.17
56.77
53.45
55.62
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
22:18.47
23:14.34
24:10.09
25:06.96
26:03.10
26:57.99
55.93
55.87
55.75
56.87
56.14
54.89

<< TOP >>
Konkurencja 7
22/4/2016 - 19:44
Mężczyzn, 1500m dowolny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź15:59.85694
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.06
59.55
1:31.40
2:03.29
2:35.24
3:07.39
3:39.43
4:11.52
28.06
31.49
31.85
31.89
31.95
32.15
32.04
32.09
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:43.48
5:15.79
5:48.15
6:20.50
6:52.80
7:25.51
7:57.42
8:29.70
31.96
32.31
32.36
32.35
32.30
32.71
31.91
32.28
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:01.88
9:34.48
10:06.79
10:39.19
11:11.46
11:44.24
12:16.33
12:48.96
32.18
32.60
32.31
32.40
32.27
32.78
32.09
32.63
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:21.37
13:53.76
14:25.93
14:58.56
15:30.56
15:59.85
32.41
32.39
32.17
32.63
32.00
29.29
2.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce16:08.35676
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.36
1:01.52
1:34.07
2:05.67
2:37.58
3:10.14
3:41.85
4:14.35
29.36
32.16
32.55
31.60
31.91
32.56
31.71
32.50
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:47.14
5:19.51
5:52.14
6:24.28
6:56.82
7:29.63
8:01.85
8:34.68
32.79
32.37
32.63
32.14
32.54
32.81
32.22
32.83
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:06.83
9:38.93
10:11.50
10:44.00
11:16.63
11:49.65
12:21.68
12:54.96
32.15
32.10
32.57
32.50
32.63
33.02
32.03
33.28
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:27.82
14:00.50
14:34.24
15:06.68
15:38.22
16:08.35
32.86
32.68
33.74
32.44
31.54
30.13
3.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce17:02.69574
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.37
1:02.14
1:34.77
2:07.52
2:41.56
3:15.79
3:50.18
4:24.34
29.37
32.77
32.63
32.75
34.04
34.23
34.39
34.16
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:58.70
5:33.08
6:08.38
6:43.27
7:18.04
7:52.73
8:27.52
9:02.42
34.36
34.38
35.30
34.89
34.77
34.69
34.79
34.90
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.31
10:12.28
10:46.98
11:22.10
11:56.87
12:31.97
13:06.21
13:40.71
34.89
34.97
34.70
35.12
34.77
35.10
34.24
34.50
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:15.18
14:49.54
15:24.35
15:58.64
16:31.46
17:02.69
34.47
34.36
34.81
34.29
32.82
31.23

<< TOP >>
Konkurencja 7
22/4/2016 - 19:44
Chłopców, 1500m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce16:24.19644
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.10
1:01.59
1:33.56
2:06.36
2:39.09
3:11.95
3:44.76
4:17.71
29.10
32.49
31.97
32.80
32.73
32.86
32.81
32.95
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:50.88
5:24.07
5:57.12
6:30.31
7:03.28
7:36.22
8:09.12
8:41.96
33.17
33.19
33.05
33.19
32.97
32.94
32.90
32.84
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:14.83
9:47.68
10:21.40
10:54.42
11:27.79
12:00.56
12:33.81
13:07.19
32.87
32.85
33.72
33.02
33.37
32.77
33.25
33.38
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:40.42
14:13.47
14:46.54
15:19.61
15:52.71
16:24.19
33.23
33.05
33.07
33.07
33.10
31.48
2.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków17:11.48559
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.79
1:03.04
1:36.92
2:11.18
2:45.29
3:19.80
3:54.32
4:28.85
29.79
33.25
33.88
34.26
34.11
34.51
34.52
34.53
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:03.26
5:38.19
6:12.79
6:47.55
7:22.64
7:57.16
8:32.32
34.41
34.93
34.60
34.76
35.09
34.52
35.16
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:40.96
10:15.70
10:50.44
11:24.72
11:59.68
12:34.86
13:09.39
13:43.91

34.74
34.74
34.28
34.96
35.18
34.53
34.52
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:18.61
14:53.51
15:28.62
16:03.84
16:38.41
17:11.48
34.70
34.90
35.11
35.22
34.57
33.07
3.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków17:25.45537
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.04
1:03.87
1:38.51
2:13.23


3:57.98
4:32.82
30.04
33.83
34.64
34.72



34.84
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:07.99
5:42.99

6:53.63

8:04.23
8:39.16
9:14.21
35.17
35.00




34.93
35.05
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:

10:24.63
10:59.75
11:35.30
12:10.44
12:45.80
13:21.32
13:57.16


35.12
35.55
35.14
35.36
35.52
35.84
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:32.79
15:07.97
15:43.16
16:18.37
16:53.05
17:25.45
35.63
35.18
35.19
35.21
34.68
32.40
4.Melinder Martin01Väsby Simsällskap17:26.42536
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.78
1:04.60
1:39.64
2:14.22
2:49.08
3:24.05
3:59.61
4:34.22
30.78
33.82
35.04
34.58
34.86
34.97
35.56
34.61
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.20
5:44.48
6:19.60
6:54.53
7:30.32
8:05.71
8:41.20
9:16.13
34.98
35.28
35.12
34.93
35.79
35.39
35.49
34.93
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:51.01
10:26.48
11:01.73
11:37.00
12:12.44
12:47.94
13:23.25
13:58.90
34.88
35.47
35.25
35.27
35.44
35.50
35.31
35.65
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:33.98
15:08.47
15:43.45
16:18.96
16:53.45
17:26.42
35.08
34.49
34.98
35.51
34.49
32.97
5.Respondek Remingiusz01Piątka Chorzów17:28.07533
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.50
1:07.62
1:42.59
2:17.94
2:53.09
3:28.36
4:03.50
4:38.46
32.50
35.12
34.97
35.35
35.15
35.27
35.14
34.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:13.78
5:49.35
6:24.49
6:59.63
7:35.17
8:10.65
8:45.90
9:20.88
35.32
35.57
35.14
35.14
35.54
35.48
35.25
34.98
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:56.15
10:32.01
11:07.31
11:42.80
12:18.08
12:53.00
13:28.08
14:03.21
35.27
35.86
35.30
35.49
35.28
34.92
35.08
35.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:38.46
15:13.12
15:47.32
16:21.79
16:55.69
17:28.07
35.25
34.66
34.20
34.47
33.90
32.38
6.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków18:03.96482
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.40
1:07.67
1:43.27
2:19.32
2:55.38
3:31.56
4:08.11
4:45.16
32.40
35.27
35.60
36.05
36.06
36.18
36.55
37.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:21.91
5:58.64
6:35.99
7:12.85
7:48.67
8:25.54
9:02.14
9:38.84
36.75
36.73
37.35
36.86
35.82
36.87
36.60
36.70
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:15.99
10:53.33
11:29.66
12:06.65
12:42.65
13:19.08
13:56.19
14:32.79
37.15
37.34
36.33
36.99
36.00
36.43
37.11
36.60
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:08.42
15:43.75
16:19.69
16:55.34
17:30.51
18:03.96
35.63
35.33
35.94
35.65
35.17
33.45
7.Nowak Jan02BOSiR Brzesko18:18.54463
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.46
1:07.27
1:43.13
2:18.97
2:55.54
3:31.90
4:08.58
4:44.52
31.46
35.81
35.86
35.84
36.57
36.36
36.68
35.94
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:20.95
5:58.26
6:35.66
7:13.09
7:50.66
8:27.64
9:04.87
9:41.67
36.43
37.31
37.40
37.43
37.57
36.98
37.23
36.80
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:19.54
10:56.97
11:34.30
12:10.54
12:47.76
13:25.21
14:02.45
14:39.72
37.87
37.43
37.33
36.24
37.22
37.45
37.24
37.27
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:17.31
15:54.53
16:31.47
17:07.65
17:44.45
18:18.54
37.59
37.22
36.94
36.18
36.80
34.09
8.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków18:33.92444
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.38
1:08.40
1:44.35
2:20.26
2:56.15
3:32.49
4:08.71
4:45.31
32.38
36.02
35.95
35.91
35.89
36.34
36.22
36.60
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:21.91
5:58.75
6:35.86
7:12.84
7:50.06
8:27.92
9:05.76
9:43.90
36.60
36.84
37.11
36.98
37.22
37.86
37.84
38.14
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:21.98
11:00.44
11:37.80
12:16.80
12:55.71
13:34.14
14:13.38
14:51.97
38.08
38.46
37.36
39.00
38.91
38.43
39.24
38.59
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:29.83
16:07.45
16:46.68
17:24.49
18:00.13
18:33.92
37.86
37.62
39.23
37.81
35.64
33.79
9.Kałuża Jakub02Bobry Dębica18:36.87440
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.19
1:10.93
1:48.14
2:25.85
3:04.26
3:41.36
4:18.25
4:55.70
34.19
36.74
37.21
37.71
38.41
37.10
36.89
37.45
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.61
6:11.11
6:48.76

8:03.68
8:40.97

9:56.06
37.91
37.50
37.65


37.29
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:33.70
11:11.26

12:25.71
13:03.30
13:40.80
14:18.18
14:56.15
37.64
37.56


37.59
37.50
37.38
37.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:33.75
16:10.80

17:25.13
18:02.33
18:36.87
37.60
37.05


37.20
34.54
10.Prokop Bartosz02Manta Kochłowice Ruda Śl.18:41.11435
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.70
1:08.25
1:45.25
2:21.85
2:58.82
3:36.25
4:13.91
4:51.46
31.70
36.55
37.00
36.60
36.97
37.43
37.66
37.55
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:29.09

6:45.27
7:23.46
8:01.57
8:39.71
9:17.29
9:55.09
37.63


38.19
38.11
38.14
37.58
37.80
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:32.91

11:48.71

13:04.79
13:42.39
14:20.09
14:58.26
37.82




37.60
37.70
38.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:35.41
16:12.93
16:50.31
17:27.62
18:04.37
18:41.11
37.15
37.52
37.38
37.31
36.75
36.74
11.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec19:15.55398
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.63
1:12.84
1:52.39
2:31.36
3:10.97
3:50.10
4:29.21
5:08.29
33.63
39.21
39.55
38.97
39.61
39.13
39.11
39.08
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:47.79
6:27.11
7:06.88
7:45.90
8:25.38
9:04.78
9:44.22
10:23.42
39.50
39.32
39.77
39.02
39.48
39.40
39.44
39.20
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:02.07
11:40.58
12:19.17
12:58.33
13:36.83
14:14.87
14:52.82
15:30.60
38.65
38.51
38.59
39.16
38.50
38.04
37.95
37.78
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:07.90
16:46.43
17:24.49
18:01.40
18:38.78
19:15.55
37.30
38.53
38.06
36.91
37.38
36.77
12.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków19:20.89392
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
36.44
1:15.44
1:54.40
2:33.61
3:12.94
3:52.83
4:32.82
5:12.20
36.44
39.00
38.96
39.21
39.33
39.89
39.99
39.38
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:52.32
6:31.68
7:10.63
7:50.09
8:29.46
9:08.79
9:47.89
10:27.47
40.12
39.36
38.95
39.46
39.37
39.33
39.10
39.58
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:06.63
11:45.14
12:24.95
13:03.40
13:42.33
14:21.09
15:00.02
15:38.08
39.16
38.51
39.81
38.45
38.93
38.76
38.93
38.06
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:16.16
16:54.14
17:31.17
18:08.49
18:45.26
19:20.89
38.08
37.98
37.03
37.32
36.77
35.63
13.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec19:31.65381
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.42
1:14.25
1:53.52
2:33.01
3:12.55
3:52.89
4:32.41
5:12.23
35.42
38.83
39.27
39.49
39.54
40.34
39.52
39.82
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:52.46
6:32.28
7:11.83
7:51.74
8:31.57
9:11.22
9:50.66
10:30.78
40.23
39.82
39.55
39.91
39.83
39.65
39.44
40.12
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:10.32
11:49.36
12:28.30
13:07.62
13:46.53
14:25.26
15:04.00
15:43.12
39.54
39.04
38.94
39.32
38.91
38.73
38.74
39.12
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:21.82
17:00.34
17:38.86
18:17.35
18:55.50
19:31.65
38.70
38.52
38.52
38.49
38.15
36.15


<< TOP >>
2 - XI Puchar Rycerza Kmity ELIMINACJE23/4/2016 - 8:30


Konkurencja 8
23/4/2016 - 8:30
Dziewcząt, 100m motylkowy10 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału1:06.37Zygo Karolina01403Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Gancarz Julia03Ikar Mielec1:10.14471A33.0037.14
2.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:10.27469A32.4337.84
3.Peng Elin03Väsby Simsällskap1:10.28469A31.7838.50
4.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków1:10.50464A32.6137.89
5.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź1:10.52464A32.9737.55
6.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź1:10.56463A32.9937.57
7.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec1:11.27449R32.8838.39
8.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków1:16.33366R35.5040.83
9.Kosiec Małgorzata03Ondraszek Bielsko Biała1:16.7536034.7641.99
10.Schab Zuzanna03Wisła Kraków1:17.3835134.5042.88
11.Krawczyk Nikola03Jedynka Łazy1:17.8634535.6142.25
12.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków1:17.9434335.1842.76
13.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:19.2732636.7142.56
14.Forczek Emilia03Ikar Mielec1:19.6432236.6942.95
15.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków1:20.3331436.3943.94
16.Marek Amelia05BOSiR Brzesko1:23.8827540.3243.56
17.Niepogodzińska Izabela03Siemacha ASP Kraków1:24.4227038.8045.62
18.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków1:25.0626439.7745.29
19.Socha Zofia03Wisła Kraków1:25.6525937.3648.29
20.Morciszek Weroniika04Szczygłowice Knurów1:29.8722442.4547.42
21.Mruk Julia04Limanowa-Swim1:32.6220441.1551.47
22.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn1:32.6420440.9451.70
23.Dadej Julia05BOSiR Brzesko1:35.10189
24.Cyganek Nina05Salwator Kraków1:36.4618145.0351.43
25.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim1:37.0817843.4653.62
26.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:37.6717444.9552.72
27.Paruta Sara05Glosator Kraków1:41.4515546.2655.19
28.Kubikowska Aniela05Korona Swim Kielce1:56.6510253.231:03.42
29.Kwiecień Emilia05Korona Swim Kielce2:38.95401:12.501:26.45
DYSKW.Michalska Julia05Korona Swim Kielce
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 8:40)


<< TOP >>
Konkurencja 9
23/4/2016 - 8:42
Chłopców, 100m motylkowy

10 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału1:03.64Sobek Nikodem02503Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry1:08.78349A31.2837.50
2.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec1:09.04345A32.0936.95
3.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków1:09.98331A31.9838.00
4.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry1:11.39312A34.6836.71
5.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków1:11.73307A33.3338.40
6.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków1:11.85306A33.4038.45
7.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka1:13.35288R33.3739.98
8.Koryciński Kamil03Siemacha ASP Kraków1:13.63284R34.8538.78
9.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka1:14.3227634.5339.79
10.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów1:14.9926934.1140.88
11.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka1:15.3126635.0940.22
12.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko1:18.6423336.5142.13
13.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów1:19.8022336.6843.12
14.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków1:19.8122336.4543.36
15.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:22.6120135.7746.84
16.Landsberg Natan03UKS GOS Raszyn1:23.8819238.1245.76
17.Litwa Tomasz06Salwator Kraków1:26.4017641.7044.70
18.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry1:26.7217440.0846.64
19.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim1:27.4516941.1446.31
20.Walkiewicz Jakub04UKP Ruda Śląska1:28.3916439.3949.00
21.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry1:32.3514442.4549.90
22.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice1:34.7713342.0252.75
23.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce1:47.439150.3957.04
24.Kunder Olaf05Korona Swim Kielce1:49.768547.771:01.99
25.Bekier Filip05Korona Swim Kielce1:53.757750.741:03.01
26.Kargulewicz Piotr05Korona Swim Kielce1:57.187053.201:03.98
27.Turek Mateusz06Korona Swim Kielce2:11.145057.071:14.07
DYSKW.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 8:56)
DYSKW.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 8:50)


<< TOP >>
Konkurencja 10
23/4/2016 - 8:57
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału2:12.57Sikora Paulina01006Zabierzów25/4/2010

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:23.15583A31.7236.8337.3337.27
2.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków2:25.24558A32.4036.1938.4538.20
3.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:27.02538A33.5536.6438.1638.67
4.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała2:27.61532A33.3037.1538.6938.47
5.Balcer Julia01UKS 190 Łódź2:29.40513A32.9537.5139.6839.26
6.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko2:31.91488A34.1838.9040.0338.80
7.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice2:36.09449R32.8339.6941.6641.91
8.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:38.90426R35.6340.8342.3140.13
9.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała2:39.7641934.5941.8342.6440.70
10.Mucha Karolina01SMS Galicja Kraków2:41.6640534.6941.2643.9641.75
11.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka2:42.1040132.8338.9243.3147.04
12.Andersson Ebba01Väsby Simsällskap2:46.0937335.3341.8444.3144.61
13.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków2:46.8636835.9741.6644.3844.85
14.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Katowice2:47.9336136.6442.0344.2844.98
15.Dedo Katarzyna02Siemacha ASP Kraków2:49.6435036.7543.0545.6644.18
16.Bigos Dominika01Piątka Chorzów2:50.2734638.1643.5345.1343.45
17.Peacock Louise01Väsby Simsällskap2:50.5834436.1343.7144.5846.16
18.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:55.1031836.0044.2047.0847.82
19.Glejzer Marcelina02Rekin Świebodzice2:58.0030339.6344.4548.0145.91
20.Kapitan Paulina01Piątka Chorzów3:01.2228739.1345.5248.3548.22


<< TOP >>
Konkurencja 11
23/4/2016 - 9:13
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału1:57.97Poprawa Michał00115Zabierzów14/4/2013

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Ciężkowski Dominik SK96Jordan Kraków2:02.12702A27.8331.3531.2031.74
2.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice2:04.86657A27.9632.5533.2431.11
3.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź2:09.24592A29.8533.5733.5932.23
4.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków2:09.30591A28.4532.7533.6434.46
5.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów2:09.82584A29.5233.3833.7533.17
6.Stec Kacper99Kmita Zabierzów2:10.39577A29.7232.8533.6834.14
7.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów2:14.86521R30.4734.7635.1634.47
8.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce2:15.31516R30.1433.9834.3936.80
9.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów2:15.3251630.7134.5435.3634.71
10.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce2:16.0750729.9734.2135.9535.94
11.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:16.2250630.9834.7435.4435.06
12.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce2:16.3150529.0935.1235.6836.42
13.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica2:17.5149230.3735.1636.0235.96
14.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków2:21.4745131.3236.6436.4737.04
15.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków2:23.3743431.2437.0838.7236.33
16.Słomiński Sebastian00Rekin Świebodzice2:23.4443330.0136.0137.9639.46
17.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków2:24.8242131.4035.6437.9439.84
18.Piętka Marcin99Wisła Kraków2:25.5841431.2438.3339.2336.78
19.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków2:25.7441331.1836.4038.2939.87
20.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:26.7240531.8636.5039.2739.09
21.Respondek Remingiusz01Piątka Chorzów2:26.9940232.7237.4838.5738.22
22.Nowotny Dawid SR01Manta Kochłowice Ruda Śl.2:31.3936830.9337.5140.3942.56
23.Bator Kacper00Wisła Kraków2:33.1535634.0238.8641.3638.91
24.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:33.3635432.2839.0740.9541.06
25.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica2:34.2734833.8739.6640.7539.99
26.Mazur Bartosz02Siemacha ASP Kraków2:35.9533734.0139.2841.0841.58
27.Melinder Martin01Väsby Simsällskap2:38.4232133.4339.3642.2343.40
28.Sköld Theodor01Väsby Simsällskap2:40.6830834.8641.2841.9242.62
29.Szewc Bartłomiej02Bobry Dębica2:42.1230035.6341.6441.8043.05
30.Gała Kornel02Górnik Sosnowiec2:49.4726237.0842.1545.1745.07
31.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec2:49.9626036.9342.2345.4545.35
32.Dutkiewicz Mikołaj01Siemacha ASP Kraków2:52.5524935.2842.8046.9047.57
DYSKW.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:22)


<< TOP >>
Konkurencja 12
23/4/2016 - 9:35
Kobiet, 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice27.32615
2.Lipiarska Zofia99Kmita Zabierzów29.86471
3.Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska30.58438
4.Albertsson Astrid00Väsby Simsällskap31.17414

<< TOP >>
Konkurencja 12
23/4/2016 - 9:35
Dziewcząt, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka28.37549A
2.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice28.51541A
3.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.28.60536A
4.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków28.61535A
5.Zając-Więckowska Julia01Piątka Chorzów28.73529A
6.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków29.00514A
7.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków29.24502R
8.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków29.47490R
9.Szalewska Maja01Glosator Kraków29.54486
10.Rolnicka Oliwia01SMS Galicja Kraków29.57485
11.Amerek Daria02MKS MOS Katowice29.66481
12.Balcer Julia01UKS 190 Łódź29.99465
13.Lindgren Linnea01Väsby Simsällskap30.09460
14.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.30.16457
15.Vespertini Lucrezia02Väsby Simsällskap30.23454
16.Maziar Alicja02Rekin Świebodzice30.27452
17.Staniszewska Maryla01SMS Galicja Kraków30.28452
18.Cieślar Zuzanna01SMS Galicja Kraków30.33449
19.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce30.48443
20.Kopp Oliwia02Aquarius Myślenice30.92424
21.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko31.05419
22.Dedo Katarzyna02Siemacha ASP Kraków31.45403
23.Orpel Milena01MKS MOS Katowice31.48402
24.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice31.50401
25.Kuśmierz Anna02SMS Galicja Kraków31.53400
26.Bartnik Weronika02Bobry Dębica31.56399
Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków31.56399
28.Grylewicz Zuzanna02Rekin Świebodzice31.68394
29.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków31.78391
30.Szuba-Łata Daria02Aquarius Myślenice32.22375
31.Pawłowska Paulina02MKS MOS Katowice32.51365
32.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice32.83354
33.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice33.06347
34.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice34.37309

<< TOP >>
Konkurencja 12
23/4/2016 - 9:35
Dziewcząt, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków30.12459A
2.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa30.23454A
3.Swaczyna Magdalena03Jedność 32 Przyszowice30.42445A
4.Gancarz Julia03Ikar Mielec30.87426A
5.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków30.93424A
6.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków31.14415A
7.Biela Inga03Aquarius Myślenice31.41405R
8.Krętosz Maria03MKS MOS Katowice31.77391R
9.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec31.86388
10.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec32.19376
11.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice32.63361
12.Chabałowska Ewa03SMS Galicja Kraków32.64360
13.Węska Kinga03Korona Swim Kielce32.73357
14.Rudek Aleksandra03Kmita Zabierzów32.81355
15.Socha Zofia03Wisła Kraków32.94351
16.Forczek Emilia03Ikar Mielec33.05347
17.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice33.16344
18.Wira Patrycja03Korona Swim Kielce33.33339
19.Mruk Julia04Limanowa-Swim33.79325
20.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków34.12315
21.Klimczyk Katarzyna04Zryw Opole34.33310
22.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice34.63302
23.Wręczycka Julia03UKP Ruda Śląska35.22287
24.Szczepka Oliwia03SMS Galicja Kraków35.78274
25.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko36.11266
26.Klaczek Alicja04UKP Ruda Śląska36.14265
27.Gajda Emilia04Fala Niepołomice37.49238
28.Skowron Małgorzata03MKS MOS Katowice37.54237

<< TOP >>
Konkurencja 12
23/4/2016 - 9:35
Dziewcząt, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn34.21313A
2.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków34.86296A
3.Zawodny Oliwia05SMS Galicja Kraków35.43282A
4.Cyganek Nina05Salwator Kraków35.65277A
5.Biedroń Wiktoria05Limanowa-Swim35.66276A
6.Kaleta Kalina05Szczygłowice Knurów35.79273A
7.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków36.05267R
8.Paruta Sara05Glosator Kraków36.43259R
9.Rębiasz Martyna05SMS Galicja Kraków37.53237
10.Guzik Karolina05SMS Galicja Kraków37.96229
11.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko38.11226
12.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko38.15226
13.Dadej Julia05BOSiR Brzesko38.20225
14.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska38.40221
15.Gałuszka Olivia05UKP Ruda Śląska39.02211
16.Kroker Emilia05UKP Ruda Śląska39.49203
17.Kubikowska Aniela05Korona Swim Kielce40.72185
18.Zięba Kinga06UKP Ruda Śląska41.05181
19.Dziekanowska Martyna06SMS Galicja Kraków41.21179
20.Waga Karolina06Kmita Zabierzów41.48175
21.Michalska Julia05Korona Swim Kielce42.04168
22.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów42.08168
23.Bandura Kinga05SMS Galicja Kraków42.40164
24.Waga Dominika06Kmita Zabierzów42.80160
25.Jankowiak Oliwia06SMS Galicja Kraków43.41153
26.Iwaniuk Julia06SMS Galicja Kraków44.16145
27.Tynel Hanna05Nika Sport Team Kraków46.63123
28.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków46.71123
29.Kwiecień Emilia05Korona Swim Kielce50.3998

PKCzerwiec Karolina07Kmita Zabierzów49.15105
PKKrawczyk Emilia07Kmita Zabierzów44.94138
PKUrbanik Laura07Kmita Zabierzów52.1288


<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 10:02
Mężczyzn, 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce24.37574A
2.Jurek Przemysław81Bobry Dębica25.16522A
3.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce25.20519A
4.Ołdak Jakub99Rekin Świebodzice25.74487A
5.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź25.81483A
6.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska25.86480A
7.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków26.09468R
8.Słomiński Sebastian00Rekin Świebodzice26.73435R
9.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów27.02421
10.Krystyniak Mateusz00NKP Bielsko Biała27.23411
11.Dąbrowski Daniel00UKP Ruda Śląska27.47401
12.Overweter Maksymilian99UKS GOS Raszyn28.09375

<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 10:02
Chłopców, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Marszałek Kacper01Bobry Dębica25.63493A
2.Batko Karol01SMS Galicja Kraków26.20462A
3.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów26.52445A
4.Knihnicki Miłosz02Rekin Świebodzice26.72435A
5.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.27.05420A
6.Majda Adam01Kmita Zabierzów27.13416A
7.Malina Szymon01Glosator Kraków27.28409R
8.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój27.38405R
9.Surowiecki Wojciech01Rekin Świebodzice27.54398
10.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów27.60395
11.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków27.63394
12.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój27.76388
13.Ptak Filip01Manta Kochłowice Ruda Śl.27.83385
14.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój28.12374
15.Hansson Eric02Väsby Simsällskap28.60355
16.Mazur Bartosz02Siemacha ASP Kraków28.61355
17.Tokarski Stanisław02Rekin Świebodzice28.73350
18.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.28.80348
19.Kałuża Jakub02Bobry Dębica28.83347
20.Łysek Maciej01SMS Galicja Kraków28.86345
21.Nowak Jan02BOSiR Brzesko28.87345
22.Damsz Andrzej02Rekin Świebodzice28.99341
23.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.29.12336
24.Niedojad Aleksy01Piątka Chorzów29.13336
25.Zawartka Jakub01Kmita Zabierzów29.86312
26.Suława Jakub01Rekin Świebodzice30.15303
27.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec30.16303
28.Jędrszczyk Kacper02Siemacha ASP Kraków30.40296
29.Dutkiewicz Mikołaj01Siemacha ASP Kraków30.75286
30.Biela Mateusz02MKS MOS Katowice30.98279
31.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica31.03278
32.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec31.28271
33.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków31.41268
34.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice31.43267
35.Wołoch Robert02SMS Galicja Kraków31.59263
36.Wyrtki Piotr02Manta Kochłowice Ruda Śl.32.01253
37.Rąpała Tomasz02UKS GOS Raszyn32.62239
38.Mytnik Michał02Kmita Zabierzów35.78181

<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 10:02
Chłopców, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Daszkiewicz Michał03Ósemka Oświęcim27.54398A
2.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry28.20370A
3.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanów28.82347A
4.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice29.03339A
5.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków29.28331A
6.Swojnóg Igor03Park Wodny Tarn. Góry29.36328A
7.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice29.74316R
8.Koryciński Kamil03Siemacha ASP Kraków29.87312R
9.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków29.90311
10.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka30.00308
11.Sikora Kacper03SMS Galicja Kraków30.34297
12.Brączek Kacper03Ósemka Oświęcim30.61289
13.Landsberg Natan03UKS GOS Raszyn30.99279
14.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków31.02278
15.Hudzikowski Mateusz03Jedność 32 Przyszowice31.03278
16.Majewski Maksym04Atut Częstochowa31.18274
17.Sieprawski Roch03Ósemka Oświęcim31.39268
18.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka31.61263
19.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków31.81258
20.Grzenkowicz Paweł03SMS Galicja Kraków31.98254
21.Stręk Kacper04Siemacha ASP Kraków32.34245
22.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska32.39244
23.Miodoński Mateusz03Ósemka Oświęcim32.46243
24.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów32.47242
25.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków32.55241
26.Hanf Szymon03Solne Miasto Wieliczka32.60240
27.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry32.73237
28.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków32.85234
29.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków33.19227
30.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów33.54220
31.Woźniczka Alan03SMS Galicja Kraków33.58219
32.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów34.01211
33.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim34.14208
34.Paruta Andrea03Glosator Kraków34.49202
35.Wojtaszek Tomasz03SMS Galicja Kraków35.03193
36.Tynor Jan04Fala Niepołomice35.68183
37.Sołtysik Bartosz03UKP Ruda Śląska35.69182
38.Płonka Jakub03SMS Galicja Kraków35.85180
39.Stec Piotr04Kmita Zabierzów36.92165
40.Bęben Kamil04UKP Ruda Śląska38.04151
41.Dąbrowski Grzegorz04UKP Ruda Śląska42.60107
42.Zieliński Filip04Kmita Zabierzów43.6899
43.Jaszczuk Jan04Kmita Zabierzów43.9098
DYSKW.Evangelou Dimitris03UKS GOS Raszyn
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:57)

<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 10:02
Chłopców, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków31.94255A
2.Sowa Bartłomiej05SMS Galicja Kraków32.75236A
3.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim32.86234A
4.Litwa Tomasz06Salwator Kraków33.34224A
5.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska33.97212A
6.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice33.99211A
7.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko34.18208R
8.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów34.42203R
9.Każmierczak Marek05UKP Ruda Śląska34.99194
10.Ziółko Wiktor05Kmita Zabierzów35.31188
11.Żak Michał05SMS Galicja Kraków36.37172
12.Kunder Olaf05Korona Swim Kielce36.49171
13.Iheanacho Alexander05SMS Galicja Kraków37.50157
14.Tynor Kacper06Fala Niepołomice38.28148
15.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec38.79142
16.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków38.85141
17.Bekier Filip05Korona Swim Kielce38.87141
18.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków39.01140
19.Rydzewski Szczepan06SMS Galicja Kraków39.10139
20.Różycki Ignacy05SMS Galicja Kraków40.39126
21.Lisowski Piotr05SMS Galicja Kraków40.44125
22.Kubasiak Jan06Kmita Zabierzów40.73123
23.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska40.84122
24.Turek Mateusz06Korona Swim Kielce40.96121
25.Adamik Bartosz05Kmita Zabierzów41.01120
26.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków41.10119
27.Rajski Radosław05SMS Galicja Kraków41.15119
28.Kargulewicz Piotr05Korona Swim Kielce41.34117
29.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce41.35117
30.Laskowski Bogdan05SMS Galicja Kraków41.67114
31.Chrobak Bartosz06Kmita Zabierzów45.3089
32.Malecki Iwo05SMS Galicja Kraków45.8386
33.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków46.4682
34.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków47.4877
35.Jakubas Michał05Nika Sport Team Kraków50.3365
36.Łuczkiewicz Julian06SMS Galicja Kraków50.4064
37.Laskowski Maciej06Kmita Zabierzów55.8547
DYSKW.Paruta Francesco05Glosator Kraków
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 10:03)
DYSKW.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:57)

PKChrobak Tomasz08Kmita Zabierzów49.7967
PKOlszewski Eryk07Kmita Zabierzów50.9762
PKWawro Jakub07Kmita Zabierzów47.2778
PKZahuta Kacper07Kmita Zabierzów52.7656


<< TOP >>
Konkurencja 14
23/4/2016 - 10:37
Kobiet, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.1:09.32547A32.4636.86
2.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:11.47499A32.2139.26
3.Żukowska Natalia99Glosator Kraków1:12.18484A32.8439.34
4.Podleśny Emilia00Wisła Kraków1:16.52406A35.3041.22
5.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:16.95400A35.4941.46
6.Bogucka Karolina00Karol Wadowice1:17.04398A35.3141.73
7.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.1:18.18381R37.9740.21
8.Nędza Adrianna98Wisła Kraków1:22.11329R38.1343.98

<< TOP >>
Konkurencja 14
23/4/2016 - 10:37
Dziewcząt, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kiszka Dominika02UKS SP 8 Chrzanów1:09.74537A32.2837.46
2.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec1:10.44521A32.9137.53
3.Zając-Więckowska Julia01Piątka Chorzów1:10.46521A33.3737.09
4.Cholewa Karolina01SMS Galicja Kraków1:10.52519A32.7637.76
5.Czornik Julia01Piątka Chorzów1:11.37501A33.1138.26
6.Björkén Julia01Väsby Simsällskap1:11.58497A33.8437.74
7.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków1:11.81492R32.7039.11
8.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała1:11.83491R33.4338.40
9.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice1:12.1648533.7038.46
10.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:12.8247232.8439.98
11.Kosińska Dominika01Piątka Chorzów1:13.1546533.1839.97
12.Szalewska Maja01Glosator Kraków1:13.8845234.3839.50
13.Burakowska Wiktoria01Bobry Dębica1:14.6143833.3741.24
14.Pfeiff Matilda01Väsby Simsällskap1:15.4242435.5839.84
15.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków1:16.0741434.3941.68
16.Kopp Oliwia02Aquarius Myślenice1:16.1041334.9841.12
17.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków1:16.3041035.4640.84
18.Zięba Natalia02UKP Ruda Śląska1:17.2239536.1741.05
19.Proce Marta02Rekin Świebodzice1:17.5839036.6340.95
20.Sala Julia02Solne Miasto Wieliczka1:17.8838535.0342.85
21.Kuśmierz Anna02SMS Galicja Kraków1:18.1338236.3341.80
22.Glejzer Marcelina02Rekin Świebodzice1:18.1938137.3740.82
23.Bigos Dominika01Piątka Chorzów1:18.2738038.3839.89
24.Frisk Garcia Anna02Väsby Simsällskap1:19.7235935.6844.04
25.Adamska Zuzanna02Siemacha ASP Kraków1:20.6134836.7243.89
26.Buk Alicja02Korona Swim Kielce1:21.3533837.0244.33
27.Szuba-Łata Daria02Aquarius Myślenice1:22.0632939.3142.75
Kapitan Paulina01Piątka Chorzów1:22.0632938.8143.25
29.Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków1:25.5329137.2648.27

<< TOP >>
Konkurencja 14
23/4/2016 - 10:37
Dziewcząt, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice1:10.75514A33.2537.50
2.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków1:13.52458A36.4137.11
3.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków1:16.38409A36.6039.78
4.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry1:16.70403A37.2139.49
5.Schab Zuzanna03Wisła Kraków1:17.53391A35.7141.82
6.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków1:17.64389A36.1041.54
7.Niepogodzińska Izabela03Siemacha ASP Kraków1:17.86386R35.4342.43
8.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów1:17.96384R35.8242.14
9.O'Hara Julia03Ikar Mielec1:18.1238237.0041.12
10.Krawczyk Nikola03Jedynka Łazy1:18.2838034.2444.04
11.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków1:18.4337737.5340.90
12.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:18.9337037.4741.46
13.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków1:20.1835338.0842.10
14.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:20.6934640.5440.15
15.Wróbel Zofia03Jedynka Łazy1:21.2134037.2843.93
16.Sobota Adriana03SMS Galicja Kraków1:21.9533138.8443.11
17.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków1:22.5132437.8744.64
18.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków1:24.4630240.0944.37
19.Gawicka Aleksandra03Korona Swim Kielce1:25.5829041.2844.30
20.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry1:25.5929038.6846.91
21.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice1:25.7228940.0545.67
22.Węska Kinga03Korona Swim Kielce1:26.3728239.7346.64
23.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim1:26.9127741.4545.46
24.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko1:30.3024743.2847.02
25.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko1:30.5124544.2746.24
26.Klaczek Alicja04UKP Ruda Śląska1:32.5822942.8649.72
27.Kowalska Julia04UKP Ruda Śląska1:32.8122844.9247.89
28.Skowron Małgorzata03MKS MOS Katowice1:37.0819945.4151.67


<< TOP >>
Konkurencja 15
23/4/2016 - 11:04
Mężczyzn, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice59.01632A27.1731.84
2.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków59.09630A27.8731.22
3.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce1:01.13569A28.6432.49
4.Stec Kacper99Kmita Zabierzów1:02.60529A28.4834.12
5.Jurek Przemysław81Bobry Dębica1:03.04518A28.8234.22
6.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska1:04.33488A29.3135.02
7.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów1:04.45485R30.0334.42
8.Jodłowski Mateusz00SMS Galicja Kraków1:07.92414R31.1236.80
9.Sumara Konrad00Wisła Kraków1:10.6936832.4038.29
DYSKW.Wodzień Szymon00Bobry Dębica
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 11:08)

<< TOP >>
Konkurencja 15
23/4/2016 - 11:04
Chłopców, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków1:01.71553A28.1033.61
2.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów1:01.89548A29.2332.66
3.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:03.75501A29.5834.17
4.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce1:03.88498A28.9134.97
5.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:05.64459A30.0335.61
6.Marszałek Kacper01Bobry Dębica1:06.18448A30.0836.10
7.Batko Karol01SMS Galicja Kraków1:06.88434R29.4437.44
8.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:07.45423R31.7435.71
9.Woźniak Łukasz01SMS Galicja Kraków1:07.5542132.2235.33
10.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój1:07.6142030.2737.34
11.Majda Adam01Kmita Zabierzów1:07.6841931.3136.37
12.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków1:08.3840631.8236.56
13.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków1:08.4440530.8237.62
14.Knihnicki Miłosz02Rekin Świebodzice1:08.8239832.4036.42
15.Niedojad Aleksy01Piątka Chorzów1:08.8339833.2435.59
16.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica1:09.4938732.3737.12
17.Łysek Maciej01SMS Galicja Kraków1:09.9438031.7438.20
18.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków1:10.3037433.2237.08
19.Maciąg Wojciech02Wisła Kraków1:10.9636332.7038.26
20.Gała Kornel02Górnik Sosnowiec1:11.0236233.0537.97
21.Docew Maksymilian02Wisła Kraków1:13.9432134.3339.61
22.Ptak Filip01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:13.9532133.2440.71
Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec1:13.9532134.6639.29
24.Stankiewicz Kacper02Siemacha ASP Kraków1:14.0632034.6039.46

<< TOP >>
Konkurencja 15
23/4/2016 - 11:04
Chłopców, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka1:11.64353A33.3938.25
2.Daszkiewicz Michał03Ósemka Oświęcim1:12.28344A33.3638.92
3.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków1:12.37343A35.0837.29
4.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry1:12.92335A33.7839.14
5.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków1:13.21331A33.8139.40
6.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:13.50327A34.0539.45
7.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków1:13.59326R33.4040.19
8.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice1:14.18318R35.2238.96
9.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka1:14.6331234.6939.94
10.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:15.9329636.1739.76
11.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka1:16.4029134.8641.54
12.Sikora Kacper03SMS Galicja Kraków1:16.5728936.3040.27
13.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:17.6727739.1138.56
14.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko1:17.7927634.7843.01
15.Wróbel Igor03UKP Ruda Śląska1:18.0627337.9440.12
16.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków1:18.9626436.0942.87
17.Mikos Mateusz03Ósemka Oświęcim1:19.1026237.7241.38
18.Szydłowski Erwin03BOSiR Brzesko1:19.5725838.0441.53
19.Brączek Kacper03Ósemka Oświęcim1:20.2125135.8344.38
20.Grzenkowicz Paweł03SMS Galicja Kraków1:21.7823738.2743.51
21.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków1:22.2223337.9944.23
22.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków1:23.5322340.2043.33
23.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków1:24.5221541.0243.50
24.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków1:24.9221239.6045.32
25.Rymaszewski Jakub03UKP Ruda Śląska1:25.3720841.3044.07
26.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim1:29.20183
27.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry1:30.3917642.7147.68
28.Mizgalski Szymon04UKP Ruda Śląska1:32.1216645.9946.13
29.Sołtysik Bartosz03UKP Ruda Śląska1:34.1815546.3447.84
30.Bęben Kamil04UKP Ruda Śląska1:40.6812748.0252.66
DYSKW.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 11:07)


<< TOP >>
Konkurencja 16
23/4/2016 - 12:01
Kobiet, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:28.5851635.1137.1938.0238.26

<< TOP >>
Konkurencja 16
23/4/2016 - 12:01
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków2:21.2960033.5136.3936.9134.48
2.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:23.2357633.9136.2236.8636.24
3.Andersson Tova01Väsby Simsällskap2:25.8554633.7937.0037.6137.45
4.Kiszka Dominika02UKS SP 8 Chrzanów2:26.3154134.5437.8137.6436.32
5.Mucha Karolina01SMS Galicja Kraków2:30.9349235.9338.1939.5837.23
6.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków2:32.2148036.4938.2438.6238.86
7.Czornik Julia01Piątka Chorzów2:33.9346435.8238.3640.2939.46
8.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała2:34.0346335.6638.8439.9339.60
9.Amerek Daria02MKS MOS Katowice2:35.2945236.5539.9440.7538.05
10.Frisk Garcia Anna02Väsby Simsällskap2:35.5745036.6939.4340.0839.37
11.Proce Marta02Rekin Świebodzice2:37.8843037.9140.1940.5539.23
12.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce2:38.9142237.3240.6941.2539.65
13.Burakowska Wiktoria01Bobry Dębica2:39.5041736.8140.8841.1840.63
14.Sala Julia02Solne Miasto Wieliczka2:40.9140636.4340.3542.8941.24
15.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków2:42.8639237.9141.5142.4341.01
16.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice2:43.6938638.9241.8142.3040.66
17.Orpel Milena01MKS MOS Katowice2:44.5538038.3542.8642.8240.52
18.Lepczyńska Natalia01NKP Bielsko Biała2:49.5534739.8942.9144.2142.54

<< TOP >>
Konkurencja 16
23/4/2016 - 12:01
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź2:20.0761632.3435.9036.4035.43
2.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:33.1647135.5638.6839.5239.40
3.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków2:38.0042938.2139.50
4.Chabałowska Ewa03SMS Galicja Kraków2:40.5840938.6939.66
5.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów2:41.0940538.6241.4041.8039.27
6.Krawczyk Nikola03Jedynka Łazy2:44.5238043.3642.18
7.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków2:47.9935740.3543.0442.6141.99
8.Krusińska Wiktoria03Park Wodny Tarn. Góry2:50.1934340.0442.7844.4142.96
9.Madej Maja03BOSiR Brzesko2:51.2533740.1243.1944.0443.90
10.Mleko Karolina04Fala Niepołomice2:51.9833340.0142.8046.4942.68
11.Wręczycka Julia03UKP Ruda Śląska2:54.8031741.0445.3446.1542.27
12.Morciszek Weroniika04Szczygłowice Knurów2:57.2630442.3145.8145.7443.40
13.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice2:58.5429741.9644.6146.7645.21
14.GIl Julia03Korona Swim Kielce3:01.9428142.1346.0447.8645.91


<< TOP >>
Konkurencja 17
23/4/2016 - 12:12
Mężczyzn, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:08.1956730.2933.2433.5131.15
2.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków2:09.0555530.4832.3532.9433.28
3.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków2:11.1053030.7533.6834.1132.56
4.Słomiński Sebastian00Rekin Świebodzice2:13.7649931.3033.9034.9133.65
5.Ołdak Jakub99Rekin Świebodzice2:17.3046131.7034.9436.7233.94
6.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica2:20.6442932.4035.7436.9535.55

<< TOP >>
Konkurencja 17
23/4/2016 - 12:12
Chłopców, 200m grzbietowy

14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków2:16.9746432.3634.8435.3034.47
2.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów2:18.6444832.0835.6536.5134.40
3.Lerna William02Väsby Simsällskap2:23.5340432.9435.9837.7636.85
4.Jedryka Marceli02BOSiR Brzesko2:30.8534834.7238.1839.6238.33
5.Szewc Bartłomiej02Bobry Dębica2:32.1133936.0839.1139.4837.44
6.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:38.9829738.8141.2240.2438.71
7.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków2:40.3628938.3141.5841.3639.11
8.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec2:40.7528738.3641.0641.4639.87
9.Biela Mateusz02MKS MOS Katowice2:42.0328038.5241.5342.1139.87

<< TOP >>
Konkurencja 17
23/4/2016 - 12:12
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź2:23.2840633.8636.6437.7535.03
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:27.6237134.0138.2538.8536.51
3.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:31.0934636.0238.5539.4537.07
4.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice2:31.8034136.1738.9939.7436.90
5.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice2:31.8234134.7938.3539.9238.76
6.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko2:32.7833536.8940.1038.9436.85
7.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:34.8732136.4839.6040.3238.47
8.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków2:37.1430736.68
9.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:39.0429637.3540.76
10.Hanf Szymon03Solne Miasto Wieliczka2:44.8026639.5642.1541.8541.24
11.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków2:46.9325638.4442.4043.8042.29
12.Stręk Kacper04Siemacha ASP Kraków2:53.6322841.0744.7044.7043.16
13.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska2:56.9421542.2144.5646.6943.48
14.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:57.9321241.8644.9846.0445.05
15.Wojtaszek Tomasz03SMS Galicja Kraków2:59.4920642.3945.3846.1845.54


<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 12:24
Kobiet, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.34.77568A
2.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Katowice36.69483A
3.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.37.75444A
4.Albertsson Astrid00Väsby Simsällskap37.92438A
5.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.40.23366A
6.Nędza Adrianna98Wisła Kraków41.25340A

<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 12:24
Dziewcząt, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Björkén Julia01Väsby Simsällskap35.30543A
2.Cholewa Karolina01SMS Galicja Kraków35.36540A
3.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice35.83519A
4.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice35.93514A
5.Rolnicka Oliwia01SMS Galicja Kraków36.86476A
6.Pawłowska Paulina02MKS MOS Katowice36.94473A
7.Zięba Natalia02UKP Ruda Śląska37.13466R
8.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków37.40456R
9.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków38.45420
10.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.38.54417
11.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków38.81408
12.Cieślar Zuzanna01SMS Galicja Kraków39.56385
13.Glejzer Marcelina02Rekin Świebodzice39.65383
14.Bartnik Weronika02Bobry Dębica39.66382
15.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice39.70381
16.Grylewicz Zuzanna02Rekin Świebodzice40.31364
17.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów40.90349
18.Adamska Zuzanna02Siemacha ASP Kraków40.91348
19.Lepczyńska Natalia01NKP Bielsko Biała40.95347
20.Buk Alicja02Korona Swim Kielce43.61288

<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 12:24
Dziewcząt, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry35.16549A
2.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice36.26501A
3.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry37.45454A
4.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa37.47454A
5.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków38.89406A
6.O'Hara Julia03Ikar Mielec39.07400A
7.Kosiec Małgorzata03Ondraszek Bielsko Biała39.42389R
8.Biela Inga03Aquarius Myślenice39.89376R
9.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice40.59357
10.Gawicka Aleksandra03Korona Swim Kielce41.30339
11.Rudek Aleksandra03Kmita Zabierzów41.56332
12.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko42.31315
13.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków42.68307
14.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec42.70306
15.Wróbel Zofia03Jedynka Łazy42.81304
16.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice43.40292
17.Gajda Emilia04Fala Niepołomice43.52289
18.Sobota Adriana03SMS Galicja Kraków43.57288
19.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska44.09278
20.Wira Patrycja03Korona Swim Kielce44.62268
21.GIl Julia03Korona Swim Kielce45.28257
22.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko46.16242
23.Szczepka Oliwia03SMS Galicja Kraków47.84218
DYSKW.Klimczyk Katarzyna04Zryw Opole
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:16)

<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 12:24
Dziewcząt, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko41.77327A
2.Zawodny Oliwia05SMS Galicja Kraków44.74266A
3.Kaleta Kalina05Szczygłowice Knurów46.86232A
4.Biedroń Wiktoria05Limanowa-Swim47.18227A
5.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn47.48223A
6.Guzik Karolina05SMS Galicja Kraków47.52222A
7.Kubikowska Aniela05Korona Swim Kielce50.04190R
8.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków50.30187R
9.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska50.99180
10.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków51.49174
11.Zięba Kinga06UKP Ruda Śląska51.67173
12.Rębiasz Martyna05SMS Galicja Kraków51.81171
13.Waga Karolina06Kmita Zabierzów52.97160
14.Iwaniuk Julia06SMS Galicja Kraków53.40156
15.Tynel Hanna05Nika Sport Team Kraków53.78153
16.Bandura Kinga05SMS Galicja Kraków53.81153
17.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko54.55147
18.Dziekanowska Martyna06SMS Galicja Kraków55.92136
19.Kroker Emilia05UKP Ruda Śląska56.50132
20.Waga Dominika06Kmita Zabierzów57.05128
21.Kwiecień Emilia05Korona Swim Kielce57.47125
22.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów1:03.4993
23.Jankowiak Oliwia06SMS Galicja Kraków1:05.4885
DYSKW.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:12)
DYSKW.Gałuszka Olivia05UKP Ruda Śląska
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie
DYSKW.Michalska Julia05Korona Swim Kielce
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:05)

PKCzerwiec Karolina07Kmita Zabierzów59.98110
PKKrawczyk Emilia07Kmita Zabierzów1:04.0091
PKUrbanik Laura07Kmita Zabierzów1:03.5593


<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 12:48
Mężczyzn, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków30.81550A
2.Krystyniak Mateusz00NKP Bielsko Biała32.02490A
3.Piętka Marcin99Wisła Kraków32.08487A
4.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów32.44471A
5.Wodzień Szymon00Bobry Dębica32.92451A
6.Overweter Maksymilian99UKS GOS Raszyn33.00447A
7.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice33.01447R
8.Barczyk Norbert00SMS Galicja Kraków33.20439R
9.Dąbrowski Daniel00UKP Ruda Śląska34.16403
10.Jodłowski Mateusz00SMS Galicja Kraków35.91347

<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 12:48
Chłopców, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Łukasz01SMS Galicja Kraków32.73459A
2.Nowotny Dawid SR01Manta Kochłowice Ruda Śl.32.93450A
3.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.33.13442A
4.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój34.63387A
Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój34.63387A
6.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków34.95377A
7.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.35.34364R
8.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice35.48360R
9.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica35.57357
10.Damsz Andrzej02Rekin Świebodzice35.80350
11.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.36.18339
12.Jędrszczyk Kacper02Siemacha ASP Kraków37.18313
13.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica37.30310
14.Tokarski Stanisław02Rekin Świebodzice37.97294
15.Suława Jakub01Rekin Świebodzice38.35285
16.Mazur Bartosz02Siemacha ASP Kraków39.26266
17.Zawartka Jakub01Kmita Zabierzów39.56260
18.Stankiewicz Kacper02Siemacha ASP Kraków41.89219
DYSKW.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg  (Czas: 12:43)

<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 12:48
Chłopców, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków35.47360A
2.Wróbel Igor03UKP Ruda Śląska36.41333A
3.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków36.75324A
4.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice37.78298A
5.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków38.09291A
6.Szydłowski Erwin03BOSiR Brzesko38.47282A
7.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków39.68257R
8.Woźniczka Alan03SMS Galicja Kraków40.09249R
9.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków41.00233
10.Płonka Jakub03SMS Galicja Kraków41.72221
11.Mikos Mateusz03Ósemka Oświęcim42.49209
12.Paruta Andrea03Glosator Kraków42.70206
13.Landsberg Natan03UKS GOS Raszyn44.36184
14.Mizgalski Szymon04UKP Ruda Śląska44.88178
15.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim46.08164
16.Zieliński Filip04Kmita Zabierzów52.28112
17.Dąbrowski Grzegorz04UKP Ruda Śląska55.6593
DYSKW.Evangelou Dimitris03UKS GOS Raszyn
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie  (Czas: 12:25)

<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 12:48
Chłopców, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim42.28212A
2.Sowa Bartłomiej05SMS Galicja Kraków44.33184A
3.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków44.73179A
4.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska44.96177A
5.Litwa Tomasz06Salwator Kraków46.58159A
6.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice46.59159A
7.Żak Michał05SMS Galicja Kraków48.07144R
8.Ziółko Wiktor05Kmita Zabierzów49.17135R
9.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów49.46133
10.Każmierczak Marek05UKP Ruda Śląska49.76130
11.Tynor Kacper06Fala Niepołomice50.10128
12.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska50.60124
13.Kargulewicz Piotr05Korona Swim Kielce50.70123
14.Rajski Radosław05SMS Galicja Kraków51.18120
15.Bekier Filip05Korona Swim Kielce51.27119
16.Różycki Ignacy05SMS Galicja Kraków51.37118
17.Kunder Olaf05Korona Swim Kielce51.41118
18.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków52.09113
19.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków52.21113
20.Łuczkiewicz Julian06SMS Galicja Kraków52.50111
21.Iheanacho Alexander05SMS Galicja Kraków52.63110
22.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce53.60104
23.Lisowski Piotr05SMS Galicja Kraków53.94102
24.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce54.5099
25.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków54.7498
26.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków55.8592
27.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków57.0586
28.Kubasiak Jan06Kmita Zabierzów57.1486
29.Malecki Iwo05SMS Galicja Kraków58.3680
30.Laskowski Bogdan05SMS Galicja Kraków58.5980
31.Turek Mateusz06Korona Swim Kielce1:01.3969
32.Jakubas Michał05Nika Sport Team Kraków1:01.8568
33.Chrobak Bartosz06Kmita Zabierzów1:03.4962
DYSKW.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:28)
DYSKW.Laskowski Maciej06Kmita Zabierzów
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:23)

PKChrobak Tomasz08Kmita Zabierzów1:01.3069
PKOlszewski Eryk07Kmita Zabierzów1:04.9158
PKWawro Jakub07Kmita Zabierzów1:00.0874
PKZahuta Kacper07Kmita Zabierzów57.9082


<< TOP >>
Konkurencja 20
23/4/2016 - 13:16
Kobiet, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.2:13.8256731.5833.6434.4634.14
2.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica2:16.1953831.6834.3035.1035.11
3.Bogucka Karolina00Karol Wadowice2:20.8548632.6435.7337.3935.09
4.Żukowska Natalia99Glosator Kraków2:20.9848531.4135.3136.9337.33
5.Podleśny Emilia00Wisła Kraków2:24.5045032.8436.2237.9637.48
6.Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska2:28.9941134.2137.2038.9238.66

<< TOP >>
Konkurencja 20
23/4/2016 - 13:16
Dziewcząt, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:05.3069129.3131.5832.0932.32
2.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:10.4461230.4232.7133.8633.45
3.Andersson Tova01Väsby Simsällskap2:10.7860729.5533.1734.6233.44
4.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice2:14.0256430.6734.7835.1533.42
5.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka2:14.0756430.8934.0635.0734.05
6.Balcer Julia01UKS 190 Łódź2:14.4455930.7534.0535.3234.32
7.Kosińska Dominika01Piątka Chorzów2:14.6255731.5634.2534.9833.83
8.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:15.3254831.8534.3235.3033.85
9.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.0953929.7633.4035.8037.13
10.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków2:16.4053530.9334.1435.7435.59
11.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała2:16.4253531.9134.9636.2333.32
12.Andersson Ebba01Väsby Simsällskap2:16.5653331.4434.3935.8434.89
13.Peacock Louise01Väsby Simsällskap2:16.6453231.6134.6135.1435.28
14.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała2:16.6853231.9534.4235.3834.93
15.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:18.0451631.8534.3935.9835.82
16.Szalewska Maja01Glosator Kraków2:18.4351232.3235.5436.1834.39
17.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko2:18.5851031.9535.4436.6634.53
18.Lindgren Linnea01Väsby Simsällskap2:21.1448331.6135.7037.0036.83
19.Dedo Katarzyna02Siemacha ASP Kraków2:21.3048132.8435.7237.3335.41
20.Maziar Alicja02Rekin Świebodzice2:21.7647731.8836.1837.9735.73
21.Staniszewska Maryla01SMS Galicja Kraków2:22.0347434.8137.1134.9435.17
22.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:22.9746533.21
23.Vespertini Lucrezia02Väsby Simsällskap2:23.4246032.8935.8237.6137.10
24.Szczygieł Olga01Glosator Kraków2:25.3144333.9437.0338.0836.26
25.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:25.5844033.8836.9838.0836.64
26.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:25.6843933.9236.8038.0236.94
27.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:26.5943133.5136.8938.2437.95
28.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce2:28.2541734.1138.9638.7036.48
29.Bigos Dominika01Piątka Chorzów2:28.5941434.9537.7538.9036.99
30.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:29.0341034.0938.6239.3137.01
31.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów2:30.733961:51.94
32.Kapitan Paulina01Piątka Chorzów2:36.0035835.8039.4341.1739.60
33.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice2:37.6134735.2841.4441.7939.10
34.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice2:38.1134335.1539.8241.7641.38

<< TOP >>
Konkurencja 20
23/4/2016 - 13:16
Dziewcząt, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Peng Elin03Väsby Simsällskap2:13.6556930.6934.6534.5033.81
2.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź2:14.7455531.0334.3834.9034.43
3.Swaczyna Magdalena03Jedność 32 Przyszowice2:17.3452432.4334.6635.4534.80
4.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:19.6249932.1535.8636.6234.99
5.Gancarz Julia03Ikar Mielec2:21.0248432.9736.0136.6735.37
6.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec2:21.3848132.6635.8236.6936.21
7.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków2:22.1547332.6636.0837.0736.34
8.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:24.1245433.1336.6837.3836.93
9.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków2:24.8344733.3036.1437.6737.72
10.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:25.6543933.9936.9237.9936.75
11.Krusińska Wiktoria03Park Wodny Tarn. Góry2:25.8143833.2336.6838.4037.50
12.Forczek Emilia03Ikar Mielec2:30.0540235.0338.3439.4037.28
13.Niepogodzińska Izabela03Siemacha ASP Kraków2:34.6736736.3839.1040.4438.75
14.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków2:35.4036236.8139.5839.6539.36
15.Mleko Karolina04Fala Niepołomice2:38.9033836.1540.7042.3439.71
16.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków2:39.0233837.6340.3941.1439.86
17.Krętosz Maria03MKS MOS Katowice2:40.8232636.9641.3543.5438.97
18.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry2:45.0030237.3443.9044.0339.73
19.Wira Patrycja03Korona Swim Kielce2:45.1330136.1241.7044.5242.79
20.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim2:45.8829737.7544.0744.1039.96
21.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice2:52.2826540.0343.7645.9642.53
22.Kowalska Julia04UKP Ruda Śląska2:57.8624138.5445.6047.6946.03


<< TOP >>
Konkurencja 21
23/4/2016 - 13:48
Mężczyzn, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce1:53.8566426.9729.2928.7728.82
2.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica1:56.8961427.5529.3429.8530.15
3.Stec Kacper99Kmita Zabierzów1:58.0259627.7629.8330.4130.02
4.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź2:00.1156627.9530.5631.4330.17
5.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:01.0655328.4130.9131.4030.34
6.Barczyk Norbert00SMS Galicja Kraków2:02.7253028.9232.0431.4230.34
7.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów2:02.8852828.3030.6531.4732.46
8.Mazur Dominik99Unia Oświęcim2:04.6050728.2630.5732.7533.02
9.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków2:05.0350229.8431.8232.1331.24
10.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków2:07.5747229.8333.2033.2031.34
11.Jodłowski Mateusz00SMS Galicja Kraków2:13.2841431.7934.1733.9933.33

<< TOP >>
Konkurencja 21
23/4/2016 - 13:48
Chłopców, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów2:02.6753128.9031.4231.9830.37
2.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów2:04.8850328.9932.0832.6831.13
3.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków2:04.9450329.3131.8332.3231.48
4.Respondek Remingiusz01Piątka Chorzów2:05.4949629.6532.2532.6730.92
5.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków2:05.5649529.7132.4432.4031.01
6.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków2:07.2647629.1032.2833.1932.69
7.Melinder Martin01Väsby Simsällskap2:08.5246230.0132.7633.3632.39
8.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków2:09.7844829.3832.3333.7134.36
9.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków2:11.0143630.0133.3834.8632.76
10.Nowak Jan02BOSiR Brzesko2:11.7442929.8933.6635.0833.11
11.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków2:11.9842630.7334.2334.4832.54
12.Hansson Eric02Väsby Simsällskap2:12.8341830.3033.7134.7834.04
13.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.2:13.6241130.4234.2435.2233.74
14.Lerna William02Väsby Simsällskap2:13.7641029.8033.7834.9835.20
15.Sköld Theodor01Väsby Simsällskap2:13.7840930.5634.4035.0533.77
16.Jedryka Marceli02BOSiR Brzesko2:15.7439230.6934.4435.8634.75
17.Malina Szymon01Glosator Kraków2:15.8539131.4835.0135.8933.47
18.Kałuża Jakub02Bobry Dębica2:18.0037333.9835.3635.3933.27
19.Surowiecki Wojciech01Rekin Świebodzice2:19.4136232.2535.6437.6633.86
20.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec2:22.3034033.8236.6136.4535.42
21.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:23.5633131.9136.3538.2937.01
22.Rąpała Tomasz02UKS GOS Raszyn2:25.2532033.5037.1337.4737.15
23.Docew Maksymilian02Wisła Kraków2:26.7431034.1237.5038.6636.46
24.Dutkiewicz Mikołaj01Siemacha ASP Kraków2:26.8031034.2738.5737.8836.08
25.Wyrtki Piotr02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:31.1428434.7537.9740.0738.35
26.Wołoch Robert02SMS Galicja Kraków2:31.4528235.6939.1439.7436.88
27.Mytnik Michał02Kmita Zabierzów2:51.5619438.4143.7544.9744.43

<< TOP >>
Konkurencja 21
23/4/2016 - 13:48
Chłopców, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź2:06.9347929.6732.6833.6030.98
2.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec2:09.9944630.5533.1233.8832.44
3.Swojnóg Igor03Park Wodny Tarn. Góry2:11.3143330.6933.0433.7133.87
4.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:12.8541830.3133.8934.6334.02
5.Koryciński Kamil03Siemacha ASP Kraków2:17.7337532.7735.0535.5834.33
6.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:18.1937131.2035.2836.8034.91
7.Hudzikowski Mateusz03Jedność 32 Przyszowice2:19.4336132.4335.7136.1935.10
8.Sieprawski Roch03Ósemka Oświęcim2:20.8335132.7136.0036.3735.75
9.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:21.4334632.2036.0836.8836.27
10.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice2:24.2132732.9735.5538.1137.58
11.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:27.8030333.5238.7739.4036.11
12.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków2:29.0929634.0838.3439.5537.12
13.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:29.9429134.6138.2239.8737.24
14.Majewski Maksym04Atut Częstochowa2:30.5528733.3338.6839.9438.60
15.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:30.9028534.9838.7938.9438.19
16.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów2:34.9326335.7839.1440.6939.32
17.Miodoński Mateusz03Ósemka Oświęcim2:35.1726236.2241.5041.6435.81
18.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków2:43.3322537.8342.0442.9540.51
19.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry2:43.8422337.1043.4642.9440.34
20.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów2:44.9121839.15
21.Rymaszewski Jakub03UKP Ruda Śląska2:46.9021137.5442.7244.2842.36
22.Tynor Jan04Fala Niepołomice2:47.9220739.3743.5244.0241.01
23.Paruta Andrea03Glosator Kraków2:48.6420439.0043.7844.8641.00
24.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów2:51.6219438.2744.8945.1343.33
25.Walkiewicz Jakub04UKP Ruda Śląska2:53.5118739.2945.5446.8141.87
26.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice2:53.7918639.2744.4247.2142.89
27.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry2:54.2818538.3545.7745.5744.59
28.Stec Piotr04Kmita Zabierzów2:55.4718140.0147.3245.3342.81


<< TOP >>
3 - XI Puchar Rycerza Kmity FINAŁY23/4/2016 - 16:00


Konkurencja 12
23/4/2016 - 16:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka27.92576
2.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice28.13563
3.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.28.14563
4.Zając-Więckowska Julia01Piątka Chorzów28.18560
5.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków28.51541
6.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków28.95517

<< TOP >>
Konkurencja 12
23/4/2016 - 16:00
Dziewcząt, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa29.86471
2.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków29.91469
3.Swaczyna Magdalena03Jedność 32 Przyszowice30.25453
4.Gancarz Julia03Ikar Mielec30.30451
5.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków30.77430
6.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków30.78430

<< TOP >>
Konkurencja 12
23/4/2016 - 16:00
Dziewcząt, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn33.40336
2.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków34.10316
3.Cyganek Nina05Salwator Kraków34.26312
4.Biedroń Wiktoria05Limanowa-Swim34.33310
5.Zawodny Oliwia05SMS Galicja Kraków34.59303
6.Kaleta Kalina05Szczygłowice Knurów35.09290


<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 16:06
Mężczyzn, 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce24.20586
2.Jurek Przemysław81Bobry Dębica24.87540
3.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce24.89539
4.Ołdak Jakub99Rekin Świebodzice25.58496
5.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź25.70489
6.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska26.01472

<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 16:06
Chłopców, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Marszałek Kacper01Bobry Dębica25.37509
2.Batko Karol01SMS Galicja Kraków25.74487
3.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów26.03471
4.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.26.57443
5.Majda Adam01Kmita Zabierzów26.60441
6.Knihnicki Miłosz02Rekin Świebodzice26.75434

<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 16:06
Chłopców, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Daszkiewicz Michał03Ósemka Oświęcim27.16415
2.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry27.42403
3.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanów27.83385
4.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice29.15335
5.Swojnóg Igor03Park Wodny Tarn. Góry29.25332
6.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków29.52323

<< TOP >>
Konkurencja 13
23/4/2016 - 16:06
Chłopców, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków31.85257
2.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim32.00253
3.Sowa Bartłomiej05SMS Galicja Kraków32.76236
4.Litwa Tomasz06Salwator Kraków32.85234
5.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska33.01231
6.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice34.55201


<< TOP >>
Konkurencja 14
23/4/2016 - 16:13
Kobiet, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.1:07.7058731.9135.79
2.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:11.1950532.1539.04
3.Żukowska Natalia99Glosator Kraków1:12.7147432.7939.92
4.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:15.5542234.8940.66
5.Bogucka Karolina00Karol Wadowice1:15.7641935.1640.60
6.Podleśny Emilia00Wisła Kraków1:16.0741435.5540.52

<< TOP >>
Konkurencja 14
23/4/2016 - 16:13
Dziewcząt, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec1:09.0355432.4136.62
2.Kiszka Dominika02UKS SP 8 Chrzanów1:09.3954532.2137.18
3.Cholewa Karolina01SMS Galicja Kraków1:09.7153833.0236.69
4.Zając-Więckowska Julia01Piątka Chorzów1:10.0353032.6037.43
5.Czornik Julia01Piątka Chorzów1:11.0950732.2438.85
6.Björkén Julia01Väsby Simsällskap1:11.3850133.9037.48

<< TOP >>
Konkurencja 14
23/4/2016 - 16:13
Dziewcząt, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice1:10.3852233.4136.97
2.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków1:12.6147634.6337.98
3.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków1:16.2241135.5540.67
4.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków1:16.4940734.7941.70
5.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry1:16.8840137.3339.55
6.Schab Zuzanna03Wisła Kraków1:17.2139635.3741.84


<< TOP >>
Konkurencja 15
23/4/2016 - 16:21
Mężczyzn, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice56.2273125.8730.35
2.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków58.7264228.2630.46
3.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce1:00.4558827.6832.77
4.Stec Kacper99Kmita Zabierzów1:02.6752828.5634.11
Jurek Przemysław81Bobry Dębica1:02.6752828.9433.73
6.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska1:03.6450429.6034.04

<< TOP >>
Konkurencja 15
23/4/2016 - 16:21
Chłopców, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków59.4761827.0332.44
2.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów1:02.0454429.4732.57
3.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce1:02.1054229.5332.57
4.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:03.6450429.2034.44
5.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:05.8645530.3235.54
DYSKW.Marszałek Kacper01Bobry DębicaZ2
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 16:43)

<< TOP >>
Konkurencja 15
23/4/2016 - 16:21
Chłopców, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Daszkiewicz Michał03Ósemka Oświęcim1:08.9139731.6937.22
2.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków1:11.0836234.7136.37
3.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka1:11.1136132.8238.29
4.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry1:12.0334733.1638.87
5.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków1:12.4434233.3639.08
6.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:12.9233534.1338.79


<< TOP >>
Konkurencja 16
23/4/2016 - 16:28
Kobiet, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:28.5851635.1137.1938.0238.26

<< TOP >>
Konkurencja 16
23/4/2016 - 16:28
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków2:21.2960033.5136.3936.9134.48
2.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:23.2357633.9136.2236.8636.24
3.Andersson Tova01Väsby Simsällskap2:25.8554633.7937.0037.6137.45
4.Kiszka Dominika02UKS SP 8 Chrzanów2:26.3154134.5437.8137.6436.32
5.Mucha Karolina01SMS Galicja Kraków2:30.9349235.9338.1939.5837.23
6.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków2:32.2148036.4938.2438.6238.86
7.Czornik Julia01Piątka Chorzów2:33.9346435.8238.3640.2939.46
8.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała2:34.0346335.6638.8439.9339.60
9.Amerek Daria02MKS MOS Katowice2:35.2945236.5539.9440.7538.05
10.Frisk Garcia Anna02Väsby Simsällskap2:35.5745036.6939.4340.0839.37
11.Proce Marta02Rekin Świebodzice2:37.8843037.9140.1940.5539.23
12.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce2:38.9142237.3240.6941.2539.65
13.Burakowska Wiktoria01Bobry Dębica2:39.5041736.8140.8841.1840.63
14.Sala Julia02Solne Miasto Wieliczka2:40.9140636.4340.3542.8941.24
15.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków2:42.8639237.9141.5142.4341.01
16.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice2:43.6938638.9241.8142.3040.66
17.Orpel Milena01MKS MOS Katowice2:44.5538038.3542.8642.8240.52
18.Lepczyńska Natalia01NKP Bielsko Biała2:49.5534739.8942.9144.2142.54

<< TOP >>
Konkurencja 16
23/4/2016 - 16:28
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź2:20.0761632.3435.9036.4035.43
2.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:33.1647135.5638.6839.5239.40
3.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków2:38.0042938.2139.50
4.Chabałowska Ewa03SMS Galicja Kraków2:40.5840938.6939.66
5.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów2:41.0940538.6241.4041.8039.27
6.Krawczyk Nikola03Jedynka Łazy2:44.5238043.3642.18
7.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków2:47.9935740.3543.0442.6141.99
8.Krusińska Wiktoria03Park Wodny Tarn. Góry2:50.1934340.0442.7844.4142.96
9.Madej Maja03BOSiR Brzesko2:51.2533740.1243.1944.0443.90
10.Mleko Karolina04Fala Niepołomice2:51.9833340.0142.8046.4942.68
11.Wręczycka Julia03UKP Ruda Śląska2:54.8031741.0445.3446.1542.27
12.Morciszek Weroniika04Szczygłowice Knurów2:57.2630442.3145.8145.7443.40
13.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice2:58.5429741.9644.6146.7645.21
14.GIl Julia03Korona Swim Kielce3:01.9428142.1346.0447.8645.91


<< TOP >>
Konkurencja 17
23/4/2016 - 16:40
Mężczyzn, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:08.1956730.2933.2433.5131.15
2.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków2:09.0555530.4832.3532.9433.28
3.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków2:11.1053030.7533.6834.1132.56
4.Słomiński Sebastian00Rekin Świebodzice2:13.7649931.3033.9034.9133.65
5.Ołdak Jakub99Rekin Świebodzice2:17.3046131.7034.9436.7233.94
6.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica2:20.6442932.4035.7436.9535.55

<< TOP >>
Konkurencja 17
23/4/2016 - 16:40
Chłopców, 200m grzbietowy

14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków2:16.9746432.3634.8435.3034.47
2.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów2:18.6444832.0835.6536.5134.40
3.Lerna William02Väsby Simsällskap2:23.5340432.9435.9837.7636.85
4.Jedryka Marceli02BOSiR Brzesko2:30.8534834.7238.1839.6238.33
5.Szewc Bartłomiej02Bobry Dębica2:32.1133936.0839.1139.4837.44
6.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:38.9829738.8141.2240.2438.71
7.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków2:40.3628938.3141.5841.3639.11
8.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec2:40.7528738.3641.0641.4639.87
9.Biela Mateusz02MKS MOS Katowice2:42.0328038.5241.5342.1139.87

<< TOP >>
Konkurencja 17
23/4/2016 - 16:40
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź2:23.2840633.8636.6437.7535.03
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:27.6237134.0138.2538.8536.51
3.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:31.0934636.0238.5539.4537.07
4.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice2:31.8034136.1738.9939.7436.90
5.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice2:31.8234134.7938.3539.9238.76
6.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko2:32.7833536.8940.1038.9436.85
7.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:34.8732136.4839.6040.3238.47
8.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków2:37.1430736.68
9.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:39.0429637.3540.76
10.Hanf Szymon03Solne Miasto Wieliczka2:44.8026639.5642.1541.8541.24
11.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków2:46.9325638.4442.4043.8042.29
12.Stręk Kacper04Siemacha ASP Kraków2:53.6322841.0744.7044.7043.16
13.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska2:56.9421542.2144.5646.6943.48
14.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:57.9321241.8644.9846.0445.05
15.Wojtaszek Tomasz03SMS Galicja Kraków2:59.4920642.3945.3846.1845.54


<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 16:51
Kobiet, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.34.89562
2.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Katowice36.39495
3.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.37.17465
4.Albertsson Astrid00Väsby Simsällskap37.42455
5.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.40.44361
6.Nędza Adrianna98Wisła Kraków42.67307

<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 16:51
Dziewcząt, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Cholewa Karolina01SMS Galicja Kraków34.58577
2.Björkén Julia01Väsby Simsällskap34.59577
3.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice35.00557
4.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice35.50533
5.Rolnicka Oliwia01SMS Galicja Kraków35.99512
6.Pawłowska Paulina02MKS MOS Katowice36.35497

<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 16:51
Dziewcząt, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry33.41640
Czas lepszy od Rekordu Polski 13latków
2.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice35.70525
3.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa36.75481
4.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry36.82478
5.O'Hara Julia03Ikar Mielec38.80408
6.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków38.88406

<< TOP >>
Konkurencja 18
23/4/2016 - 16:51
Dziewcząt, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko41.25340
2.Zawodny Oliwia05SMS Galicja Kraków44.54270
3.Biedroń Wiktoria05Limanowa-Swim45.47254
4.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn45.95246
5.Kaleta Kalina05Szczygłowice Knurów46.37239
6.Guzik Karolina05SMS Galicja Kraków47.16227


<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 16:59
Mężczyzn, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków30.47569
2.Krystyniak Mateusz00NKP Bielsko Biała32.05488
3.Piętka Marcin99Wisła Kraków32.06488
4.Overweter Maksymilian99UKS GOS Raszyn32.25479
5.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów32.31477
6.Wodzień Szymon00Bobry Dębica32.78457

<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 16:59
Chłopców, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Woźniak Łukasz01SMS Galicja Kraków32.08487
2.Nowotny Dawid SR01Manta Kochłowice Ruda Śl.32.58465
3.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.32.94450
4.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój33.94411
5.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój34.12405
6.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków35.45361

<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 16:59
Chłopców, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków34.45393
2.Wróbel Igor03UKP Ruda Śląska36.43332
3.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków36.77323
4.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice36.94319
5.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków37.35308
6.Szydłowski Erwin03BOSiR Brzesko37.50305

<< TOP >>
Konkurencja 19
23/4/2016 - 16:59
Chłopców, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim42.62207
2.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków44.02188
3.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska44.04188
4.Sowa Bartłomiej05SMS Galicja Kraków45.17174
5.Litwa Tomasz06Salwator Kraków45.29173
6.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice46.65158


<< TOP >>
Konkurencja 20
23/4/2016 - 17:07
Kobiet, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.2:13.8256731.5833.6434.4634.14
2.Sroczyńska Paula98Bobry Dębica2:16.1953831.6834.3035.1035.11
3.Bogucka Karolina00Karol Wadowice2:20.8548632.6435.7337.3935.09
4.Żukowska Natalia99Glosator Kraków2:20.9848531.4135.3136.9337.33
5.Podleśny Emilia00Wisła Kraków2:24.5045032.8436.2237.9637.48
6.Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska2:28.9941134.2137.2038.9238.66

<< TOP >>
Konkurencja 20
23/4/2016 - 17:07
Dziewcząt, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:05.3069129.3131.5832.0932.32
2.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:10.4461230.4232.7133.8633.45
3.Andersson Tova01Väsby Simsällskap2:10.7860729.5533.1734.6233.44
4.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice2:14.0256430.6734.7835.1533.42
5.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka2:14.0756430.8934.0635.0734.05
6.Balcer Julia01UKS 190 Łódź2:14.4455930.7534.0535.3234.32
7.Kosińska Dominika01Piątka Chorzów2:14.6255731.5634.2534.9833.83
8.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:15.3254831.8534.3235.3033.85
9.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.0953929.7633.4035.8037.13
10.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków2:16.4053530.9334.1435.7435.59
11.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała2:16.4253531.9134.9636.2333.32
12.Andersson Ebba01Väsby Simsällskap2:16.5653331.4434.3935.8434.89
13.Peacock Louise01Väsby Simsällskap2:16.6453231.6134.6135.1435.28
14.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała2:16.6853231.9534.4235.3834.93
15.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:18.0451631.8534.3935.9835.82
16.Szalewska Maja01Glosator Kraków2:18.4351232.3235.5436.1834.39
17.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko2:18.5851031.9535.4436.6634.53
18.Lindgren Linnea01Väsby Simsällskap2:21.1448331.6135.7037.0036.83
19.Dedo Katarzyna02Siemacha ASP Kraków2:21.3048132.8435.7237.3335.41
20.Maziar Alicja02Rekin Świebodzice2:21.7647731.8836.1837.9735.73
21.Staniszewska Maryla01SMS Galicja Kraków2:22.0347434.8137.1134.9435.17
22.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:22.9746533.21
23.Vespertini Lucrezia02Väsby Simsällskap2:23.4246032.8935.8237.6137.10
24.Szczygieł Olga01Glosator Kraków2:25.3144333.9437.0338.0836.26
25.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:25.5844033.8836.9838.0836.64
26.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:25.6843933.9236.8038.0236.94
27.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:26.5943133.5136.8938.2437.95
28.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce2:28.2541734.1138.9638.7036.48
29.Bigos Dominika01Piątka Chorzów2:28.5941434.9537.7538.9036.99
30.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:29.0341034.0938.6239.3137.01
31.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów2:30.733961:51.94
32.Kapitan Paulina01Piątka Chorzów2:36.0035835.8039.4341.1739.60
33.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice2:37.6134735.2841.4441.7939.10
34.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice2:38.1134335.1539.8241.7641.38

<< TOP >>
Konkurencja 20
23/4/2016 - 17:07
Dziewcząt, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Peng Elin03Väsby Simsällskap2:13.6556930.6934.6534.5033.81
2.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź2:14.7455531.0334.3834.9034.43
3.Swaczyna Magdalena03Jedność 32 Przyszowice2:17.3452432.4334.6635.4534.80
4.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:19.6249932.1535.8636.6234.99
5.Gancarz Julia03Ikar Mielec2:21.0248432.9736.0136.6735.37
6.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec2:21.3848132.6635.8236.6936.21
7.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków2:22.1547332.6636.0837.0736.34
8.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:24.1245433.1336.6837.3836.93
9.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków2:24.8344733.3036.1437.6737.72
10.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:25.6543933.9936.9237.9936.75
11.Krusińska Wiktoria03Park Wodny Tarn. Góry2:25.8143833.2336.6838.4037.50
12.Forczek Emilia03Ikar Mielec2:30.0540235.0338.3439.4037.28
13.Niepogodzińska Izabela03Siemacha ASP Kraków2:34.6736736.3839.1040.4438.75
14.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków2:35.4036236.8139.5839.6539.36
15.Mleko Karolina04Fala Niepołomice2:38.9033836.1540.7042.3439.71
16.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków2:39.0233837.6340.3941.1439.86
17.Krętosz Maria03MKS MOS Katowice2:40.8232636.9641.3543.5438.97
18.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry2:45.0030237.3443.9044.0339.73
19.Wira Patrycja03Korona Swim Kielce2:45.1330136.1241.7044.5242.79
20.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim2:45.8829737.7544.0744.1039.96
21.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice2:52.2826540.0343.7645.9642.53
22.Kowalska Julia04UKP Ruda Śląska2:57.8624138.5445.6047.6946.03


<< TOP >>
Konkurencja 21
23/4/2016 - 17:18
Mężczyzn, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce1:53.8566426.9729.2928.7728.82
2.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica1:56.8961427.5529.3429.8530.15
3.Stec Kacper99Kmita Zabierzów1:58.0259627.7629.8330.4130.02
4.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź2:00.1156627.9530.5631.4330.17
5.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:01.0655328.4130.9131.4030.34
6.Barczyk Norbert00SMS Galicja Kraków2:02.7253028.9232.0431.4230.34
7.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów2:02.8852828.3030.6531.4732.46
8.Mazur Dominik99Unia Oświęcim2:04.6050728.2630.5732.7533.02
9.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków2:05.0350229.8431.8232.1331.24
10.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków2:07.5747229.8333.2033.2031.34
11.Jodłowski Mateusz00SMS Galicja Kraków2:13.2841431.7934.1733.9933.33

<< TOP >>
Konkurencja 21
23/4/2016 - 17:18
Chłopców, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów2:02.6753128.9031.4231.9830.37
2.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów2:04.8850328.9932.0832.6831.13
3.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków2:04.9450329.3131.8332.3231.48
4.Respondek Remingiusz01Piątka Chorzów2:05.4949629.6532.2532.6730.92
5.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków2:05.5649529.7132.4432.4031.01
6.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków2:07.2647629.1032.2833.1932.69
7.Melinder Martin01Väsby Simsällskap2:08.5246230.0132.7633.3632.39
8.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków2:09.7844829.3832.3333.7134.36
9.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków2:11.0143630.0133.3834.8632.76
10.Nowak Jan02BOSiR Brzesko2:11.7442929.8933.6635.0833.11
11.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków2:11.9842630.7334.2334.4832.54
12.Hansson Eric02Väsby Simsällskap2:12.8341830.3033.7134.7834.04
13.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.2:13.6241130.4234.2435.2233.74
14.Lerna William02Väsby Simsällskap2:13.7641029.8033.7834.9835.20
15.Sköld Theodor01Väsby Simsällskap2:13.7840930.5634.4035.0533.77
16.Jedryka Marceli02BOSiR Brzesko2:15.7439230.6934.4435.8634.75
17.Malina Szymon01Glosator Kraków2:15.8539131.4835.0135.8933.47
18.Kałuża Jakub02Bobry Dębica2:18.0037333.9835.3635.3933.27
19.Surowiecki Wojciech01Rekin Świebodzice2:19.4136232.2535.6437.6633.86
20.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec2:22.3034033.8236.6136.4535.42
21.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:23.5633131.9136.3538.2937.01
22.Rąpała Tomasz02UKS GOS Raszyn2:25.2532033.5037.1337.4737.15
23.Docew Maksymilian02Wisła Kraków2:26.7431034.1237.5038.6636.46
24.Dutkiewicz Mikołaj01Siemacha ASP Kraków2:26.8031034.2738.5737.8836.08
25.Wyrtki Piotr02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:31.1428434.7537.9740.0738.35
26.Wołoch Robert02SMS Galicja Kraków2:31.4528235.6939.1439.7436.88
27.Mytnik Michał02Kmita Zabierzów2:51.5619438.4143.7544.9744.43

<< TOP >>
Konkurencja 21
23/4/2016 - 17:18
Chłopców, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź2:06.9347929.6732.6833.6030.98
2.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec2:09.9944630.5533.1233.8832.44
3.Swojnóg Igor03Park Wodny Tarn. Góry2:11.3143330.6933.0433.7133.87
4.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:12.8541830.3133.8934.6334.02
5.Koryciński Kamil03Siemacha ASP Kraków2:17.7337532.7735.0535.5834.33
6.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:18.1937131.2035.2836.8034.91
7.Hudzikowski Mateusz03Jedność 32 Przyszowice2:19.4336132.4335.7136.1935.10
8.Sieprawski Roch03Ósemka Oświęcim2:20.8335132.7136.0036.3735.75
9.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:21.4334632.2036.0836.8836.27
10.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice2:24.2132732.9735.5538.1137.58
11.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:27.8030333.5238.7739.4036.11
12.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków2:29.0929634.0838.3439.5537.12
13.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:29.9429134.6138.2239.8737.24
14.Majewski Maksym04Atut Częstochowa2:30.5528733.3338.6839.9438.60
15.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:30.9028534.9838.7938.9438.19
16.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów2:34.9326335.7839.1440.6939.32
17.Miodoński Mateusz03Ósemka Oświęcim2:35.1726236.2241.5041.6435.81
18.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków2:43.3322537.8342.0442.9540.51
19.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry2:43.8422337.1043.4642.9440.34
20.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów2:44.9121839.15
21.Rymaszewski Jakub03UKP Ruda Śląska2:46.9021137.5442.7244.2842.36
22.Tynor Jan04Fala Niepołomice2:47.9220739.3743.5244.0241.01
23.Paruta Andrea03Glosator Kraków2:48.6420439.0043.7844.8641.00
24.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów2:51.6219438.2744.8945.1343.33
25.Walkiewicz Jakub04UKP Ruda Śląska2:53.5118739.2945.5446.8141.87
26.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice2:53.7918639.2744.4247.2142.89
27.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry2:54.2818538.3545.7745.5744.59
28.Stec Piotr04Kmita Zabierzów2:55.4718140.0147.3245.3342.81


<< TOP >>
4 - XI Puchar Rycerza Kmity ELIMINACJE24/4/2016 - 9:00


Konkurencja 22
24/4/2016 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jankowska Justyna99Kmita Zabierzów29.88543A
2.Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice30.58506A
3.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.31.57460A
4.Żukowska Natalia99Glosator Kraków32.33428A
5.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.33.40388A
6.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Katowice33.63380A
7.Albertsson Astrid00Väsby Simsällskap34.24360R
8.Bogucka Karolina00Karol Wadowice35.82315R

<< TOP >>
Konkurencja 22
24/4/2016 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kiszka Dominika02UKS SP 8 Chrzanów30.12530A
2.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec30.22525A
3.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice30.59506A
4.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków30.76497A
5.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka30.78496A
6.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków31.14479A
7.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała31.30472R
8.Balcer Julia01UKS 190 Łódź31.48464R
9.Staniszewska Maryla01SMS Galicja Kraków31.99442
10.Rolnicka Oliwia01SMS Galicja Kraków32.01441
11.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków32.15436
12.Zając-Więckowska Julia01Piątka Chorzów32.21433
13.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.32.35428
14.Mucha Karolina01SMS Galicja Kraków32.44424
15.Vespertini Lucrezia02Väsby Simsällskap32.73413
16.Dedo Katarzyna02Siemacha ASP Kraków32.96404
17.Andersson Tova01Väsby Simsällskap32.98403
18.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków33.00403
19.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała33.20395
20.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice33.36390
21.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice33.47386
22.Peacock Louise01Väsby Simsällskap33.52384
23.Kuśmierz Anna02SMS Galicja Kraków33.64380
24.Andersson Ebba01Väsby Simsällskap33.71378
25.Lindgren Linnea01Väsby Simsällskap34.01368
26.Cieślar Zuzanna01SMS Galicja Kraków34.22361
27.Kopp Oliwia02Aquarius Myślenice34.25360
28.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Grn.34.41355
29.Adamska Zuzanna02Siemacha ASP Kraków34.57350
30.Glejzer Marcelina02Rekin Świebodzice34.73345
31.Szczygieł Olga01Glosator Kraków35.37327
32.Bigos Dominika01Piątka Chorzów35.47324
33.Buk Alicja02Korona Swim Kielce35.64320
34.Hübinette Vanessa01Väsby Simsällskap36.40300
35.Proce Marta02Rekin Świebodzice36.84289
36.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice37.17282
37.Kapitan Paulina01Piątka Chorzów37.18281
38.Pajerska Wiktoria02Kmita Zabierzów40.40219

<< TOP >>
Konkurencja 22
24/4/2016 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków32.02441A
2.Gancarz Julia03Ikar Mielec32.45424A
3.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec33.00403A
4.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź33.07400A
5.Kosiec Małgorzata03Ondraszek Bielsko Biała33.40388A
Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice33.40388A
7.Krawczyk Nikola03Jedynka Łazy33.73377R
8.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków34.04367R
9.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków34.52352
10.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków34.54351
11.Forczek Emilia03Ikar Mielec35.66319
12.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec35.81315
13.Socha Zofia03Wisła Kraków36.17306
14.Węska Kinga03Korona Swim Kielce36.23304
15.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec36.27303
16.Morciszek Weroniika04Szczygłowice Knurów36.40300
17.Niepogodzińska Izabela03Siemacha ASP Kraków36.47298
18.Mruk Julia04Limanowa-Swim36.68293
19.Krusińska Wiktoria03Park Wodny Tarn. Góry37.09284
20.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków37.32278
21.Biela Inga03Aquarius Myślenice38.61251
22.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry40.08225
23.Wites Zuzanna03MKS MOS Katowice41.28206
24.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice41.34205
25.Klaczek Alicja04UKP Ruda Śląska42.00195
26.Szczepka Oliwia03SMS Galicja Kraków42.58187
27.Skowron Małgorzata03MKS MOS Katowice45.41154
28.Kowalska Julia04UKP Ruda Śląska49.04122
DYSKW.Sobota Adriana03SMS Galicja Kraków
M5 - Nierównoczesna praca ramion  (Czas: 9:14)

<< TOP >>
Konkurencja 22
24/4/2016 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko36.15306A
2.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków39.32238A
3.Kaleta Kalina05Szczygłowice Knurów39.93227A
4.Paruta Sara05Glosator Kraków40.58216A
5.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn40.87212A
6.Dadej Julia05BOSiR Brzesko41.17207A
7.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków42.58187R
8.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko43.02182R
9.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko43.15180
10.Biedroń Wiktoria05Limanowa-Swim43.22179
11.Rębiasz Martyna05SMS Galicja Kraków44.92159
12.Kroker Emilia05UKP Ruda Śląska46.45144
13.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska46.96139
14.Guzik Karolina05SMS Galicja Kraków47.28137
15.Bandura Kinga05SMS Galicja Kraków48.23129
16.Kubikowska Aniela05Korona Swim Kielce48.49127
17.Michalska Julia05Korona Swim Kielce48.82124
18.Gałuszka Olivia05UKP Ruda Śląska49.44119
19.Zięba Kinga06UKP Ruda Śląska51.23107
20.Iwaniuk Julia06SMS Galicja Kraków53.2795
21.Dziekanowska Martyna06SMS Galicja Kraków53.7193
22.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków58.5672
23.Kwiecień Emilia05Korona Swim Kielce1:09.4943
DYSKW.Zawodny Oliwia05SMS Galicja Kraków
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 9:14)


<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 9:30
Mężczyzn, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce26.61549A
2.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków27.35506A
3.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków27.43501A
4.Barczyk Norbert00SMS Galicja Kraków27.67489A
5.Stec Kacper99Kmita Zabierzów27.70487A
6.Jurek Przemysław81Bobry Dębica27.76484A
7.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź27.87478R
8.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica28.45449R
9.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów28.49448
10.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów28.72437
11.Słomiński Sebastian00Rekin Świebodzice29.09420
12.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków29.13419
13.Overweter Maksymilian99UKS GOS Raszyn30.13378
14.Dąbrowski Daniel00UKP Ruda Śląska30.76355

<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 9:30
Chłopców, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów27.69487A
2.Nowotny Dawid SR01Manta Kochłowice Ruda Śl.28.09467A
3.Marszałek Kacper01Bobry Dębica28.10466A
4.Batko Karol01SMS Galicja Kraków28.13465A
5.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce28.28458A
6.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów28.37453A
7.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój28.61442R
8.Majda Adam01Kmita Zabierzów28.89429R
9.Ptak Filip01Manta Kochłowice Ruda Śl.29.78392
10.Surowiecki Wojciech01Rekin Świebodzice29.89387
11.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój30.02382
12.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków30.03382
13.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków30.07381
14.Respondek Remingiusz01Piątka Chorzów30.29372
15.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.30.40368
16.Sköld Theodor01Väsby Simsällskap30.49365
17.Mazur Bartosz02Siemacha ASP Kraków30.61361
18.Malina Szymon01Glosator Kraków30.75356
19.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.31.02347
20.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica31.47332
21.Knihnicki Miłosz02Rekin Świebodzice31.60328
22.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec32.41304
23.Dutkiewicz Mikołaj01Siemacha ASP Kraków32.43303
24.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica33.16284
25.Stankiewicz Kacper02Siemacha ASP Kraków33.35279
26.Szewc Bartłomiej02Bobry Dębica33.60273
27.Kałuża Jakub02Bobry Dębica33.63272
28.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec34.35255
29.Jędrszczyk Kacper02Siemacha ASP Kraków34.54251
30.Wołoch Robert02SMS Galicja Kraków35.30235
31.Wyrtki Piotr02Manta Kochłowice Ruda Śl.36.95205
32.Rąpała Tomasz02UKS GOS Raszyn38.51181

<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 9:30
Chłopców, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec30.32371A
2.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry30.36370A
3.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź30.83353A
4.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków31.22340A
5.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków31.89319A
6.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry32.15311A
7.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka32.19310R
8.Daszkiewicz Michał03Ósemka Oświęcim32.30307R
9.Koryciński Kamil03Siemacha ASP Kraków32.76294
10.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko33.58273
11.Swojnóg Igor03Park Wodny Tarn. Góry33.60273
12.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka33.65271
13.Brączek Kacper03Ósemka Oświęcim34.10261
14.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice34.14260
15.Mikos Mateusz03Ósemka Oświęcim34.23258
16.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków34.85244
17.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów34.86244
18.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków34.87244
19.Landsberg Natan03UKS GOS Raszyn36.24217
20.Majewski Maksym04Atut Częstochowa36.45213
21.Grzenkowicz Paweł03SMS Galicja Kraków36.51212
22.Walkiewicz Jakub04UKP Ruda Śląska36.70209
23.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków37.02204
24.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry38.91175
25.Paruta Andrea03Glosator Kraków39.36169
26.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice40.55155
27.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim40.57155
28.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry41.77142
29.Sołtysik Bartosz03UKP Ruda Śląska45.59109
30.Dąbrowski Grzegorz04UKP Ruda Śląska48.9488
31.Bęben Kamil04UKP Ruda Śląska53.1269

<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 9:30
Chłopców, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sowa Bartłomiej05SMS Galicja Kraków35.10239A
2.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko35.75226A
3.Litwa Tomasz06Salwator Kraków36.56212A
4.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim37.63194A
5.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków37.88190A
6.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska38.08187A
7.Żak Michał05SMS Galicja Kraków38.37183R
8.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów40.43156R
9.Paruta Francesco05Glosator Kraków40.85151
10.Każmierczak Marek05UKP Ruda Śląska41.99139
11.Tynor Kacper06Fala Niepołomice43.51125
12.Kunder Olaf05Korona Swim Kielce44.61116
13.Rajski Radosław05SMS Galicja Kraków45.69108
14.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice46.54102
15.Iheanacho Alexander05SMS Galicja Kraków47.0999
16.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce47.7395
17.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce48.5490
18.Bekier Filip05Korona Swim Kielce49.1787
19.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec49.4085
20.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków50.4280
21.Laskowski Bogdan05SMS Galicja Kraków51.2277
22.Kargulewicz Piotr05Korona Swim Kielce51.4276
23.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska52.1373
24.Lisowski Piotr05SMS Galicja Kraków53.9366
25.Różycki Ignacy05SMS Galicja Kraków54.0465
26.Turek Mateusz06Korona Swim Kielce55.5560
27.Łuczkiewicz Julian06SMS Galicja Kraków56.6157
28.Malecki Iwo05SMS Galicja Kraków56.7556
29.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków57.0855
30.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków58.3252


<< TOP >>
Konkurencja 24
24/4/2016 - 9:59
Kobiet, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:55.0945440.9044.6045.3944.20
2.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Katowice2:57.4743539.1945.2146.8746.20
3.Albertsson Astrid00Väsby Simsällskap3:00.6441338.3544.6648.3349.30
4.Podleśny Emilia00Wisła Kraków3:04.6738640.6946.5748.3149.10
5.Nędza Adrianna98Wisła Kraków3:06.2237741.5246.7148.8149.18

<< TOP >>
Konkurencja 24
24/4/2016 - 9:59
Dziewcząt, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cholewa Karolina01SMS Galicja Kraków2:41.1958136.6141.7841.2341.57
2.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice2:41.3658036.9341.0941.8941.45
3.Björkén Julia01Väsby Simsällskap2:42.3156935.5340.6542.3743.76
4.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:50.6049039.0043.3644.7143.53
5.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:54.5045838.9043.2945.2947.02
6.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków2:54.6445739.7845.4445.1544.27
7.Pawłowska Paulina02MKS MOS Katowice2:58.5642840.6544.8846.6646.37
8.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków2:58.9942441.7545.4845.8845.88
9.Zięba Natalia02UKP Ruda Śląska2:59.1442340.5545.0746.5846.94
10.Pfeiff Matilda01Väsby Simsällskap2:59.4342139.8446.0547.6445.90
11.Glejzer Marcelina02Rekin Świebodzice3:02.4540141.3046.2348.4846.44
12.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków3:02.7339942.7646.6947.8045.48
13.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków3:05.7638043.4746.8747.8147.61
14.Lepczyńska Natalia01NKP Bielsko Biała3:07.5036941.6047.2149.0749.62
15.Bigos Dominika01Piątka Chorzów3:08.8336143.9448.2448.8747.78
16.Kapitan Paulina01Piątka Chorzów3:10.3835342.8148.3749.9749.23
17.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice3:14.1833243.8849.0251.3549.93
18.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów3:16.2332242.8949.7551.8851.71

<< TOP >>
Konkurencja 24
24/4/2016 - 9:59
Dziewcząt, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice2:46.0753237.9542.5843.1242.42
2.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry2:51.6048237.5244.0746.0343.98
3.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa2:52.9147138.6044.9643.9645.39
4.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec2:59.0142440.3145.6447.0146.05
5.Klimczyk Katarzyna04Zryw Opole3:01.6440642.1347.2148.2144.09
6.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków3:03.2939542.5046.3547.2547.19
7.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków3:04.5338742.2946.7947.8047.65
8.Schab Zuzanna03Wisła Kraków3:07.1637143.3147.6248.4847.75
9.O'Hara Julia03Ikar Mielec3:07.6336841.6747.4949.0649.41
10.Krętosz Maria03MKS MOS Katowice3:07.8436742.5248.0649.7947.47
11.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko3:20.4430244.4552.4353.5350.03
12.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice3:22.8429245.6652.8253.9650.40
13.Gawicka Aleksandra03Korona Swim Kielce3:24.2428645.6351.2854.3652.97
14.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków3:24.2828546.8652.7454.1150.57
15.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska3:24.6228445.7753.4253.1352.30
16.Wręczycka Julia03UKP Ruda Śląska3:30.0526247.6253.9054.9953.54
17.Gajda Emilia04Fala Niepołomice3:30.9025950.3054.8656.4049.34
18.Dela Natalia04Atut Częstochowa3:35.1924448.5955.9656.4754.17
19.GIl Julia03Korona Swim Kielce3:37.5223649.1855.7057.2255.42
DYSKW.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:15)
DYSKW.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:11)
DYSKW.Rudek Aleksandra03Kmita Zabierzów
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:03)


<< TOP >>
Konkurencja 25
24/4/2016 - 10:21
Mężczyzn, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków2:27.1554832.6438.0439.0737.40
2.Wodzień Szymon00Bobry Dębica2:32.0449735.0339.2139.3738.43
3.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice2:34.8147135.2739.2440.3239.98
4.Piętka Marcin99Wisła Kraków2:36.2945834.3240.3541.3240.30
5.Krystyniak Mateusz00NKP Bielsko Biała2:40.5542234.6940.9842.8742.01
6.Dąbrowski Daniel00UKP Ruda Śląska2:43.9039735.6741.7643.5042.97
7.Sumara Konrad00Wisła Kraków2:55.2232540.0544.7445.7144.72

<< TOP >>
Konkurencja 25
24/4/2016 - 10:21
Chłopców, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów2:25.2557033.5537.0237.6837.00
2.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:34.2347633.9238.8140.6840.82
3.Nowotny Dawid SR01Manta Kochłowice Ruda Śl.2:39.6243035.0540.5441.5542.48
4.Lerna William02Väsby Simsällskap2:40.4142335.5940.3742.2942.16
5.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:40.6742136.0140.7541.7842.13
6.Niedojad Aleksy01Piątka Chorzów2:43.0740335.3741.0444.1542.51
7.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica2:44.5339237.5843.1042.7341.12
8.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice2:45.0538836.7242.7543.5442.04
9.Hansson Eric02Väsby Simsällskap2:45.7738336.3641.9444.1243.35
10.Damsz Andrzej02Rekin Świebodzice2:48.1936736.8642.7644.4844.09
11.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój2:48.2536737.9943.1944.3242.75
12.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:50.8935040.5143.6843.3843.32
13.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica2:51.3934738.4944.4844.7543.67
14.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec2:58.9530540.7746.7146.3345.14
15.Zawartka Jakub01Kmita Zabierzów3:13.7324040.5749.8252.3850.96
16.Kamrowski Maciej02MKS MOS Katowice3:16.2323146.1551.0450.0449.00
DYSKW.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 16:22)

<< TOP >>
Konkurencja 25
24/4/2016 - 10:21
Chłopców, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka2:42.6340637.0241.6342.5641.42
2.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:45.6338437.5541.9743.2442.87
3.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice2:49.6735839.0342.4543.6044.59
4.Wróbel Igor03UKP Ruda Śląska2:52.8333838.8044.1544.8745.01
5.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków2:53.9933240.0544.8544.9144.18
6.Szydłowski Erwin03BOSiR Brzesko2:58.0730939.6945.8047.0345.55
7.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków2:58.4230739.0445.7447.3746.27
8.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice3:00.6529639.8547.7847.3345.69
9.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów3:05.1727542.8647.9147.7946.61
10.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków3:12.3724544.2550.4850.1447.50
11.Płonka Jakub03SMS Galicja Kraków3:13.3524145.7750.5549.9447.09
12.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice3:15.3323442.7349.1550.8352.62
13.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków3:15.5223343.7149.4450.8951.48
14.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków3:23.8520647.3152.8252.2151.51
15.Paruta Andrea03Glosator Kraków3:26.1419946.5753.3753.6452.56
16.Rymaszewski Jakub03UKP Ruda Śląska3:30.3218747.8154.6253.5154.38
17.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry3:33.5817947.3254.4756.4555.34
DYSKW.Stręk Kacper04Siemacha ASP Kraków
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:23)
DYSKW.Mizgalski Szymon04UKP Ruda Śląska
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:27)
DYSKW.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:23)


<< TOP >>
Konkurencja 26
24/4/2016 - 11:12
Kobiet, 50m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jankowska Justyna99Kmita Zabierzów32.05513
2.Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska36.76340

<< TOP >>
Konkurencja 26
24/4/2016 - 11:12
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków31.05565A
2.Czornik Julia01Piątka Chorzów31.99516A
3.Kiszka Dominika02UKS SP 8 Chrzanów32.25504A
4.Nadybska Natalia01Glosator Kraków32.66485A
5.Burakowska Wiktoria01Bobry Dębica32.96472A
6.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.33.01470A
7.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków33.09466R
8.Amerek Daria02MKS MOS Katowice33.22461R
9.Balcer Julia01UKS 190 Łódź33.34456
10.Kosińska Dominika01Piątka Chorzów33.63444
11.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.33.64444
12.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce33.72441
13.Sala Julia02Solne Miasto Wieliczka33.74440
14.Maziar Alicja02Rekin Świebodzice34.13425
15.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.34.27420
16.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków34.36416
17.Frisk Garcia Anna02Väsby Simsällskap34.64406
18.Rolnicka Oliwia01SMS Galicja Kraków34.97395
19.Dedo Katarzyna02Siemacha ASP Kraków35.63373
20.Zięba Natalia02UKP Ruda Śląska36.08360
21.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice36.36351
22.Grylewicz Zuzanna02Rekin Świebodzice36.97334
23.Szuba-Łata Daria02Aquarius Myślenice37.91310
24.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice38.53295
25.Buk Alicja02Korona Swim Kielce38.65292
DYSKW.Mucha Karolina01SMS Galicja Kraków
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)  (Czas: 11:23)

<< TOP >>
Konkurencja 26
24/4/2016 - 11:12
Dziewcząt, 50m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź32.50492A
2.Malec Wiktoria03Ikar Mielec34.23421A
3.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów34.50411A
4.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków34.56409A
5.Krawczyk Nikola03Jedynka Łazy34.93396A
6.Gwiazdowska Wiktoria03Siemacha ASP Kraków35.08391A
7.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków35.16389R
8.Niepogodzińska Izabela03Siemacha ASP Kraków35.18388R
9.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków35.20387
10.Kosiec Małgorzata03Ondraszek Bielsko Biała35.66373
11.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków36.18357
12.Chabałowska Ewa03SMS Galicja Kraków36.22355
Wróbel Zofia03Jedynka Łazy36.22355
14.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków36.77340
15.Wręczycka Julia03UKP Ruda Śląska37.33325
16.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków37.58318
17.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry38.08306
18.Morciszek Weroniika04Szczygłowice Knurów38.22302
19.GIl Julia03Korona Swim Kielce38.26302
20.Socha Zofia03Wisła Kraków38.51296
21.Mleko Karolina04Fala Niepołomice38.58294
22.Wites Zuzanna03MKS MOS Katowice39.02284
23.Szczepka Oliwia03SMS Galicja Kraków39.91266
24.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice39.93265
25.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków40.72250
26.Gawicka Aleksandra03Korona Swim Kielce42.23224
27.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko42.61218
28.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice43.04212
29.Kowalska Julia04UKP Ruda Śląska43.12210

<< TOP >>
Konkurencja 26
24/4/2016 - 11:12
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn38.40298A
2.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków39.45275A
3.Zawodny Oliwia05SMS Galicja Kraków39.60272A
4.Kaleta Kalina05Szczygłowice Knurów40.82248A
5.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko41.21241A
6.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków41.97228A
7.Rębiasz Martyna05SMS Galicja Kraków42.81215R
8.Biedroń Wiktoria05Limanowa-Swim43.17210R
9.Paruta Sara05Glosator Kraków43.35207
10.Guzik Karolina05SMS Galicja Kraków43.36207
11.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko44.03198
12.Bandura Kinga05SMS Galicja Kraków44.93186
13.Gałuszka Olivia05UKP Ruda Śląska45.13184
14.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska45.63178
15.Michalska Julia05Korona Swim Kielce45.71177
16.Dziekanowska Martyna06SMS Galicja Kraków45.94174
17.Kroker Emilia05UKP Ruda Śląska46.35169
18.Waga Karolina06Kmita Zabierzów46.79165
19.Kubikowska Aniela05Korona Swim Kielce47.49157
20.Zięba Kinga06UKP Ruda Śląska48.22150
21.Iwaniuk Julia06SMS Galicja Kraków49.58138
22.Waga Dominika06Kmita Zabierzów50.09134
23.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków53.02113
24.Kwiecień Emilia05Korona Swim Kielce57.3189
DYSKW.Jankowiak Oliwia06SMS Galicja Kraków
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej  (Czas: 11:10)

PKCzerwiec Karolina07Kmita Zabierzów52.37117
PKKrawczyk Emilia07Kmita Zabierzów49.01143
PKUrbanik Laura07Kmita Zabierzów58.1885


<< TOP >>
Konkurencja 27
24/4/2016 - 11:38
Mężczyzn, 50m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce28.06496A
2.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź28.50473A
3.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków28.69464A
4.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska29.32435A
5.Ołdak Jakub99Rekin Świebodzice29.56424A
6.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica29.91409A
7.Bator Kacper00Wisła Kraków32.31325R

<< TOP >>
Konkurencja 27
24/4/2016 - 11:38
Chłopców, 50m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków27.69516A
2.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków28.65466A
3.Łysek Maciej01SMS Galicja Kraków30.27395A
4.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów30.59383A
5.Lerna William02Väsby Simsällskap30.95370A
6.Marszałek Kacper01Bobry Dębica30.96369A
7.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków31.30357R
8.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków31.59348R
9.Tokarski Stanisław02Rekin Świebodzice33.04304
10.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec33.68287
11.Niedojad Aleksy01Piątka Chorzów33.70286
12.Biela Mateusz02MKS MOS Katowice33.80284
13.Szewc Bartłomiej02Bobry Dębica34.11276
14.Gała Kornel02Górnik Sosnowiec34.23273
15.Suława Jakub01Rekin Świebodzice34.88258
16.Stankiewicz Kacper02Siemacha ASP Kraków36.00235
17.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków36.39227
18.Mytnik Michał02Kmita Zabierzów42.31144

<< TOP >>
Konkurencja 27
24/4/2016 - 11:38
Chłopców, 50m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice32.37323A
2.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanów32.79311A
3.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry32.92307A
4.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków33.29297A
5.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.33.40294A
6.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków33.57289A
7.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko33.67287R
8.Brączek Kacper03Ósemka Oświęcim33.81283R
9.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka34.79260
10.Sikora Kacper03SMS Galicja Kraków35.57243
11.Hanf Szymon03Solne Miasto Wieliczka36.19231
12.Grzenkowicz Paweł03SMS Galicja Kraków36.41227
13.Miodoński Mateusz03Ósemka Oświęcim36.55224
14.Woźniczka Alan03SMS Galicja Kraków36.69222
15.Stręk Kacper04Siemacha ASP Kraków37.13214
16.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków37.27211
17.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków37.36210
18.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry37.67205
19.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska38.04199
20.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków38.63190
21.Wróbel Igor03UKP Ruda Śląska38.67189
22.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów39.19182
23.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry39.45178
24.Wojtaszek Tomasz03SMS Galicja Kraków39.75174
25.Rymaszewski Jakub03UKP Ruda Śląska41.26156
26.Walkiewicz Jakub04UKP Ruda Śląska41.55152
27.Tynor Jan04Fala Niepołomice43.12136
28.Stec Piotr04Kmita Zabierzów47.26103
29.Dąbrowski Grzegorz04UKP Ruda Śląska48.7794
DYSKW.Evangelou Dimitris03UKS GOS Raszyn
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)  (Czas: 11:32)

<< TOP >>
Konkurencja 27
24/4/2016 - 11:38
Chłopców, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim37.48208A
2.Litwa Tomasz06Salwator Kraków37.98200A
3.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków38.36194A
4.Sowa Bartłomiej05SMS Galicja Kraków39.05184A
5.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska39.06184A
6.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów39.84173A
7.Każmierczak Marek05UKP Ruda Śląska41.48153R
8.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko41.50153R
9.Ziółko Wiktor05Kmita Zabierzów41.96148
10.Bekier Filip05Korona Swim Kielce41.99148
Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice41.99148
12.Żak Michał05SMS Galicja Kraków43.96129
13.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec44.06128
14.Iheanacho Alexander05SMS Galicja Kraków45.22118
15.Tynor Kacper06Fala Niepołomice45.24118
16.Paruta Francesco05Glosator Kraków45.36117
17.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków45.91113
18.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce46.36110
19.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce47.77100
20.Kargulewicz Piotr05Korona Swim Kielce48.4696
21.Różycki Ignacy05SMS Galicja Kraków48.9593
22.Malecki Iwo05SMS Galicja Kraków49.0792
23.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska49.3691
24.Turek Mateusz06Korona Swim Kielce49.4590
25.Kunder Olaf05Korona Swim Kielce49.5790
26.Lisowski Piotr05SMS Galicja Kraków49.8688
27.Laskowski Bogdan05SMS Galicja Kraków50.3685
28.Kubasiak Jan06Kmita Zabierzów50.3985
29.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków52.1077
30.Chrobak Bartosz06Kmita Zabierzów52.1877
31.Łuczkiewicz Julian06SMS Galicja Kraków52.3976
32.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków58.4354
33.Laskowski Maciej06Kmita Zabierzów1:07.4835
DYSKW.Rajski Radosław05SMS Galicja Kraków
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)  (Czas: 11:37)

PKChrobak Tomasz08Kmita Zabierzów1:00.6949
PKOlszewski Eryk07Kmita Zabierzów1:00.0250
PKWawro Jakub07Kmita Zabierzów52.8874
PKZahuta Kacper07Kmita Zabierzów56.7460


<< TOP >>
Konkurencja 28
24/4/2016 - 12:06
Kobiet, 100m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice1:00.92587A29.1131.81
2.Żukowska Natalia99Glosator Kraków1:03.10528A30.1632.94
3.Lipiarska Zofia99Kmita Zabierzów1:05.94462A32.0633.88
4.Bogucka Karolina00Karol Wadowice1:06.59449A31.8634.73
5.Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska1:06.89443A32.1834.71
6.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:08.54412A32.7835.76

<< TOP >>
Konkurencja 28
24/4/2016 - 12:06
Dziewcząt, 100m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice58.89649A28.5030.39
2.Andersson Tova01Väsby Simsällskap1:00.32604A29.0931.23
3.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec1:00.70593A30.0830.62
4.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.98585A29.2631.72
5.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka1:01.58568A29.6531.93
Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice1:01.58568A30.0631.52
7.Andersson Ebba01Väsby Simsällskap1:02.12553R30.4731.65
8.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków1:02.40546R29.9732.43
9.Nadybska Natalia01Glosator Kraków1:02.8653430.8032.06
10.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków1:03.6251531.2732.35
11.Szalewska Maja01Glosator Kraków1:03.7651230.7732.99
12.Peacock Louise01Väsby Simsällskap1:03.7751130.7633.01
13.Zając-Więckowska Julia01Piątka Chorzów1:04.1150330.8133.30
14.Czornik Julia01Piątka Chorzów1:04.2550031.3632.89
15.Lindgren Linnea01Väsby Simsällskap1:04.3149931.0633.25
16.Staniszewska Maryla01SMS Galicja Kraków1:04.5249431.4233.10
17.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków1:04.5949230.9833.61
18.Björkén Julia01Väsby Simsällskap1:04.6849030.8233.86
19.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała1:04.8548631.6033.25
20.Mańdok Klaudia01NKP Bielsko Biała1:04.9048531.0433.86
21.Cholewa Karolina01SMS Galicja Kraków1:05.0248231.1733.85
22.Kosińska Dominika01Piątka Chorzów1:05.2447731.3933.85
23.Vespertini Lucrezia02Väsby Simsällskap1:05.2547731.3133.94
24.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko1:05.5747031.8633.71
25.Kopp Oliwia02Aquarius Myślenice1:06.0246132.2133.81
26.Cieślar Zuzanna01SMS Galicja Kraków1:06.2645631.7334.53
27.Amerek Daria02MKS MOS Katowice1:06.4245231.5634.86
28.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:06.4445231.6434.80
29.Maziar Alicja02Rekin Świebodzice1:06.8444431.9334.91
30.Adamska Zuzanna02Siemacha ASP Kraków1:06.9844133.0733.91
31.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków1:07.5443032.8934.65
32.Proce Marta02Rekin Świebodzice1:08.1741832.8435.33
33.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice1:08.5741132.9135.66
34.Bartnik Weronika02Bobry Dębica1:09.4339633.5035.93
35.Sala Julia02Solne Miasto Wieliczka1:09.5639433.5136.05
36.Szuba-Łata Daria02Aquarius Myślenice1:09.6839233.6236.06
37.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów1:10.0738533.1936.88
38.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków1:10.3038233.8036.50
39.Frisk Garcia Anna02Väsby Simsällskap1:10.4737933.7436.73
40.Pawłowska Paulina02MKS MOS Katowice1:10.6337633.6037.03
41.Hübinette Vanessa01Väsby Simsällskap1:10.8637333.6537.21
Pfeiff Matilda01Väsby Simsällskap1:10.8637333.9536.91
43.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice1:10.9037234.7636.14
44.Grylewicz Zuzanna02Rekin Świebodzice1:11.0337033.9737.06
45.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice1:11.1336834.7236.41
46.Kuśmierz Anna02SMS Galicja Kraków1:11.4236433.9337.49
47.Lepczyńska Natalia01NKP Bielsko Biała1:13.0234035.5637.46
48.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice1:13.9832735.6238.36
49.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice1:14.6631835.4839.18
50.Pajerska Wiktoria02Kmita Zabierzów1:15.1931235.7639.43

<< TOP >>
Konkurencja 28
24/4/2016 - 12:06
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Peng Elin03Väsby Simsällskap1:01.10581A29.3531.75
2.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:03.26524A30.0833.18
3.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków1:05.17479A31.3733.80
4.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź1:05.65469A31.8033.85
5.Swaczyna Magdalena03Jedność 32 Przyszowice1:05.83465A31.9333.90
6.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa1:06.08459A31.7334.35
7.Gancarz Julia03Ikar Mielec1:06.66448R32.0634.60
8.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków1:06.85444R31.9634.89
9.Malec Wiktoria03Ikar Mielec1:07.7842633.0234.76
10.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów1:08.1741833.0435.13
11.Krusińska Wiktoria03Park Wodny Tarn. Góry1:08.4741332.8935.58
12.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:08.6641032.3836.28
13.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków1:08.9540433.3435.61
14.O'Hara Julia03Ikar Mielec1:09.3139833.3235.99
15.Forczek Emilia03Ikar Mielec1:09.3939733.8235.57
16.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków1:09.6939234.6035.09
17.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry1:10.3938033.2637.13
18.Chabałowska Ewa03SMS Galicja Kraków1:10.6737634.6436.03
19.Krętosz Maria03MKS MOS Katowice1:11.1936733.4037.79
20.Wróbel Zofia03Jedynka Łazy1:11.9335635.2336.70
21.Wira Patrycja03Korona Swim Kielce1:12.2235234.2537.97
22.Rudek Aleksandra03Kmita Zabierzów1:12.5034834.9437.56
23.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice1:12.5234835.4337.09
24.Sobota Adriana03SMS Galicja Kraków1:13.1533934.9838.17
25.Mleko Karolina04Fala Niepołomice1:13.1633835.3937.77
26.Węska Kinga03Korona Swim Kielce1:13.3833534.0539.33
27.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice1:14.0132734.9539.06
28.Mruk Julia04Limanowa-Swim1:15.1131335.1739.94
29.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków1:16.0730136.7439.33
30.Klimczyk Katarzyna04Zryw Opole1:16.6829436.6340.05
31.Dela Natalia04Atut Częstochowa1:18.4727436.8641.61
32.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:18.7627136.7642.00
33.Młynarska Józefina03Triathlon YMCA Kraków1:18.8127136.8941.92
34.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice1:20.2425637.7942.45
35.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko1:23.8722439.4044.47
36.Skowron Małgorzata03MKS MOS Katowice1:24.09223
37.Klaczek Alicja04UKP Ruda Śląska1:24.2522140.4343.82
38.Gajda Emilia04Fala Niepołomice1:24.73218


<< TOP >>
Konkurencja 29
24/4/2016 - 12:41
Mężczyzn, 100m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce52.70620A25.3027.40
2.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice53.90579A25.7828.12
3.Łukawski Mikołaj99Korona Swim Kielce54.20570A26.2427.96
4.Bochnowski Maciej98Bobry Dębica54.49560A26.4628.03
5.Stec Kacper99Kmita Zabierzów55.28537A27.0528.23
6.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź55.44532A27.1628.28
7.Barczyk Norbert00SMS Galicja Kraków56.28509R26.8729.41
8.Ołdak Jakub99Rekin Świebodzice56.37506R26.7829.59
9.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska56.4250527.3829.04
10.Jurek Przemysław81Bobry Dębica57.0348928.0029.03
11.Słomiński Sebastian00Rekin Świebodzice57.5247627.5829.94
12.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów57.7647027.8829.88
13.Mazur Dominik99Unia Oświęcim57.9446627.7830.16
14.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów58.3745627.8930.48
15.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków58.6145028.1930.42
16.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków59.1743828.6130.56
17.Bator Kacper00Wisła Kraków1:01.3139329.6431.67
18.Krystyniak Mateusz00NKP Bielsko Biała1:01.4439129.9631.48
19.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:01.5039029.7531.75
20.Overweter Maksymilian99UKS GOS Raszyn1:12.7423530.7042.04

<< TOP >>
Konkurencja 29
24/4/2016 - 12:41
Chłopców, 100m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków54.40563A26.3628.04
2.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków56.03515A26.7929.24
3.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów56.72497A27.6029.12
4.Marszałek Kacper01Bobry Dębica56.87493A27.6929.18
5.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów57.04489A27.7129.33
6.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków58.02464A28.4029.62
7.Majda Adam01Kmita Zabierzów58.08463R28.1929.89
8.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków58.26458R28.2230.04
9.Batko Karol01SMS Galicja Kraków58.2845827.4730.81
10.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.58.4845327.7330.75
11.Knihnicki Miłosz02Rekin Świebodzice59.0644028.2530.81
12.Respondek Remingiusz01Piątka Chorzów59.4343228.9530.48
13.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków59.6342828.9230.71
14.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój1:00.0441928.6731.37
15.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.1:00.3741229.1231.25
16.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków1:00.4241129.0131.41
17.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój1:00.5140928.6331.88
18.Hansson Eric02Väsby Simsällskap1:00.8240329.4631.36
19.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków1:00.8340329.3231.51
20.Ptak Filip01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.9340128.4732.46
21.Melinder Martin01Väsby Simsällskap1:01.3339329.7931.54
22.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój1:01.8038429.9231.88
23.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:01.9438129.7632.18
24.Sköld Theodor01Väsby Simsällskap1:01.9538129.6832.27
25.Nowak Jan02BOSiR Brzesko1:02.2537630.1832.07
26.Kałuża Jakub02Bobry Dębica1:02.6236930.4432.18
27.Mazur Bartosz02Siemacha ASP Kraków1:02.7936630.0032.79
28.Łysek Maciej01SMS Galicja Kraków1:03.1436030.3032.84
29.Docew Maksymilian02Wisła Kraków1:03.8934830.6633.23
30.Damsz Andrzej02Rekin Świebodzice1:03.9834630.3133.67
31.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków1:04.3634031.0133.35
32.Tokarski Stanisław02Rekin Świebodzice1:04.3834030.6333.75
33.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec1:05.6032131.3634.24
34.Jędrszczyk Kacper02Siemacha ASP Kraków1:06.8730332.6434.23
35.Suława Jakub01Rekin Świebodzice1:07.0430132.1134.93
36.Zawartka Jakub01Kmita Zabierzów1:07.2129831.7135.50
37.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica1:07.3429732.5034.84
38.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec1:07.9928833.2034.79
39.Rąpała Tomasz02UKS GOS Raszyn1:08.5028233.1435.36
40.Wołoch Robert02SMS Galicja Kraków1:09.1327434.1834.95
41.Wyrtki Piotr02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:09.3827133.7035.68
42.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków1:09.6326833.6935.94
43.Biela Mateusz02MKS MOS Katowice1:10.1726233.6636.51
44.Mytnik Michał02Kmita Zabierzów1:18.5018737.4841.02
45.Kamrowski Maciej02MKS MOS Katowice1:19.50180
DYSKW.Surowiecki Wojciech01Rekin Świebodzice
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:43)
DYSKW.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:22)

<< TOP >>
Konkurencja 29
24/4/2016 - 12:41
Chłopców, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź59.88422A29.1130.77
2.Daszkiewicz Michał03Ósemka Oświęcim1:00.28414A29.1831.10
3.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec1:01.40392A29.9731.43
4.Swojnóg Igor03Park Wodny Tarn. Góry1:02.17377A
5.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanów1:02.95363A30.0332.92
6.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków1:03.19359A30.3432.85
7.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice1:03.21359R30.1933.02
8.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry1:03.29358R30.7232.57
9.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków1:04.2334231.1033.13
10.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice1:05.8431831.9633.88
11.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków1:05.8631731.9133.95
12.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:05.9231632.3333.59
13.Sikora Kacper03SMS Galicja Kraków1:06.8630332.2034.66
14.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:06.8930332.4134.48
15.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka1:07.7629132.7934.97
16.Landsberg Natan03UKS GOS Raszyn1:08.2428533.6134.63
17.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków1:09.0227633.1735.85
18.Mikos Mateusz03Ósemka Oświęcim1:09.1127432.5036.61
19.Majewski Maksym04Atut Częstochowa1:09.3527233.0836.27
20.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:09.4227132.6436.78
21.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków1:09.4427133.4935.95
22.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:09.5327033.4136.12
23.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów1:09.5426933.8735.67
24.Koryciński Kamil03Siemacha ASP Kraków1:10.0626334.4835.58
25.Miodoński Mateusz03Ósemka Oświęcim1:10.2626134.0336.23
26.Hanf Szymon03Solne Miasto Wieliczka1:11.2625034.0337.23
27.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków1:11.6424634.2637.38
28.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków1:12.0124334.1337.88
29.Woźniczka Alan03SMS Galicja Kraków1:12.9923334.1538.84
30.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków1:13.0323334.1938.84
31.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry1:13.1723134.2538.92
32.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska1:13.2823035.8037.48
33.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków1:13.7522635.4438.31
34.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów1:15.6620935.6839.98
35.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów1:15.9620736.1039.86
36.Płonka Jakub03SMS Galicja Kraków1:18.1019038.1639.94
37.Tynor Jan04Fala Niepołomice1:18.2318937.8140.42
38.Wojtaszek Tomasz03SMS Galicja Kraków1:18.4118837.1141.30
39.Mizgalski Szymon04UKP Ruda Śląska1:20.6017337.6942.91
40.Sołtysik Bartosz03UKP Ruda Śląska1:20.8317139.0241.81
41.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice1:21.4116838.4043.01
42.Stec Piotr04Kmita Zabierzów1:22.5616140.0342.53
43.Evangelou Dimitris03UKS GOS Raszyn1:22.6516037.4045.25
44.Bęben Kamil04UKP Ruda Śląska1:28.40131


<< TOP >>
5 - XI Puchar Rycerza Kmity FINAŁY24/4/2016 - 15:15


Konkurencja 8
24/4/2016 - 15:15
Dziewcząt, 100m motylkowy10 - 13 lat
Wyniki Finał

Rekord Memoriału1:06.37Zygo Karolina01403Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź1:06.8054631.2535.55
2.Peng Elin03Väsby Simsällskap1:08.3151031.1437.17
3.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź1:09.4148732.3737.04
4.Gancarz Julia03Ikar Mielec1:09.9747532.4837.49
5.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:10.4446532.4238.02
6.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków1:10.7945932.2138.58


<< TOP >>
Konkurencja 9
24/4/2016 - 15:19
Chłopców, 100m motylkowy

10 - 13 lat
Wyniki Finał

Rekord Memoriału1:03.64Sobek Nikodem02503Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec1:05.5840230.4735.11
2.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry1:06.3738830.7335.64
3.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków1:08.3835531.4936.89
4.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry1:09.9733133.1136.86
5.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków1:10.1532932.3837.77
6.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków1:12.1130333.6638.45


<< TOP >>
Konkurencja 10
24/4/2016 - 15:23
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Memoriału2:12.57Sikora Paulina01006Zabierzów25/4/2010

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:19.4163131.0135.8136.0436.55
2.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:21.4860431.0435.3236.6538.47
3.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków2:22.9858531.8935.1737.6238.30
4.Rzadek Natalia01NKP Bielsko Biała2:28.8251932.5136.9939.6539.67
5.Balcer Julia01UKS 190 Łódź2:32.2448432.8537.9640.4940.94
6.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko2:35.3945634.3839.4340.5441.04


<< TOP >>
Konkurencja 11
24/4/2016 - 15:29
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Memoriału1:57.97Poprawa Michał00115Zabierzów14/4/2013

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:57.9577926.9129.6630.7130.67
2.Ciężkowski Dominik SK96Jordan Kraków2:00.5772927.4430.8131.2331.09
3.Krzysztof Fiks00UKS 190 Łódź2:06.7362829.3632.4432.7932.14
4.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków2:08.0960828.6632.5833.7333.12
5.Stec Kacper99Kmita Zabierzów2:09.1059428.5632.6333.6234.29
6.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów2:10.3457729.4733.3033.7733.80


<< TOP >>
Konkurencja 22
24/4/2016 - 15:34
Kobiet, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Jankowska Justyna99Kmita Zabierzów29.96538
2.Gajdowska Agnieszka95Rekin Świebodzice30.48511
3.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.31.50463
4.Żukowska Natalia99Glosator Kraków32.12437
5.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.33.01402
6.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Katowice33.39389

<< TOP >>
Konkurencja 22
24/4/2016 - 15:34
Dziewcząt, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Kiszka Dominika02UKS SP 8 Chrzanów29.75550
2.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec29.90542
3.Zawadzka Hanna02Rekin Świebodzice29.97538
4.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka30.66502
5.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków30.98487
6.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków31.01485

<< TOP >>
Konkurencja 22
24/4/2016 - 15:34
Dziewcząt, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Dach Wiktoria03Siemacha ASP Kraków31.79451
2.Urbaniak Dominika03UKS 190 Łódź31.82449
3.Gancarz Julia03Ikar Mielec31.90446
4.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice32.16435
5.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec32.76412
6.Kosiec Małgorzata03Ondraszek Bielsko Biała33.31392

<< TOP >>
Konkurencja 22
24/4/2016 - 15:34
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko35.65319
2.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków38.19260
3.Kulik Julia05UKS GOS Raszyn38.37256
4.Kaleta Kalina05Szczygłowice Knurów38.42255
5.Paruta Sara05Glosator Kraków39.16241
6.Dadej Julia05BOSiR Brzesko41.29205


<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 15:44
Mężczyzn, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Stępniak Kacper99Korona Swim Kielce26.23574
2.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków26.78539
3.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków26.93530
4.Barczyk Norbert00SMS Galicja Kraków27.29509
5.Stec Kacper99Kmita Zabierzów27.74485
6.Jurek Przemysław81Bobry Dębica27.80482

<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 15:44
Chłopców, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Cieśla Oskar01Piątka Chorzów27.61492
2.Marszałek Kacper01Bobry Dębica27.90477
3.Batko Karol01SMS Galicja Kraków27.97473
4.Nowotny Dawid SR01Manta Kochłowice Ruda Śl.28.13465
5.Kwaśny Jakub01Piątka Chorzów28.19462
6.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce28.29457

<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 15:44
Chłopców, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry29.65397
2.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź29.99384
3.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec30.09380
4.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków30.34370
5.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków31.14343
6.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry32.66297

<< TOP >>
Konkurencja 23
24/4/2016 - 15:44
Chłopców, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Sowa Bartłomiej05SMS Galicja Kraków34.39254
2.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko35.50231
3.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim35.97222
4.Litwa Tomasz06Salwator Kraków36.42214
5.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska36.45213
6.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków36.85207


<< TOP >>
Konkurencja 24
24/4/2016 - 15:54
Kobiet, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:55.0945440.9044.6045.3944.20
2.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Katowice2:57.4743539.1945.2146.8746.20
3.Albertsson Astrid00Väsby Simsällskap3:00.6441338.3544.6648.3349.30
4.Podleśny Emilia00Wisła Kraków3:04.6738640.6946.5748.3149.10
5.Nędza Adrianna98Wisła Kraków3:06.2237741.5246.7148.8149.18

<< TOP >>
Konkurencja 24
24/4/2016 - 15:54
Dziewcząt, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cholewa Karolina01SMS Galicja Kraków2:41.1958136.6141.7841.2341.57
2.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice2:41.3658036.9341.0941.8941.45
3.Björkén Julia01Väsby Simsällskap2:42.3156935.5340.6542.3743.76
4.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:50.6049039.0043.3644.7143.53
5.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:54.5045838.9043.2945.2947.02
6.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków2:54.6445739.7845.4445.1544.27
7.Pawłowska Paulina02MKS MOS Katowice2:58.5642840.6544.8846.6646.37
8.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków2:58.9942441.7545.4845.8845.88
9.Zięba Natalia02UKP Ruda Śląska2:59.1442340.5545.0746.5846.94
10.Pfeiff Matilda01Väsby Simsällskap2:59.4342139.8446.0547.6445.90
11.Glejzer Marcelina02Rekin Świebodzice3:02.4540141.3046.2348.4846.44
12.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków3:02.7339942.7646.6947.8045.48
13.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków3:05.7638043.4746.8747.8147.61
14.Lepczyńska Natalia01NKP Bielsko Biała3:07.5036941.6047.2149.0749.62
15.Bigos Dominika01Piątka Chorzów3:08.8336143.9448.2448.8747.78
16.Kapitan Paulina01Piątka Chorzów3:10.3835342.8148.3749.9749.23
17.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice3:14.1833243.8849.0251.3549.93
18.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów3:16.2332242.8949.7551.8851.71

<< TOP >>
Konkurencja 24
24/4/2016 - 15:54
Dziewcząt, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice2:46.0753237.9542.5843.1242.42
2.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry2:51.6048237.5244.0746.0343.98
3.Kamińska Inga03Sinnet Tennis Club Warszawa2:52.9147138.6044.9643.9645.39
4.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec2:59.0142440.3145.6447.0146.05
5.Klimczyk Katarzyna04Zryw Opole3:01.6440642.1347.2148.2144.09
6.Skorupa Weronika03Siemacha ASP Kraków3:03.2939542.5046.3547.2547.19
7.Klimczyk Emilia03SMS Galicja Kraków3:04.5338742.2946.7947.8047.65
8.Schab Zuzanna03Wisła Kraków3:07.1637143.3147.6248.4847.75
9.O'Hara Julia03Ikar Mielec3:07.6336841.6747.4949.0649.41
10.Krętosz Maria03MKS MOS Katowice3:07.8436742.5248.0649.7947.47
11.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko3:20.4430244.4552.4353.5350.03
12.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice3:22.8429245.6652.8253.9650.40
13.Gawicka Aleksandra03Korona Swim Kielce3:24.2428645.6351.2854.3652.97
14.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków3:24.2828546.8652.7454.1150.57
15.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska3:24.6228445.7753.4253.1352.30
16.Wręczycka Julia03UKP Ruda Śląska3:30.0526247.6253.9054.9953.54
17.Gajda Emilia04Fala Niepołomice3:30.9025950.3054.8656.4049.34
18.Dela Natalia04Atut Częstochowa3:35.1924448.5955.9656.4754.17
19.GIl Julia03Korona Swim Kielce3:37.5223649.1855.7057.2255.42
DYSKW.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:15)
DYSKW.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:11)
DYSKW.Rudek Aleksandra03Kmita Zabierzów
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:03)


<< TOP >>
Konkurencja 25
24/4/2016 - 16:08
Mężczyzn, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków2:27.1554832.6438.0439.0737.40
2.Wodzień Szymon00Bobry Dębica2:32.0449735.0339.2139.3738.43
3.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice2:34.8147135.2739.2440.3239.98
4.Piętka Marcin99Wisła Kraków2:36.2945834.3240.3541.3240.30
5.Krystyniak Mateusz00NKP Bielsko Biała2:40.5542234.6940.9842.8742.01
6.Dąbrowski Daniel00UKP Ruda Śląska2:43.9039735.6741.7643.5042.97
7.Sumara Konrad00Wisła Kraków2:55.2232540.0544.7445.7144.72

<< TOP >>
Konkurencja 25
24/4/2016 - 16:08
Chłopców, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Dubas Mateusz01Piątka Chorzów2:25.2557033.5537.0237.6837.00
2.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:34.2347633.9238.8140.6840.82
3.Nowotny Dawid SR01Manta Kochłowice Ruda Śl.2:39.6243035.0540.5441.5542.48
4.Lerna William02Väsby Simsällskap2:40.4142335.5940.3742.2942.16
5.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:40.6742136.0140.7541.7842.13
6.Niedojad Aleksy01Piątka Chorzów2:43.0740335.3741.0444.1542.51
7.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica2:44.5339237.5843.1042.7341.12
8.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice2:45.0538836.7242.7543.5442.04
9.Hansson Eric02Väsby Simsällskap2:45.7738336.3641.9444.1243.35
10.Damsz Andrzej02Rekin Świebodzice2:48.1936736.8642.7644.4844.09
11.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój2:48.2536737.9943.1944.3242.75
12.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:50.8935040.5143.6843.3843.32
13.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica2:51.3934738.4944.4844.7543.67
14.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec2:58.9530540.7746.7146.3345.14
15.Zawartka Jakub01Kmita Zabierzów3:13.7324040.5749.8252.3850.96
16.Kamrowski Maciej02MKS MOS Katowice3:16.2323146.1551.0450.0449.00
DYSKW.Barusiński Kordian01Korona Swim Kielce
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 16:22)

<< TOP >>
Konkurencja 25
24/4/2016 - 16:08
Chłopców, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka2:42.6340637.0241.6342.5641.42
2.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:45.6338437.5541.9743.2442.87
3.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice2:49.6735839.0342.4543.6044.59
4.Wróbel Igor03UKP Ruda Śląska2:52.8333838.8044.1544.8745.01
5.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków2:53.9933240.0544.8544.9144.18
6.Szydłowski Erwin03BOSiR Brzesko2:58.0730939.6945.8047.0345.55
7.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków2:58.42307