Ţ?a?h?eet?anašeĐŞ?Đeši?teĐedtoŞ? |
Nr 1 2008-05-17 | 100m dowolny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 5 | Lipowska Maria Szwarnóg Gabriela Stanek Anna Wróbel Gabriela | 98 98 97 98 | KMITA Zabierzów MSP AQUARIUS Myslenice MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów | S00106100187 | NT 1:49.00 1:50.00 NT | _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Ciastoń Anna Pieprzycka Alicja Kotyza Weronika Malinkiewicz Aleksandra Gunia Gabriela Stelmach Weronika | 98 97 97 98 98 97 | KS KORONA Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim MSP AQUARIUS Myslenice MKS JORDAN Kraków | S00306100049 S00106100193 S00106100180 S00106100185 | 1:45.00 1:42.00 1:37.94 1:42.00 1:43.00 1:45.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Jarzyna Julia Moskal Karolina Ma?lany Katarzyna Wrona Joanna Sudek Agnieszka Bochenek Kaja | 98 97 98 97 97 97 | UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim Sokół Kêty MKS JORDAN Kraków MSP AQUARIUS Myslenice | S00106100181 S00106100186 | 1:35.80 1:35.01 1:34.00 1:34.21 1:35.23 1:37.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kołek Joanna Grabczyńska Agnieszka Bi?ta Marta Mróz Aleksandra Filip Patrycja Klaper Natalia | 97 98 97 97 97 98 | Sokół Kêty ZKS UNIA Tarnów UKS 8 Chrzanów MKS JORDAN Kraków ZKS UNIA Tarnów ZKS UNIA Tarnów | S00106100192 | 1:32.00 1:28.00 1:26.00 1:26.50 1:32.00 1:32.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 5 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Buła Adrianna Kozioł Żaklina Dyna Angelika Wójcik Joanna Podyma Kinga Korzonek Urszula | 97 98 97 97 97 98 | UKS 8 Chrzanów ZKS UNIA Tarnów MKS JORDAN Kraków KS KORONA Kraków MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów | S00106100199 S00306100037 S00106100194 | 1:24.00 1:23.00 1:22.00 1:23.00 1:23.89 1:24.10 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 6 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Choczewska Gabriela Gruca Nina Goły?niak Karolina Bożek Dominika Jaros Sonia Cyganek Aleksandra | 97 98 97 97 97 97 | KMITA Zabierzów CKiS Skawina ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim MSP AQUARIUS Myslenice TG SOKÓL My?lenice | 1:20.24 1:18.70 1:14.00 1:15.00 1:20.00 1:20.43 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
<< TOP >> |
Nr 2 2008-05-17 | 100m dowolny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 5 | ?nieżek Maksymilian Bartula Arkadiusz Wawer Mateusz Cempel Oskar | 97 97 97 98 | MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106200220 S00106200222 | 1:45.00 1:42.30 1:45.00 1:45.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Zwarkowski Mateusz Kucia Dominik Gryzowski Mateusz Kosar Michał Wadowski Kacper Jamka Tomasz | 98 97 98 97 98 97 | UKS PIATKA Kraków STP Nowy Scz ÓSEMKA O?wiêcim STP Nowy Scz UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków | S01214200020 S01214200019 S00106200226 | 1:40.02 1:40.00 1:40.00 1:40.00 1:40.01 1:41.82 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Górski Łukasz Jarmuła Miłosz Janus Tomasz Pawlica Maciej Goliński Oskar Kwiecień Jakub | 98 98 97 98 98 97 | ÓSEMKA O?wiêcim ZKS UNIA Tarnów ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106200211 S00106200231 | 1:35.00 1:35.00 1:31.00 1:34.00 1:35.00 1:38.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Wo?niak Wiktor Le? Filip Folga Filip Pawelski Jakub Machno Andrzej Bułka Aleksander | 97 98 97 98 97 97 | MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UKS 8 Chrzanów UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106200223 S00106200233 S00106200209 | 1:30.53 1:28.10 1:28.00 1:28.00 1:28.50 1:30.99 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 5 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Bonowicz Maciej Telega Szymon Kasparek Grzegorz Sordyl Paweł ?ciórka Patryk Szemik Adam | 98 98 97 97 97 97 | KMITA Zabierzów UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków Sokół Kêty STP Nowy Scz Sokół Kêty | S00106200212 S01214200023 | 1:26.17 1:26.00 1:25.00 1:25.05 1:26.00 1:26.78 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 6 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Ziemianin Konrad Sordyl Mateusz Ruszkowski Kacper Sowier Wojciech Korzym Szymon Młynarczyk Adrian | 97 99 97 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków Sokół Kêty ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków STP Nowy Scz MKS JORDAN Kraków | S00106200224 S00106200234 S01214200018 S00106200215 | 1:24.54 1:21.84 1:20.80 1:21.16 1:22.00 1:24.86 | PK | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||
Seria 7 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kozieł Krystian Kurach Jakub Lechowicz Filip Kocwa Paweł Wygoda Kacper Murzyn Dawid | 97 97 97 97 98 97 | MKS JORDAN Kraków UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106200227 S00106200214 S00106200216 | 1:20.43 1:20.00 1:18.60 1:19.90 1:20.00 1:20.47 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 8 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Goleniec Łukasz Bochenek Patryk Gryzowski Olaf Tombarkiewicz Józef Baranik Konrad Wêglarz Kamil | 97 97 97 97 98 97 | ÓSEMKA O?wiêcim STP Nowy Scz ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów ÓSEMKA O?wiêcim | S01214200010 S00106200221 | 1:18.00 1:16.00 1:12.00 1:12.30 1:17.90 1:18.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 3 2008-05-17 | 50m klasyczny Kobiet | 10 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 | Dryja Alicja ?reniawska Gabriela Żmudka Anna | 98 98 98 | KMITA Zabierzów ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim | NT 59.00 1:00.00 | _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 2 | ||||||||||
2 3 4 5 | Gandurska Nina Gunia Gabriela Kopp Nikoletta ?wistek Oliwia | 98 98 98 98 | ÓSEMKA O?wiêcim MSP AQUARIUS Myslenice MSP AQUARIUS Myslenice ÓSEMKA O?wiêcim | 58.00 55.00 56.00 59.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Wtek Anna Kozioł Żaklina Radoń Sonia ?lêczkowska Weronika Klaper Natalia Szostak Agnieszka | 98 98 98 98 98 98 | TG SOKÓL My?lenice ZKS UNIA Tarnów UKS PIATKA Kraków KMITA Zabierzów ZKS UNIA Tarnów MSP AQUARIUS Myslenice | 54.62 53.00 49.80 50.45 54.50 55.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kruk Izabela Ocylok Dominika Wcisło Karolina Gruca Nina Ciastoń Anna Widomska Katarzyna | 98 98 98 98 98 98 | KMITA Zabierzów ÓSEMKA O?wiêcim TG SOKÓL My?lenice CKiS Skawina KS KORONA Kraków STP Nowy Scz | S00306100049 | 48.98 48.00 44.35 45.40 48.80 49.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 4 2008-05-17 | 50m klasyczny Mêżczyzn | 10 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 5 | Kuznoczka Jerzy Piskorz Dominik Kłapa Filip Seremak Paweł | 98 98 98 98 | KMITA Zabierzów ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim KMITA Zabierzów | NT 1:00.00 1:01.00 NT | _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Piwowarski Grzegorz Kuleta Jakub Pawlica Maciej Mikos Michał Wielgus Michał Gulis Bartosz | 98 98 98 98 98 98 | ZKS UNIA Tarnów MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim ZKS UNIA Tarnów MKS JORDAN Kraków | 58.00 55.89 55.00 55.78 57.00 58.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Jarmuła Miłosz Jaros Ksawery Jedliński Maciej Pawelski Jakub Cempel Oskar Hołda Karol | 98 98 98 98 98 98 | ZKS UNIA Tarnów MSP AQUARIUS Myslenice UKS PIATKA Kraków UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków ZKS UNIA Tarnów | 54.00 50.00 46.20 49.00 51.50 54.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
<< TOP >> |
Nr 5 2008-05-17 | 200m klasyczny Kobiet | 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 | Drewnik Aleksandra Polak Justyna Porosło Wiktoria | 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków Sokół Kêty MKS JORDAN Kraków | S00106100177 S00106100195 | NT 3:58.00 4:04.00 | _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
2 3 4 5 | Wrona Joanna Kołek Joanna Chechelska Joanna Nowak Oliwia | 97 97 97 97 | Sokół Kêty Sokół Kêty MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim | S00106100188 | 3:50.49 3:45.00 3:45.00 3:51.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Czekaj Anna Bazyl Magdalena Suder Marta Widomska Paulina Senetelska Olga Samulik Magda | 97 97 97 97 97 97 | CKiS Skawina MSP AQUARIUS Myslenice CKiS Skawina STP Nowy Scz KS KORONA Kraków ZKS UNIA Tarnów | S01214100014 S00306100039 | 3:22.10 3:15.00 3:09.80 3:10.00 3:18.00 3:32.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 6 2008-05-17 | 200m klasyczny Mêżczyzn | 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 | Krejca Kamil Machno Andrzej Kubas Sebastian | 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim | S00106200233 | 3:50.00 3:43.50 3:46.80 | _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
2 3 4 5 | Goleniec Łukasz Gryzowski Olaf Machlowski Beniamin Żołdak Dominik | 97 97 97 97 | ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim | S00106200232 | 3:28.70 3:18.00 3:28.00 3:40.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 7 2008-05-17 | 50m motylkowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Stanek Anna Drewnicka Magdalena Kotyza Weronika Duran Ewa Stelmach Weronika Moskal Karolina | 97 97 97 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków MSP AQUARIUS Myslenice MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106100187 S00106100180 S00106100178 S00106100185 S00106100181 | NT 1:10.00 58.91 1:01.32 1:52.01 NT | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Rutka Barbara Tutuncu Sara Dulowska Klaudia Michałowska Inga Syrek Monika Jaros Sonia | 97 98 97 97 97 97 | ZKS UNIA Tarnów ZKS UNIA Tarnów UKS 8 Chrzanów MSP AQUARIUS Myslenice ZKS UNIA Tarnów MSP AQUARIUS Myslenice | 56.00 53.00 52.00 52.00 53.00 57.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Podgórni Marcelina Chochlińska Nadia Skrzypek Malwina Nowak Oliwia Cyganek Aleksandra Porosło Wiktoria | 97 97 98 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków UKS 8 Chrzanów UKS PIATKA Kraków ÓSEMKA O?wiêcim TG SOKÓL My?lenice MKS JORDAN Kraków | S00106100184 S00106100195 | 51.80 51.00 50.98 51.00 51.52 52.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Malec Daria Ocylok Dominika Michalik Gabriela Wróblewska Klaudia Bi?ta Marta Smółka Aleksandra | 97 98 97 97 97 97 | MSP AQUARIUS Myslenice ÓSEMKA O?wiêcim MSP AQUARIUS Myslenice ÓSEMKA O?wiêcim UKS 8 Chrzanów UKS 8 Chrzanów | 50.00 49.00 47.00 48.70 49.00 50.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 5 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Pieprzycka Alicja Dyna Angelika Żaczek Anna Czekaj Anna Pitek Monika Kaim Aleksandra | 97 97 97 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim CKiS Skawina MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106100193 S00106100199 S00106100182 S00106100179 | 46.00 44.56 44.00 44.50 45.67 46.30 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 6 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kuzera Agata Mróz Aleksandra Le?niewska Barbara Olkuska Aleksandra Kozik Anna Sudek Agnieszka | 97 97 97 97 98 97 | MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów CKiS Skawina MKS JORDAN Kraków | S00106100190 S00106100192 S00106100191 S00106100186 | 43.50 43.00 41.50 42.10 43.20 43.95 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 7 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Miernik Daria Wójcik Joanna Widomska Paulina Goły?niak Karolina Suder Marta ?leziona Lidia | 97 97 97 97 97 97 | CKiS Skawina KS KORONA Kraków STP Nowy Scz ÓSEMKA O?wiêcim CKiS Skawina ÓSEMKA O?wiêcim | S00306100037 S01214100014 | 41.20 40.50 37.00 38.70 40.80 41.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 8 2008-05-17 | 50m motylkowy Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Wawer Mateusz Batko Daniel Kwiecień Jakub Piwowarczyk Mateusz Noworyta Dawid Wo?niak Wiktor | 97 97 97 97 98 97 | MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków ZKS UNIA Tarnów ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków | S00106200222 S00106200173 S00106200231 S00106200223 | NT 58.32 53.98 58.00 1:04.15 NT | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | ?nieżek Maksymilian Młynarczyk Adrian Jamka Tomasz Dworczyński Tomasz Raczkowski Dominik Bułka Aleksander | 97 97 97 98 97 97 | MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106200220 S00106200215 S00106200226 S00106200218 S00106200209 | 53.42 48.81 47.89 48.10 51.22 53.95 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Cie?lar Igor Bratek Hubert Dzióbek Patryk Sordyl Paweł Ziemianin Konrad Folga Filip | 97 98 98 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków UKS PIATKA Kraków ÓSEMKA O?wiêcim Sokół Kêty MKS JORDAN Kraków UKS 8 Chrzanów | S00106200210 S00106200224 | 46.89 46.00 45.38 45.43 46.69 47.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Ruszkowski Kacper Korzym Szymon ?ciórka Patryk Wêglarz Kamil Jeż Damian Pniak Mikołaj | 97 97 97 97 97 97 | ÓSEMKA O?wiêcim STP Nowy Scz STP Nowy Scz ÓSEMKA O?wiêcim TG SOKÓL My?lenice MKS JORDAN Kraków | S01214200018 S01214200023 S00106200217 | 45.00 43.00 42.00 42.50 43.78 45.30 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 5 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Skrzypek Grzegorz Kocwa Paweł Chołda Łukasz Bochenek Patryk Tombarkiewicz Józef Murzyn Dawid | 97 97 97 97 97 97 | MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów MKS JORDAN Kraków STP Nowy Scz MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106200219 S00106200225 S01214200010 S00106200221 S00106200216 | 39.75 37.23 35.78 36.00 37.68 41.29 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 9 2008-05-17 | 100m grzbietowy Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Dryja Alicja Drewnik Aleksandra Gandurska Nina Duran Ewa Lipowska Maria Wróbel Gabriela | 98 97 98 97 98 98 | KMITA Zabierzów MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów KMITA Zabierzów | S00106100177 S00106100178 | NT 2:05.00 2:05.00 2:05.00 NT NT | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | ?wistek Oliwia Zielińska Małgorzata Szwarnóg Gabriela Ma?lany Katarzyna Skrzypek Malwina Żmudka Anna | 98 97 98 98 98 98 | ÓSEMKA O?wiêcim ZKS UNIA Tarnów MSP AQUARIUS Myslenice ÓSEMKA O?wiêcim UKS PIATKA Kraków ÓSEMKA O?wiêcim | 2:01.00 1:52.00 1:49.00 1:50.00 1:52.30 2:03.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Jarzyna Julia Kaim Aleksandra Bożek Izabela Samulik Magda Podgórni Marcelina Wróblewska Klaudia | 98 97 97 97 97 97 | UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim ZKS UNIA Tarnów MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim | S00106100179 S00106100184 | 1:48.00 1:45.30 1:45.00 1:45.00 1:45.90 1:49.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kruk Izabela Widomska Katarzyna Grabczyńska Agnieszka Bochenek Kaja Pitek Monika Polak Justyna | 98 98 98 97 97 97 | KMITA Zabierzów STP Nowy Scz ZKS UNIA Tarnów MSP AQUARIUS Myslenice MKS JORDAN Kraków Sokół Kêty | S00106100182 | 1:40.29 1:40.00 1:39.00 1:40.00 1:40.10 1:42.70 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 5 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Le?niewska Barbara Podyma Kinga Korzonek Urszula ?lêczkowska Weronika Kuzera Agata Chechelska Joanna | 97 97 98 98 97 97 | MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków KMITA Zabierzów KMITA Zabierzów MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | S00106100191 S00106100194 S00106100190 S00106100188 | 1:38.00 1:34.50 1:31.18 1:34.45 1:35.00 1:38.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 6 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kozik Anna Choczewska Gabriela Wtek Anna Miernik Daria Bożek Dominika Bazyl Magdalena | 98 97 98 97 97 97 | CKiS Skawina KMITA Zabierzów TG SOKÓL My?lenice CKiS Skawina ÓSEMKA O?wiêcim MSP AQUARIUS Myslenice | 1:25.50 1:24.67 50.82 1:19.90 1:25.00 1:26.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
<< TOP >> |
Nr 10 2008-05-17 | 100m grzbietowy Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 5 | Seremak Paweł Kłapa Filip Mikos Michał Kuznoczka Jerzy | 98 98 98 98 | KMITA Zabierzów ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim KMITA Zabierzów | NT 2:00.00 2:10.97 NT | _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kuleta Jakub Piskorz Dominik Zwarkowski Mateusz Wadowski Kacper Marszałek Piotr Gulis Bartosz | 98 98 98 98 97 98 | MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim UKS PIATKA Kraków UKS PIATKA Kraków ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków | 1:56.00 1:53.00 1:52.00 1:52.60 1:55.50 1:59.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Misterka Krzysztof Krejca Kamil Kosar Michał Lechowicz Artur Żołdak Dominik Pniak Mikołaj | 97 97 97 97 97 97 | ZKS UNIA Tarnów MKS JORDAN Kraków STP Nowy Scz MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków | S01214200019 S00106200213 S00106200217 | 1:50.00 1:46.00 1:45.00 1:45.96 1:47.00 1:50.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kubas Sebastian Telega Szymon Janus Tomasz Machlowski Beniamin Batko Daniel Kucia Dominik | 97 98 97 97 97 97 | ÓSEMKA O?wiêcim UKS PIATKA Kraków ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków STP Nowy Scz | S00106200232 S00106200173 S01214200020 | 1:44.00 1:42.50 1:42.00 1:42.50 1:44.00 1:45.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 5 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Jedliński Maciej Bonowicz Maciej Le? Filip Cie?lar Igor Matlak Piotr Raczkowski Dominik | 98 98 98 97 97 97 | UKS PIATKA Kraków KMITA Zabierzów KMITA Zabierzów MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków | S00106200210 S00106200218 | 1:39.50 1:38.25 1:36.45 1:38.22 1:39.00 1:41.27 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 6 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Szemik Adam Kasparek Grzegorz Chołda Łukasz Kozieł Krystian Wygoda Kacper Baranik Konrad | 97 97 97 97 98 98 | Sokół Kêty MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków UKS PIATKA Kraków KMITA Zabierzów | S00106200212 S00106200225 S00106200227 | 1:34.14 1:31.99 1:21.00 1:28.50 1:32.20 1:35.79 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 11 2008-05-17 | 100m zmienny Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | ?reniawska Gabriela Kopp Nikoletta Malinkiewicz Aleksandra Drewnicka Magdalena Szostak Agnieszka Radoń Sonia | 98 98 98 97 98 98 | ÓSEMKA O?wiêcim MSP AQUARIUS Myslenice ÓSEMKA O?wiêcim MSP AQUARIUS Myslenice MSP AQUARIUS Myslenice UKS PIATKA Kraków | 2:05.67 2:00.00 1:53.00 1:59.00 2:01.00 2:10.70 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Wcisło Karolina Bożek Izabela Rutka Barbara Michałowska Inga Smółka Aleksandra Zielińska Małgorzata | 98 97 97 97 97 97 | TG SOKÓL My?lenice ÓSEMKA O?wiêcim ZKS UNIA Tarnów MSP AQUARIUS Myslenice UKS 8 Chrzanów ZKS UNIA Tarnów | 1:51.41 1:47.70 1:46.00 1:47.00 1:48.00 1:53.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Dulowska Klaudia Filip Patrycja ?leziona Lidia Tutuncu Sara Chochlińska Nadia Syrek Monika | 97 97 97 98 97 97 | UKS 8 Chrzanów ZKS UNIA Tarnów ÓSEMKA O?wiêcim ZKS UNIA Tarnów UKS 8 Chrzanów ZKS UNIA Tarnów | 1:45.00 1:45.00 1:39.00 1:43.00 1:45.00 1:46.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Michalik Gabriela Buła Adrianna Senetelska Olga Olkuska Aleksandra Malec Daria Żaczek Anna | 97 97 97 97 97 97 | MSP AQUARIUS Myslenice UKS 8 Chrzanów KS KORONA Kraków KMITA Zabierzów MSP AQUARIUS Myslenice ÓSEMKA O?wiêcim | S00306100039 | 1:37.00 1:35.00 1:23.50 1:33.23 1:37.00 1:38.50 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
<< TOP >> |
Nr 12 2008-05-17 | 100m zmienny Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
1 2 3 4 5 | Lechowicz Artur Dworczyński Tomasz Wielgus Michał Piwowarski Grzegorz Noworyta Dawid | 97 98 98 98 98 | MKS JORDAN Kraków UKS PIATKA Kraków ZKS UNIA Tarnów ZKS UNIA Tarnów ÓSEMKA O?wiêcim | S00106200213 | NT 2:11.00 2:02.00 2:05.00 2:13.55 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Hołda Karol Gryzowski Mateusz Górski Łukasz Misterka Krzysztof Piwowarczyk Mateusz Dzióbek Patryk | 98 98 98 97 97 98 | ZKS UNIA Tarnów ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim ZKS UNIA Tarnów ZKS UNIA Tarnów ÓSEMKA O?wiêcim | 1:54.00 1:53.00 1:52.00 1:52.00 1:53.00 1:59.15 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||||
Seria 3 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Jaros Ksawery Goliński Oskar Bartula Arkadiusz Marszałek Piotr Jeż Damian Bratek Hubert | 98 98 97 97 97 98 | MSP AQUARIUS Myslenice MKS JORDAN Kraków ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim TG SOKÓL My?lenice UKS PIATKA Kraków | S00106200211 | 1:45.00 1:41.51 1:39.50 1:40.00 1:42.98 1:49.01 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||
Seria 4 | ||||||||||
1 2 3 4 5 6 | Kurach Jakub Skrzypek Grzegorz Sowier Wojciech Lechowicz Filip Sordyl Mateusz Matlak Piotr | 97 97 97 97 99 97 | UKS PIATKA Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków Sokół Kêty ÓSEMKA O?wiêcim | S00106200219 S00106200234 S00106200214 | 1:35.00 1:29.43 1:24.61 1:26.85 1:31.78 1:37.50 | PK | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
|||
<< TOP >> |
Nr 13 2008-05-17 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 | UKS PIATKA Kraków KMITA Zabierzów UKS 8 Chrzanów 1 | UKS PIATKA Kraków KMITA Zabierzów UKS 8 Chrzanów | NT NT NT | _____________ _____________ _____________ |
||||||
Seria 2 | ||||||||||
1 2 3 4 5 | ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim CKiS Skawina 1 JORDAN Kraków SP.156 Jordan-SP75 | ÓSEMKA O?wiêcim ÓSEMKA O?wiêcim CKiS Skawina MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków | 6:50.00 5:45.00 4:59.90 5:29.00 6:03.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||||
<< TOP >> |
Nr 14 2008-05-17 | 4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | 10 - 11 lat Brak minimum |
Seria 1 | ||||||||||
2 3 4 | KMITA Zabierzów ÓSEMKA O?wiêcim UKS PIATKA Kraków | KMITA Zabierzów ÓSEMKA O?wiêcim UKS PIATKA Kraków | NT 6:40.00 6:50.00 | _____________ _____________ _____________ |
||||||
Seria 2 | ||||||||||
2 3 4 5 | ÓSEMKA O?wiêcim JORDAN Kraków SP.156 Jordan-SP75 UKS PIATKA Kraków | ÓSEMKA O?wiêcim MKS JORDAN Kraków MKS JORDAN Kraków UKS PIATKA Kraków | 5:30.50 5:11.00 5:15.00 6:24.00 | _____________ _____________ _____________ _____________ |
||||||