Grand Prix Małopolski Runda I '09 Kraków, 7.2.2009 |
1 - Grand Prix Małopolski Runda I '09 | 7.2.2009 - 14:15 |
Konkurencja 1 7.2.2009 - 14:15 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 14:15 |
2 3 4 5 | Data Małgorzata Wolska Sanrda Pokrywa Zofia Palka Gabriela | 94 95 94 95 | Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów | 34.77 34.00 34.50 35.60 |
Seria 2 z 7, 14:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dymarek Ewa Nêdza Aleksandra Cordova Adrianna Habrat Barbara Bohun Urszula Połącarz Katarzyna | 95 95 94 92 92 94 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim Siemaszka Piekary Jordan Kraków Unia Oświêcim | 33.28 32.32 32.00 32.12 33.00 34.00 |
Seria 3 z 7, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | Ceremuga Dominika Karcz Sabina Sychowska Agnieszka Ślêczkowska Karolina Zgoda Anna Żerda Paulina | 94 94 94 94 94 94 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Korona Swim Kielce Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | 31.95 31.89 31.50 31.70 31.94 31.95 |
Seria 4 z 7, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wysocka Sylwia Wanicka Magdalena Przystalska Angelika Trenda Agnieszka Papla Jolanta Stepaniak Małgorzata | 93 93 93 94 94 93 | Korona Kraków Gabi Proszówki Unia Oświêcim Unia Oświêcim Unia Oświêcim Korona Kraków | 31.00 30.84 30.50 30.65 31.00 31.50 |
Seria 5 z 7, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 | Opitek Urszula Iżewska Agnieszka Sowa Kinga Miłkowska Marta Kuś Dominika Leśniak Agnieszka | 94 94 93 93 93 95 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Orka Lêdziny Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 30.24 30.06 29.88 30.05 30.15 30.30 |
Seria 6 z 7, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 | Lewińska Karolina Surowiec Kinga Wójciak Zuzanna Bajorska Dorota Zubel Agnieszka Pomietło Aleksandra | 93 93 91 94 94 94 | Unia Oświêcim UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 29.55 29.00 28.87 29.00 29.32 29.80 |
Seria 7 z 7, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 | Cisowska Aleksandra Świderska Marlena Drab Magdalena SK Wijas Ewa Zagrodnik Aleksandra Głąb Weronika | 89 89 92 91 93 94 | AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Trójka Czêstochowa Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Tarnów | 28.60 28.32 26.87 28.01 28.57 28.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 7.2.2009 - 14:30 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 14:30 |
2 3 4 | Zabojszcz Wojciech Tańcula Filip Krulikowski Dominik | 95 94 95 | Korona Swim Kielce Korona Kraków Unia Oświêcim | NT 32.50 NT |
Seria 2 z 6, 14:30 |
1 2 3 4 5 | Damasiewicz Andrzej Kowalik Krystian Malczyk Marcin Mitek Edward Sanetra Bartosz | 94 95 95 94 95 | Korona Kraków STP Nowy Sącz Orka Lêdziny Jordan Kraków Jordan Kraków | 32.50 32.00 31.29 31.53 32.00 |
Seria 3 z 6, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 | Marcisz Piotr Mazur Szymon Juruś Maciej Adamus Paweł Ryszka Marcin Feluś Michał | 95 95 95 95 90 95 | STP Nowy Sącz Unia Tarnów Unia Tarnów Orka Lêdziny AZS AGH Kraków Siemaszka Piekary | 30.00 29.50 29.00 29.19 29.65 30.31 |
Seria 4 z 6, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Warzecha Wiktor Kowalik Kamil Obrzut Kamil Czenczek Daniel Sekuła Patryk Maniek Damian | 95 94 94 94 95 95 | Jordan Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Korona Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 28.38 28.20 27.98 28.00 28.20 29.00 |
Seria 5 z 6, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Wincełowicz Mikołaj Koziński Amadeusz Mielecki Mateusz Kisiel Adrian Oleś Bartosz Miś Bartłomiej | 95 94 93 93 95 95 | Unia Tarnów Jordan Kraków Unia Oświêcim AZS AWF Katowice Orka Lêdziny Unia Tarnów | 27.59 27.56 26.20 26.91 27.59 27.80 |
Seria 6 z 6, 14:35 |
1 2 3 4 5 6 | Zych Jakub Książek Michał Kwiatkowski Arkadiusz Dyrek Mateusz Paciorek Artur Dubas Jan | 90 93 90 91 93 91 | Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AGH Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 25.99 25.65 24.80 25.62 25.69 26.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 7.2.2009 - 14:40 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 14:40 |
1 2 3 4 5 6 | Wanicka Magdalena Pokrywa Joanna Zadrożna Karolina Bohun Urszula Podmokły Natalia Flak Daria | 93 93 92 92 95 95 | Gabi Proszówki Korona Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Aquarius Myślenice Kmita Zabierzów | 39.31 37.50 36.96 37.00 38.21 NT |
Seria 2 z 3, 14:40 |
1 2 3 4 5 6 | Suchaniak Irena Wanat Aleksandra Oleksy Weronika Janecka Jagoda Rybska Agnieszka Krupa Karolina | 93 95 94 92 95 95 | Korona Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków | 36.50 33.10 33.00 33.00 35.05 36.92 |
Seria 3 z 3, 14:40 |
1 2 3 4 5 6 | Sowa Kinga Petrow Magda Nitka Aleksandra Górniak Katarzyna Jasińska Joanna Sikora Paulina | 93 95 93 95 93 93 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Oświêcim Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim | 32.50 31.07 29.79 30.73 32.25 32.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 7.2.2009 - 14:45 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 14:45 |
1 2 3 4 5 | Łopaciński Kacper Hutny Szymon Sanetra Bartosz Frączek Przemysław Damasiewicz Andrzej | 95 95 95 94 94 | Foka Sandomierz Unia Oświêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków | NT 39.37 35.00 35.66 42.00 |
Seria 2 z 4, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Feluś Michał Kapała Przemysław Głowacki Patryk Bałabuch Krystian Bałut Dawid Lipowski Jerzy | 95 94 95 95 95 94 | Siemaszka Piekary Jordan Kraków Unia Tarnów Wiking Brzesko Unia Tarnów Kmita Zabierzów | 34.76 34.07 33.00 33.30 34.11 34.90 |
Seria 3 z 4, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Zabojszcz Wojciech Czwartosz Mateusz Kaczor Damian Wasilewski Raivo Kowalik Kamil Czenczek Daniel | 95 93 94 95 94 94 | Korona Swim Kielce Delfin Połaniec Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Korona Kraków | 32.76 31.20 30.89 30.90 32.00 33.00 |
Seria 4 z 4, 14:50 |
1 2 3 4 5 6 | Habrat Krzysztof Maniek Damian Wysoczyński Mateusz SK Odomirski Tomasz Kłapyta Jakub Wilk Przemysław | 94 95 93 91 95 95 | Siemaszka Piekary Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 30.75 29.61 25.88 26.63 29.77 30.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 7.2.2009 - 14:50 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 14:50 |
2 3 4 5 | Lipowska Małgorzata Data Małgorzata Dymarek Ewa Stanek Emilia | 95 94 95 95 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim Karol Wadowice | 1:29.59 1:27.01 1:27.19 NT |
Seria 2 z 3, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wolska Sanrda Murzyn Karolina Korzeniowska Marta Wójciak Zuzanna Pokrywa Zofia Habrat Barbara | 95 95 93 91 94 92 | Korona Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Korona Kraków Siemaszka Piekary | 1:26.00 1:23.00 1:20.50 1:22.00 1:25.00 1:26.54 |
Seria 3 z 3, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mazur Sara Kuś Dominika Dudek Marlena Jurczyńska Dominika SK Uryga Paulina Żerda Paulina | 93 93 94 91 95 94 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 1:18.85 1:18.08 1:14.00 1:14.02 1:18.79 1:19.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 7.2.2009 - 15:00 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:00 |
2 3 4 | Plutecki Konrad Sokołowski Kamil Krzak Patryk | 95 95 95 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim | NT 1:33.73 NT |
Seria 2 z 4, 15:00 |
1 2 3 4 5 | Kowalik Krystian Tańcula Filip Mitek Edward Warzecha Wiktor Sekuła Patryk | 95 94 94 95 95 | STP Nowy Sącz Korona Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 1:29.00 1:24.00 1:15.54 1:22.06 1:25.00 |
Seria 3 z 4, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Dubas Jan Trenda Grzegorz Twarowski Jerzy Brania Adam Pałkowski Jakub Gomółka Jakub | 91 93 95 94 94 94 | Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Oświêcim Jordan Kraków Siemaszka Piekary | 1:15.00 1:13.49 1:12.88 1:13.00 1:14.95 1:15.33 |
Seria 4 z 4, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Rafał Brus Dominik Dyrek Mateusz Zych Jakub Rejdych Marcel Wincełowicz Mikołaj | 93 93 91 90 94 95 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Tarnów | 1:12.23 1:09.23 1:06.18 1:08.23 1:12.00 1:12.39 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 7.2.2009 - 15:10 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 15:10 |
1 2 3 4 5 6 | Nêdza Aleksandra Ślêczkowska Karolina Trenda Agnieszka Murzyn Karolina Mazur Sara Leśniak Agnieszka | 95 94 94 95 93 95 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Unia Oświêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | 2:40.48 2:31.59 2:28.00 2:28.00 2:34.55 2:54.38 |
Seria 2 z 2, 15:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kruczalak Paulina Kłapyta Karolina Sak Agnieszka Mazurek Karolina Kapcińska Klaudia Dudek Marlena | 94 93 93 89 94 94 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Tarnów AZS AGH Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim | 2:27.00 2:24.26 2:16.48 2:20.00 2:26.60 2:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 7.2.2009 - 15:15 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 15:15 |
2 3 4 5 | Marcisz Piotr Jabłński Dominik Hydzik Piotr Trela Konrad | 95 95 95 95 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Karol Wadowice Jordan Kraków | 2:44.00 2:28.00 2:34.64 2:45.00 |
Seria 2 z 2, 15:20 |
1 2 3 4 5 6 | Książek Michał Wilk Krzysztof Odomirski Tomasz Klupa Michał SK Kisiel Adrian Wanat Michał | 93 89 91 90 93 93 | Jordan Kraków AZS AGH Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków AZS AWF Katowice Jordan Kraków | 2:11.00 2:08.30 2:03.02 2:07.53 2:10.34 2:16.03 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 7.2.2009 - 15:25 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 15:25 |
2 3 4 5 | Stanek Emilia Podmokły Natalia Uryga Paulina Lipowska Małgorzata | 95 95 95 95 | Karol Wadowice Aquarius Myślenice Jordan Kraków Jordan Kraków | NT 2:42.57 NT NT |
Seria 2 z 5, 15:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalik Karolina Połącarz Katarzyna Makosz Emilia Cordova Adrianna Pokrywa Joanna Krupa Karolina | 95 94 94 94 93 95 | Jordan Kraków Unia Oświêcim Orka Lêdziny Unia Oświêcim Korona Kraków Jordan Kraków | 2:32.85 2:30.00 2:21.00 2:24.00 2:32.00 2:36.25 |
Seria 3 z 5, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Zgoda Anna Zadrożna Karolina Kruczalak Paulina Wysocka Sylwia Wanat Aleksandra Stepaniak Małgorzata | 94 92 94 93 95 93 | Jordan Kraków Korona Kraków Unia Oświêcim Korona Kraków Jordan Kraków Korona Kraków | 2:19.87 2:19.00 2:16.00 2:18.50 2:19.29 2:20.00 |
Seria 4 z 5, 15:35 |
1 2 3 4 5 6 | Zubel Agnieszka Petrow Magda Jasińska Joanna Suchaniak Irena Flak Daria Iżewska Agnieszka | 94 95 93 93 95 94 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | 2:14.75 2:14.20 2:10.88 2:12.51 2:14.45 2:15.83 |
Seria 5 z 5, 15:40 |
1 2 3 4 5 6 | Sak Agnieszka Drab Magdalena SK Zagrodnik Aleksandra Cisowska Aleksandra Pyszka Alicja Chlipała Patrycja | 93 92 93 89 93 93 | Unia Tarnów Trójka Czêstochowa Unia Oświêcim AZS AGH Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 2:09.10 2:06.78 2:04.09 2:05.93 2:08.86 2:10.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 7.2.2009 - 15:45 | Mêżczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:45 |
2 3 4 | Hutny Szymon Juruś Maciej Lipowski Jerzy | 95 95 94 | Unia Oświêcim Unia Tarnów Kmita Zabierzów | NT 2:26.00 2:27.88 |
Seria 2 z 4, 15:45 |
2 3 4 5 | Krzak Patryk Kapała Przemysław Mazur Szymon Frączek Przemysław | 95 94 95 94 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Unia Tarnów Kmita Zabierzów | 2:23.66 2:19.25 2:22.00 2:25.89 |
Seria 3 z 4, 15:50 |
1 2 3 4 5 6 | Bałut Dawid Goliasz Cyprian Pałkowski Jakub Kaczor Damian Wilk Przemysław Ryszka Marcin | 95 94 94 94 95 90 | Unia Tarnów Unia Oświêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków AZS AGH Kraków | 2:13.50 2:12.00 2:11.66 2:11.67 2:12.61 2:16.55 |
Seria 4 z 4, 15:55 |
1 2 3 4 5 6 | Rejdych Marcel Habrat Krzysztof Wilk Krzysztof Kwiatkowski Arkadiusz Mielecki Mateusz Wasilewski Raivo | 94 94 89 90 93 95 | Unia Oświêcim Siemaszka Piekary AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków Unia Oświêcim Kmita Zabierzów | 2:08.00 2:02.00 1:49.96 2:00.47 2:04.80 2:10.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 7.2.2009 - 15:55 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 15:55 |
1 2 3 4 5 | Górniak Katarzyna Karcz Sabina Janecka Jagoda Sychowska Agnieszka Palka Gabriela | 95 94 92 94 95 | Unia Oświêcim Kmita Zabierzów Jordan Kraków Korona Swim Kielce Kmita Zabierzów | NT 1:19.55 1:15.00 1:15.00 1:22.55 |
Seria 2 z 4, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Głąb Weronika Pomietło Aleksandra Makosz Emilia Ceremuga Dominika Oleksy Weronika Zgoda Edyta | 94 94 94 94 94 94 | Unia Tarnów Kmita Zabierzów Orka Lêdziny Jordan Kraków STP Nowy Sącz Jordan Kraków | 1:13.04 1:11.40 1:10.50 1:10.95 1:13.00 1:13.20 |
Seria 3 z 4, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Pyszka Alicja Kłapyta Karolina Przystalska Angelika Nitka Aleksandra Miłkowska Marta Lewińska Karolina | 93 93 93 93 93 93 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim Orka Lêdziny Unia Oświêcim | 1:08.94 1:08.11 1:07.29 1:07.40 1:08.44 1:09.08 |
Seria 4 z 4, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Wijas Ewa Kapcińska Klaudia Sikora Paulina Świderska Marlena Bajorska Dorota Korzeniowska Marta | 91 94 93 89 94 93 | Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim AZS AGH Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim | 1:07.12 1:04.54 1:03.24 1:03.40 1:07.00 1:07.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 7.2.2009 - 16:05 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Łopaciński Kacper Miś Bartłomiej Głowacki Patryk Adamus Paweł Malczyk Marcin Plutecki Konrad | 95 95 95 95 95 95 | Foka Sandomierz Unia Tarnów Unia Tarnów Orka Lêdziny Orka Lêdziny Jordan Kraków | NT 1:13.50 1:11.00 1:13.36 1:14.04 NT |
Seria 2 z 3, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gomółka Jakub Trenda Grzegorz Czwartosz Mateusz Jabłński Dominik Hydzik Piotr Obrzut Kamil | 94 93 93 95 95 94 | Siemaszka Piekary Unia Oświêcim Delfin Połaniec STP Nowy Sącz Karol Wadowice STP Nowy Sącz | 1:08.64 1:08.20 1:03.25 1:08.00 1:08.50 1:10.00 |
Seria 3 z 3, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Paciorek Artur Baran Rafał Wysoczyński Mateusz SK Klupa Michał SK Brus Dominik Koziński Amadeusz | 93 93 93 90 93 94 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | 1:01.48 58.12 56.11 56.81 1:01.23 1:03.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 7.2.2009 - 16:15 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:15 |
2 3 4 | Kowalik Karolina Zgoda Edyta Rybska Agnieszka | 95 94 95 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | NT 2:31.73 2:38.14 |
Seria 2 z 2, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Papla Jolanta Opitek Urszula Mazurek Karolina Jurczyńska Dominika SK Chlipała Patrycja Surowiec Kinga | 94 94 89 91 93 93 | Unia Oświêcim Unia Oświêcim AZS AGH Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | 2:29.00 2:28.00 2:16.06 2:26.88 2:28.69 2:29.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 7.2.2009 - 16:20 | Mêżczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 16:20 |
2 3 4 5 | Krulikowski Dominik Trela Konrad Oleś Bartosz Sokołowski Kamil | 95 95 95 95 | Unia Oświêcim Jordan Kraków Orka Lêdziny Jordan Kraków | NT 2:33.00 2:46.82 NT |
Seria 2 z 2, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kłapyta Jakub Bałabuch Krystian Wanat Michał Twarowski Jerzy Brania Adam Goliasz Cyprian | 95 95 93 95 94 94 | Jordan Kraków Wiking Brzesko Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Oświêcim Unia Oświêcim | 2:32.82 2:23.50 2:19.33 2:21.52 2:25.00 2:33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 7.2.2009 - 16:30 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 16:30 |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 4:18.60 |
Zgoda Edyta, Iżewska Agnieszka, Zubel Agnieszka, Zgoda Anna |
3 | Unia Oświêcim 2 | Unia Oświêcim | 3:58.84 |
4 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 4:13.50 |
Flak Daria, Pomietło Aleksandra, Petrow Magda, Ślêczkowska Karolina |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 7.2.2009 - 16:35 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1, 16:35 |
1 | STP | STP Nowy Sącz | 4:06.00 |
Jabłński Dominik, Sekuła Patryk, Kowalik Kamil, Obrzut Kamil |
2 | Kmita Zabierzów 1 | Kmita Zabierzów | 4:03.50 |
Kaczor Damian, Frączek Przemysław, Lipowski Jerzy, Wasilewski Raivo |
3 | Unia Tarnów 1 | Unia Tarnów | 3:55.49 |
Miś Bartłomiej, Wincełowicz Mikołaj, Bałut Dawid, Głowacki Patryk |
4 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | 3:58.50 |
Mitek Edward, Kapała Przemysław, Pałkowski Jakub, Koziński Amadeusz |
5 | STP Nowy Sącz 1 | STP Nowy Sącz | 4:06.00 |
Jabłński Dominik, Sekuła Patryk, Kowalik Kamil, Obrzut Kamil |
6 | Unia Oświêcim 1 | Unia Oświêcim | 4:08.00 |