Puchar Solnego Miasta Wieliczka, 27/2 - 25/6/2016 |
Najlepsi zawodnicy 11 lat i starsi |
Chłopców, 11 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Gościński Jakub | 05 | 03606 | 1006 | 4 | 1:11.59 | 2:58.87 | 31.27 | (38.57) | 1:19.56 |
2. | Ciopała Michał | 05 | 03506 | 894 | 4 | 1:12.94 | 1:38.55 | 31.75 | (39.87) | 1:23.45 |
3. | Gibuła Patryk | 05 | 03106 | 885 | 4 | 1:13.76 | 1:21.09 | 33.53 | 35.78 | (1:26.51) |
4. | Nowak Wojciech | 05 | 01406 | 868 | 4 | 1:32.07 | 3:02.40 | 33.59 | 42.31 | (1:25.16) |
5. | Kluczewski Jakub | 05 | 03306 | 867 | 4 | 1:15.48 | (1:28.04) | 32.58 | 38.66 | 1:23.00 |
6. | Gohla Kamil | 05 | 00207 | 863 | 4 | (1:31.07) | 3:02.58 | 33.88 | 41.37 | 1:25.61 |
7. | Warchoł Sebastian | 05 | 00506 | 755 | 4 | 1:17.31 | (1:32.59) | 34.76 | 44.72 | 1:29.49 |
8. | Basiaga Patryk | 05 | 01406 | 669 | 4 | 1:22.04 | (1:48.13) | 35.83 | 42.44 | 1:29.24 |
9. | Żak Michał | 05 | 03606 | 654 | 4 | 1:23.70 | 1:28.87 | (47.68) | 38.73 | 1:33.09 |
10. | Dadej Jakub | 05 | 00106 | 619 | 4 | 1:24.28 | 1:33.24 | * | 40.22 | (49.88) |
Łopuch Jakub | 05 | 03706 | 619 | 4 | 1:23.38 | 1:46.06 | 35.88 | 42.81 | (48.81) |
12. | Różycki Ignacy | 05 | 03606 | 489 | 4 | 1:32.45 | ()* | 39.97 | 46.17 | 49.31 |
13. | Pawłowski Michał | 05 | 07714 | 801 | 3 | 29.73 | 41.72 | 1:18.97 |
14. | Sewielski Kacper | 05 | 03206 | 745 | 3 | 31.08 | 36.07 | 40.84 |
15. | Pajerski Jakub | 05 | 00906 | 511 | 3 | 1:17.95 | 1:33.95 | 3:12.75 |
Chłopców, 12 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Kalkan Jakub | 04 | 04911 | 1334 | 4 | 1:11.83 | ()* | 1:02.27 | 32.15 | 1:12.43 |
2. | Kuś Aleksander | 04 | 03306 | 1280 | 4 | 1:07.14 | (2:48.86) | 1:03.65 | 32.40 | 1:13.59 |
3. | Masiuk Ksawery | 04 | 03106 | 1255 | 4 | 1:11.71 | 2:40.40 | 1:05.78 | (34.08) | 1:15.51 |
4. | Sadowy Piotr | 04 | 01406 | 1091 | 4 | 1:08.22 | 2:50.96 | 1:07.94 | 35.06 | (34.72) |
5. | Krystyński Aleksander | 04 | 03506 | 1001 | 4 | 1:11.30 | 1:31.09 | 1:07.96 | 40.87 | (36.44) |
6. | Tomaniewski Filip | 04 | 01406 | 983 | 4 | (1:32.66) | 2:52.95 | 1:10.52 | 40.99 | 1:21.74 |
7. | Kozak Arkadiusz | 04 | 03506 | 958 | 4 | 1:12.22 | 1:20.73 | 1:09.60 | 36.40 | (36.58) |
8. | Kulig Bartosz | 04 | 01406 | 851 | 4 | 1:15.75 | 1:24.25 | 1:12.06 | 37.66 | (40.39) |
9. | Wójcik Mateusz | 04 | 03506 | 688 | 4 | 1:29.55 | (1:36.85) | 1:18.02 | 41.40 | 1:28.32 |
10. | Tynor Jan | 04 | 02806 | 687 | 4 | 1:20.39 | 1:32.91 | 1:15.37 | (42.74) | 40.44 |
11. | Bajgrowicz Pawel | 04 | 00106 | 683 | 4 | 1:19.00 | (1:33.40) | 45.64 | 41.07 | 1:29.46 |
12. | Tokarz Dawid | 04 | 00106 | 592 | 4 | (1:39.90) | 1:43.76 | 1:28.56 | 43.33 | 45.21 |
13. | Mazur Maksymilian | 04 | 00106 | 573 | 4 | 1:31.08 | 3:33.98 | 1:26.31 | 42.48 | (1:39.88) |
14. | Burek Krzysztof | 04 | 00106 | 408 | 4 | 1:37.44 | 2:01.75 | 1:33.99 | 53.21 | (52.15) |
15. | Kruczek Hubert | 04 | 00106 | 369 | 4 | 1:34.24 | * | 1:39.81 | 48.68 |
Chłopców, 13 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Bartnik Dariusz | 03 | 04911 | 1562 | 4 | 1:00.84 | (1:09.86) | 1:00.09 | 31.67 | 1:08.93 |
2. | Szczurek Kacper | 03 | 00706 | 1528 | 4 | 1:01.97 | (1:13.75) | 59.70 | 31.56 | 30.28 |
3. | Wyrobek Robert | 03 | 04911 | 1481 | 4 | 1:03.44 | 1:08.53 | 1:00.60 | (31.74) | 1:11.53 |
4. | Malarz Marcin | 03 | 03411 | 1440 | 4 | 1:04.20 | 2:36.75 | 1:02.02 | (37.26) | 1:10.13 |
5. | Barczyk Jan | 03 | 03306 | 1397 | 4 | 1:03.56 | (1:16.01) | 1:01.84 | 30.69 | 1:15.38 |
6. | Przystał Adam | 03 | 03506 | 1367 | 4 | 1:19.53 | 2:35.75 | (1:05.91) | 36.60 | 1:11.84 |
7. | Piechota Edgar | 03 | 00506 | 1348 | 4 | 1:05.54 | (2:41.15) | 1:03.02 | 36.81 | 1:12.44 |
8. | Zając Kamil | 03 | 03506 | 1327 | 4 | 1:06.83 | (1:13.71) | 1:03.54 | 31.27 | 1:13.16 |
9. | Hudzikowski Mateusz | 03 | 04911 | 1226 | 4 | 1:07.60 | (1:21.43) | 1:05.05 | 33.64 | 1:14.34 |
10. | Wleciał Damian | 03 | 03506 | 1214 | 4 | 1:08.13 | 1:14.30 | 1:05.16 | 32.66 | (1:18.08) |
11. | Nosek Tomasz | 03 | 02806 | 1203 | 4 | 1:06.25 | (1:30.32) | 1:04.30 | 40.30 | 1:15.20 |
12. | Łopuch Jan | 03 | 03706 | 1170 | 4 | 1:15.05 | (1:34.15) | 32.43 | 39.77 | 1:14.25 |
13. | Jamróz Michał | 03 | 03506 | 1138 | 4 | (1:15.81) | 2:47.73 | 1:07.03 | 33.40 | 1:17.41 |
14. | Hanf Szymon | 03 | 03506 | 1043 | 4 | 1:10.32 | (1:18.05) | 1:10.89 | 34.33 | 1:19.61 |
15. | Stanek Szymon | 03 | 03506 | 907 | 4 | 1:20.38 | (1:26.79) | 35.59 | 36.62 | 1:22.75 |
Chłopców, 14 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Synowiec Mikołaj | 02 | 03306 | 1910 | 4 | 57.97 | 2:19.44 | 57.78 | (34.37) | 1:04.23 |
2. | Michałowski Tomasz | 02 | 01406 | 1805 | 4 | 58.84 | 1:03.42 | 58.39 | (29.96) | 1:06.29 |
3. | Tarasek Szymon | 02 | 01406 | 1487 | 4 | 1:03.58 | 1:19.28 | (1:06.07) | 34.02 | 30.06 |
4. | Matyjasek Maciej | 02 | 00207 | 1475 | 4 | 1:04.24 | (1:09.48) | 1:01.53 | 30.31 | 1:10.39 |
5. | Kurzeja Jakub | 02 | 01406 | 1335 | 4 | 1:04.93 | (1:13.74) | 1:03.14 | 36.50 | 32.08 |
6. | Tobiasz Maciej | 02 | 00106 | 1239 | 4 | 1:07.18 | 1:13.71 | 1:07.05 | (37.12) | 30.74 |
7. | Sowa Karol | 02 | 02706 | 1201 | 4 | (1:09.85) | 1:25.94 | 1:05.45 | 32.40 | 1:15.33 |
8. | Jurzak Michał | 02 | 02706 | 1182 | 4 | 1:09.19 | (1:29.29) | 1:05.37 | 37.98 | 1:16.38 |
9. | Teca Bartosz | 02 | 00106 | 1166 | 4 | 1:16.46 | 1:23.77 | 1:05.84 | (35.02) | 37.96 |
10. | Krok Dominik | 02 | 02806 | 879 | 4 | 1:11.84 | 1:32.73 | 1:15.22 | (42.08) | 42.67 |
11. | Kolecek Dominik | 02 | 00407 | 987 | 3 | 1:03.13 | 32.78 | 1:13.04 |
12. | Błaszczyk Filip | 02 | 05411 | 843 | 3 | 1:09.03 | 32.26 | 1:19.32 |
13. | Jainta Adrian | 02 | 00407 | 710 | 3 | 1:09.92 | 37.07 | 1:21.21 |
14. | Talaga Maciej | 02 | 02706 | 662 | 3 | 1:14.74 | 40.95 | 1:25.02 |
15. | Soborski Jakub | 02 | 03306 | 558 | 2 | 1:07.89 | 1:15.12 |
Najlepsze zawodniczki 11 lat i starsze |
Dziewcząt, 11 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Ziober Wiktoria | 05 | 00706 | 1756 | 4 | 1:07.96 | (1:15.88) | 29.38 | 32.95 | 1:14.80 |
2. | Poznańska Justyna | 05 | 00706 | 1502 | 4 | 1:10.36 | (1:18.45) | 31.30 | 35.96 | 34.61 |
3. | Kania Kamila | 05 | 03506 | 1373 | 4 | (1:20.71) | 1:19.91 | 32.54 | 35.06 | 1:20.08 |
4. | Marek Amelia | 05 | 03106 | 1305 | 4 | 1:31.36 | ()* | 41.40 | 36.74 | 1:19.76 |
5. | Przybyła Gabriela | 05 | 05411 | 1179 | 4 | 1:18.58 | (1:34.19) | 32.99 | 37.59 | 1:26.09 |
6. | Rapkiewicz Natalia | 05 | 03506 | 1109 | 4 | 1:19.52 | (1:39.09) | 43.21 | 38.30 | 1:25.29 |
7. | Włosik Wiktoria | 05 | 03706 | 1080 | 4 | 1:18.98 | (1:51.26) | 34.26 | 39.94 | * |
8. | Gorszanów Jagoda | 05 | 04911 | 1069 | 4 | 1:18.55 | 3:11.82 | 35.49 | (48.33) | 1:28.80 |
9. | Tchórzewska Sabina | 05 | 03506 | 1023 | 4 | 1:21.08 | (1:30.79) | 36.57 | 40.54 | 1:28.25 |
10. | Migacz Anna | 05 | 01406 | 1018 | 4 | 1:29.20 | (1:43.22) | 34.93 | 41.28 | 1:29.95 |
11. | Smoleń Patrycja | 05 | 03106 | 994 | 4 | 1:21.87 | 1:28.62 | 36.15 | 40.78 | (1:32.28) |
12. | Weiss Weronika | 05 | 03706 | 977 | 4 | 1:29.71 | (1:47.87) | 34.89 | * | 46.80 |
13. | Dadej Julia | 05 | 03106 | 886 | 4 | 1:24.71 | 1:33.21 | 37.91 | 39.39 |
14. | Dzięgiel Zofia | 05 | 01406 | 770 | 4 | 1:29.94 | 1:52.08 | 37.68 | 50.81 |
15. | Walczak Amelia | 05 | 01406 | 621 | 4 | * | * | 45.06 | 1:38.99 |
Dziewcząt, 12 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Rajca Luiza | 04 | 00706 | 1645 | 4 | 1:08.44 | 1:15.66 | 1:06.76 | 34.80 | (34.03) |
2. | Jeleń Katarzyna | 04 | 03306 | 1537 | 4 | 1:10.88 | (1:19.45) | 1:07.83 | 35.80 | 33.88 |
3. | Błyskuń Amelia | 04 | 03306 | 1441 | 4 | 1:25.68 | 2:57.96 | (38.19) | 39.02 | 1:21.78 |
4. | Banaszkiewicz Oliwia | 04 | 03306 | 1433 | 4 | 1:11.12 | (1:24.19) | 1:10.42 | 33.55 | 1:24.43 |
5. | Bednarz Natalia | 04 | 03706 | 1374 | 4 | (1:20.16) | 2:54.41 | 1:11.51 | 37.16 | 1:21.02 |
6. | Rutka Emilia | 04 | 00506 | 1360 | 4 | (1:15.37) | 1:20.06 | 35.84 | 35.42 | 1:20.99 |
7. | Gałka Katarzyna | 04 | 03306 | 1348 | 4 | 1:14.00 | 1:29.25 | 1:13.45 | 41.01 | (1:23.54) |
8. | Wolny Natalia | 04 | 04911 | 1338 | 4 | 1:13.16 | (1:34.86) | 1:10.30 | 43.23 | 1:22.57 |
9. | Mikulska Oliwia | 04 | 03106 | 1063 | 4 | (1:36.10) | 1:35.71 | 1:20.56 | 43.45 | 1:30.84 |
10. | Gajda Emilia | 04 | 02806 | 995 | 4 | 1:23.48 | 1:38.58 | (1:23.82) | 42.00 | 43.70 |
11. | Gawlik Maja | 04 | 00106 | 985 | 4 | 1:22.36 | 1:37.89 | 1:24.55 | 44.46 | (1:34.40) |
12. | Kalińska Martyna | 04 | 03506 | 927 | 4 | 1:18.41 | (1:41.36) | 1:18.98 | 44.24 | 1:34.43 |
13. | Nowak Laura | 04 | 03506 | 917 | 4 | 1:32.22 | (1:46.67) | 40.35 | 47.49 | 1:33.12 |
14. | Chowaniec Oliwia | 04 | 01206 | 853 | 4 | (1:42.06) | 1:47.29 | 1:24.01 | 47.17 | 1:35.76 |
15. | Chorążak Agnieszka | 04 | 00106 | 622 | 4 | 1:35.08 | 1:49.09 | 1:31.64 | 46.48 |
Dziewcząt, 13 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Gancarz Julia | 03 | 00508 | 1808 | 4 | 1:06.88 | 1:11.95 | 1:04.92 | (32.14) | 1:14.34 |
2. | Kocur Sandra | 03 | 04911 | 1797 | 4 | (1:15.12) | 2:43.63 | 1:04.89 | 33.93 | 1:13.09 |
3. | Dach Wiktoria | 03 | 03706 | 1742 | 4 | (1:15.60) | 2:40.68 | 1:05.86 | 37.45 | 33.42 |
4. | Gwiazdowska Wiktoria | 03 | 03706 | 1669 | 4 | 1:08.02 | 2:44.62 | 1:08.07 | (35.47) | 1:15.52 |
5. | Forczek Emilia | 03 | 00508 | 1563 | 4 | 1:09.25 | (1:18.59) | 1:08.49 | 33.85 | 1:18.39 |
6. | Krawczyk Nikola | 03 | 05411 | 1557 | 4 | 1:15.38 | 1:16.19 | 1:07.94 | (36.03) | 33.72 |
7. | Biela Inga | 03 | 00506 | 1507 | 4 | 1:12.05 | (1:31.60) | 1:08.57 | 39.87 | 1:19.26 |
8. | O'Hara Julia | 03 | 00508 | 1411 | 4 | 1:30.10 | 3:01.35 | 1:10.76 | 38.98 |
9. | Skorupa Weronika | 03 | 03706 | 1406 | 4 | 1:19.06 | 2:51.32 | 1:10.85 | (39.00) | 1:21.45 |
10. | Wróbel Zofia | 03 | 05411 | 1319 | 4 | 1:11.72 | 1:21.74 | 1:10.95 | (43.84) | 1:26.26 |
11. | Kosiec Małgorzata | 03 | 04411 | 1074 | 3 | 36.13 | 35.15 | 1:18.03 |
12. | Mirecka Maria | 03 | 07714 | 1066 | 3 | 1:09.57 | 41.89 | 1:20.61 |
13. | Panek Nikola | 03 | 02706 | 967 | 3 | 1:16.12 | 40.98 | 1:22.83 |
14. | Oliwa Laura | 03 | 00407 | 940 | 3 | 1:13.83 | 44.02 | 1:21.96 |
15. | Borucka Ida | 03 | 07714 | 939 | 3 | 1:14.16 | 36.61 | * |
Dziewcząt, 14 lat - 10 z 11 Konkurencji |
100 Dow | 100 grzb | 100 Klas | 100 Mot | 200 Zm | 100 Dow | 50 Dow | 50 Grzb | 50 Klas | 50 Mot | 100 Zm |
1. | Kowal Emilia | 02 | 03306 | 2260 | 4 | 1:01.89 | (1:16.50) | 1:01.13 | 35.01 | 1:08.60 |
2. | Peciak Katarzyna | 02 | 03506 | 2252 | 4 | 1:00.06 | 1:07.99 | 1:00.50 | (31.08) | 1:10.36 |
3. | Nowak Zuzanna | 02 | 01406 | 1940 | 4 | 1:05.10 | (1:12.27) | 1:03.79 | 31.20 | 1:12.84 |
4. | Kusion Weronika | 02 | 03106 | 1904 | 4 | 1:10.66 | 2:37.23 | 1:03.76 | 31.44 | (1:13.83) |
5. | Kopp Oliwia | 02 | 00506 | 1722 | 4 | 1:07.44 | (1:25.66) | 1:06.37 | 38.36 | 1:16.04 |
6. | Sala Julia | 02 | 03506 | 1594 | 4 | (1:10.87) | 1:14.14 | 1:10.23 | 34.41 | 1:17.72 |
7. | Szuba-Łata Daria | 02 | 00506 | 1380 | 4 | 1:20.97 | 2:57.82 | 1:09.17 | (38.64) | 1:20.82 |
8. | Martemianow Natalia | 02 | 02806 | 1355 | 4 | 1:12.88 | (1:25.57) | 1:10.76 | 36.48 | 36.76 |
9. | Król Zuzanna | 02 | 00106 | 1245 | 4 | 1:14.54 | 1:23.75 | 1:12.49 | (40.04) | 1:25.26 |
10. | Kiszka Dominika | 02 | 00706 | 1613 | 3 | 31.73 | 29.90 | 1:09.54 |
11. | Kot Anna | 02 | 00407 | 1156 | 3 | 1:09.25 | 33.53 | 1:18.75 |
12. | Mitka Klaudia | 02 | 00906 | 1100 | 3 | 1:09.27 | 1:27.83 | 2:53.78 |
13. | Miśkowiec Patrycia | 02 | 03206 | 559 | 2 | 1:18.49 | 43.72 |
14. | Darłak Julia | 02 | 03706 | 556 | 2 | 1:15.68 | 1:27.28 |
15. | Jeremiejko Natalia | 02 | 03206 | 530 | 2 | 1:17.75 | 40.84 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |