Sobota Pływacka Runda II '09 Piekary, 14.3.2009 |
Konkurencja 1 14.3.2009 - 10:00 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 5, 10:00 |
2 3 4 | Jasień Sucha Besk. 4 Jordan SP 75 Jasień Sucha Besk. 2 | UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Jasień Sucha Besk. 3 Ósemka Oświêcim 3 Jordan Kraków 2 Siemaszka Piekary 1 Jordan SP 75 Jasień Sucha Besk. 1 | UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka | NT 2:57.00 2:50.00 2:56.00 NT NT |
Seria 3 z 5, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Jordan Kraków 1 Unia Tarnów 2 Kmita Zabierzów 1 Unia Tarnów 1 Jordan SP75/97 - 2 CKiS Skawina 2 | MKS Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów LKS Kmita Zabierzów ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina | 2:32.00 2:27.00 2:27.00 2:27.00 2:30.60 2:33.24 |
Seria 4 z 5, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Ósemka Oświêcim 2 STP Nowy Sącz 1 Jordan SP75/97 - 1 CKiS Skawina 1 JORDAN SP156 97 Aquarius Myślenice 1 | UKS Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków MSP Aquarius Myślenice | 2:21.50 2:16.00 2:15.26 2:15.34 2:16.00 2:25.00 |
Seria 5 z 5, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Pływak Bochnia 1 Ósemka Oświêcim 1 Jordan 96 I Jordan 13 lat - 75 Jordan 96 II Korona Kraków 1 | TP Pływak Bochnia UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków | 2:14.00 2:05.00 2:03.06 2:03.50 2:11.50 2:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14.3.2009 - 10:20 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Jordan SP 75 NR1 Siemaszka Piekary 2 Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 2 Kmita Zabierzów 1 Jordan SP 75 nr 2 | MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | NT 2:50.00 2:35.00 2:42.00 2:50.00 NT |
Seria 2 z 3, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Korona Kraków 1 Jordan SP75/97 - 2 JORDAN SP156 97 Ósemka Oświêcim 2 STP Nowy Sącz 2 Unia Tarnów 1 | KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz ZKS Unia Tarnów | 2:20.00 2:14.07 2:11.00 2:14.00 2:19.00 2:28.00 |
Seria 3 z 3, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Jordan II 13 lat - 75 Jordan I 13 lat - 75 Jordan 96 I Ósemka Oświêcim 1 Jordan SP75/97 - 1 Jordan 96 II | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 2:06.50 1:58.50 1:56.72 1:58.00 2:06.24 2:10.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14.3.2009 - 10:30 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19, 10:30 |
2 3 4 | Bury Aleksandra Pająk Anna Łoboda Martyna | 96 96 96 | UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Jasień Sucha Beskidzka | NT NT NT |
Seria 2 z 19, 10:30 |
1 2 3 4 5 | Rogowska Natalia Chudaszek Angelika Pytel Agnieszka Drewnik Aleksandra Gancarz Kamila | 96 98 96 97 97 | UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka | NT 1:03.25 59.88 1:00.45 NT |
Seria 3 z 19, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Florek Karolina Nowak Ewa Konrad Monika Rola Monika Kowalewska Karolina Kinczkowska Dominika | 98 96 98 98 98 98 | ZKS Unia Tarnów UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 59.00 56.43 55.74 56.05 56.71 59.00 |
Seria 4 z 19, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Aleksandra Lusina Anna Jabłońska Kamila Drewnicka Magdalena Łabno Gabriela Bar Agata | 98 96 98 97 97 97 | UKS Siemaszka Piekary UKS Siemaszka Piekary UKS Jasień Sucha Beskidzka MSP Aquarius Myślenice UKS Siemaszka Piekary UKS Siemaszka Piekary | 55.12 54.44 52.34 53.00 54.87 55.22 |
Seria 5 z 19, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bujnowicz Jagoda Sikora Aleksandra Bąk Karolina Pochopień Karolina Gandurska Nina Starzec Natalia | 97 98 98 97 98 98 | UKS Siemaszka Piekary UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Ósemka Oświêcim MSP Aquarius Myślenice | 51.99 50.98 50.12 50.23 51.50 52.00 |
Seria 6 z 19, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Agnieszka Michalska Pola Michalik Gabriela Uznańska Karolina Dolna Anna Makocka Małgorzata | 98 98 97 97 96 98 | MSP Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków MSP Aquarius Myślenice UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków | 50.00 49.75 49.03 49.30 49.86 50.07 |
Seria 7 z 19, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Michałowska Wiktoria Ślaga Joanna Pietrzak Anna Żmudka Anna Ogiegło Dominika Kopek Anna | 98 98 98 98 98 98 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim PUKS Karol Wadowice LKS Kmita Zabierzów | 48.30 48.00 47.70 48.00 48.03 48.67 |
Seria 8 z 19, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Tutuncu Sara Pastuszek Gabriela Wątor Karolina Bednarz Aleksandra Śreniawska Gabriela Teul Patrycja | 98 98 98 98 98 98 | ZKS Unia Tarnów UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 47.00 47.00 46.30 46.54 47.00 47.32 |
Seria 9 z 19, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Rugała Anna Ślêczkowska Weronika Grządziel Natalia Duran Ewa Kinczkowska Kaja Chmielewska Ewa | 98 98 98 97 98 98 | TP Pływak Bochnia LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów ZKS Unia Tarnów | 46.00 45.60 44.90 45.02 45.90 46.00 |
Seria 10 z 19, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Syrek Monika Rutka Barbara Skrzypek Malwina Ciastoń Anna Pisznot Małgorzata Pankowska Wiktoria | 97 97 98 98 98 98 | ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina | 44.00 43.50 43.20 43.32 43.80 44.45 |
Seria 11 z 19, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Widomska Katarzyna Ocylok Dominika Podgórni Marcelina Sikora Sandra Klaper Natalia Jarzyna Julia | 98 98 97 97 98 98 | STP Nowy Sącz UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków | 43.00 43.00 42.64 43.00 43.00 43.20 |
Seria 12 z 19, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Puczka Agnieszka Kozioł Żaklina Korzonek Urszula Żaczek Anna Drozd Anna Stanek Anna | 96 98 98 97 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim ZKS Unia Tarnów LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków | 42.56 42.13 42.10 42.11 42.32 42.64 |
Seria 13 z 19, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wojcieszko Marcin Szkudlarek Karolina Gruca Nina Zamachowska Wiktoria Orczykowska Wioletta Wcisło Karolina | 97 96 98 98 97 98 | TP Pływak Bochnia KS Korona Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina LKS Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz TG Sokół Myślenice | 42.00 41.50 41.21 41.30 42.00 42.08 |
Seria 14 z 19, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mazurek Patrycja Leśniewska Barbara Michalczyk Urszula Studzińska Wiktoria Kurowska Wanda Stelmach Weronika | 96 97 97 96 98 97 | KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków TP Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 41.00 40.50 40.00 40.09 40.76 41.14 |
Seria 15 z 19, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Czekaj Anna Moskal Karolina Kocemba Paulina Mielczarek Anna Suder Marta Kaczmarczyk Dagmara | 97 97 96 98 97 97 | Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina TP Pływak Bochnia | 39.87 39.82 39.13 39.74 39.84 40.00 |
Seria 16 z 19, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Banach Aleksandra Łach Grzegorz Kozik Anna Świderska Patrycja Jaśkiewicz Klaudia Kapcińska Sylwia | 96 97 98 97 97 96 | MKS Jordan Kraków TP Pływak Bochnia Centrum Kultury i Sportu Skawina TP Pływak Bochnia TP Pływak Bochnia UKS Ósemka Oświêcim | 39.07 39.00 38.76 39.00 39.00 39.12 |
Seria 17 z 19, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Machowska Inez Miernik Daria Człowiek Roksana Frosztêga Agnieszka Janik Kinga Bazyl Magdalena | 96 97 96 96 96 97 | KS Wiking Brzeszko Centrum Kultury i Sportu Skawina UKS Ósemka Oświêcim MSP Aquarius Myślenice KS Korona Kraków MSP Aquarius Myślenice | 37.50 37.45 37.37 37.40 37.50 38.02 |
Seria 18 z 19, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielek Anna Makocka Izabela Kmiecik Sabina Kwiatkowska Kaja Madeja Magdalena Sudek Agnieszka | 96 96 96 96 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów MKS Jordan Kraków | 36.84 36.41 36.12 36.25 36.61 36.85 |
Seria 19 z 19, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Całka Anna Szczyrbak Kornelia Góralczyk Nikolina Sowa Marta Widomska Paulina Sirignano Luigia | 97 96 96 96 97 96 | TP Pływak Bochnia Centrum Kultury i Sportu Skawina UKS SP 8 Chrzanów MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz MKS Jordan Kraków | 36.00 35.46 33.95 35.33 35.90 36.05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14.3.2009 - 11:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15, 11:10 |
2 3 4 | Szczepaniak Dawid Konicki Dawid Konicki Konrad | 98 98 98 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | NT NT NT |
Seria 2 z 15, 11:10 |
2 3 4 5 | Konik Kamil Bujnowicz Igor Gurdek Patryk Goleniec Łukasz | 96 98 98 97 | UKS Siemaszka Piekary UKS Siemaszka Piekary PUKS Karol Wadowice UKS Ósemka Oświêcim | 59.44 58.76 59.44 4:35.00 |
Seria 3 z 15, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kornaus Norbert Lach Kamil Banaś Konrad Krasoń Oskar Schnetzer Kacper Pytka Artur | 98 97 98 98 98 98 | ZKS Unia Tarnów UKS Siemaszka Piekary PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka ZKS Unia Tarnów | 57.00 55.23 53.78 54.79 56.08 58.50 |
Seria 4 z 15, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Przeklasa Michał Dudek Kamil Juszczyk Oskar Żurek Ernest Pulkowski Mateusz Smoter Sebastian | 96 97 98 98 98 98 | UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Gabi Proszówki | 52.32 50.30 50.08 50.12 51.53 52.34 |
Seria 5 z 15, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Kłapa Filip Banaś Monika Feuer Michał Dzióbek Patryk Hnatyk Szymon Dorecki Kamil | 98 98 98 98 98 97 | UKS Ósemka Oświêcim PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim Dąbrovia Dabrowa Tarnowska Dąbrovia Dabrowa Tarnowska | 50.00 49.51 49.25 49.50 50.00 50.00 |
Seria 6 z 15, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kowalczyk Kacper Tyrka Krzysztof Popiela Mateusz Wójtowicz Maciej Ziemianin Jakub Dąbrowski Jakub | 98 98 97 98 98 98 | PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina UKS Siemaszka Piekary LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | 49.05 48.06 47.56 47.65 48.47 49.20 |
Seria 7 z 15, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pochopień Stanisław Staniszewski Michał Piwowarski Grzegorz Stasik Arkadiusz Szwed Adrian Buczek Antoni | 98 98 98 98 98 98 | UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów Centrum Kultury i Sportu Skawina | 47.28 46.15 46.00 46.03 46.40 47.45 |
Seria 8 z 15, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Świerkosz Maciej Hołda Karol Wierzbik Konrad Gulis Bartosz Sieprawski Jakub Banaś Dawid | 98 98 97 98 96 98 | UKS Jasień Sucha Beskidzka ZKS Unia Tarnów Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina PUKS Karol Wadowice | 45.54 45.00 44.56 44.76 45.32 45.61 |
Seria 9 z 15, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wołek Kamil Korzym Szymon Batko Igor Sordyl Paweł Leś Filip Labudda Kamil | 98 97 98 97 98 98 | MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz MKS Jordan Kraków ULKS Victoria Kozy LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | 44.12 44.00 43.70 44.00 44.12 44.20 |
Seria 10 z 15, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Sawera Krystian Kuleta Jakub Maciborek Jerzy Ściórka Patryk Smolan Jakub Książek Ignacy | 98 98 96 97 98 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 43.20 43.17 42.86 43.00 43.18 43.20 |
Seria 11 z 15, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Misterka Krzysztof Janus Tomasz Jarmuła Miłosz Goliński Oskar Liszkowski Dominik Pieśniak Jakub | 97 97 98 98 97 97 | ZKS Unia Tarnów UKS Ósemka Oświêcim ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 42.00 42.00 41.00 41.00 42.00 42.15 |
Seria 12 z 15, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kawiecki Rafał Młynarczyk Adrian Ojczyk Grzegorz Gruca Karol Graca Bartosz Śnieżek Maksymilian | 96 97 96 96 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków | 40.82 39.90 39.46 39.87 40.65 40.90 |
Seria 13 z 15, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bułka Aleksander Olbrycht Dawid Kopacz Kamil Kasparek Grzegorz Mlekodaj Olaf Cieślar Igor | 97 96 96 97 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MSP Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków | 39.07 38.73 38.07 38.18 38.79 39.34 |
Seria 14 z 15, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Lechowicz Filip Chołda Jakub Tombarkiewicz Józef Majewski Kacper Isula Dawid Mucha Kamil | 97 96 97 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 37.54 36.94 36.07 36.71 37.00 38.06 |
Seria 15 z 15, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Filip Zych Kamil Czekaj Kamil Kica Paweł Kołodziejczyk Patryk Chołda Łukasz | 96 96 96 96 96 97 | MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzeszko MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 35.50 34.90 32.22 34.58 35.37 35.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14.3.2009 - 11:45 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 11:45 |
2 3 4 5 | Łoboda Martyna Pochopień Karolina Sikora Aleksandra Bąk Karolina | 96 97 98 98 | UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Jasień Sucha Beskidzka | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Michałowska Wiktoria Bujnowicz Jagoda Łakatosz Olaf Nowak Weronika Pisznot Małgorzata Chudaszek Angelika | 98 97 98 98 98 98 | MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:48.80 1:46.34 1:45.52 1:46.30 1:46.80 2:05.38 |
Seria 3 z 10, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Raputa Magdalena Lusina Anna Gazeł Maria Uznańska Karolina Jamroży Kinga Lesiak Agnieszka | 96 96 96 97 98 98 | UKS Siemaszka Piekary UKS Siemaszka Piekary UKS Siemaszka Piekary UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:44.56 1:42.39 1:40.65 1:42.32 1:44.20 1:45.20 |
Seria 4 z 10, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Majerańczyk Klaudia Szostak Agnieszka Derus Kamila Kinczkowska Kaja Michalska Pola Jarzyna Julia | 96 98 97 98 98 98 | UKS Siemaszka Piekary MSP Aquarius Myślenice Dąbrovia Dabrowa Tarnowska LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:40.28 1:40.00 1:39.00 1:40.00 1:40.26 1:40.30 |
Seria 5 z 10, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Kurdas Aleksandra Dolna Anna Gawlik Kinga Wenc Karolina Lipowska Maria Ślaga Joanna | 98 96 98 96 98 98 | UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Siemaszka Piekary Dąbrovia Dabrowa Tarnowska Dąbrovia Dabrowa Tarnowska LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim | 1:36.54 1:35.66 1:34.11 1:35.00 1:36.12 1:38.00 |
Seria 6 z 10, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Chmielewska Ewa Maślany Katarzyna Pankowska Wiktoria Drewnik Aleksandra Trybała Agnieszka Kaczorowska Izabela | 98 98 98 97 97 97 | ZKS Unia Tarnów UKS Ósemka Oświêcim Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary UKS Jasień Sucha Beskidzka | 1:33.50 1:32.00 1:27.65 1:27.80 1:32.88 1:33.55 |
Seria 7 z 10, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Ocylok Dominika Rogowska Natalia Grabczyńska Agnieszka Klisiak Aleksandra Nowak Oliwia Kopp Nikoletta | 98 96 98 96 97 98 | UKS Ósemka Oświêcim UKS Jasień Sucha Beskidzka ZKS Unia Tarnów UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MSP Aquarius Myślenice | 1:24.50 1:19.67 1:18.60 1:19.00 1:20.91 1:27.00 |
Seria 8 z 10, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Podyma Kinga Szkudlarek Karolina Bednarz Aleksandra Piątek Monika Przybylska Patrycja Leśniewska Barbara | 97 96 96 97 96 97 | MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:16.90 1:16.00 1:15.17 1:15.20 1:16.08 1:17.00 |
Seria 9 z 10, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Piworowicz Agnieszka Michalczyk Urszula Chmielek Anna Marcisz Anna DYNA Angelika Kozik Anna | 96 97 96 96 97 98 | STP Nowy Sącz TP Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina | 1:14.00 1:13.00 1:10.94 1:11.93 1:13.76 1:14.23 |
Seria 10 z 10, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Sanak Katarzyna Szczyrbak Kornelia Kocemba Paulina Plucińska Agnieszka Bucka Karolina Widomska Paulina | 96 96 96 96 96 97 | UKS Ósemka Oświêcim Centrum Kultury i Sportu Skawina UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 1:08.83 1:07.65 1:06.70 1:07.25 1:08.05 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14.3.2009 - 12:10 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 12:10 |
2 3 4 | Szczepaniak Dawid Konicki Dawid Konicki Konrad | 98 98 98 | STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz | NT NT NT |
Seria 2 z 8, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Dudek Kamil Pochopień Stanisław Dąbrowski Jakub Kolba Konrad Wołek Kamil Leżoń Wojciech | 97 98 98 98 98 98 | MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:50.30 1:48.62 1:47.30 1:48.20 1:49.20 1:53.12 |
Seria 3 z 8, 12:15 |
1 2 3 4 5 6 | Labudda Kamil Juszczyk Oskar Golemo Michał Lech Konrad Feuer Michał Kawa Sebastian | 98 98 98 98 98 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Dąbrovia Dabrowa Tarnowska UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków Dąbrovia Dabrowa Tarnowska | 1:42.50 1:40.16 1:39.00 1:40.00 1:40.91 1:45.00 |
Seria 4 z 8, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Dorecki Kamil KWIECIEŃ Jakub Zieliński Szymon Kuźnoczka Juri Świerkosz Maciej Zieliński Maciej | 97 97 98 98 98 98 | Dąbrovia Dabrowa Tarnowska MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów UKS Jasień Sucha Beskidzka LKS Kmita Zabierzów | 1:35.20 1:31.50 1:30.26 1:31.08 1:33.32 1:35.40 |
Seria 5 z 8, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Giera Maciej Wenc Jakub Sordyl Paweł Batko Daniel Kocańda Konrad Hnatyk Szymon | 97 97 97 97 97 98 | Dąbrovia Dabrowa Tarnowska Dąbrovia Dabrowa Tarnowska ULKS Victoria Kozy MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków Dąbrovia Dabrowa Tarnowska | 1:26.10 1:25.00 1:24.00 1:24.51 1:25.00 1:30.00 |
Seria 6 z 8, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Zabiegaj Jan Liszkowski Dominik Ziemianin Konrad Żołdak Dominik Ściórka Patryk Szumlewicz Piotr | 96 97 97 97 97 97 | UKS Siemaszka Piekary KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz ULKS Victoria Kozy | 1:20.96 1:19.00 1:16.47 1:18.75 1:20.00 1:21.00 |
Seria 7 z 8, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Pieśniak Jakub Grzesło Stanisław Ruszkowski Kacper Dylewicz Mikołaj Skowron Tomasz Maciborek Jerzy | 97 96 97 96 96 96 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz UKS Ósemka Oświêcim | 1:15.02 1:12.61 1:11.82 1:12.06 1:15.00 1:15.11 |
Seria 8 z 8, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Bijak Patryk Ojczyk Grzegorz Woźniak Piotr Sosik Marcin Karwala Maciej Bochenek Patryk | 96 96 96 96 96 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 1:10.42 1:09.26 1:07.89 1:09.25 1:10.12 1:11.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14.3.2009 - 12:35 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Gancarz Kamila Rola Monika Kowalewska Karolina Florek Karolina Konrad Monika Pająk Anna | 97 98 98 98 98 96 | UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka | NT 1:05.15 1:02.88 1:04.00 1:05.96 NT |
Seria 2 z 18, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kapusta Aleksandra Nowak Ewa Łabno Gabriela Moskal Karolina Pytel Agnieszka Kinczkowska Dominika | 98 96 97 97 96 98 | UKS Siemaszka Piekary UKS Siemaszka Piekary UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary LKS Kmita Zabierzów | 59.41 59.11 58.95 58.99 59.15 1:00.96 |
Seria 3 z 18, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bar Agata Derus Kamila Drewnicka Magdalena Ślêczkowska Weronika Bury Aleksandra Raputa Magdalena | 97 97 97 98 96 96 | UKS Siemaszka Piekary Dąbrovia Dabrowa Tarnowska MSP Aquarius Myślenice LKS Kmita Zabierzów UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Siemaszka Piekary | 58.74 56.70 56.13 56.60 56.71 58.76 |
Seria 4 z 18, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Rutka Barbara Korzonek Urszula Kopek Anna Starzec Natalia Rugała Anna Makocka Małgorzata | 97 98 98 98 98 98 | ZKS Unia Tarnów LKS Kmita Zabierzów LKS Kmita Zabierzów MSP Aquarius Myślenice TP Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków | 56.00 55.00 54.87 55.00 55.00 56.10 |
Seria 5 z 18, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Dryja Alicja Kumańska Karolina Łakatosz Olaf Gazeł Maria Michalik Gabriela Syrek Monika | 98 98 98 96 97 97 | LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim UKS Jasień Sucha Beskidzka UKS Siemaszka Piekary MSP Aquarius Myślenice ZKS Unia Tarnów | 53.60 53.00 52.48 52.73 53.01 54.00 |
Seria 6 z 18, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Śreniawska Gabriela Kurowska Wanda Duran Ewa Bednarz Zuzanna Jabłońska Kamila Tutuncu Sara | 98 98 97 97 98 98 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka ZKS Unia Tarnów | 51.70 51.11 50.91 51.10 51.49 52.00 |
Seria 7 z 18, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Teul Patrycja Gandurska Nina Lipowska Maria Kurdas Aleksandra Kopp Nikoletta Majerańczyk Klaudia | 98 98 98 98 98 96 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim LKS Kmita Zabierzów UKS Jasień Sucha Beskidzka MSP Aquarius Myślenice UKS Siemaszka Piekary | 50.08 50.00 49.48 49.81 50.00 50.55 |
Seria 8 z 18, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Klaper Natalia Wenc Karolina Klisiak Aleksandra Grabczyńska Agnieszka Gawlik Kinga Orczykowska Wioletta | 98 96 96 98 98 97 | ZKS Unia Tarnów Dąbrovia Dabrowa Tarnowska UKS Ósemka Oświêcim ZKS Unia Tarnów Dąbrovia Dabrowa Tarnowska STP Nowy Sącz | 49.00 49.00 48.69 48.94 49.00 49.00 |
Seria 9 z 18, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Trybała Agnieszka Bednarz Aleksandra Porosło Wiktoria Kaczorowska Izabela Pietrzak Anna Stanek Anna | 97 98 97 97 98 97 | UKS Siemaszka Piekary Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 48.66 48.56 48.00 48.38 48.60 48.67 |
Seria 10 z 18, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Weronika Mielczarek Anna Grządziel Natalia CHECHELSKA Joanna Mróz Aleksandra Widomska Katarzyna | 98 98 98 97 97 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 47.30 46.66 45.70 46.00 47.00 47.80 |
Seria 11 z 18, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Choromańska Natalia Marcisz Anna Biernat Anna Piworowicz Agnieszka Frosztêga Agnieszka Polak Justyna | 97 96 96 96 96 97 | UKS Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz KS Korona Kraków STP Nowy Sącz MSP Aquarius Myślenice UKS Ósemka Oświêcim | 45.50 45.00 45.00 45.00 45.49 45.50 |
Seria 12 z 18, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Sagan Larysa Lesiak Agnieszka Czekaj Anna Szczygieł Kornelia Jamroży Kinga Żaczek Anna | 96 98 97 98 98 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina UKS SP 8 Chrzanów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 44.73 44.50 44.32 44.32 44.50 44.82 |
Seria 13 z 18, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wcisło Karolina Ciastoń Anna Hyży Aneta Kaczmarczyk Dagmara Wojcieszko Marcin Radoń Sonia | 98 98 96 97 97 98 | TG Sokół Myślenice KS Korona Kraków SMS SwimArt Myślenice TP Pływak Bochnia TP Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków | 44.12 44.00 43.83 44.00 44.00 44.20 |
Seria 14 z 18, 13:00 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Justyna Miernik Daria Drozd Anna Bucka Karolina Ogiegło Dominika Gołyźniak Karolina | 96 97 97 96 98 97 | UKS Ósemka Oświêcim Centrum Kultury i Sportu Skawina Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków PUKS Karol Wadowice UKS Ósemka Oświêcim | 43.64 43.43 43.23 43.31 43.45 43.70 |
Seria 15 z 18, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Świderska Patrycja Potêpa Karolina Pabian Agnieszka Gruca Nina Plucińska Agnieszka Nowak Oliwia | 97 96 96 98 96 97 | TP Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 43.00 42.82 42.23 42.32 42.95 43.10 |
Seria 16 z 18, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Studzińska Wiktoria Jaśkiewicz Klaudia Jawor Agnieszka Przybylska Patrycja Bednarz Aleksandra Ćwiêkała Olga | 96 97 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków TP Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 42.08 42.00 41.84 41.97 42.07 42.18 |
Seria 17 z 18, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Nowosad Katarzyna Sirignano Luigia Janiczek Joanna Sanak Katarzyna Machowska Inez Adamska Kalina | 96 96 96 96 96 96 | LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim KS Wiking Brzeszko MKS Jordan Kraków | 41.22 40.74 39.56 39.86 41.00 41.23 |
Seria 18 z 18, 13:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bazyl Magdalena Suder Marta Dworaczek Paulina Madeja Magdalena Całka Anna Góralczyk Nikolina | 97 97 96 96 97 96 | MSP Aquarius Myślenice Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów TP Pływak Bochnia UKS SP 8 Chrzanów | 38.22 37.65 36.06 36.35 38.00 38.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14.3.2009 - 13:10 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14, 13:10 |
2 3 4 | Karwala Maciej Bujnowicz Igor Pytka Artur | 96 98 98 | MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary ZKS Unia Tarnów | NT 59.99 1:05.00 |
Seria 2 z 14, 13:15 |
1 2 3 4 5 | Wójtowicz Maciej Krasoń Oskar Zieliński Szymon Kowalczyk Kacper Zieliński Maciej | 98 98 98 98 98 | UKS Siemaszka Piekary MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów PUKS Karol Wadowice LKS Kmita Zabierzów | 59.97 59.47 58.34 59.44 59.68 |
Seria 3 z 14, 13:15 |
1 2 3 4 5 6 | Żurek Ernest Gurdek Patryk Przeklasa Michał Banaś Dawid Banaś Konrad Kawa Sebastian | 98 98 96 98 98 97 | MKS Jordan Kraków PUKS Karol Wadowice UKS Siemaszka Piekary PUKS Karol Wadowice PUKS Karol Wadowice Dąbrovia Dabrowa Tarnowska | 57.47 57.33 55.65 56.47 57.34 58.00 |
Seria 4 z 14, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Pulkowski Mateusz Lech Konrad Wawer Mateusz Schnetzer Kacper Gulis Bartosz Ziemianin Jakub | 98 98 97 98 98 98 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Jasień Sucha Beskidzka MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów | 55.34 54.50 54.13 54.21 55.33 55.60 |
Seria 5 z 14, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Leś Filip Kosar Michał Wenc Jakub Smoter Sebastian Szwed Adrian Kornaus Norbert | 98 97 97 98 98 98 | LKS Kmita Zabierzów STP Nowy Sącz Dąbrovia Dabrowa Tarnowska UKS Gabi Proszówki ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów | 53.00 52.00 51.00 51.88 52.50 54.00 |
Seria 6 z 14, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Piwowarski Grzegorz Kłapa Filip Wierzbik Konrad Buczek Antoni Popiela Mateusz Lechowicz Artur | 98 98 97 98 97 97 | ZKS Unia Tarnów UKS Ósemka Oświêcim Centrum Kultury i Sportu Skawina Centrum Kultury i Sportu Skawina Centrum Kultury i Sportu Skawina MKS Jordan Kraków | 50.50 49.80 48.67 48.76 49.86 50.59 |
Seria 7 z 14, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Ziemianin Konrad Kolba Konrad Tyrka Krzysztof Giera Maciej Kuźnoczka Juri Smolan Jakub | 97 98 98 97 98 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków Dąbrovia Dabrowa Tarnowska LKS Kmita Zabierzów MKS Jordan Kraków | 48.52 48.20 48.05 48.20 48.26 48.63 |
Seria 8 z 14, 13:25 |
1 2 3 4 5 6 | Golemo Michał Staniszewski Michał Batko Daniel Stasik Arkadiusz Bułka Aleksander Korzym Szymon | 98 98 97 98 97 97 | Dąbrovia Dabrowa Tarnowska MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków STP Nowy Sącz | 48.00 47.20 46.10 46.27 47.57 48.00 |
Seria 9 z 14, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Bochenek Patryk Bijak Patryk Zabiegaj Jan Banaś Monika Szumlewicz Piotr Machno Andrzej | 97 96 96 98 97 97 | STP Nowy Sącz MKS Jordan Kraków UKS Siemaszka Piekary PUKS Karol Wadowice ULKS Victoria Kozy MKS Jordan Kraków | 46.00 45.87 45.67 45.70 46.00 46.00 |
Seria 10 z 14, 13:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kica Paweł Hołda Karol Lelek Mateusz Skrzypek Grzegorz Prokopowicz Tomasz Sieprawski Jakub | 96 98 96 97 96 96 | MKS Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim Centrum Kultury i Sportu Skawina | 45.58 45.50 45.41 45.42 45.50 45.63 |
Seria 11 z 14, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Wêglarz Kamil Żołdak Dominik Książek Ignacy Leżoń Wojciech Tombarkiewicz Józef Nagi Mateusz | 97 97 98 98 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 44.50 44.25 44.20 44.20 44.28 45.32 |
Seria 12 z 14, 13:35 |
1 2 3 4 5 6 | Sowier Wojciech Murzyn Dawid Graca Bartosz Mikoś Dawid Stankiewicz Dominik Galas Adam | 97 97 97 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków PUKS Karol Wadowice MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim KS Korona Kraków | 44.00 43.23 42.17 42.25 43.69 44.00 |
Seria 13 z 14, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Skowron Tomasz Liszewski Przemysław Pniak Mikołaj Olbrycht Dawid Machlowski Beniamin Wątorek Adam | 96 96 97 96 97 96 | STP Nowy Sącz UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 42.00 40.65 40.16 40.24 41.50 42.12 |
Seria 14 z 14, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Majewski Kacper Wojdak Wojciech Ciêżkowski Dominik Mucha Kamil Litwa Krzysztof Gruca Karol | 96 96 96 96 96 96 | UKS SP 8 Chrzanów KS Wiking Brzeszko MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MSP Aquarius Myślenice Centrum Kultury i Sportu Skawina | 39.12 38.50 35.09 37.98 39.00 39.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14.3.2009 - 13:40 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kolber Roksana Sudek Agnieszka Biernat Anna Kuzera Agata Kozioł Żaklina Sagan Larysa | 98 97 96 97 98 96 | ULKS Victoria Kozy MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków | 1:40.00 1:29.76 1:28.00 1:28.50 1:32.50 NT |
Seria 2 z 2, 13:45 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Izabela Kapcińska Sylwia Kmiecik Sabina Sikora Justyna Sowa Marta Puczka Agnieszka | 96 96 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 1:20.72 1:17.65 1:12.39 1:15.76 1:20.52 1:24.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14.3.2009 - 13:45 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:45 |
2 3 4 | KWIECIEŃ Jakub Ruszkowski Kacper Dzióbek Patryk | 97 97 98 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim | 1:48.00 1:27.75 1:43.00 |
Seria 2 z 2, 13:50 |
1 2 3 4 5 | Dylewicz Mikołaj Mlekodaj Olaf Kawiecki Rafał Czekaj Kamil Kasparek Grzegorz | 96 96 96 96 97 | UKS Ósemka Oświêcim MSP Aquarius Myślenice MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 1:27.00 1:21.59 1:18.70 1:19.42 1:24.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14.3.2009 - 13:55 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 13:55 |
2 3 4 | Skrzypek Malwina Stelmach Weronika Bednarz Zuzanna | 98 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 13:55 |
1 2 3 4 5 6 | Radoń Sonia Kumańska Karolina Pastuszek Gabriela Kolber Roksana Wątor Karolina Piątek Monika | 98 98 98 98 98 97 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim ULKS Victoria Kozy MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT 3:37.00 3:31.00 3:36.00 NT NT |
Seria 3 z 5, 14:00 |
1 2 3 4 5 6 | Zamachowska Wiktoria Maślany Katarzyna Polak Justyna Choromańska Natalia Porosło Wiktoria Żmudka Anna | 98 98 97 97 97 98 | LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim | 3:30.15 3:22.70 3:15.00 3:18.00 3:28.00 3:30.50 |
Seria 4 z 5, 14:05 |
1 2 3 4 5 6 | Podyma Kinga Adamska Kalina Banach Aleksandra Gołyźniak Karolina Kuzera Agata Mróz Aleksandra | 97 96 96 97 97 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 3:10.00 2:56.13 2:55.80 2:56.00 3:05.00 3:12.00 |
Seria 5 z 5, 14:10 |
1 2 3 4 5 6 | Hyży Aneta Kwiatkowska Kaja Człowiek Roksana Janiczek Joanna Pabian Agnieszka Potêpa Karolina | 96 96 96 96 96 96 | SMS SwimArt Myślenice MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 2:51.34 2:43.27 2:38.87 2:42.68 2:45.86 2:53.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14.3.2009 - 14:15 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 14:15 |
2 3 4 5 | Pniak Mikołaj Lechowicz Artur Sawera Krystian Śnieżek Maksymilian | 97 97 98 97 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT NT NT NT |
Seria 2 z 5, 14:20 |
1 2 3 4 5 6 | Goliński Oskar Kuleta Jakub Kocańda Konrad Jarmuła Miłosz Młynarczyk Adrian Batko Igor | 98 98 97 98 97 98 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Korona Kraków ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | NT 3:40.86 3:16.00 3:20.00 NT NT |
Seria 3 z 5, 14:25 |
1 2 3 4 5 6 | Galas Adam Wawer Mateusz Goleniec Łukasz Misterka Krzysztof Machlowski Beniamin Machno Andrzej | 96 97 97 97 97 97 | KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim ZKS Unia Tarnów MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 3:15.00 3:10.89 2:59.00 3:10.00 3:12.00 3:15.00 |
Seria 4 z 5, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 | Grzesło Stanisław Cieślar Igor Prokopowicz Tomasz Woźniak Piotr Sosik Marcin Kopacz Kamil | 96 97 96 96 96 96 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 2:56.73 2:56.02 2:55.00 2:55.06 2:56.18 2:58.14 |
Seria 5 z 5, 14:30 |
1 2 3 4 5 6 | Lelek Mateusz Isula Dawid Mikoś Dawid Litwa Krzysztof Zych Kamil Lechowicz Filip | 96 96 96 96 96 97 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MSP Aquarius Myślenice KS Wiking Brzeszko MKS Jordan Kraków | 2:54.18 2:42.79 2:36.00 2:36.50 2:47.00 2:54.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14.3.2009 - 14:35 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 14:35 |
1 2 3 4 5 | Podgórni Marcelina Sikora Sandra Janik Kinga Mazurek Patrycja CHECHELSKA Joanna | 97 97 96 96 97 | MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim KS Korona Kraków KS Korona Kraków MKS Jordan Kraków | NT 5:59.00 5:45.00 5:50.00 6:00.00 |
Seria 2 z 2, 14:45 |
1 2 3 4 5 6 | Łach Grzegorz Jawor Agnieszka Dworaczek Paulina Nowosad Katarzyna Ćwiêkała Olga DYNA Angelika | 97 96 96 96 96 97 | TP Pływak Bochnia MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków LKS Kmita Zabierzów UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków | 5:30.00 5:11.23 4:52.34 4:56.44 5:11.58 5:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14.3.2009 - 14:50 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 14:50 |
2 3 4 5 | Nagi Mateusz Sowier Wojciech Janus Tomasz Kosar Michał | 97 97 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz | 5:45.00 5:40.00 5:43.00 NT |
Seria 2 z 3, 14:55 |
1 2 3 4 5 6 | Wêglarz Kamil Wątorek Adam Liszewski Przemysław Stankiewicz Dominik Skrzypek Grzegorz Murzyn Dawid | 97 96 96 96 97 97 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków UKS Ósemka Oświêcim UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 5:27.75 5:23.82 4:58.00 5:12.26 5:26.57 5:28.49 |
Seria 3 z 3, 15:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kołodziejczyk Patryk Chołda Jakub Ciêżkowski Dominik Wojdak Wojciech Chołda Łukasz Baran Filip | 96 96 96 96 97 96 | UKS Ósemka Oświêcim MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków KS Wiking Brzeszko MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków | 4:56.42 4:48.81 4:37.15 4:40.00 4:55.23 4:56.52 |