Potwierdzenie zgłoszenia Centrum Kultury i Sportu Skawina (CKSKA) |
Bojko Justyna | 95 | CKSKA | 50m dowolny (13) | 36.00 | 100m zmienny (21) | 1:33.50 | ||||
Czopek Alicja | 92 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:17.00 | 100m klasyczny (11) | 1:32.00 | ||||
Czudej Amanda | 96 | CKSKA | 50m grzbietowy (5) | 49.00 | 50m klasyczny (9) | 55.50 | ||||
Hajto Justyna | 92 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:14.00 | 100m grzbietowy (7) | 1:25.50 | ||||
Kopacz Karolina | 90 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:12.00 | 100m grzbietowy (7) | 1:21.50 | ||||
Leśniak Agnieszka | 96 | CKSKA | 50m dowolny (13) | 46.50 | 50m grzbietowy (5) | 52.00 | ||||
Mackiewicz Klaudia | 93 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:13.00 | 100m grzbietowy (7) | 1:20.50 | ||||
Rajca Gabriela | 93 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:18.00 | 100m klasyczny (11) | 1:20.50 | ||||
Skowronek Natalia | 94 | CKSKA | 50m dowolny (13) | 34.00 | 100m zmienny (21) | 1:24.00 | ||||
Skrzyńska Magdalena | 95 | CKSKA | 50m dowolny (13) | 42.00 | 50m klasyczny (9) | 49.00 | ||||
Sroka Joanna | 93 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:18.00 | 100m klasyczny (11) | 1:33.00 | ||||
Sroka Magdalena | 94 | CKSKA | 50m dowolny (13) | 36.00 | 50m grzbietowy (5) | 39.50 | ||||
Tyrpa Aleksandra | 94 | CKSKA | 50m dowolny (13) | 33.00 | 50m klasyczny (9) | 39.00 | ||||
Têcza Dagmara | 94 | CKSKA | 200m dowolny (17) | 2:45.00 | 50m grzbietowy (5) | 39.00 | ||||
Wieczorek Anna | 92 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:13.00 | 100m motylkowy (3) | 1:25.00 | ||||
Łukasik Agata | 92 | CKSKA | 100m dowolny (15) | 1:11.00 | 100m klasyczny (11) | 1:29.00 |
Gruca Karol | 96 | CKSKA | 50m dowolny (14) | 40.50 | 50m klasyczny (10) | 49.00 | ||||
Jankowicz Tomasz | 94 | CKSKA | 50m grzbietowy (6) | 39.80 | 100m zmienny (22) | 1:30.00 | ||||
Ludwig Amadeusz | 96 | CKSKA | 50m dowolny (14) | 43.50 | 50m grzbietowy (6) | 47.00 | ||||
Micor Maksymilian | 96 | CKSKA | 50m grzbietowy (6) | 46.50 | 50m klasyczny (10) | 52.00 | ||||
Ożóg Karol | 94 | CKSKA | 200m dowolny (18) | 2:46.00 | 50m klasyczny (10) | 42.00 | ||||
Pona Robert | 92 | CKSKA | 100m dowolny (16) | 1:15.00 | 100m klasyczny (12) | 1:30.00 | ||||
Sieprawski Jakub | 96 | CKSKA | 50m motylkowy (2) | 42.30 | 100m zmienny (22) | 1:45.00 | ||||
Sroka Adam | 91 | CKSKA | 100m dowolny (16) | 1:10.00 | 100m klasyczny (12) | 1:27.00 | ||||
Sroka Artur | 96 | CKSKA | 50m dowolny (14) | 40.40 | 200m dowolny (18) | 3:15.50 | ||||
Styrylski Mateusz | 94 | CKSKA | 50m dowolny (14) | 34.00 | 100m zmienny (22) | 1:25.00 | ||||
Szamreta Marcel | 94 | CKSKA | 50m dowolny (14) | 32.00 | 50m grzbietowy (6) | 37.00 | ||||
Szostek Mateusz | 94 | CKSKA | 50m dowolny (14) | 34.50 | 50m motylkowy (2) | 38.00 | ||||
Ślêzak Radosław | 94 | CKSKA | 50m motylkowy (2) | 30.00 | 100m zmienny (22) | 1:10.00 |
Centrum Kultury i Sportu Skawi | Mieszane | CKSKA | 8 x 50m Sztafeta Dow. (25) |