XI Puchar Rycerza Kmity Zabierzów, 22 - 24/4/2016 |
2 - XI Puchar Rycerza Kmity ELIMINACJE | 23/4/2016 - 8:30 |
Konkurencja 8 23/4/2016 - 8:30 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Memoriału | 1:06.37 | Zygo Karolina | 01403 | Zabierzów | 19/4/2015 |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:10.14 | 471 | A | 33.00 | 37.14 | |||
2. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:10.27 | 469 | A | 32.43 | 37.84 | |||
3. | Peng Elin | 03 | Väsby Simsällskap | 1:10.28 | 469 | A | 31.78 | 38.50 | |||
4. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:10.50 | 464 | A | 32.61 | 37.89 | |||
5. | Knop Aleksandra | 03 | UKS 190 Łódź | 1:10.52 | 464 | A | 32.97 | 37.55 | |||
6. | Urbaniak Dominika | 03 | UKS 190 Łódź | 1:10.56 | 463 | A | 32.99 | 37.57 | |||
7. | Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:11.27 | 449 | R | 32.88 | 38.39 | |||
8. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.33 | 366 | R | 35.50 | 40.83 | |||
9. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 1:16.75 | 360 | 34.76 | 41.99 | ||||
10. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 1:17.38 | 351 | 34.50 | 42.88 | ||||
11. | Krawczyk Nikola | 03 | Jedynka Łazy | 1:17.86 | 345 | 35.61 | 42.25 | ||||
12. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.94 | 343 | 35.18 | 42.76 | ||||
13. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 1:19.27 | 326 | 36.71 | 42.56 | ||||
14. | Forczek Emilia | 03 | Ikar Mielec | 1:19.64 | 322 | 36.69 | 42.95 | ||||
15. | Jodłowska Zuzanna | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:20.33 | 314 | 36.39 | 43.94 | ||||
16. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:23.88 | 275 | 40.32 | 43.56 | ||||
17. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:24.42 | 270 | 38.80 | 45.62 | ||||
18. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:25.06 | 264 | 39.77 | 45.29 | ||||
19. | Socha Zofia | 03 | Wisła Kraków | 1:25.65 | 259 | 37.36 | 48.29 | ||||
20. | Morciszek Weroniika | 04 | Szczygłowice Knurów | 1:29.87 | 224 | 42.45 | 47.42 | ||||
21. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-Swim | 1:32.62 | 204 | 41.15 | 51.47 | ||||
22. | Kulik Julia | 05 | UKS GOS Raszyn | 1:32.64 | 204 | 40.94 | 51.70 | ||||
23. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 1:35.10 | 189 | ||||||
24. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 1:36.46 | 181 | 45.03 | 51.43 | ||||
25. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 1:37.08 | 178 | 43.46 | 53.62 | ||||
26. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:37.67 | 174 | 44.95 | 52.72 | ||||
27. | Paruta Sara | 05 | Glosator Kraków | 1:41.45 | 155 | 46.26 | 55.19 | ||||
28. | Kubikowska Aniela | 05 | Korona Swim Kielce | 1:56.65 | 102 | 53.23 | 1:03.42 | ||||
29. | Kwiecień Emilia | 05 | Korona Swim Kielce | 2:38.95 | 40 | 1:12.50 | 1:26.45 | ||||
DYSKW. | Michalska Julia | 05 | Korona Swim Kielce | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 8:40) |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 23/4/2016 - 8:42 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Rekord Memoriału | 1:03.64 | Sobek Nikodem | 02503 | Zabierzów | 19/4/2015 |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:08.78 | 349 | A | 31.28 | 37.50 | |||
2. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | 1:09.04 | 345 | A | 32.09 | 36.95 | |||
3. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:09.98 | 331 | A | 31.98 | 38.00 | |||
4. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:11.39 | 312 | A | 34.68 | 36.71 | |||
5. | Kubsik Stanisław | 03 | Wisła Kraków | 1:11.73 | 307 | A | 33.33 | 38.40 | |||
6. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:11.85 | 306 | A | 33.40 | 38.45 | |||
7. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:13.35 | 288 | R | 33.37 | 39.98 | |||
8. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:13.63 | 284 | R | 34.85 | 38.78 | |||
9. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.32 | 276 | 34.53 | 39.79 | ||||
10. | Ellgoth Szymon | 04 | Piątka Chorzów | 1:14.99 | 269 | 34.11 | 40.88 | ||||
11. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:15.31 | 266 | 35.09 | 40.22 | ||||
12. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 1:18.64 | 233 | 36.51 | 42.13 | ||||
13. | Holeczek Bartosz | 04 | Piątka Chorzów | 1:19.80 | 223 | 36.68 | 43.12 | ||||
14. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:19.81 | 223 | 36.45 | 43.36 | ||||
15. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.61 | 201 | 35.77 | 46.84 | ||||
16. | Landsberg Natan | 03 | UKS GOS Raszyn | 1:23.88 | 192 | 38.12 | 45.76 | ||||
17. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 1:26.40 | 176 | 41.70 | 44.70 | ||||
18. | Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:26.72 | 174 | 40.08 | 46.64 | ||||
19. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 1:27.45 | 169 | 41.14 | 46.31 | ||||
20. | Walkiewicz Jakub | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:28.39 | 164 | 39.39 | 49.00 | ||||
21. | Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:32.35 | 144 | 42.45 | 49.90 | ||||
22. | Klimkowski Mateusz | 03 | Fala Niepołomice | 1:34.77 | 133 | 42.02 | 52.75 | ||||
23. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona Swim Kielce | 1:47.43 | 91 | 50.39 | 57.04 | ||||
24. | Kunder Olaf | 05 | Korona Swim Kielce | 1:49.76 | 85 | 47.77 | 1:01.99 | ||||
25. | Bekier Filip | 05 | Korona Swim Kielce | 1:53.75 | 77 | 50.74 | 1:03.01 | ||||
26. | Kargulewicz Piotr | 05 | Korona Swim Kielce | 1:57.18 | 70 | 53.20 | 1:03.98 | ||||
27. | Turek Mateusz | 06 | Korona Swim Kielce | 2:11.14 | 50 | 57.07 | 1:14.07 | ||||
DYSKW. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 8:56) | |||||||||||
DYSKW. | Faleńczyk Filip | 05 | Górnik Sosnowiec | ||||||||
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg (Czas: 8:50) |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 23/4/2016 - 8:57 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Rekord Memoriału | 2:12.57 | Sikora Paulina | 01006 | Zabierzów | 25/4/2010 |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 2:23.15 | 583 | A | 31.72 | 36.83 | 37.33 | 37.27 | ||
2. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:25.24 | 558 | A | 32.40 | 36.19 | 38.45 | 38.20 | ||
3. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 2:27.02 | 538 | A | 33.55 | 36.64 | 38.16 | 38.67 | ||
4. | Rzadek Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:27.61 | 532 | A | 33.30 | 37.15 | 38.69 | 38.47 | ||
5. | Balcer Julia | 01 | UKS 190 Łódź | 2:29.40 | 513 | A | 32.95 | 37.51 | 39.68 | 39.26 | ||
6. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 2:31.91 | 488 | A | 34.18 | 38.90 | 40.03 | 38.80 | ||
7. | Zawadzka Hanna | 02 | Rekin Świebodzice | 2:36.09 | 449 | R | 32.83 | 39.69 | 41.66 | 41.91 | ||
8. | Kolber Roksana | 98 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:38.90 | 426 | R | 35.63 | 40.83 | 42.31 | 40.13 | ||
9. | Mańdok Klaudia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:39.76 | 419 | 34.59 | 41.83 | 42.64 | 40.70 | |||
10. | Mucha Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:41.66 | 405 | 34.69 | 41.26 | 43.96 | 41.75 | |||
11. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 2:42.10 | 401 | 32.83 | 38.92 | 43.31 | 47.04 | |||
12. | Andersson Ebba | 01 | Väsby Simsällskap | 2:46.09 | 373 | 35.33 | 41.84 | 44.31 | 44.61 | |||
13. | Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:46.86 | 368 | 35.97 | 41.66 | 44.38 | 44.85 | |||
14. | Szlęk Katarzyna | 00 | MKS MOS Katowice | 2:47.93 | 361 | 36.64 | 42.03 | 44.28 | 44.98 | |||
15. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:49.64 | 350 | 36.75 | 43.05 | 45.66 | 44.18 | |||
16. | Bigos Dominika | 01 | Piątka Chorzów | 2:50.27 | 346 | 38.16 | 43.53 | 45.13 | 43.45 | |||
17. | Peacock Louise | 01 | Väsby Simsällskap | 2:50.58 | 344 | 36.13 | 43.71 | 44.58 | 46.16 | |||
18. | Kaleta Karolina | 02 | SiKReT Gliwice | 2:55.10 | 318 | 36.00 | 44.20 | 47.08 | 47.82 | |||
19. | Glejzer Marcelina | 02 | Rekin Świebodzice | 2:58.00 | 303 | 39.63 | 44.45 | 48.01 | 45.91 | |||
20. | Kapitan Paulina | 01 | Piątka Chorzów | 3:01.22 | 287 | 39.13 | 45.52 | 48.35 | 48.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 23/4/2016 - 9:13 | Mężczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Rekord Memoriału | 1:57.97 | Poprawa Michał | 00115 | Zabierzów | 14/4/2013 |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
1. | Ciężkowski Dominik SK | 96 | Jordan Kraków | 2:02.12 | 702 | A | 27.83 | 31.35 | 31.20 | 31.74 | |||
2. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 2:04.86 | 657 | A | 27.96 | 32.55 | 33.24 | 31.11 | |||
3. | Krzysztof Fiks | 00 | UKS 190 Łódź | 2:09.24 | 592 | A | 29.85 | 33.57 | 33.59 | 32.23 | |||
4. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:09.30 | 591 | A | 28.45 | 32.75 | 33.64 | 34.46 | |||
5. | Cieśla Oskar | 01 | Piątka Chorzów | 2:09.82 | 584 | A | 29.52 | 33.38 | 33.75 | 33.17 | |||
6. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 2:10.39 | 577 | A | 29.72 | 32.85 | 33.68 | 34.14 | |||
7. | Kwaśny Jakub | 01 | Piątka Chorzów | 2:14.86 | 521 | R | 30.47 | 34.76 | 35.16 | 34.47 | |||
8. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 2:15.31 | 516 | R | 30.14 | 33.98 | 34.39 | 36.80 | |||
9. | Dubas Mateusz | 01 | Piątka Chorzów | 2:15.32 | 516 | 30.71 | 34.54 | 35.36 | 34.71 | ||||
10. | Barusiński Kordian | 01 | Korona Swim Kielce | 2:16.07 | 507 | 29.97 | 34.21 | 35.95 | 35.94 | ||||
11. | Pawlaczyk Patryk | 00 | UKS 190 Łódź | 2:16.22 | 506 | 30.98 | 34.74 | 35.44 | 35.06 | ||||
12. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 2:16.31 | 505 | 29.09 | 35.12 | 35.68 | 36.42 | ||||
13. | Bochnowski Maciej | 98 | Bobry Dębica | 2:17.51 | 492 | 30.37 | 35.16 | 36.02 | 35.96 | ||||
14. | Kłaput Bartosz | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:21.47 | 451 | 31.32 | 36.64 | 36.47 | 37.04 | ||||
15. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:23.37 | 434 | 31.24 | 37.08 | 38.72 | 36.33 | ||||
16. | Słomiński Sebastian | 00 | Rekin Świebodzice | 2:23.44 | 433 | 30.01 | 36.01 | 37.96 | 39.46 | ||||
17. | Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:24.82 | 421 | 31.40 | 35.64 | 37.94 | 39.84 | ||||
18. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 2:25.58 | 414 | 31.24 | 38.33 | 39.23 | 36.78 | ||||
19. | Majerski Jakub | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:25.74 | 413 | 31.18 | 36.40 | 38.29 | 39.87 | ||||
20. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:26.72 | 405 | 31.86 | 36.50 | 39.27 | 39.09 | ||||
21. | Respondek Remingiusz | 01 | Piątka Chorzów | 2:26.99 | 402 | 32.72 | 37.48 | 38.57 | 38.22 | ||||
22. | Nowotny Dawid SR | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:31.39 | 368 | 30.93 | 37.51 | 40.39 | 42.56 | ||||
23. | Bator Kacper | 00 | Wisła Kraków | 2:33.15 | 356 | 34.02 | 38.86 | 41.36 | 38.91 | ||||
24. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:33.36 | 354 | 32.28 | 39.07 | 40.95 | 41.06 | ||||
25. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 2:34.27 | 348 | 33.87 | 39.66 | 40.75 | 39.99 | ||||
26. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:35.95 | 337 | 34.01 | 39.28 | 41.08 | 41.58 | ||||
27. | Melinder Martin | 01 | Väsby Simsällskap | 2:38.42 | 321 | 33.43 | 39.36 | 42.23 | 43.40 | ||||
28. | Sköld Theodor | 01 | Väsby Simsällskap | 2:40.68 | 308 | 34.86 | 41.28 | 41.92 | 42.62 | ||||
29. | Szewc Bartłomiej | 02 | Bobry Dębica | 2:42.12 | 300 | 35.63 | 41.64 | 41.80 | 43.05 | ||||
30. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:49.47 | 262 | 37.08 | 42.15 | 45.17 | 45.07 | ||||
31. | Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:49.96 | 260 | 36.93 | 42.23 | 45.45 | 45.35 | ||||
32. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 2:52.55 | 249 | 35.28 | 42.80 | 46.90 | 47.57 | ||||
DYSKW. | Pawłowski Bogdan | 00 | Bobry Dębica | ||||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:22) |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 23/4/2016 - 9:35 | Kobiet, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gajdowska Agnieszka | 95 | Rekin Świebodzice | 27.32 | 615 | |||
2. | Lipiarska Zofia | 99 | Kmita Zabierzów | 29.86 | 471 | |||
3. | Pawera Karolina | 00 | UKP Ruda Śląska | 30.58 | 438 | |||
4. | Albertsson Astrid | 00 | Väsby Simsällskap | 31.17 | 414 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 23/4/2016 - 9:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Peciak Katarzyna | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 28.37 | 549 | A | ||
2. | Zawadzka Hanna | 02 | Rekin Świebodzice | 28.51 | 541 | A | ||
3. | Szymczak Patrycja | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.60 | 536 | A | ||
4. | Pogorzelska Laura | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.61 | 535 | A | ||
5. | Zając-Więckowska Julia | 01 | Piątka Chorzów | 28.73 | 529 | A | ||
6. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.00 | 514 | A | ||
7. | Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 29.24 | 502 | R | ||
8. | Śmietana Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.47 | 490 | R | ||
9. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 29.54 | 486 | |||
10. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 29.57 | 485 | |||
11. | Amerek Daria | 02 | MKS MOS Katowice | 29.66 | 481 | |||
12. | Balcer Julia | 01 | UKS 190 Łódź | 29.99 | 465 | |||
13. | Lindgren Linnea | 01 | Väsby Simsällskap | 30.09 | 460 | |||
14. | Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 30.16 | 457 | |||
15. | Vespertini Lucrezia | 02 | Väsby Simsällskap | 30.23 | 454 | |||
16. | Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 30.27 | 452 | |||
17. | Staniszewska Maryla | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.28 | 452 | |||
18. | Cieślar Zuzanna | 01 | SMS Galicja Kraków | 30.33 | 449 | |||
19. | Nawrot Aleksandra | 02 | Korona Swim Kielce | 30.48 | 443 | |||
20. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 30.92 | 424 | |||
21. | Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 31.05 | 419 | |||
22. | Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 31.45 | 403 | |||
23. | Orpel Milena | 01 | MKS MOS Katowice | 31.48 | 402 | |||
24. | Myszkowska Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 31.50 | 401 | |||
25. | Kuśmierz Anna | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.53 | 400 | |||
26. | Bartnik Weronika | 02 | Bobry Dębica | 31.56 | 399 | |||
Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.56 | 399 | ||||
28. | Grylewicz Zuzanna | 02 | Rekin Świebodzice | 31.68 | 394 | |||
29. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 31.78 | 391 | |||
30. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 32.22 | 375 | |||
31. | Pawłowska Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 32.51 | 365 | |||
32. | Szczygieł Aleksandra | 01 | MKS MOS Katowice | 32.83 | 354 | |||
33. | Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 33.06 | 347 | |||
34. | Pandzich Zuzanna | 02 | MKS MOS Katowice | 34.37 | 309 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 23/4/2016 - 9:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.12 | 459 | A | ||
2. | Kamińska Inga | 03 | Sinnet Tennis Club Warszawa | 30.23 | 454 | A | ||
3. | Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 30.42 | 445 | A | ||
4. | Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 30.87 | 426 | A | ||
5. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 30.93 | 424 | A | ||
6. | Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.14 | 415 | A | ||
7. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 31.41 | 405 | R | ||
8. | Krętosz Maria | 03 | MKS MOS Katowice | 31.77 | 391 | R | ||
9. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 31.86 | 388 | |||
10. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 32.19 | 376 | |||
11. | Przymus Konstancja | 03 | MKS MOS Katowice | 32.63 | 361 | |||
12. | Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 32.64 | 360 | |||
13. | Węska Kinga | 03 | Korona Swim Kielce | 32.73 | 357 | |||
14. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 32.81 | 355 | |||
15. | Socha Zofia | 03 | Wisła Kraków | 32.94 | 351 | |||
16. | Forczek Emilia | 03 | Ikar Mielec | 33.05 | 347 | |||
17. | Żelazko Emilia | 03 | MKS MOS Katowice | 33.16 | 344 | |||
18. | Wira Patrycja | 03 | Korona Swim Kielce | 33.33 | 339 | |||
19. | Mruk Julia | 04 | Limanowa-Swim | 33.79 | 325 | |||
20. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 34.12 | 315 | |||
21. | Klimczyk Katarzyna | 04 | Zryw Opole | 34.33 | 310 | |||
22. | Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 34.63 | 302 | |||
23. | Wręczycka Julia | 03 | UKP Ruda Śląska | 35.22 | 287 | |||
24. | Szczepka Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.78 | 274 | |||
25. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 36.11 | 266 | |||
26. | Klaczek Alicja | 04 | UKP Ruda Śląska | 36.14 | 265 | |||
27. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 37.49 | 238 | |||
28. | Skowron Małgorzata | 03 | MKS MOS Katowice | 37.54 | 237 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 23/4/2016 - 9:35 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulik Julia | 05 | UKS GOS Raszyn | 34.21 | 313 | A | ||
2. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | 34.86 | 296 | A | ||
3. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 35.43 | 282 | A | ||
4. | Cyganek Nina | 05 | Salwator Kraków | 35.65 | 277 | A | ||
5. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-Swim | 35.66 | 276 | A | ||
6. | Kaleta Kalina | 05 | Szczygłowice Knurów | 35.79 | 273 | A | ||
7. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 36.05 | 267 | R | ||
8. | Paruta Sara | 05 | Glosator Kraków | 36.43 | 259 | R | ||
9. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.53 | 237 | |||
10. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.96 | 229 | |||
11. | Smoleń Patrycja | 05 | BOSiR Brzesko | 38.11 | 226 | |||
12. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 38.15 | 226 | |||
13. | Dadej Julia | 05 | BOSiR Brzesko | 38.20 | 225 | |||
14. | Kubecka Dominika | 06 | UKP Ruda Śląska | 38.40 | 221 | |||
15. | Gałuszka Olivia | 05 | UKP Ruda Śląska | 39.02 | 211 | |||
16. | Kroker Emilia | 05 | UKP Ruda Śląska | 39.49 | 203 | |||
17. | Kubikowska Aniela | 05 | Korona Swim Kielce | 40.72 | 185 | |||
18. | Zięba Kinga | 06 | UKP Ruda Śląska | 41.05 | 181 | |||
19. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 41.21 | 179 | |||
20. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 41.48 | 175 | |||
21. | Michalska Julia | 05 | Korona Swim Kielce | 42.04 | 168 | |||
22. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 42.08 | 168 | |||
23. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 42.40 | 164 | |||
24. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 42.80 | 160 | |||
25. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 43.41 | 153 | |||
26. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 44.16 | 145 | |||
27. | Tynel Hanna | 05 | Nika Sport Team Kraków | 46.63 | 123 | |||
28. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.71 | 123 | |||
29. | Kwiecień Emilia | 05 | Korona Swim Kielce | 50.39 | 98 |
PK | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 49.15 | 105 | |||
PK | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 44.94 | 138 | |||
PK | Urbanik Laura | 07 | Kmita Zabierzów | 52.12 | 88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 23/4/2016 - 10:02 | Mężczyzn, 50m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stępniak Kacper | 99 | Korona Swim Kielce | 24.37 | 574 | A | ||
2. | Jurek Przemysław | 81 | Bobry Dębica | 25.16 | 522 | A | ||
3. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 25.20 | 519 | A | ||
4. | Ołdak Jakub | 99 | Rekin Świebodzice | 25.74 | 487 | A | ||
5. | Krzysztof Fiks | 00 | UKS 190 Łódź | 25.81 | 483 | A | ||
6. | Walessa Kamil | 00 | UKP Ruda Śląska | 25.86 | 480 | A | ||
7. | Balicki Michał | 00 | SMS Galicja Kraków | 26.09 | 468 | R | ||
8. | Słomiński Sebastian | 00 | Rekin Świebodzice | 26.73 | 435 | R | ||
9. | Sionkowski Arkadiusz | 00 | Kmita Zabierzów | 27.02 | 421 | |||
10. | Krystyniak Mateusz | 00 | NKP Bielsko Biała | 27.23 | 411 | |||
11. | Dąbrowski Daniel | 00 | UKP Ruda Śląska | 27.47 | 401 | |||
12. | Overweter Maksymilian | 99 | UKS GOS Raszyn | 28.09 | 375 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 23/4/2016 - 10:02 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 25.63 | 493 | A | ||
2. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 26.20 | 462 | A | ||
3. | Cieśla Oskar | 01 | Piątka Chorzów | 26.52 | 445 | A | ||
4. | Knihnicki Miłosz | 02 | Rekin Świebodzice | 26.72 | 435 | A | ||
5. | Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 27.05 | 420 | A | ||
6. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 27.13 | 416 | A | ||
7. | Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 27.28 | 409 | R | ||
8. | Ogierman Jakub | 01 | UMKS Goczałkowice-Zdrój | 27.38 | 405 | R | ||
9. | Surowiecki Wojciech | 01 | Rekin Świebodzice | 27.54 | 398 | |||
10. | Kwaśny Jakub | 01 | Piątka Chorzów | 27.60 | 395 | |||
11. | Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 27.63 | 394 | |||
12. | Skabrat Jakub | 01 | UMKS Goczałkowice-Zdrój | 27.76 | 388 | |||
13. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 27.83 | 385 | |||
14. | Iwan Wiktor | 01 | UMKS Goczałkowice-Zdrój | 28.12 | 374 | |||
15. | Hansson Eric | 02 | Väsby Simsällskap | 28.60 | 355 | |||
16. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 28.61 | 355 | |||
17. | Tokarski Stanisław | 02 | Rekin Świebodzice | 28.73 | 350 | |||
18. | Kowalczyk Dawid | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 28.80 | 348 | |||
19. | Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 28.83 | 347 | |||
20. | Łysek Maciej | 01 | SMS Galicja Kraków | 28.86 | 345 | |||
21. | Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 28.87 | 345 | |||
22. | Damsz Andrzej | 02 | Rekin Świebodzice | 28.99 | 341 | |||
23. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 29.12 | 336 | |||
24. | Niedojad Aleksy | 01 | Piątka Chorzów | 29.13 | 336 | |||
25. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 29.86 | 312 | |||
26. | Suława Jakub | 01 | Rekin Świebodzice | 30.15 | 303 | |||
27. | Adamczyk Wojciech | 02 | Górnik Sosnowiec | 30.16 | 303 | |||
28. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 30.40 | 296 | |||
29. | Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 30.75 | 286 | |||
30. | Biela Mateusz | 02 | MKS MOS Katowice | 30.98 | 279 | |||
31. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 31.03 | 278 | |||
32. | Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 31.28 | 271 | |||
33. | Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.41 | 268 | |||
34. | Skutta Paweł | 01 | MKS MOS Katowice | 31.43 | 267 | |||
35. | Wołoch Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 31.59 | 263 | |||
36. | Wyrtki Piotr | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.01 | 253 | |||
37. | Rąpała Tomasz | 02 | UKS GOS Raszyn | 32.62 | 239 | |||
38. | Mytnik Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 35.78 | 181 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 23/4/2016 - 10:02 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Daszkiewicz Michał | 03 | Ósemka Oświęcim | 27.54 | 398 | A | |||
2. | Ogrodnik Wojciech | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 28.20 | 370 | A | |||
3. | Szczurek Kacper | 03 | UKS SP 8 Chrzanów | 28.82 | 347 | A | |||
4. | Hyckowski Paweł | 03 | Rekin Świebodzice | 29.03 | 339 | A | |||
5. | Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.28 | 331 | A | |||
6. | Swojnóg Igor | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 29.36 | 328 | A | |||
7. | Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 29.74 | 316 | R | |||
8. | Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 29.87 | 312 | R | |||
9. | Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 29.90 | 311 | ||||
10. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 30.00 | 308 | ||||
11. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 30.34 | 297 | ||||
12. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 30.61 | 289 | ||||
13. | Landsberg Natan | 03 | UKS GOS Raszyn | 30.99 | 279 | ||||
14. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 31.02 | 278 | ||||
15. | Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 31.03 | 278 | ||||
16. | Majewski Maksym | 04 | Atut Częstochowa | 31.18 | 274 | ||||
17. | Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 31.39 | 268 | ||||
18. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 31.61 | 263 | ||||
19. | Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.81 | 258 | ||||
20. | Grzenkowicz Paweł | 03 | SMS Galicja Kraków | 31.98 | 254 | ||||
21. | Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 32.34 | 245 | ||||
22. | Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 32.39 | 244 | ||||
23. | Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 32.46 | 243 | ||||
24. | Holeczek Bartosz | 04 | Piątka Chorzów | 32.47 | 242 | ||||
25. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 32.55 | 241 | ||||
26. | Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 32.60 | 240 | ||||
27. | Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 32.73 | 237 | ||||
28. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 32.85 | 234 | ||||
29. | Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.19 | 227 | ||||
30. | Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 33.54 | 220 | ||||
31. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 33.58 | 219 | ||||
32. | Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 34.01 | 211 | ||||
33. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 34.14 | 208 | ||||
34. | Paruta Andrea | 03 | Glosator Kraków | 34.49 | 202 | ||||
35. | Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.03 | 193 | ||||
36. | Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 35.68 | 183 | ||||
37. | Sołtysik Bartosz | 03 | UKP Ruda Śląska | 35.69 | 182 | ||||
38. | Płonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.85 | 180 | ||||
39. | Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 36.92 | 165 | ||||
40. | Bęben Kamil | 04 | UKP Ruda Śląska | 38.04 | 151 | ||||
41. | Dąbrowski Grzegorz | 04 | UKP Ruda Śląska | 42.60 | 107 | ||||
42. | Zieliński Filip | 04 | Kmita Zabierzów | 43.68 | 99 | ||||
43. | Jaszczuk Jan | 04 | Kmita Zabierzów | 43.90 | 98 | ||||
DYSKW. | Evangelou Dimitris | 03 | UKS GOS Raszyn | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:57) |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 23/4/2016 - 10:02 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 31.94 | 255 | A | |||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 32.75 | 236 | A | |||
3. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 32.86 | 234 | A | |||
4. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 33.34 | 224 | A | |||
5. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 33.97 | 212 | A | |||
6. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 33.99 | 211 | A | |||
7. | Gibuła Patryk | 05 | BOSiR Brzesko | 34.18 | 208 | R | |||
8. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 34.42 | 203 | R | |||
9. | Każmierczak Marek | 05 | UKP Ruda Śląska | 34.99 | 194 | ||||
10. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 35.31 | 188 | ||||
11. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 36.37 | 172 | ||||
12. | Kunder Olaf | 05 | Korona Swim Kielce | 36.49 | 171 | ||||
13. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 37.50 | 157 | ||||
14. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 38.28 | 148 | ||||
15. | Faleńczyk Filip | 05 | Górnik Sosnowiec | 38.79 | 142 | ||||
16. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 38.85 | 141 | ||||
17. | Bekier Filip | 05 | Korona Swim Kielce | 38.87 | 141 | ||||
18. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 39.01 | 140 | ||||
19. | Rydzewski Szczepan | 06 | SMS Galicja Kraków | 39.10 | 139 | ||||
20. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.39 | 126 | ||||
21. | Lisowski Piotr | 05 | SMS Galicja Kraków | 40.44 | 125 | ||||
22. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 40.73 | 123 | ||||
23. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 40.84 | 122 | ||||
24. | Turek Mateusz | 06 | Korona Swim Kielce | 40.96 | 121 | ||||
25. | Adamik Bartosz | 05 | Kmita Zabierzów | 41.01 | 120 | ||||
26. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 41.10 | 119 | ||||
27. | Rajski Radosław | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.15 | 119 | ||||
28. | Kargulewicz Piotr | 05 | Korona Swim Kielce | 41.34 | 117 | ||||
29. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona Swim Kielce | 41.35 | 117 | ||||
30. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 41.67 | 114 | ||||
31. | Chrobak Bartosz | 06 | Kmita Zabierzów | 45.30 | 89 | ||||
32. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 45.83 | 86 | ||||
33. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 46.46 | 82 | ||||
34. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 47.48 | 77 | ||||
35. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 50.33 | 65 | ||||
36. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 50.40 | 64 | ||||
37. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | 55.85 | 47 | ||||
DYSKW. | Paruta Francesco | 05 | Glosator Kraków | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 10:03) | |||||||||
DYSKW. | Błaut Maciej | 05 | Korona Swim Kielce | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 9:57) |
PK | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 49.79 | 67 | |||
PK | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 50.97 | 62 | |||
PK | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 47.27 | 78 | |||
PK | Zahuta Kacper | 07 | Kmita Zabierzów | 52.76 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 23/4/2016 - 10:37 | Kobiet, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:09.32 | 547 | A | 32.46 | 36.86 | ||
2. | Jeżowska Kamila | 00 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:11.47 | 499 | A | 32.21 | 39.26 | ||
3. | Żukowska Natalia | 99 | Glosator Kraków | 1:12.18 | 484 | A | 32.84 | 39.34 | ||
4. | Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 1:16.52 | 406 | A | 35.30 | 41.22 | ||
5. | Kolber Roksana | 98 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:16.95 | 400 | A | 35.49 | 41.46 | ||
6. | Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 1:17.04 | 398 | A | 35.31 | 41.73 | ||
7. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 1:18.18 | 381 | R | 37.97 | 40.21 | ||
8. | Nędza Adrianna | 98 | Wisła Kraków | 1:22.11 | 329 | R | 38.13 | 43.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 23/4/2016 - 10:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Kiszka Dominika | 02 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:09.74 | 537 | A | 32.28 | 37.46 | ||
2. | Zaborowicz Julia | 01 | Górnik Sosnowiec | 1:10.44 | 521 | A | 32.91 | 37.53 | ||
3. | Zając-Więckowska Julia | 01 | Piątka Chorzów | 1:10.46 | 521 | A | 33.37 | 37.09 | ||
4. | Cholewa Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.52 | 519 | A | 32.76 | 37.76 | ||
5. | Czornik Julia | 01 | Piątka Chorzów | 1:11.37 | 501 | A | 33.11 | 38.26 | ||
6. | Björkén Julia | 01 | Väsby Simsällskap | 1:11.58 | 497 | A | 33.84 | 37.74 | ||
7. | Hojoł Agata | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:11.81 | 492 | R | 32.70 | 39.11 | ||
8. | Rzadek Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 1:11.83 | 491 | R | 33.43 | 38.40 | ||
9. | Okaj Martyna | 02 | MKS MOS Katowice | 1:12.16 | 485 | 33.70 | 38.46 | |||
10. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:12.82 | 472 | 32.84 | 39.98 | |||
11. | Kosińska Dominika | 01 | Piątka Chorzów | 1:13.15 | 465 | 33.18 | 39.97 | |||
12. | Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 1:13.88 | 452 | 34.38 | 39.50 | |||
13. | Burakowska Wiktoria | 01 | Bobry Dębica | 1:14.61 | 438 | 33.37 | 41.24 | |||
14. | Pfeiff Matilda | 01 | Väsby Simsällskap | 1:15.42 | 424 | 35.58 | 39.84 | |||
15. | Stępak Weronika | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:16.07 | 414 | 34.39 | 41.68 | |||
16. | Kopp Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 1:16.10 | 413 | 34.98 | 41.12 | |||
17. | Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:16.30 | 410 | 35.46 | 40.84 | |||
18. | Zięba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 1:17.22 | 395 | 36.17 | 41.05 | |||
19. | Proce Marta | 02 | Rekin Świebodzice | 1:17.58 | 390 | 36.63 | 40.95 | |||
20. | Sala Julia | 02 | Solne Miasto Wieliczka | 1:17.88 | 385 | 35.03 | 42.85 | |||
21. | Kuśmierz Anna | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:18.13 | 382 | 36.33 | 41.80 | |||
22. | Glejzer Marcelina | 02 | Rekin Świebodzice | 1:18.19 | 381 | 37.37 | 40.82 | |||
23. | Bigos Dominika | 01 | Piątka Chorzów | 1:18.27 | 380 | 38.38 | 39.89 | |||
24. | Frisk Garcia Anna | 02 | Väsby Simsällskap | 1:19.72 | 359 | 35.68 | 44.04 | |||
25. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:20.61 | 348 | 36.72 | 43.89 | |||
26. | Buk Alicja | 02 | Korona Swim Kielce | 1:21.35 | 338 | 37.02 | 44.33 | |||
27. | Szuba-Łata Daria | 02 | Aquarius Myślenice | 1:22.06 | 329 | 39.31 | 42.75 | |||
Kapitan Paulina | 01 | Piątka Chorzów | 1:22.06 | 329 | 38.81 | 43.25 | ||||
29. | Owsianowska Sara | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:25.53 | 291 | 37.26 | 48.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 23/4/2016 - 10:37 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Obajtek Aleksandra | 03 | Rekin Świebodzice | 1:10.75 | 514 | A | 33.25 | 37.50 | ||
2. | Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:13.52 | 458 | A | 36.41 | 37.11 | ||
3. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.38 | 409 | A | 36.60 | 39.78 | ||
4. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:16.70 | 403 | A | 37.21 | 39.49 | ||
5. | Schab Zuzanna | 03 | Wisła Kraków | 1:17.53 | 391 | A | 35.71 | 41.82 | ||
6. | Tasak Aleksandra | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.64 | 389 | A | 36.10 | 41.54 | ||
7. | Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:17.86 | 386 | R | 35.43 | 42.43 | ||
8. | Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:17.96 | 384 | R | 35.82 | 42.14 | ||
9. | O'Hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 1:18.12 | 382 | 37.00 | 41.12 | |||
10. | Krawczyk Nikola | 03 | Jedynka Łazy | 1:18.28 | 380 | 34.24 | 44.04 | |||
11. | Skorupa Weronika | 03 | Siemacha ASP Kraków | 1:18.43 | 377 | 37.53 | 40.90 | |||
12. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 1:18.93 | 370 | 37.47 | 41.46 | |||
13. | Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 1:20.18 | 353 | 38.08 | 42.10 | |||
14. | Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 1:20.69 | 346 | 40.54 | 40.15 | |||
15. | Wróbel Zofia | 03 | Jedynka Łazy | 1:21.21 | 340 | 37.28 | 43.93 | |||
16. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.95 | 331 | 38.84 | 43.11 | |||
17. | Basista Barbara | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:22.51 | 324 | 37.87 | 44.64 | |||
18. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:24.46 | 302 | 40.09 | 44.37 | |||
19. | Gawicka Aleksandra | 03 | Korona Swim Kielce | 1:25.58 | 290 | 41.28 | 44.30 | |||
20. | Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:25.59 | 290 | 38.68 | 46.91 | |||
21. | Żelazko Emilia | 03 | MKS MOS Katowice | 1:25.72 | 289 | 40.05 | 45.67 | |||
22. | Węska Kinga | 03 | Korona Swim Kielce | 1:26.37 | 282 | 39.73 | 46.64 | |||
23. | Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 1:26.91 | 277 | 41.45 | 45.46 | |||
24. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 1:30.30 | 247 | 43.28 | 47.02 | |||
25. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 1:30.51 | 245 | 44.27 | 46.24 | |||
26. | Klaczek Alicja | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:32.58 | 229 | 42.86 | 49.72 | |||
27. | Kowalska Julia | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:32.81 | 228 | 44.92 | 47.89 | |||
28. | Skowron Małgorzata | 03 | MKS MOS Katowice | 1:37.08 | 199 | 45.41 | 51.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 23/4/2016 - 11:04 | Mężczyzn, 100m zmienny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Poprawa Michał | 94 | AZS AWF Katowice | 59.01 | 632 | A | 27.17 | 31.84 | |||
2. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 59.09 | 630 | A | 27.87 | 31.22 | |||
3. | Łukawski Mikołaj | 99 | Korona Swim Kielce | 1:01.13 | 569 | A | 28.64 | 32.49 | |||
4. | Stec Kacper | 99 | Kmita Zabierzów | 1:02.60 | 529 | A | 28.48 | 34.12 | |||
5. | Jurek Przemysław | 81 | Bobry Dębica | 1:03.04 | 518 | A | 28.82 | 34.22 | |||
6. | Walessa Kamil | 00 | UKP Ruda Śląska | 1:04.33 | 488 | A | 29.31 | 35.02 | |||
7. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 1:04.45 | 485 | R | 30.03 | 34.42 | |||
8. | Jodłowski Mateusz | 00 | SMS Galicja Kraków | 1:07.92 | 414 | R | 31.12 | 36.80 | |||
9. | Sumara Konrad | 00 | Wisła Kraków | 1:10.69 | 368 | 32.40 | 38.29 | ||||
DYSKW. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | ||||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 11:08) |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 23/4/2016 - 11:04 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Goraj Marcin | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:01.71 | 553 | A | 28.10 | 33.61 | ||
2. | Dubas Mateusz | 01 | Piątka Chorzów | 1:01.89 | 548 | A | 29.23 | 32.66 | ||
3. | Astashev Bogdan | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:03.75 | 501 | A | 29.58 | 34.17 | ||
4. | Barusiński Kordian | 01 | Korona Swim Kielce | 1:03.88 | 498 | A | 28.91 | 34.97 | ||
5. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:05.64 | 459 | A | 30.03 | 35.61 | ||
6. | Marszałek Kacper | 01 | Bobry Dębica | 1:06.18 | 448 | A | 30.08 | 36.10 | ||
7. | Batko Karol | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:06.88 | 434 | R | 29.44 | 37.44 | ||
8. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 1:07.45 | 423 | R | 31.74 | 35.71 | ||
9. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:07.55 | 421 | 32.22 | 35.33 | |||
10. | Skabrat Jakub | 01 | UMKS Goczałkowice-Zdrój | 1:07.61 | 420 | 30.27 | 37.34 | |||
11. | Majda Adam | 01 | Kmita Zabierzów | 1:07.68 | 419 | 31.31 | 36.37 | |||
12. | Wójcik Paweł | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:08.38 | 406 | 31.82 | 36.56 | |||
13. | Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 1:08.44 | 405 | 30.82 | 37.62 | |||
14. | Knihnicki Miłosz | 02 | Rekin Świebodzice | 1:08.82 | 398 | 32.40 | 36.42 | |||
15. | Niedojad Aleksy | 01 | Piątka Chorzów | 1:08.83 | 398 | 33.24 | 35.59 | |||
16. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 1:09.49 | 387 | 32.37 | 37.12 | |||
17. | Łysek Maciej | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:09.94 | 380 | 31.74 | 38.20 | |||
18. | Twardowski Piotr | 01 | SMS Galicja Kraków | 1:10.30 | 374 | 33.22 | 37.08 | |||
19. | Maciąg Wojciech | 02 | Wisła Kraków | 1:10.96 | 363 | 32.70 | 38.26 | |||
20. | Gała Kornel | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:11.02 | 362 | 33.05 | 37.97 | |||
21. | Docew Maksymilian | 02 | Wisła Kraków | 1:13.94 | 321 | 34.33 | 39.61 | |||
22. | Ptak Filip | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 1:13.95 | 321 | 33.24 | 40.71 | |||
Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 1:13.95 | 321 | 34.66 | 39.29 | ||||
24. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 1:14.06 | 320 | 34.60 | 39.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 23/4/2016 - 11:04 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
1. | Przystał Adam | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:11.64 | 353 | A | 33.39 | 38.25 | |||
2. | Daszkiewicz Michał | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:12.28 | 344 | A | 33.36 | 38.92 | |||
3. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:12.37 | 343 | A | 35.08 | 37.29 | |||
4. | Tomaszowski Michał | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:12.92 | 335 | A | 33.78 | 39.14 | |||
5. | Sowa Łukasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.21 | 331 | A | 33.81 | 39.40 | |||
6. | Piechota Edgar | 03 | Aquarius Myślenice | 1:13.50 | 327 | A | 34.05 | 39.45 | |||
7. | Żukowski Kamil | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:13.59 | 326 | R | 33.40 | 40.19 | |||
8. | Jachym Maciej | 03 | Rekin Świebodzice | 1:14.18 | 318 | R | 35.22 | 38.96 | |||
9. | Zając Kamil | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:14.63 | 312 | 34.69 | 39.94 | ||||
10. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:15.93 | 296 | 36.17 | 39.76 | ||||
11. | Jamróz Michał | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 1:16.40 | 291 | 34.86 | 41.54 | ||||
12. | Sikora Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:16.57 | 289 | 36.30 | 40.27 | ||||
13. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:17.67 | 277 | 39.11 | 38.56 | ||||
14. | Masiuk Ksawery | 04 | BOSiR Brzesko | 1:17.79 | 276 | 34.78 | 43.01 | ||||
15. | Wróbel Igor | 03 | UKP Ruda Śląska | 1:18.06 | 273 | 37.94 | 40.12 | ||||
16. | Stanek Kacper | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:18.96 | 264 | 36.09 | 42.87 | ||||
17. | Mikos Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:19.10 | 262 | 37.72 | 41.38 | ||||
18. | Szydłowski Erwin | 03 | BOSiR Brzesko | 1:19.57 | 258 | 38.04 | 41.53 | ||||
19. | Brączek Kacper | 03 | Ósemka Oświęcim | 1:20.21 | 251 | 35.83 | 44.38 | ||||
20. | Grzenkowicz Paweł | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:21.78 | 237 | 38.27 | 43.51 | ||||
21. | Skrzypek Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:22.22 | 233 | 37.99 | 44.23 | ||||
22. | Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:23.53 | 223 | 40.20 | 43.33 | ||||
23. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 1:24.52 | 215 | 41.02 | 43.50 | ||||
24. | Kłaput Maciej | 04 | SMS Galicja Kraków | 1:24.92 | 212 | 39.60 | 45.32 | ||||
25. | Rymaszewski Jakub | 03 | UKP Ruda Śląska | 1:25.37 | 208 | 41.30 | 44.07 | ||||
26. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 1:29.20 | 183 | ||||||
27. | Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 1:30.39 | 176 | 42.71 | 47.68 | ||||
28. | Mizgalski Szymon | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:32.12 | 166 | 45.99 | 46.13 | ||||
29. | Sołtysik Bartosz | 03 | UKP Ruda Śląska | 1:34.18 | 155 | 46.34 | 47.84 | ||||
30. | Bęben Kamil | 04 | UKP Ruda Śląska | 1:40.68 | 127 | 48.02 | 52.66 | ||||
DYSKW. | Czech Arkadiusz | 03 | Górnik Sosnowiec | ||||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 23/4/2016 - 12:01 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Nawrot Aleksandra | 02 | Korona Swim Kielce | 2:38.91 | 422 | 37.32 | 40.69 | 41.25 | 39.65 | ||||
Mirowska Zuzanna | 02 | Wisła Kraków | 2:42.86 | 392 | 37.91 | 41.51 | 42.43 | 41.01 | ||||
Pandzich Zuzanna | 02 | MKS MOS Katowice | 2:43.69 | 386 | 38.92 | 41.81 | 42.30 | 40.66 | ||||
Orpel Milena | 01 | MKS MOS Katowice | 2:44.55 | 380 | 38.35 | 42.86 | 42.82 | 40.52 | ||||
Lepczyńska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:49.55 | 347 | 39.89 | 42.91 | 44.21 | 42.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 23/4/2016 - 12:01 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Chabałowska Ewa | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:40.58 | 409 | 38.69 | 39.66 | ||||||
Rajca Luiza | 04 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:41.09 | 405 | 38.62 | 41.40 | 41.80 | 39.27 | ||||
Krawczyk Nikola | 03 | Jedynka Łazy | 2:44.52 | 380 | 43.36 | 42.18 | ||||||
Piotrowicz Martyna | 04 | SMS Galicja Kraków | 2:47.99 | 357 | 40.35 | 43.04 | 42.61 | 41.99 | ||||
Krusińska Wiktoria | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:50.19 | 343 | 40.04 | 42.78 | 44.41 | 42.96 | ||||
Madej Maja | 03 | BOSiR Brzesko | 2:51.25 | 337 | 40.12 | 43.19 | 44.04 | 43.90 | ||||
Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 2:51.98 | 333 | 40.01 | 42.80 | 46.49 | 42.68 | ||||
Wręczycka Julia | 03 | UKP Ruda Śląska | 2:54.80 | 317 | 41.04 | 45.34 | 46.15 | 42.27 | ||||
Morciszek Weroniika | 04 | Szczygłowice Knurów | 2:57.26 | 304 | 42.31 | 45.81 | 45.74 | 43.40 | ||||
Wilczyńska Inez | 03 | MKS MOS Katowice | 2:58.54 | 297 | 41.96 | 44.61 | 46.76 | 45.21 | ||||
GIl Julia | 03 | Korona Swim Kielce | 3:01.94 | 281 | 42.13 | 46.04 | 47.86 | 45.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 23/4/2016 - 12:12 | Chłopców, 200m grzbietowy | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Dubas Mateusz | 01 | Piątka Chorzów | 2:18.64 | 448 | 32.08 | 35.65 | 36.51 | 34.40 | ||||
Szewc Bartłomiej | 02 | Bobry Dębica | 2:32.11 | 339 | 36.08 | 39.11 | 39.48 | 37.44 | ||||
Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:38.98 | 297 | 38.81 | 41.22 | 40.24 | 38.71 | ||||
Czajkowski Mateusz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:40.36 | 289 | 38.31 | 41.58 | 41.36 | 39.11 | ||||
Faleńczyk Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:40.75 | 287 | 38.36 | 41.06 | 41.46 | 39.87 | ||||
Biela Mateusz | 02 | MKS MOS Katowice | 2:42.03 | 280 | 38.52 | 41.53 | 42.11 | 39.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 23/4/2016 - 12:12 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:34.87 | 321 | 36.48 | 39.60 | 40.32 | 38.47 | ||||
Hanf Szymon | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:44.80 | 266 | 39.56 | 42.15 | 41.85 | 41.24 | ||||
Basa Szymon | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:46.93 | 256 | 38.44 | 42.40 | 43.80 | 42.29 | ||||
Stręk Kacper | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:53.63 | 228 | 41.07 | 44.70 | 44.70 | 43.16 | ||||
Czerczak Dawid | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:56.94 | 215 | 42.21 | 44.56 | 46.69 | 43.48 | ||||
Żegleń Miłosz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:57.93 | 212 | 41.86 | 44.98 | 46.04 | 45.05 | ||||
Wojtaszek Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:59.49 | 206 | 42.39 | 45.38 | 46.18 | 45.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 23/4/2016 - 12:24 | Kobiet, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 34.77 | 568 | A | ||
2. | Szlęk Katarzyna | 00 | MKS MOS Katowice | 36.69 | 483 | A | ||
3. | Palcar Marta | 00 | Jasień Sucha Besk. | 37.75 | 444 | A | ||
4. | Albertsson Astrid | 00 | Väsby Simsällskap | 37.92 | 438 | A | ||
5. | Kolber Roksana | 98 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 40.23 | 366 | A | ||
6. | Nędza Adrianna | 98 | Wisła Kraków | 41.25 | 340 | A |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 23/4/2016 - 12:24 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Björkén Julia | 01 | Väsby Simsällskap | 35.30 | 543 | A | ||
2. | Cholewa Karolina | 01 | SMS Galicja Kraków | 35.36 | 540 | A | ||
3. | Kossakowska Dominika | 01 | SiKReT Gliwice | 35.83 | 519 | A | ||
4. | Okaj Martyna | 02 | MKS MOS Katowice | 35.93 | 514 | A | ||
5. | Rolnicka Oliwia | 01 | SMS Galicja Kraków | 36.86 | 476 | A | ||
6. | Pawłowska Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 36.94 | 473 | A | ||
7. | Zięba Natalia | 02 | UKP Ruda Śląska | 37.13 | 466 | R | ||
8. | Ochał Maja | 01 | SMS Galicja Kraków | 37.40 | 456 | R | ||
9. | Serafin Magdalena | 01 | SMS Galicja Kraków | 38.45 | 420 | |||
10. | Nocoń Dominika | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 38.54 | 417 | |||
11. | Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 38.81 | 408 | |||
12. | Cieślar Zuzanna | 01 | SMS Galicja Kraków | 39.56 | 385 | |||
13. | Glejzer Marcelina | 02 | Rekin Świebodzice | 39.65 | 383 | |||
14. | Bartnik Weronika | 02 | Bobry Dębica | 39.66 | 382 | |||
15. | Myszkowska Paulina | 02 | MKS MOS Katowice | 39.70 | 381 | |||
16. | Grylewicz Zuzanna | 02 | Rekin Świebodzice | 40.31 | 364 | |||
17. | Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 40.90 | 349 | |||
18. | Adamska Zuzanna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 40.91 | 348 | |||
19. | Lepczyńska Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 40.95 | 347 | |||
20. | Buk Alicja | 02 | Korona Swim Kielce | 43.61 | 288 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 23/4/2016 - 12:24 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Wojtkowiak Alicja | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 35.16 | 549 | A | |||
2. | Obajtek Aleksandra | 03 | Rekin Świebodzice | 36.26 | 501 | A | |||
3. | Rokita Hanna | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 37.45 | 454 | A | |||
4. | Kamińska Inga | 03 | Sinnet Tennis Club Warszawa | 37.47 | 454 | A | |||
5. | Klimczyk Emilia | 03 | SMS Galicja Kraków | 38.89 | 406 | A | |||
6. | O'Hara Julia | 03 | Ikar Mielec | 39.07 | 400 | A | |||
7. | Kosiec Małgorzata | 03 | Ondraszek Bielsko Biała | 39.42 | 389 | R | |||
8. | Biela Inga | 03 | Aquarius Myślenice | 39.89 | 376 | R | |||
9. | Przymus Konstancja | 03 | MKS MOS Katowice | 40.59 | 357 | ||||
10. | Gawicka Aleksandra | 03 | Korona Swim Kielce | 41.30 | 339 | ||||
11. | Rudek Aleksandra | 03 | Kmita Zabierzów | 41.56 | 332 | ||||
12. | Mikulska Oliwia | 04 | BOSiR Brzesko | 42.31 | 315 | ||||
13. | Oczkowska Daria | 03 | SMS Galicja Kraków | 42.68 | 307 | ||||
14. | Kuczera Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 42.70 | 306 | ||||
15. | Wróbel Zofia | 03 | Jedynka Łazy | 42.81 | 304 | ||||
16. | Wilczyńska Inez | 03 | MKS MOS Katowice | 43.40 | 292 | ||||
17. | Gajda Emilia | 04 | Fala Niepołomice | 43.52 | 289 | ||||
18. | Sobota Adriana | 03 | SMS Galicja Kraków | 43.57 | 288 | ||||
19. | Surmiak Klara | 04 | UKP Ruda Śląska | 44.09 | 278 | ||||
20. | Wira Patrycja | 03 | Korona Swim Kielce | 44.62 | 268 | ||||
21. | GIl Julia | 03 | Korona Swim Kielce | 45.28 | 257 | ||||
22. | Gicala Patrycja | 04 | BOSiR Brzesko | 46.16 | 242 | ||||
23. | Szczepka Oliwia | 03 | SMS Galicja Kraków | 47.84 | 218 | ||||
DYSKW. | Klimczyk Katarzyna | 04 | Zryw Opole | ||||||
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start) (Czas: 12:16) |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 23/4/2016 - 12:24 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Marek Amelia | 05 | BOSiR Brzesko | 41.77 | 327 | A | |||
2. | Zawodny Oliwia | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.74 | 266 | A | |||
3. | Kaleta Kalina | 05 | Szczygłowice Knurów | 46.86 | 232 | A | |||
4. | Biedroń Wiktoria | 05 | Limanowa-Swim | 47.18 | 227 | A | |||
5. | Kulik Julia | 05 | UKS GOS Raszyn | 47.48 | 223 | A | |||
6. | Guzik Karolina | 05 | SMS Galicja Kraków | 47.52 | 222 | A | |||
7. | Kubikowska Aniela | 05 | Korona Swim Kielce | 50.04 | 190 | R | |||
8. | Cicha Aleksandra | 05 | SMS Galicja Kraków | 50.30 | 187 | R | |||
9. | Kubecka Dominika | 06 | UKP Ruda Śląska | 50.99 | 180 | ||||
10. | Michna Klaudia | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.49 | 174 | ||||
11. | Zięba Kinga | 06 | UKP Ruda Śląska | 51.67 | 173 | ||||
12. | Rębiasz Martyna | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.81 | 171 | ||||
13. | Waga Karolina | 06 | Kmita Zabierzów | 52.97 | 160 | ||||
14. | Iwaniuk Julia | 06 | SMS Galicja Kraków | 53.40 | 156 | ||||
15. | Tynel Hanna | 05 | Nika Sport Team Kraków | 53.78 | 153 | ||||
16. | Bandura Kinga | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.81 | 153 | ||||
17. | Kusion Judyta | 06 | BOSiR Brzesko | 54.55 | 147 | ||||
18. | Dziekanowska Martyna | 06 | SMS Galicja Kraków | 55.92 | 136 | ||||
19. | Kroker Emilia | 05 | UKP Ruda Śląska | 56.50 | 132 | ||||
20. | Waga Dominika | 06 | Kmita Zabierzów | 57.05 | 128 | ||||
21. | Kwiecień Emilia | 05 | Korona Swim Kielce | 57.47 | 125 | ||||
22. | Bartuś Maria | 05 | Kmita Zabierzów | 1:03.49 | 93 | ||||
23. | Jankowiak Oliwia | 06 | SMS Galicja Kraków | 1:05.48 | 85 | ||||
DYSKW. | Mędrysa Martyna | 05 | Glosator Kraków | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:12) | |||||||||
DYSKW. | Gałuszka Olivia | 05 | UKP Ruda Śląska | ||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie | |||||||||
DYSKW. | Michalska Julia | 05 | Korona Swim Kielce | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:05) |
PK | Czerwiec Karolina | 07 | Kmita Zabierzów | 59.98 | 110 | |||
PK | Krawczyk Emilia | 07 | Kmita Zabierzów | 1:04.00 | 91 | |||
PK | Urbanik Laura | 07 | Kmita Zabierzów | 1:03.55 | 93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 23/4/2016 - 12:48 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 16 lat i starsi Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczepaniak Paweł | 99 | SMS Galicja Kraków | 30.81 | 550 | A | ||
2. | Krystyniak Mateusz | 00 | NKP Bielsko Biała | 32.02 | 490 | A | ||
3. | Piętka Marcin | 99 | Wisła Kraków | 32.08 | 487 | A | ||
4. | Koprynia Tomasz | 99 | Kmita Zabierzów | 32.44 | 471 | A | ||
5. | Wodzień Szymon | 00 | Bobry Dębica | 32.92 | 451 | A | ||
6. | Overweter Maksymilian | 99 | UKS GOS Raszyn | 33.00 | 447 | A | ||
7. | Bazyl Kamil | 00 | Aquarius Myślenice | 33.01 | 447 | R | ||
8. | Barczyk Norbert | 00 | SMS Galicja Kraków | 33.20 | 439 | R | ||
9. | Dąbrowski Daniel | 00 | UKP Ruda Śląska | 34.16 | 403 | |||
10. | Jodłowski Mateusz | 00 | SMS Galicja Kraków | 35.91 | 347 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 23/4/2016 - 12:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 14 - 15 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Woźniak Łukasz | 01 | SMS Galicja Kraków | 32.73 | 459 | A | |||
2. | Nowotny Dawid SR | 01 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 32.93 | 450 | A | |||
3. | Kijek Wiktor | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 33.13 | 442 | A | |||
4. | Ogierman Jakub | 01 | UMKS Goczałkowice-Zdrój | 34.63 | 387 | A | |||
Iwan Wiktor | 01 | UMKS Goczałkowice-Zdrój | 34.63 | 387 | A | ||||
6. | Dudzik Sebastian | 01 | SMS Galicja Kraków | 34.95 | 377 | A | |||
7. | Muc Filip | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 35.34 | 364 | R | |||
8. | Skutta Paweł | 01 | MKS MOS Katowice | 35.48 | 360 | R | |||
9. | Goździaszek Krystian | 02 | Bobry Dębica | 35.57 | 357 | ||||
10. | Damsz Andrzej | 02 | Rekin Świebodzice | 35.80 | 350 | ||||
11. | Koczur Michał | 01 | Jasień Sucha Besk. | 36.18 | 339 | ||||
12. | Jędrszczyk Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 37.18 | 313 | ||||
13. | Maciaszek Rafał | 02 | Bobry Dębica | 37.30 | 310 | ||||
14. | Tokarski Stanisław | 02 | Rekin Świebodzice | 37.97 | 294 | ||||
15. | Suława Jakub | 01 | Rekin Świebodzice | 38.35 | 285 | ||||
16. | Mazur Bartosz | 02 | Siemacha ASP Kraków | 39.26 | 266 | ||||
17. | Zawartka Jakub | 01 | Kmita Zabierzów | 39.56 | 260 | ||||
18. | Stankiewicz Kacper | 02 | Siemacha ASP Kraków | 41.89 | 219 | ||||
DYSKW. | Barusiński Kordian | 01 | Korona Swim Kielce | ||||||
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 12:43) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 23/4/2016 - 12:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dybowski Jan | 03 | SMS Galicja Kraków | 35.47 | 360 | A | |||
2. | Wróbel Igor | 03 | UKP Ruda Śląska | 36.41 | 333 | A | |||
3. | Gwóźdź Kacper | 03 | SMS Galicja Kraków | 36.75 | 324 | A | |||
4. | Jachym Maciej | 03 | Rekin Świebodzice | 37.78 | 298 | A | |||
5. | Bryg Bartosz | 04 | SMS Galicja Kraków | 38.09 | 291 | A | |||
6. | Szydłowski Erwin | 03 | BOSiR Brzesko | 38.47 | 282 | A | |||
7. | Bartłomowicz Tomasz | 03 | SMS Galicja Kraków | 39.68 | 257 | R | |||
8. | Woźniczka Alan | 03 | SMS Galicja Kraków | 40.09 | 249 | R | |||
9. | Strózik Mikołaj | 04 | Glosator Kraków | 41.00 | 233 | ||||
10. | Płonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 41.72 | 221 | ||||
11. | Mikos Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 42.49 | 209 | ||||
12. | Paruta Andrea | 03 | Glosator Kraków | 42.70 | 206 | ||||
13. | Landsberg Natan | 03 | UKS GOS Raszyn | 44.36 | 184 | ||||
14. | Mizgalski Szymon | 04 | UKP Ruda Śląska | 44.88 | 178 | ||||
15. | Daszkiewicz Mikołaj | 04 | Ósemka Oświęcim | 46.08 | 164 | ||||
16. | Zieliński Filip | 04 | Kmita Zabierzów | 52.28 | 112 | ||||
17. | Dąbrowski Grzegorz | 04 | UKP Ruda Śląska | 55.65 | 93 | ||||
DYSKW. | Evangelou Dimitris | 03 | UKS GOS Raszyn | ||||||
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie (Czas: 12:25) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 23/4/2016 - 12:48 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki Eliminacje |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sewielski Kacper | 05 | Limanowa-Swim | 42.28 | 212 | A | |||
2. | Sowa Bartłomiej | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.33 | 184 | A | |||
3. | Gościński Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 44.73 | 179 | A | |||
4. | Staniszewski Bartosz | 05 | UKP Ruda Śląska | 44.96 | 177 | A | |||
5. | Litwa Tomasz | 06 | Salwator Kraków | 46.58 | 159 | A | |||
6. | Warchoł Sebastian | 05 | Aquarius Myślenice | 46.59 | 159 | A | |||
7. | Żak Michał | 05 | SMS Galicja Kraków | 48.07 | 144 | R | |||
8. | Ziółko Wiktor | 05 | Kmita Zabierzów | 49.17 | 135 | R | |||
9. | Pajerski Jakub | 05 | Kmita Zabierzów | 49.46 | 133 | ||||
10. | Każmierczak Marek | 05 | UKP Ruda Śląska | 49.76 | 130 | ||||
11. | Tynor Kacper | 06 | Fala Niepołomice | 50.10 | 128 | ||||
12. | Magner Szymon | 05 | UKP Ruda Śląska | 50.60 | 124 | ||||
13. | Kargulewicz Piotr | 05 | Korona Swim Kielce | 50.70 | 123 | ||||
14. | Rajski Radosław | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.18 | 120 | ||||
15. | Bekier Filip | 05 | Korona Swim Kielce | 51.27 | 119 | ||||
16. | Różycki Ignacy | 05 | SMS Galicja Kraków | 51.37 | 118 | ||||
17. | Kunder Olaf | 05 | Korona Swim Kielce | 51.41 | 118 | ||||
18. | Dybowski Antoni | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.09 | 113 | ||||
19. | Sarnat Szymon | 06 | Nika Sport Team Kraków | 52.21 | 113 | ||||
20. | Łuczkiewicz Julian | 06 | SMS Galicja Kraków | 52.50 | 111 | ||||
21. | Iheanacho Alexander | 05 | SMS Galicja Kraków | 52.63 | 110 | ||||
22. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona Swim Kielce | 53.60 | 104 | ||||
23. | Lisowski Piotr | 05 | SMS Galicja Kraków | 53.94 | 102 | ||||
24. | Błaut Maciej | 05 | Korona Swim Kielce | 54.50 | 99 | ||||
25. | Konieczny Mateusz | 05 | Nika Sport Team Kraków | 54.74 | 98 | ||||
26. | Skołuba Kuba | 06 | SMS Galicja Kraków | 55.85 | 92 | ||||
27. | Stanek Jakub | 05 | SMS Galicja Kraków | 57.05 | 86 | ||||
28. | Kubasiak Jan | 06 | Kmita Zabierzów | 57.14 | 86 | ||||
29. | Malecki Iwo | 05 | SMS Galicja Kraków | 58.36 | 80 | ||||
30. | Laskowski Bogdan | 05 | SMS Galicja Kraków | 58.59 | 80 | ||||
31. | Turek Mateusz | 06 | Korona Swim Kielce | 1:01.39 | 69 | ||||
32. | Jakubas Michał | 05 | Nika Sport Team Kraków | 1:01.85 | 68 | ||||
33. | Chrobak Bartosz | 06 | Kmita Zabierzów | 1:03.49 | 62 | ||||
DYSKW. | Faleńczyk Filip | 05 | Górnik Sosnowiec | ||||||
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:28) | |||||||||
DYSKW. | Laskowski Maciej | 06 | Kmita Zabierzów | ||||||
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:23) |
PK | Chrobak Tomasz | 08 | Kmita Zabierzów | 1:01.30 | 69 | |||
PK | Olszewski Eryk | 07 | Kmita Zabierzów | 1:04.91 | 58 | |||
PK | Wawro Jakub | 07 | Kmita Zabierzów | 1:00.08 | 74 | |||
PK | Zahuta Kacper | 07 | Kmita Zabierzów | 57.90 | 82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 23/4/2016 - 13:16 | Kobiet, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Bogucka Karolina | 00 | Karol Wadowice | 2:20.85 | 486 | 32.64 | 35.73 | 37.39 | 35.09 | ||||
Podleśny Emilia | 00 | Wisła Kraków | 2:24.50 | 450 | 32.84 | 36.22 | 37.96 | 37.48 | ||||
Pawera Karolina | 00 | UKP Ruda Śląska | 2:28.99 | 411 | 34.21 | 37.20 | 38.92 | 38.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 23/4/2016 - 13:16 | Dziewcząt, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Król Wiktoria | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:15.32 | 548 | 31.85 | 34.32 | 35.30 | 33.85 | ||||
Rzadek Natalia | 01 | NKP Bielsko Biała | 2:16.42 | 535 | 31.91 | 34.96 | 36.23 | 33.32 | ||||
Andersson Ebba | 01 | Väsby Simsällskap | 2:16.56 | 533 | 31.44 | 34.39 | 35.84 | 34.89 | ||||
Szalewska Maja | 01 | Glosator Kraków | 2:18.43 | 512 | 32.32 | 35.54 | 36.18 | 34.39 | ||||
Kusion Weronika | 02 | BOSiR Brzesko | 2:18.58 | 510 | 31.95 | 35.44 | 36.66 | 34.53 | ||||
Lindgren Linnea | 01 | Väsby Simsällskap | 2:21.14 | 483 | 31.61 | 35.70 | 37.00 | 36.83 | ||||
Dedo Katarzyna | 02 | Siemacha ASP Kraków | 2:21.30 | 481 | 32.84 | 35.72 | 37.33 | 35.41 | ||||
Maziar Alicja | 02 | Rekin Świebodzice | 2:21.76 | 477 | 31.88 | 36.18 | 37.97 | 35.73 | ||||
Staniszewska Maryla | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:22.03 | 474 | 34.81 | 37.11 | 34.94 | 35.17 | ||||
Skórka Julia | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:22.97 | 465 | 33.21 | |||||||
Vespertini Lucrezia | 02 | Väsby Simsällskap | 2:23.42 | 460 | 32.89 | 35.82 | 37.61 | 37.10 | ||||
Szczygieł Olga | 01 | Glosator Kraków | 2:25.31 | 443 | 33.94 | 37.03 | 38.08 | 36.26 | ||||
Kaleta Karolina | 02 | SiKReT Gliwice | 2:25.58 | 440 | 33.88 | 36.98 | 38.08 | 36.64 | ||||
Kulisiewicz Adrianna | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:25.68 | 439 | 33.92 | 36.80 | 38.02 | 36.94 | ||||
Kabańska Nicol | 01 | CSiR MOS Dąbrowa Grn. | 2:26.59 | 431 | 33.51 | 36.89 | 38.24 | 37.95 | ||||
Nawrot Aleksandra | 02 | Korona Swim Kielce | 2:28.25 | 417 | 34.11 | 38.96 | 38.70 | 36.48 | ||||
Bigos Dominika | 01 | Piątka Chorzów | 2:28.59 | 414 | 34.95 | 37.75 | 38.90 | 36.99 | ||||
Widurska Kinga | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:29.03 | 410 | 34.09 | 38.62 | 39.31 | 37.01 | ||||
Mitka Klaudia | 02 | Kmita Zabierzów | 2:30.73 | 396 | 1:51.94 | |||||||
Kapitan Paulina | 01 | Piątka Chorzów | 2:36.00 | 358 | 35.80 | 39.43 | 41.17 | 39.60 | ||||
Martemianow Natalia | 02 | Fala Niepołomice | 2:37.61 | 347 | 35.28 | 41.44 | 41.79 | 39.10 | ||||
Szczygieł Aleksandra | 01 | MKS MOS Katowice | 2:38.11 | 343 | 35.15 | 39.82 | 41.76 | 41.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 23/4/2016 - 13:16 | Dziewcząt, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Swaczyna Magdalena | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:17.34 | 524 | 32.43 | 34.66 | 35.45 | 34.80 | ||||
Kozdęba Karolina | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:19.62 | 499 | 32.15 | 35.86 | 36.62 | 34.99 | ||||
Gancarz Julia | 03 | Ikar Mielec | 2:21.02 | 484 | 32.97 | 36.01 | 36.67 | 35.37 | ||||
Malina Amelia | 03 | Górnik Sosnowiec | 2:21.38 | 481 | 32.66 | 35.82 | 36.69 | 36.21 | ||||
Dach Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:22.15 | 473 | 32.66 | 36.08 | 37.07 | 36.34 | ||||
Malec Wiktoria | 03 | Ikar Mielec | 2:24.12 | 454 | 33.13 | 36.68 | 37.38 | 36.93 | ||||
Gwiazdowska Wiktoria | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:24.83 | 447 | 33.30 | 36.14 | 37.67 | 37.72 | ||||
Bociek Wiktoria | 04 | Górnik Sosnowiec | 2:25.65 | 439 | 33.99 | 36.92 | 37.99 | 36.75 | ||||
Krusińska Wiktoria | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:25.81 | 438 | 33.23 | 36.68 | 38.40 | 37.50 | ||||
Forczek Emilia | 03 | Ikar Mielec | 2:30.05 | 402 | 35.03 | 38.34 | 39.40 | 37.28 | ||||
Niepogodzińska Izabela | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:34.67 | 367 | 36.38 | 39.10 | 40.44 | 38.75 | ||||
Skorupa Weronika | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:35.40 | 362 | 36.81 | 39.58 | 39.65 | 39.36 | ||||
Mleko Karolina | 04 | Fala Niepołomice | 2:38.90 | 338 | 36.15 | 40.70 | 42.34 | 39.71 | ||||
Bednarz Natalia | 04 | Siemacha ASP Kraków | 2:39.02 | 338 | 37.63 | 40.39 | 41.14 | 39.86 | ||||
Krętosz Maria | 03 | MKS MOS Katowice | 2:40.82 | 326 | 36.96 | 41.35 | 43.54 | 38.97 | ||||
Karbowska Agata | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:45.00 | 302 | 37.34 | 43.90 | 44.03 | 39.73 | ||||
Wira Patrycja | 03 | Korona Swim Kielce | 2:45.13 | 301 | 36.12 | 41.70 | 44.52 | 42.79 | ||||
Dzik Wiktoria | 04 | Limanowa-Swim | 2:45.88 | 297 | 37.75 | 44.07 | 44.10 | 39.96 | ||||
Kasza Katarzyna | 03 | Fala Niepołomice | 2:52.28 | 265 | 40.03 | 43.76 | 45.96 | 42.53 | ||||
Kowalska Julia | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:57.86 | 241 | 38.54 | 45.60 | 47.69 | 46.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 23/4/2016 - 13:48 | Mężczyzn, 200m dowolny | 16 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Jodłowski Mateusz | 00 | SMS Galicja Kraków | 2:13.28 | 414 | 31.79 | 34.17 | 33.99 | 33.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 23/4/2016 - 13:48 | Chłopców, 200m dowolny | 14 - 15 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Paszko Mikołaj | 01 | SMS Galicja Kraków | 2:07.26 | 476 | 29.10 | 32.28 | 33.19 | 32.69 | ||||
Melinder Martin | 01 | Väsby Simsällskap | 2:08.52 | 462 | 30.01 | 32.76 | 33.36 | 32.39 | ||||
Pająk Jakub | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:11.01 | 436 | 30.01 | 33.38 | 34.86 | 32.76 | ||||
Nowak Jan | 02 | BOSiR Brzesko | 2:11.74 | 429 | 29.89 | 33.66 | 35.08 | 33.11 | ||||
Augustyn Jan | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:11.98 | 426 | 30.73 | 34.23 | 34.48 | 32.54 | ||||
Hansson Eric | 02 | Väsby Simsällskap | 2:12.83 | 418 | 30.30 | 33.71 | 34.78 | 34.04 | ||||
Pająk Mikołaj | 01 | Jasień Sucha Besk. | 2:13.62 | 411 | 30.42 | 34.24 | 35.22 | 33.74 | ||||
Lerna William | 02 | Väsby Simsällskap | 2:13.76 | 410 | 29.80 | 33.78 | 34.98 | 35.20 | ||||
Sköld Theodor | 01 | Väsby Simsällskap | 2:13.78 | 409 | 30.56 | 34.40 | 35.05 | 33.77 | ||||
Jedryka Marceli | 02 | BOSiR Brzesko | 2:15.74 | 392 | 30.69 | 34.44 | 35.86 | 34.75 | ||||
Malina Szymon | 01 | Glosator Kraków | 2:15.85 | 391 | 31.48 | 35.01 | 35.89 | 33.47 | ||||
Kałuża Jakub | 02 | Bobry Dębica | 2:18.00 | 373 | 33.98 | 35.36 | 35.39 | 33.27 | ||||
Surowiecki Wojciech | 01 | Rekin Świebodzice | 2:19.41 | 362 | 32.25 | 35.64 | 37.66 | 33.86 | ||||
Herisz Jakub | 02 | Górnik Sosnowiec | 2:22.30 | 340 | 33.82 | 36.61 | 36.45 | 35.42 | ||||
Pniak Bartosz | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:23.56 | 331 | 31.91 | 36.35 | 38.29 | 37.01 | ||||
Rąpała Tomasz | 02 | UKS GOS Raszyn | 2:25.25 | 320 | 33.50 | 37.13 | 37.47 | 37.15 | ||||
Docew Maksymilian | 02 | Wisła Kraków | 2:26.74 | 310 | 34.12 | 37.50 | 38.66 | 36.46 | ||||
Dutkiewicz Mikołaj | 01 | Siemacha ASP Kraków | 2:26.80 | 310 | 34.27 | 38.57 | 37.88 | 36.08 | ||||
Wyrtki Piotr | 02 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:31.14 | 284 | 34.75 | 37.97 | 40.07 | 38.35 | ||||
Wołoch Robert | 02 | SMS Galicja Kraków | 2:31.45 | 282 | 35.69 | 39.14 | 39.74 | 36.88 | ||||
Mytnik Michał | 02 | Kmita Zabierzów | 2:51.56 | 194 | 38.41 | 43.75 | 44.97 | 44.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 23/4/2016 - 13:48 | Chłopców, 200m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 | wyniki tymczasowe |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
Swojnóg Igor | 03 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:11.31 | 433 | 30.69 | 33.04 | 33.71 | 33.87 | ||||
Lewicki Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:12.85 | 418 | 30.31 | 33.89 | 34.63 | 34.02 | ||||
Koryciński Kamil | 03 | Siemacha ASP Kraków | 2:17.73 | 375 | 32.77 | 35.05 | 35.58 | 34.33 | ||||
Ellgoth Szymon | 04 | Piątka Chorzów | 2:18.19 | 371 | 31.20 | 35.28 | 36.80 | 34.91 | ||||
Hudzikowski Mateusz | 03 | Jedność 32 Przyszowice | 2:19.43 | 361 | 32.43 | 35.71 | 36.19 | 35.10 | ||||
Sieprawski Roch | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:20.83 | 351 | 32.71 | 36.00 | 36.37 | 35.75 | ||||
Wleciał Damian | 03 | Solne Miasto Wieliczka | 2:21.43 | 346 | 32.20 | 36.08 | 36.88 | 36.27 | ||||
Nosek Tomasz | 03 | Fala Niepołomice | 2:24.21 | 327 | 32.97 | 35.55 | 38.11 | 37.58 | ||||
Grychtoł Arkadiusz | 03 | Manta Kochłowice Ruda Śl. | 2:27.80 | 303 | 33.52 | 38.77 | 39.40 | 36.11 | ||||
Fortuna Filip | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.09 | 296 | 34.08 | 38.34 | 39.55 | 37.12 | ||||
Wanat Grzegorz | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:29.94 | 291 | 34.61 | 38.22 | 39.87 | 37.24 | ||||
Majewski Maksym | 04 | Atut Częstochowa | 2:30.55 | 287 | 33.33 | 38.68 | 39.94 | 38.60 | ||||
Kowolik Alex | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:30.90 | 285 | 34.98 | 38.79 | 38.94 | 38.19 | ||||
Holeczek Bartosz | 04 | Piątka Chorzów | 2:34.93 | 263 | 35.78 | 39.14 | 40.69 | 39.32 | ||||
Miodoński Mateusz | 03 | Ósemka Oświęcim | 2:35.17 | 262 | 36.22 | 41.50 | 41.64 | 35.81 | ||||
Płoskonka Jakub | 03 | SMS Galicja Kraków | 2:43.33 | 225 | 37.83 | 42.04 | 42.95 | 40.51 | ||||
Ochman Mateusz | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:43.84 | 223 | 37.10 | 43.46 | 42.94 | 40.34 | ||||
Stefanowski Maciej | 04 | Kmita Zabierzów | 2:44.91 | 218 | 39.15 | |||||||
Rymaszewski Jakub | 03 | UKP Ruda Śląska | 2:46.90 | 211 | 37.54 | 42.72 | 44.28 | 42.36 | ||||
Tynor Jan | 04 | Fala Niepołomice | 2:47.92 | 207 | 39.37 | 43.52 | 44.02 | 41.01 | ||||
Paruta Andrea | 03 | Glosator Kraków | 2:48.64 | 204 | 39.00 | 43.78 | 44.86 | 41.00 | ||||
Płusa Maksymilian | 04 | Kmita Zabierzów | 2:51.62 | 194 | 38.27 | 44.89 | 45.13 | 43.33 | ||||
Walkiewicz Jakub | 04 | UKP Ruda Śląska | 2:53.51 | 187 | 39.29 | 45.54 | 46.81 | 41.87 | ||||
Klimkowski Mateusz | 03 | Fala Niepołomice | 2:53.79 | 186 | 39.27 | 44.42 | 47.21 | 42.89 | ||||
Skalski Konrad | 04 | Park Wodny Tarn. Góry | 2:54.28 | 185 | 38.35 | 45.77 | 45.57 | 44.59 | ||||
Stec Piotr | 04 | Kmita Zabierzów | 2:55.47 | 181 | 40.01 | 47.32 | 45.33 | 42.81 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |